ASENT ZBIÓR FUNKCJONALNOŚCI Z ZAKRESU SYSTEMU SPRZEDAŻY MOBILNEJ

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "ASENT ZBIÓR FUNKCJONALNOŚCI Z ZAKRESU SYSTEMU SPRZEDAŻY MOBILNEJ"

Transkrypt

1 ZBIÓR FUNKCJONALNOŚCI Z ZAKRESU SYSTEMU SPRZEDAŻY MOBILNEJ

2 zbiór funkcjonalności z zakresu systemu sprzedaży mobilnej System ASENT zbiór funkcjonalności z zakresu sprzedaży mobilnej, dedykowany dla urządzeń przenośnych (telefony, palmtopy), wspierający pracę Przedstawicieli Handlowych w terenie. System funkcjonuje w oparciu o dwukierunkową komunikację aplikacji na urządzeniach przenośnych (system ASENT) z centralą (system ERP Przedsiębiorstwa).

3 zbiór funkcjonalności z zakresu systemu sprzedaży mobilnej Wykorzystywany jest zarówno dla Zespołów Sprzedaży prowadzących preselling (przyjmowanie zamówień u Klientów, przyjmowanie płatności, rozliczanie obrotu opakowaniami), jak i vanselling (prowadzenie sprzedaży bezpośrednio z samochodu dostawczego z możliwością wydruku faktur/paragonów). Dostosowany do pracy w najpopularniejszych mobilnych systemach operacyjnych (Windows, Android). Dzięki szerokiej gamie urządzeń, na których może działać ASENT, każdy z Użytkowników może dopasować środowisko pracy do swoich preferencji (np. przekątna ekranu). Poprzez intuicyjny interfejs modułu ASENT możliwe jest: prowadzenie sprzedaży - generowanie zamówień lub faktur/paragonów, podgląd płatności danego Kontrahenta, przyjmowanie zapłat i wydruk KP, podgląd sald opakowań. Wszystkie informacje wprowadzone do ASENT trafiają błyskawicznie przez Internet do systemu głównego Przedsiębiorstwa.

4 KORZYŚCI Oszczędności z tytułu obniżenia kosztów pracy Przedstawicieli Handlowych (mniejsze zużycie papieru, zmniejszenie ilości połączeń telefonicznych). Skrócenie czasu transferu zamówienia do firmy. Usprawnienie i skrócenie czasu obsługi Klienta. Zwiększenie efektywności pracy Przedstawicieli Handlowych dzięki ułatwieniom wynikającym z wykorzystania ASENT. Zwiększenie kontroli nad pracą Przedstawicieli kontrola powierzonych zadań. Podniesienie aktywności Przedsiębiorstwa w kontaktach z Klientem.

5 OPIS TECHNICZNY SYSTEMU baza danych oparta o MS SQL 2008 lub wyższy współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android od wersji 2.2 lub Windows Mobile 6.5 portal zarządzania systemem wykonany w technologii MS Silverlight, do którego dostęp możliwy jest z dowolnej przeglądarki internetowej aplikacja na urządzeniu mobilnym pracuje w trybie synchronizacji danych na żądanie, wykorzystując do tego łącze internetowe (WIFI lub GPRS) funkcja automatycznej aktualizacji wersji na urządzeniach mobilnych przez internet, bez konieczność zwożenia wszystkich urządzeń w jedno miejsce interfejs wymiany danych z systemem sprzedażowo magazynowym oparty o komunikaty XML

6 opis funkcjonalny systemu aplikacja przedstawiciela handlowego Warunki handlowe klienta przedstawiciel przy tworzeniu zamówienia widzi ceny klienta, w oparciu o jego cennik oraz upusty. Promocje klienta przedstawiciel ma podgląd na promocje z których korzystać może klient. Promocje mogą dotyczyć zarówno ceny promocyjnej jak i upustu. Kategoryzacja towarów system ma możliwość przyjęcia kategoryzacji towarów takich, jak w systemie sprzedażowo magazynowym przedsiębiorstwa. Standardowo kategoryzacja dotyczy asortymentu, producentów oraz promocji. Klienci przypisani do przedstawiciela system daje możliwość rejonizacji klientów tak, aby każdy przedstawiciel mógł pracować na swojej liście firm. Historia zamówień i płatności klienta przedstawiciel w momencie wizyty u klienta, ma informacje na temat historii zamówień klienta, jak też KP jakie mu wystawiał. Niezapłacone i przeterminowane faktury klienta przedstawiciel w kartotece klienta otrzymuje informacje na temat nieuregulowanych faktur klienta, jak też tych które są przeterminowane (wraz z informacją o ilości dni przeterminowania). Blokady i wykorzystanie kredytu kupieckiego system daje możliwość określenia automatycznie stosowanych blokad w oparciu o m. in. przekroczenie limitu kredytu kupieckiego, wartości przeterminowanych płatności, czy ilości dni przeterminowania płatności. Sprawdzanie cen minimalnych system daje możliwość rejestracji cen minimalnych, poniżej których nie powinna następować sprzedaż towarów, a dalej może komunikować przedstawicielowi próbę przekroczenia tej ceny na zamówieniu.

7 Podgląd na koncesje klienta w kartotece klienta, przedstawiciel ma możliwość sprawdzenia, czy ten posiada odpowiednie koncesje i czy są jeszcze aktualne. Podgląd na saldo opakowań z klientem podczas wizyty u klienta, przedstawiciel ma możliwość sprawdzenia aktualnego salda opakowań z tym klientem. Zamówienie od klienta przedstawiciel ma możliwość wprowadzenia na urządzeniu mobilnym zamówienia od klienta zarówno na towary, które są na stanie, jak też na te, których aktualnie nie ma. Szablony zamówień system daje możliwość zapisania standardowego zamówienia, jakie składa dany klient i wykorzystywania go jako szablonu zamówienia przy kolejnych wizytach. Kopiuj ostatnie zamówienie przedstawiciel podczas kolejnej wizyty u klienta ma możliwość skorzystania z funkcji podpowiadającej towary z ostatniego zamówienia jakie ten klient złożył. Rentowność zamówienia system może być wyposażony w dane o cenach zakupu poszczególnych towarów, w oparciu o które może wyliczać przedstawicielowi rentowność zamówienia, które składa dla klienta. Najczęściej kupowane towary rozwiązanie jest wyposażone w funkcję, która tworzy listę ulubionych, najczęściej zamawianych towarów poszczególnych klientów. Przedstawiciel otrzymuje podgląd na tą listę jak też ma możliwość stworzenia wg niej zamówienia. Szybka ścieżka zamówienia rozwiązanie posiada funkcje, dzięki którym przedstawiciel tworząc wizytę u klienta może skorzystać z wzorców, które od razu przeniosą go do tworzenia zamówienia klienta. Upust od przedstawiciela system daje możliwość konfiguracji, czy przedstawiciel ma możliwość nadawania upustów do towarów podczas przyjmowania zamówienia, czy też warunki handlowe są nadawane automatycznie po imporcie zamówienia do systemu sprzedażowo magazynowego. Wybór oddziału do realizacji zamówienia system oferuje funkcje, dzięki którym przedstawiciel może zdecydować, z którego oddziału lub magazynu ma być realizowane składane przez niego zamówienie.

8 Automatyczne kierowanie zamówienia klienta na właściwy oddział rozwiązanie może posiadać definicję przypisania klientów do oddziałów, dzięki czemu każde składane przez przedstawiciela zamówienie, automatycznie trafi do właściwego oddziału firmy. Zamówienia obcych przedstawicieli aplikacja na urządzeniu przedstawiciela może pokazywać zamówienia przedstawicieli producentów, które zostały złożone u jego klientów. Aby nie dopuszczać do dublowania się zamówień, system umożliwia wprowadzenie funkcji, w której przedstawiciel akceptuje lub odrzuca zamówienie złożone przez przedstawiciela producenta. Przyjęcie płatności system oferuje funkcje spłaty faktur przez klienta. Do przyjętej przez przedstawiciela gotówki, tworzy się dokument KP. Spłata może dotyczyć wartości całego dokumentu lub jego części. Wydruk dokumentu KP system posiada gotowy interfejs Bluetooth z drukarkami przenośnymi APEX, na których przedstawiciel może drukować dokumenty KP po przyjęciu gotówki od klienta. Ankiety i zdjęcia przedstawiciel ma możliwość realizowania przygotowanych wcześniej ankiet/zadań, obejmujących między innymi takie elementy jak wybór wielowariantowy czy zdjęcia. Rozmowa telefoniczna podczas pracy z aplikacją system zapewnia możliwość prowadzenia rozmowy telefonicznej podczas pracy z aplikacją (np. tworzenia zamówienia od klienta). Sprzedaż bezpośrednio z samochodu (vanselling) system umożliwia wystawianie faktur bezpośrednio w aplikacj i ich wydruk na drukarkach mobilnych za pomocą interfejsu Bluetooth. Planowanie wizyt przedstawiciel może samodzielnie planować wizyty w poszczególne dni pracy. System może być też ustawiony w taki sposób, że wizyty planuje odgórnie kierownik regionu. Kopiowanie wizyt system posiada funkcje umożliwiające kopiowanie wizyt między poszczególnymi dniami tygodnia. Początek i koniec pracy system rejestruje początek i koniec pracy przedstawiciela handlowego, zbierają jednocześnie informacje na temat samochodu, który wykorzystuje, jak i jego przebiegu.

9 Wydatki przedstawiciela rozwiązanie zapewnia funkcje, w której przedstawiciel ma możliwość zarejestrowania służbowych wydatków (np. paliwo, myjnia), dzięki czemu tworzy jasne i przejrzyste saldo jego kasy. Wyniki dania przedstawiciel ma możliwość bieżącego podglądu na wyniki swojej dzisiejszej pracy. Wyniki obejmują między innymi ilość wizyt, wartość złożonych zamówień, czy też wartość przyjętej od klientów gotówki. Stan magazynowy z wielu magazynów system daje przedstawicielowi informacje na temat aktualnych stanów magazynowych towarów we wskazanym przez przedstawiciela magazynie. Podgląd realizacji targetów sprzedażowych przedstawiciel ma możliwość wglądu do stopnia realizacji zadanych mu targetów sprzedażowych. Informacje te są na bieżąco aktualizowane w oparciu o dane z systemu sprzedażowo magazynowego przedsiębiorstwa. Zdjęcia produktów system daje możliwość importu zdjęć wszystkich towarów i pokazywania ich klientowi podczas przyjmowania zamówienia przez przedstawiciela.

10 opis zarządzania i raporty opis funkcjonalny systemu Kopiowanie wizyt system umożliwia również na kopiowanie wizyt między przedstawicielami, szczególnie w sytuacji, gdy przez pewien czas jeden musi zastąpić drugiego. Ankiety w dowolnych konfiguracjach system daje administratorowi duże możliwości w zakresie tworzenia dodatkowych zadań dla przedstawicieli jak np. ankiety. Jej treść może być dowolnie konfigurowalna i obejmować elementy od pól tekstowych przez pola wyboru po robienie zdjęć. Samochody i powiązanie z przedstawicielem system umożliwia powiązanie przedstawiciela z konkretnym samochodem, co pozwala na tworzenie jednoznacznej historii użytkowania. Jednocześnie rozwiązanie zapewnia dużą elastyczność, gdyż w razie potrzeby, przedstawiciel może użytkować inne auto. Dodatkowe grupowanie przedstawicieli dodatkowe grupowanie przedstawicieli może być związane i inną charakterystyką ich działalności, niż ta z systemu sprzedażowo magazynowego, np. rejonizacja. Wiadomości ogólne i dedykowane klientowi osoba zarządzająca pracą przedstawicieli handlowych ma możliwość przesyłania do nich wiadomości dotyczących ich pracy. Mogą to być wiadomości ogólne, niezależne od klienta, jak też i te, która system pokaże dopiero podczas wizyty u danego klienta. Szeroki zakres konfiguracji wyglądu aplikacji ze względu na mnogość urządzeń mogących pracować z aplikacją, system daje narzędzie, które może dopasować wygląd aplikacji do urządzenia, jakie posiada przedstawiciel. Konfiguracja obejmuje między innymi wielkość klawiatury, czcionek czy elementów na listach przewijanych.

11 Definiowanie targetów sprzedażowych osoba zarządzająca pracą przedstawicieli, za pomocą systemu, może tworzyć definicje targetów sprzedażowych na wybrane okresy czasu. Będą one automatycznie widoczne na urządzeniach przedstawicieli, jak też stopień ich realizacji. Szybki podgląd działań przedstawiciela dzienniki przedstawicieli to funkcjonalność do szybkiego podglądu działań jakie u klientów podjął przedstawiciel w wybranym okresie czasu. Liczne raporty między innymi: wizyty przedstawicieli wg dni, analizy z wykresami, historia synchronizacji, realizacja targetów, analizy sprzedaży, top 5.

ASSECO BUSINESS SOLUTIONS S.A. Asseco WAPRO OPROGRAMOWANIE DLA FIRM. WF-Mag Mobile 2 PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

ASSECO BUSINESS SOLUTIONS S.A. Asseco WAPRO OPROGRAMOWANIE DLA FIRM. WF-Mag Mobile 2 PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA ASSECO BUSINESS SOLUTIONS S.A. Asseco WAPRO OPROGRAMOWANIE DLA FIRM WF-Mag Mobile 2 PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA Warszawa 2014 Producent zastrzega sobie prawo dokonywania w programie zmian i udoskonaleń nieujętych

Bardziej szczegółowo

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4 Informacje o systemie Comarch ERP Altum Wersja: 5.4 Spis treści 1. Informacje ogólne... 6 2. Funkcjonalność Comarch ERP Altum w pigułce... 6 3. Elastyczność i otwartość systemu... 9 3.1. Ergonomia, interfejs

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie.

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie. Może być z powodzeniem stosowany również

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej

Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej Jest wiele dróg do celu. Tworzymy najlepszą POSitive Retail POSitive Management Center POSitive Shop IQiosk Retail POSitive Multimedia

Bardziej szczegółowo

Zespół CDN OPT!MA CDN OPT!MA 1.0. Ogólnodostępny

Zespół CDN OPT!MA CDN OPT!MA 1.0. Ogólnodostępny Zespół CDN OPT!MA CDN OPT!MA 1.0 Ogólnodostępny Spis treści 1. Informacje o produkcie... 4 1.1. Nazwa Produktu... 4 1.2. Odbiorcy docelowi... 4 1.3. Opis funkcjonalności... 4 1.3.1. CDN OPT!MA Kasa/Bank...

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE O PROGRAMIE

INFORMACJE O PROGRAMIE Użyte narzędzia: Microsoft.Net Framework 2.0, Microsoft Microsoft Visual Studio 2005, Microsoft InstallShield 12 Proffesional Edition, InstallShield Software Microsoft Office FrontPage XP, Microsoft DemoShield

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch ERP XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej spółki. Zarówno nasi

Bardziej szczegółowo

cdn xl Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem

cdn xl Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem cdn xl Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem CDN 2 Wstęp Pewność jutra CDN XL to produkt całkowicie polski, dostosowany do krajowych i międzynarodowych realiów gospodarczych, w tym standardów

Bardziej szczegółowo

CDN XL. Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem

CDN XL. Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem CDN XL Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem ZINTEGROWANY SYSTEM DO ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM ERP BUSINESS INTELLIGENCE AUTOMATYZACJA INTEGRACJA DANYCH Wstęp Pewność jutra CDN XL

Bardziej szczegółowo

RESTAURANT. Zintegrowany system zarządzania dla lokali i sieci gastronomicznych

RESTAURANT. Zintegrowany system zarządzania dla lokali i sieci gastronomicznych RESTAURANT Zintegrowany system zarządzania dla lokali i sieci gastronomicznych RESTAURANT Zintegrowany system zarządzania dla lokali i sieci gastronomicznych POSitive Restaurant 3 POSitive Restaurant str.

Bardziej szczegółowo

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO Jaworzno dnia 08.09.2014 r. TALMEX Sp z o.o. realizuje projekt pt.: WDROŻENIE SYSTEMU B2B W CELU AUTOMATYZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH Z PARTNERAMI PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO

Bardziej szczegółowo

Możliwości systemu ISOF-START

Możliwości systemu ISOF-START Możliwości systemu ISOF-START lipiec 2013 Copyright 2006 by HEUTHES. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Przedsiębiorstwo HEUTHES dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w tej instrukcji

Bardziej szczegółowo

- Nowoczesna platforma wsparcia sprzedaży

- Nowoczesna platforma wsparcia sprzedaży Opierając się na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży SFA stworzyliśmy system na miarę nowej ery ery post PC, w której mobilność jest codziennością, zaś smartfony oraz tablety stanowią sprzęty powszechnego

Bardziej szczegółowo

PrintManager. Zintegrowany system zarządzania dla drukarń oraz producentów opakowań

PrintManager. Zintegrowany system zarządzania dla drukarń oraz producentów opakowań PrintManager Zintegrowany system zarządzania dla drukarń oraz producentów opakowań System PrintManager Wdrożenie produktu PrintManager MIS ma na celu między innymi umożliwienie precyzyjnego planowania

Bardziej szczegółowo

Oracle E-Business Suite. Oracle Financials. Opis funkcjonalności produktu

Oracle E-Business Suite. Oracle Financials. Opis funkcjonalności produktu Oracle E-Business Suite Oracle Financials Opis funkcjonalności produktu SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Księga główna i obsługa planu kont... 3 Konsolidacja i system wieloorganizacyjny... 3 Centralne repozytorium

Bardziej szczegółowo

ERP. Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

ERP. Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem ERP Comarch CDN XL Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch CDN XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej

Bardziej szczegółowo

Integracja aplikacji biznesowych

Integracja aplikacji biznesowych Integracja aplikacji biznesowych Systemy Automatyki Budynków Qumak-Sekom Charakterystyka systemu Epicor Enterprise 2 Zintegrowany system informatyczny klasy CRM/ERP o nazwie handlowej Epicor Enterprise

Bardziej szczegółowo

SPRAWNIEJSZA FIRMA, SZYBSZY ROZWÓJ

SPRAWNIEJSZA FIRMA, SZYBSZY ROZWÓJ Krótki opis rozwiązania SAP SAP Business One SPRAWNIEJSZA FIRMA, SZYBSZY ROZWÓJ KORZYSTNA CENOWO APLIKACJA DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM Aplikacja SAP Business One to jedno rozwiązanie o przystępnej cenie

Bardziej szczegółowo

Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem

Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem Bastion ERP Financials 3 Bastion ERP str. 5 Bastion ERP BPM str. 20 Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnymi przedsiębiorstwami

Bardziej szczegółowo

BIZNES PLAN. Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

BIZNES PLAN. Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki BIZNES PLAN dla Wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

Bardziej szczegółowo

System Symfonia. Rozwiązania pełne życia

System Symfonia. Rozwiązania pełne życia System Symfonia Rozwiązania pełne życia 1 prostota zaufanie 2 Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA:

ZAPYTANIE OFERTOWE PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA: Warszawa, 01.11.2014 Nr Sprawy: 01/01/PRANA/POIG/2014 ZAPYTANIE OFERTOWE PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA: Zakup kompleksowych usług informatycznych i technicznych, wartości niematerialnych i prawnych, nowych środków

Bardziej szczegółowo

QuickSTEP PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

QuickSTEP PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA QuickSTEP PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA Podręcznik użytkownika systemu QuickSTEP. QuickSTEP jest zintegrowanym systemem informatycznym wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwem. W skład QuickSTEP wchodzą m.in.

Bardziej szczegółowo

OPIS FUNKCJONALNOŚCI SYSTEMU NOMAD_CRM

OPIS FUNKCJONALNOŚCI SYSTEMU NOMAD_CRM OPIS FUNKCJONALNOŚCI SYSTEMU NOMAD_CRM Str. 1/9 System zarządzania relacjami CRM to narzędzie niezbędne w każdym przedsiębiorstwie. System CRM pozwala na wsparcie strategii zarządzania przedsiębiorstwem

Bardziej szczegółowo

Nowoczesny System. Zarządzania Firmą. www.crmvision.pl. YourVision - IT solutions ul. Arkońska 51 80-392 Gdańsk

Nowoczesny System. Zarządzania Firmą. www.crmvision.pl. YourVision - IT solutions ul. Arkońska 51 80-392 Gdańsk Nowoczesny System Zarządzania Firmą www.crmvision.pl YourVision - IT solutions ul. Arkońska 51 80-392 Gdańsk +48 58 783-39-64 +48 515-229-793 biuro@yourvision.pl Spis treści Spis treści... 2 Zalety systemu...

Bardziej szczegółowo

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV Przewodnik po systemie Spis treści MICROSOFT DYNAMICS NAV 6 W JAKI SPOSÓB KUPIĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV? 10 FUNKCJONALNOŚĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV 13 ZARZĄDZANIE FINANSAMI I KSIĘGOWOŚĆ

Bardziej szczegółowo

Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch CDN XL Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch CDN XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej spółki.

Bardziej szczegółowo

OFERUJEMY WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI ORAZ WSPARCIE IT. TWORZYMY OPROGRAMOWANIE DOSTOSOWANE DO WYMAGAŃ KLINETA.

OFERUJEMY WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI ORAZ WSPARCIE IT. TWORZYMY OPROGRAMOWANIE DOSTOSOWANE DO WYMAGAŃ KLINETA. OFERUJEMY WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI ORAZ WSPARCIE IT. TWORZYMY OPROGRAMOWANIE DOSTOSOWANE DO WYMAGAŃ KLINETA. Kim jesteśmy? Samo zadowolenie Klienta już nie wystarcza trzeba go zachwycić. Peter Drucker YOSI.PL

Bardziej szczegółowo

Integrator Systemów Informatycznych

Integrator Systemów Informatycznych Integrator Systemów Informatycznych Profil Działalności Nasze działania są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych, firm handlowych i usługowych oraz instytucji finansowych, sektora publicznego

Bardziej szczegółowo