Nowa przyszłość. Państwa osobisty program sukcesu WellStar.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Nowa przyszłość. Państwa osobisty program sukcesu WellStar. www.wellstar-company.com"

Transkrypt

1 Nowa przyszłość z WellStar Państwa osobisty program sukcesu WellStar 2012

2 02 Biznes WellStar PRZYSZŁOŚCIOWY BIZNES GODNY POLECENIA PAŃSTWA KLUCZ DO OSOBISTEJ I FINANSOWEJ SWOBODY Odznaczony w międzyczasie Europejską Nagrodą Innowacji, dowodzi, że WellStar z Webstar jest najbardziej innowacjyjnym szczytem w całej branży Networku. Christian Wiesner, WellStar CEO Od 20 lat eksploduje branża bezpośredniego marketingu. Coraz więcej ludzi decyduje się na niezależność na tym rynku wzrostu. W międzyczasie 60 milionów ludzi na świecie zdecydowało się na ten nowy trend biznesowych i co miesiąc dochodzi do tego ponad 1 mln nowych ludzi. Tendencja stale rośnie. Europa Centralna i Wschodnia dzięki ich rosnącej siłe nabywczej należą do kluczowych rynków i oferują olbrzymi potencjał wzrostu. WellStar stał się w międzyczasie pierwszym wyborem dla każdej osoby, która chce się usamodzielnić w Networku. Kto szuka prawdziwej alternatywy i pyta Gdzie się wszystko zgadza?, Gdzie wsółgra cały konzept, aby odnieść długotrwały sukces?, odpowiedź brzmi: W WellStar. dlatego coraz więcej liderów przychodzi do WellStar, jak również nowicjuszy. Dostęp do najnowocześniejszych narzędzi online Dzięki Webstar WellStar może sprostać wymaganiom nowej generacji networkowców! Webstar gwarantuje najprostszą budowę bazy klientów w branży Networkowej. W biznesie z klienta końcowego już dzisiaj ponad 50% wszystkich obrotów przepływa w trybie online przez Webstar. To jest unikalne w całej branży i całkowicie wybiegające w przyszłości. Webstar gwarantuje jednocześnie najprostszą budowę struktury partnerów. Dzięki Webstar można zarobić pieniądze prościej i szybciej. To pokazuje funkcjonujący konzept online i bardzo skuteczne narzędzia online.

3 WellStar Business 02 Zawartość Przyszłościowy biznes godny polecenia 02 Rynki wzrostu 04 Budowa bazy klientów końcowych 06 Re-Order z produktami dla klientów końcowych 07 Streamline Faststart 08 Faststart-przykładowe dochody 09 Faststart-zalety 11 Budowa drużyny po Faststart 12 Bonus poziomowy 13 Plan etapowy 14 Krajowa / Europejska pula 16 Founderpool 18 Program na samochód 20 WellStar Master University 21 Webstar Social Network Biznes 22 Rozpoczęcie biznesu 24 Słowniczek 26

4 04 Rynki wzrostu DOBROBYT I NIEZALEŻNOŚĆ FINANSOWA WYKORZYSTAJCIE PAŃSTWO DLA SIEBIE WSCHODZĄCE RYNKI PRZYSZŁOŚCI Zdrowie Wszyscy ludzie chcą być zdrowi, pełni energii i piękni. 300 mld Euro E-Commerce Wszyscy ludzie chcą kupować wygodnie i po korzystnych cenach mld Euro Komunikacja Wszyscy ludzie chcą komunikować się szybko i łatwo. 2 mld ludzie Wschodzący rynek nr 1 Zdrowie Wschodzący rynek nr 2 E-Commerce Wschodzący rynek nr 3 Komunikacja Zdrowie to dzisiaj nic innego, jak brak chorób. Nowoczesny człowiek chce być aż do późnego wieku zdrowy i wydajny, a przy tym, jeśli to możliwe, także dobrze wyglądać. Rynek zdrowia i witalności jest w związku z tym postrzegany jako największy wschodzący rynek przyszłości. Webstar pomaga nowoczesnemu człowiekowi osiągnąć wysoki poziom witalności dzięki efektywnemu treningowi. Sprzedaż internetowa stała się w międzyczasie stałą częścią dnia codziennego. Takie firmy, jak Amazon czy Dell są przykładami sukcesu sprzedaży elektronicznej. Zdaniem ekspertów - w Europie handel elektroniczny (E-Commerce) wzroście dziesięciokrotnie od roku 2006 z ok. 100 mld Euro do ponad mld Euro do roku Przy Vitality Commerce użytkownicy Webstar znajdują tematy dotyczące zdrowia i stylu życia, miliony markowych produktów znanych na całym świecie producentów, po korzystnych cenach, które kupują, testują i jednym kliknięciem mogą polecić swoim przyjaciołom. W dzisiejszych czasach setki milionów ludzi spotyka się w sieciach społecznościowych w celu wymiany opinii i informacji. Powstaje tutaj nowa siła rynku, która niezależnie od klasycznej reklamy i marketingu określa, jakie towary są kupowane w bezpośrednim otoczeniu. Ci Socjalni opinotwórcy kształtują opinie przyszłości W Vitality Community Webstar nastę-puje wymiana zdań na temat najbardziej skutecznych porad dotyczących żywienia i sportu, a także najnowszych rekomendowanych produktów.

5

6 06 Budowa bazy klientów końcowych BUDOWA BAZY KLIENTÓW KOŃCOWYCH RABATY I PROWIZJA KOŃCOWA Re-Order z produktami WellStar oferuje Państwu idealną możliwość w najprostrzy sposób zbudować strukturę klientów końcowych i osiągnąć długotrwale wysokie dochody. 1. aż do 2 korzyści dla Państwa klientów 4. pasywny dochód dla Państwa i Państwa drużyny 2. gwarancja zwrotu pieniędzy, zagwarantowane zadowolenie 5. podwójne punkty BV do zakwalifikowania się 3. produkt za darmo każdego miesiąca na pozycję Zbudujcie Państwo strukturę klientów z re-orderami a otrzymacie wysokie prowizje za swoje obroty z klientów końcowych każdego miesiąca! PAŃSTWA PROWIZJA KOŃCOWA Przy średnim zamówieniu* z 4 produktami na każdego klienta otrzymacie Państwo łącznie 31,54 EUR brutto prowizji końcowej i 0,9 PV. Produkt Prowizja końcowa PV Green Gold IMUNE 8,33 EUR 0,25 Green Gold Pur Mint Solar Lunar 5,95 EUR 0,20 Kineto Genio 7,14 EUR 0,20 Viewty Caps 8,93 EUR 0,25 Viewty LC 17,85 EUR 0,50 PAŃSTWA DODATKOWA PROWIZJA Z każdym sprzedanym re-orderem podwyższacie Państwo swoje PGV i zarabiacie biernie za każdego swojego sobistego klienta. PGV Rabat PGV Rabat od 5 PGV 10% od 80 PGV 2 od 20 PGV 1 od 120 PGV 30% od 40 PGV 20% Przykład: 4 produkty ma każdy klient* Liczba klientów Obliczanie prowizji Łączna prowizja 10 EK = 9,0 PGV x 10% = 81,00 EUR prowizja końcowa = 314,50 EUR = 396,40 EUR co miesiąc 50 EK = 45,0 PGV x 20% = 810,00 EUR prowizja końcowa = 1.577,00 EUR = 2.387,00 EUR co miesiąc * Średnie zamówienie z 4 produktami (tutaj: Green Gold IMUNE, Kineto, Genio, Viewty Caps). Wartość prowizyjna za PV = 90 EUR łącznie z VAT. Wszystkie przykłady prowizji podane są z uwzględnieniem podatku VAT. Odpowiednio do obowziązującego podatku w kraju może się różnić. Generalnie przykłady prowizji w celu ustalenia PGV i sumy prowizji końcowej we wszystkich krajach WellStar są podobne. Odpowiadają one jednakże w każdymm kraju aktualnie obowiązującym regułom planu marketingowego i odnoszą się wyłącznie do dostępnych produktów. To może ulec zmianie!

7 Re-Order z produktami dla lienta kóncowego 07 RE-ORDER Z PRODUKTAMI DLA KLIENTA KOŃCOWEGO ZAMAWIAĆ PRODUKTY PO KORZYSTNYCH CENACH "Zapotrzebowanie na naturalne, wysokiej jakości substancje witalne chcemy pokryć dzięki naszym świetnym produktom po dobrych i niedrogich cenach. Naszym celem jest, aby re-order z produktami WellStar stał się stałą częścią składową odżywiania w europejskich domach. Christian Wiesner, WellStar CEO Szczegóły odnośnie re-order* Czas obowiązywania: 6 miesięcy (tylko wtedy obowiązują za re-order aż do 2 korzystne ceny dla Państwa klientów) Bonus: od 2 produktów, 1x produkt za darmo za każdy miesiąc Wybór: Solar, Lunar, Kineto, Genio To oznacza: Aż do 300 Euro bonus na produkty dla Państwa klientów Gwarancja sukcesu re-orderu (odnosi się tylko do klientów końcowych) Wierzymy w jakość naszych produktów. Jeśli nasi klienci korzystają z naszych produktów WellStar regularnie i w połączeniu z Webstar Vitalcoaching, aby wyglądać młodziej oraz pozostać witalnym i pełnym siły, a mimo to są niezadowoleni, oferujemy możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy za re-order WellStar. Szczegóły zobacz na: Produkty Re-Order * Produkty za darmo i podwójne BV tylko przy płatności za re-order przez polecenie zapłaty albo kartą kredytową : Zarówno wybór darmowych produktów, jak również produktów do re-ordera może zostać zmieniony.

8 08 Faststart-wprowadzenie STREAMLINE FASTSTART LUKRATYWNE DOCHODY JUŻ W PIERWSZYCH TYGODNIACH Stwórzcie Państwo 2 silne linie w Streamline Faststart i zarabiajcie 300 EUR do EUR w ciągu pierwszych sześciu tygodni.* Każdy nowy dystrybutor ma możliwość w Faststar, aby przeskoczyć pierwsze poziomy w palnie wynagrodzenia i osiągnąć maksymalnie pozycję Regional Vice President. Z pozycją, którą osiągniecie Państwo na zakończenie swojego Faststartu, rozpoczynacie swoją dalszą karierę w WellStar. Zwróćcie Państwo uwagę: 1. Ramy czasowe Faststart = Państwa tydzień startowy + 6 tygodni; zakończenie tygodnia jest w każdy piątek o godz. 23:59: W Faststart liczy się dla Państwa do nowej pozycji zarówno Państwa własny obrót, jak również dochód z Państwa drużyny. 3. PGV może wynikać ze wszystkich własnych zamówień (Re-Order podczas Faststart) i obrotów Państwa osobistych klientów Webstar. 4. Aby być uprawnionym do wypłaty, musicie mieć Państwo przynajmniej własny 1 PPV w miesiącu produkcyjnym. FASTSTART BONUS ZA POZYCJĘ DLA WSZYSTKICH NOWYCH PARTNERÓW: wynagrodzenie do 6 poziomów, przy własnym 1 PPV. Osiągneliście Państwo jako nowy partner na zakończenie swojego Faststartu jedną z poniższych pozycji, otrzymacie bonus za pozycję. Faststart E1 E2 E3 10% E4 E5 Junior Manager Kwalifikacja: 2 EK albo 2 VP w E1 z 6 miesięcznym Re-Order* Państwa bonus za pozycję: 200 Euro brutto Manager Kwalifikacja: 2 EK albo 2 VP w E1 z 6 miesięcznym Re-Order* Państwa bonus za pozycję: 300 Euro brutto Director Kwalifikacja: 3 EK albo 3 VP w E1 z 6 miesięcznym Re-Order* Państwa bonus za pozycję: 750 Euro brutto Regional Vice President Kwalifikacja: 3 EK albo 3 VP w E1 z 6 miesięcznym Re-Order* Państwa bonus za pozycję: Euro brutto E6 1 * Bądź partnerzy posiadający licencję Webstar osiągną bonus za pozycję również z 50 aktywnymi osobistymi użytkownikami Webstar w swoim Faststart. Jeśli w Państwa kraju nie jest jeszcze możliwy biznes z klientami końcowymi (kraje w fazie Pre-Launch), musicie Państwo posiadać nowych partnerów w pierwszej linii z 6 miesięcznym programem re-order, aby otrzymać bonus za pozycję. Re-order z produktami musi zostać zapłacony przez VP albo EK w ciągu trwania Państwa Faststart. Nie wystarczy zrobienie zamówienia, musi ono zostać zapłacone!

9 Faststart-dochody 09 Kwalifikacja w Faststart na pozycję junior manager PRZYKŁADOWY DOCHÓD 2 / 5 PV E1: 2x 5 PV x = 45,00 EUR E2: 4x 5 PV x = 90,00 EUR 15 PV 15 PV Bonus za Faststart Faststart- bonus za pozycję Całkowity bonus = 135,00 EUR = 200,00 EUR = 335,00 EUR Kwalifikacja w Faststart na pozycję manager PRZYKŁADOWY DOCHÓD E1: 2x 5 PV x = 45,00 EUR 5 PV E2: 4x 5 PV x = 90,00 EUR E3: 6x 5 PV x 10% = 270,00 EUR 30 PV 30 PV Bonus za Faststart Faststart- bonus za pozycję Całkowity bonus = 405,00 EUR = 300,00 EUR = 705,00 EUR Wszystkie przykłady prowizji podane są z uwzględnieniem podatku VAT.

10 10 Faststart-dochody STREAMLINE FASTSTART LUKRATYWNE DOCHODY JUŻ W PIERWSZYCH TYGODNIACH Kwalifikacja w Faststart na pozycję director PRZYKŁADOWY DOCHÓD E1: 2x 5 PV x = 45,00 EUR E2: 4x 5 PV x = 90,00 EUR 5 PV E3: 8x 5 PV x 10% = 360,00 EUR E4: 16x 5 PV x = 360,00 EUR 50 PV 50 PV Bonus za Faststart Faststart- bonus za pozycję Całkowity bonus = 855,00 EUR = 750,00 EUR = do 1.605,00 EUR Kwalifikacja w Faststart na pozycję regional vice president* PRZYKŁADOWY DOCHÓD E1: 2x 5 PV x = 45,00 EUR E2: 4x 5 PV x = 90,00 EUR E3: 8x 5 PV x 10% = 360,00 EUR E4: 16x 5 PV x = 360,00 EUR 5 PV 5 PV E5: 32x 5 PV x = 720,00 EUR E6: 64x 5 PV x 1 = 4.320,00 EUR 200 PV 200 PV Bonus za Faststart Faststart- bonus za pozycję Całkowity bonus = 5.895,00 EUR = 1.500,00 EUR = do 7.395,00 EUR * Osiągnąć w łącznym Faststarcie: 2 linie po 200 PV i łącznie 400 OrgaPV. Wszystkie przykłady prowizji podane są z uwzględnieniem podatku VAT.

11 Faststart-zalety 11 Państwa korzyści w Streamline Faststart Wyrabiacie sobie Państwo natychmiast w ciągu 6 tygodniu wysokoopłacalny dochód w wysokości EUR Osiągają Państwo stabilny kontynuacyjny biznes (= bierny dochód kontynuacyjny) Osiągają Państwo długotrwałe, wysokoopłacalne, stałe pozycje Zarabiają Państwo aż do 6 dynamicznych poziomów

12 12 Budowa drużyny po Faststart NA SAM SZCZYT W BUDOWANIU DRUŻYNY DLA PARTNERÓW WELLSTAR POZA FASTSTARTEM Z zakończeniem Państwa Faststart osiągneliście Państwo swoją pierwszą pozycję w ramach palnu wynagrodzenia WellStar. Teraz możecie Państwo zakwalifikować się na dalsze pozycje i otworzyć przed sobą wyższe możliwości dochodów. Prosta budowa drużyny dzięki regule obrotu 50% W Wellstar jesteście Państwo swobodni przy budowianiu drużyny. Już z 2 dobrymi liniami partnerskimi możecie zakwalifikować się na najwyższe pozycje aż do Double Crown Ambassador. Maksymalnie 50% wymaganego obrotu do uzyskania pozycji będzie liczone z Państwa najsilniejszej linii. Resztę obrotu budujecie Państwo po prostu z drugiej, trzeciej albo ewentualnie czwartej linii. To gwarantuje szybką i stabilną budowę drużyny w głębokości i daje Państwu maksymalną wolność przy budowaniu swojej drużyny wg. Państwa własnego stylu pracy. Dzięki wypłacie bonusów za aż do 12 dynamicznych poziomów w głębokości WellStar daje Państwu udział w dochodach w Państwa drużynie z potencjalnych dziesiątkach tysięcy partnerów i klientów. To jest klucz do Państwa dobrobytu gospodarczego i wysocelukratywnych dochodów kontynuacyjnych PV 400 PV 600 PV

13 Bonus poziomowy 13 ZARABIAĆ W GŁĘBOKOŚCI W TAKI SPOSÓB ZAKWALIFIKUJECIE SIĘ PAŃSTWO PRAWIDŁOWO PODSTAWOWA KWALIFIKACJA NA BONUS ZA POZIOMY - POZIOM 1 DO 3 dla Trainee do Crown Ambassador Liczba partnerów Prozent Bonus za poziomy Dystrybutorzy kwalifikują się na swój bonus za poziomy 1 do 3 z 1 PPV miesięcznie. Do wypłaty prowizji 10% od pozycji Manager zamiast za poziom 1 potrzebujecie Państwo przynajmniej 10 linii każda po 1 OrgaPV ,00 EUR 36,00 EUR 72,00 EUR PODSTAWOWA KWALIFIKACJA NA BONUS ZA POZIOMY - POZIOM 4 DO 7 dla Junior Manager do Senior Director ,00 EUR Dystrybutorzy kwalifikują się na swój bonus za pozioimy na poziom ,00 EUR i kolejne z miesięcznym 1 PPV i 2 PV z E1 NOWE albo 3 PGV ze swoich własnych zakupów lub od klientów ,00 EUR PODSTAWOWA KWALIFIKACJA NA BONUS ZA POZIOMY - POZIOM 4 DO ,00 EUR dla Regional Vice President do Royal Crown Ambassador ,00 EUR Dystrybutorzy kwalifikują się na swój bonus za pozioimy na poziom 4 i kolejne z miesięcznym 1 PPV i 4 PV z E1 NOWE albo 5 PGV ze swoich własnych zakupów lub od klientów % 4.208,00 EUR ,00 EUR WYPŁATA BONUSU OD REGIONAL VICE PRESIDENT Na bonusy za poziomy kwalifikujecie się Państwo od pozycji Regional Vice President dzięki miesięcznemu aktywnemu statusowi i Państwa Łącznie*: ,00 EUR miesięcznemu łącznemu obrotowi zgodnie ze swoją pozycją według planu wynagrodzenia. Przy nieosiągnięciu tego obrotu otrzymacie Państwo ten bonusu za poziomy, na który ze swoim obrotem na odpowiedniej pozycji zakwalifikowaliście się Państwo w danym miesięcu w najgorszym wypadku jednakże zawsze na pozycji Senior Director. 1. Każdy dystrybutor tworzy jeden poziom wraz ze swoimi klientami z przynajmniej 1 PPV albo 1 PGV! 2. Nieaktywne poziomy są kompresowane do aktywnych poziomów! 3. Bonusy za poziomy są wypłacane za partnerów na tym samym lub wyższym poziomie! 4. Bonus za poziomy wypłacany jest z aktywnym statusem od 1 PGV dla i za istniejących partnerów miesięcznie! * każdy VP = 2 PGV, każdy PGV = 90 EUR prowizji z uwzględnieniem podatku VAT.

14 14 Plan etapowy PLAN WYNAGRIDZENIA WELLSTAR WYSOCE LUKRATYWNY NA WSZYSTKICH POZYCJACH Poziomy VP tr jm M DIR sd Kwalifikacja w jednym miesiącu w BV 1 PGV 2x aktywne VP á 5 BV 2x aktywne VP á 15 BV 2x aktywne VP á 30 BV 100 BV* 200 BV* Marża do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% E1 E2 E3 E4 E5 E6 10% E7 10% E8 E9 E10 E11 E12 Europapool 3% Founderpool 0, Programy na samochód Mercedes

15 Plan etapowy 15 Z OPTYMALNYM BEZPIECZEŃSTWEM DZĘKI STABILNYM DOCHODOM KONTYNUACYJNYM RVP nvp IVp A ca dca tca rca przez 3 miesiące z rzędu 500 BV* BV* BV* BV* BV* 2x CA z BV* 3x CA z BV* 5x CA z BV* do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% do 30% 10% 10% 10% 10% 10% 10% 10% 10% 7% 9% 10% 11% 13% 15,0% 17% 1% 1,3% 1,6% 1,9% 2,3% 2,8% 3,3% 3,8% Klasy C Klasy E Klasy S Klasy S Klasy S SLS Rolls Royce * W Wellstar jesteście Państwo swobodni przy budowianiu drużyny. Już z 2 dobrymi liniami partnerskimi możecie zakwalifikować się na najwyższe pozycje aż do Double Crown Ambassador. Maksymalnie 50% wymaganego obrotu do uzyskania pozycji będzie liczone z Państwa najsilniejszej linii. Resztę obrotu budujecie Państwo po prostu z drugiej, trzeciej albo ewentualnie czwartej linii.

16 16 Program uczestnictwa partnerów KRAJOWA I EUROPEJSKA PULA WELLSTAR PAŃSTWA UCZESTNICTWO W OGÓLNOEUROPEJSKICH OBROTACH WELLSTAR W puli WellStar od pozycji Director dodatkowo co miesiąc są wypłacne 3% do 17% wszystkich europejskich dochodów WellStar dla wszystkich zakwalifikowanch top liderów o różnych pozycjach. W ten sposób pracowici partnerzy uzyskują już w pierwszym roku miesięczne bonusy z dodatkowej puli rzędu od do Euro. Pula WellStar, do której wpływają wszystkie firmowe obroty PV, składa się z dwóch części: puli krajowej i europejskiej. Do puli krajowej kwalifikują się aktywni liderzy na dochody danego kraju. Do puli europejskiej kwalifikują się wszyscy europejscy liderzy na łączne dochody WellStar. Bonusy za Europapool są wypłacane aktywnym partnerom, po tym jak osiągnęli oni przynależną pozycję w planie wynagrodzenia i dodatkowo uzyskali miesięcznie minimalny obrót do puli zgodnie ze swoją pozycją. Jako wykwalifikowany lider dzięki puli krajowej i europejskiej jesteście Państwo uprawnieni obok prowizji za swoją drużynę do udziału w obrotach wszystkich partnerów WellStar i to każdego miesiąca! Kwalifikacja Europapool Aktywny status z 1 PPV i 4 E1 Nowe albo 5 PGV Bonus za Europapool odpowiednio do miesięcznie osiągniętej pozycji w planie wynagrodzenia

17 Program uczestnictwa partnerów 17 Pozycja OrgaPV PV z najsilniejszej linii [reguła 50%] RCA 5x CA z PV ,0% TCA 3x CA z PV ,0% DCA 2x CA z PV ,0% CA 5000 PV ,0% A 3000 PV ,0% IVP 2000 PV ,0% NVP 1000 PV 500 7,0% RVP 500 PV 250 5,0% DIR 100 PV 50 3,0% Udział w puli* * Udziały w puli są wypłacane miesięcznie i zakładają posiadanie aktywnego statusu (1 PPV + 4 E1 Nowy albo 5 PGV)

18 18 Program uczestnictwa partnerów wellstar founderpool PAŃSTWA LUKRATYWNE I EKSKLUZYWNE UCZESTNICTWO W FIRMIE WELLSTAR W puli Founder wypłacanych jest łącznie 4,3% dodatkowo dla pierwszych partnerów, którzy osiągają różne top pozycje w planie wynagrodzenia WellStar. Jeśli osiągnięta zostanie maksymalna liczba, pula jest zamykana i zarabiają tylko osoby o kwalifikacji "Founder" w najbardziej ekskluzywnym klubie świata przez całe życie ze wszystkich obrotów WellStar i Webstar. Filozowia Founder "Chcemy wszystkim partnerom w pulach uświadomić, że jako top liderzy WellStar w znacznym stopniu współbudujecie Państwo firmę. WellStar finansuje się z własnych środków i jest w pełni niezależny finansowo. Naszych zysków nie dzielimy z żadnym bankiem i z żadnym inwestorem zewnętrznym. Dzielimy nasz sukces oraz nasze zyski wyłącznie z naszymi top liderami w puli europejskiej oraz puli Founder. Postrzegamy oraz traktujemy naszych top liderów jak współwłaścicieli, ponieważ wspólnie budujemy WellStar oraz Webstar i odpowiednio wspólnie korzystamy z osiągniętych sukcesów. Christian Wiesner, WellStar CEO

19 Program uczestnictwa partnerów 19 Poziom Founder OrgaPV PV z najsilniejszej linii [reguła 50%] Stopień procentowy Miejsca RCA 5x CA z PV ,8 3 TCA 3x CA z PV ,3 5 DCA 2x CA z PV ,8 10 CA PV ,3 20 A PV ,9 30 IVP PV ,6 50 NVP PV 500 1,3 100 RVP 500 PV 250 1,0 300 SD 100 PV 50 0, Klub 100* 0, * Kwalifikacja na poziom Founder Klub 100 : 100 dostarczonych umów na 6 miesięczny re-order program dla klienta końcowego i 20 aktywnych klientów końcowych przez 12 miesięcy w jednym roku.

20 20 Program na samochód wellstar Program na samochód MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO I SWOBODA Z DWIEMA DOBRYMI GWIAZDAMI W EUROPIE Prosimy wybrać z programu pojazdów firmowych Wellstar Państwa kategorię i zakwalifikować się dzięki temu na wymarzony pojazd. To zupełnie proste Państwo jeżdżą - my płacimy!* Pozycja PPV OrgaPV Max. OrgaPV z najsilniejszej linii Samochód firmowy RCA 1 5x CA z PV 5000 Rolls Royce tca 1 3x CA z PV Mercedes SLS dca 1 2x CA z PV Mercedes klasy S CA Mercedes klasy S A Mercedes klasy S IVP Mercedes klasy E NVP Mercedes klasy C * Do programu na samochód od WellStar musicie się Państwo zakwalifikować, jeśli wypełnicie Państwo tą kwalifikację przez 3 miesiące z rzędu. Wtedy będziecie w następnym miesiącu jeździć samochodem z tego programu, który odpowiada Państwa kwalifikacji. Prosimy zwróćcie Państwo uwagę, że WellStar przejmuje opłatę leasingową wyłącznie w tym miesiącu, w którym zakwalifikowaliście się Państwo odpowiednio do programu na samochód.

21 Master University 21 wellstar master university SEE THE VISION & FEEL THE SPIRIT Dla wszystkich liderów WellStar, którzy chcą osiągnąć najwyższe poziomy w planie Founder, ten trening dla milionerów jest absolutną koniecznością. Skorzystaj z tygodnia pod palmami, który zmieni twoje życie - z ekskluzywnymi szkoleniami WellStar CEO Christian Wiesner oraz WellStar Wicepresydentem ds. sprzedaży, Jörgiem Zimmermannem. Wyszkolimy Państwa na sam szczyt Networku!

22 22 Webstar Social Network Biznes Webstar Social Network Biznes POTENCJAŁ DOCHODÓW NA MILIARDOWYM RYNKU Handel przez internet tzw. E-Commerce jest największą historią sukcesu w ostatnich latach z rocznym wzrostem rzędu 50% i wiącej. Przy tym kierują się ludzie przy kupowaniu produktów coraz bardziej zdaniem swoich znajomych i przyjaciół. Z tej komunikacji w socjalnym otoczeniu, zwanym Social Networking, powstają koniunktury gospodarcze w połączeniu z E-Commerce w przyszłości. Eksperci wyliczają łączny potencjał Social Commerce na niewiarygodne miliardów Euro, które są teraz na nowo rozdzialone. Jako biznesowy kreator trendów możecie Państwo z Webstar mieć w tym udział. Na najnowszej platformie internetowej Europy są reprezentowane już najatraktywniejsze sklepy online z milionem artykułów i top marerk wszystkich branży jak sport, zegarki, biżuteria, moda, książki, gry DVD, elektronika, kosmetyki, perfumy, telekomunikacj, a nawet artykuły spożywcze. Każdy użytkownik Webstar może odkrywać te produkty, oceniać, polecać i kupować. W tym celu posiada Webstar obok różnorodnych i wysoce innowacyjnych funkcji rekomendacji i kupowania nawet zintegrowaną maszynę odkrywczych zakupów (Shopping Discovery Maschine Genesis ) i świat 3D, w którym użytkownicy spotkają się jako avatar i rozmawiają w rzeczywistym czasie dzięki zintegrowanemu systemowi głośnomówiącemu Voiceover IP System (VOIP), wymieniają swoje ulubione zdjęcia i filmy video oraz mogą bezpośrednio kupić produkty. Dzięki Państwa osobistemu rynkowi społecznych zakupów Webstar (tzw. Webstar Social Shopping Marktplatz) zarabicie Państwo ze wszystkich obrotów, które powstaną dzięki zaproszonym przez Państwa użytkownikom, jak również dzięki wszystkim zaproszonym użytkownikom Państwa drużyny: to mogą być tysiące ludzi! Za obroty Państwa bezpośrednich użtkowników w sklepach partnerskich Webstar otrzymacie Państwo 5 10%, a za produkty WellStar aż do 40%. Łącznie otrzymacie Państwo aż do 21% za wszystkie obroty online i to bez wielkiego magazynu i kosztów eksploatacji. Webstar daje milionom konsumentów możliwość udziału w miliardowych obrotach handlowych. Webstar wiąże w sobie jako pierwszy rynek w internecie siłę kupna płynącą z osobistych rekomendacji przyjaciół z bezpośrednim dostępem do milionów markowych produktów. Dzięki Webstar uczestniczą Państwo z doskonałymi prowizjami w największych trendowych rynkach przyszłości, zdrowia i E-Commerce. Do Państwa samych należy decyzja, co zrobicie z możliwością, która stoi do waszej dyspozycji.

23 Webstar Social Network Biznes 23 Cashback VIP Cashback Bronze Shop Bronze Shop 1, 3,0% Webstar Cashback* Przy zakupie do zresztą korzystnych cenach każdy użytkownik Webstar otrzymuje kredyt (Cashback) w tak zwanych MissionCredz niezależnie od danej kategorii sklepu. MissionCredz, które zostały raz wykorzystane przy zakupach, zostaną zapisane na konto jako Webstar CashCredz. Wszystkie MissionCredz, które zostały w Webstar zebrane jako własne aktywności i bonus promocyjny, mogą zostać wypłacone w gotówce dzięki CashCredz nawet od kwoty stanowiącej 50 Euro! To jest prawdziwe zarabianie pieniędzy dla każdego partnera i każdego użytkownika prosto, online i tylko w Webstar. Od 50 aktywnych, osobiście zaproszonych na Webstar przyjaciół podwaja się zwrot kosztów przy każdym pojedyńczym własnym zakupie (VIP Cashback). Aktywny użytkownik = 4x zalogowanie / miesiąc MissionCredz odpowidają 1 Euro. silver Shop S 2, Gold Shop 5,0% h silver Shop S 5,0% Gold Shop h 10,0% Bonus Promocyjny VIP Webstar Dzięki Bonusowi Promocyjnemu VIP Webstar otrzymacie Państwo MissionCredz za wszystkie zakupy Państwa aktywnych na Webstar przyjaciół, których osobiście zaprosiliście Państwo do Webstar i do tego nie tylko raz lecz każdego miesiąca oraz cały czas! Prozent 0, 1,0% 2,0% 3,0% 4,0% 5,0% 10,0%* Aktywni użytkownicy natychmiast od 20 od 50 od 100 od 150 od 250 od 500 Przykładowy Bonus przy 250 aktywnych użytkownikach 50 przyjaciół po 50 EUR = EUR x Bonus Promocyjny = 125 EUR 100 EUR własnych zakupów x 10% Cashback = 10 EUR 135 EUR x MissionCredz = MC To oznacza: przy wszystkich specjalnie oznaczonych produktach może zostać obniżona cena zakupu do równowartości 135 Euro. Bonus za drużynę Webstar Każdy produkt, który zostanie sprzedany w sklepach Webstar, jest przeliczany na PV i wpływa do całego planu wynagrodzenia. W ten sposób dodatkowo zarabiają partnerzy WellStar na każdym zakupie w swojej drużynie. Kategoria sklepu Bonus Złoto 6,0 Srebro 4,0 Brąz 2,0 * obowiązuje tylko na Węgrzech i tylko w odniesieniu do przychodów z telefonii komórkowej. Do tego dodatkowe kwalifikacje: 100 aktywnych klientów z umowami na telefony komórkowe.

24 24 Rozpoczęcie biznesu IDEALNE NARZĘDZIA DO PROFESJONALNEGO BIZNESU WellStar Start-Kit Dla Państwa gotowego, osobistego biznesu WellStar płacicie Państwo jedynie WellStar Starter-Kit. WellStar przejmuje kompletne rozliczenie Państwa drużyny. Otrzymacie Państwo każdego miesiąca szczegółowy przegląd i możecie przez osobisty Online Partner Backoffice śledzić cały czas aktualny rozwój. Również rozwój produktów przejmuje WellStar kompletnie dla Państwa. Drużyna ekspertów analizuje ciągle palety nowych produktów. Naukowcy troszczą się o dopuszczenie produktów na rynki i certyfikaty. Aby w krótkim czasie dostarczyć zamówienia Państwa klientom, WellStar posiada liczne magazyny w różnych krajach. Wysyłkę towarów przeprowadza współpracujący na arenie międzynarodowej partner logistyczny.

25 Rozpoczęcie biznesu 25 Licencja Webstar We wszystkich otwartych krajach WellStar i w tych w fazie Pre-Launch zawiera WellStar Starter-Kit Państwa licencję Webstar na pierwsze 4 miesiące za darmo, jak również materiały marketingowe dla Państwa idealnego rozpoczęcia sprzedaży. Po tych pierwszych 4 miesiącach przedłuża się licencja Webstar automatycznie o dalsze 4 miesiące. Każde przedłużenie kosztuje 159 PLN. WellStar Starter-Kit musi zostać zapłacony przy rejestracji nowego partnera. Wysyłka WellStar Starter-Kit następuje łącznie z pierwszym zamówieniem. WellStar Shop Webstar Vitality Community Webstar Acquisition Center Webstar Leadership Center Webstar Media Center Webstar Vitality Coaching Webstar Health University

26 26 Słowniczek DEFINICJE I TERMINY W SKRÓCIE Wartość prowizyjna (PV): Każdemu produktowi jest przyporządkowana wartość PV. Każdy produkt ma wartość PV, która określa prowizję. Z reguły na 100 odrotu netto przypada ok. 1 PV. Przy każdym PV przepływają 90 Euro brutto przez plan wynagrodzenia. Każdy partner zarabia odpowiednio do pozycji w planie wynagrodzenia. PPV & PGV: PPV = obrót własny PV (własne zamówienie) PPV jest wartością, którą wyłącznie Państwo osobiście zapłaciliście. PGV = obrót własny grupowy PGV zawiera zarówno PPV jak również wszystkie zamówienia Państwa osobistych klientów końcowych. Wszystkie obroty partnerów z PGV poniżej 1 są zawsze przyporządkowane do kolejnego wyżej ulokowanego w strukturze partnera. Aktywny status 1 PPV: Każdy partner potrzbuje mieć każdego miesiąca aktywny status rzędu 1 PV, aby otrzymać prowizję, jak również do osiągnięcia danej pozycji. To obowiązuje też w Faststarcie. Prosimy zwróćcie Państwo uwagę, że potrzebujecie Państwo w Faststarcie w każdym miesiącu produkcyjnym własny 1 PPV, aby Państwa obroty z drużyny mogły być zaliczone do kawlifikacji na pozycję uzyskiwaną na koniec Fasstartu. E1 Nowe PV: To jest wartość Państwa bezpośredniego nowego partnera z jego klientami końcowymi w jego fazie Faststart. Poziom E1 Nowe PV jest ważny dla kwalifikacji na poziomy 4 i kolejne od pozycji Junior Manager, jak również do Europapool. OrgaPV: To jest łączna wartość jednej organizacji łącznie z Państwa własnym PPV. W OrgaPV jest również zawarta wartość Państwa własnych zamówień (PV). Przykład: Państwa partnerzy zakupili łączenie za 50 PV, a Państwo za 2 PV. Wtedy Państwa OrgaPV = 52 PV. BV wartość biznesowa: Każdy produkt ma obok wartości PV również watość BV, która jest istotna do osiągnięcia pozycji w planie wynagrodzeinia! Ta wartość może zostać krótkoterminowo zwiększona w celach motywacyjnych (Intencive), ale nie jest uwzględniana przy wypłacie bonusów. Jako partner po Faststart osiągnijcie Państwo nową pozycję w oparciu o kwalifikację na następny miesiąc dzięki regule 50% z odpowiednim obrotem. Aby osiągnąć pozycję Senior Director lub wyższą, musicie Państwo uzyskać wymagane obroty 3 razy z rzędu. Promocja nastąpi w czwartmy miesiącu produkcyjnym. Wyjątki od tego mogą być tylko w przypadku bieżących Intencives.

27 Słowniczek 27 Cały czas mówi się o liniach co się pod tym kryje? Jedna linia = dystrybutor (VP) ma więcej niż 1 OrgaPV Aktywna linia = dystrybutor ma sam 1 PPV albo 1 PGV jako partner kierujący linią Linia Managera = VP na pozycji Manager albo wyżej z przynajmniej 1 OrgaPV Aktywna linia Managera (ML) = VP na pozycji Manager i ma sam 1 PPV albo 1 PGV jako partner kierujący linią Linia Direktor = VP na pozycji Director albo wyżej z przynajmniej 1 OrgaPV Aktywna linia Direktor = VP na pozycji Director albo wyżej z przynajmniej 1 PPV albo własne 1 PGV. Z jednej Państwa bezpośredniej linii liczy się zawsze tylko jeden Director do wyliczenia. Ogólnie jedna struktura (drzewo) może być zbudowana z nieskończenie wielu poziomów w głębokości Aktywny poziom rónież zwany płaszczyzną = VP (dystrybutor) albo wyżej z przynajmniej 1 PPV albo 1 PGV. Aktywny poziom oznacza każdego (nowego albo z pozycją) partnera z 1,0 PGV PGV może być własnym PPV albo wartością zamówienia Państwa osobistych klientów końcowych. Osobiste rabaty rzędu 10% 30% są na PGV przynajmnie 5 PGV i więcej jednakże nie dla partnerów w Faststarcie! Rabaty na artykuły promocyjne są generalnie wykluczone i nie wpływają w PGV. Marża (HSP): Zysk z sprzedaży w stosunku do zakupu produktów jest liczony, jeśli Państwa klient zamówi bezpośrednio w WellStar. Odliczając handling i koszta logistyczne dla WellStar. Poziom: Nieaktywne poziomy zostną przyłączone do następnego wyższego poziomu (kompresja poziomów)! Każdy partner, który zrobił przynajmniej 1 PGV obrotu, jest aktywnym poziomem. Wszystkie inne są traktowane jako pasywne i skompresowane. Promocje na inne pozycje... mają miejsce niezależnie od natężenia pracy w Faststart zawsze w następnym miesiącu. Od pozycji Senior Director musi ona najpierw 3 razy z rzędu być potwierdzona i potem nastąpi promocja w czwartym miesiącu! Rozliczenie WellStar następuje miesięcznie dla wszystkich partnerów z osobistą kwalifikacją i obrotem z drużyny w różnych rodzajach premii.

NOWA PRZYSZŁOŚĆ Z WELLSTAR Państwa osobisty program sukcesu WellStar

NOWA PRZYSZŁOŚĆ Z WELLSTAR Państwa osobisty program sukcesu WellStar NOWA PRZYSZŁOŚĆ Z WELLSTAR Państwa osobisty program sukcesu WellStar 2011 www.wellstar-company.com 02 WellStar - Fakty WELLSTAR MIĘDZYNARODOWO Z WIZJAMI DO SUKCESU Przedsiębiorstwo rodzinne na międzynarodowym

Bardziej szczegółowo

WellStar Vision 2020 plan wynagrodzeń

WellStar Vision 2020 plan wynagrodzeń WellStar Vision 2020 plan wynagrodzeń 08.2014 / I Witamy w WellStar Światowy lider w Bionic Your Activation Systems: BYAS. Światowy lider w Social Club Selling: SCS. Chcemy pomóc wszystkim ludziom, by

Bardziej szczegółowo

Discover WellStar. Success Planer. Modul 1 WellStar Faststart. Uwolnij swój potencjał

Discover WellStar. Success Planer. Modul 1 WellStar Faststart. Uwolnij swój potencjał Discover WellStar Success Planer Uwolnij swój potencjał Modul 1 WellStar Faststart Tak, uda Ci się! Witam, To zaszczyt, że mogę Cię powitać w WellStar, firmie która jest światowym liderem w Bionicznej

Bardziej szczegółowo

KATALOG MARKETINGOWY

KATALOG MARKETINGOWY KATALOG MARKETINGOWY MYŚL pozytywnie UFAJ swoim możliwościom WIERZ w marzenia MIEJ ODWAGĘ, by je realizować 01 02 03 Firma /str. 5 Kariera /str. 21 Lou Pre International to stabilna firma, która oferuje

Bardziej szczegółowo

11 Produkty firmy Akuna

11 Produkty firmy Akuna Spis treści I. Wstęp II. Współpraca i relacje handlowe Najważniejsze zasady współpracy Relacje między dystrybutorami Relacje w linii sponsorskiej 2 3 VII. Awans na pozycję Lider Warunki awansu Cztery sposoby

Bardziej szczegółowo

UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH

UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH KAMIL MICHNO 244254 Marketing wielopoziomowy jako sposób na budowanie biznesu w czasach kryzysu na przykładzie polskiej firmy FM GROUP PRACA DYPLOMOWA

Bardziej szczegółowo

FORMY PRZYCHODÓW UZYSKIWANE PRZEZ PRZEDSIĘBIORSTWA SEKTORA MLM NA PRZYKŁADZIE FM GROUP

FORMY PRZYCHODÓW UZYSKIWANE PRZEZ PRZEDSIĘBIORSTWA SEKTORA MLM NA PRZYKŁADZIE FM GROUP GLIWICKA WYŻSZA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI z siedzibą w Gliwicach Kierunek Ekonomia, specjalność Ekonomika i finanse przedsiębiorstwa Judyta Przybyła 1571 FORMY PRZYCHODÓW UZYSKIWANE PRZEZ PRZEDSIĘBIORSTWA

Bardziej szczegółowo

MARKETING 4 GENERACJI

MARKETING 4 GENERACJI MARKETING 4 GENERACJI poleca: Daniel Kubach MARKETING czwartej generacji Klient jest coraz bardziej wymagający i oczekuje nie tylko dobrego produktu, wzorowej obsługi, ale również czegoś więcej bonusu,

Bardziej szczegółowo

FM GROUP. Plan Marketingowy. przewodnik w drodze do sukcesu MAGNOLII ORCHIDEI GWIAZD

FM GROUP. Plan Marketingowy. przewodnik w drodze do sukcesu MAGNOLII ORCHIDEI GWIAZD FM GROUP Plan Marketingowy przewodnik w drodze do sukcesu 2014 Z P R S Z M Y D O N S Z Y C H K L U B Ó W MGNOLII ORCHIDEI GWIZD P L N M R K E T I N G O W Y FM GROUP POLSK Spis treści Klucz do sukcesu Klucz

Bardziej szczegółowo

ABC. CZŁONKA i KONSULTANTA FINCLUBU. www.finclub.pl

ABC. CZŁONKA i KONSULTANTA FINCLUBU. www.finclub.pl ABC CZŁONKA i KONSULTANTA FINCLUBU www.finclub.pl Spis treści WSTĘP s.3 Wstęp MLM w Finclubie s.4 Misja, wizja, wartości s.6 PREZENTACJA FINCLUBU s.7 Historia firmy s.7 Asortyment Finclubu s.8 Punkty Ekspozycyjne

Bardziej szczegółowo

WPROWADZENIE. 4filar.pl - bezpieczna firma na przyszłość

WPROWADZENIE. 4filar.pl - bezpieczna firma na przyszłość WPROWADZENIE 4filar.pl - bezpieczna firma na przyszłość Pracujemy, by zapewnić sobie stabilność zawodową, a naszym Bliskim finansowe bezpieczeństwo. Odkładamy oszczędności na realizację marzeń i nieprzewidziane

Bardziej szczegółowo

Darmowa publikacja dostarczona przez www.darmowe-ebooki.pl

Darmowa publikacja dostarczona przez www.darmowe-ebooki.pl Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Ten ebook zawiera darmowy fragment publikacji "Inwestowanie pieniędzy w praktyce" Darmowa publikacja dostarczona przez www.darmowe-ebooki.pl Copyright by Złote Myśli &,

Bardziej szczegółowo

Zasady działalności 3

Zasady działalności 3 Zasady Działalności SPIS TREŚCI 1 Wprowadzenie 3 2 Definicje 4 3 Gwarancje i zwrot produktów 7 4 Schemat premii i plan marketingowy 8 5 Status Managera i rekwalifikacje 12 6 Premia Lidera 13 7 Dodatkowe

Bardziej szczegółowo

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Małe i średnie przedsiębiorstwa MAGAZYN KLIENTÓW PKO BANKU POLSKIEGO NUMER 1 (78) 2013 ISSN 1506 0977 Małe i średnie przedsiębiorstwa Szybką ścieżką do rozwoju OFERTA NA MIARĘ WIĘCEJ NIŻ BANK Niezależnie od tego, czy firma powstała z

Bardziej szczegółowo

VI. OPIS DZIAŁALNOŚCI BIZNESOWEJ

VI. OPIS DZIAŁALNOŚCI BIZNESOWEJ 26 Wartość kredytów brutto udzielonych przez Grupę na dzień 31 grudnia 2014 r. wyniosła 45.501 mln zł. Kredyty dla Klientów segmentu detalicznego wyniosły 32.018 mln zł i stanowiły 70% całkowitej wartości

Bardziej szczegółowo

MANUAL РУКОВОДСТВО MANUÁL KÉZIKÖNYV MANUAL HANDBUCH MANUAL MANUÁL

MANUAL РУКОВОДСТВО MANUÁL KÉZIKÖNYV MANUAL HANDBUCH MANUAL MANUÁL MANUAL РУКОВОДСТВО MANUÁL KÉZIKÖNYV MANUAL HANDBUCH MANUAL MANUÁL SIEDZIBA KORPORACJI STARLIFE w Hostivicach, w Czechach Hostivice Palouky działka o powierzchni 10.000 m 2 centrum szkoleniowe dla 125 reprezentantów

Bardziej szczegółowo

Zasady działalności 3

Zasady działalności 3 Zasady Działalności SPIS TREŚCI 1 Wprowadzenie 3 2 Definicje 4 3 Gwarancje i zwrot produktów 7 4 Schemat premii i plan marketingowy 8 5 Status Managera i rekwalifikacje 12 6 Premia Lidera 13 7 Dodatkowe

Bardziej szczegółowo

Pomysł na biznes Kreatywny

Pomysł na biznes Kreatywny Pomysł na biznes Kreatywny przedsiębiorca Pomysł na biznes redakcja naukowa recenzenci dr Sławomir Jarka dr Andrzej Filipowicz dr Anna Marianowska prof. dr hab. Janina Sawicka Kreatywny przedsiębiorca

Bardziej szczegółowo

6kroków. programy. lojalności

6kroków. programy. lojalności NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z RZECZPOSPOLITĄ Wydatki rosną Firmy inwestują w marketing bezpośredni Karty kredytowe Dostępne nie tylko w bankach Różne branże Każda może budować lojalność

Bardziej szczegółowo

PLAN KOMPENSACYJNY. www.lifeleadergroup.com

PLAN KOMPENSACYJNY. www.lifeleadergroup.com PLAN KOMPENSACYJNY MARZEC 2014 PRZEZ DLA CIEBIE Przez Ciebie i dla Ciebie Jest nasza filozofią i naszym podejściem do rozwoju Planu Kompensacyjnego. Do tworzenia tego Planu Kompensacyjnego, nie zatrudniliśmy

Bardziej szczegółowo

MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ

MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ AGORA EUROPE II - WSPÓLNY ZINTEGROWANY SYSTEM E- LEARNINGOWY W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA WSPOMAGAJĄCY ROZWÓJ ZAWODOWYCH UMIEJĘTNOŚCI KONKURENCYJNYCH W HANDLU MIEJSKIM

Bardziej szczegółowo

www.agora-eu.org MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ 2011-1-DE2-LEO05-07994 AGORA EUROPE II - WSPÓLNY

www.agora-eu.org MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ 2011-1-DE2-LEO05-07994 AGORA EUROPE II - WSPÓLNY MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ AGORA EUROPE II - WSPÓLNY ZINTEGROWANY SYSTEM E- LEARNINGOWY W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA WSPOMAGAJĄCY ROZWÓJ ZAWODOWYCH UMIEJĘTNOŚCI KONKURENCYJNYCH W HANDLU MIEJSKIM

Bardziej szczegółowo

GOSPODARKI Ranking najbardziej dynamicznych firm z sektora MSP

GOSPODARKI Ranking najbardziej dynamicznych firm z sektora MSP 21 TURBINY POLSKIEJ Najlepszy produkt DLA MSP 2014 GOSPODARKI Ranking najbardziej dynamicznych firm z sektora MSP fot: fotolia Najlepsze produkty dla MSP 22 TURBINY POLSKIEJ GOSPODARKI 150 NAJBARDZIEJ

Bardziej szczegółowo

Poradnik E-konsumenta 5. Ranking E-sklepów Opineo.pl 17. Wstęp 3. Wiarygodność daje przewagę 6. Konsument pod specjalnym nadzorem 8

Poradnik E-konsumenta 5. Ranking E-sklepów Opineo.pl 17. Wstęp 3. Wiarygodność daje przewagę 6. Konsument pod specjalnym nadzorem 8 Wstęp 3 Poradnik E-konsumenta 5 Wiarygodność daje przewagę 6 Konsument pod specjalnym nadzorem 8 Jak skutecznie zapobiegać nadmiernemu zadłużaniu się? 13 Niecierpliwy e-konsument 15 Ranking E-sklepów Opineo.pl

Bardziej szczegółowo

DOSSIER Polska internetowa

DOSSIER Polska internetowa SPIS TREŚCI wrzesień 2011 WYDARZENIA Inqbe sprzedało akcje Iplex.pl najpopularniejszy T-mobile ekstraklasa w cyfrowym polsacie Firefox pierwszy Xevin Investment inwestuje FELIETON Szklarniowa hodowla G+wolucja

Bardziej szczegółowo

Alternatywne i innowacyjne sposoby dostarczania informacji przedsiębiorstwom

Alternatywne i innowacyjne sposoby dostarczania informacji przedsiębiorstwom PROGRAM WSPIERANIA BIZNESU MŚP-DOSKONAŁOŚĆ BUSINESS SUPPORT PROGRAM SME-EXCELLENCE /Tłumaczenie robocze/ MATERIAŁ SZKOLENIOWY: Alternatywne i innowacyjne sposoby dostarczania informacji przedsiębiorstwom

Bardziej szczegółowo

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Robert Pieciułko Marketing sieciowy jako kanał dystrybucji na przykładzie firmy FM Group Praca licencjacka Praca napisana pod kierunkiem prof. zw. dr. hab. Stefana Forlicza

Bardziej szczegółowo

Tytu³: CRM. Zarz¹dzanie kontaktami z klientami Autor: Agnieszka Dejnaka ISBN: 83-7197-864-2 Liczba stron: 186

Tytu³: CRM. Zarz¹dzanie kontaktami z klientami Autor: Agnieszka Dejnaka ISBN: 83-7197-864-2 Liczba stron: 186 Tytu³: CRM. Zarz¹dzanie kontaktami z klientami Autor: Agnieszka Dejnaka ISBN: 83-7197-864-2 Liczba stron: 186 Firma dzia³aj¹ca w realiach pocz¹tku XXI wieku staje przed wieloma wyzwaniami. Jednym z nich

Bardziej szczegółowo

O INFORMATYCE JĘZYKIEM BIZNESU

O INFORMATYCE JĘZYKIEM BIZNESU IT w bankowości 1 2 O INFORMATYCE JĘZYKIEM BIZNESU Spis treści IT dla banków Barbara Mejssner IT w bankowości myśli nieuczesane Stanisław Matczak Dostęp do aktualnych informacji to większa konkurencyjność

Bardziej szczegółowo

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych biznes 2.0 contium divante imas international wrzesień 2009 Dodaj form p atnoêci dla Twoich Klientów LUKAS Raty dla Twojego Sklepu

Bardziej szczegółowo