IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda. 27 lipca 2017
- Roman Grzelak
1 IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda 27 lipca 2017
3 IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 27 lipca czwartek, godz przedaukcyjna wystawa obiektów w Salonie Domu Aukcyjnego Artissima Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST-y, parter) od 21 lipca poniedziałek - piątek od 11:00 do 19:00 sobota od 11:00 do 15:00 obiekty certyfikuje Agencja Ad-Arte
4 1. Ewa Najdenow (ur. 1967) Fatamorgana I 2015 olej/płótno 40 x 50 cm sygn. p.d.: E. Najdenow sygn. i opisany na odwrociu: Fatamorgana I/ Ewa Najdenow /2015 cena wywoławcza: 500 zł 2
5 2. Joanna Aninowska (ur. 1975) Czwarty skok 2017 olej/płótno 80 x 80 cm sygn. i dat. l.d.: Aninowska/2017 sygn. i opisany na odwrociu: Czwarty skok/olej na płótnie/2017/aninowska 3
6 3. Mariola Świgulska (ur. 1961) Inspirujący Rothko z cyklu: Zauroczona dmuchawcami 2016 technika własna/płótno 100 x 80 cm sygn. i dat. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2016 r. 4
7 4. Paweł Porada (ur. 1985) Tajemnica 2016 olej/płótno 71 x 50 cm sygn. na odwrociu.: Porada 2016/ 5
8 5. Hanna Rozpara (ur. 1990) Camo W 2017 akryl/płótno 70 x 70 cm sygn. i dat. p.d.: Hanna Rozpara 2017 sygn. i opisany na odwrociu: HANNA ROZPARA/ CAMO W
9 6. Izabela Wanczewska (ur. 1978) Mojra 2009 akryl/płótno 81 x 100 cm sygn. i dat. p.d.: Izabela Wanczewska 2009 sygn., dat. i opisany na odwrociu: Mojra /Izabela Wanczewska 2009/akryl 7
10 7. Tatsiana Bulyha (ur. 1996) Bez tytułu 2017 olej/płótno 46 x 33 cm sygn. i dat. p.d.: Tati
11 8. Magda Karwowska (ur. 1986) Miasto technika własna/płótno 100 x 130 cm sygn. i opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA /MIASTO 305 /2017 9
12 9. Kamila Majcher (ur. 1982) Więź 2017 olej/płótno 70 x 50 cm sygn. p.d.: K. Majcher 10
13 10. Dominik Janyszek (ur. 1990) technika własna/płótno 120 x 90 cm sygn. i opisany na odwrociu: D. Janyszek/
14 11. Julita Grzejdziak-Dyła (ur. 1979) Maj IV 2017 akwarela, gwasz, pastel/papier 48,2 x 31 cm w świetle passe-partout sygn. dat. l.d.: Julita Grzejdziak-Dyła/2017 cena wywoławcza: 450 zł 12
15 12. Wojciech Kaleta (ur. 1981) Przestrzeń. Żółte schronisko 2017 technika własna/płótno 70 x 100 cm sygn. i opisany na odwrociu: Wojciech Kaleta/2017r. / Przestrzeń. Żółte schronisko 13
16 13. Janusz Kucharski (ur. 1967) Blue Wings 2017 akryl/płótno 60 x 80 cm sygn. p.d.: J. Kucharski/ 17 sygn. i opisany na odwrociu: Janusz Kucharski Blue Wings,
17 14. Joanna Bentkowska-Hlebowicz (ur. 1973) Port morski akryl/płótno 50 x 40 cm sygn. p.d.: JBH 15
18 15. Anna Jarzymowska (ur. 1988) Bez tytułu 2017 technika własna/płótno 80 x 80 cm sygn. i dat. na odwrociu.: Anna Jarzymowska/bez tytułu/ 2017 r. 16
19 16. Joanna Konieczna-Zapart (ur. 1978) Przyciąganie 2013 monotypia/bibułka japońska 46 x 60 cm sygn. i opisany p.d.: Joanna Konieczna-Zapart Przyciąganie 2013 r. monotypia cena wywoławcza: 500 zł 17
20 17. Dominik Smolik (ur.1982) Verde brillante 2017 akryl/płótno 100 x 100 cm sygn. na odwrociu: DOMINIK SMOLIK/ VERDE BRILLANTE / AKRYL/PŁÓTNO/100 X 100 CM/ KRAKÓW MMXVII/ Dominik Smolik 18
21 18. Joanna Konieczna-Zapart (ur. 1978) Lisica 2017 monotypia, bibułka japońska/papier 70 x 50 cm sygn. i dat. p.d.: Joanna Konieczna-Zapart Lisica, monotypia 2017 r. cena wywoławcza: 500 zł 19
22 19. Mariola Świgulska (ur. 1961) Złote promienie z cyklu: Zauroczona dmuchawcami 2016 akryl/płótno 120 x 80 cm sygn. i dat. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2016 r. 20
23 20. Piotr Ignacy Kopczyński (ur. 1973) For Mr. Tsutomu Yamaguhi 2017 olej/płótno 100 x 100 cm sygn. p.d.: PIK/2017r./B.ES.T sygn. i opisany na odwrociu: For Mr./TSUTOMU YAMAGUHI / Piotr Ignacy Kopczyński//2017 r. 21
24 21. Polski Thomas (Maciej Cieśla) (ur. 1988) Materia akryl/płótno 100,5 x 150,5 cm sygn. p.d.: P. THOMAS sygn. i dat. na odwrociu: P. THOMAS/M. Cieśla/
25 22. Joanna Bentkowska-Hlebowicz (ur. 1973) Port morski akryl/płótno 40 x 50 cm sygn. l.d.: JBH 23
26 23. Teodor Durski (ur. 1976) Under the pink 2016 serigrafia/papier 30 x 30 cm sygn. i opisany u dołu: Under the pink / serigrafia 24/30/ Teodor Durski/2016 r. cena wywoławcza: 350 zł 24
27 24. Hanna Rozpara (ur. 1990) Amorph 2017 akryl/płótno 70 x 70 cm sygn. i dat. p.d.: Hanna Rozpara 2017 sygn. opisany na odwrociu: HANNA ROZPARA/ AMORPH
28 25. Paweł Franciszek Jaskuła (ur. 1993) Natalia 2016 olej/płótno 40 x 80 cm sygn. i dat. na odwrociu.:, stempel artysty/paweł Jaskuła/ Pieńków 2016 r./ Natalia na krosnach 4 stemple artysty 26
29 26. Magda Karwowska (ur. 1986) Miasto technika własna/płótno 100 x 120 cm sygn. i opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA /MIASTO NO 105 /
30 27. Piotr Ignacy Kopczyński (ur. 1973) Oczyszczenie 2017 olej/płótno 100 x 100 cm sygn. p.d.: PIK/2017 r. sygn. i opisany na odwrociu: OCZYSZCZENIE / r./ Piotr Ignacy Kopczyński 28
31 28. Magdalena Połacik (ur. 1980) Popisy Georginii 2016 serigrafia/papier 30 x 30 cm sygn. i opisany u dołu: popisy Georginii/ serigrafia 24/30/ Magdalena/Połacik/2016 cena wywoławcza: 350 zł 29
32 29. Pejzaż leśny Ruta Dominika 2004 cena wywoławcza: 950 zł 30
33 30. Marcin Dembowski (ur. 1979) Pomocna dłoń 2017 technika mieszana/sklejka 68 x 68 cm sygn. p.d.: M. DEMBOWSKI 31
34 31. Paulina Grabowska (Paula Arro) (ur. 1992) Błękitna kolej transsyberyjska 2016 olej/płótno 50 x 70 cm sygn. i opisany na odwrociu: Paula Arro/BŁĘKITNA KOLEJ TRANSSYBERYJSKA/2016 cena wywoławcza: 500 zł 32
35 32. Roksana Kularska-Król (ur. 1982) Królowe w ogrodzie 2016 sitodruk/papier 30 x 30 cm sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: Królowe w ogrodzie / sitodruk 24/30/roxi/2016 cena wywoławcza: 350 zł 33
36 33. Dominika Ruta (ur. 1978) Niebo 2004 olej/płótno 58 x 78 cm sygn. i opisany na odwrociu: Ruta Dominika Niebo, powyżej: Ruta Dominika 34
37 34. Marcin Dembowski (ur. 1979) Victory (Zwycięstwo) - obraz dwustronny 2017 akryl, spray/sklejka 100 x 70 cm sygn. p.d.: M. DEMBOWSKI 35
38 35. Izabela Wanczewska (ur. 1978) Next 2017 technika mieszana/płótno 50 x 70 cm sygn. p.d.: I. Wanczewska opisany na odwrociu: NEXT 2017 / tech. mieszana 36
39 R E G U L A M I N U C Z E S T N I C T W A W L I C Y T A C J I I. Obiekty licytacji. 1. Przedmiotem aukcji są dzieła sztuki, rzemiosła i inne obiekty powierzone przez Klientów oraz stanowiące własność Domu Aukcyjnego. 2. Obiekty są opisane i ponumerowane w katalogu aukcji. Opisy mogą zostać zmienione lub uzupełnione przed rozpoczęciem licytacji przez Aukcjonera. 3. Aukcjoner ma prawo łączyć, rozdzielać obiekty i zmieniać kolejność licytacji. Może także wyłączyć obiekty z licytacji albo wprowadzić nowe. 4. Wszystkie obiekty są udostępniane Kupującym przed aukcją w określonym w katalogu terminie, zwanym wystawą przedaukcyjną. 5. Dom Aukcyjny zaleca dokładne obejrzenie obiektów przed zakupem, a w szczególności skonsultowanie stanu ich zachowania z konserwatorem. Fakt nie podania w katalogu, że dany obiekt został poddany zabiegom konserwatorskim lub posiada widoczne uszkodzenia, nie stanowi żadnych podstaw do reklamacji. 6. Obiekty wystawione na aukcji posiadają określoną cenę wywoławczą oraz estymację wartości. Posiadają także cenę rezerwową znaną Domowi Aukcyjnemu. Jest to ustalona z Właścicielem najniższa cena, za którą Dom Aukcyjny może sprzedać obiekt. Cena rezerwowa nie jest wyższa niż dolna kwota estymacji. II. Przystąpienie do licytacji. 1. Do licytacji mogą przystąpić osoby, które posiadają numer licytacyjny. Jest on wydawany przed aukcją Kupującym, po podaniu przez nich danych osobowych, przedstawieniu dokumentu tożsamości oraz podpisaniu zobowiązania. 2. Osoby nieznane Domowi Aukcyjnemu, a zamierzające dokonać poważnego zakupu, proszone są o przedstawienie się przynajmniej 24 godziny przed aukcją, gdyż mogą zostać poproszone o podanie wiarygodnych referencji, numeru karty kredytowej lub wpłacenie wadium, zwracanego w wypadku nie dokonania zakupu. 3. W licytacji można uczestniczyć osobiście, poprzez pozostawienie Domowi Aukcyjnemu zlecenia licytacji z limitem kwoty lub zlecenia telefonicznego. 4. Dom Aukcyjny przyjmuje zlecenia najpóźniej 24 godziny przed aukcją. 5. Dane osobowe Kupujących pozostają do wyłącznej wiadomości Domu Aukcyjnego. III. Przebieg licytacji. 1. Licytację prowadzi Aukcjoner. Obiekty są licytowane od ceny wywoławczej w górę. Zakończenie licytacji i sprzedaż zostają potwierdzone uderzeniem młotka aukcyjnego. Nabywcą zostaje osoba oferująca najwyższą kwotę, wskazana przez Aukcjonera. Uderzenie młotkiem i wskazanie Nabywcy oznacza zawarcie pomiędzy Domem Aukcyjnym a Nabywcą Umowy (zgodnie z art Kodeksu Cywilnego). Jeżeli zakończenie licytacji następuje poniżej ceny rezerwowej, uderzenie młotkiem oznacza zawarcie Kupującym transakcji warunkowej, o czym informuje Aukcjoner. 2. W przypadku sporu Aukcjoner ma prawo go rozstrzygnąć lub powtórzyć licytację. 3. Postąpienia w licytacji ustala Aukcjoner. 4. Transakcja warunkowa obliguje Kupującego do wykupienia obiektu, jeżeli Dom Aukcyjny, po uprzedniej konsultacji z Właścicielem, wyrazi zgodę na sprzedaż w oferowanej cenie. Dom aukcyjny ma 5 dni roboczych na konsultacje. Kupujący może też wykupić obiekt po cenie rezerwowej. W przypadku pojawienia się innego oferenta proponującego cenę rezerwową, dom aukcyjny daje Kupującemu pierwszeństwo zakupu w tej cenie. Tabela podstawowych postąpień: Przedział cenowy do zł minimalne postąpienie 50 zł zł 100 zł zł 200 zł zł zł zł 500 zł DZIEŁA SZTUKI I RZEMIOSŁO SALON: UL. ZIELNA WARSZAWA TEL.: , KOM.: MAIL: SALON@ARTISSIMA.PL
40 R E G U L A M I N U C Z E S T N I C T W A W L I C Y T A C J I zł zł zł zł powyżej zł zł IV. Zakup obiektu. 1. Nabywca ma obowiązek wykupić wylicytowany obiekt w ciągu 7 dni od licytacji lub w przypadku transakcji warunkowej 7 dni od powiadomienia o zgodzie na oferowaną cenę. Po uprzedniej zgodzie Domu Aukcyjnego istnieje możliwość wpłaty 20% zadatku i wykupienie w ciągu 14 dni od aukcji. 2. Do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata organizacyjna zw. premium w wysokości 18%. Opłata Obowiązuje również w sprzedaży poaukcyjnej. 3. Płatność może zostać dokonana gotówką w siedzibie firmy lub przelewem na konto wskazane w katalogu oraz na stronie internetowej. Wszelkie koszty bankowe transakcji ponosi Nabywca. W przypadku płatności w innych walutach, kwoty będą księgowane po aktualnym kursie zakupu waluty NBP. Dodatkowo Dom Aukcyjny doliczy 1% od całej należnej kwoty z tytułu obsługi transakcji walutowej. 4. Prawo własności zakupionego obiektu przechodzi na Nabywcę w momencie dokonania całej wpłaty. 5. W przypadku niedotrzymania warunków Umowy przez Nabywcę, Dom Aukcyjny może odstąpić od Umowy. Dom Aukcyjny zastrzega sobie również prawo sądowego dochodzenia realizacji Umowy i obciążenia Nabywcy wszelkimi kosztami wynikłymi z tego tytułu. 6. Dom Aukcyjny potwierdza autorstwo oraz inne cechy obiektu opisane w katalogu. Gdyby jednak opis okazał się niezgodny ze stanem rzeczywistym w istotnej kwestii, Nabywca może w ciągu 14 dni od daty aukcji zwrócić obiekt do Domu Aukcyjnego, który w takim wypadku zwróci całą wpłaconą kwotę. Zakwestionowanie opisu katalogowego musi być udokumentowane wiarygodnymi ekspertyzami. 7. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionych obiektów. 8. Polskie muzea rejestrowane mają prawo pierwokupu po cenie wylicytowanej pod warunkiem, że zgłoszą to bezpośrednio po zakończeniu licytacji obiektu. Mogą tego dokonać przedstawiciele muzeów, którzy najpóźniej w dniu licytacji okazali pełnomocnictwa do zakupu. 9. Dom Aukcyjny przypomina, że zgodnie z obowiązującymi przepisami wywóz obiektów starszych niż 50 lat oraz o wartościach przekraczających limity określone w ustawie O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami poza granice kraju, wymaga zgody odpowiednich władz. Przypominamy również, że zgodnie z obowiązującymi przepisami Dom Aukcyjny jest zobowiązany do zbierania danych osobowych Klientów dokonujących transakcji w kwocie powyżej Euro. V. Odbiór obiektu. 1. Obiekt zostanie wydany Nabywcy po zaksięgowaniu wpłaty całej należnej kwoty. 2. Dom Aukcyjny wydaje certyfikat zakupu obiektu podpisany przez współpracującą agencję ekspercką Ad-Arte. 3. Odbiór zakupionych obiektów odbywa się w siedzibie Domu Aukcyjnego. Na wyraźne życzenie Nabywcy Dom Aukcyjny może zlecić wysłanie obiektu pod wskazany adres profesjonalnej firmie. Koszty Przesyłki, w tym pakowania i ubezpieczenia, pokrywa Nabywca. 4. Odpowiedzialność Domu Aukcyjnego za obiekt ustaje w momencie odbioru obiektu w siedzibie Domu Aukcyjnego lub z chwilą nadania przesyłki. 5. Obiekty nie odebrane w terminie 30 dni od daty aukcji, zostaną obciążone kosztami przechowywania w wysokości 2% ceny ich sprzedaży miesięcznie. 6. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane zgodnie z przepisami prawa polskiego. Reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową Nabywca może zgłosić w ciągu jednego roku od wydania obiektu. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne oraz wady prawne zakupionych obiektów wobec osób niebędących bezpośrednimi nabywcami na aukcji. Wpłatę za zakupione obiekty prosimy przesyłać na konto: PKO BP W tytule prosimy wpisać nazwę i datę aukcji oraz numer obiektu. DZIEŁA SZTUKI I RZEMIOSŁO SALON: UL. ZIELNA WARSZAWA TEL.: , KOM.: MAIL: SALON@ARTISSIMA.PL
41 Z L E C E N I E L I C Y T A C J I Zlecenie licytacji z limitem ceny. lub licytacji telefonicznej. na aukcji w dniu:. * * Zlecenie należy dostarczyć osobiście, mailem (zeskanowany dokument z podpisem) lub pocztą do siedziby DA Artissima najpóźniej 24 godziny przed aukcją Imię i Nazwisko Nazwa firmy lub instytucji Rodzaj i nr dowodu tożsamości Klienta (oraz NIP w przypadku firmy) Miejsce zamieszkania / siedziby Telefon, e mail Dom Aukcyjny ma prawo prosić o podanie danych osobowych oraz o dokument potwierdzający te dane. Nr kat. Autor, tytuł Maksymalna oferowana kwota (bez premium) lub licytacja telefoniczna Telefon czynny podczas licytacji Zgadzam się na jedno postąpienie w górę w przypadku zaistnienia zlecenia w tej samej wysokości:. ** ** w przypadku zgody proszę wpisać X. Zlecenie stałe z limitem. Zlecenie jest poufne. Dom Aukcyjny będzie reprezentował Klienta podczas licytacji do wysokości podanej kwoty, starając się dokonać zakupu w możliwie najniższej kwocie. W przypadku zaistnienia innych zleceń w tej samej wysokości, Dom Aukcyjny będzie reprezentował Klienta, którego zlecenie zostało złożone wcześniej. Zlecenie telefoniczne. Złożenie zlecenia telefonicznego oznacza potwierdzenie przekazania oferty w cenie wywoławczej. Dom Aukcyjny dołoży wszelkich starań, jednak nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości uzyskania połączenia z Klientem. Ja niżej podpisany/-a oświadczam, że: zapoznałem/-am się i akceptuję warunki Regulaminu uczestnictwa w licytacji organizowanej przez Dom Aukcyjny Artissima opublikowanego w katalogu aukcyjnym oraz na stronie ; zobowiązuje się do zrealizowania zawartych transakcji zgodnie z Regulaminem, w szczególności do zapłacenia za wylicytowane obiekty w terminie 7 dni od licytacji; wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach realizacji aukcji, przetwarzania płatności za obiekty oraz marketingowych przez Dom Aukcyjny Artissima sp. z o.o. oraz podmioty, których akcjonariuszem lub udziałowcem jest lub będzie Dom Aukcyjny Artissima sp. z o.o.; wszelkie dane zawarte w niniejszym formularzu są prawdziwe; w przypadku zatajenia lub podania nieprawdziwych danych DA Artissima nie ponosi odpowiedzialności., dnia: r. Podpis Klienta DZIEŁA SZTUKI I RZEMIOSŁA SALON: UL. ZIELNA WARSZAWA TEL.: , KOM.: MAIL: SALON@ARTISSIMA.PL
42 Warszawa ul. Zielna 39 (budynek PAST-y, parter) tel tel. kom NIP: REGON: nr konta: PKO BP
43
X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda
X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda 16 listopada BARBARA JONSCHER INTYMNIE wystawa prac listopad Artissima, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa www.artissima.pl X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda Dom Aukcyjny
Bardziej szczegółowoRybki, Kotki, Pieski... dla Walentynek
Bardziej szczegółowoVII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna. 15 marca 2017
VII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna 15 marca 2017 VII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 15 marca 2017 - środa, godz. 19.00 przedaukcyjna
Bardziej szczegółowoIV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 11 października 2016
Bardziej szczegółowoZamówienia, zawarcie umowy;
Ogólne warunki sprzedaży i współpracy handlowej obowiązujące w spółce LUBRICANT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Czechowicach- Dziedzicach wpisanej do rejestru przedsiębiorców
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNiG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne
REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI PGNiG Technologie S.A. w Krośnie 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin sprzedaży ruchomości stanowiących własności spółki PGNIG Technologie
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNIG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne
REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI PGNIG Technologie S.A. w Krośnie 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin sprzedaży ruchomości stanowiących własności spółki PGNIG Technologie
Bardziej szczegółowoREGULAMIN FIRMY PPHU EUROECOTEX
REGULAMIN FIRMY PPHU EUROECOTEX Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem ) reguluje zasady dokonywania zakupów w firmie PPHU EUROECOTEX, działającym pod adresem http://www.wyposazsklep.pl oraz na serwisie
Bardziej szczegółowoSzanowni Państwo, wyklucza jego postanowień. p Zdrowy But, zwany dalej Sklepem, prowadzi wysyłkową sprzedaż towarów za pośrednictwem serwisu Allegro.
Szanowni Państwo, Dokonanie zakupu na naszych aukcjach jest równoznaczne z akceptacją wszystkich zasad zawartych w niniejszym regulaminie. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z wyklucza jego postanowień.
Bardziej szczegółowoPRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ
DEFINICJE: Aukcja Aukcjoner Cena Minimalna Cena Wywoławcza Cena Szacunkowa Dokumentacja Katalog Aukcyjny Organizator Aukcji Pojazd Postąpienie Prowizja Regulamin Aukcja Pojazdów nakierowana na doprowadzenie
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO MUZEUM TATRZAŃSKIEGO
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO MUZEUM TATRZAŃSKIEGO Regulamin sklepu internetowego Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem określa zakres i warunki sprzedaży produktów przez Muzeum z siedzibą w Zakopanem, adres:
Bardziej szczegółowoREGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM FIRMY NAD-Rol
REGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM FIRMY NAD-Rol I POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego dostępnego pod adresem www.nad-rol.pl, którego właścicielem
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZETARGU (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI
REGULAMIN PRZETARGU (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI 1. 1. Niniejszy regulamin przetargu (licytacji), zwany dalej regulaminem, określa zasady uczestnictwa i przebiegu przetargu (licytacji) w sprawie
Bardziej szczegółowoRegulamin. sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o.
Regulamin sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem www.sklep.estetiq.pl prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, nr NIP 631-22-05-436, nr Regon 276179410.
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ
REGULAMIN Niniejszy regulamin został sporządzony na potrzeby organizacji i przeprowadzenia II Aukcji charytatywnej Razem na bieguny sztuki organizowanej przez Fundację Marka Kamińskiego w Warszawie 23
Bardziej szczegółowoREGULAMIN LICYTACJI. I. Tryb postępowania : Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne.
REGULAMIN LICYTACJI w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia licytacji ustnej samochodu osobowego samochód marki CITROEN BERLINGO 1.6HDI o numerze rejestracyjnym KBC 60UP, rok produkcji 2007 będącego
Bardziej szczegółowoMinisterstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada nw. zbędne składniki majątku ruchomego:
Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada nw. zbędne składniki majątku ruchomego: Nazwa składnika majątku Rok prod. Numer identyfikacyjny (VIN) Poj. silnika
Bardziej szczegółowoRegulamin. Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu.
Regulamin Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu. I. Informacje ogólne 1. Sklep internetowy Scarpa Dolce działający pod adresem www.sklep.scarpadolce.pl jest
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Home & Kids. 1 Postanowienia ogólne
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Home & Kids 1 Postanowienia ogólne 1. Sklep internetowy [dalej "Sklep"] prowadzi sprzedaż detaliczną przez Właściciela Sklepu za pośrednictwem internetu, na podstawie niniejszego
Bardziej szczegółowo1 Postanowienia ogólne
Regulamin sklepu DQstore.pl dla transakcji zawartych od 25 grudnia 2014r. 1 Postanowienia ogólne 1. Sklep DQstore.pl, nazywany dalej Sklepem prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu, na
Bardziej szczegółowoREGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH
REGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH Niniejszy regulamin określa szczegółowe zasady przeprowadzenia licytacji ustnej na sprzedaż środków trwałych będących własnością Wydziału Oceanotechniki i
Bardziej szczegółowoREGULAMIN. 1. Informacje Ogólne
REGULAMIN 1. Informacje Ogólne 1. Właścicielem nick u Swiat-Florysty na poratlu internetowym Allegro jest firma Sky-Net Łukasz Przeździecki z siedzibą w Warszawie przy ulicy Szańcowa 28. 2. Nasza obecność
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ATOMIK VIBES (aktualny na 2018 rok) I. Podstawowe pojęcia
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ATOMIK VIBES (aktualny na 2018 rok) I. Podstawowe pojęcia Sprzedawca Stworzyszenie Rozwoju Sportu, Muzyki i Rozrywki oraz polskiego wikliniarstwa Atomik Vibes z siedzibą
Bardziej szczegółowoREGULAMIN POSTĘPOWANIA LICYTACYJNEGO NA SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH
REGULAMIN POSTĘPOWANIA LICYTACYJNEGO NA SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH Niniejszy regulamin określa szczegółowe zasady zbywania maszyn, urządzeń, pojazdów i innych przedmiotów będących własnością Powiatu Bydgoskiego,
Bardziej szczegółowo4. W sklepie oferowane są produkty fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych.
REGULAMIN SKLEPU OBOWIĄZUJĄCY DO DNIA 24.12.2014 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Sklep internetowy działający pod adresem: www.sklep.branq.eu prowadzony jest przez firmę: F.H.U. Rafał Zielonka mieszczącą się
Bardziej szczegółowoOGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. Zakład Gospodarki Komunalnej w Parzęczewie
Parzęczew, 22 lipca 2016 roku OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. 1. NAZWA I SIEDZIBA SPRZEDAJĄCEGO, 95-045 Parzęczew, ul. Południowa 5, NIP 732-00-18-353,
Bardziej szczegółowoZARZĄDZENIE NR 33/2016 WÓJTA GMINY STARE BABICE z dnia 21 marca 2016 r.
ZARZĄDZENIE NR 33/2016 WÓJTA GMINY STARE BABICE z dnia 21 marca 2016 r. w sprawie: powołania komisji przetargowej i przeprowadzenia przetargu ustnego na sprzedaż gminnego pojazdu. Na podstawie art. 30
Bardziej szczegółowoRegulamin sklepu internetowego Piri in Hell
Regulamin sklepu internetowego Piri in Hell 1. Postanowienia ogólne. 1.1 Niniejszy regulamin określa warunki dokonywania zakupów na stronie internetowej www.piri-inhell.com 1.2 Sprzedawcą jest firma Piri
Bardziej szczegółowoVI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 20 grudnia 2016
VI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna 20 grudnia 2016 V Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Aktualna 30 listopada 2016 VI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 20
Bardziej szczegółowoREGULAMIN Akcji "Kupuj. Testuj. Daj się zaskoczyć! (dalej,,regulamin ) I. Postanowienia ogólne
REGULAMIN Akcji "Kupuj. Testuj. Daj się zaskoczyć! (dalej,,regulamin ) I. Postanowienia ogólne 1.1. Organizatorem Akcji jest Kärcher Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-346), ul. Stawowa 138-140, wpisana
Bardziej szczegółowoCelem zamieszczenia zdjęć w PANELU ZAMÓWIEŃ 56 STUDIO jest umożliwienie Użytkownikom przeglądania i zamawiania wybranych zdjęć.
Szanowni Państwo, Zadaniem PANELU ZAMÓWIEŃ 56 STUDIO jest zamawianie zdjęć, a w następstwie dokonywanie płatności za pośrednictwem Pay-U. Chęć skorzystania z innej formy płatności niż Pay-U wyklucza dokonanie
Bardziej szczegółowoRegulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży
Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży 1 Informacje ogólne Sklep internetowy działający pod adresem http://agapo.pl prowadzony jest przez firmę: PC-NET Rafał Latacz wpisaną
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ.
REGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ. SWY 4939 Sporządziła: Katarzyna Kołaszewska Dnia: Zatwierdził:. Dnia: Przeglądu
Bardziej szczegółowo1 Definicja Sprzedawcy
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO 1 Definicja Sprzedawcy Sprzedawca w portalu wszystko.pl: ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków NIP: 6762495204 REGON: 362855439 Tel. 601740065 E-mail: biuro@alsitech.pl Numer
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SPRZEDAŻY SKLEPU INTERNETOWEGO UBIERZSIEPOSWOJEMU.PL
REGULAMIN SPRZEDAŻY SKLEPU INTERNETOWEGO UBIERZSIEPOSWOJEMU.PL 1. Definicje Regulaminu Wszystkie terminy niżej wymienione, pisane dużą literą, będą miały na użytek niniejszego regulaminu następujące znaczenie:
Bardziej szczegółowoSzanowni Państwo, , zwany dalej Sklepem, prowadzi wysyłkową sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
Szanowni Państwo, złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym jest równoznaczne z akceptacją wszystkich zasad zawartych w niniejszym regulaminie. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z tymi zasadami
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SZKOLEŃ. 2. Formularz zgłoszeniowy powinien być wypełniony dla każdego uczestnika z osobna.
REGULAMIN SZKOLEŃ 1 Szkolenia są organizowane przez firmę Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy Marek Szarata, z siedzibą w Bydgoszczy (85-164), ul. Karpacka 54, NIP: 9531714903 (zwaną dalej Organizatorem),
Bardziej szczegółowoRegulamin korzystania z Voucherów Turystycznych Grupy Why Not TRAVEL
Regulamin korzystania z Voucherów Turystycznych Grupy Why Not TRAVEL Użyte w niniejszym Regulaminie wyrażenia oznaczają: 1 Definicje 1. Voucher imienny dokument upoważniający Beneficjenta do nabycia dowolnych
Bardziej szczegółowoREGULAMIN. I. Podstawowe pojęcia
REGULAMIN I. Podstawowe pojęcia Sprzedawca MASTERPART Grzegorz Janusz z siedzibą w Warszawie przy ulicy Ostroroga 10 wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Stołecznego
Bardziej szczegółowoSklep internetowy, działająca pod adresem www.hurtowniabudowlana24.pl, jest prowadzona przez: Maxcomers Sp. z o.o. ul. Iwonicka 39 A.
Sklep internetowy, działająca pod adresem www.hurtowniabudowlana24.pl, jest prowadzona przez: Maxcomers Sp. z o.o. REGULAMIN ZAKUPÓW 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZEPROWADZENIA PONOWNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO BĘDACEGO MIENIEM ZOO WROCŁAW sp. z o.o.
REGULAMIN PRZEPROWADZENIA PONOWNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO BĘDACEGO MIENIEM ZOO WROCŁAW sp. z o.o. REGULAMIN w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia przetargu ustnego na
Bardziej szczegółowoII. Postanowienia ogólne
Regulamin zakupów obowiązujący do 24-12-2014 I. Definicje Użyte w Regulaminie pojęcia oznaczają: 1. Klient - osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będąca osobą prawną, której przepisy
Bardziej szczegółowoREGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG. Postanowienia ogólne
REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG Postanowienia ogólne 1. 1. Regulamin, określa rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług szkoleniowych przez INPROGRESS, warunki zawierania umów o świadczenie takich usług,
Bardziej szczegółowoRegulamin: 4 Spełnienie świadczenia 1. Zakupiony towar dostarczamy w sposób, jaki wybrali Państwo podczas zakupu, czyli poprzez:
Regulamin: 1 Informacje ogólne 1. Podmiotem odpowiedzialnym za dostarczenie Państwu zakupionego towaru jest Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Netexpol Bartłomiej Kątniak, z siedzibą w Markach, przy ul.
Bardziej szczegółowoRegulamin świadczenia przez isprzet.pl usług transportu zakupionych towarów. usługa ekspresowy transport. Postanowienia wstępne.
Regulamin świadczenia przez isprzet.pl usług transportu zakupionych towarów usługa ekspresowy transport 1 Postanowienia wstępne Niniejszy regulamin (Regulamin) określa zasady świadczenia przez spółkę isprzęt.pl
Bardziej szczegółowo1. [Postanowienia ogólne]
Regulamin sklepu internetowego obowiązujący do dnia 25 grudnia 2014 Spis treści: 1. [Postanowienia ogólne] 2. [Rejestracja użytkownika] 3. [Złożenie zamówienia oraz realizacja transakcji] 4. [Płatność]
REGULAMIN LICYTACJI w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia licytacji ustnej koparko - ładowarki marki NEW HOLLAND B100B o numerze fabrycznym N8GH17698, rok produkcji: 2008, 4322MTH, będącego własnością:
Bardziej szczegółowoRegulamin Sklepu Internetowego KODER S.C.
Regulamin Sklepu Internetowego KODER S.C. Informacja o Firmie: Sklep internetowy działający pod adresem www.koder.krakow.pl prowadzony jest przez KODER S.C. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Szczęśliwej
Bardziej szczegółowoZARZĄDZENIE NR 98/2018 Z DNIA DYREKTORA SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W GRĘBOWIE
ZARZĄDZENIE NR 98/2018 Z DNIA 31.12.2018 DYREKTORA SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W GRĘBOWIE w sprawie: powołania komisji przetargowej i przeprowadzenia przetargu ustnego (licytacji) na sprzedaż
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Niniejszy regulamin określa zasady sprzedaży sadzonek roślin przez gospodarstwo rolne Jadwigi i Janusza Rudnickich mieszczące się w Rakszawie
Bardziej szczegółowoOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY SAMOCHODU W TRYBIE PRZETARGU PUBLICZNEGO
OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY SAMOCHODU W TRYBIE PRZETARGU PUBLICZNEGO Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lwówku Śląskim ul. Ogrodowa 1, 59-600 Lwówek Śląski, zgodnie z Rozporządzeniem
Bardziej szczegółowoRegulamin Przetargowy
NITROERG S.A. Plac Alfreda Nobla 1 43-150 Bieruń Regulamin Przetargowy na sprzedaż samochodów Krupski Młyn, wrzesień 2016r. 1/5 15 1 1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż samochodów: Samochód ciężarowy
Bardziej szczegółowoPRZEWODNIK DLA KLIENTA
Udział klienta w aukcji regulują WARUNKI SPRZEDAŻY AUKCYJNEJ, WARUNKI POTWIERDZENIA AUTENTYCZNOŚCI oraz niniejszy PRZEWODNIK DLA KLIENTA. Zachęcamy do zapoznania się z trzyczęściowym regulaminem, który
Bardziej szczegółowoSERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INFORMACYJNEJ FIRMY
Tekst regulaminu obowiązujący przed dniem 25.12.2014 roku SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INFORMACYJNEJ FIRMY Firma DE-ELCO jest profesjonalnym dostawcą nowoczesnych i energooszczędnych artykułów oświetleniowych
Bardziej szczegółowoRegulamin sklepu internetowego. 1 Postanowienia wstępne
Regulamin sklepu internetowego 1 Postanowienia wstępne 1. Sklep internetowy Muzeum świat Iluzji, dostępny pod adresem internetowym www.swiatiluzji.pl/prezent, prowadzony jest przez Muzeum Świat Iluzji
Bardziej szczegółowoObwieszczenie o przetargu w drodze przetargu ustnego na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego
Obwieszczenie o przetargu w drodze przetargu ustnego na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego PKS w Suwałkach Spółka Akcyjna z siedzibą w Suwałkach 16-400 przy ul. Wojska Polskiego 100 wpisana do Krajowego
Bardziej szczegółowoPrzed wysłaniem do nas zamówienia uważnie przeczytaj REGULAMIN PANELU ZAMÓWIEŃ 56 STUDIO.
Przed wysłaniem do nas zamówienia uważnie przeczytaj REGULAMIN PANELU ZAMÓWIEŃ 56 STUDIO. Szanowni Państwo, zadaniem PANELU ZAMÓWIEŃ 56 STUDIO jest zamawienie zdjęć, a w następstwie dokonywanie płatności
Bardziej szczegółowoRegulamin Świadczenia Usług Aircompensation sp. z o.o.
Regulamin Świadczenia Usług Aircompensation sp. z o.o. 1 Postanowienia ogólne Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze Strony internetowej AirCompensation, w tym politykę prywatności oraz sposób
Bardziej szczegółowoRegulamin sprzedaży pojazdów Sprawdzaukcje.pl poprzez aukcję internetową prowadzoną przez POL-MOT Auto S.A.
Regulamin sprzedaży pojazdów Sprawdzaukcje.pl poprzez aukcję internetową prowadzoną przez POL-MOT Auto S.A. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki sprzedaży pojazdów i innych ruchomości poprzez aukcję
Bardziej szczegółowo3. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
REGULAMIN Postanowienia Ogólne 1. Warunki korzystania z oferty proponowanej przez sklep internetowy kuxido.com reguluje poniższy dokument, zwany w dalszej części "Regulaminem". 2. Właścicielem sklepu kuxido.com
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZETARGU (LICYTACJI) NA PRZENIESIENIE POZWOLENIA NA UTWORZENIE UCZELNI NIEPUBLICZNEJ WRAZ Z MAJĄTKIEM NA RZECZ OSOBY FIZYCZNEJ LUB PRAWNEJ
REGULAMIN PRZETARGU (LICYTACJI) NA PRZENIESIENIE POZWOLENIA NA UTWORZENIE UCZELNI NIEPUBLICZNEJ WRAZ Z MAJĄTKIEM NA RZECZ OSOBY FIZYCZNEJ LUB PRAWNEJ 1. Niniejszy regulamin przetargu (licytacji), zwany
Bardziej szczegółowoREGULAMIN KART PREZENTOWYCH
REGULAMIN KART PREZENTOWYCH 1 Postanowienia ogólne 1. Regulamin określa prawa i obowiązki posiadacza Karty Prezentowej oraz zasady otrzymywania i korzystania z Karty Prezentowej ( Karta Prezentowa ). 2.
Bardziej szczegółowoFORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016
NUMER LICYTACYJNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016 Proszę odesłać dwie pierwsze strony wypełnionego formularza (zeskanowane lub zdjęcie) na adres e-mail:
Bardziej szczegółowoREGULAMIN sklepu internetowego "Fransja Elegansja"
REGULAMIN sklepu internetowego "Fransja Elegansja" 1 Dane identyfikujące i adresowe sprzedawcy FRANSJA ELEGANSJA Joanna Białas, ul. Piotra Skargi 33c/3, 62 060 Stęszew, zarejestrowana w CEIDG RP; NIP:
Parzęczew, 4 maja 2016 roku OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. 1. NAZWA I SIEDZIBA SPRZEDAJĄCEGO, 95-045 Parzęczew, ul. Południowa 5, NIP 732-00-18-353,
Bardziej szczegółowoRegulamin sprzedaży wysyłkowej. Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. 1 Postanowienia ogólne
Regulamin sprzedaży wysyłkowej Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie 1 Postanowienia ogólne 1. Sprzedaż wysyłkowa prowadzona jest przez Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, z siedzibą
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZETARGU USTNEGO (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ SKŁADNIKÓW MAJĄTKU RUCHOMEGO - ŚRODKÓW TRWAŁYCH
REGULAMIN PRZETARGU USTNEGO (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ SKŁADNIKÓW MAJĄTKU RUCHOMEGO - ŚRODKÓW TRWAŁYCH 1. 1. Niniejszy regulamin przetargu ustnego (licytacji) na sprzedaż składników majątku ruchomego środków
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi na dzień 7.04.2015 r. 1. Informacje Ogólne 1. Właścicielem i operatorem Sklepu Internetowego belumi jest belumi Krzysztof Sosnowski z siedzibą: ul. Ostródzka 44, 03-289
Parzęczew, 29 lutego 2016 roku OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. 1. NAZWA I SIEDZIBA SPRZEDAJĄCEGO, 95-045 Parzęczew, ul. Południowa 5, NIP 732-00-18-353,
Bardziej szczegółowoREGULAMIN Warunki uczestnictwa w szkoleniach BMK S.C. Terapia Funkcjonalna Michalak A., Kucza A.
REGULAMIN Warunki uczestnictwa w szkoleniach BMK S.C. Terapia Funkcjonalna Michalak A., Kucza A. 1 Szkolenia są organizowane przez spółkę BMK S.C. Terapia Funkcjonalna Michalak A., Kucza A., NIP: 8942741019,
I. PODSTAWOWE POJĘCIA 1 Sprzedawca RAFAŁ PRĘDOTA prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą P.U.H. AVIKOM RAFAŁ PRĘDOTA, pod adresem: Jaworznia 188, 26-065 Piekoszów, posługujący się numerami: NIP 959-054-01-32,
Bardziej szczegółowoRegulamin sklepu. I. Składanie zamówień
Regulamin sklepu Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma EMALPOL.PL "EMALPOL.PL" ul.myśliborska 53 03-185 Warszawa tel/fax 22 889 00 11 NIP: 7421189398 REGON 141537110 Konto bankowe : ING 91105010251000009093961754
Bardziej szczegółowoREGULAMIN KORZYSTANIA Z VOUCHERA PLAC NOWY 1
REGULAMIN KORZYSTANIA Z VOUCHERA PLAC NOWY 1 1. DEFINICJE 1.1 Wydawcą Vouchera Plac Nowy 1 jest Restauracja, Klub oraz Kręgielnia Plac Nowy 1 (KRAKODERO s.c., Plac Nowy 1, 31-056 Kraków), NIP: 679-307-63-13.
Bardziej szczegółowoI POSTANOWIENIA OGÓLNE
Załącznik do Zarządzenia Nr 25/2014 Dyrektora SOSW w Koninie z dnia 20 listopada 2014 r. REGULAMIN PUBLICZNEGO PRZETARGU OFERTOWEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU FURGON OSOBOWY FORD TRANSIT 9 OSOBOWY + WINDA BĘDĄCEGO
Bardziej szczegółowoRegulamin przetargu nr GN
Regulamin przetargu 1 Zasady Ogólne 1. Niniejszy przetarg jest przetargiem ustnym nieograniczonym (licytacja). 2. Przedmiotem przetargu jest używany ciągnik rolniczy marki ZETOR Z 5211. 3. Szczegółowy
Bardziej szczegółowoPrzed dokonaniem zakupu prosimy zapoznać się z poniższym regulaminem. Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę:
Przed dokonaniem zakupu prosimy zapoznać się z poniższym regulaminem. Sklep internetowy www.sklep.abistablice.pl prowadzony jest przez firmę: Abis Tablice Piotr Guzek, ul. Tadeusza Śliwiaka 53, 30-798
Bardziej szczegółowoREGULAMIN LICYTACJI NA SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH
REGULAMIN LICYTACJI NA SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH Niniejszy regulamin określa szczegółowe zasady zbywania maszyn, urządzeń, pojazdów i innych przedmiotów, będących własnością Zakładu Utylizacyjnego Sp.
Bardziej szczegółowoDOM SPOTKAŃ Z HISTORIĄ W WARSZAWIE Regulamin księgarni internetowej
DOM SPOTKAŃ Z HISTORIĄ W WARSZAWIE Regulamin księgarni internetowej 1 Księgarnia jest prowadzona jako wyspecjalizowana i wyróżniona organizacyjnie część struktury Domu Spotkań z Historią z siedzibą w Warszawie,
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Wł aściciele m sklep u i nternetow ego znajd ująceg o się po d a drese m: http://multimed.pl/, jest Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i S-ka Spółka
1. Ilekroć w Regulaminie jest mowa o: REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO 1 a) Fundacji Niepodległości należy rozumieć przez to Fundację Niepodległości z siedzibą przy ul. Bohaterów Monte Cassino 53, 20-705
Bardziej szczegółowoREGULAMIN. 1. Sklep jest prowadzony przez firmę: GREENHOUSE SERVICE S.C.
Klient ma prawo przed złożeniem zamówienia do negocjacji wszelkich zapisów umowy ze Sprzedającym, w tym również zmieniających zapisy poniższego regulaminu. Negocjacje, te powinny być prowadzone w formie
Bardziej szczegółowoRegulamin sklepu internetowego Wydawnictwa Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (obowiązuje od roku)
Regulamin sklepu internetowego Wydawnictwa Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (obowiązuje od 24 12.2014 roku) I. Słownik pojęć Sprzedawca Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu z siedzibą w Poznaniu, przy ul.
Bardziej szczegółowo3. Zamówienia będą realizowane od 29 marca 2018 roku, gdy nastąpi zakończenie sprzedaży preorderu.
1. Sklep internetowy www.avixlouis.pl jest własnością firmy: Avi Kamil Zalewski, ul. Różana 1, 05-090 Raszyn, NIP: 534-239-38-38, REGON: 143193695 2. Zamówienia w sklepie można składać poprzez: sklep internetowy
Bardziej szczegółowoREGULAMIN III PRZETARGU USTNEGO - LICYTACJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO MARKI FORD MONDEO 2.0
Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 66/ 2016 Burmistrza Miasta Kętrzyna z dnia 22.03.2016 r. REGULAMIN III PRZETARGU USTNEGO - LICYTACJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO MARKI FORD MONDEO 2.0.MR 07 WRAZ Z
Bardziej szczegółowoUMOWA O WSPÓŁPRACY HANDLOWEJ. Zawarta w Warszawie w dniu... pomiędzy firmami:
UMOWA O WSPÓŁPRACY HANDLOWEJ Zawarta w Warszawie w dniu... pomiędzy firmami: I. Shop Dent Wojciech Madej z siedzibą na ul Dziupli 12, 02-454 Warszawa, NIP 5272541818 zwaną w dalszej części umowy Sprzedającym,
OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY SAMOCHODU W TRYBIE PRZETARGU PUBLICZNEGO Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii we Wrocławiu, ul. Składowa 1-3, 50-209 Wrocław, zgodnie z Rozporządzeniem Rady
Bardziej szczegółowoGmina Sobienie-Jeziory OGŁASZA PISEMNY PRZETARG OFERTOWY NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU SPECJALNEGO (KARETKA SANITARNA) VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2,5 TDI
OGŁOSZENIE Gmina Sobienie-Jeziory OGŁASZA PISEMNY PRZETARG OFERTOWY NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU SPECJALNEGO (KARETKA SANITARNA) VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2,5 TDI Nazwa sprzedającego: Gmina Sobienie-Jeziory, ul.
Bardziej szczegółowoREGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG. Postanowienia ogólne. 1. Regulamin określa rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług szkoleniowych przez Synergit
REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG Postanowienia ogólne 1. Regulamin określa rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług szkoleniowych przez Synergit 1. Sp. z o. o Sp. k, warunki zawierania umów o świadczenie
Bardziej szczegółowoRegulamin programu promocyjnego pod nazwą Satysfakcja Gwarantowana Lumea MM Q4 2015 "
Regulamin programu promocyjnego pod nazwą Satysfakcja Gwarantowana Lumea MM Q4 2015 " 1. Określenie Organizatora 1. Organizatorem programu promocyjnego Satysfakcja Gwarantowana Lumea MM Q4 2015 ("Promocja"
Bardziej szczegółowoKwota wyceny brutto PLN * Przebieg (km) 1976 477000 7400 23% 2005 177000 61900 23%
Lp. 1. Sygnatura przetargu: MZN0475/14/MCZ 2. Nazwa i siedziba sprzedającego: TAURON Dystrybucja S.A., ul. Portowa 14 A działając w imieniu własnym oraz spółki: TAURON Dystrybucja Serwis S.A. Pl. Powstańców