Opis funkcjonalności systemu Comarch CDN XL

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Opis funkcjonalności systemu Comarch CDN XL"

Transkrypt

1 Opis funkcjonalności systemu Comarch CDN XL Podstawowe moduły Comarch CDN XL BUSINESS INTELLIGENCE - dane, informacje, decyzje Nowoczesne narzędzie do raportowania zdarzeń gospodarczych, stanowiące fundament dla rachunkowości zarządczej i controllingu. Rozszerza tradycyjny system rachunku i analiz kosztów o dowolne informacje generowane w systemie. Wraz z rozbudowanymi funkcjami standardowych raportów pozwala na stworzenie praktycznie dowolnej analizy zdarzeń zarejestrowanych w bazie oraz przygotowanie, a następnie zarządzanie arkuszami Budżetowymi. Analizy Data Mining to kolejny krok na ścieżce ku dostarczeniu naszym Klientom kompleksowego narzędzia pozwalającego, zarówno na analizę danych w postaci raportów, jak również wyposażający ich w zaawansowane funkcjonalności do drążenia danych i odnajdowania między nimi zależności. Rozwiązanie Comarch CDN XL Business Intelligence dostarcza informacji uporządkowanych w przystępny sposób dla wszystkich zdefiniowanych odbiorców: zarządu, kierownictwa wyższego i niższego szczebla, pracowników, kontrahentów, partnerów.

2 Wśród najważniejszych korzyści, jakie osiągają przedsiębiorstwa dzięki wdrożeniu Comarch CDN XL Business Intelligence należy wymienić miedzy innymi: obniżenie kosztów i zwiększenie efektywności raportowania i analiz poprawę jakości procesów biznesowych utrzymanie wysokiego stopnia współpracy i spójności wewnątrz przedsiębiorstwa wgląd w szczegółowe dane dotyczące nie tylko wyników firmy, ale także miejsca powstawania kosztów oraz przychodów możliwość szybkiego reagowania na zachowania klientów oraz konkurencji skuteczniejsze zarządzanie informacja kierowaną do pracowników, kadry zarządzającej, dostawców i klientów, realizacje zasad nowoczesnego controllingu. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, zwiększenie przewagi konkurencyjnej, optymalizacja procesów biznesowych to wyzwania wielu firm. Jednakże dzięki wdrożeniu aplikacji Comarch CDN XL podejmowanie decyzji stanie się o wiele łatwiejsze i wygodniejsze. HANDEL I LOGISTYKA Automatyzacja procesów biznesowych, ściśle związanych z szeroko pojętą Logistyką, w Comarch CDN XL jest realizowana w następujących obszarach funkcjonalnych systemu: SPRZEDAŻ Moduł handlowy - jeden z najbardziej rozbudowanych elementów systemu. Obsługuje wszystkie krajowe i zagraniczne procesy handlowe związane z zakupami, sprzedażą i wysyłką towarów oraz obsługę gospodarki magazynowej (z zarządzaniem położeniem towaru na magazynie). Umożliwia obsługę zaawansowanych mechanizmów promocji i rabatowania. DETAL Dedykowany dla sprzedaży detalicznej. Czytelny, przystosowany do pracy z ekranami dotykowymi oraz szybki w obsłudze interfejs zapewnia sprawną pracę stanowiska kasowego. REKLAMACJE Funkcjonalność modułu obejmuje zarówno proces zgłaszania reklamacji przez nabywców, jak i rejestrowania reklamacji zgłoszonych dostawcy. Dzięki temu możliwe jest budowanie relacji posprzedażowych z Klientem, a także usprawnienie działań w stosunku do dostawców.

3 ZAMÓWIENIA - Realizuje pełny cykl obsługi kontrahenta zgodnie z normami ISO od zapytania ofertowego poprzez ofertę do zamówień, które mogą być przekształcane do dokumentów handlowych, magazynowych, produkcyjnych. IMPORT - Zapewnia pełne wsparcie dla procedur importowych wraz z możliwością realizacji uproszczonej procedury celnej. Pozwala również na obsługę składów celnych, które są obiektami o strukturze zbliżonej do struktury magazynu. CRM Moduł do zarządzania relacjami z klientami wspomaga firmę w profesjonalnej obsłudze klienta. Definiowanie i obsługa wieloetapowych kampanii działań z klientem tzw. Lejków Sprzedaży wraz z modułem Business Intelligence pozwala na bieżącą ocenę efektywności prowadzonych przedsięwzięć, m.in. stopnia realizacji założonego budżetu kosztów, przychodów oraz celów ilościowych. System posiada funkcjonalność zarządzania czasem pracy pracownika, opartą na definiowalnych zadaniach, gromadzonych w Terminarzu pracownika. Wdrożenie CRM w firmie to: Skuteczniejsze pozyskanie nowych oraz zarządzanie istniejącymi Klientami Planowanie i automatyzacja procesu obsługi Klienta Tworzenie, nadzorowanie i ocena efektów wieloetapowych kampanii Obniżenie kosztów prowadzonych działań sprzedażowo-marketingowych FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ Sprawna księgowość to warunek konieczny do funkcjonowania firmy. Dzięki Comarch CDN XL każde przedsiębiorstwo działająca w Polsce i za granicą, także spółka giełdowa ma pewność, że wykorzystuje profesjonalne narzędzie do obsługi księgowej, które zwiększa efektywność pracy działu księgowości. Comarch CDN XL pozwala na obsługę pełnej księgowości według Ustawy o Rachunkowości lub według Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (MSR, MSSF). Wielopoziomowy plan kont, schematy i automaty księgujące, integracja rozliczeń i rozrachunków, mechanizmy kompensat, księgowania okresowe, wielowalutowość oraz kreatory pomocne w tworzeniu dowolnych zestawień pozwalają na pełną automatyzację pracy księgowości. System umożliwia złożenie w formie elektronicznej zaszyfrowanych deklaracji VAT-7/UE bezpośrednio na portal Ministerstwa Finansów.

4 Inne usprawnienia w zarządzaniu finansami dostępne w Comarch CDN XL: Możliwość składania deklaracji podatkowych drogą elektroniczną (e- deklaracje) Rejestracja i generowanie przelewów/ wyciągów bankowych Dostęp do gotowych raportów do analizy finansowej Możliwość definiowania niestandardowych schematów księgowań Automatyzacja pracy księgowości dzięki wykorzystaniu księgowania wsadowego Sprawne rozliczanie kosztów produkcji wyrobów i usług oraz projektów ŚRODKI TRWAŁE Moduł umożliwia prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia. Zgodnie z ustawodawstwem pozwala na naliczanie amortyzacji różnymi metodami z uwzględnieniem wynikających z przepisów ograniczeń dotyczących podstaw liczenia amortyzacji. Dzięki Comarch CDN XL uzyskanie informacji o stanie majątku firmy na dowolny dzień, czy stworzenie zestawienia planowanych odpisów amortyzacyjnych z odpisami rzeczywistymi nie wymaga wysiłku. System umożliwia także uzyskanie szczegółowych danych o wybranych środkach trwałych ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI PŁACE i KADRY Moduł obsługuje pełen zakres informacji kadrowo płacowej w firmie wraz z uwzględnieniem jej rozbudowanej struktury od przyjęcia pracownika, poprzez wszelkie operacje dotyczące jego rozliczeń, aż do rozwiązania umowy o pracę i wyrejestrowania go z ubezpieczeń. W ramach tej funkcjonalności system zapewnia automatyzację wszystkich rozliczeń z ZUS-em wraz z eksportem deklaracji do programu Płatnik.

5 HR Pozwala m.in. zdefiniowanie różnego typu ankiet, które mogą być udostępnione np. na potrzeby wewnętrzne firmy. Funkcjonalności dostępne w ramach Pulpitu Pracownika umożliwiają wykorzystanie ankiet dla potrzeb oceny pracowniczej, rekrutacji, jak również innych procesów biznesowych. Dostęp do aplikacji realizowany jest za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Korzyści wynikające z systemowego ogarnięcia tego obszaru to: Automatyzacja pracy związanej z ewidencją i zarządzaniem personelem w firmie Kontrola procesu zatrudniania, rozwoju, oceny i motywacji oraz ewentualnego zwolnienia pracownika Znaczne przyspieszenie procedur związanych np. z zatrudnieniem pracownika Nowoczesne narzędzia oceny i motywacji pracowników COMARCH MOBILE Comarch Mobile to nowoczesna platforma, która umożliwia wykonywanie codziennej pracy za pomocą urządzeń mobilnych (telefonów komórkowych, smartphonów, kolektorów). Dzięki jej wykorzystaniu menedżerowie mogą skutecznie zarządzać, a handlowcy sprawnie realizować swoje zadania przebywając poza biurem. Comarch Mobile wychodzi naprzeciw potrzebom różnych grup użytkowników: menadżerów, sprzedawców, pracowników magazynu. Dla każdej z tych grup dostępna jest dedykowana funkcjonalność istotna dla realizowanych przez nich zadań w przedsiębiorstwie: Comarch Mobilny Menadżer przeznaczony jest dla osób zarządzających firmą. Umożliwia szybki i intuicyjny wgląd do najważniejszych raportów na temat sytuacji przedsiębiorstwa w formie tabel, wykresów, map i kart wyników. Comarch Mobilny Sprzedawca dedykowany dla przedstawicieli handlowych, zapewnia wsparcie rozległych struktur sprzedaży. W efekcie przebywając bezpośrednio u Klienta możliwe jest np. wystawienie i wydrukowanie faktury i przyjęcie gotówki za towar.

6 Comarch Mobilny Magazynier przeznaczony dla pracowników działu logistyki, którzy dzięki wykorzystaniu urządzeń typu kolektor danych sprawniej wykonują pracę w magazynie. Klienci wskazują na konkretne korzyści wynikające z wprowadzenia rozwiązań mobilnych, m.in.: Zwiększenie wydajności pracy pracowników Ograniczenie kosztów związanych ze sprzedażą i logistyką Lepsze wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa Skrócenie czasu obsługi klienta Natychmiastowy dostęp do potrzebnych danych z każdego miejsca i o każdej porze Usprawnienie obiegu informacji w firmie Szybkie podejmowanie decyzji ROZSZERZENIA FUNKCJONALNE System Comarch CDN XL oferuje szereg użytecznych rozszerzeń jako uzupełnienie funkcjonalności podstawowych modułów. :: Administracja - Zapewnia dostęp, parametryzację, konfigurację i sprawne zarządzanie systemem Comarch CDN XL. :: Internetowa Księga Raportów - pozwala na dystrybucję zdefiniowanych w standardowej Księdze Raportów zestawień dla odpowiednich grup lub konkretnych operatorów. :: Funkcje EDI - wymiana danych w standardzie XML/ECOD w zakresie współpracy z dostawcami (eksport zamówień i import faktur zakupu) oraz odbiorcami (import zamówień i eksport faktur sprzedaży).

System Zarządzania Forte

System Zarządzania Forte System Zarządzania Forte prostota zaufan ie Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie dla

Bardziej szczegółowo

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV Przewodnik po systemie Spis treści MICROSOFT DYNAMICS NAV 6 W JAKI SPOSÓB KUPIĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV? 10 FUNKCJONALNOŚĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV 13 ZARZĄDZANIE FINANSAMI I KSIĘGOWOŚĆ

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie finansami

Zarządzanie finansami Microsoft Dynamics NAV 2009 Zarządzanie finansami Dokument oficjalny Wykorzystywanie informacji związanych z zarządzaniem finansami w celu poprawy wyników firmy www.microsoft.com/poland/dynamics/nav Spis

Bardziej szczegółowo

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Koncepcja Publikacji: Leszek Czech Autorzy: Tomasz Dębicki Olgierd Dziamski Tomasz Kawecki Wojciech Kliber Marcin Kraska Piotr Nowak Michał Przybylski

Bardziej szczegółowo

SYSTEM ERP MICROSOFT DYNAMICS NAV 2015

SYSTEM ERP MICROSOFT DYNAMICS NAV 2015 SYSTEM ERP MICROSOFT DYNAMICS NAV 2015 FUNKCJONALNOŚĆ V. 2.60 Prawa do niniejszych materiałów zastrzeżone są na rzecz innych podmiotów (Microsoft/IT.Integro) i ich naruszenie grozi sankcją. Korzystanie

Bardziej szczegółowo

www.nav2013.pl Jeden z najpopularniejszych systemów ERP na świecie. Codziennie ułatwia pracę prawie 2 000 000 użytkowników w blisko 100 000 firm.

www.nav2013.pl Jeden z najpopularniejszych systemów ERP na świecie. Codziennie ułatwia pracę prawie 2 000 000 użytkowników w blisko 100 000 firm. 2013 www.nav2013.pl Jeden z najpopularniejszych systemów ERP na świecie. Codziennie ułatwia pracę prawie 2 000 000 użytkowników w blisko 100 000 firm. Uwolnij potencjał Twoich pracowników! Dzięki przejrzystym

Bardziej szczegółowo

Jak zwiększyć wydajność poprzez zastosowanie rozwiązań ERP?

Jak zwiększyć wydajność poprzez zastosowanie rozwiązań ERP? Jak zwiększyć wydajność poprzez zastosowanie rozwiązań ERP? Spis treści 1. Streszczenie 3 2. Najlepsze firmy i instytucje poszukują 4 sposobów zwiększania wydajności 3. W jaki sposób ERP poprawia wydajność?

Bardziej szczegółowo

Informacje merytoryczne o firmie PROMAG S.A. Poszerzamy przestrzeń www.promag.pl Dopasowane rozwiązania Kompleksowe rozwiązania

Informacje merytoryczne o firmie PROMAG S.A. Poszerzamy przestrzeń www.promag.pl Dopasowane rozwiązania Kompleksowe rozwiązania Wartością dodaną współpracy z pracodawcami w trakcie tworzenia wszystkich elementów Wirtualnych Laboratoriów jest nawiązanie trwałej współpracy z firmą PROMAG S.A. współpraca ta miała charakter bezpośredniego

Bardziej szczegółowo

SYSTEM WSPOMAGANIA DECYZJI W GOSPODARCE MAGAZYNOWEJ W SFERZE DYSTRYBUCJI

SYSTEM WSPOMAGANIA DECYZJI W GOSPODARCE MAGAZYNOWEJ W SFERZE DYSTRYBUCJI POLITECHNIKA WROCŁAWSKA WYDZIAŁ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA SYSTEM WSPOMAGANIA DECYZJI W GOSPODARCE MAGAZYNOWEJ W SFERZE DYSTRYBUCJI Grzegorz Chodak Rozprawa doktorska pod kierunkiem Prof. Witolda Kwaśnickiego

Bardziej szczegółowo

KOMPLEKSOWE OPROGRAMOWANIE WSPOMAGAJĄCE SYSTEM JAKOŚCI

KOMPLEKSOWE OPROGRAMOWANIE WSPOMAGAJĄCE SYSTEM JAKOŚCI KOMPLEKSOWE OPROGRAMOWANIE WSPOMAGAJĄCE SYSTEM JAKOŚCI Galactica HYDRA to kompleksowe zintegrowane oprogramowanie do jakości (oprogramowanie do ISO), niezwykle przyjazne użytkownikom, intuicyjne oraz łatwe

Bardziej szczegółowo

RAPORT ROCZNY za rok obrotowy obejmujący okres od 01.07.2009 r. do 30.06.2010 r.

RAPORT ROCZNY za rok obrotowy obejmujący okres od 01.07.2009 r. do 30.06.2010 r. RAPORT ROCZNY za rok obrotowy obejmujący okres od 01.07.2009 r. do 30.06.2010 r. INFOSYSTEMS S.A. INFOSYSTEMS S.A. Spis treści 1. List Prezesa Zarządu INFOSYSTEMS S.A. do Akcjonariuszy... 3 2. Osiągnięte

Bardziej szczegółowo

Inwestujemy w relacje

Inwestujemy w relacje Bankowość Korporacyjna BusinessNet Wszystko, czego potrzebuję, muszę mieć w jednym miejscu. BusinessNet to wyjątkowy zestaw narzędzi bankowych, który pozwoli Ci na skuteczne zarządzanie finansami Twojej

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY BUSINESS INTELLIGENCE W MODELU SAAS W DZIAŁALNOŚCI MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW

SYSTEMY BUSINESS INTELLIGENCE W MODELU SAAS W DZIAŁALNOŚCI MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW SYSTEMY BUSINESS INTELLIGENCE W MODELU SAAS W DZIAŁALNOŚCI MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW Damian DZIEMBEK Streszczenie: Obecnie ważną rolę odgrywa użytkowanie systemów informatycznych klasy BI w modelu

Bardziej szczegółowo

Proces Produkcyjny w SAP Business One

Proces Produkcyjny w SAP Business One Proces Produkcyjny w SAP Business One Najlepsze Nowe Rozwiązanie 1 Spis Treści 3... O Firmie 3... Esencja obu Rozwiązań 3... Stworzony dla Produkcji 4... Rozwiązania dla Biznesu 4... Globalny ale Lokalny

Bardziej szczegółowo

Rynek elektronicznych systemów B2B

Rynek elektronicznych systemów B2B Rynek elektronicznych systemów B2B Paweł Mamcarz UNIA EUROPEJSKA EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU REGIONALNEGO Autor: Paweł Mamcarz UBIK Business Consulting Sp. z o.o. www.ubikbc.pl Wydawca: Polska Agencja Rozwoju

Bardziej szczegółowo

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą

Bardziej szczegółowo

Microsoft. Dynamics. NAV365 System ERP z pakietem korzyści Dostępny w abonamencie. NAV.express. Microsoft. Microsoft Dynamics NAV

Microsoft. Dynamics. NAV365 System ERP z pakietem korzyści Dostępny w abonamencie. NAV.express. Microsoft. Microsoft Dynamics NAV Microsoft Dynamics NAV365 NAV365 System ERP z pakietem korzyści Dostępny w abonamencie Microsoft Dynamics NAV Microsoft NAV.express Spis treści Czym jest NAV365?...4 Dla kogo jest NAV365?... 6 Korzyści

Bardziej szczegółowo

Opis systemu B2B. Przygotowanie projektu infrastruktury elektrotechnicznej dla klientów,

Opis systemu B2B. Przygotowanie projektu infrastruktury elektrotechnicznej dla klientów, Opis systemu B2B W ramach realizacji projektu wdrożony zostanie jeden system B2B. W wyniku realizacji przedmiotowej inwestycji zostanie wdrożony 1 kompleksowy system automatyzujący relacje B2B pomiędzy

Bardziej szczegółowo

Opis systemu Oracle Business Intelligence

Opis systemu Oracle Business Intelligence Opis systemu Oracle Business Intelligence Spis treści 1.Wstęp...3 2.Architektura systemu...4 2.1.BI Server...5 2.2.Interactive Dashboards...7 2.3.Answers...8 2.4.BI Publisher...8 2.5.Delivers...9 2.6.Office

Bardziej szczegółowo

PRZYKŁAD WDROŻENIA ZARZĄDZANIA PROCESOWEGO OPARTEGO NA NORMIE ISO 9001:2008 W FIRMIE GEBAUER

PRZYKŁAD WDROŻENIA ZARZĄDZANIA PROCESOWEGO OPARTEGO NA NORMIE ISO 9001:2008 W FIRMIE GEBAUER PRZYKŁAD WDROŻENIA ZARZĄDZANIA PROCESOWEGO OPARTEGO NA NORMIE ISO 9001:2008 W FIRMIE GEBAUER Katarzyna MAREK-KOŁODZIEJ, Marek GEBAUER Streszczenie: W artykule zaprezentowano przykład wdrożenia zarządzania

Bardziej szczegółowo

SYSTEM OBSŁUGI I WSPARCIA PODATNIKA

SYSTEM OBSŁUGI I WSPARCIA PODATNIKA Zespół ds. obsługi podatników i komunikacji ZATWIERDZAM SYSTEM OBSŁUGI I WSPARCIA PODATNIKA Warszawa, luty 2015 r. ul. Świętokrzyska 12, 00-916 Warszawa tel.: +48 22 123 52 20 fax: +48 22 123 3719 www.mf.gov.pl

Bardziej szczegółowo

Global Compact 2013. Raport Poczty Polskiej S.A. z postępów we wdrażaniu zasad Inicjatywy Global Compact

Global Compact 2013. Raport Poczty Polskiej S.A. z postępów we wdrażaniu zasad Inicjatywy Global Compact Global Compact 2013 Raport Poczty Polskiej S.A. z postępów we wdrażaniu zasad Inicjatywy Global Compact Spis treści Poczta Polska S.A.. 3 Poczta Polska a prawa człowieka.. 4 Poczta Polska a środowisko

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych

Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych InteliHotel. Inteligentny Hotel POSitive Hospitality POSitive Restaurant POSitive SPA & Sport

Bardziej szczegółowo

SYSTEM MICROSOFT DYNAMICS NAV W ZARZĄDZANIU PRODUKCJĄ

SYSTEM MICROSOFT DYNAMICS NAV W ZARZĄDZANIU PRODUKCJĄ SYSTEM MICROSOFT DYNAMICS NAV W ZARZĄDZANIU PRODUKCJĄ Magdalena SCHERER Streszczenie: Artykuł omawia możliwości systemu Microsoft Dynamics NAV w zarządzaniu produkcją. System ten jest przedstawicielem

Bardziej szczegółowo

Systemy BI rewolucja w głowie menedżera Ryszard Sadowski, prezes Solemis Group SA.

Systemy BI rewolucja w głowie menedżera Ryszard Sadowski, prezes Solemis Group SA. Systemy BI rewolucja w głowie menedżera Ryszard Sadowski, prezes Solemis Group SA. 2010 Systemy BI rewolucja w głowie menedżera Ryszard Sadowski, prezes Solemis Group SA. Kluczem do sukcesu każdej firmy

Bardziej szczegółowo

Infrastruktura Sieci Domowej (ISD) w ramach Inteligentnych Sieci / HAN within Smart Grids. Raport Ekonomiczny

Infrastruktura Sieci Domowej (ISD) w ramach Inteligentnych Sieci / HAN within Smart Grids. Raport Ekonomiczny Infrastruktura Sieci Domowej (ISD) w ramach Inteligentnych Sieci / HAN within Smart Grids Raport Ekonomiczny Spis treści 1. Model biznesowy... 9 1.1. Analiza i identyfikacja modeli biznesowych... 9 1.2.

Bardziej szczegółowo

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie 2012 Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie SPIS TREŚCI 1. Założenie e-sklepu... 3 1.1. Co jest potrzebne do rozpoczęcia e-działalności gospodarczej w Internecie?... 3 1.2. Rejestracja działalności gospodarczej...

Bardziej szczegółowo

Polska funkcjonalność NAV 2015

Polska funkcjonalność NAV 2015 Polska funkcjonalność NAV 2015 oraz pakiet Tools i elogistics dla NAV2015 Podręcznik użytkownika Microsoft Dynamics NAV 2015 Dokument przeznaczony do użytku wewnętrznego dla Partnerów oraz użytkowników

Bardziej szczegółowo

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu ABC Biznesu Jak założyć sklep internetowy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. W jakiej branży założyć sklep internetowy / 4 1.1. Kim są klienci sklepu internetowego? / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy: ZP-4/DTP/2013. Załącznik Nr 5.2 do SIWZ

Znak sprawy: ZP-4/DTP/2013. Załącznik Nr 5.2 do SIWZ Znak sprawy: ZP-4/DTP/2013 Załącznik Nr 5.2 do SIWZ Dostawa infrastruktury informatycznej i oprogramowania na potrzeby tworzenia i rozwoju nowoczesnych e-usług i aplikacji on-line oraz ich s wiadczenia

Bardziej szczegółowo