Przy Tesco umyją ci auto

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Przy Tesco umyją ci auto"

Transkrypt

1 Przy Tesco umyją ci auto :32 aktualizacja: :32 Przy marketach Tesco w całym kraju powstaną bezdotykowe myjnie na licencji wrocławskiej firmy Auto-Spa. Pierwsza myjnia w barwach Auto-Spa ruszyła w 2009 roku. Obecnie firma zarządza 17 myjniami własnymi, w tym roku planuje uruchomić ok. 30 myjni partnerskich. Auto-Spa ma wyłączność na budowę i eksploatację bezdotykowych myjni przy hiper i supermarketach Tesco. Obecnie stara się też o lokalizacje pod myjnie przy innych centrach handlowych. W zależności od liczby stanowisk całkowity koszt budowy i uruchomienia trzystanowiskowej myjni bezdotykowej to około 500 tys. zł PJ Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem

2 Znana sieć sklepów będzie mieć automyjnie pm; les aktualizacja: :18 Bezdotykowe myjnie powstaną przy super- i hipermarketach Tesco w ramach umowy zawartej z wrocławską firmą Auto-Spa. Auto-Spa w tym roku planuje wybudowanie ok. 30 myjni partnerskich. Powstają one na zasadzie franczyzy. Przystępujący do sieci mogą wybierać spośród dwustu lokalizacji na terenie całego kraju. Całkowity koszt budowy i uruchomienia trzystanowiskowej myjni bezdotykowej to około 500 tys. zł (jedną trzecią wykłada z własnej kieszeni franczyzobiorca). Tesco w chwili obecnej ma 27 stacji benzynowych otwartych 24 godziny na dobę. Sklepom nie wystarcza już, że karmią, ubierają czy sprzedają paliwo. Dziś większość proponuje już własne karty kredytowe (m.in. Real i Auchan), można tam zaciągnąć pożyczkę, wywołać zdjęcia, zapłacić rachunki za prąd, kupić los w kolekturze Lotto (Carrefour), ubezpieczenie (Tesco) bądź usługi telefonii komórkowej (Biedronka). Polska pod tym względem jest jednak jeszcze mało rozwinięta. Na przykład Carrefour we Francji rozpoczął w ubiegłym roku plan zmian swoich sklepów, aby uczynić je "bardziej przestronnymi i przyjaznymi dla klientów". Wśród pomysłów na zachęcenie klientów są m.in.: zatrudnianie nianiek, z którymi będzie można zostawić dzieci, konkursy i bezpłatne kursy gotowania. Z kolei Tesco w ramach zdobycia pozycji lidera w Korei Południowej chce zaproponować klientom oprócz zakupów, m.in. kursy języka angielskiego i... zajęcia baletowe. W niedalekiej przyszłości w markecie będzie można się nawet leczyć. W Wielkiej Brytanii sieć Sainsbury's wprowadziła testowo do jednej ze swoich placówek lekarzy. Zakupy można było więc połączyć z badaniem gardła. Brytyjski rząd zaproponował zresztą supermarketom i innym firmom prywatnym, aby zakładały przychodnie w ramach poprawy dostępu do opieki zdrowotnej. Podobną usługę oferują już niektóre sklepy w USA.

3 Tesco stawia na myjnie przy hipermarketach pb.pl , 17:13 Auto-Spa - podał portal pb.pl. Auto-Spa ma wyłączność na budowę i eksploatację bezdotykowych myjni przy hiper i supermarketach Tesco. Obecnie stara się też o lokalizacje pod myjnie przy innych centrach handlowych. Budowa jednej myjni to koszt ok. 500 tys. zł.

4 Przy marketach Tesco powstaną myjnie bezdotykowe Auto-Spa. pb.pl , 18:00 Przy marketach Tesco w całym kraju powstaną bezdotykowe myjnie na licencji wrocławskiej firmy Auto-Spa - podał portal pb.pl. Jak czytamy w portalu, Auto-Spa ma wyłączność na budowę i eksploatację bezdotykowych myjni przy hiper i supermarketach Tesco. Obecnie stara się też o lokalizacje pod myjnie przy innych centrach handlowych. Budowa jednej myjni to koszt ok. 500 tys. zł.

5 Auto-Spa pod rękę z Tesco Auto-Spa. Pierwsza myjnia w barwach Auto-Spa ruszyła w 2009 roku. Obecnie firma zarządza 17 myjniami własnymi, ale plany Auto-Spa na ten rok są ambitne. Do końca 2011 roku sieć ma powiększyć się o blisko 30 myjni partnerskich. Nowe punkty będą powstawać nie tylko w pobliżu sklepów brytyjskiej sieci, bowiem firma pozyskuje też lokalizacje wokół innych centrów handlowych. Samochód w myjni Auto-Spa zlokalizowanej w sąsiedztwie marketu Tesco. - O sukcesie bezdotykowej myjni w dużej mierze decyduje lokalizacja wyjaśnia Sławomir Decewicz, prezes zarządu Auto-Spa. Dlatego naszym partnerom przekazujemy lokalizacje o ogromnym potencjale przy hiper i supermarketach Tesco, które są znakomitym generatorem ruchu. Przystępujący do sieci., partnerzy mogą wybierać spośród ponad dwustu lokalizacji na terenie całego kraju. Franczyzobiorca może kupić już istniejącą myjnię, może też postawić własną, w wybranej przez siebie lokalizacji z przygotowanym pozwoleniem na budowę.. Auto-Spa, mając dostęp do wielu dostawców maszyn, pozostawia partnerowi prawo. wyboru marki urządzeń, które będą zakupione do jego myjni. Potencjalny partner, na podstawie oszacowanych kosztów i prognozowanych zysków, może wybrać najkorzystniejszy dla siebie wariant. W zależności od liczby stanowisk całkowity koszt budowy i uruchomienia trzystanowiskowej myjni bezdotykowej to około 500 tys. zł. Partner musi mieć wkład własny w wysokości co najmniej 30 proc. tej kwoty. Franczyzobiorcy mogą liczyć na pomoc Auto-Spa w finansowaniu inwestycji. (mak)

6 Franczyzowe myjnie przy marketach Tesco Auto-Spa. Pierwsza myjnia w barwach Auto-Spa ruszyła w 2009 roku. Obecnie firma zarządza 17 myjniami własnymi, w tym roku planuje wybudować ok. 30 myjni partnerskich przy marketach Tesco. Firma pozyskuje też lokalizacje wokół innych centrów handlowych. "O sukcesie bezdotykowej myjni w dużej mierze decyduje lokalizacja" - wyjaśnia Sławomir Decewicz, prezes zarządu Auto-Spa. - "Naszym partnerom przekazujemy lokalizacje o ogromnym potencjale - przy hiper i supermarketach Tesco, które są znakomitym generatorem ruchu." Przystępujący do sieci partnerzy mogą wybrać jedną spośród ponad dwustu lokalizacji na terenie całego kraju. Franczyzobiorca ma możliwość zakupu już istniejącej myjni, może też postawić własną na wybranej lokalizacji z przygotowanym pozwoleniem na budowę. Auto-Spa mając dostęp do wielu dostawców maszyn, pozostawia partnerowi prawo wyboru marki urządzeń, które będą zakupione do jego myjni. Potencjalny partner, na podstawie oszacowanych kosztów i prognozowanych zysków, może wybrać najkorzystniejszy dla siebie wariant i tak zorganizować inwestycję, by była dla niego jak najbardziej opłacalna. W zależności od liczby stanowisk całkowity koszt budowy i uruchomienia trzystanowiskowej myjni bezdotykowej to około 500 tys. zł., jednak partnerzy muszą dysponować wkładem własnym w wysokości jedynie 30 proc. tej sumy. Swoim franczyzobiorcom Auto-Spa oferuje bowiem finansowanie inwestycji. (Maja Święcka)

7 Franczyzowe myjnie przy marketach Tesco Przy marketach Tesco w całym kraju powstaną bezdotykowe myjnie na licencji wrocławskiej firmy Auto-Spa. W tym roku Auto-Spa planuje wybudować ok. 30 myjni partnerskich przy marketach Tesco. Firma pozyskuje też lokalizacje wokół innych centrów handlowych. - O sukcesie bezdotykowej myjni w dużej mierze decyduje lokalizacja wyjaśnia Sławomir Decewicz, prezes zarządu Auto-Spa. Naszym partnerom przekazujemy lokalizacje o ogromnym potencjale przy hiper i supermarketach Tesco, które są znakomitym generatorem ruchu. Przystępujący do sieci partnerzy mogą wybrać jedną spośród ponad dwustu lokalizacji na terenie całego kraju. Franczyzobiorca ma możliwość zakupu już istniejącej myjni, może też postawić własną na wybranej lokalizacji z przygotowanym pozwoleniem na budowę. Auto-Spa mając dostęp do wielu dostawców maszyn, pozostawia partnerowi prawo wyboru marki urządzeń, które będą zakupione do jego myjni. Potencjalny partner, na podstawie oszacowanych kosztów i prognozowanych zysków, może wybrać dla siebie wariant i tak zorganizować inwestycję, by była dla niego jak najbardziej opłacalna. W zależności od liczby stanowisk całkowity koszt budowy i uruchomienia trzystanowiskowej myjni bezdotykowej to około 500 tys. zł., jednak partnerzy muszą dysponować wkładem własnym w wysokości jedynie 30 proc. tej sumy.

8 Franczyzowe myjnie przy marketach Tesco redakcja autoflesz.pl Źródło: Karolina Bałachowicz, profisystem.pl :29 Auto-Spa. To kolejna dodatkowa usługa, po stacjach paliw, w sieci angielskiej firmy. Auto-Spa. Pierwsza myjnia w barwach Auto-Spa ruszyła w 2009 roku. Obecnie firma zarządza 17 myjniami własnymi, w tym roku planuje wybudować ok. 30 myjni partnerskich przy marketach Tesco. Firma pozyskuje też lokalizacje wokół innych centrów handlowych. - O sukcesie bezdotykowej myjni w dużej mierze decyduje lokalizacja wyjaśnia Sławomir Decewicz, prezes zarządu Auto-Spa Naszym partnerom przekazujemy lokalizacje o ogromnym potencjale przy hiper i supermarketach Tesco, które są znakomitym generatorem ruchu- dodaje Przystępujący do sieci partnerzy mogą wybrać jedną spośród ponad dwustu lokalizacji na terenie całego kraju. Franczyzobiorca ma możliwość zakupu już istniejącej myjni, może też postawić własną na wybranej lokalizacji z przygotowanym pozwoleniem na budowę. Auto-Spa mając dostęp do wielu dostawców maszyn, pozostawia partnerowi prawo wyboru marki urządzeń, które będą zakupione do jego myjni. Potencjalny partner, na podstawie oszacowanych kosztów i prognozowanych zysków, może wybrać najkorzystniejszy dla siebie wariant i tak zorganizować inwestycję, by była dla niego jak najbardziej opłacalna. W zależności od liczby stanowisk całkowity koszt budowy i uruchomienia trzystanowiskowej myjni bezdotykowej to około 500 tys. zł., jednak partnerzy muszą dysponować wkładem własnym w wysokości jedynie 30 proc. tej sumy. Swoim franczyzobiorcom Auto-Spa oferuje bowiem finansowanie inwestycji. Od redakcji: w większości marketów Tesco w Polsce ofertą uczytelniającą jest sprzedaż paliw. Są one kilka groszy tańsze niż na stacjach Shell, Statoil, Lotos, a przede wszystkim ORLEN.

www.handelnowoczesny.pl Nr 3 (3) Maj 2008 NOWOCZESNY ISSN 1899-0460 Ogólnopolskie pismo sieci handlowych FMCG 1 HANDEL NOWOCZESNY

www.handelnowoczesny.pl Nr 3 (3) Maj 2008 NOWOCZESNY ISSN 1899-0460 Ogólnopolskie pismo sieci handlowych FMCG 1 HANDEL NOWOCZESNY Ogólnopolskie pismo sieci handlowych FMCG www.handelnowoczesny.pl Nr 3 (3) Maj 2008 ISSN 1899-0460 Sieci Supermarkety Hipermarkety Dyskonty Franczyza Stacje benzynowe 1 Informacja handlowa 2 Od redakcji

Bardziej szczegółowo

RYNEK FRANCZYZY W POLSCE

RYNEK FRANCZYZY W POLSCE 28 Od idei do przecięcia wstęgi czyli jak długo trwa otworzenie własnego biznesu w różnych branżach? Rozwój franczyzy w naszym kraju datuje się na ostatnią dekadę XX wieku. To właśnie od tego czasu rynek

Bardziej szczegółowo

R A P O R T R O C Z N Y HANDEL RAPORT ROCZNY HANDEL 2011

R A P O R T R O C Z N Y HANDEL RAPORT ROCZNY HANDEL 2011 R A P O R T R O C Z N Y HANDEL 2011 Sieci detaliczne i centra handlowe w Polsce RAPORT ROCZNY SPIS TREŚCI SIECI HANDLOWE Trendy w handlu detalicznym 2011 4 Sieci handlowe rosną w siłę 12 Sieci ogólnospożywcze

Bardziej szczegółowo

DETALINFO. Sieci Handlowe i Sklepy. Rośnie popyt na terminale mobilne. Checkpoint Systems: mniejsze straty z powodu kradzieży

DETALINFO. Sieci Handlowe i Sklepy. Rośnie popyt na terminale mobilne. Checkpoint Systems: mniejsze straty z powodu kradzieży Przegląd DETALINFO Informacja na miarę Twojego sukcesu Sieci Handlowe i Sklepy Checkpoint Systems: mniejsze straty z powodu kradzieży 1 Rośnie popyt na terminale mobilne Sprawne kodowanie towarów Spis

Bardziej szczegółowo

Wielka ENC YKLOPEDIA. Jak to zrobić... Pomysł i biznesplan MAŁEGO PRZEDSIĘBIORCY PIENIĄDZE UMOWY PROCEDURY PODATKI PRACOWNICY

Wielka ENC YKLOPEDIA. Jak to zrobić... Pomysł i biznesplan MAŁEGO PRZEDSIĘBIORCY PIENIĄDZE UMOWY PROCEDURY PODATKI PRACOWNICY Wielka ENC YKLOPEDIA MAŁEGO PRZEDSIĘBIORCY 2 Jak to zrobić... Pomysł i biznesplan Pomysł na biznes Propozycje dla początkujących, czyli jakie produkty warto wytwarzać, jakie usługi wykonywać, ile kosztują

Bardziej szczegółowo

Portalfranczyza.pl. Wiadomości Katalog franczyz. Carrefour Express. Fundusze unijne. e-magazyn. Nr 1. www.portalfranczyza.pl

Portalfranczyza.pl. Wiadomości Katalog franczyz. Carrefour Express. Fundusze unijne. e-magazyn. Nr 1. www.portalfranczyza.pl Portalfranczyza.pl e-magazyn 05/2013 - Nr 1 Wiadomości Katalog franczyz www.portalfranczyza.pl e-magazyn portalfranczyza.pl Nr 1 05/2013 Carrefour Express sprawdzony pomysł, aby przetrwać kryzys Fundusze

Bardziej szczegółowo

Spotkajmy siê na EuroGastro

Spotkajmy siê na EuroGastro MARZEC 2011 NR 3/2011 ROK IX ISSN 1730-525X POLSKI RYNEK GASTRONOMICZNY W numerze: Sfinks chce odrobiæ straty Wyniki finansowe Sfinksa w ubiegłym roku nie były optymistyczne. Jednak restauracje sieci Sfinks

Bardziej szczegółowo

Barierą do rozpoczęcia działalności na podstawie licencji jest zazwyczaj niewystarczający kapitał własny.

Barierą do rozpoczęcia działalności na podstawie licencji jest zazwyczaj niewystarczający kapitał własny. Barierą do rozpoczęcia działalności na podstawie licencji jest zazwyczaj niewystarczający kapitał własny. Uruchomienie placówki franczyzowej, agencyjnej, partnerskiej czy współpracującej z bankiem - bo

Bardziej szczegółowo

Oferta Programu Franczyzowego Auto-Spa. dystrybutor programu: Free Finance. 1.1. Rynek myjni w Polsce.

Oferta Programu Franczyzowego Auto-Spa. dystrybutor programu: Free Finance. 1.1. Rynek myjni w Polsce. Oferta Programu Franczyzowego Auto-Spa dystrybutor programu: Free Finance 1.1. Rynek myjni w Polsce. wrzesień 2010 Rynek myjni bezdotykowych w Polsce Uwarunkowania prawne dotyczące ochrony środowiska,

Bardziej szczegółowo

Marki własne coraz popularniejsze

Marki własne coraz popularniejsze Marki własne coraz popularniejsze Spis treści Sieci Handlowe i Sklepy - Styczeń - Luty 2014 Spis treści... str. 3 Przegląd...str. 4-16 echo? jeszcze myślą layout mamy Analizy Marki własne coraz popularniejsze...

Bardziej szczegółowo

DETALINFO. Sieci Handlowe i Sklepy. IKEA: naszą misją jest tworzenie lepszych warunków życia. Obniżyć koszty obsługi gotówki

DETALINFO. Sieci Handlowe i Sklepy. IKEA: naszą misją jest tworzenie lepszych warunków życia. Obniżyć koszty obsługi gotówki Przegląd DETALINFO Informacja na miarę Twojego sukcesu Sieci Handlowe i Sklepy IKEA: naszą misją jest tworzenie lepszych warunków życia Sezonowość - banał czy ciężka praca Obniżyć koszty obsługi gotówki

Bardziej szczegółowo

dużo więcej niż sklep

dużo więcej niż sklep dużo więcej niż sklep Raport z działań z zakresu społecznej odpowiedzialności za lata 2002 2005 dużo więcej niż sklep Raport z działań z zakresu społecznej odpowiedzialności za lata 2002 2005 Spis treści

Bardziej szczegółowo

Franchising. Sposób na biznes w niepewnych czasach

Franchising. Sposób na biznes w niepewnych czasach NIEZALEŻNA PUBLIKACJA MEDIAPLANET DYSTRYBUOWANA WRAZ Z GAZETĄ PRAWNĄ 9 LUTEGO 2009 Franchising Sposób na biznes w niepewnych czasach DZIĘKI TEJ PUBLIKACJI ZDOBĘDZIESZ PODSTAWOWE INFORMACJE I POZNASZ CIENIE

Bardziej szczegółowo

FRANCZYZA W POLSCE. Franczyza partnerstwo czy ostry reżim? 14 20 listopada 2014 r.

FRANCZYZA W POLSCE. Franczyza partnerstwo czy ostry reżim? 14 20 listopada 2014 r. 33 Franczyza partnerstwo czy ostry reżim? Bardzo istotnym i szerokim zagadnieniem jest jakość współpracy pomiędzy dawcami licencji a franczyzobiorcami. Rynek franczyzy jest zbiorem otwartym i obejmuje

Bardziej szczegółowo

Spis treści WSTĘP...7

Spis treści WSTĘP...7 Spis treści WSTĘP...7 Rozdział 1. Historia jak to się wszystko zaczęło?...9 1.1. Franczyza na świecie... 9 1.2. Franczyza w Europie... 30 1.3. Franczyza w Polsce... 41 Rozdział 2. Franczyza podstawowe

Bardziej szczegółowo

Sieci franczyzowe w branży turystycznej w Polsce

Sieci franczyzowe w branży turystycznej w Polsce Małgorzata Stępień Adam Janiszewski Sieci franczyzowe w branży turystycznej w Polsce Wstęp Za główne podmioty rynku franczyzowego uznaje się systemy franczyzowe. Prowadzą one działalność poprzez jednostki

Bardziej szczegółowo

Rozwój. Ciężkie czasy. Przede wszystkim. w czasach kryzysu, s. 4-7. Wyrwij - Zachowaj! Kolporter Service proponuje s. 21-32. dla prasy, s.

Rozwój. Ciężkie czasy. Przede wszystkim. w czasach kryzysu, s. 4-7. Wyrwij - Zachowaj! Kolporter Service proponuje s. 21-32. dla prasy, s. Nr 3/2009 (145) Kolporter Lider Polskiego Biznesu BEZPŁATNE PISMO FIRM GRUPY KOLPORTER Rozwój w czasach kryzysu, s. 4-7 Ciężkie czasy dla prasy, s. 8-9 Przede wszystkim zaufanie, s. 16-17 Wyrwij - Zachowaj!

Bardziej szczegółowo

Dla kogo jest ten poradnik?

Dla kogo jest ten poradnik? Partnerzy Wydawca Dla kogo jest ten poradnik? Użytkownicy sieci pokochali zakupy online. Za niskie ceny, prostotę i wygodę, oszczędność czasu, dostępność nawet najdziwniejszych towarów. Z roku na rok wydają

Bardziej szczegółowo

Rocznie będzie przybywać 70-80 sieci

Rocznie będzie przybywać 70-80 sieci Franchising w Polsce. Ranking 30 czerwca 2010 nr 125 (2756) www.gazetaprawna.pl Dodatek informacyjno-promocyjny RAPORT Kolejne wzrosty na rynku franczyzy Rocznie będzie przybywać 70-80 sieci Patrycja Otto

Bardziej szczegółowo

Rynek dóbr luksusowych. Wskaźniki: terminy odsetki podatki MAGAZYN PRZEDSIĘBIORCÓW. Anna Piórkowska: Marcin Gruszko:

Rynek dóbr luksusowych. Wskaźniki: terminy odsetki podatki MAGAZYN PRZEDSIĘBIORCÓW. Anna Piórkowska: Marcin Gruszko: Anna Piórkowska: GOSHICO talent na miarę sukcesu s. 20 Marcin Gruszko: Klauzule umowne kontra bank s. 34 MAGAZYN PRZEDSIĘBIORCÓW Kwiecień 2012 r. Numer 4 rok XIII cena: 26,50 zł (w tym 8% VAT) Raport:

Bardziej szczegółowo

Ekonomiczne problemy bankowości elektronicznej

Ekonomiczne problemy bankowości elektronicznej Ekonomiczne problemy bankowości elektronicznej Prof. dr hab. Witold Kwaśnicki Instytut Nauk Ekonomicznych Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytet Wrocławski Terminy bankowość elektroniczna,

Bardziej szczegółowo

DETALINFO RAPORT ROCZNY 2010. Sieci Handlowe i Sklepy. Przegląd. Informacja na miarę Twojego sukcesu

DETALINFO RAPORT ROCZNY 2010. Sieci Handlowe i Sklepy. Przegląd. Informacja na miarę Twojego sukcesu Przegląd RAPORT ROCZNY 2010 DETALINFO Informacja na miarę Twojego sukcesu Sieci Handlowe i Sklepy Reklama 1 Spis treści DETALINFO Informacja na miarę Twojego sukcesu Sieci Handlowe i Sklepy - Raport Roczny

Bardziej szczegółowo

MARKETING 4 GENERACJI

MARKETING 4 GENERACJI MARKETING 4 GENERACJI poleca: Daniel Kubach MARKETING czwartej generacji Klient jest coraz bardziej wymagający i oczekuje nie tylko dobrego produktu, wzorowej obsługi, ale również czegoś więcej bonusu,

Bardziej szczegółowo

17 sekund InPostu STUDIUM PRZYPADKU

17 sekund InPostu STUDIUM PRZYPADKU 17 sekund InPostu STUDIUM PRZYPADKU Dr Justyna Starostka Katedra Zarządzania, Akademia Leona Koźmińskiego jstarostka@kozminski.edu.pl Dr Anna Pikos Katedra Zarządzania, Akademia Leona Koźmińskiego Ul.

Bardziej szczegółowo

www.office1.pl Wszystko do biura pod 1 dachem! Prospekt Informacyjny dla kandydatów na franczyzobiorców sieci Office 1

www.office1.pl Wszystko do biura pod 1 dachem! Prospekt Informacyjny dla kandydatów na franczyzobiorców sieci Office 1 Wszystko do biura pod 1 dachem! Prospekt Informacyjny dla kandydatów na franczyzobiorców sieci Szanowni Państwo, Jeżeli posiadają Państwo sklep z materiałami biurowymi lub myślą Państwo o założeniu własnej

Bardziej szczegółowo

www.handelnowoczesny.pl Nr 2 (2) Kwiecień 2008 NOWOCZESNY ISSN 1899-0460 Ogólnopolskie pismo sieci handlowych FMCG 1 HANDEL NOWOCZESNY

www.handelnowoczesny.pl Nr 2 (2) Kwiecień 2008 NOWOCZESNY ISSN 1899-0460 Ogólnopolskie pismo sieci handlowych FMCG 1 HANDEL NOWOCZESNY Ogólnopolskie pismo sieci handlowych FMCG www.handelnowoczesny.pl Nr 2 (2) Kwiecień 2008 ISSN 1899-0460 Sieci Supermarkety Hipermarkety Dyskonty Franczyza Stacje benzynowe 1 Nr 3 (25) Marzec 2008 HURT

Bardziej szczegółowo

styl życia 2010/11 2011/12 Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Tworzymy atrakcyjne miejsce pracy Aktywnie wspieramy społeczności, w których działamy

styl życia 2010/11 2011/12 Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Tworzymy atrakcyjne miejsce pracy Aktywnie wspieramy społeczności, w których działamy 2010/11 Raport 2011/12 Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Aktywnie wspieramy społeczności, w których działamy Promujemy zdrowy styl życia Kupujemy i sprzedajemy odpowiedzialnie Dbamy o środowisko Tworzymy

Bardziej szczegółowo

Rozwój struktury rynku FMCG 1 w świetle teorii kosztów transakcyjnych w Polsce

Rozwój struktury rynku FMCG 1 w świetle teorii kosztów transakcyjnych w Polsce ZESZYTY NAUKOWE MAŁOPOLSKIEJ WYŻSZEJ SZKOŁY EKONOMICZNEJ W TARNOWIE, T. 21, NR 2, GRUDZIEŃ 2012 Rozwój struktury rynku FMCG w świetle teorii kosztów transakcyjnych w Polsce Małgorzata Karczewska, Grażyna

Bardziej szczegółowo

MISJA, WIZJA, STRATEGIA - przykłady

MISJA, WIZJA, STRATEGIA - przykłady MISJA, WIZJA, STRATEGIA - przykłady Sfinks Polska S.A. www.sfinks.pl Misja Szybkie i prawidłowe żywienie w miłej atmosferze Wizja Multibrandowa sieć restauracji o zasięgu międzynarodowym Podstawowym celem

Bardziej szczegółowo

PMR o rynku e-commerce. Sieci Handlowe i Sklepy

PMR o rynku e-commerce. Sieci Handlowe i Sklepy PMR o rynku e-commerce Sieci Handlowe i Sklepy Spis treści Sieci Handlowe i Sklepy - Wrzesień 2012 Spis treści... str. 3 Przegląd...str. 4-20 echo? jeszcze myślą layout mamy Analizy PMR o rynku e-commerce...

Bardziej szczegółowo