NOWA PRZYSZŁOŚĆ Z WELLSTAR Państwa osobisty program sukcesu WellStar

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "NOWA PRZYSZŁOŚĆ Z WELLSTAR Państwa osobisty program sukcesu WellStar"

Transkrypt

1 NOWA PRZYSZŁOŚĆ Z WELLSTAR Państwa osobisty program sukcesu WellStar 2011

2 02 WellStar - Fakty WELLSTAR MIĘDZYNARODOWO Z WIZJAMI DO SUKCESU Przedsiębiorstwo rodzinne na międzynarodowym kursie do sukcesu WellStar założona została przez Christiana Wiesnera, eksperta marketingu bezpośredniego o międzynarodowym doświadczeniu oraz przez dr Keywan Grashoff, lekarkę medycyny naturalnej oraz medycyny żywienia. Oboje oni mieli wizję, aby wszyscy ludzie, także ci mniej zamożni, mieli możliwość zdrowego życia. Miliony sprzedanych produktów Wellness Na bazie mikroalg rozpoczęto w roku 2004 produkcję i zbyt suplementów diety. Po wprowadzeniu szeregu innowacji produkcyjnych portfolio produktu WellStar zawierało doskonałe produkty z linii Natural Vitality, Natural Beauty oraz Natural Energy.

3 WellStar - Fakty 03 Ponad aktywnych partnerów dystrybucyjnych sprzedało dotychczas produkty WellStar w milionowych ilościach w wielu krajach europejskich, między innymi w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Węgrzech oraz w Rumunii. Całkowity obrót WellStar wynosi ponad 100 milionów Euro. W europejskiej siedzibie głównej w Berlinie, znajdującej się w historycznym otoczeniu Checkpoint Charlie i Placu Poczdamskiego pracuje dzisiaj sześćdziesięcioosobowy zespół. Aby zapewnić profesjonalną obsługę klientów i partnerów na rynkach wschodnioeuropejskich, WellStar prowadzi w najlepszym rejonie Budapesztu regionalną siedzibę główną dla Europy Wschodniej. W połączeniu ze znajdującym się w Budapeszcie magazynem centralnym zapewnia ona możliwie najkrótszy czas zaopatrywania klientów i partnerów firmy na terenie Europy Wschodniej. Platforma online Webstar Aby profesjonalnie i długoterminowo wspierać klientów WellStar podczas zmiany zwyczajów żywieniowych, w Internecie ruszyła platforma vitalcoachingowa Webstar. Dzisiaj Webstar reprezentuje strategiczne centrum WellStar. Internetowy biznes Wellstar ewoluował z dawnego, internetowego narzędzia utrzymującego klienta do rangi innowacyjnego nośnika całego przedsiębiorstwa. Webstar jako baza online Wellstar, został specjalistą Social- Media-Commmerce. Wszystkie narzędzia typu Social- Shopping wchodzące w skład platformy Webstar zostały międzynarodowo opatentowane. Największy europejski magazyn o marketingu bezpośrednim, Netcoo wyróżnił Webstar pod koniec roku 2010 europejską nagrodą w konkursie innowacyjności Europa-Innovationspreis jako najlepsze przedsiębiorstwo typu E-Commerce. Internacjonalizacja Webstar jest obecnie dostępna w języku niemieckim, angielskim, węgierskim i włoskim. Dalsze wersje językowe są przygotowywane. Tylko w Europie Webstar oferuje w ten sposób ponad 500 milionom potencjalnych użytkowników darmowe użytkowanie portalu obojętnie, czy spotykają sie oni tylko we wspólnocie internetowej, korzystają z vitalcoachingu, oszczędzają podczas zakupów czy chcą w ten sposób zarobić pieniądze.

4 04 WellStar - Fakty ZARZĄD WELLSTAR 100 LAT DOŚWIADCZENIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Christian Wiesner Założyciel firmy i dyrektor generalny WellStar posiada 20 lat doświadczenia najwyższego poziomu w sprzedaży bezpośredniej i marketingu bezpośrednim. Dr. Keywan Grashoff Współzałożycielka firmy i dyrektor generalna WellStar praktykuje od 40 lat jako lekarz specjalista medycyny naturalnej oraz medycyny żywienia i jest lekarzem orzecznikiem Federalnego Zakładu Ubezpieczeń dla pracowników umysłowych. Oliver Tim Hänel General Manager Europe (główny dyrektor operacyjny) posiada 15 lat europejskiego doświadczenia Top- Management u liderów światowego rynku w branży wydawniczej. Sebastian Schulz Marketing Manager Europe dysponuje ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym w kierownictwie marketingowym u liderów europejskiego rynku w branży Fitness & Vitality. Jörg Zimmermann Sales Manager Europe dysponuje ponad 17-letnim doświadczeniem w marketingu sieciowym, dla licznych koncernów europejskich i amerykańskich pozyskał i troszczył się o łącznie ponad partnerów. Uwe von Renteln Coach Webstar Nutrition jest dyplomowanym doradcą żywieniowym i od 10 lat trenerem żywieniowym licznych niemieckich drużyn narodowych, mistrzów świata i zwycięzców olimpijskich.

5 WellStar - Fakty 05 Christian Wiesner Założyciel & dyrektor generalny Dr. Keywan Grashoff Współzałożyciel & dyrektor ds. bezpieczeństwa Oliver Tim Hänel General Manager Europe (główny dyrektor operacyjny) Sebastian Schulz Marketing Manager Europe Jörg Zimmermann Sales Manager Europe Uwe von Renteln Webstar Nutrition Coach

6 06 Rynki wschodzące DOBROBYT I WOLNOŚĆ FINANSOWA WYKORZYSTAJCIE WSCHODZĄCE RYNKI PRZYSZŁOŚCI DLA SIEBIE Zdrowie Wszyscy ludzie chcą być zdrowi, pełni energii i piękni. 300 mld Euro E-Commerce Wszyscy ludzie chcą kupować wygodnie i w korzystnych cenach mld Euro Komunikacja Wszyscy ludzie chcą się szybko i łatwo komunikować. 2 mld ludzi Rynek wschodzący nr 1: Zdrowie Rynek wschodzący nr 2: E-Commerce Rynek wschodzący nr 3: Komunikacja Zdrowie to dzisiaj nic więcej, jak brak chorób. Nowoczesny człowiek chce być aż do późnego wieku zdrowy i wydajny, a przy tym, jeśli to możliwe, także dobrze wyglądać. Rynek produktów prozdrowotnych jest w związku z tym postrzegany jako największy wschodzący rynek przyszłości. Webstar pomaga nowoczesnemu człowiekowi osiągnąć wysoki poziom pełni energii dzięki efektywnemu treningowi. Sprzedaż internetowa stała się w międzyczasie stałą częścią dnia codziennego. Takie firmy, jak Amazon czy Dell są przykładami sukcesu sprzedaży elektronicznej. Zdaniem ekspertów E-Commerce w Europie wzrośnie dziesięciokrotnie ze 100 mld Euro w roku 2006 do mld Euro w roku Przy Vitality Commerce użytkownicy Webstar znajdują wokół tematu zdrowia i stylu życia miliony markowych artykułów znanych na całym świecie producentów w korzystnych cenach, które kupują, testują i jednym kliknięciem mogą polecić swoim przyjaciołom. W dzisiejszych czasach setki milionów ludzi spotykają się w sieciach społecznościowych w celu wymiany opinii i informacji. Powstaje tutaj nowa siła rynku, która niezależnie od klasycznej reklamy i marketingu pływa na decyzje zakupowe w swym bezpośrednim otoczeniu. Ci Social Influencer to opiniotwórcy przyszłości. W Vitality Community Webstar następuje wymiana zdań na temat najbardziej skutecznych porad dotyczących żywienia i sportu, a także najnowszych i polecanych produktów.

7

8 08 Webstar Plattform VITALITY COACHING PROSTA DROGA DO LEPSZEGO ZDROWIA I ENERGII Vitality Coaching We współpracy z Uwe von Renteln, opiekunami baz olimpijskich, doradcami związków sportowych i trenerami odżywiania wielu niemieckich top-atletów powołano do życia Webstar, aby profesjonalnie i długotrwale wspierać klientów WellStar podczas dokonywania zmian ich nawyków żywieniowych. Obecnie Webstar należy do wiodących platform opartych na Internecie w zakresie treningu witalności, gdzie do dyspozycji świadomych zdrowia ludzi znajduje się darmowy, przygotowany przez specjalistów program odżywiania i treningu.

9 VITALITY COMMUNITY DZIELIĆ SIĘ Z INNYMI TYM, CO JEST DOBRE DLA NAS SAMYCH Vitality Community Idąc zgodnie z trendem, że do sieci społecznych przyłącza się coraz więcej ludzi, pod koniec roku 2009 Webstar został rozszerzony o społeczność. Webstar łączy tym samym najnowocześniejszy i najszybszy rodzaj komunikacji z najważniejszą wartością, jaka może powstać pomiędzy ludźmi: z zaufaniem. Energia, zdrowie i styl życia und Lifestyle tworzą wspólny interes, który użytkownicy dzielą obok aktualizacji statusu, raportów o swojej osobistej strategii życiowej, bycia zdrowym i pełnym energii oraz polecania produktów w społeczności. Wspólne akcje i gry społecznościowe wymagają ponadto dzielenia się i polecania poprzez specjalne znaczki i nagrody, które użytkownicy mogą każdego tygodnia zdobywać i wygrywać.

10 10 Webstar Plattform VITALITY COMMERCE KUPOWANIE I POLECANIE WŁASNYCH ULUBIONYCH PRODUKTÓW Społecznościowe zakupy Webstar Codziennie w Internecie polecane są miliony artykułów. Społecznościowe Zakupy Webstar łączą po raz pierwszy na świecie wiarygodne polecenie wśród przyjaciół w sieci społecznościowej z bezpośrednią możliwością generowania z tych poleceń zakupów i obrotów. Za każde zakończone sukcesem polecenie użytkownik otrzymuje bezpośrednie wynagrodzenie. Polecanie własnych ulubionych produktów to nie tylko przyjemność, ale także korzyści finansowe. W sklepach partnerskich Webstar Shopping World znajdują się markowe artykuły w zakresie Uroda & kosmetyki, Biżuteria & akcesoria oraz Sport & moda w atrakcyjnych cenach. Użytkownicy Webstar User odnoszą korzyści zarówno przy zniżkach cen markowych produktów aż do 70%, jak również dzięki atrakcyjnym bonom za ich polecenia produktów. Patentowane narzędzia E-Commerce Użytkownicy Webstar mogą jednym kliknięciem umieszczać produkty i oferty znalezione w sklepach partnerskich Webstar, którymi się interesują na własnej liście poleceń i tym samym przesyłać bezpośrednio do swoich przyjaciół za pomocą Community News Stream. Dzięki systemowi, polecenia mogą obiec cały Internet i trafić do użytkowników posiadających konta np. na Facebooku lub Twitterze.

11 Wirtualna Grupa Zakupowa Webstar 3D Trendem przyszłości są polecenia w czasie rzeczywistym, czyli możliwość jednoczesnego grupowego przeglądania sklepów, wymiany poglądów oraz dokonywania zakupów. Webstar już umożliwia to wspólne innowacyjne zakupowe przeżycie! Wirtualne zakupy z przyjaciółmi rozpoczynają się dla użytkowników Webstar wyborem własnego awatara, przy użyciu którego mogą oni wspólnie oglądać najnowsze markowe produkty w specjalnych pomieszczeniach 3D i kupować je. Dzięki systemowi czata w czasie rzeczywistym (później poprzez telefonię internetową) istnieje możliwość rozmowy z przyjaciółmi i dalszego przekazywania poleceń. Jedyna na całym świecie wirtualna grupa zakupowa Webstar 3D Virtual Group Shopping jest przyszłością wspólnego kupowania w sieci.

12

13 Produkty WellStar 13 MIKROALGI TO CO NAJLEPSZE Z NATURY NA POZIOMIE REKORDU ŚWIATA Green Gold IMUNE Wspaniała kompozycja mikroelementów pozyskiwana z czterech najbardziej wartościowych rodzajów alg, połączona z naturalną astaksantyną, najsilniejszą przeciwutleniającą barierą ochronną komórek na świecie z algi Haematococcus Pluvialis z tysiącami mikroelementów o najwyższej biodostępności z alg Spirulina Platensis, Lithothamnium Calcareum i Chlorella Vulgaris. Z najsilniejszym na świecie antyutleniaczem - astaksantyną oraz pełnią witamin, minerałów, enzymów, pierwiastków śladowych, wtórnych substancji roślinnych oraz istotnych aminokwasów Green Gold IMUNE to Państwa niezbędny produkt prozdrowotny na każdy dzień. Green Gold Pur & Mint Ta zielona skrzynia skarbów naturalnych mikroelementów daje organizmowi ogrom witalności, wydajności i regeneracji. Green Gold MINT zawiera dodatkowo dla świeżego smaku naturalną miętę. Harmoniczny skład mikroelementów czyni Green Gold PUR & MINT bardzo zdrowym i łatwym do spożycia. Green Gold Solar & Lunar Green Gold SOLAR & LUNAR to systematyczne i kompletne zaopatrzenie w witalność dla ludzi, którzy chcą się optymalnie przygotować na dzień, a po wyczerpującym dniu spokojnie ponownie uzupełnić depozyt substancji odżywczych organizmu, z którego uprzednio czerpali.

14 NATURALNA ENERGIA DLA CIAŁA, UMYSŁU I DUSZY Kineto Genio Kineto jest naturalnym napojem energetyzującym z najbardziej wartościowych dostawców bioenergii z natury i dostarcza w sposób długotrwały więcej energii i wytrzymałości podczas pracy, uprawiania sportu i zabawy. Lepsze zaopatrzenie w energię dzięki czarnemu bzowi, bogatemu w witaminę C i wiele minerałów wszystkie substancje, których organizm potrzebuje dla przyspieszonych procesów metabolicznych. Kineto energia przez cały dzień! Praca przy komputerze, bardziej kompleksowa praca, dziesięciokrotnie lepsza komunikacja -XXI wieku wymaga od nas wszystkich coraz więcej: wcześniej liczyła się siła fizyczna, dzisiaj poszukiwana jest siła umysłu! Genio jest naturalnym napojem luksusowym z kombinacji wyszukanych składników i zapewnia wysoką koncentrację przy jednoczesnym odprężeniu mentalnym. Genio dla równowagi fizycznej I umysłowej!

15 Produkty WellStar 15 NATURALNE PIĘKNO VIEWTY DLA WIĘKSZEGO PIĘKNA ZEWNĘTRZNEGO Viewty LC Viewty Caps Viewty LC jest pysznym, niskokalorycznym napojem, którego wysokowartościowe, naturalne biokomponenty dla wymarzonej wagi są aktywne w nocy. Jako napój niskowęglowodanowy Viewty LC zapewnia konieczny dla utraty masy ciała umiarkowany deficyt energii. Podczas fazy redukcji masy ciała Viewty LC może zastąpić kolację. Błonnik dba o uczucie sytości. Zawarte w Viewty LC aktywne w nocy komponenty białkowe jak kazeina wspomagają wyraźną utratę masy ciała. Wysokowartościowe proteiny wielokomponentowe (WPC/MPC) troszczą się o znaczną przemianę materii i wspomagają utratę masy ciała. Kapsułki Viewty Caps to wysokowartościowa kuracja piękności z ekskluzywną kombinacją bio substancji czynnych, zawierających między innymi koniugowany kwas linolowy (CLA). W różnych badaniach dowiedzione zostało, iż CLA napędza szczególnie silnie przemianę tłuszczów oraz w szczególności zmniejszenie udziału tkanki tłuszczowej w organizmie na brzuchu przy jednoczesnej stymulacji wzrostu udziału tkanki mięśniowej.

16 16 WellStar E-Networking PRZYSZŁOŚĆ E-NETWORKINGU PAŃSTWA KLUCZ DO WOLNOŚCI OSOBISTEJ I FINANSOWEJ Od 20 lat branża marketingu bezpośredniego rozwija się dynamicznie na całym świecie. Coraz więcej ludzi decyduje się na samodzielność na tym wschodzącym rynku. W międzyczasie na ten nowy trend biznesowy zdecydowało się na całym świecie 60 milionów ludzi i co miesiąc dołącza ponad 1 milion nowych osób. Jest to tendencja silnie wzrostowa. Niemcy i Europa należą ze swoją siłą nabywczą do kluczowych rynków i oferuje ogromny potencjał wzrostowy. WellStar stał się w międzyczasie pierwszym wyborem dla każdego człowieka, który chce się stać samodzielny w sieci. Odpowiedź każdego, kto szuka prawdziwej alternatywy i zadaje sobie pytania: Gdzie wszystko gra?, Gdzie leży cały koncept, aby długofalowo odnosić sukces?, brzmi: U WellStar. Dlatego też coraz więcej osób na kierowniczych stanowiskach, jak i nowicjuszy decyduje się na dołączenie do WellStar. Szerokie wykształcenie jakościowe Nieodzowne jest posiadanie dobrze przemyślanego i wypróbowanego pod kątem odnoszenia sukcesu konceptu kształcenia, w którym poszukujący wydajności partnerzy są tak szkoleni, aby z aktywnych partnerów stać się osobami na stanowiskach kierowniczych, którzy po określonym czasie całkowicie niezależnie od swoich sponsorów będą mogli prowadzić i tworzyć swoje centra treningowe. Składające się z 4 modułów szkolenie na certyfikowanego e-networkera wraz z dokumentami otrzymuje każdy nowy partner wraz ze swoim zestawem startowym. 4 pojedyncze seminaria jedyne w swoim rodzaju na całym świecie i opatentowane dla WellStar top-trening prowadzony przez top-trenerów przemysłu sieciowego dokładnie 1 dzień teorii miesięcznie dla Państwa przyszłego sukcesu. Nasi trenerzy dowiedli przez lata i dziesięciolecia, iż z sukcesem opanowali biznes w sieci i mogą go dalej przekazać każdemu partnerowi Christian Wiesner, WellStar CEO licencja Webstar (6 miesięcy) najnowocześniejszy trening witalności online najnowocześniejszy Social Networking Online najnowocześniejsze społeczne zakupy online

17 Mają Państwo możliwość samodzielnego decydowania o tym, jaki sukces chcą Państwo odnieść w życiu. Nie czekajcie dłużej! Już czas Państwa czas! Michael Strachowitz, trener networkingu nr 1 w Europie Dostęp do najnowocześniejszych narzędzi online Dzięki Webstar WellStar może sprostać nowej generacji użytkowników sieci! Webstar gwarantuje najprostszą strukturę klientów i partnerów w przemyśle. W sprzedaży do klienta końcowego już dzisiaj ponad osiemdziesiąt procent wszystkich obrotów przepływa w trybie online przez Webstar. Jest to unikalne i skierowane całkowicie w przyszłość przedsięwzięcie w całym przemyśle. Funkcjonujący koncept online oraz narzędzia online pokazują, że dzięki Webstar można łatwiej i szybciej zarabiać pieniądze. Pierwszą licencję Webstar na 6 miesięcy otrzymuje każdy nowy partner wraz ze swoim zestawem startowym także gratis, włącznie z zestawem dokumentów marketingowych. Otrzymane w międzyczasie wyróżnienie europejskiej nagrody innowacyjności Europa-Innovationspreis wskazuje na to, że WellStar z Webstar jest innowacyjnym szczytem całego przemysłu sieciowego. Christian Wiesner, WellStar CEO

18 18 Bony dla klientów STRUKTURA KLIENTA KOŃCOWEGO WŁAŚCIWY FUNDAMENT DLA DOBROBYTU I PEWNEJ PRZYSZŁOŚCI Państwa klienci zamawiają w Webstar w sklepie internetowym przykładowo przynajmniej 2 lub więcej produktów. Przykład prowizji z 1 klientem* Przeciętne zamówienie 4 produktów (0,9 PV) na klienta Produkt Prowizja końcowa PV Green Gold IMUNE 8,33 EUR 0,25 Kineto 7,14 EUR 0,20 Genio 7,14 EUR 0,20 Viewty Caps 8,93 EUR 0,25 Otrzymują Państwo łącznie: 31,54 EUR brutto prowizji końcowej oraz 0,9 PV. Jednocześnie podwyższają Państwo swoje PGV i zarabiają pasywnie na każdym z Państwa osobistych klientów. Przykład prowizji ze stałymi klientami* Przeciętne zamówienie 4 produktów (0,9 PV) na klienta Liczba klientów Obliczenie prowizji Całkowita prowizja 10 własnych klientów = 9,0 PGV x 10% x 90 EUR = 81,00 EUR miesięcznie + 10 wł. kl. x 31,54 EUR = 315,40 EUR miesięcznie = 396,40 EUR miesięcznie 40 własnych klientów = 36,0 PGV x 15% x 90 EUR = 486,00 EUR miesięcznie + 40 wł. kl. x 31,54 EUR = 1.261,60 EUR miesięcznie = 1.747,60 EUR miesięcznie 80 własnych klientów = 72,0 PGV x 20% x 90 EUR = 1.296,00 EUR miesięcznie + 80 wł. kl. x 31,54 EUR = 2.532,20 EUR miesięcznie = 3.819,20 EUR miesięcznie 240 własnych klientów = 216,0 PGV x 30% x 90 EUR = 5.832,00 EUR miesięcznie wł. kl. x 31,54 EUR = 7.569,60 EUR miesięcznie = ,60 EUR miesięcznie * Przeciętne zamówienie czterech produktów (tutaj: Green Gold IMUNE, Kineto, Genio, Viewty Caps). Wartość prowizji na PV = 90 EUR włącznie z VAT. Wszystkie przykłady prowizji podane są z uwzględnieniem podatku VAT.

19 Bony dla klientów 19 WELLSTAR PREFERRED CUSTOMER PROGRAMME KLIENCI PREFEROWANI ODNOSZĄ KORZYŚCI Państwa klienci mogą zamawiać, kiedy chcą, co chcą i jak często chcą. W klubie WellStar Preferred Customer uzyskują profity i cieszą się maksymalną wolnością bez zobowiązań dotyczących utraty wagi lub innych powiązań. Oto jak prosto Państwa klienci staja się WellStar Preferred Customer: 1. W przypadku jednego zamówienia: kupno co najmniej 3 produktów lub osiągnięcie obrotu normalnej ceny o łącznej wysokości 120 Euro. 2. Otrzymanie na to zamówienie obniżonych cen WellStar Preferred Customer Club! 3. Wreszcie wybór, w jaki sposób produkty mają zostać dostarczone: minimalna ilość w zamówieniu: 2 produkty dowolny wybór czasu: samodzielne składanie zamówień w razie potrzeby periodyczne zaopatrywanie: ustalenie rytmu dostaw (co miesiąc, co dwa miesiące lub co kwartał) Klienci WellStar zyskują korzyści w klubie WellStar Preferred Customer Club korzyści specjalne: niskie ceny kupna aż do 25% taniej oraz, zależnie od całkowitej objętości zamówienia, darmowa dostawa produktów.

20 20 Szybki start - kwalifikacja STREAMLINE FASTSTART NOWOŚĆ NA SKALĘ ŚWIATOWĄ W PLANIE WYNAGRODZEŃ WELLSTAR Stwórzcie Państwo 2 do 3 silnych linii w Streamline Faststart i zarabiajcie 300 EUR do EUR w ciągu pierwszych sześciu tygodni.* Przykład struktury i dochodu Państwo A B C 2 linie E1 2x 5 PV x 5% = 45,00 EUR E2 4x 5 PV x 5% = 90,00 EUR E3 8x 5 PV x 10% = 360,00 EUR E4 16x 5 PV x 5% = 360,00 EUR E5 32x 5 PV x 5% = 720,00 EUR E6 64x 5 PV x 15% = 4.320,00 EUR 3 linie E1 3x 5 PV x 5% = 67,00 EUR E2 6x 5 PV x 5% = 135,00 EUR E3 12x 5 PV x 10% = 540,00 EUR E4 24x 5 PV x 5% = 540,00 EUR E5 48x 5 PV x 5% = 1.080,00 EUR E6 96x 5 PV x 15% = 6.480,00 EUR Bonus na szybki start Aż do 5.895,00 EUR Bonus na szybki start Aż do 8.842,50 EUR Szybki vpoziomie 750,00 EUR Szybki start- bonus na poziomie 1.500,00 EUR Całkowity bonus Aż do 6.645,00 EUR Całkowity bonus Aż do ,50 EUR * Okres szybkiego startu = Państwa tydzień startowy + 6 tygodni. Zakończenie tygodnia następuje zawsze w piątek, o godzinie Wszystkie przykłady prowizji podane są z uwzględnieniem podatku VAT.

21 Szybki start - kwalifikacja 21 Państwa korzyści z Streamline Faststart Uzyskują Państwo natychmiast w ciągu 6 tygodniu dochód w wysokości EUR Osiągają Państwo stabilną transakcję ciągłą (= ciągły pasywny dochód) Osiągają Państwo długotrwałe, wysoko opłacalne, stałe poziomy Zarabiają Państwo aż z 6 dynamicznych płaszczyzn Jako nowy partner otrzymują Państwo aż do 400% więcej dochodu Jako sponsor otrzymują Państwo aż do 100% więcej dochodu

22 22 Szybki start - dochód STREAMLINE FASTSTART JUŻ W PIERWSZYCH TYGODNIACH LUKRATYWNE PRZYCHODY WELLSTAR INTERNATIONAL JUNIOR MANAGER PRZYKŁADOWY DOCHÓD JUNIOR MANAGER 2 / 5 PV E1: 2x 5 PV x 5% = 45,00 EUR E2: 4x 5 PV x 5% = 90,00 EUR 15 PV 15 PV Bonus na szybki start Szybki start bonus na poziomie Całkowity bonus = 135,00 EUR = 200,00 EUR = 335,00 EUR MANAGER PRZYKŁADOWY DOCHÓD WELLSTAR INTERNATIONAL MANAGER E1: 2x 5 PV x 5% = 45,00 EUR 5 PV E2: 4x 5 PV x 5% = 90,00 EUR E3: 6x 5 PV x 10% = 270,00 EUR 30 PV 30 PV Bonus na szybki start Szybki start bonus na poziomie Całkowity bonus = 405,00 EUR = 300,00 EUR = 705,00 EUR Wszystkie przykłady prowizji podane są z uwzględnieniem podatku VAT.

23 Szybki start - dochód 23 DIRECTOR PRZYKŁADOWY DOCHÓD E1: 2x 5 PV x 5% = 45,00 EUR E2: 4x 5 PV x 5% = 90,00 EUR E3: 8x 5 PV x 10% = 360,00 EUR WELLSTAR INTERNATIONAL E4: 6x 5 PV x 5% = 135,00 EUR EXECUTIVE DIRECTOR E4: 16x 5 PV x 5% = 360,00 EUR 5 PV E5: 32x 5 PV x 5% = 720,00 EUR E6: 64x 5 PV x 15% = 4.320,00 EUR 50 PV 50 PV Bonus na szybki start Szybki start bonus na poziomie Całkowity bonus = 630, ,00 EUR = 750,00 EUR = 1.380, ,00 EUR REGIONAL DIRECTOR PRZYKŁADOWY DOCHÓD E1: 3x 5 PV x 5% = 67,00 EUR E2: 6x 5 PV x 5% = 135,00 EUR E3: 12x 5 PV x 10% = 540,00 EUR E4: 24x 5 PV x 5% = 540,00 EUR E5: 15x 5 PV x 5% = 375,00 EUR WELLSTAR INTERNATIONAL REGIONAL DIRECTOR 5 PV E5: 48x 5 PV x 5% = 1.080,00 EUR E6: 96x 5 PV x 15% = 6.480,00 EUR 100 PV 100 PV 100 PV Bonus na szybki start Szybki start bonus na poziomie Całkowity bonus = 1.657, ,50 EUR = 1.500,00 EUR = 3.157, ,50 EUR

24 WELLSTAR INTERNATIONAL WELLSTAR INTERNATIONAL WELLSTAR INTERNATIONAL WELLSTAR INTERNATIONAL 24 Plan etapowy PLAN WYNAGRODZEŃ WELLSTAR WYSOCE LUKRATYWNY NA WSZYSTKICH POZIOMACH Z ZAPEWNIENIEM OPTYMALNEGO BEZPIECZEŃSTWA DZIĘKI STABILNYM WYNAGRODZENIOM FASTSTART T R A I N E E JUNIOR MANAGER MANAGER EXECUTIVE DIRECTOR VP TR JM M D Kwalifikacja w jednym miesiącu w BV 1 PGV 2x aktywne VP á 5 BV 2x aktywne VP á 15 BV 2x aktywne VP á 30 BV 1x aktywne M á min. 50 BV + 50 Reszta HSP do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% E1 5% 5% 5% 5% 10%** 10%** E2 5% 5% 5% 5% 5% 5% E3 10% 5% 5% 5% 5% E4 E5 E6 E7 E8 E9 E10 5% 5% 15% 5% 10% 10% 5% Faststart Cash 200 EUR 300 EUR 750 EUR Europa Pool Founder Pool Founder Cash-Bonus Car Programm 3% 0,5% Wszystkie przykłady prowizji włącznie z podatkiem VAT ** od managera przy 10 liniach po 1 OrgaPV

25 Plan etapowy 25 Każdy partner ze swoimi klientami tworzy jedną płaszczyznę przynajmniej z 1 PVG. Nieaktywne płaszczyzny są przekształcane w płaszczyzny aktywne! Bonusy dla płaszczyzny wypłacane są na rzecz partnerów na tym samym lub wyższym poziomie! Bonus dla płaszczyzny wypłacany jest z aktywnym statusem od 1 PGV dla dostępnych partnerów! Prosta kwalifikacja = możliwość wysokiego i stabilnego dochodu dla Państwa! WELLSTAR INTERNATIONAL WELLSTAR INTERNATIONAL WELLSTAR INTERNATIONAL WELLSTAR INTERNATIONAL S E N I O R D I R E C TO R REGIONAL DIRECTOR NATIONAL DIRECTOR PRESIDENT SD RD ND P A CA DCA TCA Przez trzy kolejne miesiące 1x aktywne M á 50 BV + 50 Reszta 3x aktywne D á 50 BV 5x aktywne D á 50 BV 7x aktywne D á 50 BV 9x aktywne D á 50 BV 12x aktywne D á 50 BV 18x aktywne D á 50 BV 24x aktywne D á 50 BV do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% 10%** 10%** 10%** 10%** 10%** 10%** 10%** 10%** 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 10% 10% 10% 10% 5% 5% 5% 5% 10% 10% 10% 10% 10% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 10% 10% 10% 10% 5% 5% 10% 10% 10% 10% 2% 2% 10% 10% 10% 2% 2% 2% 2% 2% 2% 2% EUR 3% 5% 7% 8% 5% 10% 10,5% 11% 0,5% 1,0% 1,3% 1,6% 1,9% 2,3% 2,8% 3,5% EUR EUR EUR EUR EUR EUR EUR Smart CLK SLK CLK Cabrio klasy S klasy SL SLS AMG SLR Kwalifikacja od młodszego managera do dyrektora: 1 PGV + 2 E1 lub 1 PGV + 2 EKPV, dla poziomu Kwalifikacja od starszego dyrektora do Triple Crown Ambassador: 1 PGV + 4 E1 lub 1 PGV + 4 EKPV, dla poziomu 4-10

26 26 Program uczestnictwa partnerów WELLSTAR EUROPAPOOL PAŃSTWA UCZESTNICTWO W OGÓLNOEUROPEJSKIM OBROCIE WELLSTAR W Europapool (puli europejskiej) firmy WellStar co miesiąc wypłaca się dla top liderów na różnych płaszczyznach kwoty między 3% do 11% na rzecz wszystkich obrotów. W ten sposób także nowi partnerzy uzyskują szybko miesięczne bonusy z ekstra puli do kwoty Euro. Na wyższych etapach osiągane są bonusy puli Euro do Euro miesięcznie. Zakwalifikuj się od poziomu dyrektora dodatkowo na 11% europejskich obrotów WellStar. (5,5% pula krajowa + 5,5% Europapool-pula europejska).* Pozycja Kwalifikacja Udział w puli* Director z min. 50 PV z linii PV z linii pozostałych = 3% Pool Regional Director 3 aktywne DIR z min 50 PV + 2% = 5% Pool National Director 5 aktywne DIR z min 50 PV + 2% = 7% Pool President 7 aktywne DIR z min 50 PV + 1% = 8% Pool Ambassador 9 aktywne DIR z min 50 PV + 1% = 9% Pool Crown Ambassador 12 aktywne DIR z min 50 PV + 1% = 10% Pool Double Crown Ambassador 18 aktywne DIR z min 50 PV + 0,5% = 10,5% Pool Triple Crown Ambassador 24 aktywne DIR z min 50 PV + 0,5% = 11% Pool * Udziały w puli są wypłacane miesięcznie i zakładają aktywny status (1 PGV + 4 E1 nowy lub 1 PGV + 4 EK PV). Kwalifikacje szczegółowe ujęte w pełnym planie wynagrodzenia w WellStar Backoffice (Downloadcenter).

27 Program uczestnictwa partnerów 27

28 28 Program uczestnictwa partnerów WELLSTAR FOUNDERPOOL LUKRATYWNE I EKSKLUZYWNE UCZESTNICTWO W FIRMIE WELLSTAR W puli Founderpool wypłacanych jest łącznie 4% dodatkowo do grupy pierwszych 2 do 1000 partnerów, którzy osiągają różne poziomy typu top w planie wynagrodzenia WellStar. Jeśli osiągnięta zostanie maksymalna liczba, pula jest zamykana i zarabiają tylko osoby o kwalifikacji "Founder" w najbardziej ekskluzywnym klubie świata przez cały okres istnienia obrotów na rzecz WellStar. Dodatkowo do 2012 w programie Founder Cash-Bonus wypłacane są jednorazowo bonusy gotówkowe do Euro. Filozofia założycieli (Founder) Chcemy wszystkim partnerom w pulach uświadomić, że współuczestniczyli w znaczący sposób w WellStar. WellStar finansuje się z własnych środków i jest w pełni niezależne finansowo. Naszych zysków nie dzielimy z żadnym bankiem i z żadnym inwestorem zewnętrznym. Dzielimy nasz sukces oraz nasze zyski wyłącznie z naszymi top liderami w puli europejskiej oraz puli założycieli. Postrzegamy oraz traktujemy naszych top liderów jak współwłaścicieli, ponieważ wspólnie budujemy WellStar oraz Webstar i odpowiednio wspólnie korzystamy z osiągniętych sukcesów. Christian Wiesner, WellStar CEO

29 Program uczestnictwa partnerów 29 Poziom założycieli Cash-Bonus* Stopień procentowy Miejsca TCA EUR 3,5 2 DCA EUR 2,8 3 CA EUR 2,3 5 A EUR 1,9 10 P EUR 1,6 20 NAT. DIR EUR 1,3 50 REG. DIR EUR 1,0 100 SEN. DIR. 0,5 500 Klub 100 ** 0, * Wskazówka: Aby uzyskać Cash-Bonus konieczne jest zakwalifikowanie się do grudnia 2012 w obrębie liczby kwalifikujących na wyznaczone poziomy jako jedna z pierwszych osób. ** Kwalifikacja poziom założycieli Klub 100 : 100 dostarczonych umów z klientami końcowymi WPCC oraz 20 aktywnych klientów końcowych przez 12 miesięcy jednego roku.

30 30 Programy Car WELLSTAR PROGRAM CAR MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO I SWOBODA Z DWIEMA DOBRYMI GWIAZDAMI W EUROPIE Prosimy wybrać z programu pojazdów firmowych Wellstar Państwa kategorie i zakwalifikować się dzięki temu na wymarzony pojazd. To zupełnie proste Państwo jadą - my płacimy!* Pozycja Kwalifikacja** Pojazd firmowy DIR. 200 OrgaPV Webstar Smart REG. DIR. 500 OrgaPV Webstar Mercedes CLK NAT. DIR OrgaPV Webstar Mercedes SLK P OrgaPV Webstar Mercedes klasy E lub CLK Cabrio A OrgaPV Webstar Mercedes klasy S CA OrgaPV Webstar Mercedes SL DCA OrgaPV Webstar Mercedes SLS AMG TCA Orga PV Webstar Mercedes McLaren SLR * Szczegóły, program Wellstar Car pod adresem ** 50% objętości kwalifikacyjnej z najsilniejszej linii przez 3 kolejne miesiące na miesiąc. Dalsze kryteria kwalifikacji według planu poziomów strony 24-25

31 WellStar Master University 31 WELLSTAR MASTER UNIVERSITY SEE THE VISION & FEEL THE SPIRIT Dla wszystkich liderów WellStar, którzy chcą osiągnąć najwyższe poziomy w planie założycieli, ten trening dla milionerów jest absolutną koniecznością. Skorzystaj z tygodnia pod palmami, który zmieni twoje życie - z ekskluzywnymi szkoleniami, które poprowadzą WellStar CEO Christian Wiesner oraz trener sieciowy nr 1 Michaelem Strachowitzem. Przeszkolimy Państwa gruntownie pod kątem osiągania najwyższych szczebli!

32 Przekazane przez: WellStar GmbH & Co. KG Charlottenstraße 4 / Berlin Tel: +49 (0) Fax: +49 (0) Art.-Nr

WellStar Vision 2020 plan wynagrodzeń

WellStar Vision 2020 plan wynagrodzeń WellStar Vision 2020 plan wynagrodzeń 08.2014 / I Witamy w WellStar Światowy lider w Bionic Your Activation Systems: BYAS. Światowy lider w Social Club Selling: SCS. Chcemy pomóc wszystkim ludziom, by

Bardziej szczegółowo

KATALOG MARKETINGOWY

KATALOG MARKETINGOWY KATALOG MARKETINGOWY MYŚL pozytywnie UFAJ swoim możliwościom WIERZ w marzenia MIEJ ODWAGĘ, by je realizować 01 02 03 Firma /str. 5 Kariera /str. 21 Lou Pre International to stabilna firma, która oferuje

Bardziej szczegółowo

VI. OPIS DZIAŁALNOŚCI BIZNESOWEJ

VI. OPIS DZIAŁALNOŚCI BIZNESOWEJ 26 Wartość kredytów brutto udzielonych przez Grupę na dzień 31 grudnia 2014 r. wyniosła 45.501 mln zł. Kredyty dla Klientów segmentu detalicznego wyniosły 32.018 mln zł i stanowiły 70% całkowitej wartości

Bardziej szczegółowo

Znani liderzy radzą, jak wybrać firmę MLM dla siebie! Nie tylko prawo przyciągania. Daniel Konieczny o Bobie Proctorze WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU

Znani liderzy radzą, jak wybrać firmę MLM dla siebie! Nie tylko prawo przyciągania. Daniel Konieczny o Bobie Proctorze WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU Cena 19,90 PLN (w tym podatek VAT) Nr 8 / 2013 Nie tylko prawo przyciągania Daniel Konieczny o Bobie Proctorze Właściciel firmy Seminars 4 Success przedstawia czytelnikom Managera

Bardziej szczegółowo

Pierwsza obejmująca całą Europę ocena cyklu życia opakowań mleka UHT

Pierwsza obejmująca całą Europę ocena cyklu życia opakowań mleka UHT Numer 02 /12 Pierwsza obejmująca całą Europę ocena cyklu życia opakowań mleka UHT Opakowanie kartonowe Butelka PET Butelka HDPE Nota redakcyjna Szanowni Czytelnicy, w niniejszym numerze naszego magazynu

Bardziej szczegółowo

Discover WellStar. Success Planer. Modul 1 WellStar Faststart. Uwolnij swój potencjał

Discover WellStar. Success Planer. Modul 1 WellStar Faststart. Uwolnij swój potencjał Discover WellStar Success Planer Uwolnij swój potencjał Modul 1 WellStar Faststart Tak, uda Ci się! Witam, To zaszczyt, że mogę Cię powitać w WellStar, firmie która jest światowym liderem w Bionicznej

Bardziej szczegółowo

od redakcji Drodzy Liderzy, Dystrybutorzy, Konsultanci

od redakcji Drodzy Liderzy, Dystrybutorzy, Konsultanci 3 od redakcji Drodzy Liderzy, Dystrybutorzy, Konsultanci Przed Wami 60 stron czasopisma Alterbusiness.info w nowym, oryginalnym layoucie. Jest o czym czytać, zapewniam tym bardziej, że tegoroczne przedwiośnie

Bardziej szczegółowo

Alternatywne i innowacyjne sposoby dostarczania informacji przedsiębiorstwom

Alternatywne i innowacyjne sposoby dostarczania informacji przedsiębiorstwom PROGRAM WSPIERANIA BIZNESU MŚP-DOSKONAŁOŚĆ BUSINESS SUPPORT PROGRAM SME-EXCELLENCE /Tłumaczenie robocze/ MATERIAŁ SZKOLENIOWY: Alternatywne i innowacyjne sposoby dostarczania informacji przedsiębiorstwom

Bardziej szczegółowo

ABC. CZŁONKA i KONSULTANTA FINCLUBU. www.finclub.pl

ABC. CZŁONKA i KONSULTANTA FINCLUBU. www.finclub.pl ABC CZŁONKA i KONSULTANTA FINCLUBU www.finclub.pl Spis treści WSTĘP s.3 Wstęp MLM w Finclubie s.4 Misja, wizja, wartości s.6 PREZENTACJA FINCLUBU s.7 Historia firmy s.7 Asortyment Finclubu s.8 Punkty Ekspozycyjne

Bardziej szczegółowo

w w w.erp.comarch.pl Nr 1/2010

w w w.erp.comarch.pl Nr 1/2010 w w w.erp.comarch.pl Nr 1/2010 Rynek docenia sprawdzone strategie Napływające ze światowych rynków informacje zwiastują ożywienie gospodarcze. Comarch wychodzi z kryzysu gospodarczego o krok przed konkurencją.

Bardziej szczegółowo

BIZNES FIRMA NOWOCZESNA. Bezpieczna poczta. Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18. Media społecznościowe

BIZNES FIRMA NOWOCZESNA. Bezpieczna poczta. Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18. Media społecznościowe BIZNES benchmark magazyn #7 / 06 / 2014 Wykorzystanie technologii GPS w firmach s. 25 Bezpieczna poczta Czego nie trzymać w swojej skrzynce s. 6 Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18 Media

Bardziej szczegółowo

Podążając Za Wartością

Podążając Za Wartością Połączony Świat Podążając Za Wartością europejscy konsumenci migrują do mediów internetowych The Boston Consulting Group (BCG) jest globalną firmą doradczą oraz światowym liderem w dziedzinie strategii

Bardziej szczegółowo

MobileReseller. Polska. Wejście światowego giganta. Platforma wiedzy o rynku mobilnym. Otwarte podejście do NFC

MobileReseller. Polska. Wejście światowego giganta. Platforma wiedzy o rynku mobilnym. Otwarte podejście do NFC MIESIĘCZNIK Numer 4/2011 (9) www.mobilereseller.pl cena: 5 zł ( w tym 8% VAT ) GSM Telco IT GPS MobileReseller Polska Platforma wiedzy o rynku mobilnym Rozmowa z Tadeuszem Woronowiczem, Poland Country

Bardziej szczegółowo

Innowacje. Sztuczna inteligencja. Business Intelligence. Przy wigilijnym stole. Czasopismo dla Klientów Raben Group

Innowacje. Sztuczna inteligencja. Business Intelligence. Przy wigilijnym stole. Czasopismo dla Klientów Raben Group autoportret Czasopismo dla Klientów Raben Group grudzień / 2014 www.raben-group.com / www.freshlogistics.com.pl Innowacje Różne oblicza rozwiązań zmieniających świat Sztuczna inteligencja na dłoni 8 13

Bardziej szczegółowo

Tytu³: CRM. Zarz¹dzanie kontaktami z klientami Autor: Agnieszka Dejnaka ISBN: 83-7197-864-2 Liczba stron: 186

Tytu³: CRM. Zarz¹dzanie kontaktami z klientami Autor: Agnieszka Dejnaka ISBN: 83-7197-864-2 Liczba stron: 186 Tytu³: CRM. Zarz¹dzanie kontaktami z klientami Autor: Agnieszka Dejnaka ISBN: 83-7197-864-2 Liczba stron: 186 Firma dzia³aj¹ca w realiach pocz¹tku XXI wieku staje przed wieloma wyzwaniami. Jednym z nich

Bardziej szczegółowo

cash MAnAGeMenT SpoSóB na optymalizację kosztów

cash MAnAGeMenT SpoSóB na optymalizację kosztów NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z RZECZPOSPOLITĄ Finansowanie Potrzeby, możliwości, instrumenty Kontrola należności Ochrona przepływów gotówkowych Analiza płynności Zbadaj kondycję Twojej

Bardziej szczegółowo

Działamy po to, by chronić Wasze zdrowie

Działamy po to, by chronić Wasze zdrowie Działamy po to, by chronić Wasze zdrowie Polska Grupa Farmaceutyczna Raport Roczny 2007 PGF Raport Roczny 2007 1 Budujemy wartość dla akcjonariuszy Notowania akcji PGF na Giełdzie Papierów Wartościowych

Bardziej szczegółowo

6kroków. programy. lojalności

6kroków. programy. lojalności NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z RZECZPOSPOLITĄ Wydatki rosną Firmy inwestują w marketing bezpośredni Karty kredytowe Dostępne nie tylko w bankach Różne branże Każda może budować lojalność

Bardziej szczegółowo

MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ

MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ AGORA EUROPE II - WSPÓLNY ZINTEGROWANY SYSTEM E- LEARNINGOWY W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA WSPOMAGAJĄCY ROZWÓJ ZAWODOWYCH UMIEJĘTNOŚCI KONKURENCYJNYCH W HANDLU MIEJSKIM

Bardziej szczegółowo

www.agora-eu.org MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ 2011-1-DE2-LEO05-07994 AGORA EUROPE II - WSPÓLNY

www.agora-eu.org MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ 2011-1-DE2-LEO05-07994 AGORA EUROPE II - WSPÓLNY MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ AGORA EUROPE II - WSPÓLNY ZINTEGROWANY SYSTEM E- LEARNINGOWY W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA WSPOMAGAJĄCY ROZWÓJ ZAWODOWYCH UMIEJĘTNOŚCI KONKURENCYJNYCH W HANDLU MIEJSKIM

Bardziej szczegółowo

Jaka jest ich. tajemnica sukcesu? Ochrona prawna przed atakami internetowymi firmy MLM WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU. czytaj na str.

Jaka jest ich. tajemnica sukcesu? Ochrona prawna przed atakami internetowymi firmy MLM WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU. czytaj na str. WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU Cena 19,90 PLN (w tym podatek VAT) Nr 7 / 2013 www.rankingmlm.pl Jaka jest ich tajemnica sukcesu? czytaj na str. 8 Raport branżowy Kompetencje lidera MLM Daniel Kubach, dr Adam

Bardziej szczegółowo

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji. Raport Dobrych Praktyk CSR

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji. Raport Dobrych Praktyk CSR Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji Raport Dobrych Praktyk CSR Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji Raport Dobrych Praktyk CSR spis treści Wstęp List Prezesa Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji

Bardziej szczegółowo

RAPORT ROCZNY 2010. Od 20 lat dbamy o Twoje zdrowie

RAPORT ROCZNY 2010. Od 20 lat dbamy o Twoje zdrowie RAPORT ROCZNY 2010 Od 20 lat dbamy o Twoje zdrowie KLUCZOWE DANE FINANSOWE GRUPY KAPITAŁOWEJ PGF ZA LATA 20062010 2006 2007 2008 2009 2010 RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT Przychody ze sprzedaży mln zł 4 007,6

Bardziej szczegółowo

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Małe i średnie przedsiębiorstwa MAGAZYN KLIENTÓW PKO BANKU POLSKIEGO NUMER 1 (78) 2013 ISSN 1506 0977 Małe i średnie przedsiębiorstwa Szybką ścieżką do rozwoju OFERTA NA MIARĘ WIĘCEJ NIŻ BANK Niezależnie od tego, czy firma powstała z

Bardziej szczegółowo

RAPORT mgenerator.pl HANDEL MOBILNY W PRAKTYCE. mgenerator.pl. praktycy.com 2. EDYCJA RAPORTU NA TEMAT RYNKU M-COMMERCE W POLSCE, UE I USA

RAPORT mgenerator.pl HANDEL MOBILNY W PRAKTYCE. mgenerator.pl. praktycy.com 2. EDYCJA RAPORTU NA TEMAT RYNKU M-COMMERCE W POLSCE, UE I USA RAPORT mgenerator.pl 2014 HANDEL MOBILNY W PRAKTYCE 2. EDYCJA RAPORTU NA TEMAT RYNKU M-COMMERCE W POLSCE, UE I USA AUTOR mgenerator.pl.. BADANIA praktycy.com PARTNER STRATEGICZNY Piotr Krawiec Prezes

Bardziej szczegółowo

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper Nowa generacja rozwiązań ERP Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper nowa generacja rozwiązań ERP Styczeń 2010 Wstęp Rozwój rozwiązań

Bardziej szczegółowo

DOSSIER Polska internetowa

DOSSIER Polska internetowa SPIS TREŚCI wrzesień 2011 WYDARZENIA Inqbe sprzedało akcje Iplex.pl najpopularniejszy T-mobile ekstraklasa w cyfrowym polsacie Firefox pierwszy Xevin Investment inwestuje FELIETON Szklarniowa hodowla G+wolucja

Bardziej szczegółowo

Kurier Nr 2 (20) 2006

Kurier Nr 2 (20) 2006 Kurier Nr 2 (20) 2006 Tetra Pak na rzecz walki z osteoporozą Klucz do sukcesu w branży mleczarskiej Wielki powrót Tetra Classic Aseptic 3 6-7 10-11 Pij więcej mleka! Mleko i produkty mleczne są bez wątpienia

Bardziej szczegółowo

Kluczowe informacje, jak je znaleźć?

Kluczowe informacje, jak je znaleźć? Kluczowe informacje, jak je znaleźć? Nowoczesne rozwiązania biznesowe do planowania i budżetowania, analiz i raportowania, sprawozdawczości i kontrolingu. CUSTOM PUBLISHING Advertising Supplement IBM Kluczowe

Bardziej szczegółowo

Pomysł na biznes Kreatywny

Pomysł na biznes Kreatywny Pomysł na biznes Kreatywny przedsiębiorca Pomysł na biznes redakcja naukowa recenzenci dr Sławomir Jarka dr Andrzej Filipowicz dr Anna Marianowska prof. dr hab. Janina Sawicka Kreatywny przedsiębiorca

Bardziej szczegółowo