Lesson 1. 1 Połącz wyrazy ze zwierzętami. sheep. horse. duck. cat. cow. goat. hen

Podobne dokumenty
2 The magic elf. Lesson 1. 1 Znajdź ukryte zabawki. Zakreśl je i nazwij. 2 Narysuj brakujące zabawki. Nazwij wszystkie zabawki w każdym rzędzie.

Unit. Lesson 1. Basic. bike. kite. scooter. computer game. car. karaoke machine. board game. doll. I m playing with my scooter.

Animal Park. Unit. 1 Połącz zdania ze zwierzętami przedstawionymi na obrazku. 2 Popatrz na obrazki i rozwiąż krzyżówkę. H E E T A H S.

Families. y words. My Picture Dictionary. The family. 1 Wpisz wyrazy z ramki do odpowiednich tabelek. brother. brother dad sister mum granny granddad

Lekcja 2. Powitanie. Powtórzenie. Główna część lekcji

Cele szczegółowe Materiał nauczania (na bazie którego zostaną zrealizowane cele): Dział UCZEŃ:

nauczania (na bazie którego zostaną zrealizowane cele): Dział UCZEŃ: PONADPODSTAWOWYM (wszystko, co w zakresie podstawowym i ponadto)

Wskazówki dla rodziców

PLUS. Funbook. Funbook Plus. Wariant intensywny. Philip James

Scenariusz nr 77 zajęć edukacji wczesnoszkolnej. Metryczka zajęć edukacyjnych. Cele operacyjne. Środki dydaktyczne. Metody (według Okonia)

PLANU WYNIKOWEGO DO KLASY I

Unit 1 My face. Literacy Worksheet. 1 Look and draw. Popatrz i narysuj. 2 Draw and say. Narysuj i powiedz.

Wymagania edukacyjne z języka angielskiego dla klasy 1 na rok szkolny 2012/2013

NAUCZANIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO POPRZEZ GRY I ZABAWY W PRZEDSZKOLU przykładowe scenariusze lekcji autor: Mariola Bogucka

Kryteria ocen-język angielski- klasa I Podręcznik: New English Adventure - 1

PLAN WYNIKOWY DO PODRĘCZNIKA NEW ENGLISH ADVENTURE 1- KLASA I

PLAN WYNIKOWY DO PODRĘCZNIKA NEW ENGLISH ADVENTURE 1. Klasa 1a, 1b. Rok szkolny 2018/2019

Viv Lambert. Photocopy Masters. Strona Hello!: Reinforcement 2 Extension 3. 1 Unit 1: Reinforcement 4 Extension 5

English Adventure 1 POZIOM KOMPETENCJI JĘZYKOWEJ WG CEF A1. Okres bezpodręcznikowy i sekcja Hello!

1 Policz, napisz i narysuj.

Projekty artystyczne/ Bajlandia. podstawa programowa Tydzień 1. - The Patch and Robby show DVD 2, programme 5

Aleksandra Sobala. (konsultacja: Alicja Cholewa-Zawadzka) KRYTERIA OCENIANIA

Tiger 1 Wymagania edukacyjne dla klasy 1 SP

PLAN WYNIKOWY DO PODRĘCZNIKA

Kryteria ocen-język angielski- klasa II. Podręcznik: English Adventure - 2

PROPOZYCJA PLANU WYNIKOWEGO DO PODRĘCZNIKA NEW ENGLISH ADVENTURE

PROPOZYCJA PLANU WYNIKOWEGO DO PODRĘCZNIKA NEW ENGLISH ADVENTURE

KRYTERIA OCENIANIA. Poziom A1 wg CEF (ESOKJ) Aleksandra Sobala

KRYTERIA WYMAGAŃ NA POSZCZEGÓLNE STOPNIE SZKOLNE DLA KLASY 3 NEW HAPPY HOUSE III

WYMAGANIA EDUKACYJNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR. 319 IM. MARII KANN W WARSZAWIE PODRĘCZNIK YOUNG TREETOPS

Lekcja 1. 1 Przyklej naklejki obrazkowe i nazwij każdą zabawkę.


JĘZYK ANGIELSKI grupa III, strona 1/6

People. People. my words. My Picture Dictionary. Appearance adjectives. 1 Podpisz obrazki. a l / t d - l

EGZAMIN W KLASIE TRZECIEJ GIMNAZJUM CZĘŚĆ 3. JĘZYK ANGIELSKI POZIOM PODSTAWOWY

MATERIAŁY DODATKOWE DLA UCZNIÓW O RÓŻNYCH POZIOMACH JĘZYKOWYCH I POTRZEBACH EDUKACYJNYCH

Temat: The weather. Przebieg zajęć 1.Przywitanie z uczniami: T: Hello, children. Ss: Hello, teacher.

Tiger 1 UNIT 1 WELCOME TO SCHOOL

Treetops 1 Kryteria oceny do klasy I

Rozkład materiału do podręcznika English Adventure 1. Etap edukacyjny: I. Poziom: A1. Liczba godzin: 60

Tiger 1 PLAN WYNIKOWY

Nick Beare. Zeszyt c wiczen

WYKORZYSTANIE TIK NA LEKCJACH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASACH 1-3

Rozkład materiału do podręcznika Join Us 1

OCENA DOPUSZCZAJĄCA OCENA DOSTATECZNA OCENA DOBRA OCENA BARDZO DOBRA OCENA CELUJĄCA UCZEŃ

JĘZYK ANGIELSKI KARTA ROZWIĄZAŃ ZADAŃ 6., 7. i 8.

Krążenie wody w przyrodzie

Przedmiotowy system oceniania z języka angielskiego klasa 1

Język angielski grupa 20-minutowa

Our Discovery Island 2

Klasa II szkoły podstawowej. podręcznik New English Adventure 2

Wymagania edukacyjne dla klas II. z wykorzystaniem podręcznika New English Adventure 2

Przedmiotowy System Oceniania z języka angielskiego w klasie 2 Szkoły Podstawowej

Hello Cheeky rozkład materiału

Wymagania edukacyjne język angielski klasa II (New English Adventure 2)

BABY BEETLES LISTOPAD 2016

Tiger 1 PLAN WYNIKOWY

WYMAGANIA EDUKACYJNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLASA I. ocena UNIT 1 WELCOME TO SCHOOL ŚRODKI JĘZYKOWE

Bogactwa naturalne pokłady węgla

1 UNIT My favourite things

Kryteria oceniania oraz wymagania edukacyjne niezbędne do uzyskania poszczególnych ocen. Klasa 2

Sprzymierzeńcy i wrogowie 1 Uporządkuj wyniki rosnąco i odczytaj hasło.

English. Dibo. with ROCZNE PRZYGOTOWANIE DO SZKOŁY- ZUCHY CZĘŚĆ 1. Wersja kolorowa do pobrania na stronie przedszkola.

SPRAWDZIAN OD ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 CZĘŚĆ 2. JĘZYK ANGIELSKI

Kryteria oceniania kl.ii

ZASADY OCENIANIA WEWNĄTRZSZKOLNEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASACH I-III

i na matematycznej wyspie materiały dla ucznia, klasa III, pakiet 122, s. 1 KARTA:... Z KLASY:...

Baw się wspólnie z dzieckiem, w miarę możliwości razem wykonujcie wszystkie ćwiczenia. Dziecko musi widzieć, że jeśli zabawa ma być ważna i wspólna,

Tiger 1 PLAN WYNIKOWY

Kryteria oceniania ogólne

Wymagania edukacyjne z języka angielskiego do klasy 1 szkoły podstawowej do podręcznika Tiger 1 wydawnictwa Macmillan

SPRAWDZIAN W KLASIE SZÓSTEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ CZĘŚĆ 2. JĘZYK ANGIELSKI

Zakres materiału z j. angielskiego grudzień 2016

Kryteria ocen cząstkowych z języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej zgodne z podstawą programową z 2009(kl. I i II) i 2008 r.(kl.

Wymagania edukacyjne niezbędne do uzyskania poszczególnych ocen. do podręcznika New English Adventure 2. Kryteria oceniania ogólne

POZIOM 3 TEKSTY PIOSENEK I RYMOWANEK. Piosenka o przedmiocie poszukiwanym w tym rozdziale (Quest Song)

PRZEDMIOTOWE ZASADY OCENIANIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO do podręcznika New English Adventure 2. Kryteria oceniania ogólne

Wymagania edukacyjne z języka angielskiego dla klasy I w roku szkolnym 2018/2019

WEWNĄTRZSZKOLNE ZASADY OCENIANIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASACH I-III

Lesson 1. 1 Przeczytaj i połącz. 2 Znajdź i napisz. I ve got two eyes!

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek EPIONKOWO

GRUPA 3-LATKÓW ROK SZKOLNY

KLASA III MODUŁ 1. Unit 1

Język angielski grupa 30-minutowa

Podręcznik: Tiger 1 PLAN WYNIKOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KL. I

Kryteria oceniania ogólne

Wymagania edukacyjne z języka angielskiego na koniec klasy 2

Wymagania edukacyjne na śródroczne i roczne oceny z języka angielskiego Podręcznik New English Adventure 2 Klasa II

My name is My class is

WYMAGANIA EDUKACYJNE I KRYTERIA OCENIANIA NA LEKCJACH JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASIE II

Semestr I. Starter Unit

WYMAGANIA EDUKACYJNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO do podręcznika New English Adventure 1

Kryteria oceniania kl. I

Kryteria oceniania ogólne

GRUPA 4-LATKÓW ROK SZKOLNY

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

1 Przeczytaj, wpisz i narysuj lub.

KRYTERIA OCENIANIA - J. ANGIELSKI W KLASIE 3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ ( New English Adventure 3 )

Kryteria oceny. Język angielski. Kl. II. Podręcznik Treetops 2 Wydawnictwo Oxford UP

Transkrypt:

6 Lesson Połącz wyrazy ze zwierzętami sheep duck cow hen moon is in the river 7 Posłuchaj rymowanki Annie s chant i przyklej naklejki we właściwej kolejności Powiedz rymowankę sheep 6 duck n the farm there s (a cat) 7 cat cow 7 hen 6 horse cat horse goat goat

Lesson 8 Ułóż z rozsypanych liter nazwy zwierząt i podpisz rysunki Połącz zwierzęta z zabawkami Posłuchaj piosenki I want to play i zaśpiewaj ją Narysuj w chmurkach dowolne zabawki Uzupełnij zdania wyrazami z ramki bike dog doll ball cow horse car I m going to I m (a duck) I m going to get a skateboard I m going to scooter get a hen get a I m going to get a I m going to get (a ball) 7

8 Lesson Uzupełnij zdania wyrazami z ramki Niektórych wyrazów należy użyć więcej niż raz Przeczytaj historyjkę na głos boat heep moon Duck river Hello, Hello, Where are you going, h, dear Poor! 6 an I come with you,?? Where are you going (heep)? I m going to get a boat; an I come with you? moon is in the I m going to get a Yes, of course, Praca w parach Uczniowie czytają historyjkę z podziałem na role Zamieniają się rolami

Lesson Posłuchaj historyjki Pod każdą łódką napisz nazwę brakującego zwierzęcia Posłuchaj piosenki Where are you going? Narysuj w nutkach zwierzęta w odpowiedniej kolejności i podpisz je Where are you going? I m going to get a boat an I come with you? Yes, of course, Where are you going? I m going to get a boat; an I come with you? Yes, of course (Duck) 9

0 Lesson Napisz po śladzie właściwe nazwy zwierząt Uzupełnij rysunki naklejkami a a / / 6 / / / 0 Posłuchaj rymowanki Baby animals i uzupełnij zdania Powiedz rymowankę neigh moo cat (a kitten) a cheep a baa 6 / quack a a miaow

Lesson 6 Połącz rysunki i uzupełnij zdania Wybierz z ramki trzy zwierzątka i narysuj je na farmie Uzupełnij zdania We get (eggs) from (hens); I ve got (a goat) UZADNIANI Pomyśl i powiedz: Why do we keep animals on farms? We get eggs from and We get milk from, and We get wool from I ve got a We get from I ve got a I ve Praca w parach Uczniowie rozmawiają o tym, jakie zwierzęta mieszkają na ich farmach i dlaczego W ramce zakreślają te zwierzęta, które są na obu farmach

A Lesson 7 Dorysuj brakujące zwierzęta Posłuchaj piosenki ld acdonald s got a farm i zaśpiewaj ją neigh baa quack moo Zakreśl właściwe wyrazy Uzupełnij tekst This is a hen / duck It s big / small It s white / black We get eggs / milk from ducks / dogs ld acdonald s got (a farm) This is (a cow) B This is a It s It s and We get from

Unit review Lesson 8 H N I D G H R D U A A T P K D L R W ecret word: Zakreśl w tabelce nazwy zwierząt i podpisz nimi obrazki Z liter pozostałych w tabelce utwórz hasło 8 7 6 Połącz dorosłe zwierzęta z ich młodymi Wpisz w ramki nazwy młodych zwierząt 6 c b f a e d Wytnij z rogów stron rozdziału fragmenty tajemniczego obrazka Złóż go w całość i przyklej w łowniczku obrazkowym na stronie 8 cow s got (a calf)

*BUILD-UP Przejdź od TART do FINIH, poruszając się Litera na każdym polu jest pierwszą literą kolejnego wyrazu Wpisz wyrazy w kolejności zakreślania TART TART FINIH Koszulka + wca + Lato + Płaszcz + Kurczak + ielę + G pódnica + L J Koń + J Buty + H Koza + Jagnię + F weter + W Zima + H Kura + F W T H H G F F L FINIH

*WRK-UT Połącz pary zwierząt i uzupełnij notatki detektywa Narysuj w ramce zwierzęta bez pary Detective s Notes Znajdź w wężu wyrazowym nazwy siedmiu zwierzątek Nazwy dorosłych zwierząt zakreśl na niebiesko, a młodych na czerwono A ATH G LF K G R B D WLA HI