POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES"

Transkrypt

1 POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.

2

3 A-Trybut-Polski HR

4 REKRUTACJA REKRUTACJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH To wsparcie dla firm w poszukiwaniu i wyborze pracowników posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY: Zmotywowani pracownicy Do Twojej firmy trafią wartościowi i zmotywowani do pracy ludzie. Działasz szybko i skutecznie Błyskawicznie uzupełnisz stan osobowy firmy, by mogła sprawnie działać. Oszczędzasz czas Zamiast czasochłonnych rekrutacji Twoja firma realizuje inne ważne zadania. Ograniczasz koszty Wynagrodzenie pracownika, w zależności od rodzaju orzeczenia, może być refundowane. Korzystając z dofinansowań wynagrodzeń osób niepełnosprawnych możesz obniżyć koszty pracy o 75%. Przeciętne dofinansowanie to 1050 zł (otwarty rynek pracy, osoba z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności). Maksymalne dofinansowanie to 2970 zł (otwarty rynek pracy, osoba ze znacznym stopniem niepełnosprawności, schorzenie specjalne).

5 Poszukujesz pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności? A-trybut dostarczy Ci odpowiednich kandydatów. ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE, GDY: ZATRUDNIASZ SZEREGOWY PERSONEL Nasz zespół ekspertów przedstawi Ci właściwych kandydatów. SZUKASZ SPECJALISTÓW Pomożemy Ci dotrzeć do poszukiwanych profesjonalistów. OBNIŻASZ ROTACJĘ Dostarczamy kandydatów z silną motywacją do pracy. Może to rozwiązać problem nadmiernej rotacji w Twojej firmie. POSZUKUJESZ PRACOWNIKÓW Z ORZECZENIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI Polski HR zapewni Ci osoby spełniające odpowiednie kryteria. Usługa z odpisem PFRON

6 LEASING PRACOWNIKÓW Z ODPISEM PFRON LEASING PRACOWNIKÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH Polega na dostarczaniu pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności do Twojej firmy na dowolnie ustalony okres. Przejmujemy obowiązki pracodawcy wynikające z prawa pracy, a pracodawca zyskuje możliwość odpisu na PFRON. KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY: Oszczędności Obniżasz koszty pracy nawet o 30% oraz otrzymujesz możliwość uzyskania faktury z odpisem na PFRON. Elastyczność zatrudnienia Zatrudniasz pracowników bez konieczności wiązania się na stałe. Gwarancja Odpowiedzialność A-trybut za dobór właściwych pracowników do Twojej firmy. Oszczędność czasu Rekrutacją, selekcją i weryfikacją zajmują się nasi specjaliści. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez firmę SMG/KRC na zlecenie Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji i Międzynarodowej Organizacji Pracy, 83% pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne, ma dobre doświadczenia w tym zakresie.

7 Dziś potrzebujesz 10 pracowników, a jutro wystarczy jeden? Elastyczne zatrudnienie i redukcja kosztów. ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE, GDY: CHCESZ OBNIŻYĆ SKŁADKI PFRON Dzięki fakturze z odpisem obniżysz obowiązkową składkę na PFRON. REDUKUJESZ KOSZTY ADMINISTRACYJNE Obsługą administracyjno-kadrową zajmie się Polski HR, więc redukujesz lub odciążasz dział personalny. $ $ POSZUKUJESZ SUMIENNYCH PRACOWNIKÓW Zapewnimy Ci zmotywowanych do pracy pracowników tymczasowych. SPRAWDZASZ PRACOWNIKA Wydłużasz okres próbny przed zatrudnienem na etat i unikasz niespodzianek. Usługa z odpisem PFRON

8 DORADZTWO DORADZTWO PRAWNE W ZATRUDNIENIU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH To kompleksowe wsparcie w obszarze prawnym i organizacyjnym dla pracodawców, zamierzających zatrudnić osoby niepełnosprawne. KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY: Know-how Twoja firma będzie sprawnie zatrudniać osoby niepełnosprawne i tworzyć dostosowane do ich potrzeb stanowiska pracy. Właściwe standardy Pomożemy prowadzić działania, zmierzające do utrzymania standardów zatrudnienia równych szans. Korzystny wizerunek Twoja firma uzyska korzystny wizerunek solidnej i wrażliwej społecznie. Dodatkowe środki Doradzimy jak prowadzić politykę kadrową, ułatwiającą pozyskiwanie refundacji dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne. Nie ma przeszkód prawnych, aby pracodawca zatrudnił osobę niepełnosprawną w ramach umowy o pracę. Każda osoba niepełnosprawna może zostać zatrudniona, nawet jeżeli pracodawca nie zapewnia warunków pracy chronionej. Podstawa prawna: Art. 4 ust. 5 Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

9 Szukasz dogodnych rozwiązań w polityce zatrudnienia? Postaw na wsparcie ekspertów A - trybut! WARTO ZASTOSOWAĆ, GDY: ZATRUDNIASZ OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE Doradzimy jak zrobić to właściwie i z maksymalną korzyścią dla firmy i pracownika. NAPOTYKASZ PROBLEMY Pomożemy rozwiązać problemy prawne, związane z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. WPROWADZASZ ZMIANY Wesprzemy Cię wiedzą w zakresie prawno-organizacyjnym, tak by zmiany przyniosły Twojej firmie oczekiwane rezultaty. SZUKASZ DOGODNYCH ROZWIĄZAŃ Podpowiemy korzystniejsze rozwiązania dla firm z zakresu prawa pracy. Usługa z odpisem PFRON

10 SZKOLENIA SZKOLENIA DLA PRACODAWCÓW I PRACOWNIKÓW To szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dla firm, zatrudniających osoby niepełnosprawne oraz szkolenia integracyjne z budowy zespołu pracowniczego. KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY: Bezpieczeństwo Przygotujemy Twoją firmę na ewentualne sytuacje, związane z udzielaniem pierwszej pomocy. Wyższa efektywność Podniesiemy efektywność zespołów złożonych z pracowników o różnym stopniu sprawności. Korzystny wizerunek Poprawisz wizerunek firmy jako pracodawcy, dbającego o bezpieczeństwo i komfort pracowników. Satysfakcja pracowników Inwestując w kompetencje pracowników, podnosisz ich zaangażowanie w pracę. 5,5 mln osób w Polsce to osoby niepełnosprawne.

11 Zależy Ci, by zbudować w Twojej firmie zgrany i efektywny zespół? Zadbaj o kompetencje pracowników! ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE, GDY: LICZY SIĘ TWOJA FIRMA Staranne badanie potrzeb Twojej firmy pozwala dostosować program szkolenia i nauczyć pracowników rzeczywiście przydatnych umiejętności. LICZY SIĘ CZAS Dopasujemy program szkolenia do ram czasowych określonych przez Klienta. LICZĄ SIĘ PIENIĄDZE Atrakcyjne warunki finansowe sprawiają, że opłacalne staje się już szkolenie dla 4 osób. $ $ $ $ $ $ 100% LICZY SIĘ JAKOŚĆ Do dyspozycji oddajemy ekspertów, których wiedza i doświadczenie pomogą skutecznie przeszkolić personel. Usługa z odpisem PFRON

12 ZATRUDNIENIE WSPOMAGANE ZATRUDNIENIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z NADZOREM MERYTORYCZNYM Dostarczenie niepełnosprawnych pracowników do firmy klienta. Nad realizacją przydzielonych zadań czuwa Polski HR. KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY: Efektywni pracownicy Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w zarządzaniu, otrzymasz pracowników wydajnie realizujących powierzone im zadania. Odciążenie firmy Odciążamy kadrę zarządzającą Twojej firmy, by mogła zająć się realizacją strategicznych projektów. Redukcja kosztów Obniżasz koszty pracy oraz składki PFRON i zwiększasz konkurencyjność Twojego przedsiębiorstwa. Refundacje stanowisk pracy Możesz uzyskać refundacje kosztów utworzenia stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej. Firma zatrudniająca 100 osób powinna zatrudniać 6 osób niepełnosprawnych. Nie zatrudniając żadnej, zapłaci miesięcznie 40,65% przeciętnego wynagrodzenia x 6 osób, czyli: 1500,11 zł x 6 = 9 000,66 zł. W skali roku to aż ,92 zł. Zatrudniając osoby niepełnosprawne, wydatnie obniżamy tę kwotę.

13 Brak Ci doświadczenia w zatrudnieniu osób niepełnosprawnych? Zapewnimy pełne wsparcie Tobie i Twojej firmie! ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE, GDY: NIE WIESZ JAK ZACZĄĆ Rekrutacją, wdrożeniem i zarządzaniem personelem zajmie się A-trybut, a Ty rozliczysz nas ze zrealizowanych zadań. NIE WIESZ CZY JESTEŚ GOTOWY Twoja firma, z naszym wsparciem, obniży koszty i zatrudni wartościowych pracowników. SZUKASZ KNOW-HOW W dziedzinie zatrudnienia osób niepełnosprawnych A-trybut to unikalna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem. NIE WIESZ CZY WARTO Warto! Zwiększysz konkurencyjność Twojej firmy dzięki optymalizacji kosztów, obniżeniu rotacji i zmotywowanym pracownikom. Usługa z odpisem PFRON

14 OPTYMALIZACJA PFRON OPTYMALIZACJA WYSOKOŚCI SKŁADEK PFRON: To wszechstronny audyt przedsiębiorstwa, prowadzony pod kątem prawnym i organizacyjnym, mający na celu wskazanie możliwości obniżenia składek odprowadzanych do PFRON. KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY: Właściwe procedury Zbadamy wewnętrzne akty prawne i procedury HR pod kątem otwartości na osoby niepełnosprawne, co pozwoli przygotować firmę na zatrudnienie bez barier. Efektywna organizacja Analiza stanowisk pracy i potrzeb w Twojej firmie, podpowie gdzie mogą zostać zatrudnione osoby niepełnosprawne. Będą pracowały wydajnie i z korzyścią dla przedsiębiorstwa! Optymalne działanie A-trybut zbada jakie usługi lub produkty mogłyby być dostarczane przez podmioty oferujące ulgi we wpłatach na PFRON. Kompleksowa informacja Poznasz możliwości stworzenia w Twojej firmie stanowiska pracy dla osób niepełnosprawnych lub optymalizacji istniejącego zatrudnienia, poprzez outsourcing usług z możliwym odpisem PFRON. Składki na PFRON można obniżyć także poprzez współpracę z podmiotami uprawnionymi do wystawiania tzw. odpisu na PFRON. Możesz zmniejszyć swoje zobowiązania aż o 80% (za okres sprawozdawczy marzec - maj 2013).

15 Szukasz kompleksowego i skutecznego programu obniżenia kosztów? Audyt optymalizacyjny PFRON podstawa do trafnych decyzji! ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE, GDY: SZUKASZ KOMPLEKSOWEGO AUDYTU Otrzymasz wszechstronną informację o firmie, przygotowaną przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki zapleczu eksperckiemu audyt nie pominie żadnej istotnej strony działalności Twojej firmy. CHCESZ ZMNIEJSZAĆ WPŁATY DO PFRON Za pomocą różnorodnych rozwiązań kompleksowo i maksymalnie obniżysz składki na PFRON. CHCESZ PROWADZIĆ OPTYMALNĄ POLITYKĘ KADROWĄ Efektem audytu będzie świadoma polityka kadrowa, pozwalająca zwiększyć zaufanie pracowników do przedsiębiorstwa i wyeliminować obawy przed zmianami. POTRZEBUJESZ WSPARCIA Zmiany będą łatwiejsze ze wsparciem specjalistów, którzy pomogą sprawnie uniknąć pomyłek i problemów. Szukasz kompleksowego i skutecznego programu obniżenia kosztów? Audyt optymalizacyjny PFRON podstawa do trafnych decyzji! Usługa z odpisem PFRON

16 Siedziba: ul. Kurniki Kraków tel. +48 (12) fax +48 (12) Biuro Kraków: ul. Kurniki Kraków Biuro Katowice: ul. Opolska Katowice

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej. GŁÓWNE LOGO Polski HR S.A. skupia

Bardziej szczegółowo

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą

Bardziej szczegółowo

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą

Bardziej szczegółowo

Shangri La S.A. Dlaczego warto rozpocząć współpracę: Stałe zyski. Wzrost konkurencyjnosci. Kompleksowe wsparcie. Wypracowane standardy

Shangri La S.A. Dlaczego warto rozpocząć współpracę: Stałe zyski. Wzrost konkurencyjnosci. Kompleksowe wsparcie. Wypracowane standardy Shangri La S.A. Shangri La S.A. Hospitality Management Holding powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi w szeroko pojętej branży hospitality. Działalność holdingu koncetruje

Bardziej szczegółowo

Nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Przygotowała Alicja Szepietowska, Polskie Forum HR

Nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Przygotowała Alicja Szepietowska, Polskie Forum HR Nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu 2014 Przygotowała Alicja Szepietowska, Polskie Forum HR Usługi agencji zatrudnienia Agencje zatrudnienia są to niepubliczne instytucje rynku pracy świadczące usługi

Bardziej szczegółowo

Redukcja kosztów doraźna potrzeba czy długofalowe działanie?

Redukcja kosztów doraźna potrzeba czy długofalowe działanie? Redukcja kosztów doraźna potrzeba czy długofalowe działanie? Jak polskie przedsiębiorstwa podchodzą do optymalizacji kosztów KPMG W POLSCE 2 Redukcja kosztów doraźna potrzeba czy długofalowe działanie??

Bardziej szczegółowo

RYNEK AGENCJI ZATRUDNIENIA W 2013 ROKU. Analiza danych, trendów, prognozy, dobre praktyki agencji Polskiego Forum HR

RYNEK AGENCJI ZATRUDNIENIA W 2013 ROKU. Analiza danych, trendów, prognozy, dobre praktyki agencji Polskiego Forum HR RYNEK AGENCJI ZATRUDNIENIA W 2013 ROKU Analiza danych, trendów, prognozy, dobre praktyki agencji Polskiego Forum HR redakcja: Agnieszka Zielińska Alicja Szepietowska projekt: Piotr Gamdzyk RYNEK AGENCJI

Bardziej szczegółowo

Jak efektywnie szkolić pracowników

Jak efektywnie szkolić pracowników Jak efektywnie szkolić pracowników Wydanie I Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa www.parp.gov.pl Copyright by Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

Bardziej szczegółowo

kompleksowe doradztwo działamy zgodnie

kompleksowe doradztwo działamy zgodnie kompleksowe doradztwo działamy zgodnie Szanowni Państwo Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym doradztwie dla przedsiębiorstw, administracji publicznej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych.

Bardziej szczegółowo

DOBRY START NA RYNKU PRACY

DOBRY START NA RYNKU PRACY DOBRY START NA RYNKU PRACY Studencki przewodnik kariery Dorota Fojtar, Joanna Kubrakiewicz Wrocław 2010 Copyright by Dorota Fojtar, Joanna Kubrakiewicz, Izabela Lepla, Joanna Minta, Monika Siurdyban. Wrocław

Bardziej szczegółowo

13 19 lutego 2015 r. Rynek świadczeń pozapłacowych. czy to w zakresie benefitów, miejsca pracy czy w zakresie obowiązków.

13 19 lutego 2015 r. Rynek świadczeń pozapłacowych. czy to w zakresie benefitów, miejsca pracy czy w zakresie obowiązków. 18 Rynek świadczeń pozapłacowych Które branże najchętniej wykorzystują świadczenia pozapłacowe? Firmy w Polsce bardzo świadomie podchodzą do kwestii benefitów, doskonale zdają sobie sprawę z ich pozytywnego

Bardziej szczegółowo

Rozdział 6. Wpływ efektywności form szkolenia pracowników na konkurencyjność firmy

Rozdział 6. Wpływ efektywności form szkolenia pracowników na konkurencyjność firmy Artykuł pochodzi z publikacji: Zarządzanie kapitałem intelektualnym w organizacji inteligentnej, (Red.) W. Harasim, Wyższa Szkoła Promocji, Warszawa 2012 Joanna Konopka Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie

Bardziej szczegółowo

Jak mądrze korzystać z outsourcingu usług prawnych?

Jak mądrze korzystać z outsourcingu usług prawnych? 23 Jak mądrze korzystać z outsourcingu usług prawnych? Jak mówił Henry Ford Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, to nie ma sensu, żebyśmy to robili.

Bardziej szczegółowo

RYNEK HR W POLSCE 2014-2015

RYNEK HR W POLSCE 2014-2015 89 Ocena usług polskich agencji zatrudnienia W warunkach globalnej gospodarki trudno jest różnicować jakość usług jakiegokolwiek przedsiębiorcy ze względu na kraj pochodzenia. Kluczowe znaczenie ma otoczenie

Bardziej szczegółowo

Nr 2/2013. Osoby z niepełnosprawnościami na rynku pracy wielcy nieobecni

Nr 2/2013. Osoby z niepełnosprawnościami na rynku pracy wielcy nieobecni Nr 2/2013 Analiza tematyczna Nieobecni na rynku pracy: zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami wyzwaniem dla biznesu Zatrudnienie osób z niepełnosprawnością główne wnioski Osoby z niepełnosprawnościami

Bardziej szczegółowo

Elastyczne formy zatrudnienia

Elastyczne formy zatrudnienia Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Elastyczne formy zatrudnienia Zapewnienie odpowiednich kompetencji konsultantów

Bardziej szczegółowo

OUTSOURCING 2012-2013

OUTSOURCING 2012-2013 18 Klucz do efektywnego outsourcingu IT Outsourcing często jest odrzucany z powodu bądź to obaw o koszty, bądź przekonania, jakoby zewnętrzny wykonawca nie miał takiej wiedzy na temat danego klienta, jaką

Bardziej szczegółowo

Materiały na spotkania organizowane w ramach projektu Trener pracy jako sposób na zwiększenie zatrudnienia osób niepełnosprawnych

Materiały na spotkania organizowane w ramach projektu Trener pracy jako sposób na zwiększenie zatrudnienia osób niepełnosprawnych Materiały na spotkania organizowane w ramach projektu Trener pracy jako sposób na zwiększenie zatrudnienia osób niepełnosprawnych Projekt systemowy Trener pracy jako sposób na zwiększenie zatrudnienia

Bardziej szczegółowo

TELEPRACA - rozwiązania na dziś i jutro

TELEPRACA - rozwiązania na dziś i jutro TELEPRACA - rozwiązania na dziś i jutro Program szkolenia: 1. telepraca wprowadzenie...2 1.1 Definicja:...2 1.2 Rodzaje telepracy:...2 2. telepracownik...3 2.1 Profil telepracownika:...3 2.2 Czym zajmują

Bardziej szczegółowo

Wyzwania i rozwiązania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi

Wyzwania i rozwiązania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi Wyzwania i rozwiązania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi Utrzymywanie zgodności z przepisami i minimalizowanie przyszłego ryzyka We współpracy z: Wprowadzenie Podczas, gdy język biznesu staje się

Bardziej szczegółowo

Oferta Obsługi Informatycznej

Oferta Obsługi Informatycznej Oferta Obsługi Informatycznej Strona 1 z 6 Outsourcing IT Oznacza powierzenie zarządzania systemem informatycznym w ręce fachowców, przeniesienie odpowiedzialności i ciężaru zarządzania systemem komputerowym

Bardziej szczegółowo

Rola i znaczenie działów HR w czasach kryzysu

Rola i znaczenie działów HR w czasach kryzysu Zarządzanie strategiczne Komunikacja Human Resources Rola i znaczenie działów HR w czasach kryzysu Raport z badania Styczeń 2010 Idziemy, idziemy jak długo już? To trudno powiedzieć. Nic nie zmienia się

Bardziej szczegółowo

FRANCZYZA W POLSCE. Franczyza partnerstwo czy ostry reżim? 14 20 listopada 2014 r.

FRANCZYZA W POLSCE. Franczyza partnerstwo czy ostry reżim? 14 20 listopada 2014 r. 33 Franczyza partnerstwo czy ostry reżim? Bardzo istotnym i szerokim zagadnieniem jest jakość współpracy pomiędzy dawcami licencji a franczyzobiorcami. Rynek franczyzy jest zbiorem otwartym i obejmuje

Bardziej szczegółowo

Optymalizacja kosztów a utrzymanie pracowników

Optymalizacja kosztów a utrzymanie pracowników KPMG W POLSCE Optymalizacja kosztów a utrzymanie pracowników O reakcjach firm na trudne warunki rynkowe kpmg.pl 2 Section or Brochure name Spis treści 1. Wstęp 2 2. Streszczenie menadżerskie 5 3. Reakcje

Bardziej szczegółowo

Realizatorzy projektu

Realizatorzy projektu 1 Realizatorzy projektu Lider Projektu: Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej ul. Warszawska 28a/2 40-008 Katowice www.swr.pl Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej powstało w 2002 roku. To organizacja

Bardziej szczegółowo

Ze względu na dotychczasową współpracę z Państwem pragniemy zaprosić Państwa do jej kontynuowania w ramach Centrum Szkoleniowo-Doradczego EKSPERT s.c.

Ze względu na dotychczasową współpracę z Państwem pragniemy zaprosić Państwa do jej kontynuowania w ramach Centrum Szkoleniowo-Doradczego EKSPERT s.c. Szanowni Państwo, Ze względu na dotychczasową współpracę z Państwem pragniemy zaprosić Państwa do jej kontynuowania w ramach Centrum Szkoleniowo-Doradczego EKSPERT s.c. Centrum zostało założone w celu

Bardziej szczegółowo

Model działania Społecznej Instytucji Rynku Pracy (SIRP)

Model działania Społecznej Instytucji Rynku Pracy (SIRP) Model działania Społecznej Instytucji Rynku Pracy (SIRP) FUNDACJA IMAGO WROCŁAW 2014 Projekt "Model kontraktowania usług rynku pracy na rzecz osób niepełnosprawnych" jest współfinansowany ze środków Unii

Bardziej szczegółowo

Dobre praktyki z zakresu zarządzania urzędem

Dobre praktyki z zakresu zarządzania urzędem Dobre praktyki z zakresu zarządzania urzędem Podsumowanie konkursu dla zespołów projektowych z ministerstw, urzędów centralnych i urzędów wojewódzkich realizujących działania w ramach Projektu Procesy,

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania rekrutacyjne zaprojektowane z myślą o Tobie

Rozwiązania rekrutacyjne zaprojektowane z myślą o Tobie Oprogramowanie IBM Broszura Rozwiązania rekrutacyjne zaprojektowane z myślą o Tobie Narzędzia i usługi, które dostosują proces rekrutacyjny do potrzeb Twojej firmy. A Rozwiązania rekrutacyjne zaprojektowane

Bardziej szczegółowo

Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS

Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS Spis treści 04 Ocena zasadności outsourcingu 10 Workflow. Elektroniczny obieg dokumentów narzędzie wspierające pracę 14 Żeby napić się mleka, nie trzeba hodować krowy

Bardziej szczegółowo