Inteligentna platforma CCTV

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Inteligentna platforma CCTV"

Transkrypt

1 OCTA kanałowy, cyfrowy multiplekser wideo, dźwięku, danych, CC oraz Fast Ethernet OCTA 4300 jest kompaktowym oraz wszechstronnym połączeniem wideo, dźwięku, danych, obsługi alarmów oraz portu Ethernet, które może być używane efektywnie w prawie wszystkich zastosowaniach CCTV. Multiplekser jednocześnie przesyła osiem sygnałów wideo z dwoma kanałami dźwiękowymi, czteroma kanałami danych, dwoma sygnałami telemetrii oraz jednym interfejsem 10/100Base-TX Fast Ethernet za pomocą jednomodowego lub wielomodowego światłowodu.

2 Nieskompresowana, 10-bitowa digitalizacja, próbkowanie nadmiarowe oraz cyfrowe filtrowanie zapewniają wysokowydajną transmisję, przekraczającą wymogi specyfikacji dla krótkich odległości EIA RS-250C. Dwukierunkowy interfejs danych RS-485/422 obsługuje transmisję danych dotyczących sterowania za pomocą wszystkich interfejsów, w tym: RS-485, TTY, Manchester, dwufazowych oraz SensorNet. Dodatkowo, moduł zapewnia także izolowane wyjścia do zaimplementowania obsługi alarmów, przez podłączenie styków drzwiowych, anty-ingerencyjnych itp Poza obsługą danych oraz dźwięku, OCTA oferuje interfejs 10/100 Mb/s Fast Ethernet z funkcją autonegocjacji, autowykrywania oraz Auto MDI/MDI-X, aby umożliwić szybkie, proste lub niezawodne połączenie. Szeroki zakres temperatury pracy tych zespołów sprawia, że OCTA 4300 jest doskonale dopasowany do zastosowań w trudnych warunkach otoczenia, takich jak monitoring ruchu drogowego, nadzór nad centrum handlowym oraz infrastrukturą przemysłową. OCTA 4300 jest wersją montowaną w podwójnej kasecie Eurocard i pasuje do szafek zasilających MC 10 lub MC 11. Może także pracować, jako jednostka wolnostojąca (wersja /SA). Wskaźniki LED zapewniają natychmiastowy wgląd w status systemu. Cechy główne ź Ośmiokanałowy cyfrowy multiplekser wideo z dźwiękiem dupleksowym, danymi, obsługą alarmów oraz portem Fast Ethernet ź 10-bitowe, nieskompresowane wideo cyfrowe ź 10/100Base-TX Fast Ethernet (IEEE 802.3) ź 4 w pełni dupleksowe kanały danych ź 2 w pełni dupleksowe kanały dźwięku w jakości stereo ź W pełni dupleksowa obsługa alarmów x2 ź Doskonały sygnał nawet na długich dystansach ź Praca bezobsługowa ź Kompaktowy montaż w Racku lub wersja wolnostojąca

3 Specyfikacja techniczna Wideo 8 Format wideo Poziom wejścia/wyjścia Przywrócenie DC (stabilizacja) Pasmo (-3 db) Rozdzielczość próbkowania NTSC, PAL 1 Vpp (±3 db) Wł. lub wył. (wybieralne) 6 MHz 10-bit 27 Mpróbek/s, 2x nadpróbkowana Zysk różnicowy <2% Faza różnicowa <1 Opóźnienie grupy SNR <33 ns >63 db (wyważone) BNC 75Ω (pozłacany centralny pin) Dane Interfejs danych Obsługa interfejsu Format danych Szybkość transmisji 4 (pełny dupleks) RS-232, 2x RS-422/485 (2 or 4-żyły) Pętla prądowa/tty/ttl/ Manchester/Dwufazowy Asynchroniczny, szeregowy DC do 1,5 Mb/s 15 Mpróbek/s Zarządzanie Wskaźniki LED stanu DC NV SYNC D1, D3 D2, D4 Wskaźnik zasilania (zielony) Brak wideo na wejściu lub wyjściu (czerwony) Połączenie w trybie pełny dupleks (zielony), lokalny (czerwony) lub zdalny błąd synchronizacji (żółty) RS-4xx aktywność danych na wejściu (czerwony/zielony = 1/0)

4 Dźwięk Pasmo Poziom wejścia/wyjścia Całkowite odkształcenie harmoniczne SNR Impedancja wejściowa Impedancja wyjściowa 2 (pełny dupleks) 20 Hz do 20 khz 16-bit 0 dbv (+6 dbv maksymalnie) <0,25% na poziomie znamionowym >75 dba 47 k Ω lub 600 Ω zrównoważona 47Ω zrównoważona Obsługa alarmów Aktywacja wejścia Wyjście Klasa przełącznika 2 (pełny dupleks) 0,5 ma Bezpieczny w razie awarii, bez potencjału 2A przy 30 VDC Parametry Środowiskowe Temperatura pracy -40 C do +74 C (-40 F do +165,2 F) Temperatura przechowywania -55 C do +85 C (-67 F do +185 F) Wilgotność względna MTBF <95% dopóki nie występuje skroplenie > h Bezpieczeństwo i EMC IEC/EN , IEC/EN 60825, IEC/EN 61000, EN , EN , EN 55022, FCC część 15 Wymagania zasilania Pobór mocy <12W (udar 2A) Jednostki montowane w Racku Jednostki wolnostojące (/SA) Szafki MC10 i MC11 11 do 16 VDC (PSA-12 DC/25 lub PSR-12 DC)

5 Fast Ethernet Metoda przełączania Interfejsy Maksymalna odległość (CAT5/5e/6) Złącze Zapamiętaj i wyślij 1x 10/100Base-TX (IEEE 802.3u) Auto MDI/MDI-X, autopolaryzacja, autonegocjacja 100m Parametry optyczne OCTA 4310 TX/RX OCTA 4350 TX/RX OCTA 4350 TX/RX ED Typ światłowodu: 1x MM (62.5) 1x SM (0.9) 1x SM (0.9) Budżet systemowy > nm > nm nm Maksymalny dystans transmisji 2 km 1 20 km 2 45 km Minimalna strata łączności 0 db 0 db 0 db Moc wyjściowa dbm / -8 dbm -4 dbm / -8 dbm -4 dbm / -8 dbm Długość fali wyjściowej 1310 nm / 1550 nm 1310 nm / 1550 nm 1310 nm / 1550 nm SC SC (inne opcjonalnie) SC (inne opcjonalnie) 1 - Z uwagi na pasmo światłowodu, maksymalny dystans transmisji może być ograniczony. 2 - Z powodu dyspersji przy 1550 nm. 3 - Dla światłowodu 50/125 μm, odjąć 4 db. Dostępne wersje i wyposażenie dodatkowe Modele Opis Typ światłowodu OCTA 4310 TX 8-kanałowy, cyfrowy multiplekser wideo z dupleksowym dźwiękiem, danymi, CC, FE 1xMM OCTA 4310 RX 8-kanałowy, cyfrowy demultiplekser wideo z dupleksowym dźwiękiem, danymi, CC, FE 1xMM OCTA 4350 TX 8-kanałowy, cyfrowy multiplekser wideo z dupleksowym dźwiękiem, danymi, CC, FE 1xSM OCTA 4350 RX 8-kanałowy, cyfrowy demultiplekser wideo z dupleksowym dźwiękiem, danymi, CC i FE 1xSM OCTA 4350 RX/ED OCTA 43XX /SA 8-kanałowy, cyfrowy demultiplekser wideo z dupleksowym dźwiękiem, danymi, CC, FE, z możliwością pracy na długich odległościach Wolnostojąca wersja modeli montowanych w Racku 1xSM ul. 17 Stycznia 119, Leszno tel fax ul. Polanki 67c Gdańsk tel fax ul. Kościuszki Katowice tel fax Ursynów Business Park ul. Puławska 303 wejście B Warszawa tel fax

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV S-60 D-MC Dekoder wideo Unikatowy dekoder wideo Siqura S-60 D-MC bez problemu dekoduje większość strumieni wideo. Dzięki funkcji automatycznego rozpoznawania parametrów wideo, może dekodować większość

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV MC 10, MC 11 19 szafka zasilająca dla kart EUROCARD Szafki zasilające MC 11 mogą pomieścić i zasilać 11 modułów EUROCARD Siqura, mocowanych w szafach typu RACK. Sercem MC 11 jest silny zasilacz, oparty

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Konwerter mediów 10/100Base-TX do 100Base-FX Seria KC-300D, KC-300DM Konwertery mediów zostały stworzone do konwersji sygnałów 10Base-T lub 100Base-T do/z sygnałów światłowodowych 100Base-FX. Używane są

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV S-60 E Koder wideo H.264/MPEG-4/MJPEG Unikatowy koder Siqura S-60 E łączy w sobie obsługę trzech metod kompresji wideo: H.264, MPEG-4 oraz MJPEG. Jest to otwarte, ekonomiczne rozwiązanie, zaprojektowane

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241 Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241 Cechy kluczowe : ź bsługa konwersji w pełnej szybkości kablowej dla prędkości 10/100 oraz typów mediów ź bsługa automatycznej

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowy, optycznie izolowany konwerter sygnału szeregowego RS-232 do światłowodu Seria KSC-200 Konwerter został skonstruowany z myślą o dostarczaniu najbardziej uniwersalnego połączenia pomiędzy 2

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV C-54 E-MC 4-kanałowy serwer wideo Serwer wideo Siqura C-54 E-MC jest otwartym, wszechstronnym i opłacalnym, 4-kanałowym rozwiązaniem do zastosowań w monitoringu wideo, nawet w trudnych warunkach zewnętrznych.

Bardziej szczegółowo

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Seria KGC-320-HP Cechy kluczowe: ź Konwersja sygnału miedzianego o potrujnej prędkości 10/100/1000Mbps

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M Cechy kluczowe: Konwersja sygnału z kabla miedzianego o potrójnej prędkości 10/100/1000 Mb/s do kabla światłowodowego

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowe przełączniki konwerterów, 3-portowe Fast Ethernet Seria KSD-103-A, KSD-103-B Seria przemysłowych przełączników KSD-103 Fast Ethernet obsługuje trzy komunikacje segmentowe, oparte na przełączaniu.

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowy konwerter mediów 10/100Base-TX do 100Base-FX Seria KCD-300 Seria konwerterów mediów KCD-300 zapewnia przemysłową wydajność konwersji sygnału z kabla miedzianego Ethernet do światłowodu, pozwalając

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe przełączniki 5-portowe Fast Ethernet z 1 slotem SFP oraz 4 portami PoE+ PSE. Seria KSD-541, KSD-541-HP

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe przełączniki 5-portowe Fast Ethernet z 1 slotem SFP oraz 4 portami PoE+ PSE. Seria KSD-541, KSD-541-HP Przemysłowe przełączniki 5-portowe Fast Ethernet z 1 slotem SFP oraz 4 portami PoE+ PSE Seria KSD-541, KSD-541-HP Cechy kluczowe: 5 portów RJ-45 10/100Mb/s oraz jeden slot 100Mb/s SFP Wszystkie porty miedziane

Bardziej szczegółowo

Extender KVM z portami VGA i PS/2

Extender KVM z portami VGA i PS/2 Extender KVM z portami VGA i PS/2 EXTENDER KVM Z PORTAMI VGA, PS/2 I ZASIĘGIEM 180m NA KABLU CAT5 FUNKCJONALNOŚĆ Extender XTENDEX KVM pozwala wynieść na odległość 180m (600 feet) klawiaturę, monitor i

Bardziej szczegółowo

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Podręcznik użytkownika 1. Ogólne IEEE802.3u Ethernet obsługuje dwa rodzaje mediów połączeń sieciowych takie jak 10/100Base-TX i 100Base-FX. Konwerter pomostowy

Bardziej szczegółowo

200M-ADAM.E. Systemy przesyłu sygnału audio. LAN-RING 200Mbps BOX + DIN35-LOCK* 1/6

200M-ADAM.E. Systemy przesyłu sygnału audio. LAN-RING 200Mbps BOX + DIN35-LOCK*  1/6 Systemy przesyłu sygnału audio BOX* Topologia LAN-RING 2x porty optyczne uniwersalne MM/SM z WDM 2x symetryczne audio w jakości MP3 2/8x IN, 2/8x OUT 1x LOCK przekaźnik 1x Ochrona przeciwprzepięciowa Temperatura

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika

Instrukcja użytkownika 1. Instrukcja użytkownika MC200CM MC210CS MC220L Media konwerter Gb, Ethernet PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Niniejsze specyfikacje mogą podlegać zmianom bez uprzedniego powiadomienia. jest zarejestrowanym

Bardziej szczegółowo

Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM

Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Przeznaczenie Sterownik Ex-mBEL_COM jest koncentratorem dla urządzeń z rodziny Ex-mBEL lub innych urządzeń cyfrowych (zabezpieczeń,

Bardziej szczegółowo

Konwerter Światłowodowy. Instrukcja uruchomieniowa (1)

Konwerter Światłowodowy. Instrukcja uruchomieniowa (1) Konwerter Światłowodowy Instrukcja uruchomieniowa (1) Fiber Converters /11.15.212 БЪЛГАРИН 1. Przed rozpoczęciem instalacji Zawartość Opakowania Konwerter światłowodowy Instrukcje Wielojęzyczne Zasilacz

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Karta sieciowa E1 G8-CNET-E1

System interkomowy. Karta sieciowa E1 G8-CNET-E1 Karta sieciowa E1 G8-CNET-E1 Słowa kluczowe oznaczające cyfrową transmisję danych: jeszcze większa ilość danych przy jeszcze większej prędkości. Szczególnie sieci głosowe wymagają wysokiej jakości głosu

Bardziej szczegółowo

ICF-1150. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód. Złącze

ICF-1150. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód. Złącze ICF-1150 Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód trójstronna komunikacja: RS-232, RS-422/485, światłowód jedno lub wielomodowy

Bardziej szczegółowo

BREAK-TDW i RDW-(V).A.4.C

BREAK-TDW i RDW-(V).A.4.C Optyczne konwertery video + audio + RS485 + kontakty BOX* BOX + DIN35-LOCK* RACK I Simplex video 10bit / 27Msps I Duplex audio(96kbps/24-bit ADC) I Duplex RS485 / RS422 I 2 x dwukierunkowy kontakt I 1x

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Konwertery Interfejsu SDI na OFT oraz OFT na SDI SDI/OFT & OFT/SDI

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Konwertery Interfejsu SDI na OFT oraz OFT na SDI SDI/OFT & OFT/SDI INSTRUKCJA OBSŁUGI Konwertery Interfejsu SDI na OFT oraz OFT na SDI SDI/OFT & OFT/SDI BEZPIECZEŃSTWO Proszę przeczytać instrukcję przed przystąpieniem do rozpakowywania, instalacji lub korzystania z tego

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Seria KGS-1060, KGS-1060-HP Cechy kluczowe: ź Obsługa 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s oraz dwóch slotów

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV. HSD820H1-IM Kamera szybkoobrotowa FullHD do zastosowań wewętrznych

Inteligentna platforma CCTV. HSD820H1-IM Kamera szybkoobrotowa FullHD do zastosowań wewętrznych HSD820H1-IM Kamera szybkoobrotowa FullHD do zastosowań wewętrznych Siqura HSD820H1-EP jest kamerą szybkoobrotową, pracującą w wysokiej rozdzielczości (1080p). Kamera nadaje się idealnie do szczegółowego

Bardziej szczegółowo

SIEMENS. 1 2 3 4 Instalacja na szynie standardowej SIMATIC NET SCALANCE X204-2. Instrukcja obsługi. Charakterystyka produktu. Porty TP.

SIEMENS. 1 2 3 4 Instalacja na szynie standardowej SIMATIC NET SCALANCE X204-2. Instrukcja obsługi. Charakterystyka produktu. Porty TP. SIEMENS SIMATIC NET SCALANCE X204-2 Instrukcja obsługi Charakterystyka produktu Porty TP Porty FO Instalacja na szynie DIN 1 2 3 4 Instalacja na szynie standardowej 5 SPIS TREŚCI 1.Charakterystyka produktu

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowy, zarządzalny 6-portowy przełącznik Gigabit Ethernet z 1 portem GbE SFP Seria KGD-600

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowy, zarządzalny 6-portowy przełącznik Gigabit Ethernet z 1 portem GbE SFP Seria KGD-600 Aktywne Rzwiązania Sieciwe Przemysłwy, zarządzalny 6-prtwy przełącznik Gigabit Ethernet z 1 prtem GbE SFP Seria KGD-600 Aktywne Rzwiązania Sieciwe Cechy kluczwe: 5 prtów 10/100/1000 Mb/s Gigabit Ethernet

Bardziej szczegółowo

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch 16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch Podręcznik użytkownika DN-80100 DN-80110 Zawartość pakietu W pakiecie powinny się znajdować następujące pozycje: Przełącznik szybkiego Gigabit

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Analogowy wzmacniacz 50 W / model AF 50A AF 50A

System interkomowy. Analogowy wzmacniacz 50 W / model AF 50A AF 50A Analogowy wzmacniacz 50 W / model AF 50A AF 50A Seria AF 50 zapewnia szczególnie wysoki zakres wyjścia oraz dostęp do różnych portów dźwięku. Wzmacniacze tej serii pasują do wszelkich zastosowań, do rozwiązań

Bardziej szczegółowo

Wyszukiwanie programów

Wyszukiwanie programów Wyszukiwanie programów A następnie ikonę wyszukiwanie programów Wybierz SZYBKIE WYSZUKIWANIE PROGRAMÓW Sprawdź poziom i jakość sygnału. Jeśli wskaźniki mają kolor zielony, rozpocznij aktualizację listy

Bardziej szczegółowo

BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C

BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C Optyczne VIDEO przewodniki + RS485(RS232) + I/O BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C BOX* BOX* Modulacja cyfrowa obsługa MM/SM TDW 4x RELAY OUT, video IN, 1x DI RDW 4x wejście cyfrowe, video OUT, 1x DO 1x port RS485

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV. BC820H1 Kamera sieciowa Full HD ze zintegrowanym obiektywem typu ZOOM

Inteligentna platforma CCTV. BC820H1 Kamera sieciowa Full HD ze zintegrowanym obiektywem typu ZOOM BC820H1 Kamera sieciowa Full HD ze zintegrowanym obiektywem typu ZOOM Siqura BC820H1 jest stacjonarną kamerą sieciową, pracującą w rozdzielczości Full HD. Dzięki funkcjom 18-krotnego zbliżenia optycznego

Bardziej szczegółowo

Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM

Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Ex-mBEL_COM - koncentrator komunikacyjny Przeznaczenie Ex-mBEL_COM jest koncentratorem dla urządzeń z rodziny Ex-mBEL lub innych urządzeń cyfrowych (zabezpieczeń,

Bardziej szczegółowo

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery 1. Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i jest publikowany jedynie

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Bezpieczeństwem. iprotect. Linia czytników Sirius

System Zarządzania Bezpieczeństwem. iprotect. Linia czytników Sirius Linia czytników Sirius Główne cechy ź Wsparcie szerokiego zakresu technologii zbliżeniowych ź Wysoka czułość i energooszczędność ź Pełne bezpieczeństwo czytnika i przesyłanych danych ź Odporny na działania

Bardziej szczegółowo

BREAK-xDW-S-4C. Konwertery światłowodowe RS485, RS422 + styki. Opis. Przykład połączenia TDW-S-4C-BOX RDW-S-4C-BOX

BREAK-xDW-S-4C.   Konwertery światłowodowe RS485, RS422 + styki. Opis. Przykład połączenia TDW-S-4C-BOX RDW-S-4C-BOX xdw-s-4c Konwertery światłowodowe RS485, RS422 + styki Modulacja cyfrowa 1x port optyczny uniwersalny MM/SM z WDM 2x RS485 lub 1x RS422 zgodnie ze standardem do 1Mbps 1x wejście cyfrowe 1x przekaźnik NO

Bardziej szczegółowo

Matrycowy przełącznik sygnału HDMI z portami 4 x 2

Matrycowy przełącznik sygnału HDMI z portami 4 x 2 Matrycowy przełącznik sygnału HDMI z portami 4 x 2 INSTRUKCJA OBSŁUGI DS-48300 Dziękujemy za zakup niniejszego produktu. Aby zapewnić optymalne działanie oraz bezpieczeństwo, należy uważnie przeczytać

Bardziej szczegółowo

Regulator napięcia transformatora

Regulator napięcia transformatora Regulator napięcia transformatora Zastosowanie Regulator RNTr-1 Wykorzystywany jest do stabilizacji napięcia na stacjach elektroenergetycznych lub końcach energetycznych linii przesyłowych. Przeznaczony

Bardziej szczegółowo

Moduły transmisyjne SFP, SFP+, XFP. Aktywne rozwiązania sieciowe

Moduły transmisyjne SFP, SFP+, XFP. Aktywne rozwiązania sieciowe Moduły transmisyjne SFP, SFP+, XFP Moduły transmisyjne firmy GigaLight są wysokowydajnymi wkładkami światłowodowymi dla przełączników wyposażonych w złącza SFP, SFP+, XFP. Moduły współpracują ze światłowodami

Bardziej szczegółowo

HXCU-100. Niewielki moduł sterujący do kamer HXC-100. Omówienie

HXCU-100. Niewielki moduł sterujący do kamer HXC-100. Omówienie HXCU-100 Niewielki moduł sterujący do kamer HXC-100 Omówienie Transmisja cyfrowa Full HD na odległość do 1200 m* przy użyciu standardowego kabla triax Wyposażony w najnowszą technologię cyfrowej transmisji

Bardziej szczegółowo

MiCOM P591, P593, P594 & P595

MiCOM P591, P593, P594 & P595 01 MiCOM P591, P593, P594 & P595 Interfejsy komunikacyjne Urządzenia MiCOM P591 i P593 są jednostkami interfejsu komunikacyjnego konwertującego sygnały optyczne na elektryczne. Pozwala to na połączenie

Bardziej szczegółowo

Karta katalogowa JAZZ OPLC JZ10-11-UN20/JZ10-J-UN20. 9 wejść cyfrowych, 2 wejścia analogowe/cyfrowe, 1 wejście analogowe, 1 wejście PT100/Termoparowe

Karta katalogowa JAZZ OPLC JZ10-11-UN20/JZ10-J-UN20. 9 wejść cyfrowych, 2 wejścia analogowe/cyfrowe, 1 wejście analogowe, 1 wejście PT100/Termoparowe Karta katalogowa JAZZ OPLC JZ10-11-UN20/JZ10-J-UN20 9 wejść cyfrowych, 2 wejścia analogowe/cyfrowe, 1 wejście analogowe, 1 wejście PT100/Termoparowe 5 wyjść przekaźnikowych, 2 wyjścia tranzystorowe pnp

Bardziej szczegółowo

MATRYCA WIDEO VM1. Funkcje. Specyfikacje

MATRYCA WIDEO VM1. Funkcje. Specyfikacje MATRYCA WIDEO VM1 Matryca wideo VM1 współpracuje z systemem wielostrefowym audio w celu dystrybucji wideo z wyjścia komponent. Kieruje sygnały wideo do odbiorników VRM1 do maksymalnie ośmiu stref, do każdej

Bardziej szczegółowo

4 Channel Video Server ACD-2200. Ver. 080331. Quick Installation Guide

4 Channel Video Server ACD-2200. Ver. 080331. Quick Installation Guide 4 Channel Video Server ACD-2200 Ver. 080331 Quick Installation Guide 1 1 Start 1.1 Zawartość opakowania ACD-2200 Karta gwarancyjna Płyta CD Akcesoria 1.2 Opis urządzenia 1. Numer kanału 2. Wejście wideo

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 07 listopad 2014

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 07 listopad 2014 Model : - Producent : AV-LINK częstotliwość 5.8 GHz 7 kanałów radiowych 1 kanał video 2 kanały audio zasięg do 2,5km antena kierunkowa aktywna zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wbudowany transformator

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV Wielofunkcyjny monitor MFM Siqura Wielofunkcyjny Monitor Siqura (MFM) łączy w sobie analogowy tester wideo, kontroler kamer obrotowych oraz cyfrowy tester kamer IP, a wszystko to skupione jest w jednym,

Bardziej szczegółowo

Przełączniki oraz konwertery do sieci Ethernet

Przełączniki oraz konwertery do sieci Ethernet Przełączniki oraz konwertery do sieci Ethernet Zarządzalny światłowodowy przełącznik Ethernet 10/100/1000 Mb/s do pracy w topologii pierścienia przełącznik Giga Ethernet 4x UTP + 2x FO SFP* przełącznik

Bardziej szczegółowo

Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422

Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422 RSMUX2-FO V4.06 Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422 RSMUX2-FO Dostępne cztery interfejsy RS-232/422/485 lub dwa w wersji ze złączem śrubowym z wykorzystaniem łączy światłowodowych

Bardziej szczegółowo

TV-100 MV-100 TV-101 ŚWIATŁOWODOWY SYSTEM TRANSMISJI VIDEO, Instrukcja Obsługi AUDIO I DANYCH

TV-100 MV-100 TV-101 ŚWIATŁOWODOWY SYSTEM TRANSMISJI VIDEO, Instrukcja Obsługi AUDIO I DANYCH TV-100 MV-100 TV-101 ŚWIATŁOWODOWY SYSTEM TRANSMISJI VIDEO, AUDIO I DANYCH IO100-1g.doc Grudzień 2010 1. OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA...3 1.1. OZNACZENIE....3 1.2. PRZEZNACZENIE...5 1.3. PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ...6

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. IP-Intercom Server IS 300

System interkomowy. IP-Intercom Server IS 300 IP-Intercom Server IS 300 Intercom 2.0 firmy Commend to zupełnie nowy poziom jakości i niezawodności w bezpieczeństwie komunikacji. Nowy serwer interkomowy firmy Commend IS 300 wykorzystuje technologię

Bardziej szczegółowo

2. M Transformator wideo TR-1Q z gniazdem BNC przesył 1 sygnału wideo

2. M Transformator wideo TR-1Q z gniazdem BNC przesył 1 sygnału wideo Podstawowym medium transmisyjnym w CCTV jest kabel koncentryczny, jednak ze względu na popularność skrętki komputerowej, często zdarza się konieczność zastosowania tego rodzaju kabla do przesyłania sygnału

Bardziej szczegółowo

1. 19 światłowodowa karta RS232 i moduł RS411 - koniec produkcji

1. 19 światłowodowa karta RS232 i moduł RS411 - koniec produkcji Witam, oto InfoLinia, dotycząca produktów Hirschmanna. InfoLinia ma za zadanie dostarczać najbardziej aktualnych informacji o produktach Hirschmann Electronics GmbH, Oddziału Automation and Network Solutions.

Bardziej szczegółowo

CENNIK DYSTRYBUTORSKI CCTV RABATY DLA INSTALATORÓW

CENNIK DYSTRYBUTORSKI CCTV RABATY DLA INSTALATORÓW CENNIK DYSTRYBUTORSKI CCTV RABATY DLA INSTALATORÓW Rozwiązania monitoringu dla Twojej firmy Od 2001 roku dbamy o spokój i bezpieczeństwo Naszych klientów. Specjalizujemy się w systemach alarmowych, monitoringu,

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Analogowy wzmacniacz 20 W / model AF 20A AF 20A

System interkomowy. Analogowy wzmacniacz 20 W / model AF 20A AF 20A 1 2 Analogowy wzmacniacz 20 W / model AF 20A AF 20A Kompaktowa konstrukcja sprawia, iż te 20-watowe wzmacniacze idealnie nadają się do zdecentralizowanych instalacji okablowań, obok głośników PA oraz terminali

Bardziej szczegółowo

W przypadku przekroczenia maksymalnego prądu styku (0,4A), może dojść do trwałego uszkodzenia stycznika. Efekt ten może wystąpić podczas przełączania

W przypadku przekroczenia maksymalnego prądu styku (0,4A), może dojść do trwałego uszkodzenia stycznika. Efekt ten może wystąpić podczas przełączania Optyczne konwertery video + kontakty BOX* BOX+DIN35-LOCK* RACK Modulacja FM AGC tłumienności optycznej Uniwersalne na MM i SM 3 niezależne wyjścia Ochrony przepięciowe Prądowa ochrona zasilania * uchwyt

Bardziej szczegółowo

MODEMY ASTRAADA GSM ASTOR KATALOG SYSTEMÓW KOMUNIKACJI ASTRAADA GSM. AS30GSM101C Astraada GSM; Modem GSM/GPRS RB900 z RS232; Obsługa SMS

MODEMY ASTRAADA GSM ASTOR KATALOG SYSTEMÓW KOMUNIKACJI ASTRAADA GSM. AS30GSM101C Astraada GSM; Modem GSM/GPRS RB900 z RS232; Obsługa SMS ASTOR KATALOG SYSTEMÓW KOMUNIKACJI ASTRAADA GSM MODEMY ASTRAADA GSM AS30GSM101C Astraada GSM; Modem GSM/GPRS RB900 z RS232; 850/900/1800/1900 MHz; Programowanie w języku C lub Python oraz komendami AT,

Bardziej szczegółowo

MEDIAKONWERTER 10/100/1000BASE-T/1000BASE-SX/LX SE-38 I ME-38

MEDIAKONWERTER 10/100/1000BASE-T/1000BASE-SX/LX SE-38 I ME-38 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8A 20-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 35 70 MEDIAKONWERTER 10/100/1000BASE-T/1000BASE-SX/LX SE-38 I ME-38 IO38-1m maj 2015 Spis treści KONWERTER 10/100/1000BASE-T/1000BASE-SX/LX

Bardziej szczegółowo

PowerLab 4/35 z systemem LabChart Pro

PowerLab 4/35 z systemem LabChart Pro PowerLab 4/35 z systemem LabChart Pro ADInstrument. Systemy akwizycji danych i zestawy edukacyjne. Opis urządzenia PL3504/P PowerLab 4/35 to wysokowydajny system akwizycji danych odpowiedni do szerokiej

Bardziej szczegółowo

BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C

BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C Optyczne VIDEO przewodniki + RS485(RS232) + I/O BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C BOX* BOX* Modulacja cyfrowa 1x port optyczny uniwersalny MM/SM z WDM TDW 4x RELAY OUT, video IN, 1x DI RDW 4x wejście cyfrowe, video

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV. IFD820V1IR Stacjonarna kamera kopułkowa Full HD serii FD820 z funkcją D&N

Inteligentna platforma CCTV. IFD820V1IR Stacjonarna kamera kopułkowa Full HD serii FD820 z funkcją D&N IFD820V1IR Stacjonarna kamera kopułkowa Full HD serii FD820 z funkcją D&N Siqura IFD820 jest sieciową, stacjonarną kamerą kopułkową do zastosowań w aplikacjach wewnątrz budynkowych. Szybki montaż kamery

Bardziej szczegółowo

Węzeł optyczny LR 54 E2000 / LR 54S SC/APC zasilany lokalnie Węzeł optyczny LR 55 E2000 / LR 55S SC/APC zasilany zdalnie

Węzeł optyczny LR 54 E2000 / LR 54S SC/APC zasilany lokalnie Węzeł optyczny LR 55 E2000 / LR 55S SC/APC zasilany zdalnie Tv Instrukcja Obsługi Węzeł optyczny LR 54 E2000 / LR 54S SC/APC zasilany lokalnie Węzeł optyczny LR 55 E2000 / LR 55S SC/APC zasilany zdalnie kompaktowy optyczny odbiornik / nadajnik dołączalny nadajnik

Bardziej szczegółowo

JAZZ OPLC JZ20-R10 i JZ20-R16

JAZZ OPLC JZ20-R10 i JZ20-R16 Karta katalogowa JAZZ OPLC i W dokumencie znajduje się specyfikacja Unitronics Jazz Micro-OPLC oraz. Dodatkowe informacje znajdują się na płycie instalacyjnej CD Unitronics i w bibliotece technicznej na

Bardziej szczegółowo

Multiplekser Gigabit TDM MICROSENS Wprowadzenie Gigabit TDM firmy MICROSENS jest optycznym multiplekserem z podziałem czasowym umożliwiającym jednoczesną transmisję głosu i danych. Transmisja może odbywać

Bardziej szczegółowo

BREAK-xDW-S-4C. Konwertery światłowodowe RS485, RS422 + styk. Opis. Przykład połączenia TDW-S-4C-BOX RDW-S-4C-BOX

BREAK-xDW-S-4C.   Konwertery światłowodowe RS485, RS422 + styk. Opis. Przykład połączenia TDW-S-4C-BOX RDW-S-4C-BOX xdw-s-4c Konwertery światłowodowe RS485, RS422 + styk Modulacja cyfrowa 1x port optyczny uniwersalny MM/SM z WDM 2x RS485 lub 1x RS422 zgodnie ze standardem do 1Mbps 1x wejście cyfrowe 1x przekaźnik NO

Bardziej szczegółowo

Monitory telewizji dozorowej CCTV

Monitory telewizji dozorowej CCTV Telewizja Dozorowa CCTV Monitory telewizji dozorowej CCTV Monitory firmy Panasonic spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Kolorowe monitory Monitory firmy Panasonic gwarantują wysoką

Bardziej szczegółowo

Karta katalogowa JAZZ OPLC JZ10-11-PT15/JZ10-J-PT15. 3 wejścia cyfrowe, 3 wejścia analogowe/cyfrowe, 3 wejścia PT1000/NI1000

Karta katalogowa JAZZ OPLC JZ10-11-PT15/JZ10-J-PT15. 3 wejścia cyfrowe, 3 wejścia analogowe/cyfrowe, 3 wejścia PT1000/NI1000 Karta katalogowa JAZZ OPLC JZ10-11-PT15/JZ10-J-PT15 3 wejścia cyfrowe, 3 wejścia analogowe/cyfrowe, 3 wejścia PT1000/NI1000 5 wyjść przekaźnikowych, 1 wyjście tranzystorowe pnp/npn Specyfikacja techniczna

Bardziej szczegółowo

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU Wersje systemu Kontrolery autonomiczne, zintegrowane typu: KZ-400, 500, 600, 700, KZC-300, KZC-800, KZC-900 KaDe Lite - struktura systemu oparta na konrolerach zintegrowanych KZ-1000

Bardziej szczegółowo

Politechnika Gdańska Wydział Chemiczny Gdańsk, dnia r

Politechnika Gdańska Wydział Chemiczny Gdańsk, dnia r Politechnika Gdańska Wydział Chemiczny Gdańsk, dnia 02.12.2011r Wykonawcy biorący udział w postępowaniu ogłoszonym w Biuletynie UZP w dniu 25.11.2011r nr ogłoszenia 397566-2011 i na stronie internetowej

Bardziej szczegółowo

Cyfrowy rejestrator wizyjny Divar

Cyfrowy rejestrator wizyjny Divar System telewizji przemysłowej (CCTV) Cyfrowy rejestrator wizyjny Cyfrowy rejestrator wizyjny Wersje 6, 9 i 16kanałowe Opcjonalna komunikacja w technologii Bilinx Jednoczesny zapis, odtwarzanie i archiwizacja

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV. BC820MP5 Kamera sieciowa 5 Mpix z funkcją D&N

Inteligentna platforma CCTV. BC820MP5 Kamera sieciowa 5 Mpix z funkcją D&N BC820MP5 Kamera sieciowa 5 Mpix z funkcją D&N Siqura BC820MP5 jest stacjonarną kamerą sieciową, rejestrującą obrazy w wysokiej jakości lub standardzie HD. Obsługa megapikselowa lub obsługa wielu strumieni

Bardziej szczegółowo

telewizja-przemyslowa.pl

telewizja-przemyslowa.pl Rejestrator HQ-NVR6408 Cena : Chwilowy brak ceny Producent : HQVision Dostępność : Dostępny Stan magazynowy : brak w magazynie Średnia ocena : brak recenzji Utworzono 07-02-2017 Rejestrator HQ-NVR6408

Bardziej szczegółowo

ELEKTRONICZNY MODUŁ WAŻĄCY WIN3. WIN3 Ana WIN3 RS485. WIN3 Profibus INSTRUKCJA INSTALACJI. Wersja 1.1

ELEKTRONICZNY MODUŁ WAŻĄCY WIN3. WIN3 Ana WIN3 RS485. WIN3 Profibus INSTRUKCJA INSTALACJI. Wersja 1.1 ELEKTRONICZNY MODUŁ WAŻĄCY WIN3 WIN3 Ana WIN3 RS485 WIN3 Profibus INSTRUKCJA INSTALACJI Wersja 1.1 SPIS TREŚCI WŁAŚCIWOŚCI URZĄDZENIA DANE TECHNICZNE Str. 3 DANE TECHNICZNE (ciąg dalszy) Str. 4 SYMBOLE

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV. BL820M1IR Kamera IP Full HD IR Bullet

Inteligentna platforma CCTV. BL820M1IR Kamera IP Full HD IR Bullet BL820M1IR Kamera IP Full HD IR Bullet Siqura BL820M1IR jest kamerą HD typu bullet z wbudowanym promiennikiem IR. Model ten pozwala na rejestrację wyraźnych obrazów, niezależnie od warunków oświetleniowych

Bardziej szczegółowo

Multiplekser TDM over IP

Multiplekser TDM over IP Multipleksery SDH 1. Blok bazowy multipleksera SDH* multiplekser STM-1 (2 sloty dla portów SFP + 2 sloty dla modułów rozszerzeń) + 16 x E1 (G.703 lub ISDN-PRA), zasilany 48V multiplekser STM-1 (2 sloty

Bardziej szczegółowo

1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.)

1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.) Załącznik nr 1 do SIWZ ZP.341-9/PW/11 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część I 1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.) Procesor Liczba rdzeni 4 Ilość zainstalowanych procesorów 1 Sprzętowe wsparcie wirtualizacji

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Strona 1 z 36

Spis treści. Strona 1 z 36 Spis treści 1. Wzmacniacz mocy 50Ω 50W 20 do 512 MHz - sztuk 4... 2 2. Wzmacniacz małej mocy 50Ω 0.2 MHz do 750 MHz sztuk 3... 3 3. Wzmacniacz Niskoszumowy 50Ω 0.1 MHz do 500 MHz sztuk 3... 4 4. Wzmacniacz

Bardziej szczegółowo

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY Dział Zamówień Sekcja Zamówień Publicznych 80-210 Gdańsk ul. M. Skłodowskiej-Curie 3a tel. +4858 349 12 23, fax. +4858 349 12 24 zp@gumed.edu.pl Gdańsk, dnia 13.10.2016r. Do

Bardziej szczegółowo

Obudowy, lista sygnałów i listwy przyłączeniowe

Obudowy, lista sygnałów i listwy przyłączeniowe 1. OBUDOWY REGULATORÓW...2 2. OPIS LISTW ZACISKOWYCH...13 3. KONFIGURACJA URZĄDZENIA...23 4. OPIS WYKONANIA KABLA ŁĄCZĄCEGO REGULATORY Z PC I KLS 4E...25 5. SCHEMAT POŁĄCZENIA REGULATORÓW Z JEDNOSTKĄ NADRZĘDNĄ

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Karta sieciowa Ethernet G8-CNET-W

System interkomowy. Karta sieciowa Ethernet G8-CNET-W Karta sieciowa Ethernet G8-CNET-W Era cyfrowa zrewolucjonizowała przesył danych. Teraz jeszcze większa liczba danych może być przesłana w dowolne miejsce z jeszcze większą prędkością oraz jakością, bez

Bardziej szczegółowo

Konwerter sygnału RS-232 na RS-485

Konwerter sygnału RS-232 na RS-485 Instrukcja użytkowania DA-70161 I. Wprowadzenie Aby nawiązać przenośną komunikację cyfrową pomiędzy dwoma komputerami wyposażonymi w różne konwertery interfejsów szeregowych lub pomiędzy innymi inteligentnymi

Bardziej szczegółowo

MICROSENS GmbH & Co. KG - Küferstraße 16-59067 Hamm - Tel. 0 23 81/94 52-0 - FAX -100 - www.microsens.com

MICROSENS GmbH & Co. KG - Küferstraße 16-59067 Hamm - Tel. 0 23 81/94 52-0 - FAX -100 - www.microsens.com Przemysłowy konwerter - MICROSENS Informacje ogólne Dla połączeń urządzeń, rozdzielni i systemów sterujących wyposażonych w interfejsy szeregowe MICROSENS oferuje specjalne konwertery mediów w wersji przemysłowej.

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV. FD820M1/IR-SFP Stacjonarna kamera kopułkowa Full HD z funkcją D&N

Inteligentna platforma CCTV. FD820M1/IR-SFP Stacjonarna kamera kopułkowa Full HD z funkcją D&N FD820M1/IR-SFP Stacjonarna kamera kopułkowa Full HD z funkcją D&N Inteligentna platforma CCTV Siqura FD820 jest sieciową, stacjonarną kamerą kopułkową, umieszczoną w odpornej na zniszczenia obudowie. Modułowa

Bardziej szczegółowo

Media Konwertery Przemysłowe 200M-1S.0.1-BOX. Montaż na szynie DIN35. Akcesoria 200M-1S.0.1-BOX BX W5

Media Konwertery Przemysłowe 200M-1S.0.1-BOX. Montaż na szynie DIN35. Akcesoria 200M-1S.0.1-BOX BX W5 Montaż na płaskiej powierzchni Montaż na szynie DIN3 Montaż w rozdzielnicy zewnętrznej OH31 Gniazdo SFP Z obsługą 100BASE-X Fast Ethernet z PoE+ (30W) Obsługa JUMBO pakietów Zdalny restart PoE Detekcja

Bardziej szczegółowo

Sieci komputerowe. Zajęcia 1 c.d. Warstwa fizyczna, Ethernet

Sieci komputerowe. Zajęcia 1 c.d. Warstwa fizyczna, Ethernet Sieci komputerowe Zajęcia 1 c.d. Warstwa fizyczna, Ethernet Rola warstwy fizycznej Określa rodzaj medium transmisyjnego (np. światłowód lub skrętka) Określa sposób kodowania bitów (np. zakres napięć odpowiadających

Bardziej szczegółowo

KARTA KATALOGOWA. Koncentrator komunikacyjny dla zespołów CZAZ ZEG-E EE426063

KARTA KATALOGOWA. Koncentrator komunikacyjny dla zespołów CZAZ ZEG-E EE426063 Koncentrator komunikacyjny dla zespołów CZAZ EUKALIPTUS ZEG-E PRZEZNACZENIE Koncentrator komunikacyjny Eukaliptus przeznaczony jest do zapewnienia zdalnego dostępu, kontroli, sterowania oraz nadzoru nad

Bardziej szczegółowo

PMW Kompaktowe urządzenie deck rejestrujące materiał na kartach pamięci SxS w rozdzielczości HD/SD. Omówienie

PMW Kompaktowe urządzenie deck rejestrujące materiał na kartach pamięci SxS w rozdzielczości HD/SD. Omówienie PMW-1000 Kompaktowe urządzenie deck rejestrujące materiał na kartach pamięci SxS w rozdzielczości HD/SD Omówienie Udoskonalona organizacja pracy w środowisku XDCAM HD422 zarówno w trybie liniowym, jak

Bardziej szczegółowo

coaxdata Coaxdata Homeplug i Coaxdata Gigabit 200 Mbps 700 Mbps

coaxdata Coaxdata Homeplug i Coaxdata Gigabit 200 Mbps 700 Mbps COAXDATA ADAPTER ETHERNET PRZEZ KABEL KONCENTRYCZNY QR-A00171 Coaxdata Homeplug i Coaxdata Gigabit Szerokość pasma kabla koncentrycznego pozwala na multipleksację innych usług, bez zakłócania dystrybuowanego

Bardziej szczegółowo

czujnik fotoelektryczny Czujnik fotoelektryczny do światłowodów z tworzywa sztucznego DF-G1-KS-Q7

czujnik fotoelektryczny Czujnik fotoelektryczny do światłowodów z tworzywa sztucznego DF-G1-KS-Q7 Złącze 4-pinowe 8 mm Światło czerwone Programowanie za pomocą przewodu Teach albo przycisku wielofunkcyjnego Napięcie zasilania: 10 30 VDC IO-Link 2 x wyjście PNP, komplementarne Zadziałanie "jasno"/"ciemno"

Bardziej szczegółowo

Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422

Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422 RSMUX3-FO V4.06 Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422 RSMUX3-FO Dostępne dwa interfejsy RS-232/422/485 w wersji ze złączem śrubowym z wykorzystaniem łączy światłowodowych Urządzenie

Bardziej szczegółowo

VIP XD Jedno/czterostrumieniowy odbiornik wizyjny

VIP XD Jedno/czterostrumieniowy odbiornik wizyjny Wideo VIP XD Jedno/czterostrmieniowy odbiornik wizyjny VIP XD Jedno/czterostrmieniowy odbiornik wizyjny www.boschsecrity.pl Opcja podgląd poczwórnego (Qad) Jakość DVD o częstotliwości odświeżania 25/30

Bardziej szczegółowo

SETEBOS. Centralka kontrolno-pomiarowa. Funkcjonalność

SETEBOS. Centralka kontrolno-pomiarowa. Funkcjonalność Centralka kontrolno-pomiarowa Monitorowanie temperatury i wilgotności z kalkulacją punktu rosy lub wielopunktowe zewnętrzne monitorowanie temperatury Sterowanie 4 (8) wyjściami typu relay contact, opcjonalnie:

Bardziej szczegółowo

Standardy zapisu i transmisji dźwięku

Standardy zapisu i transmisji dźwięku Standardy zapisu i transmisji dźwięku dr inż. Piotr Odya Katedra Systemów Multimedialnych Cyfrowe standardy foniczne AES/EBU (Audio Eng. Society and the European Broadcast Union) połączenie za pomocą złącza

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera SE-36

Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera SE-36 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8 20-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 35 70 Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera e-mail: info@lanex.pl Dział Serwisu www.lanex.pl tel. (081) 443-96-39

Bardziej szczegółowo

Opis Przedmiotu Zamówienia

Opis Przedmiotu Zamówienia Oznaczenie sprawy: ZP/TITT/61/2016 Załącznik Nr 5 do SIWZ Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia są zestawy profesjonalnych telewizyjnych monitorów kontrolnych i podzielników obrazu oraz zestaw

Bardziej szczegółowo

Wzmacniacz stereofoniczny

Wzmacniacz stereofoniczny LAB SERIES M-DAC Przetwornik C/A 1920-krotny oversampling sygnału 44,1kHz z USB ( 882-krotny oversampling sygnału 96kHz) wejście USB B przyjmujące sygnały 24-bit/96kHz z PC/MAC/dysków/pamięci filtry cyfrowe

Bardziej szczegółowo

System sygnalizacji centralnej

System sygnalizacji centralnej System sygnalizacji centralnej Ex-SSC2 - System sygnalizacji centralnej Przeznaczenie System sygnalizacji centralnej jest elementem systemu nadzoru stacji energetycznej służącym do wizualizacji sygnalizacji

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji

Instrukcja instalacji Instrukcja instalacji CZYTNIKI KART ZBLIŻENIOWYCH C-11, C-21 WERSJA 1.0 SPIS TREŚCI 1. Informacje wstępne................................... 3 2. Dane techniczne czytników........................... 4

Bardziej szczegółowo

Dokumentacja Techniczna. Konwerter USB/RS-232 na RS-285/422 COTER-24I COTER-24N

Dokumentacja Techniczna. Konwerter USB/RS-232 na RS-285/422 COTER-24I COTER-24N Dokumentacja Techniczna Konwerter USB/RS-232 na RS-28/422 -U4N -U4I -24N -24I Wersja dokumentu: -man-pl-v7 Data modyfikacji: 2008-12-0 http://www.netronix.pl Spis treści 1. Specyfikacja...3 2. WyposaŜenie...4

Bardziej szczegółowo

Cennik detaliczny. Wyłączny dystrybutor w Polsce. Obowiązuje od 15.04.2016

Cennik detaliczny. Wyłączny dystrybutor w Polsce. Obowiązuje od 15.04.2016 Cennik detaliczny Wyłączny dystrybutor w Polsce Obowiązuje od 15.04.2016 Szczegóły dotyczące produktów: www.exposurehifi.pl tel. (22) 642 46 29 mail: biuro@trimex.com.pl www.trimex.pl SERIA 1010 1010 WZMACNIACZ

Bardziej szczegółowo

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Podręcznik użytkownika 1. Ogólne IEEE802.3u Ethernet obsługuje dwa rodzaje mediów połączeń sieciowych takie jak 10/100Base-TX i 100Base-FX. Konwerter pomostowy

Bardziej szczegółowo

IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11

IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11 IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11 PLANET IVC-2004PT to przemysłowy Ethernet Extender z obsługą PoE posiadający trzy zasadnicze cechy: Zwiększa zasięg

Bardziej szczegółowo