PROMOCJA CANON DLA entuzjastów fotografii REGULAMIN PROMOCJI!

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PROMOCJA CANON DLA entuzjastów fotografii REGULAMIN PROMOCJI!"

Transkrypt

1 PROMOCJA CANON DLA entuzjastów fotografii REGULAMIN PROMOCJI 1. ORGANIZATOR PROMOCJI Organizatorem promocji jest Canon Europa N.V., z siedzibą pod adresem Bovenkerkerweg 59-61, 1185 XB, Amstelveen, Holandia ( Canon ). 2. INFORMACJE O PROMOCJI 2.1. Uczestnicy Wszyscy Uczestnicy muszą mieć ukończone przynajmniej 18 lat. Dystrybutorzy i inni odsprzedawcy są wyłączeni z promocji. Sprzedawcy detaliczni i dystrybutorzy nie mogą uczestniczyć w promocji w imieniu swoich klientów Uznaje się, że wszyscy Uczestnicy akceptują niniejszy regulamin Produkty promocyjne, terytorium promocji, prezenty promocyjne i okres promocji Poniżej określono produkty promocyjne, terytorium promocji, prezenty promocyjne oraz okres promocji:

2

3 3. WARUNKI ZAKUPU I ZGŁOSZEŃ 3.1 Zakup Produktów promocyjnych Promocja obejmuje Produkty promocyjne nabyte w dowolnej konfiguracji w Okresie promocji na Terytorium promocji; lub zakupione u internetowego sprzedawcy detalicznego z siedzibą lub nazwą domeny w dowolnym z krajów na Terytorium promocji Jedno zgłoszenie na Produkt promocyjny. Zestawy zawierające Produkty promocyjne są uwzględnione w promocji Zgłoszenia dokonywane przez firmy lub osoby dokonujące zakupu hurtowo (tzn. ponad 10 Produktów promocyjnych zakupionych w Okresie promocji) nie spełniają kryteriów uczestnictwa w niniejszej promocji. Produkty dzierżawione są wyłączone z niniejszej promocji. Umowa dzierżawy lub wszelkie dokumenty dotyczące dzierżawy nie stanowią wymaganego dowodu zakupu Wszystkie Produkty promocyjne muszą być fabrycznie nowe i muszą być oryginalnymi produktami Canon. Zakup produktów pochodzących z rynku wtórnego, odnawianych lub naprawianych bądź produktów podrabianych albo w dowolny sposób naruszających prawa własności intelektualnej spółek należących do grupy Canon nie jest objęty niniejszą promocją Wszystkie produkty objęte promocją muszą być dostarczone i dystrybuowane przez Canon Europa N.V. lub spółki należące do grupy Canon, zlokalizowane w EOG, Szwajcarii lub Liechtensteinie. Prosimy o sprawdzenie sprzedawcy detalicznego pod tym kątem, by uniknąć rozczarowania. Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod następującym adresem: Produkty promocyjne zwrócone (pozbawione wad) sprzedawcy nie są objęte promocją, a Uczestnicy dokonujący zgłoszenia z tytułu zakupu takich produktów nie będą spełniać kryteriów uczestnictwa w promocji. W przypadku uzyskania wiedzy o tego rodzaju oszustwie Canon może podjąć działania prawne względem takich Uczestników. 3.2 Zgłoszenie dotyczące Prezentów promocyjnych

4 3.2.1 Aby dokonać zgłoszenia: (i) Należy prawidłowo wypełnić cały formularz zgłoszeniowy online (wraz z podaniem prawidłowego numeru seryjnego produktu itp.) pod adresem canon.pl/fotopromo. Uczestnicy dokonują rejestracji zgłoszenia online przed upływem ostatecznego terminu w ramach Okresu rejestracji zgłoszeń online zgodnie z punktem 2.2. (ii) Należy załączyć skan paragonu lub potwierdzenie zamówienia w przypadku zakupów dokonanych przez Internet (włącznie z VAT) oraz skan kodu kreskowego wyciętego z opakowania każdego zakupionego Produktu promocyjnego. (iii) Po otrzymaniu i zweryfikowaniu zgłoszenia Canon wyśle do Uczestnika wiadomość z potwierdzeniem dokonania zgłoszenia w ramach promocji ( Potwierdzenie ). Jeżeli Uczestnik nie otrzyma takiej wiadomości w ciągu 24 godzin od wysłania zgłoszenia lub nie ma dostępu do komputera, może skontaktować się z naszą infolinią ds. zgłoszeń W potwierdzeniu zostanie podane łącze do strony oraz unikalny kod, który gwarantuje dostęp do pełnej wersji pojedynczej 12-miesięcznej subskrypcji Planu fotograficznego Adobe Creative Cloud ( Oprogramowanie ). Aby skorzystać z Oprogramowania, wymagana jest aktywacja przez Internet. Szczegółowe informację znajdują się na stronie W przypadku prawidłowych zgłoszeń odnoszących się do zakupu EOS 6D Canon zorganizuje dostawę (oraz pokryje koszty dostawy) tabletu Wacom pocztą na adres Uczestnika podany w formularzu zgłoszeniowym w ciągu 28 dni od otrzymania i weryfikacji zgłoszenia. Canon nie odpowiada za utratę lub niedostarczenie tabletu Wacom z powodu podania przez Uczestnika nieprawidłowych danych. Tablet Wacom jest udostępniany z 2-letnią gwarancja producenta. Firma Canon nie ponosi żadnej odpowiedzialności wynikającej z korzystania lub niekorzystania z tabletu Wacom ani z jego ewentualnych wad Canon nie będzie uwzględniać zgłoszeń, które wpłynęły po ostatecznym terminie w ramach Okresu rejestracji zgłoszeń online lub które uzna za niekompletne lub nieczytelne. Canon nie odpowiada za zgłoszenia, które nie wpłynęły lub dotarły z opóźnieniem Nie są dostępne całościowe lub częściowe ekwiwalenty pieniężne lub inne za prezenty. Canon zastrzega prawo do zaoferowania odpowiednika prezentu (o równej lub wyższej specyfikacji oraz o równej lub większej wartości), jeżeli Prezent promocyjny jest niedostępny. Canon pokryje wszelkie zobowiązania podatkowe lub ureguluje inne wymagane opłaty związane z Prezentami promocyjnymi.

5 3.2.6 Adobe (Adobe Systems Incorporated lub Adobe Systems Software Ireland Limited bądź dowolna spółka stowarzyszona Adobe) zobowiązuje Uczestnika do akceptacji warunków licencji na korzystanie z tego produktu. Więcej szczegółów patrz W przypadku tego produktu może być podjęta automatyczna próba aktywacji przez Internet i może on nie funkcjonować bez aktywacji. Więcej szczegółów patrz Aby móc korzystać z oprogramowania, należy utworzyć Adobe ID. Utworzenie i korzystanie z Adobe ID podlega całkowicie warunkom korzystania, polityce prywatności i innym zasadom obowiązującym w firmie Adobe. Więcej szczegółów patrz Adobe niezależnie udziela Uczestnikowi licencji na korzystanie z Planu fotograficznego Adobe Creative Cloud przez zawarcie umowy licencyjnej. Wszelkie prawa i obowiązki Uczestników w związku z Oprogramowaniem (w tym korzystanie, aktualizacja, usuwanie błędów itd.) podlegają takiej umowie zawartej miedzy Uczestnikiem a Adobe. Adobe, jako licencjodawca Oprogramowania, ponosi wyłączną odpowiedzialność za świadczenie na rzecz Uczestnika pomocy technicznej i usług dotyczących Oprogramowania zgodnie z umową licencyjną, inną zawartą umową (o ile dotyczy) oraz zasadami Adobe obowiązującymi w zakresie usług. FIRMA CANON NIE BĘDZIE PONOSIĆ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI WYNIKAJĄCEJ Z KORZYSTANIA LUB NIEKORZYSTANIA Z TABLETU WACOM ANI Z JEGO EWENTUALNYCH WAD. 4. OŚWIADCZENIA 4.1. W maksymalnym zakresie dozwolonym przez prawo Canon nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkody lub uszkodzenia ciała Uczestnika promocji. Jednak żadne postanowienia niniejszego regulaminu nie wyłączają ani nie ograniczają odpowiedzialności Canon za uszkodzenia ciała lub śmierć spowodowane przez udokumentowane zaniedbanie ze strony pracowników lub przedstawicieli Canon Canon zastrzega sobie prawo do anulowania, modyfikacji lub zmiany niniejszej promocji w dowolnym czasie bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności, ale zawsze będzie dokładać starań, aby zminimalizować ewentualne rozczarowanie Uczestników Canon zastrzega sobie prawo do zweryfikowania zgłoszeń, aby zapewnić zgodność z niniejszym regulaminem oraz zażądania dodatkowych informacji i dokumentów potwierdzających. Canon zastrzega sobie prawo do wyłączenia zgłoszeń lub Uczestników w przypadku podejrzenia wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości w związku z uczestnictwem w promocji. Decyzje Canon w związku z promocją są ostateczne i nie przewiduje się żadnej korespondencji w tym zakresie.

6 5. DANE 5.1 Spółki Canon Europa N.V. oraz Canon Europe Limited zarejestrowane w Wielkiej Brytanii pod numerem rejestracyjnym z siedzibą pod adresem 3 The Square, Stockley Park, Uxbridge UB11 1ET, Wielka Brytania, są administratorami danych w myśl obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych oraz zasad dotyczących danych osobowych udostępnianych przez Uczestników w ramach niniejszej promocji. Wszelkie dane osobowe są przetwarzane przez Canon Europa N.V. lub spółki należące do grupy wyłącznie w celu przeprowadzenia niniejszej promocji, co obejmuje również ich udostępnianie osobom trzecim wyznaczonym do prowadzenia promocji lub w celach marketingowych pod warunkiem uzyskania zgody Uczestnika. W przypadku braku zgody na wykorzystywanie danych kontaktowych w celach marketingowych lub kontakt ze strony Canon w związku z kolejnymi podobnymi promocjami Uczestnicy NIE powinni zaznaczać pola opt-in podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego. 5.2 Adobe jest administratorem danych w myśl obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych oraz zasad dotyczących danych osobowych udostępnianych przez Uczestników w związku z rejestracją za pomocą Adobe ID oraz korzystaniem z Oprogramowania. Za wszelkie takie dane odpowiada Adobe i będą one przetwarzane zgodnie z polityką prywatności Adobe Canon nie będzie otrzymać żadnych danych od Adobe ani nie będzie wykorzystywać takich danych. 6. PRAWO I JURYSDYKCJA W zakresie dozwolonym przez prawo niniejszy regulamin oraz wszelkie spory z niego wynikające lub związane z promocją będą regulowane i interpretowane zgodnie z prawem Anglii i Walii i będą podlegać niewyłącznej jurysdykcji sądów Anglii i Walii. Jako konsument Uczestnik ma prawo do wszczynania postępowania sądowego we własnym języku i w lokalnych sądach. Lokalny organizacja konsumencka poinformuje Uczestnika o przysługujących mu prawach. Niniejszy regulamin nie ogranicza praw ustawowych Uczestnika.

Regulamin promocji 100

Regulamin promocji 100 Regulamin promocji 100 Niniejszy regulamin promocji pod nazwą: 100 (zwanej dalej Promocją ) jest dokumentem zawierającym warunki uczestnictwa w Promocji. Inicjatorem i pomysłodawcą Promocji jest Hewlett-Packard

Bardziej szczegółowo

Regulamin akcji promocyjnej Ostra promocja

Regulamin akcji promocyjnej Ostra promocja Regulamin akcji promocyjnej Ostra promocja 1. Postanowienia ogólne. 1.1. Organizatorem akcji promocyjnej Ostra promocja (dalej: Promocja ) jest Develey Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 03-308,

Bardziej szczegółowo

Warunki Ogólne Teleroute. wersja 1.0 - styczeń 2009

Warunki Ogólne Teleroute. wersja 1.0 - styczeń 2009 Warunki Ogólne Teleroute 1 wersja 1.0 - styczeń 2009 Warunki Teleroute 2 Dziękujemy, że podjęliście Państwo decyzję o dołączeniu do grona klientów Teleroute. Teleroute oferuje różnorodne produkty i usługi

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY DATA WERSJI: 08.08.2013 ZAKRES I ZASTOSOWANIE 1.1

OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY DATA WERSJI: 08.08.2013 ZAKRES I ZASTOSOWANIE 1.1 OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY DATA WERSJI: 08.08.2013 1. ZAKRES I ZASTOSOWANIE 1.1 NINIEJSZE OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY ( WARUNKI ) DOTYCZĄ WSZYSTKICH OFERT, ZAKUPU I SPRZEDAŻY PRODUKTÓW (WŁĄCZNIE, LECZ BEZ OGRANICZEŃ,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROMOCJI Same plusy

REGULAMIN PROMOCJI Same plusy REGULAMIN PROMOCJI Same plusy I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Organizatorem promocji Same plusy, zwanej dalej Promocją, mającej charakter sprzedaży premiowej, jest Electrolux Poland Sp. z o.o. z siedzibą

Bardziej szczegółowo

UMOWA LICENCYJNA OPROGRAMOWANIA NORTON Norton 360

UMOWA LICENCYJNA OPROGRAMOWANIA NORTON Norton 360 UMOWA LICENCYJNA OPROGRAMOWANIA NORTON Norton 360 WAŻNE: PROSIMY O UWAŻNE PRZECZYTANIE WARUNKÓW NINIEJSZEJ UMOWY LICENCYJNEJ (ZWANEJ DALEJ UMOWĄ LICENCYJNĄ ) PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO UŻYTKOWANIA OPROGRAMOWANIA

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO PROTACTIC

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO PROTACTIC REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO CENZIN ONLINE TACICAL STORE www.protactic.pl Słowniczek: Spółka Spółka pod nazwą CENZIN sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-957), ul. Czerniakowska 81/83, zarejestrowana

Bardziej szczegółowo

Regulamin akcji promocyjnej Canon CashBack EOS 5DMII + akcesoria makro

Regulamin akcji promocyjnej Canon CashBack EOS 5DMII + akcesoria makro Regulamin akcji promocyjnej Canon CashBack EOS 5DMII + akcesoria makro 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin (dalej: Regulamin ) określa warunki, na jakich odbywa się akcja promocyjna pod nazwą

Bardziej szczegółowo

Warunki dotyczące kart przepłaconych firmy Transact Payments Limited

Warunki dotyczące kart przepłaconych firmy Transact Payments Limited Warunki dotyczące kart przepłaconych firmy Transact Payments Limited ISTOTNA INFORMACJA: Przed aktywacją Rachunku należy dokładnie przeczytać niniejszą Umowę. Warunki niniejszej Umowy oraz opłaty mają

Bardziej szczegółowo

Regulamin akcji promocyjnej Dystrybucyjna Promocja

Regulamin akcji promocyjnej Dystrybucyjna Promocja Regulamin akcji promocyjnej Dystrybucyjna Promocja 1. Postanowienia ogólne. 1.1. Organizatorem akcji promocyjnej Dystrybucyjna Promocja (dalej: Promocja ) jest Develey Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN WYDAWANIA I UŻYWANIA KART euroshell

REGULAMIN WYDAWANIA I UŻYWANIA KART euroshell REGULAMIN WYDAWANIA I UŻYWANIA KART euroshell Przedstawiony poniżej Regulamin, określa (wraz ze stosowną umową) zasady korzystania z kart paliwowych wydawanych przez Shell Polska oraz z usług dodatkowych.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU GŁODOMANIACY Edycja 2014

REGULAMIN PROGRAMU GŁODOMANIACY Edycja 2014 Marketing House Sp. z o.o. informuje, że Program prowadzony pod nazwą Głodomaniacy Edycja 2013 jest kontynuowany w ramach edycji na rok 2014. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem tegorocznej edycji Programu

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Postanowienia noworoczne z Zalando. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin Konkursu Postanowienia noworoczne z Zalando. 1 Postanowienia ogólne Regulamin Konkursu Postanowienia noworoczne z Zalando 1 Postanowienia ogólne 1. W okresie od 6 stycznia 2015 r. do 23 stycznia 2015 r. (włącznie) zostanie zorganizowany i przeprowadzony Konkurs, a po 23

Bardziej szczegółowo

Ochrona przed przypadkowym uszkodzeniem oraz Ochrona przed przypadkowym uszkodzeniem i kradzieżą

Ochrona przed przypadkowym uszkodzeniem oraz Ochrona przed przypadkowym uszkodzeniem i kradzieżą Ochrona przed przypadkowym uszkodzeniem oraz Ochrona przed przypadkowym uszkodzeniem i kradzieżą Informacje ogólne Warunki ochrony Niniejszy dokument przedstawia szczegółowe założenia dwóch poziomów Ubezpieczenia

Bardziej szczegółowo

3. PŁATNOŚCI 4. SKŁADANIE I PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ

3. PŁATNOŚCI 4. SKŁADANIE I PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ REGULAMIN SPRZEDAŻY Sprzedawcą towarów i usług jest spółka Manticora S.C. Łukasz Łydka, Dariusz Wieczorek zwana dalej Sklepem z siedzibą w Olkuszu przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego 18, 32-300 Olkusz,

Bardziej szczegółowo

Regulamin serwisu empikfoto.pl

Regulamin serwisu empikfoto.pl Regulamin serwisu empikfoto.pl Serwis empikfoto.pl prowadzony jest przez E-COMMERCE SERVICES Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-017), ul. Marszałkowska 104/122, Tel.: (22) 551 33 99, Fax: (22) 551 32

Bardziej szczegółowo

Regulamin platformy Aleo

Regulamin platformy Aleo Regulamin platformy Aleo Niniejszy Regulamin platformy Aleo obowiązuje w zakresie użytkowania Platformy zdefiniowanej poniżej oraz reguluje stosunki prawne pomiędzy Państwem a ING Usługi dla Biznesu S.A.

Bardziej szczegółowo

GW08. Warunki handlowe obowiązujące w Europie. styczeń 2014 r. GW08 V4

GW08. Warunki handlowe obowiązujące w Europie. styczeń 2014 r. GW08 V4 GW08 Warunki handlowe obowiązujące w Europie styczeń 2014 r. GW08 V4 1 1 Wstęp Dziękujemy za chęć dołączenia do naszej sieci jako podmiot handlowy Games Workshop. W niniejszym dokumencie zawarte są wszelkie

Bardziej szczegółowo

Rozdział I Postanowienia wstępne

Rozdział I Postanowienia wstępne Regulamin sprzedaży sklepu internetowego Rozdział I Postanowienia wstępne 1 Postanowienia ogólne 1. Sklep internetowy (e-sklep) ksiegarnialudzisukcesu.pl (dalej Sklep ) prowadzi sprzedaż detaliczną za

Bardziej szczegółowo

Warunki Sprzedaży Groupon Sp. z o.o.

Warunki Sprzedaży Groupon Sp. z o.o. Warunki Sprzedaży Groupon Sp. z o.o. Na tej stronie przedstawiamy Warunki Sprzedaży Kuponów. 1. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA TEMAT WARUNKÓW SPRZEDAŻY 1.1. Co oznacza niniejszy dokument i kim my jesteśmy:

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług oraz korzystania z serwisu internetowego pod adresem www.legimi.com

Regulamin świadczenia usług oraz korzystania z serwisu internetowego pod adresem www.legimi.com Regulamin świadczenia usług oraz korzystania z serwisu internetowego pod adresem www.legimi.com Art. 1 Zakres Regulaminu 1. Niniejszy dokument reguluje zasady funkcjonowania i korzystania z usług portalu

Bardziej szczegółowo

Regulamin Sklepu Internetowego babyinclouds.pl. www.babyinclouds.pl

Regulamin Sklepu Internetowego babyinclouds.pl. www.babyinclouds.pl Regulamin Sklepu Internetowego babyinclouds.pl www.babyinclouds.pl Sklep internetowy babyinclouds.pl jest prowadzony przez: Baby in clouds Ewa Machura z siedzibą w Czarnym Lesie, ul Częstochowska 180A,

Bardziej szczegółowo

Regulamin sklepu internetowego sklep.paradyz.com dla podmiotów nie będących konsumentami

Regulamin sklepu internetowego sklep.paradyz.com dla podmiotów nie będących konsumentami Regulamin sklepu internetowego sklep.paradyz.com dla podmiotów nie będących konsumentami 1 Postanowienia ogólne i definicje 1. Niniejszy Regulamin jest dokumentem, określającym prawa i obowiązki Ceramiki

Bardziej szczegółowo

Art. 1. Zakres Regulaminu. Art. 2. Definicje

Art. 1. Zakres Regulaminu. Art. 2. Definicje Art. 1 Zakres Regulaminu Niniejszy dokument reguluje zasady korzystania z usług portalu www. reachbloger.pl prowadzonego przez Traffic Trends spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO INDOOR Group Ltd Sp. z o.o.

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO INDOOR Group Ltd Sp. z o.o. REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO INDOOR Group Ltd Sp. z o.o. Sklep Internetowy INDOOR Group Ltd Sp. z o.o. prpwadzony jest przez spółkę INDOOR Group Ltd Spółka z o.o. z siedzibą w miejscowości Kamień Duży

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROMOCJI KONSUMENCKIEJ KUCHNIA LEPIEJ WYGLĄDA W CAŁOŚCI

REGULAMIN PROMOCJI KONSUMENCKIEJ KUCHNIA LEPIEJ WYGLĄDA W CAŁOŚCI REGULAMIN PROMOCJI KONSUMENCKIEJ KUCHNIA LEPIEJ WYGLĄDA W CAŁOŚCI 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Organizatorem Promocji pod nazwą Kuchnia lepiej wygląda w całości zwanej dalej: Promocją, jest Stokrotka S.C.

Bardziej szczegółowo

Międzynarodowy Konkurs Projektów Graficznych CorelDRAW 2011 ( Konkurs ) Oficjalne zasady Konkursu

Międzynarodowy Konkurs Projektów Graficznych CorelDRAW 2011 ( Konkurs ) Oficjalne zasady Konkursu Międzynarodowy Konkurs Projektów Graficznych CorelDRAW 2011 ( Konkurs ) Oficjalne zasady Konkursu DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE LUB OTRZYMANIA NAGRODY NIE JEST WYMAGANY ZAKUP PROGRAMU. 1. CZAS TRWANIA

Bardziej szczegółowo

SUSE Linux Enterprise Software Development Kit 11 SP3 Umowa licencyjna na oprogramowanie firmy SUSE

SUSE Linux Enterprise Software Development Kit 11 SP3 Umowa licencyjna na oprogramowanie firmy SUSE SUSE Linux Enterprise Software Development Kit 11 SP3 Umowa licencyjna na oprogramowanie firmy SUSE PROSIMY UWAŻNIE PRZECZYTAĆ NINIEJSZĄ UMOWĘ. ZAKUP, INSTALACJA I/LUB UŻYCIE NINIEJSZEGO OPROGRAMOWANIA

Bardziej szczegółowo

Regulamin ogólny serwisu

Regulamin ogólny serwisu Regulamin ogólny serwisu Poniższy regulamin obowiązuje w serwisie AfterMarket.pl od dnia 15.09.2012. Prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu; nowo dodane treści zostały zaznaczone kolorem czerwonym.

Bardziej szczegółowo

Regulamin platformy sprzedażowej oraz kart rabatowych

Regulamin platformy sprzedażowej oraz kart rabatowych Niniejszy Regulamin określa warunki funkcjonowania i korzystania z serwisu oraz usługi oferowanej przez Square Trade Poland Sp. z o.o., w tym prawa, obowiązki i zakres odpowiedzialności Administratora

Bardziej szczegółowo