W ramach Elica Group funkcjonuje dziewięć zakładów produkcyjnych:

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "W ramach Elica Group funkcjonuje dziewięć zakładów produkcyjnych:"

Transkrypt

1 ELICA GROUP, która działa aktywnie w sektorze produkcji okapów od lat 70-tych, pod przewodnictwem Pana Francesco Casoli i zarządzana przez Pana Giuseppe Perucchetti, jest obecnie światowym liderem pod względem sprzedaży w przeliczeniu na jednostkę. Co więcej, prowadzi na europejskim rynku w planowaniu projektów, produkcji i sprzedaży silników elektrycznych do okapów i grzejników. Zatrudnia około 3000 pracowników i produkuje rocznie około 17 milionów sztuk okapów i silników. W ramach Elica Group funkcjonuje dziewięć zakładów produkcyjnych: we Włoszech (4 zakłady), w Polsce w Meksyku w Niemczech w Indiach w Chinach. Lata doświadczeń w sektorze, przywiązywanie dużej uwagi do designu, stałe poszukiwanie materiałów i awangardowych technologii, które wygrywają pod kątem efektywności, redukowanie konsumpcji - to są cechy, które wyróżniają Elica Group na rynku i które pozwoliły firmie całkowicie zmienić tradycyjne postrzeganie okapów kuchennych, już nie jako prostych akcesoriów, ale przedmiotów o unikalnym designie, które są w stanie poprawić jakość życia. JEDNOSTKA BIZNESOWA OKAPY: produkuje i sprzedaje okapy kuchenne do domowego użytku zarówno pod własną marką, jak i pod logo innych, znaczących marek sprzętu AGD. Produkty wytworzone przez firmę pod własną marką zostały uznane na szczeblu międzynarodowym za unikatowe, zarówno pod kątem kształtu, jak i pod kątem zastosowania innowacyjnej technologii na najwyższym poziomie. JEDNOSTKA BIZNESOWA SILNIKI: projektuje, produkuje i sprzedaje silniki elektryczne do sprzętu gospodarstwa domowego, okapów i grzejników do użytku domowego, i wiedzie prym na rynku europejskim. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kompetencjom, Elica jest w stanie zaoferować klientom nie tylko silniki, ale całe systemy przepływu i działania powietrza. Elica Group ostatnio weszła również do sektora chłodniczego, promując energooszczędne systemy wentylacji wyposażone w innowacyjne technologie. ELICA W POLSCE: Elica Group Polska to zakład produkcyjny należący do Grupy Elica, zlokalizowany w Jelczu-Laskowicach w woj. dolnośląskim, około 25 km od Wrocławia. Polska spółka istnieje od 2005 roku i od samego początku bardzo dynamicznie się rozwija, co roku zwiększając wolumen produkcji oraz zatrudnienie.

2 Spółka wyróżnia się pod kątem dynamiki działania oraz elastyczności. W 2012r. otrzymała dwie prestiżowe nagrody: Gazelę Biznesu oraz Diament Forbesa. O tym, że Elica Group Polska znalazła się na liście rankingowej zadecydowały m.in. takie wskaźniki jak wielkość przychodów ze sprzedaży, odnotowany wzrost sprzedaży oraz wysoka płynność finansowa. LICZBY: Przybliżona ilość wyprodukowanych w Polsce sztuk okapów i silników w 2012r. to , zatrudnienie: aktualnie ok. 600 osób. KARIERA: W związku z ciągłym i nieustającym rozwojem, Elica nieustannie poszukuje utalentowanych ludzi, których celem będzie rozwijać się przynosząc wartość dodaną firmie i którzy są zainteresowani wyjściem poza konwencje i wdrażaniem nowatorskich rozwiązań na drodze do doskonałości. Jako miejsce pracy wyróżnia się możliwościami rozwoju, które proponuje swoim pracownikom, jak również przyjazną atmosferą pracy oraz dynamiką działania i bezpośrednią komunikacją, w Elica nie ma barier dla dobrych pomysłów niezależnie od poziomu organizacyjnego. Elica w Polsce kontynuuje tradycję Grupy, zgodnie z którą, nawet pomimo wciąż rosnących rozmiarów firmy, udaje się zachować prawie rodzinny klimat. Ważnym czynnikiem jest również międzynarodowość: ze względu na dużą ilość projektów realizowanych na poziomie Grupy, niezbędna jest ciągła współpraca z siedzibą firmy w Fabriano, a to z kolei determinuje wymóg znajomości co najmniej języka angielskiego wśród pracowników biurowych oraz kadry menadżerskiej, choć znaczna część pracowników porozumiewa się również w języku włoskim.

3 DOBRE PRAKTYKI ELICA GROUP POLSKA JAKOŚĆ ŻYCIA (NIE TYLKO W PRACY) Jesteśmy świadomi, że nie da sie osiągnąć doskonałych rezultatów bez OPIEKI i dbania o pracowników zarówno w firmie jak i poza nią. Dlatego realizujemy już od czterech lat program Elica Life*, który każdego roku podlega uaktualnieniu, dodając lub zmieniając inicjatywy skierowane do pracowników w celu zapewnienia ich dobrego samopoczucia, odpowiadając na potrzeby zarówno grup, jak i jednostek, a jednocześnie w zgodzie ze strategią i wartościami firmy. Elica rozumie związek pracownika z firmą jako stosunek obopólnej współpracy: każdy pracownik staje się aktywnym partnerem. Firma jest zainteresowana sponsorowaniem narzędzi i działań skierowanych na osiągnięcie wspólnego dobra i komfortu jako celu do osiągnięcia, zarówno w pracy, jak i poza nią, a więc jako rozwinięcie swoistej filozofii życiowej dążenia do poczucia komfortu; każdy pracownik, który jest zapraszany do wzięcia udziału w tych inicjatywach, musi dać od siebie pasję i świadomość przyczynienia się do sukcesu poszczególnych inicjatyw, aby stać się nośnikiem idei i propozycji. Elica Life* - niektóre projekty: member card, karta zniżkowa dla każdego pracownika, aby dać wyraz temu, że każdy ma dla nas wyjątkową wartość. Karta daje możliwość skorzystania ze zniżek na produkty, usługi w takim zakresie jak: medycyna, artykuły spożywcze, rozrywka, sport, usługi motoryzacyjne, kursy dla dzieci i inne. Zasięg punktów współpracujących to najbliższe okolice siedziby i okoliczne miejscowości. Zniżki przysługują zarówno pracownikom, jak i członkom ich rodzin. Elica IN! Czyli piknik integracyjno-sportowy dla wszystkich pracowników oraz członków ich rodzin. Co roku w lipcu Elica Group Polska organizuje piknik rodzinny, na który zaprasza wszystkich pracowników oraz członków ich rodzin Lekarz i pielęgniarka do dyspozycji pracowników w wybrane dni w firmie przyjmuje lekarz, do którego po umówieniu się może się udać każdy pracownik i na konsultacje dotyczące stanu zdrowia, informację taką pracownicy otrzymują za pośrednictwem tablicy ogłoszeń.

4 Dzień dziecka Elica zgodnie ze swoją tradycją firmy rodzinnej, organizuje miłą niespodziankę nie tylko dla pracowników, ale właśnie dla ich dzieci. Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym lat oraz ich rodzice mogą spędzić Dzień Dziecka w indiańskiej wiosce Tipi Town, gdzie animatorzy przenoszą dzieci w bajkowy świat wigwamów oraz bębnów, po czym wszyscy uczestnicy gromadzą się wokół indiańskiego ogniska, aby wspólnie upiec łup. W ten sposób udaje nam się przenieść bakcyla podróżniczego na najmłodszych członków rodziny Elica. OPEN DAY drzwi otwarte fabryki; inicjatywa przygotowana głównie dla rodzin naszych pracowników, zorganizowane w sposób interaktywny. I AM : projekt powstał w odpowiedzi na międzynarodowy charakter naszej firmy. Dzieciom naszych pracowników jest proponowany obóz językowo sportowy, sfinansowany w całości przez firmę. Dzieci spędzają wspólnie czas, ucząc się języka angielskiego, żeglarstwa oraz tenisa, w malowniczych zakątkach Polski. Cel strategiczny projektu to ułatwienie opieki nad dziećmi w okresie wakacyjnym, jak również wspieranie umiędzynarodowienia. Bowiem oprócz zajęć językowych oraz sportowych, dzieci biorą udział w warsztatach kulturowych, przybliżających im wiedzę na temat naszych śródziemnomorskich kolegów, ich kuchni oraz obyczajów. Ogródek letni dla pracowników pozwala wykorzystać zieloną przestrzeń w bezpośredniej okolicy firmy, aby odpocząć w cieniu drzew i krzewów oraz porozmawiać. Program benefit sprzyja utrzymaniu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. W ramach tego programu to pracownik wybiera najbardziej interesujący go benefit spośród proponowanych: 1. Program kinowy bilety do kina dla całej rodziny 2. Karnet na basen we współprac z lokalnym basenem w Jelczu-Laskowicach 3. Karnet na zajęcia fitness obejmuje zajęcia taneczne oraz fitness 4. Dofinansowanie do karty Multisport dla osób pragnących wykorzystac różne sposoby aktywnego trybu życia Skrócony dzień pracy przed świętami Zmienione godziny pracy dla rodziców poza obszarem produkcyjnym, który charakteryzuje się sztywnymi wymogami co do godzin pracy, osoby wychowujące dzieci mogą zgłosić się do przełożonego oraz działu personalnego i w zależności od ich potrzeb, zmienić swoje godziny pracy tak, aby móc odebrać dziecko ze szkoły.

5 Zielone przestrzenie na produkcji (Strefa Relaksu) specjalnie w celu dbania o dobre samopoczucie pracowników na produkcji została stworzona strefa relaksu, estetyczna przyjemna przestrzeń, gdzie można spędzić przerwę, porozmawiać oraz zapomnieć na chwilę o pracy. Fundusz Socjalny firma utworzyła fundusz socjalny, z którego finansowane są różnorodne formy pomocy w zachowaniu balansu miedzy życiem zawodowym a prywatnym: A. dopłaty do urlopów B. dopłaty do wypoczynku dzieci, C. pożyczki na cele mieszkaniowe z bardzo niskim oprocentowaniem D. zapomogi w przypadku osób w szczególnie trudnej sytuacji ekonomicznej E. paczki świąteczne PEOPLE DEVELOPMENT Rozwijać i stymulować rozwój i ciekawość wśród ludzi to jeden z naszych głównych celów. Praca od gory i od dołu Szkolenia są oferowane na wszystkich poziomach organizacji, rozpoczynając od managerów, pracowników biurowych, a kończąc na liderach linii produkcyjnych. Kursy Językowe Aby ułatwić komunikację i międzynarodowść pracownikom oferujemy kursy języka włoskiego i angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Ścieżki rozwoju Organizujemy sesje Development Center, po których przygotowujemy programy szkoleniowe skrojone na indywidualne potrzeby, zarówno wewnętrzne, jak I zewnętrzne. New Mind Jedyny w swoim rodzaju Elica New Mind Executive Master, unikalny program uszyty na miarę potrzeb managerów w Elica, przygotowuje ich do stawienia czoła wyzwaniom zmieniającego się świata. New Mind Executive Master integruje kadrę zarządzającą ze wszystkich lokalizacji, w których znajduje się Elica Group, dając zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne sesje treningowe.

6 Wewnętrzne możliwości rozwoju Elica oferuje liczne możliwości rozwoju wewnątrz organizacji, w związku z rozwojem firmy pojawia się wiele możliwości awansu, zapewnianych również przez wzmocnienie procesu rekrutacji wewnętrznych. Program praktyk/stażów Dzięki współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym i Politechniką, Elica oferuje możliwości wejścia w środowisko pracy poprzez aktywne programy praktyk i stażów. Na czas ich odbywania studenci stają się prawdziwyni członkami zespołu, prowadząc swoje projekty i osiągając wyznaczone cele pod okiem mentora. Najlepszym oferujemy po stażu możliwość zatrudnienia w Elica. Merytokracja Nasza polityka dotycząca awansów I podwyżek bazuje na poziomie kompetencji, ocenianych dzięki Performance Management System, zapewniając stały feedback oraz tworząc platformę do dialogu o możliwościach indywidualnego rozwoju.

Najbliższe miesiące będą stabilne

Najbliższe miesiące będą stabilne 30 NAJLEPSZY PRACODAWCA 2015 Najbliższe miesiące będą stabilne dla pracowników Rok 2015 rozpoczął się w atmosferze bardzo dynamicznego tempa zmian na rynku pracy oraz wzrostem publikowanych ofert zatrudnienia.

Bardziej szczegółowo

Raport Zrównoważonego Rozwoju RWE Polska 2011

Raport Zrównoważonego Rozwoju RWE Polska 2011 Zrównoważony rozwój w RWE Polska Strategia zrównoważonego rozwoju stanowi integralną część strategii biznesowej RWE Polska. Zarząd RWE Polska zatwierdza kierunek działań strategicznych oraz otrzymuje roczne

Bardziej szczegółowo

Dobre praktyki CSR w aspekcie pracowniczym (Wybór)

Dobre praktyki CSR w aspekcie pracowniczym (Wybór) Dobre praktyki CSR w aspekcie pracowniczym (Wybór) Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Region Warmińsko-Mazurski NSZZ Solidarność 10-448 Olsztyn

Bardziej szczegółowo

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez

Bardziej szczegółowo

FMCG SZANSĘ IT BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ DAJ SOBIE PROGRAM MENADŻERSKI WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent.

FMCG SZANSĘ IT BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ DAJ SOBIE PROGRAM MENADŻERSKI WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent. WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent.pl grudzień/ styczeń 2014/15 RAPORT NUMERU FMCG BRANŻA WARTA UWAGI PROGRAM MENADŻERSKI W GRUPIE EUROCASH DAJ SOBIE SZANSĘ ODKRYJ SWOJE KOMPETENCJE

Bardziej szczegółowo

Kadry i rozwój. Doświadczenia i dobre praktyki wybranych projektów dofinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013

Kadry i rozwój. Doświadczenia i dobre praktyki wybranych projektów dofinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 2013 Kadry i rozwój Doświadczenia i dobre praktyki wybranych projektów dofinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 Kadry i rozwój Doświadczenia i dobre praktyki wybranych

Bardziej szczegółowo

Raport odpowiedzialności społecznej Hortimex za rok 2013. Lipiec 2014

Raport odpowiedzialności społecznej Hortimex za rok 2013. Lipiec 2014 Raport odpowiedzialności społecznej Hortimex za rok 2013 Lipiec 2014 w raporcie 1. WPROWADZENIE 1 1.1. List Prezesa 1 1.2. O raporcie 2 2. O FIRMIE 3 2.1. Charakterystyka działalności 3 2.2. Kalendarium

Bardziej szczegółowo

Engineering Design Center

Engineering Design Center Engineering Design Center Przyjazny pracodawca i rzetelny partner biznesowy Raport CSR za 2012 rok Działania CSR w Engineering Design Center w 2012 roku Spis treści 1. Społeczna odpowiedzialność biznesu

Bardziej szczegółowo

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRAKTYKI PRZYJAZNE PRACOWNIKOM 50+

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRAKTYKI PRZYJAZNE PRACOWNIKOM 50+ OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRAKTYKI PRZYJAZNE PRACOWNIKOM 50+ Laureaci w kategorii Pracodawca przyjazny pracownikom 50+ Firma IKEA RETAIL Sp. z o.o. za strategiczne podejście do zarządzania różnorodnością w

Bardziej szczegółowo

RAPORT SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI W BIZNESIE. Ficomirrors Polska

RAPORT SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI W BIZNESIE. Ficomirrors Polska RAPORT SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI W BIZNESIE Ficomirrors Polska w latach 2009 2013 Wstęp Dla Ficomirrors Polska społeczna odpowiedzialność w biznesie oznacza odpowiedzialne i przede wszystkim zrównoważone

Bardziej szczegółowo

Skuteczna motywacja w biznesie

Skuteczna motywacja w biznesie 30 Skuteczna motywacja w biznesie fot: fotolia Obowiązki pracodawcy wobec pracownika Według raportu The Global Competitiveness polski rynek pracy uplasował się dopiero na 93. miejscu na 144 w zakresie

Bardziej szczegółowo

RAPORT SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI W BIZNESIE ZA LATA 2010-2014 FICOMIRRORS POLSKA

RAPORT SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI W BIZNESIE ZA LATA 2010-2014 FICOMIRRORS POLSKA RAPORT SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI W BIZNESIE ZA LATA 2010-2014 FICOMIRRORS POLSKA z dnia 10 lutego 2015 WSTĘP Przedstawiony raport podsumowuje działania firmy Ficomirrors Polska (FMP) podejmowane w obszarze

Bardziej szczegółowo

ArcelorMittal Poland. Odpowiedzialność Biznesu Raport 2011. ArcelorMittal Poland. al. Józefa Piłsudskiego 92 41-308 Dąbrowa Górnicza

ArcelorMittal Poland. Odpowiedzialność Biznesu Raport 2011. ArcelorMittal Poland. al. Józefa Piłsudskiego 92 41-308 Dąbrowa Górnicza www.arcelormittal.com/poland ArcelorMittal Poland al. Józefa Piłsudskiego 92 41-308 Dąbrowa Górnicza tel.: (32) 776 66 66 fax: (32) 776 82 00 Opinie dotyczące raportu prosimy przesyłać do Karoliny Muzy,

Bardziej szczegółowo

www.inkubator.po.opole.pl

www.inkubator.po.opole.pl OKŁADKA Wydawca Politechnika Opolska Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości egzemplarz bezpłatny Zespół redakcyjny Damian Kolarczyk Mgr inż. Beata Kipigroch Nakład 400 egz. Biuletyn wydany w ramach projektu

Bardziej szczegółowo

zeszyt 2 Firma = różnorodność

zeszyt 2 Firma = różnorodność zeszyt 2 Firma = różnorodność zrozumienie poszanowanie zarządzanie Spis treści Wprowadzenie 3 Diversity w Polsce i na świecie 4 1. Zarządzanie różnorodnością na świecie 5 2. Zarządzanie różnorodnością

Bardziej szczegółowo

Obietnica marki zmieniamy jutro

Obietnica marki zmieniamy jutro Odpowiedzialność Biznesu Raport 2012 Przesłanie Prezesa Zarządu O ArcelorMittal Poland Dbamy o pracowników Zdrowie i bezpieczeństwo Szkolenia Inwestujemy w przyszłych pracowników Odpowiadając na potrzeby

Bardziej szczegółowo

ZrównoważonyrozwójRWEwPolsce

ZrównoważonyrozwójRWEwPolsce ZrównoważonyrozwójRWEwPolsce Raport2010 RWE Polska ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 41 00-347 Warszawa T +48 22 821 41 31 F +48 22 821 33 29 RAPORT 2010 01 SPIS TREŚCI Prezes Zarządu RWE Polska o odpowiedzialności

Bardziej szczegółowo

DanonePL. Przegląd CSR

DanonePL. Przegląd CSR DanonePL Przegląd CSR Spis treści: 26 3 4 5 6 Trzy filary Danone a Katalog wartości Historia CSR w Danone Nasi interesariusze 1. Ludzie 8 9 9 10 11 12 13 13 14 15 16 17 19 20 20 Danone to ludzie Po pierwsze,

Bardziej szczegółowo

USŁUG KARIERY CENTRA PIERWSZE ABSOLWENTÓW W AUTOMOTIVE WSPÓLNYCH: www.eurostudent.pl KROKI W KIERUNKU WYDANIE DLA ABSOLWENTÓW BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

USŁUG KARIERY CENTRA PIERWSZE ABSOLWENTÓW W AUTOMOTIVE WSPÓLNYCH: www.eurostudent.pl KROKI W KIERUNKU WYDANIE DLA ABSOLWENTÓW BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ www.eurostudent.pl czerwiec 2015 WYDANIE DLA ABSOLWENTÓW RAPORT SPECJALNY INŻYNIER W AUTOMOTIVE RAPORT CENTRA USŁUG WSPÓLNYCH: BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ PIERWSZE KROKI W KIERUNKU KARIERY SPRAWDŹ NA S. 9 KARIERA

Bardziej szczegółowo

CSR w Grupie LOTOS. z podkreśleniem zarządzania stosunkami z lokalną społecznością

CSR w Grupie LOTOS. z podkreśleniem zarządzania stosunkami z lokalną społecznością Natali Dimitrova Olena Gordiienko Lucyna Seretny Michał Sułkowski Alexandra Zmachynskaya CSR w Grupie LOTOS z podkreśleniem zarządzania stosunkami z lokalną społecznością Wyzwania zrównoważonego rozwoju

Bardziej szczegółowo

Ciągła możliwość rozwoju. Oprócz doskonałej atmosfery, tym co czeka na osobę zatrudnioną w Budimex Dromex są

Ciągła możliwość rozwoju. Oprócz doskonałej atmosfery, tym co czeka na osobę zatrudnioną w Budimex Dromex są DODATEK INFORMACYJNO-PROMOCYJNY www.grupamediapartner.com NR 1 (105) 31 stycznia 2008 r. Budują zgraną drużynę Ostatnie lata dla sektora budowlanego w Polsce to nie tylko okres prosperity, ale także twardej

Bardziej szczegółowo

Antoni Sobolewski (redakcja)

Antoni Sobolewski (redakcja) Antoni Sobolewski (redakcja) Krzysztof Matlak (sekretarz redakcji) Przemysław Piechota i Michał Matlak (tłumaczenie) Projekt graficzny: Kazimierz Krystosik Wydawca Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego

Bardziej szczegółowo

Raport z wymiany doświadczeń realizowanej w ramach projektu mobilności pn. Działania wspierające młodzież na rynku pracy Program Leonardo da Vinci

Raport z wymiany doświadczeń realizowanej w ramach projektu mobilności pn. Działania wspierające młodzież na rynku pracy Program Leonardo da Vinci Raport z wymiany doświadczeń realizowanej w ramach projektu mobilności pn. Działania wspierające młodzież na rynku pracy Program Leonardo da Vinci Saint-Étienne, Francja, 09-17 maja 2014 r. Partnerzy projektu:

Bardziej szczegółowo

CSR Code. Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy Nowy Styl 2012/2013

CSR Code. Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy Nowy Styl 2012/2013 CSR Code 2012/2013 CSR Code Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy Nowy Styl 2012/2013 Spis treści Grupa Nowy Styl w liczbach 4 1 Kim jesteśmy? 9 1.1 Nasza strategia 14 1.2 Władze spółki 16 1.3 Wyniki finansowe

Bardziej szczegółowo

Raport Odpowiedzialności Społecznej FARM FRITES POLAND SA

Raport Odpowiedzialności Społecznej FARM FRITES POLAND SA Raport Odpowiedzialności Społecznej FARM FRITES POLAND SA 2012-2013 Informacja o raporcie Niniejszy dokument jest pierwszym raportem firmy Farm Frites Poland SA (FFP), dotyczącym zrównoważonego rozwoju

Bardziej szczegółowo

Kampania informacyjno-promocyjna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Kampania informacyjno-promocyjna. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Kampania informacyjno-promocyjna Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego POLITYKA RÓWNYCH SZANS - WYZWANIE DLA POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW Spis treści:

Bardziej szczegółowo

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu Spis treści Wstęp...3 Mielecka rzeczywistość: edukacja dla przemysłu, przemysł dla edukacji...4 O projekcie...9 Wiedza to potęga w Kirchhoff

Bardziej szczegółowo

SZUKAJ PRACY BRANŻE Z EUROSTUDENTEM WYDANIE TARGOWE. Rozwiń się z Nami! ZRÓB KARIERĘ INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ W KORPORACJI Z POTENCJAŁEM

SZUKAJ PRACY BRANŻE Z EUROSTUDENTEM WYDANIE TARGOWE. Rozwiń się z Nami! ZRÓB KARIERĘ INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ W KORPORACJI Z POTENCJAŁEM Dynamiczny rozwój w Infosys BPO Poland www.eurostudent.pl październik 2014 Rozwiń się z Nami! KONKURS PZU: INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ WYGRAJ 5.000 ZŁ! WYDANIE TARGOWE SZUKAJ PRACY RAPORT SPECJALNY ZRÓB KARIERĘ

Bardziej szczegółowo

CGI Polska jako pracodawca. Wyniki badania. Fakty i liczby. Warunki zatrudnienia wyróżniające firmę

CGI Polska jako pracodawca. Wyniki badania. Fakty i liczby. Warunki zatrudnienia wyróżniające firmę BADANIE CERTIFIED BY THE CRF INSTITUTE CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. ul. Sienna 39, 00 121 Warszawa tel. +48 22 526 57 00 www.cgi.com/en/polish CGI Polska jako

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Wprowadzenie. Rok 2014 w PSZK. Kalendarz wydarzeń PSZK 2015

Spis treści. Wprowadzenie. Rok 2014 w PSZK. Kalendarz wydarzeń PSZK 2015 RAPORT 2014 Raport 2014 Spis treści Wprowadzenie Rok 2014 w PSZK Kalendarz wydarzeń PSZK 2015 ` Projekty realizowane przez firmy wyróżnione certyfikatem HR Najwyższej Jakości CSR Allianz Centrum Rozwoju

Bardziej szczegółowo