3. Aukcja Malarstwa i Designu

Download "3. Aukcja Malarstwa i Designu"

1 3. Aukcja Malarstwa i Designu 5 września 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

2 DESIGN MALARSTWO I DESIGN 3. aukcja 3. Aukcja Malarstwa i Designu 7 czerwca 5 września (środa), (środa), godz. godz showroom kolekcjonerski: 3 czerwca showroom (sobota) kolekcjonerski: w godz. 11:00 16:00, 4 czerwca 1 września (niedziela) (sobota) w w godz. godz. 12: : września (niedziela) w godz Pragaleria Stalowa Warszawa T: info@pragaleria.pl PATRONI: Fundacja Promocji Sztuki Polskiej PARTNER PRAWNY:

3 3 1. Małgorzata Kosiec Serenade, 2016 technika własna, płótno, 101 x 120 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: zł.

4 4 2. Sławomir Micek bez tytułu rzeźba z brązu, wys. 50 cm, sygn. na boku figury cena wywoławcza: 3000 zł.

5 5 3. Jan Szczepkowski The Edge of the Night IX, 2018 olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 3100 zł.

6 6 4. Koji Kamoji bez tytułu technika własna, sygn. ołówkiem, 31,5 x 22 cm (w świetle oprawy), 36 x 26 cm (w oprawie), sygn. na odwrocie * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 2500 zł.

7 7 5. Nickita Tsoy Entrapment, 2018 olej, płótno, 78 x 65 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 2800 zł.

8 8 6. Jarosław Modzelewski Zabawy w nibezpiecznym miejscu, 2008 tempera żółtkowa, papier, 35 x 50 cm (w świetle oprawy), 58,6 x 73,5 cm, sygn. p.d. * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 4400 zł.

9 9 7. Tomasz Pietrzyk bez tytułu olej, płyta, 100 x 40 cm (w świetle oprawy), 109 x 49 cm (w oprawie), sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 3300 zł.

10 10 8. Małgorzata Majerczyk-Sieczka Serce, lustro, drugi człowiek, 2015 techn. mieszana, olej, płótno, 180x160 cm, sygn. opisany na odwrocie cena wywoławcza: 3000 zł.

11 11 9. Tomasz Sętowski Ulotna brąz, wys. 41,5 cm, sygn. na podstawie * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 3800 zł.

12 Artur Kolba bez tytułu olej, płótno, 50,3 x 80,8 cm (płótno), 67,4 x 97,3 cm (rama), sygn. cena wywoławcza: 5000 zł.

13 Agata Kosmala # 021, z cyklu Linia graniczna, 2018 tusz, srebro, akryl, papier akwarelowy, 20 x 31 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 350 zł.

14 Andrzej Tobis Zbiornik, 2004 olej, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na. odwrocie cena wywoławcza: 6900 zł.

15 Kacper Bożek Cnota Terroru, 2015 akwaforta, sucha igła, akryl, papier, 28/100, 78,4 x 59,4 (w świetle oprawy), 57,6 x 48,1 (odcisk płyty), sygn. p.d. cena wywoławcza: 800 zł.

16 Jaremi PiczEpicentrum C02 akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 2800 zł.

17 Stanisław Baj Rzeka Bug, 2017 olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. l.d. cena wywoławcza: 5000 zł.

18 Agnieszka Pietrzykowska Zielona abstrakcja z liściem, 2018 akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. l.d. cena wywoławcza: 1900 zł.

19 Tomasz Daniec F-16 z cyklu Nowy Porządek Świata, 2010 olej, płótno, 61x61 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1500 zł.

20 Adam Romaniuk Zagajnik gwasz, papier, 34 x 56 cm (w świetle oprawy), 53,2 x 74 cm, sygn. p.d. cena wywoławcza: 2000 zł.

21 Tomasz Kawiak Makieta do instalacji z Chin technika własna (masa plastyczna, gips, piach), akryl, sklejka, 75x75x31 cm * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 1300 zł.

22 Edward Dwurnik Plac Zamkowy - Warszawa, 2017 olej, płótno, 55 x 46 cm (w świetle oprawy), 80,2 x 71,2 cm (w oprawie), sygn. p.d. cena wywoławcza: zł.

23 Magda Daniec Wenecja, 2018 olej, technika własna, collage, płótno, 66 x 55 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1800 zł.

24 Roman Nowotarski bez tytułu tempera, papier, 49 x 38 cm ( w swietle oprawy), 68,5 x 58 cm (oprawa), sygn. p.g * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 6300 zł.

25 Teresa Wallis-Joniak Łodzie w Collidure, 2010 olej, płótno, 56 x 76 cm (w oprawie 68,6 x 87 cm), sygn. p.d. * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 5000 zł.

26 Alejandro Pinzon La Novedad, 2014 olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn na środku płótna i na odwrocie cena wywoławcza: 2000 zł.

27 Włodzimierz Kwiatkowski Omnibus omnia est pars - in Hyperopia XV, 2018 akryl, deska, 103 x 122 x 20 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: zł.

28 MilionerBoy Słońce Narodu, 2018 technika mieszana, płótno, 89 x 89 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 700 zł.

29 Jan Berdyszak Kartka ze szkicownika 1962 rok technika gwasz, akwarela, 29 x 21 cm * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 2500 zł.

30 Kiejstut Bereźnicki bez tytułu olej, płótno, 46 x 61 cm (w świetle oprawy), 62 x 76 cm (w oprawie) * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 7500 zł.

31 Andrzej Zwierzchowski Ochłap akryl, płótno, 100x70 cm, sygn. p.d. cena wywoławcza: 8000 zł.

32 Stanislaw Wysocki Akt brąz, wys. 26 cm, sygn. na plecach figury * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 1500 zł.

33 Jan Stokfisz-Delarue La Cour, 2017 olej, płótno, 30 x 30 cm, (w oprawie 43 x 43 cm), sygn. p.d. cena wywoławcza: 2500 zł.

34 Andrzej Urbanowicz Panienka L. układa włosy (Lilith), 1997 olej, płyta, 81 x 57 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 9300 zł.

35 Jan Wołek bez tytułu olej, płótno, 46 x 55 cm (w świetle oprawy), 65,5 x 74,5 cm (w oprawie), sygn. p.d. cena wywoławcza: 3900 zł.

36 Franciszek Starowieyski Ateny Atlanta lat plakatu olimpijskiego - projekt plakatu ołówek, papier, na odwrocie okrągła pieczęć: Z rysunków Franciszka Starowiejskiego oraz pieczęć: Potwierdzam autentyczność J.M. Starowiejski * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 800 zł.

37 Jan Jubaal Wasiński Rana, 2013 olej, akryl, lakier, płótno, 75 x 200 cm cena wywoławcza: 2800 zł.

38 Jacek Szynkarczuk Starodrzew, 2016 olej, płótno, 80 x 60 cm (płótno), 87,5 x 67,5 cm (oprawa), sygn. l.d. * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 7500 zł.

39 Jarosław Jaśnikowski Czerwony samolot, 2009 serigrafia, papier, e.a., 33,9 x 45,9 cm (w świetle oprawy), 54 x 65,5 cm (oprawa), sygn.p.d. cena wywoławcza: 1200 zł.

40 Tomasz Mistak Dyspersja XII, 2017 akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 2200 zł.

41 Rafał Olbiński bez tytułu serigrafia, papier, 1/3 A.P., 49,5 x 54,3 cm (w świetle oprawy), 68,2 x 71,8 cm (w oprawie), sygn. p.d. cena wywoławcza: 2600 zł.

42 Andrzej Piecha bez tytułu, 2010 olej, płótno, 60 x 80 cm, (w oprawie 75 x 94,8 cm), sygn. p.d. * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 6900 zł.

43 Alina Sibera Rudzielec z Kanionu, 2012 olej, płótno, 40 x 30 cm (w oprawie 46,2 x 54,1 cm), sygn. p.d. cena wywoławcza: 3900 zł.

44 Jan Młodożeniec bez tytułu tempera, papier, 28 x 19,7 cm (w świetle oprawy), 54,4 x 46 cm (oprawa), sygn. p.d. cena wywoławcza: 3900 zł.

45 Andrzej Kasprzak Live s Circuses olej, akryl, emalia, płótno, 130 x 90 cm, sygn. p.d. cena wywoławcza: 5500 zł.

46 Alfons Mazurkiewicz bez tytułu olej, płótno, 89 x 113 cm (w świetle oprawy), 109 x 133 cm (oprawa), sygn. na odwrocie * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: zł.

47 Ewa Jędryk-Czarnota Rywalki XI, 2009 olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. po prawej stronie cena wywoławcza: 3900 zł.

48 Grzegorz Lerka bez tytułu, 2011 suchoryt, kolaż, papier, E.A. 1/5, 64,4 x 77,8 cm (w świetle oprawy), 71,3 x 85,4 cm, sygn. u dołu cena wywoławcza: 1900 zł.

49 Eugeniusz Gerlach bez tytułu, 2010 pastel, papier, 68 x 47,8 cm (w świetle oprawy), 88 x 67 cm, sygn. u dołu * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 3500 zł.

50 Waldemar Chądzyński Śpiew Alikwotów (Fizjologia dźwięku), 1976 technika mieszana, płótno, 65,5 x 68 cm, sygn. na odwrocie * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 3800 zł.

51 Dariusz Słota Portret konia, 2007 olej, sklejka, 13,2 x 15,5 cm (w oprawie 44,2 x 46,4 cm), sygn. p.d. cena wywoławcza: 1300 zł.

52 Henryk Trojan Historia Miłosna, 2016 olej, płyta, 40 x 50 cm, (w oprawie 47,5 x 57,5), sygn. na odwrocie * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 2500 zł.

53 Romuald Krzyżanowski Sekret, 2016 akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

54 Daniel Białowąs ROOM 1206, 2018 akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1600 zł.

55 Paweł Tkaczyk bez tytułu, 2008 akryl, płótno, 81 x 60 cm, sygn. na odwrocie * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 1200 zł.

56 Witold Pazera Nocny Montmartre (Przed Dwunastą), 2012/2014/2015 olej, płótno, 80 x 60 cm (w oprawie 92,8 x 73 cm), sygn. p.d. * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 6300 zł.

57 Roman Kalarus Wolne Anioły, 1997/1999 drzeworyt barwny, papier, 1/1, 49,8 x 70 cm (w świetle oprawy), 73,6 x 93,6 cm (w oprawie), sygn. u dołu cena wywoławcza: 3300 zł.

58 Edyta Duduś Look in the future, 2015 akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 3000 zł.

59 Stanisław Mazuś W duecie, 2016 olej, płótno, płyta, 40 x 16 cm (w świetle oprawy), 53 x 29 cm (oprawa), sygn. u dołu * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 2500 zł.

60 Angelika Galus Łapacze snów, 2012 olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d. * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 1500 zł.

61 Krzysztof Pasztuła Impresje z podróży 12 - Tallinn, 2009 akryl, płyta HDF, 28 x 22 cm (w świetle oprawy), 46 x 40 cm (oprawa), sygn. l.d. * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 2500 zł.

62 Ryszard Miłek bez tytułu pastel, papier, 63,7 x 49,5 cm (w świetle oprawy), 88,7 x 74,2 cm (w oprawie), sygn. l.d. cena wywoławcza: zł.

63 Marek Rużyk Stary Wrak, 2007 olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: 1200 zł.

64 Joanna Karpowicz Komplet dwóch prac stanowiących całość okładki (przód i tył) do komiksu wg scenariusza Jerzego Szyłaka pt. Kwaśne jabłko akryl, papier płócienny, 35,5 x 25,5 cm x 2, wyd. Timof i Cisi Wspólnicy 2017, autor: Joanna Karpowicz cena wywoławcza: 6300 zł.

65 Plansza (praca malarska) do komiksu typu one-shot pt. Batman: Harvest Breed, s. 80 akryl, gwasz, papier, 49,5 x 33,5 cm, wyd. DC Comics 2001, autor: George Pratt cena wywoławcza: 6500 zł.

66 Okładka do komiksu z serii Green Arrow #134 ołówek, tusz, oryginalny papier wydawnictwa DC Comics, 43 x 30 cm, wyd. DC Comics 1998, autorzy: Rodolfo Damaggio (ołówek), Robert Campanella (tusz), na odwrocie pieczątka wydawnictwa cena wywoławcza: 9500 zł.

67 Okładka do nieopublikowanego komiksu How to Kill a Timetraveller #1. tusz, papier, 43 x 28 cm, wyd. Boom Studios 2014, autor: Garry Brown cena wywoławcza: 3700 zł.

68 Plansza do komiksu typu one-shot pt. Joker s Asylum: The Joker, podtytuł: The Joker s Mild!, s. 8. ołówek, tusz, papier, 29 x 21,5 cm, wyd. DC Comics 2008, autor: Alex Sanchez cena wywoławcza: 1600 zł.

69 Pasek komiksowy z Kubusiem Puchatkiem, 7-15 ołówek, tusz, folia, papier, 15 x 49,5 cm, wyd. Walt Disney 1981 cena wywoławcza: 2900 zł.

70 Plansza do komiksu z serii R.E.B.E.L.S. zeszyt nr 20 pt. Sons of Brainiac, Part 3: Brain-Drain, s splash tytułowy / double splash. ołówek, tusz, oryginalny papier wydawnictwa DC Comics, 43 x 54 cm, wyd. DC Comics 2010, autorzy: Claude St. Aubin (rysunek blueline), Scott Hanna (tusz). Praca była prezentowana na wystawie w Centrum Kultury Zamek, galerii Tymczasem w 2017 roku (na odarciu pieczęć wraz z wpisem kuratorki). cena wywoławcza: 2900 zł.

71 Plansza do komiksu z serii Star Wars: Rebel Heist #3, strona 15 ołówek, tusz, oryginalny papier wydawnictwa Dark Horse, 44,5 x 29 cm, wyd. Dark Horse 2014, autorzy: Marco Castiello (ołówek), Dan Parsons (tusz czarny i biały). Praca była prezentowana na wystawie w Centrum Kultury Zamek, galerii Tymczasem w 2017 roku (na odarciu pieczęć wraz z wpisem kuratorki). cena wywoławcza: 1600 zł.

72 Plansza do komiksu z serii Star Wars: Rebel Heist #3, strona 19 ołówek, tusz, oryginalny papier wydawnictwa Dark Horse, 44,5 x 29 cm, wyd. Dark Horse 2014, autorzy: Marco Castiello (ołówek), Dan Parsons (tusz czarny i biały). Praca była prezentowana na wystawie w Centrum Kultury Zamek, galerii Tymczasem w 2017 roku (na odarciu pieczęć wraz z wpisem kuratorki). cena wywoławcza: 1600 zł.

73 Wyjątkowy pod względem prezentacji postaci Venoma, oryginalny kolor do komiksu z serii Venom: The Finale część #2 pod tytułem Slaughter on Fifth Avenue strona 1 typu splash tytułowy copic na wydruku, 28 x 21,5 cm x 2, wyd. Marvel 1997, autor: Tom Smith (kolor) cena wywoławcza: 1600 zł.

74 Plansza komiksowa ULTIMATES 20 pg 5 Captain America oryginalna plansza komiksowa, papier (oryginalny karton wydawnictwa Marvel), tusz, 44 x 27,9 cm, autor: Scott Eaton cena wywoławcza: 950 zł.

75 Plansza komiksowa Spider-Girl #43 pg 1 oryginalna plansza komiksowa, papier (oryginalny karton wydawnictwa Marvel), ołówek, tusz, 43,9 x 27,9 cm, autorzy: Pat Olliffe (ołówek), Al Williamson (tusz) cena wywoławcza: 800 zł.

76 Plansza komiksowa z diapozytywem: Kajtek i Koko w kosmosie Plansza komplet - (Wydawnictwo Artystyczno-Graficzne 1974) oryginalna plansza (paski naklejone na karton), papier, tusz, 32,4x 22,7 cm + kolor i diapozytyw (30 x 19,4 cm). cena wywoławcza: 1500 zł.

77 Plansza komiksowa: Kajtek i Koko w kosmosie Plansza 328, (Wydawnictwo Artystyczno-Graficzne 1974) oryginalna plansza (paski naklejone na karton), papier, tusz, 32,2 x 22,6 cm cena wywoławcza: 950 zł.

78 Grzegorz Rosiński Zestaw ilustacji do książki Słońce pod sufitem, aut. Marek Płużański, wyd. przez Biuro Wydawnicze Ruch, 1972 różne techniki (ołówek, akwarela, piórko, tusz, gwasz), papier, różne wymiary cena wywoławcza: 5000 zł.

79 Projekt okładki do książki Maria Jarema, wyd. przez Biuro Wydawnicze Ruch technika własna, papier, 10 x 8 cm, cały arkusz: 34,7 x 24,8 cm cena wywoławcza: 200 zł.

80 Samolot - projekt składanej zabawki, Biuro Wydawnicze Ruch, lata 70 tusz, gwasz, papier, 41,2 x 29,3 cm cena wywoławcza: 200 zł.

81 Autobus - projekt składanej zabawki, Biuro Wydawnicze Ruch, lata 70 tusz, gwasz, papier, 41,2 x 29,3 cm cena wywoławcza: 200 zł.

82 Helikopter - projekt składanej zabawki, Biuro Wydawnicze Ruch, lata 70 tusz, gwasz, papier, 41,2 x 29,3 cm cena wywoławcza: 200 zł.

83 Karuzela - projekt składanej zabawki, Biuro Wydawnicze Ruch, lata 70 tusz, gwasz, papier, 41,2 x 29,3 cm cena wywoławcza: 200 zł.

84 Tablica BHP Oryginalna metalowa tablica ostrzegawcza o treści: Wypoczynku z alkoholem nie pogodzisz. Niewielkie przerdzewienia oraz ubytki w malaturze. metal lakierowany, wym.: 29,5 x 49,5 cm cena wywoławcza: 100 zł.

85 Plakat filmowy Ewa nie chce spać Jugosłowiański plakat do filmu w reż Tadeusza Chmielewskiego pt. Ewa nie chce spać (1957), Croatia Film, II poł. XX w. wydruk na papierze, wym.: 49,6 x 69,7 cm, z tyłu pieczęć: 264, Laslo Josip cena wywoławcza: 100 zł.

86 Plakat filmowy Popioły Jugosłowiański plakat do filmu w reż Andrzeja Wajdy pt. Popioły (1965), Croatia Film, II poł. XX w. wydruk na papierze, wym.: 49,6 x 69,7 cm, z tyłu pieczęć: 264, Laslo Josip cena wywoławcza: 100 zł.

87 Popielniczka osiołek proj.: Czesław Zuber (ur. 1948); Huta Barbara w Polanicy Zdroju, lata 70. XX w. szkło sodowe, barwione w masie, formowane ręcznie, wym.: 7,5 x 13,5 cm cena wywoławcza: 150 zł.

88 Figurka indyka proj. Mieczysław Naruszewicz,1958; Fabryka Porcelany Ćmielów, lata 60. XX w. porcelana, szkliwo; wys. 8,7 cm sygn: C/Made in Poland, Hand painted, C (częściowo nieczytelne) cena wywoławcza: 900 zł.

89 Talerz dekoracyjny Karolina Zakłady Porcelany Stołowej Karolina w Jaworzynie Śląskiej, lata 60. XX w. porcelana; śr.: 32,5 cm sygn.: Karolina/Made in Poland cena wywoławcza: 650 zł.

90 Lichtarzyk Włocławek proj. Wit Płażewski, 1958; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, wym.: 18,4 x 13,4 x 8 cm sygn: Włocławek/Rewolucji 1905, wycisk: 302 cena wywoławcza: 450 zł.

91 Element zestawu Radiant proj: Jan Sylwester Drost, lata 70. XX w. HSG Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej, szkło sodowe, prasowane, barwione; wym.: 6,5 x 11,2 cm cena wywoławcza: 1200 zł.

92 Płyta Ryba proj. Jan Sylwester Drost, 1972; Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej; szkło prasowane, wym.: 2 x 24,5 x 18,3 cm cena wywoławcza: 150 zł.

93 Wazon Steatyt Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych (założona przez Zygmunta Buksowicza), Katowice, lata 70. XX w. porcelana, farby naszkliwne, dekoracja reliefowa, wys.: 24 cm; brak sygnatury, wycisk: AY/1 cena wywoławcza: 400 zł.

94 TOMASZEWSKI Henryk Albin ( ), Kompozycja szklana Polska, lata 60. XX w. szkło, wys.: 67 cm, szer.:28 cm, średnica podstawy: 13,3 cm cena wywoławcza: 7500 zł.

95 Szmaragdowy stół oceaniczny technika własna: kamień, szkło epoksydowe; wymiary: 78 x 55 x 37 cm Szmaragdowy stół oceaniczny ( Oceanic emerald table ) jest wykonany w technice łączenia kamienia oraz szkła epoksydowego, której wytworzenie pochłonęło ponad dwa lata pracy oraz testów. Skomplikowanie, oraz wysoki poziom trudności techniki powoduje że jest to dzieło enigmatyczne, trudno dostępne i luksusowe. Ręczna metoda powoduje niepowtarzalność każdej rzeźby i jej indywidualizm. Żłobienia wykonane są dzięki płynącej wodzie a struktura dna tworzona jest przez warunki atmosferyczne. Rzeźba o charakterze użytkowym surowo wykończona symbolizująca ocean i szmaragd wody, oddająca w naturalny sposób naturę. Gra kolorów do złudzenia przypomina taflę wody. Stolik zmienia swój charakter w zależności od oświetlenia i otaczającej aury. W słońcu ujawnia nierówności głębi i barwy nasycone światłem, o zmroku natomiast gra cienia nadaje całości wygląd oceanu przygotowującego się na sztorm. Martwa natura, która żyje wraz z porą dnia i hipnotyzując skupia na sobie uwagę. Vincent Storm (właśc. Bartłomiej Zasada, ur.1983) Wykorzystuje w sztuce wiedzę na temat budowy jachtów oraz chemii jachtowej. Pracuje w naturalnym kamieniu, metalu i drewnie. Łączy materiały naturalne kompozytowymi. Jego inspiracją jest natura, ocean, morze, miejsca niedostępne i nieodkryte, a także nowoczesne trendy i design w nowoczesnym budownictwie. cena wywoławcza: zł.

96 Talerz kapelusz Włocławek Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, śr.: 30 cm Włocławek/Rewolucji 1905/Made in Poland/Hand painted cena wywoławcza: 500 zł.

97 Zestaw trzech talerzy dekoracyjnych Włochy, II poł. XX w. ceramika, dekoracja podszkliwna, śr.: 24,7 cm; jeden talerz sygnowany wyciskiem Gualdo Italy cena wywoławcza: 100 zł.

98 Półmisek ryby Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej, II poł. XX w. szkło prasowane; wym.: 31 x 21 cm cena wywoławcza: 100 zł.

99 Świecznik Włocławek IWP proj. Instytut Wzornictwa Przemysłowego, 1959; wzór nr 379 Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, wym.: 14,5 x 20,5 cm sygn: Fajans/Włocławek/Rewolucji 1905, 300 zachowane fragmenty naklejki cena wywoławcza: 1200 zł.

100 Patera z garnituru do ciast Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w fajans szkliwiony, malowany; wym.: 29,8 x 28,5 cm Włocławek/Fajans/Made in Poland, B.A. cena wywoławcza: 350 zł.

101 Wazonik Bogucice Bogucice, lata 60. XX w. porcelana, wys.: 28,2; sygnowany cena wywoławcza: 300 zł.

102 Puchar Lalique szkło bezbarwne, matowione, prasowane, wys.: 15, szer. wlewu: 9,7 cm sygn. Lalique France cena wywoławcza: 1000 zł.

103 Popielniczka osiołek proj.: Czesław Zuber (ur. 1948); Huta Barbara w Polanicy Zdroju, lata 70. XX w. szkło sodowe, barwione w masie, warstwowe, formowane ręcznie, wym.: 7,5 x 13,5 cm cena wywoławcza: 150 zł.

104 Element z zestawu Diatret proj. Jan Sylwester Drost, 1973; Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej, lata 70. XX w. szkło barwione, wym: 7 x 17,5 cm; Niewielkie odpryski wokół podstawy. W kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie. cena wywoławcza: 300 zł.

105 Wazon osiołek proj.: Czesław Zuber (ur. 1948); Huta Barbara w Polanicy Zdroju, lata 70. XX w. szkło sodowe, barwione w masie, formowane ręcznie, wys.: 16,3 cm, średnica podstawy: 7 cm cena wywoławcza: 250 zł.

106 Wazon proj. L. Pijaczewska proj. Lucyna Pijaczewska, lata 70. XX w. Huta Szkła Artystycznego Barbara, Polanica Zdrój; szkło barwione, warstwowe, wys.: 30 cm cena wywoławcza: 200 zł.

107 Figura konia Chodzież Chodzieskie Zakłady Porcelany i Porcelitu, II poł. XX w. porcelit malowany, szkliwiony, wym.: 20,4 x 24 x 7 cm sygn: P/ CHODZIEŻ / Made in Poland cena wywoławcza: 450 zł.

108 Wazon Włocławek nr 648 proj. Wit Płażewski,1965; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, wym.: 10,5 x 12,8 x 8,1 cm sygn: Włocławek/Fajans/ Made in Poland cena wywoławcza: 250 zł.

109 Kosz do owoców Włocławek projekt Wit Płażewski,1957; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans, farby podszkliwne; wym.: 15,5 x 36,5 x 24,5 cm Sygn.: Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905; Hand painted, 3381 cena wywoławcza: 800 zł.

110 Fotel RM56 (Vzór) reedycja projektu autorstwa Romana Modzelewskiego z lat 50. Wymiary: wysokość: 78 cm, głębokość: 58 cm, szerokość: 71 cm, wysokość siedziska: 40 cm; sklejka pokryta bezbarwnym lakierem (półmat), stelaż wykonany z giętego drutu, lakierowany cena wywoławcza: 1400 zł.

111 Kilim w geometrycznym wzorem Polska, II poł. XX w. wym: 130 x 210 cm (z frędzlami) cena wywoławcza: 1500 zł.

112 Komoda Bydgoskie Fabryki Mebli z Zestawu stołowego 1020B Bydgoskie Fabryki Mebli, lata 60. XX w. drewno: dąb, szkło; wym.: 87 x 160 x 50 cm Metka znamionowa. Mebel w oryginalnym stanie zachowania (do renowacji). W dyspozycji galerii stół i cztery krzesła z zestawu 1020B (możliwość dokupienia). cena wywoławcza: 1000 zł.

113 Kredens Bydgoskie Fabryki Mebli z Zestawu stołowego 1020B Bydgoskie Fabryki Mebli, lata 60. XX w. drewno: dąb, szkło; wym: 145,2 x 95,5 x 35 cm Mebel w oryginalnym stanie zachowania. Na jednych drzwiczkach niewielkie uszkodzenie. W dyspozycji galerii stół i cztery krzesła z zestawu 1020B (możliwość dokupienia). cena wywoławcza: 900 zł.

114 Wazon Włocławek Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, wys.: 20,8 cm sygn.: Fajans/Włocławek/Rewolucji 1905 cena wywoławcza: 1400 zł.

115 Zestaw dla palacza Ćmielów Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów, lata 60. XX w. porcelana, złocenie; w skład zestawu wchodzą: owalny talerzyk (19,9 x 12,1 cm), miseczka (7,4 x 5,9 cm) i popielniczka ( śr.: 9,4 cm); sygn.: C/Ćmielów/Made in Poland oraz wyciskiem. Stan zachowania: przetarcia złocenia, niewielki ubytek malatury na rancie miseczki. cena wywoławcza: 200 zł.

116 Garnitur do ciast Ryszard proj.: Gabriela Śleżewska-Hoffman, 1967; Zakłady Porcelitu Stołowego Pruszków, lata 70./80. XX w. patera na ciasto (średnica: 25 cm), oraz 6 talerzyków (średnica: 15 cm) cena wywoławcza: 200 zł.

117 Dzban Łysa Góra Spółdzielnia Przemysłu Ludowego i Artystycznego Kamionka w Łysej Górze, lata 60. XX w. glinka szkliwiona, malowana, metalowe ucho; wym.: 26 x ok. 12 cm. Sygnatura ryta: Made in Poland / Łysa Góra cena wywoławcza: 100 zł.

118 Zydel proj. Aplewicz (ŁAD) proj.: Franciszek Aplewicz; Spółdzielnia Pracy Architektury Wnętrz ŁAD w Warszawie, lata 70. XX w. dąb, wym.: 83 x3 7 x 37cm Metka znamionowa. Oryginalny stan zachowania. cena wywoławcza: 650 zł.

119 Naczynie do kwiatów Włocławek proj. Wit Płażewski, 1963; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, wym.: 9,5 x 30 x 10 cm sygn: Włocławek/Rewolucji 1905, wycisk 552 cena wywoławcza: 500 zł.

120 Figurka Chuligan Steatyt Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych (założona przez Zygmunta Buksowicza), Katowice, lata 70. XX w. porcelana, farby naszkliwne, wys.: 24 cm sygn.: STEATYT/ZB/KATOWICE cena wywoławcza: 300 zł.

121 Wazon Kula proj. Instytut Wzornictwa Przemysłowego,1952; Zakłady Fajansu Włocławek, II poł. XX w. fajans szkliwiony, malowany, wys.: 8 cm sygn: Włocławek/Fajans/Made in Poland 300 cena wywoławcza: 150 zł.

122 Talerz dekoracyjny kora Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, śr.: 23,7 cm Włocławek/Rewolucji 1905/Made in Poland 6458 cena wywoławcza: 350 zł.

123 Patera kapelusz proj. Jan Sowiński ( ), 1960; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany; śr: 30 cm. sygn: Zakł. Fajansu WŁOCŁAWEK Rewol. 1905; pieczątki: Hand painted 3293 cena wywoławcza: 500 zł.

124 Wazon Tułowice Zakłady Porcelitu Stołowego Tułowice, lata 60. XX w. porcelit, dekoracja reliefowa, szkliwa barwne, wym.: wys.: 36, 5 cm, szer. wlewu: 5 cm, szer. podstawy: 9,8 cm sygn: Pt w wieńcu/ Tułowice/ Made in Poland; naklejka: wazon: 610, dekoracja: 4065 cena wywoławcza: 800 zł.

125 Talerz dekoracyjny Tułowice Tułowice, Fabryka Porcelany i Porcelitu, lata 60./70. XX w. porcelana; śr.: ok. 30 cm sygn.: PT/Tułowice Made in Poland cena wywoławcza: 650 zł.

126 Wazon osiołek proj.: Czesław Zuber (ur. 1948); Huta Barbara w Polanicy Zdroju, lata 70. XX w. szkło sodowe, barwione w masie, formowane ręcznie, wys.: 28,5 cm cena wywoławcza: 250 zł.

127 Wazon z popielniczką Wazon: sygnatura skreślona, ręcznie: B.35, LZ, dekoracja natryskowa, wybierana, złocenia, wys.: 24 cm. Popielniczka: dekoracja natryskowa, częściowo ręcznie malowana, wybierana, sygnatura skreślona, częściowo widoczny stempel: Cepelia, wym.: 4,2 x 13,2 x 11,8 cm cena wywoławcza: 400 zł.

128 Popielniczka Ćmielów Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów, lata 60. XX w. porcelana, natrysk wybierany, wym.: 4,2 x 13 x 11,8 cm sygn. Ć/Ćmielów/Made in Poland, ręcznie: C Stan zachowania: niewielkie ubytki malatury. cena wywoławcza: 300 zł.

129 Talerz dekoracyjny z Syrenką Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana w Wałbrzychu, lata 70. XX w. porcelana malowana, średnica: 31,8 cm sygn.: LUBIANA/Made in Poland, ręcznie: J.Ciaś 1969, Hand painted cena wywoławcza: 1500 zł.

130 Krzesło Follia marki Zanotta proj.: Giuseppe Terragni, 1934; wym.: 80 x 50 x 60 cm. W zbiorach: Museum of Modern Art. w Nowym Jorku, Die NeueSammlung w Monachium, Kunstgewerbemuseum w Berlinie, Museum fur Angewandte Kunst w Kolonii i Vitra Design Museum w Weil am Rhein. Stan zachowania: rysy użytkowe na siedzisku, reperacja pęknięcia na boku. cena wywoławcza: 750 zł.

131 Wazonik dekoracyjny Rosenthal Niemcy, Rosenthal, lata 60. XX w. porcelana szkliwiona, malowana, złocenia, wys.: 18 cm, wycisk: 1592 IW F.HEIDENREICH cena wywoławcza: 100 zł.

132 Figurka kota Chodzież Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży, II poł. XX w. porcelit malowany, szkliwiony, wym.: 5,5 x x 20 x 5 cm sygn. C (w wieńcu)/chodzież/made in Poland, stempel JH Stan zachowania: kilka milimentrowych odprysków malatury. cena wywoławcza: 200 zł.

133 Komplet sześciu kieliszków proj. Zbigniew Horbowy Huta Szkła Sudety w Szczytnej, lata 60./70. XX w. szkło sodowe, formowane ręcznie, barwione w masie, wys.: 13 cm Jeden kieliszek po konserwacji. cena wywoławcza: 250 zł.

134 Talerz kapelusz z dekoracją typu kora Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, śr.: 30,5 cm Włocławek/Rewolucji 1905/Made in Poland Hand painted 6531 cena wywoławcza: 650 zł.

135 Świecznik Włocławek nr 274 proj. Instytut Wzornictwa Przemysłowego,1952; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, wym.: 12,7 x 9,8 x 7,7 cm sygn.: Włocławek/Fajans/Made in Poland i ręcznie 274/5660 Stan zachowania: niewielkie wyszczerbienie w górnej części. cena wywoławcza: 300 zł.

136 Talerz dekoracyjny Łysa Góra Spółdzielnia Przemysłu Ludowego i Artystycznego Kamionka w Łysej Górze, lata 60. XX w. glinka szkliwiona (spód w środkowej części bez szkliwienia), malowana, śr.: 21,3 cm cena wywoławcza: 200 zł.

137 Bombonierka Huta Julia Huta Julia, Piechowice, 2 poł. XX w. szkło kryształowe, naklejki producenta, śr.: 12 cm cena wywoławcza: 100 zł.

138 Ireneusz Kiziński ( ), Szklana rzeźba szkło formowane ręcznie, częściowo matowione, wtopiony element ozdobny; wym.: 21 x 30 x 24 cm cena wywoławcza: 4000 zł.

139 Wazon Włocławek nr 284 proj. Jan Sowiński, 1958; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, wys.: 29 cm sygn: Fajans/Włocławek/Rewolucji 1905, Stan zachowania: niewielkie ukruszenie na wewnętrznej stronie wlewu. cena wywoławcza: 450 zł.

140 Wazon Herkules proj. Ewa Gerczuk-Moskaluk, 1976; Huta Sudety w Szczytnej Śląskiej, lata 70. XX w. szkło sodowe, warstwowe, barwione, wys. 38,3 cm cena wywoławcza: 250 zł.

141 Talerz okolicznościowy Chodzież XX Za udział w czynach społecznych Chodzież, Zakłady Porcelany i Porcelitu, II poł. XX w. natrysk wybierany, śr.: 32 cm sygn: C (w trójkącie)/chodzież/made in Poland, ręcznie: M cena wywoławcza: 650 zł.

142 Popielnica Włocławek wzór 204 proj. Wit Płażewski,1957; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, wym: 6,2 x 21,4 x 9,7 cm sygn.: Fajans/Włocławek/Rewolucji 1905, 3513 cena wywoławcza: 600 zł.

143 Zestaw pater Motyle Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej, I poł. XX w. Numer 1079 w katalogu z 1910 roku. Zestaw składa się z jednej dużej (18,5 x 23 cm) i trzech małych paterek (10,2 x 8,3 cm). szkło barwione, prasowane Stan zachowania: minimalny ubytek na spodzie dużej patery. cena wywoławcza: 100 zł.

144 Wazon Bogucice Bogucice, lata 60. XX w. porcelana, wys.: 28,2; sygnowany cena wywoławcza: 300 zł.

145 Wazon Kostka Ćmielów proj. Danuta Duszniak, 1957; Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów, II poł. XX w. porcelana, dekoracja malowana, 24 x 8 cm sygn.:`ć/ćmielów/made in Poland i ręcznie: C Niewielki odprysk malatury. cena wywoławcza: 250 zł.

146 Wazon Wawel Zakłady Porcelany Stołowej Wawel w Wałbrzychu, 3 ćw. XX w. porcelana, dekoracja iryzowana, złocenia; wys.: 27,5 cm Stan zachowania: konserwacja przy wlewie, przetarcie złocenia. cena wywoławcza: 150 zł.

147 Wazon Flora Karolina proj. Danuta Duszniak, Zakłady Porcelany Stołowej Karolina w Jaworzynie Śląskiej, lata 60. XX w. porcelana, natrysk wybierany; wys.: 23,6 cm cena wywoławcza: 250 zł.

148 Owocarka Migdały Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej, II poł. XX w. szkło prasowane, barwione; wys.: 20,2 cm, średnica: 20 cm cena wywoławcza: 50 zł.

149 Talerz Wałbrzych Zakłady Porcelany Stołowej Wałbrzych, lata 60./70. XX w. porcelana, natrysk wybierany, śr.: 32,5 cm sygn: Wałbrzych/Made in Poland cena wywoławcza: 650 zł.

150 Wazon Lidia projekt formy: Wincenty Potacki, 1961; Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów, lata 60. XX w. porcelana malowana natryskowo, wybierana, wys.: 27,5 cm sygn: C w trójkącie/ Ćmielów/Made i Poland, ręcznie: C cena wywoławcza: 300 zł.

151 Patera szklana Skandynawia, II poł. XX w. szkło barwione, częściowo matowione, wym.: 13,7 x 51,4 x 23,3 cm cena wywoławcza: 1200 zł.

152

7. Aukcja Designu. 29 maja 2019 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa. T: // 884 SZTUKA cena: 7. Aukcja Designu 29 maja 2019 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA cena: DESIGN 7. Aukcja Designu 29 maja 2019 (środa), godz. 19.30 showroom kolekcjonerski:

AUKCJA CHARYTATYWNA. Charytatywna Aukcja Designu na rzecz Azylu dla bezdomnych psów. 17 września 2017 r. godz AUKCJA CHARYTATYWNA Charytatywna Aukcja Designu na rzecz Azylu dla bezdomnych psów 17 września 2017 r. godz. 16.30 Wawa Design Festival, Centrum Kreatywności Targowa (Warszawa ul. Targowa 56) PRAGALERIA

6. Aukcja Designu. 28 listopada 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

6. Aukcja Designu. 28 listopada 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA 6. Aukcja Designu 28 listopada 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN 3. aukcja 6. Aukcja Designu 7 czerwca 28 listopada 20172018 (środa), (środa),

5. Aukcja Designu. 6 czerwca 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

5. Aukcja Designu. 6 czerwca 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA 5. Aukcja Designu 6 czerwca 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN 3. aukcja 5. Aukcja Designu 7 czerwca 6 czerwca 2017 2018 (środa), (środa), godz.

4. Aukcja Designu. 29 listopada 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA 4. Aukcja Designu 29 listopada 2017 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN 3. aukcja 4. Aukcja Designu 7 czerwca 29 listopada 2017 2017 (środa), (środa),

MALARSTWO I DESIGN. 2. Aukcja. 28 lutego 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

MALARSTWO I DESIGN. 2. Aukcja. 28 lutego 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA MALARSTWO I DESIGN 2. Aukcja 28 lutego 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA MALARSTWO I DESIGN 2. Aukcja 28 lutego 2018 (środa), godz. 19.30 PARTNER PRAWNY:

Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu.

Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu. Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu. Wśród 100 projektów, obok mebli, szkła czy porcelany, czyli

MALARSTWO I DESIGN. 1. Aukcja. 30 sierpnia 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

MALARSTWO I DESIGN. 1. Aukcja. 30 sierpnia 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA MALARSTWO I DESIGN 1. Aukcja 30 sierpnia 2017 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN MALARSTWO I DESIGN 3. aukcja 1. Aukcja 7 czerwca 30 sierpnia 2017 2017

Lista zwycięzców za okres r.

Lista zwycięzców za okres r. Lista zwycięzców za okres 4.08.2014 10.08.2014 r. MIECZYSŁAW S. PIOTR W. ANASTAZJA B. STEFAN J. IRENA K. JERZY K. HELENA R. KAZIMIERZ C. JERZY G. ZOFIA M. EDWARD B. EWA S.P. MIECZYSŁAW D. GRZEGORZ K. JOLANTA

LISTA LAUREATÓW Nagroda IV stopnia zestaw do grillowania

Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile

Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile KRYSTYNA S. KRYSTYNA C. EDWARD F. KAROLINA C. WOJCIECH T. JANINA F. FRANCISZKA G. HENRYK H. MIROSŁAW W. JULI BARBARA H. CELINA Ł. STANISŁAW K. HELENA S.

3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017

3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017 3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017 DESIGN 3. aukcja 7 czerwca 2017 (środa), godz. 19.30 showroom kolekcjonerski: 3 czerwca (sobota) w godz. 11:00 16:00, 4 czerwca (niedziela) w godz. 12:00 18:00 3 ZAPRASZAMY

Ceramika Europejska. w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole

Ceramika Europejska. w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole Ceramika Europejska w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole KATALOG WYSTAWY 15 stycznia - 18 marca 2011 Ceramika europejska w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole Katalog wystawy Koło 2011

AUKCJA DESIGNU. 20 sierpnia CENA: 20 zł (z 5% VAT) ISBN AUKCJA DESIGNU (1/2016)

AUKCJA DESIGNU. 20 sierpnia CENA: 20 zł (z 5% VAT) ISBN AUKCJA DESIGNU (1/2016) AUKCJA DESIGNU 20 sierpnia 2016 AUKCJA DESIGNU (1/2016) ISBN 978-83-945050-9-7 9 7 8 8 3 9 4 5 0 5 0 9 7 CENA: 20 zł (z 5% VAT) Mela Muter (1876 Warszawa 1967 Paryż), Świt w Marsylii, ok. 1927 r. AUKCJA

Zbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO

Zbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO Zbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO 1) ZADANIE Z MALARSTWA technika: olej, akryl, tempera (farby kryjące) - do wyboru podłoże: blejtram, płyta, karton lub brystol format 100x70 cm

POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW. Aukcja 6 listopada 2018 Warszawa

POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW. Aukcja 6 listopada 2018 Warszawa POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW Aukcja 6 listopada 2018 Warszawa POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW 6 LISTOPADA 2018 (WTOREK) GODZ. 20

AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 4. Nr 1. Nr 5. Nr 2. Nr 3. Nr 6. Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne

AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 4. Nr 1. Nr 5. Nr 2. Nr 3. Nr 6. Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 1 Autor: Dominika Owczarek Tytuł: Kobieta i kwiaty Nr 4 Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne Technika: Olej na płótnie Cena wywoławcza

Zestaw Wawel. Kolekcja główna. Kolekcja: Moja mała pasja. Muzeum: mala_pasja. Właściciel: Datowanie: Polska. Miejsce pochodzenia: Dobry

Zestaw Wawel. Kolekcja główna. Kolekcja: Moja mała pasja. Muzeum: mala_pasja. Właściciel: Datowanie: Polska. Miejsce pochodzenia: Dobry Zestaw Wawel 209-0-2 Zestaw Wawel 953 Dobry Zestaw porcelany wałbrzyskiej Fabryki Porcelany Krzysztof dzbanek i mlecznik, wyprodukowane 953r, zachowane jako rodzinna ślubna pamiątka. Stan zestawu oceniam

Spis eksponatów na wystawie Hommage à Nowotarski. Przepis na wolność.

Lista obiektów na wystawie Elementarz polskiego dizajnu. LP. Nazwa obiektu Ilość obiektów Zdjęcie Wartość PLN 1 Prospekt reklamowy PLUTOS

Lista obiektów na wystawie Elementarz polskiego dizajnu. LP. Nazwa obiektu Ilość obiektów Zdjęcie Wartość PLN 1 Prospekt reklamowy PLUTOS Załącznik nr 2 a Lista obiektów na wystawie Elementarz polskiego dizajnu LP. Nazwa obiektu Ilość obiektów Zdjęcie Wartość PLN 1 Prospekt reklamowy PLUTOS 1 szt. Książka Henryk Berlewi autorstwa Magdaleny

Mieczysława B. Małgorzata R.

Mieczysława B. Małgorzata R. Imię i Nazwisko Małgorzata K. Joanna W. Anna Z. Elżbieta G. Dorota D. Aneta Ś. Justyna Z. Marek M. Bożena N. Cecylia M. Maria Z. Aneta S. Taisa R. Justyna G. Jadwiga C. Paula W. Monika M. Marcin G. Marta

zobacz ofertę poekspozycyjną DESIGN SALE gazetka mebli wyprzedażowych

zobacz ofertę poekspozycyjną DESIGN SALE gazetka mebli wyprzedażowych zobacz ofertę poekspozycyjną DESIGN SALE gazetka mebli wyprzedażowych kuchnia jadalnia pokój dzienny meble tapicerowane okap w zestawie kuchnia zabudowa AGD w zestawie granitowy blat na całość kolekcji

Formularz asortymentowo cenowy mebli i wyposażenia

Formularz asortymentowo cenowy mebli i wyposażenia Załącznik nr 8 do SIWZ Projekt pn. Modernizacja oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w gminie Gózd. współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał

SZCZEGÓŁOWY OPIS TEMATU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS TEMATU ZAMÓWIENIA SZCZEGÓŁOWY OPIS TEMATU ZAMÓWIENIA prowadzonego w trybie przetarg nieograniczony, BZP/PN/14/2012 na Dostawa i montaż mebli Zadanie nr Nazwa zadania Opis zadania 1 Krzesła segmentowe typu ISO Krzesła segmentowe

WAZON. 10 zł. 15 zł SZKŁO BIAŁE MLECZNE ROMB ROZSZERZANY. dekoracja: - sali weselnej - stołów materiał: szkło mleczne. rozmiar: wys.

WAZON. 10 zł. 15 zł SZKŁO BIAŁE MLECZNE ROMB ROZSZERZANY. dekoracja: - sali weselnej - stołów materiał: szkło mleczne. rozmiar: wys. WAZON SZKŁO BIAŁE MLECZNE wys. 80 cm x Ø 8 cm szkło mleczne 10 zł ROMB ROZSZERZANY wys. 60 cm x 10 cm x 10cm szkło bezbarwne 15 zł WAZON FLET wys. 70 cm szkło bezbarwne 20 zł MARTINI wys. wys. wys. wys.

Laureaci z poszczególnych dni: Stella Sz. Janina B. Ewa G. Przemysław S. Martyna K. Jarosław P. Rafał P. Renata N Michał K.

Laureaci z poszczególnych dni: Stella Sz. Janina B. Ewa G. Przemysław S. Martyna K. Jarosław P. Rafał P. Renata N Michał K. Laureaci z poszczególnych dni: 16-02-2018 Stella Sz. Janina B. Ewa G. Przemysław S. Martyna K. Jarosław P. Rafał P. Renata N. 17-02-2018 Michał K. Elżbieta J. Grzegorz P. Agata Sz. Krzysztof K. Karina

- imperium - Imperium to orientalny klimat uzyskany dzięki detalom, patynowane uchwyty mebli. - imperium - bogaty wybór brył, w dwóch kształtach oraz

- imperium - Imperium to orientalny klimat uzyskany dzięki detalom, patynowane uchwyty mebli. - imperium - bogaty wybór brył, w dwóch kształtach oraz - imperium - Imperium to orientalny klimat uzyskany dzięki detalom, patynowane uchwyty mebli - imperium - w dwóch kształtach oraz bogaty wybór brył, możliwość schodkowej kompozycji, by zagospodarować nawet

LISTA ZWYCIĘZCÓW W LOSOWANIU Z DNIA 28.08 NAGRODY II STOPNIA

Meble industrialne Made in Poland http://www.loftherapy.com wnętrza indywidualne i komercyjne szybkie terminy dostawy elastyczność wymiarów i kolorystyki produkt polski prowizje dla architektów i projektantów

Koc Stars Cotton Cloud 150 x 200 cm

Koc Stars Cotton Cloud 150 x 200 cm Koc Stars Cotton Cloud 150 x 200 cm 143 90 Poszewka D&F Deer II 28 90 Ławka Montri ze skrzynią 115 x 50 x 91 cm 1 913 00 2 Kosz Nature white śr. 28 x 41,5 cm 130 00 34 90 Dekoracja Renifer siedzący wys.

Stal w twoim wnętrzu... KATALOG PRODUKTÓW

Stal w twoim wnętrzu... KATALOG PRODUKTÓW Stal w twoim wnętrzu... KATALOG PRODUKTÓW Nasz asortyment Dzięki naszym dekoracjom stworzysz wysmakowane i niepowtarzalne wnętrze. W naszym asortymencie znajdziesz dekoracje ścienne, stojaki na wino, gazetniki,

Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018

Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018 Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018 pod nazwą Zakup mebli oraz wyposażenia dekoracyjnego do pokoju mediacyjnego i biura Centrum Arbitrażu i Mediacji w Rzeszowie Nazwa i adres Zamawiającego Wyższa Szkoła

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - TABELA CEN RYCZAŁTOWYCH

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - TABELA CEN RYCZAŁTOWYCH (pieczęć zamawiającego) SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - TABELA CEN RYCZAŁTOWYCH Lp. krzesło Rama: lity buk, Bezbarwny lakier akrylowy Siedzisko: Formowana sklejka bukowa, Pianka poliuretanowa

NIP 618-18-80-248 REGON 250938764 DZIAŁ TECHNICZNY tel./fax 62/76 79 529. Informacja do wszystkich zainteresowanych Wykonawców

NIP 618-18-80-248 REGON 250938764 DZIAŁ TECHNICZNY tel./fax 62/76 79 529. Informacja do wszystkich zainteresowanych Wykonawców PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu ul. Nowy Świat 4, 62-800 Kalisz, tel. 62/76 79 525, fax 62/ 76 79 506 NIP 618-18-80-248 REGON 250938764 DZIAŁ TECHNICZNY

Pakiet Nr 4. Lp. szt 2

Pakiet Nr 4. Lp. szt 2 Pakiet Nr 4 Załącznik Nr 1 do SIWZ część 4 Przedszkole Miejskie Nr 5 CPV: 28512210 9 Naczynia do gotowania Dyrektor: Agata Żmuda 28520000 3 Wyroby metalowe tel. (0-14) 681 25 95 26133100 0 Szklana zastawa

10 września - 10 listopada 2010 wernisaż: 9 września godz

SPECYFIKACJA WYPOSAŻENIA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W KWIELICACH

SPECYFIKACJA WYPOSAŻENIA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W KWIELICACH SPECYFIKACJA WYPOSAŻENIA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W KWIELICACH Lp. Nazwa wyposażenia opis Wymiary szer. x gł. x Ilość [szt.] wys. lub [cm] Sala zajęć. Szatnia 5x50x0,5 cm Szatnia na ubranka dla dzieci jednostronna

KATALOG STRAT. oprac. MONIKA BARWIK 1. 2.

KATALOG STRAT.   oprac. MONIKA BARWIK 1. 2. KATALOG STRAT https://skradzionezabytki.pl oprac. MONIKA BARWIK 1. 2. 3. 4. 1. LEONARD STROYNOWSKI (1858-1935 ) Czytająca olej, płótno; 100x150 cm Kat. 10445; kradzież, 2014 2. KARL WAHLER (1863-1931)

Nr rezerwacji Imię AUTOKAR NR Monika 362 Jakub 362 Katarzyna 362 Krzysztof 363 Robert 363 Anna 363 Wojciech 363 Joanna 522 Andrzej 522

Nr rezerwacji Imię AUTOKAR NR Monika 362 Jakub 362 Katarzyna 362 Krzysztof 363 Robert 363 Anna 363 Wojciech 363 Joanna 522 Andrzej 522 Nr rezerwacji Imię AUTOKAR NR 1 362 Monika 362 Jakub 362 Katarzyna 362 Krzysztof 363 Robert 363 Anna 363 Wojciech 363 Joanna 522 Andrzej 522 Agnieszka 924 Aleksandra 924 Anna 924 Alicja 924 Adam 924 Dorota

GABINET SPECJALISTY NR 1

GABINET SPECJALISTY NR 1 1. Zestaw mebli 1 kpl. GABINET SPECJALISTY NR 1 - Korpusy, półki i przegrody z płyty laminowanej o grubości 18 mm, w odcieniu brzozy, z trwałym obrzeżem multiplex o grubości 2mm imitującym strukturę sklejki

Bydgoszcz Antique Showcase

Bydgoszcz Antique Showcase Bydgoszcz Antique Showcase 19 czerwca 2013, godz.18.00 Hotel Holiday Inn w Bydgoszczy I. Rzeczy osobliwe 1. Maselnica, porcelana, Ćmielów lata 30-te XX w. 2. Zegar niemieckiej firmy Kinzle z lat 30-tych

Przepisy ogólne. Termin sprawdzianu kwalifikacyjnego ustala JM Rektor UAP.

INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO pkt. II. Zamawiający zamawia następujące zestawy mebli do poszczególnych pomieszczeń GCK:

INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO pkt. II. Zamawiający zamawia następujące zestawy mebli do poszczególnych pomieszczeń GCK: Załącznik nr 2 INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO pkt. II. dotycząca usługi dostarczenia mebli i wyposażenia pomieszczeń: szatni, sali kameralnej, byłej galerii, sali instruktorów, kasy,

1. Ołówek z czarnego drewna bez gumki w ilości 4000 sztuk (1000 szt. żółtych, 1000 szt. czarnych, 1000 szt. niebieskich, 1000 szt.

1. Ołówek z czarnego drewna bez gumki w ilości 4000 sztuk (1000 szt. żółtych, 1000 szt. czarnych, 1000 szt. niebieskich, 1000 szt. Załącznik nr 3 do SIWZ/ Załącznik nr 1 do wzoru umowy SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zakres I 1. Ołówek z czarnego drewna bez gumki w ilości 4000 sztuk (1000 szt. żółtych, 1000 szt. czarnych, 1000

BALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA

BALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA Szanowni Państwo! Zapraszamy do obejrzenia eksponatów, które pojawią się na licytacji oraz kiermaszu podczas dorocznego BALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA w dniu 6 lutego 2016r. Zdzisław

Załącznik nr 11 do SIWZ/ Załącznik nr 4 do umowy Wykaz jednostek aktowych przeznaczonych do konserwacji Część I A4 karta A4 kalka A3 karta A3 kalka A2 karta A2 kalka A1 karta A1 kalka A0 karta A0 kalka Większy format Karty Większy format Kalki Teczka tekturowa Teczka kartonowa obłożona tkaniną lub tworzywem skóropodobnym

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO I BUDŻETU PAŃSTWA ZAŁĄCZNIK I DO SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO I BUDŻETU PAŃSTWA ZAŁĄCZNIK I DO SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO I BUDŻETU PAŃSTWA ZAŁĄCZNIK I DO SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Lp. OPIS ILOŚĆ POKÓJ 45 STOLIK PROSTY O WYM 40x0 cm blat

Kod Nazwa Ilość J.Brutto W.Brutto Zdjęcie Opis

Kod Nazwa Ilość J.Brutto W.Brutto Zdjęcie Opis ul. POW 25 90-248 Łódź tel.42 630 17 28 NIP: 725-001-33-78 nowaszkola.com Kod Nazwa Ilość J.Brutto W.Brutto Zdjęcie Opis Szafka z półeczkami WMNS2414 1 589,00 zł 589,00 zł X Szafka z półeczkami X, stelaż

Moduł do szatni składający się z trzech podwójnych regałów (szafeczka: góra i dół).

Moduł do szatni składający się z trzech podwójnych regałów (szafeczka: góra i dół). Załącznik nr Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 0/KOIII/09 z dnia 0.0.09 r. Zestawienie mebli i wyposażenia do żłobka - ul. Odmętowa 97 (-979 Kraków) Lp. Nazwa Opis Szatnia - moduł dla 6 dzieci

2 Aukcja Design & Loft

2 Aukcja Design & Loft 2 Aukcja Design & Loft 9 listopada 2016 2 SZTUKA MŁODA 9. aukcja 7 grudnia 2016 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa www.pragaleria.com T: 884 798 852 // 884 SZTUKA galeria@pragaleria.pl Katarzyna Kombor,

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA. Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu.

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA. Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu. Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 2779-2014 z dnia 2014-01-07 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Myszków 1. Opis przedmiotu zamówienia A) Przedmiotem zamówienia są dostawy mebli dla potrzeb projektu Profesjonalna

Edukacja pomoce dydaktyczne i wyposażenie szkół Sp. o.o.

Edukacja pomoce dydaktyczne i wyposażenie szkół Sp. o.o. Cennik na krzesła szkolne uczniowskie i krzesła przedszkolne grupa STB Krzesła szkolne na stelażu metalowym i krzesła przedszkolne, krzesła świetlicowe, krzesła konferencyjne i krzesła składane, krzesła

WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY. Limit. Kierunek/specjalność

WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY. Limit. Kierunek/specjalność Kierunek/specjalność w zakresie sztuki muzycznej Kierunek otrzymał akredytację Państwowej Komisji Akredytacyjnej. Forma i poziom studiów WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY Limit Kryterium zakres kwalifikacji 24 Dla kandydatów

Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia

Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia Laureat nagrody I stopnia 25 000 zł Irena K. Laureaci nagród II stopnia noży marki Gerlach Natalia A.-B. Bogumiła A. Weronika A. Elżbieta A. Adam A. Katarzyna

440 zł/ zestaw. Zestaw ogrodowy TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁEŚ. Oferta ważna od r. do wyczerpania zapasów

440 zł/ zestaw. Zestaw ogrodowy TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁEŚ. Oferta ważna od r. do wyczerpania zapasów Oferta ważna od 002019 r. do wyczerpania zapasów Zestaw ogrodowy 5-częściowy, stół ok. 87,5 x 60 x 68 cm, 2 krzesła po ok. 54 x 52 x 83 cm, 2 hokery po ok. 47,5 x 43 x 35 cm, metal i poliester, 440 zł/

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 9 DO SIWZ CZĘŚĆ I

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 9 DO SIWZ CZĘŚĆ I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 9 DO SIWZ CZĘŚĆ I lp. symb. element 1.1 - sala wielofunkcyjna 1. stolik techniczny 60x100, PARTER 1 Nogi stalowe, malowane proszkowo (kolor biały); blat i ścianki

Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn.

Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn. Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn. Nazwa Ilość Cena wywoławcza jednostkowa Uwagi Minimalna wysokość postąpienia brutto Spadek po Karolu Józefie Michalaku 1. 1 Telewizor UNITRA

GRUPA 1 - POZIOM A1 GRUPA 2 - POZIOM A1

GRUPA 1 - POZIOM A1 GRUPA 2 - POZIOM A1 GRUPA 1 - POZIOM A1 TRYB: poniedziałek, środa 18:15-19:45 1 Jarosław P. 29 2 Justyna T. 37 3 Domicela Arycja K. 47 4 Ryszard Tomasz N. 51 5 Hanna G. 61 GRUPA 2 - POZIOM A1 TERMIN PIERWSZYCH ZAJĘĆ: 19.04.2013r.

Załącznik nr 1A do SIWZ. Uwagi Zadanie Nr 7 - Katedra Zaopatrzenia Osiedli w Wodę i Kanalizacji, Kraków, Al.

Załącznik nr 1A do SIWZ. Uwagi Zadanie Nr 7 - Katedra Zaopatrzenia Osiedli w Wodę i Kanalizacji, Kraków, Al. Załącznik nr 1A do SIWZ Cena Lp. Przedmiot zamówienia JM Ilość jednostkowa brutto (zł) Cena brutto (kol. 4x5) (zł) Uwagi 1 2 3 4 5 6 7 Zadanie Nr 7 - Katedra Zaopatrzenia Osiedli w Wodę i Kanalizacji,

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia ZP/UR/106/2012 Załącznik nr 1.1 do siwz Opis przedmiotu zamówienia Zadanie nr 1: Dostawa wersalek dla Biblioteki Uniwersytetu Rzeszowskiego 1. Wersalka -7 sztuk Wersalka z głębokim pojemnikiem na pościel.

Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty)

Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty) Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty) 1. S/CS/1510/ML Półmisek datowanie: 1730-1735 wymiary: średn. 34 cm technika: farby podszkliwne, farby naszkliwne, złocenie

wym. 370 x 75 cm - po rozłożeniu, transportowana na rolce. wym x 81 cmpo transportowana na rolce

wym. 370 x 75 cm - po rozłożeniu, transportowana na rolce. wym x 81 cmpo transportowana na rolce L.p OBIEKT ( AUTOR, RODZAJ OBIEKTU) 1. Czesław Knothe, krzesło z siatki drucianej MIEJSCE ODBIORU U ZWROTU w WYMIAR FOTO PAKOWANIE WARTOŚĆ DO UBEZPIECZENI A 69 x 47 x 67 cm 7 000 zł 2. Maria Chomentowska,

1. Opis. 2. Natura. 3. Geometria. 4. Abstrakcja. 5. Déjà vu. 6. Sztuka użytkowa. 7. W przestrzeni. 8. Kontakt

1. Opis. 2. Natura. 3. Geometria. 4. Abstrakcja. 5. Déjà vu. 6. Sztuka użytkowa. 7. W przestrzeni. 8. Kontakt KATALOG 1. Opis 2. Natura 3. Geometria 4. Abstrakcja 5. Déjà vu 6. Sztuka użytkowa 7. W przestrzeni 8. Kontakt 3 4 22 32 58 85 100 104 2 Płytki ceramiczne i szklane malujemy ręcznie i dlatego są niepowtarzalne.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III. 1. Łóżko pojedyncze - rama oraz dno łóżka do materaca o wymiarze 90/200-6 sztuk

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III. 1. Łóżko pojedyncze - rama oraz dno łóżka do materaca o wymiarze 90/200-6 sztuk Załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia/szczegółowe wymagania OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III A. Pokoje hotelowe 1. Łóżko pojedyncze - rama oraz dno łóżka do materaca o wymiarze 90/200-6 sztuk

Album prac projektu. Akademia Plastyczna

Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 4/KRP/2018 z dnia r.

Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 4/KRP/2018 z dnia r. Załącznik nr Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 4/KRP/08 z dnia 30.08.08 r. Zestawienie mebli do żłobka Kraków, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 0 Etap I (najpóźniej do dnia 4.09.08) Lp. Nazwa Opis

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Oferta prezentuje prace artystów związanych nie tylko z naszą galerią. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Oferta prezentuje prace artystów związanych nie tylko z naszą galerią. MALARSTWO Eugeniusz Gramatyka, bez tytułu, n. d. olej/płótno, 54 x 64 cm Maria Kiesner,

NOWOŚCI 2018 ANDRE VERSO PRESTON

NOWOŚCI 2018 ANDRE VERSO PRESTON Aktualizacja wrzesień 2018 NOWOŚCI 2018 ANDRE VERSO PRESTON SPIS TREŚCI 4 AMARANT 6 ALIBI* 8 CARLA* 10 ANDRE* 14 VERDI* 16 VERSO 18 PRESTON* 20 INTRO 22 PICASSO 26 VINCI 30 MODERN 32 SALWADOR 34 RICO 36

1. Agata Nowosielska MATKA, 2014 rok. 61 x 46 cm sygnowany na odwrocie.

1. Agata Nowosielska MATKA, 2014 rok. 61 x 46 cm sygnowany na odwrocie. aukcja 1. Agata Nowosielska MATKA, 2014 rok 61 x 46 cm sygnowany na odwrocie. 2. Tomasz Kopcewicz z serii "po drodze", 2011r 50 x 46cm sygnatura na odwrocie: Kopcewicz 29.10.011. 3. Honorata Martin, 2008

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (SOPZ)

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (SOPZ) SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (SOPZ) Załącznik nr 1 do SIWZ Przedmiotem zamówienia jest usługa świadczona na rzecz Zamawiającego pn. Zakup, dostawa i montaż wyposażenia do wnętrz kościoła NMP,

5 Szafa na pościel - Stelaż wykonany z płyty wiórowej laminowanej w kolorze jasnego drewna (dąb biały),

5 Szafa na pościel - Stelaż wykonany z płyty wiórowej laminowanej w kolorze jasnego drewna (dąb biały), Załącznik nr Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 9/KOIII/09 z dnia 0.0.09 r. Zestawienie mebli i wyposażenia do żłobka - ul. Kombatantów 9 (-60 Kraków) Lp. Nazwa Opis Liczba sztuk Szatnia - moduł

Stal w twoim wnętrzu... Katalog produktów

Stal w twoim wnętrzu... Katalog produktów Stal w twoim wnętrzu... Katalog produktów Nasz asortyment Dzięki naszym dekoracjom stworzysz wysmakowane i niepowtarzalne wnętrze. W naszym asortymencie znajdziesz dekoracje ścienne, stojaki na wino, gazetniki,

Rzucamy światło na Sztukę. Oferta wydawnicza

Rzucamy światło na Sztukę. Oferta wydawnicza Rzucamy światło na Sztukę Oferta wydawnicza Giclee Jest to najwyższej jakości wydruk na płótnie oryginalnego dzieła artysty. Prezentowane przez wydawnictwo Lux Artis giclee wykonane są w nowatorskiej technice

Magia przedszkolaka. Opis przedmiotu zamówienia: meble przedszkolne

Magia przedszkolaka. Opis przedmiotu zamówienia: meble przedszkolne Opis przedmiotu zamówienia: meble przedszkolne 1 Regał nr 1 składa sią z następujących elementów, które można łączyć w segmenty o dowolnej długości: 1.1 Szafa wysoka z dwoma parami drzwi - 1 szt. Szafa

GIMNAZJUM IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU W TERESINIE AL. XX LECIA 2, 96 515 TERESIN

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE I

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE I Załącznik nr 3 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE I 1.1 Krzesło Stelaż metalowy, bez podłokietników, lakierowany na kolor czarny, siedzisko i oparcie wykonane z lakierowanej, profilowanej

PLASTYCY LUBLIN. JAN ZIEMSKI KOMPOZYCJA II (alej)

PLASTYCY LUBLIN. JAN ZIEMSKI KOMPOZYCJA II (alej) 1 9 5 6 M Ł O D Z I PLASTYCY LUBLIN JAN ZIEMSKI KOMPOZYCJA II (alej) W S T Ę P Grupa młodych plastyków lubelskich zorganizowała się w czasie trwania wystawy plastyków amatorów w styczniu 1956 roku. Wystawa

Wewnętrzny katalog mebli. Akademia Rolnicza Kraków

Wewnętrzny katalog mebli. Akademia Rolnicza Kraków - 1 - Wewnętrzny katalog mebli. Akademia Rolnicza Kraków UWAGA: Wymiary, kolor tapicerki i okleiny mebli umieszczonych w niniejszym katalogu mogą być zmienione przez jednostki organizacyjne AR w zależności

MEBLE SZKOŁA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Zdjęcie / rysunek poglądowy 150 WYKONANY Z RURY OWALNEJ 38X20 MM, MALOWANY PROSZKOWO.

MEBLE SZKOŁA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Zdjęcie / rysunek poglądowy 150 WYKONANY Z RURY OWALNEJ 38X20 MM, MALOWANY PROSZKOWO. MEBLE SZKOŁA Lp.. Zdjęcie / rysunek poglądowy PRZEDMIOT STOLIK SZKOLNY -OSOBOWY, O REGULOWANEJ WYSOKOŚCI ROZM. 3-5 ILOŚĆ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 50 WYKONANY Z RURY OWALNEJ 38X20 MM, MALOWANY PROSZKOWO.