V kolejka 29.11.2014

Dolnośląskie Wrocław Wrocław województwo Powiat gmina

I TURNIEJ ELIMINACYJNY MISTRZOSTW POLSKI W GOALBALL DĄBROWA GÓRNICZA

Turniej Piłkarski. Copa Manufaktura 2006

REGULAMIN VII MISTRZOSTW UCZELNI WYŻSZYCH W GRACH ZESPOŁOWYCH 2016r. Piłka Koszykowa Organizator: URSSPCZ i RUZSPPCZ Koordynator Mistrzostw: Piotr Żak

KOMUNIKAT NR 12/2016. Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny

REGULAMIN STREETBALL. 1. Przepisy gry stworzone zostały na podstawie regulaminu FIBA Przepisy gry w koszykówkę 3x3.

KOMUNIKAT NR 6/2016. Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny

PRZEBIEG TURNIEJU NAGRODY. PRZEPISY GRY obowiązuje zakaz gry we wkrętach.

Formularz Fair Play sezon 2009/2010 III liga. Stadion/Miejsce zawodów Data Godzina meczu Rezultat OCENA

REGULAMIN Turnieju piłki nożnej plażowej RAWICKIE EURO ŚWIĘTO RAWICZA r.

Terminarz zawodów sportowych na rok 2011/2012. Terminarz zawodów sportowych na rok szkolny 2011/2012

Sobota 3 listopada. rocznik 1997, godz.11 Ceramika Opoczno - Widok Skierniewice 0:1 (liga wojewódzka Deyna) Gol: 0:1 - Tomasz Wrzodak (13, rzut karny)

REGULAMIN XII HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOśNEJ RODZIN NA POWITANIE NOWEGO 2011 ROKU

Konspekt lekcji - zabawy i gry ruchowe z nauki gry drużynowej.

III URODZINOWY TURNIEJ O PUCHAR ROBERTA MALKA

WYNIKI PODSUMOWANIE TURNIEJU

Wojewódzka Konferencja Szkoleniowa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej

SCENARIUSZ LEKCJI DLA KLASY V (z elementami minikoszykówki)

R E G U L A M I N Halowego Turnieju Piłki Nożnej Szkół podstawowych o puchar Dyrektora OSiR

Turniej Międzyszkolny Scrabble Regulamin Gry

Komunikat nr 33/2014/2015

Sekcja piłki nożnej Poniedziałek, 03 Grudzień :04 - Zmieniony Czwartek, 03 Marzec :35

Komunikat końcowy imprezy sportowo-rekreacyjnej p.n. Otwarty Integracyjny Turniej w Bowlingu przeprowadzonej w dniu r.

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Warface. autor: Marcin Xanas Baran. (c) 2013 GRY-Online S.A.

III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ GRUPY DZIEŃ I TERMINARZ GRUPA A BOISKO A

WYCIĄG. Z REGULAMINU PIŁKI NOśNEJ PIĘCIOOSOBOWEJ

Regulamin rozgrywek w halowej lidze PIŁKI NOŻNEJ

REGULAMIN TURNIEJU BIZNESSFSCUP NIEPOŁOMICE 2016 PIŁKARSKIE MISTRZOSTWA FIRM O PUCHAR BURMISTRZA MiG NIEPOŁOMICE

REGULAMIN PUCHARU & 1 FORMA ROZGRYWEK & 2 ZASADY PODZIAŁU NA GRUPY, PUNKTACJI I KLASYFIKACJI

Rok szkolny 2006/2007

KIETRZAŃSKIE MINI EURO 2016

V TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY UJSOŁY UJSOŁY 2012 ORGANIZATOR. Gminny Ośrodek Kultury w Ujsołach. TERMIN i MIEJSCE ROZGRYWEK

Orlik terminarz rozgrywek

TEST SPRAWNOŚCIOWY DLA KANDYDATÓW DO ODDZIAŁU SPORTOWEGO DLA CHŁOPCÓW (PIŁKA NOŻNA).

Relacja z I Międzynarodowego Zjazdu Członków i Przyjaciół Sekcji Spadochronowej

I Ogólnopolskie Halowe Mistrzostwa Domów Dziecka w Pi³ce No nej Mistrzostwa Polski Domów Dziecka w Koszykówce Warszawa 01/ r.

REGULAMIN Wojewódzkich Igrzysk LZS szkól wiejskich podstawowych i gimnazjalnych

Uchwała Komendy Hufca Ziemi Wodzisławskiej nr 8/2016 z dnia 5 lutego 2016

ZAPROSZENIE. V Integracyjne Zawody Sport dla wszystkich,

X TURNIEJ PIŁKARSKI RED BOX CUP 2008

REGULAMIN ROZGRYWEK O KLUBOWE MISTRZOSTWO POLSKI JUNIOREK W PIŁCE NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

Temat: Nauka podań i przyjęć w formie gier i zabaw. Miejsce zajęć: boisko piłkarskie. Ilość zawodników: 16. Wiek zawodników: 10 lat

JADWIGA SKIMINA PUBLIKACJA NA TEMAT: NAUKA MS. WORD 2000 W KLASIE IV

U K S. Zaproszenie na VI Turniej Białowieskich Zakładów Pracy w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Białowieża

Turniej rocznika 2003 i m³odsi FA Winter Cup 2011"

REGULAMIN TURNIEJU SPORTOWEJ GRY KARCIANEJ KANASTA W RAMACH I OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU GIER UMYSŁOWYCH 55+ GORZÓW WLKP R.

PRAWA ZACHOWANIA. Podstawowe terminy. Cia a tworz ce uk ad mechaniczny oddzia ywuj mi dzy sob i z cia ami nie nale cymi do uk adu za pomoc

WYŚCIG ORTOGRAFICZNY INSTRUKCJA. gra edukacyjna dla 2-3 osób rekomendowany wiek: od lat 7

ZESTAW PRÓB SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DO KLAS O PROFILU PIŁKARSKIM (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum) wersja luty 2016

Regulamin Wojewódzkiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych

ZGADNIJ i SKOJARZ. Gra edukacyjna. Gra dla 2 4 osób od 8 lat

Badania naukowe potwierdzają, że wierność w związku została uznana jako jedna z najważniejszych cech naszej drugiej połówki. Jednym z większych

PIŁKARSKA LIGA MISTRZÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH O PUCHAR ŚW. JACKA STRZELCE OPOLSKIE

OGŁOSZENIE. Z.Z.R.G. przy KGHM O/Z.G. RUDNA. Zaprasza na WĘDKARSKIE GRUNTOWE ZAWODY RATOWNIKÓW GÓRNICZYCH

KONKURSY SPRAWNOŚCIOWE

REGULAMIN II WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ORLIK GRAM I KIBICUJĘ BEZPIECZNIE

Historia unisławskiego rugby 2005 Polska Liga Rugby 7

V Otwarte Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów w dyscyplinie spławikowej.

Metoda LBL (ang. Layer by Layer, pol. Warstwa Po Warstwie). Jest ona metodą najprostszą.

TURNIEJ W BYSTREJ Z NIESPODZIANKAMI

32 ROCZNICA-POROZUMIENIA SIERPNIOWE

PROGRAM. Czwartek, 3 marca BEFORE PARTY - KARAOKE Start godz. 21:00, Klub Cocon & Coco, ul. Gazowa 21. Piątek, 4 marca 2016

Kalendarium polsko niemieckiej współpracy sportowej w latach

Honorowy patronat. Burmistrz OŜarowa. Organizator. Marek Jopek. Bartłomiej Banach. Sponsorzy medialni. ARTYKUŁ I - Cel rozgrywek

PODSTAWY METROLOGII ĆWICZENIE 4 PRZETWORNIKI AC/CA Międzywydziałowa Szkoła Inżynierii Biomedycznej 2009/2010 SEMESTR 3

art. 488 i n. ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 ze zm.),

1. Od kiedy i gdzie należy złożyć wniosek?

INSPIRUJEMY DO WIELKOŚCI SZKOŁA TUTORÓW X EDYCJA: GDAŃSK, GORZÓW WLKP., KATOWICE, LUBLIN, ŁÓDŹ, OLSZTYN, POZNAŃ, RZESZÓW, TORUŃ, WARSZAWA, WROCŁAW

Strategia rozwoju kariery zawodowej - Twój scenariusz (program nagrania).

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ul. Ściegiennego 8, Kielce tel.: , SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO

Regulamin Międzynarodowych Mistrzostw Gołębi Pocztowych Wspólnego Gołębnika Polska

REGULAMIN loterii pieniężnej Polska gola!!! /tekst jednolity/ Postanowienia ogólne

hala sportowa MOS ul. Złotnicza 12 godzina 10.30

dr inż. Cezary Wiśniewski Płock, 2006

REGULAMIN GLIWICKIEJ LIGI SIATKÓWKI na sezon 2015 / 16

ZESTAW PRÓB SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DLA KANDYDATÓW DO KLASY PIERWSZEJ GIMNAZJUM O PROFILU POŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

Załącznik nr 2 WZÓR SPRAWOZDANIE CZĘŚCIOWE/KOŃCOWE 1 Z WYKONANIA ZADANIA DOTOWANEGO Z FUNDUSZU KOŚCIELNEGO CZĘŚĆ I.

KONKURS DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH EUROPEJSKA PLANSZÓWKA

REGULAMIN II edycji Mistrzostw Gminy Wąsewo w Halowej Piłce Nożnej Wąsewo 2014 (aktualizowany)

Protokół. z posiedzenia Komisji Edukacji, Kultury i Sportu. w dniu 22 Czerwca 2009 roku

Przybyło milionerów w Podlaskiem. Podsumowanie Kampanii PIT za 2014 rok

Wyniki pierwszego kolokwium Podstawy Programowania / INF

SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO

ZASADY WYPEŁNIANIA ANKIETY 2. ZATRUDNIENIE NA CZĘŚĆ ETATU LUB PRZEZ CZĘŚĆ OKRESU OCENY

6 czerwca przyjechaliśmy do Świętej Katarzyny. Naszym głównym celem było zdobycie Łysicy, najwyższego szczytu Gór Świętokrzyskich wznoszącego się 612

REGULAMIN MISTRZOSTW POLSKI OLD BOY S W HOKEJU NA LODZIE

Konspekt zajęć sportowych dla Orlik nr 1 data:

REGULAMIN. 58 Ogólnopolskiego Masowego Turnieju Szachowego LZS o Złotą Wieżę

PRZY PODNOSZENIU BEZPIECZEŃSTWO JEST PRIORYTETEM

ELIMINACJE DO FINAŁU. Podsumowanie drugiej edycji konkursu malarstwa airbrush. Ucho van Gogha.

Fed musi zwiększać dług

Tytuł. Autor. Dział. Innowacyjne cele edukacyjne. Czas. Przebieg. Etap 1 - Wprowadzenie z rysem historycznym i dyskusją

Komunikat nr 3/2015/2016

KATEGORIA I SZKOŁY PODSTAWOWE dziewczęta. 1 Gilewska Dominika Białystok 2 Moćkun Karolina Suwałki 3 Romanowska Dominika Suwałki

ŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ PODOKRĘG ZABRZE Zabrze ul. Wolności 426/2

ELemENtY gry 14 ORDERÓW To dodatkowe punkty, które można zdobyć po spełnieniu określonego warunku. Na przykład: za pierwszy ukończony komiks Tytusa.

REGULAMIN ROZGRYWEK GLIWICKIEJ LIGI BIZNESU W FUTSALU JASNA LIGA PIASTA SEZON

Użytkowanie elektronicznego dziennika UONET PLUS.

V kolejka 29.11.2014 Mecz: Ne Pizdet Maladit Czekolada Team Mecz nie odbył się gdyż zawodnicy drużyny Czekolada team nie wstawiła się na mecz i oddała zwycięstwo swoim przeciwnikom, wynik końcowy to 7:0 dla Ne Pizdet Maladit. Mecz: Strzelające Maszyny- Docenci Drugi mecz odbył się bez większych problemów, obie drużyny wstawiły się o czasie i pokazała że tak łatwo nie oddadzą zwycięstwa, w pierwszej połowie meczu gra była bardzo wyrówna obie drużyny pokazały świetną formę 1 bramkę dla swojej drużyny Docentów zdobył Łukasz Dampc dla drużyny Strzelające Maszyny zdobyli po 1 bramce Adam Hermanowski oraz Krzysztof Karpiński, w drugiej połowie można było zauważyć wiele widowiskowych akcji które niekoniecznie kończyły się bramkami, Adam Hermanowski w końcowych minutach meczu został ukarany 2 minutami na ławce, gdyż pokazała nie sportowe zachowanie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla Strzelających Maszyn. Bramki dla Docentów zdobyli : Łukasz Dampc( 2bramki), Piotr Daniluk(1bramka), dla Strzelających Maszyn strzelcami byli: Dawid Nowakowski(2bramki), Adam Hermanowski(1bramka), Jarosław Januszkiewicz(1bramka), Krzysztof Karpiński(1bramka), Kamil Gulbertowicz(1bramka). Mecz: Kopytkarze Wentyle W trzeci starciu V kolejki turnieju spotkali się zawodnicy drużyn Kopytkarzy oraz Wentyli,w pierwszej połowie przewagę 2 bramek zdobyli Wentyle obie bramki strzelił Sebastian Filipkowski, w drugiej połowie dużo emocji mogliśmy przeżyć dzięki świetnej formie Maciej Guzaka który jest coraz bliżej do tytułu króla strzelców w tym meczu zdobył 6 bramek dla swojej drużyn, Piotr Polakowski także pokazał świetną formę i zdobył 4 bramki dla swojej drużyny, Jakub Kozłowski trafił jedną bramkę dla swojej drużyny, gdyby było więcej czasu do końca spotkania Wentyle nadrobili by straty, niestety końcowa syrena pozwoliła na wygraną Kopytkarzy którzy zakończyli spotkanie 11:2 Mecz: Pijemy Gdynia- Innowacyjne Piersi z Kurczaka Kolejna niespodzianką tego dnia rozgrywek okazał się walkower który zgłosiła drużyna Innowacyjne Piersi z Kurczaka, tak więc Pijemy Gdynia uzyskali wynik 7:0.

IV kolejka 22 Mecz: Naleśniki vs FC NRRWBNZ W pierwszym meczu IV kolejki rozgrywek zmierzyły się drużyny Naleśniki oraz FC NRRWBNZ. Pierwsza połowa rozpoczęła się dynamiczną, ofensywną grą Naleśników i już w pierwszych minutach gry zespół ten objął prowadzenie. FC NRRWBNZ po straceniu gola nabrali rozpędu i po golu Adama Byczkowskiego doprowadzili do remisu. Pierwsza połowa nie przyniosła więcej bramek. W drugiej części spotkania ponownie widoczna była przewaga Naleśników. Padły 4 kolejne bramki a strzelcami byli: Michał Trepkowski ( 2 bramki), Krystian Jankowski oraz Kamil Kamieński. FC NRRWBNZ pomimo strzelenia 2 bramek ( obydwie strzelił Adam Byczkowski) nie zdążyli odrobić straty i mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla Naleśników. Power Noga vs KKS Podwodniaki Drugie spotkanie rozegrały drużyny Power Noga i KKS Podwodniaki. W pierwszych minutach gry mecz był wyrównany, jednak po około 5 minutach drużyna Podwodniaków rozpędziła się i ich przeciwnicy nie byli w stanie ich już zatrzymać. Pomimo strzelenia kolejnej bramki pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:2. W drugiej części spotkania Podwodniaki dalej nabierali rozpędu i zakończyli mecz notując na swoim koncie kolejne 6 goli. Power Noga pomimo dobrej gry strzelili jedynie 2 gole i spotkanie zakończyło się wynikiem 10:4 dla Podwodniaków. Strzelcami w tym meczu dla Podwodniaków byli: Michał Woźniak(4 bramki), Mateusz Junkier (2 bramki), Artur Kowalski (2 bramki), Damian Michałowicz oraz Bartek Jarecki. Dla drużyny Power Noga bramki strzelali : Paweł Surmacz, Mateusz Wiśniewski, Ireneusz Wyrzykowski, Michał Frankowski. Mecz :Ne pizdet maladit Akademicki melanż do krwi Trzeci spotkanie naprzeciw siebie stanęli zawodnicy drużyn : Ne Pizdet Maladit oraz Akademicki Melanż do Krwi, w pierwszej połowie meczu gra była dość wyrówna do pierwszych bramek które zdobyli dla swoich drużyn: Sebastian Lipiejko oraz Mateusz Przyborowski, po 10 minutach gry Mateusz Przyborowski pokazał świetną formę i zdobył jeszcze 3 bramki w tej połowie dla swojej drużyny, oprócz niego bramki trawili także Michał Rak, Mateusz Chomiczewski oraz Bartosz Grzeszczak, w drugiej połowie drużyna mechaników opadła z sił pomimo swojej tajnej broni którą była Blanka Chlewicka, drużyna Ne Pizdet Maladit odniosła porażkę i przegrała cały mecz 14 :1, bramki zdobyli Mateusz Przyborowski, Michał Rak oraz Łukasz Braksal. Mecz: Innowacyjne Piersi z Kurczaka- Kopytkarze Ostatni mecz tego dnia przypadł na drużyny Innowacyjne Piersi z Kurczaka kontra Kopytkarze, pierwsza połowa okazała się dużym zaskoczeniem dla wszystkich oglądających

mecz gdyż przewaga punktowa była zdumiewająco duża dzięki wielu akcją w polu Kopytkarze zdobyli 12 bramek dla swojej drużyny strzelcami byli między innymi: Maciej Guzak, Daniel Bosek, Mateusz Hubert oraz Jakub Kozłowski, przeciwnej drużynie bramki zdobyli : Adrian Majchrzak oraz Tomasz Kiełbasa, w drugiej połowie świetną formę pokazał Maciej Guzak który raz po raz zdobywał bramki dla swojej drużyny, Daniel Bosek też był świetnej formie co ukazuje końcowe zestawienie zdobytych bramek : mecz zakończył się 3:29 na korzyść Kopytkarzy: najwięcej bramek w cały meczu uzyskał Maciej Guzak (14bramek), Daniel Bosek(6bramek), Jakub Kozłowski(4bramki), po 2 bramki zdobyli Piotr Leszczak oraz Piotr Polakowski, oraz 1 bramka Mateusza Huberta. III kolejka 15.11.2014 mecz: Ne Pizdet Maladit Strzelające Maszyn W pierwszym meczu trzeciego już spotkania zmierzyli się zawodnicy drużyn wydziału mechanicznego w pierwszej połowie zawodnicy drużyny Strzelających Maszyn wysunęli się na prowadzenie, i doprowadzili do 5 punktowej przewagi bramkowej, druga połowa meczu była ostrą walką ale niestety porażkę odnieśli zawodnicy z drużyny Ne pizdet maladit, mimo dobrej zabawy mecz zakończył się 11:2 na korzyść Strzelających Maszyn, bramki dla swojej drużyny zdobyli : Dawid Nowakowski -3 bramki, Adam Hermanowski-3 bramki Kamil Gulbertowicz-3 bramki oraz po jednej bramce zdobyli Patryk Krawulski oraz Krzysztof Karpiński, natomiast w przeciwnej Drużnie bramki zdobyli : Kamil Dopke oraz Korneliusz Deliga. Mecz: Akademicki Melanż do Krwi- Czekolada Team W drugim meczu swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy z drużyny Akademicki melanż do krwi oraz nasi koledzy z Erasmusa czyli Czekolada Team, pierwsza połowa zakończyła się dla drużyny Akademicki Melanż do Krwi 3 punktową przewagą nad rywalami, w drugiej połowie Czekolada team wzięła się ostro do gry i mecz zakończył się z wynikiem 7:2 dla Akademickiego melanżu do krwi, bramki zdobyli : Mateusz Przyborowski -6, oraz Michał Rak-1, w drużynie przeciwnej bramki zdobył Ruyman Exposito. Mecz: Kopytkarze- Pijemy Gdynia Trzeci mecz rozegrali pomiędzy sobą zawodnicy drużyny Kopytkarze oraz Pijemy Gdynia, w pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany bramki dla swoich drużyn zdobyli między innymi Maciej Guzak, Piotr Polakowski oraz Daniel Bosek, w przeciwnej drużynie był to zawodnik Andrzej Szpyrko, druga połowa meczu zaczęła się ostrą walką ze strony drużyny Kopytkarzy swoją defensywna grą obieli prowadzenie, kończąc mecz z wynikiem 9:3, pozostałe bramki zdobyli Maciej Guzak, Piotr Polakowski oraz Jakub Kozłowski, przeciwnej drużynie był to Andrzej Szpyrko. Mecz: PSG Tokarze Wentyle W ostatni spotkaniu mecz rozegrali PSG Tokarze kontra Wentyle, walka była bardzo wyrównana zawodnicy grali czysto według zasad, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1, bramki zdobyli

zawodnicy Adrian Romanowski(2bramki) oraz Filip Riemer, druga połowa była wyrównana walką o zwycięstwo które przypadło drużynie PSG Tokarze, wynik meczu 5:2 bramki zdobyli Adrian Romanowski (3bramki ), Oraz po jednej bramce Krzysztof Sobieszkoda oraz Krzysztof Mocarski. II kolejka 8.11.2014 Mecz: Lubricants Naleśniki W pierwszym starciu drugiej kolejki turnieju zmierzyli się zawodnicy drużyn Lubricants kontra zeszłoroczni zwycięscy Naleśniki, walka była bardzo wyrównana po pierwszej połowie meczu był remis, bramki dla swoich drużyn zdobyli Jerzy Bober, oraz Damian Ciesielski, w drugiej połowie meczu sytuacja bramkowa uległa zmianie dzięki współpracy Michał Trepkowski zdobył dla swojej drużyny 2 bramki, Jerzy Bober 1 bramkę dzięki czemu dało im to prowadzenie, Jakub Perszewski zdobył 1 bramkę, mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Naleśników Mecz: Whisky&kolo- Power Noga W drugim meczu Power Noga oddała walkower, niestety żaden zawodnik z tej drużyny nie zjawił się na meczu, Whisky&kolo nie doczekali się rywali na boisku. Wynik meczu 7:0 dla Whisky&kolo Mecz: Dirty Crew - FC Nasycony Roztwór Rezorcyny w Benzenie na zimno Trzecim starciu naprzeciw siebie stanęły drużyny Dirty Crew oraz FC Nasycony Roztwór Rezorcyny w Benzenie na zimno, na początku meczu walka była wyrównana, w drugiej połowie sytuacja się zmieniła, świetną formę pokazał Adam Byczkowski który zdobył dla swojej drużyn aż 10 bramek, Jarosław Kramp zdobył 5 bramek, natomiast Łukasz Szulc oraz Marcin Szwinstenberg zdobyli po 1 bramce, w przeciwnej drużynie 2 bramki zdobył Jakub Matusiak. Mecz zakończył się wynikiem 2:17 Mecz: Coco Jambo- KKS Podwodniaki Ostatnim meczu spotkały się drużyny z wydziału Mechanicznego oraz Elektrycznego, walka była bardzo wyrównana, zawodnicy doprowadzali wiele razy do sytuacji podbramkowych, w których bramkarze obu drużyn wychodzili zwycięsko z opresji, ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:2 dla drużyny KKS Podwodniaki obie bramki zdobył zawodnik Artur Kowalski.

I kolejka 25.10.2014r Mecz: Akademicki Melanż do Krwi Strzelające Maszyny W pierwszym meczu naprzeciwko siebie stanęli zawodnicy Akademickiego Melanżu do Krwi oraz Strzelające Maszyny. Obie drużyny pokazały się z rewelacyjnej strony. Pierwszą bramkę dla swoich drużyn zdobyli Mateusz Przyborowski oraz Mateusz Bronowski. W dalszych minutach punkty zdobyli zawodnicy Dawid Nowakowski, Maciej Grzędziński, Adam Hermanowski oraz Kamil Gulbertowicz. W Akademickim Melanż do Krwi najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Przyborowski który zdobył dla swojej drużyn 3 bramki, pozostałe punkty zdobyli Bartosz Grzeszczak oraz Michał Żurowski. Ostatecznie spotkanie zakończyło się 5:7 na korzyść Strzelających Maszyny Mecz: Docenci Czekolada Team Po lekkim spóźnieniu zawodników drużyny Czekolada Team zaczęło się drugi mecz. W pierwszych minutach bramki dla swojej drużyny zdobył Paweł Górecki, który na samym początku pokazał przeciwnikom, że są w świetnej formie. Docenci z turnieju na turniej są lepsi, punkty dla swojej drużyny zdobyli Patryk Opaliński, Łukasz Dampc, Adam Zych, Przemysław Starzyński, Piotr Daniluk. W drużynie naszych kolegów z programu Erasmus najlepszym zawodnikiem okazał się Ruyman Exposito który zdobył dla swojej drużyny 3 bramki. Mecz zakończył się wynikiem 10:3 dla Docentów. Mecz: PSG Tokarze- Pijemy Gdynia W trzecim spotkaniu zmierzyli się zawodnicy z drużyn PSG Tokarze kontra Pijemy Gdynia, nie dla każdego te spotkanie okazało się owocne, zawodnicy z wydziału nawigacji roznieśli zawodników wydziału mechanicznego PSG Tokarze. Pijemy Gdynia pokazali świetne zgranie na boisku najlepszym strzelcem okazał się Paweł Wołyniec zdobył 5 bramek dla swojej drużyny, Andrzej Szpyrko zapunktował 3 natomiast Michał Stopa 2. PSG Tokarze mieli ciężki dzień przed meczem, gdyż przez pomyłkę trafili do własnej bramki. Mecz zakończył się wynikiem 0:11 Dla Pijemy Gdynia. Mecz: FC Innowacyjne Piersi z Kurczaka- Wentyle

Ostatni mecz rozegrał się pomiędzy FC Innowacyjne Piersi z Kurczaka kontra Wentyle. Spotkanie te było bardzo interesujące, po pierwszej połowie Wentyle prowadziły 7:1, drużyna Innowacyjne Piersi z Kurczaka nie popisała się żadną innowacją w swojej grze i niestety ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:16. Bramki dla Wentyli zdobyli Jan Radłowski(4bramki), Filip Riemer (4bramki), Sebastian Filipkowski (3bramki ), Mateusz Prusa oraz Krzysztof Mocarski zasili konto swojej drużyn o 4 bramki, Krzysztof Sobieszkoda też oddał celny strzał, w drużynie Innowacyjnych punkty zdobyli Adrian Majchrzak oraz Jan Mawusi.