AS Asystent Sprzedaży to nowoczesny, wielostanowiskowy system obsługi sprzedaży, przeznaczony dla małych i średnich firm. AS pozwala na usprawnienie

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "AS Asystent Sprzedaży to nowoczesny, wielostanowiskowy system obsługi sprzedaży, przeznaczony dla małych i średnich firm. AS pozwala na usprawnienie"

Transkrypt

1

2 AS ASYSTENT SPRZEDAŻY AS Asystent Sprzedaży to nowoczesny, wielostanowiskowy system obsługi sprzedaży, przeznaczony dla małych i średnich firm. AS pozwala na usprawnienie pracy działu handlowego, wspomaga sprzedaż i prowadzenie wielu magazynów, a także kontroluje stan należności i zobowiązań oraz ich rozliczeń. Przyjazny i intuicyjny okienkowy interfejs użytkownika w systemie Windows sprawia, że praca z systemem AS jest bardzo prosta i przyjemna, a poznanie opcji potrzebnych do codziennej pracy nie nastręcza większych trudności. Relacyjna baza danych SQL oparta o jeden z najlepszych silników baz danych PostgreSQL pozwala na pracę wielostanowiskową, gwarantuje bezpieczeństwo i spójność danych zawartych w systemie oraz zapewnia możliwość tworzenia praktycznie dowolnych zestawień i raportów. Zastosowane rozwiązania filtrujące zgromadzone informacje, pozwalają na proste i szybkie dotarcie do potrzebnych danych, nawet w przypadku bardzo rozbudowanych kartotek.

3 1 Wybrane możliwości systemu WYBRANE MOŻLIWOŚCI SYSTEMU SPRZEDAŻ W SYSTEMIE System pozwala na wystawienie dokumentów sprzedaży i zakupu, takich jak faktury VAT, paragony fiskalne, faktury korygujące, faktury eksportowe, faktury pro forma, faktury zaliczkowe i rozliczeniowe. Podatek VAT może być wyliczany albo na podstawie ceny netto albo ceny brutto. W systemie wystawienie dokumentu jest proste i szybkie, ponieważ dostępny jest wybór kontrahentów oraz towarów i usług z kartotek prowadzonych w systemie. Do utworzonego dokumentu sprzedaży bądź zakupu automatycznie mogą zostać utworzone wymagane dokumenty magazynowe. System pozwala na wystawienie dokumentów korygujących również do dokumentów, których nie ma w bazie danych. Takie rozwiązanie pozwala na kontynuację działalności prowadzonej wcześniej, z wykorzystaniem innych systemów sprzedaży. Podstawowy cennik pozwala na przeglądanie i łatwą edycję podstawowych cen (sugerowanych oraz minimalnych i maksymalnych) dla towarów i usług. System umożliwia prowadzenie własnej polityki cenowej w stosunku do poszczególnych kontrahentów, poprzez wprowadzanie cenników specjalnych oraz stałych rabatów. System pozwala na utworzenie faktury sprzedaży bez dołączonego dokumentu wydania magazynowego, co pozwala na dokończenia transakcji w późniejszym terminie. W systemie możliwe jest wystawianie dokumentów, na podstawie wcześniej sporządzonych dokumentów (np. faktur z dokumentów magazynowych i faktur). Podczas rejestrowania sprzedaży towaru, istnieje możliwość wyboru produktu z wybranej dostawy/partii. System pozwala na wystawianie dokumentów w dowolnej walucie, a nie tylko w PLN. Dodatkowo istnieje możliwość pobierania aktualnych kursów walut bezpośrednio z Internetu do dokumentu sprzedaży lub zakupu.

4 Wybrane możliwości systemu 2 ZAMÓWIENIA SPRZEDAŻY I ZAKUPU W SYSTEMIE System pozwala na wystawienie dokumentów zamówień sprzedaży i zakupu, na podstawie których można następnie tworzyć faktury zakupu od dostawców i faktury sprzedaży dla klientów. Podczas tworzenia zamówień zakupu, program pozwala inteligentnie przewidzieć zapotrzebowanie towaru od danego dostawcy oraz od danego producenta. Przewidywanie zapotrzebowania jest wykonywane na podstawie historycznej sprzedaży, bieżących stanów magazynowych, przewidywanego terminu realizacji zamówienia przez dostawcę, okresu czasu na jaki towar ma wystarczyć oraz stanów minimalnych i maksymalnych. Zamówienia zakupu proponuję cenę zakupu, walutę i VAT, w zależności od dostawcy oraz historii zakupów

5 3 Wybrane możliwości systemu KARTOTEKI MAGAZYNOWE SYSTEMU Kartoteki towarów i usług z oferty firmy wspomagają proces sprzedaży. Rozdzielenie towarów i usług pozwala na prowadzenie działalności czysto usługowej oraz rejestrowania wszystkich operacji związanych z gospodarką magazynową. Prowadzenia w systemie kilku magazynów pozwala na pełne zorganizowanie pracy firmy, np. oddzielne magazyny przypisane konkretnym handlowcom (co ułatwi rozliczanie pracowników) lub magazyny specjalne, np. celne. Dla poszczególnych magazynów możliwe jest przeprowadzanie oddzielnych inwentaryzacji. System umożliwia prowadzenie ewidencji numerów seryjnych dla wybranych towarów, co ułatwia prowadzenie ewidencji rozchodu konkretnych egzemplarzy oraz wspomaga prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. W systemie możliwe jest wystawianie i przeglądanie wszystkich typów dokumentów magazynowych. Z poziomu systemu, użytkownicy mają dostęp do pełnej ewidencji stanów magazynowych. Możliwość wprowadzenie informacji o różnych sposobach oznaczeniach towarów przez różnych kontrahentów, pozwala na prowadzenie kontaktów handlowych w sposób jednoznaczny dla klienta (część podmiotów wprowadza własne oznaczenia które mogą się różnić od oznaczeń producentów i wymaga stosowania ich na otrzymywanych fakturach).

6 Wybrane możliwości systemu 4 PŁATNOŚCI I ROZRACHUNKI W SYSTEMIE System pozwala na wystawianie dokumentów kasowych oraz tworzenie na ich podstawie raportów kasowych. Możliwe jest również rejestrowanie dokumentów bankowych. Z poziomu aplikacji uprawnione osoby mają możliwość rozliczania należności oraz zobowiązań, za pomocą kwitów kasowych, przelewów oraz jako kompensata z innymi dokumentami. Możliwe jest dokonywanie rozliczeń grupowych, obejmujących większą liczbę nierozliczonych dokumentów wybranego kontrahenta. System umożliwia również wprowadzanie należności i zobowiązań, związanych z dokumentami, które nie zostały wprowadzone do systemu lub takich, które nie są związane z żadnym dokumentem sprzedaży lub zakupu. Kontrolowanie rozrachunków i terminów płatności w systemie przeglądanie dokumentów przeterminowanych i niezapłaconych. jest ułatwione, poprzez Z poziomu systemu, dostępna jest pełna obsługa płatności i rozrachunków każdego kontrahenta. System pozwala na drukowanie paragonów fiskalnych, wykorzystując różne drukarki fiskalne (np. DualPro, Posnet). W systemie wszystkie dokumenty kasowe i bankowe oraz wszelkie rozliczenia i rozrachunki, mogą być prowadzone i rozliczane zarówno w PLN, jak i w innych walutach. W przypadku płatniczych zaległości, system umożliwia wystawianie wezwań do zapłaty oraz not odsetkowych.

7 5 Wybrane możliwości systemu EWIDENCJA KONTRAHENTÓW W SYSTEMIE System pozwala na opracowanie polityki cenowo-rabatowej w stosunku do poszczególnych kontrahentów, poprzez określenie domyślnego rabatu, a także ustalenie upustów oraz cen specjalnych dla wybranych produktów z oferty firmy. Dodatkowo, podczas procesu sprzedaży, handlowcy mają możliwość przyznawania dodatkowych rabatów. Powiązanie pracowników firmy z wybranymi kontrahentami, pozwala na określenie osób odpowiedzialnych za kontakty i współpracę właśnie z tym podmiotem. Takie rozwiązanie pozwala na usprawnienie obsługi klienta, a także poprawienie jakości relacji pomiędzy podmiotem a firmą, ponieważ z wybranym klientem kontaktować się będzie osoba najbardziej kompetentna, najlepiej znająca jego potrzeby i wymagania. Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania tego powiązania przy ocenia aktywności pracowników. Korzystając z informacji zarejestrowanych w systemie, w bardzo prosty sposób dostępne są informacje dotyczące wiarygodności wybranego kontrahenta, dzięki czemu możliwe jest zminimalizowanie strat spowodowanych kontaktami z nierzetelnymi klientami. Dostępne zestawienia, związane ze sprzedażą towarów zakupionych przez kontrahenta, wspomaga opracowanie strategii marketingowej firmy oraz jej właściwe ukierunkowanie do odpowiednich klientów.

8 Wybrane możliwości systemu 6 OPCJE DODATKOWE DOSTĘPNE W SYSTEMIE System pozwala na słownikowanie wszystkich informacji wykorzystywanych podczas pracy, takich jak konta bankowe firmy, stawki podatku VAT, formy płatności, jednostki miary czy słownik rabatów oraz grupy towarów i kontrahentów. Określenie globalnego sposobu numerowania dokumentów zapewnia unikalność numerów dokumentów, a także unifikację sposobu oznaczania, niezależnie od operatora wystawiającego dokument. Zastosowany w aplikacji system zarządzania użytkownikami, zapewnia bezpieczeństwo przed nieautoryzowanym dostępem do danych. System uprawnień do poszczególnych operacji zapewnia blokadę przed nieuprawnionym wglądem do danych. System wyposażony został w narzędzia do archiwizacji danych oraz ich odzyskiwania, z wcześniej utworzonych kopii bezpiezeństwa. System umożliwia automatyczne rejestrowanie informacji o najważniejszych operacjach wykonywanych przez poszczególnych użytkowników. Dzięki temu, osoby administrujące systemem maja możliwość przeglądane historii działań pracowników. Jedna z najlepszych darmowych baz danych PostgreSQL, na której oparto system, nie wymaga od firmy wdrażającej posiadania dodatkowych licencji na bazę danych. Jednocześnie zastosowana baza danych zapewnia wysoką wydajność oraz niezawodność pracy systemu, a także możliwość pracy wielostanowiskowej.

9 7 Wybrane możliwości systemu WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SYSTEMU W celu poprawnej pracy, zalecana jest następująca minimalna konfiguracja dla samodzielnego stanowiska pracy lub stanowiska pełniącego rolę serwera bazy danych systemu : komputer z procesorem Pentium IV lub nowszym 512 MB pamięci RAM system operacyjny Microsoft Windows 2000, XP, Vista, 7 około 500MB wolnego miejsca na dysku twardym karta graficzna pracująca w rozdzielczości minimum 800 na 600 punktów system obsługi baz danych PostgreSQL w wersji 8.0 lub wyższej (jest dołączony wraz z oprogramowaniem ) Serwer bazy danych PostgreSQL może być zainstalowany osobno na wydzielonej maszynie pod kontrolą jednego z systemów operacyjnych: Microsoft Windows z obsługą systemu plików NTFS, Linux, Solaris. W przypadku stanowiska roboczego systemu, zalecana jest następująca minimalna konfiguracja: komputer z procesorem Pentium IV 512 MB pamięci RAM system operacyjny Microsoft Windows 2000, XP, Vista, 7 około 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym karta graficzna pracująca w rozdzielczości 1024 na 768 punktów lub wyższej dowolna drukarka pracująca w środowisku Windows (do realizacji wydruków) drukarki fiskalne: POSNET, ELEMIS, ELZAB, NOVITUS Fast Software ul. Romanowska 55e pasaż lok Łódź tel. +(42) fax +(42)

Zasady korzystania z aplikacji InsERT na Platformie OXY24 dla klientów Allegro

Zasady korzystania z aplikacji InsERT na Platformie OXY24 dla klientów Allegro Zasady korzystania z aplikacji InsERT na Platformie OXY24 dla klientów Allegro OXYCOM S.A. Wrocław Zawartość 1. O PLATFORMIE OXY24... 4 2. ZARZĄDZANIE PLATFORMĄ... 4 2.1. LOGOWANIE DO PLATFORMY... 4 2.2.

Bardziej szczegółowo

instrukcja obs³ugi Znamy Twoje potrzeby www.reset2.pl

instrukcja obs³ugi Znamy Twoje potrzeby www.reset2.pl www.reset2.pl Znamy Twoje potrzeby (C) RESET2 Sp. z o.o. - wszystkie prawa zastrze one, ³¹cznie z prawem do reprodukcji czêœci lub ca³oœci publikacji w jakiejkolwiek formie. Do³o yliœmy wszelkich starañ,

Bardziej szczegółowo

System Symfonia. Rozwiązania pełne życia

System Symfonia. Rozwiązania pełne życia System Symfonia Rozwiązania pełne życia 1 prostota zaufanie 2 Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających

Bardziej szczegółowo

Zespół CDN OPT!MA CDN OPT!MA 1.0. Ogólnodostępny

Zespół CDN OPT!MA CDN OPT!MA 1.0. Ogólnodostępny Zespół CDN OPT!MA CDN OPT!MA 1.0 Ogólnodostępny Spis treści 1. Informacje o produkcie... 4 1.1. Nazwa Produktu... 4 1.2. Odbiorcy docelowi... 4 1.3. Opis funkcjonalności... 4 1.3.1. CDN OPT!MA Kasa/Bank...

Bardziej szczegółowo

QuickSTEP PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

QuickSTEP PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA QuickSTEP PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA Podręcznik użytkownika systemu QuickSTEP. QuickSTEP jest zintegrowanym systemem informatycznym wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwem. W skład QuickSTEP wchodzą m.in.

Bardziej szczegółowo

CDN OPT!MA. Program do zarządzania i księgowości dla małej, średniej firmy oraz biura rachunkowego

CDN OPT!MA. Program do zarządzania i księgowości dla małej, średniej firmy oraz biura rachunkowego CDN OPT!MA Program do zarządzania i księgowości dla małej, średniej firmy oraz biura rachunkowego CDN OPT!MA 2 Skuteczne funkcjonowanie firmy w warunkach otwartego i konkurencyjnego rynku wymaga przyjaznych,

Bardziej szczegółowo

Możliwości systemu ISOF-START

Możliwości systemu ISOF-START Możliwości systemu ISOF-START lipiec 2013 Copyright 2006 by HEUTHES. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Przedsiębiorstwo HEUTHES dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w tej instrukcji

Bardziej szczegółowo

KAMELEON. Aplikacja do kompleksowego zarządzania Firmą

KAMELEON. Aplikacja do kompleksowego zarządzania Firmą KAMELEON Aplikacja do kompleksowego zarządzania Firmą INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA Wszelkie prawa zastrzeżone. Program nie może być kopiowany, ani rozpowszechniany bez zgody firmy WILKSOFT. Nieautoryzowane rozpowszechnianie

Bardziej szczegółowo

Layout, prace wydawnicze: CeDeWu Sp. z o.o., ul. Żurawia 47/49, 00-680 Warszawa www.cedewu.pl www.4books.pl

Layout, prace wydawnicze: CeDeWu Sp. z o.o., ul. Żurawia 47/49, 00-680 Warszawa www.cedewu.pl www.4books.pl Microsoft Windows, Microsoft SQL Server to zastrzeżone znaki towarowe Microsoft Corporation WF-MAG dla Windows, WF-FaKir dla Windows, WF-KaPeR dla Windows, WF-Fakturka to zastrzeżone znaki towarowe Asseco

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej

Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej Jest wiele dróg do celu. Tworzymy najlepszą POSitive Retail POSitive Management Center POSitive Shop IQiosk Retail POSitive Multimedia

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie. Może być z powodzeniem stosowany również

Bardziej szczegółowo

Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga

Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga Informatyka w produkcji cykliczne bezpłatne konferencje Elementem ważnym w procesie rozwoju oprogramowania do zarządzania produkcją są cykliczne konferencje

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA Finanse i Księgowość Forte dla WINDOWS Wersja 2006 Powielanie w jakiejkolwiek formie całości lub fragmentów podręcznika bez pisemnej zgody firmy Sage Symfonia Sp. z o.o. jest zabronione.

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu licencji systemu B2B oraz systemu ERP

Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu licencji systemu B2B oraz systemu ERP Kraków, dn. 18.02.2014 r. OKPL s.c. Piotr Zieliński, Paweł Zieliński, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Zielińska, Tomasz Cichański ul. Racławicka 58 30-017 Kraków Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu licencji

Bardziej szczegółowo

ZAŁĄCZNIK 1 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZE ZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANIA SZCZEGÓŁOWE DOTYCZĄCE OPROGRAMOWANIA ANIA APLIKACYJNEGO Zakres funkcjonalności modułów przedstawiony w tabeli określa enumeratywnie

Bardziej szczegółowo

ODL oprogramowanie dla firm www.odl.com.pl

ODL oprogramowanie dla firm www.odl.com.pl Zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie firmami handlowymi, produkcyjnymi i usługowymi ODL oprogramowanie dla firm www.odl.com.pl Ogólne informacje o systemie ODL Przedstawiamy Państwu

Bardziej szczegółowo

Oracle E-Business Suite. Oracle Financials. Opis funkcjonalności produktu

Oracle E-Business Suite. Oracle Financials. Opis funkcjonalności produktu Oracle E-Business Suite Oracle Financials Opis funkcjonalności produktu SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Księga główna i obsługa planu kont... 3 Konsolidacja i system wieloorganizacyjny... 3 Centralne repozytorium

Bardziej szczegółowo

Zastosowanie programów komputerowych magazynowo-sprzedażowych 341[03].Z2.04

Zastosowanie programów komputerowych magazynowo-sprzedażowych 341[03].Z2.04 MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ Beata Rzeźnik Zastosowanie programów komputerowych magazynowo-sprzedażowych 341[03].Z2.04 Poradnik dla ucznia Wydawca Instytut Technologii Eksploatacji Państwowy Instytut

Bardziej szczegółowo

SPRAWNIEJSZA FIRMA, SZYBSZY ROZWÓJ

SPRAWNIEJSZA FIRMA, SZYBSZY ROZWÓJ Krótki opis rozwiązania SAP SAP Business One SPRAWNIEJSZA FIRMA, SZYBSZY ROZWÓJ KORZYSTNA CENOWO APLIKACJA DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM Aplikacja SAP Business One to jedno rozwiązanie o przystępnej cenie

Bardziej szczegółowo

Aplikacja Ramzes. Faktura

Aplikacja Ramzes. Faktura Ramzes Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 26 Warszawa NIP: 527-10-30-866 tel.: 022 335 98 73, faks: 022 335 99 73 http://www.ramzes.pl; e-mail: ramzes@ramzes.pl Aplikacja Ramzes Faktura podręcznik uŝytkownika

Bardziej szczegółowo

Program FPP Firma++ 31-864 Kraków, Al. Jana Pawła II 41g tel. (12) 681 43 00, fax (12) 687 71 00

Program FPP Firma++ 31-864 Kraków, Al. Jana Pawła II 41g tel. (12) 681 43 00, fax (12) 687 71 00 31-864 Kraków, Al. Jana Pawła II 41g tel. (12) 681 43 00, fax (12) 687 71 00 Dział Wsparcia Klienta i Partnera: (12) 681 43 00 www.comarch.pl/erp info.erp@comarch.pl Program FPP Firma++ Pomyśl o środowisku

Bardziej szczegółowo

Sage Symfonia Handel (Sprzedaż)

Sage Symfonia Handel (Sprzedaż) Sage Symfonia Handel (Sprzedaż) Podręcznik użytkownika Wersja 2015.b Producent: Sage sp. z o.o. tel. 22 455 56 00 www.sage.com.pl Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation. Microsoft SQL

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA Handel premium dla WINDOWS Wersja 3.40 Spis treści II Powielanie w jakiejkolwiek formie całości lub fragmentów podręcznika bez pisemnej zgody firmy MATRIX.PL SA jest zabronione.

Bardziej szczegółowo

Asseco WAPRO OPROGRAMOWANIE DLA FIRM PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

Asseco WAPRO OPROGRAMOWANIE DLA FIRM PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA ASSECO BUSINESS SOLUTIONS SA Asseco WAPRO OPROGRAMOWANIE DLA FIRM PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA WF-Mag dla Windows WF-FaKir dla Windows WF-KaPeR dla Windows WF-GANG dla Windows WF-bEST dla Windows WF-Analizy

Bardziej szczegółowo

ASSECO BUSINESS SOLUTIONS S.A. Asseco WAPRO OPROGRAMOWANIE DLA FIRM. WF-Mag Mobile 2 PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

ASSECO BUSINESS SOLUTIONS S.A. Asseco WAPRO OPROGRAMOWANIE DLA FIRM. WF-Mag Mobile 2 PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA ASSECO BUSINESS SOLUTIONS S.A. Asseco WAPRO OPROGRAMOWANIE DLA FIRM WF-Mag Mobile 2 PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA Warszawa 2014 Producent zastrzega sobie prawo dokonywania w programie zmian i udoskonaleń nieujętych

Bardziej szczegółowo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Strona 1 z 62 Dostawa i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ZSZ) opartego na rozwiązaniu klasy ERP oraz HRM wraz z dostawą infrastruktury dodatkowej dla Politechniki Świętokrzyskiej w ramach

Bardziej szczegółowo

Symfonia Handel. Podręcznik użytkownika. Wersja 2011.a

Symfonia Handel. Podręcznik użytkownika. Wersja 2011.a Symfonia Handel Podręcznik użytkownika Wersja 2011.a Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation. Adobe, Acrobat, Acrobat Reader, Acrobat Distiller są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy

Bardziej szczegółowo

Dokumentacja Użytkownika Systemu Podręcznik Comarch ERP Klasyka. Program Firma ++ (FPP)

Dokumentacja Użytkownika Systemu Podręcznik Comarch ERP Klasyka. Program Firma ++ (FPP) Dokumentacja Użytkownika Systemu Podręcznik Comarch ERP Klasyka Program Firma ++ (FPP) UWAGA Prawa wynikające z Warunków Gwarancji Użytkownik nabywa po rejestracji programu u Producenta. Dokumentem potwierdzającym

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika

Instrukcja użytkownika Instrukcja użytkownika Ogólne i Konfiguracja Wersja 2013.0.1 UWAGA Prawa wynikające z Warunków Gwarancji Użytkownik nabywa po rejestracji programu u Producenta. Dokumentem potwierdzającym rejestrację jest

Bardziej szczegółowo

Instrukcja programu Faktura Small Business HANDEL

Instrukcja programu Faktura Small Business HANDEL Instrukcja programu Faktura Small Business HANDEL 1 / 40 Table of contents Wstęp... 4 O programie... 5 Możliwości programu... 5 Przydatne funkcje programu... 5 Instalacja programu... 7 Instalacja standardowa...

Bardziej szczegółowo