Klub akcjonariuszy TMR 2013/2014

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Klub akcjonariuszy TMR 2013/2014"

Transkrypt

1 Klub akcjonariuszy TMR 2013/2014

2 Każdy akcjonariusz, który do zakupił co najmniej 25 akcji TMR na Giełdach w Bratysławie, Warszawie i Pradze może korzystać z profitów zgodnie z warunkami klubu akcjonariuszy. Warunkiem korzystania z profitów jest posiadanie odpowiedniej ilości akcji do r. W przypadku, gdy akcjonariusz sprzeda w tym terminie swoje akcje, traci prawo do korzystania z profitów.

3 PROFITY PORÓWNANIE Sezon 2012/2013 Ilość akcji Korzyści 25 6 wejść wejść wejść 130 Bilet sezonowy 250 2x bilet sezonowy 500 VIP Bilet całoroczny + bilet dla gościa 750 VIP GOLD Bilet całoroczny + bilet dla gościa + pobyt Sezon 2013/2014 Ilość akcji VIP VIP GOLD Profity ilość punktów na koncie GOPASS

4 Ilość akcji 25 PROFIT: PUNKTÓW na kartę GOPASS Z profitu tego można korzystać tak jak dotychczas, a więc mamy tylko dla Ciebie specjalną ofertę 6 wejść. Profit ten można wykorzystać jako Multiskipass= Aquapass, tzn. jeśli nie będzie sprzyjającej pogody do jazdy na nartach, można zamienić narty na całodzienne wejście Tropical Packet w Aquaparku Tatralandia. Wejść nie można ze sobą łączyć w ciągu 1 dnia. Specjalna oferta 6 wejść obowiązuje w ośrodkch TMR od r. do r. Ze specjalnej oferty można skorzystać dzięki programowi Gopass. Więcej informacji o tej prezentacji można znaleźć pod nazwą Jak to działa. Ze specjalnej oferty może skorzystać tylko akcjonariusz, nie może z niej skorzystać inna osoba. Jeśli akcjonariusz nie jest zainteresowany wykorzystaniem swoich punktów, a więc także skorzystaniem ze specjalnej oferty 6 wejść, może zamienić je na nagrody, które może wybrać z aktualnej oferty nagród lub podzielić się z innymi osobami przyłączonymi do jego konta. Osoby przyłączone mogą korzystać z punktów w ramach cennika on-line lub z aktualnych nagród w ramach programu Gopass, ale nie mogą z nich korzystać w specjalnej bonusowej ofercie akcjonariuszy. Saldo punktów (bez względu na ilość) zostanie odebrane akcjonariuszowi z konta z dniem r. Informacja ta dotyczy tylko punktów zdobytych za zakup akcji, nie dotyczy punktów zdobytych w obiektach TMR.

5 Ilość akcji 40 PROFIT: PUNKTÓW na kartę GOPASS Z profitu tego można korzystać tak jak dotychczas, a więc mamy tylko dla Ciebie specjalną ofertę 12 wejść. Profit ten można wykorzystać jako Multiskipass= Aquapass, tzn. jeśli nie będzie sprzyjającej pogody do jazdy na nartach, można zamienić narty na całodzienne wejście Tropical Packet w Aquaparku Tatralandia. Wejść nie można ze sobą łączyć w ciągu 1 dnia. Specjalna oferta 12 wejść obowiązuje w ośrodkch TMR od r. do r. Ze specjalnej oferty można skorzystać dzięki programowi Gopass. Więcej informacji o tej prezentacji można znaleźć pod nazwą Jak to działa. Ze specjalnej oferty może skorzystać tylko akcjonariusz, nie może z niej skorzystać inna osoba. Jeśli akcjonariusz nie jest zainteresowany wykorzystaniem swoich punktów, a więc także skorzystaniem ze specjalnej oferty 12 wejść, może zamienić je na nagrody, które może wybrać z aktualnej oferty nagród lub podzielić się z innymi osobami przyłączonymi do jego konta. Osoby przyłączone mogą korzystać z punktów w ramach cennika on-line lub z aktualnych nagród w ramach programu Gopass, ale nie mogą z nich korzystać w specjalnej bonusowej ofercie akcjonariuszy. Saldo punktów (bez względu na ilość) zostanie odebrane akcjonariuszowi z konta z dniem r. Informacja ta dotyczy tylko punktów zdobytych za zakup akcji, nie dotyczy punktów zdobytych w obiektach TMR.

6 Ilość akcji 80 PROFITY: PUNKTÓW na kartę GOPASS Z profitu tego można korzystać tak jak dotychczas, a więc mamy tylko dla Ciebie specjalną ofertę 25 wejść. Profit ten można wykorzystać jako Multiskipass= Aquapass, tzn. jeśli nie będzie sprzyjającej pogody do jazdy na nartach, można zamienić narty na całodzienne wejście Tropical Packet w Aquaparku Tatralandia. Wejść nie można ze sobą łączyć w ciągu 1 dnia. Specjalna oferta 25 wejść obowiązuje w ośrodkch TMR od r. do r. Ze specjalnej oferty można skorzystać dzięki programowi Gopass. Więcej informacji o tej prezentacji można znaleźć pod nazwą Jak to działa. Ze specjalnej oferty może skorzystać tylko akcjonariusz, nie może z niej skorzystać inna osoba. Jeśli akcjonariusz nie jest zainteresowany wykorzystaniem swoich punktów, a więc także skorzystaniem ze specjalnej oferty 25 wejść, może zamienić je na nagrody, które może wybrać z aktualnej oferty nagród lub podzielić się z innymi osobami przyłączonymi do jego konta. Osoby przyłączone mogą korzystać z punktów w ramach cennika on-line lub z aktualnych nagród w ramach programu Gopass, ale nie mogą z nich korzystać w specjalnej bonusowej ofercie akcjonariuszy. Saldo punktów (bez względu na ilość) zostanie odebrane akcjonariuszowi z konta z dniem r. Informacja ta dotyczy tylko punktów zdobytych za zakup akcji, nie dotyczy punktów zdobytych w obiektach TMR.

7 Ilość akcji 130 PROFITY: PUNKTÓW na kartę GOPASS Z profitu tego można korzystać tak jak dotychczas, a więc mamy tylko dla Ciebie specjalną ofertę Bilet sezonowy. Profit ten można wykorzystać jako Multiskipass= Aquapass, tzn. jeśli nie będzie sprzyjającej pogody do jazdy na nartach, można zamienić narty na całodzienne wejście Tropical Packet w Aquaparku Tatralandia. Wejść nie można ze sobą łączyć w ciągu jednego dnia. Ze specjalnej oferty biletu sezonowego można skorzystać w sezonie zimowym od r. do r. lub w sezonie letnim od r. do r., wedle wyboru akcjonariusza. Ze specjalnej oferty można skorzystać dzięki programowi Gopass. Więcej informacji o tej prezentacji można znaleźć pod nazwą Jak to działa. Ze specjalnej oferty może skorzystać tylko akcjonariusz, nie może z niej skorzystać inna osoba. Jeśli akcjonariusz nie jest zainteresowany wykorzystaniem swoich punktów, a więc także skorzystaniem ze specjalnej oferty Bilet sezonowy, może zamienić je na nagrody, które może wybrać z aktualnej oferty nagród lub podzielić się z innymi osobami przyłączonymi do jego konta. Osoby przyłączone mogą korzystać z punktów w ramach cennika on-line lub z aktualnych nagród w ramach programu Gopass, ale nie mogą z nich korzystać w specjalnej bonusowej ofercie akcjonariuszy. Saldo punktów (bez względu na ilość) zostanie odebrane akcjonariuszowi z konta z dniem r. Chodzi tutaj tylko o punkty zdobyte za zakup akcji, nie dotyczy punktów zdobytych w obiektach TMR.

8 Ilośc akcji 250 PROFIT: PUNKTÓW na karcie GOPASS Z profitu tego można korzystać tak jak dotychczas, a więc mamy tylko dla Ciebie specjalną ofertę 2x Bilet sezonowy. Profit ten można wykorzystać jako Multiskipass= Aquapass, tzn. jeśli nie będzie sprzyjającej pogody do jazdy na nartach, można zamienić narty na całodzienne wejście Tropical Packet w Aquaparku Tatralandia. Wejść nie można ze sobą łączyć w ciągu jednego dnia. Ze specjalnej oferty 2x bilet sezonowy można skorzystać w sezonie zimowym od r. do r. lub w sezonie letnim od r. do r., wedle wyboru akcjonariusza. Ze specjalnej oferty może skorzystać tylko akcjonariusz, ale może on wyznaczyć jedną osobę, która będzie korzystała z drugiego biletu sezonowego. Ze specjalnej oferty można skorzystać dzięki programowi Gopass. Więcej informacji o tej prezentacji można znaleźć pod nazwą Jak to działa. Jeśli akcjonariusz nie jest zainteresowany wykorzystaniem swoich punktów, a więc także skorzystaniem ze specjalnej oferty 2 xbilet sezonowy, może zamienić je na nagrody, które może wybrać z aktualnej oferty nagród lub podzielić się z innymi osobami przyłączonymi do jego konta. Osoby przyłączone mogą korzystać z punktów w ramach cennika on-line lub z aktualnych nagród w ramach programu Gopass, ale nie mogą z nich korzystać w specjalnej bonusowej ofercie akcjonariuszy. Saldo punktów (bez względu na ilość) zostanie odebrane akcjonariuszowi z konta z dniem r. Chodzi tutaj tylko o punkty zdobyte za zakup akcji, nie dotyczy punktów zdobytych w obiektach TMR.

9 Ilość akcji 500 PROFIT: PUNKTÓW na kartę GOPASS VIP Specjalna oferta dla akcjonariusza: 1x Całoroczny bilet imienny za punktów na nazwisko posiadacza akcji. Profit ten można wykorzystać jednego dnia na jazdę na nartach oraz na całodzienne wejście Tropical Packet w Aquaparku Tatralandia. Wejścia można ze sobą łączyć w ciągu jednego dnia (narty + kąpanie). 1x Bilet całoroczny gościnny za 5000 punktów. Z biletu gościnnego można skorzystać na kolejkach linowych i w Aquaparku Tatralandia. Ofertę Bilet gościnny należy zakupić przed przyjazdem do ośrodka. Odbiór biletu gościnnego odbywa się w centrach informacyjnych po przedłożeniu ważnej karty Gopass. 1x Wolne wejście do centrum Wellness & Spa w hotelach TMR za 1000 punktów. Dotyczy posiadacza karty oraz jednego gościa. Skorzystanie z wejścia: 1x w ciągu dnia. Specjalne oferty obowiązują od r. do r.. Ze specjalnej oferty można skorzystać dzięki programowi Gopass. Więcej informacji o tej prezentacji można znaleźć pod nazwą Jak to działa. Ze specjalnych ofert może skorzystać tylko akcjonariusz. a,

10 Ilość akcji 500 PROFIT: PUNKTÓW na karcie GOPASS VIP Jeśli akcjonariusz nie jest zainteresowany wykorzystaniem swoich punktów, a więc także skorzystaniem ze specjalnej oferty (1x Całoroczny bilet imienny, 1x Bilet gościnny, 1x Wolne wejście do Wellness & Spa) może zamienić je na nagrody, które może wybrać z aktualnej oferty nagród lub podzielić się z innymi osobami przyłączonymi do jego konta. Osoby przyłączone mogą korzystać z punktów w ramach cennika on-line lub z aktualnych nagród w ramach programu Gopass, ale nie mogą z nich korzystać w specjalnej bonusowej ofercie akcjonariuszy. Saldo punktów (bez względu na ilość) zostanie odebrane akcjonariuszowi z konta z dniem r. Informacja ta dotyczy tylko punktów zdobytych za zakup akcji, nie dotyczy punktów zdobytych w obiektach TMR. b,

11 Ilość akcji 750 PROFIT: PUNKTÓW na karcie GOPASS VIP GOLD Specjalna oferta dla akcjonariusza: 1x Całoroczny bilet imienny za punktów na nazwisko posiadacza akcji. Profit ten można wykorzystać jednego dnia na jazdę na nartach oraz na całodzienne wejście Tropical Packet w Aquaparku Tatralandia. Wejścia można jednego dnia łączyć ze sobą (jazda na nartach + kąpanie). 1x Bilet gościnny całoroczny za 5000 punktów. Z biletu gościnnego można skorzystać na kolejkach linowych i w Aquaparku Tatralandia. Ofertę Bilet gościnny należy zakupić przed przybyciem do ośrodka. Bilet gościnny można odebrać w centrach informacyjnych po przedłożeniu ważnej karty Gopass. 1x Welne wejście do Centrum Wellness & Spa w hotelach TMR za 1000 punktów. Obowiązuje dla posiadacza karty oraz dla jednego gościa. Skorzystanie z wejścia: 1x w ciągu dnia. Saldo punktów można wykorzystać na zakup pobytu w hotelach TMR lub na jakąkolwiek inną ofertę z aktualnych nagród. Specjalne oferty są ważne od r. do r. a,

12 Ilość akcji 750 PROFIT: PUNKTÓW na karcie GOPASS VIP GOLD Ze specjalnej oferty można skorzystać dzięki programowi Gopass. Więcej informacji o tej prezentacji można znaleźć pod nazwą Jak to działa. Ze specjalnych ofert może skorzystać tylko akcjonariusz. Jeśli akcjonariusz nie jest zainteresowany wykorzystaniem swoich punktów, a więc także skorzystaniem ze specjalnej oferty (1x Całoroczny bilet imienny, 1x Bilet gościnny, 1x Wolne wejście do Wellness & Spa) może zamienić je na nagrody, które może wybrać z aktualnej oferty nagród lub podzielić się z innymi osobami przyłączonymi do jego konta. Osoby przyłączone mogą korzystać z punktów w ramach cennika on-line lub z aktualnych nagród w ramach programu Gopass, ale nie mogą z nich korzystać w specjalnej bonusowej ofercie akcjonariuszy. Saldo punktów (bez względu na ilość) zostanie odebrane akcjonariuszowi z konta z dniem r. Informacja ta dotyczy tylko punktów zdobytych za zakup akcji, nie dotyczy punktów zdobytych w naszych obiektach. b,

13 Jak to działa 1 Akcjonariusz może korzystać z profitów rejestrując się na stronie System automatycznie przekieruje akcjonariusza do specjalnego formularza znajdującego się na stronie Jeśli akcjonariusz jest posiadaczem karty GOPASS/Tatrypass, skorzysta z pierwotnych danych do logowania. Jeśli akcjonariusz nie jest jeszcze posiadaczem karty GOPASS/Tatrypass, musi się zarejestrować.

14 Jak to działa 2 Już jestem akcjonariuszem: wyświetli się formularz rejestracyjny zawierający dane akcjonariusza. W formularzu rejestracyjnym należy zaktualizować informację, na temat ilości akcji. Jestem nowym akcjonariuszem: wyświetli się czysty farmularz rejestracyjny, który należy wypełnić. Formularz zawiera niniejsze dane: imię i nazwisko, , telefon, ulica, kod pocztowy, miasto, kraj, numer PESEL, ilość akcji, na jakiej giełdzie były akcje zakupione i u którego pośrednika, oświadczenie na temat prawdziwości danych oraz sama rejestracja. Po wykonaniu i przyjęciu rejestracji, firma TMR potwierdzi jej prawidłowość oraz prawo do korzystania z profitu w ciągu 5 dni roboczych. Firma TMR potwierdzi em prawidłową rejestrację. Przy otrzymaniu potwierdzenia, akcjonariusz otrzyma swój profit za kupno akcji na swoje konto. Po potwierdzeniu prawidłowości rejestracji akcjonariusz otrzyma w ciągu 14 dni swoją kartę, która będzie nieprzenośna, a więc wystawiona na imię i nazwisko akcjonariusza.

15 Jak to działa 3 Akcjonariusz w ofertach pod swoim kontem będzie mógł wybrać jemu należną/e specjalną /e nagrodę/y, lub może swoje punkty wykorzystać w ramach cennika on-line, albo może punkty zamienić na nagrody, które może wybrać z aktualnej oferty nagród. W przypadku, gdy akcjonariusz nie jest zainteresowany wykorzystaniem profitu (punktów), może podzielić się nimi z innymi osobami przyłączonymi do jego konta. Osoby przyłączone mogą wykorzystać punkty w ramach cennika on-line lub na aktualne nagrody w ramach programu Gopass, nie mogą ich jednak zastosować na specjalną bonusową ofertę akcjonariuszy. Co oznacza przyłączone konto? Każdy zarejestrowany akcjonariusz może na swoim koncie GOPASS, na stronie internetowej zarejestrować się i przyłączyć do swojego konta GOPASS maksymalnie kolejnych dziesięć (10) osób, którym zostanie wydana tzw. podporządkowana karta GOPASS. Przyłączona karta GOPASS nie ma samodzielnego konta w programie GOPASS. Transakcje punktowe za zakup towarów i usług w obiektach TMR są ewidencjonowane i punkty zostają automatycznie przypisane na konto punktowe członka, który zarejestrował kartę. Za pośrednictwem przyłączonej karty nie można korzystać z rabatów za nazbierane punkty GOPASS.

16 Wykaz profitów Rejestracja aby skorzystać z prawa do profitu akcjonariuszy jest bardzo prosta i szybka. Nie należy drukować vouchera, którego w latach poprzednich należało oddać w centrum informacyjnym. Aby odebrać profit, nie musisz odwiedzać centrum informacyjnego, a więc nie musisz stać w kolejce, ponieważ swoją specjalną ofertę możesz doładować /aktywować bezpośrednio w domu. Akcjonariuszowi w ciągu 14 dni zostanie dostarczona osobista karta chipowa GOPASS prosto do domu. Po przyjeźdze do ośrodka możesz założyć buty narciarskie i udać się prosto na stok. Z kartą GOPASS możesz przeżyć pobyt w Tatrach jak nigdy dotąd i dodatkowo otrzymasz doskonałe nagrody. Karta GOPASS umożliwia Ci kupowanie po korzystniejszych cenach, dzięki niej zbierasz punkty, które możesz wymienić na kolejne nagrody i cieszyć się mnóstwem wrażeń. Za każde zaoszczędzone 1 zostanie na Twoją kartę GOPASS doliczony 1 punkt. Swoje punkty możesz kiedykolwiek wymienić za nagrody. Punkty otrzymujesz za wszystkie zakupy, dlatego nie zapomnij, aby mieć kartę zawsze przy sobie. Kartę profitów mamy dla Ciebie za darmo. Jedyną Twoją opłatą będzie wpłata zaliczki na nośnik GOPASS w kwocie 2.

17 PRZYKŁAD wykorzystania punktów w aktualnej ofercie e-shopu Przykład: KOLEJKI LINOWE Nazwa Ile to kosztuje? 1 dzień on-line Gopass 700 punktów Wieczorne szusowanie Łomnica pkt pkt. Przykład: TATRALANDIA Nazwa Ile to kosztuje? Masaż tatrzański punktów Vital packet dopłata punktów Przykład: HOTELE Nazwa 7 dniowy pobyt ze śniadaniem dla 2 osób w **** hotelu Romantyczna kolacja w SPA Ile to kosztuje? punktów bodov Przykład: TATRY MOTION Nazwa Wypożyczalnia sanek Ile to kosztuje? 100 punktów Serwis nart punktów Przechowalnia sprzętu 20 punktów + różne oferty Gastro

18 Co to jest GOPASS?? Karta GOPASS jest to karta chipowa, która służy jako Twój osobisty karnet, a więc korzystając z niej otrzymujesz wiele korzyści. Z kartą GOPASS możesz przeżyć niezapomniany pobyt w Tatrach i dodatkowo otrzmujesz doskonałe nagrody. Karta GOPASS oferuje produkty za korzystniejsze ceny i dzięki niej zbierasz punkty, za które możesz zamówić dalsze nagrody i potem przeżyć wiele niezapomnianych przygód. Za każde wydane 1 EURO na Twoją kartę GOPASS zostanie przypisany 1 punkt. Kiedykolwiek możesz swoje punkty zamienić za nagrody, jak na przykład wejście do kina 5D, wejście do Tatralandii lub możesz za darmo przedłużyć pobyt w hotelu. Punkty zbierasz za wszystkie zakupy, dlatego pamiętaj zawsze o swojej karcie. Kiedykolwiek możesz zamienić swoje punkty na nagrody. Z kartą GOPASS możesz robić zakupy w e-shopie oprócz karnetów oraz wejściówek do aquaparku, szkoły narciarskiej, wypożyczalni nart, pobytów hotelowych i licznych dalszych usług w ośrodkach JASNÁ Nízke Tatry, Vysoké Tatry lub Tatralandia.

19

20 Więcej informacji na temat profitów z karty GOPASS znajdziesz na stronie Więcej informacji na temat klubu akcjonariuszy znajdziesz na stronie

Nie czekaj! Zacznij rok szkolny z kartą PEKA

Nie czekaj! Zacznij rok szkolny z kartą PEKA Nie czekaj! Zacznij rok szkolny z kartą PEKA Odebrałem właśnie kartę PEKA Junior i teraz rządzę w autobusach i tramwajach Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN HANDLOWY Sprytny Karnet SEZON NARCIARSKI 2015/2016

REGULAMIN HANDLOWY Sprytny Karnet SEZON NARCIARSKI 2015/2016 REGULAMIN HANDLOWY Sprytny Karnet SEZON NARCIARSKI 2015/2016 1. Niniejszy regulamin handlowy na sezon narciarski 2015/2016 wydany przez spółkę Tatry mountain resorts, a.s. z siedzibą: Demänovská Dolina

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN HANDLOWY Sprytny Karnet SEZON NARCIARSKI 2015/2016

REGULAMIN HANDLOWY Sprytny Karnet SEZON NARCIARSKI 2015/2016 REGULAMIN HANDLOWY Sprytny Karnet SEZON NARCIARSKI 2015/2016 1. Niniejszy regulamin handlowy na sezon narciarski 2015/2016 wydany przez spółkę Tatry mountain resorts, a.s. z siedzibą: Demänovská Dolina

Bardziej szczegółowo

16.06.2010. Szanowni Państwo,

16.06.2010. Szanowni Państwo, 16.06.2010 Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że dbając o Państwa wygodę korzystania z Karty Programu Lojalnościowego DOM, z dniem 16 lipca 2010 r. wprowadzamy następujące udogodnienia: Bezpłatne

Bardziej szczegółowo

Rozdział II Postanowienia ogólne

Rozdział II Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW, KARNETÓW i WYDAWANIA KART KIBICA Na podstawie Uchwały nr 03/06/2015 z dnia 19.06.2015 roku Zarządu Tyski Sport S.A., wprowadza się poniższy Regulamin sprzedaży Biletów, Karnetów

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN BILETERII RTS Widzew Łódź S.A.

REGULAMIN BILETERII RTS Widzew Łódź S.A. REGULAMIN BILETERII RTS Widzew Łódź S.A. v.2013/13 Obowiązuje od dn. 10.06.2013r. do odwołania I. Definicje a. "Klub" oznacza RTS Widzew Łódź S.A.; b. "Mecz" oznacza spotkanie piłkarskie rozgrywane na

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW i KARNETÓW K.S. Energetyk ROW Rybnik. Rozdział I Definicje. Rozdział II Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW i KARNETÓW K.S. Energetyk ROW Rybnik. Rozdział I Definicje. Rozdział II Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW i KARNETÓW K.S. Energetyk ROW Rybnik Rozdział I Definicje 1. Organizator K.S. Energetyk ROW Rybnik, z siedzibą w Gliwicka 72,44-200 Rybnik, REGON 278094280, NIP 6422816684,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN STREFY KIBICA

REGULAMIN STREFY KIBICA REGULAMIN STREFY KIBICA 1. Strefa Kibica umożliwia przeglądanie i aktualizację swoich danych, kontakt z Klubem poprzez wysłanie formularza, udostępnienie karnetu innej osobie, zakup biletu lub karnetu

Bardziej szczegółowo

SOHO. System Obsługi Hotelu. Instrukcja obsługi programu. http://www.novitus.pl

SOHO. System Obsługi Hotelu. Instrukcja obsługi programu. http://www.novitus.pl SOHO System Obsługi Hotelu Instrukcja obsługi programu http://www.novitus.pl j - 2 - SPIS TREŚCI SPIS TREŚCI... 3 WPROWADZENIE... 7 1. WYMAGANIA SPRZĘTOWE I SYSTEMOWE... 8 2. PIERWSZE URUCHOMIENIE SYSTEMU

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU RODZINKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 01.09.2014

REGULAMIN PROGRAMU RODZINKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 01.09.2014 REGULAMIN PROGRAMU RODZINKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 01.09.2014 I. SŁOWNICZEK UŻYTYCH POJĘĆ. Terminy użyte w Regulaminie, o ile z kontekstu nie wynika inaczej, otrzymują następujące znaczenie:

Bardziej szczegółowo

Regulamin sklepu internetowego

Regulamin sklepu internetowego Regulamin sklepu internetowego I. Warunki ogólne 1. Niniejszy Regulamin jest podstawą sprzedaży i dostarczania produktów dostępnych na naszej stronie internetowej pod adresem: www.beatacupriak.pl oraz

Bardziej szczegółowo

Załącznik do zarządzenia nr 33/2013 REGULAMIN ZAKUPU BILETÓW ONLINE

Załącznik do zarządzenia nr 33/2013 REGULAMIN ZAKUPU BILETÓW ONLINE Załącznik do zarządzenia nr 33/2013 REGULAMIN ZAKUPU BILETÓW ONLINE 1 Postanowienia Ogólne 1. Niniejszy regulamin, (zwany dalej Regulaminem ), dotyczy zakupu online biletów grupowych oraz indywidualnych

Bardziej szczegółowo

Dokumentacja Użytkownika Systemu Konfiguracja Comarch ERP Altum z wszystko.pl. Wersja: 6.1

Dokumentacja Użytkownika Systemu Konfiguracja Comarch ERP Altum z wszystko.pl. Wersja: 6.1 Dokumentacja Użytkownika Systemu Konfiguracja Comarch ERP Altum z wszystko.pl Wersja: 6.1 Copyright 2012 COMARCH SA Wszelkie prawa zastrzeżone Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej

Bardziej szczegółowo

FAQ Najczęściej zadawane pytania

FAQ Najczęściej zadawane pytania FAQ Najczęściej zadawane pytania Spis Treści I. PYTANIA OGÓLNE... 2 II. KARNETY... 4 III. BILETY... 6 IV. KARTA KIK... 9 I. PYTANIA OGÓLNE Gdzie i jak mogę kupić karnet / bilet? Karnety i bilety można

Bardziej szczegółowo

Warunki Sprzedaży Groupon Sp. z o.o.

Warunki Sprzedaży Groupon Sp. z o.o. Warunki Sprzedaży Groupon Sp. z o.o. Na tej stronie przedstawiamy Warunki Sprzedaży Kuponów. 1. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA TEMAT WARUNKÓW SPRZEDAŻY 1.1. Co oznacza niniejszy dokument i kim my jesteśmy:

Bardziej szczegółowo

Schemat funkcjonowania systemu mobilet

Schemat funkcjonowania systemu mobilet Spis treści: 1. Najważniejsze cechy systemu mobilet Dlaczego warto korzystać z mobilet-u i czym różni się od znanych dotychczas systemów. 3 2. mobilet technologia jutra dostępna już dziś Czemu powstał,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROMOCJI Karta Rabatowa EUROCASH z dnia 01.02.2011

REGULAMIN PROMOCJI Karta Rabatowa EUROCASH z dnia 01.02.2011 Niniejszy Regulamin określa zasady Promocji "Karta Rabatowa EUROCASH", prowadzonej przez spółkę EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach przy ul. Wiśniowej 11, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

Nowy Przewodnik po Panelu Klienta AZ.pl

Nowy Przewodnik po Panelu Klienta AZ.pl Nowy Przewodnik po Panelu Klienta AZ.pl 1 SPIS TREŚCI SPIS TREŚCI... 2 WPROWADZENIE... 4 KORZYSTANIE Z PRZEWODNIKA PO PANELU KLIENTA... 6 LOGOWANIE... 7 BUDOWA PANELU KLIENTA... 9 MOJE DOMENY... 13 ZMIANA

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej e-mail: online@eurobank.pl pomoc telefoniczna: 801 700 100 1 Spis treści: eurobank online... 4 Aktywacja usługi... 7 Serwis telefoniczny... 8 Aktywacja usługi...

Bardziej szczegółowo

MANUAL РУКОВОДСТВО MANUÁL KÉZIKÖNYV MANUAL HANDBUCH MANUAL MANUÁL

MANUAL РУКОВОДСТВО MANUÁL KÉZIKÖNYV MANUAL HANDBUCH MANUAL MANUÁL MANUAL РУКОВОДСТВО MANUÁL KÉZIKÖNYV MANUAL HANDBUCH MANUAL MANUÁL SIEDZIBA KORPORACJI STARLIFE w Hostivicach, w Czechach Hostivice Palouky działka o powierzchni 10.000 m 2 centrum szkoleniowe dla 125 reprezentantów

Bardziej szczegółowo

1. Moje konto. 1.1. Rejestracja

1. Moje konto. 1.1. Rejestracja 1. Moje konto Chcesz wygodnie korzystać ze wszystkich funkcji Drogerii Internetowej Rossmann? Skorzystaj z porad dotyczących korzystania z drogerii online! Dzięki temu wizyta w sklep.rossnet.pl stanie

Bardziej szczegółowo

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika Spis treści Wstęp... 3 Przygotowanie do korzystania z Systemu Internetowego Banku BPH... 4 Zasady bezpieczeństwa przy korzystaniu z Systemu Internetowego

Bardziej szczegółowo

Poradnik kupującego kasę rejestrującą do ewidencji obrotu

Poradnik kupującego kasę rejestrującą do ewidencji obrotu Poradnik kupującego kasę rejestrującą do ewidencji obrotu Stoisz przed zakupem kasy fiskalnej? Nie wiesz jakie dokumenty złożyć do Urzędu Skarbowego? Jak uzyskać dodatkowy zwrot, przysługujący przy zakupie

Bardziej szczegółowo

Witamy w Inteligo! Serdecznie pozdrawiamy Zespół Inteligo. 1 inteligo.pl

Witamy w Inteligo! Serdecznie pozdrawiamy Zespół Inteligo. 1 inteligo.pl Przewodnik po koncie Cieszymy się i dziękujemy, że korzystasz z naszych usług! Misją Inteligo jest dostarczanie wygodnych i niezawodnych rozwiązań codziennego bankowania, inspirowanych potrzebami naszych

Bardziej szczegółowo

PEKAO24 BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

PEKAO24 BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH PEKAO24 BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH NAJLEPSZY INTERFEJS 7/2010 Przewodnik po serwisie Pekao24 Spis treści 1. Co to jest Pekao24? 4 2. Aktywacja Pekao24 5 3. Jak korzystać z serwisów

Bardziej szczegółowo

Regulamin Inwestowania obowiązuje od 1.1.2013

Regulamin Inwestowania obowiązuje od 1.1.2013 Regulamin Inwestowania obowiązuje od 1.1.2013 A. Przepisy wstępne B. Inwestowanie do produktów C. Postanowienia wspólne A. Przepisy wstępne 1. Przepisy wstępne 1.1. Generali PPF Invest PLC, z siedzibà

Bardziej szczegółowo

Regulamin premiowania uczestników gry Star-Typ Sport 2015. Regulamin premiowania uczestników gry Star-Typ Sport 2015. Strona 1

Regulamin premiowania uczestników gry Star-Typ Sport 2015. Regulamin premiowania uczestników gry Star-Typ Sport 2015. Strona 1 Regulamin premiowania uczestników gry Star-Typ Sport 2015 Strona 1 Klub STS 2015 1. Postanowienia wstępne i etapy klubowe 3 2. Rodzaje rankingów i sposoby zbierania punktów 4 Klub naziemny (offline) ----------------------------------------------------------------

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG ON-LINE WWW.AJAVI.COM W RAMACH PLATFORMY

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG ON-LINE WWW.AJAVI.COM W RAMACH PLATFORMY REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG ON-LINE W RAMACH PLATFORMY WWW.AJAVI.COM I. POSTANOWIENIA OGÓLNE. 1. Ilekroć w Regulaminie jest mowa o: 1) Aukcji należy przez to rozumieć procedurę prowadzącą do zawarcia umowy

Bardziej szczegółowo

R E G U L A M I N REZERWACJI I ZAKUPU BILETÓW LUB PRODUKTÓW ON-LINE POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ WWW.TEATRROMA.PL 1. DEFINICJE

R E G U L A M I N REZERWACJI I ZAKUPU BILETÓW LUB PRODUKTÓW ON-LINE POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ WWW.TEATRROMA.PL 1. DEFINICJE R E G U L A M I N REZERWACJI I ZAKUPU BILETÓW LUB PRODUKTÓW ON-LINE POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ WWW.TEATRROMA.PL 1 1. DEFINICJE Regulamin oznacza niniejszy regulamin zakupu i rezerwacji biletów i/lub produktów

Bardziej szczegółowo

Podatek drogowy dla samochodów ciężarowych - wytyczne uzupełniające dla kierowcy/ operatora

Podatek drogowy dla samochodów ciężarowych - wytyczne uzupełniające dla kierowcy/ operatora Podatek drogowy dla samochodów ciężarowych - wytyczne uzupełniające dla kierowcy/ operatora PODATEK DROGOWY DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - OPIS 1. Czym jest podatek drogowy dla samochodów ciężarowych? Podatek

Bardziej szczegółowo