VII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna. 15 marca 2017

Download "VII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna. 15 marca 2017"

1 VII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna 15 marca 2017

3

4 VII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 15 marca środa, godz przedaukcyjna wystawa obiektów w Salonie Domu Aukcyjnego Artissima Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST-y, parter) od 6 marca poniedziałek - piątek od 11:00 do 18:00 sobota od 11:00 do 16:00 obiekty certyfikuje Agencja Ad-Arte

5 1. Woody Kraak (ur. 1985) Przenikliwość akryl/płótno 100 x 80 cm sygn. p.d.: WOODY KRAAK opisany na odwrociu: WOODY KRAAK PRZENKLIWOŚĆ cena wywoławcza: 450 zł 2. Ewelina Ulanecka (ur. 1983) La illusione 2015 olej, akryl/płótno 100 x 90 cm góra/la illusione 15 / Ewelina Ulanecka 2

6 3. Anna Schumacher (ur. 1975) For Georgia O Keeffe 2005 olej/płótno 30 x 30 cm sygn. p.d.: AS FOR /GEORGIA /O KEEFFE /05/A. Sch poniżej dedykacja 4. Anna Syczewska (ur. 1983) Do zobaczenia akryl/płótno 70 x 100 cm sygn. i dat. na odwrociu: A. Syczewska 3

7 5. Kamila Gruszecka (ur. 1989) Stan czuwania III 2015 olej/płótno 80 x 40 cm Kamila Gruszecka/ Stan czuwania (III) /2015 cena wywoławcza: zł 6. Robert Olszowski (ur. 1969) Czas i przestrzeń akryl/płótno 70 x 100 cm ROBERT OLSZOWSKI / CZAS I PRZESTRZEŃ / R / AKRYL 4

8 7. Piotr Kachny (ur. 1978) Warm and cold inventions olej/płótno 140 x 100 cm Piotr Kachny/ Warm and cold inventions / cena wywoławcza: 1000 zł 8. Radosław Nowak (ur. 1955) Wiosna 2008 olej/płótno 65 x 84,5 cm WIOSNA RN/2008 cena wywoławcza: zł 5

9 9. Krzysztof Piętka (ur. 1990) Bez tytułu 2015 olej/płótno 50 x 50 cm sygn. na odwrociu: KRZYSZTOF/PIĘTKA 10. Kliszko Milena (ur. 1983) Martwa natura 2006 olej/płótno 100 x 120 cm sygn. i dat. na odwrociu: Milena Kliszko/2006 r. 6

10 11. Teodor Durski (ur. 1976) Pandora 2008 serigrafia/papier 100 x 70 cm sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: Pandora /serigrafia 12/12 (6/6) / Teodor Durski 2008 cena wywoławcza: 800 zł 12. Roksana Kularska-Król (ur. 1982) Miasto Y na ziemiach czerwonych 2011 akryl/płótno 50,5 x 50,5 cm sygn.i dat. p.d.: R.O./lX/2011 MIASTO Y NA ZIEMIACH CZERWONYCH/ 2011/ R.O./lX/2011 cena wywoławcza: 400 zł 7

11 13. The Krasnals Wielki Krasnal Piramida zwierząt na podstawie pracy Katarzyny Kozyry 2008/2012 serigrafia/płótno 91 x 65 cm edycja 5/20 The Krasnals/Wielki Krasnal/ Piramida zwierząt na podstawie pracy Katarzyny Kozyry /2008/2012/5/20 cena wywoławcza: zł 14. Marcin Kłys (ur. 1971) Nokturn nr 8 akryl/płótno 90 x 70 cm sygn. p.d.: M. KŁYS cena wywoławcza: 450 zł 8

12 15. Krzysztof Piętka (ur. 1990) Myjnia 2015 olej/płótno 130 x 100 cm sygn. na odwrociu: KRZYSZTOF /PIĘTKA cena wywoławcza: 900 zł 16. Dominik Smolik (ur. 1982) White orchestration 2017 akryl/płótno 100 x 100 cm DOMINIK SMOLIK / WHITE ORCHESTRATION / AKRYL/PŁÓTNO/100 x 100 CM/KRAKÓW MMXVII/Dominik Smolik 9

13 17. Kliszko Milena (ur. 1983) Bez tytułu 2011 akryl/płótno 95 x 100 cm sygn. i dat. na odwrociu: Milena Kliszko 2011 cena wywoławcza: 400 zł 18. Piotr Ignacy Kopczyński (ur. 1973) Toksyczne siostry 2017 olej, płótno 100 x 100 cm sygn. p.d.: PiK 2017 r. 10

14 19. The Krasnals Nigdy Więcej 2010/2013 akryl, szablon/płótno 50 x 50 cm edycja 7/25 The Krasnals/Nigdy Więcej/2010/2013 /E 7/25 cena wywoławcza: zł 20. Mariola Świgulska (ur. 1961) Zagubiona planeta akryl/płótno 100 x 120 cm sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 11

15 21. Magdalena Sawicka Zdejmuję *2013 MAGDALENA SAWICKA* cena wywoławcza: zł 22. Kwadrat 274 S.T.A. Tomalak Kwadrat 274 Kwadrat 274, Quadrat 274 / acrylic on canvas/39,5 x 39,5/3100$ cena wywoławcza: zł 12

16 23. Andrzej Domżalski (ur. 1945) Związki nieformalne 2015 akryl/płótno 130 x 100 cm sygn. p.d.: And Domżalski 2015 r. AUTOR:/ANDRZEJ DOMŻALSKI, TYTUŁ:/ "ZWIĄZKI NIEFORMALNE" /AKRYL, 100 x 130 CM/2015 ROK/ Andrzej Domżalski cena wywoławcza: zł 24. Dominik Smolik (ur. 1982) Selva 2017 akryl/płótno 100 x 100 cm DOMINIK SMOLIK / SELVA /AKRYL/PŁÓTNO/ 100 x 100 CM/KRAKÓW MMXVII/Dominik Smolik 13

17 25. Katarzyna Tomaszewska (ur. 1987) Body of lies sitodruk/papier 70 x 50 cm sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 2/25/ -Body of lies - / Tomaszewska cena wywoławcza: 350 zł 26. Izabela Chamczyk (ur. 1980) Pies olej, farba alkidowa/płótno 24 x 33 cm Pies/I. Chamczyk/ cena wywoławcza: zł 14

18 27. Jakub Adamek (ur. 1975) Schronisko dla zwierząt II 2008 olej/płótno 60 x 120 cm J. Adamek / Schronisko dla zwierząt II /2008 r. cena wywoławcza: zł 28. Martyna Czop (ur. 1990) Bez tytułu technika mieszana/papier 21 x 29,7 cm sygn. na odwrociu: Martyna Czop cena wywoławcza: 300 zł 15

19 29. Anna Kruszak (ur. 1982) Warszawa 2015 technika mieszana/płótno 80 x 80 cm TOP/ WARSZAWA 2015 / technika mieszana na płótnie/ Anna Kruszak cena wywoławcza: zł 30. Piotr Ignacy Kopczyński (ur. 1973) Magdalena and me 2017 olej, płótno 100 x 100 cm sygn. p.d.: PiK 2017 r. 16

20 31. Sylwia Woźniczka (ur. 1983) Gdynia Główna 2015 olej/płótno 70 x 50 cm sygn. p.d.: Woźniczka 2015 SYLWIA WOŹNICZKA 2015 GDYNIA GŁÓWNA 32. Hanna Rozpara (ur. 1990) Roślina akryl/płótno cm sygn. i dat. p.d.: Hanna Rozpara opisany na odwrociu: HANNA ROZPARA / ROŚLINA / 17

21 33. Katarzyna Tomaszewska (ur. 1987) Uśpieni ołówek/papier 70 x 100 cm sygn. l.d.: monogram wiązany KT w kwadracie cena wywoławcza: 450 zł 34. Magda Karwowska (ur. 1986) Miasto 102 technika własna/płótno 100 x 120 cm opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA / MIASTO 102 / cena wywoławcza: 700 zł 18

22 35. Wojciech Kaleta (ur. 1981) Krok drugi olej/płótno 73 x 73 cm opisany na odwrociu: Wojciech Kaleta / Krok drugi / 36. Elżbieta Kozera (ur. 1976) Dziewczyny z Krzeszowic 2010 tempera/płótno 70 x 100 cm Elżbieta Kozera / Dziewczyny z Krzeszowic / tempera 2010 cena wywoławcza: zł 19

23 37. Grupa Twożywo BHP 2004 szablon/papier 33 x 33 cm sygn. na odwrociu: twożywo /80, numer: cena wywoławcza: zł 38. Teodor Durski (ur. 1976) Biało-Czerwony 2012 serigrafia/papier 60 x 60 cm sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: Biało-Czerwony /serigrafia 8/10/ Teodor Durski 2012 r. cena wywoławcza: 650 zł 20

24 39. Andrzej Franaszek (ur. 1964) The wheel 2 akryl/płótno 90 x 100 cm sygn. l.d.: A. Franaszek x 100 AKRYL PŁ. / THE WEEL 2 /AFra cena wywoławcza: zł 40. Małgorzata Sęk (ur. 1973) Thoughtful Morning akryl/płótno 100 x 100 cm sygn. p.d.: Sęk 21

25 41. Electric Blue RADOSŁAW NOWAK ELECTRIC BLUE 2012 cena wywoławcza: zł 42. IV symfonia Witolda Lutosławskiego impresja baletowa WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2013 WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA/ "IV SYMFONIA W. LUTOSŁAWSKIEGO / - impresja baletowa" /akryl, 100 x 100, 2013 cena wywoławcza: zł 22

26 43. Michał Zalewski (ur. 1985) Cover 2012 spray, akryl/płótno 110 x 130 cm sygn. na odwrociu: MZ 2012 na blejtramie: Michał Zalewski cena wywoławcza: 450 zł 44. Aneta Lis-Marcinkiewicz (ur. 1972) Bez tytułu techn własna/płyta 86 x 75 cm Aneta Lis-Marcinkiewicz/ r cena wywoławcza: 450 zł 23

27 45. Grupa Twożywo Kineskopa 2007 olej/blacha 100 x 100 cm sygn. na odwrociu: twożywo 2007 nakład: 1 sztuka cena wywoławcza: zł 46. Hanna Rozpara (ur. 1990) Żółto-niebieskie czaszki akryl/płyta cm sygn. i dat. p.d.: Hanna Rozpara opisany na odwrociu: HANNA ROZPARA / ŻÓŁTO-NIEBIESKIE CZASZKI / 24

28 47. Izabela Chamczyk (ur. 1980) Zbędne myśli farba alkidowana, akryl/płótno 61 x 41 cm ZBĘDNE /MYŚLI/I. Chamczyk/ cena wywoławcza: zł 48. Sylwia Górak (ur. 1979) Dream 2014 olej/płótno 99 x 99 cm syn. i opisany na odwrociu: SYLWIA GÓRAK DREAM cena wywoławcza: zł 25

29 49. Marcin Kłys (ur. 1971) Fargo 2 akryl/płótno 92 x 73 cm sygn.i dat. p.d.: M. KŁYS cena wywoławcza: 450 zł 50. Dominika Kowynia (ur. 1978) Michelle 2013 olej/płótno 100 x 100 cm MICHELLE /DOMINIKA KOWYNA/2013 cena wywoławcza: zł 26

30 51. Magda Karwowska (ur. 1986) Miasto 103 technika własna/płótno 100 x 120 cm opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA / MIASTO 103/ 52. Robert Krężlak (ur. 1975) Wiara i zwątpienie akryl/płótno 100 x 70 cm sygn. p.d.: Krężlak 16 27

31 53. Sławomir J. Siciński (ur. 1980) Bez tytułu 2017 olej/płótno 70 x 50 cm opisany na odwrociu: SŁAWOMIR J. SICIŃSKI 54. Mariola Świgulska (ur. 1961) Kosmiczne eksplozje akryl/płótno 80 x 120 cm sygn. i dat. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2015 r. cena wywoławcza: 450 zł 28

32 55. Łukasz Huculak (ur. 1977) Kopalnia szarości (Italia) 2005 tempera/płótno 40 x 80 cm sygn. p.g.: Huculak 05 obraz wystawiany cena wywoławcza: zł 56. Anna Jarzymowska (ur. 1988) Bez tytułu 2017 olej/płótno 70 x 70 cm sygn. na odwrociu: Anna Jarzymowska / 2017 r. 29

33 57. Ewa Sycha (ur. 1966) 09/ olej/płótno 60 x 150 x 7,5 cm sygn. p.d.: Sycha cena wywoławcza: zł 58. Paweł Porada (ur. 1985) Poliptyk Cztery pory roku 2015 olej/płótno cztery płótna o wym.: 30 x 30 cm sygn. p.d. na każdym płótnie: Porada 2015 cena wywoławcza: 600 zł 30

34 59. Marcin Jasiński (ur. 1980) Bez tytułu I olej/płótno 80 x 60 cm opisany na odwrociu: w kwadracie: MARCIN / JASIŃSKI //UPGÓRA cena wywoławcza: 450 zł 60. Apolonia Nowak (ur. 1980) W oczekiwaniu na wiosnę (Anka) akryl/płótno 60 x 54 cm Apolonia Nowak / / W OCZEKIWANIU NA / WIOSNĘ (ANKA) 31

35 61. Roksana Kularska-Król (ur. 1982) Na basenie serigrafia/papier 33 x 33 cm sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: Na basenie / serigrafia 6/20/roxi/ cena wywoławcza: 350 zł 62. Katarzyna Tretyn-Zečević (ur. 1983) Wytarty 2017 technika własna/papier 20 x 20 cm na odwrociu pieczęć autorska cena wywoławcza: 350 zł 63. Katarzyna Tretyn-Zečević (ur. 1983) z cyklu "Penumbra 2017 letterpress/karton 20 x 20 cm na odwrociu pieczęć autorska cena wywoławcza: 350 zł 32

36 64. Jarosław Jeschke (ur. 1977) Bez tytułu 2009 olej/płótno 40 x 50 cm opisany na odwrociu: Jarek Jeschke 2009 /"Bez tytułu" olej na płótnie 40 x 50 cena wywoławcza: zł 65. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska (ur. 1975) Kwitnące brzoskwinie olej/tektura 26 x 49,5 cm Małgorzata Makarewicz Kaplińska / Kwitnące brzoskwinie / 26 cm x 49,5 cm 33

37 66. Martyna Czop (ur. 1990) Bez tytułu technika mieszana/papier 21 x 29,7 cm sygn. na odwrociu: Martyna Czop cena wywoławcza: 300 zł 67. Izabela Wanczewska (ur. 1978) 10 minut 2017 akryl/płótno 40 x 54 cm sygn. p.d.: IWanczewska 10 minut / Izabela Wanczewska 2017/ akryl 34

38 68. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska (ur. 1975) Przymrozek 2010 olej/tektura 50 x 30 cm Małgorzata Kaplińska / Przymrozek 2010 r. 50 x 30 /olej tektura 69. Izabela Wanczewska (ur. 1978) Nude 2017 technika własna/płótno 50 x 40 cm sygn. p.d.: IWanczewska Izabela Wanczewska 2017/ Nude / tech. własna 35

39 70. Izabela Gałązka (ur. 1984) Krajobraz w Zakoniczynie 2013 olej/płótno 100 x 80 cm sygn. p.d.: IZABELA GAŁĄZKA 2013 cena wywoławcza: 450 zł 71. Apolonia Nowak (ur. 1980) Oktawia akryl/płótno 60 x 54 cm Apolonia Nowak / / Oktawia 36

40 72. Arkadiusz Ruchomski (ur. 1978) z cyklu: Pejzaże otwarte Pejzaż Przyziemny 2005 olej/płótno, deska 94 x 139 cm A. Ruchomski/ z cyklu: PEJZAŻE/OTWARTE/ PEJZAŻ PRZYZIEMNY /2005 nalepka: FINALISTA KONKURSU OBRAZ ROKU 2005/Warszawa 1 kwietnia 2006 Obraz zakwalifikowany do finału konkursu Obraz roku 2005 organizowanego przez miesięcznik Art & Business. 73. Bettina Bereś (ur. 1958) Granatowy dzbanek 2004 olej/płótno 60 x 50 cm sygn. i dat. p.d.: BB 04 opisany na odwrociu: "Granatowy dzbanek" / 2004 /... 37

41 74. Agata Sobczyk (ur. 1973) Polna 2005 technika mieszana/płótno 80 x 120 cm 38

42 R E G U L A M I N U C Z E S T N I C T W A W L I C Y T A C J I I. Obiekty licytacji. 1. Przedmiotem aukcji są dzieła sztuki, rzemiosła i inne obiekty powierzone przez Klientów oraz stanowiące własność Domu Aukcyjnego. 2. Obiekty są opisane i ponumerowane w katalogu aukcji. Opisy mogą zostać zmienione lub uzupełnione przed rozpoczęciem licytacji przez Aukcjonera. 3. Aukcjoner ma prawo łączyć, rozdzielać obiekty i zmieniać kolejność licytacji. Może także wyłączyć obiekty z licytacji albo wprowadzić nowe. 4. Wszystkie obiekty są udostępniane Kupującym przed aukcją w określonym w katalogu terminie, zwanym wystawą przedaukcyjną. 5. Dom Aukcyjny zaleca dokładne obejrzenie obiektów przed zakupem, a w szczególności skonsultowanie stanu ich zachowania z konserwatorem. Fakt nie podania w katalogu, że dany obiekt został poddany zabiegom konserwatorskim lub posiada widoczne uszkodzenia, nie stanowi żadnych podstaw do reklamacji. 6. Obiekty wystawione na aukcji posiadają określoną cenę wywoławczą oraz estymację wartości. Posiadają także cenę rezerwową znaną Domowi Aukcyjnemu. Jest to ustalona z Właścicielem najniższa cena, za którą Dom Aukcyjny może sprzedać obiekt. Cena rezerwowa nie jest wyższa niż dolna kwota estymacji. II. Przystąpienie do licytacji. 1. Do licytacji mogą przystąpić osoby, które posiadają numer licytacyjny. Jest on wydawany przed aukcją Kupującym, po podaniu przez nich danych osobowych, przedstawieniu dokumentu tożsamości oraz podpisaniu zobowiązania. 2. Osoby nieznane Domowi Aukcyjnemu, a zamierzające dokonać poważnego zakupu, proszone są o przedstawienie się przynajmniej 24 godziny przed aukcją, gdyż mogą zostać poproszone o podanie wiarygodnych referencji, numeru karty kredytowej lub wpłacenie wadium, zwracanego w wypadku nie dokonania zakupu. 3. W licytacji można uczestniczyć osobiście, poprzez pozostawienie Domowi Aukcyjnemu zlecenia licytacji z limitem kwoty lub zlecenia telefonicznego. 4. Dom Aukcyjny przyjmuje zlecenia najpóźniej 24 godziny przed aukcją. 5. Dane osobowe Kupujących pozostają do wyłącznej wiadomości Domu Aukcyjnego. III. Przebieg licytacji. 1. Licytację prowadzi Aukcjoner. Obiekty są licytowane od ceny wywoławczej w górę. Zakończenie licytacji i sprzedaż zostają potwierdzone uderzeniem młotka aukcyjnego. Nabywcą zostaje osoba oferująca najwyższą kwotę, wskazana przez Aukcjonera. Uderzenie młotkiem i wskazanie Nabywcy oznacza zawarcie pomiędzy Domem Aukcyjnym a Nabywcą Umowy (zgodnie z art Kodeksu Cywilnego). Jeżeli zakończenie licytacji następuje poniżej ceny rezerwowej, uderzenie młotkiem oznacza zawarcie Kupującym transakcji warunkowej, o czym informuje Aukcjoner. 2. W przypadku sporu Aukcjoner ma prawo go rozstrzygnąć lub powtórzyć licytację. 3. Postąpienia w licytacji ustala Aukcjoner. 4. Transakcja warunkowa obliguje Kupującego do wykupienia obiektu, jeżeli Dom Aukcyjny, po uprzedniej konsultacji z Właścicielem, wyrazi zgodę na sprzedaż w oferowanej cenie. Dom aukcyjny ma 5 dni roboczych na konsultacje. Kupujący może też wykupić obiekt po cenie rezerwowej. W przypadku pojawienia się innego oferenta proponującego cenę rezerwową, dom aukcyjny daje Kupującemu pierwszeństwo zakupu w tej cenie. Tabela podstawowych postąpień: Przedział cenowy do zł minimalne postąpienie 50 zł zł 100 zł zł 200 zł zł zł zł 500 zł DZIEŁA SZTUKI I RZEMIOSŁO SALON: UL. ZIELNA WARSZAWA TEL.: , KOM.: MAIL: SALON@ARTISSIMA.PL

43 R E G U L A M I N U C Z E S T N I C T W A W L I C Y T A C J I zł zł zł zł powyżej zł zł IV. Zakup obiektu. 1. Nabywca ma obowiązek wykupić wylicytowany obiekt w ciągu 7 dni od licytacji lub w przypadku transakcji warunkowej 7 dni od powiadomienia o zgodzie na oferowaną cenę. Po uprzedniej zgodzie Domu Aukcyjnego istnieje możliwość wpłaty 20% zadatku i wykupienie w ciągu 14 dni od aukcji. 2. Do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata organizacyjna zw. premium w wysokości 18%. Opłata Obowiązuje również w sprzedaży poaukcyjnej. 3. Płatność może zostać dokonana gotówką w siedzibie firmy lub przelewem na konto wskazane w katalogu oraz na stronie internetowej. Wszelkie koszty bankowe transakcji ponosi Nabywca. W przypadku płatności w innych walutach, kwoty będą księgowane po aktualnym kursie zakupu waluty NBP. Dodatkowo Dom Aukcyjny doliczy 1% od całej należnej kwoty z tytułu obsługi transakcji walutowej. 4. Prawo własności zakupionego obiektu przechodzi na Nabywcę w momencie dokonania całej wpłaty. 5. W przypadku niedotrzymania warunków Umowy przez Nabywcę, Dom Aukcyjny może odstąpić od Umowy. Dom Aukcyjny zastrzega sobie również prawo sądowego dochodzenia realizacji Umowy i obciążenia Nabywcy wszelkimi kosztami wynikłymi z tego tytułu. 6. Dom Aukcyjny potwierdza autorstwo oraz inne cechy obiektu opisane w katalogu. Gdyby jednak opis okazał się niezgodny ze stanem rzeczywistym w istotnej kwestii, Nabywca może w ciągu 14 dni od daty aukcji zwrócić obiekt do Domu Aukcyjnego, który w takim wypadku zwróci całą wpłaconą kwotę. Zakwestionowanie opisu katalogowego musi być udokumentowane wiarygodnymi ekspertyzami. 7. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionych obiektów. 8. Polskie muzea rejestrowane mają prawo pierwokupu po cenie wylicytowanej pod warunkiem, że zgłoszą to bezpośrednio po zakończeniu licytacji obiektu. Mogą tego dokonać przedstawiciele muzeów, którzy najpóźniej w dniu licytacji okazali pełnomocnictwa do zakupu. 9. Dom Aukcyjny przypomina, że zgodnie z obowiązującymi przepisami wywóz obiektów starszych niż 50 lat oraz o wartościach przekraczających limity określone w ustawie O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami poza granice kraju, wymaga zgody odpowiednich władz. Przypominamy również, że zgodnie z obowiązującymi przepisami Dom Aukcyjny jest zobowiązany do zbierania danych osobowych Klientów dokonujących transakcji w kwocie powyżej Euro. V. Odbiór obiektu. 1. Obiekt zostanie wydany Nabywcy po zaksięgowaniu wpłaty całej należnej kwoty. 2. Dom Aukcyjny wydaje certyfikat zakupu obiektu podpisany przez współpracującą agencję ekspercką Ad-Arte. 3. Odbiór zakupionych obiektów odbywa się w siedzibie Domu Aukcyjnego. Na wyraźne życzenie Nabywcy Dom Aukcyjny może zlecić wysłanie obiektu pod wskazany adres profesjonalnej firmie. Koszty Przesyłki, w tym pakowania i ubezpieczenia, pokrywa Nabywca. 4. Odpowiedzialność Domu Aukcyjnego za obiekt ustaje w momencie odbioru obiektu w siedzibie Domu Aukcyjnego lub z chwilą nadania przesyłki. 5. Obiekty nie odebrane w terminie 30 dni od daty aukcji, zostaną obciążone kosztami przechowywania w wysokości 2% ceny ich sprzedaży miesięcznie. 6. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane zgodnie z przepisami prawa polskiego. Reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową Nabywca może zgłosić w ciągu jednego roku od wydania obiektu. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne oraz wady prawne zakupionych obiektów wobec osób niebędących bezpośrednimi nabywcami na aukcji. Wpłatę za zakupione obiekty prosimy przesyłać na konto: PKO BP W tytule prosimy wpisać nazwę i datę aukcji oraz numer obiektu. DZIEŁA SZTUKI I RZEMIOSŁO SALON: UL. ZIELNA WARSZAWA TEL.: , KOM.: MAIL: SALON@ARTISSIMA.PL

44 Z L E C E N I E L I C Y T A C J I Zlecenie licytacji z limitem ceny. lub licytacji telefonicznej. na aukcji w dniu:. * * Zlecenie należy dostarczyć osobiście, mailem (zeskanowany dokument z podpisem) lub pocztą do siedziby DA Artissima najpóźniej 24 godziny przed aukcją Imię i Nazwisko Nazwa firmy lub instytucji Rodzaj i nr dowodu tożsamości Klienta (oraz NIP w przypadku firmy) Miejsce zamieszkania / siedziby Telefon, e mail Dom Aukcyjny ma prawo prosić o podanie danych osobowych oraz o dokument potwierdzający te dane. Nr kat. Autor, tytuł Maksymalna oferowana kwota (bez premium) lub licytacja telefoniczna Telefon czynny podczas licytacji Zgadzam się na jedno postąpienie w górę w przypadku zaistnienia zlecenia w tej samej wysokości:. ** ** w przypadku zgody proszę wpisać X. Zlecenie stałe z limitem. Zlecenie jest poufne. Dom Aukcyjny będzie reprezentował Klienta podczas licytacji do wysokości podanej kwoty, starając się dokonać zakupu w możliwie najniższej kwocie. W przypadku zaistnienia innych zleceń w tej samej wysokości, Dom Aukcyjny będzie reprezentował Klienta, którego zlecenie zostało złożone wcześniej. Zlecenie telefoniczne. Złożenie zlecenia telefonicznego oznacza potwierdzenie przekazania oferty w cenie wywoławczej. Dom Aukcyjny dołoży wszelkich starań, jednak nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości uzyskania połączenia z Klientem. Ja niżej podpisany/-a oświadczam, że: zapoznałem/-am się i akceptuję warunki Regulaminu uczestnictwa w licytacji organizowanej przez Dom Aukcyjny Artissima opublikowanego w katalogu aukcyjnym oraz na stronie ; zobowiązuje się do zrealizowania zawartych transakcji zgodnie z Regulaminem, w szczególności do zapłacenia za wylicytowane obiekty w terminie 7 dni od licytacji; wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach realizacji aukcji, przetwarzania płatności za obiekty oraz marketingowych przez Dom Aukcyjny Artissima sp. z o.o. oraz podmioty, których akcjonariuszem lub udziałowcem jest lub będzie Dom Aukcyjny Artissima sp. z o.o.; wszelkie dane zawarte w niniejszym formularzu są prawdziwe; w przypadku zatajenia lub podania nieprawdziwych danych DA Artissima nie ponosi odpowiedzialności., dnia:. r. Podpis Klienta DZIEŁA SZTUKI I RZEMIOSŁA SALON: UL. ZIELNA WARSZAWA TEL.: , KOM.: MAIL: SALON@ARTISSIMA.PL

45 Warszawa ul. Zielna 39 (budynek PAST-y, parter) tel tel. kom NIP: REGON: nr konta: PKO BP

46

X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda

X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda 16 listopada BARBARA JONSCHER INTYMNIE wystawa prac listopad Artissima, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa www.artissima.pl X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda Dom Aukcyjny

IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda. 27 lipca 2017

IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda. 27 lipca 2017 IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda 27 lipca 2017 IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 27 lipca 2017 - czwartek, godz. 19.00 przedaukcyjna wystawa obiektów w Salonie

Rybki, Kotki, Pieski... dla Walentynek

IV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 11 października 2016

IV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 11 października 2016 IV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna 11 października 2016 IV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 11 października 2016 - wtorek, godz. 18.00 przedaukcyjna

REGULAMIN AUKCJI. Obiekt dzieło sztuki lub inny obiekt kolekcjonerski będący przedmiotem sprzedaży,

REGULAMIN AUKCJI. Obiekt dzieło sztuki lub inny obiekt kolekcjonerski będący przedmiotem sprzedaży, REGULAMIN AUKCJI I. DEFINICJE: Dom Aukcyjny Libra Dom Aukcyjny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Złota 48/54, 00-120 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców

Regulamin aukcji charytatywnej obrazów prowadzonej przez Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Regulamin aukcji charytatywnej obrazów prowadzonej przez Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Regulamin aukcji charytatywnej obrazów prowadzonej przez Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy. 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Regulamin określa zasady przeprowadzania

Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada do sprzedaży nw. zbędne składniki majątku ruchomego:

Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada do sprzedaży nw. zbędne składniki majątku ruchomego: Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada do sprzedaży nw. zbędne składniki majątku ruchomego: Nazwa składnika majątku Rok prod. Numer identyfikacyjny (VIN)

Zamówienia, zawarcie umowy;

Zamówienia, zawarcie umowy; Ogólne warunki sprzedaży i współpracy handlowej obowiązujące w spółce LUBRICANT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Czechowicach- Dziedzicach wpisanej do rejestru przedsiębiorców

Szanowni Państwo, wyklucza jego postanowień. p Zdrowy But, zwany dalej Sklepem, prowadzi wysyłkową sprzedaż towarów za pośrednictwem serwisu Allegro.

Szanowni Państwo, wyklucza jego postanowień. p Zdrowy But, zwany dalej Sklepem, prowadzi wysyłkową sprzedaż towarów za pośrednictwem serwisu Allegro. Szanowni Państwo, Dokonanie zakupu na naszych aukcjach jest równoznaczne z akceptacją wszystkich zasad zawartych w niniejszym regulaminie. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z wyklucza jego postanowień.

Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada nw. zbędne składniki majątku ruchomego:

Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada nw. zbędne składniki majątku ruchomego: Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada nw. zbędne składniki majątku ruchomego: Nazwa składnika majątku Rok prod. Numer identyfikacyjny (VIN) Poj. silnika

REGULAMIN FIRMY PPHU EUROECOTEX

REGULAMIN FIRMY PPHU EUROECOTEX REGULAMIN FIRMY PPHU EUROECOTEX Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem ) reguluje zasady dokonywania zakupów w firmie PPHU EUROECOTEX, działającym pod adresem http://www.wyposazsklep.pl oraz na serwisie

REGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM FIRMY NAD-Rol

REGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM FIRMY NAD-Rol REGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM FIRMY NAD-Rol I POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego dostępnego pod adresem www.nad-rol.pl, którego właścicielem

OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. Zakład Gospodarki Komunalnej w Parzęczewie

OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. Zakład Gospodarki Komunalnej w Parzęczewie Parzęczew, 22 lipca 2016 roku OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. 1. NAZWA I SIEDZIBA SPRZEDAJĄCEGO, 95-045 Parzęczew, ul. Południowa 5, NIP 732-00-18-353,

VI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 20 grudnia 2016

VI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 20 grudnia 2016 VI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna 20 grudnia 2016 V Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Aktualna 30 listopada 2016 VI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 20

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 2 03 lutego 2017 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 2 03 lutego 2017 r. NUMER LICYTACYJNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 2 03 lutego 2017 r. Proszę odesłać dwie pierwsze strony wypełnionego formularza (zeskanowane lub zdjęcie) na adres

PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ

PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ DEFINICJE: Aukcja Aukcjoner Cena Minimalna Cena Wywoławcza Cena Szacunkowa Dokumentacja Katalog Aukcyjny Organizator Aukcji Pojazd Postąpienie Prowizja Regulamin Aukcja Pojazdów nakierowana na doprowadzenie

REGULAMIN. 1. Informacje Ogólne

REGULAMIN. 1. Informacje Ogólne REGULAMIN 1. Informacje Ogólne 1. Właścicielem nick u Swiat-Florysty na poratlu internetowym Allegro jest firma Sky-Net Łukasz Przeździecki z siedzibą w Warszawie przy ulicy Szańcowa 28. 2. Nasza obecność

REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNiG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNiG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI PGNiG Technologie S.A. w Krośnie 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin sprzedaży ruchomości stanowiących własności spółki PGNIG Technologie

REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNIG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNIG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI PGNIG Technologie S.A. w Krośnie 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin sprzedaży ruchomości stanowiących własności spółki PGNIG Technologie

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO MUZEUM TATRZAŃSKIEGO

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO MUZEUM TATRZAŃSKIEGO REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO MUZEUM TATRZAŃSKIEGO Regulamin sklepu internetowego Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem określa zakres i warunki sprzedaży produktów przez Muzeum z siedzibą w Zakopanem, adres:

Regulamin. sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o.

Regulamin. sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem  prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o. Regulamin sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem www.sklep.estetiq.pl prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, nr NIP 631-22-05-436, nr Regon 276179410.

REGULAMIN SPRZEDAŻY OFERTOWEJ POJAZDÓW I SPRZĘTU w PUK Radzyń Podlaski z dnia roku

REGULAMIN SPRZEDAŻY OFERTOWEJ POJAZDÓW I SPRZĘTU w PUK Radzyń Podlaski z dnia roku REGULAMIN SPRZEDAŻY OFERTOWEJ POJAZDÓW I SPRZĘTU w PUK Radzyń Podlaski z dnia 07.11.2016 roku Rozdział I Zasady ogólne 1 (Zakres regulacji) 1. Niniejszy regulamin konkursu określa zasady sprzedaży składników

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Dom Aukcyjny REMPEX Marcin Gołębiewski oraz Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Dom Aukcyjny REMPEX Marcin Gołębiewski oraz Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Dom Aukcyjny REMPEX Marcin Gołębiewski oraz Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny zapraszają na aukcję prac w Domu Aukcyjnym Rempex 14 grudnia

REGULAMIN LICYTACJI. I. Tryb postępowania : Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne.

REGULAMIN LICYTACJI. I. Tryb postępowania : Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne. REGULAMIN LICYTACJI w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia licytacji ustnej samochodu osobowego samochód marki CITROEN BERLINGO 1.6HDI o numerze rejestracyjnym KBC 60UP, rok produkcji 2007 będącego

REGULAMIN PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ

REGULAMIN PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ REGULAMIN Niniejszy regulamin został sporządzony na potrzeby organizacji i przeprowadzenia II Aukcji charytatywnej Razem na bieguny sztuki organizowanej przez Fundację Marka Kamińskiego w Warszawie 23

REGULAMIN PRZETARGU (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Regulamin sklepu internetowego Piri in Hell

Regulamin sklepu internetowego Piri in Hell Regulamin sklepu internetowego Piri in Hell 1. Postanowienia ogólne. 1.1 Niniejszy regulamin określa warunki dokonywania zakupów na stronie internetowej www.piri-inhell.com 1.2 Sprzedawcą jest firma Piri

REGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ.

REGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ. REGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ. SWY 4939 Sporządziła: Katarzyna Kołaszewska Dnia: Zatwierdził:. Dnia: Przeglądu

REGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH

REGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH REGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH Niniejszy regulamin określa szczegółowe zasady przeprowadzenia licytacji ustnej na sprzedaż środków trwałych będących własnością Wydziału Oceanotechniki i

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ATOMIK VIBES (aktualny na 2018 rok) I. Podstawowe pojęcia

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ATOMIK VIBES (aktualny na 2018 rok) I. Podstawowe pojęcia REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ATOMIK VIBES (aktualny na 2018 rok) I. Podstawowe pojęcia Sprzedawca Stworzyszenie Rozwoju Sportu, Muzyki i Rozrywki oraz polskiego wikliniarstwa Atomik Vibes z siedzibą

1 Postanowienia ogólne

1 Postanowienia ogólne Regulamin sklepu DQstore.pl dla transakcji zawartych od 25 grudnia 2014r. 1 Postanowienia ogólne 1. Sklep DQstore.pl, nazywany dalej Sklepem prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu, na

Regulamin korzystania z Voucherów Turystycznych Grupy Why Not TRAVEL

Regulamin korzystania z Voucherów Turystycznych Grupy Why Not TRAVEL Regulamin korzystania z Voucherów Turystycznych Grupy Why Not TRAVEL Użyte w niniejszym Regulaminie wyrażenia oznaczają: 1 Definicje 1. Voucher imienny dokument upoważniający Beneficjenta do nabycia dowolnych

REGULAMIN SZKOLEŃ. 2. Formularz zgłoszeniowy powinien być wypełniony dla każdego uczestnika z osobna.

REGULAMIN SZKOLEŃ. 2. Formularz zgłoszeniowy powinien być wypełniony dla każdego uczestnika z osobna. REGULAMIN SZKOLEŃ 1 Szkolenia są organizowane przez firmę Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy Marek Szarata, z siedzibą w Bydgoszczy (85-164), ul. Karpacka 54, NIP: 9531714903 (zwaną dalej Organizatorem),

REGULAMIN SPRZEDAŻY SKLEPU INTERNETOWEGO UBIERZSIEPOSWOJEMU.PL

REGULAMIN SPRZEDAŻY SKLEPU INTERNETOWEGO UBIERZSIEPOSWOJEMU.PL REGULAMIN SPRZEDAŻY SKLEPU INTERNETOWEGO UBIERZSIEPOSWOJEMU.PL 1. Definicje Regulaminu Wszystkie terminy niżej wymienione, pisane dużą literą, będą miały na użytek niniejszego regulaminu następujące znaczenie:

OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. Zakład Gospodarki Komunalnej w Parzęczewie Parzęczew, 4 maja 2016 roku OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. 1. NAZWA I SIEDZIBA SPRZEDAJĄCEGO, 95-045 Parzęczew, ul. Południowa 5, NIP 732-00-18-353,

REGULAMIN POSTĘPOWANIA LICYTACYJNEGO NA SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH

REGULAMIN POSTĘPOWANIA LICYTACYJNEGO NA SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH REGULAMIN POSTĘPOWANIA LICYTACYJNEGO NA SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH Niniejszy regulamin określa szczegółowe zasady zbywania maszyn, urządzeń, pojazdów i innych przedmiotów będących własnością Powiatu Bydgoskiego,

4. W sklepie oferowane są produkty fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych.

4. W sklepie oferowane są produkty fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych. REGULAMIN SKLEPU OBOWIĄZUJĄCY DO DNIA 24.12.2014 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Sklep internetowy działający pod adresem: www.sklep.branq.eu prowadzony jest przez firmę: F.H.U. Rafał Zielonka mieszczącą się

Szanowni Państwo, , zwany dalej Sklepem, prowadzi wysyłkową sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

Szanowni Państwo, , zwany dalej Sklepem, prowadzi wysyłkową sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Szanowni Państwo, złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym jest równoznaczne z akceptacją wszystkich zasad zawartych w niniejszym regulaminie. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z tymi zasadami

ZARZĄDZENIE NR 33/2016 WÓJTA GMINY STARE BABICE z dnia 21 marca 2016 r.

ZARZĄDZENIE NR 33/2016 WÓJTA GMINY STARE BABICE z dnia 21 marca 2016 r. ZARZĄDZENIE NR 33/2016 WÓJTA GMINY STARE BABICE z dnia 21 marca 2016 r. w sprawie: powołania komisji przetargowej i przeprowadzenia przetargu ustnego na sprzedaż gminnego pojazdu. Na podstawie art. 30

REGULAMIN LICYTACJI. I. Tryb postępowania : Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne. REGULAMIN LICYTACJI w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia licytacji ustnej koparko - ładowarki marki NEW HOLLAND B100B o numerze fabrycznym N8GH17698, rok produkcji: 2008, 4322MTH, będącego własnością:

Regulamin przetargu nr GN

Regulamin przetargu nr GN Regulamin przetargu 1 Zasady Ogólne 1. Niniejszy przetarg jest przetargiem ustnym nieograniczonym (licytacja). 2. Przedmiotem przetargu jest używany ciągnik rolniczy marki ZETOR Z 5211. 3. Szczegółowy

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Home & Kids. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Home & Kids. 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Home & Kids 1 Postanowienia ogólne 1. Sklep internetowy [dalej "Sklep"] prowadzi sprzedaż detaliczną przez Właściciela Sklepu za pośrednictwem internetu, na podstawie niniejszego

Regulamin Przetargowy

Regulamin Przetargowy NITROERG S.A. Plac Alfreda Nobla 1 43-150 Bieruń Regulamin Przetargowy na sprzedaż samochodów Krupski Młyn, wrzesień 2016r. 1/5 15 1 1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż samochodów: Samochód ciężarowy

Regulamin. Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu.

Regulamin. Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu. Regulamin Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu. I. Informacje ogólne 1. Sklep internetowy Scarpa Dolce działający pod adresem www.sklep.scarpadolce.pl jest

REGULAMIN PRZEPROWADZENIA PONOWNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO BĘDACEGO MIENIEM ZOO WROCŁAW sp. z o.o.

REGULAMIN PRZEPROWADZENIA PONOWNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO BĘDACEGO MIENIEM ZOO WROCŁAW sp. z o.o. REGULAMIN PRZEPROWADZENIA PONOWNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO BĘDACEGO MIENIEM ZOO WROCŁAW sp. z o.o. REGULAMIN w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia przetargu ustnego na

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG. Postanowienia ogólne

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG. Postanowienia ogólne REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG Postanowienia ogólne 1. 1. Regulamin, określa rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług szkoleniowych przez INPROGRESS, warunki zawierania umów o świadczenie takich usług,

Sklep internetowy, działająca pod adresem www.hurtowniabudowlana24.pl, jest prowadzona przez: Maxcomers Sp. z o.o. ul. Iwonicka 39 A.

Sklep internetowy, działająca pod adresem www.hurtowniabudowlana24.pl, jest prowadzona przez: Maxcomers Sp. z o.o. ul. Iwonicka 39 A. Sklep internetowy, działająca pod adresem www.hurtowniabudowlana24.pl, jest prowadzona przez: Maxcomers Sp. z o.o. REGULAMIN ZAKUPÓW 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci

REGULAMIN SPRZEDAŻY I REALIZACJI VOUCHERÓW. (dalej Regulamin ) UŻYTE POJĘCIA

REGULAMIN SPRZEDAŻY I REALIZACJI VOUCHERÓW. (dalej Regulamin ) UŻYTE POJĘCIA Płock, dnia 27.06.2019 roku REGULAMIN SPRZEDAŻY I REALIZACJI VOUCHERÓW (dalej Regulamin ) UŻYTE POJĘCIA 1. Organizator / Administrator danych osobowych - firma BLACREA Grzegorz Błaszczak z siedzibą w Płocku,

II. Postanowienia ogólne

II. Postanowienia ogólne Regulamin zakupów obowiązujący do 24-12-2014 I. Definicje Użyte w Regulaminie pojęcia oznaczają: 1. Klient - osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będąca osobą prawną, której przepisy

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi na dzień 7.04.2015 r. 1. Informacje Ogólne 1. Właścicielem i operatorem Sklepu Internetowego belumi jest belumi Krzysztof Sosnowski z siedzibą: ul. Ostródzka 44, 03-289

OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. Zakład Gospodarki Komunalnej w Parzęczewie Parzęczew, 29 lutego 2016 roku OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. 1. NAZWA I SIEDZIBA SPRZEDAJĄCEGO, 95-045 Parzęczew, ul. Południowa 5, NIP 732-00-18-353,

ZARZĄDZENIE NR 98/2018 Z DNIA DYREKTORA SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W GRĘBOWIE

ZARZĄDZENIE NR 98/2018 Z DNIA DYREKTORA SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W GRĘBOWIE ZARZĄDZENIE NR 98/2018 Z DNIA 31.12.2018 DYREKTORA SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W GRĘBOWIE w sprawie: powołania komisji przetargowej i przeprowadzenia przetargu ustnego (licytacji) na sprzedaż

Regulamin sklepów internetowych

Regulamin sklepów internetowych 1. Postanowienia ogólne Regulamin sklepów internetowych www.sklep.fotofocus.pl i www.digi.fotofocus.pl 1.1. Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem) określa zasady składania oraz realizacji zamówień

Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży

Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży 1 Informacje ogólne Sklep internetowy działający pod adresem http://agapo.pl prowadzony jest przez firmę: PC-NET Rafał Latacz wpisaną

3. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

3. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. REGULAMIN Postanowienia Ogólne 1. Warunki korzystania z oferty proponowanej przez sklep internetowy kuxido.com reguluje poniższy dokument, zwany w dalszej części "Regulaminem". 2. Właścicielem sklepu kuxido.com

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INFORMACYJNEJ FIRMY

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INFORMACYJNEJ FIRMY Tekst regulaminu obowiązujący przed dniem 25.12.2014 roku SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INFORMACYJNEJ FIRMY Firma DE-ELCO jest profesjonalnym dostawcą nowoczesnych i energooszczędnych artykułów oświetleniowych

Regulamin sklepu. I. Składanie zamówień

Regulamin sklepu. I. Składanie zamówień Regulamin sklepu Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma EMALPOL.PL "EMALPOL.PL" ul.myśliborska 53 03-185 Warszawa tel/fax 22 889 00 11 NIP: 7421189398 REGON 141537110 Konto bankowe : ING 91105010251000009093961754

REGULAMIN PRZETARGU NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO

REGULAMIN PRZETARGU NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO REGULAMIN PRZETARGU NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO 1. Podstawa i forma prawna. POSTĘPOWANIE PRZETARGOWE 1.1. Przetarg odbywa się na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 05-10-1993 r. w sprawie

Obwieszczenie o przetargu w drodze przetargu ustnego na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego

Obwieszczenie o przetargu w drodze przetargu ustnego na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego Obwieszczenie o przetargu w drodze przetargu ustnego na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego PKS w Suwałkach Spółka Akcyjna z siedzibą w Suwałkach 16-400 przy ul. Wojska Polskiego 100 wpisana do Krajowego

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016 NUMER LICYTACYJNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016 Proszę odesłać dwie pierwsze strony wypełnionego formularza (zeskanowane lub zdjęcie) na adres e-mail:

REGULAMIN PRZETARGU (LICYTACJI) NA PRZENIESIENIE POZWOLENIA NA UTWORZENIE UCZELNI NIEPUBLICZNEJ WRAZ Z MAJĄTKIEM NA RZECZ OSOBY FIZYCZNEJ LUB PRAWNEJ

REGULAMIN PRZETARGU (LICYTACJI) NA PRZENIESIENIE POZWOLENIA NA UTWORZENIE UCZELNI NIEPUBLICZNEJ WRAZ Z MAJĄTKIEM NA RZECZ OSOBY FIZYCZNEJ LUB PRAWNEJ REGULAMIN PRZETARGU (LICYTACJI) NA PRZENIESIENIE POZWOLENIA NA UTWORZENIE UCZELNI NIEPUBLICZNEJ WRAZ Z MAJĄTKIEM NA RZECZ OSOBY FIZYCZNEJ LUB PRAWNEJ 1. Niniejszy regulamin przetargu (licytacji), zwany

Celem zamieszczenia zdjęć w PANELU ZAMÓWIEŃ 56 STUDIO jest umożliwienie Użytkownikom przeglądania i zamawiania wybranych zdjęć.

Celem zamieszczenia zdjęć w PANELU ZAMÓWIEŃ 56 STUDIO jest umożliwienie Użytkownikom przeglądania i zamawiania wybranych zdjęć. Szanowni Państwo, Zadaniem PANELU ZAMÓWIEŃ 56 STUDIO jest zamawianie zdjęć, a w następstwie dokonywanie płatności za pośrednictwem Pay-U. Chęć skorzystania z innej formy płatności niż Pay-U wyklucza dokonanie

REGULAMIN. I. Podstawowe pojęcia

REGULAMIN. I. Podstawowe pojęcia REGULAMIN I. Podstawowe pojęcia Sprzedawca MASTERPART Grzegorz Janusz z siedzibą w Warszawie przy ulicy Ostroroga 10 wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Stołecznego

Regulamin Świadczenia Usług Flycover

Regulamin Świadczenia Usług Flycover Regulamin Świadczenia Usług Flycover 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze Strony internetowej www.flycover.pl (dalej jako Strona internetowa), w tym politykę prywatności

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG. Postanowienia ogólne. 1. Regulamin określa rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług szkoleniowych przez Synergit

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG. Postanowienia ogólne. 1. Regulamin określa rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług szkoleniowych przez Synergit REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG Postanowienia ogólne 1. Regulamin określa rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług szkoleniowych przez Synergit 1. Sp. z o. o Sp. k, warunki zawierania umów o świadczenie

REGULAMIN KART PREZENTOWYCH

REGULAMIN KART PREZENTOWYCH REGULAMIN KART PREZENTOWYCH 1 Postanowienia ogólne 1. Regulamin określa prawa i obowiązki posiadacza Karty Prezentowej oraz zasady otrzymywania i korzystania z Karty Prezentowej ( Karta Prezentowa ). 2.

1. [Postanowienia ogólne]

1. [Postanowienia ogólne] Regulamin sklepu internetowego obowiązujący do dnia 25 grudnia 2014 Spis treści: 1. [Postanowienia ogólne] 2. [Rejestracja użytkownika] 3. [Złożenie zamówienia oraz realizacja transakcji] 4. [Płatność]

Regulamin świadczenia przez isprzet.pl usług transportu zakupionych towarów. usługa ekspresowy transport. Postanowienia wstępne.

Regulamin świadczenia przez isprzet.pl usług transportu zakupionych towarów. usługa ekspresowy transport. Postanowienia wstępne. Regulamin świadczenia przez isprzet.pl usług transportu zakupionych towarów usługa ekspresowy transport 1 Postanowienia wstępne Niniejszy regulamin (Regulamin) określa zasady świadczenia przez spółkę isprzęt.pl

Zarządzenie Nr 131/11 Burmistrza Szydłowca z dnia 7 listopada 2011r.

Zarządzenie Nr 131/11 Burmistrza Szydłowca z dnia 7 listopada 2011r. Zarządzenie Nr 131/11 Burmistrza Szydłowca z dnia 7 listopada 2011r. w sprawie : ogłoszenia pisemnego przetargu ofertowego nieograniczonego na sprzedaż pojazdu autobus marki Autosan H9-21. Na podstawie

Regulamin Przetargowy

Regulamin Przetargowy NITROERG S.A. Plac Alfreda Nobla 1 43-10 Bieruń Regulamin Przetargowy na sprzedaż samochodów Krupski Młyn, październik 201 1/ 1 1 1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż samochodów: Samochód osobowy PEUGEOT,

3. Zamówienia będą realizowane od 29 marca 2018 roku, gdy nastąpi zakończenie sprzedaży preorderu.

3. Zamówienia będą realizowane od 29 marca 2018 roku, gdy nastąpi zakończenie sprzedaży preorderu. 1. Sklep internetowy www.avixlouis.pl jest własnością firmy: Avi Kamil Zalewski, ul. Różana 1, 05-090 Raszyn, NIP: 534-239-38-38, REGON: 143193695 2. Zamówienia w sklepie można składać poprzez: sklep internetowy

Regulamin Sklepu Internetowego KODER S.C.

Regulamin Sklepu Internetowego KODER S.C. Regulamin Sklepu Internetowego KODER S.C. Informacja o Firmie: Sklep internetowy działający pod adresem www.koder.krakow.pl prowadzony jest przez KODER S.C. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Szczęśliwej

I POSTANOWIENIA OGÓLNE

I POSTANOWIENIA OGÓLNE Załącznik do Zarządzenia Nr 25/2014 Dyrektora SOSW w Koninie z dnia 20 listopada 2014 r. REGULAMIN PUBLICZNEGO PRZETARGU OFERTOWEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU FURGON OSOBOWY FORD TRANSIT 9 OSOBOWY + WINDA BĘDĄCEGO

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Niniejszy regulamin określa zasady sprzedaży sadzonek roślin przez gospodarstwo rolne Jadwigi i Janusza Rudnickich mieszczące się w Rakszawie

REGULAMIN Akcji "Kupuj. Testuj. Daj się zaskoczyć! (dalej,,regulamin ) I. Postanowienia ogólne

REGULAMIN Akcji Kupuj. Testuj. Daj się zaskoczyć! (dalej,,regulamin ) I. Postanowienia ogólne REGULAMIN Akcji "Kupuj. Testuj. Daj się zaskoczyć! (dalej,,regulamin ) I. Postanowienia ogólne 1.1. Organizatorem Akcji jest Kärcher Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-346), ul. Stawowa 138-140, wpisana

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY SAMOCHODU W TRYBIE PRZETARGU PUBLICZNEGO

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY SAMOCHODU W TRYBIE PRZETARGU PUBLICZNEGO OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY SAMOCHODU W TRYBIE PRZETARGU PUBLICZNEGO Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lwówku Śląskim ul. Ogrodowa 1, 59-600 Lwówek Śląski, zgodnie z Rozporządzeniem

Regulamin sklepu internetowego. 1 Postanowienia wstępne

Regulamin sklepu internetowego. 1 Postanowienia wstępne Regulamin sklepu internetowego 1 Postanowienia wstępne 1. Sklep internetowy Muzeum świat Iluzji, dostępny pod adresem internetowym www.swiatiluzji.pl/prezent, prowadzony jest przez Muzeum Świat Iluzji

Kwota wyceny brutto PLN * Przebieg (km) 1976 477000 7400 23% 2005 177000 61900 23%

Kwota wyceny brutto PLN * Przebieg (km) 1976 477000 7400 23% 2005 177000 61900 23% Lp. 1. Sygnatura przetargu: MZN0475/14/MCZ 2. Nazwa i siedziba sprzedającego: TAURON Dystrybucja S.A., ul. Portowa 14 A działając w imieniu własnym oraz spółki: TAURON Dystrybucja Serwis S.A. Pl. Powstańców

PRZEWODNIK DLA KLIENTA

PRZEWODNIK DLA KLIENTA Udział klienta w aukcji regulują WARUNKI SPRZEDAŻY AUKCYJNEJ, WARUNKI POTWIERDZENIA AUTENTYCZNOŚCI oraz niniejszy PRZEWODNIK DLA KLIENTA. Zachęcamy do zapoznania się z trzyczęściowym regulaminem, który

Gmina Sobienie-Jeziory OGŁASZA PISEMNY PRZETARG OFERTOWY NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU SPECJALNEGO (KARETKA SANITARNA) VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2,5 TDI

Gmina Sobienie-Jeziory OGŁASZA PISEMNY PRZETARG OFERTOWY NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU SPECJALNEGO (KARETKA SANITARNA) VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2,5 TDI OGŁOSZENIE Gmina Sobienie-Jeziory OGŁASZA PISEMNY PRZETARG OFERTOWY NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU SPECJALNEGO (KARETKA SANITARNA) VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2,5 TDI Nazwa sprzedającego: Gmina Sobienie-Jeziory, ul.

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO I. PODSTAWOWE POJĘCIA 1 Sprzedawca RAFAŁ PRĘDOTA prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą P.U.H. AVIKOM RAFAŁ PRĘDOTA, pod adresem: Jaworznia 188, 26-065 Piekoszów, posługujący się numerami: NIP 959-054-01-32,

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO numizmato.pl

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO numizmato.pl REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO numizmato.pl 1. Właścicielem sklepu jest Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972.

1 Definicja Sprzedawcy

1 Definicja Sprzedawcy REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO 1 Definicja Sprzedawcy Sprzedawca w portalu wszystko.pl: ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków NIP: 6762495204 REGON: 362855439 Tel. 601740065 E-mail: biuro@alsitech.pl Numer

REGULAMIN Warunki uczestnictwa w szkoleniach BMK S.C. Terapia Funkcjonalna Michalak A., Kucza A.

REGULAMIN Warunki uczestnictwa w szkoleniach BMK S.C. Terapia Funkcjonalna Michalak A., Kucza A. REGULAMIN Warunki uczestnictwa w szkoleniach BMK S.C. Terapia Funkcjonalna Michalak A., Kucza A. 1 Szkolenia są organizowane przez spółkę BMK S.C. Terapia Funkcjonalna Michalak A., Kucza A., NIP: 8942741019,

Regulamin Świadczenia Usług Aircompensation sp. z o.o.

Regulamin Świadczenia Usług Aircompensation sp. z o.o. Regulamin Świadczenia Usług Aircompensation sp. z o.o. 1 Postanowienia ogólne Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze Strony internetowej AirCompensation, w tym politykę prywatności oraz sposób

Regulamin sprzedaży pojazdów Sprawdzaukcje.pl poprzez aukcję internetową prowadzoną przez POL-MOT Auto S.A.

Regulamin sprzedaży pojazdów Sprawdzaukcje.pl poprzez aukcję internetową prowadzoną przez POL-MOT Auto S.A. Regulamin sprzedaży pojazdów Sprawdzaukcje.pl poprzez aukcję internetową prowadzoną przez POL-MOT Auto S.A. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki sprzedaży pojazdów i innych ruchomości poprzez aukcję

REGULAMIN. 1. Sklep jest prowadzony przez firmę: GREENHOUSE SERVICE S.C.

REGULAMIN. 1. Sklep  jest prowadzony przez firmę: GREENHOUSE SERVICE S.C. Klient ma prawo przed złożeniem zamówienia do negocjacji wszelkich zapisów umowy ze Sprzedającym, w tym również zmieniających zapisy poniższego regulaminu. Negocjacje, te powinny być prowadzone w formie

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO 1. Ilekroć w Regulaminie jest mowa o: REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO 1 a) Fundacji Niepodległości należy rozumieć przez to Fundację Niepodległości z siedzibą przy ul. Bohaterów Monte Cassino 53, 20-705

DOM SPOTKAŃ Z HISTORIĄ W WARSZAWIE Regulamin księgarni internetowej

DOM SPOTKAŃ Z HISTORIĄ W WARSZAWIE Regulamin księgarni internetowej DOM SPOTKAŃ Z HISTORIĄ W WARSZAWIE Regulamin księgarni internetowej 1 Księgarnia jest prowadzona jako wyspecjalizowana i wyróżniona organizacyjnie część struktury Domu Spotkań z Historią z siedzibą w Warszawie,

UMOWA O WSPÓŁPRACY HANDLOWEJ. Zawarta w Warszawie w dniu... pomiędzy firmami:

UMOWA O WSPÓŁPRACY HANDLOWEJ. Zawarta w Warszawie w dniu... pomiędzy firmami: UMOWA O WSPÓŁPRACY HANDLOWEJ Zawarta w Warszawie w dniu... pomiędzy firmami: I. Shop Dent Wojciech Madej z siedzibą na ul Dziupli 12, 02-454 Warszawa, NIP 5272541818 zwaną w dalszej części umowy Sprzedającym,

Przed wysłaniem do nas zamówienia uważnie przeczytaj REGULAMIN PANELU ZAMÓWIEŃ 56 STUDIO.

Przed wysłaniem do nas zamówienia uważnie przeczytaj REGULAMIN PANELU ZAMÓWIEŃ 56 STUDIO. Przed wysłaniem do nas zamówienia uważnie przeczytaj REGULAMIN PANELU ZAMÓWIEŃ 56 STUDIO. Szanowni Państwo, zadaniem PANELU ZAMÓWIEŃ 56 STUDIO jest zamawienie zdjęć, a w następstwie dokonywanie płatności

Regulamin: 4 Spełnienie świadczenia 1. Zakupiony towar dostarczamy w sposób, jaki wybrali Państwo podczas zakupu, czyli poprzez:

Regulamin: 4 Spełnienie świadczenia 1. Zakupiony towar dostarczamy w sposób, jaki wybrali Państwo podczas zakupu, czyli poprzez: Regulamin: 1 Informacje ogólne 1. Podmiotem odpowiedzialnym za dostarczenie Państwu zakupionego towaru jest Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Netexpol Bartłomiej Kątniak, z siedzibą w Markach, przy ul.

Regulamin sklepu internetowego Wydawnictwa Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (obowiązuje od roku)

Regulamin sklepu internetowego Wydawnictwa Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (obowiązuje od roku) Regulamin sklepu internetowego Wydawnictwa Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (obowiązuje od 24 12.2014 roku) I. Słownik pojęć Sprzedawca Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu z siedzibą w Poznaniu, przy ul.

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO PGN RUBICON JAKUB BAUMGART 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO PGN RUBICON JAKUB BAUMGART 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO PGN RUBICON JAKUB BAUMGART 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Sklep internetowy pod adresem system.pgnrubicon.pl (zwany dalej Sklepem) prowadzony jest przez PGN RUBICON JAKUB BAUMGART,

ZARZAD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYB. OGŁASZA PISEMNY PRZETARG PUBLICZNY NA SPRZEDAŻ MAJĄTKU RUCHOMEGO

ZARZAD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYB. OGŁASZA PISEMNY PRZETARG PUBLICZNY NA SPRZEDAŻ MAJĄTKU RUCHOMEGO ZARZAD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYB. OGŁASZA PISEMNY PRZETARG PUBLICZNY NA SPRZEDAŻ MAJĄTKU RUCHOMEGO KOPARKO ŁADOWARKA BIAŁORUŚ TO-49 ZDP.DP.III. 7001-1/2011 Nazwa i siedziba Sprzedającego: Zarząd

Statut Spółdzielni Mieszkaniowej Załęska Hałda w Katowicach

Statut Spółdzielni Mieszkaniowej Załęska Hałda w Katowicach REGULAMIN OKREŚLAJĄCY TRYB I ZASADY ORGANIZOWANIA PRZETARGÓW NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH, NIEZABUDOWANYCH WCHODZĄCYCH W SKŁAD ZASOBÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ ZAŁĘSKA HAŁDA W KATOWICACH I. PODSTAWA

Regulamin sprzedaży wysyłkowej. Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin sprzedaży wysyłkowej. Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. 1 Postanowienia ogólne Regulamin sprzedaży wysyłkowej Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie 1 Postanowienia ogólne 1. Sprzedaż wysyłkowa prowadzona jest przez Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, z siedzibą