Usługi TotalCare SZEROKA OFERTA USŁUG DLA UTRZYMANIA DYNAMIKI DZIAŁAŃ TWOJEJ FIRMY

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Usługi TotalCare SZEROKA OFERTA USŁUG DLA UTRZYMANIA DYNAMIKI DZIAŁAŃ TWOJEJ FIRMY"

Transkrypt

1 Usługi TotalCare SZEROKA OFERTA USŁUG DLA UTRZYMANIA DYNAMIKI DZIAŁAŃ TWOJEJ FIRMY

2 bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest możliwe wyłącznie dzięki szerokiej wiedzy inżynieryjnej w zakresie gospodarki wodno-ściekowej. O Xylem Xylem to wiodący na świecie dostawca zajmujący się technologiami wody, zapewniający swoim klientom transport, uzdatnianie i racjonalne jej wykorzystanie w zakładach użyteczności publicznej, domach, zakładach przemysłowych i komercyjnych oraz gospodarstwach rolnych. Firma prowadzi działalność w ponad 150 krajach zrzeszając kilku wiodących na rynku producentów oraz swoich pracowników, wprowadzając szeroką wiedzę o aplikacjach z nastawieniem na znajdowanie indywidualnych rozwiązań na stanowiące największe na świecie problemy z zakresu uzdatniania wody i oczyszczania ścieków. Wyodrębniony w 2011 roku z ITT Corporation, Xylem ma siedzibę w White Plains w Nowym Jorku i zatrudnia na całym świecie 12 tysięcy pracowników. Nazwa Xylem wywodzi się z klasycznej greki i oznacza roślinną tkankę transportującą wodę. Podkreśla biegłość techniczną swojej działalności przez wzorowanie jej na najlepszym transporcie wody na świecie tym, który występuje w przyrodzie.

3 Bezpieczne i optymalne operacje Xylem TotalCare to wszechstronna, zintegrowana oferta usług, która utrzyma działalność Twojej firmy na najwyższym poziomie. Nasza oferta opiera się na głębokiej wiedzy z zakresu aplikacji systemów uzdatniania wody i oczyszczania ścieków. Daje Ci to bezpieczeństwo operacyjne oraz większą ilość czasu na skoncentrowanie się na podstawowej działalności. Nasze marki Firma Xylem o feruje pięć wiodąc ych marek, które obsł ugują p rzede wszystkim rynek k omu nalny i p rzemysłowy w zakresie tr anspor tu i oc zyszczan ia ścieków oraz uzda tniania wody. Mark i Fl ygt, Go dwin, Le opol d, Sa nitaire oraz Wedeco są lid era mi na rynku, każ da z nich in tensywnie inwestuje w bada nia i rozwój po to, by móc zaoferować swoim k lientom na jskuteczniejsze ro związania. Nasz zespół Posiadamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy są dumni z możliwości pomagania klientom w optymalizacji ich działalności, dostarczając za każdym razem najlepsze rozwiązanie. Wiedza i doświadczenie w zakresie rozwiązań Sko rzystaj z ogromn ej wied zy w zakres ie technologii wod y ma rek X ylem gwara ntującej cią głość ich pop rawneg o d ziałan ia. N asze um owy serw isow e umo żliwiają korzysta nie z serw isu i pomoc y technicznej na Tw oich warunka ch. Wybierz poziom usług, którego potrzebujesz Nasze pakiety usług zaspokoją każdą potrzebę od podstawowej do najbardziej zaawansowanych. Im bardziej podstawowa usługa, tym niższe obciążenie dla budżetu. Im bardziej zaawansowana usługa, tym większe poczucie bezpieczeństwa. Niezawodne usługi serwisowe Na sze g lobalne do świadczenie ora z lokal na o be cno ść sprawiają, że można na nas po leg ać jak na partnerze g odnym zaufania. Zapewniamy natychmia stowy serw is na cał ym świecie. Dzięki usługom Xylem TotalCare, tylko jede n telefon dzieli Cię o d serw isu i pomocy technicznej, których nie znajdziesz nigd zie indziej.

4 Nasze programy serwisowe Projektowanie i doradztwo Skorzystaj z kompleksowych usług doradztwa inżynieryjnego, w tym usług analizy wykonalności, projektowania nowych instalacji lub przebudowy, rozbudowy i modernizacji już istniejących. Naprawa i serwis Uzyskaj cenny czas sprawności dzięki szerokiej gamie usług napraw i serwisu prowadzonych na miejscu lub w jednym z naszych warsztatów. Modernizacja urządzeń Zabezpiecz wartość Twoich starzejących się urządzeń i zminimalizuj wydatki inwestycyjne. Zmodernizuj jedną pompę lub odnów cały zakład przeprowadzając audyt na miejscu i projektując instalację od nowa. Instalacja i przekazanie do eksploatacji Skorzystaj z naszego szerokiego zakresu usług instalacyjnych i przekazania do eksploatacji od zarządzania projektem przez nadzór nad instalacją do rozruchu i przekazania do eksploatacji. Części i logistyka Korzystaj z poczucia bezpieczeństwa jakie daje Ci świadomość tego, że urządzenia i części zamienne jakich potrzebujesz są zawsze łatwo dostępne - niezależnie od tego, czy jest to planowy serwis, czy wezwanie awaryjne. Szkolenia i wsparcie techniczne Miej pewność, że operatorzy wyposażenia i personel ser - wisowy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności do obsługi Twoich urządzeń. Nasi inżynierowie zapewniają szkolenie i wsparcie techniczne, którego potrzebujesz. Umowy serwisowe Wybierz opłacalną umowę na określony poziom usług, aby zwiększyć niezawodność urządzeń dzięki terminowej konserwacji Twojego wyposażenia oraz różnym opcjom gwarancji. Wynajem i usługi na miejscu Wynajmij najlepsze w swojej klasie wyposażenie do odwadniania lub pompowania obejściowego na swoich warunkach bez kosztów inwestycyjnych. Wybierz opcję krótkoterminową, długoterminową, wypróbowania przed zakupem lub którąkolwiek z opcji pośrednich. Rozwiązania finansowe Jesteśmy w stanie zaoferować indywidualne rozwiązania dostosowane do Twojego budżetu.

5 Naprawa na miejscu SZYBKA I WYGODNA NAPRAWA W TWOIM ZAKŁADZIE Naprawy natychmiastowe Każde urządzenie na określonym etapie eksploatacji wymaga przeprowadzenia czynności serwisowych i napraw. Niezależnie od tego czy masz do czynienia z nieoczekiwaną awarią, czy koniecznością wymiany zużytych części zgodnie z harmonogramem serwisowym, Xylem TotalCare zapewni Ci pełną obsługę serwisową urządzenia Xylem począwszy od niewielkich napraw, na pełnym przeglądzie skończywszy. W zależności od charakteru naprawy oraz wielkości wyposażenia, w naszej ofercie znajdziesz usługi naprawy na miejscu i w warsztacie. Xylem TotalCare oferuje szybkie i solidne naprawy na miejscu, w Twoim zakładzie. Pozwala to na zminimalizowanie czasów przestoju dzięki ponownemu uruchomieniu niedziałających urządzeń w najkrótszym możliwym czasie. Wykwalifikowany inżynier serwisowy Xylem przyjeżdża w pełni wyposażonym w odpowiednie narzędzia i oryginalne części zamienne pojeździe serwisowym. Inżynier serwisowy dokonuje oceny sytuacji i naprawy pomp na miejscu. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, urządzenia mogą zostać zabrane do jednego z naszych centrów serwisowych w celu przeprowadzenia naprawy w warsztacie. Przeprowadzanie napraw na miejscu to szybki i opłacalny sposób na rozwiązanie problemów z niespodziewanymi awariami. Ponadto na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji Xylem. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Minimalizacja czasów przestoju Terminowe i opłacalne naprawy na miejscu Zgodność z wymogami ISO 9000 i Oryginalne części zamienne Sytuacja awaryjna w przepompowni Flygt, gdzie pojawiło się zagrożenie przeciążenia urządzeń. Personel serwisowy Xylem przybył na miejsce w pełni wyposażonym pojeździe serwisowym i zidentyfikował wadliwy podzespół. Usunęliśmy pompę ze zbiornika, wymieniliśmy wirnik i pozostałe zużyte części oraz ponownie zainstalowaliśmy i oddaliśmy urządzenie do eksploatacji eliminując w ten sposób ryzyko przeciążenia. Opłaty za naprawy na miejscu opierają się na stawce godzinowej lub na ustalonej cenie, w zależności od wymogów. Jeżeli chcesz jest utrzymać koszta prac serwisowych na niskim poziomie, zapoznaj się z naszymi umowami serwisowymi.

6 Umowy serwisowe SPOSÓB NA ZWIĘKSZENIE CZASU SPRAWNOŚCI URZĄDZEŃ Niższe koszty serwisu Przy niewielkich zasobach i cięciu kosztów na całym świecie, firmy poszukują inteligentnych rozwiązań pozwalających na uniknięcie kosztownych napraw i awaryjnych wezwań. Możesz zmaksymalizować czas sprawności urządzeń jednocześnie kontrolując koszty serwisowe. Umowa serwisowa to opłacalna umowa na serwis z Xylem TotalCare dostosowana do indywidualnych wymagań klienta i jego budżetu. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą przeznaczyć kluczowe środki na swoją podstawową działalność i mieć pewność stałych kosztów serwisu, chcą zmniejszyć ryzyko nieplanowanych awarii oraz uzyskać pełną zgodność z wymogami dotyczącymi środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa. Uzyskujesz pełną sprawność urządzeń wyposażenia przy najniższych możliwych kosztach serwisowych. W oparciu o obszerną wiedzę dotyczącą transportu i oczyszczania ścieków oraz uzdatniania wody, nasi wysoko wyspecjalizowani profesjonaliści dokumentują status wyposażenia w kompleksowym raporcie. Następnie dostosowujemy umowę serwisową, która określa ustaloną z góry liczbę wizyt w roku. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zadbać nie tylko o pompy, ale i o cały system, łącznie z rurociągami, zaworami i automatyką. W razie awarii, znajdujemy źródło problemu, usuwamy go oraz przywracamy urządzeniu sprawność. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Kontrola budżetu przeznaczonego na serwis Zwiększenie wydajności zakładu Uniknięcie nieoczekiwanych i kosztownych awarii Wydłużony czas użytkowania Redukcja kosztów obsługi serwisowej komunalnej oczyszczalni ścieków oraz utrzymanie optymalnej sprawności urządzeń. Po oszacowaniu potrzeb serwisowych dla obsługi przepompowni, przeprowadziliśmy serwis na miejscu. Po zakończeniu wizyty, przedstawiliśmy pisemny raport z wykonanych prac. Urządzenia, które wymagały naprawy, zostały przewiezione do najbliższego warsztatu Xylem w celu oszacowania kosztów i naprawy. Opłaty w ramach umów serwisowych opierają się na stałej corocznej opłacie, która zależy od wyposażenia oraz wybranego poziomu usługi brązowego, srebrnego lub złotego. Indywidualna umowa serwisowa dostosowana do wymogów klienta to dobry sposób na redukcję kosztów. W rzeczywistości oszczędności są większe niż roczny koszt umowy.

7 Każdy poziom usług obejmuje jedną lub dwie planowane wizyty rocznie. Każdą umowę można dostosować do wymagań klienta. Poziom złoty Poziom srebrny Poziom brązowy Zakres usług szyty na miarę Chociaż każda umowa jest inna i odzwierciedla indywidualne wymagania klienta, typowa umowa serwisowa zazwyczaj składa się z poniższych elementów: Coroczny serwis pomp przez autoryzowanych serwisantów Xylem Szybka reakcja na wezwania Lepsza kontrola budżetu serwisowego Dzięki rutynowym przeglądom, masz lepszą kontrolę nad budżetem serwisowym. Opłacasz stałą roczną stawkę, która pozwala na wyeliminowanie ryzyka awarii z powodu uszkodzenia podzespołu, a w dłuższej perspektywie redukuje koszty eksploatacji. Lokalna obecność na skalę globalną Xylem to korzyści płynące z ogólnoświatowej organizacji wspieranej przez solidną sieć lokalnych inżynierów. Przekazując obsługę w ręce naszych ekspertów na całym świecie, uzyskujesz lokalny dostęp do ogólnoświatowej organizacji, która oferuje Ci wysokiej jakości części, wyspecjalizowane narzędzia, ogromną wiedzę na temat produktów oraz doświadczenie w zakresie procesów obróbki i transportu wody. Zwiększ wydajność dzięki monitorowaniu i kontroli Niezależnie od tego, czy korzystasz z jednego urządzenia lub kilku w instalacji, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci to, czego potrzebujesz począwszy od wyposażenia rozruchowego na sterownikach i czujnikach skończywszy. Oryginalne części i gwarancja Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na przestoje, zaufaj naszej globalnej sieci usług, która w szybki sposób dostarcza na miejsce oryginalne części zamienne Xylem. Wszystkie części objęte są pełną gwarancją.

8 Naprawy warsztatowe NAPRAWY SPECJALISTYCZNE W NASZYM WARSZTACIE Przygotuj się do naprawy Każde wyposażenie na określonym etapie eksploatacji wymaga przeprowadzenia czynności serwisowych i naprawy. Niezależnie od tego czy masz do czynienia z nieoczekiwaną awarią, czy koniecznością wymiany zużytych części zgodnie z harmonogramem serwisowym, Xylem TotalCare zapewni Ci pełną obsługę serwisową wyposażenia Xylem począwszy od niewielkich napraw, na pełnym przeglądzie skończywszy. W zależności od charakteru naprawy oraz wielkości wyposażenia, w naszej ofercie znajdziesz usługi naprawy na miejscu i w warsztacie. Naprawa w warsztacie to opłacalna usługa w ramach Xylem TotalCare, która obejmuje kompletny zakres napraw, przeglądów i testów w celu przywrócenia wyposażenia do pierwotnego stanu. Wykwalifikowany technik serwisowy korzystając z naszej obszernej wiedzy z zakresu systemów wodno-ściekowych przeprowadza naprawę w jednym z naszych warsztatów. Wszystkie nasze warsztaty są wyposażone w specjalistyczne narzędzia oraz zapas standardowych części zamiennych, dzięki którym jesteśmy w stanie przywrócić wyposażenie do oryginalnego stanu roboczego zgodnie z założeniami projektowymi. Zlecenie naprawy w centrach serwisowych Xylem to oszczędność czasu, energii i pieniędzy. Otrzymujesz usługę z odbiorem i dostawą na miejsce a jeżeli to konieczne urządzenia w ramach wynajmu, aby zapewnić ciągłość pracy w zakładzie. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Opłacalne naprawy w naszych warsztatach Przywrócenie właściwości zgodnych ze stanem pierwotnym Przebudowy pozwalające na uzyskanie optymalnej skuteczności Oryginalne części zamienne Zgodność z wymogami ISO 9000 i Korzyści płynące z dostępnych usług testujących Gwarancja Pompa Flygt używana w zakładzie komunalnym wymagała oceny i naprawy. Nasz wykwalifikowany personel serwisowy wyczyścił i sprawdził pompę, następnie zdemontował ją w celu przeprowadzenia wyceny. Kosztorys został przesłany w celu akceptacji. Naprawiliśmy pompę z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych Flygt, spr awdziliśmy jej działanie w naszym zbiorniku testowym i przygotowaliśmy do odebrania przez klienta. Opłaty opierają się na stawce godzinowej lub na ustalonej cenie w zależności od wymogów klienta. Jeżeli chcesz utrzymać koszty prac serwisowych na niskim poziomie, skorzystaj z naszej usługi umów serwisowych.

9 Odnawianie zasobów ZMODERNIZUJ SWOJE ZASOBY Inteligentne zarządzanie zasobami Aby zaspokoić wciąż rosnący popyt i utrzymać rentowność, ważne jest, aby zarządzać zasobami wodno-ściekowymi ekonomicznie. Wiek Twojego wyposażenia może wpływać na sprawność, niezawodność i rentowność zakładu. Właśnie dlatego, modernizacja urządzeń/ wyposażenia jest taka ważna, ponieważ zwiększa czas bezawaryjnej pracy oraz wydajność przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów dotyczących zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska. Modernizacja urządzeń w ramach usług Xylem TotalCare to analiza stanu urządzeń do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków przez naszych ekspertów. Usługa ta pozwala zmniejszyć wydatki inwestycyjne oraz zwiększyć trwałość użytkową Twoich urządzeń. Nasi inżynierowie oceniają stan Twoich urządzeń i zalecają modernizacje zapewniające ich optymalną niezawodność i sprawność. Ta usługa może obejmować audyty na miejscu, projekt oraz odnowienie wyposażenia, w tym przebudowę i/lub modernizacje zasobów. Aby utrzymać wydajność urządzeń do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków ważne jest zoptymalizowanie operacji przy jednoczesnej minimalizacji kosztów cyklu pracy. Obejmuje to modernizację, serwis, wymianę lub usunięcie wadliwych urządzeń z systemu. W większości przypadków, korzyści płynące z odnowienia urządzeń zazwyczaj przewyższają koszty tej operacji. Dla przykładu wykorzystanie zestawu Flygt N do modernizacji pomp, może zwiększyć dodatkowo niezawodność oraz zredukować koszty serwisu. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Optymalizacja wydajności każdego urządzenia Wymierne korzyści finansowe Wydłużony czas użytkowania Modernizacja do technologii wirników niezapychających się N Korzyści płynace z najnowszych badań i rozwoju produktów Modernizacja przepompowni ścieków pozwalająca na uniknięcie częstego podnoszenia pomp w celu ich odblokowania.. Uiszczasz opłatę według stawki godzinowej za audyt, projektowanie oraz modernizację. Zestawy do modernizacji urządzeń są dostępne w ustalonej cenie. Na żądanie możemy dostarczyć kosztorys kompletnej modernizacji.

10 Instalacja i przekazanie do eksploatacji SZYBKO URUCHOM SWOJE URZĄDZENIA Optymalne wykorzystanie zasobów Instalacja i uruchomienie instalacji wodno-ściekowej oraz systemów, które je kontrolują wymaga wiedzy inżynieryjnej oraz specjalistycznej. Problematyczny może być fakt posiadania ograniczonych środków i możliwości potrzebnych do przeprowadzenia takich działań. Oferujemy Państwu usługi, które redukują koszt, minimalizują ryzyko i zapewniają gotowość instalacji do pracy. Xylem TotalCare zapewnia kompleksowe usługi instalacyjne i przekazania do eksploatacji wszelkich instalacji komunalnych i przemysłowych oraz całego wyposażenia Flygt, Godwin, Leopold, Sanitaire oraz Wedeco. Gwarantujemy szybką gotowość instalacji do pracy, jej wydajność oraz zgodność ze wszystkimi wymogami prawnymi. W ten sposób ograniczamy potrzebę wykonania elementów instalacji we własnym zakresie oraz posiadania własnego personelu. Wykwalifikowani i doświadczeni inżynierowie zapewniają kompletne usługi serwisowe. Oferujemy usługi zarządzania naszymi produktami i przekazania ich do eksploatacji począwszy od rozruchu, poprzez szkolenia a na przeglądach skończywszy. Dostarczamy naszą ogromną wiedzę techniczną i doświadczenie zdobyte przy obsłudze instalacji na całym świecie. Wiedza ta nie tyczy się jedynie naszych urządzeń, ale również innych producentów. Nasz szeroki zakres usług instalacyjnych i przekazania do eksploatacji pozwala na uproszczenie kwestii administracyjnych, szybkie uruchomienie Twoich urządzeń oraz redukcję kosztów. System jest dopasowany do Twoich wymagań, co pozwala na uzyskanie maksymalnej dostępności oraz wydajności systemu, od samego początku. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Uproszczenie procesów instalacyjnych i rozruchowych Redukcja zagrożeń i kosztów Uproszczenie procesów dzięki jednemu zleceniu i jednej firmie do obsługi Zgodność z wymogami ISO 9000 i Przekazanie do eksploatacji i rozruch nowej przepompowni Wykwalifikowani inżynierowie Xylem asystowali wykonawcy przy kontroli, przekazaniu do eksploatacji, rozruchu pomp, akcesoriów oraz wyposażenia monitorującego i kontrolującego Flygt. Uruchomienie odbyło się na medium. Nasi eksperci sprawdzili pracę pomp, akcesoriów oraz skonfigurowali automatykę. Płacisz za usługi zgodnie ze stawką godzinową lub zgadzasz się na ustaloną cenę. Aby zmniejszyć koszty serwisowania, zapoznaj się z umowami serwisowymi Xylem TotalCare.

11 Części i logistyka SZYBKI I ŁATWY DOSTĘP DLA CIĄGŁOŚCI DZIAŁANIA Zawsze dostępne części i serwis Utrata wydajności w oczyszczalni ścieków jest nie do pomyślenia. Właśnie dlatego tak ważny jest czas reakcji, gdy potrzebny jest serwis oraz szybkie rozwiązanie problemu. Szybki dostęp do wiedzy inżynieryjnej, urządzeń i części zamiennych jest niezbędny do zachowania ciągłości procesu. Usługi dotyczące części zamiennych i logistyki od Xylem TotalCare pomogą Ci przewidzieć i przygotować się na przyszłe potrzeby. Niezależnie od tego, czy jest to planowany serwis, czy wezwanie awaryjne, urządzenia i części zamienne są zawsze dostępne wtedy kiedy ich potrzebujesz. Wybierz poziom usług z magazynowaniem na terenie firmy lub w naszych magazynach. Możesz korzystać z zalet i szybkiej dostawy oraz usług instalacyjnych, w zależności od Twoich potrzeb. Nasi specjaliści współpracują z Tobą w celu ustalenia tego, co masz na składzie oraz tego, jakie części i urządzenia mogą Ci być potrzebne w przyszłości. Takie działanie zapewnia szybką dostawę części i wyposażenia znajdujących się w magazynie. W zależności od potrzeb, możesz również skorzystać z naszej wiedzy w zakresie montażu i instalacji. Innymi słowy, pomożemy Ci w zarządzaniu urządzeniami, częściami zamiennymi oraz łańcuchem dostaw części od początku do końca. Z częściami i logistyką Xylem TotalCare uzyskasz dłuższą żywotność urządzeń i więcej czasu na skoncentrowanie się na podstawowej działalności firmy. Ciesz się poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że stan magazynu dotrzymuje kroku wymogom serwisowym i, że urządzenia zamienne są zawsze dostępne na wypadek sytuacji awaryjnej. bezpieczne, optymalne działanie systemów, które jest Gwarancja dostępności części zamiennych Zapewnienie szybkiego czasu reakcji dzięki serwisowi wymiennemu Redukcja czasów przestoju Redukcja kosztów Skrócenie czasu dostawy Zapewnienie skutecznej pracy systemu dezynfekcji UV Wedeco w instalacji zaopatrzenia wody pitnej. Rozwiązanie: Usługi z zakresu części i logistyki Xylem TotalCare zapewniają wysoką dostępność wszystkich części zamiennych Wedeco, w tym lampy UV Wedeco Spektrotherm, która jest kluczową w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania systemu. W zależności od wyposażenia oraz wybranego poziomu usług, uiszczasz opłatę roczną lub miesięczną.

12 Wynajem i usługi na miejscu NAJLEPSZE W SWOJEJ KLASIE ROZWIĄZANIA BEZ WYDATKÓW INWESTYCYJNYCH Fachowa pomoc w razie awarii Zakup dodatkowego wyposażenia dla krótkoterminowych projektów może nadwyrężyć Twój budżet, przez zamrożenie kapitału. Kolejne obciążenia dla budżetu stanowią związane z nim koszty serwisu, części zamiennych oraz usług magazynowania i administracji. Wynajem oraz usługi na miejscu zapewniają szybki dostęp do naszej szerokiej gamy dobrze utrzymanych, światowej klasy produktów oraz wiedzy inżynieryjnej z zakresu ich zastosowań. Otrzymujesz stałe specjalistyczne doradztwo, możliwość wynajmu wyposażenia napędzanego silnikiem Diesla, elektrycznym lub na wypadek awarii, a także obsługę tymczasowego i półstacjonarnego pompowania wody i ścieków. Usługi obejmują odwadnianie, pompowanie obejściowe, wypróbowanie przed zakupem oraz długoterminowy wynajem i serwis. Od samego początku nasi inżynierowie pomagają rozwiązać trudne zadania począwszy od odwadniania na wydobywaniu wody skończywszy. Pomożemy Ci w doborze prawidłowej wielkości rur i określeniu współczynnika strat hydraulicznych zależnego od geometrii rurociągu i armatury. Ponadto oferujemy wynajem naszego wyposażenia z opcją jego wykupu lub skorzystanie z wynajmu flotowego. Oprócz tego możesz skorzystać z usług zarządzania urządzeniami na miejscu, które nie mają sobie równych. Poprzez wynajem wyposażenia lub korzystanie z usług na miejscu, możesz znacznie skrócić czasy realizacji dostaw oraz uzyskać wyposażenie i usługi dostosowane do Twoich potrzeb, wtedy kiedy ich potrzebujesz. Wysoka jakość przy niskich kosztach. Oprócz tego masz możliwość przetestowania nowych metod i rozwiązań, bez obowiązku ich zakupu. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Minimalizacja przerw w pracy Kontrola nad budżetem Redukcja czasów przestoju dzięki szybkiej reakcji w razie awarii Łatwość wprowadzania zmian w przypadku zmiany parametrów pracy Usługi odwadniania, bypasów, wypróbowania przed zakupem, długoterminowego wynajmu oraz serwis Uproszenie czynności konserwacyjnych oraz czyszczących w kanale powrotnym w jednej z największych elektrowni w Wielkiej Brytanii. Analiza przeprowadzona przez Xylem wykazała konieczność tymczasowej instalacji czterech pomp z wylotem 150 mm o łącznym wydatku 1200 m³/h. Pompy pracowały przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu do momentu zakończenia prac, zapewniając oszczędności na wydatkach inwestycyjnych i kosztach robocizny. Twój lokalny przedstawiciel Xylem dostarczy zaktualizowany cennik wynajmu oraz usług na miejscu. Możesz wybrać między opłatą zgodnie z określonym okresem wynajmu lub ustaloną ceną za wykonanie określonego zlecenia.

13 Usługi projektowania i doradztwa SZEROKA OFERTA USŁUG PROJEKTOWYCH Skorzystaj z wiedzy eksperów Nawet w przypadku niewielkich urządzeń, masz łatwy dostęp do specjalistów, którzy posiadają wiedzę pozwalającą im na zaprojektowanie i sporządzenie specyfikacji dla Twojego projektu inżynieryjnego. Przekazując odpowiedzialność za zarządzanie Twoim projektem, niezależnie czy małym, czy dużym, redukujesz koszty ogólne oraz ryzyko, a w zamian otrzymujesz profesjonalne doradztwo. Xylem TotalCare to kompleksowe centrum informacyjne/obsługi w zakresie usług projektowania i doradztwa dla instalacji komunalnych i przemysłowych dla wszystkich rozwiązań i całego wyposażenia Flygt, Godwin, Leopold, Sanitaire oraz Wedeco. Zakres usług obejmuje projektowanie oraz ulepszanie każdego zespołu z osobna lub całego zakładu od analizy wykonalności i możliwych rozwiązań poprzez strategię, planowanie i koncepcję wstępną do szczegółowego projektu i specyfikacji. Otrzymujesz również potwierdzenie, że projekt spełnia normy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa oraz wymogi dotyczące ochrony środowiska. Nasi inżynierowie współpracują z Tobą nad uzyskaniem wiedzy odnośnie Twoich potrzeb. Zajmiemy się zarządzaniem ryzykiem na wczesnym etapie projektu oraz określeniem prawdopodobieństwa sukcesu poszczególnych rozwiązań. Na zakończenie tego etapu otrzymasz nasze zalecenia dotyczące najlepszych rozwiązań, w tym doboru optymalnych technologii dla danego procesu. Dzięki naszemu specjalistycznemu doradztwu, możesz być pewien, że projekt będzie niezawodny i skuteczny, dokładnie spełni Twoje wymagania oraz zoptymalizuje działalność zakładu. A to da Ci przewagę konkurencyjną. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Dostęp do wiedzy specjalistycznej Dostęp do kompletnych usług inzycieryjnych Redukcja ogólnych kosztów Minimalizacja ryzyka Dostarczenie systemu odwodnienia łączonego przepływu ścieków i wody powierzchniowej oraz odpływu wody deszczowej dla jednego z największych komercyjnie nieużytkowanych obszarów w Wielkiej Brytanii. Nasi eksperci przeprowadzili i przeanalizowali obliczenia wstępne, aby zapewnić optymalną sprawność hydrauliczną urządzeń. Opracowaliśmy kompletny pakiet mechaniczny i elektryczny, który w sposób ekonomiczny przepompuje ścieki i wodę powierzchniową na całym zmodernizowanym obszarze. W przypadku odpływu wody deszczowej, zaprojektowaliśmy przepompownię z 18 pompami zatapialnymi umieszczonymi w sposób zapewniający optymalny przepływ. Opłaty za konsultacje specjalistyczne Xylem TotalCare są ustalane na podstawie projektu w zależności od jego zakresu oraz harmonogramu.

14 Szkolenia i wsparcie techniczne ZAPEWNIJ SWOIM PRACOWNIKOM WIEDZĘ, KTÓREJ POTRZEBUJĄ Wykorzystaj w pełni możliwości swoich urządzeń Jeżeli wyposażenie Xylem jest używane w bezpieczny i umiejętny sposób, inwestycja zwróci się dużo szybciej. Wybrałeś wyposażenie Xylem ze względu na trwałość, niezawodność i skuteczność działania. Zyskaj pewność, że wykorzystujesz pełnię jego możliwości zapewniając swoim operatorom i technikom serwisowym umiejętności niezbędne do prawidłowego wykonywania swojej pracy. owo możesz poszerzyć wiedzę swoich pracowników z zakresu konserwacji, monitorowania oraz kontrolowania wyposażenia i audytów energetycznych. Szkolenia i wsparcie techniczne od Xylem TotalCare obejmują szkolenia operatorów, z zakresu obsługi wyposażenia prowadzone przez naszych wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Te usługi pozwalają właścicielom urządzeń Xylem na uzyskanie wyższej wydajności ich zakładów przy niższych kosztach utrzymania oraz maksymalizację zwrotu inwestycji. Oceniamy Twoje potrzeby i projektujemy odpowiednie programy szkoleniowe pozwalające na podniesienie umiejętności i poszerzenie wiedzy Twojego personelu z zakresu obsługi i konserwacji produktów Xylem. Dzięki indywidualnym programom szkoleniowym Twoi pracownicy otrzymują praktyczne informacje dotyczące obsługi i konserwacji, które pozwolą na pracę wyposażenia z maksymalną wydajnością. W razie potrzeby zapewniamy również osobisty kontakt z naszymi ekspertami w ramach wsparcia technicznego. Korzystasz ze szkoleń prowadzonych przez specjalistów, uzyskujesz wsparcie oraz poradę od osób, które najlepiej znają Twoje wyposażenie oraz systemy sterujące. Dzięki szkoleniom i usługom technicznym od Xylem TotalCare, Twoi pracownicy zdobędą wiedzę pozwalającą na zwiększenie skuteczności działania zakładu oraz podniesienie jakości prowadzonych prac konserwacyjnych. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Podnieś umiejętności i wiedzę pracowników z zakresu monitorowania i kontroli Podnieś kwalifikacje personelu w dziedzinie zarządzania zakładem i wyposażeniem Maksymalizuj zwrot wkładu inwestycyjnego Zainwestuj w wiedzę Kontrola pod kątem potencjalnego wystąpienia podtopień w przypadku powodzi w londyńskim metrze oraz zwiększenie możliwości monitorowania stanu wód. Zespół Xylem ocenił sytuację i dostarczył kompletne rozwiązanie pozwalające na zmniejszenie zagrożenia podtopień oraz poprawił monitoring potencjalnych zagrożeń. Nasz zespół przeszkolił również dostawcę odpowiedzialnego za konserwację londyńskiego metra. Działanie pompy oraz poziomy wody są teraz monitorowane w sposób ciągły, pozwalając na szybką reakcję w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej w oparciu o dokładne i najświeższe informacje. Opłaty za kursy szkoleniowe mogą opierać się na stałej opłacie za kurs za jednego uczestnika lub na maksymalnej liczbie uczestników obecnych na sesji szkoleniowej.

15 Warszawa

16 Usługi TotalCare Szeroka oferta usług dla utrzymania dynamiki działań Twojej firmy 1) Roślinne tkanki przewodzące, transportujące w górę rośliny wodę z substancjami odżywczymi pobranymi z gleby przez korzenie 2) Wiodąca na świecie firma zajmująca się technologiami wody Zaspokajamy światowe potrzeby związane z technologiami wody poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią sposób jej wykorzystania, oszczędzania oraz ponownego wykorzystania w przyszłości. Transportujemy, uzdatniamy i i zwracamy wodę do środowiska. W ponad 150 krajach nasi lojalni klienci cenią nas za skuteczne połączenie produktów wiodących marek oraz bogatego doświadczenia zastosowań. lub odwiedź stronę internetową: -

Serwis systemów elektroenergetycznych. ABB doświadczony partner na cały okres użytkowania stacji

Serwis systemów elektroenergetycznych. ABB doświadczony partner na cały okres użytkowania stacji Serwis systemów elektroenergetycznych ABB doświadczony partner na cały okres użytkowania stacji Oczekiwania Grupa ABB jest jednym z największych na świecie dostawców urządzeń służących do wytwarzania,

Bardziej szczegółowo

Usługi Wsparcia Technicznego IBM

Usługi Wsparcia Technicznego IBM Global Technology Services Usługi Wsparcia Technicznego IBM Maintenance and Technical Support Services Wprowadzenie Szanowni Państwo! Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe usługi wsparcia dla infrastruktury

Bardziej szczegółowo

Process Automation System. Wydajna produkcja bezpieczna dla ludzi i przyjazna dla środowiska

Process Automation System. Wydajna produkcja bezpieczna dla ludzi i przyjazna dla środowiska Process Automation System Wydajna produkcja bezpieczna dla ludzi i przyjazna dla środowiska Wyzwania l Ograniczenie kosztów projektowania, eksploatacji i konserwacji l Maksymalizacja wydajności zakładu

Bardziej szczegółowo

Oszczędzanie energii poprzez optymalizację parametrów

Oszczędzanie energii poprzez optymalizację parametrów Oszczędzanie energii poprzez optymalizację parametrów Optymalizacja wydajności obiektu (BPO) dzięki Advantage Services TM Building Technologies Państwa potrzeby naszym priorytetem Advantage Services TM

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Zarządzanie łańcuchem dostaw Microsoft Dynamics NAV 2009 Zarządzanie łańcuchem dostaw Dokument oficjalny Niniejszy dokument opisuje sposób, w jaki aplikacja Microsoft Dynamics NAV 2009 może poprawić przejrzystość łańcucha dostaw,

Bardziej szczegółowo

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper Nowa generacja rozwiązań ERP Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper nowa generacja rozwiązań ERP Styczeń 2010 Wstęp Rozwój rozwiązań

Bardziej szczegółowo

Czas na infrastrukturę konwergentną?

Czas na infrastrukturę konwergentną? Czas na infrastrukturę konwergentną? Kierownicy działów IT omawiają możliwości operacyjne i strategiczne Podsumowanie Od dłuższego czasu największą trudnością w zarządzaniu korporacyjną infrastrukturą

Bardziej szczegółowo

Wstęp. Raport 2013. Raport zawiera: Szanowni Państwo! Oddajemy w Wasze ręce raport na temat rozwiązań serwerowych stosowanych

Wstęp. Raport 2013. Raport zawiera: Szanowni Państwo! Oddajemy w Wasze ręce raport na temat rozwiązań serwerowych stosowanych 1 1 Wstęp Szanowni Państwo! Raport zawiera: Sławomir Koszołko Dyrektor ds. Strategii i Marketingu GTS Poland Oddajemy w Wasze ręce raport na temat rozwiązań serwerowych stosowanych w małych i średnich

Bardziej szczegółowo

Touch the Future Nieunikniony koniec wsparcia dla Windows Server 2003

Touch the Future Nieunikniony koniec wsparcia dla Windows Server 2003 Touch the Future Nieunikniony koniec wsparcia dla Windows Server 2003 jak migrować szybko i bezpiecznie? Nieunikniony koniec wsparcia dla Windows Server 2003 jak migrować szybko i bezpiecznie? Firma HP

Bardziej szczegółowo

ABC Biznesu. Jak założyć warsztat. samochodowy

ABC Biznesu. Jak założyć warsztat. samochodowy ABC Biznesu Jak założyć warsztat samochodowy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. Klienci warsztatu samochodowego / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4 3. Produkt/usługa / 5 3.1. Analiza potencjału firmy i

Bardziej szczegółowo

Katalog usług wdrożeniowych VEGANET. Oferta handlowa

Katalog usług wdrożeniowych VEGANET. Oferta handlowa Katalog usług wdrożeniowych VEGANET Oferta handlowa - 1 - Historia Wersji Data Wersja Autor Opis 13.12.2012 0.6 Tomasz Baczyński Korekta całości dokumentu. Zmiana formy na opis dla klientów. 29.05.2012

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

MX-X Nowa odsłona. Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk. Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL. RX 50 produktem roku 2011!

MX-X Nowa odsłona. Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk. Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL. RX 50 produktem roku 2011! Biuletyn informacyjny 2/2012 Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL RX 50 produktem roku 2011! MX-X Nowa odsłona OD REDAKCJI 3 SPIS TREŚCI biuletyn informacyjny

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Forte

System Zarządzania Forte System Zarządzania Forte prostota zaufan ie Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie dla

Bardziej szczegółowo

Wstęp... 3 O Przewodniku Inwestora... 5 Przedsiębiorstwa produkcyjne, czyli o jakich problemach mowa? 8

Wstęp... 3 O Przewodniku Inwestora... 5 Przedsiębiorstwa produkcyjne, czyli o jakich problemach mowa? 8 PRZEWODNIK INWESTORA MES 2 Spis treści Wstęp... 3 O Przewodniku Inwestora... 5 Przedsiębiorstwa produkcyjne, czyli o jakich problemach mowa? 8 System MES, czyli o czym w ogóle mówimy?... 11 MES vs. ERP,

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem Nasza kompetencja to SAP CRM Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci SI-Consulting doradzali

Bardziej szczegółowo

Odliczanie do zakończenia wsparcia dla systemu Windows Server 2003

Odliczanie do zakończenia wsparcia dla systemu Windows Server 2003 STRESZCZENIE DLA KADRY KIEROWNICZEJ Odliczanie do zakończenia wsparcia dla systemu Windows Server 2003 Sponsorowane przez: Intel Andrew Buss Maj 2015 Andreas Olah KONTEKST Dziesięć lat temu firma Microsoft

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK DOTYCZĄCY EFEKTYWNOŚCI UŻYTKOWANIA ENERGII W MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTWACH PRZEMYSŁU CHEMICZNEGO

PODRĘCZNIK DOTYCZĄCY EFEKTYWNOŚCI UŻYTKOWANIA ENERGII W MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTWACH PRZEMYSŁU CHEMICZNEGO PODRĘCZNIK DOTYCZĄCY EFEKTYWNOŚCI UŻYTKOWANIA ENERGII W MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTWACH PRZEMYSŁU CHEMICZNEGO NAJLEPSZE PRAKTYKI Z ZAKRESU EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ Projekt: CARE+ (Umowa o dofinansowanie

Bardziej szczegółowo

WYNIKI DZIĘKI SZKOLENIOM. WIEDZA ZAPEWNIAJĄCA

WYNIKI DZIĘKI SZKOLENIOM. WIEDZA ZAPEWNIAJĄCA SAFER, SMARTER, GREENER DNV GL - Business Assurance assurance.dnvgl.com business.assurance@dnvgl.com DNV GL Kierując się swoją misją ochrony życia, mienia i środowiska, DNV GL umożliwia organizacjom podniesienie

Bardziej szczegółowo

Rozwiązywanie problemów przez analizę pierwotnej przyczyny

Rozwiązywanie problemów przez analizę pierwotnej przyczyny Rozwiązywanie problemów przez analizę pierwotnej przyczyny W przypadku operacji związanych z produkcją i pakowaniem nieplanowany przestój na linii produkcyjnej generuje bezpośrednie i pośrednie koszty,

Bardziej szczegółowo

BIZNES PLAN. Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

BIZNES PLAN. Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki BIZNES PLAN dla Wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

Bardziej szczegółowo

Informacje merytoryczne o firmie PROMAG S.A. Poszerzamy przestrzeń www.promag.pl Dopasowane rozwiązania Kompleksowe rozwiązania

Informacje merytoryczne o firmie PROMAG S.A. Poszerzamy przestrzeń www.promag.pl Dopasowane rozwiązania Kompleksowe rozwiązania Wartością dodaną współpracy z pracodawcami w trakcie tworzenia wszystkich elementów Wirtualnych Laboratoriów jest nawiązanie trwałej współpracy z firmą PROMAG S.A. współpraca ta miała charakter bezpośredniego

Bardziej szczegółowo

Inteligentna technologia bezprzewodowa

Inteligentna technologia bezprzewodowa Inteligentna technologia bezprzewodowa Zobacz swój zakład w zupełnie nowym świetle PLANTWEB Inteligentna technologia i cyfrowa architektura PlantWeb pozwalają z wyprzedzeniem wykryć urządzenia zagrożone

Bardziej szczegółowo

Wprowadzamy trwałe oszczędności poprzez aktywną efektywność energetyczną. Wrzesień 2010 / Raport White Paper

Wprowadzamy trwałe oszczędności poprzez aktywną efektywność energetyczną. Wrzesień 2010 / Raport White Paper Wprowadzamy trwałe oszczędności poprzez aktywną efektywność energetyczną Wrzesień 2010 / Raport White Paper Spis treści Streszczenie....................................................... 3 Wprowadzenie.....................................................4

Bardziej szczegółowo

Poradnik w zakresie efektywności energetycznej w budynkach publicznych

Poradnik w zakresie efektywności energetycznej w budynkach publicznych Poradnik w zakresie efektywności energetycznej w budynkach publicznych Warunki korzystania z niniejszej publikacji Europejskie Centrum Wiedzy PPP (European PPP Expertise Centre EPEC) to wspólna inicjatywa

Bardziej szczegółowo

QAD ENTERPRISE APPLICATIONS 2011... 3 II. BRANŻOWE MAPY PROCESÓW... 9 III.

QAD ENTERPRISE APPLICATIONS 2011... 3 II. BRANŻOWE MAPY PROCESÓW... 9 III. Services Management Handboo Spis treści I. QAD ENTERPRISE APPLICATIONS 2011... 3 II. BRANŻOWE MAPY PROCESÓW... 9 III. OPINIE KLIENTÓW I ANALITYKÓW... 16 IV. QAD W BADANIACH FIRM ANALITYCZNYCH... 19 V.

Bardziej szczegółowo

Zdobądź przewagę nad konkurencją dzięki zarządzaniu danymi produktu

Zdobądź przewagę nad konkurencją dzięki zarządzaniu danymi produktu Autodesk Vault 2012 Zdobądź przewagę nad konkurencją dzięki zarządzaniu danymi produktu Autorzy: Jamie Eckmier i Dave Sukowatey, Autodesk Po blisko trzydziestu latach obecności oprogramowania projektowego

Bardziej szczegółowo

Instytucja Kultury "EC1 Łódź - Miasto Kultury"

Instytucja Kultury EC1 Łódź - Miasto Kultury Instytucja Kultury "EC1 Łódź - Miasto Kultury" Raport pt. Rekomendowany model zarządzania Programem NCŁ zgodnie z umową nr EC1/51/2011 z dnia 08/12/2011 dotyczącą "wykonania usługi doradczej dotyczącej

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań

Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań Spis treści Wstęp 3 SAP Business One: kluczowe cechy 4 Korzyści biznesowe 5 Przegląd funkcjonalności 6 Finanse

Bardziej szczegółowo