Program. Delegowanie Polaków do Niemiec (Unii Europejskiej) i Niemców (Osób z UE) do Polski aspekty podatkowe i prawne.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Program. Delegowanie Polaków do Niemiec (Unii Europejskiej) i Niemców (Osób z UE) do Polski aspekty podatkowe i prawne."

Transkrypt

1 Program Delegowanie Polaków do Niemiec (Unii Europejskiej) i Niemców (Osób z UE) do Polski aspekty podatkowe i prawne Cele szkolenia Celem szkolenia jest zaprezentowanie podstawowych informacji dotyczących aspektów prawnych i podatkowych (podatek dochodowy od osób fizycznych) oraz w zakresie ubezpieczeń społecznych, związanych z zatrudnianiem cudzoziemców w Polsce i delegowaniem pracowników za granicę. Aspekty te będą zaprezentowane w oparciu o przepisy polskie i międzynarodowe oraz wieloletnią praktykę ekspertów w zakresie oddelegowań pracowników do i z Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem transferów do i z Niemiec. W ramach szkolenia eksperci działu podatkowego PwC oraz kancelarii prawnej PwC zaprezentują m.in. następujące zagadnienia: 1. Legalizacja pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce i (ogólnie) Polaków za granicą 2. Aspekty prawne: Kształtowanie warunków oddelegowania polskiego pracownika za granicę w celu zapewnienia zgodności z polskim prawem pracy i prawem unijnym Delegowanie a podróż służbowa, delegowanie a samozatrudnienie Polityki i programy oddelegowań wymogi i korzyści

2 3. Aspekty podatkowe: Zasady ustalania rezydencji podatkowej na gruncie polskiego prawa podatkowego i prawa międzynarodowego (w tym ograniczony i nieograniczony obowiązek podatkowy) Konsekwencje na gruncie polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego (umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania) związane z zatrudnianiem cudzoziemców i delegowaniem polskich pracowników do wykonywania pracy za granicą (zasady opodatkowania, unikanie podwójnego opodatkowania, ulga abolicyjna itd.) Zasada 183 dni, koncepcja ekonomicznego pracodawcy i zakładu podatkowego dla celów opodatkowania cudzoziemców w Polsce i Polaków za granicą Możliwość zaniechania poboru zaliczek od wynagrodzenia wypłacanego w Polsce osobie oddelegowanej za granicę; koncepcja podatku hipotetycznego i wyrównania podatkowego Optymalne podatkowo formy wykonywania pracy przez obcokrajowców w Polsce (np. wynagradzanie członków zarządu, umowy cywilnoprawne) oraz opodatkowanie członków zarządu delegowanych za granicę 4. Ubezpieczenia społeczne: Określanie właściwego ustawodawstwa w zakresie ubezpieczeń społecznych Ubezpieczenie zdrowotne osoby delegowanej i jej rodziny Pracownicy wykonujący pracę w kilku krajach Odliczanie składek na ubezpieczenie społeczne zapłaconych za granicą od podstawy opodatkowania w Polsce Grupa docelowa Kadra kierownicza (dyrektorzy, kierownicy i specjaliści działów personalnych oraz kadrowo-płacowych) Dyrektorzy i pracownicy działów prawnych Spoza branży doradczej.

3 5 grudnia 2012 Czas trwania: 10:00-16:00 10:00 10:30 Legalizacja pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce i Polaków za granią Jeśli są jakieś specyficzne zagadnienia, które Państwa interesują, to prosimy o przesłanie informacji na ten temat bezpośrednio do prowadzących lub do Joanny Wierzbickiej-Grajek z przyjemnością uwzględnimy wskazane zagadnienia podczas szkolenia. 10:30 11:30 Aspekty z zakresu prawa pracy związane z delegowaniem pracowników za granicę i zatrudnianiem cudzoziemców w Polsce. 11:30 11:45 Przerwa kawowa 11:45 13:00 Aspekty międzynarodowych oddelegowań pracowników (do i z Polski) w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych. 13:00 13:45 Lunch 13:45-14:15 Optymalne podatkowo formy zatrudniania cudzoziemców i delegowania za granicę 14:15 15:45 Międzynarodowe oddelegowania a ubezpieczenia społeczne i zdrowotne Do podsumowanie i zakończenie

4 Prowadzący Joanna Narkiewicz-Tarłowska Senior Manager Joanna Narkiewicz-Tarłowska jest licencjonowanym doradcą podatkowym. Ukończyła Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jest związana z PwC od 1998 r. Doradza w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się opodatkowaniem międzynarodowych transferów pracowników (cudzoziemcy pracujący w Polsce, Polacy delegowani za granicę). Obsługuje polskich i międzynarodowych klientów (zarówno anglojęzycznych jak i niemieckojęzycznych). Zajmuje się także optymalizacją podatkową w zakresie projektowania struktur zatrudnienia i wynagradzania kadry zarządzającej i pracowników. Specjalizuje się w pracowniczych programach akcyjnych i kieruje zespołem zajmującym się strukturyzowaniem takich programów w aspekcie PIT i ZUS. Prowadzi liczne szkolenia dotyczące zagadnień podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych. Jest autorką wielu publikacji prasowych m.in. w Rzeczpospolitej, Dzienniku Gazecie Prawnej, Personelu i Zarządzaniu oraz współautorką książki pt. Umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania. Komentarz, Wyd. Wolters Kluwer Polska, Jest gościem wielu programów telewizyjnych na temat podatków osobistych. Barbara Kolimeczkow Senior Manager Barbara Kolimeczkow jest starszym menedżerem w Zespole HRS w warszawskim biurze PwC oraz licencjonowanym doradcą podatkowym. W PwC pracuje od 2000 roku. Jest ekspertem w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych jak również ubezpieczeń społecznych z uwzględnieniem aspektów związanych z akcesją Polski do Unii Europejskiej. W swojej praktyce zajmuje się doradztwem firmom międzynarodowym oraz polskim, dotyczącym aspektów podatkowych oraz tych wynikających z prawa ubezpieczeń społecznych związanych z międzynarodowymi transferami pracowniczymi. Jej portolio Klientów obejmuje zarówno międzynarodowe korporacje, jak również polskie firmy z sektora prywatnego oraz publicznego. Jest autorem artykułów prasowych i wypowiedzi w mediach na temat podatkowych zagadnień związanych z międzynarodowymi oddelegowaniami.

5 Karolina Sznajder Associate pl.pwc.com Karolina Sznajder jest prawnikiem w kancelarii prawnej PwC. W 2012 roku ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie i zdała egzamin radcowski. W 2008 r. ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Przed rozpoczęciem pracy w PwC Legal Szurmińska- Jaworska sp.k. odbywała praktyki w renomowanej polskiej kancelarii prawnej oraz pracowała w departamencie doradztwa podatkowego PwC. Karolina specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz prawie handlowym. W zakresie prawa pracy Karolina doradza klientom korporacyjnym w sprawach związanych ze zbiorowym oraz indywidualnym prawem pracy, a także prowadzi szkolenia w tym zakresie. Agnieszka Kucharska Senior Consultant Agnieszka Kucharska jest Starszym Konsultantem w dziale prawno podatkowym PwC. Zajmuje się wszelkimi zagadnieniami z zakresu legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce. Agnieszka pomaga między innymi w uzyskaniu pozwoleń na pracę, zezwoleń na zamieszkanie oraz kart pobytu, a także w nabyciu obywatelstwa polskiego, jak również w przeprowadzaniu kontroli imigracyjnej na żądanie klienta. Agnieszka ma 12 lat doświadczenia w doradztwie z zakresu pobytu i legalizacji pracy cudzoziemców w Polsce. Prowadziła liczne prezentacje dla klientów, tłumacząc aspekty imigracyjne. Agnieszka ukończyła studia magisterskie na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie.

6 PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. W Polsce PwC zatrudnia zespół ponad 1900 specjalistów i kadry wspierającej w siedmiu miastach: w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi i Warszawie. Dział prawno-podatkowy spółki to zespół ponad 400 specjalistów (w tym ponad 100 doradców podatkowych). Usługi podatkowe w Polsce świadczone są zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi przez naszą firmę na całym świecie. Zapewniamy naszym Klientom pomoc i porady w następujących dziedzinach: podatek dochodowy od osób prawnych oraz od osób fizycznych; podatek od towarów i usług (VAT); podatek akcyzowy; należności celne oraz tryb postępowania i opłaty w handlu międzynarodowym; ceny transferowe; postępowanie i spory w sprawach podatkowych; międzynarodowe prawo podatkowe; ubezpieczenia społeczne; usługi dotyczące formalności związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych; doradztwo w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych. Podstawową zasadą usług świadczonych przez dział prawnopodatkowy PwC jest wprowadzanie oszczędnych podatkowo struktur i metod finansowania działalności oraz lepszych procedur kontrolnych i udoskonalonych metod zarządzania przedsiębiorstwem.

Programy motywacyjne akcyjne, opcyjne, gotówkowe. Aspekty praktyczne 6 lutego 2014

Programy motywacyjne akcyjne, opcyjne, gotówkowe. Aspekty praktyczne 6 lutego 2014 www.taxonline.pl Programy motywacyjne akcyjne, opcyjne, gotówkowe. 6 lutego 2014 Warszawa Hotel Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79 Zapraszamy do udziału w seminarium organizowanym przez firmę PwC "Programy

Bardziej szczegółowo

Konferencja portalu TaxFin.pl. Podatki CIT i VAT. - istotne zmiany w praktyce. 15 16 maja 2012 r., hotel Marriott, Warszawa. Sponsorzy Konferencji:

Konferencja portalu TaxFin.pl. Podatki CIT i VAT. - istotne zmiany w praktyce. 15 16 maja 2012 r., hotel Marriott, Warszawa. Sponsorzy Konferencji: Konferencja portalu TaxFin.pl Podatki CIT i VAT - istotne zmiany w praktyce 15 16 maja 2012 r., hotel Marriott, Warszawa Sponsorzy Konferencji: Partnerzy merytoryczni: Partnerzy: Patroni medialni: Prowadzący:

Bardziej szczegółowo

Rada Podatkowa Konfederacji Lewiatan ul. Zbyszka Cybulskiego 3 00-727 Warszawa Tel. 48 (22) 55 99 875 Fax 48 (22) 55 99 910 www.radapodatkowa.

Rada Podatkowa Konfederacji Lewiatan ul. Zbyszka Cybulskiego 3 00-727 Warszawa Tel. 48 (22) 55 99 875 Fax 48 (22) 55 99 910 www.radapodatkowa. Rada Podatkowa Konfederacji Lewiatan ul. Zbyszka Cybulskiego 3 00-727 Warszawa Tel. 48 (22) 55 99 875 Fax 48 (22) 55 99 910 www.radapodatkowa.pl RAPORT ROCZNY 2013 Jesteś odpowiedzialny wyłącznie za zapłatę

Bardziej szczegółowo

KONTRAKTY MENEDŻERSKIE

KONTRAKTY MENEDŻERSKIE Strona tytułowa Główne zagadnienia Biorąc udział w warsztatach otrzymają Państwo 12 punktów do przedstawienia w KRRP. Wybór formy zatrudnienia menedżera optymalny sposób współpracy Zasady zawierania kontraktów

Bardziej szczegółowo

Nowelizacja przepisów w zakresie podatków VAT i CIT 2014

Nowelizacja przepisów w zakresie podatków VAT i CIT 2014 Konferencja portalu TaxFin.pl Nowelizacja przepisów w zakresie podatków VAT i CIT 2014 26-27 lutego 2014 r., Hotel Marriott, Warszawa Partnerzy Merytoryczni: Prelegenci: Andrzej Paczuski, Partner Kancelarii

Bardziej szczegółowo

JAK SIĘ ROBI BIZNES W TURCJI? Partnerzy webinarium:

JAK SIĘ ROBI BIZNES W TURCJI? Partnerzy webinarium: JAK SIĘ ROBI BIZNES W TURCJI? Partnerzy webinarium: Finansowanie Handlu z Turcją Zbigniew Popowski, Senior Trade Sales Manager Departament Finansowania Handlu i Faktoringu HSBC Bank Polska S.A. 27 listopada

Bardziej szczegółowo

16 17 lutego 2015 r. Hotel Sheraton, Warszawa

16 17 lutego 2015 r. Hotel Sheraton, Warszawa Strona Tytułowa Program i istniejące problemy Informacje Ogólne Prelegenci GŁÓWNE ZAGADNIENIA Marta Bieniada Clifford Chance dr Janusz Fiszer GESSEL Joanna Grynfelder Alior Bank dr Karolina Kocemba Tomczak

Bardziej szczegółowo

Delegowanie pracowników za granicę. Karol Raźniewski, Marta Dominiak-Sporna, Emilia Piechota 22 czerwca 2015 r.

Delegowanie pracowników za granicę. Karol Raźniewski, Marta Dominiak-Sporna, Emilia Piechota 22 czerwca 2015 r. Delegowanie pracowników za granicę Karol Raźniewski, Marta Dominiak-Sporna, Emilia Piechota 22 czerwca 2015 r. Plan prezentacji 1. Definicja delegowania i dlaczego delegowanie sprawia tyle problemów? 2.

Bardziej szczegółowo

SAMOCHÓD W FIRMIE 2015 NOWOŚCI W PODATKACH I PRAWIE

SAMOCHÓD W FIRMIE 2015 NOWOŚCI W PODATKACH I PRAWIE Nowy ryczałt samochodowy i odliczenia VAT SAMOCHÓD W FIRMIE 2015 NOWOŚCI W PODATKACH I PRAWIE 14 STYCZNIA 2015 - WARSZAWA nowe centrum konferencyjne AIRPORT HOTEL OKĘCIE Warszawa, ul. 17 stycznia 24 SPOSOBY

Bardziej szczegółowo

Profil firmy. We do it practically. www.rewit.com.pl

Profil firmy. We do it practically. www.rewit.com.pl Profil firmy www.rewit.com.pl SPIS treści FIRMA RANKING I NASZA POZYCJA KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PODEJŚCIE procesowe do problemu Usługi optymalizacyjne Usługi KSIĘGOWE I PODATKOWE KOMUNIKACJA I DOŚWIADCZENIE

Bardziej szczegółowo

2007 Dzień specjalny konferencji 16 marca 2007

2007 Dzień specjalny konferencji 16 marca 2007 Już V spotkanie organizowane przez Institute for International Research Doroczne spotkanie praktyków z obszaru wynagrodzeń: studia przypadków, analizy porównawcze, dyskusje, wymiana doświadczeń PŁACE 2007

Bardziej szczegółowo

STANDRADÓW PRAWNYCH. Praktyk implementacji. EMIR, FATCA, CRD IV/CRR, MIFID II/MIFIR oraz MAD. 4 5 marca 2014 r. Hotel Hyatt

STANDRADÓW PRAWNYCH. Praktyk implementacji. EMIR, FATCA, CRD IV/CRR, MIFID II/MIFIR oraz MAD. 4 5 marca 2014 r. Hotel Hyatt Strona Tytułowa GŁÓWNE ZAGADNIENIA: Obowiązek centralnego rozliczania transakcji oraz raportowania w odniesieniu do wymogów EMIR Praktyczne aspekty outsourcingu w sektorze inwestycyjnym na podstawie regulacji

Bardziej szczegółowo

JAK NIE UPAŚĆ Z WYKONAWCĄ I ZABEZPIECZYĆ SWOJĄ UMOWĘ

JAK NIE UPAŚĆ Z WYKONAWCĄ I ZABEZPIECZYĆ SWOJĄ UMOWĘ wydarzenia wiedzy dla biznesu WARSZTATY Kontrakty budowlane JAK NIE UPAŚĆ Z WYKONAWCĄ I ZABEZPIECZYĆ ROZWIĄZANIE UMOWY O ROBOTY BUDOWLANE UPRAWNIENIA WIERZYCIELI W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM GWARANCJE

Bardziej szczegółowo

BCC2014 Edycja 12. Firmy doradcze i kancelarie prawnicze

BCC2014 Edycja 12. Firmy doradcze i kancelarie prawnicze BCC2014 Edycja 12 Firmy doradcze i kancelarie prawnicze BCC Firmy doradcze i kancelarie prawnicze Wydawnictwa Business Centre Club: GAZETA BCC Klubowy miesięcznik BCC o sprawach najważniejszych dla polskich

Bardziej szczegółowo

Corporate Legal Counsel 2011

Corporate Legal Counsel 2011 II Forum 8-9 lutego 2011 Radisson BLU Centrum Hotel, Warszawa Corporate Legal Counsel 2011 Prawo i Biznes najważniejsze spotkanie Branży Prawniczej! unikalna możliwość osobistego spotkania najważniejszych

Bardziej szczegółowo

www.akademiamddp.pl podatki / rachunkowość / finanse Katalog konferencji i szkoleń

www.akademiamddp.pl podatki / rachunkowość / finanse Katalog konferencji i szkoleń www.akademiamddp.pl podatki / rachunkowość / finanse Katalog konferencji i szkoleń wrzesień październik 2014 Szkolenia zamknięte Akademia Biznesu MDDP, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, proponuje

Bardziej szczegółowo

GDZIE I KIEDY: 28 czerwca 2011. Konferencja w Warszawie

GDZIE I KIEDY: 28 czerwca 2011. Konferencja w Warszawie Organizator: Patron honorowy: PROCES PRZEKSZTAŁCEŃ WŁASNOŚCIOWYCH SZPITALI WEDŁUG NOWEJ USTAWY w Warszawie GDZIE I KIEDY: 28 czerwca 2011 Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie, ul. Pory 78 NAJWAŻNIEJSZE

Bardziej szczegółowo

PRODUKTY INWESTYCYJNE

PRODUKTY INWESTYCYJNE ZAGADNIENIA GŁÓWNE Ò ÒZACHĘTY ZMIANY W STATUSIE PRAWNYM I ICH WPŁYW NA PRAKTYKĘ W KONTEKŚCIE MIFID II Ò ÒPORADA INWESTYCYJNA PRAKTYKA ŚWIADCZENIA USŁUGI W ŚWIETLE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW ÒÒZARZĄDZANIE

Bardziej szczegółowo

Spis treści. O PAIiIZ O MDDP. Zarys systemu podatkowego. Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT) Podatki z tytułu zatrudnienia

Spis treści. O PAIiIZ O MDDP. Zarys systemu podatkowego. Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT) Podatki z tytułu zatrudnienia 2 Spis treści O PAIiIZ O MDDP Zarys systemu podatkowego Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT) Podatki z tytułu zatrudnienia Podatek od towarów i usług (VAT) Ceny transferowe Akcyza i cła Prawo dewizowe

Bardziej szczegółowo

KPS IV KONGRES. 12-13 lutego 2013 roku. Hotel OSSA w Ossie PRAWNIKÓW SEG 2013

KPS IV KONGRES. 12-13 lutego 2013 roku. Hotel OSSA w Ossie PRAWNIKÓW SEG 2013 KPS IV KONGRES PRAWNIKÓW SEG 2013 12-13 lutego 2013 roku Hotel OSSA w Ossie KPS IV KONGRES PRAWNIKÓW SEG 2013 Szanowni Państwo, W imieniu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych pragnę Państwa zaprosić na

Bardziej szczegółowo

Odpowiedzialność kadry zarządzającej spółek kapitałowych

Odpowiedzialność kadry zarządzającej spółek kapitałowych Pełnienie funkcji w zarządzie spółki akcyjnej lub spółki z o.o. oznacza sprawowanie dużej władzy, możliwość decydowania we wszystkich sprawach spółki. To niemal codziennie podejmowanie decyzji w kluczowych

Bardziej szczegółowo

Pharmaceutical Business Management Diploma

Pharmaceutical Business Management Diploma www.pwcacademy.pl Pharmaceutical Business Management Diploma Jesień/Zima 2013/2014 Program edukacyjny dla menedżerów firm farmaceutycznych Program realizowany przy współpracy: O programie Pharmaceutical

Bardziej szczegółowo

Prawne i praktyczne aspekty

Prawne i praktyczne aspekty ZAGADNIENIA GŁÓWNE PRELEGENCI Problematyczne kwestie realizacji polityki organizacyjnej spółki matki w kontekście ograniczeń wynikających z Kodeksu Spółek Handlowych Wyznaczanie wspólnych celów interes

Bardziej szczegółowo

Prezentacja oferty - KDA Kancelaria Doradców i Audytorów

Prezentacja oferty - KDA Kancelaria Doradców i Audytorów Prezentacja oferty - KDA Kancelaria Doradców i Audytorów KDA Kancelaria Doradców i Audytorów Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. ul. Głogowska 100/6; 60-263 Poznań kancelaria@kdadp.pl; www.kdadp.pl,

Bardziej szczegółowo

Konferencje GDZIE I KIEDY: 28 czerwca 2011. Konferencja w Warszawie

Konferencje GDZIE I KIEDY: 28 czerwca 2011. Konferencja w Warszawie Organizator: Konferencje w Warszawie GDZIE I KIEDY: 28 czerwca 2011 Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie, ul. Pory 78 NAJWAŻNIEJSZE ZAGADNIENIA Korzyści i zagrożenia z wprowadzenia nowej ustawy Warunki

Bardziej szczegółowo

CFO I KONGRES2012. 28-29 maja 2012 roku. Hotel OSSA, Ossa SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG. Zarządzanie Ryzykiem rola CFO spółek giełdowych

CFO I KONGRES2012. 28-29 maja 2012 roku. Hotel OSSA, Ossa SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG. Zarządzanie Ryzykiem rola CFO spółek giełdowych CFO I KONGRES2012 SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG Zarządzanie Ryzykiem rola CFO spółek giełdowych 28-29 maja 2012 roku Hotel OSSA, Ossa CFO I KONGRES2012 SPÓŁEK GIEŁDOWYCH SEG Szanowni Państwo, Pragnę Państwa serdecznie

Bardziej szczegółowo

Marta Bieniada. Maciej Mieczysław Małek. Teresa Olszówka. Magdalena Mazurkiewicz. Peter Święcicki. Małgorzata Strucka.

Marta Bieniada. Maciej Mieczysław Małek. Teresa Olszówka. Magdalena Mazurkiewicz. Peter Święcicki. Małgorzata Strucka. otrzyma certyfikat poświadczający udział Strona Tytułowa Główne zagadnienia Jak wygląda aktualny stan prawny wdrożenia FATCA Obowiązki polskich instytucji finansowych po 1 lipca 2014r Umowa międzyrządowa

Bardziej szczegółowo

dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 5 listopad 2012 Człowiek najlepsza inwestycja

dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 5 listopad 2012 Człowiek najlepsza inwestycja dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 5 listopad 2012 Znaczenie znajomości prawa w prowadzeniu firmy Prawo pracy w Twojej firmie Przedsiębiorco, orientuj się w

Bardziej szczegółowo

Inwestowanie w Polsce w roku 2014

Inwestowanie w Polsce w roku 2014 TAX SERVICES Business Services & Consulting Accounting & Payroll IT Sales & Services Tax & Legal PL Inwestowanie w Polsce w roku 2014 Formy prawne i podatki (ze zmianami od dnia 1 stycznia, 3 marca i 1

Bardziej szczegółowo

Konferencja GDZIE I KIEDY: MiFID i CRD wyzwania i praktyka NAJWAŻNIEJSZE ZAGADNIENIA: DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY:

Konferencja GDZIE I KIEDY: MiFID i CRD wyzwania i praktyka NAJWAŻNIEJSZE ZAGADNIENIA: DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY: Patron honorowy: Konferencja GDZIE I KIEDY: 27-28 marca 2012, Warszawa Hotel Rialto, ul. Wilcza 73 NAJWAŻNIEJSZE ZAGADNIENIA: DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY: wdrożenie dyrektywy MiFID w Polsce doświadczenia nadzorcze

Bardziej szczegółowo