Imię i nazwisko: Krzysztof Mulawa Klasa: I e gimnazjum. Imię i nazwisko: Jakub Wrzecionkowski Klasa: II a gimnazjum

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Imię i nazwisko: Krzysztof Mulawa Klasa: I e gimnazjum. Imię i nazwisko: Jakub Wrzecionkowski Klasa: II a gimnazjum"

Transkrypt

1 Imię i nazwisko: Krzysztof Mulawa Klasa: I e gimnazjum Cześć! Jestem Krzysiek Mulawa i chciał bym być waszym przewodniczącym. W szkole podstawowej pełniłem już funkcję zastępcy więc co nieco o pracy w samorządzie wiem. Ulubiona książka: Opowieści z Narnii. Ulubiony przedmiot szkolny: w-f oraz informatyka. Ulubiona gra: Minecraft i Portal 2 Ulubiony film: Transformers Ulubiona muzyka: słucham wszystkiego nie lubię wyróżniać pojedynczych. Moje zainteresowania to: wspinaczka, siatkówka, nurkowanie oraz informatyka. Jedne z głównych zmian w szkole jakie chciałbym wprowadzić to między innymi: -zamontowanie luster w łazienkach, -więcej dni bez mundurka. -szkoła będzie uczestniczyć w wielu akcjach pomocy potrzebującym (i ludziom i czworonogom) Jestem człowiekiem, który szybko się uczy i jestem otwartym na propozycje i zmiany. Imię i nazwisko: Jakub Wrzecionkowski Klasa: II a gimnazjum Motto: " Nikt nie jest perfekcyjny. Ja na przykład nie jestem odporny na przeciąg" O.Wilde gdybym mógł zmienić świat: zacząłbym od naszych polskich dróg i kolei zainteresowania: piłka nożna, polityka, podróże, matematyka książka:"dzień Szakala" -F.Forsyth film: "Ojciec Chrzestny"-F.Coppola muzyka: Evanescence, Scorpions na bezludną wyspę zabrałbym: namiot, zapalniczkę, laptopa:) Zmiany jakie chciałbym wprowadzić: 1. Organizacja większej liczby wycieczek i obozów krajowych i zagranicznych. 2. Remont sali gimnastycznej, budowa boiska szkolnego i basenu pływackiego. 3. Możliwość wzięcia 2 nieprzygotowań w semestrze z KAŻDEGO przedmiotu. 4. Założenie klubu dyskusyjnego, do którego zapraszane będą wybitne osobistości świata polityki, kultury i sportu. 5. Wymiana uczniów z zagranicznymi szkołami. 6. Stypendia naukowe dla uczniów z najwyższą średnią. 7. Utworzenie drużyny harcerskiej 8. Rower dla każdego nauczyciela i ucznia jako zachęta do ekologicznego trybu życia.

2 Imię i nazwisko: Karolina Karbowska Klasa: II c liceum Prośba do kandydatów jest taka, aby napisać coś o sobie i przekonać Was do siebie. Hmm, przecież to nie takie proste. Ciężko też pisać na swój temat, gdyż można być subiektywnym. I gdzie tu sprawiedliwość? Tak czy owak, postaram się przybliżyć Wam, drodzy Koleżanki i Koledzy, swoją osobę jak najobiektywniej potrafię. Charakter: Jestem otwarta do ludzi, staram się wysłuchać ich w każdej sprawie(tak sądzą Ci, którzy mnie znają), przyjmuję krytykę z szacunkiem i poszanowaniem zdania drugiego człowieka. Jestem świadoma tego, że nikt nie jest idealny, a rady, odpowiednio rozważone, mogą uczynić Nas lepszymi. Co najważniejsze, nie jestem osobą uległą, lecz chętnie przystaję na kompromisy. Nie trzymam się kurczowo swojego zdania przecież: co dwie głowy to nie jedna, prawda?. Nie przepadam też za rutyną, zaś uwielbiam się uśmiechać i cieszyć się ze wszystkiego. Zmiany i propozycje: Okres, szczególnie gimnazjalny i licealny powinien być, jak najlepiej zapamiętany, więc myślę, że czas na innowacyjne przedsięwzięcia. Jestem absolwentką gimnazjum tej szkoły i obecną uczennicą liceum, więc zdaję sobie sprawę z bieżących spraw i Naszych potrzeb. Ilu z Was nie chciałoby wrócić do,,szczęśliwego numerka? Wiadomo, że jest on w wielu sytuacjach ( jak nie zawsze) bardzo pomocny i chociaż przez ten jeden dzień, możemy dać naszemu organizmowi odpocząć od stresu i zachować swoje nieprzygotowania. To zdecydowanie nie rozstroi naszej nauki, więc Droga Kadro nauczycielska- bez obaw!skrzynka zażaleń? Myślę, że nie jest to zły pomysł. Każdy z Was ma w głowie milion pomysłów, uwag, z którymi by się podzielił. Na forum społeczności szkolnej niewielu byłoby odważnych, a anonimowo, jak najbardziej. Po wtóre, nie macie też możliwości wyrażenia swojego zdania i czasu, więc czemu Wam tego nie ułatwić? Akcje charytatywne dotyczące zwierząt i młodych ludzi? Aktywne podejście do świata? Nowe znajomości?czemu nie, przecież są w życiu tak bardzo przydatne. Kiedy my będziemy potrzebować pomocy ( życie jest przecież nieprzewidywalne), Ci ludzie też mogą się odwdzięczyć.!szkoła nie musi opierać się jedynie na fundamentalnej zasadzie, czyli zdobywaniu wiedzy, lecz także na innych wartościach potrzebnych w późniejszym, dorosłym już życiu. Chciałabym być pośrednikiem między dyrekcją a Wami. Jak już wcześniej wspominałam, szkoła powinna być też miejscem bezstresowym. Możemy na długich przerwach słuchać muzyki wybranej przez Was do czego będzie służyła skrzynka. Pozwoli Nam się to zrelaksować. Sport też niech nie będzie dla Nas problemem. Rozgrywki międzyklasowe z różnych dyscyplin sportowych na wysokim poziomie? Czemu nie! Miłych i udanych wtorkowych wyborów. Z pozdrowieniami

3 Imię i nazwisko: Kinga Jóźwiak Klasa: II b liceum Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. Paulo Coelho Gdybym mogła naprawić świat, sprawiłbym aby ludzie szanowali siebie nawzajem. Zainteresowania: Największe to taniec. Ulubiona książka: Niestety nie mam takiej Ulubiony film: Bardzo ich dużo. Muzyka: Właściwie każda. Na bezludną wyspę zabrałbym... przyjaciół. Rzeczy jakie chciałabym zmienić w szkole: Najbardziej jak to możliwe uprzyjemnić wszystkim pobyt w niej. Aby dni nauki nie były takie szare i nudne. Imię i nazwisko: Izabela Szczupakowska Klasa: III a gimnazjum Moje życiowe motto to Żyj tak jakby każdy dzień miał być twoim ostatnim.. W ten sposób cieszę się każdą chwilą i staram się nie żałować podjętych przeze mnie decyzji oraz zbieram doświadczenie. Gdybym mogła naprawić świat, na pewno zaczęłabym od podbudzania w ludziach szacunku dla innych oraz sprawiłabym, aby na świecie panowała równość, pod względem rasy, czy gustu. Interesuje mnie głównie muzyka, poezja oraz fotografia. Moja ulubiona książka to z pewnością Krzyżacy H. Sienkiewicza, a najlepszy moim zdaniem film to Killer. Słucham głównie rock a, muzyki alternatywnej oraz indie rock a, bardzo cenię sobie polskich artystów. Na bezludną wyspę zabrałabym radio, poduszkę i pudełko czekoladek. Mam nadzieję, że jako kandydatka do samorządu wzbudzę Wasze zaufanie, na czym najbardziej mi zależy. Ze swojej strony oferuję ciekawe pomysły jak np.: turnieje sportowe między klasami, dni sławnych osób ( patrona szkoły, osób powiązanych z naszym miastem), w formie krótkich apeli, szczęśliwy numerek oraz więcej obchodzonych dni takich jak Dzień Europejski, Dzień Sprzątania Biurka, Dzień Romów lub Dzień Mleka itp. Oczywiście jestem otwarta na Wasze sugestie i potrzeby. Każde postaram się rozważyć.

4 Imię i nazwisko: Aleksandra Lena Kotkiewicz Klasa: III b gimnazjum "Jedyna taka chwila, kocha się wszystko, bo wszystko szybko przemija." - Myslovitz Gdybym mogła naprawić świat, sprawiłbym, że: - ludzie uśmiechaliby się do siebie dużo częściej, - nie zadawali trudnych pytań lub tych nie w porę, - wszystkie dzieci przeżywałyby szczęśliwie dzieciństwo, - nie byłoby podziału na religie i ludzie wierzyliby w jednego Boga, zawsze chcieliby w Niego wierzyć - umielibyśmy kochać każdego bez względu na nasze ideały, - każdy od jego stworzenia w ciele matki, posiadałby Anioła stróża, z którym mógłby rozmawiać o wszystkim, ale nie mógłby o nim nikomu opowiedzieć. Zainteresowania: - malarstwo, choć jedynie praktycznie, nie posiadam wiedzy o historii malarstwa, rysunek ołówkiem, węglem - biologia, chcę zostać chirurgiem - pewnego rodzaju filozofia, rozmyślania, również religia i Bóg - poezja, szczególnie Haliny Poświatowskiej, sama też piszę Ulubiona książka: - "Stowarzyszenie wędrujących dżinsów" (cała seria) - "Oddział chorych na raka" - "Złodziejka książek" - "Stowarzyszenie umarłych poetów" - "Pamiętnik narkomanki" Ulubiony film: - "Szkoła uczuć" - "Stowarzyszenie wędrujących dżinsów" (dwie części) - "Daydream Nation" - serial "Chirurdzy" Muzyka: - polski rock: Myslovitz, Hey, Coma, Happysad, Strachy na lachy, Pidżama Porno - poezja śpiewana: Stare Dobre Małżeństwo, Marek Grechuta - inne: Coldplay, Katie Melua, Razorlight Na bezludną wyspę zabrałbym - odtwarzacz muzyki, - dobrą książkę, - Biblię Coś o sobie (jeżeli chcesz coś dodać). - Uważam, że dobrą decyzją jest oddanie na mnie głosu, ponieważ będę starała się utrzymywać kontakty z uczniami, spełniać ich propozycje, które mam nadzieję będą napływać do Samorządu, pomagać w problemach, jeśli zajdzie taka potrzeba, pomagać w nauce. Nie jestem osobą, która odmówi kontaktu z kimkolwiek, myślę, że każdy, o ile nie jest do mnie uprzedzony, będzie potrafił się ze mną dogadać. :-)

5 Imię i nazwisko: Wiktoria Nowowiejska Klasa: II c gimnazjum Życiowe motto/cytat : Życie byłoby miłe, gdyby wszystko było słodkie. I sama sól jest gorzka, ale trochę soli do potrawy nadaje smak. Trudności są solą życia. Robert Baden-Powell Gdybym mogła naprawić świat sprawiłabym : aby ludzie dostrzegali najważniejsze wartości życiowe i do nich dążyliby sprawy przyziemne nie przysłaniały im tego. Bez względu na to kim są. Zainteresowania : Harcerstwo Ulubiona książka : "Cień Wiatru" Carlos Luiz Zafón Ulubiony film : "Kolor purpury", "Cast Away", "Pół żartem pół serio" Muzyka: rock, punk-rock. Na bezludną wyspę zabrałabym: przyjaciół, dobrą książkę i odtwarzacz MP3 Imię i nazwisko: Marcelina Mroczkowska Klasa: I c liceum " Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam", ŻYCIE JEST TAK KOLOROWE JAK KOLOROWA JEST NASZA WYOBRAŹNIA." Gdybym mogła naprawić świat, sprawiłbym: żeby ludzie byli szczęśliwi i szanowali się nawzajem Muzyka :pop, Na bezludną wyspę zabrałbym..najlepszego przyjaciela Coś o sobie... jestem dziewczyną pozytywnie nastawiona do życia, uwielbiająca się uśmiechać. Zainteresowania: sport, taniec, Ulubiona książka: nie mam ulubionej Ulubiony film: RRRrrrr!!!, Shrek

DWUJĘZYCZNA POLSKO-ANGIELSKA PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM "NA PIWNEJ" W POZNANIU

DWUJĘZYCZNA POLSKO-ANGIELSKA PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM NA PIWNEJ W POZNANIU DWUJĘZYCZNA POLSKO-ANGIELSKA PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM "NA PIWNEJ" W POZNANIU www.szkolapol-ang.pl ZAPRASZAMY NA PIWNĄ. JESTEŚMY SZKOŁĄ, KTÓREJ SZUKAŁEŚ. Nie ma edukacji i wychowania bez wymagań;

Bardziej szczegółowo

Życie. LNA - Drażliwy Zielony Temat. Temat Tabu

Życie. LNA - Drażliwy Zielony Temat. Temat Tabu Rok 2012/13, nr 2 Cena 1 zł Życie Życie jest jak bezcenny skarb, bo kiedy go stracimy już do poprzedniego wcielenia nie wrócimy. Dorastając stopnie pokonujemy sami, gdzieś los prowadzi nas na drugi brzeg

Bardziej szczegółowo

Nasze liceum skończyłam trzy lata temu. Swój czas tam spędzony wspominam bardzo ciepło z uśmiechem, bo przecież dzięki tej szkole dostałam się na

Nasze liceum skończyłam trzy lata temu. Swój czas tam spędzony wspominam bardzo ciepło z uśmiechem, bo przecież dzięki tej szkole dostałam się na Nasze liceum skończyłam trzy lata temu. Swój czas tam spędzony wspominam bardzo ciepło z uśmiechem, bo przecież dzięki tej szkole dostałam się na wymarzone studia, na których dobrze sobie radzę. Chodziłam

Bardziej szczegółowo

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi oraz Pub Biblioteka. zapraszają na

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi oraz Pub Biblioteka. zapraszają na Rok 16 Nr 11 (140) 11-12 października 2012 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi oraz Pub Biblioteka zapraszają na Szanowni Państwo, Pierwsza edycja Dni Gutenberga

Bardziej szczegółowo

Jakoś tak się rozczuliłem...

Jakoś tak się rozczuliłem... Jakoś tak się rozczuliłem... Drodzy koledzy i koleżanki! ZSEH OLSZTYN W dzisiejszym artykule napisanym do naszej szkolnej gazetki Gafy chciałbym poruszyć temat przemijania. Pamiętam jak dziś, jak razem

Bardziej szczegółowo

Jak skutecznie swoim czasem

Jak skutecznie swoim czasem Biuletyn maturalny Witold Kołodziejczyk Jak skutecznie zarządzać swoim czasem Centralna Komisja Egzaminacyjna publikacja współfinansowana przez Europejski Fundusz Społeczny Autor broszury: Witold Kołodziejczyk

Bardziej szczegółowo

Pod prąd CZASOPISMO MŁODZIEŻOWE. Copyrights 2013. W numerze. Od Redakcj str. 2. Wywiady. str. 4. Kalendarium z życia szkoły str.

Pod prąd CZASOPISMO MŁODZIEŻOWE. Copyrights 2013. W numerze. Od Redakcj str. 2. Wywiady. str. 4. Kalendarium z życia szkoły str. Pod prąd 1 CZASOPISMO MŁODZIEŻOWE W numerze Od Redakcj str. 2 Wywiady. str. 4 Kalendarium z życia szkoły str. 10 Witryna literacka str.11 Przegląd sportowy..str.12. Kącik humoru..str.13 Copyrights 2013

Bardziej szczegółowo

Możesz uzdrowić swoje życie

Możesz uzdrowić swoje życie Louise L. Hay Możesz uzdrowić swoje życie przekład: Teresa Kruszewska Paulina Remiszewska-Drążkiewicz Wydawnictwo MEDIUM Przedmowa Gdybym miał być zesłany na bezludną wyspę i mógł zabrać ze sobą tylko

Bardziej szczegółowo

SZKOŁA, CZYLI ŻYCIE TU I TERAZ ANNA BRZEZIŃSKA SPECJALNIE DLA NAS

SZKOŁA, CZYLI ŻYCIE TU I TERAZ ANNA BRZEZIŃSKA SPECJALNIE DLA NAS NR 1(42)/2014 CENA 18 ZŁ (W TYM 5% VAT) INDEKS 382469 ISSN 1731-836X ANNA BRZEZIŃSKA SPECJALNIE DLA NAS KURS ON-LINE: SZEŚCIOLATEK W SZKOLE DLACZEGO WZROK NIE LUBI TEKSTU SAMOOKALECZENIA, CZYLI RANY NA

Bardziej szczegółowo

Copyright by Złote Myśli & Ireneusz Tomczyk, rok 2007. Autor: Ireneusz Tomczyk Tytuł: Tylko Ty Decydujesz

Copyright by Złote Myśli & Ireneusz Tomczyk, rok 2007. Autor: Ireneusz Tomczyk Tytuł: Tylko Ty Decydujesz Copyright by Złote Myśli & Ireneusz Tomczyk, rok 2007 Autor: Ireneusz Tomczyk Tytuł: Tylko Ty Decydujesz Nr zamówienia: 996620-20110608 Nr Klienta: 1213056 Data realizacji: 08.06.2011 Zapłacono: 0,00 zł

Bardziej szczegółowo

TWOJE PRAWA. Dominik odpowiada na listy. (według Konwencji o Prawach Dziecka) Książka powstała dzięki współpracy z

TWOJE PRAWA. Dominik odpowiada na listy. (według Konwencji o Prawach Dziecka) Książka powstała dzięki współpracy z TWOJE PRAWA (według Konwencji o Prawach Dziecka) odpowiada na listy Książka powstała dzięki współpracy z Cześć! To ja,, zwyczajny chłopak. Zjawiłem się, bo wiem, że chcecie mieć prawdziwego przyjaciela.

Bardziej szczegółowo

Tutoring w doświadczeniach wrocławskich gimnazjalistów i tutorów

Tutoring w doświadczeniach wrocławskich gimnazjalistów i tutorów Nr 1 (1) 2011 Kultura i Wychowanie Tutoring w doświadczeniach wrocławskich gimnazjalistów i tutorów Maria Sitko Wrocław, Polska maria.sitko@wp.pl odpowiedzialności za swoje człowieczeństwo. Jest to bardzo

Bardziej szczegółowo

Gazeta Studencka NR 104 :: CZERWIEC 2014

Gazeta Studencka NR 104 :: CZERWIEC 2014 Gazeta Studencka NR 104 :: CZERWIEC 2014 Głogów ::: Gubin ::: Krosno Odrzańskie ::: Lubin ::: Lubsko ::: Międzychód ::: Międzyrzecz ::: Nowa Sól ::: Nowy Tomyśl ::: Polkowice ::: Słubice ::: Sulechów :::

Bardziej szczegółowo

Komunikacja niewerbalna

Komunikacja niewerbalna AKADEMIK-MŁODYPRZEDSIĘBIORCA Magaz yn projektu nr 06/2009 (8) listopad - grudzień Komunikacja niewerbalna 4 Jak zdobyć sukces na dłuższą metę 8 Finanse na dobry początek 10 12 CITTRFUŚ Wywiady Robert Okulski

Bardziej szczegółowo

Wkraczamy do (read)akcji!

Wkraczamy do (read)akcji! strona REaDakcji gazetka uczniów I LO im. M. Kopernika ul. Łopuskiego 42-44 78-100 Kołobrzeg tel. 943544633 redakcjaread@gmail.com www.readakcja.republika.pl nr 1(14) 2013/2014 nakład 80 egzemplarzy Opiekun

Bardziej szczegółowo

nr 11 październik 2013 Pasowanie na pierwszaka Dlaczego my? Pływaj bo warto! Wywiad z Marcinem Dworakiem

nr 11 październik 2013 Pasowanie na pierwszaka Dlaczego my? Pływaj bo warto! Wywiad z Marcinem Dworakiem nr 11 październik 2013 Pasowanie na pierwszaka Dlaczego my? Wywiad z Marcinem Dworakiem Pływaj bo warto! 1. Moda 2. Wszyskich Świętych 3. Zapytaliśmy ich o... 4. Pasowanie na pierwszka 5. YERBA MATE =

Bardziej szczegółowo

Darmowa publikacja dostarczona przez www.darmowe-ebooki.pl

Darmowa publikacja dostarczona przez www.darmowe-ebooki.pl Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Ten ebook zawiera darmowy fragment publikacji "Vademecum doradcy ubezpieczeniowego" Darmowa publikacja dostarczona przez www.darmowe-ebooki.pl Copyright by Złote Myśli

Bardziej szczegółowo

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu INFORMATOR 2014/2015 LICENCJACKIE 1 PODYPLOMOWE Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu Informator dla kandydatów

Bardziej szczegółowo

Oliwia Lorenz. Kocham swoją pracę. magazyn ludzi biznesu. Janina Ochojska - o swoich pasjach i współpracy biznesu z PAH

Oliwia Lorenz. Kocham swoją pracę. magazyn ludzi biznesu. Janina Ochojska - o swoich pasjach i współpracy biznesu z PAH magazyn ludzi biznesu II/2014 ISSN 2300-0333 Janina Ochojska - o swoich pasjach i współpracy biznesu z PAH Bogdan Krawczyk - o kredytach, inwestycjach i ubezpieczeniach Teatr Capitol klub i teatr w jednym

Bardziej szczegółowo

Puls AWF. Wypowiedź Rektora naszej Uczelni prof. Andrzeja Klimka ws. organizacji ZIO 2022 w Krakowie SPIS TREŚCI. Drodzy Czytelnicy!

Puls AWF. Wypowiedź Rektora naszej Uczelni prof. Andrzeja Klimka ws. organizacji ZIO 2022 w Krakowie SPIS TREŚCI. Drodzy Czytelnicy! Puls AWF Drodzy Czytelnicy! Jedni ją kochają, a drudzy nie - nawidzą. Ci pierwsi z utęsknieniem na nią czekają a tamci marzą, by odeszła. Tylko nielicznym jest obojętna. Niezależnie od tego, jakie mamy

Bardziej szczegółowo

Samochód za naukę s.6

Samochód za naukę s.6 Numer 61 kwiecień 2009 Gazetka szkolna XCIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta. W tym numerze: Wstępniak 2 Wiosna w naszej szkole 3 Nasze sukcesy 3 Obejrzeliśmy

Bardziej szczegółowo

LISTOPAD 2013. Rok szkolny 2013/2014. Numer 1. młodzieży. Miejsce pana Dróżdża zajęła dotychczasowa wicedyrektor, nauczyciel

LISTOPAD 2013. Rok szkolny 2013/2014. Numer 1. młodzieży. Miejsce pana Dróżdża zajęła dotychczasowa wicedyrektor, nauczyciel LISTOPAD 2013 SUPERMECHANIK Gazeta Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 im. Stanisława Staszica w Radomsku Rok szkolny 2013/2014 Numer 1 Nowy kapitan na pokładzie Od nowego roku szkolnego zaszły zmiany

Bardziej szczegółowo

SUPPORTING INFORMATION SHEET

SUPPORTING INFORMATION SHEET SUPPORTING INFORMATION SHEET Helpline: 08452 030405 General Enquires: 01242 515157 www.winstonswish.org.uk Winston s Wish fundacja na rzecz dzieci w żałobie Wsparcie dzieci i młodzieży w żałobie. Poradnik

Bardziej szczegółowo

Gimnazjum S.T.O., 71-761 Szczecin, ul. Tomaszowska 1, tel. 091 442 30 28. Mamy Pulitzera!!!

Gimnazjum S.T.O., 71-761 Szczecin, ul. Tomaszowska 1, tel. 091 442 30 28. Mamy Pulitzera!!! Gimnazjum S.T.O., 71-761 Szczecin, ul. Tomaszowska 1, tel. 091 442 30 28 Mamy Pulitzera!!! Zacznę od końca. WYGRALIŚMY!!! Tak, dostaliśmy PULITZERA - nagrodę dla najlepszej szkolnej gazetki gimnazjalnej,

Bardziej szczegółowo

ABC pewności siebie. 2010 Jakub Drzewiecki Wszystkie prawa zastrzeżone. Ebook udostępniony dla Ciebie przez. www.pewnoscsiebie.

ABC pewności siebie. 2010 Jakub Drzewiecki Wszystkie prawa zastrzeżone. Ebook udostępniony dla Ciebie przez. www.pewnoscsiebie. ABC pewności siebie 2010 Jakub Drzewiecki Wszystkie prawa zastrzeżone. Ebook udostępniony dla Ciebie przez www.pewnoscsiebie.info Zachęcam do rozpowszechniania tego ebooka na Twojej stronie lub wysyłania

Bardziej szczegółowo

Październik 2007. Dużo planów i wiele zagrożeń Najważniejszy jest człowiek

Październik 2007. Dużo planów i wiele zagrożeń Najważniejszy jest człowiek Październik 2007 Nr 4 (34) rok 10 Dużo planów i wiele zagrożeń Najważniejszy jest człowiek Galeria Biuletynu Fotografia, Filip Sobieszek, II rok języka angielskiego To będzie trudny rok mówili zgodnie

Bardziej szczegółowo

Postawy, motywacje, oczekiwania i bariery związane z kształceniem kompetencji matematycznej, informatycznej i przedsiębiorczości

Postawy, motywacje, oczekiwania i bariery związane z kształceniem kompetencji matematycznej, informatycznej i przedsiębiorczości Postawy, motywacje, oczekiwania i bariery związane z kształceniem kompetencji matematycznej, informatycznej i przedsiębiorczości Raport z badania jakościowego FGI uczniów Agnieszka Otręba-Szklarczyk Wyższa

Bardziej szczegółowo

WSTĘPNIAK. rok 2013/14, nr 3

WSTĘPNIAK. rok 2013/14, nr 3 Cena 2 zł Czy szkodzi? Czy masz problem z wagą? Co ciekawego na projekcie unijnym? 11 listopadaczy ważny? Co na siebie włożyć w zimie? Czy to Święto? Opiekun Gazetki: mgr Jolanta Wątorczyk Redaktor Naczelny:

Bardziej szczegółowo

Numer 118 Warszawa, grudzień 2003 r. KOMUNIKAT

Numer 118 Warszawa, grudzień 2003 r. KOMUNIKAT Numer 118 Warszawa, grudzień 2003 r. KOMUNIKAT Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Adama Mickiewicza ul. Saska 59, 03-914 Warszawa tel. 617-85-83 PKO BP XII O/M Warszawa 36 10201127 122960042

Bardziej szczegółowo

1. Podaj działy podstawy programowej, z którymi projekt jest związany ("Treści" i/lub "Osiągnięcia"):

1. Podaj działy podstawy programowej, z którymi projekt jest związany (Treści i/lub Osiągnięcia): Sprawozdanie nauczyciela z pracy nad projektem Imię i nazwisko nauczyciela: Urszula Utnicka Szkoła: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krempachach Miejscowość: Nowa Biała Etap 1. Wybór i przygotowanie projektu

Bardziej szczegółowo