Usługi TotalCare SZEROKA OFERTA USŁUG DLA UTRZYMANIA DYNAMIKI DZIAŁAŃ TWOJEJ FIRMY

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Usługi TotalCare SZEROKA OFERTA USŁUG DLA UTRZYMANIA DYNAMIKI DZIAŁAŃ TWOJEJ FIRMY"

Transkrypt

1 Usługi TotalCare SZEROKA OFERTA USŁUG DLA UTRZYMANIA DYNAMIKI DZIAŁAŃ TWOJEJ FIRMY

2 bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest możliwe wyłącznie dzięki szerokiej wiedzy inżynieryjnej w zakresie gospodarki wodno-ściekowej. O Xylem Xylem to wiodący na świecie dostawca zajmujący się technologiami wody, zapewniający swoim klientom transport, uzdatnianie i racjonalne jej wykorzystanie w zakładach użyteczności publicznej, domach, zakładach przemysłowych i komercyjnych oraz gospodarstwach rolnych. Firma prowadzi działalność w ponad 150 krajach zrzeszając kilku wiodących na rynku producentów oraz swoich pracowników, wprowadzając szeroką wiedzę o aplikacjach z nastawieniem na znajdowanie indywidualnych rozwiązań na stanowiące największe na świecie problemy z zakresu uzdatniania wody i oczyszczania ścieków. Wyodrębniony w 2011 roku z ITT Corporation, Xylem ma siedzibę w White Plains w Nowym Jorku i zatrudnia na całym świecie 12 tysięcy pracowników. Nazwa Xylem wywodzi się z klasycznej greki i oznacza roślinną tkankę transportującą wodę. Podkreśla biegłość techniczną swojej działalności przez wzorowanie jej na najlepszym transporcie wody na świecie tym, który występuje w przyrodzie.

3 Bezpieczne i optymalne operacje Xylem TotalCare to wszechstronna, zintegrowana oferta usług, która utrzyma działalność Twojej firmy na najwyższym poziomie. Nasza oferta opiera się na głębokiej wiedzy z zakresu aplikacji systemów uzdatniania wody i oczyszczania ścieków. Daje Ci to bezpieczeństwo operacyjne oraz większą ilość czasu na skoncentrowanie się na podstawowej działalności. Nasze marki Firma Xylem o feruje pięć wiodąc ych marek, które obsł ugują p rzede wszystkim rynek k omu nalny i p rzemysłowy w zakresie tr anspor tu i oc zyszczan ia ścieków oraz uzda tniania wody. Mark i Fl ygt, Go dwin, Le opol d, Sa nitaire oraz Wedeco są lid era mi na rynku, każ da z nich in tensywnie inwestuje w bada nia i rozwój po to, by móc zaoferować swoim k lientom na jskuteczniejsze ro związania. Nasz zespół Posiadamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy są dumni z możliwości pomagania klientom w optymalizacji ich działalności, dostarczając za każdym razem najlepsze rozwiązanie. Wiedza i doświadczenie w zakresie rozwiązań Sko rzystaj z ogromn ej wied zy w zakres ie technologii wod y ma rek X ylem gwara ntującej cią głość ich pop rawneg o d ziałan ia. N asze um owy serw isow e umo żliwiają korzysta nie z serw isu i pomoc y technicznej na Tw oich warunka ch. Wybierz poziom usług, którego potrzebujesz Nasze pakiety usług zaspokoją każdą potrzebę od podstawowej do najbardziej zaawansowanych. Im bardziej podstawowa usługa, tym niższe obciążenie dla budżetu. Im bardziej zaawansowana usługa, tym większe poczucie bezpieczeństwa. Niezawodne usługi serwisowe Na sze g lobalne do świadczenie ora z lokal na o be cno ść sprawiają, że można na nas po leg ać jak na partnerze g odnym zaufania. Zapewniamy natychmia stowy serw is na cał ym świecie. Dzięki usługom Xylem TotalCare, tylko jede n telefon dzieli Cię o d serw isu i pomocy technicznej, których nie znajdziesz nigd zie indziej.

4 Nasze programy serwisowe Projektowanie i doradztwo Skorzystaj z kompleksowych usług doradztwa inżynieryjnego, w tym usług analizy wykonalności, projektowania nowych instalacji lub przebudowy, rozbudowy i modernizacji już istniejących. Naprawa i serwis Uzyskaj cenny czas sprawności dzięki szerokiej gamie usług napraw i serwisu prowadzonych na miejscu lub w jednym z naszych warsztatów. Modernizacja urządzeń Zabezpiecz wartość Twoich starzejących się urządzeń i zminimalizuj wydatki inwestycyjne. Zmodernizuj jedną pompę lub odnów cały zakład przeprowadzając audyt na miejscu i projektując instalację od nowa. Instalacja i przekazanie do eksploatacji Skorzystaj z naszego szerokiego zakresu usług instalacyjnych i przekazania do eksploatacji od zarządzania projektem przez nadzór nad instalacją do rozruchu i przekazania do eksploatacji. Części i logistyka Korzystaj z poczucia bezpieczeństwa jakie daje Ci świadomość tego, że urządzenia i części zamienne jakich potrzebujesz są zawsze łatwo dostępne - niezależnie od tego, czy jest to planowy serwis, czy wezwanie awaryjne. Szkolenia i wsparcie techniczne Miej pewność, że operatorzy wyposażenia i personel ser - wisowy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności do obsługi Twoich urządzeń. Nasi inżynierowie zapewniają szkolenie i wsparcie techniczne, którego potrzebujesz. Umowy serwisowe Wybierz opłacalną umowę na określony poziom usług, aby zwiększyć niezawodność urządzeń dzięki terminowej konserwacji Twojego wyposażenia oraz różnym opcjom gwarancji. Wynajem i usługi na miejscu Wynajmij najlepsze w swojej klasie wyposażenie do odwadniania lub pompowania obejściowego na swoich warunkach bez kosztów inwestycyjnych. Wybierz opcję krótkoterminową, długoterminową, wypróbowania przed zakupem lub którąkolwiek z opcji pośrednich. Rozwiązania finansowe Jesteśmy w stanie zaoferować indywidualne rozwiązania dostosowane do Twojego budżetu.

5 Naprawa na miejscu SZYBKA I WYGODNA NAPRAWA W TWOIM ZAKŁADZIE Naprawy natychmiastowe Każde urządzenie na określonym etapie eksploatacji wymaga przeprowadzenia czynności serwisowych i napraw. Niezależnie od tego czy masz do czynienia z nieoczekiwaną awarią, czy koniecznością wymiany zużytych części zgodnie z harmonogramem serwisowym, Xylem TotalCare zapewni Ci pełną obsługę serwisową urządzenia Xylem począwszy od niewielkich napraw, na pełnym przeglądzie skończywszy. W zależności od charakteru naprawy oraz wielkości wyposażenia, w naszej ofercie znajdziesz usługi naprawy na miejscu i w warsztacie. Xylem TotalCare oferuje szybkie i solidne naprawy na miejscu, w Twoim zakładzie. Pozwala to na zminimalizowanie czasów przestoju dzięki ponownemu uruchomieniu niedziałających urządzeń w najkrótszym możliwym czasie. Wykwalifikowany inżynier serwisowy Xylem przyjeżdża w pełni wyposażonym w odpowiednie narzędzia i oryginalne części zamienne pojeździe serwisowym. Inżynier serwisowy dokonuje oceny sytuacji i naprawy pomp na miejscu. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, urządzenia mogą zostać zabrane do jednego z naszych centrów serwisowych w celu przeprowadzenia naprawy w warsztacie. Przeprowadzanie napraw na miejscu to szybki i opłacalny sposób na rozwiązanie problemów z niespodziewanymi awariami. Ponadto na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji Xylem. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Minimalizacja czasów przestoju Terminowe i opłacalne naprawy na miejscu Zgodność z wymogami ISO 9000 i Oryginalne części zamienne Sytuacja awaryjna w przepompowni Flygt, gdzie pojawiło się zagrożenie przeciążenia urządzeń. Personel serwisowy Xylem przybył na miejsce w pełni wyposażonym pojeździe serwisowym i zidentyfikował wadliwy podzespół. Usunęliśmy pompę ze zbiornika, wymieniliśmy wirnik i pozostałe zużyte części oraz ponownie zainstalowaliśmy i oddaliśmy urządzenie do eksploatacji eliminując w ten sposób ryzyko przeciążenia. Opłaty za naprawy na miejscu opierają się na stawce godzinowej lub na ustalonej cenie, w zależności od wymogów. Jeżeli chcesz jest utrzymać koszta prac serwisowych na niskim poziomie, zapoznaj się z naszymi umowami serwisowymi.

6 Umowy serwisowe SPOSÓB NA ZWIĘKSZENIE CZASU SPRAWNOŚCI URZĄDZEŃ Niższe koszty serwisu Przy niewielkich zasobach i cięciu kosztów na całym świecie, firmy poszukują inteligentnych rozwiązań pozwalających na uniknięcie kosztownych napraw i awaryjnych wezwań. Możesz zmaksymalizować czas sprawności urządzeń jednocześnie kontrolując koszty serwisowe. Umowa serwisowa to opłacalna umowa na serwis z Xylem TotalCare dostosowana do indywidualnych wymagań klienta i jego budżetu. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą przeznaczyć kluczowe środki na swoją podstawową działalność i mieć pewność stałych kosztów serwisu, chcą zmniejszyć ryzyko nieplanowanych awarii oraz uzyskać pełną zgodność z wymogami dotyczącymi środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa. Uzyskujesz pełną sprawność urządzeń wyposażenia przy najniższych możliwych kosztach serwisowych. W oparciu o obszerną wiedzę dotyczącą transportu i oczyszczania ścieków oraz uzdatniania wody, nasi wysoko wyspecjalizowani profesjonaliści dokumentują status wyposażenia w kompleksowym raporcie. Następnie dostosowujemy umowę serwisową, która określa ustaloną z góry liczbę wizyt w roku. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zadbać nie tylko o pompy, ale i o cały system, łącznie z rurociągami, zaworami i automatyką. W razie awarii, znajdujemy źródło problemu, usuwamy go oraz przywracamy urządzeniu sprawność. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Kontrola budżetu przeznaczonego na serwis Zwiększenie wydajności zakładu Uniknięcie nieoczekiwanych i kosztownych awarii Wydłużony czas użytkowania Redukcja kosztów obsługi serwisowej komunalnej oczyszczalni ścieków oraz utrzymanie optymalnej sprawności urządzeń. Po oszacowaniu potrzeb serwisowych dla obsługi przepompowni, przeprowadziliśmy serwis na miejscu. Po zakończeniu wizyty, przedstawiliśmy pisemny raport z wykonanych prac. Urządzenia, które wymagały naprawy, zostały przewiezione do najbliższego warsztatu Xylem w celu oszacowania kosztów i naprawy. Opłaty w ramach umów serwisowych opierają się na stałej corocznej opłacie, która zależy od wyposażenia oraz wybranego poziomu usługi brązowego, srebrnego lub złotego. Indywidualna umowa serwisowa dostosowana do wymogów klienta to dobry sposób na redukcję kosztów. W rzeczywistości oszczędności są większe niż roczny koszt umowy.

7 Każdy poziom usług obejmuje jedną lub dwie planowane wizyty rocznie. Każdą umowę można dostosować do wymagań klienta. Poziom złoty Poziom srebrny Poziom brązowy Zakres usług szyty na miarę Chociaż każda umowa jest inna i odzwierciedla indywidualne wymagania klienta, typowa umowa serwisowa zazwyczaj składa się z poniższych elementów: Coroczny serwis pomp przez autoryzowanych serwisantów Xylem Szybka reakcja na wezwania Lepsza kontrola budżetu serwisowego Dzięki rutynowym przeglądom, masz lepszą kontrolę nad budżetem serwisowym. Opłacasz stałą roczną stawkę, która pozwala na wyeliminowanie ryzyka awarii z powodu uszkodzenia podzespołu, a w dłuższej perspektywie redukuje koszty eksploatacji. Lokalna obecność na skalę globalną Xylem to korzyści płynące z ogólnoświatowej organizacji wspieranej przez solidną sieć lokalnych inżynierów. Przekazując obsługę w ręce naszych ekspertów na całym świecie, uzyskujesz lokalny dostęp do ogólnoświatowej organizacji, która oferuje Ci wysokiej jakości części, wyspecjalizowane narzędzia, ogromną wiedzę na temat produktów oraz doświadczenie w zakresie procesów obróbki i transportu wody. Zwiększ wydajność dzięki monitorowaniu i kontroli Niezależnie od tego, czy korzystasz z jednego urządzenia lub kilku w instalacji, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci to, czego potrzebujesz począwszy od wyposażenia rozruchowego na sterownikach i czujnikach skończywszy. Oryginalne części i gwarancja Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na przestoje, zaufaj naszej globalnej sieci usług, która w szybki sposób dostarcza na miejsce oryginalne części zamienne Xylem. Wszystkie części objęte są pełną gwarancją.

8 Naprawy warsztatowe NAPRAWY SPECJALISTYCZNE W NASZYM WARSZTACIE Przygotuj się do naprawy Każde wyposażenie na określonym etapie eksploatacji wymaga przeprowadzenia czynności serwisowych i naprawy. Niezależnie od tego czy masz do czynienia z nieoczekiwaną awarią, czy koniecznością wymiany zużytych części zgodnie z harmonogramem serwisowym, Xylem TotalCare zapewni Ci pełną obsługę serwisową wyposażenia Xylem począwszy od niewielkich napraw, na pełnym przeglądzie skończywszy. W zależności od charakteru naprawy oraz wielkości wyposażenia, w naszej ofercie znajdziesz usługi naprawy na miejscu i w warsztacie. Naprawa w warsztacie to opłacalna usługa w ramach Xylem TotalCare, która obejmuje kompletny zakres napraw, przeglądów i testów w celu przywrócenia wyposażenia do pierwotnego stanu. Wykwalifikowany technik serwisowy korzystając z naszej obszernej wiedzy z zakresu systemów wodno-ściekowych przeprowadza naprawę w jednym z naszych warsztatów. Wszystkie nasze warsztaty są wyposażone w specjalistyczne narzędzia oraz zapas standardowych części zamiennych, dzięki którym jesteśmy w stanie przywrócić wyposażenie do oryginalnego stanu roboczego zgodnie z założeniami projektowymi. Zlecenie naprawy w centrach serwisowych Xylem to oszczędność czasu, energii i pieniędzy. Otrzymujesz usługę z odbiorem i dostawą na miejsce a jeżeli to konieczne urządzenia w ramach wynajmu, aby zapewnić ciągłość pracy w zakładzie. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Opłacalne naprawy w naszych warsztatach Przywrócenie właściwości zgodnych ze stanem pierwotnym Przebudowy pozwalające na uzyskanie optymalnej skuteczności Oryginalne części zamienne Zgodność z wymogami ISO 9000 i Korzyści płynące z dostępnych usług testujących Gwarancja Pompa Flygt używana w zakładzie komunalnym wymagała oceny i naprawy. Nasz wykwalifikowany personel serwisowy wyczyścił i sprawdził pompę, następnie zdemontował ją w celu przeprowadzenia wyceny. Kosztorys został przesłany w celu akceptacji. Naprawiliśmy pompę z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych Flygt, spr awdziliśmy jej działanie w naszym zbiorniku testowym i przygotowaliśmy do odebrania przez klienta. Opłaty opierają się na stawce godzinowej lub na ustalonej cenie w zależności od wymogów klienta. Jeżeli chcesz utrzymać koszty prac serwisowych na niskim poziomie, skorzystaj z naszej usługi umów serwisowych.

9 Odnawianie zasobów ZMODERNIZUJ SWOJE ZASOBY Inteligentne zarządzanie zasobami Aby zaspokoić wciąż rosnący popyt i utrzymać rentowność, ważne jest, aby zarządzać zasobami wodno-ściekowymi ekonomicznie. Wiek Twojego wyposażenia może wpływać na sprawność, niezawodność i rentowność zakładu. Właśnie dlatego, modernizacja urządzeń/ wyposażenia jest taka ważna, ponieważ zwiększa czas bezawaryjnej pracy oraz wydajność przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów dotyczących zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska. Modernizacja urządzeń w ramach usług Xylem TotalCare to analiza stanu urządzeń do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków przez naszych ekspertów. Usługa ta pozwala zmniejszyć wydatki inwestycyjne oraz zwiększyć trwałość użytkową Twoich urządzeń. Nasi inżynierowie oceniają stan Twoich urządzeń i zalecają modernizacje zapewniające ich optymalną niezawodność i sprawność. Ta usługa może obejmować audyty na miejscu, projekt oraz odnowienie wyposażenia, w tym przebudowę i/lub modernizacje zasobów. Aby utrzymać wydajność urządzeń do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków ważne jest zoptymalizowanie operacji przy jednoczesnej minimalizacji kosztów cyklu pracy. Obejmuje to modernizację, serwis, wymianę lub usunięcie wadliwych urządzeń z systemu. W większości przypadków, korzyści płynące z odnowienia urządzeń zazwyczaj przewyższają koszty tej operacji. Dla przykładu wykorzystanie zestawu Flygt N do modernizacji pomp, może zwiększyć dodatkowo niezawodność oraz zredukować koszty serwisu. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Optymalizacja wydajności każdego urządzenia Wymierne korzyści finansowe Wydłużony czas użytkowania Modernizacja do technologii wirników niezapychających się N Korzyści płynace z najnowszych badań i rozwoju produktów Modernizacja przepompowni ścieków pozwalająca na uniknięcie częstego podnoszenia pomp w celu ich odblokowania.. Uiszczasz opłatę według stawki godzinowej za audyt, projektowanie oraz modernizację. Zestawy do modernizacji urządzeń są dostępne w ustalonej cenie. Na żądanie możemy dostarczyć kosztorys kompletnej modernizacji.

10 Instalacja i przekazanie do eksploatacji SZYBKO URUCHOM SWOJE URZĄDZENIA Optymalne wykorzystanie zasobów Instalacja i uruchomienie instalacji wodno-ściekowej oraz systemów, które je kontrolują wymaga wiedzy inżynieryjnej oraz specjalistycznej. Problematyczny może być fakt posiadania ograniczonych środków i możliwości potrzebnych do przeprowadzenia takich działań. Oferujemy Państwu usługi, które redukują koszt, minimalizują ryzyko i zapewniają gotowość instalacji do pracy. Xylem TotalCare zapewnia kompleksowe usługi instalacyjne i przekazania do eksploatacji wszelkich instalacji komunalnych i przemysłowych oraz całego wyposażenia Flygt, Godwin, Leopold, Sanitaire oraz Wedeco. Gwarantujemy szybką gotowość instalacji do pracy, jej wydajność oraz zgodność ze wszystkimi wymogami prawnymi. W ten sposób ograniczamy potrzebę wykonania elementów instalacji we własnym zakresie oraz posiadania własnego personelu. Wykwalifikowani i doświadczeni inżynierowie zapewniają kompletne usługi serwisowe. Oferujemy usługi zarządzania naszymi produktami i przekazania ich do eksploatacji począwszy od rozruchu, poprzez szkolenia a na przeglądach skończywszy. Dostarczamy naszą ogromną wiedzę techniczną i doświadczenie zdobyte przy obsłudze instalacji na całym świecie. Wiedza ta nie tyczy się jedynie naszych urządzeń, ale również innych producentów. Nasz szeroki zakres usług instalacyjnych i przekazania do eksploatacji pozwala na uproszczenie kwestii administracyjnych, szybkie uruchomienie Twoich urządzeń oraz redukcję kosztów. System jest dopasowany do Twoich wymagań, co pozwala na uzyskanie maksymalnej dostępności oraz wydajności systemu, od samego początku. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Uproszczenie procesów instalacyjnych i rozruchowych Redukcja zagrożeń i kosztów Uproszczenie procesów dzięki jednemu zleceniu i jednej firmie do obsługi Zgodność z wymogami ISO 9000 i Przekazanie do eksploatacji i rozruch nowej przepompowni Wykwalifikowani inżynierowie Xylem asystowali wykonawcy przy kontroli, przekazaniu do eksploatacji, rozruchu pomp, akcesoriów oraz wyposażenia monitorującego i kontrolującego Flygt. Uruchomienie odbyło się na medium. Nasi eksperci sprawdzili pracę pomp, akcesoriów oraz skonfigurowali automatykę. Płacisz za usługi zgodnie ze stawką godzinową lub zgadzasz się na ustaloną cenę. Aby zmniejszyć koszty serwisowania, zapoznaj się z umowami serwisowymi Xylem TotalCare.

11 Części i logistyka SZYBKI I ŁATWY DOSTĘP DLA CIĄGŁOŚCI DZIAŁANIA Zawsze dostępne części i serwis Utrata wydajności w oczyszczalni ścieków jest nie do pomyślenia. Właśnie dlatego tak ważny jest czas reakcji, gdy potrzebny jest serwis oraz szybkie rozwiązanie problemu. Szybki dostęp do wiedzy inżynieryjnej, urządzeń i części zamiennych jest niezbędny do zachowania ciągłości procesu. Usługi dotyczące części zamiennych i logistyki od Xylem TotalCare pomogą Ci przewidzieć i przygotować się na przyszłe potrzeby. Niezależnie od tego, czy jest to planowany serwis, czy wezwanie awaryjne, urządzenia i części zamienne są zawsze dostępne wtedy kiedy ich potrzebujesz. Wybierz poziom usług z magazynowaniem na terenie firmy lub w naszych magazynach. Możesz korzystać z zalet i szybkiej dostawy oraz usług instalacyjnych, w zależności od Twoich potrzeb. Nasi specjaliści współpracują z Tobą w celu ustalenia tego, co masz na składzie oraz tego, jakie części i urządzenia mogą Ci być potrzebne w przyszłości. Takie działanie zapewnia szybką dostawę części i wyposażenia znajdujących się w magazynie. W zależności od potrzeb, możesz również skorzystać z naszej wiedzy w zakresie montażu i instalacji. Innymi słowy, pomożemy Ci w zarządzaniu urządzeniami, częściami zamiennymi oraz łańcuchem dostaw części od początku do końca. Z częściami i logistyką Xylem TotalCare uzyskasz dłuższą żywotność urządzeń i więcej czasu na skoncentrowanie się na podstawowej działalności firmy. Ciesz się poczuciem bezpieczeństwa, wiedząc, że stan magazynu dotrzymuje kroku wymogom serwisowym i, że urządzenia zamienne są zawsze dostępne na wypadek sytuacji awaryjnej. bezpieczne, optymalne działanie systemów, które jest Gwarancja dostępności części zamiennych Zapewnienie szybkiego czasu reakcji dzięki serwisowi wymiennemu Redukcja czasów przestoju Redukcja kosztów Skrócenie czasu dostawy Zapewnienie skutecznej pracy systemu dezynfekcji UV Wedeco w instalacji zaopatrzenia wody pitnej. Rozwiązanie: Usługi z zakresu części i logistyki Xylem TotalCare zapewniają wysoką dostępność wszystkich części zamiennych Wedeco, w tym lampy UV Wedeco Spektrotherm, która jest kluczową w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania systemu. W zależności od wyposażenia oraz wybranego poziomu usług, uiszczasz opłatę roczną lub miesięczną.

12 Wynajem i usługi na miejscu NAJLEPSZE W SWOJEJ KLASIE ROZWIĄZANIA BEZ WYDATKÓW INWESTYCYJNYCH Fachowa pomoc w razie awarii Zakup dodatkowego wyposażenia dla krótkoterminowych projektów może nadwyrężyć Twój budżet, przez zamrożenie kapitału. Kolejne obciążenia dla budżetu stanowią związane z nim koszty serwisu, części zamiennych oraz usług magazynowania i administracji. Wynajem oraz usługi na miejscu zapewniają szybki dostęp do naszej szerokiej gamy dobrze utrzymanych, światowej klasy produktów oraz wiedzy inżynieryjnej z zakresu ich zastosowań. Otrzymujesz stałe specjalistyczne doradztwo, możliwość wynajmu wyposażenia napędzanego silnikiem Diesla, elektrycznym lub na wypadek awarii, a także obsługę tymczasowego i półstacjonarnego pompowania wody i ścieków. Usługi obejmują odwadnianie, pompowanie obejściowe, wypróbowanie przed zakupem oraz długoterminowy wynajem i serwis. Od samego początku nasi inżynierowie pomagają rozwiązać trudne zadania począwszy od odwadniania na wydobywaniu wody skończywszy. Pomożemy Ci w doborze prawidłowej wielkości rur i określeniu współczynnika strat hydraulicznych zależnego od geometrii rurociągu i armatury. Ponadto oferujemy wynajem naszego wyposażenia z opcją jego wykupu lub skorzystanie z wynajmu flotowego. Oprócz tego możesz skorzystać z usług zarządzania urządzeniami na miejscu, które nie mają sobie równych. Poprzez wynajem wyposażenia lub korzystanie z usług na miejscu, możesz znacznie skrócić czasy realizacji dostaw oraz uzyskać wyposażenie i usługi dostosowane do Twoich potrzeb, wtedy kiedy ich potrzebujesz. Wysoka jakość przy niskich kosztach. Oprócz tego masz możliwość przetestowania nowych metod i rozwiązań, bez obowiązku ich zakupu. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Minimalizacja przerw w pracy Kontrola nad budżetem Redukcja czasów przestoju dzięki szybkiej reakcji w razie awarii Łatwość wprowadzania zmian w przypadku zmiany parametrów pracy Usługi odwadniania, bypasów, wypróbowania przed zakupem, długoterminowego wynajmu oraz serwis Uproszenie czynności konserwacyjnych oraz czyszczących w kanale powrotnym w jednej z największych elektrowni w Wielkiej Brytanii. Analiza przeprowadzona przez Xylem wykazała konieczność tymczasowej instalacji czterech pomp z wylotem 150 mm o łącznym wydatku 1200 m³/h. Pompy pracowały przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu do momentu zakończenia prac, zapewniając oszczędności na wydatkach inwestycyjnych i kosztach robocizny. Twój lokalny przedstawiciel Xylem dostarczy zaktualizowany cennik wynajmu oraz usług na miejscu. Możesz wybrać między opłatą zgodnie z określonym okresem wynajmu lub ustaloną ceną za wykonanie określonego zlecenia.

13 Usługi projektowania i doradztwa SZEROKA OFERTA USŁUG PROJEKTOWYCH Skorzystaj z wiedzy eksperów Nawet w przypadku niewielkich urządzeń, masz łatwy dostęp do specjalistów, którzy posiadają wiedzę pozwalającą im na zaprojektowanie i sporządzenie specyfikacji dla Twojego projektu inżynieryjnego. Przekazując odpowiedzialność za zarządzanie Twoim projektem, niezależnie czy małym, czy dużym, redukujesz koszty ogólne oraz ryzyko, a w zamian otrzymujesz profesjonalne doradztwo. Xylem TotalCare to kompleksowe centrum informacyjne/obsługi w zakresie usług projektowania i doradztwa dla instalacji komunalnych i przemysłowych dla wszystkich rozwiązań i całego wyposażenia Flygt, Godwin, Leopold, Sanitaire oraz Wedeco. Zakres usług obejmuje projektowanie oraz ulepszanie każdego zespołu z osobna lub całego zakładu od analizy wykonalności i możliwych rozwiązań poprzez strategię, planowanie i koncepcję wstępną do szczegółowego projektu i specyfikacji. Otrzymujesz również potwierdzenie, że projekt spełnia normy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa oraz wymogi dotyczące ochrony środowiska. Nasi inżynierowie współpracują z Tobą nad uzyskaniem wiedzy odnośnie Twoich potrzeb. Zajmiemy się zarządzaniem ryzykiem na wczesnym etapie projektu oraz określeniem prawdopodobieństwa sukcesu poszczególnych rozwiązań. Na zakończenie tego etapu otrzymasz nasze zalecenia dotyczące najlepszych rozwiązań, w tym doboru optymalnych technologii dla danego procesu. Dzięki naszemu specjalistycznemu doradztwu, możesz być pewien, że projekt będzie niezawodny i skuteczny, dokładnie spełni Twoje wymagania oraz zoptymalizuje działalność zakładu. A to da Ci przewagę konkurencyjną. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Dostęp do wiedzy specjalistycznej Dostęp do kompletnych usług inzycieryjnych Redukcja ogólnych kosztów Minimalizacja ryzyka Dostarczenie systemu odwodnienia łączonego przepływu ścieków i wody powierzchniowej oraz odpływu wody deszczowej dla jednego z największych komercyjnie nieużytkowanych obszarów w Wielkiej Brytanii. Nasi eksperci przeprowadzili i przeanalizowali obliczenia wstępne, aby zapewnić optymalną sprawność hydrauliczną urządzeń. Opracowaliśmy kompletny pakiet mechaniczny i elektryczny, który w sposób ekonomiczny przepompuje ścieki i wodę powierzchniową na całym zmodernizowanym obszarze. W przypadku odpływu wody deszczowej, zaprojektowaliśmy przepompownię z 18 pompami zatapialnymi umieszczonymi w sposób zapewniający optymalny przepływ. Opłaty za konsultacje specjalistyczne Xylem TotalCare są ustalane na podstawie projektu w zależności od jego zakresu oraz harmonogramu.

14 Szkolenia i wsparcie techniczne ZAPEWNIJ SWOIM PRACOWNIKOM WIEDZĘ, KTÓREJ POTRZEBUJĄ Wykorzystaj w pełni możliwości swoich urządzeń Jeżeli wyposażenie Xylem jest używane w bezpieczny i umiejętny sposób, inwestycja zwróci się dużo szybciej. Wybrałeś wyposażenie Xylem ze względu na trwałość, niezawodność i skuteczność działania. Zyskaj pewność, że wykorzystujesz pełnię jego możliwości zapewniając swoim operatorom i technikom serwisowym umiejętności niezbędne do prawidłowego wykonywania swojej pracy. owo możesz poszerzyć wiedzę swoich pracowników z zakresu konserwacji, monitorowania oraz kontrolowania wyposażenia i audytów energetycznych. Szkolenia i wsparcie techniczne od Xylem TotalCare obejmują szkolenia operatorów, z zakresu obsługi wyposażenia prowadzone przez naszych wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Te usługi pozwalają właścicielom urządzeń Xylem na uzyskanie wyższej wydajności ich zakładów przy niższych kosztach utrzymania oraz maksymalizację zwrotu inwestycji. Oceniamy Twoje potrzeby i projektujemy odpowiednie programy szkoleniowe pozwalające na podniesienie umiejętności i poszerzenie wiedzy Twojego personelu z zakresu obsługi i konserwacji produktów Xylem. Dzięki indywidualnym programom szkoleniowym Twoi pracownicy otrzymują praktyczne informacje dotyczące obsługi i konserwacji, które pozwolą na pracę wyposażenia z maksymalną wydajnością. W razie potrzeby zapewniamy również osobisty kontakt z naszymi ekspertami w ramach wsparcia technicznego. Korzystasz ze szkoleń prowadzonych przez specjalistów, uzyskujesz wsparcie oraz poradę od osób, które najlepiej znają Twoje wyposażenie oraz systemy sterujące. Dzięki szkoleniom i usługom technicznym od Xylem TotalCare, Twoi pracownicy zdobędą wiedzę pozwalającą na zwiększenie skuteczności działania zakładu oraz podniesienie jakości prowadzonych prac konserwacyjnych. bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest Podnieś umiejętności i wiedzę pracowników z zakresu monitorowania i kontroli Podnieś kwalifikacje personelu w dziedzinie zarządzania zakładem i wyposażeniem Maksymalizuj zwrot wkładu inwestycyjnego Zainwestuj w wiedzę Kontrola pod kątem potencjalnego wystąpienia podtopień w przypadku powodzi w londyńskim metrze oraz zwiększenie możliwości monitorowania stanu wód. Zespół Xylem ocenił sytuację i dostarczył kompletne rozwiązanie pozwalające na zmniejszenie zagrożenia podtopień oraz poprawił monitoring potencjalnych zagrożeń. Nasz zespół przeszkolił również dostawcę odpowiedzialnego za konserwację londyńskiego metra. Działanie pompy oraz poziomy wody są teraz monitorowane w sposób ciągły, pozwalając na szybką reakcję w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej w oparciu o dokładne i najświeższe informacje. Opłaty za kursy szkoleniowe mogą opierać się na stałej opłacie za kurs za jednego uczestnika lub na maksymalnej liczbie uczestników obecnych na sesji szkoleniowej.

15 Warszawa

16 Usługi TotalCare Szeroka oferta usług dla utrzymania dynamiki działań Twojej firmy 1) Roślinne tkanki przewodzące, transportujące w górę rośliny wodę z substancjami odżywczymi pobranymi z gleby przez korzenie 2) Wiodąca na świecie firma zajmująca się technologiami wody Zaspokajamy światowe potrzeby związane z technologiami wody poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią sposób jej wykorzystania, oszczędzania oraz ponownego wykorzystania w przyszłości. Transportujemy, uzdatniamy i i zwracamy wodę do środowiska. W ponad 150 krajach nasi lojalni klienci cenią nas za skuteczne połączenie produktów wiodących marek oraz bogatego doświadczenia zastosowań. lub odwiedź stronę internetową: -

Usługi TotalCare. Szeroka oferta usług - dla utrzymania dynamiki działań Twojej firmy

Usługi TotalCare. Szeroka oferta usług - dla utrzymania dynamiki działań Twojej firmy Usługi TotalCare Szeroka oferta usług - dla utrzymania dynamiki działań Twojej firmy Korzystanie z usług Xylem TotalCare zapewnia bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest możliwe wyłącznie

Bardziej szczegółowo

1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego.

1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego. Obsługa Klientów 1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego. 01 18.500.000 produktów FANUC zainstalowanych na całym świecie 55 lat doświadczenia średni

Bardziej szczegółowo

DAF MULTISUPPORT więcej niż

DAF MULTISUPPORT więcej niż DAF MULTISUPPORT więcej niż tylko naprawy i przeglądy DAF MULTISUPPORT TRUCKS PARTS FINANCE WWW.DAF.COM Usługi wspierające najlepszą ofertę biznesową Kompleksowa obsługa klienta W branży transportowej

Bardziej szczegółowo

JESTEŚMY PO TO, ABY WSPIERAĆ TWÓJ BIZNES NILFISK PAKIETY SERWISOWE SZYTE NA MIARĘ

JESTEŚMY PO TO, ABY WSPIERAĆ TWÓJ BIZNES NILFISK PAKIETY SERWISOWE SZYTE NA MIARĘ JESTEŚMY PO TO, ABY WSPIERAĆ TWÓJ BIZNES NILFISK PAKIETY SERWISOWE SZYTE NA MIARĘ PROFESJONALNY SERWIS POCZUJ RÓŻNICĘ Aby czyszczenie odznaczało się najwyższą jakością, musi spełniać dwa istotne wymogi.

Bardziej szczegółowo

Sprawność na najwyższym poziomie. Umowy o gwarancję działania Alfa Laval

Sprawność na najwyższym poziomie. Umowy o gwarancję działania Alfa Laval Sprawność na najwyższym poziomie Umowy o gwarancję działania Alfa Laval Ciągłe dążenie do zwiększania osiągów i wydajności jest elementem wyróżniającym wiodących producentów urządzeńu, niezależnie od gałęzi

Bardziej szczegółowo

Przewaga płynąca z doświadczenia.

Przewaga płynąca z doświadczenia. FWT Service Przewaga płynąca z doświadczenia. FWT Service to połączenie 25-letniego know-how doświadczonego producenta elektrowni wiatrowych oraz zaangażowania i wszechstronnych kompetencji dynamicznego

Bardziej szczegółowo

Leica Geosystems Aktywne wsparcie Klienta Nasze zaangażowanie. Twój sukces.

Leica Geosystems Aktywne wsparcie Klienta Nasze zaangażowanie. Twój sukces. Leica Geosystems Aktywne wsparcie Klienta Nasze zaangażowanie. Twój sukces. Aktywne wsparcie Klienta Nasze zaangażowanie. Twój sukces. Stosunki łączące Leica Geosystems z Klientami można określić jednym

Bardziej szczegółowo

Oferta współpracy w zakresie obsługi informatycznej oprogramowania RAKS

Oferta współpracy w zakresie obsługi informatycznej oprogramowania RAKS Oferta współpracy w zakresie obsługi informatycznej oprogramowania RAKS http://www.serwisanci.com.pl biuro@serwisanci.com.pl -infolinia: 801 000 680, 22 349-99-06 1 Nie trzeba nikogo przekonywać, aby zrozumieć

Bardziej szczegółowo

Usługa Outsourcing u IT

Usługa Outsourcing u IT Usługa Outsourcing u IT Kilka słów o działalności firmy PHU Pejotex Przemysław Jewiak Tel. 511-766-420 Mail: biuro.pejotex@gmail.com Biuro: 25-557 Kielce ul. Turystyczna 11/7 NIP: 661-210-90-79 REGON:

Bardziej szczegółowo

Serwis All-inclusive. Bez dodatkowych warunków. Umowy serwisowe CharterWay dla samochodów ciężarowych.

Serwis All-inclusive. Bez dodatkowych warunków. Umowy serwisowe CharterWay dla samochodów ciężarowych. Serwis All-inclusive. Bez dodatkowych warunków. Umowy serwisowe CharterWay dla samochodów ciężarowych. Umowy serwisowe CharterWay: oszczędny i niezawodny sposób, aby Twój pojazd mógł być stale w ruchu.

Bardziej szczegółowo

Profesjonalizm w każdym zakresie

Profesjonalizm w każdym zakresie 3 Efektywność energetyczna według KSB Profesjonalizm w każdym zakresie Gama produktów i usług KSB KSB dostarcza pompy, armaturę, napędy i rozwiązania z zakresu automatyki dla techniki wodno-ściekowej,

Bardziej szczegółowo

Speed Up. Smart Conveying Technology.

Speed Up. Smart Conveying Technology. Speed Up. Smart Conveying Technology. Szybko, szybciej, seepex. W 2008 roku stworzyliśmy rozwiązanie Smart Stator Technology, które znacznie skraca czas konserwacji oraz czas montażu i demontażu, a przy

Bardziej szczegółowo

Pakiet Usług Serwisowych. > Umowy. > Przeglądy. > Konserwacja WATER TECHNOLOGIES

Pakiet Usług Serwisowych. > Umowy. > Przeglądy. > Konserwacja WATER TECHNOLOGIES Pakiet Usług Serwisowych > Umowy > Przeglądy > Konserwacja WATER TECHNOLOGIES Pakiet Usług Serwisowych Dla zakładów komunalnych Dla branży spożywczej > Produkcja wody mineralnej > Produkcja napojów bezalkoholowych

Bardziej szczegółowo

ORYGINALNE USŁUGI SERWISOWE

ORYGINALNE USŁUGI SERWISOWE ORYGINALNE USŁUGI SERWISOWE I WSZYSTKO DZIAŁA LEPIEJ Gdy już zainwestują Państwo w najlepsze urządzenia na świecie, warto zapewnić im właściwą ochronę. Za właściwą troskę i poświęconą uwagę, urządzenia

Bardziej szczegółowo

Serwis systemów elektroenergetycznych. ABB doświadczony partner na cały okres użytkowania stacji

Serwis systemów elektroenergetycznych. ABB doświadczony partner na cały okres użytkowania stacji Serwis systemów elektroenergetycznych ABB doświadczony partner na cały okres użytkowania stacji Oczekiwania Grupa ABB jest jednym z największych na świecie dostawców urządzeń służących do wytwarzania,

Bardziej szczegółowo

COMPACT MSL seria 2,2-15 kw. Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom.

COMPACT MSL seria 2,2-15 kw. Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom. COMPACT MSL seria 2,2-15 kw Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom. COMPACT Seria MSL Sprężarki MSL, w sposób idealny łączą w sobie prostotę budowy oraz przystępność cenową sprężarek

Bardziej szczegółowo

The reliable brand! SERWIS POSPRZEDAŻOWY 1

The reliable brand! SERWIS POSPRZEDAŻOWY 1 The reliable brand! SERWIS POSPRZEDAŻOWY 1 NIEZAWODNE JAK NASZE PRODUKTY Pszczoły nie tylko produkują miód. Dzięki nad wyraz ustrukturyzowanej i skrzętnie zaplanowanej strategii oraz szybkiej i niezawodnej

Bardziej szczegółowo

Twój partner. w gastronomii! www.mmgastro.pl

Twój partner. w gastronomii! www.mmgastro.pl Twój partner w gastronomii! www.mmgastro.pl FIRMA M&M Gastro to lider sprzedaży profesjonalnego sprzętu dla gastronomii, firma gwarantująca każdemu klientowi profesjonalną i kompleksową obsługę od projektu

Bardziej szczegółowo

Kto mówi, że ZAE nie oferuje wszystkiego?

Kto mówi, że ZAE nie oferuje wszystkiego? ZAE Serwis Kto mówi, że ZAE nie oferuje wszystkiego? Serwis ZAE Sp. z o. o. od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i wdrażaniem urządzeo automatyki energetycznej. Inspirowani potrzebami

Bardziej szczegółowo

Specjalizujemy się w procesach uzdatniania wody dla przemysłu.

Specjalizujemy się w procesach uzdatniania wody dla przemysłu. Specjalizujemy się w procesach uzdatniania wody dla przemysłu. Posiadamy 20 lat doświadczenia. Epuro Polska Industrial Water (EPIW) Dostawca kompletnych systemów i technologii uzdatniania wody. Firmę tworzą:

Bardziej szczegółowo

Można rozpatrywać dwa sposoby zapewnienia obsługi informatycznej firmy:

Można rozpatrywać dwa sposoby zapewnienia obsługi informatycznej firmy: Oferta firmy W swojej codziennej pracy pomagamy firmom w kompleksowej obsłudze informatycznej. Jesteśmy dynamicznym, młodym zespołem techników i informatyków. Nasza oferta oparta jest na sprawdzonych i

Bardziej szczegółowo

BUILDING EFFICIENCY. Rozwiązania efektywne energetycznie aby pomagać ludziom osiągać więcej

BUILDING EFFICIENCY. Rozwiązania efektywne energetycznie aby pomagać ludziom osiągać więcej BUILDING EFFICIENCY Rozwiązania efektywne energetycznie aby pomagać ludziom osiągać więcej W Johnson Controls widzimy budynki w sposób, który wykracza poza granice wyobraźni większości ludzi. Kiedy patrzymy

Bardziej szczegółowo

Myślicie Państwo o inwestycji w zakup nowej obrabiarki? Najbliższe 60 sekund może dać oszczędność sporej sumy pieniędzy!

Myślicie Państwo o inwestycji w zakup nowej obrabiarki? Najbliższe 60 sekund może dać oszczędność sporej sumy pieniędzy! Myślicie Państwo o inwestycji w zakup nowej obrabiarki? Najbliższe 60 sekund może dać oszczędność sporej sumy pieniędzy! Dobrze od samego początku Inteligentna praca to wielka różnica Dobry początek to

Bardziej szczegółowo

Dla kogo kontrakt serwisowy?

Dla kogo kontrakt serwisowy? Serwis 5 Dla kogo kontrakt serwisowy? Efektywna opieka serwisowa pozwala precyzyjnie zaplanować koszty druku, uniknąć przestojów w pracy urządzeń, uzyskać wsparcie wykwalifikowanego zespołu a wręcz całkowicie

Bardziej szczegółowo

Pompy śmigłowe Flygt EKONOMICZNY TRANSPORT DUŻYCH ILOŚCI

Pompy śmigłowe Flygt EKONOMICZNY TRANSPORT DUŻYCH ILOŚCI Pompy śmigłowe Flygt EKONOMICZNY TRANSPORT DUŻYCH ILOŚCI WPROWADZENIE Niewielkie, wielofunkcyjne, łatwe w instalacji pompy śmigłowe Szeroki zakres wydajności Moc znamionowa do 578 kw (775 KM) Przepustowość

Bardziej szczegółowo

Monitoring przepompowni jako efektywna platforma wsparcia serwisu i komunikacji z klientem. Szczyrk, 25 kwietnia 2013

Monitoring przepompowni jako efektywna platforma wsparcia serwisu i komunikacji z klientem. Szczyrk, 25 kwietnia 2013 Monitoring przepompowni jako efektywna platforma wsparcia serwisu i komunikacji z klientem Szczyrk, 25 kwietnia 2013 Serwis Wilo pracuje dla naszych Klientów 60 countries more than 300 own Wilo technicans

Bardziej szczegółowo

Oferta Abonamentowa. GLOBO IT Ul. Gałczyńskiego 3/25, 10-089Olsztyn NIP: 864-175-93-90. kontakt@globoit.pl +48 883 506 768 www.globoit.

Oferta Abonamentowa. GLOBO IT Ul. Gałczyńskiego 3/25, 10-089Olsztyn NIP: 864-175-93-90. kontakt@globoit.pl +48 883 506 768 www.globoit. Oferta Abonamentowa jest firmą, która dostarcza małym i średnim firmom rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Na coraz bardziej wymagającym rynku usług informatycznych z

Bardziej szczegółowo

MASZYNA KOMATSU POD KONTROLĄ

MASZYNA KOMATSU POD KONTROLĄ BEZPRZEWODOWY SYSTEM MONITORUJĄCY KOMTRAX MASZYNA KOMATSU POD KONTROLĄ Koparek, ładowarek czy spycharek Komatsu nie trzeba nikomu przedstawiać. Podróżując po Polsce spotykamy je często na placach budowy,

Bardziej szczegółowo

MAS 711 SYSTEM MONITOROWANIA POMP FLYGT

MAS 711 SYSTEM MONITOROWANIA POMP FLYGT MAS 711 SYSTEM MONITOROWANIA POMP FLYGT System monitoringu, który zawsze pamięta. MAS 711 jest nowoczesnym systemem monitoringu zaprojektowanym do prezentowania i rejestrowania parametrów pracy pomp w

Bardziej szczegółowo

Dlaczego MY? Korzyści

Dlaczego MY? Korzyści Dlaczego MY? Spółka Serwis Wrocław zajmuje się kompleksowym serwisem stacji paliw od 1999 roku. Cechuje nas najwyższa jakość oferowanych usług, wykonywanych przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem

Bardziej szczegółowo

Możesz na nas polegać. DRÄGERSERVICE

Możesz na nas polegać. DRÄGERSERVICE D-32414-2011 Możesz na nas polegać. DRÄGERSERVICE 02 Dobra usługa jest czymś cennym. Bez wątpienia. D-32432-2011 D-32417-2011 Inwestycja w nowe urządzenia jest zawsze warta przemyślenia. Prosta obsługa

Bardziej szczegółowo

DMG MORI Service Plus zainwestuj w produktywność!

DMG MORI Service Plus zainwestuj w produktywność! www.dmgmori.com DMG MORI LifeCycle Services zainwestuj w produktywność! Nasze produkty to gwarancja bezpiecznej produkcji! Inspection Plus Inspection Plus Już teraz dokonaj wyboru gwarantujemy wzrost wydajności!

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ II SIWZ SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

CZĘŚĆ II SIWZ SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ II SIWZ SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Strona 1 z 7 Prace stanowiące przedmiot zamówienia I. Podstawowe informacje o przedmiocie zamówienia a. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konserwacji,

Bardziej szczegółowo

Celem naszej firmy jest budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami poprzez zapewnienie pełnego wsparcia informatycznego nad całym sprzętem

Celem naszej firmy jest budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami poprzez zapewnienie pełnego wsparcia informatycznego nad całym sprzętem Celem naszej firmy jest budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami poprzez zapewnienie pełnego wsparcia informatycznego nad całym sprzętem komputerowym i oprogramowaniem. Szanowni Państwo! Firma PROSID

Bardziej szczegółowo

Ciepło z lokalnych źródeł gazowych

Ciepło z lokalnych źródeł gazowych Ciepło z lokalnych źródeł gazowych Ciepło z lokalnych źródeł gazowych Kotłownie gazowe to alternatywne rozwiązanie dla Klientów, którzy nie mają możliwości przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Bardziej szczegółowo

ABC Leasingu Marta Bielecka-Gozdek, Chief Sales Officer Alphabet Polska Fleet Management

ABC Leasingu Marta Bielecka-Gozdek, Chief Sales Officer Alphabet Polska Fleet Management ABC Leasingu Marta Bielecka-Gozdek, Chief Sales Officer Alphabet Polska Fleet Management Wzgórza Dylewskie / Marzec 2014 ABC leasingu Agenda 1. Co to jest Car Fleet Management? 2. Produkty leasingowe i

Bardziej szczegółowo

Outsourcing infrastruktury IT. Bepieczeństwo i ciągłość działania CENTRUM ZAPASOWE. www.talex.pl

Outsourcing infrastruktury IT. Bepieczeństwo i ciągłość działania CENTRUM ZAPASOWE. www.talex.pl Outsourcing infrastruktury IT Bepieczeństwo i ciągłość działania CENTRUM ZAPASOWE Współczesne przedsiębiorstwa chcąc rozwijać swoją działalność, zmuszone są do nieustannego podnoszenia jakości oferowanych

Bardziej szczegółowo

Systemy niskiego napięcia Usługi serwisowe

Systemy niskiego napięcia Usługi serwisowe Systemy niskiego napięcia Usługi serwisowe Zarządzanie cyklem eksploatacji Cykl eksploatacji i serwis Instalacja i rozruch ABB oferuje specjalistyczne doradztwo i doraźne wsparcie techniczne przed instalacją

Bardziej szczegółowo

POMPY PRZEWAŁOWE WIRNIKA ŚRUBOWO-ODŚRODKOWEGO Z WYKORZYSTANIEM. Wirnik śrubowo odśrodkowy pomp HIDROSTAL. Wysoka sprawność - do ponad 80%,

POMPY PRZEWAŁOWE WIRNIKA ŚRUBOWO-ODŚRODKOWEGO Z WYKORZYSTANIEM. Wirnik śrubowo odśrodkowy pomp HIDROSTAL. Wysoka sprawność - do ponad 80%, POMPY PRZEWAŁOWE Z WYKORZYSTANIEM WIRNIKA ŚRUBOWO-ODŚRODKOWEGO Wirnik śrubowo odśrodkowy pomp HIDROSTAL Wysoka sprawność - do ponad 80%, Stroma charakterystyka, stabilne warunki pracy, Stała wartość wzdłuż

Bardziej szczegółowo

Usługi Wsparcia Technicznego jako gwarancja wysokiej dostępności środowiska IT. Krzysztof Klimczak TSS Sales. Helping business stay in business

Usługi Wsparcia Technicznego jako gwarancja wysokiej dostępności środowiska IT. Krzysztof Klimczak TSS Sales. Helping business stay in business Usługi Wsparcia Technicznego jako gwarancja wysokiej dostępności środowiska IT Krzysztof Klimczak TSS Sales Helping business stay in business -Wprowadzenie znaczenie usług wsparcia technicznego - Oferta

Bardziej szczegółowo

Informacja prasowa. Podróbki części zamiennych zwiększają ryzyko eksploatacyjne. PI 090013

Informacja prasowa. Podróbki części zamiennych zwiększają ryzyko eksploatacyjne. PI 090013 Podróbki części zamiennych zwiększają ryzyko eksploatacyjne. PI 090013 Po branży modowej i producentach luksusowych zegarków problem dotarł do sektora maszyn budowlanych. Podróbki części zamiennych zalewają

Bardziej szczegółowo

GRUNT TO SPECJALIZACJA

GRUNT TO SPECJALIZACJA NAPRAWY, KTÓRE POWINIENEŚ WYKONYWAĆ W ASO 1 Autoryzowany Serwis Obsługi(ASO) posiada specjalistyczne narzędzia dostarczane przez producentów. Są one kompatybilne z konkretnym modelem auta. Dzięki nim Autoryzowany

Bardziej szczegółowo

HC-CARGO z bliska. Your Expert in Parts

HC-CARGO z bliska. Your Expert in Parts Your Expert in Parts Your Expert in Parts HC-CARGO z bliska Nasi specjaliści Nasi pracownicy chętnie zaoferują Wam wszechstronną pomoc. W firmie HC-CARGO znajdziecie odpowiedzi na niemal wszystkie pytania

Bardziej szczegółowo

D-Link Assist: Najlepsza obsługa serwisowa

D-Link Assist: Najlepsza obsługa serwisowa D-Link Assist: Najlepsza obsługa serwisowa Rapid Response Support D-Link Assist: natychmiastowa pomoc w każdej sytuacji Właściwe funkcjonowanie sieci komputerowej niejednokrotnie decyduje o sprawności

Bardziej szczegółowo

USŁUGI SERWISOWE NASZ GŁÓWNY CEL TO

USŁUGI SERWISOWE NASZ GŁÓWNY CEL TO USŁUGI SERWISOWE NASZ GŁÓWNY CEL TO całkowita dyspozycyjność Twojego pojazdu Serwis maksymalnie dostosowany do potrzeb klienta Naprawa w serwisie jak i sam serwis to w wyobrażeniu klienta miejsce, w którym

Bardziej szczegółowo

Program Bosch Części i Diagnostyka Samochodowa

Program Bosch Części i Diagnostyka Samochodowa Program Bosch Części i Diagnostyka Samochodowa Program warsztatowy Bosch Części i Diagnostyka Samochodowa to oferta dla warsztatów naprawiających samochody z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Zapewnia:

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia. I. Opieka nad serwerami TAK/NIE

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia. I. Opieka nad serwerami TAK/NIE Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia Załącznik nr 7 do SIWZ I. Opieka nad serwerami TAK/NIE 1 Prace konserwacyjne przynajmniej dwa razy do roku (prócz rakcji na awarie) Całodobowy monitoring pracy

Bardziej szczegółowo

Technologia Godna Zaufania

Technologia Godna Zaufania SPRĘŻARKI ŚRUBOWE ZE ZMIENNĄ PRĘDKOŚCIĄ OBROTOWĄ IVR OD 7,5 DO 75kW Technologia Godna Zaufania IVR przyjazne dla środowiska Nasze rozległe doświadczenie w dziedzinie sprężonego powietrza nauczyło nas że

Bardziej szczegółowo

Wynajem palet. Case studies

Wynajem palet. Case studies Wynajem palet Case studies 2 Case Study COCA COLA & CHEP Wyzwanie: - Wymogi sieci dyskontowych związane z wprowadzeniem nowych formatów palet - Duże straty białych półpalet wynikające z niskiej jakości

Bardziej szczegółowo

CAŁOŚCIOWE PRODUKTYWNE UTRZYMANIE CIĄGŁOŚCI RUCHU MASZYN I URZĄDZEŃ 1/245

CAŁOŚCIOWE PRODUKTYWNE UTRZYMANIE CIĄGŁOŚCI RUCHU MASZYN I URZĄDZEŃ 1/245 TPM CAŁOŚCIOWE PRODUKTYWNE UTRZYMANIE CIĄGŁOŚCI RUCHU MASZYN I URZĄDZEŃ 1/245 wersja pełna www.progresja.com.pl DLACZEGO MUSIMY COŚ ZMIENIAĆ? 2/245 Podejmować ryzyko, czy się do niego przygotować? Czy

Bardziej szczegółowo

Korzyści serwisowania floty w ASO. Dział Obsługi Posprzedażnej Skoda Auto. Maciej Cieślik Jacek Golimowski Konrad Grzęda 22.05.

Korzyści serwisowania floty w ASO. Dział Obsługi Posprzedażnej Skoda Auto. Maciej Cieślik Jacek Golimowski Konrad Grzęda 22.05. Korzyści serwisowania floty w ASO Dział Obsługi Posprzedażnej Skoda Auto Maciej Cieślik Jacek Golimowski Konrad Grzęda 22.05.2013 Korzyści serwisowania floty w ASO, Dział Obsługi Posprzedażnej Skoda, Jacek

Bardziej szczegółowo

UMOŻLIWIAMY WYMIANĘ PONAD 120 WALUT Z CAŁEGO ŚWIATA

UMOŻLIWIAMY WYMIANĘ PONAD 120 WALUT Z CAŁEGO ŚWIATA UMOŻLIWIAMY WYMIANĘ PONAD 120 WALUT Z CAŁEGO ŚWIATA Transakcje Spot (Transkacje natychmiastowe) Transakcje terminowe (FX Forward) Zlecenia rynkowe (Market Orders) Nasza firma Powstaliśmy w jednym, jasno

Bardziej szczegółowo

CZYSTE POMIESZCZENIA. produkcyjnych do konkretnych potrzeb, a w konsekwencji stosowania czystych środowisk roboczych i krótszych cykli produkcyjnych.

CZYSTE POMIESZCZENIA. produkcyjnych do konkretnych potrzeb, a w konsekwencji stosowania czystych środowisk roboczych i krótszych cykli produkcyjnych. SYSTEMY CZYSTE POMIESZCZENIA Czynnikami koniecznymi do odniesienia sukcesu w badaniach nad zaawansowanymi technologiami i w produkcji opartej na takich technologiach są jakość i odtwarzalność produktu,

Bardziej szczegółowo

Wiążące oferty. Natychmiastowa rezerwacja. Zerowy czas oczekiwania.

Wiążące oferty. Natychmiastowa rezerwacja. Zerowy czas oczekiwania. Wiążące oferty. Natychmiastowa rezerwacja. Zerowy czas oczekiwania. Zlecanie transportu lotniczego szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej. Nadchodzi zmiana KN FreightNet usprawni i uprości procesy transportu

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów 2009 / 2010. Systemowe rozwiązania Hilti. Hilti. Doskonałość. Niezawodność.

Katalog produktów 2009 / 2010. Systemowe rozwiązania Hilti. Hilti. Doskonałość. Niezawodność. Katalog produktów 2009 / 2010 Systemowe rozwiązania Hilti Hilti. Doskonałość. Niezawodność. Hilti. Doskonałość. Niezawodność. Codziennie w ponad 120 krajach świata dostarczamy niezawodne, innowacyjne

Bardziej szczegółowo

AP&T CUSTOMER SERVICE. Szkolenie przynoszące efekty

AP&T CUSTOMER SERVICE. Szkolenie przynoszące efekty AP&T CUSTOMER SERVICE Szkolenie przynoszące efekty Odpowiednie kwalifikacje spokojna przyszłość Najlepszą inwestycją, jaką można sobie wyobrazić, jest inwestycja w podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Bardziej szczegółowo

Ryzyko to nasza działalność. www.riskexperts.at

Ryzyko to nasza działalność. www.riskexperts.at Ryzyko to nasza działalność 1 Bezpieczeństwo to podstawowy wymóg Bezpieczeństwo nie może być traktowane jako oddzielne wymaganie, jednakże zrozumienie potencjalnego ryzyka stanowi podstawę do zapewnienie

Bardziej szczegółowo

Serwis Zebra drukarek mobilnych oraz serii ZT200

Serwis Zebra drukarek mobilnych oraz serii ZT200 Serwis Zebra drukarek mobilnych oraz serii ZT200 Po zakupie drukarek Zebra Twoi klienci muszą chronić je przed zużyciem i ewentualnym uszkodzeniem, które może zdarzyć się podczas codziennego użytkowania

Bardziej szczegółowo

Nowy, opracowany przez VARTA, program TESTOWANIA AKUMULATORÓW skorzystaj z niego. Pewny start to akumulator

Nowy, opracowany przez VARTA, program TESTOWANIA AKUMULATORÓW skorzystaj z niego. Pewny start to akumulator Nowy, opracowany przez VARTA, program TESTOWANIA AKUMULATORÓW skorzystaj z niego. Pewny start to akumulator TEST STANU AKUMULATORA VARTA : JAK TO DZIAŁA 1. Rola akumulatorów w ostatnim czasie bardzo się

Bardziej szczegółowo

Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej.

Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej. Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej www.caps-group.com 2 CO ROBIMY? Grupa CAPS oferuje innowacyjne i skuteczne rozwiązania dla kompleksowego wyposażenia powierzchni handlowych, edukacyjnych, biurowych,

Bardziej szczegółowo

WARUNKI GWARANCJI I SERWISU GWARANCYJNEGO

WARUNKI GWARANCJI I SERWISU GWARANCYJNEGO Załącznik nr 3 do Umowy nr.. z dnia r. Warunki gwarancji i serwisu gwarancyjnego WARUNKI GWARANCJI I SERWISU GWARANCYJNEGO 1. Definicję pojęć: Celem opisania warunków świadczenia usług serwisowych definiuje

Bardziej szczegółowo

Pompy typu C Zatapialne pompy do wody i ścieków

Pompy typu C Zatapialne pompy do wody i ścieków Pompy typu C 3068-3800 Zatapialne pompy do wody i ścieków Pompy zatapialne o szerokim zakresie zastosowań. Zatapialne urządzenia firmy ITT Flygt są przystosowane do pracy bezpośrednio w pompowanym medium,

Bardziej szczegółowo

VIBcare ZDALNE MONITOROWANIE STANU MASZYN. www.ec-systems.pl

VIBcare ZDALNE MONITOROWANIE STANU MASZYN. www.ec-systems.pl VIBcare ZDALNE MONITOROWANIE STANU MASZYN www.ecsystems.pl ZDALNY NADZÓR DIAGNOSTYCZNY EC SYSTEMS WIEDZA I DOŚWIADCZENIE, KTÓRYM MOŻESZ ZAUFAĆ N owe technologie służące monitorowaniu i diagnostyce urządzeń

Bardziej szczegółowo

Wciągarki bezreduktorowe

Wciągarki bezreduktorowe LIFT-MALKO O FIRMIE LIFT-MALKO zostało założone w 1990 r. Na początku swojej działalności w firmie pracowało zaledwie kilku pracowników i mieściliśmy się w małym wynajętym pomieszczeniu. Z upływem czasu

Bardziej szczegółowo

XII Targi Energii Jachranka 2015 Nowelizacja Ustawy o efektywności energetycznej i jej wpływ na odbiorców przemysłowych

XII Targi Energii Jachranka 2015 Nowelizacja Ustawy o efektywności energetycznej i jej wpływ na odbiorców przemysłowych XII Targi Energii Jachranka 2015 Nowelizacja Ustawy o efektywności energetycznej i jej wpływ na odbiorców przemysłowych Jachranka, 24 września 2015 roku mgr inż. Katarzyna Zaparty Makówka Menadżer ds.

Bardziej szczegółowo

Twój klucz do sukcesu: partner programu warsztatowego Bosch Układy Hamulcowe

Twój klucz do sukcesu: partner programu warsztatowego Bosch Układy Hamulcowe Twój klucz do sukcesu: partner programu warsztatowego Bosch Układy Hamulcowe Chcesz osiągać lepsze wyniki, więcej sukcesów? Zostań partnerem programu warsztatowego Bosch Rozszerz ofertę Twojego serwisu:

Bardziej szczegółowo

Extracted from web page

Extracted from web page Extracted from web page Page 1 Inwestycje w PLM Wiem jak ważna jest opłacalność? Punkt widzenia analityka Punkt widzenia inżyniera Punkt widzenia Zarządu Różne punkty widzenia Page 2 Pierwszy krok do Inwestycji

Bardziej szczegółowo

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

Serwis Endress+Hauser

Serwis Endress+Hauser Products Solutions Services Gdy liczy się czas i bezpieczeństwo 2 gdy liczy się czas i bezpieczeństwo Endress+Hauser jest dostawcą urządzeń i systemów pomiarowych z transmisją danych i ich przetwarzaniem,

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Zapraszamy do współpracy. Zaufali nam: Logo + nazwy firm

Szanowni Państwo, Zapraszamy do współpracy. Zaufali nam: Logo + nazwy firm Szanowni Państwo, Zarządzanie personelem nie musi być trudne i kosztowne. Elastyczne formy zatrudniania i nowoczesne metody doboru pracowników gwarantują tańsze i skuteczniejsze prowadzenie polityki zarządzania

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE O OFERENCIE

INFORMACJE O OFERENCIE INFORMACJE O OFERENCIE Doradztwo i Szkolenia Europejskie 91-426 Łódź, ul. Wierzbowa 4/20 Telefon/fax: (+42) 678 57 34, Telefon komórkowy: 604 477 754 e-mail: m.feter@dise.com.pl www: www.dise.com.pl Działalność

Bardziej szczegółowo

Wirtgen Group Smart Service

Wirtgen Group Smart Service Wirtgen Group Road and Mineral Technologies www.wirtgen-group.com Wirtgen Group Największym wyzwaniem dla serwisu Wirtgen Group, firmy związanej z budownictwem, są zagadnienia praktyczne. Dzięki gęstej

Bardziej szczegółowo

Optymalizacja kosztów drukowania i kopiowania w Urzędzie - Arcus Kyocera MDS. Jacek Perz ARCUS S.A. www.arcus.pl

Optymalizacja kosztów drukowania i kopiowania w Urzędzie - Arcus Kyocera MDS. Jacek Perz ARCUS S.A. www.arcus.pl Optymalizacja kosztów drukowania i kopiowania w Urzędzie - Arcus Kyocera MDS Jacek Perz ARCUS S.A. Spis treści Wstęp, kilka słów o firmie Arcus S. A. Arcus Kyocera MDS produkty optymalizacji infrastruktury

Bardziej szczegółowo

Naucz się kochać przecinanie i toczenie rowków

Naucz się kochać przecinanie i toczenie rowków Naucz się kochać przecinanie i toczenie rowków i korzystaj z optymalnych warunków produkcji dzięki inteligentnym i oszczędnym rozwiązaniom Będąc specjalną kategorią procesów toczenia, wymagającą wykonania

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy cennik na następnych stronach

Szczegółowy cennik na następnych stronach Leasing Bosch 103% na KTSy z oprogramowaniem 1. Leasing 103%- Podstawowe założenia: - okres leasingowania: 36 msc. - czynsz inicjalny 10 % - wysokość wykupu: 1 % - bardzo atrakcyjne warunki finansowe dla

Bardziej szczegółowo

ENGEL e-connect.24. szybkie i niezawodne wznowienie pracy. be the first.

ENGEL e-connect.24. szybkie i niezawodne wznowienie pracy. be the first. ENGEL e-connect.24 szybkie i niezawodne wznowienie pracy be the first. Perfekcyjne wsparcie techniczne online bezpośrednio na Państwa maszynie: dzięki serwisowi ENGEL e-connect.24 uzyskają Państwo zdalną

Bardziej szczegółowo

Projekty infrastrukturalne w obszarze obiektów przetwarzania danych. Piotr Trzciński

Projekty infrastrukturalne w obszarze obiektów przetwarzania danych. Piotr Trzciński Projekty infrastrukturalne w obszarze obiektów przetwarzania danych Piotr Trzciński O zespole Zespół 6 osób Odpowiedzialność za: Utrzymanie infrastruktury data centre w Polsce, w tym: Service Management

Bardziej szczegółowo

Nowoczesne technologie a oszczędności w sektorze publicznym - Arcus Kyocera MDS. Łukasz Undas ARCUS S.A. www.arcus.pl

Nowoczesne technologie a oszczędności w sektorze publicznym - Arcus Kyocera MDS. Łukasz Undas ARCUS S.A. www.arcus.pl Nowoczesne technologie a oszczędności w sektorze publicznym - Arcus Kyocera MDS Łukasz Undas ARCUS S.A. Spis treści Wstęp, kilka słów o firmie Arcus S. A. Arcus Kyocera MDS produkty optymalizacji infrastruktury

Bardziej szczegółowo

Zaufali nam między innymi: i wiele innych firm zlokalizowanych na terenie Polski z różnych gałęzi przemysłu.

Zaufali nam między innymi: i wiele innych firm zlokalizowanych na terenie Polski z różnych gałęzi przemysłu. PREZENTACJA FIRMY O firmie Dynamiks Dynamiks Sp. z o.o. została w 2009 roku wyodrębniona z firmy Chłodnie Kominowe S.A. jako firma specjalizująca się w remontach hiperboloidalnych wież chłodniczych. Niewiele

Bardziej szczegółowo

Całkowite koszty zakupu i eksploatacji (LCC). Efektywność i oszczędność w długim okresie użytkowania.

Całkowite koszty zakupu i eksploatacji (LCC). Efektywność i oszczędność w długim okresie użytkowania. Całkowite koszty zakupu i eksploatacji (LCC). Efektywność i oszczędność w długim okresie użytkowania. 2 Rzeczywiste koszty. Całkowite koszty zakupu i eksploatacji to bardziej przejrzyste planowanie inwestycji.

Bardziej szczegółowo

DOBRE SAMOPOCZUCIE I PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY.

DOBRE SAMOPOCZUCIE I PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY. DOBRE SAMOPOCZUCIE I PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY. Mopar Vehicle Protection zawsze po Twojej stronie. POWERTRAIN CARE Obejmuje ochroną elementy mechaniczne silnika, skrzyni biegów i układu przeniesienia napędu

Bardziej szczegółowo

Dlaczego outsourcing informatyczny? Jakie korzyści zapewnia outsourcing informatyczny? Pełny czy częściowy?

Dlaczego outsourcing informatyczny? Jakie korzyści zapewnia outsourcing informatyczny? Pełny czy częściowy? Dlaczego outsourcing informatyczny? Przeciętny informatyk firmowy musi skupić w sobie umiejętności i specjalizacje z wielu dziedzin informatyki. Równocześnie musi być administratorem, specjalistą od sieci

Bardziej szczegółowo

ERGOLOGIS Sp. z o.o. O firmie

ERGOLOGIS Sp. z o.o. O firmie www.ergologis.pl O firmie ERGOLOGIS Sp. z o.o. Jesteśmy grupą specjalistów w logistyce i doradztwie biznesowym. Stawiamy na ergonomię, wykonujemy zadania trudne i pomagamy w sytuacjach beznadziejnych.

Bardziej szczegółowo

Oferta handlowa Outsourcing usług

Oferta handlowa Outsourcing usług Oferta handlowa Outsourcing usług Informacja o firmie Towarzystwo Zarządzające SKOK oferuje nowoczesne produkty i usługi przede wszystkim Kasom Stefczyka oraz podmiotom systemu SKOK w Polsce. Specjalizujemy

Bardziej szczegółowo

Specjalista w dziedzinie mobilnych systemów przestrzennych

Specjalista w dziedzinie mobilnych systemów przestrzennych Specjalista w dziedzinie mobilnych systemów przestrzennych Państwa specjalista w dziedzinie mobilnych systemów przestrzennych CONTAINEX firma z grupy WALTER GROUP Nasze wartości CONTAINEX jest wiodącym

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZAMY ELEKTROWNIAMI WIATROWYMI KOMPLEKSOWO

ZARZĄDZAMY ELEKTROWNIAMI WIATROWYMI KOMPLEKSOWO ZARZĄDZAMY ELEKTROWNIAMI WIATROWYMI KOMPLEKSOWO Inwestycja w odnawialne źródła energii to ogromne przedsięwzięcie stanowiące bazę ekonomicznego sukcesu Kompleksowy zarząd techniczny to gwarancja nieprzerwanej

Bardziej szczegółowo

CZEŚĆ III OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ)

CZEŚĆ III OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) Wrocławski Park Technologiczny S.A. ul. Muchoborska 18 54-424 Wrocław Polska tel. +48 71 798 58 00 fax. +48 71 780 40 34 e-mail: wpt@technologpark.pl Nr referencyjny nadany przez Zamawiającego WPT/13/2012

Bardziej szczegółowo

Technologie Oszczędzania Energii. w kooperacji z OSZCZĘDNOŚĆ TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA ZARABIANIE PIENIĘDZY

Technologie Oszczędzania Energii. w kooperacji z OSZCZĘDNOŚĆ TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA ZARABIANIE PIENIĘDZY EUROPE Sp. z o.o. Technologie Oszczędzania Energii w kooperacji z OSZCZĘDNOŚĆ TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA ZARABIANIE PIENIĘDZY Innowacyjny system oszczędzania energii elektrycznej Smart-Optimizer ECOD WYŁĄCZNY

Bardziej szczegółowo

Hale systemowe: obiekty o różnorodnym przeznaczeniu

Hale systemowe: obiekty o różnorodnym przeznaczeniu Hale systemowe: obiekty o różnorodnym przeznaczeniu Ruukki jest ekspertem w dziedzinie metali, na którym zawsze możesz polegać, kiedy potrzebujesz zastosować materiały, komponenty, systemy lub kompletne

Bardziej szczegółowo

Urządzenia medyczne. Ograniczona gwarancja firmy Motorola

Urządzenia medyczne. Ograniczona gwarancja firmy Motorola Urządzenia medyczne Jeżeli korzystasz z rozrusznika serca, defibrylatora lub innego urządzenia medycznego, zasięgnij porady lekarza lub producenta, zanim zaczniesz korzystać z tego telefonu. Ograniczona

Bardziej szczegółowo

Jest wiele powodów, dla których nasi partnerzy instalują nasze systemy!

Jest wiele powodów, dla których nasi partnerzy instalują nasze systemy! Jest wiele powodów, dla których nasi partnerzy instalują nasze systemy! www.jablotron.com C-7INST0314PL0 Moi Drodzy, Firma Jablotron swój sukces zawdzięcza między innymi dobrej współpracy z instalatorami.

Bardziej szczegółowo

SŁONECZNE ROZWIĄZANIA POD KLUCZ

SŁONECZNE ROZWIĄZANIA POD KLUCZ SŁONECZNE ROZWIĄZANIA POD KLUCZ Wykorzystanie energii odnawialnej staje się coraz ważniejsze. Istnieją ważne powody dla inwestycji w systemy fotowoltaiczne, ponieważ produkcja energii słonecznej jest szczególnie

Bardziej szczegółowo

Inwestycja w robotyzację

Inwestycja w robotyzację ASTOR WHITEPAPER Inwestycja w robotyzację Analiza Przygotowanie inwestycji Realizacja inwestycji Wykorzystanie inwestycji krok po kroku 2 ASTOR WHITEPAPER INWESTYCJA W ROBOTYZACJĘ Jak efektywnie zainwestować

Bardziej szczegółowo

zarządzania oraz dostępu do świadczonych usług dla pacjenta, poprzez budowę zintegrowanych systemów IT w grupach szpitalnych"

zarządzania oraz dostępu do świadczonych usług dla pacjenta, poprzez budowę zintegrowanych systemów IT w grupach szpitalnych "Poprawa jakości ekonomiki zarządzania oraz dostępu do świadczonych usług dla pacjenta, poprzez budowę zintegrowanych systemów IT w grupach szpitalnych" 1 5/12/2012 Zarządzanie procesami zakupu i dostaw

Bardziej szczegółowo

PRODUKCJA BY CTI. Opis programu

PRODUKCJA BY CTI. Opis programu PRODUKCJA BY CTI Opis programu 1. Opis produktu. Moduł Produkcja by CTI jest programem w pełni zintegrowanym z systemem Comarch ERP Optima. Program ten daje pełną kontrolę nad produkcją, co pozwala zmniejszyć

Bardziej szczegółowo

Nasze zobowiązanie: maksymalna dyspozycyjność pojazdu. Usługi Serwisowe Scania

Nasze zobowiązanie: maksymalna dyspozycyjność pojazdu. Usługi Serwisowe Scania Nasze zobowiązanie: maksymalna dyspozycyjność pojazdu Usługi Serwisowe Scania Globalna sieć serwisowa SIEĆ SERWISOWA DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB. Stacja obsługi kojarzy się z miejscem, w którym naprawiasz

Bardziej szczegółowo

Zielono-żółte bezpieczeństwo. Filtry do pomp próżniowych

Zielono-żółte bezpieczeństwo. Filtry do pomp próżniowych Zielono-żółte bezpieczeństwo Filtry do pomp próżniowych Serwis to kwestia zaufania! Program filtrów do wszystkich pomp próżniowych Separatory oleju Filtry powietrza Filtry oleju Dobry serwis gwarantuje

Bardziej szczegółowo

Marco Polo Marco Polo ACTIVITY. Cennik.

Marco Polo Marco Polo ACTIVITY. Cennik. Marco Polo Marco Polo ACTIVITY Cennik. Typ Długość Cena netto (PLN) Cena brutto (PLN) Rata miesięczna Lease&Drive Basic w PLN netto 1 Średnie zużycie paliwa 2 (l/100 km) Emisja spalin 2 (g/km) Marco Polo

Bardziej szczegółowo

Ubezpieczenie instalacji solarnych. Oferta usług brokerskich oraz doradztwa

Ubezpieczenie instalacji solarnych. Oferta usług brokerskich oraz doradztwa Ubezpieczenie instalacji solarnych Oferta usług brokerskich oraz doradztwa Szanowni Państwo. Przedstawiamy ofertę usług brokerskich oraz doradztwa w zakresie konstrukcji oraz serwisu programu ubezpieczenia

Bardziej szczegółowo

Sprężarki olejowe. VB5-37 kw

Sprężarki olejowe. VB5-37 kw Sprężarki olejowe V5-37 kw Zróżnicowane rozwiązania. trakcyjne cenowo opcje. Zamknięte sprężarki śrubowe firmy erius TM z serii V5-37 kw to wydajność w konkurencyjnej cenie. Od samodzielnych sprężarek

Bardziej szczegółowo