Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Aktywne Rozwiązania Sieciowe"

Transkrypt

1 Konwerter mediów 10/100Base-TX do 100Base-FX Seria KC-300D, KC-300DM Konwertery mediów zostały stworzone do konwersji sygnałów 10Base-T lub 100Base-T do/z sygnałów światłowodowych 100Base-FX. Używane są do zwiększenia odległości połączenia pomiędzy dwoma urządzeniami Ethernet, poprzez kabel światłowodowy, bez utraty wydajności. Konwertery mediów nie tylko obsługują istniejące światłowody wielo- i jednodomowe lecz również posiadają wsparcie dla sieci światłowodowych Bi-Di WDM oraz CWDM. Posiadają również funkcję obsługi instalacji w centralnej obudowie z opcjonalną redundancją zasilania oraz funkcją zarządzania, gdy wymagana jest większa, rozleglejsza sieć światłowodowa.

2 Cechy kluczowe: Konwersja prędkości i typu mediów z pełną prędkością kablową bsługa podwójnej prędkości 10/100M na łączach TP, automatyczna negocjacja połączenia oraz automatyczna detekcja MDI/MDI-X Funkcja monitoringu stanu pracy portów LFP Przezroczystość dla pakietów 802.1Q VLAN Funkcja Far End Fault dla portu FX bsługa montażu biurkowego, ściennego oraz montażu w szynie DIN bsługa instalacji w obudowie centralnej Niski pobór mocy bsługa wielu opcji światłowodowych Możliwość przeprowadzenia ustawień przez użytkownika w zakresie konfiguracji portu łącza TP, wyłączenia funkcji LFP KC-300DM Specifikacja Sygnalizacja stanu portu TP zdalnych konwerterów bsługa funkcji testu pętli zwrotnej z podłączonym zdalnym konwerterem mediów Najważniejsze funkcje produktów Pełna prędkość kablowa Wszechstronne opcje konfiguracyjne bsługa testu pętli zwrotnej Zdalny monitoring łącza TP Niski pobór mocy bsługa testu pętli zwrotnej pcjonalny montaż w szynie DIN bsługa instalacji centralnej obudowy pcje komunikacji Bi-Di pcje dla CWDM KC-3DR: Wspornik montażowy dla szyny Din KC-1300: Zarządzana obudowa Kabel USB do DC Zasilanie przez USB

3 Parametry Port TP Port FX Kabel Diody LED Konfiguracja DIP Dostępne ustawienia Rozmiar bufora pakietu Parametry środowiskowe Waga Wymiary Napięcie robocze Pobór mocy Zatwierdzenie IEEE Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX Ekranowane wtyki RJ-45 z funkcją detekcji automatycznej MDI/MDI-X automatyczną negocjacja dla detekcji prędkości oraz trybu dupleksowego Tryb wymuszony dla ustawień prędkości oraz trybu dupleksowego bsługa prędkości 10Mb/s lub 100Mb/s, obsługa trybu pełnodupleksowego lub półdupleksowego zgodność ze standardem IEEE 802.3u 100Base-FX Wymuszony tryb 100 Mb/s, tryb Pełnodupleksowy (domyślny), funkcja Far End Fault Kat. 5 kabel UTP, MMF 62,5/125µm, 50/125µm, SMF - 9 /125µm KC-300D: Stan zasilania Porty TP Połączenie/Akt., szybkość, dupleksowość Porty FX Połączenie/Akt., wykryty sygnał światłowodowy KC-300DM: Stan zasilania Porty TP Połączenie/Akt., szybkość, dupleksowość Porty FX Połączenie/Akt., wykryty sygnał światłowodowy Zdalne porty TP: połączenie, szybkość, dupleksowość KC-300D - tryb TP, TP-dupleks, prędkość TP, funkcja LFP KC-300DM tryb TP, TP-dupleks, prędkość TP, funkcja LFP, automatyczny raport o statusie Do 1522 bajtów dla trybu store-and-forward Brak ograniczenia rozmiaru pakietu dla trybu smart-forward (100 do 100) Temperatura pracy: -5 C ~ 50 C -20 C ~ 60 C (KC-300D-EC, KC-300DM-EC) Temperatura przechowywania: -20 C ~ 80 C Wilgotność względna: 5 ~95% nieskroplona KC-300D: 210g, KC-300DM: 213g 108 x 72,5 x 23 mm (szer. x gł. x wys.) +5V ~ +12VDC (+/-5%) (wejście DC urządzenia) 2 W, (maks.) FCC klasa B, CE klasa B

4 Specyfikacje optyczne: KC-300D-X, KC-300DM-X Model Łącze Światłowód Długość fali Tx Moc Rx Czułość Max. moc RX -T ST Duplex MMF 1310nm -19 ~ -14dBm -31dBm -14dBm -C SC Duplex MMF 1310nm -19 ~ -14dBm -31dBm -14dBm -EC SC Duplex MMF 1310nm -20 ~ -14dBm -31dBm 0dBm -JM MT-RJ MMF 1310nm -19 ~ -14dBm -31dBm -14dBm -VM VF-45 MMF 1310nm -20 ~ -14dBm -31dBm -14dBm -SA2 SC Duplex SMF 1310nm -15 ~ -8dBm -31dBm -7dBm -SL2 SC Duplex SMF 1310nm -15 ~ -7dB -32dBm -3dBm -SL3 SC Duplex SMF 1310nm -15 ~ -8dBm -34dBm 0dBm -SL4 SC Duplex SMF 1310nm -5 ~ 0dBm -34dBm -3dBm -SL6 SC Duplex SMF 1310nm -5 ~ 0dBm -35dBm 0dBm -SL8 SC Duplex SMF 1310nm 0 ~ +5dBm -36dBm 0dBm -SL10 SC Duplex SMF 1550nm 0 ~ -5dBm -35dBm 0dBm -SL12 SC Duplex SMF 1550nm 0 ~ +5dBm -35dBm 0dBm -W3515 Bi-Di SC SMF TX 1310nm -W5315 Bi-Di SC SMF TX 1550nm -W3540 Bi-Di SC SMF TX 1310nm -W5340 Bi-Di SC SMF TX 1550nm -W3580 Bi-Di SC SMF TX 1310nm -W5380 Bi-Di SC SMF TX 1550nm -CxxW40 CWDM SC SMF Tx 1xx0nm RX nm -CxxW50 CWDM SC SMF Tx 1xx0nm RX nm -CxxW80 CWDM SC SMF Tx 1xx0nm RX nm -14 ~ -8dBm -31dBm 0dBm -14 ~ -8dBm -31dBm 0dBm -8 ~ 0dBm -34dBm 0dBm -8 ~ 0dBm -34dBm 0dBm 0 ~ +5dBm -34dBm 0dBm -2 ~ +4dBm -35dBm 0dBm -5 ~ 0dBm -35dBm 0dBm -4 ~ +3dBm -35dBm 0dBm 0 ~ +5dBm -37dBm 0dBm MMF: Światłowód wielomodowy - 62,5/125 µm, 50/125 µm SMF: Światłowód jednomodowy - 9 /125 µm

5 Informacje dotyczące zamówienia KC-300D-X KC-300DM-X Światłowód Złącze Dystans -T MM Dual ST 2km -C MM Dual SC 2km -EC MM Dual SC 2km -JM MM MT-RJ 2km -VM MM VF-45 2km -SA2 SM Dual SC 20km -SL2 SM Dual SC 20km -SL3 SM Dual SC 30km -SL4 SM Dual SC 40km -SL6 SM Dual SC 60km -SL8 SM Dual SC 80km -SL10 SM Dual SC 100km -SL12 SM Dual SC 120km -W3515 SM Bi-Di SC 15~20km -W5315 SM Bi-Di SC 15~20km -W3540 SM Bi-Di SC 40km -W5340 SM Bi-Di SC 40km -W3580 SM Bi-Di SC 80km -W5380 SM Bi-Di SC 80km -CxxW40 SM CWDM SC 40km -CxxW50 SM CWDM SC 50km -CxxW80 SM CWDM SC 80km MM: Światłowód wielomodowy SM: Światłowód jednomodowy dległość odnies.: Referencyjna odległość połączenia ul. 17 Stycznia 119, Leszno tel fax ul. Polanki 67c Gdańsk tel fax ul. Malinowa Katowice tel fax Ursynów Business Park ul. Puławska 303 wejście B Warszawa tel fax

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241 Przemysłowe, kompaktowe konwertery 10/100BASE-TX do 100BASE-FX Seria KFC-241 Cechy kluczowe : ź bsługa konwersji w pełnej szybkości kablowej dla prędkości 10/100 oraz typów mediów ź bsługa automatycznej

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowy konwerter mediów 10/100Base-TX do 100Base-FX Seria KCD-300 Seria konwerterów mediów KCD-300 zapewnia przemysłową wydajność konwersji sygnału z kabla miedzianego Ethernet do światłowodu, pozwalając

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do 1000Base-X Gigabit Seria KGC-310M Cechy kluczowe: Konwersja sygnału z kabla miedzianego o potrójnej prędkości 10/100/1000 Mb/s do kabla światłowodowego

Bardziej szczegółowo

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Seria KGC-320-HP Cechy kluczowe: ź Konwersja sygnału miedzianego o potrujnej prędkości 10/100/1000Mbps

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowe przełączniki konwerterów, 3-portowe Fast Ethernet Seria KSD-103-A, KSD-103-B Seria przemysłowych przełączników KSD-103 Fast Ethernet obsługuje trzy komunikacje segmentowe, oparte na przełączaniu.

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowy, optycznie izolowany konwerter sygnału szeregowego RS-232 do światłowodu Seria KSC-200 Konwerter został skonstruowany z myślą o dostarczaniu najbardziej uniwersalnego połączenia pomiędzy 2

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe przełączniki 5-portowe Fast Ethernet z 1 slotem SFP oraz 4 portami PoE+ PSE. Seria KSD-541, KSD-541-HP

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe przełączniki 5-portowe Fast Ethernet z 1 slotem SFP oraz 4 portami PoE+ PSE. Seria KSD-541, KSD-541-HP Przemysłowe przełączniki 5-portowe Fast Ethernet z 1 slotem SFP oraz 4 portami PoE+ PSE Seria KSD-541, KSD-541-HP Cechy kluczowe: 5 portów RJ-45 10/100Mb/s oraz jeden slot 100Mb/s SFP Wszystkie porty miedziane

Bardziej szczegółowo

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Podręcznik użytkownika 1. Ogólne IEEE802.3u Ethernet obsługuje dwa rodzaje mediów połączeń sieciowych takie jak 10/100Base-TX i 100Base-FX. Konwerter pomostowy

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV OCTA 4300 8-kanałowy, cyfrowy multiplekser wideo, dźwięku, danych, CC oraz Fast Ethernet OCTA 4300 jest kompaktowym oraz wszechstronnym połączeniem wideo, dźwięku, danych, obsługi alarmów oraz portu Ethernet,

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Aktywne Rozwiązania Sieciowe Przemysłowe przełączniki zarządzane L2 10-portowe Gigabit Ethernet 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE+ Seria KGS-1060, KGS-1060-HP Cechy kluczowe: ź Obsługa 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s oraz dwóch slotów

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowy, zarządzalny 6-portowy przełącznik Gigabit Ethernet z 1 portem GbE SFP Seria KGD-600

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowy, zarządzalny 6-portowy przełącznik Gigabit Ethernet z 1 portem GbE SFP Seria KGD-600 Aktywne Rzwiązania Sieciwe Przemysłwy, zarządzalny 6-prtwy przełącznik Gigabit Ethernet z 1 prtem GbE SFP Seria KGD-600 Aktywne Rzwiązania Sieciwe Cechy kluczwe: 5 prtów 10/100/1000 Mb/s Gigabit Ethernet

Bardziej szczegółowo

Konwerter Światłowodowy. Instrukcja uruchomieniowa (1)

Konwerter Światłowodowy. Instrukcja uruchomieniowa (1) Konwerter Światłowodowy Instrukcja uruchomieniowa (1) Fiber Converters /11.15.212 БЪЛГАРИН 1. Przed rozpoczęciem instalacji Zawartość Opakowania Konwerter światłowodowy Instrukcje Wielojęzyczne Zasilacz

Bardziej szczegółowo

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery 1. Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i jest publikowany jedynie

Bardziej szczegółowo

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery

Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery Cennik detaliczny produktów do transmisji danych marki IPOX - Switche - Moduły SFP - Mediakonwertery 1. Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i jest publikowany jedynie

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika

Instrukcja użytkownika 1. Instrukcja użytkownika MC200CM MC210CS MC220L Media konwerter Gb, Ethernet PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Niniejsze specyfikacje mogą podlegać zmianom bez uprzedniego powiadomienia. jest zarejestrowanym

Bardziej szczegółowo

2G-1S.1.0. www.metel.eu. www.metel.eu. Przykład połączenia w topologii punkt-punkt. Przemysłowe Media Konwertery GE/FE PoE+ 1/5

2G-1S.1.0. www.metel.eu. www.metel.eu. Przykład połączenia w topologii punkt-punkt. Przemysłowe Media Konwertery GE/FE PoE+ 1/5 Montaż pionowy na DIN35* Montaż poziomy na DIN35** Montaż na płaskiej powierzchni Slot SFP z obsługą standardów 100/1000BASE-X Port Gigabit Ethernet z PoE+ (25.5W)*** Obsługa JUMBO pakietów FAR END FAULT

Bardziej szczegółowo

Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422

Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422 RSMUX3-FO V4.06 Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422 RSMUX3-FO Dostępne dwa interfejsy RS-232/422/485 w wersji ze złączem śrubowym z wykorzystaniem łączy światłowodowych Urządzenie

Bardziej szczegółowo

200M-ADAM.E. Systemy przesyłu sygnału audio. LAN-RING 200Mbps BOX + DIN35-LOCK* 1/6

200M-ADAM.E. Systemy przesyłu sygnału audio. LAN-RING 200Mbps BOX + DIN35-LOCK*  1/6 Systemy przesyłu sygnału audio BOX* Topologia LAN-RING 2x porty optyczne uniwersalne MM/SM z WDM 2x symetryczne audio w jakości MP3 2/8x IN, 2/8x OUT 1x LOCK przekaźnik 1x Ochrona przeciwprzepięciowa Temperatura

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja modułów GBIC i konwerterów światłowodowych

Specyfikacja modułów GBIC i konwerterów światłowodowych Specyfikacja modułów GBIC i konwerterów światłowodowych 1. Moduły gigabitowe GBIC BiDi (WDM) GBIC 1 1x SC/PC 1310 nm (SM) 1550 nm (SM) 20 km 20 2 1x SC/PC 1550 nm (SM) 1310 nm (SM) 20 km 10 2. Moduły gigabitowe

Bardziej szczegółowo

MICROSENS GmbH & Co. KG - Küferstraße 16-59067 Hamm - Tel. 0 23 81/94 52-0 - FAX -100 - www.microsens.com

MICROSENS GmbH & Co. KG - Küferstraße 16-59067 Hamm - Tel. 0 23 81/94 52-0 - FAX -100 - www.microsens.com Przemysłowy konwerter - MICROSENS Informacje ogólne Dla połączeń urządzeń, rozdzielni i systemów sterujących wyposażonych w interfejsy szeregowe MICROSENS oferuje specjalne konwertery mediów w wersji przemysłowej.

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Karta sieciowa E1 G8-CNET-E1

System interkomowy. Karta sieciowa E1 G8-CNET-E1 Karta sieciowa E1 G8-CNET-E1 Słowa kluczowe oznaczające cyfrową transmisję danych: jeszcze większa ilość danych przy jeszcze większej prędkości. Szczególnie sieci głosowe wymagają wysokiej jakości głosu

Bardziej szczegółowo

Moduły transmisyjne SFP, SFP+, XFP. Aktywne rozwiązania sieciowe

Moduły transmisyjne SFP, SFP+, XFP. Aktywne rozwiązania sieciowe Moduły transmisyjne SFP, SFP+, XFP Moduły transmisyjne firmy GigaLight są wysokowydajnymi wkładkami światłowodowymi dla przełączników wyposażonych w złącza SFP, SFP+, XFP. Moduły współpracują ze światłowodami

Bardziej szczegółowo

SIEMENS. 1 2 3 4 Instalacja na szynie standardowej SIMATIC NET SCALANCE X204-2. Instrukcja obsługi. Charakterystyka produktu. Porty TP.

SIEMENS. 1 2 3 4 Instalacja na szynie standardowej SIMATIC NET SCALANCE X204-2. Instrukcja obsługi. Charakterystyka produktu. Porty TP. SIEMENS SIMATIC NET SCALANCE X204-2 Instrukcja obsługi Charakterystyka produktu Porty TP Porty FO Instalacja na szynie DIN 1 2 3 4 Instalacja na szynie standardowej 5 SPIS TREŚCI 1.Charakterystyka produktu

Bardziej szczegółowo

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Podręcznik użytkownika 1. Ogólne IEEE802.3u Ethernet obsługuje dwa rodzaje mediów połączeń sieciowych takie jak 10/100Base-TX i 100Base-FX. Konwerter pomostowy

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA DOSTAWY MODUŁÓW DO URZĄDZEŃ SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ

SPECYFIKACJA TECHNICZNA DOSTAWY MODUŁÓW DO URZĄDZEŃ SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ SPECYFIKACJA TECHNICZNA DOSTAWY MODUŁÓW DO URZĄDZEŃ SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ 1. Moduł gigabitowe GBIC BiDi (WDM) Typ modułu: GBIC Wymagana współpraca z przełącznikami Cisco C2924M wyposażonymi w kartę Cisco

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Karta sieciowa Ethernet G8-CNET-W

System interkomowy. Karta sieciowa Ethernet G8-CNET-W Karta sieciowa Ethernet G8-CNET-W Era cyfrowa zrewolucjonizowała przesył danych. Teraz jeszcze większa liczba danych może być przesłana w dowolne miejsce z jeszcze większą prędkością oraz jakością, bez

Bardziej szczegółowo

BREAK-xDW-S-4C. Konwertery światłowodowe RS485, RS422 + styki. Opis. Przykład połączenia TDW-S-4C-BOX RDW-S-4C-BOX

BREAK-xDW-S-4C.   Konwertery światłowodowe RS485, RS422 + styki. Opis. Przykład połączenia TDW-S-4C-BOX RDW-S-4C-BOX xdw-s-4c Konwertery światłowodowe RS485, RS422 + styki Modulacja cyfrowa 1x port optyczny uniwersalny MM/SM z WDM 2x RS485 lub 1x RS422 zgodnie ze standardem do 1Mbps 1x wejście cyfrowe 1x przekaźnik NO

Bardziej szczegółowo

BREAK-xDW-S-4C. Konwertery światłowodowe RS485, RS422 + styk. Opis. Przykład połączenia TDW-S-4C-BOX RDW-S-4C-BOX

BREAK-xDW-S-4C.   Konwertery światłowodowe RS485, RS422 + styk. Opis. Przykład połączenia TDW-S-4C-BOX RDW-S-4C-BOX xdw-s-4c Konwertery światłowodowe RS485, RS422 + styk Modulacja cyfrowa 1x port optyczny uniwersalny MM/SM z WDM 2x RS485 lub 1x RS422 zgodnie ze standardem do 1Mbps 1x wejście cyfrowe 1x przekaźnik NO

Bardziej szczegółowo

Media Konwertery Przemysłowe 200M-1S.0.1-BOX. Montaż na szynie DIN35. Akcesoria 200M-1S.0.1-BOX BX W5

Media Konwertery Przemysłowe 200M-1S.0.1-BOX. Montaż na szynie DIN35. Akcesoria 200M-1S.0.1-BOX BX W5 Montaż na płaskiej powierzchni Montaż na szynie DIN3 Montaż w rozdzielnicy zewnętrznej OH31 Gniazdo SFP Z obsługą 100BASE-X Fast Ethernet z PoE+ (30W) Obsługa JUMBO pakietów Zdalny restart PoE Detekcja

Bardziej szczegółowo

ICF-1150. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód. Złącze

ICF-1150. Pełny opis produktu. Specyfikacja techniczna. Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód. Złącze ICF-1150 Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód Konwertery portów szeregowych, RS-232/422/485 na światłowód trójstronna komunikacja: RS-232, RS-422/485, światłowód jedno lub wielomodowy

Bardziej szczegółowo

MEDIAKONWERTER 10/100/1000BASE-T/1000BASE-SX/LX SE-38 I ME-38

MEDIAKONWERTER 10/100/1000BASE-T/1000BASE-SX/LX SE-38 I ME-38 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8A 20-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 35 70 MEDIAKONWERTER 10/100/1000BASE-T/1000BASE-SX/LX SE-38 I ME-38 IO38-1m maj 2015 Spis treści KONWERTER 10/100/1000BASE-T/1000BASE-SX/LX

Bardziej szczegółowo

Extendery LAN 100Base-Tx po UTP Cat5e LAN-EXT-PD/NPD. Montaż na DIN35* * Uchwyt w zestawie.

Extendery LAN 100Base-Tx po UTP Cat5e LAN-EXT-PD/NPD. Montaż na DIN35* * Uchwyt w zestawie. Extendery LAN 100Base-Tx po UTP Cat5e Montaż na płaskiej powierzchni* Montaż na DIN35* IP65 Przedłużenie Ethernetu Przedłużenie zasilania /+ Ochrona przepięciowa portu LAN 30A 8/20µs Ochrona przeciw ESD

Bardziej szczegółowo

Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422

Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422 RSMUX2-FO V4.06 Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422 RSMUX2-FO Dostępne cztery interfejsy RS-232/422/485 lub dwa w wersji ze złączem śrubowym z wykorzystaniem łączy światłowodowych

Bardziej szczegółowo

BREAK-TDW-4C i RDW-4C

BREAK-TDW-4C i RDW-4C Cyfrowe optoprzewodniki RS485, RS422 i I/O BREAK-TDW-4C i RDW-4C BOX BOX + DIN35-LOCK* RACK Modulacja cyfrowa Port uniwersalny MM/SM (WDM) 2x RS485 bądź 1x RS422 zgodnie ze standardem do 1Mbps 2x wejście

Bardziej szczegółowo

KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY TM-146

KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY TM-146 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8 20-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 35 70 KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY TM-146 IO146-1a 1 Spis treści 1. Charakterystyka ogólna... 4 1.1. Widok urządzenia... 4 1.2.

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera SE-36

Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera SE-36 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8 20-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 35 70 Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera e-mail: info@lanex.pl Dział Serwisu www.lanex.pl tel. (081) 443-96-39

Bardziej szczegółowo

BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C

BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C Optyczne VIDEO przewodniki + RS485(RS232) + I/O BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C BOX* BOX* Modulacja cyfrowa obsługa MM/SM TDW 4x RELAY OUT, video IN, 1x DI RDW 4x wejście cyfrowe, video OUT, 1x DO 1x port RS485

Bardziej szczegółowo

BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C

BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C Optyczne VIDEO przewodniki + RS485(RS232) + I/O BREAK-TDW-V4C i RDW-V4C BOX* BOX* Modulacja cyfrowa 1x port optyczny uniwersalny MM/SM z WDM TDW 4x RELAY OUT, video IN, 1x DI RDW 4x wejście cyfrowe, video

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Bezpieczeństwem. iprotect. Linia czytników Sirius

System Zarządzania Bezpieczeństwem. iprotect. Linia czytników Sirius Linia czytników Sirius Główne cechy ź Wsparcie szerokiego zakresu technologii zbliżeniowych ź Wysoka czułość i energooszczędność ź Pełne bezpieczeństwo czytnika i przesyłanych danych ź Odporny na działania

Bardziej szczegółowo

KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY TM-146

KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY TM-146 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8 20-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 35 70 KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY TM-146 INSTRUKCJA OBSŁUGI IO146-1C.DOC grudzień 2010 LANEX S.A., Techniczne Wsparcie Klienta:

Bardziej szczegółowo

10/100Base-TX 100Base-FX Konwerter mediów obsługą PoE

10/100Base-TX 100Base-FX Konwerter mediów obsługą PoE Instrukcja Obsługi FTP-802 FTP-802S15 10/100Base-TX 100Base-FX Konwerter mediów obsługą PoE - 1 - 2-2 - ! ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA! Przed włączeniem urządzenia do prądu proszę przeczytać informacje dotyczące

Bardziej szczegółowo

Multiplekser Gigabit TDM MICROSENS Wprowadzenie Gigabit TDM firmy MICROSENS jest optycznym multiplekserem z podziałem czasowym umożliwiającym jednoczesną transmisję głosu i danych. Transmisja może odbywać

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe przełączniki 8-portowe Gigabit Ethernet z 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE Seria KGD-802, KGD-802-P

Aktywne Rozwiązania Sieciowe. Przemysłowe przełączniki 8-portowe Gigabit Ethernet z 2 slotami SFP oraz 4 portami PoE Seria KGD-802, KGD-802-P Aktywne Rzwiązania Sieciwe Przemysłwe przełączniki 8-prtwe Gigabit Ethernet z 2 sltami SFP raz 4 prtami PE Seria KGD-802, KGD-802-P Aktywne Rzwiązania Sieciwe Cechy kluczwe: Obsługa 8 sltów RJ45 10/100/1000

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK MC110CS #06307 wersja 1.2 Wstęp Konwerter MC110CS firmy TP-LINK umoŝliwia zamianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi i instalacji repeatera światłowodowego BMK-32

Instrukcja obsługi i instalacji repeatera światłowodowego BMK-32 Instrukcja obsługi i instalacji repeatera światłowodowego e-mail: info@lanex.pl www.lanex.pl 1 1.Wstęp Modułowy repeater umożliwia połączenie siedmiu segmentów sieci Ethernet. Posiada możliwość zastosowania

Bardziej szczegółowo

Konwerter Transmisji KT-02

Konwerter Transmisji KT-02 EL-TEC Sp. z o.o. e-mail: info@el-tec.com.pl http://www.el-tec.com.pl Konwerter Transmisji KT-02 Dokumentacja Techniczno Ruchowa Spis treści 1. Opis działania...3 1.1. Dane techniczne...4 1.2. Instalacje

Bardziej szczegółowo

IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11

IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11 IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11 PLANET IVC-2004PT to przemysłowy Ethernet Extender z obsługą PoE posiadający trzy zasadnicze cechy: Zwiększa zasięg

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 do SIWZ Oznaczenie postępowania: DA-ZP /17 FORMULARZ SZCZEGÓŁOWY OFERTY

Załącznik nr 1 do SIWZ Oznaczenie postępowania: DA-ZP /17 FORMULARZ SZCZEGÓŁOWY OFERTY Załącznik nr 1 do SIWZ Oznaczenie postępowania: DA-ZP-252-14/17 FORMULARZ SZCZEGÓŁOWY OFERTY 1 Pakiet nr 1 Urządzenia sieciowe L.p. 1. Nazwa pozycji Switch 8- portowy Parametr Minimalne wymagania Numer

Bardziej szczegółowo

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch 16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch Podręcznik użytkownika DN-80100 DN-80110 Zawartość pakietu W pakiecie powinny się znajdować następujące pozycje: Przełącznik szybkiego Gigabit

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi światłowodowego konwertera SE-34 wersja 850 nm i 1300 nm

Instrukcja obsługi światłowodowego konwertera SE-34 wersja 850 nm i 1300 nm LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8 0-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 5 70 Instrukcja obsługi światłowodowego konwertera wersja 850 nm i 100 nm e-mail: info@lanex.pl Dział Serwisu www.lanex.pl

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi i instalacji repeatera światłowodowego BMK-29.

Instrukcja obsługi i instalacji repeatera światłowodowego BMK-29. Instrukcja obsługi i instalacji repeatera światłowodowego. 1.Wstęp Modułowy repeater światłowodowy umożliwia połączenie pięciu segmentów sieci Ethernet. Posiada cztery wymienne porty, które mogą zawierać

Bardziej szczegółowo

8 portowy przełącznik sieciowy Asmax 100/10 Mb/s 8-Port 100/10Mbps N-Way Switch Podręcznik użytkownika SPIS TREŚCI 1 ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA...3 2 OPIS PRODUKTU...3 2.1 Model...3 2.2 Właściwości urządzenia...3

Bardziej szczegółowo

Cechy: Przykład zastosowania.

Cechy: Przykład zastosowania. S98 v1.0 Switch 9-portowy S98 dla 8 kamer IP Wydanie: 3 z dnia 09.01.2017 Zastępuje wydanie: 2 z dnia 22.02.2016 PL 9 portów 10/100 Mb/s 8 portów PoE (transfer danych i zasilanie) 15,4W dla każdego portu

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK TR-932D / TR-962D #01194 #05837 wersja 1.4 Wstęp Konwertery TR-932D / TR-962D-20 firmy TP-LINK umoŝliwiają zamianę medium przewodzącego strumień

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji

Instrukcja instalacji Instrukcja instalacji rev. 201409 Dokument ten zawiera instrukcje dotyczące instalacji następujących wersji switchów: 2G-2S.0.3.F-BOX-PoE 2G-2S.0.3.FC-BOX 2G-2S.3.0.F-BOX 2G-2S.0.2.F-BOX-PoE 1 Opakowanie

Bardziej szczegółowo

Cechy: Przykład zastosowania.

Cechy: Przykład zastosowania. SF116 v1.0 Switch 16-portowy SF116 dla 16 kamer IP Wydanie: 2 z dnia 09.01.2017 Zastępuje wydanie: 1 z dnia 01.10.2016 PL Cechy: Switch 16 portów 16 portów PoE 10/100Mb/s),(port 1 16) (dane i zasilanie)

Bardziej szczegółowo

Cechy: Przykład zastosowania.

Cechy: Przykład zastosowania. SF108 v1.1 Switch 10-portowy SF108 do 8 kamer IP Wydanie: 3 z dnia 17.08.2017 Zastępuje wydanie: 2 z dnia 09.01.2017 PL Cechy: Switch 10 portów 8 portów PoE 10/100Mb/s), (port 1 8) (dane i zasilanie) 2

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER WDM TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER WDM TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER WDM TP-LINK MC111CS MC112CS #06305 #06306 wersja 1.0 Wstęp Konwertery WDM MC111CS / MC112CS firmy TP-LINK umoŝliwiają zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi i instalacji koncentratora SE-31.2

Instrukcja obsługi i instalacji koncentratora SE-31.2 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 0-0 Lublin tel. (0) 0 tel/fax. (0) 0 0 Instrukcja obsługi i instalacji koncentratora SE-. e-mail: info@lanex.pl Dział Serwisu www.lanex.pl tel. (0) -9-9 .Wstęp Wieloportowy koncentrator

Bardziej szczegółowo

Przewodniki optyczne magistrali DSC POWER, PARADOX EVO, SATEL INTEGRA FIWRE-S-PDS BOX* BOX + DIN35-LOCK* ** zasilanie z magistrali

Przewodniki optyczne magistrali DSC POWER, PARADOX EVO, SATEL INTEGRA FIWRE-S-PDS BOX* BOX + DIN35-LOCK* ** zasilanie z magistrali BOX* BOX + DIN35-* Modulacja cyfrowa 1x Port optyczny SC/PC 2x data BUS 1x przekaźnik NO/NC Ochrona przeciwprzepięciowa Prądowa ochrona zasilania Temperatura pracy od 40 C do +70 C NAZWA KOD ZASILANIE

Bardziej szczegółowo

Przewodniki optyczne magistrali DSC POWER, PARADOX EVO, SATEL INTEGRA. BREAK-TDW i RDW-PDS BOX + DIN35-LOCK* ** zasilanie z magistrali

Przewodniki optyczne magistrali DSC POWER, PARADOX EVO, SATEL INTEGRA. BREAK-TDW i RDW-PDS BOX + DIN35-LOCK* ** zasilanie z magistrali Przewodniki optyczne magistrali DSC POWER, PARADOX EVO, SATEL INTEGRA BREAK-TDW i * Modulacja cyfrowa Port uniwersalny MM/SM 2x data BUS (0-10V) 1x przekaźniki LOCK NO/NC Ochrona przeciwprzepięciowa Prądowa

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji

Instrukcja instalacji Instrukcja instalacji rev. 20110324 Niniejsza instrukcja instalacji jest przeznaczony do instalowania switche przemysłowe switche przemysłowe 200M-2.0.3-... 200M-1.0.3-... 1 Zawartość opakowania 1.1 Switch

Bardziej szczegółowo

Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM

Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Przeznaczenie Sterownik Ex-mBEL_COM jest koncentratorem dla urządzeń z rodziny Ex-mBEL lub innych urządzeń cyfrowych (zabezpieczeń,

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK 8 portów RJ45 (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie - auto-mdi/mdix) Technologia Green Ethernet, oszczędność

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER GIGABITOWY 1000 Mbps RJ-45/SC TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER GIGABITOWY 1000 Mbps RJ-45/SC TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER GIGABITOWY 1000 Mbps RJ-45/SC TP-LINK MC200CM MC210CS www.atel.com.pl/produkt.php?hash=06423 www.atel.com.pl/produkt.php?hash=06424 #06423 #06424 wersja 1.3 Wstęp Gigabitowe

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Analogowy wzmacniacz 50 W / model AF 50A AF 50A

System interkomowy. Analogowy wzmacniacz 50 W / model AF 50A AF 50A Analogowy wzmacniacz 50 W / model AF 50A AF 50A Seria AF 50 zapewnia szczególnie wysoki zakres wyjścia oraz dostęp do różnych portów dźwięku. Wzmacniacze tej serii pasują do wszelkich zastosowań, do rozwiązań

Bardziej szczegółowo

MODUŁ ETHERNETOWY DS202

MODUŁ ETHERNETOWY DS202 Zakład Elektroniki i Automatyki FRISKO s.c. 54-530 Wrocław, ul. Jarnołtowska 15 tel. 071 3492568, 071 7224051, fax. 071 7224053 e-mail: frisko@frisko.pl www.frisko.pl MODUŁ ETHERNETOWY DS202 PRZEZNACZENIE

Bardziej szczegółowo

VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial

VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial Konwerter VC-202A jest wysokowydajnym urządzeniem Ethernet-over-Coaxial konwertującym sygnały pomiędzy skrętką (UTP) oraz współosiowym kablem coaxial. Ta technologia

Bardziej szczegółowo

Przełącznik Gigabit Ethernet, 5/8 portów

Przełącznik Gigabit Ethernet, 5/8 portów Przełącznik Gigabit Ethernet, 5/8 portów Podręcznik użytkownika Certyfikacja Deklaracja FCC Urządzenie zostało przetestowane i została stwierdzona jego zgodność z ograniczeniami urządzeń cyfrowych klasy

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Konwertery Interfejsu SDI na OFT oraz OFT na SDI SDI/OFT & OFT/SDI

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Konwertery Interfejsu SDI na OFT oraz OFT na SDI SDI/OFT & OFT/SDI INSTRUKCJA OBSŁUGI Konwertery Interfejsu SDI na OFT oraz OFT na SDI SDI/OFT & OFT/SDI BEZPIECZEŃSTWO Proszę przeczytać instrukcję przed przystąpieniem do rozpakowywania, instalacji lub korzystania z tego

Bardziej szczegółowo

200M-1.0.1.M. www.metel.eu. www.metel.eu. Media konwerter systemu LAN-BUS. LAN-BUS 200Mbps punkt-punkt. LAN-BUS 200Mbps - topologia magistrali

200M-1.0.1.M. www.metel.eu. www.metel.eu. Media konwerter systemu LAN-BUS. LAN-BUS 200Mbps punkt-punkt. LAN-BUS 200Mbps - topologia magistrali BOX - montaż na równej powierzchni BOX - montaż na DIN35* Topologia magistrali/gwiazdy 1x uniwersalny port optyczny MM/SM z WDM 1x port Fast Ethernet port z obsługą PoE (15,4W)** Ochrona przeciwprzepięciowa

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi i instalacji koncentratora BMK-33

Instrukcja obsługi i instalacji koncentratora BMK-33 LANEX S.A. ul. Diamentowa 0- Lublin tel. (0) 0 do 0 tel/fax. (0) 0 9 Instrukcja obsługi i instalacji koncentratora e-mail: info@lanex.lublin.pl Dział Serwisu www.lanex.lublin.pl tel. (0) --0 do 0 wew.3

Bardziej szczegółowo

W przypadku przekroczenia maksymalnego prądu styku (0,4A), może dojść do trwałego uszkodzenia stycznika. Efekt ten może wystąpić podczas przełączania

W przypadku przekroczenia maksymalnego prądu styku (0,4A), może dojść do trwałego uszkodzenia stycznika. Efekt ten może wystąpić podczas przełączania Optyczne konwertery video + kontakty BOX* BOX+DIN35-LOCK* RACK Modulacja FM AGC tłumienności optycznej Uniwersalne na MM i SM 3 niezależne wyjścia Ochrony przepięciowe Prądowa ochrona zasilania * uchwyt

Bardziej szczegółowo

Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM

Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Koncentrator komunikacyjny Ex-mBEL_COM Ex-mBEL_COM - koncentrator komunikacyjny Przeznaczenie Ex-mBEL_COM jest koncentratorem dla urządzeń z rodziny Ex-mBEL lub innych urządzeń cyfrowych (zabezpieczeń,

Bardziej szczegółowo

Światłowodowy konwerter LAN-BUS 200Mbps 200M-...konwertery optyczne i switche

Światłowodowy konwerter LAN-BUS 200Mbps 200M-...konwertery optyczne i switche AL BOX RACK IP65 200M to system switchy, konwerterów i przekaźników z szyną optyczną 200Mbps i 10/100Mbps Ethernet porty I Topologia - światłowodowy konwerter I Falowy multiplex WDM I Ochrona przeciwprzepięciowa

Bardziej szczegółowo

Rozdzielacz komunikacyjny do wielkowymiarowych instalacji solarnych z przemiennikami częstotliwości Sunny Central lub Sunny Mini Central

Rozdzielacz komunikacyjny do wielkowymiarowych instalacji solarnych z przemiennikami częstotliwości Sunny Central lub Sunny Mini Central COM-B Rozdzielacz komunikacyjny do wielkowymiarowych instalacji solarnych z przemiennikami częstotliwości Sunny Central lub Sunny Mini Central Treść Rozdzielacz komunikacyjny COM-B firmy SMA Solar Technology

Bardziej szczegółowo

Konwertery mediów serii FT 70x. Skrócona instrukcja obsługi

Konwertery mediów serii FT 70x. Skrócona instrukcja obsługi Konwertery mediów serii FT 70x Skrócona instrukcja obsługi. 2004.09 ! Środki bezpieczeństwa! Przed włączeniem urządzenia do prądu proszę przeczytać informacje dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. Źródło

Bardziej szczegółowo

1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.)

1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.) Załącznik nr 1 do SIWZ ZP.341-9/PW/11 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część I 1. Serwer dla Filii WUP (3 szt.) Procesor Liczba rdzeni 4 Ilość zainstalowanych procesorów 1 Sprzętowe wsparcie wirtualizacji

Bardziej szczegółowo

200M-1.1.0, 2.0.3, 1.0.3

200M-1.1.0, 2.0.3, 1.0.3 LAN-BUS - niezarządzalne switche i media konwertery z PoE 200M-1.1.0, 2.0.3, 1.0.3 SWITCH* MEDIA KONWERTER* RACK IP65 I Topologie magistrala / gwiazda I Uniwersalne na MM/SM I Ochrony przepięciowe I Temp.

Bardziej szczegółowo

SIEMENS SIMATIC NET SCALANCE X-100. Instrukcja obs ugi Konwertery. Charakterystyka SCALANCE X-100 1. Sygnalizacja diod 2. Instalacja SCALANCE X-100 3

SIEMENS SIMATIC NET SCALANCE X-100. Instrukcja obs ugi Konwertery. Charakterystyka SCALANCE X-100 1. Sygnalizacja diod 2. Instalacja SCALANCE X-100 3 SIEMENS SIMATIC NET SCALANCE X-100 Charakterystyka SCALANCE X-100 1 Sygnalizacja diod 2 Instalacja SCALANCE X-100 3 Instrukcja obs ugi Konwertery 1. Charakterystyka SCALANCE X-100. Charakterystyka Typ

Bardziej szczegółowo

2G-1.1.0, 200M-2.0.3, 200M-1.0.1

2G-1.1.0, 200M-2.0.3, 200M-1.0.1 Switche PoE i media konwertery systemu LAN-BUS, 200M-2.0.3, SWITCH* MEDIA KONWERTER* RACK IP65 Topologia magistrali / gwiazdy Port uniwersalny MM/SM 200M-2.0.3 i 200M-1.0.3 ze wsparciem PoE**** i ze wsparciem

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera 100BASE-TX/100BASE-FX SE-35

Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera 100BASE-TX/100BASE-FX SE-35 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8 20-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 35 70 Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera 100BASE-TX/100BASE-FX e-mail: info@lanex.pl Dział Serwisu www.lanex.pl

Bardziej szczegółowo

Obudowy, lista sygnałów i listwy przyłączeniowe

Obudowy, lista sygnałów i listwy przyłączeniowe 1. OBUDOWY REGULATORÓW...2 2. OPIS LISTW ZACISKOWYCH...13 3. KONFIGURACJA URZĄDZENIA...23 4. OPIS WYKONANIA KABLA ŁĄCZĄCEGO REGULATORY Z PC I KLS 4E...25 5. SCHEMAT POŁĄCZENIA REGULATORÓW Z JEDNOSTKĄ NADRZĘDNĄ

Bardziej szczegółowo

Interfejs USB-RS485 KOD: INTUR. v.1.0. Zastępuje wydanie: 2 z dnia 19.12.2012

Interfejs USB-RS485 KOD: INTUR. v.1.0. Zastępuje wydanie: 2 z dnia 19.12.2012 Interfejs USB-RS485 v.1.0 KOD: PL Wydanie: 3 z dnia 05.12.2013 Zastępuje wydanie: 2 z dnia 19.12.2012 SPIS TREŚCI 1. Opis ogólny.... 3 2. Instalacja interfejsu w systemie operacyjnym.... 4 3. Przyłączenie

Bardziej szczegółowo

Inteligentna platforma CCTV

Inteligentna platforma CCTV MC 10, MC 11 19 szafka zasilająca dla kart EUROCARD Szafki zasilające MC 11 mogą pomieścić i zasilać 11 modułów EUROCARD Siqura, mocowanych w szafach typu RACK. Sercem MC 11 jest silny zasilacz, oparty

Bardziej szczegółowo

2.7 MODUŁY KOMUNIKACYJNE

2.7 MODUŁY KOMUNIKACYJNE ASTOR KATALOG SYSTEMÓW STEROWANIA HORNER APG 2.7 MODUŁY KOMUNIKACYJNE HECOM650 moduł komunikacyjny Master sieci CANopen HECOS600 moduł komunikacyjny Slave sieci CANopen HEDNM650 moduł komunikacyjny Master

Bardziej szczegółowo

Duża odporność na surowe warunki pracy czynią przełączniki tej serii idealnym rozwiązaniem do zastosowań w przemysłowych sieciach Ethernet.

Duża odporność na surowe warunki pracy czynią przełączniki tej serii idealnym rozwiązaniem do zastosowań w przemysłowych sieciach Ethernet. EDS-305/308 Niezarządzalne switche na szynę DIN z redunantnym zasilaniem i przekaźnikiem alarmowym Niezarządzalne switche na szynę DIN z redunantnym zasilaniem i przekaźnikiem alarmowym wysokiej klasy

Bardziej szczegółowo

5 / 6 TX (A) RX (A) RX (B) TX (B) COM DTM CKM DT1 CK1 DT2 CK2 COM H L H L R B M S

5 / 6 TX (A) RX (A) RX (B) TX (B) COM DTM CKM DT1 CK1 DT2 CK2 COM H L H L R B M S KONWETE ŚWIATŁOWODOWY DANYCH INT-FI int-fi_pl 10/09 Konwerter INT-FI umożliwia konwersję i transmisję danych przy pomocy kabli światłowodowych. Jest dedykowany do współpracy z magistralami komunikacyjnymi

Bardziej szczegółowo

Routery RTR-XXX/XXX - Router FT/FO (RS485-78)

Routery RTR-XXX/XXX - Router FT/FO (RS485-78) Routery RTR-XXX/XXX - Router FT/FO (RS485-78) Obsługa szeregu mediów komunikacyjnych Praca w czterech trybach Praca w sieci LonWorks Możliwość dostosowania do potrzeb użytkownika Charakterystyka Moduł

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania.

Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania. Zał. nr 3. - do sprawy nr: GDDKiA-O/LU-F-3-tz-0420/45/13 Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania. 32420000-3 - Urządzenia

Bardziej szczegółowo

Konwerter DAN485-MDIP

Konwerter DAN485-MDIP Konwerter DAN485-MDIP KONWERTER DAN485-MDIP służy do zamiany standardu komunikacyjnego z RS232 na RS485 (lub RS422). Dzięki niemu możliwe jest transmitowanie danych na większe odległości (do 1200m) niż

Bardziej szczegółowo

KONWERTER DVB IP -> DVB ASI DELTA-2

KONWERTER DVB IP -> DVB ASI DELTA-2 MIKROPROJEKT P.P.H. Rafał Buczyński ul. Zieleniecka 10B, 05-091 Ząbki; NIP: 774-124-16-05 biuro: ul. Ratuszowa 11 p. 312, 03-450 Warszawa; tel. 022-4242588, fax: 022-6192610, gsm: 503125553 www.mikroprojekt.com,

Bardziej szczegółowo

KONWERTER RS-422 TR-43

KONWERTER RS-422 TR-43 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8 20-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 35 70 KONWERTER RS-422 TR-43 IO-43-2C Marzec 2004 LANEX S.A., ul.ceramiczna 8, 20-150 Lublin serwis: tel. (81) 443 96 39

Bardziej szczegółowo

VLAN 450 ( 2.4 + 1300 ( 5 27.5 525787 1.3 (5 450 (2.4 (2,4 5 32 SSID:

VLAN 450 ( 2.4 + 1300 ( 5 27.5 525787 1.3 (5 450 (2.4 (2,4 5 32 SSID: Access Point Dwuzakresowy o Dużej Mocy Gigabit PoE AC1750 450 Mb/s Wireless N ( 2.4 GHz) + 1300 Mb/s Wireless AC ( 5 GHz), WDS, Izolacja Klientów Bezprzewodowych, 27.5 dbm, Mocowanie ścienne Part No.:

Bardziej szczegółowo

3Motion - wieloosiowy sterownik ruchu Część 1. Informacje ogólne i hardware

3Motion - wieloosiowy sterownik ruchu Część 1. Informacje ogólne i hardware - wieloosiowy sterownik ruchu Część 1 Informacje ogólne i hardware to wieloosiowy programowalny sterownik ruchu z interpolacją liniową, kołową i obsługą G-kodów Profil ruchu osi: S-rampa prędkość przyspieszenie

Bardziej szczegółowo

KONWERTER DVB ASI -> DVB IP DELTA-1

KONWERTER DVB ASI -> DVB IP DELTA-1 MIKROPROJEKT P.P.H. Rafał Buczyński ul. Zieleniecka 10B, 05-091 Ząbki; NIP: 774-124-16-05 biuro: ul. Ratuszowa 11 p. 312, 03-450 Warszawa; tel. 022-3713136, fax: 022-6192610, gsm: 503125553 www.mikroprojekt.com,

Bardziej szczegółowo

Routery RTR-XXX/XXX - Router RTR-FT10/FT10

Routery RTR-XXX/XXX - Router RTR-FT10/FT10 Routery RTR-XXX/XXX - Router RTR-FT10/FT10 Obsługa szeregu mediów komunikacyjnych Praca w czterech trybach Praca w sieci LonWorks Możliwość dostosowania do potrzeb użytkownika Charakterystyka Moduł routera

Bardziej szczegółowo

System interkomowy. Cyfrowe stacje naścienne Seria WS 810F / WS 810P. Seria WS 810 D

System interkomowy. Cyfrowe stacje naścienne Seria WS 810F / WS 810P. Seria WS 810 D 1 2 Cyfrowe stacje naścienne Seria WS 810F / WS 810P Seria WS 810 D Wielofunkcyjne stacje główne z kolorowym wyświetlaczem TFT, do użytku w budynkach oraz na otwartej przestrzeni, posiadające konstrukcję

Bardziej szczegółowo

BREAK-TDW i RDW-(V).A.4.C

BREAK-TDW i RDW-(V).A.4.C Optyczne konwertery video + audio + RS485 + kontakty BOX* BOX + DIN35-LOCK* RACK I Simplex video 10bit / 27Msps I Duplex audio(96kbps/24-bit ADC) I Duplex RS485 / RS422 I 2 x dwukierunkowy kontakt I 1x

Bardziej szczegółowo