LifePharm Global Network BY YOU FOR WYBÓR PAKIETU
HYBRYDOWY MARKETING PLAN DRZEWKO POZIOMOWE DRZEWKO MATRIX DRZEWKO KODÓW DRZEWKO BINARNE www.lifeleadergroup.com
HYBRYDOWY MARKETING PLAN Drzewo każdej struktury reprezentuje Ciebie i Twoją strukturę. Określają one Twój dochód, nagrody i bonusy. Zróżnicowane Źródła Dochodu, dają Wielokrotne Korzyści Z tego samego działania otrzymujesz dochód z kilka lub ze wszystkich planów kompensacyjnych. www.lifeleadergroup.com
WIELOKROTNE ŹRÓDŁA DOCHODU BONUSY WYPŁACANE TYGODNIOWO: Retail Bonus Fast Start Bonus Break Even Bonus Matrix Bonus Matrix Match Bonus Coded Bonus Coded Match Bonus Preferred Customer Override BONUSY WYPŁACANE MIESIĘCZNIE: Leadership Generation Bonus Global Bonus Pool DODATKOWO: Bonusy Pieniężne & Nagrody rzeczowe
PAKIETY STARTOWE Aktywacyjny z Laminine 107,95 Aktywacyjny z Laminine OMEGA+++ 110,95 Family Pack z Laminine 319,95 Family Pack z Laminine OMEGA+++ 324,95 Synergy Pack 458,50 The Edge 628,80 The Edge Plus Eco 1226,95 The Edge Plus 1238,95 Career Pack 1448,95
DRZEWO MATRYCY
DRZEWO MATRYCY 1 2 4 8 16 32 64 128 256 512 1024 2048 4096 W sumie: 8190
STATUS - PRZEWÓDCA 2X12 MATRIX BONUS Bonusy naliczane ze wszystkich 12 poziomów Matricy. Maksymalne wypłaty Maksymalne procenty naliczenia bonusów
BUDOWA KLASYCZNEGO DRZEWA
BONUS SZYBKIEGO STARTU Otrzymujesz 15% z obrotu CV pakietu startowego Cena pakietu w $ CV Dochód w $ Laminine 3 box 107,95 78,00 12 Laminine OMEGA+++ 3 box 110,95 78,00 12 Family Pack 319,95 234,00 35 Laminine OMEGA+++ Family Pack 324,95 234,00 35 Synergy Pack 458,50 300,00 45 The Edge 628,80 200,00 30 The Edge Plus Eco 1226,95 200,00 30 The Edge Plus 1238,95 200,00 30 Career Pack 1448,95 250,00 37,5 Wypłaca się tylko z pierwszego zakupu osobiście zaproszonych partnerów. Naliczane tygodniowo.
Aktywacyjny $107,95 78CV BONUS SZYBKIEGO STARTU I BONUS MATRYCOWY 78CVx15% = $12 78CVx15%=12$ +78CVx2%=1,56$ =$13,56 (78CVx15%)x3=36$ +(78CVx4)x2%=6,24$ =$42,24 (78CVx15%)x3=36$ +(78CVx7)x3%=16,38$ = $52,38 (78CVx15%)x2=24$ +(78CVx6)x4%=18,72$ =$42,72 (78CVx2)x4% =$6,24 (78CVx2)x4% =$6,24 MB+FSB=$175,38
KODOWY BONUS (78CVx3)x2% =$4,68 FSB+MB+CB RAZEM = $248,70 (78CVx6)x2% =$9,36 (78CVx6)x6% =$28,08 (78CVx2)x10% =$15,60 (78CVx2)x10% =$15,60 CB = $73,32
FAMILY PACK 319,95$ - 234CV BONUS SZYBKIEGO STARTU I BONUS MATRYCOWY =$516,74 BONUS KODOWY = $219,96 RAZEM = $736,70
SYNERGY PACK 458,50$ - 300CV BONUS SZYBKIEGO STARTU I BONUS MATRYCOWY =$663 BONUS KODOWY = $282 RAZEM = $945
INWESTYCJA: PAKIET AKTYWACYJNY $107,95 78CV INWESTYCJA: PAKIET SYNERGY $458,50 300CV ZYSK: $248,70 ZYSK: $945
Należne pieniądze wypłacane tygodniowo Bonus za szybki Start Bonus Bezstratny Naliczenia według Bonusu z Matrycy Kwoty do wypłaty 1531,74
STRUKTURA MIESZANA BONUS SZYBKIEGO STARTU I BONUS MATRYCOWY A A=78CV x 15% = $12 A A A=78CV x 15% = $12 + 78CV x 2%=$1,56 $13,56 A F A S A=78CVx15%=$12 F=234CVx15%=35$ S=300CVx 15%=45$ 156CV+ 234CV + 300CV= 690CVx 2%=$13,80 $105,80 A F A F A A A A F A S F A A=78CVx15%=$12 F=234CVx15%=35$x2=75$ A=78CVx15%=$12 F=234CVx15%=35$ 312CV+ 702CV= 1014CVx 3%=$30,42 $117,42 312CV+ 234CV + 300CV= 826CVx 4%=$33,84 $80,84 A F 78CV+ 234CV= 312CVx 4%=$12,48 $59,48 A A 156CVx 4%=$6,24 $30,24 MB+FSB=$419,34
STRUKTURA MIESZANA BONUS KODOWY A A=(78CVx2)x2%=$3,12 F=234CVx2%=4,68$ S=300CVx2%=6$ =13,80$ A A F A A S FSB + MB CB RAZEM = $546,30 A=(78CVx4)x2%=$6,24 F=(234CVx3)x2%=9,36$ =15,60$ A=(78CVx4)x6%=$18,72 F=234CVx6%=14,04$ S=300CVx6%=18$ =50,76$ A F A F A A A A A=78CVx10%=$7,80 F=234CVx10%=23,40$ =31,20$ A A=(78CVx2)x10%= $15,60 F S A F A A F A CB = $126,96
3275,93 3255,19 2782,60
PAKIETY BIZNESOWE EDGE, EDGE PLUS, EDGE PLUS ECO CAREER PAKIET KORZYŚCI I PRZEWAGA
PAKIET THE EDGE 2 MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA DOCHODU Z DWÓCH POKOLEŃ 1. Pokolenie = $100 2. Pokolenie = $75 $628,80 $628,80 TY $628,80
$100 $100 $100 $100 $75 $75 $75 $75 $75 $75 $75 $75 $75 $75 $75 $75 $75 $75 $75 $75 4 x $100 = $400 16 x $75 = $1200 $1600
PAKIET EDGE - $628,80 200CV BONUSY MOTYWACYJNE 100 x 4 = 400 75 x 16 = 1200 $1600 BONUS SZYBKIEGO STARTU = $120 BONUS Z MATRYCY 200CV x 2 x 2%=$8 200CV x 4 x 2%=$16 200CV x 8 x 3%=$48 200CV x 6 x 4%=$48 RAZEM= $120 BONUS KODOWY 200CV x 6 x 6%= $72 RAZEM: $1912
PAKIET THE EDGE Plus i EDGE Plus ECO 3 MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA DOCHODU Z TRZECH POKOLEŃ 1. Pokolenie = $250 2. Pokolenie = $200 $1226,95 $1226,95 TY $1226,95 3. Pokolenie = $100 $1226,95
4 x $250 = $1000 16 x $200 = $3200 64 x $100 = $6400 = $10600 = 84 OSOBY
DRZEWO MATRYCOWE 2 4 8 16 32 64 W SUMIE: 84 OSOBY
PAKIET EDGE Plus - $1238,95 200CV BONUSY MOTYWACYJNE 250 x 4 = 1000 + 200 x 16 = 3200+ 64 x 100 = 6400 = $10 600 BONUS Z MATRYCY 200CV x 2 x 2%=$8 200CV x 4 x 2%=$16 200CV x 8 x 3%=$48 200CV x 32 x 4%=$256 200CV x 22 x 4%=$176 RAZEM= $504 BONUS SZYBKIEGO STARTU 200 x 15% = 30 x 4 = $120 BONUS KODOWY 200CV x 14 x 10%= $280 RAZEM: $11 504
INWESTYCJA: PAKIET EDGE - $628,80 200CV INWESTYCJA: PAKIET EDGE Plus - $1238,95 200CV ZYSK: $1912 ZYSK: $11 504
PAKIET KARIEROWY 3 MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA DOCHODU Z TRZECH POKOLEŃ 1. Pokolenie = $300 2. Pokolenie = $200 $1448,95 $1448,95 TY $1448,95 3. Pokolenie = $100 $1448,95
CARRER PAKIET - $1448,95 250CV BONUS MOTYWACYJNY 300 x 4 = 1200+ 200 x 16 = 3200+ 64 x 100 = 6400 = $10 800 BONUS Z MATRYCY 250CV x 2 x 2%=10 250CV x 4 x 2%=20 250CV x 8 x 3%=60 250CV x 32 x 4%=320 250CV x 22 x 4%=220 RAZEM= $630 BONUS SZYBKIEGO STARTU 37,5 x 4 = $150 BONUS KODOWY 250CV x 14 x 10%= $350 RAZEM: $11 930
Bonus z Matrycy Dopasowany Bonus Kodowy Bonus Kodowy Dopasowany Bonusy Dodatkowe 2991,19
Bonus za szybki Start Bonus Bezstratny Bonus z Matrycy Dopasowany Bonus Kodowy Bonus Kodowy Dopasowany Bonusy Dodatkowe 6693,61 5822,58
MOŻESZ PODWYŻSZAĆ SWÓJ PAKIET STARTOWY TYLE RAZY ILE JEST CI POTRZEBNE Kupując CARRER Pack, EDGE Plus, EDGE Plus ECO lub EDGE, rozwijasz Swój biznes dynamicznie i szybko tworzysz Pasywny dochód!
JAK DŁUGO BĘDĘ BUDOWAC PASYWNY DOCHÓD? W pierwszym miesiącu zapraszasz 1 osobę i w każdym następnym zapraszasz TYLKO 1 osobę do biznesu: 1 miesiąc 1 + 1 = 2 2 miesiąc 2 + 2 = 4 3 miesiąc 4 + 4 = 8 4 miesiąc 8 + 8 = 16 5 miesiąc 16 + 16 = 32 6 miesiąc 32 + 32 = 64 7 miesiąc 64 + 64 = 128 8 miesiąc 128 + 128 = 256 9 miesiąc 256 + 256 = 512 10 miesiąc 512 + 512 = 1024 11 miesiąc 1024 + 1024 = 2048 12 miesiąc 2048 + 2048 = 4096 = 4096
CO MI TO DAJĘ? W pierwszym miesiącu zapraszamy TYLKO 1 osobę i w każdym następnym zapraszamy TYLKO 1 osobę do biznesu to już w 12 miesiącu mamy: 12 samodzielnych Liderów; + Tytuł SREBRNEGO DYREKTORA - 1 000$ Personalne PORTFOLIO + Tytuł ZŁOTEGO DYREKTORA - 3 000$ Telewizor + komputer + wycieczka + Tytuł PLATYNOWEGO DYREKTORA - 5 000$ Samochód wartości 12 000$ + Tytuł TYTANOWEO DYREKTORA - - samochód wartości 65 000$ + COMIESIĘCZNY Pasywny dochód TYLKO z jednego bonusu = 4096 x 104CV = 425984CV x 3% = 12 779$
WITAMY W NAJLEPSZYCH LATACH TWOJEGO ŻYCIA JUŻ TERAZ!