Innowacyjne technologie dla e-biznesu

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Innowacyjne technologie dla e-biznesu"

Transkrypt

1 Innowacyjne technologie dla e-biznesu

2 Płatności on-line w rękach profesjonalistów Jeśli chcesz sprzedawać poprzez Internet swoje towary lub usługi, musisz posiadać mechanizm przyjmowania za nie pieniędzy, czyli serwis płatności. Serwis taki winien umożliwiać przyjmowanie płatności z maksymalnej ilości banków (kart, portfeli, SMS ów itp) i informować natychmiastowo o każdej wpłacie. Niskie koszty eksploatacji Oferujemy atrakcyjne i przejrzyste opłaty za korzystanie z naszego systemu. Bez abonamentów i stałych opłat, twój koszt pojawia się tylko wtedy, gdy pojawią się dochody. Serwis Przelewy24 od początku swojej działalności wytycza standardy dla innych polskich serwisów obsługujących płatności internetowe. Dostarcza największą w Polsce ilość metod płatniczych i jest pod tym względem nadal bezspornym liderem. Najwyższy poziom usług zapewniają posiadane certyfikaty, stale ulepszane rozwiązania informatyczne oraz wdrożona polityka bezpieczeństwa. Pełen nadzór nad transakcjami Decydując się na korzystanie z systemu Przelewy24 otrzymasz dostęp do panelu administracyjnego, w którym na bieżąco możesz kontrolować zestawienia dokonywanych transakcji, poza tym Twój sklep jest automatycznie w trybie on line informowany o każdej wpłacie. Prosta instalacja Pełen proces instalacyjny możesz wykonać nawet w jeden dzień. Po dopełnieniu formalności związanych z rejestracją możesz skorzystać z gotowych skryptów lub gotowych modułów. Bazując na udostępnionych przez nas rozwiązaniach w prosty sposób zainstalujesz system płatności Przelewy24 w swoim serwisie. Bezpieczeństwo Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną, umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem. W systemie Przelewy24 wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.

3 Największy wybór metod płatności Metody płatności Karty płatnicze Udostępniamy automatyczne płatności 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu przelewami on line z ponad 30 banków w Polsce, kartami płatniczymi VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, American Express, SOLO. W naszej ofercie dostępne są również międzynarodowe wielowalutowe systemy płatnicze PayPal oraz Moneybookers. Znaleźć można również ciągle zwiększające swój udział na rynku płatności mobilne. Rozpoznawane na całym świecie symbole VISA i MasterCard gwarantują możliwość dokonania płatności w dowolnej walucie z dowolnego miejsca. Karty płatnicze idealnie pasują dla e commercu autoryzacja następuje w ciągu kilku sekund, sprawdzają się równie dobrze przy zakupach w kraju jak i za granicą. Płatności mobilne Przelewy on line Najbardziej popularna na polskim rynku zakupów on line forma płatności. Ponad 80% wszystkich kupujących wybiera tę formę płatności. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom bankowości on line zintegrowanym na jednej platformie Przelewy24 sklep otrzymuje natychmiastowe powiadomienie o dokonaniu wpłaty. Nasza oferta obejmuje obsługę największej ilości banków. W każdym banku zapewniona jest pełna automatyzacja procesu płatności, od momentu przygotowania przelewu dla płacącego do potwierdzenia wpłaty u odbiorcy docelowego. Jedną z form wchodzących w zakres płatności mobilnych jest SMS Premium. Maksymalne uproszczenie płatności poprzez wysłanie pojedynczego smsa o podwyższonej wartości. Idealne rozwiązanie dla systemów ogłoszeniowych, przyjmowania wpłat za dostęp do treści, sprzedaży aplikacji na telefony komórkowe i wielu innych. W naszej ofercie można znaleźć również inne rozwiązania do regulowania należności przy pomocy telefonu komórkowego, takie jak: system SkyCash, który umożliwia płatność poprzez aplikację mobilną obsługa bankowych przelewów przez SMS mobilna bankowość

4 Wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce Marta Abramowicz Marketing & CR Manager Michał Bzowy Wiceprezes Zarządu DialCom24 jest polską firmą działającą na rynku usług internetowych. Firma specjalizuje się w tworzeniu i eksploatacji oprogramowania przeznaczonego dla szerokiego zakresu usług łączących klientów biznesowych oraz indywidualnych. Głównym atutem firmy jest doświadczenie i głęboka wiedza na temat potrzeb nowoczesnego e commerce. W chwili obecnej z usług DialCom24 każdego dnia korzystają z powodzeniem tysiące klientów. Współpracuje z nami na stałe ponad 8000 firm. Ciągłe podnoszenie jakości oferowanych przez DialCom24 usług owocuje stałym przyrostem ilości obsługiwanych klientów. W ciągu ostatniego roku ilość użytkowników korzystających z systemu Przelewy24 wzrosła o ponad 200%. Ideą DialCom24 jest wdrażanie nowoczesnych rozwiązań wspomagających działanie podmiotów w branży e commerce. Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów firma należy do liderów na polskim rynku w branżach, w których oferuje swoje usługi. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów w działach IT, obsługi klienta i sprzedaży wszystko po to, aby zarówno odbiorcy usługi, jak i kupujący mieli zagwarantowanych najwyższy poziom obsługi. DialCom24 powstała w 2003 roku, od początku swojej działalności kładzie nacisk na dostarczanie najwyższej jakości aplikacji i profesjonalnych usług, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

5 Preferowane formy e-płatności Analizując zachowania klientów na przełomie ostatnich lat, można stwierdzić, iż na polskim rynku ponad 80 % klientów wybiera przelew internetowy jak o metodę zapłaty za zakupy on-line. Taki, specyficzny rozkład wynika przede wszystkim z zaawansowanych rozwiązań e-bankowości wdrożonych w polskich bankach. Dzięki możliwości regulowania należności natychmiastowym przelewem z rachunku w swoim banku klient nie potrzebuje karty płatniczej, która jest bardzo popularna za granicą. Z uwagi na to, iż mbank jako jeden z pierwszych wprowadził na rynek rozbudowaną obsługę konta dostępną przez Internet udało się mu zdobyć znaczną część klientów. Z czasem jednak, w miarę udostępniania coraz to nowszych narzędzi przez inne banki udział tego banku w ogólnej ilości transakcji stopniowo maleje. Kolejne banki rozbudowują swoje systemy bankowości elektronicznej o nowe funkcje, w tym obsługę e-przelewów, co daje klientom możliwość wykonywania w bardzo prosty sposób przelewów natychmiastowych. Na polskim rynku płatności przelewami on-line cały czas wypierają płatności kartami. Mimo, że transakcje kartami są dla płacącego równie bezpieczne, jak przelewy on-line istnieje ciągle przeświadczenie o ryzyku związanym z operacjami kartami. Z drugiej strony łatwość, z jaką można wysłać przelew, która obecnie jest porównywalna z wypełnieniem formularza płatności kartą przemawia również na korzyść przelewów. Ważnym czynnikiem wpływającym na przewagę przelewów nad kartami jest ich dostępność wśród osób młodych, takie osoby posiadają konta bankowe z dostępem online natomiast do tych kont oferowane są zazwyczaj karty debetowe (Visa Electron, Maestro), które przez większość polskich banków nie są dopuszczone do wykorzystania w Internecie. Osobny kanał realizowania należności to płatności mobilne, w tym najpopularniejsze obecnie SMS Premium. Z uwagi na wysokie koszty obsługi ta forma płatności dedykowana jest głównie dla branż usługowych typu serwisy ogłoszeniowe, dostęp do płatnych treści, ale również różnego rodzaju akcje promocyjne, jak konkursy, głosowania itp. Mechanizm płatności SMS Premium jest najprostszy i najwygodniejszy dla płacącego, cała operacja ogranicza się do wysłania jednego SMSa.

6 Kompleksowa obsługa finansowo-księgowa Od początku tworzenia systemu Przelewy24 duży nacisk kładziony był na stworzenie systemu jak najbardziej przyjaznego nie tylko dla płacącego, ale również dla sprzedawców. Już na starcie, oprócz automatycznego powiadamiania systemów sprzedawców o wpłatach udostępniony był specjalny panel kontrolny, w którym na bieżąco można było monitorować status transakcji oraz konfigurować harmonogram wypłat. W chwili obecnej panel rozbudowany jest o raporty oraz rejestr transakcji SMS. Rozliczanie należności Rozliczenia z naszymi partnerami wypłata należności, odbywa się nieprzerwanie każdego dnia. Wykorzystane rozwiązania gwarantują w aż 85% przypadków wysłanie przelewu w dniu wygenerowania zlecenia, pozostałe przelewy wysyłane są następnego dnia roboczego. Takie podejście gwarantuje zachowanie płynności finansowej i szybkie dostarczenie wpłat na konto bankowe sprzedawcy w najkrótszym możliwym czasie. Fakturowanie Obecnie obsługa faktur wystawianych za usługi Przelewy24 prowadzona jest w zewnętrznym systemie obsługi dokumentów elektronicznych SODE (www.sode.pl). Dzięki temu rozwiązaniu do naszych klientów trafiają dokumenty spełniające wszystkie wymogi dokumentów elektronicznych (e-faktur). Obsługa faktur SODE System SODE umożliwia zarówno masowym, jak i indywidualnym wystawcom przekazywanie drogą elektroniczną swoim odbiorcom towarów i usług faktur. Przesyłane dokumenty spełniają wszystkie wymagania faktury elektronicznej. Dokument wystawiony za pomocą systemu posiada kwalifikowany podpis, gwarantujący jego oryginalność. e-faktura to poza czynnikami ekologicznymi przede wszystkich oszczędności dla firmy. Najważniejsze zalety e-faktury: szybkość dostarczenia do odbiorcy automatyzacja procesu wystawiania faktury ograniczenie kosztów związanych z koniecznością drukowania i wysyłania faktur pocztą tradycyjną stały dostęp do faktur zarówno dla wystawcy, jak i odbiorcy przejęcie odpowiedzialności za przechowywanie faktury przez okres 6-ciu lat podpisywanie faktur podpisem kwalifikowanym Najważniejsze zalety e-faktury dla odbiorcy: wszystkie faktury dostępne w jednym miejscu przechowywanie faktur przez wymagany ustawowo okres na serwerze Przelewy24 lub na serwerze wystawcy dostęp do faktur z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu możliwość uregulowania należności za faktury bezpośrednio przez Przelewy24 możliwość otrzymywania faktur bezpośrednio na skrzynkę mailową

7 Przydatne narzędzia SMS Marketing W ostatnim okresie z poziomu panelu Przelewy24 została udostępniona nowa usługa możliwość wysyłania masowych SMSów informacyjnych na numery z podanej listy. Łatwa instalacja i proste zarządzanie pozwala w ciągu kliku minut przygotować i uruchomić tę funkcjonalność. SMS pojedynczy pozwala na szybki kontakt nadawcy z odbiorcą. Jest najlepszym sposobem na wysłanie oraz wymianę ważnych informacji. Dzięki tej usłudze nadawca wiadomości SMS ma pewność, iż odbiorca otrzyma korespondencję w bardzo krótkim czasie, zwykle jest to kilka sekund. SMS masowy to usługa, dzięki której nadawca może skutecznie zareklamować swoje produkty lub usługi. Każda, nawet mała firma posiada własną bazę klientów, tak istotną w sprawnym funkcjonowaniu firmy. Usługa ta pozwala na wysłanie jednej treści wiadomości do wielu odbiorców jednocześnie. Wystarczy wpisać tekst zaznaczyć wcześniej zdefiniowaną grupę odbiorców i zatwierdzić. Usługa ta świetnie sprawdza się przy tworzeniu różnego rodzaju promocji towarów oraz usług, przy prowadzaniu kampanii sms-owych. Usługę tę można wykorzystać również w celu czysto informacyjnym, informując własnych klientów o wszelkiego rodzaju ważnych zmianach. Płatności masowe W wyniku wnikliwej obserwacji zjawisk rynkowych oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu popartym licznymi osiągnięciami w branży płatności elektronicznych firma Dialcom24 ma przyjemność zaoferować Państwu uniwersalny moduł płatności elektronicznych UMEP będący w stanie obsłużyć wdrażane obecnie systemy obsługi faktury elektronicznej EBPP. Wychodząc z założenia, że oferowana przez nas usługa jest usługą autonomiczną nadaje się ona do zaimplementowania zarówno w modelu bezpośredniej współpracy z Państwem, jak i przy współpracy z systemami zewnętrznymi, co w każdym przypadku owocuje pełną transparencją generowanych kosztów. W naszej ofercie proponujemy oba modele, jak również obecną funkcjonalność serwisu Przelewy24 opartą miedzy innymi o unikalne technologicznie rozwiązania BANKBROWSER - przyczyniające się do przewagi technologicznej, bezpieczeństwa i redukcji kosztów. BankBrowser to nasze narzędzie do wykonywania płatności internetowych. Jest z sukcesem eksploatowany od ponad 3 lat. Przy pomocy BankBrowser uzyskujemy na stronach bankowych efekty takie jak: przekazanie danych do formularza przelewu oraz wysłanie potwierdzenia wykonania i realizacji przelewu do Wystawiającego.

8 Dane adresowe DialCom24 Sp. z o.o. Adres do korespondencji: Poznań, ul. Kanclerska 15 NIP , REGON Sąd Rejonowy Poznań, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS Kontakt: Biuro Handlowe: Biuro Obsługi Klienta: Infolinia: Dla telefonów komórkowych: Fax: DialCom24 sp. z o.o.

9 Dziel się z innymi Narzędzie do podziału kwoty transakcji Nowoczesna platforma Prowadząc internetowy pasaż handlowy lub inny system skupiający towary i usługi od wielu dostawców na jednej platformie pojawia się problem z rozliczaniem należności dla poszczególnych dostawców. Rozliczanie się przy każdej transakcji z jednym dostawcą ogranicza możliwość zakupu towarów i usług od wielu dostawców na jednym zamówieniu. Jeżeli chcesz zautomatyzować proces przekazywania środków pomiędzy klientem a dostawcą, jednocześnie mieć wpływ na wartość kwoty, która ma być przekazana danemu dostawcy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Problem do rozwiązania jedna platforma wielu dostawców nieograniczona ilość produktów na jednym zamówieniu uregulowanie należności jedną transakcją szybkie i automatyczne przekazanie należności dostawcom Proste rozwiązanie Klient składa zamówienie na Twojej stronie, po dokonaniu wpłaty przez Przelewy24 i przekazaniu informacji do platformy sprzedażowej Twój system decyduje jak zagospodarować kwotę danej transakcji. Można ją w całości przekazać na Twój rachunek bankowy lub podzielić na dowolną ilość kont poszczególnych dostawców. Wszystko odbywa się automatycznie poprzez udostępnione przez system Przelewy24 API.

10 DialCom24 Sp. z o.o Poznań ul. Kanclerska 15 Kontakt: Biuro Handlowe: Biuro Obsługi Klienta: Tel.: Tel.: Tel.: Fax: System wypłat należności Przelewy24 gwarantuje regularne przekazywanie należności na konta dostawców. W dowolnej chwili można wygenerować przelew należnej kwoty. Rejestracja odbiorcy Aby uprościć rejestrację odbiorców wpłaty (dostawców) wprowadziliśmy również dostępny poprzez API interfejs do automatycznego zakładania kont w Przelewy24. Dostawca musi się zarejestrować tylko w Twoim systemie, reszta procesu odbywa się poprzez wymianę komunikatów. Ile to kosztuje Rozwiązanie to jest dostępne dla każdej firmy, która zdecyduje się na współpracę z Przelewy24. Partner nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z wdrożeniem i eksploatacją usługi Pasaż. Co jest bardzo ważne dostawca nie ponosi już żadnych kosztów związanych z samymi transakcjami. Więcej informacji Marta Abramowicz Tel.:

11 Otwórz własny sklep O organizacji sklepu on-line Wybór oprogramowania Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań dla sklepów on-line. Rozpoczynając proces podejmowania decyzji na temat wyboru platformy sprzedażowej najlepiej zapoznać się z funkcjonującymi już e-sklepami i ich funkcjami. W ofercie znajdują się darmowe rozwiązania jak oscommerce lub Magento, gotowe systemy komercyjne, jak SOTE, IAI-shop, OGICOM, e-trade Pro, home.pl Business Shop, Shoper.pl lub Comarch isklep24. Jeżeli żadna z tych opcji nie zaspakaja naszych potrzeb możemy zawsze zdecydować się na zlecenie stworzenia oprogramowania dokładnie dla naszych potrzeb. W ostatnim przypadku najlepiej znaleźć w Internecie sklep, który najlepiej pasuje do naszych potrzeb i skontaktować się z producentem. Umieszczenie sklepu w sieci Po wyborze oprogramowania należy przygotować miejsce do zamieszczenia go w sieci. W przypadku, gdy zdecydujemy się na rozwiązania płatne możemy liczyć na pomoc w instalacji dostawcy, w rozwiązaniach darmowych przeprowadzamy proces instalacji we własnym zakresie. Do instalacji potrzebne nam są dwie rzeczy: hosting miejsce na serwerze (konto FTP), baza danych (zazwyczaj MySQL) oraz domena. Wszystkie te elementy otrzymamy w pakiecie wykupując konto w: home.pl, nazwa.pl, ogicom.pl, az.pl, megahost.pl itp. Po przygotowaniu środowiska przechodzimy do przygotowania kolejnych elementów związanych z procesem sprzedaży on-line. Naszym założeniem jest takie przygotowanie systemu, aby wszystkie możliwe operacje wykonywały się automatycznie.

12 DialCom24 Sp. z o.o. Przyjmowanie wpłat Faktury i rachunki Poznań ul. Kanclerska 15 Kontakt: Biuro Handlowe: Biuro Obsługi Klienta: Tel.: Tel.: Tel.: Fax: Jeżeli mamy już przygotowaną ofertę i jesteśmy gotowi do przyjmowania zamówień przychodzi czas na podłączenie systemu Przelewy24, który zapewni naszym klientom dostęp do szeregu metod płatności on-line i jednocześnie poinformuje automatycznie nasz sklep o każdej wpłacie. Zalety takiego rozwiązania to przede wszystkim szybkość potwierdzenia wpłaty, szeroki wybór metod płatności na jednej platformie oraz pewny partner dla sklepu, który dodatkowo podniesie naszą wiarygodność. Dostawa towaru Gdy mamy już potwierdzenie wpłaty klienta można od razu przejść do dalszej realizacji zamówienia. Kolejnym krokiem jest wysłanie towaru do klienta. W tym celu możemy skorzystać z jednej z wielu działających na rynku firm kurierskich. Na początku może to być Poczta Polska, a dalej UPS, DPD, DHL, Siódemka itp. Warto, o ile jest taka możliwość zaoferować możliwość odbioru osobistego. Ostatnim elementem, który musimy posiadać w naszym sklepie jest system obsługi dokumentów księgowych. Będzie to dowód wpłaty dla klientów prywatnych oraz faktura VAT dla klientów instytucjonalnych. Oba te typy dokumentów możemy wystawiać również z naszego sklepu - wystarczy wdrożenie systemu do obsługi dokumentów elektronicznych (www. sode.pl). Wdrożenie SODE przejmie od nas następujące obowiązki: wystawienie dokumentu (w wersji elektronicznej lub tradycyjnej) poinformowanie odbiorcy o dokumencie umożliwienie pobrania dokumentu z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu przechowywanie wystawionych dokumentów przez wymagany ustawowo okres. Co więcej koszt obsługi dokumentu przez SODE jest kilkukrotnie niższy niż tradycyjnej metody. Więcej informacji Marta Abramowicz Tel.:

13 Pewne jak w banku Bezpieczeństwo transakcji Bezpieczna transmisja Wykorzystany certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną, umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem. W systemie Przelewy24 wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL - Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe. W systemie Przelewy24 nie są przechowywane żadne informacje dotyczące dostępu do rachunków bankowych lub numerów kart płatniczych. Przelewy internetowe Najpewniejsza forma płatności zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego. Całość operacji wykonywana jest na stronie banku klienta. Dane takie, jak loginy, hasła, kody jednorazowe są podawane tylko i wyłącznie na znanej klientowi stronie jego banku. Operacje wykonania płatności ogranicza się do zalogowania na stronę i zatwierdzenia przelewu. Potwierdzenie pojawi się natychmiast i zostanie przekazane do sprzedawcy. Karty płatnicze Realizacja transakcji kartami przeprowadzana jest na stronach procesorów kart (np. PolCard). Wszystkie dane dotyczące karty (numer, data ważności, kod CVV) podawane są tylko na stronie procesora kart. Przelewy24 nie gromadzą i nie przechowują danych o numerach kart.

14 DialCom24 Sp. z o.o. Przetwarzanie danych Rozliczenie należności Poznań ul. Kanclerska 15 Kontakt: Biuro Handlowe: Biuro Obsługi Klienta: Tel.: Tel.: Tel.: Fax: Wszelkie dane gromadzone przez Przelewy24 przechowywane są i przetwarzane w data center Polskiego Centrum Superkomputerowo - Sieciowego. Nowoczesne centrum zasobowe PCSS spełnia określone wymogi bezpieczeństwa w zakresie zasilania chronionego, redundantnej klimatyzacji oraz monitorowanego dostępu fizycznego. Umieszczone w nim urządzenia gwarantują od wielu lat funkcjonowanie krajowej sieci optycznej PIONIER, sieci miejskiej POZMAN oraz łącza zagranicznego z siecią GÉANT. Pewność transakcji Każdy wynik transakcji przesłany do sklepu jest weryfikowany zwrotnie, aby w 100% potwierdzić, że jego nadawcą był system Przelewy24. Wszystkie potwierdzenia przekazane z systemu Przelewy24 dają pewność wpłynięcia należności na konto sprzedawcy. Narażone na największe ryzyko transakcje kartami płatniczymi poddawane są dodatkowemu procesowi weryfikacji, który w tej chwili eliminuje ryzyko transakcji fraudowych praktycznie w 100%. Pieniądze wpłacane przez klientów trafiają na Twoje konto w Przelewy24. Sam decydujesz po uzbieraniu jakiej kwoty lub jak często mają być przekazywane na Twój rachunek bankowy. Staramy się aby przelewy wychodzące jak najszybciej trafiły na Twoje konto, aż 85% wypłat realizowanych jest w dniu zlecenia wypłaty. Transparentność operacji Oprócz przekazania informacji o wpłacie do Twojego sklepu dostarczamy panel kontrolny, przez który na bieżąco można monitorować przebieg wszystkich operacji wykonywanych przez Przelewy24. Zestawienia transakcji/wypłat można również pobierać automatycznie poprzez udostępnione API. Więcej informacji Marta Abramowicz Tel.:

Bezpieczne płatności elektroniczne. DialCom24 Innowacyjne technologie dla e-biznesu

Bezpieczne płatności elektroniczne. DialCom24 Innowacyjne technologie dla e-biznesu Bezpieczne płatności elektroniczne Czym jest agregator płatności? Czym jest agregator płatności? Oferta Rejestracja Zamówienie Przyjęcie wpłaty Czym jest agregator płatności? Konto Inteligo, mbank, PKO

Bardziej szczegółowo

OPCJE DOSTAWY W SERWISIE WIRTU.PL

OPCJE DOSTAWY W SERWISIE WIRTU.PL OPCJE DOSTAWY W SERWISIE WIRTU.PL MOŻLIWOŚCI DOSTAWY Wystawiając ofertę w Serwisie Wirtu.pl do dyspozycji masz trzy różne sposoby dostawy towarów i usług: Kurier Serwisu (DPD Polska sp. z o.o.); Kurier

Bardziej szczegółowo

Płatności CashBill - SOTE

Płatności CashBill - SOTE 23 listopada 2015 Uruchomienie Płatności CashBill na platformie SOTE CashBill Spółka Akcyjna ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza Tel.: +48 032 764-18-42 Fax: +48 032 764-18-40 Infolinia: 0 801 011

Bardziej szczegółowo

Moduł do płatności mobilnych najprostszy sposób zatwierdzenia płatności w komórce

Moduł do płatności mobilnych najprostszy sposób zatwierdzenia płatności w komórce Moduł do płatności mobilnych najprostszy sposób zatwierdzenia płatności w komórce Dla kogo? Dla podmiotów z branży m-commerce i e-commerce posiadających aplikacje i strony mobilne. Twój Klient chce coś

Bardziej szczegółowo

OPCJE DOSTAWY: do wyboru

OPCJE DOSTAWY: do wyboru Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. TERMIN REALIZACJI PRZESYŁKI - to okres, po którym przesyłka jest u Kupującego tzn.jest to czas realizacji Zamówienia + czas dostawy

Bardziej szczegółowo

PRZEWODNIK UŻYTKOWNIKA SERWISU. www.amway.4logis.pl PRZESYŁKI KURIERSKIE ONLINE

PRZEWODNIK UŻYTKOWNIKA SERWISU. www.amway.4logis.pl PRZESYŁKI KURIERSKIE ONLINE PRZEWODNIK UŻYTKOWNIKA SERWISU www.amway.4logis.pl PRZESYŁKI KURIERSKIE ONLINE SPIS TREŚCI 0 WSTĘP 1 LOGOWANIE I REJESTRACJA 2 UTWORZENIE KONTA UŻYTKOWNIKA 3 AKTYWACJA KONTA: KOMUNIKATY 4 5 PANEL KLIENTA:

Bardziej szczegółowo

Cardmobile.pl. Cardmobile.pl jest nowoczesnym systemem płatności mobilnych oraz internetowych.

Cardmobile.pl. Cardmobile.pl jest nowoczesnym systemem płatności mobilnych oraz internetowych. Cardmobile.pl Cardmobile.pl jest nowoczesnym systemem płatności mobilnych oraz internetowych. Po zarejestrowaniu w systemie użytkownicy mają możliwość podłączenia do konta swojej karty Mastercard lub Maestro.

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. 1. O systemie Płatności Online. 2. Oferowane formy płatności. 3. Schemat procesu płatności. 4. Opis procesu płatności

SPIS TREŚCI. 1. O systemie Płatności Online. 2. Oferowane formy płatności. 3. Schemat procesu płatności. 4. Opis procesu płatności SPIS TREŚCI 1. O systemie Płatności Online 2. Oferowane formy płatności 3. Schemat procesu płatności 4. Opis procesu płatności 5. Automatyzacja usług 6. Bezpieczeństwo 7. Tabele opłat i prowizji 2 1 O

Bardziej szczegółowo

TransKasa. Sieć Elektronicznych Terminali Płatniczych Banku BPH

TransKasa. Sieć Elektronicznych Terminali Płatniczych Banku BPH TransKasa Sieć Elektronicznych Terminali Płatniczych Banku BPH TransKasa Co to jest? Agencyjna sieć punktów płatniczych Banku BPH oparta o terminale bankowe umożliwiająca onlinowo wykonywanie operacji

Bardziej szczegółowo

Płatności CashBill - cstore

Płatności CashBill - cstore 19 lutego 2015 Płatności CashBill - cstore Uruchomienie Płatności CashBill na platformie cstore CashBill Spółka Akcyjna ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza Tel.: +48 032 764-18-42 Fax: +48 032 764-18-40

Bardziej szczegółowo

OPCJE DOSTAWY DOSTĘPNE W SERWISIE LOJALNI24.PL

OPCJE DOSTAWY DOSTĘPNE W SERWISIE LOJALNI24.PL OPCJE DOSTAWY DOSTĘPNE W SERWISIE LOJALNI24.PL 1. MOŻLIWOŚCI DOSTAWY Wystawiając ofertę w Serwisie Lojalni24.pl do dyspozycji masz trzy różne sposoby dostawy Towarów i Usług: Odbiór osobisty (Bon Towarowy

Bardziej szczegółowo

MOJA FIRMA PLUS. bankowość elektroniczna dla małych i średnich firm

MOJA FIRMA PLUS. bankowość elektroniczna dla małych i średnich firm MOJA FIRMA PLUS bankowość elektroniczna dla małych i średnich firm Co to jest pakiet Moja Firma Plus? Usługa bankowości elektronicznej MOJA FIRMA PLUS umożliwia łatwy i szybki dostęp do rachunków za pomocą

Bardziej szczegółowo

TELEFONEM DZIĘKI IKO MOBILNE

TELEFONEM DZIĘKI IKO MOBILNE PŁAĆ I WYPŁACAJ PŁAĆ I WYPŁACAJ TELEFONEM DZIĘKI IKO PŁATNOŚCI MOBILNE PŁATNOŚCI MOBILNE PKO Bank Polski uruchomił rewolucyjny system płatności mobilnych! Od dzisiaj każdy Klient Banku może korzystać z

Bardziej szczegółowo

OFERTA Płatności internetowe. ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay.

OFERTA Płatności internetowe. ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay. OFERTA Płatności internetowe ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay.pl 1. KARTY PŁATNICZE Płatności przy użyciu karty to bardzo popularny, łatwy

Bardziej szczegółowo

SkyCash Poland S.A. Innowacyjna usługa płatnicza

SkyCash Poland S.A. Innowacyjna usługa płatnicza SkyCash Poland S.A. Innowacyjna usługa płatnicza Warszawa, 18 marca 2011 1 PLAN PREZENTACJI 1. PŁATNOŚCI MOBILNE KONTEKST RYNKOWY 1. CZYM JEST SkyCash - ZASTOSOWANIA 2. MODELE BIZNESOWE KOOPERACJE 2 Płatności

Bardziej szczegółowo

Zakup kredytów i kont Professional

Zakup kredytów i kont Professional Zakup kredytów i kont Professional System płatności za wydruki świadectwa charakterystyki energetycznej budynków i projektowanych charakterystyk energetycznych jest systemem przedpłatowym (tak jak telefony

Bardziej szczegółowo

Regulamin Przelewy24. http://www.przelewy24.pl/pop_print.php?i=240. 1 of 5 21.12.2014 22:27. Definicje

Regulamin Przelewy24. http://www.przelewy24.pl/pop_print.php?i=240. 1 of 5 21.12.2014 22:27. Definicje Regulamin Przelewy24 Definicje Akceptant - ilekroć w Regulaminie jest mowa o Akceptancie rozumie się przez to Sprzedawcę oraz Odbiorcę Płatności; ilekroć w Regulaminie jest mowa o Sprzedawcy lub Odbiorcy

Bardziej szczegółowo

MobileMerchant firmy Elavon Najczęstsze pytania

MobileMerchant firmy Elavon Najczęstsze pytania MobileMerchant firmy Elavon Najczęstsze pytania 1. Jakie firmy mogą odnieść największe korzyści korzystając z MobileMerchant firmy Elavon? MobileMerchant opracowano z myślą o firmach różnej wielkości,

Bardziej szczegółowo

przewodnik po płatnościach internetowych dla użytkowników kart płatniczych wydanych przez Euro Bank S.A.

przewodnik po płatnościach internetowych dla użytkowników kart płatniczych wydanych przez Euro Bank S.A. przewodnik po płatnościach internetowych dla użytkowników kart płatniczych wydanych przez Euro Bank S.A. 1 płatności internetowe szybkie i bezpieczne Transakcje w Internecie to sposób na szybkie i bezpieczne

Bardziej szczegółowo

KONTO PAYU wprowadzenie

KONTO PAYU wprowadzenie KONTO PAYU wprowadzenie Szanowni Państwo, cieszymy się, że chcą Państwo poznać szczegóły naszej oferty w zakresie Konta PayU; innowacyjnego produktu, który w znakomity sposób ułatwia Państwa Klientom zakupy

Bardziej szczegółowo

B2BCloud simple way to Scale Sale

B2BCloud simple way to Scale Sale B2BCloud simple way to Scale Sale For Suppliers and e-commerce. Usługi platformy B2B - B2BCloud pozwalają Klientom skalować sprzedaż poprzez uruchomienie nowego kanału dystrybucji w mgnieniu oka - nie

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN: 1- SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ. 1. Zamówienia można składać:

REGULAMIN: 1- SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ. 1. Zamówienia można składać: REGULAMIN: 1. Sklep internetowy działający pod adresem www.sklep.niro-bio.pl prowadzony jest przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno _ Usługowo Handlowe NIRO Sp. z o.o. z siedzibą w Bronowie 42-283 ; przy ulicy

Bardziej szczegółowo

Płatności CashBill - SOTE

Płatności CashBill - SOTE 5 marca 2015 Płatności CashBill - SOTE Uruchomienie Płatności CashBill na platformie SOTE CashBill Spółka Akcyjna ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza Tel.: +48 032 764-18-42 Fax: +48 032 764-18-40

Bardziej szczegółowo

Wykorzystanie przez Bank Pocztowy bezpiecznego podpisu elektronicznego do zawierania umów z Klientami

Wykorzystanie przez Bank Pocztowy bezpiecznego podpisu elektronicznego do zawierania umów z Klientami Wykorzystanie przez Bank Pocztowy bezpiecznego podpisu elektronicznego do zawierania umów z Klientami 19 lutego 2009 roku Misja Banku Pocztowego Uczynienie usług finansowych dostępnych i przystępnych dla

Bardziej szczegółowo

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

Instrukcja dla użytkownika korzystającego z Usługi Moje faktury dla TAURON (dedykowanego Dostawcy usług masowych)

Instrukcja dla użytkownika korzystającego z Usługi Moje faktury dla TAURON (dedykowanego Dostawcy usług masowych) Instrukcja dla użytkownika korzystającego z Usługi Moje faktury dla TAURON (dedykowanego Dostawcy usług masowych) Usługa Moje faktury dla TAURON na czym polega? Usługa Moje faktury dla TAURON to nowoczesny

Bardziej szczegółowo

Płatności CashBill dla BestSeller

Płatności CashBill dla BestSeller Przewodnik 1.0.0 Płatności CashBill dla BestSeller Instrukcja instalacji modułu płatności CashBill w systemie BestSeller CashBill Spółka Akcyjna ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza Tel.: +48 032 764-18-42

Bardziej szczegółowo

PANEL ADMINISTRACYJNY SPRZEDAWCY SZYBKI START

PANEL ADMINISTRACYJNY SPRZEDAWCY SZYBKI START Biuro Obsługi Klienta Dotpay ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków tel. +48 12 688 26 00 e-mail: bok@dotpay.pl PANEL ADMINISTRACYJNY SPRZEDAWCY SZYBKI START Wersja 1.29.6.1 SPIS TREŚCI Strona 2 / 15 WSTĘP...

Bardziej szczegółowo

Internetowa Wymiana Dokumentów - wersja demonstracyjna. Integracja Comarch ERP ifaktury24 z Comarch ERP Optima

Internetowa Wymiana Dokumentów - wersja demonstracyjna. Integracja Comarch ERP ifaktury24 z Comarch ERP Optima Internetowa Wymiana Dokumentów - wersja demonstracyjna Integracja Comarch ERP ifaktury24 z Comarch ERP Optima Kraków 2015 Internetowa Wymiana Dokumento w Każdy użytkownik Comarch ERP ifaktury24 może skorzystać

Bardziej szczegółowo

mnożą korzyści! Propozycja współpracy sprzedaży ratalnej dla Twojego sklepu internetowego

mnożą korzyści! Propozycja współpracy sprzedaży ratalnej dla Twojego sklepu internetowego mnożą korzyści! Propozycja współpracy sprzedaży ratalnej dla Twojego sklepu internetowego Siła Santander Consumer Banku lider w sprzedaży ratalnej współpracujący z 17 000 punktów sprzedaży, w tym ze sklepami

Bardziej szczegółowo

OFERTA Płatności internetowe. ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay.

OFERTA Płatności internetowe. ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay. OFERTA Płatności internetowe ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay.pl 1. KARTY PŁATNICZE Płatności przy użyciu karty to bardzo popularny, łatwy

Bardziej szczegółowo

Regulamin. 1 Zakres stosowania. 2 Definicje zawarte w Regulaminie

Regulamin. 1 Zakres stosowania. 2 Definicje zawarte w Regulaminie Regulamin Regulamin KUP BILET ON LINE Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Elblągu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej zwana PKS Elbląg lub Przewoźnikiem). Przedsiębiorstwo Komunikacji

Bardziej szczegółowo

Pytania i odpowiedzi doładowania telefonów

Pytania i odpowiedzi doładowania telefonów Pytania i odpowiedzi doładowania telefonów 1. Jakie są zalety doładowania telefonu w bankowości internetowej? prostota minimum czynności, które trzeba wykonać w celu doładowania konta telefonu, nie trzeba

Bardziej szczegółowo

Płatności CashBill - cstore

Płatności CashBill - cstore 23 listopada 2015 Uruchomienie Płatności CashBill na platformie cstore CashBill Spółka Akcyjna ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza Tel.: +48 032 764-18-42 Fax: +48 032 764-18-40 Infolinia: 0 801 011

Bardziej szczegółowo

Kropka Milena Brózda-Nikiel z siedzibą w Krakowie, 31-916, os. Ogrodowe 12/2.

Kropka Milena Brózda-Nikiel z siedzibą w Krakowie, 31-916, os. Ogrodowe 12/2. REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO KROPKASHOES.COM I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Sklep internetowy kropkashoes.com, dalej Sklep, działający pod adresem internetowym www.kropkashoes.com, dalej strona internetowa,

Bardziej szczegółowo

Express ELIXIR innowacyjny mechanizm dokonywania płatności

Express ELIXIR innowacyjny mechanizm dokonywania płatności Express ELIXIR innowacyjny mechanizm dokonywania płatności Grzegorz Leńkowski Dyrektor Linii biznesowej płatności natychmiastowe Ożarów Mazowiecki, styczeń 2014 Rozpoznanie potrzeb rynku Przed uruchomieniem

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA USŁUGI mobile e-bank EBS

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA USŁUGI mobile e-bank EBS INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA USŁUGI mobile e-bank EBS INFORMACJE OGÓLNE Usługa mobile e-bank EBS umożliwia dostęp do usług bankowych poprzez Internet z wykorzystaniem urządzeń mobilnych (tablety, smartfony).

Bardziej szczegółowo

Organizator w kilka minut tworzy profesjonalną stronę internetową wydarzenia i rozpoczyna sprzedaż biletów

Organizator w kilka minut tworzy profesjonalną stronę internetową wydarzenia i rozpoczyna sprzedaż biletów Czym jest Evenea? Evenea to elastyczne narzędzie dla organizatorów wszelkiego rodzaju wydarzeń (takich jak konferencje, szkolenia, targi, imprezy rozrywkowe, kulturalne, imprezy korporacyjne i prywatne)

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Bezpieczeństwo bez kompromisów Bezpieczeństwo bez kompromisów Wersja 1.0 SSL Web Server Certificate Copyright 2014 SSL24. Właścicielem marki SSL24 jest Centrum Technologii Internetowych CTI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. SSL

Bardziej szczegółowo

Milton Friedman ma rację przekazanie pieniędzy cyfrowych bez pytania o ID jest możliwe przedstawiamy Państwu cyfrową gotówkę

Milton Friedman ma rację przekazanie pieniędzy cyfrowych bez pytania o ID jest możliwe przedstawiamy Państwu cyfrową gotówkę Milton Friedman ma rację przekazanie pieniędzy cyfrowych bez pytania o ID jest możliwe przedstawiamy Państwu cyfrową gotówkę Coś czego jeszcze nie ma, ale wkrótce zostanie stworzone to wiarygodna cyfrowa

Bardziej szczegółowo

Kielce, dnia 27.02.2012 roku. HB Technology Hubert Szczukiewicz. ul. Kujawska 26 / 39 25-344 Kielce

Kielce, dnia 27.02.2012 roku. HB Technology Hubert Szczukiewicz. ul. Kujawska 26 / 39 25-344 Kielce Kielce, dnia 27.02.2012 roku HB Technology Hubert Szczukiewicz ul. Kujawska 26 / 39 25-344 Kielce Tytuł Projektu: Wdrożenie innowacyjnego systemu dystrybucji usług cyfrowych, poszerzenie kanałów sprzedaży

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET

PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET. LOGOWANIE. AUTORYZACJA ZLECENIA. NOWY KLUCZ. PRZELEWY 5. ZLECENIA STAŁE 6. MODUŁ PRAWNY 7. DOSTĘP DO DEALINGNET 8. CERTYFIKAT KWALIFIKOWANY JAK ZALOGOWAĆ SIĘ DO BUSINESSNET

Bardziej szczegółowo

Specjalna oferta Raiffeisen Bank Polska S.A. dla członków Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych:

Specjalna oferta Raiffeisen Bank Polska S.A. dla członków Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych: Specjalna oferta Raiffeisen Bank Polska S.A. dla członków Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych: Mobilne Konto Osobiste Wygodna i nowoczesna forma zarządzania Twoimi finansami, która spełni

Bardziej szczegółowo

Sklep internetowy, działający pod adresem www.apetete.pl prowadzony jest przez:

Sklep internetowy, działający pod adresem www.apetete.pl prowadzony jest przez: Sklep internetowy, działający pod adresem www.apetete.pl prowadzony jest przez: WITMALU Sp. z o.o. ul. Jagiellońska 76, 03-301 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego

Bardziej szczegółowo

3.Sklep przyjmuje zamówienia za pośrednictwem strony www.hugoepapierosy.pl.

3.Sklep przyjmuje zamówienia za pośrednictwem strony www.hugoepapierosy.pl. 1.Postanowienia ogólne 1.Sklep internetowy hugo-epapierosy.pl działający pod adresem internetowym www.hugo-epapierosy.pl prowadzony jest przez P.H.U Hugo Sławomir Strzelczyk., z siedzibą w Oleśnicy (Rzeczpospolita

Bardziej szczegółowo

SM-EX System Multipłatności - EX

SM-EX System Multipłatności - EX SM-EX System Multipłatności - EX Opis systemu Czym jest SM-EX? SM-EX to oprogramowanie komputerowe przygotowane do obsługi punktów przyjmowania opłat za rachunki od ludności tzw. punktów kasowych. System

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Bezpieczeństwo bez kompromisów Bezpieczeństwo bez kompromisów Wersja 1.0 Wildcard SSL Certificate Copyright 2014 SSL24. Właścicielem marki SSL24 jest Centrum Technologii Internetowych CTI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wildcard

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET

PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET. LOGOWANIE. AUTORYZACJA ZLECENIA. NOWY KLUCZ. PRZELEWY 5. ZLECENIA STAŁE 6. MODUŁ PRAWNY 7. DOSTĘP DO DEALINGNET 8. ANKIETA MIFID 9. CERTYFIKAT KWALIFIKOWANY JAK ZALOGOWAĆ

Bardziej szczegółowo

Szczegóły i informacje. PayPal/CashBill. Integracja Płatności PayPal z Płatnościami CashBill

Szczegóły i informacje. PayPal/CashBill. Integracja Płatności PayPal z Płatnościami CashBill Szczegóły i informacje Integracja Płatności PayPal z Płatnościami CashBill CashBill Spółka Akcyjna ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza Tel.: +48 032 764-18-42 Fax: +48 032 764-18-40 Infolinia: 0 801

Bardziej szczegółowo

Dotpay wspiera również płatności realizowane z użyciem portfeli cyfrowych - MasterPass oraz V.me by Visa.

Dotpay wspiera również płatności realizowane z użyciem portfeli cyfrowych - MasterPass oraz V.me by Visa. OFERTA Płatności internetowe ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay.pl 1. KARTY PŁATNICZE Płatności przy użyciu karty to bardzo popularny, łatwy

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN DO 25.12.14r. I. Postanowienia Ogólne

REGULAMIN DO 25.12.14r. I. Postanowienia Ogólne REGULAMIN DO 25.12.14r. I. Postanowienia Ogólne 1. Regulamin określa zasady dokonywania transakcji w Sklepie Internetowym FOR MEN działającym pod adresem www.formen.com.pl, który prowadzony jest przez

Bardziej szczegółowo

emszmal 3: Automatyczne księgowanie przelewów w menadżerze sprzedaży BaseLinker (plugin dostępny w wersji ecommerce)

emszmal 3: Automatyczne księgowanie przelewów w menadżerze sprzedaży BaseLinker (plugin dostępny w wersji ecommerce) emszmal 3: Automatyczne księgowanie przelewów w menadżerze sprzedaży BaseLinker (plugin dostępny w wersji ecommerce) Zastosowanie Rozszerzenie to dedykowane jest internetowemu menadżerowi sprzedaży BaseLinker.

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po rachunku z usługą e-kantor dla firm

Przewodnik po rachunku z usługą e-kantor dla firm Przewodnik po rachunku z usługą e-kantor dla firm Bankowość elektroniczna Przejdź do meritum 2 Przewodnik po rachunku z usługą e-kantor dla firm Bankowość elektroniczna Aktualizacja: 20 maja 2014 Spis

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Bezpieczeństwo bez kompromisów Bezpieczeństwo bez kompromisów Wersja 1.0 True BusinessID Wildcard Copyright 2014 SSL24. Właścicielem marki SSL24 jest Centrum Technologii Internetowych CTI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. True

Bardziej szczegółowo

Umowa o warunkach i zasadach współpracy z serwisem PRZELEWY24.

Umowa o warunkach i zasadach współpracy z serwisem PRZELEWY24. Umowa o warunkach i zasadach współpracy z serwisem PRZELEWY24. Wzór umowy Strona 1 z 9 DEFINICJE PŁATNOŚCI są to wpłaty pieniężne KLIENTA (wykonane przelewem bankowym, przekazem pocztowym, kartą płatniczą,

Bardziej szczegółowo

Prostota, a zarazem funkcjonalność oraz minimum formalności przy nawiązywaniu współpracy, mają służyć zapewnieniu sprawnej obsługi płatności.

Prostota, a zarazem funkcjonalność oraz minimum formalności przy nawiązywaniu współpracy, mają służyć zapewnieniu sprawnej obsługi płatności. Oferta proponowanego przez PayU S.A. systemu Platnosci.pl stworzona została dla rynku usług B2C Business to Customer. Zapewniamy obsługę sklepów oraz serwisów internetowych, które przy detalicznej sprzedaży

Bardziej szczegółowo

Sprzedaży dokonuje przedsiębiorca działający pod nazwą: SOFTKEY POLAND Sp. z o.o.

Sprzedaży dokonuje przedsiębiorca działający pod nazwą: SOFTKEY POLAND Sp. z o.o. REGULAMIN Sprzedaży dokonuje przedsiębiorca działający pod nazwą: SOFTKEY POLAND Sp. z o.o. za pośrednictwem sklepu internetowego o nazwie: Softkey.pl, którego jest właścicielem. ul. Obornicka 19A, 02-948

Bardziej szczegółowo

SKUTECZNA SIEĆ REKLAMY BEZPOŚREDNIEJ

SKUTECZNA SIEĆ REKLAMY BEZPOŚREDNIEJ SKUTECZNA SIEĆ REKLAMY BEZPOŚREDNIEJ Za pomocą serwisu asendo.pl, wysyłanie kampanii reklamowych z ofertami handlowymi oraz reklamami Państwa klientów stanie się bajecznie proste. asendo.pl skupia wszystkie

Bardziej szczegółowo

Przewodnik Internetowa Wymiana Dokumentów

Przewodnik Internetowa Wymiana Dokumentów Przewodnik Internetowa Wymiana Dokumentów Copyright @ 2013 icomarch24 S.A. Spis treści Wprowadzenie... 3 Założenie konta w Comarch ERP ifaktury24... 4 Procedura zgłaszania Klienta Comarch ERP ifaktury24

Bardziej szczegółowo

Regulamin Akcji promocyjnej Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł ( Regulamin )

Regulamin Akcji promocyjnej Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł ( Regulamin ) Regulamin Akcji promocyjnej Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł ( Regulamin ) 1. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Akcji promocyjnej Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł zwaną

Bardziej szczegółowo

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu Belisama4CRM

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu Belisama4CRM Czym jest CRM? Termin CRM, czyli Customer Relationship Management, ma wiele definicji i jest dość szerokim pojęciem. W ogólnym zarysie jest to takie zarządzanie relacjami z klientem, które ma prowadzić

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PANELU ADMINISTRACYJNEGO MÓJ DOTPAY v0.1

INSTRUKCJA OBSŁUGI PANELU ADMINISTRACYJNEGO MÓJ DOTPAY v0.1 Dział Pomocy Technicznej Dotpay ul. Wielicka 72 30-552 Kraków Tel. +48 126882600 Faks +48 126882649 E-mail: tech@dotpay.pl INSTRUKCJA OBSŁUGI PANELU ADMINISTRACYJNEGO MÓJ DOTPAY v0.1 Przyjmowanie płatności

Bardziej szczegółowo

Zasady korzystania z Oferty Pakietowej Pakiet PACZKA. Postanowienia ogólne

Zasady korzystania z Oferty Pakietowej Pakiet PACZKA. Postanowienia ogólne Zasady korzystania z Oferty Pakietowej Pakiet PACZKA 1 Postanowienia ogólne Użyte w Zasadach korzystania z Oferty Pakietowej Pakiet PACZKA (dalej Zasady ) określenia oznaczają: 1) Aktywacja otrzymanie

Bardziej szczegółowo

1. Sklep internetowy Fabryka Snu działa za pośrednictwem witryny internetowej w domenie www.fabrykasnu.info.pl.

1. Sklep internetowy Fabryka Snu działa za pośrednictwem witryny internetowej w domenie www.fabrykasnu.info.pl. REGULAMIN SKLEPU 1. Sklep internetowy Fabryka Snu działa za pośrednictwem witryny internetowej w domenie www.fabrykasnu.info.pl. Składanie zamówień może się odbywać przez 24 godziny na dobę za pomocą strony

Bardziej szczegółowo

emszmal 3: Automatyczne księgowanie przelewów w sklepie internetowym PrestaShop (plugin dostępny w wersji ecommerce)

emszmal 3: Automatyczne księgowanie przelewów w sklepie internetowym PrestaShop (plugin dostępny w wersji ecommerce) emszmal 3: Automatyczne księgowanie przelewów w sklepie internetowym PrestaShop (plugin dostępny w wersji ecommerce) Zastosowanie Rozszerzenie to dedykowane jest sklepom internetowych zbudowanym w oparciu

Bardziej szczegółowo

1. Sklep Lampadina, Marta Babik prowadzi sprzedaż towarów przez sieć internetową.

1. Sklep Lampadina, Marta Babik prowadzi sprzedaż towarów przez sieć internetową. Regulamin, cennik przesyłek 1. Sklep Lampadina, Marta Babik prowadzi sprzedaż towarów przez sieć internetową. Dane rejestrowe firmy: Lampadina, Marta Babik, ul. Gawota 11a/1, 02-830 Warszawa, NIP: 951-187-

Bardziej szczegółowo

Płatności CashBill. 25 marca 2015. Specyfikacja usług

Płatności CashBill. 25 marca 2015. Specyfikacja usług 25 marca 2015 Specyfikacja usług CashBill Spółka Akcyjna ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza Tel.: +48 032 764-18-42 Fax: +48 032 764-18-40 Infolinia: 0 801 011 802 e-mail: marketing@cashbill.pl NIP:

Bardziej szczegółowo

RATY PRZEZ INTERNET. Zobacz, jakie to proste!

RATY PRZEZ INTERNET. Zobacz, jakie to proste! RATY PRZEZ INTERNET Zobacz, jakie to proste! Żagiel stawia na rozwój sprzedaży w kanale internetowym. Posiadamy: Sprzedaż Internetowa w Żagiel platformę informatyczną e-raty, wspierającą udzielanie kredytów

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Bezpieczeństwo bez kompromisów Bezpieczeństwo bez kompromisów Wersja 1.0 SSL Web Server Certificate with EV Copyright 2014 SSL24. Właścicielem marki SSL24 jest Centrum Technologii Internetowych CTI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bardziej szczegółowo

KIM JESTEŚMY? Serwis KurJerzy.pl został uruchomiony na początku 2010 roku jako alternatywa dla kosztownych usług kurierskich w Polsce.

KIM JESTEŚMY? Serwis KurJerzy.pl został uruchomiony na początku 2010 roku jako alternatywa dla kosztownych usług kurierskich w Polsce. KIM JESTEŚMY? Serwis KurJerzy.pl został uruchomiony na początku 2010 roku jako alternatywa dla kosztownych usług kurierskich w Polsce. Firma działa jako pośrednik między Klientami a firmami kurierskimi

Bardziej szczegółowo

Panel Administracyjny Spis treści:

Panel Administracyjny Spis treści: Panel Administracyjny Spis treści: 1. Wstęp - ogólne informacje dot. panelu Moje-Serwery.pl 2. Rejestracja konta w serwisie Moje-Serwery.pl i logowanie. 3. Dane konta - ustawienia konta użytkownika. 4.

Bardziej szczegółowo

Płatności CashBill dla QuickCart

Płatności CashBill dla QuickCart Przewodnik 1.0.0 Płatności CashBill dla QuickCart Instrukcja instalacji modułu płatności CashBill w systemie QuickCart CashBill Spółka Akcyjna ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza Tel.: +48 032 764-18-42

Bardziej szczegółowo

Płatności CashBill dla Presta Shop

Płatności CashBill dla Presta Shop Przewodnik 1.1.1 Płatności CashBill dla Presta Shop Instrukcja instalacji modułu płatności CashBill w systemie Presta Shop CashBill Spółka Akcyjna ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza Tel.: +48 032

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. na wyłonienie dostawcy wartości niematerialnych w zakresie. Wartości Niematerialnych i Prawnych w postaci Systemu Klasy B2B

Zapytanie ofertowe. na wyłonienie dostawcy wartości niematerialnych w zakresie. Wartości Niematerialnych i Prawnych w postaci Systemu Klasy B2B Szerzawy, dnia 01.04.2014r. Zapytanie ofertowe na wyłonienie dostawcy wartości niematerialnych w zakresie Wartości Niematerialnych i Prawnych w postaci Systemu Klasy B2B w ramach realizacji projektu Optymalizacja

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika

Podręcznik użytkownika Podręcznik użytkownika Centrum rozliczeniowe UPS 2015 United Parcel Service of America, Inc. Nazwa UPS, marka UPS i kolor brązowy są znakami towarowymi firmy United Parcel Service of America, Inc. Wszelkie

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Bezpieczeństwo bez kompromisów Bezpieczeństwo bez kompromisów Wersja 1.0 True BusinessID with EV Copyright 2014 SSL24. Właścicielem marki SSL24 jest Centrum Technologii Internetowych CTI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. True BusinessID

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Bezpieczeństwo bez kompromisów Bezpieczeństwo bez kompromisów Wersja 1.0 Secure Site Wildcard Copyright 2014 SSL24. Właścicielem marki SSL24 jest Centrum Technologii Internetowych CTI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Secure Site

Bardziej szczegółowo

TECZKA PRASOWA. Czym jest FINANCE-TENDER.COM?

TECZKA PRASOWA. Czym jest FINANCE-TENDER.COM? Czym jest FINANCE-TENDER.COM? FINANCE-TENDER.COM jest pierwszą w Polsce platformą przetargową i ogłoszeniową oferującą nowoczesną metodę przeprowadzania przetargów elektronicznych oraz umożliwiającą przedsiębiorstwom

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne

1. Informacje ogólne Regulamin Serwisu (obowiązujący z dniem 7 luty 2010) 1. Informacje ogólne Homepay jest serwisem obsługującym płatności internetowe prowadzonym przez firmę PeSoft Paweł Wachnik zwaną dalej PeSoft z siedzibą

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi na dzień 7.04.2015 r. 1. Informacje Ogólne 1. Właścicielem i operatorem Sklepu Internetowego belumi jest belumi Krzysztof Sosnowski z siedzibą: ul. Ostródzka 44, 03-289

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja 1.2.1. Płatności CashBill. Instrukcja podłączenia płatności elektronicznych do typowych zastosowań.

Specyfikacja 1.2.1. Płatności CashBill. Instrukcja podłączenia płatności elektronicznych do typowych zastosowań. Specyfikacja 1.2.1 Płatności CashBill Instrukcja podłączenia płatności elektronicznych do typowych zastosowań. CashBill Spółka Akcyjna ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza Tel.: +48 032 764-18-42 Fax:

Bardziej szczegółowo

WYKAZ NAJWAŻNIEJSZYCH ZMIAN (wprowadzanych z dniem połączenia działalności operacyjnej Alior Banku i Meritum Banku)

WYKAZ NAJWAŻNIEJSZYCH ZMIAN (wprowadzanych z dniem połączenia działalności operacyjnej Alior Banku i Meritum Banku) WYKAZ NAJWAŻNIEJSZYCH ZMIAN (wprowadzanych z dniem połączenia działalności operacyjnej Alior Banku i Banku) Rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe Wprowadzana Nazwy produktów Dokumenty regulujące wysokość

Bardziej szczegółowo

Wysyłka wiadomości. Pojedyncza wysyłka. Masowa wysyłka

Wysyłka wiadomości. Pojedyncza wysyłka. Masowa wysyłka Wysyłka wiadomości Ten dział opisuje funkcje dostępne w Panelu Klienta przez www, związane z realizacją wysyłki. Opisy dotyczą między innymi pojedynczej oraz masowej wysyłki, ale również kilku innych zautomatyzowanych

Bardziej szczegółowo

Automatyzacja procesów księgowych w Twojej firmie

Automatyzacja procesów księgowych w Twojej firmie Automatyzacja procesów księgowych w Twojej firmie www.bph.pl/bankconnect FAKT #1 PRZEDSIĘBIORCY CENIĄ NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA, KTÓRE USPRAWNIAJĄ PRACĘ W FIRMIE. FAKT #2 DZIĘKI BANKCONNECT PRZELEWY REALIZUJESZ

Bardziej szczegółowo

Płatności CashBill - Kody

Płatności CashBill - Kody Dokumentacja techniczna 2.0 Płatności CashBill - Kody Punkty Płatności: Kody Automatyczne, Kody Obsługowe CashBill Spółka Akcyjna ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza Tel.: +48 032 764-18-42 Fax: +48

Bardziej szczegółowo

bzwbk.pl FORMUŁA NA KLIK w bzwbk24 internet

bzwbk.pl FORMUŁA NA KLIK w bzwbk24 internet bzwbk.pl FORMUŁA NA KLIK w bzwbk24 internet spis treści 4 5 5 5 6 7 8 8 9 9 10 10 10 Produkty na klik Warunki Na klik krok po kroku - Oferta dla Ciebie - Dane - Kredyt - Warunki - Umowa - Umowa smskod

Bardziej szczegółowo

Narzędzia pomocne w wysyłce przesyłek oszczędzasz czas i pieniądze

Narzędzia pomocne w wysyłce przesyłek oszczędzasz czas i pieniądze Narzędzia pomocne w wysyłce przesyłek oszczędzasz czas i pieniądze Łatwe w obsłudze. Mnóstwo przydatnych funkcji. Nie wymagają specjalistycznej wiedzy. Zapraszamy do krótkiego przewodnika po narzędziach

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po Integracji. Moduł płatności Skrill dla Przelewy24

Przewodnik po Integracji. Moduł płatności Skrill dla Przelewy24 Przewodnik po Integracji Moduł płatności Skrill dla Przelewy24 1. W celu uruchomienia możliwości przyjmowania płatności kartami, Skrill musi zapoznać się z towarami/usługami oferowanymi w sklepie internetowym.

Bardziej szczegółowo

OTWARCIE RACHUNKU BROKERSKIEGO ONLINE (Potwierdzenie przelewem) oraz ZŁOŻENIE ZAPISU W SYSTEMIE BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ

OTWARCIE RACHUNKU BROKERSKIEGO ONLINE (Potwierdzenie przelewem) oraz ZŁOŻENIE ZAPISU W SYSTEMIE BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ Biuro Maklerskie OTWARCIE RACHUNKU BROKERSKIEGO ONLINE (Potwierdzenie przelewem) oraz ZŁOŻENIE ZAPISU W SYSTEMIE BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ 1/8 Osoby niebędące Klientami Alior Banku mają możliwość otwarcia

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Bezpieczeństwo bez kompromisów Bezpieczeństwo bez kompromisów Wersja 1.0 True BusinessID Multi-Domain with EV Copyright 2014 SSL24. Właścicielem marki SSL24 jest Centrum Technologii Internetowych CTI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU PODMIOTY ODPOWIEDZIALNE

REGULAMIN SKLEPU PODMIOTY ODPOWIEDZIALNE REGULAMIN SKLEPU I. PODMIOTY ODPOWIEDZIALNE 1. Sklep internetowy drabiny-nowak.poznan.pl jest własnością P.H.U. NOWAK sp. z o.o. prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą P.H.U. NOWAK sp. z o.o. z

Bardziej szczegółowo

emszmal 3: Automatyczne księgowanie przelewów w sklepie internetowym Magento (plugin dostępny w wersji ecommerce)

emszmal 3: Automatyczne księgowanie przelewów w sklepie internetowym Magento (plugin dostępny w wersji ecommerce) emszmal 3: Automatyczne księgowanie przelewów w sklepie internetowym Magento (plugin dostępny w wersji ecommerce) Zastosowanie Rozszerzenie to przeznaczone jest dla właścicieli sklepów internetowych opartych

Bardziej szczegółowo

POWER PRICE S.A. Moc ukryta w cenie

POWER PRICE S.A. Moc ukryta w cenie POWER PRICE S.A. Moc ukryta w cenie Warszawa, marzec 2011 r. Dane rejestrowe spółki Power Price S.A. ul. Rosy Bailly 36 01-494 Warszawa tel./fax (22) 25 01 700 www.powerprice.pl e-mail: biuro@powerprice.pl

Bardziej szczegółowo

SkyCash - Zakup biletu krok po kroku

SkyCash - Zakup biletu krok po kroku Instrukcja zakupu oraz kontroli biletów zakupionych przez telefon komórkowy w systemie SkyCash w MPK Gniezno SkyCash - Zakup biletu krok po kroku Rejestracja oraz doładowanie konta powinny nastąpić przed

Bardziej szczegółowo

Regulamin sklepu internetowego CAVALIADA. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin sklepu internetowego CAVALIADA. 1 Postanowienia ogólne Regulamin sklepu internetowego CAVALIADA 1 Postanowienia ogólne 1. Sklep internetowy CAVALIADA stanowi platformę sprzedażową prowadzoną przez Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu,

Bardziej szczegółowo

Aktywacja konta. Weryfikacja konta. Konfiguracja dostępu

Aktywacja konta. Weryfikacja konta. Konfiguracja dostępu Przewodnik po integracji systemu PayPal dla klientów firmy ecard Wystarczą 4 proste kroki! 1 2 3 4 Założenie konta Aktywacja konta Weryfikacja konta Konfiguracja dostępu www.paypal.pl 0 800 675 030 (połączenie

Bardziej szczegółowo

Płatności CashBill dla shopgold

Płatności CashBill dla shopgold Przewodnik 1.0.0 Płatności CashBill dla shopgold Instrukcja instalacji modułu płatności CashBill w systemie shopgold CashBill Spółka Akcyjna ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza Tel.: +48 032 764-18-42

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Bezpieczeństwo bez kompromisów Bezpieczeństwo bez kompromisów Wersja 1.0 True BusinessID Multi-Domain Copyright 2014 SSL24. Właścicielem marki SSL24 jest Centrum Technologii Internetowych CTI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. True

Bardziej szczegółowo

Regulamin usługi Przelew do Play w P4 Sp. z o. o.

Regulamin usługi Przelew do Play w P4 Sp. z o. o. Regulamin usługi Przelew do Play w P4 Sp. z o. o. 1. Postanowienia ogólne Niniejszy Regulamin usługi Przelew do Play w P4 Sp. z o. o., określa zasady, zakres, sposób i tryb świadczenia przez P4 Sp. z o.

Bardziej szczegółowo

Regulamin. Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu.

Regulamin. Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu. Regulamin Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu. I. Informacje ogólne 1. Sklep internetowy Scarpa Dolce działający pod adresem www.sklep.scarpadolce.pl jest

Bardziej szczegółowo