Prostota, a zarazem funkcjonalność oraz minimum formalności przy nawiązywaniu współpracy, mają służyć zapewnieniu sprawnej obsługi płatności.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Prostota, a zarazem funkcjonalność oraz minimum formalności przy nawiązywaniu współpracy, mają służyć zapewnieniu sprawnej obsługi płatności."

Transkrypt

1

2 Oferta proponowanego przez PayU S.A. systemu Platnosci.pl stworzona została dla rynku usług B2C Business to Customer. Zapewniamy obsługę sklepów oraz serwisów internetowych, które przy detalicznej sprzedaży zamierzają wzbogacić swoją funkcjonalność o nowe metody płatności. Celem spółki jest integracja istniejących i tworzenie nowych usług w zakresie płatności online oraz dostarczenie narzędzi ułatwiających działalność handlową w internecie. PayU S.A. łączy innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo i niezawodność technologiczną oferując skuteczne wsparcie dla ebiznesu. Spółka posiada również doświadczenie w tworzeniu narzędzi rozliczeniowych. Prostota, a zarazem funkcjonalność oraz minimum formalności przy nawiązywaniu współpracy, mają służyć zapewnieniu sprawnej obsługi płatności. Pakiet usług płatniczych uwzględnia potrzeby podmiotów prowadzących sprzedaż towarów i usług w internecie, a jednocześnie pozwala na zachowanie maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa kupujących. Oferowane narzędzia wyposażone są w najnowsze protokoły szyfrowania danych oraz spełniają zasady bezpieczeństwa informacji. Na wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności wpływa także najwyższej klasy platforma sprzętowa.

3 Zakres działalności Domeną PayU S.A. jest tworzenie kompleksowych rozwiązań oraz szerokiej gamy usług dodatkowych dopasowanych do wymogów dynamicznie rozwijającego się rynku ecommerce. Działalność operacyjna PayU S.A. koncentruje się na usługach dla Merchantów (głównie sklepów internetowych) w postaci Systemu Platnosci.pl, który od kilku lat z powodzeniem wykorzystywany jest przez największe serwisy internetowe w Polsce. Stworzone narzędzia dedykowane są dla większości przedsięwzięć online, które do uzyskania pełni funkcjonalności wymagają bezpiecznego i przyjaznego narzędzia płatniczego. Na wyróżnienie zasługują: działalność w formie Agenta Rozliczeniowego, nadzorowana przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego promocja bezpieczeństwa transakcji zawieranych online wysoka jakość oferowanych usług i narzędzi doświadczenie w obsłudze największych serwisów internetowych profesjonalna analiza potrzeb Klientów elastyczność rozwiązań potencjał w postaci zespołu kreatywnych i zaangażowanych specjalistów Nasze doświadczenie oraz stały monitoring trendów na rynku C2B i C2C, pozwalają na stałe doskonalenie i poszerzanie oferty. Dodatkowym atutem jest zespół specjalistów, który łączy umiejętności z zakresu analizy, projektowania i doradztwa. Gwarantuje to stałe podnoszenie jakości usług, co przekłada się bezpośrednio na efektywność działań i zadowolenie naszych Klientów. Zakres współpracy Stworzenie platformy płatności niezbędnej przy sprzedaży usług Partnera - Dostarczymy Państwu kompleksowe narzędzie, pozwalające użytkownikom na dokonywanie płatności m.in. za abonamenty, przedpłaty, aktywację usług oraz dostęp do odpłatnych części serwisu. Nasz system płatności skierowany jest także do całej grupy posiadaczy kart zagranicznych, którzy jak dotąd nie mogli w łatwy i prosty sposób, a przede wszystkim bezpłatnie, dokonać obciążenia swojej karty kredytowej/płatniczej, a jednocześnie byli narażeni na kosztowne i opóźnione w czasie międzynarodowe przelewy bankowe.

4 Wpłaty księgowane są online, z czasem realizacji nieprzekraczającym kilkunastu minut. Użytkownicy nie muszą dokonywać zbędnych rejestracji, ani wypełniać dodatkowych formularzy wpłaty w przypadku szybkich przelewów bankowych pay-by-link, zapewniamy predefiniowane formularze, które Płacący musi jedynie autoryzować. Przy tej opcji, każda wprowadzona w przyszłości odpłatna usługa, może zostać obsłużona przez zintegrowany kompleksowo z całą witryną system Platnosci.pl. Obsługa płatności przy sprzedaży towarów w witrynie Partnera - Opracowany przez naszą firmę system Platnosci.pl pozwoli na szybkie i bezproblemowe dokonywanie przez Państwa klientów płatności, za ewentualne zakupy towarów. Otrzymacie Państwo jednocześnie sprawne i w pełni zautomatyzowane narzędzie do zbiorczej obsługi płatności. W jednym miejscu ulokujemy pakiet środków płatniczych oraz instrumentów bankowych mający służyć bardziej efektywnemu odbieraniu wpłat. Każdy zainteresowany Klient w ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, będzie mógł przekazać dowolną kwotę na Państwa konto w systemie Platnosci.pl. Co wyróżnia nas od innych systemów płatności? brak rejestracji płacących wieloletnie doświadczenie w realizacji systemów płatności dwa warianty wygodnej współpracy darmowy system przejęcia odpowiedzialności za transakcje oszukańcze brak ukrytych, dodatkowych kosztów wdrożenia oraz utrzymania systemu codzienny, darmowy system wypłat środków na rachunek bankowy czytelna, niska, malejąca stawka prowizyjna wygodny, profesjonalny panel administracyjny instrumenty płatnicze dostarczamy na podstawie umów z instytucjami finansowymi profesjonalny sztab pracowników działu obsługi użytkownika niezawodność pod względem zasobów technicznych reklama w czołowych serwisach i portalach polskiego internetu

5 Specyfikacja techniczna Platforma obsługi płatności umożliwia następujące rozwiązanie: Klient przechodzi do wyboru odpłatnej usługi na stronie Partnera W odpowiedniej sekcji strony znajduje informację na temat szeregu wygodnych sposobów zapłaty Klient zostaje przekierowany do strony logowania swojego banku lub Centrum Autoryzacji Kart Ostatnią czynnością jest obciążenie przez niego rachunku bankowego lub też karty płatniczej/kredytowej Beneficjentem płatności w przypadku każdej transakcji jest konto Platnosci.pl należące do Partnera. W odróżnieniu od innych systemów Partner Platnosci.pl ma możliwość niemalże natychmiastowej wypłaty pieniędzy. Zapewniamy dostęp do szczegółowej historii odbieranych płatności co ułatwia śledzenie wpływów na konto. Nad prawidłowym przebiegiem płatności czuwają specjaliści, a także profesjonalny Dział Obsługi Klienta. Dostępne moduły płatności Do dyspozycji Wpłacających oddajemy: kartę płatniczą szybki przelew z mbanku mtransfer szybki przelew z MultiBanku MultiTransfer szybki przelew z Inteligo Płacę z Inteligo szybki przelew z BZ WBK Przelew24 szybki przelew z Pekao Pekao24Przelew szybki przelew z ING Przelew z ING szybki przelew z BPH Przelew z BPH szybki przelew z NORDEA Płać z Nordea szybki przelew z PKO BP Płacę z ipko szybki przelew z LUKAS - LUKAS e-przelew szybki przelew z Citibanku szybki przelew z Polbanku szybki przelew z Kredyt Banku szybki przelew z BGŻ

6 szybki przelew z Millennium szybki przelew z Deutsche Banku szybki przelew z Raiffeisen przelew tradycyjny Poczta Polska oraz inne up. placówki Premium SMS aktywacja usług poprzez telefon komórkowy za pomocą SMS Premium aktywacja usług z telefonów stacjonarnych Czas realizacji Karta płatnicza Przelew z mbanku Przelew z MultiBanku Przelew z Inteligo Przelew z PKO BP Przelew z Pekao Przelew z LUKAS Przelew z BZ WBK Przelew z ING (08:00 19:00) Przelew z BPH (07:00 21:00) Przelew z NORDEA (06:00 20:00) przelew z Citibanku przelew z Polbanku przelew z Kredyt Banku (08:00 19:00) przelew z BGŻ (08:00 21:00) przelew z Millennium przelew z Deutsche Banku (08:00 18:00) przelew z Raiffeisen Przelew tradycyjny (inne banki) otrzymanie środków na rachunek bankowy Jako jedyni dostarczamy rozwiązania i instrumenty płatnicze, zastosowane na podstawie dedykowanych, oficjalnych umów z bankami, które oprócz samego mechanizmu płatności, pozwalają na wzajemne działania marketingowe, mające na celu m.in. promowanie Platnosci.pl wraz z jego Partnerami na stronach banku.

7 Bezpieczeństwo Zabezpieczenie transakcji Transakcje obsługiwane przez Platnosci.pl zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Fraudy Sprzedaż usług z wykorzystaniem zapłaty kartą kredytową/płatniczą jest obarczona wysokim ryzykiem. Wynika to m.in. z anonimowości kupującego oraz chęcią szybkiej realizacji zamówienia (brak czasu na dokładną weryfikację). PayU S.A. jako operator serwisów PayGSM i PayU (Płatności Allegro) zdobyła wiele doświadczeń w tym zakresie. Posiadana przez nas wiedza pozwoliła obniżyć wskaźnik podejrzanych transakcji z 40% do 0,3%. Klientom systemu Platnosci.pl oferujemy unikalną funkcjonalność, jaka jest przejęcie odpowiedzialności za chargebacki. Komunikacja Wymiana informacji pomiędzy sklepem/serwisem oraz bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologie SSL. Dodatkowo istnieje możliwość szyfrowania informacji wymienianych między platformą/sklepem a klientem (SSL). Sekcja bezpieczeństwa Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika. Wszystkie transakcje szczegółowo monitorujemy. 3D-SECURE 3D-Secure to nowa technologia podnosząca poziom bezpieczeństwa przy transakcjach internetowych przez jednoznaczną identyfikację posiadacza karty za pomocą specjalnego hasła, którą wdrażają wystawcy kart. Na stronach banku następuje identyfikacja klienta poprzez wprowadzenie na stronie banku wcześniej wyznaczonych danych identyfikacyjnych i haseł. Jeśli wystawca potwierdzi tożsamość posiadacza karty to cała dalsza autoryzacja następuje w taki sam sposób jakby 3-D Secure nie został zastosowany. Transakcja trafia do centrum rozliczeniowego celem autoryzacji. Pomyślna autoryzacja kończy uwieńczoną sukcesem transakcję.

8 Opłaty i prowizje Opłaty pobierane za obsługę płatności są takie same niezależnie od instrumentu płatniczego z jakiego skorzystał Państwa Klient. W zależności od typu umowy, dodatkowymi kosztami Partnera mogą być ewentualne kwoty reklamacji wystawców kart płatniczych wykorzystanych przy transakcjach fraudowych. Zapewniamy wariant współpracy, w którym serwis Platnosci.pl przejmuje odpowiedzialność za takie transakcje. Nie stosujemy ukrytych opłat zrealizowane transakcje obciążane są tylko i wyłącznie prowizją. Dodatkowe opcje bezpłatne: Aktywacja konta Wdrożenie systemu Prowadzenie konta Powiadomienia /SMS Codzienne wypłaty Gwarancja chargeback * * System Platnosci.pl, w wariancie konta Protected Payment, przejmuje 100% odpowiedzialności za transakcje o charakterze wyłudzeniowym dokonane z wykorzystaniem kart płatniczych tzw. GWARANCJA CHARGEBACK. Szczegółowe warunki handlowe zostaną Państwu przedstawione przez Doradców Handlowych Platnosci.pl w bezpośrednim kontakcie Dział Handlowy telefon:+48 (61) fax: +48 (61)

9

Innowacyjne technologie dla e-biznesu

Innowacyjne technologie dla e-biznesu Innowacyjne technologie dla e-biznesu Płatności on-line w rękach profesjonalistów Jeśli chcesz sprzedawać poprzez Internet swoje towary lub usługi, musisz posiadać mechanizm przyjmowania za nie pieniędzy,

Bardziej szczegółowo

INNOWACYJNE FORMY PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNYCH

INNOWACYJNE FORMY PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNYCH INNOWACYJNE FORMY PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNYCH Czynnikiem intensywnie stymulującym rozwój elektronicznych systemów płatności w Polsce jest dynamiczna ekspansja handlu elektronicznego. Elementem dokonywanych

Bardziej szczegółowo

Prezentacja Partnerów w Pakiecie

Prezentacja Partnerów w Pakiecie Prezentacja Partnerów w Pakiecie Warszawa 2013 Spis Treści Wstęp... str. 3 4uTech... str. 4 Inter Vision... str. 5 DPD... str. 6 Global Office... str. 7 Kaczmarski Inkasso... str. 8 Makro... str. 9 Ok.

Bardziej szczegółowo

Prezentacja Partnerów w Pakiecie

Prezentacja Partnerów w Pakiecie Prezentacja Partnerów w Pakiecie Warszawa 2013 Spis Treści Wstęp... str. 3 4uTech... str. 4 Corton... str. 5 DPD... str. 6 Global Office... str. 7 Kaczmarski Inkasso... str. 8 Makro... str. 9 MSP Finance...

Bardziej szczegółowo

KONTO PAYU wprowadzenie

KONTO PAYU wprowadzenie KONTO PAYU wprowadzenie Szanowni Państwo, cieszymy się, że chcą Państwo poznać szczegóły naszej oferty w zakresie Konta PayU; innowacyjnego produktu, który w znakomity sposób ułatwia Państwa Klientom zakupy

Bardziej szczegółowo

Płatności CashBill. 25 marca 2015. Specyfikacja usług

Płatności CashBill. 25 marca 2015. Specyfikacja usług 25 marca 2015 Specyfikacja usług CashBill Spółka Akcyjna ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza Tel.: +48 032 764-18-42 Fax: +48 032 764-18-40 Infolinia: 0 801 011 802 e-mail: marketing@cashbill.pl NIP:

Bardziej szczegółowo

O Transferuj.pl. https://transferuj.pl/o-firmie AUTOMATYZACJA PROCESÓW NAJKORZYSTNIEJSZE CENY BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI NAJWIĘCEJ KANAŁÓW PŁATNOŚCI

O Transferuj.pl. https://transferuj.pl/o-firmie AUTOMATYZACJA PROCESÓW NAJKORZYSTNIEJSZE CENY BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI NAJWIĘCEJ KANAŁÓW PŁATNOŚCI O Transferuj.pl Transferuj.pl jest marką spółki Krajowy Integrator Płatności SA, której podstawowym celem jest wprowadzanie nowoczesnych technologii, ułatwiających dokonywanie płatności za produkty i usługi

Bardziej szczegółowo

OFERTA Płatności internetowe. ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay.

OFERTA Płatności internetowe. ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay. OFERTA Płatności internetowe ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay.pl 1. KARTY PŁATNICZE Płatności przy użyciu karty to bardzo popularny, łatwy

Bardziej szczegółowo

O Transferuj.pl. https://transferuj.pl/o-firmie AUTOMATYZACJA PROCESÓW NAJKORZYSTNIEJSZE CENY BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI NAJWIĘCEJ KANAŁÓW PŁATNOŚCI

O Transferuj.pl. https://transferuj.pl/o-firmie AUTOMATYZACJA PROCESÓW NAJKORZYSTNIEJSZE CENY BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI NAJWIĘCEJ KANAŁÓW PŁATNOŚCI O Transferuj.pl Transferuj.pl jest marką spółki Krajowy Integrator Płatności SA, której podstawowym celem jest wprowadzanie nowoczesnych technologii, ułatwiających dokonywanie płatności za produkty i usługi

Bardziej szczegółowo

OFERTA Płatności internetowe. ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay.

OFERTA Płatności internetowe. ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay. OFERTA Płatności internetowe ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay.pl 1. KARTY PŁATNICZE Płatności przy użyciu karty to bardzo popularny, łatwy

Bardziej szczegółowo

OFERTA Płatności internetowe. ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay.

OFERTA Płatności internetowe. ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay. OFERTA Płatności internetowe ul. Wielicka 72 30-552 Kraków tel.: +48 12 688 26 00 faks: +48 12 688 26 99 email: handlowy@dotpay.pl 1. KARTY PŁATNICZE Płatności przy użyciu karty to bardzo popularny, łatwy

Bardziej szczegółowo

Prezentacja Partnerów w Pakiecie

Prezentacja Partnerów w Pakiecie Prezentacja Partnerów w Pakiecie Warszawa 2014 Spis Treści Wstęp 3 Corton 4 DPD 5 Global Office 6 Kaczmarski Inkasso 7 Ok System 8 PayU 9 Qpony.pl 11 TechData 12 T-Mobile 13 Pronet 14 Idea Bank 15 New

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu ecard S.A. z działalności Emitenta za rok 2014

Sprawozdanie Zarządu ecard S.A. z działalności Emitenta za rok 2014 Sprawozdanie Zarządu ecard S.A. z działalności Emitenta za rok 2014 Prezentowane dane finansowe ecard Spółka Akcyjna za 2014 r. zostały sporządzone zgodnie z zasadami ustawy o rachunkowości z 29 września

Bardziej szczegółowo

OFERTA. I. Produkty i usługi II. Rozwiązania III. System IV. Cenniki

OFERTA. I. Produkty i usługi II. Rozwiązania III. System IV. Cenniki Biuro Obsługi Klienta Dotpay ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków tel.: +48 12 688-26-00 faks: +48 12 688-26-99 email: biuro@dotpay.pl OFERTA I. Produkty i usługi II. Rozwiązania III. System IV. Cenniki SPIS

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. 1. O systemie Płatności Online. 2. Oferowane formy płatności. 3. Schemat procesu płatności. 4. Opis procesu płatności

SPIS TREŚCI. 1. O systemie Płatności Online. 2. Oferowane formy płatności. 3. Schemat procesu płatności. 4. Opis procesu płatności SPIS TREŚCI 1. O systemie Płatności Online 2. Oferowane formy płatności 3. Schemat procesu płatności 4. Opis procesu płatności 5. Automatyzacja usług 6. Bezpieczeństwo 7. Tabele opłat i prowizji 2 1 O

Bardziej szczegółowo

POLSKO-JAPOŃSKA WYŻSZA SZKOŁA TECHNIK KOMPUTEROWYCH. Krzysztof Dobosz. Handel elektroniczny. skrypt dla uczestników kursu

POLSKO-JAPOŃSKA WYŻSZA SZKOŁA TECHNIK KOMPUTEROWYCH. Krzysztof Dobosz. Handel elektroniczny. skrypt dla uczestników kursu POLSKO-JAPOŃSKA WYŻSZA SZKOŁA TECHNIK KOMPUTEROWYCH Krzysztof Dobosz Handel elektroniczny skrypt dla uczestników kursu Notka biograficzna Dr inż. Krzysztof Dobosz pracuje na stanowisku adiunkta na Wydziale

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie konkurencyjne

Pozycjonowanie konkurencyjne Pozycjonowanie konkurencyjne Misja mbanku: Maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych. Wizja działalności mbanku. Dla ludzi ceniących czas i pieniądze, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu

Bardziej szczegółowo

Witamy w Inteligo! Serdecznie pozdrawiamy Zespół Inteligo. 1 inteligo.pl

Witamy w Inteligo! Serdecznie pozdrawiamy Zespół Inteligo. 1 inteligo.pl Przewodnik po koncie Cieszymy się i dziękujemy, że korzystasz z naszych usług! Misją Inteligo jest dostarczanie wygodnych i niezawodnych rozwiązań codziennego bankowania, inspirowanych potrzebami naszych

Bardziej szczegółowo

i usług START, KONTO 07, KONTO WYJĄTKOWE 07, KONTO VIP, KONTO WYJĄTKOWE z pakietem produktów i usług VIP), ALIOR Bank S.A.

i usług START, KONTO 07, KONTO WYJĄTKOWE 07, KONTO VIP, KONTO WYJĄTKOWE z pakietem produktów i usług VIP), ALIOR Bank S.A. Marzec, 2015 r. Porównanie wysokości prowizji i opłat związanych z rozliczeniami pieniężnymi w złotych w polskim sektorze bankowym w okresie czerwiec 2014 r. grudzień 2014 r. Marzec, 2015 r. Porównanie

Bardziej szczegółowo

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010 NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z DZIENNIKIEM GAZETą prawną nr 1/Marzec 2010 e-biznes 5KroKÓW do UdANeGo e-biznesu E-sklep Dla przedsiębiorcy to duża maszyneria logistyczna E-usługi Gospodarki

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Forte

System Zarządzania Forte System Zarządzania Forte Zarządzaj skutecznie swoim biznesem System Zarządzania Forte jest rozwiązaniem ERP ułatwiającym zarządzanie małymi i średnimi firmami. Umożliwia osiąganie trwałych i wymiernych

Bardziej szczegółowo

Wrzesień, 2014 r. Porównanie wysokości prowizji i opłat związanych z rozliczeniami pieniężnymi w złotych w polskim sektorze bankowym w okresie grudzień 2013 r. czerwiec 2014 r. Wrzesień, 2014 r. Porównanie

Bardziej szczegółowo

Rozwiązanie dla e-commerce

Rozwiązanie dla e-commerce Payment Services Rozwiązanie dla e-commerce Twój klucz do skutecznego handlu online 2 Właściwy wybór dla płatności online oraz w sprzedaży wielokanałowej Właściwy wybór w zakresie płatności online za pośrednictwem

Bardziej szczegółowo

Inwestujemy w relacje

Inwestujemy w relacje Bankowość Korporacyjna BusinessNet Wszystko, czego potrzebuję, muszę mieć w jednym miejscu. BusinessNet to wyjątkowy zestaw narzędzi bankowych, który pozwoli Ci na skuteczne zarządzanie finansami Twojej

Bardziej szczegółowo

Bankowość mobilna dla klientów indywidualnych TRENDY 2015-2016 RAPORT SPECJALNY 01 / 2015

Bankowość mobilna dla klientów indywidualnych TRENDY 2015-2016 RAPORT SPECJALNY 01 / 2015 Bankowość mobilna dla klientów indywidualnych TRENDY 2015-2016 RAPORT SPECJALNY 01 / 2015 PATRON MEDIALNY: RAPORT PRZYGOTOWANY EKSKLUZYWNIE NA KONFERENCJĘ: WSPÓŁPRACA: MIŁOSZ BRAKONIECKI Obserwatorium.biz

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP Comarch ALTUM to pierwsza inteligentna platforma ERP, dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich kluczowych procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych, usługowych oraz sieciach handlowych.

Bardziej szczegółowo

TRAVELEX GLOBAL BUSINESS PAYMENTS - płatności międzynarodowe

TRAVELEX GLOBAL BUSINESS PAYMENTS - płatności międzynarodowe TRAVELEX GLOBAL BUSINESS PAYMENTS - płatności międzynarodowe Wykonuj płatności międzynarodowe z największą niebankową instytucją finansową na świecie. www.travelexbusiness.com/pl UPRASZCZAMY PŁATNOŚCI

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu ecard S.A. z działalności Emitenta za rok 2011

Sprawozdanie Zarządu ecard S.A. z działalności Emitenta za rok 2011 Sprawozdanie Zarządu ecard S.A. z działalności Emitenta za rok 2011 Sprawozdanie Zarządu ecard S.A. z działalności Emitenta za rok 2011 Prezentowane dane finansowe ecard Spółka Akcyjna za 2011 r. zostały

Bardziej szczegółowo

Możliwości podstawowe systemu ISOF

Możliwości podstawowe systemu ISOF Możliwości podstawowe systemu ISOF Copyright 2006-2015 by HEUTHES. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Przedsiębiorstwo HEUTHES dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w tej instrukcji

Bardziej szczegółowo

Otwórz. Kantor internetowy. z oprogramowaniem ProKantor. Oprogramowanie dla internetowego handlu wartościami dewizowymi. by 1

Otwórz. Kantor internetowy. z oprogramowaniem ProKantor. Oprogramowanie dla internetowego handlu wartościami dewizowymi. by 1 Otwórz Kantor internetowy z oprogramowaniem ProKantor Oprogramowanie dla internetowego handlu wartościami dewizowymi 1 Szanowni Państwo spis treści Wstęp str. 1 Ważne dane statysytczne str. 2 Poznaj Prokantor

Bardziej szczegółowo