Nowa przyszłość. Państwa osobisty program sukcesu WellStar.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Nowa przyszłość. Państwa osobisty program sukcesu WellStar. www.wellstar-company.com"

Transkrypt

1 Nowa przyszłość z WellStar Państwa osobisty program sukcesu WellStar 2012

2 02 Biznes WellStar PRZYSZŁOŚCIOWY BIZNES GODNY POLECENIA PAŃSTWA KLUCZ DO OSOBISTEJ I FINANSOWEJ SWOBODY Odznaczony w międzyczasie Europejską Nagrodą Innowacji, dowodzi, że WellStar z Webstar jest najbardziej innowacjyjnym szczytem w całej branży Networku. Christian Wiesner, WellStar CEO Od 20 lat eksploduje branża bezpośredniego marketingu. Coraz więcej ludzi decyduje się na niezależność na tym rynku wzrostu. W międzyczasie 60 milionów ludzi na świecie zdecydowało się na ten nowy trend biznesowych i co miesiąc dochodzi do tego ponad 1 mln nowych ludzi. Tendencja stale rośnie. Europa Centralna i Wschodnia dzięki ich rosnącej siłe nabywczej należą do kluczowych rynków i oferują olbrzymi potencjał wzrostu. WellStar stał się w międzyczasie pierwszym wyborem dla każdej osoby, która chce się usamodzielnić w Networku. Kto szuka prawdziwej alternatywy i pyta Gdzie się wszystko zgadza?, Gdzie wsółgra cały konzept, aby odnieść długotrwały sukces?, odpowiedź brzmi: W WellStar. dlatego coraz więcej liderów przychodzi do WellStar, jak również nowicjuszy. Dostęp do najnowocześniejszych narzędzi online Dzięki Webstar WellStar może sprostać wymaganiom nowej generacji networkowców! Webstar gwarantuje najprostszą budowę bazy klientów w branży Networkowej. W biznesie z klienta końcowego już dzisiaj ponad 50% wszystkich obrotów przepływa w trybie online przez Webstar. To jest unikalne w całej branży i całkowicie wybiegające w przyszłości. Webstar gwarantuje jednocześnie najprostszą budowę struktury partnerów. Dzięki Webstar można zarobić pieniądze prościej i szybciej. To pokazuje funkcjonujący konzept online i bardzo skuteczne narzędzia online.

3 WellStar Business 02 Zawartość Przyszłościowy biznes godny polecenia 02 Rynki wzrostu 04 Budowa bazy klientów końcowych 06 Re-Order z produktami dla klientów końcowych 07 Streamline Faststart 08 Faststart-przykładowe dochody 09 Faststart-zalety 11 Budowa drużyny po Faststart 12 Bonus poziomowy 13 Plan etapowy 14 Krajowa / Europejska pula 16 Founderpool 18 Program na samochód 20 WellStar Master University 21 Webstar Social Network Biznes 22 Rozpoczęcie biznesu 24 Słowniczek 26

4 04 Rynki wzrostu DOBROBYT I NIEZALEŻNOŚĆ FINANSOWA WYKORZYSTAJCIE PAŃSTWO DLA SIEBIE WSCHODZĄCE RYNKI PRZYSZŁOŚCI Zdrowie Wszyscy ludzie chcą być zdrowi, pełni energii i piękni. 300 mld Euro E-Commerce Wszyscy ludzie chcą kupować wygodnie i po korzystnych cenach mld Euro Komunikacja Wszyscy ludzie chcą komunikować się szybko i łatwo. 2 mld ludzie Wschodzący rynek nr 1 Zdrowie Wschodzący rynek nr 2 E-Commerce Wschodzący rynek nr 3 Komunikacja Zdrowie to dzisiaj nic innego, jak brak chorób. Nowoczesny człowiek chce być aż do późnego wieku zdrowy i wydajny, a przy tym, jeśli to możliwe, także dobrze wyglądać. Rynek zdrowia i witalności jest w związku z tym postrzegany jako największy wschodzący rynek przyszłości. Webstar pomaga nowoczesnemu człowiekowi osiągnąć wysoki poziom witalności dzięki efektywnemu treningowi. Sprzedaż internetowa stała się w międzyczasie stałą częścią dnia codziennego. Takie firmy, jak Amazon czy Dell są przykładami sukcesu sprzedaży elektronicznej. Zdaniem ekspertów - w Europie handel elektroniczny (E-Commerce) wzroście dziesięciokrotnie od roku 2006 z ok. 100 mld Euro do ponad mld Euro do roku Przy Vitality Commerce użytkownicy Webstar znajdują tematy dotyczące zdrowia i stylu życia, miliony markowych produktów znanych na całym świecie producentów, po korzystnych cenach, które kupują, testują i jednym kliknięciem mogą polecić swoim przyjaciołom. W dzisiejszych czasach setki milionów ludzi spotyka się w sieciach społecznościowych w celu wymiany opinii i informacji. Powstaje tutaj nowa siła rynku, która niezależnie od klasycznej reklamy i marketingu określa, jakie towary są kupowane w bezpośrednim otoczeniu. Ci Socjalni opinotwórcy kształtują opinie przyszłości W Vitality Community Webstar nastę-puje wymiana zdań na temat najbardziej skutecznych porad dotyczących żywienia i sportu, a także najnowszych rekomendowanych produktów.

5

6 06 Budowa bazy klientów końcowych BUDOWA BAZY KLIENTÓW KOŃCOWYCH RABATY I PROWIZJA KOŃCOWA Re-Order z produktami WellStar oferuje Państwu idealną możliwość w najprostrzy sposób zbudować strukturę klientów końcowych i osiągnąć długotrwale wysokie dochody. 1. aż do 2 korzyści dla Państwa klientów 4. pasywny dochód dla Państwa i Państwa drużyny 2. gwarancja zwrotu pieniędzy, zagwarantowane zadowolenie 5. podwójne punkty BV do zakwalifikowania się 3. produkt za darmo każdego miesiąca na pozycję Zbudujcie Państwo strukturę klientów z re-orderami a otrzymacie wysokie prowizje za swoje obroty z klientów końcowych każdego miesiąca! PAŃSTWA PROWIZJA KOŃCOWA Przy średnim zamówieniu* z 4 produktami na każdego klienta otrzymacie Państwo łącznie 31,54 EUR brutto prowizji końcowej i 0,9 PV. Produkt Prowizja końcowa PV Green Gold IMUNE 8,33 EUR 0,25 Green Gold Pur Mint Solar Lunar 5,95 EUR 0,20 Kineto Genio 7,14 EUR 0,20 Viewty Caps 8,93 EUR 0,25 Viewty LC 17,85 EUR 0,50 PAŃSTWA DODATKOWA PROWIZJA Z każdym sprzedanym re-orderem podwyższacie Państwo swoje PGV i zarabiacie biernie za każdego swojego sobistego klienta. PGV Rabat PGV Rabat od 5 PGV 10% od 80 PGV 2 od 20 PGV 1 od 120 PGV 30% od 40 PGV 20% Przykład: 4 produkty ma każdy klient* Liczba klientów Obliczanie prowizji Łączna prowizja 10 EK = 9,0 PGV x 10% = 81,00 EUR prowizja końcowa = 314,50 EUR = 396,40 EUR co miesiąc 50 EK = 45,0 PGV x 20% = 810,00 EUR prowizja końcowa = 1.577,00 EUR = 2.387,00 EUR co miesiąc * Średnie zamówienie z 4 produktami (tutaj: Green Gold IMUNE, Kineto, Genio, Viewty Caps). Wartość prowizyjna za PV = 90 EUR łącznie z VAT. Wszystkie przykłady prowizji podane są z uwzględnieniem podatku VAT. Odpowiednio do obowziązującego podatku w kraju może się różnić. Generalnie przykłady prowizji w celu ustalenia PGV i sumy prowizji końcowej we wszystkich krajach WellStar są podobne. Odpowiadają one jednakże w każdymm kraju aktualnie obowiązującym regułom planu marketingowego i odnoszą się wyłącznie do dostępnych produktów. To może ulec zmianie!

7 Re-Order z produktami dla lienta kóncowego 07 RE-ORDER Z PRODUKTAMI DLA KLIENTA KOŃCOWEGO ZAMAWIAĆ PRODUKTY PO KORZYSTNYCH CENACH "Zapotrzebowanie na naturalne, wysokiej jakości substancje witalne chcemy pokryć dzięki naszym świetnym produktom po dobrych i niedrogich cenach. Naszym celem jest, aby re-order z produktami WellStar stał się stałą częścią składową odżywiania w europejskich domach. Christian Wiesner, WellStar CEO Szczegóły odnośnie re-order* Czas obowiązywania: 6 miesięcy (tylko wtedy obowiązują za re-order aż do 2 korzystne ceny dla Państwa klientów) Bonus: od 2 produktów, 1x produkt za darmo za każdy miesiąc Wybór: Solar, Lunar, Kineto, Genio To oznacza: Aż do 300 Euro bonus na produkty dla Państwa klientów Gwarancja sukcesu re-orderu (odnosi się tylko do klientów końcowych) Wierzymy w jakość naszych produktów. Jeśli nasi klienci korzystają z naszych produktów WellStar regularnie i w połączeniu z Webstar Vitalcoaching, aby wyglądać młodziej oraz pozostać witalnym i pełnym siły, a mimo to są niezadowoleni, oferujemy możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy za re-order WellStar. Szczegóły zobacz na: Produkty Re-Order * Produkty za darmo i podwójne BV tylko przy płatności za re-order przez polecenie zapłaty albo kartą kredytową : Zarówno wybór darmowych produktów, jak również produktów do re-ordera może zostać zmieniony.

8 08 Faststart-wprowadzenie STREAMLINE FASTSTART LUKRATYWNE DOCHODY JUŻ W PIERWSZYCH TYGODNIACH Stwórzcie Państwo 2 silne linie w Streamline Faststart i zarabiajcie 300 EUR do EUR w ciągu pierwszych sześciu tygodni.* Każdy nowy dystrybutor ma możliwość w Faststar, aby przeskoczyć pierwsze poziomy w palnie wynagrodzenia i osiągnąć maksymalnie pozycję Regional Vice President. Z pozycją, którą osiągniecie Państwo na zakończenie swojego Faststartu, rozpoczynacie swoją dalszą karierę w WellStar. Zwróćcie Państwo uwagę: 1. Ramy czasowe Faststart = Państwa tydzień startowy + 6 tygodni; zakończenie tygodnia jest w każdy piątek o godz. 23:59: W Faststart liczy się dla Państwa do nowej pozycji zarówno Państwa własny obrót, jak również dochód z Państwa drużyny. 3. PGV może wynikać ze wszystkich własnych zamówień (Re-Order podczas Faststart) i obrotów Państwa osobistych klientów Webstar. 4. Aby być uprawnionym do wypłaty, musicie mieć Państwo przynajmniej własny 1 PPV w miesiącu produkcyjnym. FASTSTART BONUS ZA POZYCJĘ DLA WSZYSTKICH NOWYCH PARTNERÓW: wynagrodzenie do 6 poziomów, przy własnym 1 PPV. Osiągneliście Państwo jako nowy partner na zakończenie swojego Faststartu jedną z poniższych pozycji, otrzymacie bonus za pozycję. Faststart E1 E2 E3 10% E4 E5 Junior Manager Kwalifikacja: 2 EK albo 2 VP w E1 z 6 miesięcznym Re-Order* Państwa bonus za pozycję: 200 Euro brutto Manager Kwalifikacja: 2 EK albo 2 VP w E1 z 6 miesięcznym Re-Order* Państwa bonus za pozycję: 300 Euro brutto Director Kwalifikacja: 3 EK albo 3 VP w E1 z 6 miesięcznym Re-Order* Państwa bonus za pozycję: 750 Euro brutto Regional Vice President Kwalifikacja: 3 EK albo 3 VP w E1 z 6 miesięcznym Re-Order* Państwa bonus za pozycję: Euro brutto E6 1 * Bądź partnerzy posiadający licencję Webstar osiągną bonus za pozycję również z 50 aktywnymi osobistymi użytkownikami Webstar w swoim Faststart. Jeśli w Państwa kraju nie jest jeszcze możliwy biznes z klientami końcowymi (kraje w fazie Pre-Launch), musicie Państwo posiadać nowych partnerów w pierwszej linii z 6 miesięcznym programem re-order, aby otrzymać bonus za pozycję. Re-order z produktami musi zostać zapłacony przez VP albo EK w ciągu trwania Państwa Faststart. Nie wystarczy zrobienie zamówienia, musi ono zostać zapłacone!

9 Faststart-dochody 09 Kwalifikacja w Faststart na pozycję junior manager PRZYKŁADOWY DOCHÓD 2 / 5 PV E1: 2x 5 PV x = 45,00 EUR E2: 4x 5 PV x = 90,00 EUR 15 PV 15 PV Bonus za Faststart Faststart- bonus za pozycję Całkowity bonus = 135,00 EUR = 200,00 EUR = 335,00 EUR Kwalifikacja w Faststart na pozycję manager PRZYKŁADOWY DOCHÓD E1: 2x 5 PV x = 45,00 EUR 5 PV E2: 4x 5 PV x = 90,00 EUR E3: 6x 5 PV x 10% = 270,00 EUR 30 PV 30 PV Bonus za Faststart Faststart- bonus za pozycję Całkowity bonus = 405,00 EUR = 300,00 EUR = 705,00 EUR Wszystkie przykłady prowizji podane są z uwzględnieniem podatku VAT.

10 10 Faststart-dochody STREAMLINE FASTSTART LUKRATYWNE DOCHODY JUŻ W PIERWSZYCH TYGODNIACH Kwalifikacja w Faststart na pozycję director PRZYKŁADOWY DOCHÓD E1: 2x 5 PV x = 45,00 EUR E2: 4x 5 PV x = 90,00 EUR 5 PV E3: 8x 5 PV x 10% = 360,00 EUR E4: 16x 5 PV x = 360,00 EUR 50 PV 50 PV Bonus za Faststart Faststart- bonus za pozycję Całkowity bonus = 855,00 EUR = 750,00 EUR = do 1.605,00 EUR Kwalifikacja w Faststart na pozycję regional vice president* PRZYKŁADOWY DOCHÓD E1: 2x 5 PV x = 45,00 EUR E2: 4x 5 PV x = 90,00 EUR E3: 8x 5 PV x 10% = 360,00 EUR E4: 16x 5 PV x = 360,00 EUR 5 PV 5 PV E5: 32x 5 PV x = 720,00 EUR E6: 64x 5 PV x 1 = 4.320,00 EUR 200 PV 200 PV Bonus za Faststart Faststart- bonus za pozycję Całkowity bonus = 5.895,00 EUR = 1.500,00 EUR = do 7.395,00 EUR * Osiągnąć w łącznym Faststarcie: 2 linie po 200 PV i łącznie 400 OrgaPV. Wszystkie przykłady prowizji podane są z uwzględnieniem podatku VAT.

11 Faststart-zalety 11 Państwa korzyści w Streamline Faststart Wyrabiacie sobie Państwo natychmiast w ciągu 6 tygodniu wysokoopłacalny dochód w wysokości EUR Osiągają Państwo stabilny kontynuacyjny biznes (= bierny dochód kontynuacyjny) Osiągają Państwo długotrwałe, wysokoopłacalne, stałe pozycje Zarabiają Państwo aż do 6 dynamicznych poziomów

12 12 Budowa drużyny po Faststart NA SAM SZCZYT W BUDOWANIU DRUŻYNY DLA PARTNERÓW WELLSTAR POZA FASTSTARTEM Z zakończeniem Państwa Faststart osiągneliście Państwo swoją pierwszą pozycję w ramach palnu wynagrodzenia WellStar. Teraz możecie Państwo zakwalifikować się na dalsze pozycje i otworzyć przed sobą wyższe możliwości dochodów. Prosta budowa drużyny dzięki regule obrotu 50% W Wellstar jesteście Państwo swobodni przy budowianiu drużyny. Już z 2 dobrymi liniami partnerskimi możecie zakwalifikować się na najwyższe pozycje aż do Double Crown Ambassador. Maksymalnie 50% wymaganego obrotu do uzyskania pozycji będzie liczone z Państwa najsilniejszej linii. Resztę obrotu budujecie Państwo po prostu z drugiej, trzeciej albo ewentualnie czwartej linii. To gwarantuje szybką i stabilną budowę drużyny w głębokości i daje Państwu maksymalną wolność przy budowaniu swojej drużyny wg. Państwa własnego stylu pracy. Dzięki wypłacie bonusów za aż do 12 dynamicznych poziomów w głębokości WellStar daje Państwu udział w dochodach w Państwa drużynie z potencjalnych dziesiątkach tysięcy partnerów i klientów. To jest klucz do Państwa dobrobytu gospodarczego i wysocelukratywnych dochodów kontynuacyjnych PV 400 PV 600 PV

13 Bonus poziomowy 13 ZARABIAĆ W GŁĘBOKOŚCI W TAKI SPOSÓB ZAKWALIFIKUJECIE SIĘ PAŃSTWO PRAWIDŁOWO PODSTAWOWA KWALIFIKACJA NA BONUS ZA POZIOMY - POZIOM 1 DO 3 dla Trainee do Crown Ambassador Liczba partnerów Prozent Bonus za poziomy Dystrybutorzy kwalifikują się na swój bonus za poziomy 1 do 3 z 1 PPV miesięcznie. Do wypłaty prowizji 10% od pozycji Manager zamiast za poziom 1 potrzebujecie Państwo przynajmniej 10 linii każda po 1 OrgaPV ,00 EUR 36,00 EUR 72,00 EUR PODSTAWOWA KWALIFIKACJA NA BONUS ZA POZIOMY - POZIOM 4 DO 7 dla Junior Manager do Senior Director ,00 EUR Dystrybutorzy kwalifikują się na swój bonus za pozioimy na poziom ,00 EUR i kolejne z miesięcznym 1 PPV i 2 PV z E1 NOWE albo 3 PGV ze swoich własnych zakupów lub od klientów ,00 EUR PODSTAWOWA KWALIFIKACJA NA BONUS ZA POZIOMY - POZIOM 4 DO ,00 EUR dla Regional Vice President do Royal Crown Ambassador ,00 EUR Dystrybutorzy kwalifikują się na swój bonus za pozioimy na poziom 4 i kolejne z miesięcznym 1 PPV i 4 PV z E1 NOWE albo 5 PGV ze swoich własnych zakupów lub od klientów % 4.208,00 EUR ,00 EUR WYPŁATA BONUSU OD REGIONAL VICE PRESIDENT Na bonusy za poziomy kwalifikujecie się Państwo od pozycji Regional Vice President dzięki miesięcznemu aktywnemu statusowi i Państwa Łącznie*: ,00 EUR miesięcznemu łącznemu obrotowi zgodnie ze swoją pozycją według planu wynagrodzenia. Przy nieosiągnięciu tego obrotu otrzymacie Państwo ten bonusu za poziomy, na który ze swoim obrotem na odpowiedniej pozycji zakwalifikowaliście się Państwo w danym miesięcu w najgorszym wypadku jednakże zawsze na pozycji Senior Director. 1. Każdy dystrybutor tworzy jeden poziom wraz ze swoimi klientami z przynajmniej 1 PPV albo 1 PGV! 2. Nieaktywne poziomy są kompresowane do aktywnych poziomów! 3. Bonusy za poziomy są wypłacane za partnerów na tym samym lub wyższym poziomie! 4. Bonus za poziomy wypłacany jest z aktywnym statusem od 1 PGV dla i za istniejących partnerów miesięcznie! * każdy VP = 2 PGV, każdy PGV = 90 EUR prowizji z uwzględnieniem podatku VAT.

14 14 Plan etapowy PLAN WYNAGRIDZENIA WELLSTAR WYSOCE LUKRATYWNY NA WSZYSTKICH POZYCJACH Poziomy VP tr jm M DIR sd Kwalifikacja w jednym miesiącu w BV 1 PGV 2x aktywne VP á 5 BV 2x aktywne VP á 15 BV 2x aktywne VP á 30 BV 100 BV* 200 BV* Marża do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% E1 E2 E3 E4 E5 E6 10% E7 10% E8 E9 E10 E11 E12 Europapool 3% Founderpool 0, Programy na samochód Mercedes

15 Plan etapowy 15 Z OPTYMALNYM BEZPIECZEŃSTWEM DZĘKI STABILNYM DOCHODOM KONTYNUACYJNYM RVP nvp IVp A ca dca tca rca przez 3 miesiące z rzędu 500 BV* BV* BV* BV* BV* 2x CA z BV* 3x CA z BV* 5x CA z BV* do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% 10% 10% 10% 10% 10% 10% 10% 10% 7% 9% 10% 11% 13% 15,0% 17% 1% 1,3% 1,6% 1,9% 2,3% 2,8% 3,3% 3,8% Klasy C Klasy E Klasy S Klasy S Klasy S SLS Rolls Royce * W Wellstar jesteście Państwo swobodni przy budowianiu drużyny. Już z 2 dobrymi liniami partnerskimi możecie zakwalifikować się na najwyższe pozycje aż do Double Crown Ambassador. Maksymalnie 50% wymaganego obrotu do uzyskania pozycji będzie liczone z Państwa najsilniejszej linii. Resztę obrotu budujecie Państwo po prostu z drugiej, trzeciej albo ewentualnie czwartej linii.

16 16 Program uczestnictwa partnerów KRAJOWA I EUROPEJSKA PULA WELLSTAR PAŃSTWA UCZESTNICTWO W OGÓLNOEUROPEJSKICH OBROTACH WELLSTAR W puli WellStar od pozycji Director dodatkowo co miesiąc są wypłacne 3% do 17% wszystkich europejskich dochodów WellStar dla wszystkich zakwalifikowanch top liderów o różnych pozycjach. W ten sposób pracowici partnerzy uzyskują już w pierwszym roku miesięczne bonusy z dodatkowej puli rzędu od do Euro. Pula WellStar, do której wpływają wszystkie firmowe obroty PV, składa się z dwóch części: puli krajowej i europejskiej. Do puli krajowej kwalifikują się aktywni liderzy na dochody danego kraju. Do puli europejskiej kwalifikują się wszyscy europejscy liderzy na łączne dochody WellStar. Bonusy za Europapool są wypłacane aktywnym partnerom, po tym jak osiągnęli oni przynależną pozycję w planie wynagrodzenia i dodatkowo uzyskali miesięcznie minimalny obrót do puli zgodnie ze swoją pozycją. Jako wykwalifikowany lider dzięki puli krajowej i europejskiej jesteście Państwo uprawnieni obok prowizji za swoją drużynę do udziału w obrotach wszystkich partnerów WellStar i to każdego miesiąca! Kwalifikacja Europapool Aktywny status z 1 PPV i 4 E1 Nowe albo 5 PGV Bonus za Europapool odpowiednio do miesięcznie osiągniętej pozycji w planie wynagrodzenia

17 Program uczestnictwa partnerów 17 Pozycja OrgaPV PV z najsilniejszej linii [reguła 50%] RCA 5x CA z PV ,0% TCA 3x CA z PV ,0% DCA 2x CA z PV ,0% CA 5000 PV ,0% A 3000 PV ,0% IVP 2000 PV ,0% NVP 1000 PV 500 7,0% RVP 500 PV 250 5,0% DIR 100 PV 50 3,0% Udział w puli* * Udziały w puli są wypłacane miesięcznie i zakładają posiadanie aktywnego statusu (1 PPV + 4 E1 Nowy albo 5 PGV)

18 18 Program uczestnictwa partnerów wellstar founderpool PAŃSTWA LUKRATYWNE I EKSKLUZYWNE UCZESTNICTWO W FIRMIE WELLSTAR W puli Founder wypłacanych jest łącznie 4,3% dodatkowo dla pierwszych partnerów, którzy osiągają różne top pozycje w planie wynagrodzenia WellStar. Jeśli osiągnięta zostanie maksymalna liczba, pula jest zamykana i zarabiają tylko osoby o kwalifikacji "Founder" w najbardziej ekskluzywnym klubie świata przez całe życie ze wszystkich obrotów WellStar i Webstar. Filozowia Founder "Chcemy wszystkim partnerom w pulach uświadomić, że jako top liderzy WellStar w znacznym stopniu współbudujecie Państwo firmę. WellStar finansuje się z własnych środków i jest w pełni niezależny finansowo. Naszych zysków nie dzielimy z żadnym bankiem i z żadnym inwestorem zewnętrznym. Dzielimy nasz sukces oraz nasze zyski wyłącznie z naszymi top liderami w puli europejskiej oraz puli Founder. Postrzegamy oraz traktujemy naszych top liderów jak współwłaścicieli, ponieważ wspólnie budujemy WellStar oraz Webstar i odpowiednio wspólnie korzystamy z osiągniętych sukcesów. Christian Wiesner, WellStar CEO

19 Program uczestnictwa partnerów 19 Poziom Founder OrgaPV PV z najsilniejszej linii [reguła 50%] Stopień procentowy Miejsca RCA 5x CA z PV ,8 3 TCA 3x CA z PV ,3 5 DCA 2x CA z PV ,8 10 CA PV ,3 20 A PV ,9 30 IVP PV ,6 50 NVP PV 500 1,3 100 RVP 500 PV 250 1,0 300 SD 100 PV 50 0, Klub 100* 0, * Kwalifikacja na poziom Founder Klub 100 : 100 dostarczonych umów na 6 miesięczny re-order program dla klienta końcowego i 20 aktywnych klientów końcowych przez 12 miesięcy w jednym roku.

20 20 Program na samochód wellstar Program na samochód MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO I SWOBODA Z DWIEMA DOBRYMI GWIAZDAMI W EUROPIE Prosimy wybrać z programu pojazdów firmowych Wellstar Państwa kategorię i zakwalifikować się dzięki temu na wymarzony pojazd. To zupełnie proste Państwo jeżdżą - my płacimy!* Pozycja PPV OrgaPV Max. OrgaPV z najsilniejszej linii Samochód firmowy RCA 1 5x CA z PV 5000 Rolls Royce tca 1 3x CA z PV Mercedes SLS dca 1 2x CA z PV Mercedes klasy S CA Mercedes klasy S A Mercedes klasy S IVP Mercedes klasy E NVP Mercedes klasy C * Do programu na samochód od WellStar musicie się Państwo zakwalifikować, jeśli wypełnicie Państwo tą kwalifikację przez 3 miesiące z rzędu. Wtedy będziecie w następnym miesiącu jeździć samochodem z tego programu, który odpowiada Państwa kwalifikacji. Prosimy zwróćcie Państwo uwagę, że WellStar przejmuje opłatę leasingową wyłącznie w tym miesiącu, w którym zakwalifikowaliście się Państwo odpowiednio do programu na samochód.

21 Master University 21 wellstar master university SEE THE VISION & FEEL THE SPIRIT Dla wszystkich liderów WellStar, którzy chcą osiągnąć najwyższe poziomy w planie Founder, ten trening dla milionerów jest absolutną koniecznością. Skorzystaj z tygodnia pod palmami, który zmieni twoje życie - z ekskluzywnymi szkoleniami WellStar CEO Christian Wiesner oraz WellStar Wicepresydentem ds. sprzedaży, Jörgiem Zimmermannem. Wyszkolimy Państwa na sam szczyt Networku!

22 22 Webstar Social Network Biznes Webstar Social Network Biznes POTENCJAŁ DOCHODÓW NA MILIARDOWYM RYNKU Handel przez internet tzw. E-Commerce jest największą historią sukcesu w ostatnich latach z rocznym wzrostem rzędu 50% i wiącej. Przy tym kierują się ludzie przy kupowaniu produktów coraz bardziej zdaniem swoich znajomych i przyjaciół. Z tej komunikacji w socjalnym otoczeniu, zwanym Social Networking, powstają koniunktury gospodarcze w połączeniu z E-Commerce w przyszłości. Eksperci wyliczają łączny potencjał Social Commerce na niewiarygodne miliardów Euro, które są teraz na nowo rozdzialone. Jako biznesowy kreator trendów możecie Państwo z Webstar mieć w tym udział. Na najnowszej platformie internetowej Europy są reprezentowane już najatraktywniejsze sklepy online z milionem artykułów i top marerk wszystkich branży jak sport, zegarki, biżuteria, moda, książki, gry DVD, elektronika, kosmetyki, perfumy, telekomunikacj, a nawet artykuły spożywcze. Każdy użytkownik Webstar może odkrywać te produkty, oceniać, polecać i kupować. W tym celu posiada Webstar obok różnorodnych i wysoce innowacyjnych funkcji rekomendacji i kupowania nawet zintegrowaną maszynę odkrywczych zakupów (Shopping Discovery Maschine Genesis ) i świat 3D, w którym użytkownicy spotkają się jako avatar i rozmawiają w rzeczywistym czasie dzięki zintegrowanemu systemowi głośnomówiącemu Voiceover IP System (VOIP), wymieniają swoje ulubione zdjęcia i filmy video oraz mogą bezpośrednio kupić produkty. Dzięki Państwa osobistemu rynkowi społecznych zakupów Webstar (tzw. Webstar Social Shopping Marktplatz) zarabicie Państwo ze wszystkich obrotów, które powstaną dzięki zaproszonym przez Państwa użytkownikom, jak również dzięki wszystkim zaproszonym użytkownikom Państwa drużyny: to mogą być tysiące ludzi! Za obroty Państwa bezpośrednich użtkowników w sklepach partnerskich Webstar otrzymacie Państwo 5 10%, a za produkty WellStar aż do 40%. Łącznie otrzymacie Państwo aż do 21% za wszystkie obroty online i to bez wielkiego magazynu i kosztów eksploatacji. Webstar daje milionom konsumentów możliwość udziału w miliardowych obrotach handlowych. Webstar wiąże w sobie jako pierwszy rynek w internecie siłę kupna płynącą z osobistych rekomendacji przyjaciół z bezpośrednim dostępem do milionów markowych produktów. Dzięki Webstar uczestniczą Państwo z doskonałymi prowizjami w największych trendowych rynkach przyszłości, zdrowia i E-Commerce. Do Państwa samych należy decyzja, co zrobicie z możliwością, która stoi do waszej dyspozycji.

23 Webstar Social Network Biznes 23 Cashback VIP Cashback Bronze Shop Bronze Shop 1, 3,0% Webstar Cashback* Przy zakupie do zresztą korzystnych cenach każdy użytkownik Webstar otrzymuje kredyt (Cashback) w tak zwanych MissionCredz niezależnie od danej kategorii sklepu. MissionCredz, które zostały raz wykorzystane przy zakupach, zostaną zapisane na konto jako Webstar CashCredz. Wszystkie MissionCredz, które zostały w Webstar zebrane jako własne aktywności i bonus promocyjny, mogą zostać wypłacone w gotówce dzięki CashCredz nawet od kwoty stanowiącej 50 Euro! To jest prawdziwe zarabianie pieniędzy dla każdego partnera i każdego użytkownika prosto, online i tylko w Webstar. Od 50 aktywnych, osobiście zaproszonych na Webstar przyjaciół podwaja się zwrot kosztów przy każdym pojedyńczym własnym zakupie (VIP Cashback). Aktywny użytkownik = 4x zalogowanie / miesiąc MissionCredz odpowidają 1 Euro. silver Shop S 2, Gold Shop 5,0% h silver Shop S 5,0% Gold Shop h 10,0% Bonus Promocyjny VIP Webstar Dzięki Bonusowi Promocyjnemu VIP Webstar otrzymacie Państwo MissionCredz za wszystkie zakupy Państwa aktywnych na Webstar przyjaciół, których osobiście zaprosiliście Państwo do Webstar i do tego nie tylko raz lecz każdego miesiąca oraz cały czas! Prozent 0, 1,0% 2,0% 3,0% 4,0% 5,0% 10,0%* Aktywni użytkownicy natychmiast od 20 od 50 od 100 od 150 od 250 od 500 Przykładowy Bonus przy 250 aktywnych użytkownikach 50 przyjaciół po 50 EUR = EUR x Bonus Promocyjny = 125 EUR 100 EUR własnych zakupów x 10% Cashback = 10 EUR 135 EUR x MissionCredz = MC To oznacza: przy wszystkich specjalnie oznaczonych produktach może zostać obniżona cena zakupu do równowartości 135 Euro. Bonus za drużynę Webstar Każdy produkt, który zostanie sprzedany w sklepach Webstar, jest przeliczany na PV i wpływa do całego planu wynagrodzenia. W ten sposób dodatkowo zarabiają partnerzy WellStar na każdym zakupie w swojej drużynie. Kategoria sklepu Bonus Złoto 6,0 Srebro 4,0 Brąz 2,0 * obowiązuje tylko na Węgrzech i tylko w odniesieniu do przychodów z telefonii komórkowej. Do tego dodatkowe kwalifikacje: 100 aktywnych klientów z umowami na telefony komórkowe.

24 24 Rozpoczęcie biznesu IDEALNE NARZĘDZIA DO PROFESJONALNEGO BIZNESU WellStar Start-Kit Dla Państwa gotowego, osobistego biznesu WellStar płacicie Państwo jedynie WellStar Starter-Kit. WellStar przejmuje kompletne rozliczenie Państwa drużyny. Otrzymacie Państwo każdego miesiąca szczegółowy przegląd i możecie przez osobisty Online Partner Backoffice śledzić cały czas aktualny rozwój. Również rozwój produktów przejmuje WellStar kompletnie dla Państwa. Drużyna ekspertów analizuje ciągle palety nowych produktów. Naukowcy troszczą się o dopuszczenie produktów na rynki i certyfikaty. Aby w krótkim czasie dostarczyć zamówienia Państwa klientom, WellStar posiada liczne magazyny w różnych krajach. Wysyłkę towarów przeprowadza współpracujący na arenie międzynarodowej partner logistyczny.

25 Rozpoczęcie biznesu 25 Licencja Webstar We wszystkich otwartych krajach WellStar i w tych w fazie Pre-Launch zawiera WellStar Starter-Kit Państwa licencję Webstar na pierwsze 4 miesiące za darmo, jak również materiały marketingowe dla Państwa idealnego rozpoczęcia sprzedaży. Po tych pierwszych 4 miesiącach przedłuża się licencja Webstar automatycznie o dalsze 4 miesiące. Każde przedłużenie kosztuje 159 PLN. WellStar Starter-Kit musi zostać zapłacony przy rejestracji nowego partnera. Wysyłka WellStar Starter-Kit następuje łącznie z pierwszym zamówieniem. WellStar Shop Webstar Vitality Community Webstar Acquisition Center Webstar Leadership Center Webstar Media Center Webstar Vitality Coaching Webstar Health University

26 26 Słowniczek DEFINICJE I TERMINY W SKRÓCIE Wartość prowizyjna (PV): Każdemu produktowi jest przyporządkowana wartość PV. Każdy produkt ma wartość PV, która określa prowizję. Z reguły na 100 odrotu netto przypada ok. 1 PV. Przy każdym PV przepływają 90 Euro brutto przez plan wynagrodzenia. Każdy partner zarabia odpowiednio do pozycji w planie wynagrodzenia. PPV & PGV: PPV = obrót własny PV (własne zamówienie) PPV jest wartością, którą wyłącznie Państwo osobiście zapłaciliście. PGV = obrót własny grupowy PGV zawiera zarówno PPV jak również wszystkie zamówienia Państwa osobistych klientów końcowych. Wszystkie obroty partnerów z PGV poniżej 1 są zawsze przyporządkowane do kolejnego wyżej ulokowanego w strukturze partnera. Aktywny status 1 PPV: Każdy partner potrzbuje mieć każdego miesiąca aktywny status rzędu 1 PV, aby otrzymać prowizję, jak również do osiągnięcia danej pozycji. To obowiązuje też w Faststarcie. Prosimy zwróćcie Państwo uwagę, że potrzebujecie Państwo w Faststarcie w każdym miesiącu produkcyjnym własny 1 PPV, aby Państwa obroty z drużyny mogły być zaliczone do kawlifikacji na pozycję uzyskiwaną na koniec Fasstartu. E1 Nowe PV: To jest wartość Państwa bezpośredniego nowego partnera z jego klientami końcowymi w jego fazie Faststart. Poziom E1 Nowe PV jest ważny dla kwalifikacji na poziomy 4 i kolejne od pozycji Junior Manager, jak również do Europapool. OrgaPV: To jest łączna wartość jednej organizacji łącznie z Państwa własnym PPV. W OrgaPV jest również zawarta wartość Państwa własnych zamówień (PV). Przykład: Państwa partnerzy zakupili łączenie za 50 PV, a Państwo za 2 PV. Wtedy Państwa OrgaPV = 52 PV. BV wartość biznesowa: Każdy produkt ma obok wartości PV również watość BV, która jest istotna do osiągnięcia pozycji w planie wynagrodzeinia! Ta wartość może zostać krótkoterminowo zwiększona w celach motywacyjnych (Intencive), ale nie jest uwzględniana przy wypłacie bonusów. Jako partner po Faststart osiągnijcie Państwo nową pozycję w oparciu o kwalifikację na następny miesiąc dzięki regule 50% z odpowiednim obrotem. Aby osiągnąć pozycję Senior Director lub wyższą, musicie Państwo uzyskać wymagane obroty 3 razy z rzędu. Promocja nastąpi w czwartmy miesiącu produkcyjnym. Wyjątki od tego mogą być tylko w przypadku bieżących Intencives.

27 Słowniczek 27 Cały czas mówi się o liniach co się pod tym kryje? Jedna linia = dystrybutor (VP) ma więcej niż 1 OrgaPV Aktywna linia = dystrybutor ma sam 1 PPV albo 1 PGV jako partner kierujący linią Linia Managera = VP na pozycji Manager albo wyżej z przynajmniej 1 OrgaPV Aktywna linia Managera (ML) = VP na pozycji Manager i ma sam 1 PPV albo 1 PGV jako partner kierujący linią Linia Direktor = VP na pozycji Director albo wyżej z przynajmniej 1 OrgaPV Aktywna linia Direktor = VP na pozycji Director albo wyżej z przynajmniej 1 PPV albo własne 1 PGV. Z jednej Państwa bezpośredniej linii liczy się zawsze tylko jeden Director do wyliczenia. Ogólnie jedna struktura (drzewo) może być zbudowana z nieskończenie wielu poziomów w głębokości Aktywny poziom rónież zwany płaszczyzną = VP (dystrybutor) albo wyżej z przynajmniej 1 PPV albo 1 PGV. Aktywny poziom oznacza każdego (nowego albo z pozycją) partnera z 1,0 PGV PGV może być własnym PPV albo wartością zamówienia Państwa osobistych klientów końcowych. Osobiste rabaty rzędu 10% 30% są na PGV przynajmnie 5 PGV i więcej jednakże nie dla partnerów w Faststarcie! Rabaty na artykuły promocyjne są generalnie wykluczone i nie wpływają w PGV. Marża (HSP): Zysk z sprzedaży w stosunku do zakupu produktów jest liczony, jeśli Państwa klient zamówi bezpośrednio w WellStar. Odliczając handling i koszta logistyczne dla WellStar. Poziom: Nieaktywne poziomy zostną przyłączone do następnego wyższego poziomu (kompresja poziomów)! Każdy partner, który zrobił przynajmniej 1 PGV obrotu, jest aktywnym poziomem. Wszystkie inne są traktowane jako pasywne i skompresowane. Promocje na inne pozycje... mają miejsce niezależnie od natężenia pracy w Faststart zawsze w następnym miesiącu. Od pozycji Senior Director musi ona najpierw 3 razy z rzędu być potwierdzona i potem nastąpi promocja w czwartym miesiącu! Rozliczenie WellStar następuje miesięcznie dla wszystkich partnerów z osobistą kwalifikacją i obrotem z drużyny w różnych rodzajach premii.

WellStar Vision 2020 plan wynagrodzeń

WellStar Vision 2020 plan wynagrodzeń WellStar Vision 2020 plan wynagrodzeń 08.2014 / I Witamy w WellStar Światowy lider w Bionic Your Activation Systems: BYAS. Światowy lider w Social Club Selling: SCS. Chcemy pomóc wszystkim ludziom, by

Bardziej szczegółowo

SUCCESS STORY BE PART OF A UNIQUE. WellStar Business Presenter

SUCCESS STORY BE PART OF A UNIQUE. WellStar Business Presenter BE PART OF A UNIQUE SUCCESS STORY WellStar Business Presenter TERAZ JEST IDEALNY CZAS DLA PAŃSTWA RYNKI Z WIELKIM POTENCJAŁEM WZROSTU Rynek urody 200 mld. Euro Rynek dietetyczny 100 mld. Euro 2010 2020

Bardziej szczegółowo

SUCCESS STORY BE PART OF A UNIQUE. WellStar Business Presenter

SUCCESS STORY BE PART OF A UNIQUE. WellStar Business Presenter BE PART OF A UNIQUE SUCCESS STORY WellStar Business Presenter TERAZ JEST IDEALNY CZAS DLA PAŃSTWA RYNKI Z WIELKIM POTENCJAŁEM WZROSTU Rynek urody 200 mld. Euro Rynek dietetyczny 100 mld. Euro 2010 2020

Bardziej szczegółowo

3.1. Cena i WP / OB produkty z listy (wraz z objaśnieniem i definicją) Zysk wynikły z różnicy między ceną zakupu a ceną sprzedaży produktów

3.1. Cena i WP / OB produkty z listy (wraz z objaśnieniem i definicją) Zysk wynikły z różnicy między ceną zakupu a ceną sprzedaży produktów 3. Zarabiaj z WellStar Plan wynagrodzeń aktualny od 1 stycznia 2007 r. 3.1. Cena i WP / OB produkty z listy (wraz z objaśnieniem i definicją) Wyjaśnienie pojęć: 1. Marża handlowa (MH): Zysk wynikły z różnicy

Bardziej szczegółowo

NOWA PRZYSZŁOŚĆ Z WELLSTAR Państwa osobisty program sukcesu WellStar

NOWA PRZYSZŁOŚĆ Z WELLSTAR Państwa osobisty program sukcesu WellStar NOWA PRZYSZŁOŚĆ Z WELLSTAR Państwa osobisty program sukcesu WellStar 2011 www.wellstar-company.com 02 WellStar - Fakty WELLSTAR MIĘDZYNARODOWO Z WIZJAMI DO SUKCESU Przedsiębiorstwo rodzinne na międzynarodowym

Bardziej szczegółowo

One-Line-Online The Green Line. Plan Marketingowy

One-Line-Online The Green Line. Plan Marketingowy One-Line-Online The Green Line Plan Marketingowy Worldwide Business One-Line-Online Marketing Plan One-Line-Online Serdecznie Witamy W tej prezentacji dowiesz się wielu szczegółów na temat pionierskiego

Bardziej szczegółowo

Uruchom swoją matrycę Power Matrix i zyskaj stały miesięczny dochód Zacznij już DZIŚ i podejmij pierwsze kroki w spełnieniu swoich marzeń.

Uruchom swoją matrycę Power Matrix i zyskaj stały miesięczny dochód Zacznij już DZIŚ i podejmij pierwsze kroki w spełnieniu swoich marzeń. Uruchom swoją matrycę Power Matrix i zyskaj stały miesięczny dochód Zacznij już DZIŚ i podejmij pierwsze kroki w spełnieniu swoich marzeń. Dzięki FutureNet i matrycy Power Matrix masz do dyspozycji nowe

Bardziej szczegółowo

Plan Kariery i System Wynagradzania Dystrybutora Lifestyles

Plan Kariery i System Wynagradzania Dystrybutora Lifestyles Plan Kariery i System Wynagradzania Dystrybutora Lifestyles Zmień Swój Styl Życia 5 Sposobów Zarabiania Lifestyles oferuje kilka sposobów na zarabianie pieniędzy czy traktujesz swój biznes jako zajęcie

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu. Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu. Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej Plan Marketingowy Twoja droga do sukcesu Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej 3 sposoby zarabiania z Kupujesz dla siebie, używasz produktów Betterware: oszczędzasz na Marży

Bardziej szczegółowo

DOŁĄCZ DO NAS! Społeczność Konsumencka FAMILO. Odkryj nowy. To Twoje oszczędności!

DOŁĄCZ DO NAS! Społeczność Konsumencka FAMILO. Odkryj nowy. To Twoje oszczędności! DOŁĄCZ DO NAS! Odkryj nowy Społeczność Konsumencka FAMILO To Twoje oszczędności! FAMILO, to także PIERWSZY INTERNETOWY SKLEP W POLSCE, w którym kupisz paliwa Dzięki osobie, która Ciebie zaprosiła ZAOSZCZĘDZISZ

Bardziej szczegółowo

NASZA FIRMA JEST NA POLSKIM RYNKU OD 2002 ROKU

NASZA FIRMA JEST NA POLSKIM RYNKU OD 2002 ROKU PLAN KARIERY I WYNAGRODZEŃ FIRMY TRISANA POLSKA OBOWIĄZUJĄCY OD 1 LUTY 2015 Szanowni Partnerzy, Klienci i Sympatycy firmy Trisana! Współczesna dynamika zmian na świecie, postęp w rozwoju technologii oraz

Bardziej szczegółowo

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W KLUBIE FM

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W KLUBIE FM Autor: Zuzanna Kruczkowska, tel. 727 906 233 ZMIEŃ SKLEP Produkty FM Group możesz w prosty sposób kupować bezpośrednio w firmie przez: - telefon, - e-mail, - faks, - sklep internetowy dostępny dla zarejestrowanych

Bardziej szczegółowo

Tak, CHCĘ! 70 pkt. KONSUMUJ POLECAJ. PREMIA START Minimum formalności ZARABIAJ. Produkty na własne potrzeby. Nie musisz sprzedawać

Tak, CHCĘ! 70 pkt. KONSUMUJ POLECAJ. PREMIA START Minimum formalności ZARABIAJ. Produkty na własne potrzeby. Nie musisz sprzedawać Tak, CHCĘ! KONSUMUJ 70 pkt. Produkty na własne potrzeby POLECAJ Nie musisz sprzedawać ZARABIAJ PREMIA START Minimum formalności To fantastycznie! Pierwszym krokiem jest rejestracja w systemie Akuna, czyli

Bardziej szczegółowo

JAK ŁATWO POLECAĆ FM INNYM? Prezentacja podstawowa

JAK ŁATWO POLECAĆ FM INNYM? Prezentacja podstawowa JAK ŁATWO POLECAĆ FM INNYM? Prezentacja podstawowa CZY ZNASZ WSZYSTKIE KORZYŚCI Z BYCIA W FM? MOŻESZ W ŁATWY SPOSÓB ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE I MIEĆ DOSTĘP DO WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW! MOŻESZ W ŁATWY SPOSÓB

Bardziej szczegółowo

Program Dynamicznego Startu (Dynamiczny Start Program - DSP)

Program Dynamicznego Startu (Dynamiczny Start Program - DSP) Program Dynamicznego Startu (Dynamiczny Start Program - ) Przegląd / Szybkie Zrozumienie (definicje są podane w części głównej dokumentu Zarysie ) Wprowadza sie do sprzedaży nowe pakiety z produktami,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN: ZESTAWY STARTOWE, KARIERA, BONUSY, PROGRAM SAMOCHODOWY

REGULAMIN: ZESTAWY STARTOWE, KARIERA, BONUSY, PROGRAM SAMOCHODOWY REGULAMIN: ZESTAWY STARTOWE, KARIERA, BONUSY, PROGRAM SAMOCHODOWY WWW.CASADABEAUTY.COM.PL ZESTAWY MINI I i MINI II ZESTAWY STARTOWE Każdy kto zakupi zestaw MINI (I lub II) zyskuje status KLIENTA VIP i

Bardziej szczegółowo

DOŁĄCZ DO NAS! Społeczność Konsumencka FAMILO. Odkryj nowy. To Twoje oszczędności!

DOŁĄCZ DO NAS! Społeczność Konsumencka FAMILO. Odkryj nowy. To Twoje oszczędności! DOŁĄCZ DO NAS! Odkryj nowy Społeczność Konsumencka FAMILO To Twoje oszczędności! FAMILO, to także PIERWSZY INTERNETOWY SKLEP W POLSCE, w którym kupisz paliwa Dzięki osobie, która Ciebie zaprosiła ZAOSZCZĘDZISZ

Bardziej szczegółowo

Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie

Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie Lyoness Holding Europe AG założenie: 2 lipiec 2003 w 15 krajach Europy 320 pracowników 16.000 partnerów handlowych ponad 1.000.000 zarejestrowanych klientów LYONESS

Bardziej szczegółowo

NOWATORSKI PROJEKT OSZCZĘDZANIA I ZARABIANIA. na codziennych zakupach w oparciu o familo.com. Skorzystaj z wyjątkowego źródła dochodu!

NOWATORSKI PROJEKT OSZCZĘDZANIA I ZARABIANIA. na codziennych zakupach w oparciu o familo.com. Skorzystaj z wyjątkowego źródła dochodu! NOWATORSKI PROJEKT OSZCZĘDZANIA I ZARABIANIA na codziennych zakupach w oparciu o familo.com Skorzystaj z wyjątkowego źródła dochodu! Karty rabatowo - lojalnościowe Zakupy w Internecie TRENDY XXI WIEKU

Bardziej szczegółowo

Plan Plan Marketingowy. Marketingowy WS-GLAMOUR GmbH. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Plan Plan Marketingowy. Marketingowy WS-GLAMOUR GmbH. Wszelkie prawa zastrzeżone. Plan Plan Marketingowy Marketingowy PODSTAWOWE INFORMACJE WS-GLAMOUR GmbH płaci miesięcznie do końca życia prowizje obliczone wg poziomu sprzedaży. Nie ma przy tym żadnych ograniczeń związanych z poziomami

Bardziej szczegółowo

DRUGI PLAN FINANSOWY Projekt podstawowych parametrów

DRUGI PLAN FINANSOWY Projekt podstawowych parametrów DRUGI PLAN FINANSOWY Projekt podstawowych parametrów Podstawowe pojęcia Klient Osoba nabywająca produkty COLWAY INTERNATIONAL bez rabatu. Kupuje bezpośrednio od Ciebie. Na prezentacjach. Podczas spotkań

Bardziej szczegółowo

DOŁĄCZ DO NAS, Społeczność Konsumencka FAMILO bez wpisowego, bez ryzyka! bo mamy najlepszy

DOŁĄCZ DO NAS, Społeczność Konsumencka FAMILO bez wpisowego, bez ryzyka! bo mamy najlepszy DOŁĄCZ DO NAS, bo mamy najlepszy Społeczność Konsumencka FAMILO bez wpisowego, bez ryzyka! FAMILO, to także PIERWSZY INTERNETOWY SKLEP W POLSCE, w którym kupisz paliwa Dzięki osobie, która Ciebie zaprosiła

Bardziej szczegółowo

Liczy się tu i teraz!

Liczy się tu i teraz! Liczy się tu i teraz! 1. Musimy kupować, ale nie musimy sprzedawać. 2. Wszyscy chcemy żyć lepiej tzn. mieć więcej wolnego czasu i więcej pieniędzy. 3. Co powoduje, że nasz pomysł jest lepszy niż? a) brak

Bardziej szczegółowo

Zapisanie się. Roczna opłata. To koszt $12 USD

Zapisanie się. Roczna opłata. To koszt $12 USD Zapisanie się Roczna opłata To koszt $12 USD -Bezpośredni cennik -Prywatna strona internetowa -Profesjonalne biuro on-line -Narzędzia i materiały do prowadzenia biznesu -Filmy, seminaria i wideokonferencje

Bardziej szczegółowo

Enagic. Zmień swoją wodę zmień swoje życie

Enagic. Zmień swoją wodę zmień swoje życie Enagic Zmień swoją wodę zmień swoje życie Misja firmy Enagic Podstawowe informacje o Enagic Japońska firma działająca na rynku od 39 lat Zajmuje się produkcją, dystrybucją i serwisowaniem jonizatorów wody

Bardziej szczegółowo

Jak mieć. zdrowie, czas. i pieniądze

Jak mieć. zdrowie, czas. i pieniądze Jak mieć zdrowie, czas i pieniądze Pewnie zastanawiasz się. O co chodzi? Jak można mieć zdrowie, czas i pieniądze? Zaraz poznasz sekret, jak niektórzy ludzie mają te trzy rzeczy naraz! Jest system, który

Bardziej szczegółowo

INNOWACYJNY PORTAL ZAKUPOWO-RABATOWY - OPIS PROGRAMU

INNOWACYJNY PORTAL ZAKUPOWO-RABATOWY - OPIS PROGRAMU INNOWACYJNY PORTAL ZAKUPOWO-RABATOWY - OPIS PROGRAMU Innowacyjny Portal Zakupowo - Rabatowy Rozliczanie premii rabatowych jest zorganizowane w AUTOMATYCZNYM, autorskim Programie Zakupowo Rabatowym Novea

Bardziej szczegółowo

Musimy kupować, ale nie musimy sprzedawać.

Musimy kupować, ale nie musimy sprzedawać. Musimy kupować, ale nie musimy sprzedawać. Wszyscy chcemy żyć lepiej tzn. mieć więcej wolnego czasu i więcej pieniędzy. Co powoduje, że nasz pomysł jest lepszy niż? * brak kosztu związanego z rejestracją

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu Twoja droga do sukcesu Kategorie produktowe Naturalne produkty kategorii wellness / zdrowie / uroda Włoskie kosmeceutyki pielęgnacyjne oraz kosmetyki kolorowe Artykuły do domu oraz środki czystości 3 niezależne

Bardziej szczegółowo

Lavylites stosuje jeden z najskuteczniejszych, najbardziej motywujących, najuczciwszych koncepcji marketingowych w historii Network Marketingu!

Lavylites stosuje jeden z najskuteczniejszych, najbardziej motywujących, najuczciwszych koncepcji marketingowych w historii Network Marketingu! Lavylites stosuje jeden z najskuteczniejszych, najbardziej motywujących, najuczciwszych koncepcji marketingowych w historii Network Marketingu! Lavylites wybrał koncepcję marketingową firm, które w ostatnich

Bardziej szczegółowo

ZYSK BRUTTO, KOSZTY I ZYSK NETTO

ZYSK BRUTTO, KOSZTY I ZYSK NETTO ZYSK BRUTTO, KOSZTY I ZYSK NETTO MARŻA BRUTTO Marża i narzut dotyczą tego ile właściciel sklepu zarabia na sprzedaży 1 sztuki pojedynczej pozycji. Marża brutto i zysk brutto odnoszą się do tego ile zarabia

Bardziej szczegółowo

PLAN KOMPENSACYJNY. www.lifeleadergroup.com

PLAN KOMPENSACYJNY. www.lifeleadergroup.com PLAN KOMPENSACYJNY MARZEC 2014 PRZEZ DLA CIEBIE Przez Ciebie i dla Ciebie Jest nasza filozofią i naszym podejściem do rozwoju Planu Kompensacyjnego. Do tworzenia tego Planu Kompensacyjnego, nie zatrudniliśmy

Bardziej szczegółowo

Europejski standard dla profesjonalnego sklepu internetowego. Rozwiązania w zakresie budowy zaufania w branży e-commerce

Europejski standard dla profesjonalnego sklepu internetowego. Rozwiązania w zakresie budowy zaufania w branży e-commerce Europejski standard dla profesjonalnego sklepu internetowego Rozwiązania w zakresie budowy zaufania w branży e-commerce Dołącz do grona ponad 17 000 profesjonalnych sprzedawców internetowych! Twoje logo

Bardziej szczegółowo

mnożą korzyści! Propozycja współpracy sprzedaży ratalnej dla Twojego sklepu internetowego

mnożą korzyści! Propozycja współpracy sprzedaży ratalnej dla Twojego sklepu internetowego mnożą korzyści! Propozycja współpracy sprzedaży ratalnej dla Twojego sklepu internetowego Siła Santander Consumer Banku lider w sprzedaży ratalnej współpracujący z 17 000 punktów sprzedaży, w tym ze sklepami

Bardziej szczegółowo

MERCEDES DLA ZŁOTEJ MAGNOLII

MERCEDES DLA ZŁOTEJ MAGNOLII Mercedesem po sukces Program Motywacyjny dla Liderów od Złotej Magnolii do Diamentowej Orchidei Start: 1 stycznia 2014 Miesiąc bazowy: styczeń 2013 Sprawdź, do której grupy się kwalifikujesz i o jaki samochód

Bardziej szczegółowo

KLIENT ŚWIADOMY KLIENT PARTNER BIZNESOWY

KLIENT ŚWIADOMY KLIENT PARTNER BIZNESOWY 2014 KLIENT ŚWIADOMY KLIENT PARTNER BIZNESOWY Wyjątkowa strategia biznesowa Biznes Społeczny Asortyment Postawa Korporacja tiande Ja Relacje Premia za rekrutację Charyzma System promocji System franczyzowy

Bardziej szczegółowo

Produkty FM Group. Perfumy. Chemia gospodarcza. Telefonia komórkowa. Kosmetyka kolorowa

Produkty FM Group. Perfumy. Chemia gospodarcza. Telefonia komórkowa. Kosmetyka kolorowa ZARABIAJ Z NAMI Produkty FM Group Perfumy Chemia gospodarcza Telefonia komórkowa Kosmetyka kolorowa Sekret produkcji perfum na świecie Światowy udział producentów w rynku perfumeryjnym pokazuje że firma

Bardziej szczegółowo

program partnerski Polecaj kody

program partnerski Polecaj kody program partnerski Polecaj kody o nas Cra CV oferuje proste w obsłudze narzędzie do tworzenia unikalnych dokumentów aplikacyjnych CV. Naszą misją jest pomoc w zainteresowaniu przyszłego pracodawcy, kreatywną

Bardziej szczegółowo

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Każdy ma prawo do rabatu Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie

Bardziej szczegółowo

Priorytety RZECZY WAŻNE

Priorytety RZECZY WAŻNE Projekt Prosumenta Priorytety RZECZY WAŻNE Jakie opinie wyrażają ludzie na temat swoich priorytetów? Czy dla Ciebie są równie ważne? Zastanów się i odpowiedz sobie na przedstawione poniżej kwestie Co jest

Bardziej szczegółowo

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Najbardziej rozwojowe rabaty Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu. Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu. Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej Plan Marketingowy Twoja droga do sukcesu Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej 3 sposoby zarabiania z Kupujesz dla siebie, używasz produktów Betterware: oszczędzasz na Marży

Bardziej szczegółowo

Pl P an a n Mar a ket ke itng n o g w o y Plan Marketingowy

Pl P an a n Mar a ket ke itng n o g w o y Plan Marketingowy Plan Marketingowy Plan Marketingowy Plan Marketingowy 1. Social Media Bonus 2. Multimedia Bonus 3. Sales Bonus 4. Advertising Sales Bonus 5. Friends Bonus 6. Matching Bonus 7. Leader Bonus (Infinity) 8.

Bardziej szczegółowo

JAK ROZUMIEĆ PLAN WYNAGRODZEŃ ACN

JAK ROZUMIEĆ PLAN WYNAGRODZEŃ ACN JAK ROZUMIEĆ PLAN WYNAGRODZEŃ ACN Szansa ACN została stworzona, aby pomóc w budowaniu działalności, która dostarczy zarówno szybkiego jak i długotrwałego zysku. Jednym z największych atutów ACN jest Plan

Bardziej szczegółowo

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Rabaty godne sukcesu Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie

Bardziej szczegółowo

Przykład. 1 kwietnia - 185 625 zarejestrowanych użytkowników. 1000 Master (5000 Euro) 2500 Specjalist (2500 Euro)

Przykład. 1 kwietnia - 185 625 zarejestrowanych użytkowników. 1000 Master (5000 Euro) 2500 Specjalist (2500 Euro) Ile mogę zarobić? Przykład 1 kwietnia - 185 625 zarejestrowanych użytkowników 185 625 110 625 Member (100 ) 45 000 Bronze (200 ) 20 000 Silber (500 ) 6500 Gold (1000 ) 1000 Master (5000 ) 2500 Specjalist

Bardziej szczegółowo

PROGRAM PARTNERSKI LOPOCA

PROGRAM PARTNERSKI LOPOCA PROGRAM PARTNERSKI LOPOCA Program Partnerski Lopoca opiera się na prostej strukturze binarnej składającej się z lewego i prawego zespołu. Po zarejestrowaniu się jako partner zespołu otrzymujemy dostęp

Bardziej szczegółowo

Twój przewodnik do Dochodu i Wzrostu ze Współpracy

Twój przewodnik do Dochodu i Wzrostu ze Współpracy Spełnianie marzeń bezpieczeństwa finansowego na całe życie Twój przewodnik do Dochodu i Wzrostu ze Współpracy Data wejścia w życie: 28 czerwiec, 2012 Informacje Ogólne Bez względu na to, czy chcesz zarobić

Bardziej szczegółowo

OBNIŻANIE KOSZTÓW WŁASNYCH SPRZEDAŻY. - dzięki kupowaniu możliwie największych ilości oraz - poprzez korzystanie z upustów, rabatów i promocji

OBNIŻANIE KOSZTÓW WŁASNYCH SPRZEDAŻY. - dzięki kupowaniu możliwie największych ilości oraz - poprzez korzystanie z upustów, rabatów i promocji OBNIŻANIE KOSZTÓW Dostawcy sklepów spożywczych starannie wyliczają swoje WŁASNYCH SPRZEDAŻY ceny i z reguły nie można ich negocjować. Mimo to ich klienci (hurtownicy i detaliści) znajdują sposoby obniżenia

Bardziej szczegółowo

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Odkryj rozrywkowy potencjał rabatów Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Prowadzenie biznesu bez reklamy

Bardziej szczegółowo

Plan WYnaGRODZEŃ lifewave

Plan WYnaGRODZEŃ lifewave Plan WYNAGRODZEŃ LifeWave $ Fundamentem globalnego sukcesu LifeWave jest ciężka praca, pasja oraz zaangażowanie członków organizacji. Dlatego właśnie nagradzamy naszych członków wypłatami jednych z najwyższych

Bardziej szczegółowo

Nowy zawód - specjalista ds. e-commerce

Nowy zawód - specjalista ds. e-commerce Nowy zawód - specjalista ds. e-commerce Justyna Skorupska członek Komitetu Założycielskiego e-commerce Polska, Dyrektor Zarządzająca FACT-Finder Partner Polska Organizator 1. Rynek e-commerce w Polsce

Bardziej szczegółowo

NOWE TRENDY REKLAMY ONLINE. - Allbiz Międzynarodowe Centrum E-commerce

NOWE TRENDY REKLAMY ONLINE. - Allbiz Międzynarodowe Centrum E-commerce NOWE TRENDY REKLAMY ONLINE - Allbiz Międzynarodowe Centrum E-commerce PODZIAŁ PREZENTACJI: 1 Potencjał sieci Internet dla rozwoju biznesu. 2 Aktualne sposoby przyciągania klientów przy użyciu globalnej

Bardziej szczegółowo

Ta prezentacja PowerPoint winna być uznana za dokładną i aktualną, jeśli jest pobrana ze strony www.mobrabus.com

Ta prezentacja PowerPoint winna być uznana za dokładną i aktualną, jeśli jest pobrana ze strony www.mobrabus.com Ta prezentacja PowerPoint winna być uznana za dokładną i aktualną, jeśli jest pobrana ze strony www.mobrabus.com Absolutnie żaden zysk nie jest gwarantowany w Mo Brabus, cały zysk jest w formie zysku lub

Bardziej szczegółowo

Uruchomienie systemu krok po kroku

Uruchomienie systemu krok po kroku Uruchomienie systemu krok po kroku Efekty systemu 10.000 zł miesięcznie po 90 dniach funkcjonowania zgonie z systemem Współpracując z firmą MonaVie tworzysz swój PLAN B. Dodatkowe źródło dochodu, które

Bardziej szczegółowo

MARKETINGOWY LR PLAN. Kod produktu: 93340-518

MARKETINGOWY LR PLAN. Kod produktu: 93340-518 PLAN MARKETINGOWY LR Akademia Internetowa LR Po nas na Facebooku! LR Health & Beauty Polska facebook.com/lrworld.poland www.lrworld.com/pl Kod produktu: 93340-518 LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.,

Bardziej szczegółowo

TRZY OPCJE = TRZY OKAZJE Wykorzystaj je wszystkie!

TRZY OPCJE = TRZY OKAZJE Wykorzystaj je wszystkie! TRZY OPCJE = TRZY OKAZJE Wykorzystaj je wszystkie! OPCJA 1) Otrzymujesz 100 monet pewnej kryptowaluty za darmo (ta krypto w tym roku ma wejść na giełdę) OPCJA 2) Zarabiasz 20% miesięcznie inwestując niewielkie

Bardziej szczegółowo

Pilz E-Shop więcej niż zwykłe zakupy w internecie

Pilz E-Shop więcej niż zwykłe zakupy w internecie Pilz E-Shop więcej niż zwykłe zakupy w internecie Pilz E-Shop W sferze Business-to-Business dzisiejsze sklepy internetowe muszą oferować dużo więcej niż tylko dostępny przez całą dobę portal zakupowy ich

Bardziej szczegółowo

FUTURENET Plan Marketingowy

FUTURENET Plan Marketingowy FUTURENET Plan Marketingowy 1 Plan Marketingowy Spis Treści Start 9 Możliwości zarabiania: 1. Social Media Bonus 2. Best Sponsor Bonus 3. Multimedia Bonus 4. Sales Bonus 5. Friends Bonus 6. Matching Bonus

Bardziej szczegółowo

zarabiać więcej pieniędzy mieć więcej czasu dla siebie i dla rodziny cieszyć się niezależnością finansową i pasywnym dochodem

zarabiać więcej pieniędzy mieć więcej czasu dla siebie i dla rodziny cieszyć się niezależnością finansową i pasywnym dochodem Witam, Czas na podstawową informację, byś mógł: zarabiać więcej pieniędzy mieć więcej czasu dla siebie i dla rodziny cieszyć się niezależnością finansową i pasywnym dochodem Chcę ci teraz przedstawić pomysł

Bardziej szczegółowo

Nie było Ci jeszcze dane usłyszeć takiej rozmowy w instytucji pożyczającej pieniądze? To niezwłocznie zapoznaj się z tą prezentacją!

Nie było Ci jeszcze dane usłyszeć takiej rozmowy w instytucji pożyczającej pieniądze? To niezwłocznie zapoznaj się z tą prezentacją! Chcę pożyczyć 10 tys. zł, ale nie w banku. No, wiesz Nie ma sprawy. Czy może być na dwa lata? Tak. Na jaki procent? A ile to będzie kosztowało? Jeśli zechcesz, to być może bardzo mało lub nawet nic. Nie

Bardziej szczegółowo

--------------------------------- Zacznij Zarabiać

--------------------------------- Zacznij Zarabiać NetWork Dostarcza GoDealla.pl GoDealla NetWork --------------------------------- Zacznij Zarabiać na zakupach grupowych na Facebook u Czym jest GoDealla Network? GoDealla.pl to największy polski agregator

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 do OWU Gratyfikacje i prowizje I. POSTANOWIENIA WSTĘPNE. Z.1.1. Wypłata/ okres rozliczeniowy

Załącznik nr 1 do OWU Gratyfikacje i prowizje I. POSTANOWIENIA WSTĘPNE. Z.1.1. Wypłata/ okres rozliczeniowy Załącznik nr 1 do OWU Gratyfikacje i prowizje I. POSTANOWIENIA WSTĘPNE Z.1.1. Wypłata/ okres rozliczeniowy Okres rozliczeniowy rozpoczyna się pierwszego dnia danego miesiąca i trwa do ostatniego dnia tego

Bardziej szczegółowo

Handel internetowy w Polsce w dużym skrócie

Handel internetowy w Polsce w dużym skrócie Handel internetowy w Polsce w dużym skrócie Celem stworzenia dokumentu było, przedstawienie danych o rynku internetowym w Polsce firmom branży odzieżowej. Zagadnienia: Rynek internetowy w Polsce Co robimy,

Bardziej szczegółowo

PROGRAM KLUB. Na kolejnych stronach wyszczególnione są wszystkie korzyści płynące z uczestnictwa w Programie.

PROGRAM KLUB. Na kolejnych stronach wyszczególnione są wszystkie korzyści płynące z uczestnictwa w Programie. PROGRAM KLUB Niniejszy dokument określa zobowiązania INTERS.pl w ramach PROGRAMU KLUB (zwanego dalej Programem) oraz wyjaśnia jego szczegóły. Warunki programu mogą się zmieniać. O zmianach będziemy każdorazowo

Bardziej szczegółowo

POWER PRICE S.A. Moc ukryta w cenie

POWER PRICE S.A. Moc ukryta w cenie POWER PRICE S.A. Moc ukryta w cenie Warszawa, marzec 2011 r. Dane rejestrowe spółki Power Price S.A. ul. Rosy Bailly 36 01-494 Warszawa tel./fax (22) 25 01 700 www.powerprice.pl e-mail: biuro@powerprice.pl

Bardziej szczegółowo

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie 1. Dlaczego reklama w Internecie cieszy się powodzeniem? W Polsce jest ponad 17 milionów Internautów; Przeciętny Internauta spędza w sieci ponad 50 godzin

Bardziej szczegółowo

ABC Programu Partnerskiego czyli Jak to działa?

ABC Programu Partnerskiego czyli Jak to działa? ABC Programu Partnerskiego czyli Jak to działa? 1. Regulamin i Polityka Prywatności Programu Partnerskiego Przed dokonaniem rejestracji w Programie Partnerskim proszę zapoznać się z Regulaminem Programu

Bardziej szczegółowo

BIZNES COLWAY I PLAN FINANSOWY

BIZNES COLWAY I PLAN FINANSOWY BIZNES COLWAY I PLAN FINANSOWY Barbara Buławska MENEDŻER tel. 606 960 670 e-mail: bbulawska@vp.pl www.czasnakolagen.pl NA POCZĄTKU ZADAJ SOBIE PYTANIE CZEGO OCZEKUJESZ ZACZYNAJĄC SWOJĄ PRZYGODĘ Z COLWAY?

Bardziej szczegółowo

Dlaczego warto być przedsiębiorcą?

Dlaczego warto być przedsiębiorcą? STRATEGIA Dlaczego warto być przedsiębiorcą? 3 OPCJE 1. Kontrolujesz swój czas 2. Jesteś swoim szefem 3. Nie ma szklanych sufitów 4. Rozwijasz kompetencje 5. Wolność osobista 6. Zajmujesz się swoją pasją

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy TWOJA DROGA DO SUKCESU

Plan Marketingowy TWOJA DROGA DO SUKCESU TWOJA DROGA DO SUKCESU Specjalistyczne kategorie produktowe NATURALNE PRODUKTY KATEGORII WELLNESS / ZDROWIE / URODA ARTYKUŁY DO DOMU ORAZ ŚRODKI CZYSTOŚCI 2 niezależne katalogi Twoja droga do sukcesu Zostań

Bardziej szczegółowo

FUTURENET Plan Marketingowy. Obowiązuje od 15.06.2015

FUTURENET Plan Marketingowy. Obowiązuje od 15.06.2015 FUTURENET Plan Marketingowy Obowiązuje od 15.06.2015 1 Plan Marketingowy Spis Treści Start 8 Możliwości zarabiania: 1. Social Media Bonus 2. Best Sponsor Bonus 3. Multimedia Bonus 4. Sales Bonus 5. Friends

Bardziej szczegółowo

PizzaPolska.pl. Zaproszenie do współpracy. Państwa serwis dostawczy w Internecie. Wyszukaj Delektuj się Oceń

PizzaPolska.pl. Zaproszenie do współpracy. Państwa serwis dostawczy w Internecie. Wyszukaj Delektuj się Oceń PizzaPolska.pl Zaproszenie do współpracy Wyszukaj Delektuj się Oceń Państwa serwis dostawczy w Internecie PizzaPolska jest... PizzaPolska.pl jest specjalistycznym portalem internetowym, skupiającym restauracje,

Bardziej szczegółowo

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych? Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe?

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych? Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe? Co to jest pozycjonowanie stron internetowych? Pozycjonowanie to wszelkie działania mające na celu podniesienie pozycji strony internetowej, na określone słowa kluczowe, w wyszukiwarce Google. Dlaczego

Bardziej szczegółowo

Jak zbudować stabilny biznes z firmą Forever Living Products

Jak zbudować stabilny biznes z firmą Forever Living Products Jak zbudować stabilny biznes z firmą Forever Living Products Marek Sawicki, manager Opracowanie przygotowane na bazie autorskich materiałów, Bogumiły Sroki diamentowo-szafirowego managera firmy FOREVER

Bardziej szczegółowo

PDF Sprzedawcy. $ 19.95 Miesięcznej Opłaty Abonamentowej Sprzedawcy

PDF Sprzedawcy. $ 19.95 Miesięcznej Opłaty Abonamentowej Sprzedawcy PDF Sprzedawcy $ 19.95 Miesięcznej Opłaty Abonamentowej Sprzedawcy Zobacz LeadSystemNetwork.com dla informacji o produkcie, zasadach i innych informacjach! Omówienie produktów LSN LSN oferuje serię produktów

Bardziej szczegółowo

Do każdego produktu jest przypisana wartość WP, która określa wysokość prowizji. Z reguły za obrót w kwocie 100 brutto przysługuje ok. 1 WP.

Do każdego produktu jest przypisana wartość WP, która określa wysokość prowizji. Z reguły za obrót w kwocie 100 brutto przysługuje ok. 1 WP. Zarabiaj z WellStar Plan wynagrodzeń aktualny od 1. June 2009 Cena i WP / OB produkty z listy (wraz z objaśnieniem i definicją) Wyjaśnienie pojęć: 1. Marża handlowa (MH): Różnica między ceną zakupu a ceną

Bardziej szczegółowo

Dołącz do sieci polskich sklepów. Zostań właścicielem polskiego sklepu w Irlandii! Oferta współpracy Franchising

Dołącz do sieci polskich sklepów. Zostań właścicielem polskiego sklepu w Irlandii! Oferta współpracy Franchising Dołącz do sieci polskich sklepów Zostań właścicielem polskiego sklepu w Irlandii! Oferta współpracy Franchising KRÓTKO O NASZEJ SIECI SKLEPÓW Sklepy Sami Swoi to sieć polskich sklepów w Irlandii. Nasz

Bardziej szczegółowo

Jeden z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej, należący do Grupy UniCredit wiodącej międzynarodowej instytucji finansowej w Europie.

Jeden z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej, należący do Grupy UniCredit wiodącej międzynarodowej instytucji finansowej w Europie. Oferta dla rolników O BANKU Jeden z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej, należący do Grupy UniCredit wiodącej międzynarodowej instytucji finansowej w Europie. Działa w Polsce od ponad 80 lat

Bardziej szczegółowo

Klient z kat. elektronika czyli KTO? TD Pulse Electronics & Telco, Warszawa, czerwiec 2016

Klient z kat. elektronika czyli KTO? TD Pulse Electronics & Telco, Warszawa, czerwiec 2016 Klient z kat. elektronika czyli KTO? TD Pulse Electronics & Telco, Warszawa, czerwiec 2016 1 PAYBACK ale o co chodzi? 3 Prosty mechanizm Zbieranie punktów u wielu partnerów za pomocą jednej karty Płatność

Bardziej szczegółowo

Paweł Preneta, Kierownik Projektów Mobile & e-commerce w biznesie 26 IX 2013. Co sprawia, że Twój sklep zarabia? Skuteczny e-commerce

Paweł Preneta, Kierownik Projektów Mobile & e-commerce w biznesie 26 IX 2013. Co sprawia, że Twój sklep zarabia? Skuteczny e-commerce Paweł Preneta, Kierownik Projektów Mobile & e-commerce w biznesie 26 IX 2013 Co sprawia, że Twój sklep zarabia? Skuteczny e-commerce Handel w internecie to świetny biznes mówili Najłatwiej zarobione pieniądze

Bardziej szczegółowo

Handel internetowy w Polsce 2014. Analiza i prognoza rozwoju rynku e-commerce na lata 2014-2019

Handel internetowy w Polsce 2014. Analiza i prognoza rozwoju rynku e-commerce na lata 2014-2019 2 Język: polski, angielski Data publikacji: Q4 Format: pdf Cena od: 1800 Sprawdź w raporcie Jaka będzie wartość sprzedaży internetowej w Polsce w 2019 roku? Jakie marki uruchomiły lub planują uruchomić

Bardziej szczegółowo

Oferta dla Subskrybentów

Oferta dla Subskrybentów Oferta dla Subskrybentów Niniejsza oferta jest skierowana do Subskrybentów kursu dla lektorów i nauczycieli. W skład oferty wchodzi: Licencja (na otwarcie szkoły językowej prowadzonej metodą 5S) Certyfikat

Bardziej szczegółowo

Szczegółowa informacja o samodzielnej rejestracji w firmie Dr Nona oraz sposób składania zamówień w sklepie internetowym.

Szczegółowa informacja o samodzielnej rejestracji w firmie Dr Nona oraz sposób składania zamówień w sklepie internetowym. Szczegółowa informacja o samodzielnej rejestracji w firmie Dr Nona oraz sposób składania zamówień w sklepie internetowym. UWAGA! Podpisanie licencji umożliwiającej zakup produktów po cenach hurtowych jest

Bardziej szczegółowo

PRODUKTY STRUKTURYZOWANE

PRODUKTY STRUKTURYZOWANE PRODUKTY STRUKTURYZOWANE WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny. Działając pod marką New World

Bardziej szczegółowo

Platforma Inwestycyjna CARFORFRIEND.DE Jak to działa? tel.

Platforma Inwestycyjna CARFORFRIEND.DE Jak to działa?     tel. Platforma Inwestycyjna CARFORFRIEND.DE Jak to działa? www.carforfriend.pl www.carforfriend.de Dlaczego używane samochody? Rynek używanych samochodów szybko wzrasta. Z jednej strony wręcz nieetycznie drogie

Bardziej szczegółowo

Witaj w Programie Partnerskim StarGames

Witaj w Programie Partnerskim StarGames Witaj w Programie Partnerskim StarGames Jesteś już gotowy do reklamowania StarGames.com na swojej stronie i zarabiania w ten sposób pieniędzy! StarGames.com gwaiazda kasyn online. StarGames.com oferuje

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Targetmarketing.pl to serwis, w którym w prosty i szybki sposób można kupić marketingową bazę danych, stworzyć własną kampanię e-mailingową oraz pozyskać

Bardziej szczegółowo

statpartner Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa www.stat24.pl

statpartner Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa www.stat24.pl statpartner Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa www.stat24.pl statpartner program partnerski stat24 Kim jesteśmy? Stat24 to firma badawcza istniejąca od ponad

Bardziej szczegółowo

PRZEGLĄD PLANU WYNAGRODZEŃ POLSKA

PRZEGLĄD PLANU WYNAGRODZEŃ POLSKA PRZEGLĄD PLANU WYNAGRODZEŃ POLSKA WorldVentures Marketing, LLC Poprawiono 3 maja 2015 Obowiązuje: 31 maja 2015 do 31 października 2015 Firma WorldVentures opracowała Plan Wynagrodzeń dla Niezależnych Przedstawicieli

Bardziej szczegółowo

P O S U K C E S. MERCEDESEM PO SUKCES edycja 2010. Start: 1 stycznia 2010 r.

P O S U K C E S. MERCEDESEM PO SUKCES edycja 2010. Start: 1 stycznia 2010 r. MERCEDESEM P O S U K C E S Program Motywacyjny dla Liderów (Złota Magnolia - Diamentowa Orchidea) MERCEDESEM PO SUKCES edycja 2010 Start: 1 stycznia 2010 r. Witaj w świecie Liderów FM GROUP! Od ogromnego

Bardziej szczegółowo

Alior Bank S.A. produkty zmodyfikowane

Alior Bank S.A. produkty zmodyfikowane Alior Bank S.A. produkty zmodyfikowane Informacje wprowadzające Niniejsze zestawienie zawiera opis zmodyfikowanych produktów kredytowych dostępnych w Alior Bank S.A. w ramach projektu systemowego pt. Planowanie

Bardziej szczegółowo

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl!

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Dołącz do Programu Partnerskiego iparts.pl! Polecaj sklep internetowy iparts.pl swoim klientom i zarabiaj na ich transakcjach! iparts Program Partnerski

Bardziej szczegółowo

WellStar Mobile Recruiting Web-App Wprowadzaj nowych Partnerów online prosto i efektywnie jak tylko to możliwe

WellStar Mobile Recruiting Web-App Wprowadzaj nowych Partnerów online prosto i efektywnie jak tylko to możliwe WellStar Mobile Recruiting Web-App Wprowadzaj nowych Partnerów online prosto i efektywnie jak tylko to możliwe Screenshots i krótki opis Widok: sponsor 1. Strona startowa & przegląd Krótki opis / ogólne

Bardziej szczegółowo

Start: 1 stycznia 2013 r. Miesiąc bazowy: styczeń 2012 r.

Start: 1 stycznia 2013 r. Miesiąc bazowy: styczeń 2012 r. PRZEDSTAWIONY MODEL JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZYKŁADOWY * Informacje o możliwości przystąpienia do Programu Motywacyjnego Mercedesem po sukces stanowią jedynie zaproszenie do składania ofert zawarcia Umowy.

Bardziej szczegółowo

Plan Kompensacyjny Aroma Group

Plan Kompensacyjny Aroma Group Plan Kompensacyjny Aroma Group Zostao Partnerem Aroma Group! Wykup jeden z trzech starterów i korzystaj ze wszystkich możliwości, jakie oferuje firma! Sklep Partnerski w subdomenie Aroma Group - Zakładka

Bardziej szczegółowo

OFERTA WSPÓŁPRACY SPRZEDAŻ HURTOWA DLA KLIENTÓW POSIADAJĄCYH SKLEP INTERNETOWY

OFERTA WSPÓŁPRACY SPRZEDAŻ HURTOWA DLA KLIENTÓW POSIADAJĄCYH SKLEP INTERNETOWY OFERTA WSPÓŁPRACY SPRZEDAŻ HURTOWA DLA KLIENTÓW POSIADAJĄCYH SKLEP INTERNETOWY O NAS Nasza firma istnieje na rynku od ponad 15 lat (od 5 jesteśmy również w internecie). Od początku działalności zajmujemy

Bardziej szczegółowo

Opis i instrukcja przystąpienia do programu partnerskiego InformatorPrzetargowy.pl

Opis i instrukcja przystąpienia do programu partnerskiego InformatorPrzetargowy.pl S t r o n a 1 Qubus Office Center pl. Konstytucji 3-go Maja 1 III piętro, lok. 301 67-200 Głogów Opis i instrukcja przystąpienia do programu partnerskiego O serwisie Serwis istnieje na rynku informacji

Bardziej szczegółowo

Start: 1 stycznia 2012 r. Miesiąc bazowy: styczeń 2009 r.

Start: 1 stycznia 2012 r. Miesiąc bazowy: styczeń 2009 r. P R Z E D S TAW I O N Y M O D E L J E S T T Y L K O I W Y Ł Ą C Z N I E P R Z Y K Ł A D O W Y Program Motywacyjny dla Liderów od Złotej Magnolii do Diamentowej Orchidei Start: 1 stycznia 2012 r. Miesiąc

Bardziej szczegółowo

statpremia Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa www.stat24.pl

statpremia Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa www.stat24.pl statpremia Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa www.stat24.pl statpremia program partnerski stat24 Kim jesteśmy? stat24 to firma badawcza istniejąca od ponad dwóch

Bardziej szczegółowo