Shangri La S.A. Dlaczego warto rozpocząć współpracę: Stałe zyski. Wzrost konkurencyjnosci. Kompleksowe wsparcie. Wypracowane standardy

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Shangri La S.A. Dlaczego warto rozpocząć współpracę: Stałe zyski. Wzrost konkurencyjnosci. Kompleksowe wsparcie. Wypracowane standardy"

Transkrypt

1

2 Shangri La S.A. Shangri La S.A. Hospitality Management Holding powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi w szeroko pojętej branży hospitality. Działalność holdingu koncetruje się na zarządzaniu obiektami hotelowymi, restauracyjnymi, SPA oraz hotelami z opieką medyczną i domami czasowej opieki. Dlaczego warto rozpocząć współpracę: Stałe zyski Wykorzystanie efektu synergii oraz doświadczeń Grupy Kapitałowej Loyd S.A. Inwestycje i Zarządzanie gwarantuje stałe zyski z przekazanych w zarząd obiektów. Wzrost konkurencyjnosci Dzięki proponowanemu modelowi biznesowemu, zarządzane obiekty otrzymują wsparcie dynamicznego partnera i stają się konkurencyjne dla hoteli i restauracji sieciowych. Kompleksowe wsparcie Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie zarządzania obiektami HoReCa, jak i w pozyskiwaniu środków na niezbędne do rozwoju inwestycje. Wypracowane standardy Shangrila La S.A. Hospitality Management Holding to wysokie standardy jakości usług i zarządzania, które zapewniają sukces naszych inwestycji. Korzystne partnerstwo Shangrila La S.A. Hospitality Management Holding przykłada dużą wagę do zabezpiecznia wzajemnych korzyści właścicieli obiektów i inwestorów.

3 Shangri La S.A. CO NAS WYRÓŻNIA? Doświadczony zespół i know-how budowy rozpoznawalnych marek hotelowych i gastronomicznych. Umiejętność ograniczenia kosztów operacyjnych. Skuteczne narzędzia do motywowania menedżerów. Efektywne mechanizmy kontrolingowe. Mechanizmy pozwalające na optymalizację kosztów zatrudnienia. Dostęp do profesjonalnej kadry. Ogólnopolska sieć sprzedaży oparta o mobilnych handlowców. Centralny dział marketingu. Podpisane umowy sieciowe z dostawcami, gwarantujące najlepsze ceny zakupu. Należymy do Grupy Kapitałowej Loyd S.A. Inwestycje i Zarządzanie, która inwestuje w spółki z branży HR, BPO oraz HoReCa.

4 Zarządzanie hotelami Zarządzanie hotelami: Przejęcie funkcji operatora hotelu mające na celu zwiększenie rentowności obiektu, przy zapewnieniu dla jego właściela wysokiego poziomu zwrotu z zainwestowanego kapitału. Korzyści dla Twojej firmy: Wyższe zyski Model biznesowy dostosowany do wymagań rynku hotelarskiego, pozwoli na zwiększenie i ustabilizowanie zysków z Twojej inwestycji. Silna marka Dobrze skonstruowana oferta, ciekawe promocje, efektywne wykorzystanie sił sprzedażowych oraz innowacyjny marketing. Wiemy co zrobić by marka hotelu zaistniała na rynku. Solidny partner Podejmiesz współprace z zaufanym i przestrzegającym zasad zrównoważonego rozwoju partnerem. Efektywne rozwiązania Nasze hotelarskie know-how nada dynamikę Twojej inwestycji i, jeśli trzeba, przywróci jej rentowność. Według przewidywań, uwzględnionych w raporcie firmy PMR Rynek HoReCa w Polsce Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata w drugiej połowie 2013 roku rynek HoReCa będzie mógł nieco odetchnąć. Natomiast rok 2014 będzie rokiem znacznej poprawy sytuacji dla rynku hotelarskiego oraz restauracyjnego.

5 Chciałbyś z sukcesem inwestować w branżę hotelarską? Postaw na solidnego partnera i innowacyjne know-how ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE GDY: Chcesz zbudować przewagę konkurencyjną Shangri La S.A. to innowacyjne rozwiązania, wysokie standardy, szeroka platforma zasobów ludzkich, optymalizacja kosztów oraz silna pozycja podczas negocjacji z dostawcami produktów i usług hotelowych. Szukasz operatora hotelu Dzięki profesjonalnemu zarządzaniu obiektami, prowadzone przez nas obiekty przyniosą wyższe zyski. Liczysz na kompleksową obsługę Zarządzanie, odnawianie i rozwój obiektu będzie spoczywał na barkach zaufanego partnera. Chcesz inwestować w branży hotelarskiej Wesprzemy Cię na każdym etapie inwestycji, tak by okazała się sukcesem.

6 Zarządzanie restauracjami Zarządzanie restauracjami: Przejęcie funkcji operatora restauracji, mające na celu zwiększenie rentowności obiektu, przy całkowitym zabezpieczeniu interesów właściciela i inwestora Korzyści dla Twojej firmy: Obniżenie kosztów Optymalizacja kosztów operacyjnych i zatrudnienia prowadzi do większych zysków, bez konieczności rezygnacji z wysokich standardów obsługi klienta. Wzrost konkurencyjności Wsparcie Shangri La S.A. równoważy przewagę konkurencyjną sieci, które dzięki standaryzacji i efektowi skali wygrywają z restauracjami niezrzeszonymi. Wyższa jakość Wypracowane przez Shangri La S.A. standardy i procedury przekładają się na wzrost jakości usług świadczonych w obiekcie gastronomicznym, co zwiększy ilość odwiedzających go klientów. Rozpoznawalna marka Dzięki odpowiedniemu know-how, wiemy co zrobić, aby marka Twojej restauracji stała się rozpoznawalna na rynku. Zauważalna jest duża różnica w wydatkach na gastronomię między Polakami a mieszkańcami Europy Zachodniej. W 2010 na gastronomię mieszkańcy Europy Zachodniej wydali prawie 9 razy więcej niż Polacy. Dowodzi to dużego potencjału rynkowego w branży restauracyjnej. Rosnąca konkurencja zmusza jednak do wdrażania nowoczesnych rozwiązań i ofert bardziej zorientowanych na klienta.

7 Chcesz inwestować w gastronomię lub jesteś właścicielem restauracji? Zamień walkę o przetrwanie w opłacalne przedsięwzięcie! ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE GDY: Szukasz odciążenia, ale nie chcesz wycofać się z branży Poznałeś cienie tej branży? Problemy z personelem, dostawcami lub instytucjami kontrolnymi? Umiemy sobie z nimi radzić. Twoja restauracja zyska drugą szansę na sukces! Chcesz inwestować w gastronomię Dysponujesz lokalem lub kapitałem, ale nie wiesz jak zacząć? Shangri La S.A. to niezbędna wiedza i doświadczenie, które pozwoli Ci osiągnąć sukces. Szukasz solidnego partnera Shangi La S.A. oferuje sprawdzony model biznesowy, który bazuje na wzajemnych korzyściach płynących ze współpracy partnerów. Chcesz większych zysków Twoja restauracja nie działa tak dobrze, jak przewidywał biznesplan? Dzięki nam poprawisz jej funkcjonowanie i podniesiesz rentowność.

8 Zarządzanie domami opieki Zarządzanie domami opieki: Przejęcie zarządzania domem seniora mające na celu zwiększenie rentowności poprzez zapewnienia wysokiej jakości obsługi pensjonariuszy oraz optymalizacji kosztów funkcjonowania placówki. Zapewnia to wysoki poziom zwrotu z zainwestowanego kapitału dla jej właściciela. Korzyści dla Twojej firmy: Wysoka jakość Nasz model zarządzania domami opieki stawia na wysoką jakość funkcjonowania placówek, która ma bezpośrednie przełożenie na ilość pensjonariuszy. Niższe koszty Wysoka jakość i niższe nakłady? To możliwe dzięki optymalizacji kosztów, która zwiększy rentowność Twojej inwestycji. Bezpieczeństwo i zaufanie Podejmiesz współpracę z zaufanym i przestrzegającym zasad zrównoważonego rozwoju partnerem. Znana marka Dzięki kompleksowym działaniom marketingowym pomożemy uczynić markę placówki rozpoznawalną, co przyniesie wzrost osób zdecydowanych na skorzystanie z jej usług. Liczba osób powyżej 75. roku życia wzrosła u nas w latach z 1,3 do 1,5 mln, a do 2035 r. według prognoz GUS ma dojść do 4 mln. Ponad 5 mln osób ma więcej niż 65 lat. Polacy wraz z rosnącym stopniem zamożności upodabniają się do społeczeństw zachodnich, gdzie kilka procent emerytów przenosi się na starość do prywatnych ośrodków dla seniorów. W polską branżę weszli także zagraniczni inwestorzy, wśród nich Anderson Holding, pierwsza u nas zachodnia sieć domów dla seniorów. Chce do 2020 r. zainwestować 80 mln euro, by stworzyć nawet 40 placówek dla seniorów.

9 Jesteś właścicielem domu opieki nad starszymi? Pomożemy zwiększyć zyski z Twojej inwestycji! ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE GDY: Widzisz potencjał w srebrnej ekonomii i chciałbyś zainwestować Najbliższe lata przyniosą rozwój zjawiska zwanego srebrną ekonomią czyli rynku usług skierowanych do osób starszych. My wesprzemy Cię w Twoich zamierzeniach, tak by inwestycja okazała się sukcesem. Chcesz zwiększyć obłożenie w swoim domu opieki Wiemy jak dobrze skonstruować ofertę, dysponujemy efektywnymi siłami sprzedażowymi oraz innowacyjnym marketingiem. Wspólnie możemy dotrzeć do klientów w Polsce i za granicą. Mimo starań placówka nie funkcjonuje zgodnie z oczekiwaniami Dzięki profesjonalnemu zarządzaniu obiektami, prowadzone przez nas obiekty przyniosą wyższe zyski. Szukasz partnera z odpowiednim know-how Zarządzanie, odnawianie i rozwój obiektu będzie spoczywał na barkach solidnego partnera, jakim jest Shangri La S.A.

10 Leasing pracowników branży HoReCa Leasing pracowników branży HoReCa: To profesjonalne dostarczenie do hoteli i restauracji odpowiedniego personelu. Korzyści dla Twojej firmy: Mniejsze koszty Stawiając na leasing zmniejszysz koszty pracy i zwiększysz zyski. Oszczędność czasu Nasz zespół błyskawicznie dostarczy Ci sprawdzonych pracowników. Kompleksowość usług Zajmiemy się rekrutacją, leasingiem pracowników oraz usługami mystery client. Wysoka jakość Otrzymasz pracowników, którzy będą odpowiadać randze Twojego obiektu. Według badań CWS-boco dla 81,5% badanych firm outsourcing oznacza konkretne oszczędności. Jedynie w przypadku 3,5% ankietowanych firm wydzielenie procesów do zewnętrznego dostawcy okazało się być droższe od ich wewnętrznej realizacji.

11 Potrzebujesz sprawdzonego personelu do hotelu lub restauracji? Z nami unikniesz kosztownych pomyłek! ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE GDY: Chcesz zatrudniać elastycznie Ograniczasz zobowiązania wobec pracowników i dostosowujesz ilość personelu do aktualnej sytuacji. Chcesz szerokiego wyboru W naszych bazach znajduje się 40 tysięcy kandydatów, wśród nich znajdziesz pracowników spełniających Twoje oczekiwania. Cenisz profesjonalizm Dostarczymy właśnie takich pracowników. 100% PRO

12 Optymalizacja kosztów PFRON Optymalizacja kosztów PFRON: To obniżenie kosztów firmy związanych z obowiązkowymi składkami wpłacanymi na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz pozyskanie dotacji, przeznaczonych na wspieranie zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Korzyści dla Twojej firmy: Znaczne oszczędności Zatrudniając osoby niepełnosprawne obniżasz składki PFRON. W firmie zatrudniającej 100 osób nawet zł w skali rocznej może zostać w firmie. Oszczędność czasu Przeprowadzimy Twoją organizację przez wszystkie etapy procesu: audyt organizacyjny, analizę stanowisk pracy, rekrutacje, składanie wniosków oraz zapewnimy wsparcie nowym pracownikom. Możesz całkowicie skupić się na działalności Twojej firmy. Zmotywowani pracownicy Przedsiębiorstwo otrzymuje wartościowych i niezwykle zaangażowanych pracowników, dzięki czemu zwiększa się jego wydajność. Pozytywny wizerunek Zatrudniając osoby niepełnosprawne, budujesz wizerunek firmy wrażliwej społecznie. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez firmę SMG/KRC na zlecenie Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji i Międzynarodowej Organizacji Pracy, 83% pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne ma dobre doświadczenia w tym zakresie.

13 Szukasz sposobu na oszczędności w firmie? Chciałbyś budować pozytywny wizerunek firmy? BEZWGLĘDNIE WARTO, GDY: Poszukujesz pracowników z orzeczeniem niepełnosprawności Shangri La szybko dostarczy Ci odpowiednich kandydatów. Twoja firma zatrudnia więcej niż 25 osób Obniżasz obowiązkowe składki na PFRON i korzystasz z dofinansowań do wynagrodzeń oraz zwrotu kosztów przystosowania stanowiska pracy. $ Twoja firma zatrudnia mniej niż 25 osób Możesz skorzystać z dofinansowania do wynagrodzenia pracownika. $ $

14 Leaseback pracowników branży HoReCa Leaseback pracowników branży HoReCa Shangri La S.A. zatrudnia pracowników przedsiębiorcy i oddelegowuje na wskazane stanowisko w jego firmie. Korzyści dla Twojej firmy: Elastyczność zatrudnienia Zatrudniasz pracowników bez konieczności wiązania się na stałe. Przejęta odpowiedzialność Shangri La S.A. przejmuje odpowiedzialność wobec pracowników i urzędów. Lepsza kontrola kosztów Rozliczenia na podstawie jednej zbiorczej faktury wystawianej na koniec miesiąca. Optymalna ewidencja Pracownicy delegowani przez Shangri La S.A. nie występują w rejestrze Twojej firmy. Znalezienie i zatrzymanie najlepszych pracowników jest najbardziej wartościową zdolnością. Dałbym wszystko co mam, wszystkie moje pieniądze, aby tylko mieć tę umiejętność. /John D. Rockefeller/

15 Nie chcesz stracić sprawdzonych pracowników? Leaseback obniżaj koszty zatrudnienia bez zwolnień! ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE, GDY: Ograniczasz ilość etatów W firmie pozostawiasz tylko kluczowych pracowników co oznacza zmniejszenie składek PFRON oraz wydatków na odprawy i zwolnienia grupowe. Redukujesz koszty administracji Obsługą kadrowo-płacową zajmie się Shangri La S.A., więc zmniejszasz koszty działu kadr i płac. $ Masz sprawdzony zespół Shangri La S.A. zatrudnia Twoich pracowników i deleguje ich do pracy w Twojej firmie. Zatrzymujesz wypróbowanych fachowców i obniżasz koszty. Szukasz dogodnych rozwiązań Korzystniejsze dla firm przepisy pracy tymczasowej regulujące rozliczanie urlopów oraz terminy wypowiadania i przedłużania umów.

16 Outsourcing księgowości Outsourcing księgowości: Shangri La S.A. przejmuje obsługę księgową Twojego obiektu lub dostarcza wykwalifikowanego księgowego, który z nadzorem merytorycznym, wykonuje pracę bezpośrednio u Klienta. Korzyści dla Twojej firmy: Sprawne przedsiębiorstwo Zmniejszasz lub likwidujesz dział księgowości i ograniczasz przerost zatrudnienia. Oszczędności w firmie Eliminujesz zbędne koszty związane z organizacją działu księgowości. Fachowcy od księgowości Możesz mieć w swojej firmie profesjonalistów zajmujących się budżetem, controllingiem i planowaniem kont. Bezpieczeństwo Nie musisz się martwić konsekwencjami błędów księgowości. Odpowiedzialność znajduje po stronie Shangri La S.A. Z raportu Global Future Forum wynika, że outsourcing będzie pierwszoplanowym sposobem dla firm, by sprostać stale rosnącym wymaganiom rynków.

17 Postaw na wydajną i oszczędną organizację! Outsourcing księgowości - wysoka jakość w Twojej firmie! WARTO WYBRAĆ, GDY: Szukasz księgowych W ramach outsourcingu dostarczamy najlepszych specjalistów księgowości i sprawujemy nad nimi nadzór merytoryczny, by prawidłowo wypełniali swoje obowiązki. Nie stać Cię na błędy Shangri La S.A. ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość księgowania oraz rozliczeń z właściwymi instytucjami państwowymi.zyskujesz pełne bezpieczeństwo. Chcesz najwyższej jakości Twoją firmę obsłużą specjaliści, których pracę wyróżniono znakiem towarowym Niezależnego Doradztwa NDF w obszarze Doradztwa dla Biznesu. Potrzebujesz wsparcia Kompleksowa informacja o zmianach w prawie oraz doradztwo podczas kontroli.

18 Szkolenia w branży HoReCa Szkolenia w branży HoReCa: To rozwój istotnych dla firmy kompetencji pracowników - wiedzy, umiejętności i postaw. Programy szkoleń są starannie dostosowane do potrzeb Klienta. Korzyści dla Twojej firmy: Większa wydajność Nasze szkolenia przynoszą wymierne rezultaty w postaci wzrostu wydajności pracowników. Korzystny wizerunek Skutecznie przeszkoleni pracownicy budują profesjonalny wizerunek firmy. Satysfakcja pracowników Inwestując w rozwój pracowników podnosisz ich zaangażowanie w pracę. Wyższe kwalifikacje Pracownicy potrafią realizować coraz bardziej wymagające zadania. Badania pokazują, że 58% manadżerów określa poziom zaspokojenia swoich potrzeb szkoleniowych jako niewystarczający. Raport EFS - End of Financial Support. Przyszłość rynku szkoleń w Polsce mówi, że obecnie największe zapotrzebowanie będzie m.in na szkolenia specjalistyczne dotyczące obsługi klienta, czy technik sprzedażowych (50,4%). Popularne będą też szkolenia z zakresu kompetencji kierowniczych (np. motywowanie pracowników - 42,3%), oraz coaching (37%).

19 Chcesz zbudować zespół, który wypracuje zyski w firmie? Profesjonalne szkolenia z Shangri La S.A. są odpowiedzią na Twoje potrzeby! ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE GDY: Liczy się firma i jej zadania Staranne badanie potrzeb Twojej firmy pozwala dostosować program szkolenia i nauczyć pracowników rzeczywiście przydatnych umiejętności. Liczy się czas Dopasujemy program szkolenia do ram czasowych określonych przez Klienta. Liczą się pieniądze Atrakcyjne warunki finansowe sprawią, że opłacalne staje się już szkolenie dla 4 osób. $ $ $ $ $ $ Liczy się jakość Shangri La S.A. to zespół ekspertów, których wiedza i doświadczenie biznesowe jest kluczem do skutecznego szkolenia. 100%

20 Profesjonalna szwalnia Manufaktura formy: Dostarcza firmom niezbędnych dla ich funkcjonowania materiałów tekstylnych i szwalniczych. Mogą być to zasłony, okrycia, obrusy lub stroje dla pracowników. Korzyści dla Twojej firmy: Redukcja kosztów Innowacyjne metody zarządzania pozwalają nam obniżać koszty zleceń i oferować konkurencyjne ceny. Nowoczesne wzornictwo Dzięki naszym specjalistom podążasz za najnowszymi trendami we wzornictwie. Wymagające realizacje Nowoczesny park maszynowy pozwala zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Błyskawiczne realizacje Wiemy, że czas ma znaczenie! Jeśli zajdzie taka konieczność, Twoje zlecenia zostaną zrealizowane w trybie ekspresowym.

21 Potrzebujesz dobrej jakości materiałów tekstylnych dla swojej firmy? Zapewniamy profesjonalne rozwiązania szwalnicze! ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE GDY: Szukasz kompleksowej obsługi Zaopatrzymy Twój obiekt w tekstylia i ubierzemy personel Twojej firmy. Szukasz oszczędności Dzięki naszym rozwiązaniom zrealizujemy zlecenia w cenach niższych niż konkurencja. Potrzebujesz dobrych projektów Wesprzemy Cię na etapie projektowania i doradzimy w zakresie wzornictwa i wyboru materiałów. Oczekujesz wysokiej jakości Nie oszczędzamy na materiałach i wykończeniu.

22 Siedziba: ul. Kurniki Kraków tel