W sześciu krokach zarejestruj swój Złoty Bilet Messiego (Messi Golden Ticket MGTKT)

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "W sześciu krokach zarejestruj swój Złoty Bilet Messiego (Messi Golden Ticket MGTKT)"

Transkrypt

1 W sześciu krokach zarejestruj swój Złoty Bilet Messiego (Messi Golden Ticket MGTKT) 1. Wejdź na naszą stronę internetową 2. Wyszukaj podstronę na temat Złotego Biletu Messiego. 3. Zarejestruj się na stronie. 4. Odpowiedz na pytania testowe dotyczące Leo Messiego. 5. W 140 znakach napisz, dlaczego chcesz spotkać Leo. 6. Gratulacje! Właśnie zostałeś uczestnikiem konkursu. REGULAMIN I WARUNKU UDZIAŁU W KONKURSIE MESSI GOLDEN TICKET 1. BEZWARUNKOWA AKCEPTACJA ZASAD KONKURSU Uczestnik konkursu Złoty Bilet Messiego (Messi Golden Ticket), określanego dalej jako Konkurs deklaruje pełną i bezwarunkową akceptację reguł i warunków opisanych poniżej ( Reguły i Warunki ). 2. ORGANIZATOR Konkurs został zorganizowany przez Grupo Maori, Konkurs Messi Golden Ticket, Av. Mitre, 3027, Munro, Buenos Aires, Argentyna. W dalszej części Regulaminu wspomniany podmiot jest określany jako Organizator. 3. RAMY CZASOWE Konkurs rozpoczyna się o godzinie 00:01 UTC 15 maja 2014 roku; zakończony zostanie o godzinie 24:00 UTC 31 marca 2016 roku. Okres ten dalej określany jest mianem Ram Czasowych Konkursu. 4. WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE By wziąć udział w Konkursie, nie jest wymagana ŻADNA OPŁATA. Każdy może zostać jego Uczestnikiem za darmo, wchodząc na stronę internetową i spełniając wymagania Konkursu zawarte w

2 Regulaminie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, jeśli rejestracja Uczestnika na stronie będzie niekompletna lub w jakikolwiek sposób zakłócona z powodu błędów technicznych. Obejmuje to także, choć nie tylko, zakłócenia w funkcjonowaniu sieci internetowych, błędy ze strony urządzeń elektronicznych ( hardware ) oraz oprogramowania ( software ), błędy ludzkie i wszystkie pozostałe, które mogą wystąpić podczas rejestracji na stronie. Potwierdzenie zgody na warunki Regulaminu automatycznie uznawane jest przez Organizatora za dowód wzięcia udziału w Konkursie. Jednakże potwierdzenie udziału w Konkursie nie jest równoznaczne ze zwycięstwem. Jeśli rejestracja zostanie dokonana w złej wierze lub z pogwałceniem moralności i przyjętych norm społecznych, a także jeśli będzie miała na celu manipulację, zostanie uznana za nieważną. Organizator zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji i/lub wykluczenia Uczestnika, który, w sposób pośredni czy też bezpośredni, naruszy lub pogwałci zasady leżące u podstaw niniejszego Regulaminu albo też zachowa się w sposób nieuczciwy bądź sprzeczny z duchem rywalizacji i zabawy, przyświecającym Konkursowi. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia lub zmodyfikowania Konkursu w przypadku zaistnienia oszustwa, trudności technicznych lub innych czynników pozostających poza kontrolą Organizatora, które mogą zakłócić integralność Konkursu; ocena wpływu powyższych czynników na przebieg Konkursu pozostaje w gestii Organizatora Konkurs zorganizowany jest na terenie Republiki Argentyny, zaś udział w nim jest otwarty dla wszystkich, niezależnie od narodowości i kraju zamieszkania. Każda osoba, która ukończyła osiemnaście (18) lat i postąpiła według wymagań opisanych dalej w Regulaminie jest określana jako Uczestnik i może przystąpić do Konkursu Wymienione osoby prawne nie mogą przystąpić do Konkursu: i) organizacje (spółki, fundacje, stowarzyszenia etc.), ii) Uczestnicy, którzy nie ukończyli osiemnastego (18) roku życia, iii) pracownicy Fundacji Leo Messiego i/lub podmioty prawne z nią afiliowane; powyższa definicja obejmuje także agencje reklamowe oraz wszystkie osoby, które zostały zatrudnione, wykonując jakiekolwiek produkty lub usługi związane z Konkursem, iv) członkowie najbliższej rodziny osób wymienionych we wcześniejszych podpunktach, rozumiani jako osoby złączone drugim stopniem pokrewieństwa. Definicja drugiego stopnia pokrewieństwa obejmuje: ojca, matkę, syna, córkę, brata, siostrę, dziadka, babcię, wnuka, wnuczkę niezależnie od tego, czy jest to pokrewieństwo pełne, czy też przyrodnie.

3 5. CEL KONKURSU. UDZIELENIE FUNDACJI LEO MESSIEGO DARMOWEJ I MIĘDZYNARODOWEJ LICENCJI NA WYŁĄCZNOŚĆ 5.1. Celem Konkursu jest wyłonienie dziesięciu (10) osób, które obejrzą trening FC Barcelony i spotkają się z Leo Messim Uczestnik musi odwiedzić stronę przejść do sekcji Złotego Biletu Messiego oraz wypełnić formularz, podając wszystkie wymagane dane osobowe. Dodatkowo Uczestnik musi odpowiedzieć na trzy pytania testowe wielokrotnego wyboru oraz uzasadnić w notce nieprzekraczającej stu czterdziestu (140) znaków, dlaczego chce spotkać Leo Messiego Każdy z Uczestników może zarejestrować się tylko raz. Unikatowy kod Złotego Biletu Messiego może zostać wykorzystany jednokrotnie Organizator zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji dowolnego Uczestnika, w dowolnym momencie, bez podania przyczyny, lub też do uznania Uczestnika za osobę nieuprawnioną do wzięcia udziału w Konkursie, pozbawiając go wszelkich praw z nim związanych Uczestnik potwierdza, że nie będzie wnosić wobec Organizatora żadnych roszczeń związanych z udziałem w Konkursie Wzięcie udziału w Konkursie oznacza nie tylko akceptację Reguł i Warunków opisanych w ninejszym Regulaminie. Jest także równoznaczne z udzieleniem Fundacji Leo Messiego oraz Grupo Maori międzynarodowej, darmowej, ekskluzywnej oraz czasowej (obejmującej ramy czasowe trwania Konkursu) licencji na publikację informacji o Zwycięzcy oraz jego wizerunku. Obejmuje to między innymi, choć nie wyłącznie, publiczne wykorzystanie informacji oraz wizerunku i/lub nadanie im statusu publicznej dostępności Wyżej wspomniane elementy mogą zostać wykorzystane we wszystkich środkach przekazu oraz we wszystkich formatach, zarówno aktualnie istniejących, jak i tych, które powstaną w przyszłości. Poprzedni zapis obejmuje prawo do dokonania modyfikacji technicznych wymaganych do publikacji wspominanych materiałów przez inne medium lub w innym formacie Fundacja Leo Messiego i Grupo Maori rezerwuje sobie prawo wyboru Uczestników, którzy zostaną zaprezentowani na stronie internetowej i/lub w innych komunikatach Organizatora. Jednocześnie Fundacja Leo Messiego i Grupo Maori nie gwarantują, że wszyscy i/lub którykolwiek Uczestnik zostanie w ten sposób zaprezentowany.

4 6. SZCZEGÓŁY KONKURSU 6.1. By wziąć udział w Konkursie, Uczestnik jest zobligowany do wypełnienia formularza i zapisania podanych w nim danych na stronie Formularz należy wypełnić, podając wymagane dane osobowe oraz wpisując unikatowy kod Złotego Biletu Messiego. Dodatkowo Uczestnik musi udzielić odpowiedzi na trzy pytania testowe wielokrotnego wyboru oraz napisać, w nie więcej niż stu czterdziestu (140) znakach, dlaczego chce spotkać Leo Messiego Uczestnicy, którzy poprawnie odpowiedzą na wszystkie trzy pytania testowe, w maksymalnie stu czterdziestu (140) znakach udzielą odpowiedzi na pytanie otwarte oraz podadzą w formularzu wszystkie wymagane dane, zostaną uznani za Uczestników, którzy będą poddani dalszej selekcji. Proces wyboru będzie przeprowadzony przez Fundację Leo Messiego i/lub jej konsultantów, przedsiębiorstwa i/lub fachowców, którzy zostaną zatrudnieni w tym celu przez Fundację Leo Messiego W momencie, gdy selekcja zostanie zakończona, zespół złożony z Lionela Messiego, pełniącego funkcję Prezydenta Fundacji Leo Messiego, pracowników Fundacji Leo Messiego, Prezydenta Social Team oraz dyrektorów Grupo Maori, dokona wyboru Zwycięzców Konkursu. Decyzja wspominanego zespołu zostanie potwierdzona przez Fundację Leo Messiego. Dokonany w ten sposób wybór będzie ostateczny i wiążący W chwili, gdy zwycięscy Uczestnicy zostaną wyłonieni, ich dane mogą zostać opublikowane na stronie lub na profilu Leo Messiego na Facebooku. Ogłoszenie Zwycięzców nastąpi 31 grudnia 2015 roku Materiały dotyczące Zwycięzców zostaną opublikowane na stronie internetowej Fundacji Leo Messiego i każdej innej przestrzeni wybranej przez Organizatora. Będą one prezentowane przez dowolny czas, określony przez Organizatora. 7. ZWYCIĘZCY 7.1. Nazwiska Zwycięzców zostaną ogłoszone 31 grudnia 2015 roku; Zwycięzcy zostaną powiadomieni o zwycięstwie drogą mailową, bezpośrednio przez Fundację Leo Messiego lub Grupo Maori. Dodatkowo nazwiska Zwycięzców zostaną opublikowane na stronie internetowej Fundacji Leo Messiego oraz Zwycięzcy w ciągu siedemdziesięciu dwóch (72) godzin od momentu otrzymania informacji o zwycięstwie muszą potwierdzić jej otrzymanie. W przeciwnym wypadku Fundacja Leo Messiego może dokonać wyboru innego Zwycięzcy.

5 7.3. Jeśli skontaktowanie się ze Zwycięzcą nie będzie możliwe, jeśli Uczestnik zostanie uznany za niewybieralnego lub jeśli Zwycięzca nie będzie w stanie odebrać swojej Nagrody bądź Nagród czy też udzielić Organizatorowi wymaganych przez niego informacji, Uczestnik może utracić prawo do nagrody i/lub jakichkolwiek dóbr wynikających z udziału w Konkursie Zwycięzcy są świadomi, że Fundacja Leo Messiego oraz Grupo Maori mogą wymagać ich aktywnego udziału oraz współpracy w procesie ich prezentacji jako zwycięzców Konkursu. 8. NAGRODA Nagrodą w Konkursie jest dziesięć (10) czterodniowych (4) wycieczek do Barcelony, (Hiszpania). Na każdego ze Zwycięzców przypada jedna wycieczka. Dziesięciu (10) Uczestników zostanie wybranych jako Zwycięzcy Dziesięć (10) biletów lotniczych na powyższą trasę: wylot z miasta, w którym mieszka zwycięzca (port lotniczy zostanie wybrany w zależności od linii lotniczej), lądowanie w Barcelonie i lot powrotny do miasta zamieszkania Zwycięzcy. Bilety zakupione zostaną w klasie ekonomicznej i nie istnieje możliwość zmienienia ich na te w klasie wyższej. Wszelkie zmiany dotyczące rezerwacji lotu zostaną opłacone przez Uczestnika. Każdy ze Zwycięzców otrzyma zakwaterowanie w Barcelonie na okres czterech (4) nocy w standardowym pokoju czterogwiazdkowego hotel (lub obiektu o zbliżonym standardzie). W cenę pobytu wliczone jest śniadanie oraz transport z portu lotniczego do hotelu. Podczas całego pobytu zapewnione jest kompleksowe ubezpieczenie podróżne w ramach usługi Classic WW Service, kod 3A, karty Assist Card Zwycięzcy pokryją koszty transportu do portów lotniczych, z których wyruszą do Barcelony, a także wszelkich podatków i opłat związanych z transportem lotniczym (jak np. opłata pokładowa etc.) Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek dodatkowe koszty, na które narażą się Zwycięzcy, np. za napoje zamówione w hotelu, pralnię, rozmowy telefoniczne, drinki etc. Organizator nie pokryje także kosztów nadbagażu. Wspomniane wydatki zostaną pokryte przez Zwycięzców. Zwycięzcy są zobowiązani do zastosowania się do wszelkich zasad określonych przez linie lotnicze obsługujące ich lot. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie i/lub kradzież i/lub zniszczenie bagażu ani żadne fizyczne uszkodzenia, jakich w trakcie podróży może doznać Zwycięzca. Zwycięzcy muszą dysponować aktualnymi dokumentami (paszportem i wizą do Hiszpanii, jeśli jest

6 ona wymagana), ważnymi w czasie ich udziału w Konkursie Wycieczka zostaje uznana za zakończoną, zaś Nagroda za wręczoną w momencie, gdy zwycięzca znajdzie się z powrotem w porcie lotniczym swojego miasta zamieszkania, jak opisano to wyżej. Całkowita wartość każdej wycieczki wynosi dwadzieścia cztery tysiące pięćset (24 500) pesos Nagroda nie podlega zwrotowi, nie można jej przekazać innej osobie, wymienić ani zmodyfikować. Nie istnieje możliwość otrzymania przez Zwycięzcę równowartości wycieczki w gotówce. Uczestnicy Konkursu (w tym Zwycięzcy) nie mogą przekazać innej osobie żadnego z praw ani dóbr materialnych przyznanych w związku z udziałem w Konkursie. Żadne przekazanie ani przeniesienie wspomnianych praw i dóbr nie będzie prawomocne. Zwycięzcy mogą utracić prawo do otrzymania nagrody, jeśli nie potwierdzą jej przyznania w terminie ustalonym przez Fundację Leo Messiego i Grupo Maori. 9. WYBIERALNOŚĆ I WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE Fundacja Leo Messiego oraz Grupo Maori zastrzegają sobie prawo do sprawdzenia wybieralności Uczestników oraz przekazanych przez nich Prac, jeżeli zajdzie taka konieczność. W takim przypadku Fundacja Leo Messiego i Grupo Maori będą musiały skomunikować się z Uczestnikiem w celu upewnienia się, że ich żądanie może zostać spełnione. Uczestnicy wyrażają zgodę na przekazanie wszelkich informacji wymaganych przez Fundację Leo Messiego i Grupo Maori, tak by Organizator był w stanie prześledzić dowolne kwestie związane z prawem własności oraz dostępnością praw do wspomnianych Prac. Uczestnik jest świadom, że Fundacja Leo Messiego i Grupo Maori w rezultacie takiego dochodzenia mogą usunąć z procesu oceniania przekazaną przez niego Pracę, w przypadku, gdy uznają, że nie jest ona własnością wspomnianego Uczestnika i nie posiada on do niej wyłącznych praw. 10. REKOMPENSATY Uczestnicy zgadzają się na wynagrodzenie i przywrócenie do stanu nienaruszonego Fundacji Leo Messiego, Grupo Maori oraz wydawców i producentów niniejszej książki w związku z jakimikolwiek żądaniami, działaniami osób trzecich, stratami bądź zniszczeniami (istniejącymi lub domniemanymi); jednocześnie Uczestnicy przejmują odpowiedzialność za bezpośrednie lub pośrednie zniszczenia spowodowane przez osoby trzecie oraz przyjmują na siebie konsekwencje prawne z nich wynikające, takie jak, choć

7 nie wyłącznie: opłaty prawne, opłaty za pośrednictwo, koszty sądowe oraz wszelkiego rodzaju rekompensaty. 11. DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW Uczestnicy mają prawo do uzyskania darmowego dostępu do swoich danych osobowych w interwałach nie krótszych niż sześć (6) miesięcy, chyba że zaistnieje uzasadniona potrzeba takiego dostępu, definiowana według Ustawy , Artykuł 14, Paragraf 3 (Rozporządzenie 10/2008, Artykuł 1, B.O. 9/19/2008. Krajowa Dyrekcja Ochrony Praw Osobowych Republiki Argentyny ). Uczestnicy mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, wprowadzenia w nich zmian lub usunięcia ich z bazy danych Organizatora, według zapisu Ustawy , Artykuł 14, Paragraf 3, w dowolnym momencie. Właściciel rzeczonych danych osobowych musi zostać poinformowany, w sposób wyraźny i transparentny, o prawie do usunięcia wspomnianych informacji w całości bądź częściowo z bazy danych, z wykorzystaniem możliwych środków komunikacji: listownej, telefonicznej, poczty elektronicznej, Internetu oraz innych sposobów komunikacji, które mogą powstać w przyszłości. Właściciel danych osobowych dysponuje prawem do uzyskania nazwy bazy danych lub nazwiska osoby dysponującej jego danymi (Artykuł 27, Paragraf 3, Załącznik 1, Zarządzenie 1558/01). Uczestnicy mogą wyegzekwować to prawo wysyłając pisemne podanie na adres Organizatora podany w podpunkcie 2. niniejszego Regulaminu. Powyższe zasady można znaleźć na stronie internetowej lub pod adresem: Av. Alvear 1670, piętro 11., Rosario, prowincja Santa Fe, Republika Argentyny Uczestnicy wyrażają zgodę, by zarówno ich dane osobowe, jak i wizerunek w postaci zdjęcia, przekazane w ramach Konkursu, zostały użyte, przydzielone i/lub przeniesione, w formie darmowej lub odpłatnej, prze Fundację Leo Messiego i/lub osoby oddelegowane do tego zadania przez Organizatora, w celu prowadzenia aktywności reklamowej, marketingowej lub promocyjnej dowolnego rodzaju Organizator zastrzega sobie prawo do zorganizowania dowolnej kampanii reklamowej, prasowej i/lub promocyjnej i rozpowszechnienia informacji, które zostaną uznane za właściwe w celu promocji Zwycięzców Konkursu. Poprzez udział w Konkursie Zwycięzcy automatycznie udzielają zgody na wykorzystanie ich nazwisk, wizerunków, fotografii i głosu w celach promocyjnych oraz w związku z komunikacją medialną. Warunki autoryzacji opisane są w Artykule 1071 Kodeksu Cywilnego, Artykule 11 PACT Santa Jose (Amerykańskiej Konwencji Praw Człowieka), Artykule 31 Ustawy nr 11723, Artykule 3 H

8 Inc. Ustawy nr oraz dowolnej innej, współbrzmiącej z powyższymi, regulacji prawnej. Według powyższych zapisów Zwycięzcy nie będą uprawnieni do odszkodowania, opłaty czy też jakiejkolwiek innej formy rekompensaty w związku z rozpowszechnianiem bądź wykorzystaniem danych w sposób podany w niniejszym Regulaminie. 12. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZATORA Organizator nie bierze odpowiedzialności za: i) jakiekolwiek straty lub zniszczenia, które mogą zostać spowodowane przez Uczestników, beneficjentów, Zwycięzców lub osoby trzecie, z powodu lub w związku z udziałem w Konkursie, lub z wykorzystaniem wygranych w nim nagród. Organizator nie ponosi także odpowiedzialności za żadne problemy techniczne, błędy ludzkie czy też celowe działania mające na celu przerwanie lub zakłócenie Konkursu. Jakakolwiek odpowiedzialność ze strony Organizatora kończy się w momencie wręczenia nagród Zwycięzcom Uczestnicy nie mogą pociągnąć Organizatora do odpowiedzialności w związku z niewłaściwym wykorzystaniem ich danych personalnych przez osoby trzecie. Organizator może ujawnić dane Uczestników bez ich zgody: i) gdy wymaga tego prawo bądź odbywa się to na żądanie sądu; ii) w ramach współpracy z władzami danego kraju w związku z prowadzeniem dochodzenia; iii) by egzekwować i/lub chronić własność i/lub własność intelektualną Organizatora, podmiotów z nim współpracujących oraz afiliowanych; iv) w celu wypełnienia wymogów i/lub zobowiązań i/lub klauzul pośrednio lub bezpośrednio związanych z Konkursem; v) z powodów określonych w klauzuli Organizator nie gwarantuje dokładności i kompletności strony internetowej oraz dostępu do niej; nie ponosi także odpowiedzialności za żadne naruszenia, zarówno pośrednie, jak i bezpośrednie, informacji, które zostaną opublikowane; obejmuje to między innymi, choć nie wyłącznie, usunięcia, niedokładności bądź modyfikacje. Jednocześnie Organizator nie gwarantuje prywatności lub bezpieczeństwa strony internetowej; Organizator nie zapewnia gwarancji, że osoby trzecie nie uzyskają dostępu do jakiegokolwiek materiału i/lub informacji opublikowanych na stronie oraz że nie zostaną one przez wspomniane osoby trzecie skopiowane, przechwycone, zmodyfikowane, poddane manipulacji, zmienione lub usunięte Uczestnik rozumie ryzyko wiążące się z publikacją swojego wizerunku oraz danych osobowych w Internecie jako takim oraz w szczególności na portalach społecznościowych, w tym na Facebooku. W związku z tym Uczestnik nie może pociągnąć do odpowiedzialności Organizatora, podmiotów z nim współpracujących i/lub afiliowanych

9 oraz przez niego zatrudnionych w związku ze stratami dowolnej natury, mogącymi wyniknąć w sytuacji, w której osoby trzecie uzyskają wiedzę lub dostęp do fotografii, materiałów, wiadomości, danych i/lub informacji znajdujących się na stronie Organizator zastrzega sobie prawo do zawieszenia, zaraportowania lub zakończenia Konkursu oraz funkcjonowania strony, z wykorzystaniem której jest on prowadzony, także podczas trwania Ram Czasowych Konkursu, co nie może pociągnąć za sobą żadnych żądań ze strony Uczestników w stosunku do Organizatora Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność informacji udzielonych przez Uczestników podczas rejestracji ani też za fałszywe, nieprecyzyjne, niekompletne bądź niepoprawne informacje, które mogą uniemożliwić wręczenie Nagrody. Jednocześnie Uczestnik zapewnia Organizatorowi wszelkie prawa autorskie oraz prawo własności w stosunku do materiałów przedłożonych przez Uczestnika, które tym samym stają się własnością Organizatora. Przeniesienie własności opisane w niniejszym dokumencie oznacza, że Organizator, oraz zatrudnione przez niego osoby trzecie mogą kopiować materiały dostarczone przez Uczestnika, tworzyć nowe materiały z wykorzystaniem wyżej wspomnianych, łączyć je z innymi materiałami, a także zmieniać je, tłumaczyć, rozpowszechniać ich kopie, podawać je do wiadomości publicznej i licencjonować lub udzielać prawa własności w stosunku do rzeczonych materiałów w imieniu Organizatora w dowolnym miejscu świata dowolnemu środkowi przekazu istniejącemu aktualnie oraz tym, które mogą powstać w przyszłości. 13. JURYSDYKCJA Niniejszy Konkurs podlega prawu obowiązującemu w chwili publikacji jego Reguł i Warunków w Republice Argentyny W przypadku jakichkolwiek kwestii prawnych związanych z Konkursem Uczestnicy oraz Organizator będą podlegać jurysdykcji sądów Miasta Autonomicznego Buenos Aires w Argentynie, co oznacza automatyczne odstąpienie od jakiegokolwiek innego prawa i/lub jurysdykcji, które mogłyby mieć zastosowanie. 14. REGUŁY I WARUNKI MOGĄ PODLEGAĆ ZMIANOM Fundacja Leo Messiego oraz Grupo Maori rezerwuje prawo do anulowania lub zmodyfikowania niniejszych Rasad i Warunków wedle własnej woli i bez wcześniejszego uprzedzenia ze względu na okoliczności lub zdarzenia, których Fundacja Leo Messiego i

10 Grupo Maori nie są w stanie przewidzieć, włączając to między innymi, choć nie wyłącznie, jakiekolwiek rzeczywiste bądź domniemane naruszenie któregokolwiek z praw lub regulacji W wypadku dokonania jakichkolwiek modyfikacji zmienione Reguły i Warunki Konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Organizator zastrzega sobie prawo do ustanowienia reguł dotyczących sytuacji lub okoliczności, które nie zostały przewidziane w niniejszym Regulaminie. Obejmuje to prawo do zakończenia, zawieszenia lub zmodyfikowania Konkursu ze względu na nieprzewidziane okoliczności pozostające poza kontrolą Organizatora; w każdej ze wspomnianych sytuacji zachowana zostanie zgodność z obowiązującym prawem, zaś zmiany zostaną zakomunikowane Uczestnikom poprzez publikację na stronie internetowej

publicznego, musi ona spełnić specyfikacje i wymagania związane z formatowaniem, zgodnością, charakterystykami operacyjnymi i zasadami podstawowymi,

publicznego, musi ona spełnić specyfikacje i wymagania związane z formatowaniem, zgodnością, charakterystykami operacyjnymi i zasadami podstawowymi, Nickelodeon Slime Cup Konkurs na Taniec Zwycięstwa (Slime Cup Victory Dance Competition) Umowa o przesyłaniu zawartości wygenerowanej przez użytkowników Zawierają Państwo niniejszą umowę o przesyłaniu

Bardziej szczegółowo

Uwaga! Do poniższego dokumentu Artists Caught by [Umeå] Warunki udziału w konkursie wprowadzone zostały dwie istotne zmiany:

Uwaga! Do poniższego dokumentu Artists Caught by [Umeå] Warunki udziału w konkursie wprowadzone zostały dwie istotne zmiany: Artists Caught by [Umeå] Warunki udziału w konkursie Uwaga! Do poniższego dokumentu Artists Caught by [Umeå] Warunki udziału w konkursie wprowadzone zostały dwie istotne zmiany: 1. Trzy pierwotne kategorie

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU BE ACTIVE

REGULAMIN PROGRAMU BE ACTIVE REGULAMIN PROGRAMU BE ACTIVE Niniejszy Regulamin określa: 1) ogólne warunki, zasady oraz sposób sprzedaży prowadzonej przez Instytut Rozwoju Fitness sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, za pośrednictwem

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU. Podróżuj z ISIC. Postanowienia ogólne

REGULAMIN KONKURSU. Podróżuj z ISIC. Postanowienia ogólne REGULAMIN KONKURSU Podróżuj z ISIC Postanowienia ogólne 1 1. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie pod nazwą Podróżuj z ISIC ( Konkurs ). 2. Organizatorem ( Organizator

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH PRZEZ STAN PC Wrocław, dnia 01.04.2015

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH PRZEZ STAN PC Wrocław, dnia 01.04.2015 REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH PRZEZ STAN PC Wrocław, dnia 01.04.2015 Rozdział I [POSTANOWIENIA OGÓLNE] 1 [ZAKRES REGULAMINU] 1. Regulamin określa zasady świadczenia usług telekomunikacyjnych

Bardziej szczegółowo

Standardowe warunki zakupu

Standardowe warunki zakupu Standardowe warunki zakupu Polska 1. Przedmiot i zakres 1.1 Niniejsze warunki zakupu ( Warunki standardowe ) dotyczą każdego zlecenia zakupu ( Zlecenie zakupu ) produktów ( Produkty ) lub usług ( Usługi

Bardziej szczegółowo

Regulamin Systemu mobilet. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin Systemu mobilet. 1 Postanowienia ogólne Regulamin Systemu mobilet Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z Systemu mobilet i odnosi się do wszystkich stosunków pomiędzy Użytkownikiem a Operatorem Systemu mobilet. 1 Postanowienia ogólne

Bardziej szczegółowo

1 Postanowienia ogólne

1 Postanowienia ogólne Regulamin promocji NIVEA MEN zacznij działać 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w akcji promocyjnej NIVEA MEN zacznij działać organizowanego za

Bardziej szczegółowo

Regulamin serwisu internetowego TVN. Postanowienia wstępne

Regulamin serwisu internetowego TVN. Postanowienia wstępne Regulamin serwisu internetowego TVN 1 Postanowienia wstępne Niniejszy Regulamin określa zasady stanowiące prawne podstawy korzystania z serwisu internetowego pod adresem: www.tvnwarszawa.pl Postanowienia

Bardziej szczegółowo

Regulamin HAPTICATHONU (dalej Regulamin ) 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

Regulamin HAPTICATHONU (dalej Regulamin ) 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE Regulamin HAPTICATHONU (dalej Regulamin ) 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy Regulamin określa warunki i zasady na jakich odbywa się wydarzenie pod nazwą Hapticathon w ramach którego prowadzony będzie

Bardziej szczegółowo

Regulamin konkursu. Opakowanie to wyzwanie

Regulamin konkursu. Opakowanie to wyzwanie Regulamin konkursu Opakowanie to wyzwanie Niniejszy regulamin (dalej jako Regulamin ) określa zasady konkursu Opakowanie to wyzwanie (zwanego dalej Konkursem ) organizowanego przez Tetra Pak sp. z o.o.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU. w sieci sklepów Carrefour. Zostań Miss Soleil. I. Postanowienia ogólne

REGULAMIN KONKURSU. w sieci sklepów Carrefour. Zostań Miss Soleil. I. Postanowienia ogólne REGULAMIN KONKURSU w sieci sklepów Carrefour Zostań Miss Soleil I. Postanowienia ogólne 1. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polski. 2. Organizatorem konkursu pod nazwą Zostań Miss

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Michniewicz - Inny świat. Postanowienia ogólne 1

Regulamin Konkursu Michniewicz - Inny świat. Postanowienia ogólne 1 Regulamin Konkursu Michniewicz - Inny świat Postanowienia ogólne 1 1. Niniejszy Regulamin (dalej Regulamin ) określa warunki przeprowadzenia konkursu na najlepszą pracę w formie wypowiedzi pisemnej, zdjęcia

Bardziej szczegółowo

Przewodnik do umowy dotacji Programu Działaj Lokalnie VIII

Przewodnik do umowy dotacji Programu Działaj Lokalnie VIII Przewodnik do umowy dotacji Programu Działaj Lokalnie VIII Warszawa, 2013 (wersja zaktualizowana) Spis treści Program Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności jest realizowany przez Akademię

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Radia ESKA Wyrwij się z nietoperzem na Sziget

Regulamin Konkursu Radia ESKA Wyrwij się z nietoperzem na Sziget Regulamin Konkursu Radia ESKA Wyrwij się z nietoperzem na Sziget 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1 Regulamin określa warunki konkursu: Wyrwij się z nietoperzem na Sziget rozgrywanego na antenie Radia ESKA oraz

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ POKAŻ SWÓJ ŚWIAT w dniach od 20 października 2014 r. do dnia 31 grudnia 2014 r.

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ POKAŻ SWÓJ ŚWIAT w dniach od 20 października 2014 r. do dnia 31 grudnia 2014 r. REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ POKAŻ SWÓJ ŚWIAT w dniach od 20 października 2014 r. do dnia 31 grudnia 2014 r. 1. Użyte w niniejszym Regulaminie zwroty oznaczają: 1. Organizator TM Toys Sp. z o.o. z siedzibą

Bardziej szczegółowo

Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych Getinonline dla osób fizycznych (nie prowadzących działalności gospodarczej)

Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych Getinonline dla osób fizycznych (nie prowadzących działalności gospodarczej) Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych Getinonline dla osób fizycznych (nie prowadzących działalności gospodarczej) 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin otwierania i prowadzenia

Bardziej szczegółowo

Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 USTAWA. z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych 1) Rozdział 1. Przedmiot prawa autorskiego

Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 USTAWA. z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych 1) Rozdział 1. Przedmiot prawa autorskiego Kancelaria Sejmu s. 1/63 Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych 1) Rozdział 1 Przedmiot prawa autorskiego Art. 1. 1. Przedmiotem prawa autorskiego

Bardziej szczegółowo

PRAWO AUTORSKIE DLA FOTOGRAFÓW

PRAWO AUTORSKIE DLA FOTOGRAFÓW Związek Polskich Artystów Fotografików Materiały dydaktyczne PRAWO AUTORSKIE DLA FOTOGRAFÓW Dr Inga Oleksiuk Andrzej Łojko ISBN: 978-83- 63168-12- 4 szkolenie dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Inny sposób na stół do masażu

Regulamin Konkursu Inny sposób na stół do masażu Regulamin Konkursu Inny sposób na stół do masażu 1. Postanowienia ogólne. HABYS Sp. z o.o. z siedzibą w Jaśle, ul. Przemysłowa 1, 38-200 Jasło, o kapitale zakładowym 10 750 000 PLN wpisana do rejestru

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU WYMYŚL SWÓJ MIKS/2 [POSTANOWIENIA OGÓLNE]

REGULAMIN KONKURSU WYMYŚL SWÓJ MIKS/2 [POSTANOWIENIA OGÓLNE] REGULAMIN KONKURSU WYMYŚL SWÓJ MIKS/2 1 [POSTANOWIENIA OGÓLNE] 1. Aplikacja Wymyśl Swój Miks / 2 jest dostępna za pośrednictwem strony marki Pepsi w serwisie Facebook: www.facebook.com/pepsipl oraz marki

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW I NA CZAS PODRÓŻY

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW I NA CZAS PODRÓŻY OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW I NA CZAS PODRÓŻY AIG Europe Limited, zarejestrowana w Anglii i Walii pod numerem: 01486260, siedziba główna: The AIG Building, 58 Fenchurch

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PRZYZNAWANIA ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W PROJEKCIE Młodzi w Świecie Biznesu

REGULAMIN PRZYZNAWANIA ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W PROJEKCIE Młodzi w Świecie Biznesu REGULAMIN PRZYZNAWANIA ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W PROJEKCIE Młodzi w Świecie Biznesu realizowanym w ramach Działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 - Wsparcie

Bardziej szczegółowo

Warszawa, dnia 24 czerwca 2014 r. Poz. 827 USTAWA. z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Rozdział 1. Przepisy ogólne

Warszawa, dnia 24 czerwca 2014 r. Poz. 827 USTAWA. z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Rozdział 1. Przepisy ogólne DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 24 czerwca 2014 r. Poz. 827 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. 1), 2) o prawach konsumenta Rozdział 1 Przepisy ogólne Art. 1. Ustawa określa prawa przysługujące

Bardziej szczegółowo

Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych oraz świadczenia usług płatniczych dla Konsumentów przez Deutsche Bank Polska S.A.

Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych oraz świadczenia usług płatniczych dla Konsumentów przez Deutsche Bank Polska S.A. Deutsche Bank Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych oraz świadczenia usług płatniczych dla Konsumentów przez Deutsche Bank Polska S.A. Rozdział I: Postanowienia ogólne 1 Zakres regulacji

Bardziej szczegółowo

Regulamin współpracy Wydawców z programem partnerskim FireSub

Regulamin współpracy Wydawców z programem partnerskim FireSub Regulamin współpracy Wydawców z programem partnerskim FireSub Niniejszy Regulamin określa zasady współpracy pomiędzy: 1. FireMedia s.c. z siedzibą w: ul. Gałczyńskiego 20/1/32, 09-400 Płock, NIP: 774-321-21-34,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU "DRAGONS DEN - JAK ZOSTAĆ MILIONEREM"

REGULAMIN PROGRAMU DRAGONS DEN - JAK ZOSTAĆ MILIONEREM I. Postanowienia ogólne REGULAMIN PROGRAMU "DRAGONS DEN - JAK ZOSTAĆ MILIONEREM" 1. Niniejszy regulamin (dalej: Regulamin ) określa warunki i zasady udziału w audycji "Dragons Den - jak zostać milionerem"

Bardziej szczegółowo

Regulamin kart debetowych Getinonline

Regulamin kart debetowych Getinonline Regulamin kart debetowych Getinonline Postanowienia ogólne 1 1. Regulamin określa warunki w zakresie wydawania kart debetowych przez Getin Noble Banku SA oraz zasady korzystania z tych kart, w tym dokonywania

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY W SKLEPIE INTERNETOWYM

REGULAMIN SPRZEDAŻY W SKLEPIE INTERNETOWYM REGULAMIN SPRZEDAŻY W SKLEPIE INTERNETOWYM Niniejszy Regulamin określa zasady świadczenia usług przez sklep internetowy "DoDo4Story działający pod adresem: http://sklep.dodo4story.com prowadzony przez:

Bardziej szczegółowo