AKTUALIZACJA RĘCZNA TRYB OFFLINE (Przykład: WINDOWS 7-32 bits):

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "AKTUALIZACJA RĘCZNA TRYB OFFLINE (Przykład: WINDOWS 7-32 bits):"

Transkrypt

1 AKTUALIZACJA RĘCZNA TRYB OFFLINE (Przykład: WINDOWS 7-32 bits): Jeżeli klient nie dysponuje podłączeniem do internetu w komputerze podłączonym do TRS 5000 EVO może zarejestrować się na stornie internetowej JMA, jeżeli ten drugi komputer ma podłączenie do internetu, wypełniając następujący formularz. Dane zaznaczone w ramce, które definiują urządzenie poddane procesowi aktualizacji, są pobrane automatycznie ze strony internetowej JMA zawsze kiedy terminal klienta ma dostęp do internetu. Jeżeli nie ma dostępu do internetu, należy wprowadzić dane ręcznie.

2 Tym samym, to właśnie klient musi wprowadzić te dane ręcznie do komputera, który dysponuje dostępem do internetu. Dane,których potrzebuje klient dotyczące urządzenia TRS 5000 EVO są następujące: S/N: 1ES Wersja oprogramowania komputera: (Przykład:3.21) Wersja Firmware: (Przykład: 1.08) Numer seryjny znajduje się zarówno na etykiecie znajdującej się na spodniej części urządzenia jak również w drugiej linii wyświetlacza tuż po włączeniu urządzenia TRS EVO. (S/N:) Wersja firmware również pojawia się przy każdorazowym włączeniu urządzenia TRS EVO w trzeciej linii na wyświetlaczu. (FW rev: 1.xx). Wersja programu komputera uzyskana zostaje poprzez włączenie programu i włączeniu funkcji (Informacja) e menu (Aplikacja). (Informacja, WERSJA PROGRAMU PC: 3.xx.). W celu uruchomienia jednego z 2 procesów aktualizacyjnych, Ręcznego lub Automatycznego, klient winien się wcześniej zarejestrować na stronie internetowej JMA. Po prawidłowym wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zakładając ze klient posiada adres poczty elektronicznej, otrzyma od JMA z nazwą użytkownika i hasłem dostępu do strony klienta. Rejestracja urządzenia TRS zakończyła się pomyślnie. Twoja nazwa użytkownika i hasło dostępu do strony JMA to: Nazwa użytkownika: Hasło: jma111jma Przyciśnij tutaj w celu wejścia na stronę internetowa klienta. Przycisk ten doprowadzi klienta do trybu aktualizacji OFFLINE. Dziękujemy za uwagę Pozdrawiamy Pomoc Techniczna JMA Dostęp do strony odbywa się za pomocą linka (tutaj) znajdującego się w wysłanym do państwa u lub na stornie internetowej JMA, pod wskazanym adresem:

3 Po tym jak klient połączył się ze strona internetową (wprowadzając swoja nazwę użytkownika hasło), będzie mógł ściągnąć wszystkie aktualizacje w celu ich przeniesieni na PC podłączonego do TRS EVO który nie dysponuje dostępem do internetu.

4 Po wciśnięciu przycisku (Dispositivo) klient również ma możliwość podglądu ilości zarejestrowanych urządzeń. Na stronie klienta w sekcji (Ściągnij) możemy sprawdzić zarówno modele jak i dostępne wersje Firmware i oprogramowania dla każdego z nich. Wciskając przycisk ściągnij przystępujemy do ściągnięcia plików do wybranego folderu w celu późniejszego przeniesienia tej informacji do komputera podłączonego do TRS 5000 EVO, który nie posiada dostępu do internetu. Zalecamy zachowanie danych na wybranym przenośnym nośniku pamięci (flash drive, Hard Disk...). Po podłączeniu TRS EVO do komputera przy pomocy kabla USB, jeżeli mamy system operacyjny Windows 7 (32/64 bits) wykryje on automatycznie nowy sprzęt i rozpocznie proces przypisania mu wirtualnego portu oraz automatycznej instalacji sterownika. Az do zakończenia procesu, nie będziemy w stanie ustalenia komunikacji z EVO. Po przyznaniu wirtualnego portu przez system operacyjny, innego dla każdego użytkownika, łączymy się z TRS EVO wybierając ten port i przyciskając (Rozpocznij Łączenie). Łączenie wygląda tak samo jak w poprzedniej wersji TRS5000, ponieważ dysponujemy tym samym graficznym interfejsem.

5 W rozwijającym się menu OPCJE wybieramy PARAMETRY i wyszukujemy wirtualny port USB przypisany przez system operacyjny, którym w naszym przypadku jest COM10. Jeżeli nie pojawi się automatycznie, możemy go wybrać w przedziale przy pomocy strzałki w rozwijającym się menu Port komunikacyjny, gdzie znajdują się wszystkie otwarte porty komputera w danym momencie. Wciskając RELOAD COM PORT LIST, odczyt portów dostępnych w tym momencie na PC ulega aktualizacji.

6 W przypadku, gdy dysponujemy jednym urządzeniem TRS5000 EVO, zawsze podłączonym do poru USB, zaleca się wybranie opcji (Ściągnij listę portów komunikacyjnych) Funkcja ta pozwala nam na ustalenie połączenia EVO-PC, zaraz po uruchomieniu oprogramowania TRS 5000 EVO, bez potrzeby przejścia przez menu Opcje, Parametry, wybierając port ustanowienia połączenia. W tym celu należy mieć podłączony kabel USB zawsze do tego samego portu USB i mieć włączone urządzenie TRS EVO zanim uruchomimy program PC. Po ustanowieniu połączenia dioda LED COM znajdująca w dolnej prawej stronie urządzenia powinna zmienić kolor z czerwonego na zielony. Dopóki nie ustanowimy połączenia PC-TRS5000 EVO, (LED COM w kolorze ZIELONYM) niektóre z funkcji oprogramowania będą nieaktywne, takie jak: Aktualizacja online (Funkcja automatyczna). Wszystkie funkcje menu Klucz. Wysyłanie tekstu / Aktualizacja programu (Funkcja ręczna). Po ustanowieniu połączenia, wszystkie funkcje zostaną aktywowane oprócz Aktualizacja Online, która jest aktywna tylko przy podłączeniu modelu TRS5000 EVO. Następnie i tylko jeżeli jesteśmy wcześniej zarejestrowani, wybieramy funkcje (Aktualizacja Programu) w menu (Opcje) i wybieramy plik firmware (trsp_v1_xx.bin) z folderów, w którym go zachowaliśmy.

7 Następnie wybieramy (Wyślij) i przechodzimy do aktualizacji firmware tak samo jak przy wcześniejszym modelu TRS5000.

8 Aktualizacja firmware urządzenia TRS5000 EVO zostaje zakończona po zaktualizowaniu pliku tekstowego każdej z wersji firmware. Tak samo jak przy wersji firmware, wybieramy plik tekstowy z folderu gdzie zachowaliśmy go wcześniej. Przykład: (SPA_TRSp_v1_xx.TXT). w tym celu, w tym samym menu (Opcje) wybieramy (Wyślij tekst) i następnie wybieramy w nowy menu, które się nam ukazuje (Wyślij) kończąc w ten sposób proces aktualizacji.

9 W celu aktualizacji oprogramowania na PC, po ściągnięciu pliku należy go zainstalować zgodnie z wskazówkami instrukcji (FAST-SETUP_EVO_Revxx).

10 AKTUALIZACJA RĘCZNA W TRYBIE OFFLINE BEZ DOSTĘPU DO INTERNETU W hipotetycznym przypadku nie dysponowania terminalem PC z dostępem do internetu, postępujemy zgodnie z następującymi wskazówkami: 1. Ustalamy połączenie z urządzeniem TRS 5000 EVO w ten sam sposób co w trybie ON/OFF line. W tym celu łączymy urządzenie TRS EVO do PC przy pomocy kabla USB. Jeżeli posiadamy system operacyjny Windows 7 (32/64 bits) wykryje on nowe urządzenie i rozpocznie proces przyznania wirtualnego portu jak również automatycznej instalacji sterownika. Az do zakończenia tego procesu, nie będziemy w stanie ustanowić połączenia z TRS EVO. Po przyznaniu wirtualnego portu przez system operacyjny, innego dla każdego użytkownika, łączymy się z TRS EVO wybierając ten port i przyciskając (Rozpocznij Łączenie). 2. Aby kontynuować aktualizacje Firmware w menu (Opcje) wybieramy funkcje (Aktualizuj program). W odróżnieniu od menu w trybie OFFLINE z zarejestrowanym klientem, do tego menu podobnego do poprzedniego dodane zostały następujące funkcje (Weryfikuj Kod) i (Jak otrzymać kod odblokowujący), kory po wprowadzeniu prawidłowego kody pozwoli nam na uruchomienie przycisków Archiwum i Wyślij, które są fabrycznie zablokowane. O kod można się zwrócić telefonicznie dzwoniąc na numer obsługi technicznej JMA.

11 Kod ten, wymaga zebrania danych z urządzenia TRS5000 EVO które musi wprowadzić klient i które są następujące: S/N: 1ES Wersja oprogramowania komputera: (Przykład:3.21) Wersja Firmware: (Przykład: 1.08) W czasie podawania kodu obsługa techniczna JMA zarejestruje nowego klienta. Cały proces można zobaczyć w skrócie po przyciśnięciu przycisku (Jak otrzymać kod odblokowujący). Po wprowadzeniu kodu, będzie on zweryfikowany przez program i w tym celu należy wcisnąć przycisk (Weryfikuj kod). Po prawidłowym wprowadzeniu danych co sprawdzamy naciskając przycisk (Weryfikuj kod) aktywowane zostaną funkcje Archiwum oraz Wyślij tak aby móc załadować wersje Firmware (trsp_v1_xx.bin).

12 Po zweryfikowaniu kodu, załadowany zostanie folder firmware w celu aktualizacji (Archiwum) i wysłania używając przycisku (Wyślij). 3. Ten sam proces należy powtórzyć z plikami tekstowymi (TXT). Po zweryfikowaniu kodu zostanie wysłana wiadomość w języku wybranym przez klienta.

13 W ten sposób, zakończony zostanie proces aktualizacji urządzenia TRS5000 EVO. W celu aktualizacji oprogramowania PC po ściągnięciu pliku instalujemy plik instalacyjny zgodnie z instrukcją (FAST_SETUP_EVO_Revxx).

AKTUALIZACJA AUTOMATYCZNA: TRYB ONLINE (Przykład: WINDOWS 7-32 bits):

AKTUALIZACJA AUTOMATYCZNA: TRYB ONLINE (Przykład: WINDOWS 7-32 bits): AKTUALIZACJA AUTOMATYCZNA: TRYB ONLINE (Przykład: WINDOWS 7-32 bits): Po zainstalowaniu oprogramowania PC urządzenia TRS5000 włączamy program automatycznie z instalatora (launch TRS5000) lub przez ikonę

Bardziej szczegółowo

Inwentaryzator. Wersja 1.0.0.11. Program do inwentaryzacji dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Windows Mobile. Wersja dokumentu 1.0.

Inwentaryzator. Wersja 1.0.0.11. Program do inwentaryzacji dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Windows Mobile. Wersja dokumentu 1.0. Inwentaryzator Wersja 1.0.0.11 Program do inwentaryzacji dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Windows Mobile Wersja dokumentu 1.0.14 14 września 2012 Treść zawarta w instrukcji zawiera informację

Bardziej szczegółowo

Instrukcja programu Rachunek Small Business

Instrukcja programu Rachunek Small Business Instrukcja programu Rachunek Small Business 1 / 25 Table of contents Wstęp... 3 O programie... 4 Możliwości programu... 4 Przydatne funkcje programu... 4 Instalacja programu... 5 Licencja i aktywacja programu...

Bardziej szczegółowo

Podręcznik Użytkownika pakiet instalacyjny OneOffi ce. modem Pirelli DRG A226G

Podręcznik Użytkownika pakiet instalacyjny OneOffi ce. modem Pirelli DRG A226G Podręcznik Użytkownika pakiet instalacyjny OneOffi ce modem Pirelli DRG A226G Spis treści W skład pakietu instalacyjnego wchodzą 4 Uruchomienie usługi OneOffice 5 1. Uruchomienie usługi OneOffice na linii

Bardziej szczegółowo

KONCENTRATOR DANYCH Z SERWEREM WWW TYPU SM61 INSTRUKCJA OBS UGI

KONCENTRATOR DANYCH Z SERWEREM WWW TYPU SM61 INSTRUKCJA OBS UGI KONCENTRATOR DANYCH Z SERWEREM WWW TYPU SM61 INSTRUKCJA OBS UGI 1 2 Spis treści 1. Zastosowanie... 5 2. Zestaw koncentratora... 7 3. Wymagania podstawowe, bezpieczeństwo użytkowania... 7 4. Montaż... 8

Bardziej szczegółowo

MOBILNY INTERNET. Mobilny Internet podręcznik użytkownika Modem USB ZTE MF100

MOBILNY INTERNET. Mobilny Internet podręcznik użytkownika Modem USB ZTE MF100 MOBILNY INTERNET Mobilny Internet podręcznik użytkownika Modem USB ZTE MF100 Spis treści 1. Pierwsze kroki 3 Wprowadzenie 3 Specyfikacja techniczna 4 Uwagi dotyczące bezpieczeństwa 5 Zasady użytkowania

Bardziej szczegółowo

INSTALACJA OPROGRAMOWANIA PC DLA TRS5000/TRS5000-EVO.

INSTALACJA OPROGRAMOWANIA PC DLA TRS5000/TRS5000-EVO. INSTALACJA OPROGRAMOWANIA PC DLA TRS5000/TRS5000-EVO. W celu przeprowadzenia automatycznej aktualizacji w pierwszej kolejności należy zainstalować w komputerze nowe oprogramowanie TRS5000. Oprogramowanie

Bardziej szczegółowo

ZTE MF-637 Modem USB Podręcznik użytkownika

ZTE MF-637 Modem USB Podręcznik użytkownika ZTE MF-637 Modem USB Podręcznik użytkownika Copyright 2010 ZTE Corporation Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część niniejszego podręcznika nie może być powielana ani przesyłana w jakiejkolwiek postaci

Bardziej szczegółowo

Copyright 1990-2010 WSCAD electronic GmbH Wszelkie prawa zastrzeżone

Copyright 1990-2010 WSCAD electronic GmbH Wszelkie prawa zastrzeżone WSCAD 5.5 Instalacja Copyright 1990-2010 WSCAD electronic GmbH Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright 1990-2010 by WSCAD electronic GmbH D-85232 Bergkirchen Internet: Dystrybucja w Polsce Sigma CE Sp. z

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Opis urządzenia. Pierwsze użycie

Spis treści. Opis urządzenia. Pierwsze użycie Spis treści Opis urządzenia... 1 Pierwsze użycie... 1 Podstawowa obsługa urządzenia... 2 Opis diod LED... 2 Przygotowania do odczytu danych z urządzenia... 2 Proces instalacji... 3 Zmiana domyślnego sterownika

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE O PROGRAMIE

INFORMACJE O PROGRAMIE Użyte narzędzia: Microsoft.Net Framework 2.0, Microsoft Microsoft Visual Studio 2005, Microsoft InstallShield 12 Proffesional Edition, InstallShield Software Microsoft Office FrontPage XP, Microsoft DemoShield

Bardziej szczegółowo

Instalacja oprogramowania ESI[tronic] oraz konfiguracja Diagnozy Sterowników

Instalacja oprogramowania ESI[tronic] oraz konfiguracja Diagnozy Sterowników Instalacja oprogramowania ESI[tronic] oraz konfiguracja Diagnozy Sterowników 1 Instalacja oprogramowania ESI [ tronic ] Do pierwszej instalacji oprogramowania wymagane są: płyty bazowe DVD 1 i/lub DVD

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi programu Przelew

Instrukcja obsługi programu Przelew Instrukcja obsługi programu Spis treści 1. Instalacja programu 3 2. Operowanie klawiaturą 3 3. Ustawienia wstępne 5 3.1 Dane firmy 5 3.2 Użytkownicy 6 3.3 Spis firm 7 3.4 Archiwizacja 7 3.5 Aktualizacja

Bardziej szczegółowo

ECOD CONNECTOR 2 INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA COMARCH SA. Identyfikator Dokumentu ECOD_WWW/DB/04/2003. Wersja dokumentu 1.0. Autor. Revision dokumentu

ECOD CONNECTOR 2 INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA COMARCH SA. Identyfikator Dokumentu ECOD_WWW/DB/04/2003. Wersja dokumentu 1.0. Autor. Revision dokumentu ECOD CONNECTOR 2 INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA COMARCH SA Identyfikator Dokumentu ECOD_WWW/DB/04/2003 Wersja dokumentu 1.0 Autor Revision dokumentu Dystrybucja COMARCH S.A. SPIS TREŚCI SPIS TREŚCI... 2 1 PODSTAWOWE

Bardziej szczegółowo

Podręcznik aktualizacji systemu do Windows 8 krok po kroku POUFNE 1/53

Podręcznik aktualizacji systemu do Windows 8 krok po kroku POUFNE 1/53 Podręcznik systemu do Windows 8 krok po kroku POUFNE 1/53 Spis treści 1. 1. Proces konfiguracji systemu Windows 8 2. Wymagania systemowe 3. Przygotowanie 2. Opcje 3. 4. 5. przy 6. 1. Personalizacja 2.

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI DLA SIECI

INSTRUKCJA OBSŁUGI DLA SIECI Wbudowany wielofunkcyjny serwer wydruku z obsługą wielu protokołów sieci Ethernet i wielofunkcyjny serwer wydruku z obsługą bezprzewodowej sieci Ethernet INSTRUKCJA OBSŁUGI DLA SIECI Niniejsza Instrukcja

Bardziej szczegółowo

Podręcznik Użytkownika aplikacji iplus manager CDMA

Podręcznik Użytkownika aplikacji iplus manager CDMA Podręcznik Użytkownika aplikacji iplus manager CDMA iplus CDMA wita w świecie internetu! iplus CDMA to nowy wymiar internetu w Plusie. Połączenie zalet internetu mobilnego i stacjonarnego. Łącz się z siecią

Bardziej szczegółowo

bibinet SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU I REJESTRACJI CZASU PRACY Instrukcja Instalacji 1.10.7.5

bibinet SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU I REJESTRACJI CZASU PRACY Instrukcja Instalacji 1.10.7.5 SIECIOWY SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU I REJESTRACJI CZASU PRACY Copyright 2014 by MicroMade All rights reserved Wszelkie prawa zastrzeżone MicroMade Gałka i Drożdż sp. j. 64-920 PIŁA, ul. Wieniawskiego 16 Tel./fax:

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI DLA SIECI

INSTRUKCJA OBSŁUGI DLA SIECI Wbudowany wielofunkcyjny serwer wydruku z obsługą wielu protokołów sieci Ethernet i wielofunkcyjny serwer wydruku z obsługą sieci bezprzewodowej INSTRUKCJA OBSŁUGI DLA SIECI Niniejsza Instrukcja obsługi

Bardziej szczegółowo

Podręcznik Użytkownika aplikacji iplus manager 2.1

Podręcznik Użytkownika aplikacji iplus manager 2.1 Podręcznik Użytkownika aplikacji iplus manager 2.1 iplus wita w świecie mobilnego internetu! iplus to najlepszy mobilny dostęp do internetu z dowolnego miejsca. Łącz się z siecią zawsze, kiedy potrzebujesz

Bardziej szczegółowo

Paragon NTFS for Mac OS X

Paragon NTFS for Mac OS X Paragon-Software Poland sp. z o.o. ul. Śląska 22/21 42-217 Częstochowa, Polska Tel. +48 (34) 343 81 81 Internet: www.paragon-software.pl E-mail kontakt@paragon-software.pl Paragon NTFS for Mac OS X Podręcznik

Bardziej szczegółowo

wydanie VI KOPRIN Sp. z o.o. Koszalin 2011

wydanie VI KOPRIN Sp. z o.o. Koszalin 2011 wydanie VI KOPRIN Sp. z o.o. Koszalin 2011 Rodos 2010 Instalacja i aktualizacja Wydanie VI, 6.8.14.0 2011 KOPRIN Sp. z o.o. KOPRIN Sp. z o.o. 75-062 Koszalin, ul. Wyszyńskiego 1 tel. 94 717 35 00, 347

Bardziej szczegółowo

UMOWA LICENCYJNA UŻYTKOWNIKA KOŃCOWEGO OPROGRAMOWANIA SATO LABEL GALLERY ZASADY I WARUNKI UMOWY

UMOWA LICENCYJNA UŻYTKOWNIKA KOŃCOWEGO OPROGRAMOWANIA SATO LABEL GALLERY ZASADY I WARUNKI UMOWY Szybki przewodnik UMOWA LICENCYJNA UŻYTKOWNIKA KOŃCOWEGO OPROGRAMOWANIA SATO LABEL GALLERY ZASADY I WARUNKI UMOWY WAŻNE! NINIEJSZA UMOWA ZAWIERA WARUNKI I POSTANOWIENIA ORAZ GWARANCJĘ UDZIELONĄ NA OPROGRAMOWANIE

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA CZĘŚĆ 2 WINDOWS 7 MacOS X Panther (10.3) URUCHAMIANIE POŁĄCZENIA KONFIGURACJA DOMOWEJ SIECI BEZPRZEWODOWEJ ELEKTRONICZNE BIURO OBSŁUGI KLIENTA BEZPŁATNE KONTO POCZTOWE/WWW LOGOWANIE

Bardziej szczegółowo

przewodnik użytkownika zestaw instalacyjny usługi neostrada tp z modemem Ethernet switch SpeedTouch 546 router-switch

przewodnik użytkownika zestaw instalacyjny usługi neostrada tp z modemem Ethernet switch SpeedTouch 546 router-switch przewodnik użytkownika zestaw instalacyjny usługi neostrada tp z modemem Ethernet switch SpeedTouch 546 router-switch Neostrada tp Witamy w strefie neostrada tp Neostrada tp to szerokopasmowa usługa dostępu

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU PLATAN CTI. wersja 2.00.10a

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU PLATAN CTI. wersja 2.00.10a INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU PLATAN CTI wersja 2.00.10a PLATAN CTI jest produktem firmy: PLATAN Sp. z o.o. 81-855 Sopot, ul. Platanowa 2 tel. (0-58) 555 88 00, fax (0-58) 555 88 01 e-mail: platan@platan.pl,

Bardziej szczegółowo

NOVIMAG dla kolektorów z Windows Mobile/CE

NOVIMAG dla kolektorów z Windows Mobile/CE NOVIMAG dla kolektorów z Windows Mobile/CE wersja 1.5.8.0 Instrukcja obsługi Nowy Sącz, kwiecień 2010 Spis treści 1 INSTALACJA... 5 1.1 ROZPOCZĘCIE INSTALACJI... 5 1.2 INSTALACJA KOMPONENTÓW SYSTEMU....

Bardziej szczegółowo

Instalacja programu Fakt w wersji wielostanowiskowej

Instalacja programu Fakt w wersji wielostanowiskowej Instalacja programu Fakt w wersji wielostanowiskowej (wersja 2012.06) Fakt Dystrybucja Sp. z o. o. 81-552 Gdynia, ul. Wielkopolska 21/2 www.fakt.com.pl serwis@fakt.com.pl Spis treści Wstęp... 3 1.Czynności

Bardziej szczegółowo

Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / Home Server / NT4 (SP6) Przewodnik Szybki start

Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / Home Server / NT4 (SP6) Przewodnik Szybki start Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / Home Server / NT4 (SP6) Przewodnik Szybki start Program ESET NOD32 Antivirus stanowi zaawansowane technologicznie rozwiązanie zapewniające ochronę przed złośliwym

Bardziej szczegółowo

avast! Free antivirus 7.0 - Szybkie wprowadzenie avast! Free antivirus 7.0 Szybkie wprowadzenie

avast! Free antivirus 7.0 - Szybkie wprowadzenie avast! Free antivirus 7.0 Szybkie wprowadzenie avast! Free antivirus 7.0 Szybkie wprowadzenie 1 Witamy w programie antywirusowym avast! Free Antivirus 7.0 Nowa wersja avast! Antivirus 7.0 oferuje szereg nowych funkcji i ulepszeń, które jeszcze bardziej

Bardziej szczegółowo