Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowy, zarządzalny 6-portowy przełącznik Gigabit Ethernet z 1 portem GbE SFP Seria KGD-600

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowy, zarządzalny 6-portowy przełącznik Gigabit Ethernet z 1 portem GbE SFP Seria KGD-600"

Transkrypt

1 Aktywne Rzwiązania Sieciwe Przemysłwy, zarządzalny 6-prtwy przełącznik Gigabit Ethernet z 1 prtem GbE SFP Seria KGD-600

2 Aktywne Rzwiązania Sieciwe Cechy kluczwe: 5 prtów 10/100/1000 Mb/s Gigabit Ethernet raz 1 prt mini-gbic bsługa interfejsu zarządzania, parteg na interfejsie WEB Wszystkie prty miedziane bsługują autmatyczną negcjację raz detekcję MDI/MDI-X bsługa sterwania przepływem 802.3x dla pełneg dupleksu raz ciśnienia wsteczneg dla półdupleksu bsługa statusu pracy prtu, funkcja mnitringu statystyki i kntrli bsługa pełnej prędkści kablwej przesyłania bsługa VLAN parteg na prcie raz parteg na znaczniku 802.1Q bsługa funkcji QS bsługa autentykacji 802.1x bsługa kpii bezpieczeństwa knfiguracji i funkcji uplad Wsparcie dla prt mirrring bsługa funkcji redundantneg ringu Emisja przemysłwa raz wydajnść dprnściwa Funkcje prduktu Mżliwść mntażu panelweg, ścienneg i w szynie DIN Szerki zakres temperatury rbczej Zarządzanie w paśmie pcjnalna łącznść światłwdwa bsługa znaczneg VLAN 802.1Q bsługa QS Identyfikacja 802.1x Kmpaktwa knstrukcja Mntaż panelwy Mntaż w szynie DIN Górny wyświetlacz LED Zespół zasilający

3 Aktywne Rzwiązania Sieciwe Parametry Standard IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1Q Prty sieciwe Kable sieciwe Tabela adresów MAC Bufr pamięci VLAN 5 prtów miedzianych Gigabit 10/100/1000 Mb/s Ekranwanie RJ-45, Aut negcjacja, Aut-MDI/MDI-X 1 prt 1000 Mb/s mini-gbic SFP SFP bsługuje standard instalacji nad./db. światłwdweg SFP 10/100 Mb/s: kat. 5 d 100m 1000 Mb/s: kat. 5e lub wyższa d 100m 8K wpisów 112KB VLAN parte na prcie, prt VLAN party na znaczniku 8021Q Izlacja łącza Grupy magistrali: maks 2, Prty/grupa: 2 QS Wskaźnik LED bsługa zarządzania biekty zarządzania Wejście zasilania DC Pbór mcy Wymiary budwa Mntaż: Parametry śrdwiskwe Zatwierdzenie 4 klejki prirytetwe, Klasyfikacja: w parciu prt, 802.1p, IP DSCP Wyświetlanie na górnym i przednim panelu Na jednstkę: mc Na prt miedziany: 1000M, 100M,10M prędkść/płączenie/aktywnść Prt SFP: 1000M prędkść/płączenie/aktywnść Status łącza ptyczneg prgramwanie przeglądarki, zarządzanie VLAN ID ustawienia systemwe, status prtu/statystyka, kntrla prtu, VLAN, QS, 802.1x, dbicie lustrzane prtu, aktualizacja prgramwania firmware Listwa łączy śrubwych: +6,5VDC ~ +32VDC Wtyk WE DC -D 6,3mm/+D 2,0mm Zewnętrzny adapter zasilania: +6.5VDC ~ +32VDC maks. wejście 144 x 104,5 x 26 mm (szer. x gł. x wys.) Metalwa, bez wentylatra Mntaż śrubwy panelwy, w szynie DIN, naścienny/biurkwy Temperatura pracy: -20 C ~ 70 C (główne urządzenie) Temperatura przechwywania: -20 C ~ 85 C Wilgtnść względna: 10% ~ 90% nieskrplna FCC Klasa A Znak CE /EMC Klasa A nrma bezpieczeństwa EN60950/IEC Testy śrdwiskwe NEMA TS2-2003

4 Aktywne Rzwiązania Sieciwe Testy bezpieczeństwa śrdwiska EMI EMS: Test Nrma Specyfikacje FCC/EMI Zas.FCC Cz. 15 Klasa B CE/EMC/EMI EN55022, CISPR 22 Klasa B CE/EMC/Harmnic EN < 75 W CE/EMC/VFF EN Klauzula 5 CE/EMC/EMS EN Wyładwania elektrstatyczneg ESD IEC Styk: +/-8KV Pwietrze: +/-16KV RS IEC Siła: 10V/m EFT/BURST IEC /-4KV dprnść udarwa IEC Zasil: 4KV CS IEC Pzim 3 dpwiedź pla magnetyczneg IEC Hz 40A/m dpwiedź spadku napięcia IEC Przerwanie: C Spadki: B Bezpieczeństw EN 60950, IEC Napięcie dielektryczne IEEE TP, 1500VAC/60sek. Rezystancja izlacji IEEE TP, 500VDC/10Mhm Test na zimn IEC Test Ad -20 C, 96gdz. Test suchy (ciepł) IEC Test Bd +74 C 40%RH 96gdz. Test mkry (ciepł) IEC Test przechwywania IEC C 60%RH 96gdz. -20 C 96 gdz +85 C 40%RH 96 gdz. Test dprnści na wibrację IEC ~30Hz, 0.5g PERATING NEMA TS2 Test dprnści na wibrację NEMA TS Prc, ~4 5~30Hz, 0.5g xyz, 1 gd./ś NEMA TS2 Test uderzeniwy NEMA TS Prc, Impuls pól-sin. 10g, 11ms, -+xyz NEMA TS2 Test śrdwiskwy NEMA TS Prc, ~6 Temp: -34~74 C Wilg: 0%~90% Zasil.: +6.5V~30V

5 Aktywne Rzwiązania Sieciwe Parametry światłwdu: Mdel Łącze Światłwód Długść fali Tx Mc Rx Czułść Maks. Mc Rx Dystans -SX LC 62.5/125 MMF 50/125 MMF -LX LC MMF SMF 850nm -9.5 ~ -4dBm -18dBm 0dBm 200m 500m 1310nm -9.5 ~ -3dBm -20dBm -3dBm 550m 10km -LX20 LC SMF 1310nm -8 ~ -2dBm -23dBm -1dBm 20km Wymiar panelu Wymiar szyny DIN C&C Partners Telecm Sp. z.. ul. 17 Stycznia 119, Leszn tel fax C&C Partners Telecm Sp. z.. ul. Planki 67c Gdańsk tel fax C&C Partners Telecm Sp. z.. ul. Malinwa Katwice tel fax C&C Partners Telecm Sp. z.. Ursynów Business Park ul. Puławska 303 wejście B Warszawa tel fax

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe przełączniki 8-portowe Gigabit Ethernet z 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE Seria KGD-802, KGD-802-P

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe przełączniki 8-portowe Gigabit Ethernet z 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE Seria KGD-802, KGD-802-P Aktywne Rzwiązania Sieciwe Przemysłwe przełączniki 8-prtwe Gigabit Ethernet z 2 sltami SFP raz 4 prtami PE Seria KGD-802, KGD-802-P Aktywne Rzwiązania Sieciwe Cechy kluczwe: Obsługa 8 sltów RJ45 10/100/1000

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe przełączniki 5-portowe Fast Ethernet z 1 slotem SFP oraz 4 portami PoE+ PSE. Seria KSD-541, KSD-541-HP

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe przełączniki 5-portowe Fast Ethernet z 1 slotem SFP oraz 4 portami PoE+ PSE. Seria KSD-541, KSD-541-HP Przemysłowe przełączniki 5-portowe Fast Ethernet z 1 slotem SFP oraz 4 portami PoE+ PSE Seria KSD-541, KSD-541-HP Cechy kluczowe: 5 portów RJ-45 10/100Mb/s oraz jeden slot 100Mb/s SFP Wszystkie porty miedziane

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241 Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241 Cechy kluczowe : ź bsługa konwersji w pełnej szybkości kablowej dla prędkości 10/100 oraz typów mediów ź bsługa automatycznej

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowy, optycznie izolowany konwerter sygnału szeregowego RS-232 do światłowodu Seria KSC-200 Konwerter został skonstruowany z myślą o dostarczaniu najbardziej uniwersalnego połączenia pomiędzy 2

Bardziej szczegółowo

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Seria KGC-320-HP Cechy kluczowe: ź Konwersja sygnału miedzianego o potrujnej prędkości 10/100/1000Mbps

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Konwerter mediów 10/100Base-TX do 100Base-FX Seria KC-300D, KC-300DM Konwertery mediów zostały stworzone do konwersji sygnałów 10Base-T lub 100Base-T do/z sygnałów światłowodowych 100Base-FX. Używane są

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Seria KGS-1060, KGS-1060-HP Cechy kluczowe: ź Obsługa 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s oraz dwóch slotów

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV OCTA 4300 8-kanałowy, cyfrowy multiplekser wideo, dźwięku, danych, CC oraz Fast Ethernet OCTA 4300 jest kompaktowym oraz wszechstronnym połączeniem wideo, dźwięku, danych, obsługi alarmów oraz portu Ethernet,

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1022 Przełącznik Fast Ethernet Warstwy 2 z IP Stacking, z chłdzeniem pasywnym, Small Frm EE 1022 firmy Edge-cre t wysce wydajny Fast Ethernetwy przełącznik warstwy 2/4, jest wypsażny w 10 prtów: 8x

Bardziej szczegółowo

1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.)

1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.) Załącznik nr 1 do SIWZ ZP.341-9/PW/11 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część I 1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.) Procesor Liczba rdzeni 4 Ilość zainstalowanych procesorów 1 Sprzętowe wsparcie wirtualizacji

Bardziej szczegółowo

ICF-1150. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód. Złącze

ICF-1150. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód. Złącze ICF-1150 Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód trójstronna komunikacja: RS-232, RS-422/485, światłowód jedno lub wielomodowy

Bardziej szczegółowo

Seria Edge-Core Networks EE-14xx-x (EE-1428, EE-1428-P, EE-1428-F, EE-1452, EE-1452-P)

Seria Edge-Core Networks EE-14xx-x (EE-1428, EE-1428-P, EE-1428-F, EE-1452, EE-1452-P) Aktywne Rzwiązania Sieciwe Seria Edge-Cre Netwrks EE-14xx-x (EE-1428, EE-1428-P, EE-1428-F, EE-1452, EE-1452-P) Samdzielne przełączniki L2+ Gigabit Ethernet Seria Edge-Cre Netwrks EE-14xx-x t kmpaktwe,

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika

Instrukcja użytkownika 1. Instrukcja użytkownika MC200CM MC210CS MC220L Media konwerter Gb, Ethernet PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Niniejsze specyfikacje mogą podlegać zmianom bez uprzedniego powiadomienia. jest zarejestrowanym

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV MC 10, MC 11 19 szafka zasilająca dla kart EUROCARD Szafki zasilające MC 11 mogą pomieścić i zasilać 11 modułów EUROCARD Siqura, mocowanych w szafach typu RACK. Sercem MC 11 jest silny zasilacz, oparty

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV S-60 D-MC Dekoder wideo Unikatowy dekoder wideo Siqura S-60 D-MC bez problemu dekoduje większość strumieni wideo. Dzięki funkcji automatycznego rozpoznawania parametrów wideo, może dekodować większość

Bardziej szczegółowo

System transmisji radiowej Topologia drzewa Komunikacja radiowa Ethernet DX80ER2M-H

System transmisji radiowej Topologia drzewa Komunikacja radiowa Ethernet DX80ER2M-H Antena zewnętrzna (RG58 złącze RP- SMA) Zewnętrzna listwa zaciskowa Zintegrowany wskaźnik siły sygnału Konfiguracja za pomocą przełączników konfiguracyjnych Transmisja Ethernet Dostępne różne topologie

Bardziej szczegółowo

LABORATORIUM SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH

LABORATORIUM SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH ZESPÓŁ LABORATORIÓW TELEMATYKI TRANSPORTU ZAKŁAD TELEKOMUNIKACJI W TRANSPORCIE WYDZIAŁ TRANSPORTU POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ LABORATORIUM SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH INSTRUKCJA DO ĆWICZENIA NR 1 Knfiguracja

Bardziej szczegółowo

2G-1S.1.0. www.metel.eu. www.metel.eu. Przykład połączenia w topologii punkt-punkt. Przemysłowe Media Konwertery GE/FE PoE+ 1/5

2G-1S.1.0. www.metel.eu. www.metel.eu. Przykład połączenia w topologii punkt-punkt. Przemysłowe Media Konwertery GE/FE PoE+ 1/5 Montaż pionowy na DIN35* Montaż poziomy na DIN35** Montaż na płaskiej powierzchni Slot SFP z obsługą standardów 100/1000BASE-X Port Gigabit Ethernet z PoE+ (25.5W)*** Obsługa JUMBO pakietów FAR END FAULT

Bardziej szczegółowo

Panel fotowoltaiczny o mocy 190W wykonany w technologii monokrystalicznej. Średnio w skali roku panel dostarczy 169kWh energii

Panel fotowoltaiczny o mocy 190W wykonany w technologii monokrystalicznej. Średnio w skali roku panel dostarczy 169kWh energii Panel ftwltaiczny mcy 190W wyknany w technlgii mnkrystalicznej Średni w skali rku panel dstarczy 169kWh energii Panele przeznaczne są d stswania jak źródł energii w systemach autnmicznych jak i w dużych

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1052 / EE 1054 Przełączniki Ethernet z serii Metro Access Rodzina przełączników Edge-corE EE 1052 / EE 1054 Metro Access jest zoptymalizowana w celu dostarczania providerom usług takiego sprzętu, który

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania.

Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania. Zał. nr 3. - do sprawy nr: GDDKiA-O/LU-F-3-tz-0420/45/13 Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania. 32420000-3 - Urządzenia

Bardziej szczegółowo

Porty przełącznika: 8 lub więcej portów typu 10/100/1000Base-T 2 lub więcej porty SFP Gigabit Ethernet (obsługujące również moduły SFP Fast Ethernet)

Porty przełącznika: 8 lub więcej portów typu 10/100/1000Base-T 2 lub więcej porty SFP Gigabit Ethernet (obsługujące również moduły SFP Fast Ethernet) Specyfikacja techniczna zamówienia 1. Zestawienie przełączników Lp. Typ przełącznika Ilość 1 Przełącznik dostępowy z portami SFP GigabitEthernet 30 szt. 2 Przełącznik dostępowy PoE Gigabit Ethernet 3 szt.

Bardziej szczegółowo

Extendery LAN 100Base-Tx po UTP Cat5e LAN-EXT-PD/NPD. Montaż na DIN35* * Uchwyt w zestawie.

Extendery LAN 100Base-Tx po UTP Cat5e LAN-EXT-PD/NPD. Montaż na DIN35* * Uchwyt w zestawie. Extendery LAN 100Base-Tx po UTP Cat5e Montaż na płaskiej powierzchni* Montaż na DIN35* IP65 Przedłużenie Ethernetu Przedłużenie zasilania /+ Ochrona przepięciowa portu LAN 30A 8/20µs Ochrona przeciw ESD

Bardziej szczegółowo

2-kanałowy moduł wejść analogowych; Pt100 / RTD; do rezystancyjnych czujników temp.

2-kanałowy moduł wejść analogowych; Pt100 / RTD; do rezystancyjnych czujników temp. Podgląd wydruku: 2-kanałowy moduł wejść analogowych; Pt00 / RTD; do rezystancyjnych czujników temp - Numer wyrobu: 70-46 2-kanałowy moduł wejść analogowych; Pt00 / RTD; do rezystancyjnych czujników temp

Bardziej szczegółowo

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE Wysokowydajny przełącznik Power over Ethernet Gigabit Ethernet Oszczędność, elastyczność i wysoka przepustowość

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania.

Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania. Zał. nr 3. - do sprawy nr: GDDKiA-O/LU-F-3-tz-0420/45/13 Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania. 32420000-3 - Urządzenia

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Bezpieczeństwem. iprotect. Linia czytników Sirius

System Zarządzania Bezpieczeństwem. iprotect. Linia czytników Sirius Linia czytników Sirius Główne cechy ź Wsparcie szerokiego zakresu technologii zbliżeniowych ź Wysoka czułość i energooszczędność ź Pełne bezpieczeństwo czytnika i przesyłanych danych ź Odporny na działania

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK 24 porty PoE+ zgodne ze standardami 802.3at/af, maksymalna moc całkowita podłączonych urządzeń do 180W Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy

Bardziej szczegółowo

Przetworniki ciśnienia typu MBS 1200 do zastosowań przemysłowych

Przetworniki ciśnienia typu MBS 1200 do zastosowań przemysłowych Przetworniki ciśnienia typu MBS 1200 do zastosowań przemysłowych Przeznaczony do użytku w trudnych warunkach przemysłowych Temperatura medium i otoczenia: do 125 C Dostępne wszystkie standardowe sygnały

Bardziej szczegółowo

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Podręcznik użytkownika 1. Ogólne IEEE802.3u Ethernet obsługuje dwa rodzaje mediów połączeń sieciowych takie jak 10/100Base-TX i 100Base-FX. Konwerter pomostowy

Bardziej szczegółowo

Konwerter Światłowodowy. Instrukcja uruchomieniowa (1)

Konwerter Światłowodowy. Instrukcja uruchomieniowa (1) Konwerter Światłowodowy Instrukcja uruchomieniowa (1) Fiber Converters /11.15.212 БЪЛГАРИН 1. Przed rozpoczęciem instalacji Zawartość Opakowania Konwerter światłowodowy Instrukcje Wielojęzyczne Zasilacz

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Cyfrowe stacje naścienne Seria WS 810F / WS 810P. Seria WS 810 D

System interkomowy. Cyfrowe stacje naścienne Seria WS 810F / WS 810P. Seria WS 810 D 1 2 Cyfrowe stacje naścienne Seria WS 810F / WS 810P Seria WS 810 D Wielofunkcyjne stacje główne z kolorowym wyświetlaczem TFT, do użytku w budynkach oraz na otwartej przestrzeni, posiadające konstrukcję

Bardziej szczegółowo

MODUŁ ETHERNETOWY DS202

MODUŁ ETHERNETOWY DS202 Zakład Elektroniki i Automatyki FRISKO s.c. 54-530 Wrocław, ul. Jarnołtowska 15 tel. 071 3492568, 071 7224051, fax. 071 7224053 e-mail: frisko@frisko.pl www.frisko.pl MODUŁ ETHERNETOWY DS202 PRZEZNACZENIE

Bardziej szczegółowo

Instrukcja. Uniwersalny adapter do zasilania urządzeń IP/LAN z wykorzystaniem PoE V_1.0

Instrukcja. Uniwersalny adapter do zasilania urządzeń IP/LAN z wykorzystaniem PoE V_1.0 Instrukcja Uniwersalny adapter do zasilania urządzeń IP/LAN z wykorzystaniem PoE V_1.0 Uwagi: Niniejsza instrukcja została sporządzona wyłącznie w celach informacyjnych. Producent zastrzega sobie prawo

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji

Instrukcja instalacji Instrukcja instalacji rev. 201409 Dokument ten zawiera instrukcje dotyczące instalacji następujących wersji switchów: 2G-2S.0.3.F-BOX-PoE 2G-2S.0.3.FC-BOX 2G-2S.3.0.F-BOX 2G-2S.0.2.F-BOX-PoE 1 Opakowanie

Bardziej szczegółowo

IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11

IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11 IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11 PLANET IVC-2004PT to przemysłowy Ethernet Extender z obsługą PoE posiadający trzy zasadnicze cechy: Zwiększa zasięg

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Karta sieciowa Ethernet G8-CNET-W

System interkomowy. Karta sieciowa Ethernet G8-CNET-W Karta sieciowa Ethernet G8-CNET-W Era cyfrowa zrewolucjonizowała przesył danych. Teraz jeszcze większa liczba danych może być przesłana w dowolne miejsce z jeszcze większą prędkością oraz jakością, bez

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Stacje naścienne IP. serii WS 810F / WS 800F serii WS 810P / WS 800P

System interkomowy. Stacje naścienne IP. serii WS 810F / WS 800F serii WS 810P / WS 800P 1 2 3 4 Stacje naścienne IP serii WS 810F / WS 800F serii WS 810P / WS 800P Wielofunkcyjne stacje główne stosowane w pomieszczeniach jak i na zewnątrz budynków, które wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu.

Bardziej szczegółowo

Andover ContinuumTM Infinet II

Andover ContinuumTM Infinet II Andover ContinuumTM Infinet II Seria sterowników lokalnych i2600 została zaprojektowana do monitorowania małych lub średnich grup punktów analogowych, cyfrowych lub nadzorowanych. 02 Andover Continuum

Bardziej szczegółowo

Siklu EtherHaul 1200Lv700, 1200 i 1200F radiolinie na pasmo 71-76 GHz, 81 86 GHz

Siklu EtherHaul 1200Lv700, 1200 i 1200F radiolinie na pasmo 71-76 GHz, 81 86 GHz Siklu EtherHaul 1200Lv700, 1200 i 1200F radiolinie na pasmo 71-76 GHz, 81 86 GHz Strona 1 z 5 Radiolinie z serii Siklu EtherHaul to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich potrzebujących bardzo wydajnej

Bardziej szczegółowo

HYPERION-302-3 HYPERION-302-3

HYPERION-302-3 HYPERION-302-3 HYPERION-302-3 10-portowy przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 8x 100/1000Mbit/s SFP + 2x 10/100/1000Mbit/s RJ45 + RS232/485 + współpraca z modemem GPRS + interfejs 1-wire + cyfrowe wejście + wyjścia

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV S-60 E Koder wideo H.264/MPEG-4/MJPEG Unikatowy koder Siqura S-60 E łączy w sobie obsługę trzech metod kompresji wideo: H.264, MPEG-4 oraz MJPEG. Jest to otwarte, ekonomiczne rozwiązanie, zaprojektowane

Bardziej szczegółowo

Przekaźniki wysokonapięciowe K-551H, K-552H, K-553H K-554H, K-555H, K-556H

Przekaźniki wysokonapięciowe K-551H, K-552H, K-553H K-554H, K-555H, K-556H 50-5 Wrocław, ul. Krakowska 6 tel. (+8) 7/-65-5, fax (+8) 7/-58-59 K-55H, K-55H, K-55H K-55H, K-555H, K-556H K-55H K-55H K-55H K-55H K-555H K-556H. ZESTYKU 0 min kv DC 7 0 7 8 9 0 Prąd łączony max A 50

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV C-54 E-MC 4-kanałowy serwer wideo Serwer wideo Siqura C-54 E-MC jest otwartym, wszechstronnym i opłacalnym, 4-kanałowym rozwiązaniem do zastosowań w monitoringu wideo, nawet w trudnych warunkach zewnętrznych.

Bardziej szczegółowo

CIOR 6/117/09. Właściwość Parametry wymagane Model, typ oraz parametry sprzętu oferowanego przez Wykonawcę 1 2 3 Nazwa producenta, model wyceniony

CIOR 6/117/09. Właściwość Parametry wymagane Model, typ oraz parametry sprzętu oferowanego przez Wykonawcę 1 2 3 Nazwa producenta, model wyceniony Wymagania techniczne - Część 3 AP - Access Point Standard 802.11b/g/n Częstotliwość 2,4-2,483 GHz ilość portów LAN 10/100 4 Ilość anten 3 Konfiguracja przez WWW tak Obsługa VPN tak Szyfrowanie WEP, WPA,

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV Wielofunkcyjny monitor MFM Siqura Wielofunkcyjny Monitor Siqura (MFM) łączy w sobie analogowy tester wideo, kontroler kamer obrotowych oraz cyfrowy tester kamer IP, a wszystko to skupione jest w jednym,

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 6 do SIWZ

Załącznik nr 6 do SIWZ Załącznik nr 6 do SIWZ Pieczęć firmowa Wykonawcy PARAMETRY TECHNICZNE I EKSPLOATACYJNE 1. Przełącznik dostępowy 48 port Model, wyposażenie (P/N producenta): Producent: Kraj produkcji: Lp. Parametr Wymagany

Bardziej szczegółowo

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch 16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch Podręcznik użytkownika DN-80100 DN-80110 Zawartość pakietu W pakiecie powinny się znajdować następujące pozycje: Przełącznik szybkiego Gigabit

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK 8 portów RJ45 (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie - auto-mdi/mdix) Technologia Green Ethernet, oszczędność

Bardziej szczegółowo

Seria 85 - Miniaturowy przekaźnik czasowy, 7-10A Funkcje

Seria 85 - Miniaturowy przekaźnik czasowy, 7-10A Funkcje Seria - Miniaturowy przekaźnik czasowy, - 0A Funkcje.0.0.0 Przekaźnik czasowy montowany do gniazd serii, lub zestyki przełączne zakresów czasowych od 0,0s do 00h Zakres czasu i funkcje wybierane przełącznikami

Bardziej szczegółowo

Przetworniki ciśnienia do zastosowań przemysłowych typu MBS 4510

Przetworniki ciśnienia do zastosowań przemysłowych typu MBS 4510 MAKING MODERN LIVING POSSIBLE Karta katalogowa Przetworniki ciśnienia do zastosowań przemysłowych typu MBS 4510 Przetworniki ciśnienia MBS 4510 z płaską membraną przeznaczone są do stosowania z medium

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Stacja naścienna medyczna. serii WS 800F D MD

System interkomowy. Stacja naścienna medyczna. serii WS 800F D MD Stacja naścienna medyczna serii WS 800F D MD Ta seria wielofunkcyjnych stacji głównych została opracowana pod kątem zastosowania ich w środowiskach szpitalnych. Rozmowa bezobsługowa zapewnia komfortową

Bardziej szczegółowo

1. 19 światłowodowa karta RS232 i moduł RS411 - koniec produkcji

1. 19 światłowodowa karta RS232 i moduł RS411 - koniec produkcji Witam, oto InfoLinia, dotycząca produktów Hirschmanna. InfoLinia ma za zadanie dostarczać najbardziej aktualnych informacji o produktach Hirschmann Electronics GmbH, Oddziału Automation and Network Solutions.

Bardziej szczegółowo

System transmisji radiowej topologia drzewa Komunikacja radiowa DX80DR2M-H

System transmisji radiowej topologia drzewa Komunikacja radiowa DX80DR2M-H Antena zewnętrzna (RG58 złącze RP- SMA) Zintegrowany wskaźnik siły sygnału Konfiguracja za pomocą przełączników konfiguracyjnych Modbus RTU (RS485) Interfejs RS232 Samoorganizująca się struktura drzewa

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ

PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ Nazwa robót budowlanych Obiekt: Nazwa i adres zamawiającego Wykonanie rozbudowy sieci logicznej 45-068 Opole Ul. 1 Maja 6 Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział

Bardziej szczegółowo

Pomiar temperatury Przetwornik z 1 tranzystorowym wyjściem dwustanowym pnp/npn i 1 prądowym wyjściem analogowym TS-500-LUUPN8X-H1141

Pomiar temperatury Przetwornik z 1 tranzystorowym wyjściem dwustanowym pnp/npn i 1 prądowym wyjściem analogowym TS-500-LUUPN8X-H1141 Możliwość obrotu obudowy po instalacji łącza procesowego. Odczyt ustawionych wartości bez stosowania dodatkowych narzędzi. Bezpieczne programowanie, dzięki zabudowaniu przycisku i funkcji blokowania. Ciągłe

Bardziej szczegółowo

Instrukcja skrócona, szczegółowa instrukcja znajduje się na załączonej płycie lub do pobrania z

Instrukcja skrócona, szczegółowa instrukcja znajduje się na załączonej płycie lub do pobrania z SYRIUSZ-101-1 Przełącznik przemysłowy Gigabit Ethernet 1 PANEL PRZEDNI URZĄDZENIA Na rysunku 1 został przedstawiony panel przedni urządzenia SYRIUSZ. 1 2 3 4 Rys. 1. Panel przedni urządzenia Oznaczenie

Bardziej szczegółowo

Trójfazowy licznik energii elektrycznej

Trójfazowy licznik energii elektrycznej Dane techniczne www.sbc-support.com Trójfazowy licznik energii elektrycznej z interfejsem S-Bus, pomiar półpośredni Liczniki energii elektrycznej ze zintegrowanym interfejsem S-Bus umożliwiają odczyt wszystkich

Bardziej szczegółowo

MICROSENS GmbH & Co. KG - Küferstraße 16-59067 Hamm - Tel. 0 23 81/94 52-0 - FAX -100 - www.microsens.com

MICROSENS GmbH & Co. KG - Küferstraße 16-59067 Hamm - Tel. 0 23 81/94 52-0 - FAX -100 - www.microsens.com Przemysłowy konwerter - MICROSENS Informacje ogólne Dla połączeń urządzeń, rozdzielni i systemów sterujących wyposażonych w interfejsy szeregowe MICROSENS oferuje specjalne konwertery mediów w wersji przemysłowej.

Bardziej szczegółowo

Interfejs komunikacyjny RCI-2 v1.0

Interfejs komunikacyjny RCI-2 v1.0 Roger Access Control System Interfejs komunikacyjny RCI-2 v1.0 Oprogramowanie wbudowane: 1.0.2 Wersja dokumentu: Rev. A 1. OPIS I DANE TECHNICZNE Interfejs RCI-2 umożliwia za pośrednictwem portu USB PC

Bardziej szczegółowo

Trójfazowy licznik energii elektrycznej

Trójfazowy licznik energii elektrycznej Dane techniczne www.sbc-support.com Trójfazowy licznik energii elektrycznej z interfejsem S-Bus, pomiar bezpośredni Liczniki energii elektrycznej ze zintegrowanym interfejsem S-Bus umożliwiają odczyt wszystkich

Bardziej szczegółowo

Eaton 5115 Modele: VA

Eaton 5115 Modele: VA SPECYFIKACJA TECHNICZNA Eaton 5115 Modele: 500-750 - 1000-1400 VA DANE OGÓLNE Topologia (klasyfikacja IEC 62040-3) Line Interactive (VI) Model wolnostojący Moc wyjściowa VA 500 750 1000 1400 Moc rzeczywista

Bardziej szczegółowo

Pomiar temperatury Przetwornik z 2 tranzystorowymi wyjściami dwustanowymi TS-500-2UPN8X-H1141

Pomiar temperatury Przetwornik z 2 tranzystorowymi wyjściami dwustanowymi TS-500-2UPN8X-H1141 Możliwość obrotu obudowy po instalacji łącza procesowego. Odczyt ustawionych wartości bez stosowania dodatkowych narzędzi. Bezpieczne programowanie, dzięki zabudowaniu przycisku i funkcji blokowania. Ciągłe

Bardziej szczegółowo

ZAKRES AKREDYTACJI LABORATORIUM BADAWCZEGO Nr AB 295

ZAKRES AKREDYTACJI LABORATORIUM BADAWCZEGO Nr AB 295 ZAKRES AKREDYTACJI LABORATORIUM BADAWCZEGO Nr AB 295 wydany przez POLSKIE CENTRUM AKREDYTACJI 01-382 Warszawa, ul. Szczotkarska 42 Wydanie nr 13, Data wydania: 17 listopada 2014 r. Nazwa i adres AB 295

Bardziej szczegółowo

Przewodniki optyczne magistrali DSC POWER, PARADOX EVO, SATEL INTEGRA FIWRE-S-PDS BOX* BOX + DIN35-LOCK* ** zasilanie z magistrali

Przewodniki optyczne magistrali DSC POWER, PARADOX EVO, SATEL INTEGRA FIWRE-S-PDS BOX* BOX + DIN35-LOCK* ** zasilanie z magistrali BOX* BOX + DIN35-* Modulacja cyfrowa 1x Port optyczny SC/PC 2x data BUS 1x przekaźnik NO/NC Ochrona przeciwprzepięciowa Prądowa ochrona zasilania Temperatura pracy od 40 C do +70 C NAZWA KOD ZASILANIE

Bardziej szczegółowo

Montaż. Montaż Połączenia obwodu pierwotnego. Połączenia obwodu kontrolowanego. Charakterystyka izolacji 4 kv/50 Hz próba zgodnie z VDE 0435

Montaż. Montaż Połączenia obwodu pierwotnego. Połączenia obwodu kontrolowanego. Charakterystyka izolacji 4 kv/50 Hz próba zgodnie z VDE 0435 Dane techniczne Licznik energii elektrycznej ze zintegrowanym interfejsem komunikacyjnym Saia S-Bus Liczniki energii elektrycznej ze zintegrowanym interfejsem Serial S-Net (Saia S-Bus) umożliwiają za pomocą

Bardziej szczegółowo

ORION. ORION Serwer portów szeregowych 2x RS-232/422/485 na Ethernet. Parametry. VLAN/QoS

ORION. ORION Serwer portów szeregowych 2x RS-232/422/485 na Ethernet. Parametry. VLAN/QoS ORION Serwer portów szeregowych 2x RS-232/422/485 na Ethernet Transmisja dwóch interfejsów RS-232/485/422 przez sieć Ethernet z wykorzystaniem łączy elektrycznych lub światłowodowych Szybkość transmisji:

Bardziej szczegółowo

System transmisji radiowej punkt-w-punkt węzeł sieciowy DX70N2X6S8P4

System transmisji radiowej punkt-w-punkt węzeł sieciowy DX70N2X6S8P4 Antena zewnętrzna (RG58 złącze RP- SMA) Zintegrowany wskaźnik siły sygnału Konfiguracja za pomocą przełączników konfiguracyjnych External antenna Deterministic data transmission Time Division Multipex

Bardziej szczegółowo

VLAN 450 ( 2.4 + 1300 ( 5 27.5 525787 1.3 (5 450 (2.4 (2,4 5 32 SSID:

VLAN 450 ( 2.4 + 1300 ( 5 27.5 525787 1.3 (5 450 (2.4 (2,4 5 32 SSID: Access Point Dwuzakresowy o Dużej Mocy Gigabit PoE AC1750 450 Mb/s Wireless N ( 2.4 GHz) + 1300 Mb/s Wireless AC ( 5 GHz), WDS, Izolacja Klientów Bezprzewodowych, 27.5 dbm, Mocowanie ścienne Part No.:

Bardziej szczegółowo

Niniejszy załącznik zawiera opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia.

Niniejszy załącznik zawiera opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia. Numer sprawy: DGA/34/10 Załącznik nr 2 d frmularza ferty Przedmit zamówienia: dstawa urządzeń sieciwych, szaf serwerwych raz kablwania dla Instytutu Łącznści Państwweg Instytutu Badawczeg w Warszawie w

Bardziej szczegółowo

Uniwersalny wyświetlacz cyfrowy

Uniwersalny wyświetlacz cyfrowy 5 312 5312P01 Uniwersalny wyświetlacz cyfrowy Programowalny sygnał wejściowy BAU200 Uniwersalny jednokanałowy wyświetlacz cyfrowy Przystosowany do montażu na elewacji szafy sterowniczej Z wyświetlaczem

Bardziej szczegółowo

BREAK-TDW-4C i RDW-4C

BREAK-TDW-4C i RDW-4C Cyfrowe optoprzewodniki RS485, RS422 i I/O BREAK-TDW-4C i RDW-4C BOX BOX + DIN35-LOCK* RACK Modulacja cyfrowa Port uniwersalny MM/SM (WDM) 2x RS485 bądź 1x RS422 zgodnie ze standardem do 1Mbps 2x wejście

Bardziej szczegółowo

Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM

Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Ex-mBEL_COM - koncentrator komunikacyjny Przeznaczenie Ex-mBEL_COM jest koncentratorem dla urządzeń z rodziny Ex-mBEL lub innych urządzeń cyfrowych (zabezpieczeń,

Bardziej szczegółowo

Pomiar temperatury Przetwornik z 2 tranzystorowymi wyjściami dwustanowymi TS-400-2UPN8X-H1141

Pomiar temperatury Przetwornik z 2 tranzystorowymi wyjściami dwustanowymi TS-400-2UPN8X-H1141 Odczyt ustawionych wartości bez stosowania dodatkowych narzędzi. Bezpieczne programowanie, dzięki zabudowaniu przycisku i funkcji blokowania. Ciągłe wskazanie jednostki temperatury ( C, F, K, Ohm) Pamięć

Bardziej szczegółowo

Montaż. Montaż Połączenia obwodu pierwotnego. Połączenia obwodu kontrolowanego. Charakterystyka izolacji 4 kv/50 Hz próba zgodnie z VDE 0435

Montaż. Montaż Połączenia obwodu pierwotnego. Połączenia obwodu kontrolowanego. Charakterystyka izolacji 4 kv/50 Hz próba zgodnie z VDE 0435 Dane techniczne Licznik energii elektrycznej ze zintegrowanym interfejsem komunikacyjnym Saia S-Bus Liczniki energii elektrycznej ze zintegrowanym interfejsem Serial S-Net (Saia S-Bus) umożliwiają za pomocą

Bardziej szczegółowo

200M-1.0.1.M. www.metel.eu. www.metel.eu. Media konwerter systemu LAN-BUS. LAN-BUS 200Mbps punkt-punkt. LAN-BUS 200Mbps - topologia magistrali

200M-1.0.1.M. www.metel.eu. www.metel.eu. Media konwerter systemu LAN-BUS. LAN-BUS 200Mbps punkt-punkt. LAN-BUS 200Mbps - topologia magistrali BOX - montaż na równej powierzchni BOX - montaż na DIN35* Topologia magistrali/gwiazdy 1x uniwersalny port optyczny MM/SM z WDM 1x port Fast Ethernet port z obsługą PoE (15,4W)** Ochrona przeciwprzepięciowa

Bardziej szczegółowo

Podłączenie do szyny polowej światłowodem (LWL) w topologii linii/gwiazdy

Podłączenie do szyny polowej światłowodem (LWL) w topologii linii/gwiazdy Podłączenie do szyny polowej światłowodem (LWL) w topologii linii/gwiazdy 1. Zastosowanie... 1 2. Dane techniczne... 2 2.1. Płytka złącza światłowodowego LWL... 2 2.2. Typy przewodów złącza światłowodowego

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Karty wejścia/ wyjścia GE 300 I/O

System interkomowy. Karty wejścia/ wyjścia GE 300 I/O Karty wejścia/ wyjścia GE 00 I/O Karty wejścia/ wyjścia są częścią szczególnej koncepcji interfejsu serwerów interkomowych GE 00. Udostępniają one różnorodne funkcje sterowania i wskazywania,a tym samym

Bardziej szczegółowo

BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C

BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C Optyczne VIDEO przewodniki + RS485(RS232) + I/O BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C BOX* BOX* Modulacja cyfrowa obsługa MM/SM TDW 4x RELAY OUT, video IN, 1x DI RDW 4x wejście cyfrowe, video OUT, 1x DO 1x port RS485

Bardziej szczegółowo

ALNET USB - RS Konwerter USB RS 232/422/485 Instrukcja obsługi

ALNET USB - RS Konwerter USB RS 232/422/485 Instrukcja obsługi ALNET USB - RS Konwerter USB RS 232/422/485 Instrukcja obsługi AN-ALNET USB - RS-1-v_1 Data aktualizacji: 03/2012r. 03/2012 ALNET USB RS 1-v_1 1 Spis treści 1. Przeznaczenie... 3 2. Parametry urządzenia...

Bardziej szczegółowo

Konwerter Transmisji KT-02

Konwerter Transmisji KT-02 EL-TEC Sp. z o.o. e-mail: info@el-tec.com.pl http://www.el-tec.com.pl Konwerter Transmisji KT-02 Dokumentacja Techniczno Ruchowa Spis treści 1. Opis działania...3 1.1. Dane techniczne...4 1.2. Instalacje

Bardziej szczegółowo

Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM

Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Przeznaczenie Sterownik Ex-mBEL_COM jest koncentratorem dla urządzeń z rodziny Ex-mBEL lub innych urządzeń cyfrowych (zabezpieczeń,

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK Gigabitowe porty zapewniają pełną prędkość transmisji danych Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port

Bardziej szczegółowo

Zakres max. wykrywalności R [Ω] Zabezp. DCpeak [V]

Zakres max. wykrywalności R [Ω] Zabezp. DCpeak [V] KARTA KATALOGOWA Nazwa: Multimetr BM257 TRMS, T1, RS232/USB Brymen Typ: EG-BM257 D A N E T E C H N I C Z N E Cechy szczególne i funkcje specjalne TrueRMS - Pomiar rzeczywistej wartości skutecznej Automatyczna/ręczna

Bardziej szczegółowo

Odczyt ustawionych wartości bez stosowania dodatkowych narzędzi. Bezpieczne programowanie, dzięki zabudowaniu przycisku i funkcji blokowania.

Odczyt ustawionych wartości bez stosowania dodatkowych narzędzi. Bezpieczne programowanie, dzięki zabudowaniu przycisku i funkcji blokowania. Odczyt ustawionych wartości bez stosowania dodatkowych narzędzi. Bezpieczne programowanie, dzięki zabudowaniu przycisku i funkcji blokowania. Ciągłe wskazanie jednostki temperatury ( C, F, K, Ohm) Pamięć

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Wzmacniacz IP 20 W / model AF 20I AF 20I

System interkomowy. Wzmacniacz IP 20 W / model AF 20I AF 20I Wzmacniacz IP 20 W / model Kompaktowa konstrukcja sprawia, iż te 20-watowe wzmacniacze idealnie nadają się do zdecentralizowanych instalacji okablowań, obok głośników PA oraz terminali interkomowych. Zakres

Bardziej szczegółowo

Inteligentny system monitorowania kompaktowy, bezpieczny, efektywny

Inteligentny system monitorowania kompaktowy, bezpieczny, efektywny Inteligentny system monitorowania kompaktowy, bezpieczny, efektywny Transparencja dla większej efektywności Ciągła rejestracja oraz monitorowanie zużycia energii maszyn i urządzeń Wizualizacja na wyświetlaczu

Bardziej szczegółowo

Pomiar temperatury Przetwornik z 1 tranzystorowym wyjściem dwustanowym pnp/npn i 1 prądowym wyjściem analogowym TS-400-LUUPN8X-H1141

Pomiar temperatury Przetwornik z 1 tranzystorowym wyjściem dwustanowym pnp/npn i 1 prądowym wyjściem analogowym TS-400-LUUPN8X-H1141 Odczyt ustawionych wartości bez stosowania dodatkowych narzędzi. Bezpieczne programowanie, dzięki zabudowaniu przycisku i funkcji blokowania. Ciągłe wskazanie jednostki temperatury ( C, F, K, Ohm) Pamięć

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji wyświetlacza ASCD-1 v.1.0

Instrukcja instalacji wyświetlacza ASCD-1 v.1.0 Roger Access Control System Instrukcja instalacji wyświetlacza ASCD-1 v.1.0 Wersja dokumentu: Rev. A 1. OPIS I DANE TECHNICZNE ASCD-1 to wyświetlacz matrycowy LED z zegarem. ASCD-1 stanowi uzupełniający

Bardziej szczegółowo

Jednofazowy 2-kierunkowy licznik energii elektrycznej z interfejsem S-Bus, pomiar bezpośredni

Jednofazowy 2-kierunkowy licznik energii elektrycznej z interfejsem S-Bus, pomiar bezpośredni Datasheet www.sbc-support.com Jednofazowy 2-kierunkowy licznik energii elektrycznej z interfejsem S-us, pomiar bezpośredni Dwukierunkowe liczniki energii elektrycznej ze zintegrowanym interfejsem S-us

Bardziej szczegółowo

produkowane przez i SM-AC-KNX Interfejs: KNX - system klimatyzacji Samsung SM-AC-MBS Interfejs: Modbus - system klimatyzacyjny Samsung

produkowane przez i SM-AC-KNX Interfejs: KNX - system klimatyzacji Samsung SM-AC-MBS Interfejs: Modbus - system klimatyzacyjny Samsung Interfejsy do urządzeń klimatyzacyjnych produkowane przez i SM-AC-KNX Interfejs: KNX - system klimatyzacji Samsung SM-AC-MBS Interfejs: Modbus - system klimatyzacyjny Samsung ZN1CL-IRSC Interfejs: KNX

Bardziej szczegółowo

Routery RTR-XXX/XXX - Router RTR-FT10/FT10

Routery RTR-XXX/XXX - Router RTR-FT10/FT10 Routery RTR-XXX/XXX - Router RTR-FT10/FT10 Obsługa szeregu mediów komunikacyjnych Praca w czterech trybach Praca w sieci LonWorks Możliwość dostosowania do potrzeb użytkownika Charakterystyka Moduł routera

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Analogowe stacje naścienne. Seria WS 800F/ WS 500F Seria WS 800P/ WS 500P

System interkomowy. Analogowe stacje naścienne. Seria WS 800F/ WS 500F Seria WS 800P/ WS 500P 1 2 3 4 Analogowe stacje naścienne Seria WS 800F/ WS 500F Seria WS 800P/ WS 500P Wielofunkcyjne stacje główne wykonane są w konstrukcji poliwęglanowej stosowane w pomieszczeniach jak i na zewnątrz budynków.

Bardziej szczegółowo

Hydrauliczne przetworniki ciśnienia

Hydrauliczne przetworniki ciśnienia NAH 8 Hydrauliczne przetworniki ciśnienia Nowa generacja dostępna - zobaczyć www.trafag.com/h70 Szwajcarska firma Trafag jest wiodącym międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości czujników oraz mierników

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna Specyfikacja techniczna Załącznik nr 2 CPV: 32.41.00.00-0 lkalna sieć kmputerwa CPV: 32.41.80.00-6 sieć radiwa I. Przedmitem zamówienia jest wyknanie sieci teleinfrmatycznej w Mediatece w budynku Akademii

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Stacje naścienne IP. Seria WS 200V I CM Seria WS 210V I CM

System interkomowy. Stacje naścienne IP. Seria WS 200V I CM Seria WS 210V I CM 1 2 Stacje naścienne IP Seria WS 200V I CM Seria WS 210V I CM Odporne na dewastację podstacje (seria WS 200V) oraz stacje alarmowe (seria WS 210V) z wbudowaną, kolorową kamerą wideo, zaprojektowaną do

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia: Zestaw do badania cyfrowych układów logicznych

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia: Zestaw do badania cyfrowych układów logicznych ZP/UR/46/203 Zał. nr a do siwz Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia: Zestaw do badania cyfrowych układów logicznych Przedmiot zamówienia obejmuje następujące elementy: L.p. Nazwa Ilość. Zestawienie komputera

Bardziej szczegółowo

VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial

VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial Konwerter VC-202A jest wysokowydajnym urządzeniem Ethernet-over-Coaxial konwertującym sygnały pomiędzy skrętką (UTP) oraz współosiowym kablem coaxial. Ta technologia

Bardziej szczegółowo

KONWERTER 1x RS232 DB9 + 1x RS-422/485 TB (izolacja 3kV) ORING ISC-1112 ISC-1112-I #06891 #06892 INSTRUKCJA OBSŁUGI. wersja 1.0

KONWERTER 1x RS232 DB9 + 1x RS-422/485 TB (izolacja 3kV) ORING ISC-1112 ISC-1112-I #06891 #06892 INSTRUKCJA OBSŁUGI. wersja 1.0 KONWERTER 1x RS232 DB9 + 1x RS-422/485 TB (izolacja 3kV) ORING ISC-1112 ISC-1112-I #06891 #06892 INSTRUKCJA OBSŁUGI wersja 1.0 SPIS TREŚCI Wstęp... 3 Właściwości... 3 Bezpieczeństwo uŝytkowania... 3 1.

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja Techniczna

Specyfikacja Techniczna Specyfikcj Techniczn Prmetry Lv700 F Rdio Crrier Ethernet Przepustowość 700 Mbps 100/200/500/100 1000 Mbps 0 Mbps Częstotliwość 71-76 GHz z krokiem knłu co 71-76GHz 81-125 MHz 86GHz Stndrdy ETSI, FCC Tryb

Bardziej szczegółowo