REGULAMIN HANDLOWY Sprytny Karnet vol. 2 SEZON NARCIARSKI 2015/2016

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "REGULAMIN HANDLOWY Sprytny Karnet vol. 2 SEZON NARCIARSKI 2015/2016"

Transkrypt

1 REGULAMIN HANDLOWY Sprytny Karnet vol. 2 SEZON NARCIARSKI 2015/ Niniejszy regulamin handlowy na sezon narciarski 2015/2016 wydany przez spółkę Tatry mountain resorts, a.s. z siedzibą: Demänovská Dolina 72, Liptovský Mikuláš, Republika Słowacka, REGON: , wpisaną do rejestru handlowego w Sądzie Rejonowym Žilina, wydział: Sa, pozycja nr: 62/L (dalej nazywaną spółka TMR lub zarządca ) reguluje świadczenie usług transport kolejami linowymi i wyciągami narciarskimi, korzystanie z tras narciarskich w poszczególnych ośrodkach narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR oraz związane z tym prawa i obowiązki na podstawie Sprytnego Karnetu vol.2. Niniejszy regulamin handlowy obowiązuje w ośrodkach narciarskich Tatry Wysokie Tatranská Lomnica, Tatry Wysokie Starý Smokovec, Tatry Niskie Jasná (Chopok Sever), Tatry Niskie Chopok Juh oraz w ośrodku narciarskim Štrbské Pleso, którego zarządcą jest spółka 1. Tatranská, akciová spoločnosť, z siedzibą: K vodopádom 4051, Štrbské Pleso, Republika Słowacka, REGON: , wpisana do rejestru handlowego w Sądzie Rejonowym Prešov, wydział: Sa, pozycja nr: 10427/P, w przypadku Sprytnego karnetu vol. 2 SKI Tatry+Špindlerův Mlýn także w ośrodku narciarskim Špindlerův Mlýn, którego zarządcą jest spółka MELIDA, a.s., z siedzibą Špindlerův Mlýn 238, Špindlerův Mlýn, Republika Czeska, REGON: , wpisana do rejestru handlowego w Sądzie Rejonowym Hradci Králové, wydział: B, pozycja nr: 3175, a w przypadku Sprytnego karnetu vol. 2 SKI+WP również w aquaparku Tatralandia Liptovský Mikuláš i GINO Paradise Bešeňová, którego zarządcą jest spółka EUROCOM Investment, s.r.o., z siedzibą Bešeňová 136, Bešeňová, Republika Słowacka, REGON: , wpisana do rejestru handlowego w Sądzie Rejonowym Žilina, wydział: Sro, pozycja nr: 14588/L. 2. Klient ma możliwość zakupienia na sezon zimowy 2015/2016 sezonowego karnetu narciarskiego Sprytny Karnet vol. 2 (dalej nazywanego Sprytny Karnet vol. 2 ) zgodnie z odrębną ofertą zarządzającego dotyczącą Sprytnego Karnetu vol. 2 na sezon narciarski 2015/2016. Sprytny Karnet vol. 2 obowiązuje w terminie od do , w godzinach otwarcia poszczególnych ośrodków narciarskich w rozumieniu pkt 8.3 niniejszego regulaminu handlowego oraz w zależności od rodzaju Sprytnego Karnetu vol. 2, w terminie od do w Aquaparku Tatralandia i GINO Paradise Bešeňová, lub na wieczorne szusowanie. Sprytny Karnet vol. 2 nie uprawnia do korzystania z kolejki linowej na trasie Staw Łomnicki Łomnica. Informacje publikowane na stronie internetowej określają, czy dany Sprytny Karnet vol. 2 uprawnia do korzystania z usług ośrodka narciarskiego Špindlerův Mlýn, a/lub Aquaparku Tatralandia i GINO Paradise Bešeňová i/lub wieczornego szusowania, czy nie.

2 3. Spółka TMR wydaje Sprytny Karnet vol. w postaci bezstykowej karty czipowej KEY CARD z danymi identyfikacyjnymi posiadacza Sprytnego Karnetu vol. 2. Bezstykowa karta czipowa KEY CARD uprawnia posiadacza (osobę, której dane identyfikacyjne zawiera Sprytny Karnet vol. 2) do korzystania z usług świadczonych w poszczególnych ośrodkach narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR oraz w ośrodku narciarskim Štrbské Pleso lub w ośrodku Skiareal Špindlerův Mlýn lub w Aquaparku Tatralandia i GINO Paradise Bešeňová w zakresie zależnym od rodzaju zakupionego Sprytnego Karnetu vol. 2 i informacji o zakresie usług publikowanych stronie internetowej 4. Klient ma możliwość zakupienia Sprytnego Karnetu vol. 2 w okresie od do wyłącznie online za pośrednictwem strony internetowej następująco: 4.1 Sprytny Karnet vol. 2 SKI uprawniający posiadacza do korzystania z usług ośrodków narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR i w ośrodku narciarskim Štrbské Pleso w dziennych godzinach otwarcia urządzeń transportowych w okresie od do łączna cena 249,- EUR, 4.2 Sprytny Karnet vol. 2 SKI+WP uprawniający posiadacza do korzystania z usług ośrodków narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR i w ośrodku narciarskim Štrbské Pleso w dziennych godzinach otwarcia urządzeń transportowych w okresie od do oraz w okresie od do także do korzystania z usług Aquaparku Tatralandia w zakresie całodziennego biletu wstępu typu Tropical Packet i aquaparku GINO Paradise Bešeňová w zakresie całodziennego biletu wstępu typu SEA&FUN Packet cena kupna ogółem 299,- EUR, 4.3 Sprytny Karnet vol. 2 SKI+WP&NIGHT uprawniający posiadacza do korzystania z usług ośrodków narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR i w ośrodku narciarskim Štrbské Pleso w dziennych godzinach otwarcia urządzeń transportowych w okresie do oraz w okresie do do korzystania z usług Aquaparku Tatralandia w zakresie całodziennego biletu wstępu typu Tropical Packet i aquaparku GINO Paradise Bešeňová w zakresie całodziennego biletu wstępu typu SEA&FUN Packet, oraz w okresie od do do wieczornego szusowania cena kupna ogółem 349,- EUR, 4.4 Sprytny Karnet vol. 2 SKI Tatry+Špindlerův Mlýn uprawniający posiadacza do korzystania z usług ośrodków narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR, w ośrodku narciarskim Štrbské Pleso oraz ośrodku narciarskim Skiareal Špindlerův Mlýn w dziennych godzinach otwarcia urządzeń transportowych w okresie od do cena kupna ogółem 399,- EUR 5. Sprytne Karnety w obniżonej cenie: 5.1 Prawo do zakupu Sprytnego Karnetu vol. 2 Senior przysługuje osobom w wieku 60 lat i więcej. Aby skorzystać z prawa do zakupu Sprytnego Karnetu vol. 2 Senior ze względu na osiągnięcie określonego wieku, klient ma obowiązek okazać dokument tożsamości.

3 5.2 Prawo do zakupu Sprytnego Karnetu vol. 2 Junior przysługuje osobom w wieku od 12 do 17,99 lat lub posiadaczom kart ISIC, ITIC, EURO26, GO26. Aby z niego skorzystać, klient ma obowiązek okazać dokument tożsamości (osoby do lat 15 legitymację ubezpieczeniową) lub kartę ISIC, ITIC, EURO26, GO Prawo do zakupu Sprytnego Karnetu vol. 2 Deti przysługuje dzieciom w wieku od 6 do 11,99 lat. Aby z niego skorzystać, klient ma obowiązek okazać legitymację ubezpieczeniową. 5.4 W przypadku korzystania ze Sprytnego Karnetu decydującym jest wiek klienta w momencie dokonywania zakupu, a nie w czasie korzystania z zakupionej usługi. 5.5 Ceny Sprytnych Karnetów vol. 2 w obniżonych cenach określono w Cenniku spółki TMR. 5.6 Zniżek nie można łączyć. Obowiązuje cena najkorzystniejsza dla klienta. 6. W tym samym dniu Sprytny Karnet vol. 2 SKI+WP lub Sprytny Karnet vol. 2 SKI+WP&NIGHT można wykorzystać wyłącznie jako wstęp do Aquaparku Tatralandia lub GINO Paradise Bešeňová albo w jednym z ośrodków narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR lub ośrodku narciarskim Štrbské Pleso. Łączenie tj. wstęp do Aquaparku Tatralandia lub GINO Paradise Bešeňová i korzystanie z usług któregoś z ośrodków narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR lub ośrodka Štrbské Pleso w tym samym dniu jest niemożliwe. 7. Wszystkie Sprytne Karnety vol. 2 nie podlegają przeniesieniu od chwili ich wydania. 8. Praca i godziny otwarcia: 8.1 Praca poszczególnych urządzeń transportowych (kolei linowych i wyciągów narciarskich) w poszczególnych ośrodkach narciarskich zależy od warunków atmosferycznych panujących w poszczególnych ośrodkach. 8.2 Godziny otwarcia kolei linowych i wyciągów narciarskich w poszczególnych ośrodkach narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR i ośrodku narciarskim Štrbské Pleso oraz ośrodku narciarskim Skiareal Špindlerův Mlýn są określane przez spółkę TMR i zarządcę ośrodka narciarskiego Štrbské Pleso, a także zarządcę ośrodka narciarskiego Skiareal Špindlerův Mlýn w zależności od panujących warunków atmosferycznych i użytkowych w poszczególnych ośrodkach zarządzanych przez spółkę TMR, zarządcę ośrodka narciarskiego Štrbského Pleso i zarządcę ośrodka narciarskiego Skiareal Špindlerův Mlýn. 8.3 O ile zarządca nie określi inaczej, obowiązują następujące godziny otwarcia kolei linowych i wyciągów narciarskich oraz tras narciarskich w poszczególnych ośrodkach narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR, ośrodku narciarskim Štrbské Pleso oraz ośrodku narciarskim Skiareal Špindlerův Mlýn w terminie od rozpoczęcia sezonu zimowego 2015/2016 do w godzinach od 8:30 do 15:30, a w terminie od do zakończenia sezonu zimowego 2015/2016 w godzinach od 8:30 do 16:00.

4 8.4 Od czasu rozpoczęcia sezonu zimowego 2015/2016 do r. w godzinach od 16:00 do 8:30 oraz w terminie od r. do zakończenia sezonu zimowego 2015/2016 w godzinach od 16:30 do 8:30 TRASY ZJAZDOWE SĄ ZAMKNIĘTE! Istnieje ryzyko urazu przewodami armatek śnieżnych oraz maszyn do przygotowania tras, w szczególności urządzeń wciągarkowych z rozwiniętą liną! Jeśli na trasie odbywa się wieczorne szusowanie, wstęp jest dozwolony od godz. 18:00 do 21:30, o ile spółka TMR lub spółka będąca zarządcą ośrodka Štrbské Pleso czy Skiareal Špindlerův Mlýn nie określiła inaczej. 8.5 Spółka TMR, zarządca ośrodka narciarskiego Štrbské Pleso oraz zarządca ośrodka narciarskiego Skiareal Špindlerův Mlýn uprawnieni do jednostronnej zmiany godzin otwarcia urządzeń transportowych i tras narciarskich w poszczególnych ośrodkach narciarskich. Informacje o warunkach śniegowych, pracy wyciągów narciarskich i kolei linowych oraz tras narciarskich są codziennie udostępniane w punktach sprzedaży karnetów, oraz na stronach internetowych i 9. Strata, kradzież i uszkodzenie Sprytnego Karnetu vol. 2: 9.1 Strata lub kradzież Sprytnego Karnetu vol W przypadku straty lub kradzieży Sprytnego Karnetu vol. 2 posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 winien niezwłocznie zawiadomić o tym fakcie centrum informacji spółki TMR. W takim wypadku posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 ma obowiązek okazać dokument tożsamości osoby, na której nazwisko był wystawiony Sprytny Karnet vol. 2 (lub jej opiekuna ustawowego). Po zgłoszeniu straty lub kradzieży i przedstawieniu wymaganych dokumentów Sprytny Karnet vol. 2 można zablokować i zweryfikować niezbędne dane. Posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 otrzymuje duplikat Sprytnego Karnetu vol. 2. Opłata za wystawienie duplikatu Sprytnego Karnetu vol. 2 wynosi 5 EUR, a zaliczka za bezstykową kartę czipową 2 EUR. Posiadaczowi Sprytnego Karnetu vol. 2 nie przysługuje zwrot zapłaconej ceny lub proporcjonalnej kwoty ani inne odszkodowanie za wykorzystane dni w przypadku opóźnionego zgłoszenia straty lub kradzieży Sprytnego Karnetu vol. 2 i jego blokady. 9.2 Uszkodzenie Sprytnego Karnetu vol W przypadku uszkodzenia Sprytnego Karnetu vol. 2 posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 winien niezwłocznie zawiadomić o tym fakcie centrum informacji spółki TMR. Posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 ma obowiązek okazać wraz ze Sprytnym Karnetem vol. 2 dokument tożsamości osoby, na której nazwisko został wydany Sprytny Karnet vol. 2 (lub jej opiekuna ustawowego). Jeśli ponowne zakodowanie uszkodzonego Sprytnego Karnetu vol. 2 okaże się niemożliwe, posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 otrzyma duplikat Sprytnego Karnetu vol. 2. W przypadku mechanicznego uszkodzenia Sprytnego Karnetu vol. 2 posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 ma obowiązek zapłacić za wystawienie duplikatu Sprytnego Karnetu vol. 2 opłatę w wysokości 5 EUR oraz zaliczkę za bezstykową kartę czipową w wysokości 2 EUR.

5 9.3 W przypadku straty, kradzieży lub uszkodzenia Sprytnego Karnetu vol. 2 w ośrodku narciarskim Skiareal Špindlerův Mlýn nie jest możliwe wydanie duplikatu Sprytnego Karnetu vol. 2, ani zwrot poniesionych kosztów posiadaczowi Sprytnego Karnetu vol. 2, nie jest możliwe wydanie zastępczego Sprytnego Karnetu vol. 2 ani ponowne zakodowanie Sprytnego Karnetu vol Reklamacje i zwrot opłaty za bilet: 10.1 Usługi świadczone przez spółkę TMR, zarządcę ośrodka narciarskiego Štrbské Pleso oraz zarządcę aquaparku GINO Paradise Bešeňová podlegają właściwym postanowieniom ustawy Dz. U. Nr 40/1964 kodeks cywilny z późniejszymi zmianami, w nawiązaniu do właściwych postanowień ustawy Dz. U. Nr 250/2007 o ochronie konsumenta oraz o zmianie ustawy Słowackiej Rady Narodowej Dz. U. Nr 372/1990 o wykroczeniach z późniejszymi zmianami, a także innym powszechnie obowiązującym przepisom prawa, w przypadku usług świadczonych w ośrodku Skiareal Špindlerův Mlýn powszechnie obowiązującym przepisom prawa na terenie Republiki Czeskiej Klientowi przysługuje prawo do świadczenia usług transportu kolejami linowymi lub wyciągami narciarskimi albo prawo do świadczenia usług aquaparku w uzgodnionym lub zwykłym zakresie, jakości, ilości i terminie Klient jest obowiązany do zgłaszania roszczeń wynikających z wad usług (reklamacji) niezwłocznie po tym, jak stwierdzi powody do zgłoszenia reklamacji (wadę lub wady usług transportu brak usługi transportu lub brak świadczenia usług w aquaparku), jednak najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od dnia, w którym transport się nie odbył lub usługi aquaparku nie były świadczone, w innym wypadku prawo wygasa Zgłaszając reklamację klient ma obowiązek okazać dokument tożsamości. Zarządca po rozpatrzeniu reklamacji niezwłocznie zadecyduje o sposobie jej rozpatrzenia, w bardziej skomplikowanych przypadkach w ciągu 3 dni roboczych. Termin na rozpatrzenie reklamacji nie przekroczy 30 dni od daty zgłoszenia. Klient ma obowiązek przekazać dane kontaktowe, za pośrednictwem których zostanie zawiadomiony o rozpatrzeniu reklamacji, o ile nie można rozpatrzyć reklamacji niezwłocznie po jej zgłoszeniu. Zgłaszając reklamację klient ma obowiązek zapewnić zarządcy współpracę w wymaganym przez niego zakresie Zarządca nie zwraca opłaty za bilet z dnia, w którym klient przeszedł przez obrotową bramkę (tzw. turniket), lecz transport nie został zrealizowany wskutek przerwy w pracy urządzenia transportowego przekraczającej 90 minut przy jednoczesnym obniżeniu przepustowości urządzeń transportowych ośrodka, w którym posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 w danym dniu przeszedł przez obrotową bramkę (tzw. turniket), lub jeśli realizacja transportu nie rozpoczęła się na żadnej kolei linowej w ośrodku narciarskim W wyjątkowych sytuacjach posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 może zwrócić się do

6 zarządcy o zmianę danych posiadacza zakupionego Sprytnego Karnetu vol. 2, a mianowicie w przypadku przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o długoterminowej niezdolności do pracy z powodu choroby, kontuzji lub innej poważnej okoliczności. Posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 ma obowiązek przedstawić zaświadczenie o kontuzji najpóźniej w ciągu 10 dni od kontuzji lub od stwierdzenia faktu długoterminowej niezdolności do pracy wraz z dokumentem tożsamości rzeczonej osoby (lub jej opiekuna ustawowego). Zarządcy zastrzegają sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego takiego przypadku i oceny zasadności wniosku o zmianę danych posiadacza Sprytnego Karnetu vol Zarządca zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdej reklamacji usług oraz oceny zasadności reklamacji i żądań klienta, jak również zwrotu opłaty za bilet, formy i wysokości rekompensaty. 11. Ochrona danych osobowych: 11.1 Spółka TMR przetwarza dane osobowe zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa Republiki Słowackiej, w szczególności zgodnie z ustawą Dz. U. Nr 122/2013 o ochronie danych osobowych oraz o zmianie i uzupełnieniu niektórych ustaw w brzmieniu ustawy Dz. U. Nr 84/2014 w aktualnym i obowiązującym brzmieniu (dalej nazywaną Ustawa ) Spółka TMR przetwarza dane osobowe posiadacza Sprytnego Karnetu vol.2 do celów sprzedaży, ewidencji i kontroli wykorzystania Sprytnego Karnetu vol. 2 przez klienta podczas korzystania z usług świadczonych przez spółkę TMR i jej partnerów umownych (w ośrodkach narciarskich Tatry Wysokie Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Tatry Niskie Jasná, Tatry Niskie Chopok Juh, Štrbské Pleso, Aquapark Tatralandia i Aquapark GINO Paradise Bešeňová oraz ośrodku Špindlerův Mlýn, którego zarządcą jest spółka MELIDA, a.s.,). Dane osobowe są przetwarzane w okresie koniecznym do spełnienia celu przetwarzania sprzedaży, ewidencji i kontroli wykorzystania Sprytnego Karnetu vol. 2 podczas korzystania z usług świadczonych przez spółkę TMR i jej partnerów umownych (w ośrodkach narciarskich Tatry Wysokie Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Tatry Niskie Jasná, Tatry Niskie Chopok Juh, Štrbské Pleso, Aquapark Tatralandia, Aquapark GINO Paradise Bešeňová oraz Špindlerův Mlýn, którego zarządcą jest spółka MELIDA, a.s.,), jednak nie dłużej niż przez okres dwóch (2) lat od ich pozyskania. Zarządca przetwarza dane osobowe do celów sprzedaży, ewidencji i kontroli wykorzystania Sprytnego Karnetu na mocy 10 ust. 3 lit. b) Ustawy bez zgody osób zainteresowanych Spółka TMR przetwarza dane osobowe posiadacza Sprytnego Karnetu vol. 2 do celów marketingowych na podstawie wyraźnej zgody, której posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 może udzielić wypełniając i podpisując stosowny formularz Dane osobowe są przetwarzane w zakresie koniecznym do osiągnięcia celu przetwarzania - sprzedaży, ewidencji i kontroli zakupionego Sprytnego Karnetu vol. 2, tj. w zakresie: imię, nazwisko i tytuł, adres kontaktowy, data urodzenia, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, zdjęcie posiadacza Sprytnego Karnetu vol. 2 oraz podpis. Zdjęcie posiadacza Sprytnego Karnetu vol. 2 (przedstawiające posiadacza Sprytnego Karnetu vol. 2) sczytane przez urządzenie

7 obrotowej bramki (tzw. turniket) przy pierwszym i każdym następnym przejściu przez obrotową bramkę służy do celów kontroli korzystania z usług świadczonych przez zarządcę i jego partnerów umownych w rozumieniu niniejszego regulaminu ogólnego Zakres danych osobowych przetwarzanych do celów marketingowych: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej, numer telefonu komórkowego. Przekazując dane osobowe online zgodnie z 11 ust. 1 Ustawy posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 udziela spółce TMR zgody na przekazanie przetwarzanych danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej, numer telefonu komórkowego partnerom handlowym, w tym spółce EUROCOM Investment, s.r.o., 1. Tatranská, akciová spoločnosť MELIDA, a.s., Špindlerův Mlýn, oraz na potrzeby programu GOPASS ( do celów marketingowych. Posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 jednocześnie udziela zarządcy zgody na transfer danych osobowych za granicę, w ramach Unii Europejskiej. Zarządca zobowiązuje się, że nie będzie wykorzystywać i rozporządzać danymi osobowymi w sposób niezgodny z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. Zgody na przetwarzanie danych osobowych udziela się na okres 3 lat. Klient może w dowolnym momencie odwołać zgodę przesyłając stosowne odwołanie na piśmie na adres siedziby zarządcy, poza przypadkami, w których Ustawa stanowi inaczej. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych online posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 potwierdza, że został pouczony o swoich prawach, o których mowa w Ustawie (w szczególności 28 Ustawy) oraz w ustawie Dz. U. Nr 40/1964 kodeks cywilny z późniejszymi zmianami, w szczególności o prawie do informacji na temat stanu przetwarzania danych osobowych w systemie informatycznym, korekty błędnych lub nieaktualnych danych osobowych, usunięcia danych osobowych, jeśli został spełniony cel przetwarzania oraz usunięcia danych osobowych, jeśli doszło do naruszenia Ustawy. Klient potwierdza, że przekazane przez niego dane osobowe są zgodne ze stanem faktycznym, kompletne, prawdziwe i dokładne. Klient na okres 3 lat wyraża zgodę na przesyłanie dowolnymi kanałami elektronicznymi ( , SMS) materiałów handlowych i reklamowych (tzw. newsletterów) dotyczących usług świadczonych przez TMR i partnerów handlowych TMR. Posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2 ma prawo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę przesyłając zawiadomienie na piśmie na adres kontaktowy zarządcy lub na adres podany bezpośrednio w treści newslettera Spółka TMR upoważniła pośredników do przetwarzania danych osobowych posiadacza Sprytnego Karnetu vol. 2 w celu ewidencji i kontroli korzystania ze Sprytnego Karnetu vol. 2 do przetwarzania danych osobowych posiadacza Sprytnego Karnetu w formie cyfrowej, w jakiej są zapisane w elektronicznej bazie danych, na potrzeby wsparcia programowego i aktualizacji systemu informatycznego. Zgodnie z Ustawą pośrednicy przetwarzają dane osobowe na mocy pisemnej umowy ze spółką TMR przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony danych osobowych (w szczególności poprzez zapewnienie zdolności zawodowej, technicznej, organizacyjnej i personalnej oraz zapewnienie ochrony danych osobowych przez zastosowanie odpowiednich środków zgodnie z przepisami prawa W okresie przetwarzania danych osobowych spółka TMR może wykonywać operacje przetwarzania obejmujące transfer przekazanych danych osobowych za granicę, do krajów członkowskich Unii Europejskiej lub zdalny dostęp do danych osobowych z zagranicy na potrzeby administrowania systemu informatycznego przez pośrednika mającego siedzibę w tym kraju. W czasie transferu danych osobowych spółka TMR zapewnia możliwie najwyższą ochronę

8 danych osobowych poprzez szyfrowanie oraz wykorzystanie narzędzi programowych i sprzętowych do zabezpieczenia przesyłanych danych. Punkty dla wsiadających i wysiadających pasażerów kolei linowych oraz wejścia do aquaparków są miejscami publicznymi przy założeniu spełnienia określonych warunków (dokonanie opłaty za wstęp lub posiadanie uprawnień do wstępu oraz przestrzeganie Regulaminu dla odwiedzających). Na mocy postanowień 12 ust. 2 i 3 ustawy Dz. U. Nr 40/1964 kodeks cywilny z późniejszymi zmianami oraz 10 ust. 3 lit. a) Ustawy, spółka TMR może sporządzać nagrania wideo lub audiowideo do celów urzędowych na mocy Ustawy, do celów artystycznych lub na potrzeby wiadomości telewizyjnych, radiowych, prasowych lub wykorzystania w filmie. Podczas sporządzania takich nagrań spółka TMR bierze pod uwagę uzasadnione interesy zainteresowanych osób fizycznych i dba o to, aby czynności te w jak najmniejszym stopniu ingerowały w ich prywatność W przypadku wykorzystania nagrań wideo lub audio-wideo do celów promocyjnych i marketingowych spółki TMR, nagrania te zostaną poddane obróbce w taki sposób, aby uniemożliwić identyfikację osób fizycznych lub zostaną one wykorzystane za zgodą znajdujących się na nich osób fizycznych Klient ma obowiązek podania tylko aktualnych i prawdziwych danych osobowych zgodnie z 16Ustawy, przy czyn konsekwencje naruszenia tego postanowienia ponosi osoba, która podała błędne i nieaktualne dane osobowe Zarządca kieruje się wysokimi standardami etyki i szanuje prywatność klienta. Z wyjątkiem podania danych w przypadkach określonych przez Ustawę lub inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa prowadzący bez zgody klienta nie udzieli ani nie udostępni żadnych danych osobowych osobom trzecim lub innym odbiorcom Zarządca zgodnie z przepisami prawa Republiki Słowackiej dokonuje wszelkich działań i operacji przetwarzania danych w taki sposób, aby osoby zostały właściwie i na czas poinformowane o swoich prawach wynikających z przepisów prawa Republiki Słowackiej, ale również z prawodawstwa europejskiego i obowiązujących międzynarodowych umów i porozumień. W przypadku otrzymania uprawnionego wniosku danej osoby prowadzący rozpatrzy ten wniosek do 30 dni od dnia dostarczenia wniosku Dana osoba w pisemnym wniosku zaadresowanym do spółki ma prawo zwłaszcza wnioskować o informacje na temat, czy jej dane osobowe są lub nie są przetwarzane w systemach informatycznych spółki, z jakiego źródła uzyskano dane, a ponadto informacje o zakresie lub liście przetwarzanych danych osobowych, poprawie lub usunięciu swoich niepełnych, nieprawidłowych lub nieaktualnych danych osobowych, usunięciu danych osobowych, których cel przetwarzania już minął lub które są przetwarzane bezprawnie Dana osoba ma prawo sprzeciwić się przetwarzaniu danych osobowych w innym celu, niż ten, w którym dane osobowe zostały prawnie udostępnione i przetwarzaniu danych osobowych, które mogły bezprawnie i racjonalnie naruszać jej prawa i prawem chronione interesy, o ile wniosek jest uzasadniony. Spółka ma obowiązek takie dane osobowe bezzwłocznie zablokować i usunąć natychmiast, na ile okoliczności na to pozwalają.

9 12. Dokonując zakupu Sprytnego Karnetu vol. 2 i korzystając z usług w poszczególnych ośrodkach narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR, ośrodku narciarskim Štrbské Pleso, ośrodku narciarskim Skiareal Špindlerův Mlýn, jak również w innych obiektach zarządzanych przez TMR i spółkę 1. Tatranská, akciová spoločnosťou, a także spółkę MELIDA, a.s., EUROCOM Investment, s.r.o., klient zobowiązuje się do przestrzegania poleceń upoważnionego pracownika zarządcy, regulaminu transportu, niniejszego regulaminu handlowego, regulaminu ogólnego, poszczególnych regulaminów użytkowych, regulaminów dla odwiedzających oraz tzw. Białego Kodeksu, który jest dostępny na stronie internetowej spółki TMR pod adresem oraz spółki MELIDA, a.s. _www.skiareal.cz oraz we wszystkich kasach i punktach informacji w poszczególnych ośrodkach narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR, ośrodku narciarskim Štrbské Pleso i ośrodku narciarskim Špindlerův Mlýn. Spółka TMR ma prawo unieważnić (zablokować) Sprytny Karnet vol. 2 i uniemożliwić klientowi korzystanie z usług w ośrodkach narciarskich zarządzanych przez spółę TMR i ośrodku narciarskim Štrbské Pleso, ośrodku Skiareal Špindlerův Mlýn, jak również w innych obiektach zarządzanych przez spółkę TMR, spółkę 1. Tatranská, akciová spoločnosťou, spółkę MELIDA, a.s. i spółkę EUROCOM Investment, s.r.o., jeśli stwierdzi, że ze Sprytnego Karnetu vol. 2 korzysta osoba, która jako usługobiorca ośrodka narciarskiego lub aquaparku nie jest uprawniona do korzystania ze Sprytnego Karnetu vol. 2., tj. osoba, która nie figuruje jako posiadacz Sprytnego Karnetu vol. 2. Sprytne Karnety vol. 2 obowiązują wyłącznie z dokumentem tożsamości, a w przypadku dzieci do lat 15 z legitymacją ubezpieczeniową, zaś zniżkowe Sprytne Karnety vol. 2 z legitymacją potwierdzającą prawo do zakupu zniżkowego Sprytnego Karnetu vol. 2. W przypadku unieważnienia Sprytnego Karnetu vol. 2 z powodu naruszenia niniejszego regulaminu handlowego lub regulaminu ogólnego (w przypadku nadużycia Sprytnego Karnetu vol. 2 i wynikającego z tego bezprawnego korzystania z usług świadczonych przez zarządcę w poszczególnych ośrodkach narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR, ośrodku Štrbské Pleso oraz Skiareal Špindlerův Mlýn lub poszczególnych aquaparkach albo w przypadku naruszenia pkt 13 lub 14 niniejszego regulaminu handlowego) klientowi nie przysługuje żadna rekompensata finansowa bądź niefinansowa za niemożność korzystania z usług świadczonych przez spółkę TMR, spółkę 1. Tatranská, akciová spoločnosťou oraz spółkę MELIDA, a.s. poszczególnych ośrodkach narciarskich, niemożność korzystania z usług świadczonych przez spółkę EUROCOM Investment, s.r.o. w GINO Paradise Bešeňová oraz spółkę TMR w aquaparku Tatralandia Liptovský Mikuáš, ani zwrot zapłaconej przez klienta ceny lub jej proporcjonalnej części. w 13. Sprytny Karnet vol. 2 nie uprawnia jego posiadacza do prowadzenia jakiejkolwiek działalności gospodarczej lub innej działalności zarobkowej (w tym prowadzenia szkółki

10 narciarskiej) na trasach narciarskich i w strefach dojazdowych przeznaczonych dla narciarzy bez zgody zarządcy i stosownych pozwoleń w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Zabrania się wykorzystania tras narciarskich i stref dojazdowych przeznaczonych dla narciarzy do celów reklamowych (np. umieszczania stoisk sprzedaży, reklam itp.) bez zgody zarządzającego. 14. Niniejszy regulamin handlowy wchodzi w życie z dniem r. i obowiązuje przez cały sezon narciarski 2015/2016. Niniejszy regulamin handlowy reguluje świadczenie usług korzystanie z wyciągów narciarskich, kolei linowych i tras narciarskich w ośrodkach narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR, w ośrodku narciarskim Štrbské Pleso, w ośrodku narciarskim Skiareal Špindlerův Mlýn oraz usług Aquaparku Tatralandia i GINO Paradise Bešeňová. Jeśli postanowienia niniejszego regulaminu handlowego są rozbieżne wobec postanowień regulaminu ogólnego w zakresie świadczenia usług korzystania z wyciągów narciarskich, kolei linowych i tras narciarskich w poszczególnych ośrodkach narciarskich zarządzanych przez spółkę TMR, lub w ośrodku Štrbské Pleso, czy ośrodku Skiareal Špindlerův Mlýn oraz usług Aquaparku Tatralandia lub GINO Paradise Bešeňová (dalej nazywanego regulamin ogólny ), pierwszeństwo mają postanowienia niniejszego regulaminu handlowego. W zakresie, w jakim postanowienia niniejszego regulaminu handlowego różnią się od postanowień regulaminu ogólnego, rozstrzygające są postanowienia niniejszego regulaminu handlowego.

REGULAMIN HANDLOWY Sprytny Karnet SEZON NARCIARSKI 2015/2016

REGULAMIN HANDLOWY Sprytny Karnet SEZON NARCIARSKI 2015/2016 REGULAMIN HANDLOWY Sprytny Karnet SEZON NARCIARSKI 2015/2016 1. Niniejszy regulamin handlowy na sezon narciarski 2015/2016 wydany przez spółkę Tatry mountain resorts, a.s. z siedzibą: Demänovská Dolina

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN HANDLOWY. Sprytna Sezonówka (HERO SEASON PASS) SEZON NARCIARSKI 2016/2017

REGULAMIN HANDLOWY. Sprytna Sezonówka (HERO SEASON PASS) SEZON NARCIARSKI 2016/2017 REGULAMIN HANDLOWY Sprytna Sezonówka (HERO SEASON PASS) SEZON NARCIARSKI 2016/2017 1. Niniejszy regulamin handlowy na sezon narciarski 2016/2017 wydany przez spółkę Tatry mountain resorts, a.s. z siedzibą:

Bardziej szczegółowo

SEZON NARCIARSKI 2016/2017

SEZON NARCIARSKI 2016/2017 Sprytna Sezonówka (HERO SEASON PASS) 2 Zimowy aquapass Sprytna Sezonówka SEZON NARCIARSKI 2016/2017 1. Niniejszy regulamin handlowy na sezon narciarski 2016/2017 wydany przez spółkę Tatry mountain resorts,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN OGÓLNY AQUAPASS TATRALANDIA SEZON WIOSNA 2015

REGULAMIN OGÓLNY AQUAPASS TATRALANDIA SEZON WIOSNA 2015 REGULAMIN OGÓLNY AQUAPASS TATRALANDIA SEZON WIOSNA 2015 1. AQUAPASS TATRALANDIA SEZON WIOSNA 2015 1.1 AQUAPASS TATRALANDIA SEZON WIOSNA 2015 (dalej jako AQUAPASS ) to bilet wstępu nie podlegający przeniesieniu

Bardziej szczegółowo

Ogólne warunki handlowe

Ogólne warunki handlowe Ogólne warunki handlowe SLOVAKIA SUPER SKIPAS 10 (15) / W SEZONIE / SEZONOWY 2012/2013 1. SLOVAKIA SUPER SKIPAS 10 (15) / W SEZÓNIE / SEZÓNOWY 2012/2013 1.1. SLOVAKIA SUPER SKIPAS 10 (15) / W SEZÓNIE /

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE SEZON NARCIARSKI 2013/2014

OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE SEZON NARCIARSKI 2013/2014 OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE SEZON NARCIARSKI 2013/2014 1. Niniejsze ogólne warunki handlowe na sezon narciarski 2013/2014 wydane przez spółkę Tatry mountain resorts, a.s., z siedzibą Demänovská Dolina 72,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA W TATRACH

REGULAMIN KONKURSU SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA W TATRACH REGULAMIN KONKURSU SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA W TATRACH 1. Organizator konkursu Organizatorem konkursu Spełnij swoje marzenia w Tatrach (zwanego w dalszej części dokumentu jako Konkurs ) jest spółka Tatry

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE SEZON LETNI 2014

OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE SEZON LETNI 2014 OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE SEZON LETNI 2014 1. Niniejsze ogólne warunki handlowe na sezon letni 2014 wydane przez spółkę Tatry mountain resorts, a.s., z siedzibą Demänovská Dolina 72, 031 01 Liptovský Mikuláš,

Bardziej szczegółowo

R E G U L A M I N P R O G R A M U U R B A N C A R D P R E M I U M. o b o w i ą z u j ą c y o d 1 l i p c a 2 0 1 5 r o k u

R E G U L A M I N P R O G R A M U U R B A N C A R D P R E M I U M. o b o w i ą z u j ą c y o d 1 l i p c a 2 0 1 5 r o k u R E G U L A M I N P R O G R A M U U R B A N C A R D P R E M I U M o b o w i ą z u j ą c y o d 1 l i p c a 2 0 1 5 r o k u I. Definicje Pojęciom stosowanym w niniejszym Regulaminie nadaje się następujące

Bardziej szczegółowo

1 - POSTANOWIENIA OGÓLNE

1 - POSTANOWIENIA OGÓLNE 1 - POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1 Niniejszy Regulamin określa warunki programu lojalnościowego o nazwie "Sephora White", zwanego dalej "Programem". 1.2 Organizatorem Programu jest Spółka pod firmą Sephora Polska

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ. I. Postanowienia ogólne

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ. I. Postanowienia ogólne REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I. Postanowienia ogólne 1. Polska Izba Firm Szkoleniowych z siedzibą w Warszawie na podstawie art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ W ZAKRESIE PREZENTACJI I PROMOCJI OFERT PRACY

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ W ZAKRESIE PREZENTACJI I PROMOCJI OFERT PRACY REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ W ZAKRESIE PREZENTACJI I PROMOCJI OFERT PRACY I. Definicje 1. Regulamin - oznacza niniejszy Regulamin, określający zasady świadczenia Usług, na odległość,

Bardziej szczegółowo

Regulamin uczestnictwa. w szkoleniach BHP realizowanych w formie e - learningu prowadzonych przez Spółkę Szkoleniową Sp. z o.o.

Regulamin uczestnictwa. w szkoleniach BHP realizowanych w formie e - learningu prowadzonych przez Spółkę Szkoleniową Sp. z o.o. Rozdział I Postanowienia ogólne 1. Na podstawie art. 8 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) Spółka Szkoleniowa Sp. z o.o. z siedzibą:

Bardziej szczegółowo

KARTA STAŁEGO KLIENTA

KARTA STAŁEGO KLIENTA KARTA STAŁEGO KLIENTA Korzystając z usług w naszym Salonie, możesz zmienić zakupy w rabaty i przywileje. Spring Garden wynagradza Twoją lojalność! Dzięki Karcie Stałego Klienta Spring Garden za swoje zakupy

Bardziej szczegółowo

1.5. Partner podmiot biorący udział w Programie, oferujący towary lub usługi Uczestnikom Programu z uwzględnieniem Rabatu.

1.5. Partner podmiot biorący udział w Programie, oferujący towary lub usługi Uczestnikom Programu z uwzględnieniem Rabatu. Regulamin Programu Rabatowego ( Selgros Partner ) dla posiadaczy Kart Klienta Selgros Cash&Carry I. Definicje 1.1. Transgourmet Polska Sp. z o.o. - organizator Programu Rabatowego Program Selgros Partner,

Bardziej szczegółowo

Regulamin Promocji Raty 10x 0% w RTV EURO AGD. 1.Postanowienia ogólne

Regulamin Promocji Raty 10x 0% w RTV EURO AGD. 1.Postanowienia ogólne Regulamin Promocji Raty 10x 0% w RTV EURO AGD 1.Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa i zasady Promocji. 2. Organizatorem Promocji jest Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 3. Promocja

Bardziej szczegółowo

1.5. Partner podmiot biorący udział w Programie, oferujący towary lub usługi Uczestnikom Programu z uwzględnieniem Rabatu.

1.5. Partner podmiot biorący udział w Programie, oferujący towary lub usługi Uczestnikom Programu z uwzględnieniem Rabatu. Regulamin Programu Rabatowego ( Selgros Partner ) dla posiadaczy Kart Klienta Selgros Cash&Carry I. Definicje 1.1. Transgourmet Polska Sp. z o.o. - organizator Programu Rabatowego Program Selgros Partner,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 2x więcej punktów w RTV EURO AGD. 1. Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 2x więcej punktów w RTV EURO AGD. 1. Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 2x więcej punktów w RTV EURO AGD 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa i zasady Sprzedaży Premiowej. 2. Organizatorem Sprzedaży Premiowej

Bardziej szczegółowo

1. Postanowienia ogólne

1. Postanowienia ogólne 1. Postanowienia ogólne 1.1. Regulamin określa warunki i zasady sprzedaży usług edukacyjnych przez serwis internetowy www.erudio.com.pl należący do firmy ERUDIO Bartosz Zarębki z siedzibą w Łodzi przy

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 3x więcej w RTV EURO AGD. 1. Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 3x więcej w RTV EURO AGD. 1. Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 3x więcej w RTV EURO AGD 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa i zasady Sprzedaży Premiowej. 2. Organizatorem Sprzedaży Premiowej jest

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW I KARNETÓW ZA POŚREDNICTWEM Zintegrowanego Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów (ZISSB) POSTANOWIENIA OGÓLNE

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW I KARNETÓW ZA POŚREDNICTWEM Zintegrowanego Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów (ZISSB) POSTANOWIENIA OGÓLNE REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW I KARNETÓW ZA POŚREDNICTWEM Zintegrowanego Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów (ZISSB) POSTANOWIENIA OGÓLNE 1 Regulamin sprzedaży Biletów i Karnetów za pośrednictwem Zintegrowane

Bardziej szczegółowo

Regulamin Akcji Drinco.pl

Regulamin Akcji Drinco.pl Regulamin Akcji Drinco.pl I. Definicje i postanowienia ogólne Niniejszy Regulamin określa zasady udziału w akcji "DRINCO.PL", zwana dalej,,akcją lub,,programem który jest prowadzony przez spółkę ECVC7

Bardziej szczegółowo

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności Polityka Prywatności 1. Postanowienia ogólne 1. Administrator danych - NetShock.pl sp.j. z siedzibą we Wrocławiu, pl. Solny 14, 50 062 Wrocław, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd

Bardziej szczegółowo

roboczych po zaksięgowaniu wpłaty z odliczeniem dni świątecznych i dni wolnych od pracy (świąt, sobót i niedziel) 5) Klient korzystający z Systemu

roboczych po zaksięgowaniu wpłaty z odliczeniem dni świątecznych i dni wolnych od pracy (świąt, sobót i niedziel) 5) Klient korzystający z Systemu Regulamin sprzedaży za pośrednictwem Internetu biletów na imprezy organizowane przez Nail Center s.c.beata Drąg, Liliana Witwicka W treści niniejszego Regulaminu pojęcia mają następujące znaczenie: 1)

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ Ekstra punkty za transakcje w RTV EURO AGD

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ Ekstra punkty za transakcje w RTV EURO AGD REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ Ekstra punkty za transakcje w RTV EURO AGD 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa i zasady Sprzedaży Premiowej. 2. Organizatorem Sprzedaży

Bardziej szczegółowo

Regulamin Promocji Bezpłatna Weryfikacja tożsamości

Regulamin Promocji Bezpłatna Weryfikacja tożsamości Regulamin Promocji Bezpłatna Weryfikacja tożsamości 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin Promocji Bezpłatna Weryfikacja tożsamości (zwany dalej Regulaminem ) określa zasady uczestnictwa w Promocji

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ZASAD WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ ZE SPÓŁKAMI Z GRUPY SALESBEE

REGULAMIN ZASAD WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ ZE SPÓŁKAMI Z GRUPY SALESBEE REGULAMIN ZASAD WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ ZE SPÓŁKAMI Z GRUPY SALESBEE 1 W niniejszym regulaminie wskazanym poniżej definicjom nadano następujące znaczenie: 1) Agencja SalesBee Technologies spółka z o.o.,

Bardziej szczegółowo

Regulamin Sprzedaży Premiowej,,Koc lub kosz słodyczy lub walizka dla nowych Klientów

Regulamin Sprzedaży Premiowej,,Koc lub kosz słodyczy lub walizka dla nowych Klientów Regulamin Sprzedaży Premiowej,,Koc lub kosz słodyczy lub walizka dla nowych Klientów 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa i zasady Sprzedaży Premiowej. 2. Organizatorem

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KARTY STAŁEGO KLIENTA

REGULAMIN KARTY STAŁEGO KLIENTA REGULAMIN KARTY STAŁEGO KLIENTA I. Regulamin programu 1. Organizatorem programu KARTA STAŁEGO KLIENTA jest Polski Serwis Floty Sp. z.o.o., z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ks. Bpa Bednorza 2a-6, NIP:

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN sprzedaży biletów do Kina Stacja Falenica za pomocą Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów.

REGULAMIN sprzedaży biletów do Kina Stacja Falenica za pomocą Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów. REGULAMIN sprzedaży biletów do Kina Stacja Falenica za pomocą Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów. 1.Definicje 1.1 "Regulamin" oznacza niniejszy regulamin zakupu biletów do kina Stacja Falenica za

Bardziej szczegółowo

Regulamin Kredytu 0% 5,10 rat

Regulamin Kredytu 0% 5,10 rat Regulamin Kredytu 0% 5,10 rat Karta Limit kredytowy Organizator 1. Definicje Karta Kredytowa Real MasterCard, Karta Kredytowa Sygma Bank MasterCard założona w punkcie sprzedaży Partnera Real Finanse. Kwota

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Z DNIA

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Z DNIA REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Z DNIA 25.12.2014 I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy Regulamin określa warunki zawierania i wykonywania umów sprzedaży za pośrednictwem Sklepu Internetowego prowadzonego

Bardziej szczegółowo

Regulamin programu partnerskiego dla Wykonawców

Regulamin programu partnerskiego dla Wykonawców Regulamin programu partnerskiego dla Wykonawców 1 PRZEDMIOT REGULAMINU 1. Niniejszy Regulamin obowiązuje od 1 maja 2015 r. do 30 czerwca 2016 r. i określa zasady i warunki uczestnictwa w Programie Partnerskim

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ W KONSALNET HOLDING S.A.

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ W KONSALNET HOLDING S.A. REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ W KONSALNET HOLDING S.A. WSTĘP Realizując postanowienia Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 r. Nr 144 poz.

Bardziej szczegółowo

POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI PORTALU BIK

POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI PORTALU BIK POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI PORTALU BIK 1 Postanowienia ogólne 1. Administratorem danych osobowych Klientów jest Biuro Informacji Kredytowej S.A. z siedzibą w Warszawie (zwane dalej BIK), ul. Zygmunta

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu. Promocja konsumencka

Regulamin Konkursu. Promocja konsumencka Regulamin Konkursu Promocja konsumencka 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Konkurs jest organizowany pod nazwą Promocja Konsumencka 2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie

Bardziej szczegółowo

Ogólne warunki handlowe

Ogólne warunki handlowe Ogólne warunki handlowe SLOVAKIA SUPER SKIPASS 10 (15) / SEZON / SEZONOWY 2010/2011 1. SLOVAKIA SUPER SKIPAS 10 (15) / SEZON / SEZONOWY 2010/2011 1.1. SLOVAKIA SUPER SKIPAS 10 (15) / SEZON / SEZONOWY 2010/2011

Bardziej szczegółowo

Regulamin korzystania z Moje GS1

Regulamin korzystania z Moje GS1 Regulamin korzystania z Moje GS1 I. Postanowienia wstępne 1. Funkcjonalność Moje GS1 to dostępna na platformie www.epoka.gs1.pl funkcjonalność zawierająca dane o fizycznych lokalizacjach wszystkich uczestników

Bardziej szczegółowo

Postanowienia ogólne. 1. Przepisy niniejszego regulaminu mają zastosowanie wobec Uczestników

Postanowienia ogólne. 1. Przepisy niniejszego regulaminu mają zastosowanie wobec Uczestników Regulamin Uczestnictwa w Konferencji TEDxBydgoszczSalon #3 1 Postanowienia ogólne 1. Przepisy niniejszego regulaminu mają zastosowanie wobec Uczestników Konferencji TEDxBydgoszczSalon #3, której Organizatorem

Bardziej szczegółowo

Regulamin szkolenia Poranek z email marketingiem organizowanego przez FRESHMAIL SP. Z O. O.

Regulamin szkolenia Poranek z email marketingiem organizowanego przez FRESHMAIL SP. Z O. O. Regulamin szkolenia Poranek z email marketingiem organizowanego przez FRESHMAIL SP. Z O. O. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Regulamin określa warunki uczestnictwa w szkoleniach pod nazwą Poranki z e-mail marketingiem

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG ON-LINE ZA POŚREDNICTWEM STRONY INTERNETOWEJ: DALEJ ( Regulamin )

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG ON-LINE ZA POŚREDNICTWEM STRONY INTERNETOWEJ:  DALEJ ( Regulamin ) REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG ON-LINE ZA POŚREDNICTWEM STRONY INTERNETOWEJ: www.przystanekempatia.pl DALEJ ( Regulamin ) 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Postanowienia niniejszego Regulaminu stanowią regulamin

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG Wideokonsultacji Medycznych

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG Wideokonsultacji Medycznych REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG Wideokonsultacji Medycznych Niniejszy Regulamin wydany został w oparciu o art. 8 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN Konferencji e Delivery Postanowienia ogólne

REGULAMIN Konferencji e Delivery Postanowienia ogólne REGULAMIN Konferencji e Delivery 2016 1 Postanowienia ogólne 1. Przepisy niniejszego regulaminu mają zastosowanie wobec Uczestników i Partnerów Konferencji, której organizatorem jest Grupa Furgonetka Sp.

Bardziej szczegółowo

Regulamin Sprzedaży Premiowej Parasolka za wypłatę gotówki z karty. 1 Postanowienia ogólne. 2 Definicje

Regulamin Sprzedaży Premiowej Parasolka za wypłatę gotówki z karty. 1 Postanowienia ogólne. 2 Definicje Regulamin Sprzedaży Premiowej Parasolka za wypłatę gotówki z karty 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa i zasady Sprzedaży Premiowej. 2. Organizatorem Sprzedaży Premiowej

Bardziej szczegółowo

Regulamin Mistrzowskiej Karty Kibica Legii Warszawa

Regulamin Mistrzowskiej Karty Kibica Legii Warszawa Regulamin Mistrzowskiej Karty Kibica Legii Warszawa Część I Postanowienia ogólne Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki: 1. składania wniosków o uczestniczenie w systemie Karty Kibica Legii Warszawa;

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w CAT LC Polska Sp. z o.o. WSTĘP

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w CAT LC Polska Sp. z o.o. WSTĘP Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w CAT LC Polska Sp. z o.o. WSTĘP Realizując postanowienia Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 r. Nr 144 poz.

Bardziej szczegółowo

Czas trwania Promocji obejmuje okres od dnia 14 listopada 2013 r. do dnia 31 grudnia 2013 r. włącznie.

Czas trwania Promocji obejmuje okres od dnia 14 listopada 2013 r. do dnia 31 grudnia 2013 r. włącznie. REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ: Bilet za transakcje 1. Nazwa sprzedaży premiowej Sprzedaż premiowa nosi nazwę: Bilet za transakcje, zwana jest dalej Promocją. 2. Nazwa podmiotu organizującego Promocję Organizatorem

Bardziej szczegółowo

Regulamin kampanii promocyjnej pn. Masz pole do popisu, kup działkę w Charzynie już za 224 złotych miesięcznie

Regulamin kampanii promocyjnej pn. Masz pole do popisu, kup działkę w Charzynie już za 224 złotych miesięcznie Regulamin kampanii promocyjnej pn. Masz pole do popisu, kup działkę w Charzynie już za 224 złotych miesięcznie 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa zasady i sposób prowadzenia kampanii

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne

1. Informacje ogólne Regulamin Serwisu (obowiązujący z dniem 7 luty 2010) 1. Informacje ogólne Homepay jest serwisem obsługującym płatności internetowe prowadzonym przez firmę PeSoft Paweł Wachnik zwaną dalej PeSoft z siedzibą

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN. 1 Definicje

REGULAMIN. 1 Definicje REGULAMIN Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki sprzedaży prowadzonej przez intesy sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu w serwisie internetowym dostępnym pod adresem www.platformaprzetargowa.eu. 1 Definicje

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZENIE NR 100/2017 BURMISTRZA ŚREMU. z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia "Śremskiej Karty Seniora"

ZARZĄDZENIE NR 100/2017 BURMISTRZA ŚREMU. z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia Śremskiej Karty Seniora ZARZĄDZENIE NR 100/2017 BURMISTRZA ŚREMU z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia "Śremskiej Karty Seniora" Na podstawie art. 5 c ust. 1 oraz art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie

Bardziej szczegółowo

Klub akcjonariuszy TMR 2013/2014

Klub akcjonariuszy TMR 2013/2014 Klub akcjonariuszy TMR 2013/2014 Każdy akcjonariusz, który do 31.10.2013 zakupił co najmniej 25 akcji TMR na Giełdach w Bratysławie, Warszawie i Pradze może korzystać z profitów zgodnie z warunkami klubu

Bardziej szczegółowo

Regulamin Partnerskiego Programu rejestracji oraz utrzymania nazwy domeny

Regulamin Partnerskiego Programu rejestracji oraz utrzymania nazwy domeny Regulamin Partnerskiego Programu rejestracji oraz utrzymania nazwy domeny 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin Partnerskiego Programu rejestracji oraz utrzymania nazwy domeny, zwany dalej Regulaminem

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 1000 pkt za 500 zł. 1. Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 1000 pkt za 500 zł. 1. Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 1000 pkt za 500 zł 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa i zasady Sprzedaży Premiowej. 2. Organizatorem Sprzedaży Premiowej jest Bank.

Bardziej szczegółowo

www.muzykadlasmyka.edu.pl

www.muzykadlasmyka.edu.pl 1 Definicje. Kraków, 24.12.2014r. Określenia występujące w Regulaminie: 1. Organizator Muzyka dla Smyka prowadzona przez Muzyka dla Smyka Weronika Grabowska, ul. ks. J. Kurzei 17/7, 31-618 Kraków. 2. Uczestnik

Bardziej szczegółowo

Regulamin Sprzedaży Premiowej,,Kredyt z bonusem

Regulamin Sprzedaży Premiowej,,Kredyt z bonusem Regulamin Sprzedaży Premiowej,,Kredyt z bonusem 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa i zasady Sprzedaży Premiowej. 2. Organizatorem Sprzedaży Premiowej jest Bank.

Bardziej szczegółowo

WROCŁAW, 2015 r. REGULAMIN OTWIERANIA I PROWADZENIA RACHUNKÓW LOKAT TERMINOWYCH Direct+ Corporate

WROCŁAW, 2015 r. REGULAMIN OTWIERANIA I PROWADZENIA RACHUNKÓW LOKAT TERMINOWYCH Direct+ Corporate REGULAMIN OTWIERANIA I PROWADZENIA RACHUNKÓW LOKAT TERMINOWYCH Direct+ Corporate WROCŁAW, 2015 r. Spis treści I... 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE... 1 II... 2 TRYB ZAWIERANIA UMOWY RAMOWEJ.... 2 III... 3 TRYB

Bardziej szczegółowo

Regulamin Promocji. Gotówka na różne potrzeby

Regulamin Promocji. Gotówka na różne potrzeby Regulamin Promocji Gotówka na różne potrzeby 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa i zasady Promocji. 2. Organizatorem Promocji jest Bank. 3. Promocja kierowana jest

Bardziej szczegółowo

Regulamin Promocji Kredyt 0% na start w Posnanii

Regulamin Promocji Kredyt 0% na start w Posnanii Regulamin Promocji Kredyt 0% na start w Posnanii 1.Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa i zasady Promocji. 2. Organizatorem Promocji jest Bank. 3. Promocja kierowana

Bardziej szczegółowo

Regulamin Portalu Księgowi Przyszłości

Regulamin Portalu Księgowi Przyszłości Regulamin Portalu Księgowi Przyszłości 1. Przedmiot Regulaminu Regulamin niniejszy, wydany zgodnie z art. 8 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013 r. poz.

Bardziej szczegółowo

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności Polityka Prywatności 1. Postanowienia ogólne 1. Administrator danych - Automation Trader Maciej Szczotka z siedzibą przy ul.browarowa 21, 43-100 Tychy, NIP: 6462558521, REGON: 243655030, wpisana przez

Bardziej szczegółowo

Regulamin Promocji Darmowa wpłata w Placówkach Sygma Bank Polska. 1. Postanowienia ogólne

Regulamin Promocji Darmowa wpłata w Placówkach Sygma Bank Polska. 1. Postanowienia ogólne Regulamin Promocji Darmowa wpłata w Placówkach Sygma Bank Polska 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem ) określa zasady uczestnictwa w promocji pod nazwą Darmowa wpłata

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO ADRENALINE.PL. Obowiązujący od dnia 02-02-2015 r.

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO ADRENALINE.PL. Obowiązujący od dnia 02-02-2015 r. REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO ADRENALINE.PL Obowiązujący od dnia 02-02-2015 r. 1. Organizatorem Programu lojalnościowego adrenaline.pl jest firma adrenaline.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Bardziej szczegółowo

Regulamin oferty promocyjnej Virgin OKazje dla Klientów Virgin Mobile obowiązuje od dnia 27 stycznia 2017 r.

Regulamin oferty promocyjnej Virgin OKazje dla Klientów Virgin Mobile obowiązuje od dnia 27 stycznia 2017 r. Regulamin oferty promocyjnej Virgin OKazje dla Klientów Virgin Mobile obowiązuje od dnia 27 stycznia 2017 r. Promocja 1. Organizatorem Oferty Promocyjnej Virgin OKazje (zwanej dalej Promocją ) jest Virgin

Bardziej szczegółowo

Regulamin Karty Stałego Klienta

Regulamin Karty Stałego Klienta Regulamin Karty Stałego Klienta Dział Karta Stałego Klienta Jean Louis David" 1. Regulamin określa warunki programu lojalnościowego Karta Stałego Klienta Jean Louis David", zwanego dalej "Programem". 2.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN. świadczenia przez Bank Polska Kasa Opieki S.A. usługi Polecenie Zapłaty dla Płatnika (Klient Korporacyjny i Biznesowy)

REGULAMIN. świadczenia przez Bank Polska Kasa Opieki S.A. usługi Polecenie Zapłaty dla Płatnika (Klient Korporacyjny i Biznesowy) REGULAMIN świadczenia przez Bank Polska Kasa Opieki S.A. usługi Polecenie Zapłaty dla Płatnika (Klient Korporacyjny i Biznesowy) Zastosowanie 1 Regulamin świadczenia przez Bank Polska Kasa Opieki S.A.

Bardziej szczegółowo

Rozdział I Postanowienia ogólne

Rozdział I Postanowienia ogólne Załącznik Nr 1 do Decyzji Nr 185/2013/PRUP Dyrektora Zarządzającego Pionem Rozwoju Usług Pocztowych z dnia 9 września 2013 roku Regulamin realizacji usługi dodatkowej Potwierdzenia doręczenia albo zwrotu

Bardziej szczegółowo

MAKE VISIONS REAL <<

MAKE VISIONS REAL << KORBANK MEDIA CYFROWE SP. Z O.O. ul. Nabycińska 19 53 677 Wrocław T.: +71 723 43 23 F: 71 723 43 29 NIP: 897-17-21-120 REGON: 020373926 KORBANK S.A. ul. Nabycińska 19 53 677 Wrocław BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU URODA I ZDROWIE

REGULAMIN PROGRAMU URODA I ZDROWIE REGULAMIN PROGRAMU URODA I ZDROWIE 1. Organizatorem programu Uroda i Zdrowie jest firma Eco Plant Householding Sp. z.o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zacisze 6. 2. Program Uroda i Zdrowie jest skierowany

Bardziej szczegółowo

Miejsce Świadczenia Usług obiekt Sprzedawcy, Tunel Aerodynamiczny FreeFlyCenter, Leszno, 64-100 (woj. Wielkopolskie), ul. Szybowników 28.

Miejsce Świadczenia Usług obiekt Sprzedawcy, Tunel Aerodynamiczny FreeFlyCenter, Leszno, 64-100 (woj. Wielkopolskie), ul. Szybowników 28. 1. Definicje FreeFlyCenter lub FFC - spółka DIZGUT sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie, ul. Szybowników 28, 64-100 Leszno jako osobę prawną, zarejestrowaną w Rejestrze Handlowym w Sądzie Rejonowym w Opolu,

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług w Serwisie Fitnoteq (dalej Regulamin )

Regulamin świadczenia usług w Serwisie Fitnoteq (dalej Regulamin ) Regulamin świadczenia usług w Serwisie Fitnoteq (dalej Regulamin ) 1 POSTANOWIENIA WSTĘPNE 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z usług świadczonych drogą elektroniczną za pośrednictwem Serwisu

Bardziej szczegółowo

Regulamin współpracy w zakresie promowania Usługi Konto ifaktury24 przez Partnera ifaktura24

Regulamin współpracy w zakresie promowania Usługi Konto ifaktury24 przez Partnera ifaktura24 Regulamin współpracy w zakresie promowania Usługi Konto ifaktury24 przez Partnera ifaktura24 Wydany w dniu 7 czerwca 2012 roku przez Operatora Serwisu ifaktury24: 1 Regulamin współpracy promowania Usługi

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ Chorzów, dnia 16.03.2012 r. Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. ul. Dworcowa 3/3 41-500 Chorzów REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ SPIS TREŚCI: I. Postanowienia wstępne

Bardziej szczegółowo

Regulamin. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin. 1 Postanowienia ogólne Regulamin 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 1 lipca 2015 roku. 2. Emitentem Bonów Smart, jest Smart-Up Sp. z o.o. z siedzibą Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, NIP: 952-213-57-32,

Bardziej szczegółowo

Regulamin Portalu Pacjenta

Regulamin Portalu Pacjenta Regulamin Portalu Pacjenta I Postanowienia wstępne 1. Zgodnie z wymogami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), tworzy się regulamin

Bardziej szczegółowo

1. Organizatorem Programu CVC jest Scooter sp. Z o.o.. z siedzibą w Bytomiu, ul. Strzelców Bytomskich 364a.

1. Organizatorem Programu CVC jest Scooter sp. Z o.o.. z siedzibą w Bytomiu, ul. Strzelców Bytomskich 364a. Regulamin Programu "CITY VIP CLUB 1. Organizatorem Programu CVC jest Scooter sp. Z o.o.. z siedzibą w Bytomiu, ul. Strzelców Bytomskich 364a. 2. Program CVC jest programem przeznaczonym dla klientów dokonujących

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ Postanowienia ogólne 1. Regulamin jest opublikowany na podstawie art. 8 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr

Bardziej szczegółowo

Regulamin określa warunki umowy sprzedaży karnetu (biletu) w

Regulamin określa warunki umowy sprzedaży karnetu (biletu) w REGULAMIN KORZYSTANIA Z KARNETÓW ZAPISANYCH NA MAGNETYCZNYCH KARTACH ZBLIŻENIOWYCH W OŚRODKU CZARNA GÓRA Regulamin określa warunki umowy sprzedaży karnetu (biletu) w szczególności sposób korzystania przez

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 2x więcej w sklepach AGD RTV. 1. Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 2x więcej w sklepach AGD RTV. 1. Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 2x więcej w sklepach AGD RTV 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa zasady uczestnictwa w programie Sprzedaży Premiowej. 2. Organizatorem Sprzedaży Premiowej

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ( Regulamin )

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ( Regulamin ) REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ ( Regulamin ) Postanowienia ogólne 1. Regulamin jest opublikowany na podstawie art. 8 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PORTALU INTERNETOWEGO WWW.BARWINA.EU wraz z REGULAMINEM UDZIELANIA PORAD PRAWNYCH PRZEZ INTERNET z dnia 31 października 2015 r.

REGULAMIN PORTALU INTERNETOWEGO WWW.BARWINA.EU wraz z REGULAMINEM UDZIELANIA PORAD PRAWNYCH PRZEZ INTERNET z dnia 31 października 2015 r. REGULAMIN PORTALU INTERNETOWEGO WWW.BARWINA.EU wraz z REGULAMINEM UDZIELANIA PORAD PRAWNYCH PRZEZ INTERNET z dnia 31 października 2015 r. 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania

Bardziej szczegółowo

Ogólne Warunki Korzystania z usług oferowanych przez OdkryjDubaj.pl

Ogólne Warunki Korzystania z usług oferowanych przez OdkryjDubaj.pl Ogólne Warunki Korzystania z usług oferowanych przez OdkryjDubaj.pl 1. ZASADY OGÓLNE 1. Firma OdkryDubaj.pl, wpisana do rejestru Ewidencji Działalności Gospodarczej w Jabłonnej pod numerem 3669, NIP 716-217-99-78,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 5000 punktów za zakupy na kross.pl. 1. Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 5000 punktów za zakupy na kross.pl. 1. Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 5000 punktów za zakupy na kross.pl 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa i zasady Sprzedaży Premiowej. 2. Organizatorem Sprzedaży Premiowej

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KIDS CLUB. Niniejszy Regulamin określa zasady funkcjonowania programu Kids Club, organizowanego przez Centrum Riviera Sp. z o.o.

REGULAMIN KIDS CLUB. Niniejszy Regulamin określa zasady funkcjonowania programu Kids Club, organizowanego przez Centrum Riviera Sp. z o.o. REGULAMIN KIDS CLUB Niniejszy Regulamin określa zasady funkcjonowania programu Kids Club, organizowanego przez Centrum Riviera Sp. z o.o. Słowniczek pojęć: 1. Centrum Centrum Riviera Sp. z o.o. z siedzibą

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług hostingowych przez HSNETWORKS Dariusz Michałowski

Regulamin świadczenia usług hostingowych przez HSNETWORKS Dariusz Michałowski Regulamin świadczenia usług hostingowych przez HSNETWORKS Dariusz Michałowski Postanowienia zawarte w Regulaminie świadczenia usług hostingowych stanowią Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO.

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO. REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO http://klockowo.pl Rozdział 1 Postanowienia ogólne 1 1. Sklep internetowy dostępny pod adresem elektronicznym http://klockowo.pl prowadzony jest przez Włodzimierz Stroiński

Bardziej szczegółowo

Regulamin Sprzedaży Premiowej,, Akcja SMS

Regulamin Sprzedaży Premiowej,, Akcja SMS Regulamin Sprzedaży Premiowej,, Akcja SMS 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin Programu Sprzedaży Premiowej Akcja SMS (dalej zwany Regulaminem) określa zasady uczestnictwa w Programie Sprzedaży

Bardziej szczegółowo

Zwroty i reklamacje w sklepie internetowym PKL SA

Zwroty i reklamacje w sklepie internetowym PKL SA Zwroty i reklamacje w sklepie internetowym PKL SA 1. W przypadku nie kursowania kolei liniowych, wyciągów narciarskich, urządzeń rekreacyjnych lub wstrzymania kursowania kolei, wyciągów narciarskich, urządzeń

Bardziej szczegółowo

Regulamin skupu metali szlachetnych

Regulamin skupu metali szlachetnych Regulamin skupu metali szlachetnych 1. Definicje 1. RALF-MET z siedzibą w Warszawie, która prowadzi działalność gospodarczą w zakresie skupu metali szlachetnych pod adresem Marcina z Wrocimowic 12E/15

Bardziej szczegółowo

Regulamin Portalu Klienta Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce ( Regulamin ) Definicje

Regulamin Portalu Klienta Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce ( Regulamin ) Definicje Regulamin Portalu Klienta Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce ( Regulamin ) 1 Definicje 1. Użyte w niniejszym Regulaminie określenia oznaczają: Portal Klienta system informatyczny służący

Bardziej szczegółowo

Regulamin Akcja Lato w Formie dla nowych Klientów w klubach Fabryki Formy

Regulamin Akcja Lato w Formie dla nowych Klientów w klubach Fabryki Formy Regulamin Akcja Lato w Formie dla nowych Klientów w klubach Fabryki Formy I. Definicje 1. Klient osoba, która nie posiada aktywnej Umowy Korzystania z Usług Klubu Fabryki Formy S.A. w trakcie trwania Akcji

Bardziej szczegółowo

Regulamin sprzedaży w Sklepie Internetowym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie z dnia 07.01.2014 roku

Regulamin sprzedaży w Sklepie Internetowym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie z dnia 07.01.2014 roku I. Definicje Regulamin sprzedaży w Sklepie Internetowym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie z dnia 07.01.2014 roku Sklep Internetowy jest prowadzony przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KARTY EURO26 PRAWA I OBOWIĄZKI POSIADACZA EUROPEJSKIEJ KARTY MŁODZIEŻOWEJ EURO26 ZWANEJ DALEJ KARTĄ

REGULAMIN KARTY EURO26 PRAWA I OBOWIĄZKI POSIADACZA EUROPEJSKIEJ KARTY MŁODZIEŻOWEJ EURO26 ZWANEJ DALEJ KARTĄ REGULAMIN KARTY EURO26 PRAWA I OBOWIĄZKI POSIADACZA EUROPEJSKIEJ KARTY MŁODZIEŻOWEJ EURO26 ZWANEJ DALEJ KARTĄ 1 1. Niniejszy Regulamin określa zasady zakupu oraz korzystania z Programu EUROPEJSKA KARTA

Bardziej szczegółowo

KORZYSTANIA PORTALU. udostępnianego przez Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej. Postanowienia ogólne

KORZYSTANIA PORTALU. udostępnianego przez Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej. Postanowienia ogólne REGULAMIN KORZYSTANIA ZE SZPITALNEGO PORTALU E- SZPITAL 1 1. Regulamin określa warunki korzystania ze Szpitalnego Portalu e-szpital udostępnianego przez Powiatowy Zespół Zakładów (zwanym dalej Szpitalem).

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 1000 punktów w RTV EURO AGD. 1. Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 1000 punktów w RTV EURO AGD. 1. Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 1000 punktów w RTV EURO AGD 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa i zasady Sprzedaży Premiowej. 2. Organizatorem Sprzedaży Premiowej

Bardziej szczegółowo

Regulamin Uczestnictwa w szkoleniu otwartym

Regulamin Uczestnictwa w szkoleniu otwartym Regulamin Uczestnictwa w szkoleniu otwartym 1 Postanowienia ogólne 1. Wszystkie szkolenia dostępne na stronie www.portalpzp.pl organizuje firma Portal PZP Sp. z o.o., z siedzibą w Tarnobrzegu, kod pocztowy

Bardziej szczegółowo

Regulamin Sprzedaży Premiowej,, Bezpieczne wnętrze - Praktiker. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin Sprzedaży Premiowej,, Bezpieczne wnętrze - Praktiker. 1 Postanowienia ogólne Regulamin Sprzedaży Premiowej,, Bezpieczne wnętrze - Praktiker 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin Programu Sprzedaży Premiowej Bezpieczne wnętrze Praktiker (dalej zwany Regulaminem) określa

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH. Rozdział 1. Definicje

OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH. Rozdział 1. Definicje OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH Rozdział 1. Definicje Ilekroć w niniejszych Ogólnych Warunkach występują poniżej zdefiniowane pojęcia należy je rozumieć w sposób następujący: Organizator

Bardziej szczegółowo

Regulamin przesyłania faktur VAT w formie elektronicznej w Spółdzielni Mieszkaniowej "Świt"

Regulamin przesyłania faktur VAT w formie elektronicznej w Spółdzielni Mieszkaniowej Świt Regulamin przesyłania faktur VAT w formie elektronicznej w Spółdzielni Mieszkaniowej "Świt" 1 Postanowienia ogólne 1. Zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KORZYSTANIA Z TREŚCI. 1. Ilekroć w niniejszym Regulaminie użyte są poniższe zwroty, oznaczają one co następuje:

REGULAMIN KORZYSTANIA Z TREŚCI. 1. Ilekroć w niniejszym Regulaminie użyte są poniższe zwroty, oznaczają one co następuje: REGULAMIN KORZYSTANIA Z TREŚCI Definicje 1. Ilekroć w niniejszym Regulaminie użyte są poniższe zwroty, oznaczają one co następuje: Firma: M&P Spółka z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska

Bardziej szczegółowo