SPIS TREŚCI... Szkolenia w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Sposób na zwiększenie konkurencyjności na rynku

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "SPIS TREŚCI... WWW.BENTLEY.COM/PL-PL/TRAINING. Szkolenia w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Sposób na zwiększenie konkurencyjności na rynku"

Transkrypt

1 SPIS TREŚCI... 2 Szkolenia w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu 3 Sposób na zwiększenie konkurencyjności na rynku 4-5 Kursy na odległość oraz elearning 6-7 Zwiększanie rentowności inwestycji szkoleniowych 8 Podsumowanie

2 SZKOLENIA W DOWOLNYM CZASIE I W DOWOLNYM MIEJSCU Dobrze wyszkolona kadra to najlepszy sposób na to by stworzyć właściwe warunki prowadzące do wzrostu wydajności pracy i polepszenia jej jakości, zwiększenia stabilizacji kadr, zmniejszenia kosztów związanych z naborem pracowników oraz do przyspieszenia ich rozwoju zawodowego. Wszystko to owocuje poprawą terminowości, mniejszą ilością popełnianych błędów, redukcją niezaplanowanych zmian w projekcie, zwiększeniu zysków i lepszymi perspektywami w biznesie. Korzystanie z zalet kursów Bentley Institute to najlepszy sposób na zapewnienie kadrze dobrego poziomu wyszkolenia, pozwalają one na szybkie opanowanie nowych technologii dobre przygotowanie do kolejnych przedsięwzięć zwiększenie wydajności wszystkich pracowników dopasowanie szkoleń do budżetu i celów firmy redukcję kosztów przejazdów dopasowanie szkoleń do rytmu pracy firmy uniknięcie problemów z dostosowaniem harmonogramu pracy do szkoleń Bentley Institute oferuje wszechstronne szkolenia dla specjalistów z zakresu inżynierii lądowej, architektury i budownictwa, projektowania instalacji przemysłowych oraz geoinżynierii. Dostęp do profesjonalnych kursów jest bardzo łatwy dzięki ich różnorodnym i elastycznym formom: Kursy stacjonarne z bezpośrednim instruktażem, odbywające się na terenie biura, sali szkoleniowej Bentleya, lub innego miejsca zgodnie z Państwa życzeniem. Nauka w sali szkoleniowej obejmuje wykłady i ćwiczenia praktyczne prowadzone przez doświadczonych instruktorów firmy Bentley. Nauka na odległość to kursy prowadzone na żywo za pośrednictwem Internetu przez doświadczonych instruktorów firmy Bentley. Uczestnicy mogą brać udział w szkoleniu siedząc przed własnym komputerem i jednocześnie znajdując się w wirtualnej sali szkoleniowej z zapewnioną łącznością z innymi kursantami. Wiele przedsiębiorstw korzysta z tego typu oferty, aby szkolić swoich pracowników symultanicznie mimo, że znajdują się oni w rożnych miejscach. elearning na życzenie to profesjonalne kursy dostępne na każdym stanowisku pracy przez internet, wykorzystujące różnorodne metody szkolenia. Możliwe jest obejrzenie i wysłuchanie nagranych wykładów Bentley Institute na temat wykorzystania produktów w konkretnych projektach, skorzystanie z praktycznych szkoleń dostosowanych do indywidualnego tempa pracy, uzyskanie szybkiego dostępu do instrukcji wideo dotyczących poszczególnych produktów firmy Bentley. WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT SZKOLEŃ W DOWOLNYM MIEJSCU I W DOWOLNYM CZASIE:

3 SPOSÓB NA ZWIĘKSZENIE KONKURENCYJNOŚCI NA RYNKU Dodatkowe szkolenia to sposób na poprawienie konkurencyjności na rynku. Bentley Institute udostępnia system elektronicznego certyfikowania, który pozwala śledzić i prezentować postępy w nauce. Każde ukończenie kursu lub wysłuchanie wykładu powoduje automatyczną aktualizację certyfikatu, niezależnie od wybranej opcji szkolenia Bentley Institute: kursy stacjonarne, nauka na odległość, elearning na życzenie. Dla profesjonalistów pracujących z oprogramowaniem firmy Bentley, certyfikat Bentley Institute jest dowodem podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego oraz sposobem na: Wyznaczanie ścieżki rozwoju zawodowego. Pokazanie rosnącej wartości jako pracownika, a także wkładu w rozwój firmy. Zwiększenie swoich szans na udział w atrakcyjnych projektach, mogących mieć wpływ na przyszłość zawodową. Gromadzenie potwierdzeń kwalifikacji użytecznych w całym życiu zawodowym. Certyfikaty elektroniczne zawierają m.in. jednostki akredytacyjne uznawane przez profesjonalne instytucje branżowe. System certyfikatów online jest również niezastąpionym narzędziem dla kadry kierowniczej, pozwalającym na: Sterowanie zatrudnieniem i rozwojem przedsiębiorstwa. Wpływanie na wzrost opłacalności przedsięwzięć poprzez dostosowanie ich do umiejętności załogi. Zwiększenie swoich szans w biznesie poprzez udokumentowane kwalifikacje kadry. Znalezienie najlepszego sposobu na dopasowanie możliwości pracowników do wymagań projektów. JAK ZDOBYĆ PIĘĆ GWIAZDEK? System oceniania, w którym uczestnik szkolenia może uzyskać do pięciu gwiazdek, jest oparty na sumowaniu punktów za udział w kursach. Użytkownicy z dużą ilością gwiazdek otrzymują specjalne oferty i inne formy nagród od firmy Bentley. Poprzez certyfikaty online oraz system gwiazdek możliwe jest pokazanie własnych wysiłków poczynionych na rzecz rozwoju zawodowego. Dodatkowo system gwiazdek umożliwia przeprowadzenie testów porównawczych pozwalających na utrzymanie wysokiej konkurencyjności firmy dzięki odpowiedniej ilości szkoleń. Jak sprawdzić aktualną ocenę w systemie gwiazdkowym? Zapraszamy do sprawdzenia aktualnego certyfikatu i oceny w systemie gwiazdek pod adresem: WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT :

4 KURSY NA ODLEGŁOŚĆ Kursy na odległość są prowadzone przez instruktora za pośrednictwem sieci, umożliwiając interaktywną wymianę informacji i uzyskanie wsparcia, podczas gdy uczestnicy uczą się w swoich domach lub biurach. Kursanci, mimo, iż są w różnych miejscach mogą współpracować ze sobą w wirtualnej sali szkoleniowej i otrzymywać na żywo wsparcie swojego instruktora. instruktaż w czasie rzeczywistym przez sieć brak konieczności podróżowania regularnie prowadzone kursy dopasowanie do potrzeb kursantów indywidualnych oraz grup szkolenia dopasowane do specyfiki klienta dostosowanie do systemu pracy szkolenie kadry z wielu biur w jednej wirtualnej sali szkoleniowej Współpraca na żywo w czasie rzeczywistym Narzędzia wykorzystywane w kursach na odległość dają możliwość zaistnienia wielu form interakcji w trakcie współpracy na żywo pomiędzy instruktorami i uczestnikami: Bentley Moderator instruktaż na żywo z wykorzystaniem łączności audio Aplikacja udostępniona w Internecie udostępnianie aplikacji współdziałanie w czasie rzeczywistym wirtualna tablica ułatwiająca wyjaśnianie zagadnień kanał indywidualnej wymiany informacji pomiędzy instruktorem a kursantem system wymiany wiadomości i wiele innych. Pokój konsultacyjny Bentley Instruktor Uczestnicy i instruktor dzielą się aplikacjami w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem kanału audio. Takie warunki nauki powodują wrażenie, że instruktor jest obecny przy uczestniku kursu, gdy ten potrzebuje pomocy lub chce zadać pytanie. AKTUALNY WYKAZ KURSÓW NA ODLEGŁOŚĆ: Uczestnicy

5 elearning na życzenie Dzięki Bentley Institute elearning na życzenie posiadamy stały dostęp do setek godzin szkoleń. Użytkownik może błyskawicznie odnaleźć poszukiwany kurs i szybko wrócić do pracy. Zarówno nowi jak i stali użytkownicy znajdą dla siebie takie materiały, które podniosą ich wydajność i wzbogacą doświadczenie. Użytkownicy ETS (Enterprise Training Subscription) oraz subskrybenci Bentley LEARN mają wyłączne prawo dostępu do pełnych zasobów biblioteki, wykładów i kursów. Brak konieczności podróżowania Szybsze przyswajanie wiedzy Redukcja kosztów. Zmniejszenie czasu spędzonego w oderwaniu od pracy nad projektami. Koncentracja nad specyficznymi zagadnieniami. Praca we własnym tempie. elearning na życzenie- ćwiczenia praktyczne Mają one ten sam stopień trudności, co ćwiczenia dostępne w kursach stacjonarnych Bentley Institute oraz w kursach na odległość. Zajęcia są dostosowane do potrzeb uczestników tak, aby mogli pracować w swoim własnym tempie. elearning na życzenie-wykłady Trwają zwykle około jednej godziny i są prowadzone przez doświadczonych instruktorów firmy Bentley oraz dostawców oprogramowania. Wśród tematów są najistotniejsze ćwiczenia, zestawienia specyficznych właściwości programów i przykłady praktycznego wykorzystania produktów Bentleya z całego świata. Feature clips są krótkimi filmami wideo dotyczącymi poszczególnych zadań i dostarczają odpowiednich instrukcji do ich wykonania. Certyfikowanie Udział w elearning na żądanie jest automatycznie rozpoznawany i dopisywany do elektronicznego certyfikatu Bentley Institute. WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT SZKOLEŃ ELEARNING NA ŻYCZENIE:

6 BENTLEY LEARN Nauka na każdym stanowisku pracy Bentley LEARN to program subskrypcji, który umożliwia nieograniczony dostęp do Bentley Institute elearning na życzenie. Bentley Learn niweluje wszelkie przeszkody w uczeniu się takie jak czas, dostępność tematów i koszty, jakie firma musiałaby ponieść w związku z kursami niezbędnymi do podnoszenia wydajności i konkurencyjności. We właściwym czasie Bentley LEARN sprawia, że szkolenie może się odbyć dokładnie wtedy, kiedy jest potrzebne. nauka o każdej porze praca we własnym tempie niwelowanie problemów związanych z harmonogramem oszczędność czasu poświęconego na podróż. Na właściwy temat Bentley LEARN zawiera szeroki wybór tematów, aby można było nauczyć się dokładnie tego, co jest potrzebne i szybko wrócić do pracy. 24 godzinny dostęp do konkretnych tematów. Budownictwo, inżynieria lądowa, geoinżynieria, instalacje przemysłowe MicroStation, ProjectWise, wizualizacja i programowanie Setki kursów i wykładów Setki godzin materiałów audiowizualnych Nauczanie na wszystkich poziomach. Każdego roku setki godzin nowych szkoleń. Za właściwą cenę Bentley LEARN oferuje prosty sposób zwiększenia rentowności inwestycji: Najlepszy sposób na dobre wyszkolenie załogi. Usprawnienie finansowania i zarządzania. Roczna opłata zależna od skali przedsięwzięcia. Bez kosztów podróży. WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT BENTLEY LEARN:

7 SUBSKRYPCJA SZKOLEŃ ENTERPRISE TRAINING SUBSCRIPTION (ETS) Najlepszy sposób wyszkolenia kadry ETS oferuje najbardziej wszechstronny i elastyczny system szkoleń dla całego przedsiębiorstwa ze stałą opłatą roczną, co pozwala usprawnić finansowanie i zarządzanie. Maksymalizacja zwrotu kosztów inwestycji w szkolenie pracowników ETS dostarcza maksymalną ilość szkoleń za minimalne koszty: Dostępność dla całego przedsiębiorstwa Usprawnienie sposobów finansowania i zarządzania Stała opłata roczna Różnorodność opcji szkoleń dzięki możliwości łączenia form nauczania Elastyczne łączenie form nauczania ETS dostarcza maksymalną ilość szkoleń dzięki strategii łączenia różnych opcji szkoleniowych elearning na życzenie (obejmuje Bentley Learn) Kursy z rezerwacją miejsc prowadzone przez instruktora w sali szkoleniowej i na odległość Szkolenia dopasowane do potrzeb odbiorcy i jego harmonogramu pracy W Państwa biurze lub w pracowniach Bentley Institute Prawo do udziału w szkoleniach podczas Konferencji BE, oraz poprzez nauczanie na odległość. Ocena sytuacji i planowanie Za pomocą ETS Bentley współpracuje z Państwa przedsiębiorstwem, aby stworzyć własny plan szkoleniowy zgodny z celami całego przedsięwzięcia i umożliwia właściwe szkolenie właściwych ludzi we właściwym czasie: Ocena sytuacji w przedsiębiorstwie (rozpoznanie potrzeb) Dopasowanie szkoleń do potrzeb odbiorcy WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT ETS:

8 SZKOLENIA DLA KAŻDEGO KLIENTA, CELU I BUDŻETU Niezależnie od poziomu doświadczenia wielkości przedsiębiorstwa i wyasygnowanych na kursy środków każdy może znaleźć w Bentley Institute odpowiednią dla siebie ofertę szkoleniową Ponad 100 kursów prowadzonych przez instruktorów Ustalony program kursów dla odbiorców indywidualnych Kursy stacjonarne i na odległość Szkolenia dopasowane do potrzeb odbiorcy grupowego w jego biurze, w pracowniach Bentley Institute albo poprzez nauczanie na odległość Subskrypcja szkoleń dla firm Programy szkoleniowe Bentley Institute Administratorzy systemów Menadżerowie projektów Inżynierowie i Architekci Asystenci projektantów / kreślarze Dzięki rocznym programom subskrypcyjnym, Bentley Learn oraz Enterprise Training Subscriptions firmy mogą zwiększyć swoją rentowność oraz wyszkolić więcej osób. PODSUMOWANIE OFERTY Oferta szkoleniowa Forma zakupu Formy kursu Typ kursu Zakup Subskrypcja Kursy stacjonarne Kursy na odległość Prowadzone przez Instruktorów lub wykładowców Ćwiczenia lub wykłady Ustalony program Kursów Kursy dopasowane do potrzeb odbiorców we własnym biurze lub w pracowni Bentley Institute Enterprise Training Subscription Zawiera Bentley Learn Szkolenia na życzenie Ćwiczenia lub wykłady -- Bentley LEARN Prosimy o kontakt ze specjalistą do spraw szkoleń, który pomoże podjąć decyzję, który program szkoleniowy najlepiej odpowiada celom i budżetowi Państwa firmy. Bentley System Polska ul. Nowogrodzka 68 (budynek Prima Court) Warszawa POLSKA tel. (+48) fax. (+48) Bentley Systems Europe B.V. Wegalaan JC Hoofddorp Postbus GE Hoofddorp, The Netherlands tel. (+31) fax. (+31) Bentley Systems, Incorporated. Bentley, Bentley Institute, Bentley LEARN, Enterprise Training Subscription, MicroStation są zarejestrowanymi lub niezarejestrowanymi znakami towarowymi lub usługami Bentley Systems, Incorporated albo jednej z jej spółek zależnych, należących w całości lub w części do Bentley Systems. Inne marki lub nazwy produktów należą do ich prawnych właścicieli. BAA /Z001 04/07

STRATEGIA PLANOWANIA SZKOLEŃ E-LEARNINGOWYCH

STRATEGIA PLANOWANIA SZKOLEŃ E-LEARNINGOWYCH Maria KĘDZIERSKA Zakład Szkoleń CNBOP-PIB STRATEGIA PLANOWANIA SZKOLEŃ E-LEARNINGOWYCH E-learning trainings the strategy of planning Streszczenie Materiał zawiera omówienie zagadnień wprowadzających formy

Bardziej szczegółowo

Przygotowanie do wprowadzenia innowacji, czyli jak zmiany organizacyjne w dziale informatycznym przyczyniają się do sukcesu ujednoliconej komunikacji

Przygotowanie do wprowadzenia innowacji, czyli jak zmiany organizacyjne w dziale informatycznym przyczyniają się do sukcesu ujednoliconej komunikacji Przygotowanie do wprowadzenia innowacji, czyli jak zmiany organizacyjne w dziale informatycznym przyczyniają się do sukcesu ujednoliconej komunikacji Spis treści Wstęp... 1 Unifikacja i zmiany... 2 Ujednolicona

Bardziej szczegółowo

kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym Wydanie Jubileuszowe lat w P olsce

kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym Wydanie Jubileuszowe lat w P olsce 15 lat w P olsce Wydanie Jubileuszowe kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym W środku między innymi: 15 lat Man and Machine w Polsce Quiz dla czytelników Pakiety narzędzi dla kreatywnego inżyniera

Bardziej szczegółowo

Transfer projektu INNOVATRAIN. INNOVATRAIN TRANSFER metodologia

Transfer projektu INNOVATRAIN. INNOVATRAIN TRANSFER metodologia Transfer projektu INNOVATRAIN INNOVATRAIN TRANSFER metodologia Informacje o projekcie Nazwa projektu: Transfer projektu INNOVATRAIN Skrót: INNOVATRAIN TRANSFER Okres wdrażania projektu: 01.10.2012 30.09.2014

Bardziej szczegółowo

Mirosław Kurkowski. Podręcznik dla autorów kursów prowadzonych z zastosowaniem metody e-learningu

Mirosław Kurkowski. Podręcznik dla autorów kursów prowadzonych z zastosowaniem metody e-learningu Mirosław Kurkowski Podręcznik dla autorów kursów prowadzonych z zastosowaniem metody e-learningu z uwzględnieniem grupy beneficjentów w wieku powyżej 50 lat, organizacji wsparcia dla beneficjentów w formach

Bardziej szczegółowo

EKSPERTYZA. dotycząca zastosowania e-learningu w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

EKSPERTYZA. dotycząca zastosowania e-learningu w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego EKSPERTYZA dotycząca zastosowania e-learningu w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego EKSPERTYZA dotycząca zastosowania e-learningu w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Przygotowana

Bardziej szczegółowo

Szkolenia CAD z obsługi oprogramowania Autodesk. CAD Academy. Twoja droga do sukcesu

Szkolenia CAD z obsługi oprogramowania Autodesk. CAD Academy. Twoja droga do sukcesu Szkolenia CAD z obsługi oprogramowania Autodesk CAD Academy Twoja droga do sukcesu 2 Podążaj z nami drogą do sukcesu wykorzystując do maksimum możliwości komputerowych systemów inżynierskich firmy Autodesk.

Bardziej szczegółowo

ORACLE ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI (LEARNING MANAGEMENT)

ORACLE ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI (LEARNING MANAGEMENT) NAJWAŻNIEJSZEA FUNKCJE kompleksowe zarządzanie kompetencjami pracowników związanymi ze zdobywaniem wiedzy tworzenie uporządkowanych ścieżek nauczania wspomagających monitorowanie wydajności i rozwój zawodowy

Bardziej szczegółowo

Przewodnik Metodyczny Szkoleń Blended-learning Wykorzystanie Internetu w Biznesie. (na przykładzie projektu SME.net.pl)

Przewodnik Metodyczny Szkoleń Blended-learning Wykorzystanie Internetu w Biznesie. (na przykładzie projektu SME.net.pl) 2009 Przewodnik Metodyczny Szkoleń Blended-learning Wykorzystanie Internetu w Biznesie (na przykładzie projektu SME.net.pl) Spis treści Zagadnienia Strona A. OGÓLNE INFORMACJE O PROJEKCIE SME.NET.PL 2

Bardziej szczegółowo

Świadczenie usług na rzecz MŚP

Świadczenie usług na rzecz MŚP Świadczenie usług na rzecz MŚP 1 SPIS TREŚCI Strona 1. Kontekst 4 1.1 MŚP w Regionie Morza Bałtyckiego 4 1.2 Potrzeby MŚP 7 1.3 Usługi specjalne na rzecz MŚP 8 2. Najlepsze Praktyki dot. usług na rzecz

Bardziej szczegółowo

ISBN 978 83 927542 0 6 MODEL FUNKCJONOWANIA CENTRUM DORADZTWA I ROZWOJU US UG TELENAUCZANIA MONOGRAFIA WARSZAWA 2007

ISBN 978 83 927542 0 6 MODEL FUNKCJONOWANIA CENTRUM DORADZTWA I ROZWOJU US UG TELENAUCZANIA MONOGRAFIA WARSZAWA 2007 ISBN 978 83 927542 0 6 2007 MODEL FUNKCJONOWANIA CENTRUM DORADZTWA I ROZWOJU US UG TELENAUCZANIA MONOGRAFIA WARSZAWA 2007 ISBN 978 83 927542 0 6 2007 MODEL FUNKCJONOWANIA CENTRUM DORADZTWA I ROZWOJU US

Bardziej szczegółowo

MODELOWY OŚRODEK NIEFORMALNEGO KSZTAŁCENIA SPECJALISTÓW W DZIEDZINIE E LEARNINGU

MODELOWY OŚRODEK NIEFORMALNEGO KSZTAŁCENIA SPECJALISTÓW W DZIEDZINIE E LEARNINGU INSTYTUT MASZYN MATEMATYCZNYCH BOŻENA PRZYBOROWSKA MAŁGORZATA RUBIN WOJCIECH KUBERA MODELOWY OŚRODEK NIEFORMALNEGO KSZTAŁCENIA SPECJALISTÓW W DZIEDZINIE E LEARNINGU MONOGRAFIA Warszawa 2008 MODELOWY OŚRODEK

Bardziej szczegółowo

Metodyka szkoleń z zastosowaniem Webcastu

Metodyka szkoleń z zastosowaniem Webcastu Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną

Bardziej szczegółowo

Spis treści Wprowadzenie... 5 Platformy e-learningowe... 10 Zainteresowanie społeczeństwa... 19 Skuteczność zdalnego nauczania...

Spis treści Wprowadzenie... 5 Platformy e-learningowe... 10 Zainteresowanie społeczeństwa... 19 Skuteczność zdalnego nauczania... 1 3 Spis treści 1. Wprowadzenie... 5 1.1. Wstęp... 5 1.2. Podstawowe pojęcia... 6 1.3. Klasyfikacje szkoleń... 8 2. Platformy e-learningowe... 10 2.1. Standardy... 10 2.2. Przegląd platform... 13 2.3.

Bardziej szczegółowo

Unified Communications

Unified Communications Unified Communications 1 Spis treści Komunikaty zintegrowane Robert Jesionek Polski rynek otwarty na rozwiązania zunifikowanej komunikacji Barbara Mejssner Na czym polega koncepcja Unified Communications?

Bardziej szczegółowo

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Corporation Wrzesień 2006 Informacja zawarta w tym dokumencie reprezentuje obecny pogląd Microsoft Corporation na sprawy poddane dyskusji od

Bardziej szczegółowo

Budowa Europejskiego Wirtualnego Kampusu. dla osób k s z t a ł c ą c y c h się. w m i e j s c u p racy

Budowa Europejskiego Wirtualnego Kampusu. dla osób k s z t a ł c ą c y c h się. w m i e j s c u p racy Budowa Europejskiego Wirtualnego Kampusu dla osób k s z t a ł c ą c y c h się w m i e j s c u p racy Wstęp Celem niniejszej broszury, dostępnej w językach: angielskim, francuskim, polskim, portugalskim,

Bardziej szczegółowo

Online Elektroniczna wersja publikacji dostępna jest na stronie internetowej projektu http://www.tcteacher.eu

Online Elektroniczna wersja publikacji dostępna jest na stronie internetowej projektu http://www.tcteacher.eu Projekt Nauczyciel w sieci/tc*teacher został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Zarówno projekt jak i publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autorów a Komisja Europejska

Bardziej szczegółowo

Dojrzałość rynku elektronicznego biznesu typu B2B w Polsce na przykładzie doświadczeń we wdrażaniu działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna

Dojrzałość rynku elektronicznego biznesu typu B2B w Polsce na przykładzie doświadczeń we wdrażaniu działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Dojrzałość rynku elektronicznego biznesu typu B2B w Polsce na przykładzie doświadczeń we wdrażaniu działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 Wstęp Głównym celem przedstawionej

Bardziej szczegółowo

Platforma supermemo.net oferta dla szkół językowych i firm szkoleniowych. Oferta platformy e-learningowej supermemo.net

Platforma supermemo.net oferta dla szkół językowych i firm szkoleniowych. Oferta platformy e-learningowej supermemo.net Platforma supermemo.net oferta dla szkół językowych i firm szkoleniowych Rozwój społeczeństwa informacyjnego na przestrzeni ostatnich kilku lat stworzył nowe możliwości wspomagania procesu nauczania języków

Bardziej szczegółowo

Metodyka Webinarów. wersja 1.0. Video conference use for adult learning. konsorcjum projektu:

Metodyka Webinarów. wersja 1.0. Video conference use for adult learning. konsorcjum projektu: Metodyka Webinarów wersja 1.0 Video conference use for adult learning konsorcjum projektu: Niniejszy dokument Metodyka Webinarów wer. 1.0 został przygotowany w ramach projektu Webinar 2 Learn video conference

Bardziej szczegółowo

Łatwy start w świecie handlu elektronicznego IBM WebSphere Commerce wiodąca platforma dla e-biznesu

Łatwy start w świecie handlu elektronicznego IBM WebSphere Commerce wiodąca platforma dla e-biznesu Łatwy start w świecie handlu elektronicznego IBM WebSphere Commerce wiodąca platforma dla e-biznesu Czy w twojej firmie... obsługa zamówień jest powolna, kosztowna i podatna na błędy? występują problemy

Bardziej szczegółowo

ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw

ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw WPROWADZENIE Aby zapewnić sobie elastyczność i możliwość szybkiego

Bardziej szczegółowo

Zastosowanie platformy zdalnego nauczania w edukacji

Zastosowanie platformy zdalnego nauczania w edukacji Zastosowanie platformy zdalnego nauczania w edukacji Dariusz Nojszewski Copyright by Instytut Badań nad Demokracją 1 Instytut Badań nad Demokracją i Studium Prawa Europejskiego w Warszawie Al. Jerozolimskie

Bardziej szczegółowo

O Firmie... 3 Szkolenia e-learningowe... 4. Szkolenia gotowe i dedykowane... 5 Rozwiązania metodyczne... 6 Możliwości zastosowania...

O Firmie... 3 Szkolenia e-learningowe... 4. Szkolenia gotowe i dedykowane... 5 Rozwiązania metodyczne... 6 Możliwości zastosowania... Oferta handlowa Spis treści O Firmie... 3 Szkolenia e-learningowe... 4 Szkolenia gotowe i dedykowane... 5 Rozwiązania metodyczne... 6 Możliwości zastosowania... 11 Dodatkowe obszary działalności... 14

Bardziej szczegółowo

Szkolenia w branży projektowobudowlanej:

Szkolenia w branży projektowobudowlanej: Szkolenia w branży projektowobudowlanej: Jak zyskać przewagę nad konkurencją Raport opublikowany za zgodą firmy ZweigWhite Przez Bentley Systems, Incorporated Lipiec 2005 Streszczenie Istnieją trzy główne

Bardziej szczegółowo

Znaczenie technologii komputerowej we wzroście efektywności szkolenia zawodowego pracowników

Znaczenie technologii komputerowej we wzroście efektywności szkolenia zawodowego pracowników Michał Kozioł Akademia Ekonomiczna w Krakowie Marcin Żmigrodzki Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie Znaczenie technologii komputerowej we wzroście efektywności szkolenia zawodowego pracowników

Bardziej szczegółowo

Co to jest mobile learning?

Co to jest mobile learning? A więc myślisz o mobile learning v.2 Co to jest mobile learning? Mobile learning ma miejsce wtedy, gdy ludzie korzystają ze swoich urządzeń przenośnych w celu uczenia się, a zatem nie ogranicza ich dana

Bardziej szczegółowo

RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ

RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ Nadzór pedagogiczny System Ewaluacji Oświaty RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI "COLLEGE MEDYCZNY" Kielce Kuratorium Oświaty w Kielcach Wstęp Prezentowany raport jest rezultatem

Bardziej szczegółowo