WMS WEAVER WMS NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA LOGISTYKI MAGAZYNOWEJ

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "WMS WEAVER WMS NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA LOGISTYKI MAGAZYNOWEJ"

Transkrypt

1 WMS WEAVER WMS NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA LOGISTYKI MAGAZYNOWEJ

2 WMS Zintegrowany system zarządzania magazynem Zwiększ konkurencyjność Twojej firmy już dziś dzięki poprawie działań magazynowo-logistycznych Działanie w zjednoczonej gospodarce europejskiej narzuca na przedsiębiorstwa nowe wyzwania. Redukcja kosztów magazynowania i obsługi działań magazynowych, optymalizacja procesów logistycznych oraz poprawa obsługi głównych klientów jest kluczowym czynnikiem decydującym o konkurencyjności firmy. Weaver Software wychodząc naprzeciw potrzebom firm z różnych branż i sektorów gospodarki stworzył unikalny system do zarządzania magazynem w oparciu o sprawdzoną technologię kodów kreskowych oraz innowacyjne rozwiązania radiowej identyfikacji danych (RFID). Łącząc zalety komunikacji bezprzewodowej, przenośnych skanerów kodów kreskowych oraz autorskiego oprogramowania system może pomóc wprowadzić w Państwa przedsiębiorstwie międzynarodowe standardy działań logistycznych, jak również uporządkować operacje logistyczne na małą skalę w podręcznych magazynach. Modułowa budowa czyni go idealnym rozwiązaniem dla firm produkcyjnych i handlowych, niezależnie od wielkości i skali działań, w których istnieje konieczność magazynowania towarów. Korzyści, jakie przynosi współpraca z firmą Weaver Software Dogłębna analiza potrzeb przedsiębiorstwa Autorskie oprogramowanie klasy WMS Najwyższej klasy sprzęt wiodących producentów Profesjonalne powdrożeniowe wsparcie techniczne Pomoc dla firmy przy uzyskaniu środków na wdrożenie z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej Dostosowanie kosztów wdrożenia do możliwości i rozmiaru przedsiębiorstwa Możliwość wykorzystania przy wdrożeniu istniejącej w firmie infrastruktury sprzętowej Kompleksowa obsługa w zakresie instalacji wymaganych komponentów sprzętowych i sieciowych Dotrzymane terminy i budżety oraz oprogramowanie spełniające Twoje wymagania Współpraca na partnerskich zasadach z poszanowaniem Państwa czasu i pieniędzy to nowoczesny i niezawodny system opracowany przez grupę specjalistów, który daje przedsiębiorstwu przewagę nad konkurencją, pozwala sprostać wymaganiom rynku wspólnotowego i zredukować koszty. Firma z każdej branży i obszaru gospodarki może skorzystać z systemu System dedykowany jest dla firm o dowolnym profilu działalności, w których występuje potrzeba sprawnej obsługi magazynów dowolnego rodzaju i wielkości. Przedsiębiorstwa produkcyjne, posiadające magazyny wyrobów gotowych, w których istnieje koniczność rejestracji i automatyzacji przychodów produkcyjnych. Firmy handlowe, również o rozproszonej strukturze, prowadzące intensywną działalność i wykorzystujące magazyny o dowolnej powierzchni. Przedsiębiorstwa posiadające magazyny wysokiego składowania w których istnieje konieczność dokładnej rejestracji działań logistycznych i kontroli stanów magazynowych.

3 - innowacyjne rozwiązanie dla logistyki magazynowej Jakie korzyści przynosi przedsiębiorstwu wdrożenie systemu? Pełna kontrola procesów magazynowych Zintegrowany system zarządzania magazynem oznacza natychmiastowy dostęp do informacji o zadaniach i operacjach zrealizowanych przez pracowników w magazynie i na produkcji. Przedsiębiorstwo ma możliwość wydajnego planowania i kontroli procesów magazynowych (dostaw, wysyłek, przesunięć magazynowych) oraz pracy magazynierów. Kontrola zasobów w czasie rzeczywistym System to natychmiastowy dostęp do zawsze aktualnej informacji o zasobach magazynowych na dowolnym poziomie szczegółowości. Udostępnia mechanizmy pozwalające na optymalizację gospodarki magazynowej, redukcję kosztów magazynowania surowców i produktów, tworzenie strategii przedsiębiorstwa w oparciu o innowacyjne mechanizmy statystyczne. Redukcja kosztów dzięki optymalizacji procesów Wdrożenie systemu WMS umożliwia znaczną redukcję kosztów dzięki optymalizacji procesów magazynowych i eliminacji pomyłek pracowników. Unikalne narzędzia statystyczne umożliwiają wydajne z punktu widzenia przedsiębiorstwa planowanie i zarządzanie przepływem surowców i produktów (m.in. dzięki analizie wielu czynników takich, jak wskaźniki rotacji). Dostosowanie do globalnych standardów Przedsiębiorstwo dostosowuje się do globalnych standardów zintegrowanego łańcucha dostaw poprzez wprowadzenie procesów magazynowych zgodnych z wytycznymi GS1. Automatyzacja zadań cyklicznych System dzięki wbudowanym mechanizmom i funkcjom oraz ciągłej analizie zmian stanów magazynowych pozwala zautomatyzować prace i zadania cykliczne wykonywane przez pracowników (np. inwentaryzację i kompletację wysyłek do klientów). Automatyzacja przyczynia się do minimalizacji pomyłek, eliminacji wąskich gardeł oraz lepszej obsługi klientów przedsiębiorstwa.

4 Architektura i otoczenie systemu Zintegrowany system do zarządzania magazynem Składowe systemu Serwer aplikacyjny Przenośne terminale ze skanerem kodów kreskowych Sieć radiowa (Wi-Fi) Przenośnie drukarki kodów kreskowych Przemysłowe drukarki kodów kreskowych Komputery PC i laptopy z aplikacją Dostępne wersje systemu System dostępny jest w czterech podstawowych wersjach. Analitycy i projektanci firmy Weaver Software dostosowują oprogramowanie w wybranej wersji do wymagań i specyfiki przedsiębiorstwa. Moduły i funkcje, które nie są wymagane przez firmę mogą być wyłączone z wdrożenia w celu redukcji kosztów oprogramowania. Jest najbardziej rozbudowaną wersją systemu wyposażoną we wszystkie moduły. Przeznaczona jest dla przedsiębiorstw posiadających magazyny o dużej powierzchni lub wysokiego składowania, w których istnieje potrzeba nadzoru nad procesami magazynowymi i ich optymalizacji oraz dostępu do danych o zasobach w czasie rzeczywistym. Light Jest wersją systemu dla firm, w których nie istnieje konieczność wdrożenia pełnego systemu WMS. Przedsiębiorstwo decydujące się na wdrożenie systemu Light może z palety dostępnych modułów wybrać odpowiadające specyfice przedsiębiorstwa, znacznie obniżając koszty wdrożenia systemu. Web Jest wersją systemu, z której użytkownicy mogą korzystać poprzez przeglądarkę internetową. Zakres funkcjojanlny nie różni się od wersji pełnej. Przeznaczona jest dla przedsiębiorstw o rozproszonej strukturze posiadających oddziały w wielu miastach lub krajach. Batch Wersja systemu przeznaczoną dla przenośnych terminali pracujących w trybie batchowym (off-line). Pozwala wykorzystać możliwości systemu WMS w miejscach, w których nie ma sieci radiowej (np. magazyny zewnętrzne) i jej instalacja jest niemożliwa.

5 Funkcje i moduły systemu Zintegrowany s y s t e m d o z a r z ą d z a n i a m a g a z y n e m Funkcje aplikacji przenośnego terminala ze skanerem kodów kreskowych Zewnętrzne przyjęcie towaru (dostawa) na podstawie dokumentu (zamówienia u klienta) lub nieawizowane jako spis z natury Wewnętrzne magazynowe przyjęcie towaru zwroty surowców z produkcji, przychód wyrobów gotowych Zewnętrzne wydanie towaru (wysyłka) na podstawie dokumentu zlecenia sprzedaży) lub wydanie nieawizowane Kompletacja wysyłki i załadunek towaru Wewnętrzne magazynowe wydanie towaru m.in. wydanie surowców na produkcję Korekta parametrów (np. ilości) jednostki logistycznej Przepakowania towarów między jednostkami logistycznymi Łączenie jednostek logistycznych w komplety i miksy Zgłaszanie zsypania resztek materiału (opróżnienie) Przesunięcia magazynowe i między-magazynowe Menu główne Przyjęcie dostawy Zgłaszanie zdarzeń i operacji dowolnego typu (np. awaria przerwa w pracy) maszyny, Rejestracja wykonania zadań zleconych przez kierownika Inwentaryzacja Podstawowe raportowanie danych o miejscach i stanach mag. Funkcje aplikacji Przesunięcie Inwentaryzacja Definiowanie topologii magazynu Przeglądanie raportu ze stanów magazynowych Zamówienia towarów u dostawców Projektowanie wydruku raportu Zarządzanie dokumentami dostaw (zamówieniami u dostawców) i wysyłek (zleceniami sprzedaży) Generowanie raportów z aktualnych stanów magazynowych, stanów archiwalnych (z dowolnego dnia) i innych analiz Przeglądanie raportów ze zdarzeń, operacji i procesów zarejestrowanych w systemie Zarządzanie listą zadań zleconych magazynierom przez kierownika magazynu Zarządzanie typami operacji (np. awaria maszyny ), które mogą rejestrować magazynierzy i pracownicy produkcji Definiowanie struktury (topologii) magazynów, ustalanie stanów progowych i algorytmów alokacji towarów na miejscach Definiowanie elementów katalogu materiałowego i innych danych słownikowych np. kontrahentów Tworzenie kont i grup użytkowników, zarządzanie przyznanymi prawami dostępu

6 WMS Zintegrowany system zarządzania magazynem Wybierz kompleksowe rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa Firma Weaver Software wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów przygotowała kompleksowy program, nie wymagający udziału firm trzecich, pozwalający zrealizować wdrożenie systemu nie narażając przedsiębiorstwa na niepotrzebne przestoje w pracy. Naszym klientom zapewniamy: Dogłębną analizę potrzeb przedsiębiorstwa w zakresie logistyki magazynowej i produkcji Wybór odpowiadających skali działalności firmy urządzeń półprzemysłowych lub przemysłowych renomowanych producentów Skrojoną na miarę potrzeb przedsiębiorstwa dedykowaną wersję systemu przygotowaną o gruntowną analizę procesów biznesowych w firmie oraz wymagań użytkowników końcowych i kadry zarządzającej w oparciu Integrację oprogramowania w zakresie dwustronnej wymian danych z dowolnymi używanymi w przedsiębiorstwie systemami klasy MRP, ERPII, finansowo-księgowymi lub innymi systemami magazynowymi Projekt i wykonanie sieci bezprzewodowej lub dostosowanie istniejącej w przedsiębiorstwie infrastruktury sieciowej i sieci bezprzewodowej na potrzeby przenośnych terminali radiowych i systemu Konfigurację i instalację w siedzibie firmy dedykowanych serwerów aplikacyjnych (łącznie z instalacją systemów operacyjnych i serwerów baz danych) lub dostosowanie istniejącej w firmie infrastruktury sprzętowo-serwerowej Przeprowadzenie wdrożenia: instalację oprogramowania na serwerach i komputerach końcowych, instalację i podłączenie do sieci w firmie urządzeń współpracujących z systemem (drukarek kodów kreskowych, przenośnych terminali ze skanerami kodów kreskowych), przeprowadzenie spisu z natury lub innej formy wprowadzenia stanów początkowych Intensywne szkolenie użytkowników końcowych (magazynierów, pracowników produkcji, kierowników i kadry menedżerskiej z zakresu cech i funkcji systemu magazynów) Opiekę i wsparcie użytkowników w okresie powdrożeniowym w zakresie i serwisowania sprzętu Ciągłą rozbudowę systemu dostosowaną do potrzeb i kierunku rozwoju przedsiębiorstwa Producentem i dystrybutorem systemu jest firma Weaver Software s.c. Zachęcamy Państwa do kontaktu z przedstawicielami firmy w celu uzyskania informacji na temat bezpłatnych prezentacji naszego oprogramowania. Weaver Software s.c. ul. Działyńskich Środa Wlkp. tel.: tel. kom.: Firma Weaver Software s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji produktów bez wcześniejszego powiadomienia Weaver Software s.c. Zapraszamy Państwa na stronę, gdzie mogą Państwo zapoznać się z gamą produktów naszej firmy.

Nowoczesny system informatyczny. zarządzanie magazynem. wspomagający BCS POLSKA. www.bcspolska.pl

Nowoczesny system informatyczny. zarządzanie magazynem. wspomagający BCS POLSKA. www.bcspolska.pl BCS POLSKA www.bcspolska.pl Optymalizacja procesów i operacji magazynowych Zarządzanie przestrzenią składowania Rozbudowane moduły funkcjonalne Monitorowanie stanu magazynu w czasie rzeczywistym Zgodność

Bardziej szczegółowo

System automatycznej identyfikacji danych - ProTrace

System automatycznej identyfikacji danych - ProTrace System automatycznej identyfikacji danych - ProTrace Proponujemy Państwu nowoczesne oprogramowania stworzone w oparciu o platformę Microsoft.NET i J2EE, które pozwala na doskonalenie wewnętrznych procesy

Bardziej szczegółowo

Założenia sytemu Weaver WMS Architektura systemu Weaver WMS Integracja z systemami finansowo-księgowymi oraz ERP

Założenia sytemu Weaver WMS Architektura systemu Weaver WMS Integracja z systemami finansowo-księgowymi oraz ERP Weaver WMS http://weaversoft.pl/pages/products/wms/ Założenia sytemu Weaver WMS Architektura systemu Weaver WMS Integracja z systemami finansowo-księgowymi oraz ERP Założenia systemu Weaver WMS Zrozumienie

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania informatyczne

Kompleksowe rozwiązania informatyczne HIT - KODY KRESKOWE Kompleksowe rozwiązania informatyczne dla logistyki i produkcji HIT-Kody Kreskowe HIT-Kody Kreskowe oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne usprawniające procesy logistyczne i

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch ERP XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej spółki. Zarówno nasi

Bardziej szczegółowo

Integrator Systemów Informatycznych

Integrator Systemów Informatycznych Integrator Systemów Informatycznych Profil Działalności Nasze działania są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych, firm handlowych i usługowych oraz instytucji finansowych, sektora publicznego

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie.

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie. Może być z powodzeniem stosowany również

Bardziej szczegółowo

» lepsze rozwiązania. Funkcjonalności i rozwiązania branżowe. »Ona ma to coś. System ERPII dla Liderów www.semiramis.com

» lepsze rozwiązania. Funkcjonalności i rozwiązania branżowe. »Ona ma to coś. System ERPII dla Liderów www.semiramis.com » lepsze rozwiązania Funkcjonalności i rozwiązania branżowe»ona ma to coś System ERPII dla Liderów www.semiramis.com » Comarch Semiramis ma to, czego nie mają pozostali! Jako jeden z pierwszych produktów

Bardziej szczegółowo

Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga

Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga Informatyka w produkcji cykliczne bezpłatne konferencje Elementem ważnym w procesie rozwoju oprogramowania do zarządzania produkcją są cykliczne konferencje

Bardziej szczegółowo

produkcja, jakość, utrzymanie ruchu i serwis, magazyn, zasoby ludzkie

produkcja, jakość, utrzymanie ruchu i serwis, magazyn, zasoby ludzkie Wprowadzenie Korzyści Przewagi OPERA to wszechstronny system klasy MES (Manufacturing Execution System), umożliwiający bezpośredni monitoring i zarządzanie produkcją z poziomu hali produkcyjnej. OPERA

Bardziej szczegółowo

Centrum Usług Informatycznych CIBEH S.A. impuls 5. Oferta Wstępna KONTAKT: tel. (32) 2514858 tel. (32) 2518035

Centrum Usług Informatycznych CIBEH S.A. impuls 5. Oferta Wstępna KONTAKT: tel. (32) 2514858 tel. (32) 2518035 Centrum Usług Informatycznych impuls 5 Oferta Wstępna KONTAKT: GRZEGORZ KOZYRA Wiceprezes Zarządu KRZYSZTOF FIGIEL Specjalista Informatyk tel. (32) 2514858 tel. (32) 2518035 gk@cibeh.com.pl kf@cibeh.com.pl

Bardziej szczegółowo

OPERA v.5 System Realizacji Produkcji

OPERA v.5 System Realizacji Produkcji OPERA v.5 System Realizacji Produkcji październik 2011 Strona 1/11 SPIS TREŚCI: WSTĘP... 3 KORZYŚCI PŁYNĄCE Z WYKORZYSTANIA OPERA MES:... 3 PRODUKCJA... 4 KONTROLA JAKOŚCI... 7 TESTOWANIE DANYCH W LINII

Bardziej szczegółowo

Jak skutecznie zarządzać magazynem

Jak skutecznie zarządzać magazynem wm Warehouse Management System Software reguły narzędzia zadania przyjęcia magazynowanie inwentaryzacja wydania bezpieczeństwo kontrola Jak skutecznie zarządzać magazynem Jak zarządzać magazynem przy pomocy

Bardziej szczegółowo

ZROBIĆ MAGAZYN DZIAŁAŁ EFEKTYWNIE?

ZROBIĆ MAGAZYN DZIAŁAŁ EFEKTYWNIE? CO ZROBIĆ BY TWÓJ MAGAZYN DZIAŁAŁ EFEKTYWNIE? Oprogramowanie magazynowe Software Solutions Dlaczego WMS może sprawić, że Twój magazyn będzie efektywny? Zainstalowanie oprogramowania magazynowego (WMS)

Bardziej szczegółowo

Integrator Systemów Informatycznych

Integrator Systemów Informatycznych Integrator Systemów Informatycznych Profil Działalności Nasze działania są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych, firm handlowych i usługowych oraz instytucji finansowych, sektora publicznego

Bardziej szczegółowo

PROJEKTOWANIE LOGISTYCZNYCH SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

PROJEKTOWANIE LOGISTYCZNYCH SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH Anna Sołtysik-Piorunkiewicz PROJEKTOWANIE LOGISTYCZNYCH SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH Wprowadzenie Współcześnie realizowana logistyka opiera się na technologiach informatycznych i bez nich byłaby niewydolna.

Bardziej szczegółowo

Systemy ERP 2011. dla sektora przemysłowego. Jak zoptymalizować działanie przedsiębiorstwa za pomocą systemów IT klasy ERP

Systemy ERP 2011. dla sektora przemysłowego. Jak zoptymalizować działanie przedsiębiorstwa za pomocą systemów IT klasy ERP Raport MSI Polska maj 2011 www.msipolska.pl Systemy ERP 2011 dla sektora przemysłowego Jak zoptymalizować działanie przedsiębiorstwa za pomocą systemów IT klasy ERP Oferta na polskim rynku, przykłady wdrożeń,

Bardziej szczegółowo

PrintManager. Zintegrowany system zarządzania dla drukarń oraz producentów opakowań

PrintManager. Zintegrowany system zarządzania dla drukarń oraz producentów opakowań PrintManager Zintegrowany system zarządzania dla drukarń oraz producentów opakowań System PrintManager Wdrożenie produktu PrintManager MIS ma na celu między innymi umożliwienie precyzyjnego planowania

Bardziej szczegółowo

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence Altab Portfolio PORTFOLIO SAP Business One SAP Business Objects Business Intelligence Business Process Management Obieg Dokumentów Kolokacja Serwerów Konsulatcje i Wdrożenia Usługi Programistyczne ALTAB

Bardziej szczegółowo

platforma informatyczna do gromadzenia danych w procesach logistycznych i produkcyjnych z wykorzystaniem automatycznej identyfikacji www.bcspolska.

platforma informatyczna do gromadzenia danych w procesach logistycznych i produkcyjnych z wykorzystaniem automatycznej identyfikacji www.bcspolska. BCS POLSKA www.bcspolska.pl Obsługa dokumentów logistycznych Weryfikacja danych na dokumentach magazynowych Rejestracja zdarzeń Formowanie nośników logistycznych na końcu linii produkcyjnej (traceability)

Bardziej szczegółowo

ERP. Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

ERP. Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem ERP Comarch CDN XL Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch CDN XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej

Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej Jest wiele dróg do celu. Tworzymy najlepszą POSitive Retail POSitive Management Center POSitive Shop IQiosk Retail POSitive Multimedia

Bardziej szczegółowo

Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch CDN XL Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch CDN XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej spółki.

Bardziej szczegółowo

VENDO.ERP. CFI SYSTEMY INFORMATYCZNE SP. Z O.O. Trębacza 18b, 31-436 Kraków +48 12 432 30 90 biuro@cfi.pl www.cfi.pl

VENDO.ERP. CFI SYSTEMY INFORMATYCZNE SP. Z O.O. Trębacza 18b, 31-436 Kraków +48 12 432 30 90 biuro@cfi.pl www.cfi.pl VENDO.ERP CFI SYSTEMY INFORMATYCZNE SP. Z O.O. Trębacza 18b, 31-436 Kraków +48 12 432 30 90 biuro@cfi.pl www.cfi.pl O firmie jest firmą konsultingowo informatyczną. Na rynku działamy od 2004 roku. Od początku

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Comarch kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Posiadanie w pełni zintegrowanego środowiska IT pozwala firmom z branży retail kompleksowo

Bardziej szczegółowo

Zasady wdrażania standardów GS1 w systemie

Zasady wdrażania standardów GS1 w systemie Zasady wdrażania standardów GS1 w systemie realizowane przez Instytut Logistyki i Magazynowania ul. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań T: +48 61 850 49 41[66][34] F: +48 61 852 63 76 E: jerzy.majewski@ilim.poznan.pl

Bardziej szczegółowo

Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem

Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem Bastion ERP Financials 3 Bastion ERP str. 5 Bastion ERP BPM str. 20 Zintegrowana platforma ERP do zarządzania nowoczesnymi przedsiębiorstwami

Bardziej szczegółowo

FlexNet. Platforma i pakiet aplikacji do adaptacyjnego zarz¹dzania produkcj¹ w przedsiêbiorstwie.

FlexNet. Platforma i pakiet aplikacji do adaptacyjnego zarz¹dzania produkcj¹ w przedsiêbiorstwie. FlexNet Platforma i pakiet aplikacji do adaptacyjnego zarz¹dzania produkcj¹ w przedsiêbiorstwie. Ciągle zmieniające się priorytety, działalność na rynkach międzynarodowych, napięte harmonogramy oraz konieczność

Bardziej szczegółowo

WSPOMAGANIE KOMPUTEROWE W KONTEKŚCIE ROZWOJU INTELIGENTNEJ LOGISTYKI

WSPOMAGANIE KOMPUTEROWE W KONTEKŚCIE ROZWOJU INTELIGENTNEJ LOGISTYKI Dr inż. Marianna KAZIMIERSKA-GRĘBOSZ Dr hab. inż. Magdalena GRĘBOSZ Politechnika Łódzka Wydział Organizacji i Zarządzania DOI: 10.17814/mechanik.2015.7.254 WSPOMAGANIE KOMPUTEROWE W KONTEKŚCIE ROZWOJU

Bardziej szczegółowo