PLAN WYNAGRODZEŃ ASEA

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PLAN WYNAGRODZEŃ ASEA"

Transkrypt

1 PLAN WYNAGRODZEŃ ASEA Kiedy zarejestrujesz się do ASEA jako Partner bardzo ważne jest abyś pozostał aktywny każdego miesiąca aby zarabiać prowizje w Programie Wynagrodzeń. Wystarczy, że raz w miesiącu złożysz zamówienie na co najmniej 100 Osobistych Punktów (PV) i ASEA stworzyła wygodny program Automatycznego Zamówienia w którym co miesiąc otrzymasz swoje produkty dostarczone przez kuriera pod wskazany adres w łatwy i wygodny sposób. Dodatkowo stworzyliśmy Program Lojalnościowy dla osób na Automatycznej Wysyłce w którym otrzymasz z czasem aż do 20% zniżki na Automatyczne Zamówienia oraz punkty dzięki którym otrzymasz darmowe produkty! Teraz, kiedy już jesteś aktywnym Partnerem przyjrzyjmy się każdemu z siedmiu sposób jak możesz zarabiać pieniądze w Programie Wynagrodzeń ASEA. 1. ZYSK DETALICZNY Sprzedaż detaliczna jest jednym ze sposobów na zarabianie. Sprzedaj trochę produktów ASEA i zwiększaj swoje zarobki! Oto sposób w jaki to działa. Jako Partner możesz zakupić produkty ASEA po cenie hurtowej oraz sprzedawać je w cenie detalicznej aby zarobić na różnicy. Lub możesz odesłać swoich klientów na swoją stronę internetową na której mogą zakupić produkty w cenie detalicznej a my zapłacimy Ci 30$ różnicy między ceną detaliczną (150$) a ceną hurtową (120$). Dodatkowo otrzymasz punkty ze sprzedaży detalicznej w wysokości 100CV które pomogą Ci spełnić kwalifikację aktywności i zostaną dodane do Twojej słabszej nogi. 2. BONUS PREFERENCYJNYCH KLIENTÓW Kiedy wpiszesz Preferencyjnego Klienta skorzystacie na tym oboje! Twój Preferencyjny Klient otrzyma zniżkę hurtową na produkty ASEA w Programie Lojalnościowym Automatycznej Wysyłki a Ty zarobisz bonus $25 USD za każdym razem kiedy zakupi paczkę produktu ASEA. Jeśli Twój Klient zamówi w ten sposób dwie paczki produktu wtedy otrzymasz $50 USD itd. Aby otrzymać ten bonus musisz być aktywny (wygenerować 100PV w miesiącu). Dodatkowo otrzymasz 50PV punktów za każdą paczkę zamówioną przez Klienta Preferencyjnego które zostaną dołączone do Twojej słabszej nogi i jednocześnie Ci spełnić osobistą kwalifikację.

2 3. BONUS ZA SZYBKI START Możesz zacząć zarabiać natychmiastowy Bonus za Szybki Start za każdym razem kiedy osobiście zasponsorujesz kogoś kto zakupi Pakiet Startowy ASEA w trakcie swojej rejestracji. Bonus Szybkiego Startu jest wypłacany zarówno Tobie jak również osobie wyżej która kwalifikuje się na poziom Dyrektora300 oraz Dyrektora700. W przypadku jeśli kwalifikujesz się na poziom Dyrektora300 w danym tygodniu otrzymasz dodatkową część dla siebie. Jeśli kwalifikujesz się na poziom Dyrektora700 wtedy otrzymasz wszystkie trzy części Bonusu za Szybki Start dla siebie! * Jeśli którykolwiek Partner z 3 kwalifikujących się pozycji do Bonus Szybkiego Startu się nie zakwalifikuje wtedy bonus ten zostanie skompresowany wyżej i przejdzie na osobę zakwalifikowaną. W ten sposób firma wypłaca 100% Bonusu za Szybki Start do struktury. **Przykład Pakietów podany w oparciu o paczkę 4 butelek ASEA. Cena i bonus jest przedstawiona w walucie Dolarów Amerykańskich (USD). 4. BONUS DYREKTORSKI Osiągnij rangę Dyrektora (zarejestruj jednego Partnera na minimum 100PV punktów w lewym zespole i jednego Partnera na minimum 100PV punktów w prawym zespole) w przeciągu 14 dni od momentu swojej rejestracji w ASEA a otrzymasz jednorazowo Bonus Dyrektorski w wysokości $50 USD.

3 5. BONUS ZESPOŁOWY Bonus Zespołowy (Team Commisions) jest fundamentem Planu Wynagrodzeń w ASEA. Twoja organizacja Partnerów jest binarna. Oznacza że ma dwa zespoły lewy zespół i prawy zespół. Wszyscy Partnerzy są umieszczani w jednym lub drugim zespole. Partnerzy pod Tobą w Twojej strukturze binarnej niekoniecznie muszą być osobiście zasponsorowani przez Ciebie. Ty, Twój Sponsor oraz ktokolwiek wyżej w Twojej Strukturze Binarnej może umieścić swoich Partnerów w Twojej organizacji w jednej z Twoich dwóch nóg. Takie osoby są nazywane spadachroniarzami. Twoja Grupowa Punktacja (GV) jest łączną sumą osobistych punktów (PV) wszystkich Partnerów w całej Twojej organizacji. Aby zacząć zarabiać Bonus Zespołowy musisz być Aktywnym Partnerem (100 PV) oraz spełnić kwalifikacje: jednego aktywnego osobiście wpisanego Partnera (100 PV) w prawym zespole oraz jednego aktywnego osobiście wpisanego Partnera (100 PV) w lewym zespole. Bonus Zespołowy jest wypłacany tygodniowo i otrzymujesz 10% z całego obrotu z Twojej słabszej drużyny. Dla przykładu, jeśli masz 5000 GV w Twojej słabszej drużynie oraz 7000 GV w Twojej mocniejszej drużynie, otrzymałbyś $500 prowizji (10% z 5000 GV słabszej drużyny). Następnie 5000 GV zostaje odjęte z obu drużyn pozostawiając 0 punktów w słabszej drużynie a 2000 punktów z Twojej silniejszej drużyny przechodzi na kolejny tydzień. Jakiekolwiek punkty, które zostaną w Twojej mocniejszej drużynie przechodzą na kolejny tydzień jeśli pozostaniesz aktywny na minimum 100 PV. Jeśli nie będziesz aktywny podczas okresu kwalifikacji na minimum 100 PV obrót w zespole prawym i lewym zostanie wyzerowany. Minimum jakie potrzebujesz aby otrzymać Prowizję Zespołową to 300 CV w obu drużynach. W przypadku z osobistych zamówień (PV) wszystko ponad 200 punktów zostaje przypisane do Twojego słabszego zespołu.

4 Poniższa tabelka przedstawia potencjał maksymalnej TYGODNIOWEJ wypłaty w zależności od osiągniętej przez Ciebie rangi w Programie Wynagrodzeń ASEA. PULA BONUSÓW DLA LIDERÓW Pula Bonusów Dla Liderów umożliwia otrzymywanie dodatkowej lukratywnej premii przez określony okres czasu co pomoże Ci zacząć budować swój długofalowy dochód pasywny w ASEA. Jest to bardzo ekscytująca możliwość otrzymywania ekstra prowizji awansując w Planie Wynagrodzeń ASEA od Lidera poziomu Brązowego, Srebrnego, Złotego aż do Lidera Platynowego. Kwalifikując się na dany poziom przez 2 tygodnie pod rząd otwierasz kolejną pulę bonusów z której będziesz zarabiał łącznie przez 72 tygodnie. Pula Brązowa trwa 12 tygodni, Srebrna 16 tygodni, Złota 20 tygodni a platynowa 24 tygodnie. Możesz odblokować daną pulę w dowolnym czasie.

5 Ten Bonus umożliwia również czerpanie korzyści z sukcesu finansowego firmy i poczucie się jak Partner ASEA, ponieważ firma przeznaczyła 3% obrotu globalnej sprzedaży właśnie na Pulę Bonusów dla Liderów. Pula Bonusów dla Liderów jest rozdzielana wśród wszystkich zakwalifikowanych Partnerów. Wielkość udziałów w puli są obliczane na podstawie osiągniętej przez Ciebie rangi oraz Osobistego Obrotu Grupy z PGV3 czyli obrotu z 3 poziomów osobistego drzewa sponsorskiego. Poniżej znajdziesz tabelę przeliczenia procentowego związaną z poszczególną rangą oraz wizualne wytłumaczenie PGV3. Jeśli awansujesz na wyższą rangę jeszcze w trakcie trwania okresu trwania puli niższej rangi - zwiększasz tym samym swój procent udziałów! W praktyce oznacza to, że jeśli awansujesz na poziom Srebrnego Lidera w przeciągu trwania Okresu Brązowego (który trwa 12 tygodni) wtedy nie tylko odblokujesz pulę Srebrną (która trwa kolejne 16 tygodni) ale również będziesz otrzymywał już w trakcie trwania Puli Brązowej 60% PGV3 zamiast standardowych 50%! Pamiętaj, że aby otrzymywać Bonus Puli Liderów musisz w tym każdego tygodnia spełnić kwalifikację a Bonus ten jest wypłacany co 4 tygodnie. W ASEA możesz budować biznes w swoim tempie i w dowolnym momencie odblokować kolejną część Puli Bonusów dla Liderów. Niemniej jednak dla osób które chcą się mocniej zaangażować i stworzyć rozpęd w swoim biznesie stworzyliśmy tzw PRZYSPIESZONĄ ŚCIEŻKĘ.

6 BONUS DLA LIDERÓW PRZYSPEISZONA ŚCIEŻKA Przyspieszona Ścieżka daje Ci możliwość zwiększenia procentowego udziału w puli Bonusów dla liderów realizując swój plan kariery szybciej. Oczywiście nie masz ograniczenia czasowego kiedy rozpocznie się wypłata Twojej puli z danego poziomu, ale jeśli zrobisz to szybciej firma ASEA zwiększy pulę Twoich. Poniżej znajdziesz linię czasu trwania Przyspieszonej ścieżki. Jeśli awansujesz na poziom Lidera Brązowego przed upływem 34 tygodni od momentu rejestracji wtedy zamiast standardowych 50% udziałów PGV3 otrzymasz aż 75%! Jeśli awansujesz na poziom Srebrny w przeciągu 44 tygodni od daty rejestracji zamiast 60% PGV3 otrzymasz 90% itd.! Oczywiście im szybciej osiągniesz awans tym więcej tygodni Przyspieszonej Ścieżki zwiększy Twoje udziały w Puli! PRZYKŁAD: jeśli osiągniesz poziom Lidera Brązowego po raz pierwszy w 32 tygodniu od daty swojej rejestracji i drugi raz w 33 tygodniu odblokowałbyś Pulę Brązową, która trwa 12 tygodni. Ale ponieważ zrobiłeś to w okresie promocyjnym Szybkiej Ścieżki otrzymasz w 33 tygodniu udziały w oparciu o kalkulacje 75% PGV3! Następnie jeśli dalej będziesz opłacany na Bronzie to w 34 tygodniu ponownie otrzymałbyś 75% udziałów. Następnie jeśli dalej będziesz opłacany na Bronzie to w 35 tygodniu jesteś już po za okresem promocyjnym Szybkiej Ścieżki więc otrzymywałbyś standardowe 50% PGV3.

7 Jeśli dalej awansowałbyś z poziomu Brązowego na poziom Srebrny w 41 tygodniu i utrzymał ten poziom drugi tydzień z rzędu w 42 tygodniu wtedy otrzymałbyś wynagrodzenie Srebra ale ponieważ zaliczyłbyś go w okresie trwania Przyspieszonej Ścieżki otrzymałbyś aż 90%. Jeśli utrzymałbyś kwalifikacje srebra w 43 i 44 tygodniu również otrzymałbyś 90% udziałów. Niemniej jednak w 45 tygodniu kończy się okres Szybciej Ścieżki dla okresu Srebrnego więc następnie otrzymałbyś standardowe 60%. W tym wypadku 4 z 16 tygodni liczyło by się w okresie Przyspieszonej Ścieżki, dlatego warto zadbać o to aby osiągnąć kwalifikację jak najszybciej aby cały okres liczył się w Przyspieszonej Ścieżki. Sukces uwielbia szybkość a szybkość przekłada się na konkretne korzyści finansowe w Planie Wynagrodzeń ASEA. Ile możesz otrzymać z samego Bonusu dla Liderów? To zależy od Ciebie jak szybko zdecydujesz się awansować w Programie Wynagrodzeń oraz jak bardzo zaanważujesz się w budowanie swojej struktury aby zwiększyć swoją grupę PGV3. Niemniej jednak poniżej przedstawiamy przeciętny zarobek Partnerów z 2014 roku będących na danym poziomie:

8 BONUS DOPASOWANIA Bonus Dopasowania umożliwia, abyś zarobił dopasowanie do Prowizji Zespołowej, którą otrzymują co tydzień Twoi Partnerzy w swoim drzewie osobistego sponsorowania - aż do 7 generacji wgłąb! Bonus Dopasowania zależy od Twojej osobistej rangi którą osiągniesz oraz od Twojego osobistego drzewa sponsorskiego, co oznacza po prostu osoby które osobiście zaprosiłeś do biznesu oraz ich osoby. Każdy Partner w Twoim drzewie sponsorskim otwiera nową nogę a generacja kończy się w momencie kiedy Partner osiąga poziom Brązowy lub wyżej. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że nie ma ograniczeń na szerokość Twojego drzewa sponsorskiego więc możesz dodawać z czasem kolejne nogi aby zwiększać ilość osób z których otrzymujesz Bonus Dopasowania przy czym maksymalna wysokość Prowizji Zespołowej wypłacanej z jednej nogi z wszystkich generacji to $2500 tygodniowo. Kiedy zaczynasz awansować wyżej, otrzymujesz dopasowanie z kolejnych generacji z prowizji Bonusu Dopasowania. Wygląda to w następujący sposób: Firma ASEA obliczy prowizje Bonusu Dopasowania na podstawie zmiennego procentu obliczonego z łącznych globalnych obrotów i wypłaca do 50% obrotu punktów w każdym tygodniu okresu rozliczeniowego. Lider Brązowy i wyżej musi mieć 200 PV osobistych punktów aby otrzymać prowizje Bonusu Dopasowania a tygodniowe wypłaty z Bonusu Dopasowania nie mogą przewyższyć obrotów z Twojej słabszej drużyny.

9 PRZYKŁAD: Po prawej stronie na obrazku znajdziesz przykład jak wyglądają generacje w Twoim osobistym drzewie sponsorskim. Na tym przykładzie na samej górze jesteś TY, jesteś jesteś partnerem na 200 PV oraz jesteś zakwalifikowany na Srebro. Jako Srebrny Lider otrzymasz prowizje Bonusu Dopasowania z dwóch generacji z każdej ze swoich czterech (lub więcej) nóg sponsorskich. Kiedy w danej nodze jeden z Partnerów zakwalifikuje się na Brąz lub wyżej, zamyka tym samym pierwszą generację. Tak jak widzisz, osoba 1,2,3 i 4 to osoby, które wpisałeś osobiście i są w Twojej pierwszej generacji (na granatowo). W tych nogach są dodatkowi Partnerzy pod nimi na niebiesko, ponieważ również liczą się do Twojej pierwszej generacji! W tym przypadku A, B,C i D (Twoja pierwsza generacja, na niebiesko) są zakwalifikowani na Brąz lub wyżej dlatego zamykają Twoją pierwszą generację w każdej nodze sponsorskiej. W tym przykładzie otrzymasz prowizje Bonusu Dopasowania z 13 Partnerów (niebieskich) z dopasowania z Twojej pierwszej generacji. Jako Srebrny Partner otrzymasz dodatkowo prowizje Bonusu Dopasowania z drugiej generacji, więc również zarobiłbyś dopasowanie z 7 Partnerów którzy są zaznaczeni w kolorze zielonym (Twoja druga generacja). Niemniej jednak nie zarobiłbyś prowizji Bonusu Dopasowania osoby w kolorze pomarańczonym, ponieważ partner E jest zakwalifikowany na poziom Brąz lub wyżej, więc zamyka Twoją drugą generację. Aby zarobić dopasowanie z Twojej trzeciej generacji musisz sam być na poziomie Złotym. Dla liderów którzy osiągną ponad 10,000 PGV (Punkty Osobistej Grupy) w tygodniu i są zakwalifikowani na prowizje Bonusu Dopasowania, obowiązuje kalkulacja w oparciu o rozmiar największej nogi sponsorskiej. Ta kalkulacja patrzy na łączny tygodniowy obrót punktów w Twojej największej nodze do 7 generacji, następnie porównuje go do łącznego obrotu całej struktury 7 generacji w dół, dzieli łączną ilość punktów największej nogi przez łączną ilość punktów w Twoich 7 generacjach i wypłaca odpowiedni procent.

10 Dla przykładu: Jeśli Twój łączny obrót to 12,000 PGV a Twoja najsilniejsza noga sponsorska generuje 8000 PGV co oznacza 66%. Oznacza to, że zarobiłbyś 80% z wyliczonej prowizji Bonusu Dopasowania z 7 generacji tej nogi. ŚREDNI POTENCJAŁ ZAROBKÓW W PROGRAMIE ASEA Oczywiście tak jak w każdym biznesie to ile zarabiasz jest związane z Twoim zaangażowaniem w Twój biznes, niemniej jednak ponieważ Plan Wynagrodzeń ASEA jest związany z osiągnięciem odpowiednich pułapów poniższa tabela przedstawia średni zysk Partnerów na poszczególnym poziomie. Pamiętaj, że nie jest to gwarancja dochodów, ale informacja statystyczna pochodząca z roku 2014.

11 Ranga Partner Dyrektor Dyrektor300 Dyrektor700 Lider Brązowy Lider Srebrny Lider Złoty Lider Platynowy Diament Podwójny Diament Potrójny Diament Kwalifikacja RANGI I KWALIFIKACJE W ASEA Zarejestruj się do ASEA i wygeneruj 100PV w miesiącu; Zakwalifikuj się na prowizje Zespołowe wpisując osobiście po jednym aktywnym Partnerze w obu zespołach i wygeneruj minimum 100 PV w miesiącu; Osiągnij obrót 300GV tygodniowo w swojej słabszej drużynie i wygeneruj 100PV miesięcznie; Osiągnij obrót 700GV tygodniowo w swojej słabszej drużynie i wygeneruj 100PV miesięcznie; Zbuduj dwie nogi sponsorskie gdzie w każdej znajdzie się Dyrektor300, wygeneruj 2000PV tygodniowo w słabszej nodze, wygeneruj 200PV miesięcznie; Zbuduj trzy nogi sponsorskie gdzie w każdej znajdzie się Dyrektor300, wygeneruj 3,000GV tygodniowo w słabszej nodze, wygeneruj 200PV miesięcznie; Zbuduj cztery nogi sponsorskie gdzie w każdej znajdzie się Dyrektor300, wygeneruj 5,000GV tygodniowo w słabszej nodze, wygeneruj 200PV miesięcznie; 10,000PGV* tygodniowo z osobistej struktury ze słabszej nogi, musisz spełnić tą kwalifikacje przez minimum 2 tygodnie z rzędu, mieć 5 nóg sponsorskich w których będzie co najmniej jeden Dyrektor300 oraz wygeneruj osobiście 200PV; 15,000PGV* tygodniowo z osobistej struktury ze słabszej nogi, musisz spełnić tą kwalifikacje przez minimum dwa tygodnie z rzędu, mieć 6 nóg sponsorskich w których będzie co najmniej jeden Dyrektor 300 oraz wygeneruj osobiście 200PV; 20,000PGV* tygodniowo z osobistej struktury ze słabszej nogi, musisz spełnić kwalifikacje przez minimum trzy tygodnie z rzędu, mieć 7 nóg sponsorskich w których będzie co najmniej jeden Dyrektor300 oraz wygeneruj osobiście 200PV. 25,000PGV* tygodniowo z osobistej struktury ze słabszej nogi, musisz spełnić kwalifikacje przez minimum trzy tygodnie z rzędu, mieć 7 nóg sponsorskich w których będzie co najmniej jeden Dyrektor300 oraz wygeneruj osobiście 200PV *PGV nie możesz mieć więcej niż 50% PGV z jednej nogi sponsorskiej. 50% jest determinowane w oparciu o te kwalifikacje. Dla przykładu mając rangę Platyny Twoja tygodniowa kwalifikacja wynosi 10,000, więc 50% z 10,000 daje Więc w tym przykładzie maksymalnie Twoja największa noga może dodać 5000 punktów do spełnienia kwalifikacji. To samo dotyczy którejkolwiek rangi z kwalifikacją PGV.

Zapisanie się. Roczna opłata. To koszt $12 USD

Zapisanie się. Roczna opłata. To koszt $12 USD Zapisanie się Roczna opłata To koszt $12 USD -Bezpośredni cennik -Prywatna strona internetowa -Profesjonalne biuro on-line -Narzędzia i materiały do prowadzenia biznesu -Filmy, seminaria i wideokonferencje

Bardziej szczegółowo

P L A N K O M P E N S A C Y J N Y FOREVERGREEN

P L A N K O M P E N S A C Y J N Y FOREVERGREEN P L A N K O M P E N S A C Y J N Y FOREVERGREEN PLAN KOMPENSACYJNY FOREVERGREEN Plan kompensacyjny ForeverGreen jest globalnym planem, który jako jeden z wiodących w branży gwarantuje 62% regularnych wypłat

Bardziej szczegółowo

Plan Kariery i System Wynagradzania Dystrybutora Lifestyles

Plan Kariery i System Wynagradzania Dystrybutora Lifestyles Plan Kariery i System Wynagradzania Dystrybutora Lifestyles Zmień Swój Styl Życia 5 Sposobów Zarabiania Lifestyles oferuje kilka sposobów na zarabianie pieniędzy czy traktujesz swój biznes jako zajęcie

Bardziej szczegółowo

PLAN KOMPENSACYJNY. www.lifeleadergroup.com

PLAN KOMPENSACYJNY. www.lifeleadergroup.com PLAN KOMPENSACYJNY MARZEC 2014 PRZEZ DLA CIEBIE Przez Ciebie i dla Ciebie Jest nasza filozofią i naszym podejściem do rozwoju Planu Kompensacyjnego. Do tworzenia tego Planu Kompensacyjnego, nie zatrudniliśmy

Bardziej szczegółowo

PEŁNY PLAN WYNAGRODZEŃ

PEŁNY PLAN WYNAGRODZEŃ PEŁNY PLAN WYNAGRODZEŃ Najbardziej wartościowym zasobem LifeWave jest utalentowana grupa intensywnie pracujących Dystrybutorów, którzy oferują nasze produkty innym. Dlatego też zobowiązaliśmy się ich nagradzać,

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu. Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu. Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej Plan Marketingowy Twoja droga do sukcesu Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej 3 sposoby zarabiania z Kupujesz dla siebie, używasz produktów Betterware: oszczędzasz na Marży

Bardziej szczegółowo

Najbardziej Lukratywny i etyczny Plan Kompensacyjny

Najbardziej Lukratywny i etyczny Plan Kompensacyjny Najbardziej Lukratywny i etyczny Plan Kompensacyjny 1 poziom 15% 2 poziom 45% 3 poziom do 3%-10% gwarantowany 4 poziom i w dół 3%-10% dzielony 3% bonus liderski przez 4 generacje diamentów ForMor oferuje

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu. Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu. Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej Plan Marketingowy Twoja droga do sukcesu Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej 3 sposoby zarabiania z Kupujesz dla siebie, używasz produktów Betterware: oszczędzasz na Marży

Bardziej szczegółowo

appy.co Plan Wynagradzania

appy.co Plan Wynagradzania appy.co Plan Wynagradzania WSZYSCY MAMY PRAWO DO SZCZĘŚCIA DR GAETANO ZANNINI Witamy w Planie Kariery i Wynagradzania Happy.Co Niezależnie od tego, czy szukasz pracy w ograniczonym wymiarze godzin i dodatkowego

Bardziej szczegółowo

PLAN MARKETINGOWY WINALITE

PLAN MARKETINGOWY WINALITE PLAN MARKETINGOWY WINALITE Wersja obowiązująca od 14 czerwca 2010 r. I. Sposób wejścia do Firmy Osoby wchodzące do Firmy w trakcie rejestracji dokonują wyboru jednego z czterech statusów: CZTERY STATUSY

Bardziej szczegółowo

Lavylites stosuje jeden z najskuteczniejszych, najbardziej motywujących, najuczciwszych koncepcji marketingowych w historii Network Marketingu!

Lavylites stosuje jeden z najskuteczniejszych, najbardziej motywujących, najuczciwszych koncepcji marketingowych w historii Network Marketingu! Lavylites stosuje jeden z najskuteczniejszych, najbardziej motywujących, najuczciwszych koncepcji marketingowych w historii Network Marketingu! Lavylites wybrał koncepcję marketingową firm, które w ostatnich

Bardziej szczegółowo

PIERWSZY NA ŚWIECIE PROGRAM MARKETINGOWY Z NATYCHMIASTOWĄ WYPŁATĄ

PIERWSZY NA ŚWIECIE PROGRAM MARKETINGOWY Z NATYCHMIASTOWĄ WYPŁATĄ PIERWSZY NA ŚWIECIE PROGRAM MARKETINGOWY Z NATYCHMIASTOWĄ WYPŁATĄ PIERWSZY NA ŚWIECIE PROGRAM MARKETINGOWY Z NATYCHMIASTOWĄ WYPŁATĄ Pierwszy krok jest łatwy: Osiągnij pierwszy tytuł BRONZE i pomóż innym

Bardziej szczegółowo

TIENS Europa Nowy Plan Marketingowy

TIENS Europa Nowy Plan Marketingowy TIENS Europa Nowy Plan Marketingowy Wersja polska jest tłumaczeniem wersji angielskiej. W przypadku nieporozumień i różnic wynikających z interpretacji językowej, wersja angielska będzie wiążąca. TIENS

Bardziej szczegółowo

Compensation_Plan_Detail PL-EU E U R O P A WITAMY

Compensation_Plan_Detail PL-EU E U R O P A WITAMY P L A N W Y N A G R O D Z E Ń K Y Ä N I E U R O P A WITAMY Witamy w Kyäni. Naszą misją jest pomóc ludziom przeżyć więcej i wzbogacić ich potencjał, co oznacza lepsze zdrowie, lepszy dobrostan i dłuższe

Bardziej szczegółowo

PLAN WYNAGRODZEÑ ASEA

PLAN WYNAGRODZEÑ ASEA PLAN WYNAGRODZEÑ ASEA Kiedy zarejestrujesz siê do ASEA jako Partner Biznesowy musisz zwróciæ uwagê, abyœ posiada³ w ka dym miesi¹cu aktywacjê. Upowa nia ciê ona do korzystania z dochodów, wynikaj¹cych

Bardziej szczegółowo

Europe Compensation Plan Detail PL-EU E U R O P A WITAMY

Europe Compensation Plan Detail PL-EU E U R O P A WITAMY P L A N W Y N A G R O D Z E Ń K Y Ä N I E U R O P A WITAMY Witaj w rodzinie Kyäni! Misją Kyäni jest niesienie nadziei - obietnicy lepszego życia - poprzez wellness i możliwości. Jako Niezależny Partner

Bardziej szczegółowo

Uruchomienie systemu krok po kroku

Uruchomienie systemu krok po kroku Uruchomienie systemu krok po kroku Efekty systemu 10.000 zł miesięcznie po 90 dniach funkcjonowania zgonie z systemem Współpracując z firmą MonaVie tworzysz swój PLAN B. Dodatkowe źródło dochodu, które

Bardziej szczegółowo

DRUGI PLAN FINANSOWY Projekt podstawowych parametrów

DRUGI PLAN FINANSOWY Projekt podstawowych parametrów DRUGI PLAN FINANSOWY Projekt podstawowych parametrów Podstawowe pojęcia Klient Osoba nabywająca produkty COLWAY INTERNATIONAL bez rabatu. Kupuje bezpośrednio od Ciebie. Na prezentacjach. Podczas spotkań

Bardziej szczegółowo

One-Line-Online The Green Line. Plan Marketingowy

One-Line-Online The Green Line. Plan Marketingowy One-Line-Online The Green Line Plan Marketingowy Worldwide Business One-Line-Online Marketing Plan One-Line-Online Serdecznie Witamy W tej prezentacji dowiesz się wielu szczegółów na temat pionierskiego

Bardziej szczegółowo

w atrakcyjnej cenie w atrakcyjnej cenie

w atrakcyjnej cenie w atrakcyjnej cenie Program premiujący aktywnych ów Colway nternational. m dłużej jesteś aktywny, tym więcej produktów w specjalnej cenie możesz dodać do swojego zamówienia. STANDARD CLASS OKRESY ROZLCZENOWE DELUXE CLASS

Bardziej szczegółowo

Ogólne wyjaśnienie funkcjonowania Planu kompensacyjnego. Rejestrując się jako Dystrybutor korporacji tiande masz stały rabat na całą produkcję - 35%.

Ogólne wyjaśnienie funkcjonowania Planu kompensacyjnego. Rejestrując się jako Dystrybutor korporacji tiande masz stały rabat na całą produkcję - 35%. Ogólne wyjaśnienie funkcjonowania Planu kompensacyjnego. TY Rejestrując się jako Dystrybutor korporacji tiande masz stały rabat na całą produkcję - 35%. TY Twój rabat Dystrybutora 35% = 54% Marży Handlowej

Bardziej szczegółowo

7 SPOSOBÓW NA ZARABIANIE PIENIĘDZY RAIN INTERNATIONAL EUROPA

7 SPOSOBÓW NA ZARABIANIE PIENIĘDZY RAIN INTERNATIONAL EUROPA 7 SPOSOBÓW NA ZARABIANIE PIENIĘDZY RAIN INTERNATIONAL EUROPA 1 ZARABIAJ NA KAŻDYM DYSTRYBUOWANYM PRODUKCIE (PROGRAM KLIENTÓW PREFEROWANYCH) 20% * ZA KAŻDY DYSTRYBUOWANY PRODUKT + 10 INDYWIDUALNYCH PUNKTÓW

Bardziej szczegółowo

Uruchom swoją matrycę Power Matrix i zyskaj stały miesięczny dochód Zacznij już DZIŚ i podejmij pierwsze kroki w spełnieniu swoich marzeń.

Uruchom swoją matrycę Power Matrix i zyskaj stały miesięczny dochód Zacznij już DZIŚ i podejmij pierwsze kroki w spełnieniu swoich marzeń. Uruchom swoją matrycę Power Matrix i zyskaj stały miesięczny dochód Zacznij już DZIŚ i podejmij pierwsze kroki w spełnieniu swoich marzeń. Dzięki FutureNet i matrycy Power Matrix masz do dyspozycji nowe

Bardziej szczegółowo

PLAN KOMPENSACYJNY FEBRUAR 1 Y 2016

PLAN KOMPENSACYJNY FEBRUAR 1 Y 2016 PLAN KOMPENSACYJNY FEBRUARY 2016 1 PRZEZ DLA CIEBIE Przez Ciebie, Dla Ciebie to nasza filozofia i nasze podejście do ulepszania Planu Kompensacyjnego. Podczas tworzenia Planu Kompensacyjnego, nie zatrudniliśmy

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu Twoja droga do sukcesu Kategorie produktowe Naturalne produkty kategorii wellness / zdrowie / uroda Włoskie kosmeceutyki pielęgnacyjne oraz kosmetyki kolorowe Artykuły do domu oraz środki czystości 3 niezależne

Bardziej szczegółowo

Shopping Center Network Central Ltd. Prowizje generowane od zakupów. Plan Kompensacyjny Shopping Center Network Central LTD

Shopping Center Network Central Ltd. Prowizje generowane od zakupów. Plan Kompensacyjny Shopping Center Network Central LTD Shopping Center Network Central Ltd. Shopping Center Network Central Ltd. (dalej: SCC) jest Międzynarodową Społecznością Stałych Klientów, powstałą z pomysłu łączenia się w zorganizowaną grupę klientów

Bardziej szczegółowo

KLIENT ŚWIADOMY KLIENT PARTNER BIZNESOWY

KLIENT ŚWIADOMY KLIENT PARTNER BIZNESOWY 2014 KLIENT ŚWIADOMY KLIENT PARTNER BIZNESOWY Wyjątkowa strategia biznesowa Biznes Społeczny Asortyment Postawa Korporacja tiande Ja Relacje Premia za rekrutację Charyzma System promocji System franczyzowy

Bardziej szczegółowo

PLANU WYNAGRODZEŃ WPROWADZENIE DO PRZEWODNIK SZYBKIEGO STARTU

PLANU WYNAGRODZEŃ WPROWADZENIE DO PRZEWODNIK SZYBKIEGO STARTU WPROWADZENIE DO PLANU WYNAGRODZEŃ PRZEWODNIK SZYBKIEGO STARTU Do stosowania na terenie Austrii, Cypru, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Izraela, Malty, Holandii, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowenii

Bardziej szczegółowo

JAK ZAKWALIFIKOWAĆ WYŻSZY POZIOM PREMIOWY I ZAROBIĆ WIĘCEJ?

JAK ZAKWALIFIKOWAĆ WYŻSZY POZIOM PREMIOWY I ZAROBIĆ WIĘCEJ? JAK ZAKWALIFIKOWAĆ WYŻSZY POZIOM PREMIOWY I ZAROBIĆ WIĘCEJ? Aby zakwalifikować wyższy Poziom Premiowy i zyskać wyższą Premię Klienta VIP zgromadź jak najwięcej Punktów za zakupy osobiste i zakupy grupowe.

Bardziej szczegółowo

Plan Plan Marketingowy. Marketingowy WS-GLAMOUR GmbH. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Plan Plan Marketingowy. Marketingowy WS-GLAMOUR GmbH. Wszelkie prawa zastrzeżone. Plan Plan Marketingowy Marketingowy PODSTAWOWE INFORMACJE WS-GLAMOUR GmbH płaci miesięcznie do końca życia prowizje obliczone wg poziomu sprzedaży. Nie ma przy tym żadnych ograniczeń związanych z poziomami

Bardziej szczegółowo

FUTURENET Plan Marketingowy

FUTURENET Plan Marketingowy FUTURENET Plan Marketingowy 1 Plan Marketingowy Spis Treści Start 9 Możliwości zarabiania: 1. Social Media Bonus 2. Best Sponsor Bonus 3. Multimedia Bonus 4. Sales Bonus 5. Friends Bonus 6. Matching Bonus

Bardziej szczegółowo

Styl życia i podróże REJS PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM & WIZYTA W PRADZE PŁYNIEMY W CZERWCU 2018 ODWIEDŹ PRAGĘ

Styl życia i podróże REJS PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM & WIZYTA W PRADZE PŁYNIEMY W CZERWCU 2018 ODWIEDŹ PRAGĘ Styl życia i podróże REJS PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM & WIZYTA W PRADZE PŁYNIEMY W CZERWCU 2018 Zdobądź rejs dla dwóch osób po Morzu Śródziemnym oraz gotówkę na podróż, posiłki i wycieczki ODWIEDŹ PRAGĘ KONFERENC

Bardziej szczegółowo

PROGRAM PARTNERSKI LOPOCA

PROGRAM PARTNERSKI LOPOCA PROGRAM PARTNERSKI LOPOCA Program Partnerski Lopoca opiera się na prostej strukturze binarnej składającej się z lewego i prawego zespołu. Po zarejestrowaniu się jako partner zespołu otrzymujemy dostęp

Bardziej szczegółowo

ARGENT GLOBAL NETWORK

ARGENT GLOBAL NETWORK ARGENT GLOBAL NETWORK Firma została zarejestrowana w Belize Stany Zjednoczone 08.2013 roku oficjalne otwarcie odbyło się 01.2014 Zarządzana jest przez kilku właścicieli,głównym inwestorem jest Victor Rival.

Bardziej szczegółowo

Twój przewodnik do Dochodu i Wzrostu ze Współpracy

Twój przewodnik do Dochodu i Wzrostu ze Współpracy Spełnianie marzeń bezpieczeństwa finansowego na całe życie Twój przewodnik do Dochodu i Wzrostu ze Współpracy Data wejścia w życie: 28 czerwiec, 2012 Informacje Ogólne Bez względu na to, czy chcesz zarobić

Bardziej szczegółowo

PLAN FINANSOWY JEUNESSE

PLAN FINANSOWY JEUNESSE PLAN FINANSOWY JEUNESSE Polska JEUNESSEGLOBAL.COM WITAMY W JEUNESSE Bardzo się cieszymy, że nawiązujesz z nami współpracę, aby zbudować własny biznes pod szyldem Jeunesse. Dołączasz do społeczności tysięcy

Bardziej szczegółowo

FUTURONETWORK MARKETING PLAN. Edycja 2.1, Polish Version

FUTURONETWORK MARKETING PLAN. Edycja 2.1, Polish Version FUTURONETWORK MARKETING PLAN Edycja 2.1, 30.01.2018 Polish Version * SPROSTOWANIE DOTYCZĄCE ZAROBKÓW FutureNet nie obiecuje ani nie gwarantuje, że zarobisz pieniądze lub otrzymasz jakąkolwiek ilość pieniędzy

Bardziej szczegółowo

JAK ŁATWO POLECAĆ FM INNYM? Prezentacja podstawowa

JAK ŁATWO POLECAĆ FM INNYM? Prezentacja podstawowa JAK ŁATWO POLECAĆ FM INNYM? Prezentacja podstawowa CZY ZNASZ WSZYSTKIE KORZYŚCI Z BYCIA W FM? MOŻESZ W ŁATWY SPOSÓB ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE I MIEĆ DOSTĘP DO WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW! MOŻESZ W ŁATWY SPOSÓB

Bardziej szczegółowo

Program Dynamicznego Startu (Dynamiczny Start Program - DSP)

Program Dynamicznego Startu (Dynamiczny Start Program - DSP) Program Dynamicznego Startu (Dynamiczny Start Program - ) Przegląd / Szybkie Zrozumienie (definicje są podane w części głównej dokumentu Zarysie ) Wprowadza sie do sprzedaży nowe pakiety z produktami,

Bardziej szczegółowo

SYNERGY WORLDWIDE MEGA-MATCH PLAN WYNAGRADZANIA

SYNERGY WORLDWIDE MEGA-MATCH PLAN WYNAGRADZANIA SYNERGY WORLDWIDE MEGA-MATCH PLAN WYNAGRADZANIA POLSKA STYCZEŃ 2015 POLSKA - STYCZEŃ 2015 Wprowadzenie... 3 CZĘŚĆ PIERWSZA Krótka charakterystyka... 3 CZĘŚĆ DRUGA Terminy, które trzeba znać... 5 CZĘŚĆ

Bardziej szczegółowo

Jak rozpocząć współpracę z Melaleuca

Jak rozpocząć współpracę z Melaleuca Jak rozpocząć współpracę z Melaleuca Wszystko sprowadza sie do zmiany sklepów w jakich robisz zakupy ( Rossman, Biedronka, Tesco) na sklep internetowy Melaleuca z produktami BIO (bez chemii), które są

Bardziej szczegółowo

Plan WYnaGRODZEŃ lifewave

Plan WYnaGRODZEŃ lifewave Plan WYNAGRODZEŃ LifeWave $ Fundamentem globalnego sukcesu LifeWave jest ciężka praca, pasja oraz zaangażowanie członków organizacji. Dlatego właśnie nagradzamy naszych członków wypłatami jednych z najwyższych

Bardziej szczegółowo

PLAN WYNAGRODZEŃ KANNAWAY 1 KANNAWAY PLAN WYNAGRODZEŃ 2017 KANNAWAY.COM

PLAN WYNAGRODZEŃ KANNAWAY 1 KANNAWAY PLAN WYNAGRODZEŃ 2017 KANNAWAY.COM PLAN WYNAGRODZEŃ KANNAWAY 1 KANNAWAY PLAN WYNAGRODZEŃ 2017 KANNAWAY.COM PLAN WYNAGRODZEŃ KANNAWAY 2 Świat nie widział jeszcze firmy tak wyjątkowej i tak odświeżającej jak Kannaway. Zdajemy sobie sprawę

Bardziej szczegółowo

Pl P an a n Mar a ket ke itng n o g w o y Plan Marketingowy

Pl P an a n Mar a ket ke itng n o g w o y Plan Marketingowy Plan Marketingowy Plan Marketingowy Plan Marketingowy 1. Social Media Bonus 2. Multimedia Bonus 3. Sales Bonus 4. Advertising Sales Bonus 5. Friends Bonus 6. Matching Bonus 7. Leader Bonus (Infinity) 8.

Bardziej szczegółowo

DO 30 WRZEŚNIA 2016 ROKU. Zos tań. zakwalifikowanym Kierownikiem Szafirowym* Zostań

DO 30 WRZEŚNIA 2016 ROKU. Zos tań. zakwalifikowanym Kierownikiem Szafirowym* Zostań DOTYCZY DYSTRYBUTORÓW EUROPY, EUROPY WSCHODNIEJ, IZRAELU, TURCJI, NORWEGII I WIELKIEJ BRYTANII. 1 września 2016 roku 31 października 2016 roku Jak będzie wyglądał twój biznes w tym roku? Może postawisz

Bardziej szczegółowo

Dodatkowo korzystaj z:

Dodatkowo korzystaj z: Poznaj bonusy i zarabiaj jak najwięcej Zarabiasz polecając produkty już jednej osobie. Automatycznie naliczane bonusy gwarantują Ci maksymalne dochody: MY POINTS bonus Wykupione przez Ciebie 70pkt., jak

Bardziej szczegółowo

Plan Kompensacyjny Aroma Group

Plan Kompensacyjny Aroma Group Plan Kompensacyjny Aroma Group Zostao Partnerem Aroma Group! Wykup jeden z trzech starterów i korzystaj ze wszystkich możliwości, jakie oferuje firma! Sklep Partnerski w subdomenie Aroma Group - Zakładka

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy TWOJA DROGA DO SUKCESU

Plan Marketingowy TWOJA DROGA DO SUKCESU TWOJA DROGA DO SUKCESU Specjalistyczne kategorie produktowe NATURALNE PRODUKTY KATEGORII WELLNESS / ZDROWIE / URODA ARTYKUŁY DO DOMU ORAZ ŚRODKI CZYSTOŚCI 2 niezależne katalogi Twoja droga do sukcesu Zostań

Bardziej szczegółowo

PRZEGLĄD PLANU WYNAGRODZEŃ POLSKA WorldVentures Marketing, LLC Poprawki wprowadzono 2 wrzesień 2017 r. Obowiązuje od 2 wrzesień 2017 r.

PRZEGLĄD PLANU WYNAGRODZEŃ POLSKA WorldVentures Marketing, LLC Poprawki wprowadzono 2 wrzesień 2017 r. Obowiązuje od 2 wrzesień 2017 r. PRZEGLĄD PLANU WYNAGRODZEŃ POLSKA WorldVentures Marketing, LLC Poprawki wprowadzono 2 wrzesień 2017 r. Obowiązuje od 2 wrzesień 2017 r. do 31 październik 2017 r. Firma WorldVentures opracowała Plan Wynagrodzeń

Bardziej szczegółowo

FUTURENET Plan Marketingowy. Obowiązuje od 15.06.2015

FUTURENET Plan Marketingowy. Obowiązuje od 15.06.2015 FUTURENET Plan Marketingowy Obowiązuje od 15.06.2015 1 Plan Marketingowy Spis Treści Start 8 Możliwości zarabiania: 1. Social Media Bonus 2. Best Sponsor Bonus 3. Multimedia Bonus 4. Sales Bonus 5. Friends

Bardziej szczegółowo

Zostań partnerem biznesowy firmy LR Health & Beauty Systems

Zostań partnerem biznesowy firmy LR Health & Beauty Systems Zostań partnerem biznesowy firmy LR Health & Beauty Systems JA już jestem partnerem. Umów spotkanie Biznesowe a opowiem co z potkało mnie w tej Firmie. Tel. 737 830 040 Jeżeli szukasz dodatkowej możliwości

Bardziej szczegółowo

Przykład. 1 kwietnia - 185 625 zarejestrowanych użytkowników. 1000 Master (5000 Euro) 2500 Specjalist (2500 Euro)

Przykład. 1 kwietnia - 185 625 zarejestrowanych użytkowników. 1000 Master (5000 Euro) 2500 Specjalist (2500 Euro) Ile mogę zarobić? Przykład 1 kwietnia - 185 625 zarejestrowanych użytkowników 185 625 110 625 Member (100 ) 45 000 Bronze (200 ) 20 000 Silber (500 ) 6500 Gold (1000 ) 1000 Master (5000 ) 2500 Specjalist

Bardziej szczegółowo

PDF Sprzedawcy. $ 19.95 Miesięcznej Opłaty Abonamentowej Sprzedawcy

PDF Sprzedawcy. $ 19.95 Miesięcznej Opłaty Abonamentowej Sprzedawcy PDF Sprzedawcy $ 19.95 Miesięcznej Opłaty Abonamentowej Sprzedawcy Zobacz LeadSystemNetwork.com dla informacji o produkcie, zasadach i innych informacjach! Omówienie produktów LSN LSN oferuje serię produktów

Bardziej szczegółowo

PLAN WYNAGRODZEŃ MONAVIE

PLAN WYNAGRODZEŃ MONAVIE PLAN WYNAGRODZEŃ MONAVIE Niniejszy Plan Wynagrodzeń MonaVie obowiązuje od 1 lutego 2014 r. W MONAVIE NAJWAŻNIEJSZYM FILAREM FIRMY SĄ NASI NIEZALEŻNI DYSTRYBUTORZY, DLATEGO STWORZYLIŚMY DLA NICH WYJĄTKOWO

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 do OWU Gratyfikacje i prowizje I. POSTANOWIENIA WSTĘPNE. Z.1.1. Wypłata/ okres rozliczeniowy

Załącznik nr 1 do OWU Gratyfikacje i prowizje I. POSTANOWIENIA WSTĘPNE. Z.1.1. Wypłata/ okres rozliczeniowy Załącznik nr 1 do OWU Gratyfikacje i prowizje I. POSTANOWIENIA WSTĘPNE Z.1.1. Wypłata/ okres rozliczeniowy Okres rozliczeniowy rozpoczyna się pierwszego dnia danego miesiąca i trwa do ostatniego dnia tego

Bardziej szczegółowo

PRZEGLĄD PLANU WYNAGRODZEŃ POLSKA

PRZEGLĄD PLANU WYNAGRODZEŃ POLSKA PRZEGLĄD PLANU WYNAGRODZEŃ POLSKA WorldVentures Marketing, LLC Poprawiono 3 maja 2015 Obowiązuje: 31 maja 2015 do 31 października 2015 Firma WorldVentures opracowała Plan Wynagrodzeń dla Niezależnych Przedstawicieli

Bardziej szczegółowo

SYNERGY WORLDWIDE MEGA-MATCH PLAN WYNAGRADZANIA

SYNERGY WORLDWIDE MEGA-MATCH PLAN WYNAGRADZANIA SYNERGY WORLDWIDE MEGA-MATCH PLAN WYNAGRADZANIA WERSJA NA POLSKĘ LIPIEC 2012 MEGA-MATCH PLAN WYNAGRADZANIA WERSJA NA POLSKĘ - LIPIEC 2012 Wprowadzenie... 3 CZĘŚĆ PIERWSZA Krótka charakterystyka... 3 CZĘŚĆ

Bardziej szczegółowo

LifePharm Global Network YOU FOR WYBÓR PAKIETU.

LifePharm Global Network YOU FOR WYBÓR PAKIETU. LifePharm Global Network BY YOU FOR WYBÓR PAKIETU HYBRYDOWY MARKETING PLAN DRZEWKO POZIOMOWE DRZEWKO MATRIX DRZEWKO KODÓW DRZEWKO BINARNE www.lifeleadergroup.com HYBRYDOWY MARKETING PLAN Drzewo każdej

Bardziej szczegółowo

W YNAGRODZENIA PRZEGLĄD. Data wejścia w życie: 1 stycznia 2016 r.

W YNAGRODZENIA PRZEGLĄD. Data wejścia w życie: 1 stycznia 2016 r. Program Wynagrodzeń W YNAGRODZENIA PRZEGLĄD Data wejścia w życie: 1 stycznia 2016 r. Uczestnicząc w programie HopRocket, dołączasz do ekskluzywnej grupy osób, które chcą zarówno oszczędzić, jak i zarobić

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu

Plan Marketingowy. Twoja droga do sukcesu Twoja droga do sukcesu Trzy specjalistyczne kategorie produktowe Naturalne produkty kategorii wellness / zdrowie / uroda Włoskie kosmeceutyki pielęgnacyjne oraz kosmetyki kolorowe Artykuły do domu oraz

Bardziej szczegółowo

PROGAM LOJALNOŚCIOWY FAMILO

PROGAM LOJALNOŚCIOWY FAMILO PROGAM LOJALNOŚCIOWY FAMILO Społeczność Konsumencka Familo umożliwia uczestnikom programu oszczędzanie na zakupach dokonywanych w sklepie na stronie www.familo.com. Wysokość rabatu wynika z dwóch działań

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN: ZESTAWY STARTOWE, KARIERA, BONUSY, PROGRAM SAMOCHODOWY

REGULAMIN: ZESTAWY STARTOWE, KARIERA, BONUSY, PROGRAM SAMOCHODOWY REGULAMIN: ZESTAWY STARTOWE, KARIERA, BONUSY, PROGRAM SAMOCHODOWY WWW.CASADABEAUTY.COM.PL ZESTAWY MINI I i MINI II ZESTAWY STARTOWE Każdy kto zakupi zestaw MINI (I lub II) zyskuje status KLIENTA VIP i

Bardziej szczegółowo

Tak, CHCĘ! 70 pkt. KONSUMUJ POLECAJ. PREMIA START Minimum formalności ZARABIAJ. Produkty na własne potrzeby. Nie musisz sprzedawać

Tak, CHCĘ! 70 pkt. KONSUMUJ POLECAJ. PREMIA START Minimum formalności ZARABIAJ. Produkty na własne potrzeby. Nie musisz sprzedawać Tak, CHCĘ! KONSUMUJ 70 pkt. Produkty na własne potrzeby POLECAJ Nie musisz sprzedawać ZARABIAJ PREMIA START Minimum formalności To fantastycznie! Pierwszym krokiem jest rejestracja w systemie Akuna, czyli

Bardziej szczegółowo

Firma Enagic proponuje: Zmień swoją wodę zmień swoje życie

Firma Enagic proponuje: Zmień swoją wodę zmień swoje życie Firma Enagic proponuje: Zmień swoją wodę zmień swoje życie Misja firmy Enagic Na początek proponujemy: Zapoznanie się z całościową ofertą firmy Enagic. W tym celu warto obejrzeć dokładnie specjalną stronę

Bardziej szczegółowo

Jak mieć. zdrowie, czas. i pieniądze

Jak mieć. zdrowie, czas. i pieniądze Jak mieć zdrowie, czas i pieniądze Pewnie zastanawiasz się. O co chodzi? Jak można mieć zdrowie, czas i pieniądze? Zaraz poznasz sekret, jak niektórzy ludzie mają te trzy rzeczy naraz! Jest system, który

Bardziej szczegółowo

Compensation_Plan_Detail-08.14-PL-EU E U R O P A WITAMY

Compensation_Plan_Detail-08.14-PL-EU E U R O P A WITAMY P L A N W Y N A G R O D Z E Ń K Y Ä N I E U R O P A WITAMY Witamy w Kyäni. Naszą misją jest pomóc ludziom przeżyć więcej i wzbogacić ich potencjał, co oznacza lepsze zdrowie, lepszy dobrostan i dłuższe

Bardziej szczegółowo

Enagic. Zmień swoją wodę zmień swoje życie

Enagic. Zmień swoją wodę zmień swoje życie Enagic Zmień swoją wodę zmień swoje życie Misja firmy Enagic Podstawowe informacje o Enagic Japońska firma działająca na rynku od 39 lat Zajmuje się produkcją, dystrybucją i serwisowaniem jonizatorów wody

Bardziej szczegółowo

VALUABLE IDEA CONCEPT by TachoEASY Middle East FZC SKUTECZNOŚĆ UMÓW WYPOŻYCZEŃ

VALUABLE IDEA CONCEPT by TachoEASY Middle East FZC SKUTECZNOŚĆ UMÓW WYPOŻYCZEŃ SKUTECZNOŚĆ UMÓW WYPOŻYCZEŃ FIRMA Middle East FZC TachoEASY Middle East FZC Office No. - E-37F-12 P.O. BOX 49678 Hamriyah Free Zone Sharjah, UAE RYNEK WYPOŻYCZENIA / WYNAJEM Dostawa produktów i urządzeń

Bardziej szczegółowo

Plan Kompensacyjny Aroma Group

Plan Kompensacyjny Aroma Group Plan Kompensacyjny Aroma Group Zostao Partnerem Aroma Group! Wykup jeden z trzech starterów i korzystaj ze wszystkich możliwości, jakie oferuje firma! Sklep Partnerski w subdomenie Aroma Group - Zakładka

Bardziej szczegółowo

JAK ROZUMIEĆ PLAN WYNAGRODZEŃ ACN

JAK ROZUMIEĆ PLAN WYNAGRODZEŃ ACN JAK ROZUMIEĆ PLAN WYNAGRODZEŃ ACN Szansa ACN została stworzona, aby pomóc w budowaniu działalności, która dostarczy zarówno szybkiego jak i długotrwałego zysku. Jednym z największych atutów ACN jest Plan

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Poczekalnia. 32 Matryca

Spis treści. Poczekalnia. 32 Matryca PLAN KOMPENSAYCJNY Spis treści Nasze wartości O programie Jak to działa 3 kroki do sukcesu Co gwarantuje Ci współpraca z LAB ONE? Słownik terminów Jak dołączyć do LAB ONE Program KLIENT PREMIUM Jak zacząć?

Bardziej szczegółowo

sklep... inny niż wszystkie!

sklep... inny niż wszystkie! www.familo.com sklep... inny niż wszystkie! SZEROKA GAMA PRODUKTÓW Art. spożywcze Komputery, tablety, smartfony i akcesoria Kosmetyki i higiena osobista Paliwa i art. motoryzacyjne Art. chemii gospodarczej

Bardziej szczegółowo

BIZNES COLWAY I PLAN FINANSOWY

BIZNES COLWAY I PLAN FINANSOWY BIZNES COLWAY I PLAN FINANSOWY Barbara Buławska MENEDŻER tel. 606 960 670 e-mail: bbulawska@vp.pl www.czasnakolagen.pl NA POCZĄTKU ZADAJ SOBIE PYTANIE CZEGO OCZEKUJESZ ZACZYNAJĄC SWOJĄ PRZYGODĘ Z COLWAY?

Bardziej szczegółowo

SYSTEM WYNAGRADZANIA POMAGAMY ZAPEWNIĆ CI BEZPIECZNĄ PRZYSZŁOŚĆ FINANSOWĄ

SYSTEM WYNAGRADZANIA POMAGAMY ZAPEWNIĆ CI BEZPIECZNĄ PRZYSZŁOŚĆ FINANSOWĄ SYSTEM WYNAGRADZANIA POMAGAMY ZAPEWNIĆ CI BEZPIECZNĄ PRZYSZŁOŚĆ FINANSOWĄ Jeunesse, 2012 Aktualizacja: czerwiec 2013 Możliwość WZBOGACENIA SIĘ na dynamicznie rozwijającym się rynku cieszymy się, że wybrałeś/aś

Bardziej szczegółowo

Cashback. Program lojalnościowy

Cashback. Program lojalnościowy Cashback Program lojalnościowy Spis treści 03. Organic Life S.A. 04. Dermokosmetyki botaniczne Organic Life 05. Wprowadzenie do programu lojalnościowego Cashback 06. Twoja grupa jest tak silna jak jej

Bardziej szczegółowo

Empower Network, LLC 146 Second Street North St. Petersburg, Florida 33701 Suite 201. tel: 1-888-262-1934

Empower Network, LLC 146 Second Street North St. Petersburg, Florida 33701 Suite 201. tel: 1-888-262-1934 Empower Network, LLC 146 Second Street North St. Petersburg, Florida 33701 Suite 201 tel: 1-888-262-1934 Firma została zarejestrowana 7 listopada 2011. Z biznesu korzysta wielu znanych marketerów, m.in.

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Poczekalnia

Spis treści. Poczekalnia PLAN KOMPENSAYCJNY Spis treści Nasze wartości O programie Jak to działa 3 kroki do sukcesu Co gwarantuje Ci współpraca z LAB ONE? Słownik terminów Jak dołączyć do LAB ONE Program KLIENT PREMIUM Jak zacząć?

Bardziej szczegółowo

NOWATORSKI PROJEKT OSZCZĘDZANIA I ZARABIANIA. na codziennych zakupach w oparciu o familo.com. Skorzystaj z wyjątkowego źródła dochodu!

NOWATORSKI PROJEKT OSZCZĘDZANIA I ZARABIANIA. na codziennych zakupach w oparciu o familo.com. Skorzystaj z wyjątkowego źródła dochodu! NOWATORSKI PROJEKT OSZCZĘDZANIA I ZARABIANIA na codziennych zakupach w oparciu o familo.com Skorzystaj z wyjątkowego źródła dochodu! Karty rabatowo - lojalnościowe Zakupy w Internecie TRENDY XXI WIEKU

Bardziej szczegółowo

Plan Marketingowy Holiday Trade

Plan Marketingowy Holiday Trade Plan Marketingowy Holiday Trade Słownik pojęć 1. Organizator - Organizatorem Programu Rekomendacyjnego jest TRIPELLO Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-369 przy ulicy al. Rzeczypospolitej 4 C/166, za numerem

Bardziej szczegółowo

MARKETINGOWY LR PLAN. Kod produktu: 93340-518

MARKETINGOWY LR PLAN. Kod produktu: 93340-518 PLAN MARKETINGOWY LR Akademia Internetowa LR Po nas na Facebooku! LR Health & Beauty Polska facebook.com/lrworld.poland www.lrworld.com/pl Kod produktu: 93340-518 LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.,

Bardziej szczegółowo

Dołącz do największej na świecie rewolucji gospodarczej. airbitworld.com

Dołącz do największej na świecie rewolucji gospodarczej. airbitworld.com Dołącz do największej na świecie rewolucji gospodarczej 1 airbitworld.com Cel tej prezentacji Ty Trudności obecnego systemu monetarnego Nadużycia Centralizacja i nadmierna regulacja Wysokie stawki Te czynniki

Bardziej szczegółowo

Prowadzisz swój własny biznes

Prowadzisz swój własny biznes 2011 Prowadzisz swój własny biznes BIŻUTERIA MAGNETYCZNA VIAVA DO Nasze doświadczenia inspirują innych. 1 Prowadzisz swój własny biznes i posiadasz wsparcie biznesowe! Oferujemy Państwu niezależny system

Bardziej szczegółowo

PLAN MARKETINGOWY A.T.W. BEAUTYLAB S.A.

PLAN MARKETINGOWY A.T.W. BEAUTYLAB S.A. PLAN MARKETINGOWY A.T.W. BEAUTYLAB S.A. (1) Zasady przystąpienia do klubu ATW oraz korzyści wynikające z uczestnictwa w klubie A.T.W. Zapisując się do klubu ATW zyskujesz od razu, ponieważ otrzymasz stały

Bardziej szczegółowo

PLAN MARKETINGOWY KLUBU NORICUM

PLAN MARKETINGOWY KLUBU NORICUM PLAN MARKETINGOWY KLUBU NORICUM I. PODSTAWOWE POJĘCIA 1. FIRMA - Klub Noricum LTD 590 Kingston Road London SW20 8DN United Kingdom 2. KONSTULTANT Osoba która zarejestrowała się w Klubie i opłaciła Opłatę

Bardziej szczegółowo

Sprzedawaj jeszcze więcej dzięki usłudze Ads!

Sprzedawaj jeszcze więcej dzięki usłudze Ads! allegro ads.manual wstęp co to jest? Sprzedawaj jeszcze więcej dzięki usłudze Ads! Zaprezentuj pierwszy swoją Ofertę klientom dokładnie w momencie, w którym szukają jej w Allegro. Zapłacisz tylko wtedy,

Bardziej szczegółowo

3.1. Cena i WP / OB produkty z listy (wraz z objaśnieniem i definicją) Zysk wynikły z różnicy między ceną zakupu a ceną sprzedaży produktów

3.1. Cena i WP / OB produkty z listy (wraz z objaśnieniem i definicją) Zysk wynikły z różnicy między ceną zakupu a ceną sprzedaży produktów 3. Zarabiaj z WellStar Plan wynagrodzeń aktualny od 1 stycznia 2007 r. 3.1. Cena i WP / OB produkty z listy (wraz z objaśnieniem i definicją) Wyjaśnienie pojęć: 1. Marża handlowa (MH): Zysk wynikły z różnicy

Bardziej szczegółowo

NAJLEPSZY SYSTEM WYNAGRODZEŃ ORGANO GOLD

NAJLEPSZY SYSTEM WYNAGRODZEŃ ORGANO GOLD NAJLEPSZY SYSTEM WYNAGRODZEŃ ORGANO GOLD To łatwe. To proste. To kawa. Polska Obowiązuje od 27 marca 2012 r. TREŚĆ Zarys... 1 System wynagrodzeń... 2 Definicje... 3 Siedem sposobów na zarabianie... 4 Rangi

Bardziej szczegółowo

POLAND PLAN PREMIUM. Naucz się zarabiać

POLAND PLAN PREMIUM. Naucz się zarabiać POLAND PLAN PREMIUM Naucz się zarabiać * Dla ów części biznesowej Planu Premium POZNAJ WSZYSTKIE SWOJE MOŻLIWOŚCI zanim wyruszysz w długą drogę! DZIĘKI NINIEJSZEMU PLANOWI DOWIESZ SIĘ SZCZEGÓŁOWO, W JAKI

Bardziej szczegółowo

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl!

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Dołącz do Programu Partnerskiego iparts.pl! Polecaj sklep internetowy iparts.pl swoim klientom i zarabiaj na ich transakcjach! iparts Program Partnerski

Bardziej szczegółowo

PLAN KOMPENSACYJNY - SPRZEDAŻ

PLAN KOMPENSACYJNY - SPRZEDAŻ PLAN KOMPENSACYJNY - SPRZEDAŻ Nu Skin to RÓŻNICA UDOWODNIONA. Dzięki współpracy z Państwem, wyróżniamy się jako liderzy na rynku sprzedaży bezpośredniej. Nasza wizja jest klarowna: Pragniemy zostać światowym

Bardziej szczegółowo

OPCJE DOSTAWY DOSTĘPNE W SERWISIE LOJALNI24.PL

OPCJE DOSTAWY DOSTĘPNE W SERWISIE LOJALNI24.PL OPCJE DOSTAWY DOSTĘPNE W SERWISIE LOJALNI24.PL 1. MOŻLIWOŚCI DOSTAWY Wystawiając ofertę w Serwisie Lojalni24.pl do dyspozycji masz trzy różne sposoby dostawy Towarów i Usług: Odbiór osobisty (Bon Towarowy

Bardziej szczegółowo

Life Leader Group WYBÓR PAKIETU I STRATEGIA ROZWOJU BIZNESU W LPGN

Life Leader Group WYBÓR PAKIETU I STRATEGIA ROZWOJU BIZNESU W LPGN Life Leader Group WYBÓR PAKIETU I STRATEGIA ROZWOJU BIZNESU W LPGN LifePharm, Inc 2001 rok & LifePharm Global Network 2010 rok Laminine Wyciąg z jaja kurzego w 9 dniu inkubacji Wyciąg z chrząstki płetwy

Bardziej szczegółowo

NAJLEPSZY PLAN WYNAGRODZEŃ ORGANO GOLD

NAJLEPSZY PLAN WYNAGRODZEŃ ORGANO GOLD NAJLEPSZY PLAN WYNAGRODZEŃ ORGANO GOLD To łatwe. To proste. To kawa. Polska Obowiązuje od 25 czerwiec 2012 r TREŚĆ Zarys... 1 Plan Wynagrodzeń... 2 Definicje... 3 Siedem sposobów zarabianie... 4 Kwalifikowanie

Bardziej szczegółowo

NASZA FIRMA JEST NA POLSKIM RYNKU OD 2002 ROKU

NASZA FIRMA JEST NA POLSKIM RYNKU OD 2002 ROKU PLAN KARIERY I WYNAGRODZEŃ FIRMY TRISANA POLSKA OBOWIĄZUJĄCY OD 1 LUTY 2015 Szanowni Partnerzy, Klienci i Sympatycy firmy Trisana! Współczesna dynamika zmian na świecie, postęp w rozwoju technologii oraz

Bardziej szczegółowo

Drodzy Partnerzy, Prezentację na temat NPEF znajdziesz pod adresem internetowym: www.trenerzy.fts.pl/narodowy_program_edukacji_finansowej.

Drodzy Partnerzy, Prezentację na temat NPEF znajdziesz pod adresem internetowym: www.trenerzy.fts.pl/narodowy_program_edukacji_finansowej. Drodzy Partnerzy, wakacje mamy już za sobą, po sezonie urlopowym pozostały tylko wspomnienia i albumy pełne fotografii. W czasie, gdy większość z Was wypoczywała, obaj z Andrzejem Fesnakiem intensywnie

Bardziej szczegółowo

Dziękuję za Twoje zainteresowanie tym poradnikiem oraz poświęcenie czasu na jego

Dziękuję za Twoje zainteresowanie tym poradnikiem oraz poświęcenie czasu na jego ila 2 Dziękuję za Twoje zainteresowanie tym poradnikiem oraz poświęcenie czasu na jego pobranie i przeczytanie. Ten ebook ma pomóc Ci osiągnąć sukces, ale musisz mieć świadomość, że pomimo, iż prezentowane

Bardziej szczegółowo

Jak zbudować stabilny biznes z firmą Forever Living Products

Jak zbudować stabilny biznes z firmą Forever Living Products Jak zbudować stabilny biznes z firmą Forever Living Products Marek Sawicki, manager Opracowanie przygotowane na bazie autorskich materiałów, Bogumiły Sroki diamentowo-szafirowego managera firmy FOREVER

Bardziej szczegółowo

Produkty. Casino, Poker, Nugget Game, Zakłady sportowe, Loteria, własna strona internetowa, oraz biuro w internecie (Backoffice)

Produkty.  Casino, Poker, Nugget Game, Zakłady sportowe, Loteria, własna strona internetowa, oraz biuro w internecie (Backoffice) PrFo_B-B-7DB_99_PL 1 Lopoca jest międzynarodową Online-Gaming-Platformą z Siedzibą na Cyprze od Lutego 2011 jest aktywna w 10 krajach środkowej i wschodniej Europy oferuje przy darmowej rejestracji duży

Bardziej szczegółowo

Spełnij swoje marzenia! Zintegrowane Programy Lojalnościowe TIENS 2012

Spełnij swoje marzenia! Zintegrowane Programy Lojalnościowe TIENS 2012 Spełnij swoje marzenia! Zintegrowane Programy Lojalnościowe TIENS 2012 Czy odnalazłeś już swoje miejsce na ziemi? Zintegrowane Programy Lojalnościowe TIENS 2012 Program Wprowadź do TIENS Nowego Konsultanta

Bardziej szczegółowo

OPCJE DOSTAWY W SERWISIE WIRTU.PL

OPCJE DOSTAWY W SERWISIE WIRTU.PL OPCJE DOSTAWY W SERWISIE WIRTU.PL MOŻLIWOŚCI DOSTAWY Wystawiając ofertę w Serwisie Wirtu.pl do dyspozycji masz trzy różne sposoby dostawy towarów i usług: Kurier Serwisu (DPD Polska sp. z o.o.); Kurier

Bardziej szczegółowo