Zostań absolwentem Media Academy i wejdź do realnego świata biznesu!

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Zostań absolwentem Media Academy i wejdź do realnego świata biznesu!"

Transkrypt

1 Zostań absolwentem Media Academy i wejdź do realnego świata biznesu! Materiały informacyjne dla kandydatów Szkolenie edycja 2007

2 Spis treści 02 Informacje 3 1. Media Academy Warszawa 3 2. Program i zadania szkolenia 3 3. Ekskluzywny dostęp do rynku mediów 4 4. Kto stoi za programem szkolenia? 4 5. Korzyści ze szkolenia 5 Program Media Academy 6 Ramowe zestawienie etapów szkolenia 6 etap pierwszy (część teoretyczna) 1. Podstawy marketingu 7 2. Media w Polsce 7 3. Proces planowania mediów 7 4. Statystyki i wskaźniki mediowe 8 5. Badania mediów 8 6. Case studies 8 etap drugi (część praktyczna) 7. Podsumowanie etapu pierwszego 9 8. Wyznaczanie grupy celowej 9 9. Analiza działań konkurencji Planowanie kampanii telewizyjnych Planowanie kampanii prasowych Planowanie kampanii radiowych Planowanie kampanii reklamy zewnętrznej Planowanie kampanii internetowych Sztuka prezentacji Audyt mediowy Case study, czyli kompleksowe budowanie strategii mediowej w praktyce Prezentacja dla klienta 12 Informacje organizacyjne 13 Formularze zgłoszeniowe 14

3 1. Informacje 03 Media Academy to unikatowy projekt szkoleniowy, który łączy zdobywanie wiedzy teoretycznej z symulacją realnej pracy. 1. Media Academy Warszawa Celem Media Academy jest praktyczne przygotowanie studentów do pracy w korporacjach zajmujących się szeroko pojętą komunikacją marketingową: mediach, agencjach reklamowych, domach mediowych i strukturach marketingowych korporacji działających w Polsce. Dzięki zdobyciu unikatowej wiedzy praktycznej i solidnemu zapleczu merytorycznemu będą gotowi, żeby wygrać miejsce pracy lub skutecznie o nie konkurować. W wyniku szkolenia teoretyczna wiedza uczestników zyska szlif praktyczny, co ceni każdy pracodawca. Chcemy, aby nasi absolwenci z czasem zajmowali kluczowe stanowiska w branży. Misją Media Academy jest otworzyć jej uczestnikom drzwi do realnego świata biznesu! Strategicznym partnerem projektu jest Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Program Media Academy to 134 godziny ciężkiej pracy na rzeczywistych case ach rynkowych! 2. Program i zadania szkolenia. Program Media Academy jest połączeniem wiedzy teoretycznej dotyczącej marketingu i rynku mediów z oddającą rzeczywistość symulacją realnej pracy. Uczestnicy będą pracować dokładnie tak, jak pracuje się w agencjach mediowych i firmach z tej branży zdobywając niezbędne doświadczenie. Będzie to praca na realnych briefach i rzeczywistych danych. W wyniku szkolena uczestnicy stworzą realną strategię komunikacji dla wybranej marki i zaprezentują ją przed prawdziwym klientem. Praca zostanie oceniona przez osoby odpowiedzialne za media i komunikację marketingową w największych korporacjach w Polsce. (Dokładny zakres tematyczny oraz opis zajęć znajduje się w dalszej części dokumentu.)

4 1. Informacje 04 Wykładowcy to wyłącznie kadra zarządzająca i najwyżej cenieni praktycy na rynku. 3. Ekskluzywny dostęp do rynku mediów Uczestnictwo w Media Academy to przede wszystkim kontakt z menedżerami z czołowych firm mediowych na rynku. Wasi przyszli wykładowcy to kadra zarządzająca takich korporacji jak POLSAT, Grupa TP, Media Direction OMD, Guideline Warszawa, Broker FM. Są to osoby odpowiedzialne za wielomilionowe budżety reklamowe i pracę dziesiątków ludzi. Wiedzę teoretyczną i praktyczną uczestnicy MA czerpać będą bezpośrednio z ich sukcesów i porażek, czyli ogromnego doświadczenia. Maciej Stec Staż: 12 lat (Dyrektor Programowy Media Academy) Członek Zarządu Telewizji POLSAT Moje motto życiowe to: CRUSH & LEARN. Paweł Sawicki Staż: 15 lat Prezes Zarządu Media Direction OMD Kładę nacisk na umiejętność samodzielnego myślenia i prezentowania/obrony swoich racji. Nie toleruję spóźniania się oraz mętnego przedstawiania swoich racji. Arkadiusz Marszałek Staż: 13 lat Dyrektor ds. Zarządzania Mediami Grupy TP Cenię szczerość. Lubię dokładność i precyzję. Toleruję błędy, ponieważ każdy ma do nich prawo. Jednak pod warunkiem, że osoba ma odwagę się do nich przyznać. Agnieszka Kosik Staż 14 lat Dyrektor Zarządzająca Guideline (MediaCom Company) Koncentrując się na celu, kładę spory nacisk na detale. To one w dużej mierze gwarantują jakość obsługi i produktu, jaki otrzymują nasi klienci. Doceniam i wymagam samodzielności, odpowiedzialności i lojalności. Nie toleruje braku zaangażowania i braku dociekliwości w poszukiwaniu rozwiązań. Jacek Hendigery Staż: 15 lat Dyrektor ds. Mediów, Członek Zarządu Media Direction OMD Charakter zdecydowanie wesołkowaty. Dodaj do tego elementy głębokiej refleksji nad światem oraz zdecydowany brak koncentracji na detalach - to jestem ja. Stanisław Janowski Staż: 6 lat Dyrektor Zarządzający PM Sp. z o.o. Biuro reklamy telewizji POLSAT, TV4, PULS Zwracam uwagę na szczegóły. Lubię cyfry. Generealnie lubię proste i mierzalne rozwiązania. Wierzę w ludzi i ich samodzielność w rozwiązywaniu problemów. To jest najlepszy sprawdzian. Agnieszka Stelmaszczyk Staż: 9 lat Dyrektor Zarządzająca ds. Kontaktów z Klientami Broker FM S.A. Mój ulubiony test osobowości definiuje mnie jako entuzjastę osobę energiczną i optymistycznie nastawioną do życia. Źle znoszę rutynę. Charakteryzuje mnie koncentracja na zadaniach i potrzeba działania. Czerpię dużą radość ze współpracy z ludźmi (chociaż nie lubię sportów zespołowych).

5 1. Informacje 05 Dyrektor programowy Media Academy to menedżer mediowy z dwunastoletnim doświadczeniem. 4. Kto stoi za programem szkolenia? Dyrektorem merytorycznym projektu odpowiedzialnym za program Media Academy jest Maciej Stec, obecnie Członek Zarządu Telewizji POLSAT ds sprzedaży i zakupów zagranicznych. Od 12 lat jest on związany z rynkiem mediów w Polsce. W przeszłości pracował dla największych reklamodawców w Polsce jak Henkel Polska, Grupa Żywiec, McDonald s Polska, PSA (Peugeot, Citroen), Strock, US Pharmacia. Współtwórca szkolenia OMD School, w którym uczestniczyło ponad 200 marketingowców z całej Polski. Maciej Stec jest również wykładowcą programu MBA Francuskiego Instytutu Zarządzania. To prawda. Najlepsi uczestnicy dostaną kontrakty. 5. Korzyści ze szkolenia Media Academy to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku mediów i komunikacji marketingowej na młode, zaczynające karierę zawodową osoby. Jest esencją wiedzy, a w szczególności praktyki oczekiwanej przez menedżerów pozyskujących młode talenty. Uczestnicy MA będą mieli otwartą drogę do kariery w świecie mediów i reklamy. Natomiast najlepsi z nich dostaną kontrakty. Tych pięć szczególnych osób przestanie być studentami i rozpocznie swoją przygodę z mediami poza murami uczelni. Mają szansę dołączyć do zespołów Media Direction OMD, Guideline (MediaCom company) i PM Sp z o.o. Biura reklamy telewizji POLSAT, TV4, Puls. Zostań absolwentem Media Academy i wejdź do realnego świata biznesu!

6 2. Program Media Academy 06 Ramowe zestawienie tematów szkolenia. l.p Temat zajęć Liczba godzin Terminy Etap pierwszy (część teoretyczna) 1 Podstawy marketinngu 4 29 września 2 Media w Polsce 4 29 września 3 Proces planowania mediów 8 30 września 4 Statystyki i wskaźniki mediowe 8 6 października 5 Badania mediów 4 7 października 6 Case studies 2 7 października Łączne godziny etapu pierwszego 30 Etap drugi (część praktyczna) 7 Podsumowanie pierwszego etapu 4 20 października 8 Wyznaczanie grupy celowej 4 20 października Wyznaczanie grupy celowej 8 21 października 9 Analiza działań konkurencji 8 27 października 10 Planowanie kampanii telewizyjnych 8 28 października 11 Planowanie kampanii prasowych 8 17 listopada 12 Planowanie kampanii radiowych 4 18 listopada 13 Planowanie kampanii reklamy zewnętrznej 4 18 listopada 14 Planowanie kampanii internetowych 8 24 listopada 15 Sztuka prezentacji 8 25 listopada 16 Audyt mediowy 4 Grudzień: 17 Case study, czyli kompleksowe budowanie strategii mediowej w praktyce 28 8/9 oraz 15/16 18 Prezentacja dla klienta 8 Styczeń 2008 Łączne godziny etapu drugiego 104 Łączne godziny szkolenia 134!

7 2. Program Media Academy 07 Szczegółowe omówienie programu: Etap pierwszy (część teoretyczna) 1. Podstawy marketingu [4 godziny] Przedstawienie elementów teorii marketingowych dotyczących planowania komunikacji marketingowej marek i obecności marek w mediach. Uczestnik szkolenia dowie się, jakie jest umiejscowienie mediów w marketingu. Zobaczy jaka wiedza z podstaw marketingu zdobyta w trakcie studiów przyda mu się w świecie mediów. 2. Media w Polsce [4 godziny] Przedstawienie charakterystyki poszczególnych mediów pod względem planowania komunikacji. Pokazanie jak kształtują się wydatki na media w Polsce i na świecie (przykładowe rynki w kontekście ich siły nabywczej). Uczestnik szkolenia zapazna się z kształtem rynku mediów w Polsce: jakie są wydatki na media, jaka jest ich sezonowość, jaka jest ich struktura (media-mix), kim są najwięksi klienci i największe kategorie reklamowe oraz jak duża jest konkurencja, by przebić się do świadomości potencjalnych konsumentów (szum reklamowy). Zdobędziesz ogólną wiedzę o rynku mediów w Polsce. 3. Proces planowania mediów Pokazanie podejścia do planowania komunikacji w mediach i elementów, które trzeba wziąć pod uwagę, żeby zaplanować skuteczną komunikację, zrealizować cele biznesowe marki i nie zostać przytłoczonym przez działania konkurencji. Uczestnik przejdzie przez wszystkie etapy planowania strategii mediowej: analizę rynku i konkurencji, wyznaczanie celów i ich przełożenie na zadania mediowe stojące przed komunikowaniem marki, zdefiniowanie grupy celowej na bazie celów i badań marketingowych, skonstruowanie ramowej strategii, zbudowanie kalendarza działań oraz przełożenie strategii mediowej na operacyjny zakup mediow, by następnie zaanalizować rezultaty działań i wyciągnąć kluczowe wnioski na przyszłość. Zdobędzie ogólną wiedzę na temat procesu planowania komunikacji w tym mediów.

8 2. Program Media Academy 08 Etap pierwszy (część teoretyczna) 4. Statystyki i wskaźniki mediowe Poznanie podstawowych wskaźników mediowych pozwalających zbudować kampanię w poszczególnych mediach, by była efektywna. Przedstawienie sposobów skutecznego dotarcia do największej liczby konsumentów. Wyznaczanie budżetu kampanii i wiążące się z tym pojęcia: co to jest efektywna częstotliwość i efektywny zasięg, jak wyznaczyć intensywność kampanii, co to jest średni koszt dotarcia z komunikatem do grupy celowej (CPP Cost per Point) i koszt zbudowania zasięgu kampanii na poziomie efektywnym (CPERP - Cost per Effective Reach Point). Pokazanie jak pod względem jakościowym dopasować poszczególne media do celów kampanii na bazie Affinity Index. Poznanie elementarza mediowca we wskaźnikowym wyznaczaniu budżetu kampanii. 5. Badania mediów [4 godziny] Przedstawienie badań wykorzystywanych przez agencje reklamowe i mediowe przy planowaniu komunikacji. Zapoznanie się z metodologią badań oraz jej wadami i zaletami. Poznanie głównych narzędzi funkcjonujących na rynku (AGB, TGI, Expert Monitor, Press Track, Radio Track i Gemius), ich podstawowych założeń i cech charakterystycznych. Wskazanie rodzajów badań, z których należy korzystać przy planowaniu poszczególnych mediów. Pokazanie jakiego zestawu badań i analiz potrzeba, żeby stworzyć plan komunikacji mediowej. 6. Case studies [2 godziny] Pokazanie wybranych zrealizowanych strategii mediowych, dzięki którym marki wyjątkowo dobrze realizowały swoje cele marketingowe. Obejrzenie ostatecznego kształtu projektu, w jakim pokazywany jest klientowi przez agencje mediową. Przedstawienie danych jakie projekty wygrywają na rynku.

9 2. Program Media Academy 09 Szczegółowe omówienie programu: Etap drugi (część praktyczna) 7. Podsumowanie etapu pierwszego (re-cap części teoretycznej) [4 godziny] Jako niezbędny fundament do zajęć praktycznych podsumowanie miejsca mediów w marketingu, przypomnienie kształtu i wielkości polskiego rynku mediów, elementów składowych procesu planowania mediów, kluczowych wskaźników mediowych i podstawowej wiedzy o badaniach w mediach. 8. Wyznaczanie grupy celowej [12 godzin] Na podstawie szerokich badań (ponad 36 tys. badanych rocznie) ilościowych, danych demograficznych oraz psychograficznych uczestnicy nauczą się wyznaczać: konsumentów określonych produktów, ich zachowania, stosunek do mediów i produktów, potencjał rynkowy produktu, grupę celową dla realizacji celów biznesowych marki oraz jej przełożenie na mediową grupę celową, by komunikat trafiał do właściwych osób we właściwym czasie i w wyniku tego budżet mediowy został optymalnie wykorzystany. 9. Analiza działań konkurencji Korzystając z rzeczywistych danych rynkowych, uczestnicy kursu zobaczą jak pod względem przyszłych działań marki analizować aktywność konkurencji: jak konkurencja komunikuje się z rynkiem, co komunikuje, z jaką intensywnością i częstotliwością, jak dobiera kanały komunikacji i jaką pełnią rolę, w wyniku tego ile wydaje na media i w jakich okresach. Nauczysz się jak odtworzyć strategię komunikacyjną konkurencji oraz ocenić skalę jej inwestycji na polu mediów. 10. Planowanie kampanii telewizyjnych Poznanie zasad planowania kampanii w telewizji. Omówienie podstawowych kroków, które należy wykonać, żeby poprawnie przejść ten proces, oraz oprogramowania używanego na rynku. Każda z trzech grup zajęciowych stworzy media plan telewizyjny (emisja po emisji) dla dwóch różnych produktów oraz wyznaczonych przez klienta parametrów komunikacyjnych kampanii (efektywna częstotliwość i zasięg). Praca na rzeczywistych danych i rabatach w poszczególnych telewizjach. Jej celem będzie minimalizacja budżetu kampanii i osiągnięcie celów komunikacyjnych produktu. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak optymalizować budżet telewizyjny przy zadanych parametrach mediowych kampanii.

10 2. Program Media Academy 10 Etap drugi (część praktyczna) 11. Planowanie kampanii prasowych Poznanie zasad planowania kampanii w prasie. Omówienie podstawowych kroków, które należy wykonać, żeby poprawnie przejść ten proces, oraz oprogramowania używanego na rynku. Każda z trzech grup zajęciowych stworzy media plan prasowy (emisja po emisji) dla trzech różnych produktów oraz wyznaczonych przez klienta parametrów komunikacyjnych kampanii (efektywna częstotliwość i zasięg). Praca na rzeczywistych danych i rabatach w poszczególnych tytułach prasowych i wydawnictwach. Jej celem będzie minimalizacja budżetu kampanii i osiągnięcie celów komunikacyjnych produktu. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak optymalizować budżet prasowy przy zadanych parametrach mediowych kampanii. 12. Planowanie kampanii radiowych Poznanie zasad planowania kampanii w radio. Omówienie podstawowych kroków, które należy wykonać, żeby poprawnie przejść ten proces, oraz oprogramowania używanego na rynku. Każda z trzech grup zajęciowych stworzy media plan radiowy (emisja po emisji) dla trzech różnych produktów oraz wyznaczonych przez klienta parametrów komunikacyjnych kampanii (efektywna częstotliwość i zasięg). Praca na rzeczywistych danych i rabatach w poszczególnych radiostacjach. Jej celem będzie minimalizacja budżetu kampanii i osiągnięcie celów komunikacyjnych produktu. Uczestnicy kursu dowiedzą się jak optymalizować budżet radiowy przy zadanych parametrach mediowych kampanii. 13. Planowanie kampanii reklamy zewnętrznej [4 godziny] Poznanie zasad planowania kampanii reklamy zewnętrznej. Omówienie podstawowych kroków, które należy wykonać, żeby poprawnie przejść ten proces, oraz oprogramowania używanego na rynku. Każda z trzech grup zajęciowych stworzy plan kampanii wykorzystujący reklamę zewnętrzną dla trzech produktów oraz wyznaczonych przez klienta parametrów komunikacyjnych kampanii (efektywna częstotliwość i zasięg). Praca na rzeczywistych danych i cenach netto różnych nośników reklamy zewnętrznej. Uczestnicy szkolenia poznają specyfikę medium i poszczególnych nośników oraz ich rozmieszczenia geograficznego. Zobaczą jak można kreatywnie wykorzystać potencjał reklamy zewnętrznej.

11 2. Program Media Academy 11 Etap drugi (część praktyczna) 14. Planowanie kampanii internetowych Poznanie zasad planowania kampanii w internecie. Omówienie podstawowych kroków, które należy wykonać, żeby poprawnie przejść ten proces, oraz oprogramowania używanego na rynku. Każda z trzech grup zajęciowych stworzy media plan internetowy dla trzech różnych produktów oraz wyznaczonych przez klienta parametrów komunikacyjnych kampanii (efektywna częstotliwość i zasięg). Praca na rzeczywistych danych i rabatach u poszczególnych dostawców. Jej celem będzie minimalizacja budżetu kampanii i osiągnięcie celów komunikacyjnych produktu. Uczestnicy szkolenia zdobęda wiedzę jak wykorzystać specyfikę internetu w celu zbudowania skutecznie zasięgu kampanii i jak wykorzystać medium do budowania społeczności wokół marki i sprzedaży produktu. 15. Sztuka prezentacji Poznanie zasad prowadzenia wystąpień publicznych. Dowiedzenie się o znaczeniu postawy, gestykulacji i tonu głosu. Dzięki ćwiczeniom z profesjonalnym trenerem uczestnicy szkolenia nauczą się występować przed audytorium i prowadzić prezentacje. Jest to kluczowy element każdego projektu, gdyż nawet najlepsza strategia może nie zostać wdrożona, jeśli zostanie w nieodpowiedni sposób sprzedana czy wewnętrznie czy zewnętrznie. 16. Audyt mediowy [4 godziny] Uświadomienie roli, jaką w procesie planowania i zakupu mediów odgrywa audyt mediowy. Zobaczenie jakimi kryteriami kierują się profesjonalni audytorzy mediowi oceniający strategię, koszty i finalny produkt jakim jest zakup kampanii w mediach. Uczestnicy szkolenia poznają jak wygląda podsumowanie pracy agencji mediowej na rzecz klienta i dlaczego audytor mediowy rekomenduje współpracę z tą agencją mediową lub inną. Praca uczestników szkolenia w końcowej fazie zostanie poddana profesjonalnemu audytowi mediowemu, który uzasadni swoje rekomendacje klientowi.

12 2. Program Media Academy 12 Etap drugi (część praktyczna) 17. Case study, czyli kompleksowe budowanie strategii mediowej w praktyce [28 godzin] Praca nad realną strategia mediową w sześcio-, siedmioosobowych zespołach pod okiem najlepszych praktyków na rynku mediowy. Przygotowana prezentacja będzie odpowiedzią na realny brief klienta przy użyciu prawdziwych danych i badań. Budując prawdziwą strategię, uczestnicy przejdą wszystkie kroki, które poznali podczas ćwiczeń: analizę rynku, w tym konkurencji, definiowanie celów kampanii, analizę grupy docelowej, dobór kanałów komunikacji, kalendarz działań, budżetowanie, kreatywne rozwiązania w ramach budowania społeczności i kontekstu kampanii. Głównym zadaniem będzie przygotowanie strategii mediowej z wykorzystaniem rzeczywistych danych rynkowych, a następnie jej zaprezentowanie i sprzedanie prawdziwemu klientowi. 18. Prezentacja dla klienta Osoby wybrane przez zespół zaprezentują gotowy projekt przed klientem. Będą musiały sprzedać i obronić swoją strategię przed osobami, które z ramienia zarządów międzynarodowych korporacji odpowiadają za komunikację marketingową. To będą prawdziwi klienci, z którymi jeśli się uda najlepsi na kursie będą mieli okazję spotykać się w przyszłości. Uczestnicy kursu poznają prawdziwe oblicze pracy w agencji mediowej, zobaczą czego w rzeczywistości oczekuje klient od strategii i pracujących dla niego ludzi.

13 3. Informacje organizacyjne 13 Start Media Academy: 29 września Liczba dostępnych miejsc: Pełne szkolenie (etap pierwszy i drugi): 20 miejsc Etap pierwszy (część teoretyczna): 10 miejsc Przyjęliśmy założenia, które naszym zdaniem gwarantują najwyższa jakość przekazywanej wiedzy. Jedno z nich to ilość studentów jaka chcemy przeszkolić i wielkość grup w jakich chcemy pracować. Oznacza to ze w przypadku braku wolnych miejsc jedyną szansa pozostaje śledzenie terminu startu drugiej edycji MA. Uwagi: O przyjęciu decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń. Pierwszeńswo w naborze mają studenci 4tego i 5tego roku WSPiZ, oraz absolwenci tej uczelni. Ważne: Pod numerem otrzymasz wszystkie informacje organizacyjne Opłaty: Pełne szkolenie (etap pierwszy i drugi): 8.880,00 pln Zniżka 10% jeżeli wniesiesz opłatę do 15 lipca: 7.990,00 pln Etap pierwszy szkolenia: 2.200,00 pln Zniżka 10% jeżeli wniesiesz opłatę do 15 lipca: 1.990,00 pln Proces zgłoszenia: 1. Wypełniasz odpowiedni formularz zgłoszeniowy*. - formularz Media Academy (szkolenie pełne) - formularz Media Academ (etap pierwszy) *Formularze znajdują się na ostatnich stronach dokumentu. 2. Wpłacasz kwotę na numer konta WSPiZ: PEKAO S.A. II oddział Warszawa Wypełniony i podpisany formularz wraz z dowodem wpłaty przesyłasz na numer fax: Możesz również osobiście dostarczyć w/w dokumenty bezpośrednio do WSPiZ: ul. Jagielońska 57, Warszawa (budynek D, pokój 105) 4. Telefonicznie otrzymasz potwierdzenie zakończenia rejestracji. Informacje dodatkowe: Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię informacji w folderze informacyjnym, zajrzyj na strone do sekcji FAQ. Możesz zadać nam również pytanie poprzez Będziemy odpowiadać zgodnie z kolejnością nadsyłanych listów, lub też odpowiedż zostanie umieszczona bezpośrednio w sekcji FAQ.

14 WORK-ROOM sp. z o.o. WSPiZ im. Leona Koźmińskiego FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (Szkolenie pełne: etap pierwszy i etap drugi) MEDIA ACADEMY WARSZAWA Imię i Nazwisko: Data i miejsce urodzenia: Adres zamieszkania: ulica:... nr... nr mieszk:.... kod: miejscowość:... Adres korespondencyjny: ulica:... nr... nr mieszk:.... kod: miejscowość:... Tel./ fax (dom): Tel. kom: Jestem studentem WSPiZ (rok studiów):... Jestem absolwentem: Miejsce pracy (opcja): Opłatę za szkolenie przekazuje na konto WSPiZ: PEKAO S.A. II oddział Warszawa Kwota: 8.880,00 pln Kwota: 7.990,00* (*obowiązuje do dnia 15 lipca) Informacje o Media Academy uzyskałem/am: absolwent/student WSPiZ internet prasa - jaka?... inne - jakie?... Zgodnie z Ustawą z dnia roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niniejszych studiów, bez prawa rozpowszechniania. Data wypełnienia: Podpis kandydata: Data i podpis osoby przyjmującej: Proces zgłoszenia: 1. Wypełnij wszystkie punkty formularza. 2. Wpłać kwotę na numer konta WSPiZ. 3. Formularz wraz z dowodem wpłaty prześlij na numer: Możesz również osobiście dostarczyć w/w dokumenty bezpośrednio do WSPiZ: Ul.Jagielońska 57, Warszawa (budynek D, pokój 105) 4. Telefonicznie otrzymasz potwierdzenie rejestracji.

15 WORK-ROOM sp. z o.o. WSPiZ im. Leona Koźmińskiego FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (Szkolenie: etap pierwszy) MEDIA ACADEMY WARSZAWA Imię i Nazwisko: Data i miejsce urodzenia: Adres zamieszkania: ulica:... nr... nr mieszk:.... kod: miejscowość:... Adres korespondencyjny: ulica:... nr... nr mieszk:.... kod: miejscowość:... Tel./ fax (dom): Tel. kom: Jestem studentem WSPiZ (rok studiów):... Jestem absolwentem: Miejsce pracy (opcja): Opłatę za szkolenie przekazuje na konto WSPiZ: PEKAO S.A. II oddział Warszawa Kwota: 2.200,00 pln Kwota: 1.990,00* (*obowiązuje do dnia 15 lipca) Informacje o Media Academy uzyskałem/am: absolwent/student WSPiZ internet prasa - jaka?... inne - jakie?... Zgodnie z Ustawą z dnia roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niniejszych studiów, bez prawa rozpowszechniania. Data wypełnienia: Podpis kandydata: Data i podpis osoby przyjmującej: Proces zgłoszenia: 1. Wypełnij wszystkie punkty formularza. 2. Wpłać kwotę na numer konta WSPiZ. 3. Formularz wraz z dowodem wpłaty prześlij na numer: Możesz również osobiście dostarczyć w/w dokumenty bezpośrednio do WSPiZ: Ul.Jagielońska 57, Warszawa (budynek D, pokój 105) 4. Telefonicznie otrzymasz potwierdzenie rejestracji.

Zostań absolwentem Media Academy i wejdź do realnego świata biznesu!

Zostań absolwentem Media Academy i wejdź do realnego świata biznesu! Zostań absolwentem Media Academy i wejdź do realnego świata biznesu! Szkolenie edycja 2007 Spis treści 02 3 Ramowe zestawienie etapów szkolenia 3 etap pierwszy (część teoretyczna) 1. Podstawy marketingu

Bardziej szczegółowo

Launch. przygotowanie i wprowadzanie nowych produktów na rynek

Launch. przygotowanie i wprowadzanie nowych produktów na rynek Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Prosimy o kontakt: e-mail: kontakt@mr-db.pl tel. +48 606 356 999 www.mr-db.pl MRDB Szkolenie otwarte: Launch przygotowanie i wprowadzanie nowych produktów

Bardziej szczegółowo

Badanie Media na rynku budowlanym to analiza efektywności dotarcia z przekazem informacyjnym do różnych odbiorców materiałów i usług budowlanych

Badanie Media na rynku budowlanym to analiza efektywności dotarcia z przekazem informacyjnym do różnych odbiorców materiałów i usług budowlanych Badanie Media na rynku budowlanym to analiza efektywności dotarcia z przekazem informacyjnym do różnych odbiorców materiałów i usług budowlanych Chcesz wiedzieć Jaki jest na najefektywniejszy kanał dotarcia

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing ZARZĄDZANIE MARKĄ Doradztwo i outsourcing Pomagamy zwiększać wartość marek i maksymalizować zysk. Prowadzimy projekty w zakresie szeroko rozumianego doskonalenia organizacji i wzmacniania wartości marki:

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KONKURS NA NAJLEPSZY BIZNES PLAN. Adres zameldowania (ulica, nr domu/mieszkania, kod pocztowy, miejscowość, województwo)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KONKURS NA NAJLEPSZY BIZNES PLAN. Adres zameldowania (ulica, nr domu/mieszkania, kod pocztowy, miejscowość, województwo) Załącznik nr 1 do regulaminu Konkursu na Najlepszy Biznes Plan FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KONKURS NA NAJLEPSZY BIZNES PLAN Imię Nazwisko PESEL Adres zameldowania (ulica, nr domu/mieszkania, kod pocztowy, miejscowość,

Bardziej szczegółowo

WDRAŻANIE PROGRAMU MENTORINGU W ORGANIZACJI

WDRAŻANIE PROGRAMU MENTORINGU W ORGANIZACJI Szkolenie otwarte WDRAŻANIE PROGRAMU MENTORINGU W ORGANIZACJI 19 20 maja 2015 r. Grupa Doradcza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k. ul. Grzyśki 16, 40-560 Katowice Tel. 32 253 67 14 15 fax 32

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI DLA MENEDŻERÓW PEROSNALNYCH

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI DLA MENEDŻERÓW PEROSNALNYCH Podyplomowe Studium ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI DLA MENEDŻERÓW I EDYCJA - PŁOCK Płock, lipiec 2011r. Akademia Leona Koźmińskiego oraz Centrum Edukacji Grupa ORLEN ogłaszają rekrutację na dwusemestralne

Bardziej szczegółowo

Skuteczne relacje z mediami

Skuteczne relacje z mediami Wydawnictwo Raciborskie Media oraz agencja marketingu i public relations INTRO PR serdecznie zapraszają na szkolenia otwarte Akademii Kreowania Wizerunku Skuteczne relacje z mediami Płatne artykuły i reklamy

Bardziej szczegółowo

S Y L A B U S - d l a s z k o l e ń REZULTAT O3 DZIAŁANIA: O3-A2 PROJEKTU E-GOVERNMENT 2.0 W PRAKTYCE

S Y L A B U S - d l a s z k o l e ń REZULTAT O3 DZIAŁANIA: O3-A2 PROJEKTU E-GOVERNMENT 2.0 W PRAKTYCE P R O G R A M Y K S Z T A Ł C E N I A S Y L A B U S - d l a s z k o l e ń REZULTAT O3 DZIAŁANIA: O3-A2 PROJEKTU E-GOVERNMENT 2.0 W PRAKTYCE KRAKÓW 2015 1 Spis treści NARZĘDZIA WEB 2.0 W SEKTORZE PUBLICZNYM

Bardziej szczegółowo

KWALIFIKACJE ABSOLWENTA: Absolwent specjalności Branding jest przygotowany do realizacji zadań zawodowych w trzech obszarach:

KWALIFIKACJE ABSOLWENTA: Absolwent specjalności Branding jest przygotowany do realizacji zadań zawodowych w trzech obszarach: PLAN STUDIÓW NA KIERUNKU: Komunikacja wizerunkowa (reklama, public relations, branding) Studia niestacjonarne II stopnia (magisterskie) SPECJALNOŚĆ: branding PROGRAM OBOWIĄZUJĄCY OD ROKU AKADEMICKIEGO

Bardziej szczegółowo

group Brief Marketingowy

group Brief Marketingowy 2 1. Sytuacja 1.1 Wyzwanie 1.1.1. Na czym polega wyzwanie dla marki/oferty Firmy w Polsce? 1.1.2. Z czego wynika? wg Firmy 1.1.3. Na jakiej podstawie zostało zdefiniowane? badania; doświadczenie; wyniki

Bardziej szczegółowo

Sztuka wystąpień publicznych

Sztuka wystąpień publicznych Sztuka wystąpień publicznych Budowanie wizerunku Relacje z mediami Szkolenie jest interaktywną metodą nauczania i doskonalenia umiejętności z zakresu wystąpień publicznych, budowania relacji z mediami

Bardziej szczegółowo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Człowiek najlepsza inwestycja E-MARKETING

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Człowiek najlepsza inwestycja E-MARKETING E-MARKETING Skuteczny marketing = skuteczna sprzedaż. Nasi klienci coraz więcej czasu spędzają w internecie i to tu szukają produktów i usług. Siła oddziaływania informacji umieszczonej w sieci jest ogromna.

Bardziej szczegółowo

horyzonty formuła in-company 20 lat Akademia Zarządzania Strategicznego dla TOP MANAGEMENTU program dostosowany do specyfiki branżowej klienta

horyzonty formuła in-company 20 lat Akademia Zarządzania Strategicznego dla TOP MANAGEMENTU program dostosowany do specyfiki branżowej klienta 20 lat doświadczeń D O R A D Z T W O S T R A T E G I C Z N E I S E M I N A R I A Inwestycja w Zespół zwiększa szanse na sukces NO1 Nowe WŚRÓD PROGRAMÓW ZARZĄDZANIA STRATEGICZNEGO ORGANIZOWANY PRZEZ FIRMĘ

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA O PROWADZONYM ROZPOZNANIU RYNKU

INFORMACJA O PROWADZONYM ROZPOZNANIU RYNKU 1 Warszawa 22 stycznia 2015r. INFORMACJA O PROWADZONYM ROZPOZNANIU RYNKU W celu zbadania oferty rynkowej oraz oszacowania wartości zamówienia Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zwraca się z uprzejmą prośbą

Bardziej szczegółowo

Liczba godzin Punkty ECTS Sposób zaliczenia

Liczba godzin Punkty ECTS Sposób zaliczenia Wydział: Zarządzanie i Finanse Nazwa kierunku kształcenia: Zarządzanie Rodzaj przedmiotu: podstawowy Opiekun: dr Robert Nowacki Poziom studiów (I lub II stopnia): I stopnia Tryb studiów: Stacjonarne Profil

Bardziej szczegółowo

Tworzenie planu medialnego

Tworzenie planu medialnego REFORMA 2012 Tworzenie planu medialnego Dorota Błaszczyk, Julita Machowska A.27.3 Podręcznik do nauki zawodu TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY spis treści 3 Wstęp... 7 I. Przekaz reklamowy... 9 1 Komunikacja

Bardziej szczegółowo

EASY BUSINESS SYMULACJA PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ WARSZTAT OPARTY O SYMULACJĘ BIZNESU EASY BUSINESS

EASY BUSINESS SYMULACJA PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ WARSZTAT OPARTY O SYMULACJĘ BIZNESU EASY BUSINESS EASY BUSINESS SYMULACJA PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ WARSZTAT OPARTY O SYMULACJĘ BIZNESU EASY BUSINESS Na bazie symulacji EASY BUSINESS może być prowadzone szkolenie lub cykl szkoleń z tematyki

Bardziej szczegółowo

Brief klienta. Agencja Kreatywna NADi ul. Batorego 31 lok. 5 92-308 Łódź. tel. +48 502 285 578 nadi@nadi.pl www.nadi.pl. (Nazwa firmy) (Adres)

Brief klienta. Agencja Kreatywna NADi ul. Batorego 31 lok. 5 92-308 Łódź. tel. +48 502 285 578 nadi@nadi.pl www.nadi.pl. (Nazwa firmy) (Adres) Agencja Kreatywna NADi ul. Batorego 31 lok. 5 92-308 Łódź Brief klienta tel. +48 502 285 578 nadi@nadi.pl www.nadi.pl.......................................... (Nazwa firmy).............................................................................................................................

Bardziej szczegółowo

PLANOWANIE KAMPANII DIGITAL

PLANOWANIE KAMPANII DIGITAL SZKOLENIE DEDYKOWANE BROSZURA INFORMACYJNA PLANOWANIE KAMPANII DIGITAL Naucz się tworzyć skuteczne i angażujące kampanie w internecie! Dowiedz się, jak planować skuteczne i angażujące kampanie w internecie.

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIE. Kreacja skutecznej reklamy. tel: ; fax: ;

SZKOLENIE. Kreacja skutecznej reklamy. tel: ; fax: ; SZKOLENIE Kreacja skutecznej reklamy tel: +48 22 100-48-96; fax: +48 22 300-52-79; e-mail: biuro@akademiaasap.pl TRENERZY DORADCY TRENERZY i KONSULTANCI NASZA MISJA DOSTARCZENIE RZETELNEJ INFORMACJI POZWALAJĄCEJ

Bardziej szczegółowo

ZWROT PODATKU VAT NALICZONEGO W INNYM PAŃSTWIE UNII EUROPEJSKIEJ

ZWROT PODATKU VAT NALICZONEGO W INNYM PAŃSTWIE UNII EUROPEJSKIEJ ZWROT PODATKU VAT NALICZONEGO W INNYM PAŃSTWIE UNII EUROPEJSKIEJ Informacje o usłudze Numer usługi 2016/01/12/8058/982 Cena netto 599,00 zł Cena brutto 599,00 zł Cena netto za godzinę 0,00 zł Cena brutto

Bardziej szczegółowo

Wzór Rocznego planu działań informacyjnych i promocyjnych

Wzór Rocznego planu działań informacyjnych i promocyjnych Załącznik nr 1 do Wytycznych w zakresie informacji i promocji programów operacyjnych polityki spójności na lata 2014-2020 Wzór Rocznego planu działań informacyjnych i promocyjnych WŁAŚCIWE ZESTAWIENIE

Bardziej szczegółowo

PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻER INNOWACJI

PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻER INNOWACJI Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora zapraszają na PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻER INNOWACJI Warszawa, październik 2011 r. czerwiec 2012 r. PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻER INNOWACJI Studia prowadzone

Bardziej szczegółowo

Narzędzia skutecznego zakupowca

Narzędzia skutecznego zakupowca Narzędzia skutecznego zakupowca O nas LUQAM Quality Service Group jest firmą doradczą o szerokim zakresie usług. Zajmujemy się realizacją projektów i programów związanych przede wszystkim z poprawą wewnętrznej

Bardziej szczegółowo

ccess imple OFERTA SZKOLENIOWA CELE SZKOLENIA Strona 1

ccess imple OFERTA SZKOLENIOWA CELE SZKOLENIA Strona 1 Strona 1 OFERTA SZKOLENIOWA CELE SZKOLENIA Szkolenie skierowane jest do osób planujących zdawać egzamin CFA level 1 oraz do wszystkich, którzy pragną zdobyć, usystematyzować lub pogłębićwiedzę z zakresu

Bardziej szczegółowo

Wzór Rocznego planu działań informacyjnych i promocyjnych. dla (pełna nazwa programu)

Wzór Rocznego planu działań informacyjnych i promocyjnych. dla (pełna nazwa programu) Załącznik nr 1 do Wytycznych w zakresie informacji i promocji programów operacyjnych polityki spójności na lata 2014-2020 Wzór Rocznego planu działań informacyjnych i promocyjnych na r. dla (pełnzwa programu)

Bardziej szczegółowo

ODPOWIEDZIALNOŚĆ W BIZNESIE - WARSZTAT

ODPOWIEDZIALNOŚĆ W BIZNESIE - WARSZTAT ODPOWIEDZIALNOŚĆ W BIZNESIE - WARSZTAT Informacje o usłudze Numer usługi 2016/04/08/7118/7691 Cena netto 2 100,00 zł Cena brutto 2 583,00 zł Cena netto za godzinę 131,25 zł Cena brutto za godzinę 161,44

Bardziej szczegółowo

Modelowy program Praktyk tydzień 2:

Modelowy program Praktyk tydzień 2: Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Człowiek - najlepsza inwestycja. Modelowy program Praktyk tydzień 2: sprzedaż, marketing, dział handlowy

Bardziej szczegółowo

Audyt efektywności działań społecznościowych i mobilnych. Dedykowany workshop wg metodologii TRUE prowadzi dr Albert Hupa.

Audyt efektywności działań społecznościowych i mobilnych. Dedykowany workshop wg metodologii TRUE prowadzi dr Albert Hupa. workshops. Dedykowany workshop wg metodologii TRUE prowadzi dr Albert Hupa. Cel warsztatu: Przekazanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do wypracowywania optymalnego sposobu pomiaru efektywności kampanii

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI W KOMUNIKACJI

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI W KOMUNIKACJI Partner merytoryczny START: MARZEC 2017 ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI W KOMUNIKACJI EVERYTHING IS A PROJECT MYŚLENIE STRATEGICZNE, SKUTECZNE ZARZĄDZANIE PROJEKTEM, REALIZACJA ZAŁOŻONYCH CELÓW TEORIA OPARTA NA

Bardziej szczegółowo

Pomysł na przyszłość. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Pomysł na przyszłość. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Pomysł na przyszłość Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Studia a rynek pracy W 2011 roku kształciło się ponad 1 800 tys. studentów, Dyplom wyższej

Bardziej szczegółowo

REKRUTACJA I SELEKCJA

REKRUTACJA I SELEKCJA STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA I SELEKCJA UNIKALNE NA POLSKIM RYNKU STUDIA KSZTAŁCĄCE KONSUL- TANTÓW DS. REKRUTACJI PŁATNY STAŻ DLA NAJLEPSZYCH ABSOLWENTÓW W JEDNEJ Z FIRM CZŁONKOWSKICH POLSKIEGO FORUM

Bardziej szczegółowo

AdBranch BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA

AdBranch BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA AdBranch BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA Dlaczego radio? W roku 2014 na reklamodawcy z branży telekomunikacyjnej na reklamę w radio wydali blisko 150 mln złotych. Trzech największych reklamodawców to Orange,

Bardziej szczegółowo

PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻERSKIE

PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻERSKIE PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻERSKIE Jak zarządzać efektywnie - praktyczny, wieloaspektowy trening umiejętności menedżerskich TERMIN od: 21.10.2017 TERMIN do: 14.10.2018 CZAS TRWANIA:24 dni MIEJSCE: Gdańsk

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Koordynator Festiwalu BOSS

Szanowni Państwo, Koordynator Festiwalu BOSS Szanowni Państwo, w imieniu Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club zwracamy się do Państwa z ofertą współpracy przy projekcie Festiwal BOSS. Mamy nadzieję, że poniższa oferta będzie dla Państwa

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie Ryzykiem w Projekcie

Zarządzanie Ryzykiem w Projekcie II miejsce II miejsce Zarządzanie Ryzykiem w Projekcie Praktyczne warsztaty 21-22 maja 2015 Centrum Konferencyjne Golden Floor, Al. Jerozolimskie 123A, Warszawa Zarządzanie ryzykiem w projekcie obejmuje

Bardziej szczegółowo

E-MARKETING od podstaw

E-MARKETING od podstaw E-MARKETING od podstaw Poznaj skuteczne metody dotarcia do klienta 10 lutego 2017r Miejsce realizacji szkolenia: Centrum Konferencyjne WPP, Wrocław, ul. Fabryczna 10 - III piętro 8 godzin dydaktycznych

Bardziej szczegółowo

Strategia obecności marki w mediach społecznościowych i technologiach mobilnych. Dedykowany workshop wg metodologii TRUE prowadzi dr Albert Hupa.

Strategia obecności marki w mediach społecznościowych i technologiach mobilnych. Dedykowany workshop wg metodologii TRUE prowadzi dr Albert Hupa. workshops Strategia obecności marki w mediach społecznościowych i technologiach mobilnych. Dedykowany workshop wg metodologii TRUE prowadzi dr Albert Hupa. Cel warsztatu: Przekazanie wiedzy i umiejętności

Bardziej szczegółowo

Certyfikowany Program Zarządzania Karierą i Planowania Sukcesji

Certyfikowany Program Zarządzania Karierą i Planowania Sukcesji Certyfikowany Program Zarządzania Karierą i Planowania Sukcesji Uniwersytetu Stanu Pensylwania USA Kraków 04 06 Kwietnia 2012 Planowanie Sukcesji z jednym z największych autorytetów na świecie już w Polsce

Bardziej szczegółowo

XI TARGI PRACY UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W KRAKOWIE ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

XI TARGI PRACY UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W KRAKOWIE ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY XI TARGI PRACY UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W KRAKOWIE ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY 23 października 2014 Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w 11 Targach Pracy UEK. Targi Pracy są najskuteczniejszą formą

Bardziej szczegółowo

Firmowe Call Center krok po kroku

Firmowe Call Center krok po kroku OFERTA SZKOLENIOWA Firmowe Call Center krok po kroku TELEAKADEMIA to profesjonalne centrum szkoleniowe mające swoją siedzibę w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. TELEAKADEMIA realizuje szkolenia

Bardziej szczegółowo

MARKETING INTERNETOWY WPROWADZENIE

MARKETING INTERNETOWY WPROWADZENIE SZKOLENIE DEDYKOWANE BROSZURA INFORMACYJNA MARKETING INTERNETOWY WPROWADZENIE Poznasz potęgę marketingu internetowego i jego miejsce wśród innych obszarów komunikacji marketingowej. Dowiesz się kim są

Bardziej szczegółowo

SPRZEDAJĄC Z ALGORYTMEM

SPRZEDAJĄC Z ALGORYTMEM SPRZEDAJĄC Z ALGORYTMEM 1 CZYLI JAK ZDOBYĆ KLIENTA W GAZECIE LOKALNEJ Warsztaty dla pracowników działów reklamy i promocji gazet lokalnych Zakopane, 16-18 października 2013, Prowadzą: Mariusz Bilski, trener

Bardziej szczegółowo

Warszawa, 20 marca 2008 r. Szanowni Państwo,

Warszawa, 20 marca 2008 r. Szanowni Państwo, Warszawa, 20 marca 2008 r. Szanowni Państwo, w imieniu Fundacji dla Polski serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w II edycji szkoleń Ekonomia na ulicy skierowanych do pracowników i współpracowników

Bardziej szczegółowo

AIESEC. Rekrutacja Wewnętrzna TMP Q1 2014. Łódź. Booklet

AIESEC. Rekrutacja Wewnętrzna TMP Q1 2014. Łódź. Booklet AIESEC Łódź Rekrutacja Wewnętrzna TMP Q1 2014 Booklet Hej, AIESEC! Tym bookletem i jeszcze kilkoma długimi mailami mam przyjemność ogłosić początek rekrutacji wewnętrznej TMP (czyli na pozycje OC) w naszym

Bardziej szczegółowo

WWW.BRANDBLOODSTREAM.COM STRATEGIA TWORZENIA I ROZWOJU MAREK NOWEJ ERY START

WWW.BRANDBLOODSTREAM.COM STRATEGIA TWORZENIA I ROZWOJU MAREK NOWEJ ERY START WWW.BRANDBLOODSTREAM.COM STRATEGIA TWORZENIA I ROZWOJU MAREK NOWEJ ERY START INTEGRAL DEVELOPMENT DLA MAREK NOWEJ ERY Na polskim rynku pojawia się coraz więcej marek nowej ery są to marki, które powstały

Bardziej szczegółowo

Skuteczna sprzedaż usług serwisowych

Skuteczna sprzedaż usług serwisowych Szkolenie otwarte Skuteczna sprzedaż usług serwisowych 28-29 maja 2015 r. Katowice Grupa Doradcza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k. ul. Grzyśki 16, 40-560 Katowice Tel. 32 253 67 14 15 fax

Bardziej szczegółowo

Systematyczne budowanie relacji z Darczyńcami indywidualnymi. Jak budować relacje z bazą danych? Piotr Cejnóg

Systematyczne budowanie relacji z Darczyńcami indywidualnymi. Jak budować relacje z bazą danych? Piotr Cejnóg Systematyczne budowanie relacji z Darczyńcami indywidualnymi. Jak budować relacje z bazą danych? Piotr Cejnóg Agenda Definicje Planowanie kampanii Ważne kroki Tekst i grafika Kryteria oceny Telemarketing

Bardziej szczegółowo

Fundamenty Sprzedaży Profesjonalnej

Fundamenty Sprzedaży Profesjonalnej Fundamenty Sprzedaży Profesjonalnej 16-18 października 2013 r. Centrum Biznesowe Horizon, Warszawa Cena: 3 200 zł Fundamenty Sprzedaży Profesjonalnej Ograniczone lub zamrożone budżety, odkładanie w czasie

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS ZADANIA - BRIEF MEDIOWY

SZCZEGÓŁOWY OPIS ZADANIA - BRIEF MEDIOWY SZCZEGÓŁOWY OPIS ZADANIA - BRIEF MEDIOWY I. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest zakup czasu antenowego w stacjach telewizyjnych i radiowych oraz zapewnienie emisji spotów reklamowych dla kampanii

Bardziej szczegółowo

Techniki efektywnej prezentacji i autoprezentacji w biznesie

Techniki efektywnej prezentacji i autoprezentacji w biznesie Techniki efektywnej prezentacji i autoprezentacji w biznesie LondonSAM Polska, Kraków 2014 Opis szkolenia Umiejętność skutecznego komunikowania się jest we współczesnym biznesie sprawą kluczową, a jednym

Bardziej szczegółowo

oferta dla Marketingu

oferta dla Marketingu ! oferta dla Marketingu Warsztaty współpracy Marketing - Sprzedaż. Szkolenia kompetencyjne dla Działu Marketingu. Doradztwo przetargowe i efektywna współpraca z Agencją.. WARSZTATY WSPÓŁPRACY MARKETING

Bardziej szczegółowo

Cel warsztatu: Wypracowanie metod oceny zwrotu z inwestycji i sprzedaży w mediach społecznościowych i technologiach mobilnych

Cel warsztatu: Wypracowanie metod oceny zwrotu z inwestycji i sprzedaży w mediach społecznościowych i technologiach mobilnych workshops Return on investment (ROI) i Return on sales (ROS) w mediach społecznościowych i technologiach mobilnych. Dedykowany workshop wg metodologii TRUE prowadzi dr Albert Hupa. Cel warsztatu: Wypracowanie

Bardziej szczegółowo

Osiągnięcie stopnia zawodowego Certyfikowanego Konsultanta ds. Finansowych

Osiągnięcie stopnia zawodowego Certyfikowanego Konsultanta ds. Finansowych Czym jest System Standardów? Jest to system stopni zawodowych w systemie bankowym powstały z inicjatywy Banków i Szkół Bankowych oraz ZBP, służący stałemu podnoszeniu kwalifikacji zawodowych kadr finansowych

Bardziej szczegółowo

Światowy Polonista intensywny kurs języka i kultury polskiej dla zagranicznych studentów filologii polskiej

Światowy Polonista intensywny kurs języka i kultury polskiej dla zagranicznych studentów filologii polskiej INFORMACJE DOTYCZĄCE KURSU JĘZYKA POLSKIEGO DLA ZAGRANICZNYCH STUDENTÓW FILOLOGII POLSKIEJ - 120 H Szkoła Języka Polskiego i Języków Obcych e-mail: office@makilen.pl MAKILEN www.makilen.pl ul. Ariańska

Bardziej szczegółowo

Niezależni Konsultanci Rynku Nieruchomości

Niezależni Konsultanci Rynku Nieruchomości Niezależni Konsultanci Rynku Nieruchomości widzimy więcej... O nas FYI - naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług dla podmiotów działających na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce.

Bardziej szczegółowo

Reklama na Facebooku - szkolenie rozproszone

Reklama na Facebooku - szkolenie rozproszone Reklama na Facebooku - szkolenie rozproszone Program szkolenia Informacje o szkoleniu. Reklamowe możliwości Facebooka uznawane są za jedne z najbardziej zaawansowanych na świecie. W łatwy sposób można

Bardziej szczegółowo

oferta dla Agencji Szkolenia eksperckie Klient-Agencja. Szkolenia kompetencyjne dla Agencji.

oferta dla Agencji Szkolenia eksperckie Klient-Agencja. Szkolenia kompetencyjne dla Agencji. oferta dla Agencji Szkolenia eksperckie Klient-Agencja. Szkolenia kompetencyjne dla Agencji. Sesje coachingu współpracy połączonych zespołów Klient-Agencja. SZKOLENIA EKSPERCKIE KLIENT - AGENCJA System

Bardziej szczegółowo

DYPLOM POST-MBA: STRATEGICZNE ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

DYPLOM POST-MBA: STRATEGICZNE ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI DYPLOM POST-MBA: STRATEGICZNE ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI TERMIN od: TERMIN do: CZAS TRWANIA:12 dni MIEJSCE: CENA: 7600 zł netto Tempo i złożoność funkcjonowania organizacji sprawia, że udana realizacja firmowych

Bardziej szczegółowo

Nowelizacja Kodeksu Cywilnego w zakresie sprzedaży, rękojmi i gwarancji, z uwzględnieniem umów o dzieło i roboty budowlane. Nowe prawo konsumenckie.

Nowelizacja Kodeksu Cywilnego w zakresie sprzedaży, rękojmi i gwarancji, z uwzględnieniem umów o dzieło i roboty budowlane. Nowe prawo konsumenckie. Nowelizacja Kodeksu Cywilnego w zakresie sprzedaży, rękojmi i gwarancji, z uwzględnieniem umów o dzieło i roboty budowlane. Nowe prawo konsumenckie. 27-28 kwietnia 2015 Golden Floor, Al. Jerozolimskie

Bardziej szczegółowo

Audyt wewnętrzny. Program przygotowujący do wykonywania zawodu. Program szkoleniowy: Audyt wewnętrzny

Audyt wewnętrzny. Program przygotowujący do wykonywania zawodu. Program szkoleniowy: Audyt wewnętrzny Program przygotowujący do wykonywania zawodu Potrzeba Zaczynam pracę w audycie. Przeczytałem standardy, ale chciałbym się dowiedzieć, jak ta praca wygląda w praktyce Data: Od 21 października Miejsce: Warszawa

Bardziej szczegółowo

MBA Zarządzanie Strategiczne. Politechnika Gdańska oferuje i zaprasza do uczestnictwa w programie MBA: Zarządzanie Strategiczne.

MBA Zarządzanie Strategiczne. Politechnika Gdańska oferuje i zaprasza do uczestnictwa w programie MBA: Zarządzanie Strategiczne. Zaproszenie na studia MBA MBA Zarządzanie Strategiczne Politechnika Gdańska oferuje i zaprasza do uczestnictwa w programie MBA: Zarządzanie Strategiczne. Prowadzony w języku angielskim Program MBA Politechniki

Bardziej szczegółowo

OFERTA SZKOLENIOWA. Branding metody tworzenia i rozwoju marek szkolenie 1-dniowe, 8-godzinne

OFERTA SZKOLENIOWA. Branding metody tworzenia i rozwoju marek szkolenie 1-dniowe, 8-godzinne OFERTA SZKOLENIOWA Branding metody tworzenia i rozwoju marek szkolenie 1-dniowe, 8-godzinne 03.03.2016 Ramowy program szkolenia: DZIAŁ SZKOLEŃ PIM tel/fax (85) 874 43 88 szkolenia@izbamleka.pl ul. Mickiewicza

Bardziej szczegółowo

Internet PR w praktyce Urszula Kandefer Łukasz Zawadowski Internet + PR = Internet PR Znaczenie Internetu do kreowania wizerunku Internet podstawowe źródło informacji Wzrost znaczenia internetu rozwój

Bardziej szczegółowo

Usłyszcie o nas! Reklama w służbie fundraisera

Usłyszcie o nas! Reklama w służbie fundraisera Usłyszcie o nas! Reklama w służbie fundraisera Michał Rżysko, Centrum Myśli Jana Pawła a II Kraków, 17.06.2011 Kryteria SMART Kampania jest projektem, powinna spełniać kryteria SMART S M A R T specific

Bardziej szczegółowo

Propozycja współpracy

Propozycja współpracy Propozycja współpracy W JAKICH REALIACH DZIAŁAMY? Duża dynamika zmian na rynku Konieczność permanentnego nadążania za zmianami w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów Duże tempo pracy Presja czasu i

Bardziej szczegółowo

Audyt wewnętrzny. Potrzeba. Rozwiązanie. Cele szkolenia. Korzyści. Dla kogo?

Audyt wewnętrzny. Potrzeba. Rozwiązanie. Cele szkolenia. Korzyści. Dla kogo? Początek programu: Poznań: 24 września 2012 Warszawa: 8 listopada 2012 r. Wrocław: 12 grudnia 2012 r. Audyt wewnętrzny Potrzeba Opiekun Klienta - dla Klientów w Warszawie Aleksandra Krempin Tel. +48 22

Bardziej szczegółowo

Przebieg usługi w przedsiębiorstwie Projekt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Zarządzanie kompetencjami w MSP

Przebieg usługi w przedsiębiorstwie Projekt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Zarządzanie kompetencjami w MSP Przebieg usługi w przedsiębiorstwie Projekt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Zarządzanie kompetencjami w MSP Usługa szkoleniowo doradcza z zakresu zarządzania kompetencjami w MSP jest realizowana

Bardziej szczegółowo

Szkolenie: PRiSM Practitioner - Zrównoważone Zarządzanie Projektami - Warsztaty akredytowane przez GPM Global

Szkolenie: PRiSM Practitioner - Zrównoważone Zarządzanie Projektami - Warsztaty akredytowane przez GPM Global Szkolenie: PRiSM Practitioner - Zrównoważone Zarządzanie Projektami - Warsztaty akredytowane przez GPM Global Temat: Szkolenie: PRiSM Practitioner - Zrównoważone Zarządzanie Projektami - Warsztaty akredytowane

Bardziej szczegółowo

Eksperci Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER serdecznie zapraszają do udziału w szkoleniu: Opis szkolenia:

Eksperci Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER serdecznie zapraszają do udziału w szkoleniu: Opis szkolenia: Eksperci serdecznie zapraszają do udziału w szkoleniu: Profesjonalna prezentacja firmy na targach - 2-dniowe warsztaty praktyczne dla wystawców w zakresie budowania wizerunku firmy podczas targów branżowych.

Bardziej szczegółowo

Zaprasza do udziału w Targach Pracy Wybierz lepszy start w przyszłość Kraków, 19 kwietnia 2011 r. OFERTA DLA FIRM

Zaprasza do udziału w Targach Pracy Wybierz lepszy start w przyszłość Kraków, 19 kwietnia 2011 r. OFERTA DLA FIRM Biuro Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie Zaprasza do udziału w Targach Pracy Wybierz lepszy start w przyszłość Kraków, 19 kwietnia 2011 r. OFERTA DLA FIRM 1 Szanowni Państwo! Biuro

Bardziej szczegółowo

Katedra Marketingu. Wydział Zarządzania. Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej PRYZMAT

Katedra Marketingu. Wydział Zarządzania. Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej PRYZMAT Katedra Marketingu Wydział Zarządzania Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej PRYZMAT Drogi studencie! Dziękujemy, że zainteresowała Cię oferta Katedry Marketingu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego!

Bardziej szczegółowo

PR to nie potwór. Po co firmie PR?

PR to nie potwór. Po co firmie PR? Oferta W swojej codziennej pracy pomagamy firmom w budowaniu dobrego wizerunku i wzmocnieniu pozycji marki. Staramy się wykorzystać jak najwięcej dostępnych form i narzędzi komunikacji, aby dotrzeć z informacją

Bardziej szczegółowo

ZGŁOSZENIE POMYSŁU do Konkursu INNOWACYJNY POMYSŁ 2008

ZGŁOSZENIE POMYSŁU do Konkursu INNOWACYJNY POMYSŁ 2008 ZGŁOSZENIE POMYSŁU do Konkursu INNOWACYJNY POMYSŁ 2008 KONKURS Zgłoszenie pomysłu do Konkursu należy przysłać do 17 listopada, e-mailem na adres konkurs@uni.lodz.pl Rozstrzygnięcie Konkursu do 12 grudnia

Bardziej szczegółowo

Ochrona własności przemysłowej jako niezbędny element skutecznej komercjalizacji - zasady, procedury i związane z tym koszty

Ochrona własności przemysłowej jako niezbędny element skutecznej komercjalizacji - zasady, procedury i związane z tym koszty Strona 1 Ochrona własności przemysłowej jako niezbędny element skutecznej komercjalizacji - zasady, procedury i związane z tym koszty Termin: 12-13.05.2014 r. - Poznań CEL SZKOLENIA: Celem szkolenia jest

Bardziej szczegółowo

Nowoczesne strategie sprzedażytrening

Nowoczesne strategie sprzedażytrening Nowoczesne strategie sprzedażytrening dla handlowców Informacje o usłudze Numer usługi 2016/06/08/6568/10585 Cena netto 1 550,00 zł Cena brutto 1 550,00 zł Cena netto za godzinę 96,88 zł Cena brutto za

Bardziej szczegółowo

STRATEGIA CENOWA: ZARZĄDZANIE CENĄ (PRICING)

STRATEGIA CENOWA: ZARZĄDZANIE CENĄ (PRICING) Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Prosimy o kontakt: e-mail: kontakt@mr-db.pl tel. +48 606 356 999 www.mr-db.pl MRDB Szkolenie otwarte: STRATEGIA CENOWA: ZARZĄDZANIE CENĄ (PRICING) dla wyższej

Bardziej szczegółowo

PEP Personal Efficiency Program

PEP Personal Efficiency Program Termin szkolenia: 10 czerwca 2013 r. Miejsce szkolenia: Etap I Warszawa pozostałe etapy u Klienta PEP Personal Efficiency Program Nie ma nic łatwiejszego niż być zajętym i nic trudniejszego niż być efektywnym

Bardziej szczegółowo

PROPONOWANE MODUŁY SZKOLENIOWE - TEMATYKA. przedstawienie się;

PROPONOWANE MODUŁY SZKOLENIOWE - TEMATYKA. przedstawienie się; I DZIEŃ COACHING ZESPOŁU PROPONOWANE MODUŁY SZKOLENIOWE - TEMATYKA MODUŁ TEMATYKA ZAJĘĆ przedstawienie się; SESJA WSTĘPNA przedstawienie celów i programu szkoleniowego; analiza SWOT moja rola w organizacji

Bardziej szczegółowo

SPORTS_GOL Piłkarska Oferta Specjalna + EURO2012

SPORTS_GOL Piłkarska Oferta Specjalna + EURO2012 + EURO2012 Marketing Sportowy Sport był, jest i będzie najbardziej uniwersalną platformą sponsoringową, pozwala na masowe dotarcie do konsumentów. Marketing Sportowy w Internecie Internet to doskonałe

Bardziej szczegółowo

Case study. Divante zwiększa sprzedaż w sklepie marki Caterina

Case study. Divante zwiększa sprzedaż w sklepie marki Caterina Case study Divante zwiększa sprzedaż w sklepie marki Caterina O kliencie Caterina to znana marka odzieżowa typu premium, posiadająca swoje sklepy stacjonarne w ponad 20 miastach w Polsce. Istnieje na rynku

Bardziej szczegółowo

SET DLA PROFESJONALISTÓW

SET DLA PROFESJONALISTÓW Jesteśmy członkiem: Pomagamy: SET DLA PROFESJONALISTÓW SZKOLENIA BEZPŁATNE Temat: BUDOWANIE I ROZWÓJ EFEKTYWNYCH STRUKTUR TRENERSKICH Informator dla Uczestnika " Stwarzamy możliwości do rozwoju kreując

Bardziej szczegółowo

Promuj swój biznes... samodzielnie! StartAP Akademia Przedsiębiorczości, 19 marca 2014

Promuj swój biznes... samodzielnie! StartAP Akademia Przedsiębiorczości, 19 marca 2014 Promuj swój biznes... samodzielnie! StartAP Akademia Przedsiębiorczości, 19 marca 2014 Informatykiem Kim jestem? Kim jestem? Informatykiem Przedsiębiorcą Kim jestem? Historia Patrz.pl 3 studentów ocena

Bardziej szczegółowo

Prezentacja firmy. kgb102.pl Gerard Ożarowski, ul.rogalskiego 4/34, 03-982 Warszawa, tel. (022) 762 80 33, fax: (022) 486 97 63, e-mail: biuro@

Prezentacja firmy. kgb102.pl Gerard Ożarowski, ul.rogalskiego 4/34, 03-982 Warszawa, tel. (022) 762 80 33, fax: (022) 486 97 63, e-mail: biuro@ Prezentacja firmy Gerard Ożarowski, ul.rogalskiego 4/34, 03-982 Warszawa, tel. (022) 762 80 33, fax: (022) 486 97 63, e-mail: biuro@ O firmie Nasza agencja realizuje usługi w zakresie szeroko pojętego

Bardziej szczegółowo

Kreuj eksperymentem. Magda Nojszewska & Dominik Majewski

Kreuj eksperymentem. Magda Nojszewska & Dominik Majewski Kreuj eksperymentem Magda Nojszewska & Dominik Majewski 12 / 16 Plan na dziś 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Key Performance Inidicators Jak pogłębiać wiedzę, żeby działać mądrze Czy można sprawdzić potencjał

Bardziej szczegółowo

Socjologia. jest nauką, która pozwala zrozumieć, wyjaśnić i przewidzieć procesy jakie mają miejsce we współczesnym świecie.

Socjologia. jest nauką, która pozwala zrozumieć, wyjaśnić i przewidzieć procesy jakie mają miejsce we współczesnym świecie. SOCJOLOGIA Socjologia jest nauką, która pozwala zrozumieć, wyjaśnić i przewidzieć procesy jakie mają miejsce we współczesnym świecie. BO Z NAMI NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIŁ Socjologia dostarcza wiedzy, bez

Bardziej szczegółowo

O firmie. Nasza agencja realizuje usługi w zakresie szeroko pojętego marketingu.

O firmie. Nasza agencja realizuje usługi w zakresie szeroko pojętego marketingu. Prezentacja firmy O firmie Nasza agencja realizuje usługi w zakresie szeroko pojętego marketingu. Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach: marketingu, reklamie, public relations, poligrafii, produkcji

Bardziej szczegółowo

RANKING PROGRAMÓW MBA 2012

RANKING PROGRAMÓW MBA 2012 RANKING PROGRAMÓW MBA 2012 Pytania dotyczą roku akademickiego 2011/2012. Ankietę należy wypełnić dla każdego programu oddzielnie. Ankieta dotyczy programów, które są aktywne tj. rekrutują studentów i prowadzą

Bardziej szczegółowo

Adfocus platforma RTB. Retargeting spersonalizowany.

Adfocus platforma RTB. Retargeting spersonalizowany. Adfocus platforma RTB. Retargeting spersonalizowany. 1 Czy retargeting jest mi potrzebny? Jak zaangażować pozostałe 98% aby dokonali zakupu? 2% klientów kupuje podczas pierwszej wizyty w sklepie. 2 Czy

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA WYSTAWCÓW. 22 października 2015 Wydział Zarządzania UŁ

OFERTA DLA WYSTAWCÓW. 22 października 2015 Wydział Zarządzania UŁ OFERTA DLA WYSTAWCÓW 22 października 2015 Wydział Zarządzania UŁ IDEA IDEA Uniwersyteckie Targi Pracy to coroczna inicjatywa, która łączy studentów i absolwentów z pracodawcami. Bezpośrednie spotkanie

Bardziej szczegółowo

Programmatic In-House czy w warunkach polskich to ma sens? Arkadiusz Miegoń - Mexad

Programmatic In-House czy w warunkach polskich to ma sens? Arkadiusz Miegoń - Mexad Programmatic In-House czy w warunkach polskich to ma sens? Arkadiusz Miegoń - Mexad Programmatic in-house - Szef agencji programmatic Mexad partnera DataXu w PL - Wykładowca Marketingu Internetowego na

Bardziej szczegółowo

Akademia BONY. I. Dlaczego powstaje Akademia BONY? Co to jest Akademia BONY?

Akademia BONY. I. Dlaczego powstaje Akademia BONY? Co to jest Akademia BONY? Akademia BONY BONA Polska sp. z o.o. w trosce o rozwój parkieciarzy jako pierwsza w Polsce rozpoczyna długofalowy program integracyjno-edukacyjny zatytułowany Akademia BONY. Jest on skierowany jest do

Bardziej szczegółowo

Praktyki zarządzania talentami w Polsce. Badanie House of Skills, 2015

Praktyki zarządzania talentami w Polsce. Badanie House of Skills, 2015 Praktyki zarządzania talentami w Polsce Badanie House of Skills, 2015 Co badaliśmy? Jakie zmiany dokonały się w ramach zarządzania talentami na polskim rynku w ciągu ostatnich 10 lat? Jakie praktyki i

Bardziej szczegółowo

CUSTOMER EXPERIENCE MANAGEMENT

CUSTOMER EXPERIENCE MANAGEMENT SZKOLENIE DEDYKOWANE BROSZURA INFORMACYJNA CUSTOMER EXPERIENCE MANAGEMENT Zadbaj o doświadczenia swoich klientów i naucz się nimi zarządzać. Dowiedz się czym jest Customer Experience, poznaj narzędzia

Bardziej szczegółowo

Zaawansowane negocjacje biznesowe Praktyczny warsztat umiejętności interpersonalnych. Poziom zaawansowany

Zaawansowane negocjacje biznesowe Praktyczny warsztat umiejętności interpersonalnych. Poziom zaawansowany Termin szkolenia: 9-11 grudnia 2013 r. Miejsce szkolenia: Warszawa Opiekun Klienta Agnieszka Jaworska Tel. 22 579 8242 agnieszka.jaworska@pl.ey.com academyofbusiness@pl.ey.com Ernst & Young Academy of

Bardziej szczegółowo

maciaszczyk interaktywny wzbudzamy e-mocje

maciaszczyk interaktywny wzbudzamy e-mocje maciaszczyk interaktywny wzbudzamy e-mocje Nie chcemy, żeby ludzie Cię zobaczyli. Chcemy, żeby Cię zapamiętali. Jak zbudujemy Twój wizerunek w Internecie? Kompleksowa oferta działań interactive obejmuje

Bardziej szczegółowo

Kampania nt. znaczenia ochrony powietrza dla zdrowia i jakość życia człowieka emisja spotów w radio i tv

Kampania nt. znaczenia ochrony powietrza dla zdrowia i jakość życia człowieka emisja spotów w radio i tv ZAMAWIAJĄCY MARKA CO JEST DO ZROBIENIA TERMIN DORĘCZENIA OFERT TERMIN WYBORU WYKONAWCY PODPISANIE UMOWY Ministerstwo Środowiska Kampania nt. znaczenia ochrony powietrza dla zdrowia i jakość życia człowieka

Bardziej szczegółowo

Opowiadam o marketingu i społecznościach. Social Media w służbie rekrutacji Propozycja szkolenia

Opowiadam o marketingu i społecznościach. Social Media w służbie rekrutacji Propozycja szkolenia Social Media w służbie rekrutacji Propozycja szkolenia Ponad 80% kandydatów posiada swój profil w mediach społecznościowych i jednocześnie osoby te są świadome możliwości wykorzystywania social media do

Bardziej szczegółowo