Zarz¹ądzanie czasem pracy gfos.workforce

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Zarz¹ądzanie czasem pracy gfos.workforce"

Transkrypt

1 Zarz¹ądzanie czasem pracy gfos.workforce LST Sp. z o.o. ul. Grunwaldzka 45A Sopot tel fax

2 Zarz¹ądzanie czasem pracy gfos.workforce 2 /10 System zarz¹ądzania czasem pracy gfos.workforce System gfos.workforce to rozwi¹ązanie s³łu ż¹ące do elektronicznego zarz¹ądzania czasem pracy wykorzystywane w przedsiêębiorstwach ró żnej wielkoœści, ró żnych bran ż. Ten elastyczny system posiada referencje w bran ży przemys³łowej, w handlu, bankowoœści, w sektorze ubezpieczeniowym jak i w administracji publicznej. Wszystkie dane w ramach systemu s¹ą dostêępne w czasie rzeczywistym, co umo żliwia korzystanie z takich funkcji systemu jak monitorowanie obecnoœści pracowników online, czy monitorowanie dzia³łania terminali kontroli dostêępu i rejestracji czasu pracy. System gfos.workforce umo żliwia korzystanie z nowoczesnych technologii takich jak obs³ługa aplikacji przez internet czy rejestracjêę czasu pracy z wykorzystaniem telefonów komórkowych. Jest systemem otwartym, umo żliwia wymianêę danych z narzêędziami Microsoft oraz Lotus Notes. System operacyjny Unix lub Windows, na którym bazuje gfos.workforce oraz wykorzystanie zaawansowanych baz danych, zapewnia szybkie przetwarzanie danych zarówno przy rejestracji pracownika na terminalu, podczas codziennej pracy dzia³łu kadr jak i przy przetwarzaniu danych masowych, np. przy przenoszeniu danych do p³łac. Zakres funkcjonalny systemu gfos.workforce: rejestrowanie wejœścia/wyjœścia pracownika, rejestrowanie wyjœśæć prywatnych i s³łu żbowy oraz delegacji, rejestrowanie na czytnikach lub bezpoœśrednio w systemie innych rodzajów nieobecnoœści, rejestrowanie innych odchyleñń od harmonogramów czasu pracy: zamian zmian, nadgodzin rozliczanie czasu pracy, przygotowanie eksportu danych, przekazywanie komunikatów pracownikom, planowanie zatrudnienia, kontrola pracy portierów i stra żników, kontrola dostêępu do urz¹ądzeñń, pomieszczeñń i zak³ładów, bezgotówkowa obs³ługêę sprzeda ży wewnêętrznej, obs³ługa sto³łówki, obs³ługa tankowania paliw. Wszystkie obszary funkcjonalne objêęte dzia³łaniem systemu gfos.workforce, takie jak rejestracja czasu pracy, kontrola dostêępu czy planowanie zmian s¹ą obs³ługiwane za pomoc¹ą jednej karty

3 Zarz¹ądzanie czasem pracy gfos.workforce 3 /10 Zalety systemu gfos.workforce rozwi¹ązanie kompleksowe i zintegrowane, system otwarty umo żliwiaj¹ący wykorzystanie dodatkowych narzêędzi innych firm, budowa modu³łowa systemu umo żliwia dobór tylko tych jego elementów, które odpowiadaj¹ą wymaganiom Klienta, serwer bazy danych, MS-SQL Server lub Oracle, pracuj¹ący w systemie operacyjnym Windows zapewnia niezawodnoœśæć oraz bezpieczeñństwo danych, mo żliwoœśæć wspó³łpracy i wymiany danych z innymi produktami firmy Microsoft takimi jak Word czy Excel, praca wielostanowiskowa w sieciach obs³ługiwanych przez œśrodowisko Windows, zapewnienie dostêępu do informacji oraz mo żliwoœści zmiany informacji tylko dla osób uprawnionych, System oferuje mo żliwoœśæć stopniowego rozszerzania jego funkcjonalnoœści w kierunku MES (Manufacturing Execution System) zbierania danych zak³ładowych, rejestracji danych maszyn czy kontroli jakoœści produkcji. Karty identyfikacyjne Ka żdy pracownik wyposa żony jest w indywidualn¹ą kartêę identyfikacyjn¹ą. Oferowane czytniki wspó³łpracuj¹ą z nastêępuj¹ącymi rodzajami kart: Karta magnetyczna - informacja o numerze karty zakodowana jest na pasku magnetycznym, Karta z kodem kreskowym na podczerwieñń - informacja o numerze karty zakodowana jest w kodzie kreskowym zabezpieczonym czarnym paskiem, tak aby kod nie by³ł widoczny go³łym okiem, Karta chipowa - informacja o numerze zakodowana jest w uk³ładzie scalonym wtopionym w kartêę, Karta zbli żeniowa - pozwala na bezkontaktowy odczyt karty przez czytnik z odleg³łoœści od 10 do 40 centymetrów, co pozwala, np. na noszenie karty w portfelu bez koniecznoœści jej wyjmowania. Nasi Klienci wykorzystuj¹ący rozwi¹ązanie gfos.workforce ABB Elta Sp. z o.o., Borg Warner Turbo Systems Poland Sp. z o.o., Ferrero Polska Sp. z o.o., Grupa Żywiec S.A., Hochland Polska Sp. z o.o., PERN PrzyjaŸźñń S.A., WAGO ELWAG Sp. z o.o., Pomorska Spó³łka Gazownictwa Sp. z o.o., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., Selgros Sp. z o.o., Walther Meble Sp. z o.o. Na wszystkich rodzajach kart mo żna nadrukowaæć logo firmy, adres, zdjêęcie lub inne dane pracownika.

4 Zarz¹ądzanie czasem pracy gfos.workforce 4 /10 Funkcjonalnoœśæć systemu gfos.workforce Ogólne cechy sytemu zdolnoœśæć do tworzenia dowolnie rozbudowanych struktur organizacyjnych przedsiêębiorstwa, poprzez odwzorowanie mandatów, oddzia³łów firmy, miejsc pracy i miejsc powstawanie kosztów, rozproszona rejestracja czasu pracy obs³ługa centrali i oddzia³łów, brak ograniczeñń co do iloœści obs³ługiwanych pracowników, obszerny zbiór raportów zdefiniowanych w systemie np.: miesiêęczna karta czasu pracy pracownika, raport nieobecnoœści, czas pracy w niedziele i œświêęta, czas pracy w porze nocnej, czas pracy w godzinach nadliczbowych, mo żliwoœśæć tworzenia raportów graficznych, mo żliwoœśæć wprowadzania korekt w zarejestrowanym czasie pracy, mo żliwoœśæć planowania obsady personelu, logowanie wszelkich operacji wykonywanych w systemie, certyfikat zgodnoœści z systemem SAP. Wspó³łpraca z systemami finansowymi i kadrowymi rozbudowane mo żliwoœści definicji sk³ładników wynagrodzeñń, rozliczanie czasu pracy z podzia³łem na miejsca powstawania kosztów, zmiana miejsc powstawania kosztów, automatyczne generowanie sk³ładników wynagrodzeñń dla wszystkich pracowników, mo żliwoœśæć eksportu sk³ładników do wielu systemów p³łacowych - ALX-Comet, CARAT, Comet, Datev, Dipas, Fixlohn, Granat, Hansalog, IBM Lohn, IPAS, IVIP, KHK, LOGA, Opal, PAISY, Pascal, Peoplesoft, PHS / OHG, Portasoft, Salzburger Lohn, Siline, Varial, WES, mo żliwoœśæć eksportu sk³ładników do zewnêętrznego systemu p³łacowego.

5 Zarz¹ądzanie czasem pracy gfos.workforce 5 /10 Czytniki i kontrola dostêępu praca w trybach on-line i off-line z mo żliwoœści¹ą lokalnego gromadzenia danych w czytniku, mo żliwoœśæć kwalifikacji rodzaju wejœścia/wyjœścia na czytniku, automatyczne przestawienie czasu letniego na zimowy, wyœświetlanie informacji bezpoœśrednio na wyœświetlaczu czytnika np: zmienna prezentacja sald kont czasowych, do 10 dowolnych sald, odczyt on-line, pozosta³ły urlop, dowolny komunikat adresowany do poszczególnych grup pracowników, definicja uprawnieñń dostêępu do stref i pomieszczeñń, kontrola na poziomie karty i/lub PIN kodu, protoko³łowanie i raportowanie dostêępu, obchód wartowniczy, obs³ługa kart goœści. kontrola dostêępu z nadzorem np. dostêęp do skarbca tylko przy jednoczesnym logowaniu dwóch osób.

6 Zarz¹ądzanie czasem pracy gfos.workforce 6 /10 Opis systemu gfos.workforce Modu³ł GDA - Dane podstawowe Modu³ł GDA jest Ÿźród³łem danych podstawowych dla wszystkich modu³łów systemu gfos.workforce. Parametryzacja systemu wykonywana jest wed³ług ogólnej hierarchii - mandant, zak³ład, dzia³ł, miejsca powstawania kosztów i pracownik. Poza struktur¹ą definiowane s¹ą szczegó³ły dotycz¹ące obszarów funkcjonalnych i pracowników. Dla pracowników s¹ą to : numer osobowy, numer identyfikatora, imiêę i nazwisko, data zatrudnienia/zwolnienia, planowany dzia³ł, planowane miejsce pracy/powstawania kosztów. Dziêęki strukturom opartym na mandantach i obszarach podrzêędnych mo żliwe jest niezale żne definiowanie dni œświ¹ątecznych (kalendarzy) w poszczególnych jednostkach organizacyjnych. Wszystkie szczegó³łowe dane podstawowe w przedsiêębiorstwie mog¹ą byæć wprowadzane z dok³ładnoœści¹ą do pojedynczej osoby, co daje pe³łn¹ą swobodêę ich definiowania. System umo żliwia przypisywanie identyfikatorów zastêępczych lub ich blokowanie. Poniewa ż jeden identyfikator jest wykorzystywany we wszystkich obszarach funkcjonalnych systemu, wydanie, usuniêęcie lub zablokowania go, po przeprowadzeniu jednej operacji w module podstawowym, skutkuje natychmiast w ca³łym systemie. Wszystkie funkcje systemu wywo³ływane s¹ą ze struktury menu. Przy ka żdym wywo³łaniu menu kontrolowane s¹ą uprawnienia do jej wykonania, które mog¹ą byæć przypisywane do modu³łu, programu b¹ądÿź funkcji i na tych poziomach pozwalaj¹ą (lub nie) na dodawanie, usuwanie, modyfikacjêę lub odczyt danych. Ka żde zalogowanie operatora powoduje pe³łne, automatyczne protoko³łowanie wszelkich zmian przeprowadzonych w systemie, niezale żnie od tego w jakim module zosta³ły one dokonane. Zapamiêętany zostaje stan przed i po wykonaniu operacji, ³ł¹ącznie z informacj¹ą kto i kiedy wprowadzi³ł têę zmianêę.

7 Zarz¹ądzanie czasem pracy gfos.workforce 7 /10 Rejestrowanie logów zmian dokonywane jest zawsze, gdy dane podstawowe pracowników wprowadzane s¹ą rêęcznie. Wszelkie informacje o danych podstawowych i zmianach mog¹ą byæć raportowane w formie wydruku lub wyœświetlenia na ekranie. Raporty s¹ą definiowane dla pojedynczych pracowników lub grup w dowolnych przedzia³łach czasowych. Dziêęki temu osoby nie posiadaj¹ące wiedzy informatycznej mog¹ą uzyskiwaæć dowolnie zestawione, dowolnie wyselekcjonowane i posortowane raporty, które mog¹ą byæć opracowywane i kontrolowane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami. Modu³ł AAZ - Rejestracja obecnoœści i nieobecnoœści Zadaniem modu³łu AAZ jest naliczanie czasu pracy pracowników i zarz¹ądzanie ich nieobecnoœściami z uwzglêędnieniem kodeksu pracy i lokalnie obowi¹ązuj¹ących regulacji zak³ładowych. Rejestracja czasu pracy nastêępuje z u życiem terminali poprzez odczyt karty identyfikacyjnej. Informacja o zarejestrowaniu pracownikowi zdarzenia kadrowego ( np. wejœście / wyjœście / s³łu żbowe / prywatne / przerwa) wraz dok³ładn¹ą godzin¹ą jego wyst¹ąpienia przekazywana jest do centralnego serwera gfos.workforce. Terminale rejestracji czasu pracy pracuj¹ą w trybie online, ale w wyj¹ątkowych sytuacjach, np. w przypadku prowadzenia prac technicznych, problemów z ³ł¹ącznoœści¹ą w przedsiêębiorstwach rozproszonych, mog¹ą pracowaæć w trybie off-line. W takich przypadkach czytniki gromadz¹ą zdarzenia lokalnie w wewnêętrznej pamiêęci. Po przywróceniu ³ł¹ącznoœści informacje o odbiciach transferowane s¹ą do centralnej bazy danych. Rejestracja zdarzeñń (wejœście/wyjœście) mo że byæć realizowana poprzez: naciœśniêęcie przycisku funkcyjnego na terminalu i wczytanie karty identyfikatora, domyœślne ustawienie przycisku funkcyjnego bez koniecznoœści jego u życia i wczytanie karty identyfikacyjnej, automatyczne rozpoznawanie wejœścia i wyjœścia na podstawie prowadzonego w systemie statusu obecnoœści w po³ł¹ączeniu z wczytaniem karty na terminalu rejestracji czasu, korektêę lub rejestracjêę dodatkow¹ą na ekranie w miejscu pracy, automatyczne uzupe³łnienie brakuj¹ącego wpisu wejœścia/wyjœścia lub pocz¹ątku/zakoñńczenia wyjœścia s³łu żbowego na podstawie oczekiwañń wynikaj¹ących ze zdefiniowanego modelu czasu pracy. Czas pracy gromadzony jest na kontach czasu pracy jako: czas przepracowany, czas pomijany, nadgodziny 50, 100, godziny nocne, praca w œświêęta itd.

8 Zarz¹ądzanie czasem pracy gfos.workforce 8 /10 Definiowanie harmonogramów: tolerancja i zaokr¹ągleñń wejœśæć/wyjœśæć, planowanie i edycja harmonogramów, zmian specjalnych i nadgodzin, mo żliwoœśæć odwzorowania specyficznych wymagañń zak³ładowych w harmonogramach pracy, rytm sta³ły, rytm zmianowy - definiowany z okresem od jednego do 52 tygodni, definiowanie dowolnego wymiaru godzin. Nieobecnoœści: obs³ługa limitów i kont urlopowych funkcje kontrolne podczas rejestrowania nieobecnoœści Modu³ł LDA Przygotowanie danych do p³łac Zadaniem modu³łu LDA jest przyporz¹ądkowanie odpowiednich sk³ładników wynagrodzeñń odpowiadaj¹ącym im danym czasowym rejestracji czasu pracy. Modu³ł p³łacowy pozwala na przygotowanie sk³ładników z uwzglêędnieniem przepisów kodeksu prawa pracy i wewnêętrznych przedsiêębiorstwa. Rodzaje kosztów mo żna definiowaæć niezale żnie dla ró żnych grup pracowników. Dziêęki zastosowaniu przetwarzania w tle, sk³ładniki p³łacowe aktualizowane s¹ą na bie ż¹ąco. Dane p³łacowe z dowolnego okresu mog¹ą byæć przygotowywane w ró żnych formatach u żywanych przez wykorzystywany w danym przedsiêębiorstwie system p³łacowy np. SAP. Przygotowywane po stronie gfos.workforce dane p³łacowe nie wymagaj¹ą dalszych przekszta³łceñń w systemie rozliczeniowym. U żytkownik oprócz standardowych formatów danych, ma do dyspozycji interfejs neutralny, umo żliwiaj¹ący przygotowanie transferu sk³ładników do dowolnego systemu p³łacowego.

9 Zarz¹ądzanie czasem pracy gfos.workforce 9 /10 Modu³ł ZUK Kontrola dostêępu Zadaniem kontroli dostêępu jest sterowanie i kontrola dostêępu do budynków i pomieszczeñń na terenie firmy. Kontrola dotyczy zarówno pracowników jak i goœści. Korzystaj¹ąc z identyfikatora pracownik mo że wchodziæć do pomieszczeñń do których ma pozwolenie. Pozwolenia wejœścia/wyjœścia nie s¹ą kodowane na identyfikatorze, lecz s¹ą przydzielone do odpowiedniego schematu dostêępu w systemie gfos.workforce. Po zablokowaniu, identyfikator traci wa żnoœśæć na terminalu dostêępu i staje siêę bezu żyteczny np. w przypadku jego zgubienia. Terminale dostêępu mog¹ą byæć stosowane samodzielnie lub w po³ł¹ączeniu z rejestracj¹ą czasu pracy - otwarcie drzwi mo że nast¹ąpiæć w po³ł¹ączeniu z wpisem wejœścia/wyjœścia lub przyk³ładowo podczas kontroli miejsc parkingowych jako czysty zapis dostêępu. System umo żliwia sterowanie takimi urz¹ądzeniami jak: drzwi, ko³łowroty, rygle, szlabany. Poprzez zapamiêętywanie pozwoleñń dostêępu na terminalu istnieje pe³łna kontrola równie ż w przypadku pracy off-line, tzn. gdy po³ł¹ączenie miêędzy terminalami a serwerem gfos.workforce jest przerwane. Dla obszarów szczególnie chronionych mo żliwe jest stosowanie dodatkowego kodu PIN, tworzenie stref czasowych dla celu zablokowania dostêępu poza godzinami urzêędowania i w czasie weekendów. System pozwala na natychmiastowe okreœślenie odpowiedzi na pytanie Kto znajduje siêę w pomieszczeniu?. Administracja goœści pozwala na czasowe przypisywanie ograniczonych uprawnieñń. Protoko³łowanie wszystkich dostêępów lub nieuprawnionych prób dostêępu mo że byæć w pe³łni konfigurowane.

10 Zarz¹ądzanie czasem pracy gfos.workforce 10 /10 O LST Sp. z o.o. LST Sp. z o.o. powsta³ła w Gdañńsku w 1993 roku. LST jest partnerem SAP i Microsoft oraz partnerem handlowym IBM i Hewlett Packard. LST dostarcza rozwi¹ązania biznesowe umo żliwiaj¹ące Klientom osi¹ągniêęcie przewagi konkurencyjnej. Specjalizujemy siêę w obszarach zarz¹ądzania zasobami ludzkimi, zarz¹ądzania logistyk¹ą i dystrybucj¹ą oraz zarz¹ądzania strategicznego, oferuj¹ąc jednoczeœśnie kompleksowe rozwi¹ązania oparte na platformach ERP II. LST wspiera swych Klientów poprzez: wspomaganie przy formu³łowaniu strategii dzia³łania oraz kszta³łtowaniu procesów gospodarczych, okreœślanie potrzeb informacyjnych oraz koncepcji informatyzacji, dobór odpowiednich rozwi¹ązañń informatycznych. kompletn¹ą implementacjêę tych rozwi¹ązañń. LST, specjalizuj¹ąc siêę w dziedzinach zarz¹ądzania zasobami ludzkimi oraz logistyki w handlu i dystrybucji, oferuje kompletne rozwi¹ązania informatyczne dopasowane do potrzeb Klientów. Dostarczaj¹ąc swym Klientom nowoczesne metody zarz¹ądzania i narzêędzia informacyjne, LST umo żliwia im skuteczniejsze zarz¹ądzanie organizacj¹ą. W celu zaspokojenia potrzeb informacyjnych Klienta LST oferuje: konsulting biznesowy w zakresie tworzenia innowacyjnych rozwi¹ązañń informacyjnych, rekonstrukcji procesów biznesowych, nowoczesnych modeli rachunku kosztów, zarz¹ądzania zasobami ludzkimi oraz logistyki, doradztwo przy formu³łowaniu koncepcji rozwi¹ązania informacyjnego oraz doborze w³łaœściwych narzêędzi informatycznych, konsulting wdro żeniowy przy implementacji rozwi¹ązañń, projektowanie i tworzenie dedykowanych systemów na zamówienie. Kontakt LST Sp. z o.o. ul. Grunwaldzka 45A Sopot tel fax

Wsparcie projektów typu roll-out

Wsparcie projektów typu roll-out Wsparcie projektów typu roll-out Wsparcie projektów typu roll-out 2/8 Wsparcie projektów typu roll-out W przypadku projektów typu roll-out systemu SAP czêęst¹ą praktyk¹ą jest sytuacja, w której to zagraniczni

Bardziej szczegółowo

ATMS Watch Profesjonalny system analizy i rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu

ATMS Watch Profesjonalny system analizy i rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu ATMS Watch Profesjonalny system analizy i rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu ATMS Watch to autorski system rejestracji i analizy czasu pracy oraz kontroli dostępu. System dedykowany jest dla

Bardziej szczegółowo

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU. XChronos

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU. XChronos SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU XChronos Kontrola dostępu Najważniejsze cechy Kontrola dostępu do obiektów Szerokie możliwości raportowania Szeroki wybór technik identyfikacji Sterowanie ryglami i urządzeniami

Bardziej szczegółowo

Czy przedsiêbiorstwo, którym zarz¹dzasz, intensywnie siê rozwija, ma wiele oddzia³ów lub kolejne lokalizacje w planach?

Czy przedsiêbiorstwo, którym zarz¹dzasz, intensywnie siê rozwija, ma wiele oddzia³ów lub kolejne lokalizacje w planach? Czy przedsiêbiorstwo, którym zarz¹dzasz, intensywnie siê rozwija, ma wiele oddzia³ów lub kolejne lokalizacje w planach? Czy masz niedosyt informacji niezbêdnych do tego, by mieæ pe³en komfort w podejmowaniu

Bardziej szczegółowo

Zastosowanie systemu AssetTrace w automatyzacji procesów magazynowych przy pomocy kodów kreskowych

Zastosowanie systemu AssetTrace w automatyzacji procesów magazynowych przy pomocy kodów kreskowych Zastosowanie systemu AssetTrace w automatyzacji procesów magazynowych przy pomocy kodów kreskowych Przemysław Bartoszek www.goldensoft.pl pbartoszek@goldensoft.pl tel. 697-695-662 Cel prezentacji Prezentowane

Bardziej szczegółowo

XChronos System rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu

XChronos System rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu SYSTEM REJESTRACJI CZASU PRACY I KONTROLI DOSTĘPU XChronos System rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu Najważniejsze cechy systemu zgodność z kodeksem pracy w zakresie rejestracji czasu pracy budowa

Bardziej szczegółowo

XChronos Rejestracja czasu pracy

XChronos Rejestracja czasu pracy SYSTEM REJESTRACJI CZASU PRACY XChronos Rejestracja czasu pracy Najważniejsze cechy zgodność z kodeksem pracy w zakresie rejestracji czasu pracy tworzenie i drukowanie różnorodnych raportów wysyłanie bilansu

Bardziej szczegółowo

Harmony jest nowatorskim systemem umożliwiającym zarządzanie i kontrolę nad wszystkimi działaniami pracownika w organizacji.

Harmony jest nowatorskim systemem umożliwiającym zarządzanie i kontrolę nad wszystkimi działaniami pracownika w organizacji. Harmony jest nowatorskim systemem umożliwiającym zarządzanie i kontrolę nad wszystkimi działaniami pracownika w organizacji. Harmony zwiększa efektywność pracy poprzez zastosowanie wspólnej bazy danych

Bardziej szczegółowo

AgemaHR RAZEM DO CELU... AgemaHR

AgemaHR RAZEM DO CELU... AgemaHR AgemaHR Stworzyliśmy zaawansowaną technologię dla nowoczesnego wspierania firm w realizacji działań związanych z zarządzaniem potencjałem ludzkim. Dzielimy się wiedzą z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Bardziej szczegółowo

WorkingDoc CostControl: Precyzyjna kontrola kosztów wydruku na urządzeniach Grupy Ricoh

WorkingDoc CostControl: Precyzyjna kontrola kosztów wydruku na urządzeniach Grupy Ricoh WorkingDoc CostControl WorkingDoc CostControl: Precyzyjna kontrola kosztów wydruku na urządzeniach Grupy Ricoh Agenda Omówienie rozwiązania Cechy i zalety WDCC vs. WDCC Lite Rozwiązanie techniczne Administracja/Raporty

Bardziej szczegółowo

OPROGRAMOWANIE KEMAS zbudowane jest na platformie KEMAS NET

OPROGRAMOWANIE KEMAS zbudowane jest na platformie KEMAS NET Security Systems Risk Management OPROGRAMOWANIE KEMAS zbudowane jest na platformie KEMAS NET Oprogramowanie firmy KEMAS jest zbudowane na bazie pakietu programowego- KEMAS NET- dedykowanego do zarządzania

Bardziej szczegółowo

System kontroli kosztów oraz dostępu do urządzeń

System kontroli kosztów oraz dostępu do urządzeń System kontroli kosztów oraz dostępu do urządzeń Jest to wielomodułowy system, komponowany według potrzeb oraz wymagań Klienta dający możliwość kontroli wykonywanych zadań, w tym monitorowanie kosztów

Bardziej szczegółowo

Kontrola dostępu, System zarządzania

Kontrola dostępu, System zarządzania Kontrola dostępu, System zarządzania Falcon to obszerny system zarządzania i kontroli dostępu. Pozwala na kontrolowanie pracowników, gości, ochrony w małych i średnich firmach. Jedną z głównych zalet systemu

Bardziej szczegółowo

platforma informatyczna do gromadzenia danych w procesach logistycznych i produkcyjnych z wykorzystaniem automatycznej identyfikacji www.bcspolska.

platforma informatyczna do gromadzenia danych w procesach logistycznych i produkcyjnych z wykorzystaniem automatycznej identyfikacji www.bcspolska. BCS POLSKA www.bcspolska.pl Obsługa dokumentów logistycznych Weryfikacja danych na dokumentach magazynowych Rejestracja zdarzeń Formowanie nośników logistycznych na końcu linii produkcyjnej (traceability)

Bardziej szczegółowo

System dzięki wykorzystywaniu technologii internetowych, pozwala w dogodny

System dzięki wykorzystywaniu technologii internetowych, pozwala w dogodny System rejestracji czasu pracy (RCP) oraz kontroli dostępu do chronionych stref jest rozwiązaniem dla przedsiębiorstw wielozakładowych i wielooddziałowych. System dzięki wykorzystywaniu technologii internetowych,

Bardziej szczegółowo

Integracja systemów Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy w środowisku Ulisses

Integracja systemów Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy w środowisku Ulisses Integracja systemów Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy w środowisku Ulisses STEKOP S.A. IX 2006 System KD Ograniczenie dostępu do chronionych pomieszczeń. Prawa pracowników firmy w dostępie do

Bardziej szczegółowo

Elektroniczna Ewidencja Materiałów Wybuchowych

Elektroniczna Ewidencja Materiałów Wybuchowych Elektroniczna Ewidencja Materiałów Wybuchowych Dyrektywa Dyrektywa Komisji Europejskiej 2012/4/UE z dnia 22 lutego 2012 określa obowiązek wprowadzenia w życie elektronicznej ewidencji materiałów wybuchowych

Bardziej szczegółowo

System do kontroli i analizy wydawanych posiłków

System do kontroli i analizy wydawanych posiłków System do kontroli i analizy wydawanych posiłków K jak KORZYŚCI C jak CEL W odpowiedzi na liczne pytania odnośnie rozwiązania umożliwiającego elektroniczną ewidencję wydawanych posiłków firma PControl

Bardziej szczegółowo

Gdzie otwierać biznes w Polsce?

Gdzie otwierać biznes w Polsce? Gdzie otwierać biznes w Polsce? RAPORT 2014 Q1 Twórcy raportu Piotr Surmacki, prezes zarządu, Fachowcy.pl Ventures S.A. Dawid Martynowski, dyrektor zarządzający, United Titans Sp. z o.o. (grupa Fachowcy.pl

Bardziej szczegółowo

OPTYMALIZACJA PRODUKCJI

OPTYMALIZACJA PRODUKCJI OPTYMALIZACJA PRODUKCJI .doterp to kompletne narzędzie wspomagające kontrolę procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwie. Oprogramowanie służy do analizy a następnie optymalizacji zleceń i zadań produkcyjnych.

Bardziej szczegółowo

System satelitarnego pozycjonowania i nadzoru pojazdów, maszyn i urządzeń

System satelitarnego pozycjonowania i nadzoru pojazdów, maszyn i urządzeń System satelitarnego pozycjonowania i nadzoru pojazdów, maszyn i urządzeń www.autosoftware.com.pl w w w. d i g i t r a c k. p l System pozycjonowania pojazdów i urządzeń występujący pod nazwą handlową

Bardziej szczegółowo

ANALIZA I RAPORTOWANIE CZASU PRACY ZA POMOCĄ PROGRAMU RCP MASTER v2.1

ANALIZA I RAPORTOWANIE CZASU PRACY ZA POMOCĄ PROGRAMU RCP MASTER v2.1 ANALIZA I RAPORTOWANIE CZASU PRACY ZA POMOCĄ PROGRAMU RCP MASTER v2.1 Nowe funkcje w RCP Master 2.1 Współpraca z urządzeniami mobilnymi z systemem Android i aplikacją RCP Point Bezprzewodowe połączenie

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA Nr 223/XXXV/09 RADY POWIATU BYDGOSKIEGO z dnia 8 października 2009 r.

UCHWAŁA Nr 223/XXXV/09 RADY POWIATU BYDGOSKIEGO z dnia 8 października 2009 r. UCHWAŁA Nr 223/XXXV/09 RADY POWIATU BYDGOSKIEGO z dnia 8 października 2009 r. w sprawie Regulaminu przyznawania nagród dla nauczycieli w szko łach i placówkach prowadzonych przez Powiat Bydgoski". Na podstawie

Bardziej szczegółowo

Zbuduj prywatnπ chmurê backupu w? rmie. Xopero Backup. Centralnie zarzπdzane rozwiπzanie do backupu serwerów i stacji roboczych

Zbuduj prywatnπ chmurê backupu w? rmie. Xopero Backup. Centralnie zarzπdzane rozwiπzanie do backupu serwerów i stacji roboczych Zbuduj prywatnπ chmurê backupu w? rmie Centralne i zdalne zarzπdzanie kopiami zapasowymi Dedykowane rozwiπzanie dla dowolnej infrastruktury w? rmie Backup stacji roboczych i serwerów Bezpieczne przechowywanie

Bardziej szczegółowo

Przedsiębiorstwo WielobranŜowe GALKOR Sp. z o.o. ul. Ogrodowa 73 86-010 Koronowo Tel: +48 52 382 07 70

Przedsiębiorstwo WielobranŜowe GALKOR Sp. z o.o. ul. Ogrodowa 73 86-010 Koronowo Tel: +48 52 382 07 70 Przedsiębiorstwo WielobranŜowe GALKOR Sp. z o.o. galkor@galkor.pl www.galkor.pl Precyzyjna kontrola przebiegu procesu produkcyjnego Wizualizacja dająca pełen obraz produkcji Parametryzacja pracy urządzeń

Bardziej szczegółowo

systemy informatyczne SIMPLE.ERP Bud etowanie dla Jednostek Administracji Publicznej

systemy informatyczne SIMPLE.ERP Bud etowanie dla Jednostek Administracji Publicznej SIMPLE systemy informatyczne SIMPLE.ERP Bud etowanie dla Jednostek Administracji Publicznej SIMPLE.ERP Bud etowanie dla Jednostek Administracji Publicznej to nowoczesny system informatyczny kompleksowo

Bardziej szczegółowo

Nowoczesne narzędzie wspomagające zarządzanie firmą w zakresie procesów i zadań działów kadrowo - personalnych.

Nowoczesne narzędzie wspomagające zarządzanie firmą w zakresie procesów i zadań działów kadrowo - personalnych. Nowoczesne narzędzie wspomagające zarządzanie firmą w zakresie procesów i zadań działów kadrowo - personalnych. MAP solutions Sp. z o.o. 05-120 Legionowo, ul. Leśna 5b tel. (22) 774 13 30 fax (22) 774

Bardziej szczegółowo

Zestaw pytao pozwalających na przygotowanie oferty wdrożenia Systemu Zarządzania Nieruchomościami

Zestaw pytao pozwalających na przygotowanie oferty wdrożenia Systemu Zarządzania Nieruchomościami Zestaw pytao pozwalających na przygotowanie oferty wdrożenia Systemu Zarządzania Nieruchomościami Spis treści 1. Hosting aplikacji... 3 Bezpieczeostwo fizyczne... 3 Wymagania techniczne aplikacji... 3

Bardziej szczegółowo

Powstanie firmy, pocz tki powstanie w kształcie spółki z o.o. 2000 rok siedziba - Kraków cel powstania» tworzenie oprogramowania wg potrzeb klienta

Powstanie firmy, pocz tki powstanie w kształcie spółki z o.o. 2000 rok siedziba - Kraków cel powstania» tworzenie oprogramowania wg potrzeb klienta Powstanie firmy, pocz tki powstanie w kształcie spółki z o.o. 2000 rok siedziba - Kraków cel powstania» tworzenie oprogramowania wg potrzeb klienta» od 2000 roku specjalizacja w zakresie systemów w kodów

Bardziej szczegółowo

Rejestracja Czasu Pracy RCP Instrukcja

Rejestracja Czasu Pracy RCP Instrukcja Rejestracja Czasu Pracy RCP Instrukcja Spis treści 1. Opis Programu...3 2. Połączenie z serwerem...4 3. Instrukcja...5 3.1. Logowanie do systemu...5 3.2. Rejestracja czasu pracy...6 3.3. Tylko podgląd...8

Bardziej szczegółowo

AUDYT REDUKCJA KOSZTÓW OPTYMALIZACJA SYSTEMÓW DRUKOWANIA

AUDYT REDUKCJA KOSZTÓW OPTYMALIZACJA SYSTEMÓW DRUKOWANIA AUDYT REDUKCJA KOSZTÓW OPTYMALIZACJA SYSTEMÓW DRUKOWANIA AUDYT REDUKCJA KOSZTÓW OPTYMALIZACJA Wiele prac wykonywanych codziennie w przedsiębiorstwie wiąże się nierozerwalnie z produkcją dokumentów. Brak

Bardziej szczegółowo

Zintegrowane Systemy Zarządzania Biblioteką SOWA1 i SOWA2 SKONTRUM

Zintegrowane Systemy Zarządzania Biblioteką SOWA1 i SOWA2 SKONTRUM Zintegrowane Systemy Zarządzania Biblioteką SOWA1 i SOWA2 SKONTRUM PROGRAM INWENTARYZACJI Poznań 2011 Spis treści 1. WSTĘP...4 2. SPIS INWENTARZA (EWIDENCJA)...5 3. STAŁE UBYTKI...7 4. INTERPRETACJA ZAŁĄCZNIKÓW

Bardziej szczegółowo

zone ATMS.zone Profesjonalny system analizy i rejestracji czas pracy oraz kontroli dostępu

zone ATMS.zone Profesjonalny system analizy i rejestracji czas pracy oraz kontroli dostępu zone ATMS.zone Profesjonalny system analizy i rejestracji czas pracy oraz kontroli dostępu zone ATMS.zone To profesjonalny system analizy i rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu. Stworzony został

Bardziej szczegółowo

15 lat doświadczeń w budowie systemów zbierania i przetwarzania danych kontrolno-pomiarowych

15 lat doświadczeń w budowie systemów zbierania i przetwarzania danych kontrolno-pomiarowych O Firmie 15 lat doświadczeń w budowie systemów zbierania i przetwarzania danych kontrolno-pomiarowych Kilkaset systemów zbierania i przetwarzania danych kontrolno pomiarowych zrealizowanych na terenie

Bardziej szczegółowo

System Kontroli Dostępu. Zarządzanie kontrolą dostępu do budynków biurowych i zakładów produkcyjnych

System Kontroli Dostępu. Zarządzanie kontrolą dostępu do budynków biurowych i zakładów produkcyjnych System Kontroli Dostępu Zarządzanie kontrolą dostępu do budynków biurowych i zakładów produkcyjnych 1 Czym jest System Kontroli Dostępu? System Kontroli Dostępu (SKD) to rozwiązanie przeznaczone do zarządzania

Bardziej szczegółowo

Numeron. System ienergia

Numeron. System ienergia System ienergia - efektywne zarządzanie mediami SEMINARIUM POPRAWA EFEKTYWNOŚCI WYKORZYSTANIA ENERGII - WZORCOWA ROLA SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO DWÓR W TOMASZOWICACH K/KRAKOWA Profil firmy Tworzenie innowacyjnych

Bardziej szczegółowo

Interfejs do potwierdzania produkcji w SAP ze skanerem ELZAB

Interfejs do potwierdzania produkcji w SAP ze skanerem ELZAB Interfejs do potwierdzania produkcji w SAP ze skanerem ELZAB Główne zalety rozwiązania Potwierdzenia wykonywane przez pracowników produkcji (lub kontroli jakości) bez konieczności logowania do SAP za pomocą

Bardziej szczegółowo

ANALIZA I RAPORTOWANIE CZASU PRACY ZA POMOCĄ PROGRAMU RCP MASTER v1.x

ANALIZA I RAPORTOWANIE CZASU PRACY ZA POMOCĄ PROGRAMU RCP MASTER v1.x ANALIZA I RAPORTOWANIE CZASU PRACY ZA POMOCĄ PROGRAMU RCP MASTER v1.x Zalety rejestracji czasu pracy Usprawnia proces rozliczania i raportowania czasu pracy Eliminuje konieczność prowadzenia papierowej

Bardziej szczegółowo

ANALIZA I RAPORTOWANIE CZASU PRACY ZA POM OCĄ PROGRAM U RCP M ASTER v1.x

ANALIZA I RAPORTOWANIE CZASU PRACY ZA POM OCĄ PROGRAM U RCP M ASTER v1.x ANALIZA I RAPORTOWANIE CZASU PRACY ZA POM OCĄ PROGRAM U RCP M ASTER v1.x Zalety rejestracji czasu pracy Usprawnia proces rozliczania i raportowania czasu pracy Eliminuje konieczność prowadzenia papierowej

Bardziej szczegółowo

Otwarte modułowe rozwiązanie dla każdej nowoczesnej uczelni. Paweł Ilnicki Warszawa 28.09.2005

Otwarte modułowe rozwiązanie dla każdej nowoczesnej uczelni. Paweł Ilnicki Warszawa 28.09.2005 Otwarte modułowe rozwiązanie dla każdej nowoczesnej uczelni Paweł Ilnicki Warszawa 28.09.2005 od 1990 roku zajmujemy się obsługą instytucji szkolnictwa wyższego, nasza oferta to efekt wieloletniej współpracy

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Zasobami Ludzkimi

System Zarządzania Zasobami Ludzkimi itushr System Zarządzania Zasobami Ludzkimi System itus HR to kompleksowe, modułowe narzędzie informatyczne do wspomagania procesów pracy zarządzania zasobami ludzkimi w każdego rodzaju przedsiębiorstwie.

Bardziej szczegółowo

Przed przystąpieniem do czytania dokumentu, proszę o zapoznanie się z podstawowym dokumentem Instrukcja obsługi AZU dla użytkownika zewnętrznego.

Przed przystąpieniem do czytania dokumentu, proszę o zapoznanie się z podstawowym dokumentem Instrukcja obsługi AZU dla użytkownika zewnętrznego. Instrukcja obsługi Aplikacji Zarządzania Uprawnieniami (AZU) dla Administratorów Uprawnień Instytucji (AUI) w Zintegrowanym Systemie Zarządzania Tożsamością (ZSZT) Administrator Uprawnień Instytucji (AUI)

Bardziej szczegółowo

zaawansowane IT dla Twojej firmy Expert w logistyce i produkcji

zaawansowane IT dla Twojej firmy Expert w logistyce i produkcji zaawansowane IT dla Twojej firmy Expert w logistyce i produkcji DataConsult Nagrody DataConsult Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie logistyką wewnętrzną przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

System kadrowo-płacowy KOMAX 2.0

System kadrowo-płacowy KOMAX 2.0 System kadrowo-płacowy KOMAX 2.0 ( Wybrane aspekty innowacji funkcjonalnych ) Nowoczesny interfejs systemu Interfejs systemu KOMAX 2.0 opracowano z zamysłem maksymalnego uproszczenia obsługi wszystkich

Bardziej szczegółowo

ELEKTRONICZNA KSIĄŻKA ZDARZEŃ

ELEKTRONICZNA KSIĄŻKA ZDARZEŃ ELEKTRONICZNA KSIĄŻKA ZDARZEŃ Instrukcja obsługi 1. WSTĘP... 2 2. LOGOWANIE DO SYSTEMU... 2 3. STRONA GŁÓWNA... 3 4. EWIDENCJA RUCHU... 4 4.1. Dodanie osoby wchodzącej na teren obiektu... 4 4.2. Dodanie

Bardziej szczegółowo

Gdzie otwierać biznes w Polsce?

Gdzie otwierać biznes w Polsce? Gdzie otwierać biznes w Polsce? RAPORT 2014 Q4 Twórcy raportu Piotr Surmacki, prezes zarządu, Fachowcy.pl Ventures S.A. tak że buduje zaawansowane systemy optymalizacji kampanii reklamowych, z których

Bardziej szczegółowo

...Gospodarka Materiałowa

...Gospodarka Materiałowa 1 Gospodarka Materiałowa 3 Obsługa dokumentów magazynowych 4 Ewidencja stanów magazynowych i ich wycena 4 Inwentaryzacja 4 Definiowanie indeksów i wyrobów 5 Zaopatrzenie magazynowe 5 Kontrola jakości 5

Bardziej szczegółowo

ICT Bankowość, Finanse, Ubezpieczenia 2012.09.28. Inteligentne zarządzanie majątkiem

ICT Bankowość, Finanse, Ubezpieczenia 2012.09.28. Inteligentne zarządzanie majątkiem 2012.09.28 Inteligentne zarządzanie majątkiem Inteligentne zarządzanie majątkiem Potrzeby instytucji finansowych 2012.09.28 2 SmartMedia Ewidencja majątku Jaki majątek posiadam? Ile jest wart? Kto jest

Bardziej szczegółowo

systemowy rozwój firmy Cennik dla biur rachunkowych Oprogramowanie ERP do zarządzania

systemowy rozwój firmy Cennik dla biur rachunkowych Oprogramowanie ERP do zarządzania systemowy rozwój firmy Cennik dla biur rachunkowych Oprogramowanie ERP do zarządzania moduły podstawowe dla biur rachunkowych moduł zakup cena jednego stanowiska wybranego modułu wynajem (ASP) miesięczny

Bardziej szczegółowo

SYSTEM PASZPORTYZACJI I KONTROLI URZĄDZEŃ EX

SYSTEM PASZPORTYZACJI I KONTROLI URZĄDZEŃ EX SYSTEM PASZPORTYZACJI I KONTROLI URZĄDZEŃ EX www.inspectorex.pl SYSTEM DO PROWADZENIA PASZPORTYZACJI ORAZ EFEKTYWNEJ KONTROLI URZĄDZEŃ ZLOKALIZOWANYCH W PRZESTRZENIACH ZAGROŻONYCH WYBUCHEM. Inspector-Ex

Bardziej szczegółowo

Prezentacja oferty produktowej. Systemu Kontroli Trasy

Prezentacja oferty produktowej. Systemu Kontroli Trasy Prezentacja oferty produktowej Systemu Kontroli Trasy Zawartość prezentacji Podstawowe informacje Trasy (SKT24) 3 7 10 16 18 2 Systemu Kontroli Trasy (SKT24) 3 Zatrudniasz pracowników ochrony? Posiadasz

Bardziej szczegółowo

SiPass - nowoczesny system kontroli dostępu

SiPass - nowoczesny system kontroli dostępu SiPass - nowoczesny system kontroli dostępu SiPass jest rozwiązaniem w pełni skalowanym, dzięki czemu może być dopasowany do obiektów różnej wielkości. SiPass jest oparty na architekturze Windows 2000/XP

Bardziej szczegółowo

EasyNet system zarządzania dostępem do sieci internet

EasyNet system zarządzania dostępem do sieci internet EasyNet system zarządzania dostępem do sieci internet System zarządzania dostępem do sieci Internet przeznaczony jest dla firm, administratorów którzy komercyjnie zajmują się organizowaniem dostępu do

Bardziej szczegółowo

7. zainstalowane oprogramowanie. 8. 9. 10. zarządzane stacje robocze

7. zainstalowane oprogramowanie. 8. 9. 10. zarządzane stacje robocze Specyfikacja oprogramowania do Opis zarządzania przedmiotu i monitorowania zamówienia środowiska Załącznik nr informatycznego 1 do specyfikacji Lp. 1. a) 1. Oprogramowanie oprogramowania i do systemów

Bardziej szczegółowo

System Arialis Hurtownia Farmaceutyczna opis systemu. Obsługa cen i upustów - Obsługa kartoteki cen urzędowych

System Arialis Hurtownia Farmaceutyczna opis systemu. Obsługa cen i upustów - Obsługa kartoteki cen urzędowych System Arialis Hurtownia Farmaceutyczna opis systemu System Arialis Hurtownia Farmaceutyczna jest aplikacją dedykowaną dla przedsiębiorstw zajmujących się obrotem środków farmaceutycznych. System jest

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system informatyczny PROBIT PRO-ZN jest systemem skierowanym do Zarządców Nieruchomości i Wspólnot Mieszkaniowych.

Zintegrowany system informatyczny PROBIT PRO-ZN jest systemem skierowanym do Zarządców Nieruchomości i Wspólnot Mieszkaniowych. Zintegrowany system informatyczny PROBIT PRO-ZN jest systemem skierowanym do Zarządców Nieruchomości i Wspólnot Mieszkaniowych. System wspomaga codzienną pracę Zarządców Nieruchomości poprzez automatyzację

Bardziej szczegółowo

Investing f or Growth

Investing f or Growth Investing for Growth Open Business Solution OB One - zintegrowane oprogramowanie modułowe wspomagające zarządzanie firmą w łatwy i przejrzysty sposób pozwala zaspokoić wszystkie potrzeby księgowe, administracyjne

Bardziej szczegółowo

TAG RADIOWY W MAGAZYNIE

TAG RADIOWY W MAGAZYNIE Tomasz Pisarek Jantar sp. z o.o. Elżbieta Hałas Instytut Logistyki i Magazynowania GS1 Polska TAG RADIOWY W MAGAZYNIE Technologia zwana często EPC/RFID wykorzystuje identyfikację za pomocą fal radiowych

Bardziej szczegółowo

Wymagania dla modułu Pracownia Diagnostyczna załącznik A.2

Wymagania dla modułu Pracownia Diagnostyczna załącznik A.2 Wymagania dla modułu Pracownia Diagnostyczna załącznik A.2 Wymaganie System posiada wspólny dla wszystkich użytkowników moduł rejestracji pacjentów obsługujący jednocześnie wiele pracowni diagnostycznych

Bardziej szczegółowo

Gdzie otwierać biznes w Polsce?

Gdzie otwierać biznes w Polsce? Gdzie otwierać biznes w Polsce? RAPORT 2014 Q2 Twórcy raportu Piotr Surmacki, prezes zarządu, Fachowcy.pl Ventures S.A. tak że buduje zaawansowane systemy optymalizacji kampanii reklamowych, z których

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi aplikacji epay

Instrukcja obsługi aplikacji epay Instrukcja obsługi aplikacji epay Teleserwis PayTel Comp SA, Teleserwis PayTel ul. Działkowa 115a 02-234 Warszawa telefon: 58 660 10 66 faks: 58 660 10 67 email: teleserwis@paytel.pl Dział Obsługi Kontrahenta

Bardziej szczegółowo

revati.pl Drukarnia internetowa Szybki kontakt z klientem Obs³uga zapytañ ofertowych rozwi¹zania dla poligrafii Na 100% procent wiêcej klientów

revati.pl Drukarnia internetowa Szybki kontakt z klientem Obs³uga zapytañ ofertowych rozwi¹zania dla poligrafii Na 100% procent wiêcej klientów revati.pl rozwi¹zania dla poligrafii Systemy do sprzeda y us³ug poligraficznych w internecie Drukarnia Szybki kontakt z klientem Obs³uga zapytañ ofertowych Na 100% procent wiêcej klientów drukarnia drukarnia

Bardziej szczegółowo

system kontroli obchodów

system kontroli obchodów system kontroli obchodów BASEME NT SYSTEMS 2011 3. SPIS TREŚCI 1. Wstęp 3 2. Elementy Systemu Inspeer 3 3. Aplikacja administracyjna 4 4. Terminale PDA 8 5. Tagi RFID 9 3. 1. Wstęp System Inspeer jest

Bardziej szczegółowo

SpedCust 5 instrukcja instalacji

SpedCust 5 instrukcja instalacji SpedCust 5 instrukcja instalacji jedno- i wielostanowiskowej Schenker Sp. z o.o. Imię i nazwisko Oddział Miejscowość, data INSTRUKCJA INSTALACJI SpedCust5 Aby zainstalować i uruchomić system niezbędne

Bardziej szczegółowo

System Informatyczny CELAB. Przygotowanie programu do pracy - Ewidencja Czasu Pracy

System Informatyczny CELAB. Przygotowanie programu do pracy - Ewidencja Czasu Pracy Instrukcja obsługi programu 2.11. Przygotowanie programu do pracy - ECP Architektura inter/intranetowa System Informatyczny CELAB Przygotowanie programu do pracy - Ewidencja Czasu Pracy Spis treści 1.

Bardziej szczegółowo

Pierwsze kroki. Krok 1. Uzupełnienie danych własnej firmy

Pierwsze kroki. Krok 1. Uzupełnienie danych własnej firmy Pierwsze kroki Krok 1. Uzupełnienie danych własnej firmy Przed rozpoczęciem pracy z programem, należy uzupełnić informacje o własnej firmie. Odbywa się to dokładnie tak samo, jak uzupełnianie informacji

Bardziej szczegółowo

FIS-CE OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA

FIS-CE OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA FIS-CE OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA FIS-CE jest system centralnym pozwalającym zarządzać kilkoma punktami handlowymi, oddziałami i placówkami. Program ułatwia wymianę dokumentów pomiędzy punktami a centralą.

Bardziej szczegółowo

WYKONANIE OPROGRAMOWANIA DEDYKOWANEGO

WYKONANIE OPROGRAMOWANIA DEDYKOWANEGO Zapytanie ofertowe nr 1/2014 Wrocław, dn. 29.01.2014 Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o. o. ul. Jana Długosza 40, 51-162 Wrocław tel. recepcja: 713252590, fax: 713727902 e-mail: biuro@lemitor.com.pl NIP:

Bardziej szczegółowo

System RCP. Wersja 5.0 S (dla Służby Zdrowia) (Rejestracji i Rozliczania Czasu Pracy) Materiały informacyjne. POLSYSTEM SI Sp. z o.o., S.K.A.

System RCP. Wersja 5.0 S (dla Służby Zdrowia) (Rejestracji i Rozliczania Czasu Pracy) Materiały informacyjne. POLSYSTEM SI Sp. z o.o., S.K.A. System Rejestracji Czasu Pracy oraz Kontroli Dostępu POLSYSTEM SI Sp. z o.o., S.K.A. tel./fax (071) 783-78-92 54-405 Wrocław, ul. Francuska 92 rcp@polsystem.pl www.polsystem.pl System RCP (Rejestracji

Bardziej szczegółowo

Sieć komputerowa grupa komputerów lub innych urządzeo połączonych ze sobą w celu wymiany danych lub współdzielenia różnych zasobów, na przykład:

Sieć komputerowa grupa komputerów lub innych urządzeo połączonych ze sobą w celu wymiany danych lub współdzielenia różnych zasobów, na przykład: Sieci komputerowe Sieć komputerowa grupa komputerów lub innych urządzeo połączonych ze sobą w celu wymiany danych lub współdzielenia różnych zasobów, na przykład: korzystania ze wspólnych urządzeo, np.

Bardziej szczegółowo

System epon Dokumentacja użytkownika

System epon Dokumentacja użytkownika System epon Dokumentacja użytkownika Prawa autorskie tego opracowania należą do MakoLab S.A. Dokument ten, jako całość, ani żadna jego część, nie może być reprodukowana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek

Bardziej szczegółowo

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu Belisama4CRM

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu Belisama4CRM Czym jest CRM? Termin CRM, czyli Customer Relationship Management, ma wiele definicji i jest dość szerokim pojęciem. W ogólnym zarysie jest to takie zarządzanie relacjami z klientem, które ma prowadzić

Bardziej szczegółowo

Kadry i płace ADD-ON MICROSOFT DYNAMICS NAV. Kadry i płace

Kadry i płace ADD-ON MICROSOFT DYNAMICS NAV. Kadry i płace Kadry i płace ADD-ON MICROSOFT DYNAMICS NAV Kadry i płace Moduł stanowi rozszerzenie funkcjonalności systemu Microsoft Dynamics NAV w zakresie zarządzania działem kadrowo-płacowym przedsiębiorstwa. Gromadzone

Bardziej szczegółowo

Prezentacja programu. Parentis Sp. z o.o. Dział Informatyki. Kartoszyno, ul. Przemysłowa 5, 84-110 Krokowa

Prezentacja programu. Parentis Sp. z o.o. Dział Informatyki. Kartoszyno, ul. Przemysłowa 5, 84-110 Krokowa Prezentacja programu Parentis Sp. z o.o. Dział Informatyki Kartoszyno, ul. Przemysłowa 5, 84-110 Krokowa OPIS PROGRAMU I ZASADY UŻYTKOWANIA System CRM współpracuje z programami do obsługi magazynowej,

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem jest rozbudowa systemu kolejkowego funkcjonującego w Urzędzie Miasta Lublina, służącego do zarządzania obsługą klientów. W ramach modernizacji

Bardziej szczegółowo

Firma ACEL J.M. Ciskowscy Sp. K. powstała w 1987 roku w Gdańsku. Obecnie. posiada oddziały w Rumi, Gdyni i Warszawie. Zajmuje się hurtową sprzedażą

Firma ACEL J.M. Ciskowscy Sp. K. powstała w 1987 roku w Gdańsku. Obecnie. posiada oddziały w Rumi, Gdyni i Warszawie. Zajmuje się hurtową sprzedażą Dane Klienta: ACEL J.M. Ciskowscy Sp. K. ul. Twarda 6C 80-871 Gdańsk www.acel.pl Firma ACEL J.M. Ciskowscy Sp. K. powstała w 1987 roku w Gdańsku. Obecnie posiada oddziały w Rumi, Gdyni i Warszawie. Zajmuje

Bardziej szczegółowo

Wymagane jest podłączenie serwera do Internetu (konieczne do zdalnego dostępu).

Wymagane jest podłączenie serwera do Internetu (konieczne do zdalnego dostępu). Spis treści Informacje ogólne...2 Tryby pracy...3 Wygląd interfejsu...4 Tryb użytkownika...5 Tryb administratora...6 Import kontrahentów z pliku XML...8 2 Informacje ogólne Aplikacja internetowa umożliwia

Bardziej szczegółowo

System Obsługi Pożyczek

System Obsługi Pożyczek System Obsługi Pożyczek Wersja 4.0 1 System Obsługi Pożyczek wersja 4.0 System Obsługi Pożyczek to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla funduszy pożyczkowych, poręczeniowych oraz dla innych pośredników

Bardziej szczegółowo

DOTYCZY KLIENTA PKO BIURO OBSŁUGI LEASING ZAPYTANIE O INFORMACJĘ OTYCZY: DOSTAWY PLATFORMY ELEKTRONICZNE DLA PKO

DOTYCZY KLIENTA PKO BIURO OBSŁUGI LEASING ZAPYTANIE O INFORMACJĘ OTYCZY: DOSTAWY PLATFORMY ELEKTRONICZNE DLA PKO ZAPYTANIE O INFORMACJĘ DOTYCZY OTYCZY: DOSTAWY PLATFORMY ELEKTRONICZNE BIURO OBSŁUGI KLIENTA DLA PKO LEASING SA SA PKO ŁÓDŹ, MARZEC 2014 PYTAJĄCY PKO Leasing SA ul. Śmigłego Rydza 20, 93 281 Łódź tel.

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi aplikacji Telekarty

Instrukcja obsługi aplikacji Telekarty Instrukcja obsługi aplikacji Teleserwis PayTel Oddział PayTel SA w Nowym Sączu ul. Nawojowska 118 33-300 Nowy Sącz infolinia: 801 090 108 telefon: 18 521 18 00 faks: 18 521 18 01 e-mail: teleserwis@paytel.pl

Bardziej szczegółowo

Dane Klienta: Draszba S.A. Al. Gen. Józefa Hallera 233a 80-502 Gdańsk www.heavyduty.pl

Dane Klienta: Draszba S.A. Al. Gen. Józefa Hallera 233a 80-502 Gdańsk www.heavyduty.pl Dane Klienta: Draszba S.A. Al. Gen. Józefa Hallera 233a 80-502 Gdańsk www.heavyduty.pl Draszba S.A. jest właścicielem marki Heavy Duty (HD) i Marisha oraz dystrybutorem wysokiej jakości obuwia Dr. Martens,

Bardziej szczegółowo

FIS-POS SYSTEM SPRZEDAŻY FIS POS OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA

FIS-POS SYSTEM SPRZEDAŻY FIS POS OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA FIS-POS SYSTEM SPRZEDAŻY FIS POS OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA FIS-POS jest to system kasowy, który odpowiada za sprzedaż i obsługę klienta w sklepach detalicznych i punktach handlowych. Może również obsługiwać

Bardziej szczegółowo

Wdrożenie systemu Inteligentnego Opomiarowania (AMI) w Energa-Operator. 8 grudnia 2010

Wdrożenie systemu Inteligentnego Opomiarowania (AMI) w Energa-Operator. 8 grudnia 2010 Wdrożenie systemu Inteligentnego Opomiarowania (AMI) w Energa-Operator 8 grudnia 2010 Agenda Cel i zakres wdrożenia Inteligentnego Opomiarowania Status projektu Standaryzacja i interoperacyjność Kluczowe

Bardziej szczegółowo

Co nowego w systemie Kancelaris 3.31 STD/3.41 PLUS

Co nowego w systemie Kancelaris 3.31 STD/3.41 PLUS Ten dokument zawiera informacje o zmianach w wersjach: 3.31 STD w stosunku do wersji 3.30 STD 3.41 PLUS w stosunku do wersji 3.40 PLUS 1. Kancelaria 1.1. Opcje kancelarii Co nowego w systemie Kancelaris

Bardziej szczegółowo

Konfiguracja oraz rejestracja czasu pracy dla pracowników służby zdrowia

Konfiguracja oraz rejestracja czasu pracy dla pracowników służby zdrowia Konfiguracja oraz rejestracja czasu pracy dla pracowników służby zdrowia (aktualizacja 21 grudnia 2012) Abstrakt W poradniku przedstawiono konfigurowanie oraz rejestrację czasu pracy w programie kadrowo-płacowym

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika

Podręcznik użytkownika Podręcznik użytkownika Centrum rozliczeniowe UPS 2015 United Parcel Service of America, Inc. Nazwa UPS, marka UPS i kolor brązowy są znakami towarowymi firmy United Parcel Service of America, Inc. Wszelkie

Bardziej szczegółowo

B2B by CTI. Lista funkcjonalności

B2B by CTI. Lista funkcjonalności B2B by CTI Lista funkcjonalności Opis programu Zamówienia Internetowe by CTI to system B2B usprawniający proces realizacji zamówień za pośrednictwem Internetu. Składa się z dwóch podstawowych elementów:

Bardziej szczegółowo

OPIS FUNKCJONALNY. e-pracownik Light ERP. dla Systemu Symfonia ERP Kadry I Płace. Opracował(a): Sebastian Stachowiak

OPIS FUNKCJONALNY. e-pracownik Light ERP. dla Systemu Symfonia ERP Kadry I Płace. Opracował(a): Sebastian Stachowiak OPIS FUNKCJONALNY e-pracownik Light ERP dla Systemu Symfonia ERP Kadry I Płace Opracował(a): Sebastian Stachowiak Funkcjonalność Intranet Light ERP (e-pracownik) Symfonia ERP Kadry i Płace Główne cechy

Bardziej szczegółowo

Oprogramowanie FonTel służy do prezentacji nagranych rozmów oraz zarządzania rejestratorami ( zapoznaj się z rodziną rejestratorów FonTel ).

Oprogramowanie FonTel służy do prezentacji nagranych rozmów oraz zarządzania rejestratorami ( zapoznaj się z rodziną rejestratorów FonTel ). {tab=opis} Oprogramowanie FonTel służy do prezentacji nagranych rozmów oraz zarządzania rejestratorami ( zapoznaj się z rodziną rejestratorów FonTel ). Aplikacja umożliwia wygodne przeglądanie, wyszukiwanie

Bardziej szczegółowo

Historia aktualizacji

Historia aktualizacji Historia aktualizacji TOPManager 2015.2, wersja z dnia 2015-06-29 1. Nowe raporty z faktur dla klientów, faktur od dostawców i umów o dzieło. 2. Dodanie pola Data wpływu dla faktur od dostawców i w umowach

Bardziej szczegółowo

e-awizo SYSTEM POTWIERDZANIA DORĘCZEŃ POCZTY ELEKTRONICZNEJ

e-awizo SYSTEM POTWIERDZANIA DORĘCZEŃ POCZTY ELEKTRONICZNEJ e-awizo SYSTEM POTWIERDZANIA DORĘCZEŃ POCZTY ELEKTRONICZNEJ www.e-awizo.pl BrainSoft sp. z o. o. ul. Bolesława Chrobrego 14/2 65-052 Zielona Góra tel.68 455 77 44 fax 68 455 77 40 e-mail: biuro@brainsoft.pl

Bardziej szczegółowo

Elementy i funkcjonalno

Elementy i funkcjonalno Konsola operatora Konsola operatora zapewnia dost p do najwa niejszych informacji o po czeniu i aktualnym statusie abonentów, dzi ki czemu u atwia przekazywanie po cze. Konsola przewy sza swoimi mo liwo

Bardziej szczegółowo

Funkcjonalność jest zgrupowana w następujących obszarach:

Funkcjonalność jest zgrupowana w następujących obszarach: Human Resources Funkcjonalność jest zgrupowana w następujących obszarach: Płace i Kadry System ocen pracowników/pulpit pracownika Informacje pracownicze Podzielnik Karty pracy RCP (Rejestracja Czasu Pracy)

Bardziej szczegółowo

SKRÓCONY OPIS systemu lojalnościowego

SKRÓCONY OPIS systemu lojalnościowego SKRÓCONY OPIS systemu lojalnościowego na podstawie wersji 2.0 PRODUCENT: Basic-Soft Ostrów Wlkp. AKTUALNA WERSJA: Kontrahent GT wersja 2.0 Zabrania się powielania, publikowania i rozpowszechniania bez

Bardziej szczegółowo

systemy informatyczne SIMPLE.ERP Budżetowanie dla Jednostek Administracji Publicznej

systemy informatyczne SIMPLE.ERP Budżetowanie dla Jednostek Administracji Publicznej SIMPLE systemy informatyczne SIMPLE.ERP Budżetowanie dla Jednostek Administracji Publicznej SIMPLE.ERP Budżetowanie dla Jednostek Administracji Publicznej to nowoczesny system informatyczny kompleksowo

Bardziej szczegółowo

Oferta. Przedmiot: System odczytu, transmisji i archiwizacji danych z ciepłomierzy i wodomierzy.

Oferta. Przedmiot: System odczytu, transmisji i archiwizacji danych z ciepłomierzy i wodomierzy. Oferent: FlowService Adresat: Oferta Przedmiot: System odczytu, transmisji i archiwizacji danych z ciepłomierzy i wodomierzy. Warszawa, lipiec 2006 Wstęp Przedmiotem niniejszej oferty jest wdrożenie systemu

Bardziej szczegółowo

FIS SYSTEM MAGAZYNOWY

FIS SYSTEM MAGAZYNOWY FIS OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA FIS SYSTEM MAGAZYNOWY System magazynowy FIS jest innowacyjnym programem wspierającym rozmaite procesy biznesowe potrzebne do zarządzania gospodarką magazynową w sklepach, hurtowniach,

Bardziej szczegółowo

Ostemplowania. Model dni. Przerwv. Nieobecnosci. Dodatki. Urlop DMS. >TimeLine.. Rejestracja czasu pracy// www.tlfi.de

Ostemplowania. Model dni. Przerwv. Nieobecnosci. Dodatki. Urlop DMS. >TimeLine.. Rejestracja czasu pracy// www.tlfi.de Przerwv Ostemplowania Nieobecnosci Model dni Dodatki Urlop DMS >TimeLine.. Rejestracja czasu pracy// www.tlfi.de >Ergonomia// Nasze oprogramowanie powstaje w ścisłej współpracy z naszymi użytkownikami.

Bardziej szczegółowo

System imed24 Instrukcja Moduł Analizy i raporty

System imed24 Instrukcja Moduł Analizy i raporty System imed24 Instrukcja Moduł Analizy i raporty Instrukcja obowiązująca do wersji 1.8.0 Spis treści 1. Moduł Analizy i Raporty... 3 1.1. Okno główne modułu Analizy i raporty... 3 1.1.1. Lista szablonów

Bardziej szczegółowo

Program szkolenia: Administracja SQL Server

Program szkolenia: Administracja SQL Server Program szkolenia: Administracja SQL Server Informacje ogólne Nazwa: Kod: Kategoria: Grupa docelowa: Czas trwania: Forma: Administracja SQL Server SQLSERV-Admin SQL Programiści, administratorzy baz 3 dni

Bardziej szczegółowo