PRZEWODNIK PO PLATYNOWEJ KARCIE KREDYTOWEJ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PRZEWODNIK PO PLATYNOWEJ KARCIE KREDYTOWEJ"

Transkrypt

1 PRZEWODNIK PO PLATYNOWEJ KARCIE KREDYTOWEJ

2 2 Spis treści Ogólne informacje o karcie Osobisty numer PIN do karty Aktywacja karty kredytowej Karta non stop BZWBK24 mobile, BZWBK24 Internet Przelew z rachunku karty kredytowej BZWBK24 Telefon Alerty Bezpieczne zakupy w Internecie, czyli usługa 3D-Secure Korzystanie z karty za granicą Spłata zadłużenia karty jak to zrobić? Usługa Spłaty Ratalnej RATIO Zniżki Program Priority Pass Warto wiedzieć, warto zapamiętać Pakiet Platinum Assistance Bezpłatne pakiety ubezpieczeń do karty Podróżne Platinum Bezpieczne Pieniądze Platinum Płatne pakiety ubezpieczeń Numery telefonów do lokalnych ośrodków organizacji płatniczej

3 3 Szanowni Państwo, Jest nam niezmiernie miło, że dołączyli Państwo do grona Posiadaczy Platynowej Karty Kredytowej Banku Zachodniego WBK. Kartą VISA Platinum mogą Państwo płacić za towary i usługi zarówno w kraju, jak i za granicą wszędzie tam, gdzie widnieje logo VISA. Ponadto, dzięki doskonale rozwiniętej sieci bankomatów, mają Państwo możliwość wypłaty gotówki praktycznie w każdym miejscu w Polsce. Jeśli korzystają Państwo z usług bankowości elektronicznej BZWBK24, mogą Państwo również dokonywać przelewów z rachunku karty. Karta kredytowa VISA Platinum zapewnia wysokie bezpieczeństwo i maksymalną wygodę w dysponowaniu pieniędzmi. Dodatkowo, umożliwia dostęp do szerokiego pakietu ubezpieczeń, usług assistance i concierge. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niniejszym przewodnikiem. Wierzymy, że zawarte w nim informacje będą przydatne i utwierdzą Państwa w przekonaniu, że dokonali Państwo najlepszego wyboru.

4 Numer karty To numer należącej do Państwa karty kredytowej. 2 Data końca ważności karty Karta jest ważna do ostatniego dnia miesiąca zaznaczonego na karcie. 3 Imię i nazwisko Użytkownika karty Tylko osoba wymieniona z imienia i nazwiska na awersie karty jest upoważniona do korzystania z niej. Przy odbiorze karty prosimy o sprawdzenie, czy Państwa imię i nazwisko zostały wytłoczone bez omyłek. 4 Logotyp organizacji płatniczej Emblemat VISA oznacza, że kartą można dokonywać transakcji we wszystkich punktach na całym świecie oznaczonych tym znakiem. 5 Chip (mikroprocesor) Dodatkowe zabezpieczenie karty kredytowej. 6 Logotyp funkcjonalności zbliżeniowej Emblemat oznacza, że kartą można dokonać płatności zbliżeniowych. 1 Pasek magnetyczny Baza danych o karcie. Jego uszkodzenie (np. zadrapanie lub zdarcie) może sprawić, że karta będzie nieczytelna dla terminali. 2 Miejsce na podpis Użytkownika karty Na tym pasku należy złożyć podpis zaraz po otrzymaniu karty. 3 Logotyp Banku Ten znak informuje, że karta została wydana przez Bank Zachodni WBK. 4 Krajowy numer telefonu Centrum Komunikacji BZ WBK Czynna całą dobę infolinia Banku, na której uzyskają Państwo pomoc oraz odpowiedzi na pytania związane z problemami z kartą. 5 Numer telefonu dla dzwoniących również spoza Polski W przypadku stwierdzenia utraty karty za granicą, bezzwłocznie należy zadzwonić pod ten numer, aby zastrzec kartę. 6 Kod CVV2 Weryfikacja tego kodu zapewnia większe bezpieczeństwo transakcji internetowych.

5 5 Płatności odłożone w czasie Wraz z kartą kredytową został Państwu przyznany indywidualny limit kredytowy, którym mogą Państwo dowolnie dysponować. Limit jest odnawialny, co oznacza, że jeśli zostanie wykorzystany, a następnie częściowo spłacony, będą Państwo mogli ponownie wykorzystać spłaconą część. Gotówka od ręki Karta kredytowa VISA Platinum daje Państwu także możliwość dokonywania wypłat gotówki w bankomatach oznaczonych symbolem VISA. Płatności zbliżeniowe Karta kredytowa VISA Platinum posiada funkcjonalność płatności zbliżeniowych. Aby z niej skorzystać, wystarczy przyłożyć kartę do specjalnego terminala odpowiednia należność zostanie automatycznie pobrana z konta karty. Płatności zbliżeniowe o wartości do 50 złotych zazwyczaj nie wymagają potwierdzenia numerem PIN ani podpisywania wydruku z terminala. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom i potrzebom, dajemy Państwu możliwość bezpłatnego wyłączenia funkcjonalności płatności zbliżeniowych. Aby tego dokonać, wystarczy skontaktować się z infolinią Banku pod numerem lub z Doradcą w placówce. Należy jednak pamiętać, że wyłączenie tej funkcji dotyczy wyłącznie karty użytkowanej w danym momencie.

6 6 W przypadku otrzymania duplikatu karty, karty wznowionej lub wydania nowej karty w miejsce utraconej bądź zastrzeżonej, konieczna jest ponowna dezaktywacja tej funkcji. Jednocześnie przypominamy, że korzystanie z karty kredytowej z funkcją zbliżeniową może spowodować przekroczenie salda dostępnego na rachunku karty. Więcej niż jedna karta Osobisty numer PIN Karty kredytowe VISA Platinum mają przypisany indywidualny numer PIN, który jest niezbędny do realizacji transakcji zarówno płatności w sklepie, jak i wypłaty gotówki w bankomacie. W przypadku, gdy terminal w sklepie nie wymaga podania numeru PIN, transakcja będzie potwierdzona podpisem. Kodu PIN nie należy ujawniać osobom trzecim ani przechowywać go razem z kartą. Gdy zapomną Państwo numer PIN Posiadacz karty kredytowej VISA Platinum może wnioskować o wydanie kart dodatkowych dla maksymalnie trzech wskazanych przez niego osób. Wszyscy Użytkownicy kart dodatkowych otrzymują te same możliwości i przywileje, które przysługują Użytkownikowi głównemu. Bank przyznaje jeden wspólny limit dla karty głównej i kart dodatkowych. Aby uzyskać kartę dodatkową, wystarczy złożyć wniosek w dowolnej placówce Banku lub zadzwonić pod numer Karta z mikroprocesorem Ze względów bezpieczeństwa Bank nie ma możliwości przypomnienia nadanego Państwa karcie numeru PIN. W przypadku, gdy go Państwo zapomną, konieczne jest nadanie nowego kodu. Można go nadać, wykorzystując usługi bankowości elektronicznej BZWBK24 Internet lub zawnioskować poprzez całodobową infolinię Banku. Operacja ta jest bezpłatna, nowy numer PIN zostanie przesłany tradycyjną pocztą na Państwa adres korespondencyjny. Gdy nieprawidłowo wprowadzą Państwo numer PIN W celu podwyższenia poziomu bezpieczeństwa karty kredytowe zostały wyposażone w mikroprocesor ( chip ), który wymusza potwierdzenie dokonywanych płatności osobistym numerem PIN. Dzięki zastosowaniu technologii chipowej płatności dokonywane kartami są szybsze i bezpieczniejsze. W przypadku kradzieży lub zgubienia karty unikatowy numer PIN chroni przed użyciem karty przez osoby nieuprawnione. Mają Państwo trzy kolejne próby wprowadzenia poprawnego numeru PIN. Ze względów bezpieczeństwa, po trzykrotnym błędnym podaniu kodu, karta zostanie zablokowana. Aby ją odblokować, prosimy skorzystać z usług bankowości elektronicznej BZWBK24 Internet lub zadzwonić pod numer całodobowej infolinii Banku.

7 7 Aktywacja karty kredytowej W celu zabezpieczenia przed użyciem przez osoby niepowołane, karty, które Państwo otrzymują, są nieaktywne. Karta może zostać aktywowana bezpłatnie w dowolnym bankomacie sieci BZWBK24 lub przy pierwszej płatności w punkcie handlowo-usługowym. Do aktywacji niezbędny jest numer PIN przypisany do karty. Aktywacji mogą Państwo dokonać także w ramach usługi bankowości elektronicznej BZWBK24 Internet. Karta non stop Jako Użytkownicy karty kredytowej VISA Platinum zyskują Państwo całodobowy dostęp do rachunku karty za pośrednictwem komfortowych w użyciu kanałów elektronicznych: telefonu, Internetu oraz aplikacji mobilnej.

8 8 BZWBK24 mobile, BZWBK24 Internet Aplikacja BZWBK24 mobile to usługa, z której mogą Państwo korzystać za pośrednictwem telefonu z systemem Android, ios lub Windows Phone. Korzystając zarówno z usługi BZWBK24 mobile, jak i BZWBK24 Internet, zyskują Państwo całodobowy, z każdego miejsca na świecie, dostęp do informacji o: wysokości limitu kredytowego, saldzie zadłużenia na rachunku karty, wysokości dostępnych środków, odsetkach za poprzedni okres rozliczeniowy, kwocie zablokowanych środków na poczet nierozliczonych transakcji, zestawieniu operacji, historii transakcji, wysokości zaległych płatności, bieżącej należności minimalnej i całkowitej, terminie bieżącej płatności, Dodatkowo, za pośrednictwem usługi BZWBK24 Internet mogą Państwo m.in.: aktywować kartę, aktywować usługę 3D-Secure, nadać numer PIN, odblokować kartę, zmienić adres korespondencyjny. Przelew z rachunku karty kredytowej Jeżeli korzystają Państwo z usługi bankowości elektronicznej BZWBK24 Internet, mają Państwo możliwość dokonywania przelewów z rachunku karty kredytowej. Oznacza to możliwość opłacania należności, np. za prąd, gaz lub telefon, przy wykorzystaniu przyznanego Państwu limitu kredytowego. Maksymalna kwota przelewu jest ograniczona przez wysokość środków na rachunku karty oraz obowiązujące limity. Przelew elektroniczny jest transakcją bezgotówkową, zatem obejmuje go 54-dniowy okres bezodsetkowy. Tym niemniej, przelew z rachunku karty kredytowej jest obciążony prowizją zgodnie z obowiązującą Taryfą Opłat i Prowizji pobieranych przez Bank. dacie wygenerowania następnego zestawienia.

9 9 BZWBK24 Telefon Opcja ta umożliwia dostęp do informacji o saldzie, dostępnych środkach, bieżącej minimalnej kwocie spłaty zadłużenia oraz wyznaczonym terminie spłaty. Alerty24 W ramach tej usługi, na wskazane przez Państwa numery telefonów komórkowych oraz adresy poczty elektronicznej, będą wysyłane powiadomienia tekstowe informujące o wystąpieniu następujących zdarzeń: zastrzeżeniu/blokadzie karty kredytowej, blokadzie środków w wyniku dokonania transakcji kartą kredytową (autoryzacji) na kwotę równą lub wyższą od ustalonej, odrzuceniu transakcji dokonanej kartą kredytową, rozliczeniu transakcji dokonanej kartą kredytową na kwotę równą lub wyższą od ustalonej, potwierdzeniu wznowienia karty kredytowej, przekroczeniu dostępnych środków na rachunku karty kredytowej, braku spłaty zadłużenia na rachunku karty kredytowej w terminie, przypomnieniu o nadchodzącym terminie spłaty zadłużenia na rachunku karty kredytowej,

10 10 potwierdzeniu zaksięgowania spłaty zadłużenia na rachunku karty kredytowej, odblokowaniu karty kredytowej, objęciu karty kredytowej usługami dodatkowymi, nieudanej próbie dostępu do usług bankowości elektronicznej BZWBK24. Usługę można aktywować w placówce Banku lub przez usługę BZWBK24 Internet. Jeżeli nie korzystają Państwo z usług elektronicznych BZWBK24, a chcą Państwo aktywować bezpłatny dostęp do karty kredytowej przez telefon, Internet lub aplikację mobilną, zapraszamy do placówki Banku w celu podpisania umowy o usługi bankowości elektronicznej BZWBK24. Bezpieczne zakupy w Internecie, czyli usługa 3D-Secure Każdy Posiadacz karty kredytowej VISA Platinum może bezpłatnie korzystać z dodatkowego zabezpieczenia swoich transakcji internetowych usługi 3D-Secure. Aktywacji usługi można dokonać podczas pierwszej płatności w sklepie internetowym, dokonywanej za pomocą karty płatniczej. Dotychczas Użytkownik karty był identyfikowany wyłącznie na podstawie numeru karty, daty jej ważności oraz wartości kontrolnej CVV2/CVC2. Obecnie, dzięki usłudze 3D-Secure, jest dodatkowo identyfikowany na podstawie niepowtarzalnego smskodu generowanego w ramach usługi bankowości elektronicznej BZWBK24 Internet. Korzystanie z karty za granicą Kartą kredytową VISA Platinum można dokonywać płatności bezgotówkowych za granicą, jak również wypłacać w bankomatach gotówkę w walucie danego kraju. Kwota transakcji zagranicznych podawana jest w walucie lokalnej, a następnie przeliczana przez VISA na euro. Następnie kwota w euro przeliczana jest przez Bank Zachodni WBK na złotówki. Awaryjna gotówka W przypadku stwierdzenia utraty karty za granicą należy bezzwłocznie skontaktować się z lokalnym centrum VISA, które po natychmiastowym zablokowaniu karty umożliwi Państwu dokonanie jednorazowej awaryjnej wypłaty gotówki. W ciągu 24 godzin centrum wyda Państwu kartę zastępczą. Awaryjna wypłata gotówki dla posiadaczy kart VISA Platinum jest bezpłatna. Numery telefonów do lokalnych ośrodków VISA znajdą Państwo na końcu tego przewodnika. Spłata zadłużenia karty jak to zrobić? Zadłużenie może być spłacane w najkorzystniejszej, wybranej przez Państwa, formie. Mogą Państwo dokonywać: comiesięcznych spłat częściowych, których wysokość jest równa co najmniej minimalnej kwocie wskazanej w zestawieniu operacji.

11 11 Informację o kwocie spłaty minimalnej otrzymają Państwo listownie lub w ramach usługi BZWBK24 Internet. Kwota ta nie może być jednak niższa od 50 zł, a jej spłata musi zostać dokonana w ciągu 24 dni od daty wygenerowania zestawienia. Data spłaty podana będzie w przesłanym do Państwa zestawieniu. spłat całości zadłużenia; wówczas Bank nie naliczy odsetek od dokonanych transakcji bezgotówkowych. Taka opcja daje możliwość korzystania z nieoprocentowanego kredytu aż do 54 dni. Spłaty, zarówno całości, jak i części zadłużenia na rachunku karty kredytowej, można dokonywać w dowolnie wybranej przez siebie formie: automatycznej spłaty zadłużenia ze wskazanego rachunku bankowego, spłaty zadłużenia w bankomacie sieci BZWBK24 korzystając z opcji Przelew na kartę kredytową, przelewu przez Internet lub aplikację mobilną w ramach usług bankowości elektronicznej BZWBK24, przelewu bankowego przy użyciu przekazu bankowego, wpłaty gotówkowej w dowolnej placówce Banku.

12 12 Automatyczna spłata zadłużenia Jak skorzystać z Usługi Ratalnej RATIO? Jeżeli chcą Państwo, żeby Bank automatycznie pobierał z Państwa konta kwotę na poczet spłaty zadłużenia na rachunku karty, prosimy złożyć taką dyspozycję. Do wyboru pozostają dwie możliwości: automatyczna spłata kwoty minimalnej, automatyczna spłata całkowitej kwoty zadłużenia wskazanego w zestawieniu operacji. Usługę tę zlecają Państwo tylko raz. Od tego momentu Państwa rachunek obciążany będzie co miesiąc odpowiednią kwotą wykazaną w zestawieniu operacji. Zlecenie Bankowi takiej usługi pozwoli zapomnieć o comiesięcznym obowiązku spłaty zadłużenia. Szczegółową informację na temat automatycznej spłaty zadłużenia uzyskają Państwo w placówkach Banku. Usługa Spłaty Ratalnej RATIO W ramach usługi RATIO mają Państwo możliwość rozłożenia na raty jednej lub kilku transakcji o łącznej wartości nie mniejszej niż 200 zł i nie większej niż 95% limitu na karcie kredytowej. Mogą Państwo wybrać od 3 do 48 miesięcznych rat. Usługę RATIO można uruchomić w ciągu 30 dni od dnia rozliczenia transakcji. Wystarczy zadzwonić pod numer infolinii lub samodzielnie uruchomić RATIO w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24. Usługę RATIO można aktywować w momencie rozliczenia transakcji na rachunku karty. Nie później jednak niż po 30 dniach od daty jej dokonania. Harmonogram spłat RATIO zostanie przekazany wraz z zestawieniem operacji. Kwota każdej raty będzie powiększała minimalną kwotę do spłaty, a jej spłata będzie wymagana w terminie wskazanym na zestawieniu. Zniżki Płacąc kartą kredytową VISA Platinum, mogą Państwo korzystać z Programu Zniżek dla Posiadaczy kart płatniczych Banku Zachodniego WBK. W wybranych sklepach i punktach usługowych czekają na Państwa atrakcyjne rabaty. Lista placówek handlowo-usługowych biorących udział w Programie dostępna jest w placówkach Banku oraz na stronie rabaty.bzwbk.pl.

13 13 Program Priority Pass Wraz z kartą kredytową otrzymali Państwo kartę Priority Pass, która potwierdza Państwa uczestnictwo w ekskluzywnym Programie Priority Pass. Karta ta daje Państwu przywilej wstępu do ponad 700 salonów VIP na lotniskach całego świata, niezależnie od klasy biletu czy wybranych linii lotniczych. Każdy z uczestników Programu, a także towarzyszące im w podróży osoby, mogą w oczekiwaniu na samolot odpocząć w komfortowych warunkach, skorzystać z dostępu do prasy, telewizji, napojów, przekąsek oraz zaplecza biznesowego (obejmującego m.in. łącze internetowe, faks, ksero i drukarkę). Więcej szczegółów na temat usług dostępnych w Programie Priority Pass znajdą Państwo na stronie Ponadto mają Państwo możliwość pobrania na smartfony (z systemami ios, Android i BlackBerry) bezpłatnej aplikacji Priority Pass, która lokalizuje lotniskowe salony VIP. Warto wiedzieć, warto zapamiętać Aby czerpać pełną satysfakcję z użytkowania karty kredytowej VISA Platinum, należy pamiętać o kilku kwestiach: obsługa punktu akceptującego karty może poprosić o okazanie dokumentu potwierdzającego Państwa tożsamość. Prośba ta jest podyktowana dbałością o bezpieczeństwo Państwa pieniędzy,

14 14 nie należy dokonywać zakupów w niesprawdzonych firmach wysyłkowych takie transakcje obarczone są dużym ryzykiem, należy unikać umieszczania karty na telewizorze, komputerze oraz przy telefonie komórkowym. Pole elektromagnetyczne emitowane przez te urządzenia może rozmagnesować pasek umieszczony na karcie. PAKIET PLATINUM ASSISTANCE W ramach Pakietu Platinum mogą Państwo korzystać z pomocy specjalistów Europ Assistance Polska. Przez całą dobę służą oni Państwu wsparciem w różnych życiowych, problematycznych sytuacjach. Aby skorzystać z ich pomocy, prosimy o kontakt z całodobowym Centrum Alarmowym pod numerem telefonu Pomoc Medyczna na terenie RP W razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania Centrum Alarmowe zajmie się organizacją pomocy może pokryć koszty wizyty lekarza lub pielęgniarki, transportu medycznego, a także dostarczyć przepisane leki. W ramach Centrum Alarmowego można skorzystać również z infolinii medycznej. Pomoc w Domu W przypadku zdarzenia losowego lub awarii sprzętu, kontaktując się z Centrum Alarmowym, można uzyskać bezpłatne wsparcie odpowiedniego specjalisty (m.in. hydraulika, elektryka, specjalistów od napraw sprzętu RTV/ AGD i sprzętu komputerowego). Jeżeli zajdzie taka potrzeba, Centrum Alarmowe zorganizuje również transport mieszkańców do hotelu lub innego wskazanego miejsca, a także zajmie się przewozem mienia i jego dozorem. W razie wątpliwości można również skorzystać z infolinii remontowo- -budowlanej lub infolinii o usługodawcach. Pomoc w Podróży Samochodem Karta kredytowa Visa Platinum zawiera również pakiet usług przydatnych, gdy dojdzie do awarii samochodu lub wypadku komunikacyjnego. Można wówczas skorzystać z bezpłatnej usługi usprawnienia auta na miejscu zdarzenia, holowania, wynajmu auta zastępczego lub dowozu paliwa. Jeżeli nie będzie możliwe kontynuowanie podróży, Centrum Alarmowe zorganizuje transport i nocleg dla Posiadacza karty oraz jego pasażerów. W razie pytań można również skorzystać z infolinii motoryzacyjnej.

15 15 Serwis concierge Do Państwa dyspozycji pozostaje również profesjonalny serwis doradców concierge, którzy na życzenie zorganizują wskazane zlecenia, np. zaplanują zagraniczną podróż, zarezerwują taksówkę, stolik w restauracji lub bilet na ważne wydarzenie kulturalne. Organizacja świadczenia jest bezpłatna, z wyłączeniem jednak kosztów samego zorganizowanego świadczenia. Dostęp do infolinii Uzupełnieniem Pakietu Platinum są następujące infolinie: weterynaryjna, Twoje Dziecko, Kultura oraz prawna. BEZPŁATNE PAKIETY UBEZPIECZEŃ DO KARTY Karta kredytowa VISA Platinum zawiera bezpłatne pakiety ubezpieczeń: Bezpieczne Pieniądze Platinum oraz ubezpieczenie Podróżne Platinum. Podróżne Platinum Ubezpieczenie Podróżne Platinum może objąć zwrot kosztów leczenia poniesionych za granicą na skutek nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania (w tym nagłego leczenia stomatologicznego). Co więcej,

16 16 może pokryć ono także koszty utraty, zniszczenia lub uszkodzenia bagażu podróżnego oraz koszty spowodowane opóźnieniem dostarczenia bagażu i opóźnieniem lotu w trakcie podróży zagranicznej. W ramach pakietu Podróżne Platinum dostępne są także usługi assistance, które stanowią nieocenioną pomoc w zagranicznej podróży i zapewniają w jej czasie m.in. ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej deliktowej w życiu prywatnym oraz ochronę przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Aby zgłosić szkodę, wystarczy zadzwonić pod numer Ochrona ubezpieczeniowa jest aktywowana automatycznie, gdy zapłacą Państwo kartą VISA Platinum za bilet na międzynarodową podróż, opłacą nią hotel w innym kraju, wynajmą samochód za granicą lub opłacą paliwo do samochodu, którym będą Państwo podróżować (w dniu wyjazdu z Polski). Ochrona ubezpieczeniowa świadczona jest przez BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A., przez 24 godziny na dobę, przez pierwsze 60 dni podróży zagranicznej. Ubezpieczenie obejmuje ochroną Posiadacza karty głównej i posiadaczy kart dodatkowych wydanych do rachunku oraz, maksymalnie, 2 pełnoletnie osoby podróżujące z posiadaczem każdej z kart. Szczegółowe zasady ubezpieczeń, Państwa prawa i obowiązki wynikające z przystąpienia do programu oraz wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Ubezpieczycieli zawarte są w odpowiednich warunkach ubezpieczenia. Bezpieczne Pieniądze Platinum Wraz z kartą VISA Platinum otrzymują Państwo bezpłatny pakiet ubezpieczeń, który może uchronić Państwa przed skutkami zgubienia lub kradzieży karty kredytowej oraz rabunku gotówki pobranej z bankomatu przez osobę nieupoważnioną. Dodatkowo, pakiet obejmuje ubezpieczenie od utraty lub uszkodzenia towarów zakupionych kartą (w ciągu 30 dni od chwili zakupu), ubezpieczenie od utraty karty i dokumentów (np. na skutek kradzieży portfela), a także umożliwia otrzymanie zwrotu kosztów związanych z wyrobieniem nowych dokumentów oraz zakupem nowego portfela lub teczki. Pragniemy też przypomnieć, że w przypadku utraty karty kredytowej i jej nieuprawnionego użycia przez osobę trzecią, dzięki ubezpieczeniu Bezpieczne Pieniądze Platinum, mogą Państwo otrzymać zwrot utraconych środków do kwoty 150 euro (równowartość w PLN). Pakiet może uchronić Państwa również w sytuacji, w której w wyniku rozboju utracą Państwo wcześniej wypłacone pieniądze lub ktoś zmusi Państwa do ich wypłacenia. Zwrot środków mogą Państwo otrzymać, jeśli do zdarzenia doszło w ciągu 24 godzin od wypłaty. Ochrona ubezpieczeniowa Bezpieczne Pieniądze Platinum obowiązuje na całym świecie.

17 17 PŁATNE PAKIETY UBEZPIECZEŃ Ubezpieczenie BEZPIECZNA KARTA Pakiet Spokój Pakiet Spokój to ochrona ubezpieczeniowa przed skutkami następujących zdarzeń: utraty stałego źródła dochodu, utraty zdolności do zarobkowania, śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku. W razie śmierci posiadacza karty wskutek nieszczęśliwego wypadku ubezpieczyciel może dokonać spłaty całkowitego zadłużenia istniejącego na koncie karty w dniu zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego (nie więcej jednak niż przyznany limit kredytowy i nie więcej niż złotych). Wysokość miesięcznej składki za pakiet wynosi zaledwie 0,49% salda zadłużenia wykazanego na rachunku karty w 28. dniu danego miesiąca. W przypadku braku zadłużenia na karcie w 28. dniu miesiąca miesięczna składka wynosi 0 zł. Ochrona ubezpieczeniowa w ramach umowy ubezpieczenia BEZPIECZNA KARTA świadczona jest przez BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A.

18 18 Krajowa infolinia Banku Zachodniego WBK Opłata zgodna z taryfą danego operatora. Wszelkie informacje dotyczące opłat i prowizji, a także usług oferowanych w ramach kart kredytowych Banku Zachodniego WBK znajdują się w placówkach Banku. Usługi assistance w ramach Pakietu Platinum Assistance świadczone są przez Europ Assistance sp. z o.o. na podstawie umowy ubezpieczenia grupowego zawartej z Bankiem Zachodnim WBK S.A. Ochrona ubezpieczeniowa w zakresie ubezpieczeń Podróżne Platinum i Bezpieczne Pieniądze Platinum świadczona jest przez BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. na podstawie umów ubezpieczenia grupowego zawartych z Bankiem Zachodnim WBK S.A. Szczegółowe informacje, w tym informacja o wysokości składek, Ogólne Warunki Ubezpieczenia BEZPIECZNA KARTA, określające m.in. zakres ubezpieczenia, zasady odstąpienia oraz wypowiedzenia umowy ubezpieczenia, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, Karta Produktu dostępne są w placówkach Banku Zachodniego oraz na stronie internetowej bzwbkaviva.pl. Bank Zachodni WBK S.A. jest agentem ubezpieczeniowym BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. wpisanym do prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego rejestru agentów ubezpieczeniowych pod nr /A3/A. Działamy zgodnie z zasadami dobrych praktyk na rynku bancassurance (Rekomendacje Związku Banków Polskich). Stan na dzień r.

19 19 Numery telefonów do lokalnych ośrodków VISA Jeżeli znajdują się Państwo w jednym z poniżej wymienionych krajów, mogą Państwo kontaktować się z centrami VISA International. Ich numery znajdują się poniżej. Anguilla Antigua i Barbuda Antyle Holenderskie: Bonaire Curacao Saba Sint Eustatius Sint Maarten Aruba Australia Austria Bahamy Bahrajn Barbados Belgia Bermudy Brazylia Brytyjskie Wyspy Dziewicze Chile Dania Dominikana Filipiny Finlandia Francja Grecja Grenada Guam Gwatemala Hiszpania Holandia Hongkong Indonezja Irlandia Izrael Jamajka Japonia Kajmany Kanada Kolumbia Korea Południowa Kostaryka Liechtenstein Luksemburg Malezja Meksyk Monako Montserrat Niemcy Norwegia Nowa Zelandia Panama Portugalia Saint-Kitts/Nevis Singapur Szwajcaria Szwecja Tajlandia (02) Tajwan Trynidad i Tobago Turks i Caicos USA Węgry Wielka Brytania Włochy

WWszystko. o Twojej karcie

WWszystko. o Twojej karcie WWszystko o Twojej karcie Spis Treści Wszystko o Twojej karcie Korzyści wielkie jak świat Ogólne informacje o karcie Aktywacja karty kredytowej Twój osobisty nr PIN Karta non stop BZWBK24 Internet Przelew

Bardziej szczegółowo

PPorsche PPorsche wă w r ś ód ó dka k r a t

PPorsche PPorsche wă w r ś ód ó dka k r a t Porsche w ród wśród kart Spis Treści Prestiż i możliwości Korzyści wielkie jak świat Ogólne informacje o karcie Aktywacja karty kredytowej Twój osobisty nr PIN Karta non stop BZWBK24 Internet Przelew z

Bardziej szczegółowo

karty kredytowe przewodnik

karty kredytowe przewodnik karty kredytowe przewodnik Spis treści Wszystko o Twojej karcie Ogólne informacje o karcie Aktywacja karty Twój osobisty numer PIN Karta non stop Bezpieczne zakupy z usługą 3D-Secure Korzystanie z karty

Bardziej szczegółowo

wszystko o twojej karcie Przewodnik dla Posiadaczy Kart Kredytowych Banku Zachodniego WBK

wszystko o twojej karcie Przewodnik dla Posiadaczy Kart Kredytowych Banku Zachodniego WBK wszystko o twojej karcie Przewodnik dla Posiadaczy Kart Kredytowych Banku Zachodniego WBK Spis treści Wszystko o Twojej karcie Korzyści wielkie jak świat Ogólne informacje o karcie Aktywacja karty Twój

Bardziej szczegółowo

Karta kredytowa. Przewodnik użytkownika karty kredytowej. Visa Clubcard. Karta na miarę potrzeb

Karta kredytowa. Przewodnik użytkownika karty kredytowej. Visa Clubcard. Karta na miarę potrzeb Karta kredytowa Przewodnik użytkownika karty kredytowej Visa Clubcard Karta na miarę potrzeb SERDECZNIE WITAMY W GRONIE POSIADACZY KARTY KREDYTOWEJ VISA CLUBCARD Kartą kredytową Visa Clubcard możesz wygodnie

Bardziej szczegółowo

Karta kredytowa. Visa Classic. Przewodnik użytkownika

Karta kredytowa. Visa Classic. Przewodnik użytkownika Karta kredytowa Visa Classic Przewodnik użytkownika 1. Aktywacja karty 2. Korzystanie z karty Serdecznie witamy w gronie posiadaczy karty kredytowej Visa Classic eurobanku Aby móc przekonać się o wszystkich

Bardziej szczegółowo

Karta kredytowa. Visa Classic. Przewodnik użytkownika

Karta kredytowa. Visa Classic. Przewodnik użytkownika Karta kredytowa Visa Classic Przewodnik użytkownika 1. Aktywacja karty 2. Korzystanie z karty Serdecznie witamy w gronie posiadaczy karty kredytowej Visa Classic eurobanku Aby móc przekonać się o wszystkich

Bardziej szczegółowo

WSZYSTKO O TWOJEJ KARCIE WORLD MASTERCARD

WSZYSTKO O TWOJEJ KARCIE WORLD MASTERCARD WSZYSTKO O TWOJEJ KARCIE WORLD MASTERCARD Spis treści Wszystko o Twojej Karcie 3 Korzyści wielkie jak świat 3 Kup teraz zapłacisz później 6 Gotówka od ręki 6 Więcej niż jedna karta 6 Karta z mikroprocesorem

Bardziej szczegółowo

Karta kredytowa. Przewodnik użytkownika karty kredytowej MASTERCARD CLUBCARD. Karta pełna korzyści

Karta kredytowa. Przewodnik użytkownika karty kredytowej MASTERCARD CLUBCARD. Karta pełna korzyści Karta kredytowa Przewodnik użytkownika karty kredytowej MASTERCARD CLUBCARD Karta pełna korzyści SERDECZNIE WITAMY W GRONIE POSIADACZY KARTY KREDYTOWEJ MASTERCARD CLUBCARD Kartą kredytową MasterCard Clubcard

Bardziej szczegółowo

Informator. dla użytkowników kart prestiżowych

Informator. dla użytkowników kart prestiżowych Informator dla użytkowników kart prestiżowych Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło zaoferować Państwu prestiżowe złote karty systemu MasterCard International wydane w ramach Spółdzielczej Grupy

Bardziej szczegółowo

Karta kredytowa. Przewodnik użytkownika karty kredytowej MASTERCARD CLUBCARD. Karta pełna korzyści

Karta kredytowa. Przewodnik użytkownika karty kredytowej MASTERCARD CLUBCARD. Karta pełna korzyści Karta kredytowa Przewodnik użytkownika karty kredytowej MASTERCARD CLUBCARD Karta pełna korzyści SERDECZNIE WITAMY W GRONIE POSIADACZY KARTY KREDYTOWEJ MASTERCARD CLUBCARD Kartą kredytową MasterCard Clubcard

Bardziej szczegółowo

Karty kredytowe. Przewodnik o kartach NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W JEDNYM MIEJSCU

Karty kredytowe. Przewodnik o kartach NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W JEDNYM MIEJSCU Karty kredytowe Przewodnik o kartach NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W JEDNYM MIEJSCU W Banku BPH udostępniamy karty, dzięki którym możesz płacić mniej za paliwo (Autokarta, KArta GOLD AutoPlus), zakupy w sklepach

Bardziej szczegółowo

Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych Credit Agricole Bank Polska S.A. obowiązujące od dnia 12 kwietnia 2015 r.

Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych Credit Agricole Bank Polska S.A. obowiązujące od dnia 12 kwietnia 2015 r. RODZAJ KARTY I. OPŁATY I PROWIZJE Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych Credit Agricole Bank Polska S.A. obowiązujące od dnia 12 kwietnia 2015 r. Visa Gold MasterCard Gold Visa Silver MasterCard

Bardziej szczegółowo

Karta szkolna PKO Banku Polskiego. Biuro Innowacji i Doświadczeń Klienta Warszawa, 2014 r.

Karta szkolna PKO Banku Polskiego. Biuro Innowacji i Doświadczeń Klienta Warszawa, 2014 r. Karta szkolna PKO Banku Polskiego Biuro Innowacji i Doświadczeń Klienta Warszawa, 2014 r. Karta Szkolna Karta dostępu do szkoły. Przedpłacona karta płatnicza PKO Banku Polskiego. Cel projektu 1 2 Podniesienie

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po płatnościach zbliżeniowych. czyli jak szybko, wygodnie i bezpiecznie zapłacisz za drobne zakupy

Przewodnik po płatnościach zbliżeniowych. czyli jak szybko, wygodnie i bezpiecznie zapłacisz za drobne zakupy Przewodnik po płatnościach zbliżeniowych czyli jak szybko, wygodnie i bezpiecznie zapłacisz za drobne zakupy Co to jest karta zbliżeniowa i płatność zbliżeniowa? Karta zbliżeniowa to karta, która poza

Bardziej szczegółowo

Kanał dostępu (sposób wykonania operacji) Kanały samoobsługowe. Kanały samoobsługowe. Konsultant. Kanały samoobsługowe. Kanały samoobsługowe

Kanał dostępu (sposób wykonania operacji) Kanały samoobsługowe. Kanały samoobsługowe. Konsultant. Kanały samoobsługowe. Kanały samoobsługowe Obowiązuje od 9 września 2013 r. Taryfa prowizji i opłat bankowych PKO Banku Polskiego dla kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) i firmowych, dla Klientów, którzy zawarli umowę rachunku

Bardziej szczegółowo

Pocztowa Karta Kredytowa

Pocztowa Karta Kredytowa Pocztowa Karta Kredytowa Elementarz Posiadacza karty bezpieczny polski bank Wybierz bezpieczeństwo i wygodę! Przedstawiamy Pocztową Kartę Kredytową praktyczne narzędzie, które ułatwi Ci zarządzanie domowym

Bardziej szczegółowo

sprawdź nowe możliwosci naszych produktów

sprawdź nowe możliwosci naszych produktów sprawdź nowe możliwosci naszych produktów konto classic Konto classic przygotowaliśmy z myślą o osobach, które preferują osobiste wizyty w oddziale i bezpośredni kontakt z doradcą. Jest ono prowadzone

Bardziej szczegółowo

Część I. Dział I. Tabela opłat i prowizji dla Kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) Przed dniem 11 maja 2010 r.*

Część I. Dział I. Tabela opłat i prowizji dla Kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) Przed dniem 11 maja 2010 r.* Część I. Taryfa prowizji i opłat bankowych PKO Banku Polskiego SA dla Kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) i firmowych dla klientów, którzy zawarli umowę Konta Inteligo Przed dniem 11

Bardziej szczegółowo

Specjalna oferta Raiffeisen Bank Polska S.A. dla członków Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych:

Specjalna oferta Raiffeisen Bank Polska S.A. dla członków Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych: Specjalna oferta Raiffeisen Bank Polska S.A. dla członków Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych: Mobilne Konto Osobiste Wygodna i nowoczesna forma zarządzania Twoimi finansami, która spełni

Bardziej szczegółowo

Kanał dostępu (sposób wykonania operacji) Telefon (serwis automatyczny) Telefon (konsultant) WWW 0 PLN 0 PLN 0 PLN WAP

Kanał dostępu (sposób wykonania operacji) Telefon (serwis automatyczny) Telefon (konsultant) WWW 0 PLN 0 PLN 0 PLN WAP Obowiązuje od 3 września 2012 r. do 2 stycznia 2013 r. Taryfa prowizji i opłat bankowych PKO Banku Polskiego dla kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) i firmowych, dla Klientów, którzy

Bardziej szczegółowo

Prowadzenie rachunków bankowych, obsługa Kart oraz korzystanie z Elektronicznych Kanałów Dostępu osoby pełnoletnie

Prowadzenie rachunków bankowych, obsługa Kart oraz korzystanie z Elektronicznych Kanałów Dostępu osoby pełnoletnie standardowy aktywny internetowy* ) senior** ) student*** ) Prowadzenie rachunków bankowych, obsługa Kart oraz korzystanie z Elektronicznych Kanałów Dostępu osoby pełnoletnie Rozdział 1 Rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe

Bardziej szczegółowo

TELEFONEM DZIĘKI IKO MOBILNE

TELEFONEM DZIĘKI IKO MOBILNE PŁAĆ I WYPŁACAJ PŁAĆ I WYPŁACAJ TELEFONEM DZIĘKI IKO PŁATNOŚCI MOBILNE PŁATNOŚCI MOBILNE PKO Bank Polski uruchomił rewolucyjny system płatności mobilnych! Od dzisiaj każdy Klient Banku może korzystać z

Bardziej szczegółowo

Tabela Opłat dla kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych Santander Consumer Bank S.A. (dalej Bank) Obowiązuje od r.

Tabela Opłat dla kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych Santander Consumer Bank S.A. (dalej Bank) Obowiązuje od r. I. OPŁATY: Tabela Opłat dla kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych Santander Consumer Bank S.A. (dalej Bank) Obowiązuje od r. 1 Wystawienie opinii bankowej / zaświadczenia / 25,00 zł (1) kopii

Bardziej szczegółowo

Regulamin korzystania z Kart Korporacyjnych American Express w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

Regulamin korzystania z Kart Korporacyjnych American Express w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu Załącznik nr 2 do zarządzenia nr 78 /2007 z dnia 12 września 2007 r. Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Regulamin korzystania z Kart Korporacyjnych American Express w Uniwersytecie Przyrodniczym

Bardziej szczegółowo

Taryfa prowizji i opłat kart kredytowych Banku BGŻ BNP Paribas S.A. wydawanych dla klientów detalicznych. z dnia 11 marca 2016 r.

Taryfa prowizji i opłat kart kredytowych Banku BGŻ BNP Paribas S.A. wydawanych dla klientów detalicznych. z dnia 11 marca 2016 r. Taryfa prowizji i opłat kart kredytowych Banku BGŻ BNP Paribas S.A. wydawanych dla klientów detalicznych z dnia 11 marca 2016 r. Klienci, którzy nabyli kartę kredytową Visa Gold lub Visa Platinum przed

Bardziej szczegółowo

OTWARCIE I PROWADZENIE RACHUNKU Opłata/Prowizja w PLN

OTWARCIE I PROWADZENIE RACHUNKU Opłata/Prowizja w PLN Część II. Taryfa prowizji i opłat bankowych PKO Banku Polskiego SA dla Kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) i firmowych dla klientów Konta Inteligo, którzy zawarli umowę Konta Inteligo

Bardziej szczegółowo

Tabela Opłat i Prowizji

Tabela Opłat i Prowizji Tabela Opłat i Prowizji rachunków bankowych prowadzonych dla Klientów indywidualnych w Polbank EFG Typ rachunku Rachunek Mistrzowskie Konto Osobiste (do 1.10.2010 r. nazywany Rachunkiem Gotówkowym) Rachunek

Bardziej szczegółowo

Taryfa opłat i prowizji Banku BPH S.A. dla Klientów Indywidualnych

Taryfa opłat i prowizji Banku BPH S.A. dla Klientów Indywidualnych Załącznik nr 3 do Zarządzenia Nr 44/PMiZP/2015 z dnia 30 marca 2015 r. Postanowienia ogólne TARYFA 3.2. Karty kredytowe prestiżowe 1. Użyte w niniejszej Taryfie opłat i prowizji określenia Bank lub Bank

Bardziej szczegółowo

Część I. Dział I. Tabela opłat i prowizji dla Kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) Przed dniem 11 maja 2010 r.*

Część I. Dział I. Tabela opłat i prowizji dla Kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) Przed dniem 11 maja 2010 r.* Część I. Taryfa prowizji i opłat bankowych PKO Banku Polskiego SA dla Kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) i firmowych dla klientów, którzy zawarli umowę Konta Inteligo Przed dniem 11

Bardziej szczegółowo

Prowadzenie rachunków bankowych, obsługa Kart oraz korzystanie z Elektronicznych Kanałów Dostępu osoby małoletnie

Prowadzenie rachunków bankowych, obsługa Kart oraz korzystanie z Elektronicznych Kanałów Dostępu osoby małoletnie Prowadzenie rachunków bankowych, obsługa Kart oraz korzystanie z Elektronicznych Kanałów Dostępu osoby małoletnie Rozdział 1 Rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe konto Junior plan taryfowy * ) warunkiem

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KART PŁATNICZYCH VISA ELECTRON I VISA CLASSIC

REGULAMIN KART PŁATNICZYCH VISA ELECTRON I VISA CLASSIC REGULAMIN KART PŁATNICZYCH VISA ELECTRON I VISA CLASSIC Rozdział I. Postanowienia ogólne 1 Regulamin określa zasady wydawania i używania karty płatniczej VISA Electron oraz VISA Classic wydawanych przez

Bardziej szczegółowo

Rozdział 4 Karty bankowe

Rozdział 4 Karty bankowe Rozdział 4 Karty bankowe 1. Karty płatnicze L.p. Tytuł prowizji/opłaty - 1 - - 2 - - 3 - -4-1. Karta VISA Classic Debetowa z mikroprocesorem do rachunków: ROR Net-ROR 1) wydanie nowej karty 2) wznowienie

Bardziej szczegółowo

WYKAZ NAJWAŻNIEJSZYCH ZMIAN (wprowadzanych z dniem połączenia działalności operacyjnej Alior Banku i Meritum Banku)

WYKAZ NAJWAŻNIEJSZYCH ZMIAN (wprowadzanych z dniem połączenia działalności operacyjnej Alior Banku i Meritum Banku) WYKAZ NAJWAŻNIEJSZYCH ZMIAN (wprowadzanych z dniem połączenia działalności operacyjnej Alior Banku i Banku) Rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe Wprowadzana Nazwy produktów Dokumenty regulujące wysokość

Bardziej szczegółowo

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI Z TYTUŁU OBSŁUGI ZŁOTOWEJ KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI Z TYTUŁU OBSŁUGI ZŁOTOWEJ KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH Z TYTUŁU OBSŁUGI ZŁOTOWEJ KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH 18.06.2012 rok SPIS TREŚCI: 1) dla rachunków bieżących, pomocniczych, agrokonto... 2 2) dla rachunków zakładowych kas zapomogowo pożyczkowych... 3 3)

Bardziej szczegółowo

V RACHUNKI OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWE TAB. 2 Pozostałe rachunki oszczednościowo-rozliczeniowe

V RACHUNKI OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWE TAB. 2 Pozostałe rachunki oszczednościowo-rozliczeniowe VIP do dnia 23.10.2012r. 1. Prowadzenie rachunku 1) miesięcznie 15) A VISTA dla osoby małoletniej 1zł dla pozostałych osób 6 zł 1 0 zł VIP 10 zł - dla osoby małoletniej 1 zł - dla pozostałych osób Konto

Bardziej szczegółowo

Oferta Firma Truphone Zone

Oferta Firma Truphone Zone Oferta Oferta Firma Zone Proste plany taryfowe Dzięki planom taryfowym Zone połączenie lokalne to dla Ciebie również połączenie z jednym z krajów w Zone: Wielką Brytanią, Niemcami, Holandią, Stanami Zjednoczonymi,

Bardziej szczegółowo

Obowiązuje od 01.06.2015r.

Obowiązuje od 01.06.2015r. DZIAŁ II DEPOZYTY OSÓB FIZYCZNYCH Obowiązuje od 01062015r Lp Rozdział 1 Obsługa rachunków oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych (ROR) Wyszczególnienie czynności 1 Otwarcie, i prowadzenie i

Bardziej szczegółowo

miesięcy, w przeciwnym wypadku 180 PLN 0 PLN 0 PLN 0 PLN 0 PLN 0 PLN 0 PLN 0 PLN 0 PLN 10 PLN 10 PLN 10 PLN 10 PLN

miesięcy, w przeciwnym wypadku 180 PLN 0 PLN 0 PLN 0 PLN 0 PLN 0 PLN 0 PLN 0 PLN 0 PLN 10 PLN 10 PLN 10 PLN 10 PLN TABELA OPROCENTOWANIA, OPŁAT, PROWIZJI I LIMITÓW TRANSAKCYJNYCH W RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A. DLA KART KREDYTOWYCH DLA UMÓW ZAWARTYCH PRZED 19 MAJA 2014 R.: KTÓRA ZASTĘPUJE TABELĘ OPROCENTOWANIA, OPŁAT,

Bardziej szczegółowo

V RACHUNKI OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWE TAB. 1 PAKIETY

V RACHUNKI OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWE TAB. 1 PAKIETY 1. Opłata za 1) miesięcznie 16) 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 2) / 12 zł 0 zł 2. Otwarcie u 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 3. Likwidacja u 3.1 w ciągu 90 dni od dnia otwarcia 20 zł 20 zł 20 zł 20 zł 20 zł 3.2 powyżej

Bardziej szczegółowo

OTWARCIE I PROWADZENIE RACHUNKU Opłata/Prowizja w PLN

OTWARCIE I PROWADZENIE RACHUNKU Opłata/Prowizja w PLN Część II. Taryfa prowizji i opłat bankowych PKO Banku Polskiego SA dla Kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) i firmowych dla klientów Konta Inteligo, którzy zawarli umowę Konta Inteligo

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 3 do Zarządzenia Nr /PMiZP/2014 z dnia.. 2014 r.

Załącznik nr 3 do Zarządzenia Nr /PMiZP/2014 z dnia.. 2014 r. Załącznik nr 3 do Zarządzenia Nr /PMiZP/2014 z dnia.. 2014 r. Taryfa opłat i prowizji Banku BPH S.A. dla Klientów Indywidualnych, którzy zawarli umowę o kartę kredytową z GE Money Bank S.A. do 31 grudnia

Bardziej szczegółowo

Usługi dla klientów Konta Inteligo

Usługi dla klientów Konta Inteligo Usługi dla klientów Konta Inteligo Część I. Tabela opłat i prowizji dla kont inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) obowiązuje od 1 października 2014 r. Prowizje i opłaty pobierane są zgodnie

Bardziej szczegółowo

Proste Konto Osobiste / MeritumKonto Junior Lp. Rodzaj czynności / usługi Tryb pobierania prowizji / opłaty

Proste Konto Osobiste / MeritumKonto Junior Lp. Rodzaj czynności / usługi Tryb pobierania prowizji / opłaty Szczegółowy wykaz zmian w Taryfie Opłat i Prowizji dla Klienta Indywidualnego w Meritum Banku ICB S.A obowiązującej od dnia 12 czerwca 2012 r. dla Klientów, którzy złożyli wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego

Bardziej szczegółowo

Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych Partnerskich Credit Agricole Bank Polska S.A. obowiązująca od 05.10.2014 r.

Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych Partnerskich Credit Agricole Bank Polska S.A. obowiązująca od 05.10.2014 r. Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych Partnerskich Credit Agricole Bank Polska S.A. obowiązująca od 05.10.2014 r. RODZAJ KARTY Media Markt MasterCard Alsolia MasterCard Visa Castorama Visa E.Leclerc

Bardziej szczegółowo

Obowiązuje od 01.05.2015r.

Obowiązuje od 01.05.2015r. III RACHUNKI BIEŻĄCE PODMIOTÓW INSTYTUCJONALNYCH Obowiązuje od 01052015r Rozdział 1 Obsługa rachunków rozliczeniowych Lp Wyszczególnienie czynności Tryb pobierania Stawka obowiązująca 1 Otwarcie rachunku

Bardziej szczegółowo

Wyciąg z tabeli/taryfy prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe w Banku Spółdzielczym w Pawłowicach

Wyciąg z tabeli/taryfy prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe w Banku Spółdzielczym w Pawłowicach Wyciąg z tabeli/taryfy prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe w Banku Spółdzielczym w Pawłowicach Podstawowe opłaty i prowizje rachunku bankowego I w PLN 1. Otwarcie rachunku bankowego-bieżącego,

Bardziej szczegółowo

Informator posiadacza Pilnej Pożyczki

Informator posiadacza Pilnej Pożyczki Informator posiadacza Pilnej Pożyczki Szanowni Państwo! Witamy w gronie posiadaczy Pilnej Pożyczki i dziękujemy za wybranie oferty Banku Millennium. Oddajemy w Państwa ręce krótki przewodnik po Pilnej

Bardziej szczegółowo

Cennik usług prowizje i opłaty

Cennik usług prowizje i opłaty Cennik usług prowizje i opłaty Otwarcie i prowadzenie konta Otwarcie konta Premium Student 1) Junior Miesięczna opłata za prowadzenie konta 0 2) /15 PLN 0 2) /7 PLN 2 PLN 2 PLN Minimalna kwota środków

Bardziej szczegółowo

TABELA OPŁAT I PROWIZJI KONTO SPÓŁKA PLUS KREDYT (dla jednostek organizacyjnych) wprowadzona w Idea Bank S.A. dnia 26 czerwca 2015 r.

TABELA OPŁAT I PROWIZJI KONTO SPÓŁKA PLUS KREDYT (dla jednostek organizacyjnych) wprowadzona w Idea Bank S.A. dnia 26 czerwca 2015 r. Duma Przedsiębiorcy 1/5 TABELA OPŁAT I PROWIZJI KONTO SPÓŁKA PLUS KREDYT (dla jednostek organizacyjnych) wprowadzona w Idea Bank S.A. dnia 26 czerwca 2015 r. Wysokość opłat Opłaty podstawowe Otwarcie Rachunku

Bardziej szczegółowo

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI DLA BYŁYCH KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DZ BANK POLSKA S.A.

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI DLA BYŁYCH KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DZ BANK POLSKA S.A. TARYFA OPŁAT I PROWIZJI DLA BYŁYCH KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DZ BANK POLSKA S.A. Taryfa obowiązuje od 01 lutego 2014 roku Opłaty i prowizje podane są w złotych polskich (PLN), jeżeli nie zaznaczono inaczej.

Bardziej szczegółowo

Dział VIII. Rachunki bankowe dla klientów instytucjonalnych

Dział VIII. Rachunki bankowe dla klientów instytucjonalnych Dział VIII. Rachunki bankowe dla klientów instytucjonalnych WYSZCZEGÓLNIENIE CZYNNOŚCI dla firm dla osób 1. Otwarcie rachunku 1) głównego jednorazowo w dniu 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 2) pomocniczego

Bardziej szczegółowo

Taryfa opłat i prowizji dla Klienta indywidualnego w Meritum Banku ICB S.A.

Taryfa opłat i prowizji dla Klienta indywidualnego w Meritum Banku ICB S.A. Taryfa opłat i prowizji dla Klienta indywidualnego w Meritum Banku ICB S.A. (w przypadku wniosków złożonych od 1 maja 2014 r. obowiązuje od dnia zawarcia umowy, w przypadku umów zawartych do dnia 30 kwietnia

Bardziej szczegółowo

Cennik usług prowizje i opłaty

Cennik usług prowizje i opłaty Cennik usług prowizje i opłaty Otwarcie i prowadzenie konta Otwarcie konta Premium Student Junior Walutowe Miesięczna opłata za prowadzenie konta 0 */15 PLN 0 */6 PLN 0 */2 PLN 2 PLN * Warunki znoszące

Bardziej szczegółowo

OTWARCIE I PROWADZENIE RACHUNKU Opłata/Prowizja w PLN. Konsultant 4 każdorazowo 2) Kanały samoobsługowe 0. Każdorazowo Kanały samoobsługowe 8

OTWARCIE I PROWADZENIE RACHUNKU Opłata/Prowizja w PLN. Konsultant 4 każdorazowo 2) Kanały samoobsługowe 0. Każdorazowo Kanały samoobsługowe 8 Obowiązuje od dnia podanego przez Bank w odrębnym komunikacie, nie wcześniej niż 26 sierpnia 213 r. Taryfa prowizji i opłat bankowych PKO Banku Polskiego dla kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i

Bardziej szczegółowo

1. Postanowienia ogólne. 2. Definicje

1. Postanowienia ogólne. 2. Definicje 1 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin ( Regulamin ) określa tryb i zasady przeprowadzenia Promocji Premia z Kontem 123 ( Promocja ). 2. Organizatorem Promocji Premia z Kontem 123 jest Bank Zachodni

Bardziej szczegółowo

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA FIRM

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA FIRM TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA FIRM INSTRUMENTY PIENIĄDZA ELEKTRONICZNEGO I INNE ELEKTRONICZNE INSTRUMENTY PŁATNICZE Obowiązuje od dnia 11 sierpnia

Bardziej szczegółowo

TABELA OPŁAT I PROWIZJI KONTO IDEALNA FIRMA (dla jednostek organizacyjnych) wprowadzona w Idea Bank S.A. dnia 26 czerwca 2015 r.

TABELA OPŁAT I PROWIZJI KONTO IDEALNA FIRMA (dla jednostek organizacyjnych) wprowadzona w Idea Bank S.A. dnia 26 czerwca 2015 r. Duma Przedsiębiorcy 1/5 TABELA OPŁAT I PROWIZJI KONTO IDEALNA FIRMA (dla jednostek organizacyjnych) wprowadzona w Idea Bank S.A. dnia 26 czerwca 2015 r. Opłaty podstawowe Otwarcie Rachunku Rozliczeniowego

Bardziej szczegółowo

TABELA OPŁAT I PROWIZJI DLA RACHUNKÓW PROWADZONYCH W ZŁOTYCH POLSKICH DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH Wprowadzona w Idea Bank S.A. dnia 28 czerwca 2016 r.

TABELA OPŁAT I PROWIZJI DLA RACHUNKÓW PROWADZONYCH W ZŁOTYCH POLSKICH DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH Wprowadzona w Idea Bank S.A. dnia 28 czerwca 2016 r. 1/8 TABELA OPŁAT I PROWIZJI DLA RACHUNKÓW PROWADZONYCH W ZŁOTYCH POLSKICH DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH Wprowadzona w Idea Bank S.A. dnia 28 czerwca 2016 r. Opłaty podstawowe Otwarcie Rachunku 0,00 0,00

Bardziej szczegółowo

Kanał dostępu (sposób wykonania operacji)

Kanał dostępu (sposób wykonania operacji) Obowiązuje od 4 lipca 2013 r. do dnia podanego przez Bank w odrębnym komunikacie. Taryfa prowizji i opłat bankowych PKO Banku Polskiego dla kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) i firmowych,

Bardziej szczegółowo

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI. dotycząca rachunków bieżących, pomocniczych i rozliczeń pieniężnych

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI. dotycząca rachunków bieżących, pomocniczych i rozliczeń pieniężnych Załącznik Nr 2 do Uchwały Nr 73/2011 Zarządu BS w Wysokiej z dnia 18 lipca 2011 TARYFA OPŁAT I PROWIZJI dotycząca rachunków bieżących, pomocniczych i rozliczeń pieniężnych obowiązująca w Banku spółdzielczym

Bardziej szczegółowo

Wysokość opłat Opłaty podstawowe Otwarcie Rachunku Rozliczeniowego. Otwarcie Rachunku Pomocniczego

Wysokość opłat Opłaty podstawowe Otwarcie Rachunku Rozliczeniowego. Otwarcie Rachunku Pomocniczego Duma Przedsiębiorcy 1/5 TABELA OPŁAT I PROWIZJI KONTO FIRMA TO JA Z PREMIĄ 1 dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wprowadzona w dnia 30 lipca 2015 r. Wysokość opłat Opłaty podstawowe

Bardziej szczegółowo

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI WBK S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI TARYFA OPŁAT I PROWIZJI POBIERANYCH PRZEZ BANK ZACHODNI S.A. ZA CZYNNOŚCI BANKOWE DLA LUDNOŚCI INSTRUMENTY PIENIĄDZA ELEKTRONICZNEGO I INNE ELEKTRONICZNE INSTRUMENTY PŁATNICZE Obowiązuje od dnia 11 sierpnia

Bardziej szczegółowo

Katalog informacyjny PKO Banku Polskiego

Katalog informacyjny PKO Banku Polskiego Katalog informacyjny PKO Banku Polskiego Taryfa prowizji i opłat bankowych dla kont Inteligo (indywidualnych i wspólnych) ` Strona 2 SPIS TREŚCI TARYFA PROWIZJI I OPŁAT BANKOWYCH PKO BANKU POLSKIEGO DLA

Bardziej szczegółowo

Rozdział I Tabela opłat i prowizji dotycząca rachunków bieżących i pomocniczych

Rozdział I Tabela opłat i prowizji dotycząca rachunków bieżących i pomocniczych Rozdział I Tabela opłat i prowizji dotycząca rachunków bieżących i pomocniczych obowiązująca w Banku Spółdzielczym w Barcinie od dnia 01.01.2015r. po Aneksie nr 1 z dnia 29.01.2014r. obowiązującym od dnia

Bardziej szczegółowo

tabele funkcjonalności kanałów dostępu

tabele funkcjonalności kanałów dostępu tabele funkcjonalności kanałów dostępu 1. tabele funkcjonalności kanałów dostępu klient indywidualny założenie konta i aktywacja dostępu Złożenie wniosku o otwarcie konta Identyfikacja klienta Identyfikator

Bardziej szczegółowo

Karty debetowe eurobanku: MasterCard Debit Visa Electron MasterCard Debit NFC płatności zbliżeniowe telefonem

Karty debetowe eurobanku: MasterCard Debit Visa Electron MasterCard Debit NFC płatności zbliżeniowe telefonem : MasterCard Debit Visa Electron MasterCard Debit NFC płatności zbliżeniowe telefonem 1. Karty debetowe eurobanku co warto wiedzieć? Karty debetowe eurobanku zapewniają wygodny i szybki dostęp do środków

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KARTY PŁATNICZEJ MAESTRO JUNIOR

REGULAMIN KARTY PŁATNICZEJ MAESTRO JUNIOR REGULAMIN KARTY PŁATNICZEJ MAESTRO JUNIOR Spis treści ROZDZIAŁ I. POSTANOWIENIA OGÓLNE ROZDZIAŁ II. WYDAWANIE KARTY ROZDZIAŁ III. UŻYTKOWANIE KARTY ROZDZIAŁ IV. ROZLICZANIE TRANSAKCJI ROZDZIAŁ V. REKLAMACJE

Bardziej szczegółowo

ROLNICZA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA 1 Otwarcie i prowadzenie rachunku; - otwarcie rachunku - prowadzenie rachunku

ROLNICZA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA 1 Otwarcie i prowadzenie rachunku; - otwarcie rachunku - prowadzenie rachunku TARYFA PROWIZJI I OPŁAT obowiązująca od 09/2012r. USŁUGI DLA KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH ( wyciąg) OBSŁUGA RACHUNKÓW ROZLICZENIOWYCH LP WYSZCZEGÓLNIENIE CZYNNOŚCI TRYB POBIERANIA OPŁATY POZAROLNICZA DZIAŁALNOŚĆ

Bardziej szczegółowo

Oferta produktowa. dla Pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

Oferta produktowa. dla Pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie Oferta produktowa dla Pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie Eurokonto Mobilne to nowoczesny pakiet mobilnych rozwiązań dla osób aktywnych pozwalający kontaktować się z Bankiem w dowolnym miejscu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN wydawania i używania kart płatniczych Visa Electron Euro Bank S.A.

REGULAMIN wydawania i używania kart płatniczych Visa Electron Euro Bank S.A. REGULAMIN wydawania i używania kart płatniczych Visa Electron Euro Bank S.A. 1 1. Niniejszy Regulamin, wraz z Wnioskiem o wydanie karty Visa Electron, stanowi Umowę o kartę płatniczą. 2. Niniejszy Regulamin

Bardziej szczegółowo

TARYFA PROWIZJI I OPŁAT ZWIĄZANYCH Z FUNKCJONOWANIEM KART PŁATNICZYCH I KREDYTOWYCH W WALUCIE KRAJOWEJ - KLIENCI INSTYTUCJONALNI

TARYFA PROWIZJI I OPŁAT ZWIĄZANYCH Z FUNKCJONOWANIEM KART PŁATNICZYCH I KREDYTOWYCH W WALUCIE KRAJOWEJ - KLIENCI INSTYTUCJONALNI Załącznik do Uchwały nr 149 /2014 Zarządu Banku Spółdzielczego w Czarnkowie z dnia 31.10. 2014 r. BANK SPÓŁDZIELCZY W CZARNKOWIE TARYFA PROWIZJI I OPŁAT ZWIĄZANYCH Z FUNKCJONOWANIEM KART PŁATNICZYCH I

Bardziej szczegółowo

Taryfa opłat i prowizji Banku BPH S.A. dla Klientów Indywidualnych

Taryfa opłat i prowizji Banku BPH S.A. dla Klientów Indywidualnych Taryfa opłat i prowizji S.A. dla Klientów Indywidualnych Załącznik nr 8 do Zarządzenia Nr /PF/2015 z dnia.. 2015 r. TARYFA 9.7. Karty kredytowe wycofane z oferty Banku (dotyczy umów zawartych z GE Money

Bardziej szczegółowo

Jakie mamy rodzaje kart i do czego może służyć bankomat.

Jakie mamy rodzaje kart i do czego może służyć bankomat. Jakie mamy rodzaje kart i do czego może służyć bankomat. Zgodnie z ustawą - Prawo bankowe - kartą płatniczą jest karta identyfikująca wydawcę i upoważnionego posiadacza do wypłaty gotówki lub dokonywania

Bardziej szczegółowo

III RACHUNKI BANKOWE DLA KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH TAB. 2 Pozostałe rachunki

III RACHUNKI BANKOWE DLA KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH TAB. 2 Pozostałe rachunki bieżący lokaty 1. Otwarcie rachunku jednorazowo 0 zł 0 zł 0 zł wg umowy z Klientem 0 zł 2. Prowadzenie rachunku: 1) 2.1 dla rolnika ryczałtowego nie prowadzącego działów specjalnych miesięcznie 12) 5 zł

Bardziej szczegółowo

TARYFA PROWIZJI I OPŁAT POBIERANYCH PRZEZ PBS LUBACZÓW ZA CZYNNOŚCI BANKOWE I USŁUGI O CHARAKTERZE NIEBANKOWYM

TARYFA PROWIZJI I OPŁAT POBIERANYCH PRZEZ PBS LUBACZÓW ZA CZYNNOŚCI BANKOWE I USŁUGI O CHARAKTERZE NIEBANKOWYM Załącznik nr 1 do Uchwały nr 10/2013 Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Lubaczowie z dnia 28.03.2013 r. TARYFA PROWIZJI I OPŁAT POBIERANYCH PRZEZ PBS LUBACZÓW ZA CZYNNOŚCI BANKOWE I USŁUGI O CHARAKTERZE

Bardziej szczegółowo

Obowiązuje od dnia 1 listopada 2014 r.

Obowiązuje od dnia 1 listopada 2014 r. Załącznik do Uchwały nr 148/2014 Zarządu Banku Spółdzielczego w Czarnkowie z dnia 31.10. 2014 r. BANK SPÓŁDZIELCZY W CZARNKOWIE TARYFA PROWIZJI I OPŁAT ZWIĄZANYCH Z FUNKCJONOWANIEM KART PŁATNICZYCH I KREDYTOWYCH

Bardziej szczegółowo

Inteligo. Rozwój projektu maj-listopad 2010

Inteligo. Rozwój projektu maj-listopad 2010 Inteligo Rozwój projektu maj-listopad 2010 INTELIGO: powrót na pozycję lidera bankowości elektronicznej Zmiany wprowadzone od 11 maja do 15 listopada 2010 roku nowe Inteligo Zmiany Taryfy Pożyczka gotówkowa

Bardziej szczegółowo

Wysokość opłat Opłaty podstawowe Otwarcie Rachunku Rozliczeniowego. Otwarcie Rachunku Pomocniczego

Wysokość opłat Opłaty podstawowe Otwarcie Rachunku Rozliczeniowego. Otwarcie Rachunku Pomocniczego Duma Przedsiębiorcy 1/5 TABELA OPŁAT I PROWIZJI KONTO FIRMA I EMERYTURA PLUS dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wprowadzona w Idea Bank S.A. dnia 2 lutego 2015 r. Wysokość opłat

Bardziej szczegółowo

III RACHUNKI BANKOWE DLA KLIENTÓW INSTYTUCJONALONYCH TAB. 1 Pakiety

III RACHUNKI BANKOWE DLA KLIENTÓW INSTYTUCJONALONYCH TAB. 1 Pakiety TAB. 1 y od dnia 24.10.2012 r. Super 1. Opłata za 1) : miesięcznie 13) 0 15 35 10 15 10 2. Otwarcie rachunku bieżącego/pomocniczego 3. Prowadzenie rachunku 1) : 3.1 bieżącego w ramach u 3.2 pomocniczego

Bardziej szczegółowo

karty z paskiem magnetycznym płatności zbliżeniowe karta wirtualna karty kredytowe karty debetowe

karty z paskiem magnetycznym płatności zbliżeniowe karta wirtualna karty kredytowe karty debetowe Wspólnie Wstęp Spis treści Co to jest plastikowy pieniądz?? Rodzaje kart Karta kredytowa a debetowa Trochę Historia Jakie zabezpieczenia posiada? Wady i zalety Podsumowanie Plastikowy pieniądz Słysząc

Bardziej szczegółowo

TARYFA PROWIZJI I OPŁAT DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

TARYFA PROWIZJI I OPŁAT DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH TARYFA PROWIZJI I OPŁAT DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH SPIS TREŚCI Postanowienia ogólne 3 ROZDZIAŁ 1. PAKIETY USŁUG BANKOWYCH 3 1. Pakiety: Klassikk, Personale, Eksklusiv 3 2. Pakiet NORDic 4 3. Pakiet Konto

Bardziej szczegółowo

Taryfa opłat i prowizji Banku BPH S.A. dla Klientów Indywidualnych

Taryfa opłat i prowizji Banku BPH S.A. dla Klientów Indywidualnych Załącznik nr 8 do Zarządzenia Nr 44/PMiZP/2015 z dnia 30 marca 2015 r. TARYFA 9.4. Karty kredytowe wycofane z oferty Banku (dotyczy umów zawartych z GE Money Bank S.A. do 31.12.2009 r.): Visa Banku BPH

Bardziej szczegółowo

Wniosek o udzielenie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej

Wniosek o udzielenie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej Prosimy wypełnić DRUKOWANYMI LITERAMI, a w odpowiednich polach wstawić X. numer wniosku: data: - - Oddział: Wniosek o udzielenie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej Rodzaj karty: Visa MasterCard

Bardziej szczegółowo

Bank Spółdzielczy w Pucku

Bank Spółdzielczy w Pucku Bank Spółdzielczy w Pucku WYCIĄG Z TARYFY PROWIZJI I OPŁAT POBIERANYCH PRZEZ BS W PUCKU ZA CZYNNOŚCI I USŁUGI BANKOWE KLIENT INDYWIDUALNY OBRÓT OSZCZĘDNOŚCIOWY W ZŁOTYCH Obowiązujący od 01.10.2015r. RACHUNKI

Bardziej szczegółowo

1. Postanowienia ogólne. 2. Definicje

1. Postanowienia ogólne. 2. Definicje 1 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin ( Regulamin ) określa tryb i zasady przeprowadzenia Promocji Premia z Kontem 123 ( Promocja ). 2. Organizatorem Promocji Premia z Kontem 123 jest Bank Zachodni

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA O ZMIANACH W TARYFIE OPŁAT I PROWIZJI BANKU BPH S.A. DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ORAZ REGULAMINACH WYDAWANIA I UŻYWANIA KART KREDYTOWYCH.

INFORMACJA O ZMIANACH W TARYFIE OPŁAT I PROWIZJI BANKU BPH S.A. DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ORAZ REGULAMINACH WYDAWANIA I UŻYWANIA KART KREDYTOWYCH. INFORMACJA O ZMIANACH W TARYFIE OPŁAT I PROWIZJI BANKU BPH SA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ORAZ REGULAMINACH WYDAWANIA I UŻYWANIA KART KREDYTOWYCH Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że z dniem 1 grudnia

Bardziej szczegółowo

I. Rachunki bankowe klientów instytucjonalnych

I. Rachunki bankowe klientów instytucjonalnych I. Rachunki bankowe klientów instytucjonalnych załącznik Nr 2 do Umowy produktów i usług bankowych Lp korzyści Rodzaj usługi (czynności) warunek korzystania z pakietu Otwarcie pierwszego rachunku pomocniczego

Bardziej szczegółowo

KTÓRZY. Kasę Oszczędności Bank. Otwarcie rachunku. w ramach Kont Inteligo. warunkach. Opłaty dla konta konta ze ze średnim.

KTÓRZY. Kasę Oszczędności Bank. Otwarcie rachunku. w ramach Kont Inteligo. warunkach. Opłaty dla konta konta ze ze średnim. Obowiązuje od 3 stycznia 2013 r. TARYFAA PROWIZJI I OPŁAT BANKOWYCH PKO BANKU POLSKIEGO DLAA KONT INTELIGO PRYWATNYCH (INDYWIDUALNYCH I WSPÓLNYCH) I FIRMOWYCH, DLA KLIENTÓW KTÓRZY ZAWARLI UMOWĘ RACHUNKU

Bardziej szczegółowo

TARYFA PROWIZJI I OPŁAT POBIERANYCH PRZEZ PBS LUBACZÓW ZA CZYNNOŚCI BANKOWE I USŁUGI O CHARAKTERZE NIEBANKOWYM

TARYFA PROWIZJI I OPŁAT POBIERANYCH PRZEZ PBS LUBACZÓW ZA CZYNNOŚCI BANKOWE I USŁUGI O CHARAKTERZE NIEBANKOWYM Załącznik nr 12 do Uchwały nr 34/2012 Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Lubaczowie z dnia 23.10.2012 r. TARYFA PROWIZJI I OPŁAT POBIERANYCH PRZEZ PBS LUBACZÓW ZA CZYNNOŚCI BANKOWE I USŁUGI O CHARAKTERZE

Bardziej szczegółowo

Taryfa opłat i prowizji Banku BPH S.A. dla Klientów Indywidualnych

Taryfa opłat i prowizji Banku BPH S.A. dla Klientów Indywidualnych Załącznik nr 13 do Zarządzenia Nr 44/PMiZP/2015 z dnia 30 marca 2015 r. TARYFA 9.9. Karty kredytowe wycofane z oferty Banku (dotyczy umów zawartych z GE Money Bank S.A. do 31.12.2009 r.): Visa - "Karta

Bardziej szczegółowo

Taryfa Prowizji i Opłat

Taryfa Prowizji i Opłat zał. do Uchwały Zarzadu Banku nr 18/I/2014 Taryfa Prowizji i Opłat DZIAŁ VI. USŁUGI W ZAKRESIE WYDAWANIA I OBSŁUGI KART PŁATNICZYCH Rozdział 1. Karty dla Klientów indywidualnych Karty wydawane do rachunku

Bardziej szczegółowo

TABELA PROWIZJI I OPŁAT ZA CZYNNOŚCI BANKOWE obowiązująca w Banku Spółdzielczym w Krzyżanowicach od dnia 24.10.2012r.

TABELA PROWIZJI I OPŁAT ZA CZYNNOŚCI BANKOWE obowiązująca w Banku Spółdzielczym w Krzyżanowicach od dnia 24.10.2012r. TABELA PROWIZJI I OPŁAT ZA CZYNNOŚCI BANKOWE obowiązująca w Banku Spółdzielczym w Krzyżanowicach od dnia 24.10.2012r. I. RACHUNKI BANKOWE OSÓB PRAWNYCH, PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

Bardziej szczegółowo

Regulamin wydawania i używania kart debetowych Inteligo. Spis treści Rozdział 1. Postanowienia ogólne... 2. Rozdział 2. Wydanie karty...

Regulamin wydawania i używania kart debetowych Inteligo. Spis treści Rozdział 1. Postanowienia ogólne... 2. Rozdział 2. Wydanie karty... Obowiązuje od 3 września 2012 r. do 2 stycznia 2013 r. Regulamin wydawania i używania kart debetowych Inteligo Spis treści Rozdział 1. Postanowienia ogólne... 2 Rozdział 2. Wydanie karty... 2 Rozdział

Bardziej szczegółowo

Historia inna niż wszystkie. Przyszedł czas na banki

Historia inna niż wszystkie. Przyszedł czas na banki Historia inna niż wszystkie Jest rok 1949, Nowy Jork, USA. Frank McNamara wybrał się do restauracji. Przy płaceniu rachunku okazało się, że zapomniał portfela, wziął więc kawałek kartoniku i napisał na

Bardziej szczegółowo

Rozdział III Tabela opłat i prowizji dotycząca osób fizycznych

Rozdział III Tabela opłat i prowizji dotycząca osób fizycznych Rozdział III Tabela opłat i prowizji dotycząca osób fizycznych obowiązująca w Banku Spółdzielczym w Barcinie od dnia 01.01.2015r. po Aneksie nr 1 z dnia 29.01.2014r. obowiązującym od dnia 01.02.2015r.

Bardziej szczegółowo

TARYFA PROWIZJI I OPŁAT BANKOWYCH W PODLASKIM BANKU SPÓŁDZIELCZYM W KNYSZYNIE

TARYFA PROWIZJI I OPŁAT BANKOWYCH W PODLASKIM BANKU SPÓŁDZIELCZYM W KNYSZYNIE TARYFA PROWIZJI I OPŁAT BANKOWYCH W PODLASKIM BANKU SPÓŁDZIELCZYM W KNYSZYNIE Tekst jednolity 1 KLIENCI INDYWIDUALNI Rozdział I. Obrót gotówkowy Tabela 1. Wpłaty 1 Od wpłat gotówkowych na rachunki w innych

Bardziej szczegółowo