NOWA PRZYSZŁOŚĆ Z WELLSTAR Państwa osobisty program sukcesu WellStar

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "NOWA PRZYSZŁOŚĆ Z WELLSTAR Państwa osobisty program sukcesu WellStar"

Transkrypt

1 NOWA PRZYSZŁOŚĆ Z WELLSTAR Państwa osobisty program sukcesu WellStar 2011

2 02 WellStar - Fakty WELLSTAR MIĘDZYNARODOWO Z WIZJAMI DO SUKCESU Przedsiębiorstwo rodzinne na międzynarodowym kursie do sukcesu WellStar założona została przez Christiana Wiesnera, eksperta marketingu bezpośredniego o międzynarodowym doświadczeniu oraz przez dr Keywan Grashoff, lekarkę medycyny naturalnej oraz medycyny żywienia. Oboje oni mieli wizję, aby wszyscy ludzie, także ci mniej zamożni, mieli możliwość zdrowego życia. Miliony sprzedanych produktów Wellness Na bazie mikroalg rozpoczęto w roku 2004 produkcję i zbyt suplementów diety. Po wprowadzeniu szeregu innowacji produkcyjnych portfolio produktu WellStar zawierało doskonałe produkty z linii Natural Vitality, Natural Beauty oraz Natural Energy.

3 WellStar - Fakty 03 Ponad aktywnych partnerów dystrybucyjnych sprzedało dotychczas produkty WellStar w milionowych ilościach w wielu krajach europejskich, między innymi w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Węgrzech oraz w Rumunii. Całkowity obrót WellStar wynosi ponad 100 milionów Euro. W europejskiej siedzibie głównej w Berlinie, znajdującej się w historycznym otoczeniu Checkpoint Charlie i Placu Poczdamskiego pracuje dzisiaj sześćdziesięcioosobowy zespół. Aby zapewnić profesjonalną obsługę klientów i partnerów na rynkach wschodnioeuropejskich, WellStar prowadzi w najlepszym rejonie Budapesztu regionalną siedzibę główną dla Europy Wschodniej. W połączeniu ze znajdującym się w Budapeszcie magazynem centralnym zapewnia ona możliwie najkrótszy czas zaopatrywania klientów i partnerów firmy na terenie Europy Wschodniej. Platforma online Webstar Aby profesjonalnie i długoterminowo wspierać klientów WellStar podczas zmiany zwyczajów żywieniowych, w Internecie ruszyła platforma vitalcoachingowa Webstar. Dzisiaj Webstar reprezentuje strategiczne centrum WellStar. Internetowy biznes Wellstar ewoluował z dawnego, internetowego narzędzia utrzymującego klienta do rangi innowacyjnego nośnika całego przedsiębiorstwa. Webstar jako baza online Wellstar, został specjalistą Social- Media-Commmerce. Wszystkie narzędzia typu Social- Shopping wchodzące w skład platformy Webstar zostały międzynarodowo opatentowane. Największy europejski magazyn o marketingu bezpośrednim, Netcoo wyróżnił Webstar pod koniec roku 2010 europejską nagrodą w konkursie innowacyjności Europa-Innovationspreis jako najlepsze przedsiębiorstwo typu E-Commerce. Internacjonalizacja Webstar jest obecnie dostępna w języku niemieckim, angielskim, węgierskim i włoskim. Dalsze wersje językowe są przygotowywane. Tylko w Europie Webstar oferuje w ten sposób ponad 500 milionom potencjalnych użytkowników darmowe użytkowanie portalu obojętnie, czy spotykają sie oni tylko we wspólnocie internetowej, korzystają z vitalcoachingu, oszczędzają podczas zakupów czy chcą w ten sposób zarobić pieniądze.

4 04 WellStar - Fakty ZARZĄD WELLSTAR 100 LAT DOŚWIADCZENIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Christian Wiesner Założyciel firmy i dyrektor generalny WellStar posiada 20 lat doświadczenia najwyższego poziomu w sprzedaży bezpośredniej i marketingu bezpośrednim. Dr. Keywan Grashoff Współzałożycielka firmy i dyrektor generalna WellStar praktykuje od 40 lat jako lekarz specjalista medycyny naturalnej oraz medycyny żywienia i jest lekarzem orzecznikiem Federalnego Zakładu Ubezpieczeń dla pracowników umysłowych. Oliver Tim Hänel General Manager Europe (główny dyrektor operacyjny) posiada 15 lat europejskiego doświadczenia Top- Management u liderów światowego rynku w branży wydawniczej. Sebastian Schulz Marketing Manager Europe dysponuje ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym w kierownictwie marketingowym u liderów europejskiego rynku w branży Fitness & Vitality. Jörg Zimmermann Sales Manager Europe dysponuje ponad 17-letnim doświadczeniem w marketingu sieciowym, dla licznych koncernów europejskich i amerykańskich pozyskał i troszczył się o łącznie ponad partnerów. Uwe von Renteln Coach Webstar Nutrition jest dyplomowanym doradcą żywieniowym i od 10 lat trenerem żywieniowym licznych niemieckich drużyn narodowych, mistrzów świata i zwycięzców olimpijskich.

5 WellStar - Fakty 05 Christian Wiesner Założyciel & dyrektor generalny Dr. Keywan Grashoff Współzałożyciel & dyrektor ds. bezpieczeństwa Oliver Tim Hänel General Manager Europe (główny dyrektor operacyjny) Sebastian Schulz Marketing Manager Europe Jörg Zimmermann Sales Manager Europe Uwe von Renteln Webstar Nutrition Coach

6 06 Rynki wschodzące DOBROBYT I WOLNOŚĆ FINANSOWA WYKORZYSTAJCIE WSCHODZĄCE RYNKI PRZYSZŁOŚCI DLA SIEBIE Zdrowie Wszyscy ludzie chcą być zdrowi, pełni energii i piękni. 300 mld Euro E-Commerce Wszyscy ludzie chcą kupować wygodnie i w korzystnych cenach mld Euro Komunikacja Wszyscy ludzie chcą się szybko i łatwo komunikować. 2 mld ludzi Rynek wschodzący nr 1: Zdrowie Rynek wschodzący nr 2: E-Commerce Rynek wschodzący nr 3: Komunikacja Zdrowie to dzisiaj nic więcej, jak brak chorób. Nowoczesny człowiek chce być aż do późnego wieku zdrowy i wydajny, a przy tym, jeśli to możliwe, także dobrze wyglądać. Rynek produktów prozdrowotnych jest w związku z tym postrzegany jako największy wschodzący rynek przyszłości. Webstar pomaga nowoczesnemu człowiekowi osiągnąć wysoki poziom pełni energii dzięki efektywnemu treningowi. Sprzedaż internetowa stała się w międzyczasie stałą częścią dnia codziennego. Takie firmy, jak Amazon czy Dell są przykładami sukcesu sprzedaży elektronicznej. Zdaniem ekspertów E-Commerce w Europie wzrośnie dziesięciokrotnie ze 100 mld Euro w roku 2006 do mld Euro w roku Przy Vitality Commerce użytkownicy Webstar znajdują wokół tematu zdrowia i stylu życia miliony markowych artykułów znanych na całym świecie producentów w korzystnych cenach, które kupują, testują i jednym kliknięciem mogą polecić swoim przyjaciołom. W dzisiejszych czasach setki milionów ludzi spotykają się w sieciach społecznościowych w celu wymiany opinii i informacji. Powstaje tutaj nowa siła rynku, która niezależnie od klasycznej reklamy i marketingu pływa na decyzje zakupowe w swym bezpośrednim otoczeniu. Ci Social Influencer to opiniotwórcy przyszłości. W Vitality Community Webstar następuje wymiana zdań na temat najbardziej skutecznych porad dotyczących żywienia i sportu, a także najnowszych i polecanych produktów.

7

8 08 Webstar Plattform VITALITY COACHING PROSTA DROGA DO LEPSZEGO ZDROWIA I ENERGII Vitality Coaching We współpracy z Uwe von Renteln, opiekunami baz olimpijskich, doradcami związków sportowych i trenerami odżywiania wielu niemieckich top-atletów powołano do życia Webstar, aby profesjonalnie i długotrwale wspierać klientów WellStar podczas dokonywania zmian ich nawyków żywieniowych. Obecnie Webstar należy do wiodących platform opartych na Internecie w zakresie treningu witalności, gdzie do dyspozycji świadomych zdrowia ludzi znajduje się darmowy, przygotowany przez specjalistów program odżywiania i treningu.

9 VITALITY COMMUNITY DZIELIĆ SIĘ Z INNYMI TYM, CO JEST DOBRE DLA NAS SAMYCH Vitality Community Idąc zgodnie z trendem, że do sieci społecznych przyłącza się coraz więcej ludzi, pod koniec roku 2009 Webstar został rozszerzony o społeczność. Webstar łączy tym samym najnowocześniejszy i najszybszy rodzaj komunikacji z najważniejszą wartością, jaka może powstać pomiędzy ludźmi: z zaufaniem. Energia, zdrowie i styl życia und Lifestyle tworzą wspólny interes, który użytkownicy dzielą obok aktualizacji statusu, raportów o swojej osobistej strategii życiowej, bycia zdrowym i pełnym energii oraz polecania produktów w społeczności. Wspólne akcje i gry społecznościowe wymagają ponadto dzielenia się i polecania poprzez specjalne znaczki i nagrody, które użytkownicy mogą każdego tygodnia zdobywać i wygrywać.

10 10 Webstar Plattform VITALITY COMMERCE KUPOWANIE I POLECANIE WŁASNYCH ULUBIONYCH PRODUKTÓW Społecznościowe zakupy Webstar Codziennie w Internecie polecane są miliony artykułów. Społecznościowe Zakupy Webstar łączą po raz pierwszy na świecie wiarygodne polecenie wśród przyjaciół w sieci społecznościowej z bezpośrednią możliwością generowania z tych poleceń zakupów i obrotów. Za każde zakończone sukcesem polecenie użytkownik otrzymuje bezpośrednie wynagrodzenie. Polecanie własnych ulubionych produktów to nie tylko przyjemność, ale także korzyści finansowe. W sklepach partnerskich Webstar Shopping World znajdują się markowe artykuły w zakresie Uroda & kosmetyki, Biżuteria & akcesoria oraz Sport & moda w atrakcyjnych cenach. Użytkownicy Webstar User odnoszą korzyści zarówno przy zniżkach cen markowych produktów aż do 70%, jak również dzięki atrakcyjnym bonom za ich polecenia produktów. Patentowane narzędzia E-Commerce Użytkownicy Webstar mogą jednym kliknięciem umieszczać produkty i oferty znalezione w sklepach partnerskich Webstar, którymi się interesują na własnej liście poleceń i tym samym przesyłać bezpośrednio do swoich przyjaciół za pomocą Community News Stream. Dzięki systemowi, polecenia mogą obiec cały Internet i trafić do użytkowników posiadających konta np. na Facebooku lub Twitterze.

11 Wirtualna Grupa Zakupowa Webstar 3D Trendem przyszłości są polecenia w czasie rzeczywistym, czyli możliwość jednoczesnego grupowego przeglądania sklepów, wymiany poglądów oraz dokonywania zakupów. Webstar już umożliwia to wspólne innowacyjne zakupowe przeżycie! Wirtualne zakupy z przyjaciółmi rozpoczynają się dla użytkowników Webstar wyborem własnego awatara, przy użyciu którego mogą oni wspólnie oglądać najnowsze markowe produkty w specjalnych pomieszczeniach 3D i kupować je. Dzięki systemowi czata w czasie rzeczywistym (później poprzez telefonię internetową) istnieje możliwość rozmowy z przyjaciółmi i dalszego przekazywania poleceń. Jedyna na całym świecie wirtualna grupa zakupowa Webstar 3D Virtual Group Shopping jest przyszłością wspólnego kupowania w sieci.

12

13 Produkty WellStar 13 MIKROALGI TO CO NAJLEPSZE Z NATURY NA POZIOMIE REKORDU ŚWIATA Green Gold IMUNE Wspaniała kompozycja mikroelementów pozyskiwana z czterech najbardziej wartościowych rodzajów alg, połączona z naturalną astaksantyną, najsilniejszą przeciwutleniającą barierą ochronną komórek na świecie z algi Haematococcus Pluvialis z tysiącami mikroelementów o najwyższej biodostępności z alg Spirulina Platensis, Lithothamnium Calcareum i Chlorella Vulgaris. Z najsilniejszym na świecie antyutleniaczem - astaksantyną oraz pełnią witamin, minerałów, enzymów, pierwiastków śladowych, wtórnych substancji roślinnych oraz istotnych aminokwasów Green Gold IMUNE to Państwa niezbędny produkt prozdrowotny na każdy dzień. Green Gold Pur & Mint Ta zielona skrzynia skarbów naturalnych mikroelementów daje organizmowi ogrom witalności, wydajności i regeneracji. Green Gold MINT zawiera dodatkowo dla świeżego smaku naturalną miętę. Harmoniczny skład mikroelementów czyni Green Gold PUR & MINT bardzo zdrowym i łatwym do spożycia. Green Gold Solar & Lunar Green Gold SOLAR & LUNAR to systematyczne i kompletne zaopatrzenie w witalność dla ludzi, którzy chcą się optymalnie przygotować na dzień, a po wyczerpującym dniu spokojnie ponownie uzupełnić depozyt substancji odżywczych organizmu, z którego uprzednio czerpali.

14 NATURALNA ENERGIA DLA CIAŁA, UMYSŁU I DUSZY Kineto Genio Kineto jest naturalnym napojem energetyzującym z najbardziej wartościowych dostawców bioenergii z natury i dostarcza w sposób długotrwały więcej energii i wytrzymałości podczas pracy, uprawiania sportu i zabawy. Lepsze zaopatrzenie w energię dzięki czarnemu bzowi, bogatemu w witaminę C i wiele minerałów wszystkie substancje, których organizm potrzebuje dla przyspieszonych procesów metabolicznych. Kineto energia przez cały dzień! Praca przy komputerze, bardziej kompleksowa praca, dziesięciokrotnie lepsza komunikacja -XXI wieku wymaga od nas wszystkich coraz więcej: wcześniej liczyła się siła fizyczna, dzisiaj poszukiwana jest siła umysłu! Genio jest naturalnym napojem luksusowym z kombinacji wyszukanych składników i zapewnia wysoką koncentrację przy jednoczesnym odprężeniu mentalnym. Genio dla równowagi fizycznej I umysłowej!

15 Produkty WellStar 15 NATURALNE PIĘKNO VIEWTY DLA WIĘKSZEGO PIĘKNA ZEWNĘTRZNEGO Viewty LC Viewty Caps Viewty LC jest pysznym, niskokalorycznym napojem, którego wysokowartościowe, naturalne biokomponenty dla wymarzonej wagi są aktywne w nocy. Jako napój niskowęglowodanowy Viewty LC zapewnia konieczny dla utraty masy ciała umiarkowany deficyt energii. Podczas fazy redukcji masy ciała Viewty LC może zastąpić kolację. Błonnik dba o uczucie sytości. Zawarte w Viewty LC aktywne w nocy komponenty białkowe jak kazeina wspomagają wyraźną utratę masy ciała. Wysokowartościowe proteiny wielokomponentowe (WPC/MPC) troszczą się o znaczną przemianę materii i wspomagają utratę masy ciała. Kapsułki Viewty Caps to wysokowartościowa kuracja piękności z ekskluzywną kombinacją bio substancji czynnych, zawierających między innymi koniugowany kwas linolowy (CLA). W różnych badaniach dowiedzione zostało, iż CLA napędza szczególnie silnie przemianę tłuszczów oraz w szczególności zmniejszenie udziału tkanki tłuszczowej w organizmie na brzuchu przy jednoczesnej stymulacji wzrostu udziału tkanki mięśniowej.

16 16 WellStar E-Networking PRZYSZŁOŚĆ E-NETWORKINGU PAŃSTWA KLUCZ DO WOLNOŚCI OSOBISTEJ I FINANSOWEJ Od 20 lat branża marketingu bezpośredniego rozwija się dynamicznie na całym świecie. Coraz więcej ludzi decyduje się na samodzielność na tym wschodzącym rynku. W międzyczasie na ten nowy trend biznesowy zdecydowało się na całym świecie 60 milionów ludzi i co miesiąc dołącza ponad 1 milion nowych osób. Jest to tendencja silnie wzrostowa. Niemcy i Europa należą ze swoją siłą nabywczą do kluczowych rynków i oferuje ogromny potencjał wzrostowy. WellStar stał się w międzyczasie pierwszym wyborem dla każdego człowieka, który chce się stać samodzielny w sieci. Odpowiedź każdego, kto szuka prawdziwej alternatywy i zadaje sobie pytania: Gdzie wszystko gra?, Gdzie leży cały koncept, aby długofalowo odnosić sukces?, brzmi: U WellStar. Dlatego też coraz więcej osób na kierowniczych stanowiskach, jak i nowicjuszy decyduje się na dołączenie do WellStar. Szerokie wykształcenie jakościowe Nieodzowne jest posiadanie dobrze przemyślanego i wypróbowanego pod kątem odnoszenia sukcesu konceptu kształcenia, w którym poszukujący wydajności partnerzy są tak szkoleni, aby z aktywnych partnerów stać się osobami na stanowiskach kierowniczych, którzy po określonym czasie całkowicie niezależnie od swoich sponsorów będą mogli prowadzić i tworzyć swoje centra treningowe. Składające się z 4 modułów szkolenie na certyfikowanego e-networkera wraz z dokumentami otrzymuje każdy nowy partner wraz ze swoim zestawem startowym. 4 pojedyncze seminaria jedyne w swoim rodzaju na całym świecie i opatentowane dla WellStar top-trening prowadzony przez top-trenerów przemysłu sieciowego dokładnie 1 dzień teorii miesięcznie dla Państwa przyszłego sukcesu. Nasi trenerzy dowiedli przez lata i dziesięciolecia, iż z sukcesem opanowali biznes w sieci i mogą go dalej przekazać każdemu partnerowi Christian Wiesner, WellStar CEO licencja Webstar (6 miesięcy) najnowocześniejszy trening witalności online najnowocześniejszy Social Networking Online najnowocześniejsze społeczne zakupy online

17 Mają Państwo możliwość samodzielnego decydowania o tym, jaki sukces chcą Państwo odnieść w życiu. Nie czekajcie dłużej! Już czas Państwa czas! Michael Strachowitz, trener networkingu nr 1 w Europie Dostęp do najnowocześniejszych narzędzi online Dzięki Webstar WellStar może sprostać nowej generacji użytkowników sieci! Webstar gwarantuje najprostszą strukturę klientów i partnerów w przemyśle. W sprzedaży do klienta końcowego już dzisiaj ponad osiemdziesiąt procent wszystkich obrotów przepływa w trybie online przez Webstar. Jest to unikalne i skierowane całkowicie w przyszłość przedsięwzięcie w całym przemyśle. Funkcjonujący koncept online oraz narzędzia online pokazują, że dzięki Webstar można łatwiej i szybciej zarabiać pieniądze. Pierwszą licencję Webstar na 6 miesięcy otrzymuje każdy nowy partner wraz ze swoim zestawem startowym także gratis, włącznie z zestawem dokumentów marketingowych. Otrzymane w międzyczasie wyróżnienie europejskiej nagrody innowacyjności Europa-Innovationspreis wskazuje na to, że WellStar z Webstar jest innowacyjnym szczytem całego przemysłu sieciowego. Christian Wiesner, WellStar CEO

18 18 Bony dla klientów STRUKTURA KLIENTA KOŃCOWEGO WŁAŚCIWY FUNDAMENT DLA DOBROBYTU I PEWNEJ PRZYSZŁOŚCI Państwa klienci zamawiają w Webstar w sklepie internetowym przykładowo przynajmniej 2 lub więcej produktów. Przykład prowizji z 1 klientem* Przeciętne zamówienie 4 produktów (0,9 PV) na klienta Produkt Prowizja końcowa PV Green Gold IMUNE 8,33 EUR 0,25 Kineto 7,14 EUR 0,20 Genio 7,14 EUR 0,20 Viewty Caps 8,93 EUR 0,25 Otrzymują Państwo łącznie: 31,54 EUR brutto prowizji końcowej oraz 0,9 PV. Jednocześnie podwyższają Państwo swoje PGV i zarabiają pasywnie na każdym z Państwa osobistych klientów. Przykład prowizji ze stałymi klientami* Przeciętne zamówienie 4 produktów (0,9 PV) na klienta Liczba klientów Obliczenie prowizji Całkowita prowizja 10 własnych klientów = 9,0 PGV x 10% x 90 EUR = 81,00 EUR miesięcznie + 10 wł. kl. x 31,54 EUR = 315,40 EUR miesięcznie = 396,40 EUR miesięcznie 40 własnych klientów = 36,0 PGV x 15% x 90 EUR = 486,00 EUR miesięcznie + 40 wł. kl. x 31,54 EUR = 1.261,60 EUR miesięcznie = 1.747,60 EUR miesięcznie 80 własnych klientów = 72,0 PGV x 20% x 90 EUR = 1.296,00 EUR miesięcznie + 80 wł. kl. x 31,54 EUR = 2.532,20 EUR miesięcznie = 3.819,20 EUR miesięcznie 240 własnych klientów = 216,0 PGV x 30% x 90 EUR = 5.832,00 EUR miesięcznie wł. kl. x 31,54 EUR = 7.569,60 EUR miesięcznie = ,60 EUR miesięcznie * Przeciętne zamówienie czterech produktów (tutaj: Green Gold IMUNE, Kineto, Genio, Viewty Caps). Wartość prowizji na PV = 90 EUR włącznie z VAT. Wszystkie przykłady prowizji podane są z uwzględnieniem podatku VAT.

19 Bony dla klientów 19 WELLSTAR PREFERRED CUSTOMER PROGRAMME KLIENCI PREFEROWANI ODNOSZĄ KORZYŚCI Państwa klienci mogą zamawiać, kiedy chcą, co chcą i jak często chcą. W klubie WellStar Preferred Customer uzyskują profity i cieszą się maksymalną wolnością bez zobowiązań dotyczących utraty wagi lub innych powiązań. Oto jak prosto Państwa klienci staja się WellStar Preferred Customer: 1. W przypadku jednego zamówienia: kupno co najmniej 3 produktów lub osiągnięcie obrotu normalnej ceny o łącznej wysokości 120 Euro. 2. Otrzymanie na to zamówienie obniżonych cen WellStar Preferred Customer Club! 3. Wreszcie wybór, w jaki sposób produkty mają zostać dostarczone: minimalna ilość w zamówieniu: 2 produkty dowolny wybór czasu: samodzielne składanie zamówień w razie potrzeby periodyczne zaopatrywanie: ustalenie rytmu dostaw (co miesiąc, co dwa miesiące lub co kwartał) Klienci WellStar zyskują korzyści w klubie WellStar Preferred Customer Club korzyści specjalne: niskie ceny kupna aż do 25% taniej oraz, zależnie od całkowitej objętości zamówienia, darmowa dostawa produktów.

20 20 Szybki start - kwalifikacja STREAMLINE FASTSTART NOWOŚĆ NA SKALĘ ŚWIATOWĄ W PLANIE WYNAGRODZEŃ WELLSTAR Stwórzcie Państwo 2 do 3 silnych linii w Streamline Faststart i zarabiajcie 300 EUR do EUR w ciągu pierwszych sześciu tygodni.* Przykład struktury i dochodu Państwo A B C 2 linie E1 2x 5 PV x 5% = 45,00 EUR E2 4x 5 PV x 5% = 90,00 EUR E3 8x 5 PV x 10% = 360,00 EUR E4 16x 5 PV x 5% = 360,00 EUR E5 32x 5 PV x 5% = 720,00 EUR E6 64x 5 PV x 15% = 4.320,00 EUR 3 linie E1 3x 5 PV x 5% = 67,00 EUR E2 6x 5 PV x 5% = 135,00 EUR E3 12x 5 PV x 10% = 540,00 EUR E4 24x 5 PV x 5% = 540,00 EUR E5 48x 5 PV x 5% = 1.080,00 EUR E6 96x 5 PV x 15% = 6.480,00 EUR Bonus na szybki start Aż do 5.895,00 EUR Bonus na szybki start Aż do 8.842,50 EUR Szybki vpoziomie 750,00 EUR Szybki start- bonus na poziomie 1.500,00 EUR Całkowity bonus Aż do 6.645,00 EUR Całkowity bonus Aż do ,50 EUR * Okres szybkiego startu = Państwa tydzień startowy + 6 tygodni. Zakończenie tygodnia następuje zawsze w piątek, o godzinie Wszystkie przykłady prowizji podane są z uwzględnieniem podatku VAT.

21 Szybki start - kwalifikacja 21 Państwa korzyści z Streamline Faststart Uzyskują Państwo natychmiast w ciągu 6 tygodniu dochód w wysokości EUR Osiągają Państwo stabilną transakcję ciągłą (= ciągły pasywny dochód) Osiągają Państwo długotrwałe, wysoko opłacalne, stałe poziomy Zarabiają Państwo aż z 6 dynamicznych płaszczyzn Jako nowy partner otrzymują Państwo aż do 400% więcej dochodu Jako sponsor otrzymują Państwo aż do 100% więcej dochodu

22 22 Szybki start - dochód STREAMLINE FASTSTART JUŻ W PIERWSZYCH TYGODNIACH LUKRATYWNE PRZYCHODY WELLSTAR INTERNATIONAL JUNIOR MANAGER PRZYKŁADOWY DOCHÓD JUNIOR MANAGER 2 / 5 PV E1: 2x 5 PV x 5% = 45,00 EUR E2: 4x 5 PV x 5% = 90,00 EUR 15 PV 15 PV Bonus na szybki start Szybki start bonus na poziomie Całkowity bonus = 135,00 EUR = 200,00 EUR = 335,00 EUR MANAGER PRZYKŁADOWY DOCHÓD WELLSTAR INTERNATIONAL MANAGER E1: 2x 5 PV x 5% = 45,00 EUR 5 PV E2: 4x 5 PV x 5% = 90,00 EUR E3: 6x 5 PV x 10% = 270,00 EUR 30 PV 30 PV Bonus na szybki start Szybki start bonus na poziomie Całkowity bonus = 405,00 EUR = 300,00 EUR = 705,00 EUR Wszystkie przykłady prowizji podane są z uwzględnieniem podatku VAT.

23 Szybki start - dochód 23 DIRECTOR PRZYKŁADOWY DOCHÓD E1: 2x 5 PV x 5% = 45,00 EUR E2: 4x 5 PV x 5% = 90,00 EUR E3: 8x 5 PV x 10% = 360,00 EUR WELLSTAR INTERNATIONAL E4: 6x 5 PV x 5% = 135,00 EUR EXECUTIVE DIRECTOR E4: 16x 5 PV x 5% = 360,00 EUR 5 PV E5: 32x 5 PV x 5% = 720,00 EUR E6: 64x 5 PV x 15% = 4.320,00 EUR 50 PV 50 PV Bonus na szybki start Szybki start bonus na poziomie Całkowity bonus = 630, ,00 EUR = 750,00 EUR = 1.380, ,00 EUR REGIONAL DIRECTOR PRZYKŁADOWY DOCHÓD E1: 3x 5 PV x 5% = 67,00 EUR E2: 6x 5 PV x 5% = 135,00 EUR E3: 12x 5 PV x 10% = 540,00 EUR E4: 24x 5 PV x 5% = 540,00 EUR E5: 15x 5 PV x 5% = 375,00 EUR WELLSTAR INTERNATIONAL REGIONAL DIRECTOR 5 PV E5: 48x 5 PV x 5% = 1.080,00 EUR E6: 96x 5 PV x 15% = 6.480,00 EUR 100 PV 100 PV 100 PV Bonus na szybki start Szybki start bonus na poziomie Całkowity bonus = 1.657, ,50 EUR = 1.500,00 EUR = 3.157, ,50 EUR

24 WELLSTAR INTERNATIONAL WELLSTAR INTERNATIONAL WELLSTAR INTERNATIONAL WELLSTAR INTERNATIONAL 24 Plan etapowy PLAN WYNAGRODZEŃ WELLSTAR WYSOCE LUKRATYWNY NA WSZYSTKICH POZIOMACH Z ZAPEWNIENIEM OPTYMALNEGO BEZPIECZEŃSTWA DZIĘKI STABILNYM WYNAGRODZENIOM FASTSTART T R A I N E E JUNIOR MANAGER MANAGER EXECUTIVE DIRECTOR VP TR JM M D Kwalifikacja w jednym miesiącu w BV 1 PGV 2x aktywne VP á 5 BV 2x aktywne VP á 15 BV 2x aktywne VP á 30 BV 1x aktywne M á min. 50 BV + 50 Reszta HSP do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% E1 5% 5% 5% 5% 10%** 10%** E2 5% 5% 5% 5% 5% 5% E3 10% 5% 5% 5% 5% E4 E5 E6 E7 E8 E9 E10 5% 5% 15% 5% 10% 10% 5% Faststart Cash 200 EUR 300 EUR 750 EUR Europa Pool Founder Pool Founder Cash-Bonus Car Programm 3% 0,5% Wszystkie przykłady prowizji włącznie z podatkiem VAT ** od managera przy 10 liniach po 1 OrgaPV

25 Plan etapowy 25 Każdy partner ze swoimi klientami tworzy jedną płaszczyznę przynajmniej z 1 PVG. Nieaktywne płaszczyzny są przekształcane w płaszczyzny aktywne! Bonusy dla płaszczyzny wypłacane są na rzecz partnerów na tym samym lub wyższym poziomie! Bonus dla płaszczyzny wypłacany jest z aktywnym statusem od 1 PGV dla dostępnych partnerów! Prosta kwalifikacja = możliwość wysokiego i stabilnego dochodu dla Państwa! WELLSTAR INTERNATIONAL WELLSTAR INTERNATIONAL WELLSTAR INTERNATIONAL WELLSTAR INTERNATIONAL S E N I O R D I R E C TO R REGIONAL DIRECTOR NATIONAL DIRECTOR PRESIDENT SD RD ND P A CA DCA TCA Przez trzy kolejne miesiące 1x aktywne M á 50 BV + 50 Reszta 3x aktywne D á 50 BV 5x aktywne D á 50 BV 7x aktywne D á 50 BV 9x aktywne D á 50 BV 12x aktywne D á 50 BV 18x aktywne D á 50 BV 24x aktywne D á 50 BV do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% 10%** 10%** 10%** 10%** 10%** 10%** 10%** 10%** 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 10% 10% 10% 10% 5% 5% 5% 5% 10% 10% 10% 10% 10% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 10% 10% 10% 10% 5% 5% 10% 10% 10% 10% 2% 2% 10% 10% 10% 2% 2% 2% 2% 2% 2% 2% EUR 3% 5% 7% 8% 5% 10% 10,5% 11% 0,5% 1,0% 1,3% 1,6% 1,9% 2,3% 2,8% 3,5% EUR EUR EUR EUR EUR EUR EUR Smart CLK SLK CLK Cabrio klasy S klasy SL SLS AMG SLR Kwalifikacja od młodszego managera do dyrektora: 1 PGV + 2 E1 lub 1 PGV + 2 EKPV, dla poziomu Kwalifikacja od starszego dyrektora do Triple Crown Ambassador: 1 PGV + 4 E1 lub 1 PGV + 4 EKPV, dla poziomu 4-10

26 26 Program uczestnictwa partnerów WELLSTAR EUROPAPOOL PAŃSTWA UCZESTNICTWO W OGÓLNOEUROPEJSKIM OBROCIE WELLSTAR W Europapool (puli europejskiej) firmy WellStar co miesiąc wypłaca się dla top liderów na różnych płaszczyznach kwoty między 3% do 11% na rzecz wszystkich obrotów. W ten sposób także nowi partnerzy uzyskują szybko miesięczne bonusy z ekstra puli do kwoty Euro. Na wyższych etapach osiągane są bonusy puli Euro do Euro miesięcznie. Zakwalifikuj się od poziomu dyrektora dodatkowo na 11% europejskich obrotów WellStar. (5,5% pula krajowa + 5,5% Europapool-pula europejska).* Pozycja Kwalifikacja Udział w puli* Director z min. 50 PV z linii PV z linii pozostałych = 3% Pool Regional Director 3 aktywne DIR z min 50 PV + 2% = 5% Pool National Director 5 aktywne DIR z min 50 PV + 2% = 7% Pool President 7 aktywne DIR z min 50 PV + 1% = 8% Pool Ambassador 9 aktywne DIR z min 50 PV + 1% = 9% Pool Crown Ambassador 12 aktywne DIR z min 50 PV + 1% = 10% Pool Double Crown Ambassador 18 aktywne DIR z min 50 PV + 0,5% = 10,5% Pool Triple Crown Ambassador 24 aktywne DIR z min 50 PV + 0,5% = 11% Pool * Udziały w puli są wypłacane miesięcznie i zakładają aktywny status (1 PGV + 4 E1 nowy lub 1 PGV + 4 EK PV). Kwalifikacje szczegółowe ujęte w pełnym planie wynagrodzenia w WellStar Backoffice (Downloadcenter).

27 Program uczestnictwa partnerów 27

28 28 Program uczestnictwa partnerów WELLSTAR FOUNDERPOOL LUKRATYWNE I EKSKLUZYWNE UCZESTNICTWO W FIRMIE WELLSTAR W puli Founderpool wypłacanych jest łącznie 4% dodatkowo do grupy pierwszych 2 do 1000 partnerów, którzy osiągają różne poziomy typu top w planie wynagrodzenia WellStar. Jeśli osiągnięta zostanie maksymalna liczba, pula jest zamykana i zarabiają tylko osoby o kwalifikacji "Founder" w najbardziej ekskluzywnym klubie świata przez cały okres istnienia obrotów na rzecz WellStar. Dodatkowo do 2012 w programie Founder Cash-Bonus wypłacane są jednorazowo bonusy gotówkowe do Euro. Filozofia założycieli (Founder) Chcemy wszystkim partnerom w pulach uświadomić, że współuczestniczyli w znaczący sposób w WellStar. WellStar finansuje się z własnych środków i jest w pełni niezależne finansowo. Naszych zysków nie dzielimy z żadnym bankiem i z żadnym inwestorem zewnętrznym. Dzielimy nasz sukces oraz nasze zyski wyłącznie z naszymi top liderami w puli europejskiej oraz puli założycieli. Postrzegamy oraz traktujemy naszych top liderów jak współwłaścicieli, ponieważ wspólnie budujemy WellStar oraz Webstar i odpowiednio wspólnie korzystamy z osiągniętych sukcesów. Christian Wiesner, WellStar CEO

29 Program uczestnictwa partnerów 29 Poziom założycieli Cash-Bonus* Stopień procentowy Miejsca TCA EUR 3,5 2 DCA EUR 2,8 3 CA EUR 2,3 5 A EUR 1,9 10 P EUR 1,6 20 NAT. DIR EUR 1,3 50 REG. DIR EUR 1,0 100 SEN. DIR. 0,5 500 Klub 100 ** 0, * Wskazówka: Aby uzyskać Cash-Bonus konieczne jest zakwalifikowanie się do grudnia 2012 w obrębie liczby kwalifikujących na wyznaczone poziomy jako jedna z pierwszych osób. ** Kwalifikacja poziom założycieli Klub 100 : 100 dostarczonych umów z klientami końcowymi WPCC oraz 20 aktywnych klientów końcowych przez 12 miesięcy jednego roku.

30 30 Programy Car WELLSTAR PROGRAM CAR MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO I SWOBODA Z DWIEMA DOBRYMI GWIAZDAMI W EUROPIE Prosimy wybrać z programu pojazdów firmowych Wellstar Państwa kategorie i zakwalifikować się dzięki temu na wymarzony pojazd. To zupełnie proste Państwo jadą - my płacimy!* Pozycja Kwalifikacja** Pojazd firmowy DIR. 200 OrgaPV Webstar Smart REG. DIR. 500 OrgaPV Webstar Mercedes CLK NAT. DIR OrgaPV Webstar Mercedes SLK P OrgaPV Webstar Mercedes klasy E lub CLK Cabrio A OrgaPV Webstar Mercedes klasy S CA OrgaPV Webstar Mercedes SL DCA OrgaPV Webstar Mercedes SLS AMG TCA Orga PV Webstar Mercedes McLaren SLR * Szczegóły, program Wellstar Car pod adresem ** 50% objętości kwalifikacyjnej z najsilniejszej linii przez 3 kolejne miesiące na miesiąc. Dalsze kryteria kwalifikacji według planu poziomów strony 24-25

31 WellStar Master University 31 WELLSTAR MASTER UNIVERSITY SEE THE VISION & FEEL THE SPIRIT Dla wszystkich liderów WellStar, którzy chcą osiągnąć najwyższe poziomy w planie założycieli, ten trening dla milionerów jest absolutną koniecznością. Skorzystaj z tygodnia pod palmami, który zmieni twoje życie - z ekskluzywnymi szkoleniami, które poprowadzą WellStar CEO Christian Wiesner oraz trener sieciowy nr 1 Michaelem Strachowitzem. Przeszkolimy Państwa gruntownie pod kątem osiągania najwyższych szczebli!

32 Przekazane przez: WellStar GmbH & Co. KG Charlottenstraße 4 / Berlin Tel: +49 (0) Fax: +49 (0) Art.-Nr

Nowa przyszłość. Państwa osobisty program sukcesu WellStar. www.wellstar-company.com

Nowa przyszłość. Państwa osobisty program sukcesu WellStar. www.wellstar-company.com Nowa przyszłość z WellStar Państwa osobisty program sukcesu WellStar 2012 www.wellstar-company.com 02 Biznes WellStar PRZYSZŁOŚCIOWY BIZNES GODNY POLECENIA PAŃSTWA KLUCZ DO OSOBISTEJ I FINANSOWEJ SWOBODY

Bardziej szczegółowo

SUCCESS STORY BE PART OF A UNIQUE. WellStar Business Presenter

SUCCESS STORY BE PART OF A UNIQUE. WellStar Business Presenter BE PART OF A UNIQUE SUCCESS STORY WellStar Business Presenter TERAZ JEST IDEALNY CZAS DLA PAŃSTWA RYNKI Z WIELKIM POTENCJAŁEM WZROSTU Rynek urody 200 mld. Euro Rynek dietetyczny 100 mld. Euro 2010 2020

Bardziej szczegółowo

SUCCESS STORY BE PART OF A UNIQUE. WellStar Business Presenter

SUCCESS STORY BE PART OF A UNIQUE. WellStar Business Presenter BE PART OF A UNIQUE SUCCESS STORY WellStar Business Presenter TERAZ JEST IDEALNY CZAS DLA PAŃSTWA RYNKI Z WIELKIM POTENCJAŁEM WZROSTU Rynek urody 200 mld. Euro Rynek dietetyczny 100 mld. Euro 2010 2020

Bardziej szczegółowo

Uruchom swoją matrycę Power Matrix i zyskaj stały miesięczny dochód Zacznij już DZIŚ i podejmij pierwsze kroki w spełnieniu swoich marzeń.

Uruchom swoją matrycę Power Matrix i zyskaj stały miesięczny dochód Zacznij już DZIŚ i podejmij pierwsze kroki w spełnieniu swoich marzeń. Uruchom swoją matrycę Power Matrix i zyskaj stały miesięczny dochód Zacznij już DZIŚ i podejmij pierwsze kroki w spełnieniu swoich marzeń. Dzięki FutureNet i matrycy Power Matrix masz do dyspozycji nowe

Bardziej szczegółowo

3.1. Cena i WP / OB produkty z listy (wraz z objaśnieniem i definicją) Zysk wynikły z różnicy między ceną zakupu a ceną sprzedaży produktów

3.1. Cena i WP / OB produkty z listy (wraz z objaśnieniem i definicją) Zysk wynikły z różnicy między ceną zakupu a ceną sprzedaży produktów 3. Zarabiaj z WellStar Plan wynagrodzeń aktualny od 1 stycznia 2007 r. 3.1. Cena i WP / OB produkty z listy (wraz z objaśnieniem i definicją) Wyjaśnienie pojęć: 1. Marża handlowa (MH): Zysk wynikły z różnicy

Bardziej szczegółowo

Dlaczego warto być przedsiębiorcą?

Dlaczego warto być przedsiębiorcą? STRATEGIA Dlaczego warto być przedsiębiorcą? 3 OPCJE 1. Kontrolujesz swój czas 2. Jesteś swoim szefem 3. Nie ma szklanych sufitów 4. Rozwijasz kompetencje 5. Wolność osobista 6. Zajmujesz się swoją pasją

Bardziej szczegółowo

WellStar Vision 2020 plan wynagrodzeń

WellStar Vision 2020 plan wynagrodzeń WellStar Vision 2020 plan wynagrodzeń 08.2014 / I Witamy w WellStar Światowy lider w Bionic Your Activation Systems: BYAS. Światowy lider w Social Club Selling: SCS. Chcemy pomóc wszystkim ludziom, by

Bardziej szczegółowo

Dlaczego warto być przedsiębiorcą?

Dlaczego warto być przedsiębiorcą? STRATEGIA Dlaczego warto być przedsiębiorcą? 3 OPCJE 1. Kontrolujesz swój czas 2. Jesteś swoim szefem 3. Nie ma szklanych sufitów 4. Rozwijasz kompetencje 5. Wolność osobista 6. Zajmujesz się swoją pasją

Bardziej szczegółowo

Dlaczego warto być przedsiębiorcą?

Dlaczego warto być przedsiębiorcą? STRATEGIA Dlaczego warto być przedsiębiorcą? 3 OPCJE 1. Kontrolujesz swój czas 2. Jesteś swoim szefem 3. Nie ma szklanych sufitów 4. Rozwijasz kompetencje 5. Wolność osobista 6. Zajmujesz się swoją pasją

Bardziej szczegółowo

Dlaczego warto być przedsiębiorcą?

Dlaczego warto być przedsiębiorcą? STRATEGIA Dlaczego warto być przedsiębiorcą? 3 OPCJE 1. Kontrolujesz swój czas 2. Jesteś swoim szefem 3. Nie ma szklanych sufitów 4. Rozwijasz kompetencje 5. Wolność osobista 6. Zajmujesz się swoją pasją

Bardziej szczegółowo

Dlaczego warto być przedsiębiorcą?

Dlaczego warto być przedsiębiorcą? STRATEGIA Dlaczego warto być przedsiębiorcą? 3 OPCJE 1. Kontrolujesz swój czas 2. Jesteś swoim szefem 3. Nie ma szklanych sufitów 4. Rozwijasz kompetencje 5. Wolność osobista 6. Zajmujesz się swoją pasją

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu Twoja droga do sukcesu Kategorie produktowe Naturalne produkty kategorii wellness / zdrowie / uroda Włoskie kosmeceutyki pielęgnacyjne oraz kosmetyki kolorowe Artykuły do domu oraz środki czystości 3 niezależne

Bardziej szczegółowo

Plan Kariery i System Wynagradzania Dystrybutora Lifestyles

Plan Kariery i System Wynagradzania Dystrybutora Lifestyles Plan Kariery i System Wynagradzania Dystrybutora Lifestyles Zmień Swój Styl Życia 5 Sposobów Zarabiania Lifestyles oferuje kilka sposobów na zarabianie pieniędzy czy traktujesz swój biznes jako zajęcie

Bardziej szczegółowo

Plan Plan Marketingowy. Marketingowy WS-GLAMOUR GmbH. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Plan Plan Marketingowy. Marketingowy WS-GLAMOUR GmbH. Wszelkie prawa zastrzeżone. Plan Plan Marketingowy Marketingowy PODSTAWOWE INFORMACJE WS-GLAMOUR GmbH płaci miesięcznie do końca życia prowizje obliczone wg poziomu sprzedaży. Nie ma przy tym żadnych ograniczeń związanych z poziomami

Bardziej szczegółowo

JAK ŁATWO POLECAĆ FM INNYM? Prezentacja podstawowa

JAK ŁATWO POLECAĆ FM INNYM? Prezentacja podstawowa JAK ŁATWO POLECAĆ FM INNYM? Prezentacja podstawowa CZY ZNASZ WSZYSTKIE KORZYŚCI Z BYCIA W FM? MOŻESZ W ŁATWY SPOSÓB ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE I MIEĆ DOSTĘP DO WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW! MOŻESZ W ŁATWY SPOSÓB

Bardziej szczegółowo

NASZA FIRMA JEST NA POLSKIM RYNKU OD 2002 ROKU

NASZA FIRMA JEST NA POLSKIM RYNKU OD 2002 ROKU PLAN KARIERY I WYNAGRODZEŃ FIRMY TRISANA POLSKA OBOWIĄZUJĄCY OD 1 LUTY 2015 Szanowni Partnerzy, Klienci i Sympatycy firmy Trisana! Współczesna dynamika zmian na świecie, postęp w rozwoju technologii oraz

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu. Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu. Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej Plan Marketingowy Twoja droga do sukcesu Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej 3 sposoby zarabiania z Kupujesz dla siebie, używasz produktów Betterware: oszczędzasz na Marży

Bardziej szczegółowo

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Najbardziej rozwojowe rabaty Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak

Bardziej szczegółowo

One-Line-Online The Green Line. Plan Marketingowy

One-Line-Online The Green Line. Plan Marketingowy One-Line-Online The Green Line Plan Marketingowy Worldwide Business One-Line-Online Marketing Plan One-Line-Online Serdecznie Witamy W tej prezentacji dowiesz się wielu szczegółów na temat pionierskiego

Bardziej szczegółowo

WELLSTAR PLAN WYNAGRODZEŃ

WELLSTAR PLAN WYNAGRODZEŃ WELLSTAR PLAN WYNAGRODZEŃ 12.2015 / I PL Witamy w WellStar Światowy lider w Bionic Youth Activation Systems: BYAS. Światowy lider w Social Club Selling: SCS. WellStar International przyświeca ważny cel:

Bardziej szczegółowo

NOWATORSKI PROJEKT OSZCZĘDZANIA I ZARABIANIA. na codziennych zakupach w oparciu o familo.com. Skorzystaj z wyjątkowego źródła dochodu!

NOWATORSKI PROJEKT OSZCZĘDZANIA I ZARABIANIA. na codziennych zakupach w oparciu o familo.com. Skorzystaj z wyjątkowego źródła dochodu! NOWATORSKI PROJEKT OSZCZĘDZANIA I ZARABIANIA na codziennych zakupach w oparciu o familo.com Skorzystaj z wyjątkowego źródła dochodu! Karty rabatowo - lojalnościowe Zakupy w Internecie TRENDY XXI WIEKU

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Targetmarketing.pl to serwis, w którym w prosty i szybki sposób można kupić marketingową bazę danych, stworzyć własną kampanię e-mailingową oraz pozyskać

Bardziej szczegółowo

NOWE TRENDY REKLAMY ONLINE. - Allbiz Międzynarodowe Centrum E-commerce

NOWE TRENDY REKLAMY ONLINE. - Allbiz Międzynarodowe Centrum E-commerce NOWE TRENDY REKLAMY ONLINE - Allbiz Międzynarodowe Centrum E-commerce PODZIAŁ PREZENTACJI: 1 Potencjał sieci Internet dla rozwoju biznesu. 2 Aktualne sposoby przyciągania klientów przy użyciu globalnej

Bardziej szczegółowo

DOŁĄCZ DO NAS, Społeczność Konsumencka FAMILO bez wpisowego, bez ryzyka! bo mamy najlepszy

DOŁĄCZ DO NAS, Społeczność Konsumencka FAMILO bez wpisowego, bez ryzyka! bo mamy najlepszy DOŁĄCZ DO NAS, bo mamy najlepszy Społeczność Konsumencka FAMILO bez wpisowego, bez ryzyka! FAMILO, to także PIERWSZY INTERNETOWY SKLEP W POLSCE, w którym kupisz paliwa Dzięki osobie, która Ciebie zaprosiła

Bardziej szczegółowo

DOŁĄCZ DO NAS! Społeczność Konsumencka FAMILO. Odkryj nowy. To Twoje oszczędności!

DOŁĄCZ DO NAS! Społeczność Konsumencka FAMILO. Odkryj nowy. To Twoje oszczędności! DOŁĄCZ DO NAS! Odkryj nowy Społeczność Konsumencka FAMILO To Twoje oszczędności! FAMILO, to także PIERWSZY INTERNETOWY SKLEP W POLSCE, w którym kupisz paliwa Dzięki osobie, która Ciebie zaprosiła ZAOSZCZĘDZISZ

Bardziej szczegółowo

Experience. Excellence. Efektywne rozwiązania e-learning. E-learning. dla biznesu

Experience. Excellence. Efektywne rozwiązania e-learning. E-learning. dla biznesu Experience. Excellence. Efektywne rozwiązania e-learning E-learning. dla biznesu Profesjonalizm i doświadczenie 9 lat doświadczenia 50 osobowy zespół specjalistów ponad 100 000 przeszkolonych osób Dla

Bardziej szczegółowo

Produkty FM Group. Perfumy. Chemia gospodarcza. Telefonia komórkowa. Kosmetyka kolorowa

Produkty FM Group. Perfumy. Chemia gospodarcza. Telefonia komórkowa. Kosmetyka kolorowa ZARABIAJ Z NAMI Produkty FM Group Perfumy Chemia gospodarcza Telefonia komórkowa Kosmetyka kolorowa Sekret produkcji perfum na świecie Światowy udział producentów w rynku perfumeryjnym pokazuje że firma

Bardziej szczegółowo

Od Wciskania do Sprzedawania. Mistrzem Etycznej Sprzedaży

Od Wciskania do Sprzedawania. Mistrzem Etycznej Sprzedaży Szkolenie Od Wciskania do Sprzedawania czyli jak zostać Mistrzem Etycznej Sprzedaży Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zmieniłoby się Twoje życie zawodowe, gdyby każdy klient z otwartymi rękoma brał

Bardziej szczegółowo

Pl P an a n Mar a ket ke itng n o g w o y Plan Marketingowy

Pl P an a n Mar a ket ke itng n o g w o y Plan Marketingowy Plan Marketingowy Plan Marketingowy Plan Marketingowy 1. Social Media Bonus 2. Multimedia Bonus 3. Sales Bonus 4. Advertising Sales Bonus 5. Friends Bonus 6. Matching Bonus 7. Leader Bonus (Infinity) 8.

Bardziej szczegółowo

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Każdy ma prawo do rabatu Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie

Bardziej szczegółowo

Plan WYnaGRODZEŃ lifewave

Plan WYnaGRODZEŃ lifewave Plan WYNAGRODZEŃ LifeWave $ Fundamentem globalnego sukcesu LifeWave jest ciężka praca, pasja oraz zaangażowanie członków organizacji. Dlatego właśnie nagradzamy naszych członków wypłatami jednych z najwyższych

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu. Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu. Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej Plan Marketingowy Twoja droga do sukcesu Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej 3 sposoby zarabiania z Kupujesz dla siebie, używasz produktów Betterware: oszczędzasz na Marży

Bardziej szczegółowo

Priorytety RZECZY WAŻNE

Priorytety RZECZY WAŻNE Projekt Prosumenta Priorytety RZECZY WAŻNE Jakie opinie wyrażają ludzie na temat swoich priorytetów? Czy dla Ciebie są równie ważne? Zastanów się i odpowiedz sobie na przedstawione poniżej kwestie Co jest

Bardziej szczegółowo

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Odkryj rozrywkowy potencjał rabatów Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Prowadzenie biznesu bez reklamy

Bardziej szczegółowo

Najbardziej Lukratywny i etyczny Plan Kompensacyjny

Najbardziej Lukratywny i etyczny Plan Kompensacyjny Najbardziej Lukratywny i etyczny Plan Kompensacyjny 1 poziom 15% 2 poziom 45% 3 poziom do 3%-10% gwarantowany 4 poziom i w dół 3%-10% dzielony 3% bonus liderski przez 4 generacje diamentów ForMor oferuje

Bardziej szczegółowo

mnożą korzyści! Propozycja współpracy sprzedaży ratalnej dla Twojego sklepu internetowego

mnożą korzyści! Propozycja współpracy sprzedaży ratalnej dla Twojego sklepu internetowego mnożą korzyści! Propozycja współpracy sprzedaży ratalnej dla Twojego sklepu internetowego Siła Santander Consumer Banku lider w sprzedaży ratalnej współpracujący z 17 000 punktów sprzedaży, w tym ze sklepami

Bardziej szczegółowo

PROGAM LOJALNOŚCIOWY FAMILO

PROGAM LOJALNOŚCIOWY FAMILO PROGAM LOJALNOŚCIOWY FAMILO Społeczność Konsumencka Familo umożliwia uczestnikom programu oszczędzanie na zakupach dokonywanych w sklepie na stronie www.familo.com. Wysokość rabatu wynika z dwóch działań

Bardziej szczegółowo

BIZNES COLWAY I PLAN FINANSOWY

BIZNES COLWAY I PLAN FINANSOWY BIZNES COLWAY I PLAN FINANSOWY Barbara Buławska MENEDŻER tel. 606 960 670 e-mail: bbulawska@vp.pl www.czasnakolagen.pl NA POCZĄTKU ZADAJ SOBIE PYTANIE CZEGO OCZEKUJESZ ZACZYNAJĄC SWOJĄ PRZYGODĘ Z COLWAY?

Bardziej szczegółowo

Liczy się tu i teraz!

Liczy się tu i teraz! Liczy się tu i teraz! 1. Musimy kupować, ale nie musimy sprzedawać. 2. Wszyscy chcemy żyć lepiej tzn. mieć więcej wolnego czasu i więcej pieniędzy. 3. Co powoduje, że nasz pomysł jest lepszy niż? a) brak

Bardziej szczegółowo

Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni!

Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni! www.stronaw3dni.pl Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni! W pakiecie: + indywidualny projekt + wersja mobilna + domena i hosting na rok gratis! od 1299 zł 989 zł netto ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ

Bardziej szczegółowo

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Rabaty godne sukcesu Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie

Bardziej szczegółowo

Europejski standard dla profesjonalnego sklepu internetowego. Rozwiązania w zakresie budowy zaufania w branży e-commerce

Europejski standard dla profesjonalnego sklepu internetowego. Rozwiązania w zakresie budowy zaufania w branży e-commerce Europejski standard dla profesjonalnego sklepu internetowego Rozwiązania w zakresie budowy zaufania w branży e-commerce Dołącz do grona ponad 17 000 profesjonalnych sprzedawców internetowych! Twoje logo

Bardziej szczegółowo

YOU. Łączymy Ciebie z Twoimi pacjentami w Europie Środkowo-Wschodniej CEE BRIDGE YOUR PATIENTS

YOU. Łączymy Ciebie z Twoimi pacjentami w Europie Środkowo-Wschodniej CEE BRIDGE YOUR PATIENTS YOU Łączymy Ciebie z Twoimi pacjentami w Europie Środkowo-Wschodniej CEE BRIDGE YOUR PATIENTS Odkryj WIĘCEJ możliwości pomiędzy Tobą a Twoimi pacjentami Jako dostawca zintegrowanych usług w sektorze ochrony

Bardziej szczegółowo

Pilz E-Shop więcej niż zwykłe zakupy w internecie

Pilz E-Shop więcej niż zwykłe zakupy w internecie Pilz E-Shop więcej niż zwykłe zakupy w internecie Pilz E-Shop W sferze Business-to-Business dzisiejsze sklepy internetowe muszą oferować dużo więcej niż tylko dostępny przez całą dobę portal zakupowy ich

Bardziej szczegółowo

Odkryj. Z nami możesz dokonać prawdziwych zmian?

Odkryj. Z nami możesz dokonać prawdziwych zmian? Odkryj Z nami możesz dokonać prawdziwych zmian? Dzięki naszym zaangażowanym Niezależnym Konsultantom, doskonałej jakości produktom oraz atrakcyjnemu Planowi Wynagradzania, wiele osób zmienia swoje życie

Bardziej szczegółowo

DRUGI PLAN FINANSOWY Projekt podstawowych parametrów

DRUGI PLAN FINANSOWY Projekt podstawowych parametrów DRUGI PLAN FINANSOWY Projekt podstawowych parametrów Podstawowe pojęcia Klient Osoba nabywająca produkty COLWAY INTERNATIONAL bez rabatu. Kupuje bezpośrednio od Ciebie. Na prezentacjach. Podczas spotkań

Bardziej szczegółowo

DOŁĄCZ DO NAS! Społeczność Konsumencka FAMILO. Odkryj nowy. To Twoje oszczędności!

DOŁĄCZ DO NAS! Społeczność Konsumencka FAMILO. Odkryj nowy. To Twoje oszczędności! DOŁĄCZ DO NAS! Odkryj nowy Społeczność Konsumencka FAMILO To Twoje oszczędności! FAMILO, to także PIERWSZY INTERNETOWY SKLEP W POLSCE, w którym kupisz paliwa Dzięki osobie, która Ciebie zaprosiła ZAOSZCZĘDZISZ

Bardziej szczegółowo

Nowy zawód - specjalista ds. e-commerce

Nowy zawód - specjalista ds. e-commerce Nowy zawód - specjalista ds. e-commerce Justyna Skorupska członek Komitetu Założycielskiego e-commerce Polska, Dyrektor Zarządzająca FACT-Finder Partner Polska Organizator 1. Rynek e-commerce w Polsce

Bardziej szczegółowo

Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie

Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie Lyoness Holding Europe AG założenie: 2 lipiec 2003 w 15 krajach Europy 320 pracowników 16.000 partnerów handlowych ponad 1.000.000 zarejestrowanych klientów LYONESS

Bardziej szczegółowo

PREZENTACJA WYNIKOWA. III kwartał 2015 HANDEL BEZ GRANIC

PREZENTACJA WYNIKOWA. III kwartał 2015 HANDEL BEZ GRANIC PREZENTACJA WYNIKOWA III kwartał 2015 HANDEL BEZ GRANIC Biznes się zmienia, dlatego my zmieniamy się w grupę handlową Rynek producentów Rynek sprzedawców Cena zarządzana przez producentów Uzależnienie

Bardziej szczegółowo

PLAN WYNAGRODZEŃ ASEA

PLAN WYNAGRODZEŃ ASEA PLAN WYNAGRODZEŃ ASEA Kiedy zarejestrujesz się do ASEA jako Partner bardzo ważne jest abyś pozostał aktywny każdego miesiąca aby zarabiać prowizje w Programie Wynagrodzeń. Wystarczy, że raz w miesiącu

Bardziej szczegółowo

Produkty. Casino, Poker, Nugget Game, Zakłady sportowe, Loteria, własna strona internetowa, oraz biuro w internecie (Backoffice)

Produkty.  Casino, Poker, Nugget Game, Zakłady sportowe, Loteria, własna strona internetowa, oraz biuro w internecie (Backoffice) PrFo_B-B-7DB_99_PL 1 Lopoca jest międzynarodową Online-Gaming-Platformą z Siedzibą na Cyprze od Lutego 2011 jest aktywna w 10 krajach środkowej i wschodniej Europy oferuje przy darmowej rejestracji duży

Bardziej szczegółowo

88% 84% populacji na świecie korzysta z internetu! korzystających obawia się nadużyć swojej prywatności i własnych danych!

88% 84% populacji na świecie korzysta z internetu! korzystających obawia się nadużyć swojej prywatności i własnych danych! 84% 88% populacji na świecie korzysta z internetu! Source: The Gartner Agency korzystających obawia się nadużyć swojej prywatności i własnych danych! Source: Lieberman Software PRZEMYSŁ ŚWIATOWY IT ROŚNIE

Bardziej szczegółowo

Lavylites stosuje jeden z najskuteczniejszych, najbardziej motywujących, najuczciwszych koncepcji marketingowych w historii Network Marketingu!

Lavylites stosuje jeden z najskuteczniejszych, najbardziej motywujących, najuczciwszych koncepcji marketingowych w historii Network Marketingu! Lavylites stosuje jeden z najskuteczniejszych, najbardziej motywujących, najuczciwszych koncepcji marketingowych w historii Network Marketingu! Lavylites wybrał koncepcję marketingową firm, które w ostatnich

Bardziej szczegółowo

Fraunhofer Partner dla nauki i biznesu w rozwoju potencjału B+R i jego komercjalizacji przez Niemcy/Europę

Fraunhofer Partner dla nauki i biznesu w rozwoju potencjału B+R i jego komercjalizacji przez Niemcy/Europę Fraunhofer Partner dla nauki i biznesu w rozwoju potencjału B+R i jego komercjalizacji przez Niemcy/Europę Wojciech Rośkiewicz Fraunhofer Leipzig & University of Leipzig Prof. UE Dr. Karol Kozak Fraunhofer

Bardziej szczegółowo

ABC Data najlepszym dystrybutorem Europy Środkowo-Wschodniej EMEA Channel Academy 2016

ABC Data najlepszym dystrybutorem Europy Środkowo-Wschodniej EMEA Channel Academy 2016 Warszawa, 1 marca 2016 roku Informacja prasowa ABC Data najlepszym dystrybutorem Europy Środkowo-Wschodniej EMEA Channel Academy 2016 ABC Data, lider rynku nowoczesnej dystrybucji IT w Polsce i w regionie

Bardziej szczegółowo

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Marketing: relacje z klientami Istota dr hab. Justyna Światowiec Szczepańska Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 21 marca 2013 r. EKONOMICZNY UNIWERSYTET DZIECIĘCY WWW.UNIWERSYTET-DZIECIECY.PL

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy TWOJA DROGA DO SUKCESU

Plan Marketingowy TWOJA DROGA DO SUKCESU TWOJA DROGA DO SUKCESU Specjalistyczne kategorie produktowe NATURALNE PRODUKTY KATEGORII WELLNESS / ZDROWIE / URODA ARTYKUŁY DO DOMU ORAZ ŚRODKI CZYSTOŚCI 2 niezależne katalogi Twoja droga do sukcesu Zostań

Bardziej szczegółowo

Jak mieć. zdrowie, czas. i pieniądze

Jak mieć. zdrowie, czas. i pieniądze Jak mieć zdrowie, czas i pieniądze Pewnie zastanawiasz się. O co chodzi? Jak można mieć zdrowie, czas i pieniądze? Zaraz poznasz sekret, jak niektórzy ludzie mają te trzy rzeczy naraz! Jest system, który

Bardziej szczegółowo

Nokaut.pl mobilna rewolucja na rynku zakupów internetowych. Dziś ostatni dzień zapisów na akcje Grupy Nokaut

Nokaut.pl mobilna rewolucja na rynku zakupów internetowych. Dziś ostatni dzień zapisów na akcje Grupy Nokaut Warszawa, 8 grudnia 2011 Nokaut.pl mobilna rewolucja na rynku zakupów internetowych Dziś ostatni dzień zapisów na akcje Grupy Nokaut czołowy gracz e-commerce w Polsce, właściciel internetowych porównywarek

Bardziej szczegółowo

TSM TIME SLOT MANAGEMENT

TSM TIME SLOT MANAGEMENT TSM TIME SLOT MANAGEMENT System zarządzania zamówieniami i oknami czasowymi dostaw Spis treści O Firmie Nam zaufali Możliwości rozwiązań О produkcie Bezpieczeństwo i dostęp do informacji Problemy produkcyjne

Bardziej szczegółowo

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl!

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Dołącz do Programu Partnerskiego iparts.pl! Polecaj sklep internetowy iparts.pl swoim klientom i zarabiaj na ich transakcjach! iparts Program Partnerski

Bardziej szczegółowo

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

mapa kursów Szukaj www.kursy-jezykowe.nf.pl oferta na pozyskanie uczestników kursów językowych medium wiedzy dla biznesu

mapa kursów Szukaj www.kursy-jezykowe.nf.pl oferta na pozyskanie uczestników kursów językowych medium wiedzy dla biznesu www.kursy-jezykowe.nf.pl Szukaj oferta na pozyskanie uczestników kursów platforma zakupu kursów wyszukiwarka kursów inteligentna wyszukiwarka z podpowiedziami mapa branży interaktywna mapa szkół platforma

Bardziej szczegółowo

OTWARCIE RYNKU POLSKIEGO

OTWARCIE RYNKU POLSKIEGO OTWARCIE RYNKU POLSKIEGO INFORMACJE TYLKO DLA TOP- LIDERÓW INCENTIVES PROGRAM START W BIZNESIE VISALUS CHALLENGE PARTY Zaproś kilka osób (liderów) na spotkanie u siebie w domu, w biurze, lub u nich Przygotuj

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego nr ROYGARD/POIG/02/2015 z dnia 09.03.2015 r. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA STWORZENIE I OBSŁUGA KAMPANII INTERNETOWEJ DLA PLATFORMY HANDLOWEJ CABAS.pl w

Bardziej szczegółowo

Twój plan na lepszą przyszłość

Twój plan na lepszą przyszłość Twój plan na lepszą przyszłość Drogi Agencie / Multiagencjo Jest nam niezmiernie miło, że właśnie do Pani/a kierujemy ten krótki list. Nasza oferta jest skierowana zarówno do tych, którzy prowadzą Firmy,

Bardziej szczegółowo

Witajcie! Real People Real Ads. Advertising Solution Limited

Witajcie! Real People Real Ads. Advertising Solution Limited Witajcie! Real People Real Ads Copyrights@TheAdsTeam Advertising Solution Limited Zanim zaczniesz TheAdsTEAM jest to internetowa platforma reklamowa, NIE JEST to tylko sposób na szybkie pomnożenie przychodów.

Bardziej szczegółowo

Współpraca pomiędzy publicznym i prywatnym sektorem zatrudnienia Najnowsze trendy

Współpraca pomiędzy publicznym i prywatnym sektorem zatrudnienia Najnowsze trendy Współpraca pomiędzy publicznym i prywatnym sektorem zatrudnienia Najnowsze trendy William Smith dyrektor generalny Ingeus Europe Filozofia Ingeus Współpraca z publicznymi urzędami pracy Wypełnianie ról,

Bardziej szczegółowo

Twój przewodnik do Dochodu i Wzrostu ze Współpracy

Twój przewodnik do Dochodu i Wzrostu ze Współpracy Spełnianie marzeń bezpieczeństwa finansowego na całe życie Twój przewodnik do Dochodu i Wzrostu ze Współpracy Data wejścia w życie: 28 czerwiec, 2012 Informacje Ogólne Bez względu na to, czy chcesz zarobić

Bardziej szczegółowo

PROGRAM KLUB. Na kolejnych stronach wyszczególnione są wszystkie korzyści płynące z uczestnictwa w Programie.

PROGRAM KLUB. Na kolejnych stronach wyszczególnione są wszystkie korzyści płynące z uczestnictwa w Programie. PROGRAM KLUB Niniejszy dokument określa zobowiązania INTERS.pl w ramach PROGRAMU KLUB (zwanego dalej Programem) oraz wyjaśnia jego szczegóły. Warunki programu mogą się zmieniać. O zmianach będziemy każdorazowo

Bardziej szczegółowo

PizzaPolska.pl. Zaproszenie do współpracy. Państwa serwis dostawczy w Internecie. Wyszukaj Delektuj się Oceń

PizzaPolska.pl. Zaproszenie do współpracy. Państwa serwis dostawczy w Internecie. Wyszukaj Delektuj się Oceń PizzaPolska.pl Zaproszenie do współpracy Wyszukaj Delektuj się Oceń Państwa serwis dostawczy w Internecie PizzaPolska jest... PizzaPolska.pl jest specjalistycznym portalem internetowym, skupiającym restauracje,

Bardziej szczegółowo

JAK ROZUMIEĆ PLAN WYNAGRODZEŃ ACN

JAK ROZUMIEĆ PLAN WYNAGRODZEŃ ACN JAK ROZUMIEĆ PLAN WYNAGRODZEŃ ACN Szansa ACN została stworzona, aby pomóc w budowaniu działalności, która dostarczy zarówno szybkiego jak i długotrwałego zysku. Jednym z największych atutów ACN jest Plan

Bardziej szczegółowo

PRODUKTY PLUS FIRMY TIENS

PRODUKTY PLUS FIRMY TIENS PRODUKTY PLUS FIRMY TIENS PRODUKTY PLUS FIRMY TIENS TIENS POLSKA PRZEDSTAWIA NOWĄ SERIĘ PRODUKTÓW PLUS 5000 lat chińskiej tradycji i wiedzy połączone z najnowszą technologią z Europy PRODUTY PLUS FIRMY

Bardziej szczegółowo

Brytyjsko Polskie Usługi Sp. z o. o.

Brytyjsko Polskie Usługi Sp. z o. o. Brytyjsko-Polska Izba Handlowa ul. Nowogrodzka 12/3 00-511 Warszawa Tel/Fax: +48 22 622 20 56 www.bpcc.org.pl Brytyjsko-Polska Izba Handlowa nieustannie stara się udoskonalać swój system medialnokomunikacyjny,

Bardziej szczegółowo

MOBILNE NARZĘ DZIE SPRZEDAŻ Y I LOJALNOŚ CI EVERYTAP SP. Z O.O. JEST CZĘŚCIĄ TVN GROUP S.A.

MOBILNE NARZĘ DZIE SPRZEDAŻ Y I LOJALNOŚ CI EVERYTAP SP. Z O.O. JEST CZĘŚCIĄ TVN GROUP S.A. MOBILNE NARZĘ DZIE SPRZEDAŻ Y I LOJALNOŚ CI EVERYTAP SP. Z O.O. JEST CZĘŚCIĄ TVN GROUP S.A. Narzędzie, dzięki któremu klienci Twojego biznesu będą kupować więcej i odwiedzać Twój lokal częściej. Dzięki

Bardziej szczegółowo

Rozmowa ze sklepem przez telefon

Rozmowa ze sklepem przez telefon Rozmowa ze sklepem przez telefon - Proszę Pana, chciałam Panu zaproponować opłacalny interes. - Tak, słucham, o co chodzi? - Dzwonię w imieniu portalu internetowego AmigoBONUS. Pan ma sklep, prawda? Chciałam

Bardziej szczegółowo

Rola internetu w zakupach artykułów spożywczych

Rola internetu w zakupach artykułów spożywczych Warszawa, 14 września 2010 r. Informacja prasowa IAB Polska Rola internetu w zakupach artykułów spożywczych Wyniki badania przeprowadzonego dla IAB przez PBI wskazują, że internauci aktywnie interesują

Bardziej szczegółowo

Liczy się tu i teraz

Liczy się tu i teraz Liczy się tu i teraz Życie zmusza nas do kupowania towarów i usług. Przyłącz się do Społeczności Konsumenckiej, aby zaoszczędzić na codziennych zakupach. Produkty znane markowe, z takich działów jak: www.familo.com

Bardziej szczegółowo

Poradnik konsultanta cz. I

Poradnik konsultanta cz. I Poradnik konsultanta cz. I Na początku przedstawię Ci wszystkie informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, czy jest to biznes dla Ciebie, no i przede wszystkim ile możesz na tym zarobić. Co zyskasz Zostając

Bardziej szczegółowo

Usługi dystrybucyjne FMCG

Usługi dystrybucyjne FMCG Usługi dystrybucyjne FMCG 1990 powstaje firma handlowa Mister w Tychach 1992 rozpoczynamy współpracę z firmą Procter&Gamble jako jedna z 650 polskich hurtowni 1993 25 firm zostaje regionalnymi dystrybutorami

Bardziej szczegółowo

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA JESTEŚMY RODZINNĄ FIRMĄ Z WIELOMA TRADYCJAMI RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA 15 lat działalności na polskim rynku. Wieloletnie doświadczenie i wiedza to nasza przewaga konkurencyjna. Otwartość na nowe rynki

Bardziej szczegółowo

Raport na temat działalności eksportowej europejskich przedsiębiorstw z sektora MSP

Raport na temat działalności eksportowej europejskich przedsiębiorstw z sektora MSP Raport na temat działalności Raport na temat działalności eksportowej europejskich przedsiębiorstw z sektora MSP Kierunki eksportu i importu oraz zachowania MSP w Europie Lipiec 2015 European SME Export

Bardziej szczegółowo

sklep... inny niż wszystkie!

sklep... inny niż wszystkie! www.familo.com sklep... inny niż wszystkie! SZEROKA GAMA PRODUKTÓW Art. spożywcze Komputery, tablety, smartfony i akcesoria Kosmetyki i higiena osobista Paliwa i art. motoryzacyjne Art. chemii gospodarczej

Bardziej szczegółowo

Platforma Content Marketingowa. Buduj oglądalność i pozyskuj wartościowe prospekty biznesowe. Dla szybszego rozwoju Twojego biznesu

Platforma Content Marketingowa. Buduj oglądalność i pozyskuj wartościowe prospekty biznesowe. Dla szybszego rozwoju Twojego biznesu Platforma Content Marketingowa Buduj oglądalność i pozyskuj wartościowe prospekty biznesowe Dla szybszego rozwoju Twojego biznesu Dlaczego Content Marketing? Główna różnica pomiędzy tradycyjnymi akcjami

Bardziej szczegółowo

VENDIO SPRZEDAŻ kompleksowa obsługa sprzedaży. dcs.pl Sp. z o.o. vendio.dcs.pl E-mail: info@dcs.pl Warszawa, 16-10-2014

VENDIO SPRZEDAŻ kompleksowa obsługa sprzedaży. dcs.pl Sp. z o.o. vendio.dcs.pl E-mail: info@dcs.pl Warszawa, 16-10-2014 VENDIO SPRZEDAŻ kompleksowa obsługa sprzedaży dcs.pl Sp. z o.o. vendio.dcs.pl E-mail: info@dcs.pl Warszawa, 16-10-2014 Agenda Jak zwiększyć i utrzymać poziom sprzedaży? VENDIO Sprzedaż i zarządzanie firmą

Bardziej szczegółowo

LOG Global Edition jak wykorzystać potencjał firmy.

LOG Global Edition jak wykorzystać potencjał firmy. LOG Global Edition jak wykorzystać potencjał firmy. 27 kwietnia br. w Warszawie odbyła się premiera LOG Global Edition, produktu polskiej firmy LOG Systems. Zaprezentowane oprogramowanie znacznie ułatwi

Bardziej szczegółowo

Transport z przyszłością!

Transport z przyszłością! TimoCom Soft- und Hardware GmbH Transport z przyszłością! TimoCom Transport mit Zukunft! 1 Firma Nazwa: TimoCom Soft- und Hardware GmbH Założona: 01. kwiecień 1997 Siedziba główna: Dusseldorf (Niemcy)

Bardziej szczegółowo

Enagic. Zmień swoją wodę zmień swoje życie

Enagic. Zmień swoją wodę zmień swoje życie Enagic Zmień swoją wodę zmień swoje życie Misja firmy Enagic Podstawowe informacje o Enagic Japońska firma działająca na rynku od 39 lat Zajmuje się produkcją, dystrybucją i serwisowaniem jonizatorów wody

Bardziej szczegółowo

Partnerzy ds. rozwiązań czyli firmy oferujące płatności PayPal jako zintegrowany element ich rozwiązań handlowych.

Partnerzy ds. rozwiązań czyli firmy oferujące płatności PayPal jako zintegrowany element ich rozwiązań handlowych. Program partnerski PayPal dla regionu CEMEA umożliwia partnerom handlowym, takim jak Ty, dostosować się do rosnących potrzeb handlowców. W tym podręczniku znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące korzyści

Bardziej szczegółowo

Witaj w Programie Partnerskim StarGames

Witaj w Programie Partnerskim StarGames Witaj w Programie Partnerskim StarGames Jesteś już gotowy do reklamowania StarGames.com na swojej stronie i zarabiania w ten sposób pieniędzy! StarGames.com gwaiazda kasyn online. StarGames.com oferuje

Bardziej szczegółowo

PROGRAM ROZWOJU KLUBÓW ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I UZNANIE ZASŁUG NAJLEPSZYCH ORGANIZATORÓW KLUBÓW ZASADY I PRZEPISY STYCZEŃ 2017 S P B

PROGRAM ROZWOJU KLUBÓW ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I UZNANIE ZASŁUG NAJLEPSZYCH ORGANIZATORÓW KLUBÓW ZASADY I PRZEPISY STYCZEŃ 2017 S P B PROGRAM ROZWOJU KLUBÓW ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I UZNANIE ZASŁUG NAJLEPSZYCH ORGANIZATORÓW KLUBÓW ZASADY I PRZEPISY STYCZEŃ 2017 S P B PRZEDSTAWIAMY NOWY POZIOM PROGRAMU ROZWOJU KLUBÓW POZIOM STARTOWY Kwalifikacja:

Bardziej szczegółowo

MOBILNY SYSTEM SPRZEDAŻY I LOJALNOŚCI EVERYTAP SP. Z O.O. JEST CZĘŚCIĄ TVN GROUP S.A.

MOBILNY SYSTEM SPRZEDAŻY I LOJALNOŚCI EVERYTAP SP. Z O.O. JEST CZĘŚCIĄ TVN GROUP S.A. MOBILNY SYSTEM SPRZEDAŻY I LOJALNOŚCI EVERYTAP SP. Z O.O. JEST CZĘŚCIĄ TVN GROUP S.A. Aplikacja mobilna, dzięki której klienci Twojej restauracji lub kawiarni będą kupować więcej i odwiedzać je częściej.

Bardziej szczegółowo

Biznes Z Owocem Noni

Biznes Z Owocem Noni Biznes Z Owocem Noni Nie da się ukryć, że owoc noni jest coraz bardziej znany i doceniany przez coraz większą liczbę ludzi. Prawdą jest również, że coraz więcej firm zajęło się produkcją soku z tego owocu.

Bardziej szczegółowo

System CRM jako wsparcie procesów sprzedaży i serwisu w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej

System CRM jako wsparcie procesów sprzedaży i serwisu w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej System CRM jako wsparcie procesów sprzedaży i serwisu w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej 19 listopada 2009 Targi PROTECH 09 Michał Rok Professional Services Manager, update CRM Sp. z o.o. widok

Bardziej szczegółowo

edom.pl domy i apartamenty wakacyjne Warszawa, 23 maja 2012

edom.pl domy i apartamenty wakacyjne Warszawa, 23 maja 2012 edom.pl domy i apartamenty wakacyjne Warszawa, 23 maja 2012 Grupa E-domizil Do grupy E-domizil należą 3 liderujące w swoich segmentach rynku portale: www.e-domizil.de, www.e-domizil.ch, www.e-domizil.es,

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania e-learningowe jako narzędzia rozwoju kompetencji zawodowych. Paweł Czerwony Global New Business Manager

Rozwiązania e-learningowe jako narzędzia rozwoju kompetencji zawodowych. Paweł Czerwony Global New Business Manager v Rozwiązania e-learningowe jako narzędzia rozwoju kompetencji zawodowych Paweł Czerwony Global New Business Manager Funmedia Nasza historia Rynki i produkty Liczba użytkowników Kursy online Fakty Dot.

Bardziej szczegółowo

F a c e b o o k - d l a F i r m

F a c e b o o k - d l a F i r m F a c e b o o k - d l a F i r m Oferta działań marketingowych dla firm związanych z tenisem ziemnym O nas: jesteśmy Agencją Marketingu Interaktywnego; świadczymy usługi w zakresie prezentacji oraz obecności

Bardziej szczegółowo

Oferta dla na autorską akcję Commerce PRO, czyli kompleksowe działania polegające na wsparciu sprzedaży przy wykorzystaniu Search Engine Marketing

Oferta dla na autorską akcję Commerce PRO, czyli kompleksowe działania polegające na wsparciu sprzedaży przy wykorzystaniu Search Engine Marketing Oferta dla na autorską akcję Commerce PRO, czyli kompleksowe działania polegające na wsparciu sprzedaży przy wykorzystaniu Search Engine Marketing // Search Engine Marketing Commerce PRO to autorskie rozwiązanie

Bardziej szczegółowo