INSTRUKCJA OBSŁUGI SERWISU ALLPAY.PL. 1. Płatności internetowe

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "INSTRUKCJA OBSŁUGI SERWISU ALLPAY.PL. 1. Płatności internetowe"

Transkrypt

1 INSTRUKCJA OBSŁUGI SERWISU ALLPAY.PL 1. Płatności internetowe 1.1 Transakcje 1.2 Kody dostępu 1.3 Wypłata 2. Serwisy 2.1 Usługi sms 2.2 Transakcje sms 2.3 Wypłata 3. Pobierz 3.1 Dokumentacje 3.2 Niezbędne pliki 4. Ustawienia 4.1 Powiadomienia 4.2 Dane osobowe 4.3 Zmiana hasła 4.4 Aktywacja konta 5. Inne 5.1 Generowanie wpłat 5.2 Raporty 6. Kontakt 7. Wyloguj

2 1. Płatności internetowe Menu Płatności internetowe służy obsłudze transakcji internetowych (przyjmowaniu płatności). W menu tym znajdują się informacje o transakcjach, ich statusy oraz szczegóły. Tutaj też można założyć konta z kodami dostępu do serwisów, jak również zlecenie wypłaty zgromadzonych środków. 1.1 Transakcje Menu Transakcje otwiera dostęp do danych i szczegółów transakcji. W pierwszym roku prosimy o podanie zakresu czasowego do wyświetlenia listy transakcji oraz wybrania kanału płatności, dla którego mają zostać wyświetlone transakcje. Po wpisaniu zakresu transakcji wyświetlona zostanie lista transakcji:

3 W kolejnych kolumnach znajdują się informacje o numerze referencyjnym transakcji, dacie, wpłaconej kwocie, statusie transakcji oraz adresie osoby wpłacającej Statusy transakcji Każda transakcja posiada odpowiedni status - jest to informacja o przebiegu autoryzacji i rozliczania danej transakcji. Transakcje mogą mieć następujące statusy: - odmowna transakcja miała miejsce, jednak nie została autoryzowana, np. z powodu braku wystarczających środków na karcie, odmowy banku wystawcy karty, podania niekompletnych lub błędnych danych, próby dokonania wyłudzenia i oszustwa. Transakcje ze statusem odmowna nie zostaną rozliczone oraz nie otrzymają Państwo środków z tej transakcji. - wykonana transakcja miała miejsce i została poprawnie rozliczona, środki z transakcji mogą zostać wypłacone.

4 - nowa transakcja miała miejsce, jednak nie została jeszcze rozliczona. Status nowa oznacza, że transakcja (zazwyczaj w terminie do 24 godzin) zostanie zweryfikowana. Po weryfikacji jej status zostanie zmieniony na wykonana lub - w przypadku, gdy zachodzi podejrzenie, co do jej legalności zmieni status na odmowna. Transakcji ze statusem nowa prosimy nie realizować, tzn. nie wysyłać towaru, nie udzielać dostępu do usługi, itp. - reklamacja oznacza reklamację transakcji (zwrot kwoty transakcji do osoby płacącej) w wyniku zakończenia procedury reklamacyjnej i uznania reklamacji osoby dokonującej płatności. - zwrot oznacza zwrot (anulowanie) transakcji (zwrot kwoty transakcji do osoby płacącej) wykonany na Państwa życzenie Szczegóły transakcji Po wybraniu konkretnej transakcji, w nowym okienku wyświetlają się szczegóły danej transakcji:

5 Menu to umożliwia drukowanie szczegółów transakcji (np. w celu dołączenia wydruku do faktury, itp.) lub anulować daną transakcję (uwaga! można anulować wyłącznie transakcje dokonane kartą płatniczą). Po wybraniu Anuluj transakcję transakcja zostanie anulowana w ciągu 24 godzin, środki z transakcji zostaną zwrócone do osoby dokonującej płatność. Na liście transakcji pojawi się nowa transakcja z ujemną kwotą dotyczącą anulowanej transakcji. 1.2 Kody dostępu Usługa Kody dostępu umożliwia pełną automatyzację wydawania kodu dostępu do serwisów internetowych. Jeśli posiadają Państwo serwis, w którym osoba po dokonaniu płatności powinna otrzymać online kod dostępu całodobowo, automatycznie i bez Państwa interwencji jest to idealne rozwiązanie. Mechanizm działania usługi jest bardzo prosty: po założeniu usługi i wstawieniu odpowiedniego linku na Państwa stronę, klient dokonuje płatności w najwygodniejszy dla niego sposób oraz otrzymuje automatycznie online kod dostępu do usługi (jest on wyświetlany na stronie po dokonaniu płatności oraz przesyłany na podany adres e- mail). Usługa pozwala na wybranie wielu opcji i form mogą Państwo wygenerować automatycznie kody dostępu, które będą wydawane po dokonaniu płatności, a następnie je zaimportowac do własnej bazy danych. Istnieje też mozliwość założenia kodów automatycznych, gdzie weryfikacja kodu dostępu oraz udzielenie dostępu do Państwa serwisów jest realizowane bezpośrednio przez serwis Allpay.pl. Pozwala to na uruchomienie tego typu usług na dowolnym serwerze nawet osobie, która nie zna tajników programowania. Więcej informacji na temat zakładania i administracji usługą kod dostępu znajdą Państwo w instrukcji technicznej serwisu. 1.3 Wypłata Polecenie wypłaty Za pomocą menu Polecenie wypłaty można złożyć dyspozycję wypłaty zgromadzonych środków z transakcji internetowych na wskazane konto bankowe:

6 Dostępne środki aktualnie dostępna kwota do wypłaty z wszystkich transakcji mających status wykonana. Oczekujące na rozliczenie kwota z wszystkich transakcji o statusie nowa, które nie zostały jeszcze rozliczone. W okienku Podaj kwotę należy podać kwotę, jaką chcą Państwo przelać na swój rachunek bankowy. Prosimy pamiętać, że maksymalna kwota nie może być wyższa niż suma aktualnie dostępnych środków, pomniejszona o opłatę za dyspozycję przelewu Historia wypłat Po wybraniu menu Historia wypłat uzyskają Państwo informacje o wszystkich dotychczasowych dyspozycjach wypłaty dacie, kwocie oraz statusie:

7 Statusy dyspozycji: wykonana przelew został zrealizowany (dyspozycja została złożona w banku) nowa przelew oczekuje na realizację (zostanie zrealizowany w terminie podanym w regulaminie lub umowie). 2. Serwisy SMS Serwisy SMS są bardzo popularną usługą skierowaną do posiadaczy telefonów komórkowych. Za jej pomocą mogą Państwo w bardzo prosty, szybki i tani sposób wprowadzić wiele usług do Państwa serwisów internetowych. Usługi SMS w serwisie Allpay.pl działają we wszystkich sieciach polskich operatorów telefonicznych (Plus GSM, Era GSM, Idea, Sami Swoi, Heya) oraz niemieckich (takich jak T-Mobile, Vodavone i innych). AllPay.pl oferuje szereg usług od najprostszych typu kod dostępu, gdzie osoba wysyłająca ustaloną wiadomość sms na specjalny numer otrzyma zwrotnie kod dostępu pozwalający np. na dostęp do płatnej części serwisu do zaawansowanych, dedykowanych rozwiązań. Dostępne są następujące usługi SMS: - kod dostępu po wysłaniu określonej wiadomości sms na ustalony numer nadawca zwrotnie otrzyma kod dostępu do usługi, - treść zwrotna treść przesłanej wiadomości sms zostaje przekazana na wskazany adres lub przesłana do skryptu na Państwa serwerze, co pozwala np. na dodawanie przesłanego ogłoszenia do serwisu ogłoszeniowego, - wappush usługa skierowana do serwisów oferujących treści multimedialne dla telefonów komórkowych: zwrotnie przesyłana jest ustalona zakładka wap (wappush) zawierająca link do dzwonka, gry java, loga, tapety, itp. - sms zwrotny do nadawcy wiadomości przesyłana jest zwrotnie ustalona wiadomość, np. zawierająca dane z bazy danych, oferty, ogłoszenia, itp. Uwaga! Przed uruchomieniem usługi prosimy zapoznać się z dokumentem Specyfikacja serwisów SMS.

8 2.1 Usługi sms Menu umozliwiające zakładanie nowych usług. Więcej informacji znajdą Państwo w dokumentacji technicznej serwisu. 2.2 Transakcje SMS Lista otrzymanych wiadomości sms, zawierająca informację o dacie przesłania wiadomości, numerze telefonu nadawcy, usłudze dla jakiej otrzymano wiadomość oraz o przesłanej treści zwrotnej (odpowiedzi, kod dostępu, zakłada wap, itp.). 2.3 Wypłata Menu wypłata służy wygenerowaniu wypłaty wynagrodzenia z tytułu obsługi serwisów SMS. Wypłatę można wygenerować po zakończeniu danego miesiąca rozliczeniowego. W przypadku konta firmowego, znajdą Państwo w tym miejscu informacje o ilości i wartości otrzymanych wiadomości, kwocie wynagrodzenia oraz przykład w jaki sposób należy wystawić fakturę Vat z tego tytułu. Fakturę należy wydrukować, a następnie przesłać na podany adres. Wypłata zostanie przesłana na podane konto bankowe w terminie określonym w regulaminie serwisu. Właściciele kont prywatnych (osoby fizyczne), znajdą tutaj miesięczne zestawienia transakcji oraz możliwość wygenerowania wymaganych dokumentów. Po zakończeniu miesiąca rozliczeniowego należy wygenerować, a następnie wydrukować w 2 egzemplarzach: umowę o dzieło oraz rachunek. Dokumenty należy podpisać, a następnie przesłać w 2 egzemplarzach na podany adres. Po ich otrzymaniu w terminie określonym w regulaminie otrzymają państwo przelew na podane konto bankowe. 3. Pobierz 3.1 Dokumentacje W menu Pobierz Dokumentacje znajdują się aktualne wersje dokumentacji serwisu. Są to m.in.: instrukcja obsługi serwisu, aktualna instrukcja techniczna opisująca metody integracji serwisu z systemami (sklepy, portale, itp.), specyfikacja usług sms oraz regulaminy.

9 3.2 Niezbędne pliki W tym miejscu znajdują się niezbędne pliki: są to zarówno gotowe do wstawienia na stronę pliki graficzne zawierające loga, bannery, buttony serwisu, jak również aktualne wersje skryptów dla sklepów internetowych, pozwalające na szybką i łatwą instalację płatności w Państwa systemach, przykłady skryptów obsługujących serwisy sms i kody dostępu, gotowe tabelki i formularze, wzory faktur. 4. Ustawienia 4.1 Powiadomienia Menu Powiadomienia służy umozliwia ustawianie opcji powiadomień o nowych transakcjach. Mogą Państwo definiować, w jakich przypadkach (np. tylko o prawidłowo wykonanej płatnośc) oraz w jaki sposób chcą być informowani o nowej transakcji (np. poprzez , sms, itp.). 4.2 Dane osobowe Za pomocą tego menu mogą Państwo zmienić dane osobowe adres, telefon, konto bankowe, adres .

10 Uwaga! Dane osobowe można zmienić jedynie w przypadku w pełni aktywowanego konta. 4.3 Zmiana hasła To menu służy do zmiany hasła dostępu do serwisu. Przypominamy, że hasło powinno zawierać litery i cyfry oraz mieć min. długość 8 znaków. Zalecamy również okresową zmianę hasła. Prosimy nikomu nie udostępniać Państwa hasła! 4.4 Aktywacja konta Aby w pełni aktywować konto w serwisie Allpay.pl należy dokonać opłaty aktywacyjnej w kwocie podanej w Tabeli Opłat. W menu Aktywacja konta znajdą Państwo szczegółowe informacje o sposobie pełnej aktywacji. Aby aktywować konto należy dokonać przelewu bankowego na podane konto bankowe. W tytule płatności prosimy podać Państwa numer ID w serwisie AllPay.pl to znacznie przyspieszy proces aktywacji konta. Konto nie aktywowane jest w pełni funkcjonale mogą Państwo przyjmować płatności, zakładać nowe usługi. Nie ma natomiast możliwości zmiany danych osobowych oraz wypłaty zgromadzonych środków. Po aktywacji konta (do ok. 48 godzin od dokonania przelewu) otrzymają Państwo wiadomość informującą o pełnej aktywacji konta, a menu Aktywacja konta zniknie.

11 5. Inne 5.1 Generowanie wpłat Za pomocą tego menu mogą Państwo w prosty sposób zdefiniować odpowiedni link, a następnie przesłać go (np. poprzez ) osobie, która ma dokonać płatności. Należy podać kwotę, walutę, język oraz opis transakcji. Po zatwierdzeniu zostanie wygenerowany zaszyfrowany link, który można przekazać lub przesłać klientowi. Pozwoli to Państwa klientom w prosty sposób dokonać płatności bez konieczności wpisywania samodzielnie Państwa numeru ID, kwoty, opisu, itp. 6. Kontakt Menu Kontakt służy do szybkiej komunikacji e-mial z serwisem Allpay.pl. Wystarczy określić adresata wiadomości (biuro serwisu, dział obsługi klienta lub dział pomocy technicznej) i wpisać zapytanie. Przypominamy, że wszelką korespondencję dotyczącą serwisu (ustawienia, problemy, informacje o transakcjach) należy kierować wyłącznie za pomocą tego formularza. Zapytania dotyczące transakcji i innych spraw dotyczących bezpośrednio Państwa konta w serwisie przesłane za pomocą zwykłej wiadomości e- mail ze względów bezpieczeństwa pozostaną bez odpowiedzi. 7. Wyloguj Wybranie tej opcji spowoduje bezpieczne wylogowanie z serwisu oraz zapobiegnie możliwości dostępu do Państwa konta osobom niepowołanym (np. w przypadku używania komputera w kafejce internetowej, itp.).

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej e-mail: online@eurobank.pl pomoc telefoniczna: 19 000 1 Spis treści: INFORMACJE PODSTAWOWE... 3 Bankowość Internetowa... 3 Bankowość Telefoniczna... 9 KONFIGURACJA

Bardziej szczegółowo

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika Spis treści Wstęp... 3 Przygotowanie do korzystania z Systemu Internetowego Banku BPH... 4 Zasady bezpieczeństwa przy korzystaniu z Systemu Internetowego

Bardziej szczegółowo

Poradnik Użytkownika. bankowość internetowa. Bankowość Korporacyjna. Szanowni Państwo,

Poradnik Użytkownika. bankowość internetowa. Bankowość Korporacyjna. Szanowni Państwo, bankowość internetowa Poradnik Użytkownika Szanowni Państwo, Współczesna technika stwarza coraz większe możliwości. Za pomocą Internetu można błyskawicznie komunikować się z całym światem, przesyłać i

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej e-mail: online@eurobank.pl pomoc telefoniczna: 801 700 100 1 Spis treści: eurobank online... 4 Aktywacja usługi... 7 Serwis telefoniczny... 8 Aktywacja usługi...

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 19.1

(instrukcja użytkownika) Wersja 19.1 Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku Internet Banking dla Firm (instrukcja użytkownika) Wersja 19.1 http://www.bspaslek.pl Spis treści 1. SŁOWNIK POJĘĆ... 4 2. BEZPIECZEŃSTWO... 5

Bardziej szczegółowo

BANK SPÓŁDZIELCZY w Toruniu. Internet Banking. dla Firm. (instrukcja użytkownika) Wersja 020. http://www.bstorun24.pl

BANK SPÓŁDZIELCZY w Toruniu. Internet Banking. dla Firm. (instrukcja użytkownika) Wersja 020. http://www.bstorun24.pl BANK SPÓŁDZIELCZY w Toruniu Internet Banking dla Firm (instrukcja użytkownika) Wersja 020 http://www.bstorun24.pl Spis treści 1. SŁOWNIK POJĘĆ... 4 2. BEZPIECZEŃSTWO... 5 2.1 CERTYFIKAT... 5 2.2 PODPIS

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika)

(instrukcja użytkownika) BANK SPÓŁDZIELCZY w Smętowie Granicznym Internet Banking dla Firm (instrukcja użytkownika) Wersja 008 http://www.bssmetowo.com.pl Spis treści 1. SŁOWNIK POJĘĆ... 4 2. BEZPIECZEŃSTWO... 5 2.1 CERTYFIKAT...

Bardziej szczegółowo

CZEŚĆ I. (Przewodnik dla Klienta) https://online.gbsstrzelin.pl

CZEŚĆ I. (Przewodnik dla Klienta) https://online.gbsstrzelin.pl CZEŚĆ I GOSPODARCZY BANK SPÓŁDZIELCZY w STRZELINIE Internet Banking (Przewodnik dla Klienta) https://online.gbsstrzelin.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja... 5 Logowanie

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA TECHNICZNA IMPLEMENTACJI PŁATNOŚCI v0.8.28

INSTRUKCJA TECHNICZNA IMPLEMENTACJI PŁATNOŚCI v0.8.28 Dział Pomocy Technicznej Dotpay ul. Wielicka 72 30-552 Kraków Tel. +48 126882600 Faks +48 126882649 E-mail: tech@dotpay.pl INSTRUKCJA TECHNICZNA IMPLEMENTACJI PŁATNOŚCI v0.8.28 Przyjmowanie płatności od

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 017

(instrukcja użytkownika) Wersja 017 BANK SPÓŁDZIELCZY w Łomazach Internet Banking dla Firm (instrukcja użytkownika) Wersja 017 http://www.bslomazy.pl Spis treści 1. SŁOWNIK POJĘĆ... 4 2. BEZPIECZEŃSTWO... 5 2.1 CERTYFIKAT... 5 2.2 PODPIS

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 018

(instrukcja użytkownika) Wersja 018 BANK SPÓŁDZIELCZY w Chojnowie Internet Banking dla Firm (instrukcja użytkownika) Wersja 018 http://www.bs-chojnow.pl Spis treści 1. SŁOWNIK POJĘĆ... 4 2. BEZPIECZEŃSTWO... 5 2.1 CERTYFIKAT... 5 2.2 PODPIS

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 010

(instrukcja użytkownika) Wersja 010 BANK SPÓŁDZIELCZY w... Internet Banking dla Firm (instrukcja użytkownika) Wersja 010 http://www.bs...pl Spis treści 1. SŁOWNIK POJĘĆ... 4 2. BEZPIECZEŃSTWO... 5 2.1 CERTYFIKAT... 5 2.2 PODPIS CYFROWY...

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI INTERNET BANKING W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BIELSKU PODLASKIM

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI INTERNET BANKING W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BIELSKU PODLASKIM Załącznik nr 1 do Regulaminu usług SBE w Banku Spółdzielczym w Bielsku Podlaskim. INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI INTERNET BANKING W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BIELSKU PODLASKIM https://konto.bsbielsk.pl SPIS

Bardziej szczegółowo

ZASADY KORZYSTANIA Z USŁUGI SERWIS

ZASADY KORZYSTANIA Z USŁUGI SERWIS ZASADY KORZYSTANIA Z USŁUGI SERWIS Słowniczek Przez użyte określenia należy rozumieć: 1. autoryzacja - wyrażenie przez Klienta zgody na wykonanie transakcji płatniczej, 2. Bank Bank Polska Kasa Opieki

Bardziej szczegółowo

w Banku Spółdzielczym w Chodzieży wersja 16-1 http://www.bschodziez.pl

w Banku Spółdzielczym w Chodzieży wersja 16-1 http://www.bschodziez.pl Załącznik nr 2 do Uchwały Nr 55/B/2014 Zarządu Banku Spółdzielczego w Chodzieży z dnia 25 sierpnia 2014 r. BANK SPÓŁDZIELCZY w Chodzieży Instrukcja użytkownika systemu Internet Banking dla Firm w Banku

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. 1. O systemie Płatności Online. 2. Oferowane formy płatności. 3. Schemat procesu płatności. 4. Opis procesu płatności

SPIS TREŚCI. 1. O systemie Płatności Online. 2. Oferowane formy płatności. 3. Schemat procesu płatności. 4. Opis procesu płatności SPIS TREŚCI 1. O systemie Płatności Online 2. Oferowane formy płatności 3. Schemat procesu płatności 4. Opis procesu płatności 5. Automatyzacja usług 6. Bezpieczeństwo 7. Tabele opłat i prowizji 2 1 O

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po usługach bankowości elektronicznej ipko

Przewodnik po usługach bankowości elektronicznej ipko Przewodnik po usługach bankowości elektronicznej ipko SPIS TREŚCI O ipko...3 PIERWSZY RACHUNEK... 3 KOLEJNE RACHUNKI... 3 PIERWSZE KROKI...4 PIERWSZE LOGOWANIE... 4 SPOSOBY DOSTĘPU DO RACHUNKU... 5 SPOSOBY

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi systemu: Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych. Panel klienta

Instrukcja obsługi systemu: Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych. Panel klienta Instrukcja obsługi systemu: Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych Panel klienta Data aktualizacji: 26-03-2013 1 Spis treści 1 Wprowadzenie 5 1.1 Wczytywanie certyfikatu

Bardziej szczegółowo

System DZ Internet. Podręcznik użytkownika

System DZ Internet. Podręcznik użytkownika System DZ Internet Podręcznik użytkownika SPIS TREŚCI 1 SŁOWNIK... 6 2 WYMAGANIA SYSTEMU... 7 3 OGÓLNY SPOSÓB NAWIGACJI... 8 3.1 PASEK NAWIGACYJNY ORAZ KONTEKST PRACY...8 3.1.1 Część informacyjna...9 3.1.2

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Wstęp... 3. 1. Moduł klient niezalogowany (anonimowy)... 4. 2. Moduł klient zalogowany (bezumowny, umowny)... 28

Spis treści. Wstęp... 3. 1. Moduł klient niezalogowany (anonimowy)... 4. 2. Moduł klient zalogowany (bezumowny, umowny)... 28 S E R W I S WWW-MKP EKSPRES PIENIĘŻNY PRZEKAZ POCZTOWY D OKUMENTACJA U Ż YTKOWA M ARZEC 2015 Spis treści Wstęp... 3 1. Moduł klient niezalogowany (anonimowy)... 4 1.1. Sprawdzenie stanu realizacji przekazu/zlecenia...

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika systemu e-bok

Instrukcja użytkownika systemu e-bok Instrukcja użytkownika systemu e-bok Międzyrzecz, luty 2015 1 SPIS TREŚCI I. Wstęp... 3 1. Kto może korzystać z e-bok a?... 3 2. Funkcje systemu e-bok... 3 3. Wymagania techniczne sprzętu komputerowego...

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi systemu: Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych. Panel klienta

Instrukcja obsługi systemu: Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych. Panel klienta Instrukcja obsługi systemu: Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych Panel klienta Data aktualizacji: 24-08-2012 1 Spis treści 1 Wprowadzenie 5 1.1 Wczytywanie certyfikatu

Bardziej szczegółowo

Biuletyn. Przesyłki kurierskie za pośrednictwem serwisu Sendit

Biuletyn. Przesyłki kurierskie za pośrednictwem serwisu Sendit Biuletyn Przesyłki kurierskie za pośrednictwem serwisu Sendit Data ostatniej aktualizacji: 25.07.2014 Spis treści 1 INFORMACJE OGÓLNE... 3 2 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA... 8 JAK ZAŁOŻYĆ KONTO W SENDIT?...

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi serwera zleceń Stocks OnLine

Instrukcja obsługi serwera zleceń Stocks OnLine Instrukcja obsługi serwera zleceń Stocks OnLine Informacja ogólna: Serwer zleceń Stocks OnLine jest aplikacją umożliwiającą Klientom Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska obsługę rachunku pieniężnego,

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE WARUNKI UMÓW W ZAKRESIE PROWADZENIA RACHUNKÓW BANKOWYCH DLA KLIENTÓW FIRMOWYCH W GETIN BANKU

OGÓLNE WARUNKI UMÓW W ZAKRESIE PROWADZENIA RACHUNKÓW BANKOWYCH DLA KLIENTÓW FIRMOWYCH W GETIN BANKU OGÓLNE WARUNKI UMÓW W ZAKRESIE PROWADZENIA RACHUNKÓW BANKOWYCH DLA KLIENTÓW FIRMOWYCH W GETIN BANKU Pionie Detalicznym i Korporacyjnym Getin Noble Banku S.A. (dalej Bank ) 1. Obowiązywanie Ogólnych Warunków

Bardziej szczegółowo

Techniczna instrukcja obsługi terminala VeriFone Vx675

Techniczna instrukcja obsługi terminala VeriFone Vx675 Techniczna instrukcja obsługi terminala VeriFone Vx675 Dział Systemów Transakcyjnych i Płatniczych Wincor Nixdorf Wersja: 2.5 Warszawa 12.08.2014 Strona 1 z 37 Spis treści I Terminal VeriFone Vx675...

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi systemu: Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych. Instrukcja dla klienta

Instrukcja obsługi systemu: Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych. Instrukcja dla klienta Instrukcja obsługi systemu: Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych Instrukcja dla klienta Data aktualizacji: 28-01-2013 1 Spis treści 1 Podstawowe zasady bezpiecznego

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego

Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego shopgold instrukcja obsługi panelu zarządzania Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego Najbardziej aktualną wersję instrukcji możecie Państwo wygenerować

Bardziej szczegółowo

Bankowość Elektroniczna SGB-WWW LITE Wyciąg z przewodnika dla klienta

Bankowość Elektroniczna SGB-WWW LITE Wyciąg z przewodnika dla klienta Bankowość Elektroniczna SGB-WWW LITE Wyciąg z przewodnika dla klienta Oferta dla Klientów indywidualnych, MŚP i osób prowadzących jednoosobową działalność Call Center wsparcie, serwis telefoniczny 801

Bardziej szczegółowo

PRZEWODNIK USŁUG BZWBK24

PRZEWODNIK USŁUG BZWBK24 PRZEWODNIK USŁUG BZWBK24 OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I MAŁYCH FIRM Obowiązuje od dnia: 2013-09-30 2 Pierwsze kroki w BZWBK24 internet 1. Zaloguj się wykorzystując link na stronie www.bzwbk.pl UWAGA!

Bardziej szczegółowo