MALARSTWO I DESIGN. 1. Aukcja. 30 sierpnia 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

Download "MALARSTWO I DESIGN. 1. Aukcja. 30 sierpnia 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA"

1 MALARSTWO I DESIGN 1. Aukcja 30 sierpnia 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

2 DESIGN MALARSTWO I DESIGN 3. aukcja 1. Aukcja 7 czerwca 30 sierpnia (środa), (środa), godz. godz showroom kolekcjonerski: 3 czerwca showroom (sobota) kolekcjonerski: w godz. 11:00 16:00, 4 czerwca 26 sierpnia (niedziela) (sobota) w godz. w godz. 12: : sierpnia (niedziela) w godz PARTNER PRAWNY: Pragaleria Stalowa Warszawa T: info@pragaleria.pl PATRONI: Fundacja Promocji Sztuki Polskiej

3 3 1. Paweł Liszewski Z cyklu My, dyptyk, 2015 akryl, płótno, 120 x 240 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

4 4 2. Mariusz Dydo Lady Venus model Dots z cyklu Powrót Legendy, 2017 ceramika malowana podszkliwnie i naszkliwnie, 44 x 18 x 15 cm, logo autora od spodu podstawy, opis numeryczny-35/2017 cena wywoławcza: 1000 zł.

5 5 3. Małgorzata Jastrzębska Nr 542, 2017 olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

6 6 4. Tomasz Mistak Quantum Entanglement VI, 2016 akryl, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

7 7 5. The Krasnals X-Men / Magneto / Erik M. Lehnsherr / Michael Fassbender, 2016 olej, papier, 50 x 50 cm, sygn. cena wywoławcza: 1000 zł.

8 8 6. Andrzej Kasprzak Dreaming, 2017 technika mieszana (olej, akryl, spray, cement), płótno, 90 x 130 cm, sygn. p.d. cena wywoławcza: 1000 zł.

9 9 7. Magdalena Raczko Przestrzeń, 2015 olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

10 10 8. Magdalena Daniec Święte słowa, 2015 olej, kolaż, technika własna, płótno, 42 x 63 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

11 11 9. Piotr Szczur Bez horyzontu, 2016 olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

12 Robert Wałęka Albo, 2014 akryl, płótno, 55 x 46 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

13 Gossia Zielaskowska Grey Map, 2015 olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

14 Jerzy Cichecki Lot, 2017 akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn.l.d. cena wywoławcza: 1000 zł.

15 Michał Jędrczak albo - albo, 2016 olej, płótno, 101 x 65 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

16 Łukasz Surowiec Przedwojenna, drewniana kostka podłogowa z fabryki Oscara Schindlera, 2015 drewno, żywica epoksydowa, technika własna artysty, ed , 7 x 11,5 x 8,5 cm, sygnowana na bocznej ścianie cena wywoławcza: 1000 zł.

17 Dilan Abdulla 33/16/90, 2016 akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

18 Małgorzata Korenkiewicz Trzy Gracje, 2014 olej, płótno, 180 x 100 cm, sygn. p.d. cena wywoławcza: 1000 zł.

19 Stanisław Tomalak Fragment 435 technika mieszana, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d. cena wywoławcza: 1000 zł.

20 Stefan Kreiger bez tytułu, z cyklu Franchise, 2012 akwaforta, akwatinta, papier, 4/9, 14,5 x 10,2 cm (odcisk płyty), 23,5 x 16,7 cm (arkusz), sygn. p.d. cena wywoławcza: 1000 zł.

21 Jacek Sikora Katedra, 2016 akryl, płótno, 100 x 81 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

22 Bogusław Zen Kłapouchy, 2017 rzeźba kamienna, 24 cm x 18 cm x 12 cm, sygn. na spodzie cena wywoławcza: 1000 zł.

23 Kacper Bożek Przepowiednia, 2017 akwaforta, miękki werniks, sucha igła, akryl, 58,8 x 78 cm (w świetle oprawy), 49,6 x 69,6 (odcisk płyty), sygn. p.d. cena wywoławcza: 1000 zł.

24 Piotr Trusik Efemeryczność pejzażu, 2017 olej, płótno, 135 x 91 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

25 Wioleta Rzążewska Kosiarz, 2016 olej, płótno, 62 x 50 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

26 Małgorzata Majerczyk - Sieczka Nierozpoznany II, 2015 technika własna, płótno, 160 x 180 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

27 Michał Chudzicki Między domam i jest kolorowo II, 2012 olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

28 Andrzej Fronczak W zawieszeniu, 2017 technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d. cena wywoławcza: 1000 zł.

29 Wojciech Ćwiertniewicz Bez tytułu (44), 2017 olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d. cena wywoławcza: 1000 zł.

30 Ziemowit Fincek I co teraz, 2016 olej, kolaż, płótno, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

31 Andrzej Bator Las, 2013 akryl, płótno, 81 x 100 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

32 Izabela Kostiukow Obraz pozorny, 2017 technika mieszana (akryl, spray metaliczny), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

33 Piotr C. Kowalski Unieście - morze, 2009 technika mieszana (olej, akryl, kamienie, piasek z plaży w Unieściu), 70 x 54 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

34 Zbigniew Olszewski Zajezdnia, 2017 olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

35 Tadeusz Świniarski Bieg, 2017 olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 1000 zł.

36 Leszek Nowosielski, Woj Polska, Podkowa Leśna, lata 60. XX w. Ceramika, szkliwienia barwne Wym. wys.42,5 cm, szer. 33,5 cm, gł. 2,3 cm Analogiczny obiekt (drobne różnice w kompozycji) był prezentowany podczas wystawy indywidualnej Leszka Nowosielskiego w Salonie Wystawowym BWA Olsztyn Zamek w 1968 r. zorganizowanej przez Związek Polskich Artystów Plastyków. cena wywoławcza: 1800 zł.

37 Leszek Nowosielski, Misa ceramiczna fajans, szkliwa barwne wym.: wys.11,5 cm, średn.56,5 cm (obiekt posiada dwa niewielkie dopryski: w centalnej części reliefu i na podstawie) Analogiczny obiekt (drobne różnice w kompozycji) był prezentowany podczas wystawy indywidualnej Leszka Nowosielskiego w Salonie Wystawowym BWA Olsztyn Zamek w 1968 r. zorganizowanej przez Związek Polskich Artystów Plastyków. cena wywoławcza: 3500 zł.

38 Kilim bawełniany Art Deco Polska, lata 30-te XX w. wymiary: 200 x 144 cm. cena wywoławcza: 800 zł.

39 Talerz ozdobny z dekoracją Leszka Nowosielskiego proj. Leszek Nowosielski, Lata 60. XX w. porcelana, malowana naszkliwnie, wys. 3 cm, średn. 31,5 cm sygn. na spodzie naszkliwnie: L.NOWOSIELSKI sygnatura: Wałbrzych / MADE IN POLAND cena wywoławcza: 900 zł.

40 Figurka "Corrida" Zakłady Porcelany Bogucice w Katowicach-Bogucicach, lata 50. XX w; projekt M. Naruszewicz, 1958 r. porcelana biała, natrysk czarną farbą, technika drapania; wym. 12 x 16,5 x 7 cm, sygnatura: `B` /MADE IN POLAND i ręcznie: 5097/257 B Obiekt opisany w: B. Banaś, Polski New Look. Ceramika użytkowa lat 50. i 60., Wrocław 2011, s. 64 cena wywoławcza: 1200 zł.

41 Figurka Siedzący kot Fabryka Porcelany Ćmielów, lata 60. XX w. proj. Mieczysław Naruszewicz, 1956 r., porcelana; wys. 16 cm. sygnatura: C/ĆMIELÓW/MADE IN POLAND i ręcznie 2/5 C cena wywoławcza: 800 zł.

42 Figurka "Sudanka" Proj. Henryk Jędrasiak 1958 r. Zakład Porcelany Stołowej Wałbrzych w Wałbrzychu, lata 60. XX w. porcelana, dekoracja czarna drapana, 17,3 x 8,5 cm sygnatura: Wałbrzych / MADE IN POLAND i ręcznie Obiekt opisany w: B. Banaś, Polski New Look. Ceramika użytkowa lat 50. i 60., Wrocław 2011, s. 66 cena wywoławcza: 950 zł.

43 Rzeźba szklana Henryka Albina Tomaszewskiego Kompozycja szklana, Polska, II poł XX w. szkło, wysokość: 30 cm., średnica podstawy: 5,7 cm. (Literatura: Helena Michałowska, Paweł Banaś," Henryk Albin Tomaszewski", Arkady, Warszawa 1992 r. Henryk Albin Tomaszewski, katalog Domu Aukcyjnego Rempex, Warszawa 2004 r.) cena wywoławcza: 1500 zł.

44 Rzeźba szklana Marii Kuleszy Maria Kulesza, Stańczyk Szkło szlifowane, klejone; wymiary: wys. 40 cm, szer. 28 cm, gł. 40,5 cm sygn.: Maria Kulesza, 1999 r. Maria Kulesza studiowała szkło artystyczne oraz grafikę na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w latach W 1993 roku ukończyła studia dyplomem w pracowni prof. Henryka Wilkowskiego, promotor: prof. Jerzy Chodurski. W 1994 roku otrzymała Nagrodę Ministra Kultury i Sztuki za pracę dyplomową na wystawie Najlepszych Prac Dyplomowych Uczelni Artystycznych w Warszawie. Tworzy między innymi szklane rzeźby, wykonywane szczególnie pracochłonną i dotychczas rzadko stosowaną techniką, polegającą na łączeniu odpowiednio oszlifowanych fragmentów szkła płaskiego. Zajmuje się również projektowaniem i wykonywaniem witraży: od form kameralnych do realizacji kościelnych (największa realizacja dla Kościoła Świętego Ducha w Słubicach). Od 1997 roku współpracuje z Przeglądem Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, tworząc statuetki-nagrody Szklane Tukany festiwalowe. W 1997 roku była autorką rzeźb Nagroda Publiczności oraz Najlepsza Piosenka Premierowa. Od 1998 roku wykonuje statuetki dla laureatów Nagrody im. Agnieszki Osieckiej dla młodych talentów. Prace Marii Kuleszy znajdują się w galeriach i zbiorach prywatnych w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Artystka współpracuje między innymi z: Galerią Szkła i Ceramiki z Wrocławia, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski galeria Opera, Galerią Anny Kareńskiej z Poznania, BWA Zamek Książ z Wałbrzycha, galerią Portal z Gdańska, galerią Malbork z Montrealu." cena wywoławcza: 1900 zł.

45 Witold Śliwiński, rzeźba szklana szkło warstwowe, polerowane, szlifowane, wys. 215 mm, szerokość 175mm Szkło to dziwna substancja. Z jednej strony, wymagająca, żądna skupionej uwagi i rozległej wiedzy. Z drugiej, wyrazista, a zarazem chętna do zmian. Jako materia może być poddana różnego rodzaju działaniom i technikom, może być barwiona, wyciągana, stapiana, rozciągana, cięta, dmuchana, tłuczona i na nowo łączona. Idąc tym tropem, rozpocząłem eksperymenty z formami szklanymi, łącząc je z innymi materiałami tak odmiennymi jak np. metal czy drewno. Cały czas poszukuję nowych rozwiązań, testując możliwości i kondycję szklanej materii. Łącząc ją z nowymi elementami, uzyskuję, niejednokrotnie nieprzewidywalny, zaskakujący rezultat. Efekty mojej pracy są wypadkową doświadczenia i dojrzałości twórczej, jak i pasji eksperymentatorskiej, połączonej z odwagą i ryzykiem działań nowatorskich. Bo szkło, niezależnie od sposobu produkcji i obróbki, zawsze pozostanie materiałem na swój sposób magicznym.: W. Śliwiński cena wywoławcza: 1500 zł.

46 Wazon Ćmielów Wazon proj. Jana Potackiego proj. formy: Jan Potacki, Ćmielów, lata 60. XX wieku; porcelana malowana, złocenie; wys.48 cm; sygnatura: Ćmielów/ M A D E IN POLAND. cena wywoławcza: 200 zł.

47 Wazon Włocławek Włocławek, wzór nr 205; Proj. Jan Sowiński, 1957 r. Fajans szkliwiony, ręcznie malowany; biały w kobaltowe, pionowe faliste linie i jasnokobaltowe pionowe pasy wys. 15 cm, śr. 15x14,3 cm. Opisany w: P. Nowakowski, Fantastyczna ceramika użytkowa, Włocławek 2008, s.45. cena wywoławcza: 900 zł.

48 Wazon "kanelowany" Włocławek Włocławek, wzór nr 170; Proj. Elżbieta Piwek-Białoborska, 1956 r. Fajans szkliwiony, ręcznie malowany; Biały z pionowymi i czarnymi pasami i falistymi liniami; wym. 12,5 cm, śr. 9,1 cm. Opisany w: P. Nowakowski, Fantastyczna ceramika użytkowa, Włocławek 2008, s.34. cena wywoławcza: 400 zł.

49 Paterka Włocławek Włocławek, lata 60. XX w. Fajans ręcznie malowany; Wym. wys: 6,5 cm, szer: 22 cm. cena wywoławcza: 400 zł.

50 Para wazonów Pruszków Zakłady Porcelitu Stołowego w Pruszkowie, lata 80. XX w. Wazonik: porcelit dekorowany matowym szkliwem zaciekowym, wys. 17 cm. Wazon: porcelit dekorowany dwoma rodzajami szkliw, matowym i połyskliwym, wys. 34 cm. cena wywoławcza: 300 zł.

51 Wazonik brydżowy ZPS "Karolina",Jaworzyna Sląska, lata 60 XX w.; nr katalogowy formy: 208; porcelana natrysk, złocenie; sygnowany: KAROLINA I MADE IN POLAND (Literatura: Bożena Kostuch, " "Ceramika z II poł. XX wieku w kolekcji Muzeum Narodowego w Krakowie.", Kraków 2005, s.183) cena wywoławcza: 120 zł.

52 Wazon Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych ""Steatyt"" Zygmunt Buksowicz, Katowice, lata 60. XX w. porcelana biała, natrysk zieloną farbą, złocenie, wys. 40,5 cm; smukły korpus dekorowany białym, reliefowym motywem pnącza na groszkowanym tle:; sygnatura: Steatyt / ZB / Katowice cena wywoławcza: 700 zł.

53 Wazon Steatyt "Para żurawi" Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych, Katowice, lata 60. XX w.; Porcelana malowana natryskowo, dekoracja reliefowa; wys. 29 cm sygnatura: STEATYT /ZB /KATOWICE identyczna forma z inną dekoracją znajduje się w zbiorach Muzeum Historii Katowic; Opisany w : B. Banaś,Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych Steatyt w Katowicach, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Wrocław 2015 r. cena wywoławcza: 1300 zł.

54 Wazon Chodzież Chodzież, lata 60. XX w.; Wym. wys. 21 cm, szer. 17 cm, gł. 10 cm, porcelana malowana natryskowo, wybierana; sygnatura: cena wywoławcza: 600 zł.

55 Wazon Tułowice Zakłady Porcelitu Stołowego "Tułowice", lata 60. XX wieku; porcelit, farby naszkliwne, naprószanie białe; wys. 25,5 cm, szer. 10 cm sygnatura: TUŁOWICE / MADE IN POLAND cena wywoławcza: 500 zł.

56 Paterka Tułowice Zakłady Porcelitu Stołowego "Tułowice", lata 60. XX wieku; porcelit, farby naszkliwne, naprószanie białe; wys. 6,7 cm, szer. 20,5, gł. 11,5 sygnatura: Tułowice / MADE IN POLAND cena wywoławcza: 400 zł.

57 Talerz ozdobny w kształcie "trójkąta" Chodzież Polska, Chodzież, lata 60. XX w. porcelit; średnica 29 cm. sygnatura: CHODZIEŻ/MADE IN POLADN i zamazane, odęczne znaki cena wywoławcza: 400 zł.

58 Talerz ozdobny Chodzież Chodzież, lata 60. XX w.; Śr. 32 cm; porcelana malowana natryskowo, wybierana; sygnatura: C/CHODZIEŻ/MADE IN POLAND i odręcznie: hand painted 4428 F. cena wywoławcza: 700 zł.

59 Malwina Konopacka, Talerz ozdobny ceramika szlachetna, szkliwo transparentne, zdobienie naszkliwne kalkomania, platynowy rant Średnica 30 cm. Pojedynczy egzemplarz. cena wywoławcza: 390 zł.

60 Komplet trzech porcelanowych talerzy dekoracyjnych z serii "Bajki" Zakłady Porcelany Stołowej "Karolina" w Jaworzynie Śląskiej, lata 60. XX w. średnica: 24 cm; porcelana; dekoracja wykonana w technice sitodruku; sygnatura: Karolina/MADE IN POLAND cena wywoławcza: 350 zł.

61 Talerz ozdobny Tułowice Zakłady Porcelitu Stołowego Tułowice w Tułowicach, II poł. XX w. napis: POLDROB Polskie Zakłady drobiarskie Sygnatura: Tułowice/MADE IN POLAND Średnica: 32,5 cm. cena wywoławcza: 100 zł.

62 Wazon pieniony Proj. Barbara Kaczmarek-Górska; HSG Tarnów w Tarnowie, 1975 r. Szkło sodowe, dwuwarstwowe, barwione w masie wymiary: wys. 23 cm, śr. podstawy 14,5 cm korpus symetryczny, podwójnie poszerzony, szyjka stożkowa, z płasko zeszlifowanym wylewem,. Obiekt opisany w: Ceramika i szkło polskie XX wieku. Katalog zbiorów Muzeum Narodowego we Wrocławiu, red. Mariusz Hermansdorfer, Wrocław 2004, s.253 cena wywoławcza: 250 zł.

63 Wazon szklany dekoracyjny Włochy, II poł. XX w. Szkło białe i barwione; Wys.: 20 cm., szer.: 15 cm. cena wywoławcza: 300 zł.

64 Wazon kobaltowy Huta szkła Tarnowiec, lata 70. XX w. Szkło sodowe, barwione w masie na kolor kobaltowy, dekorowane; wys. 51cm, śr. wlewu 18,5 cm. cena wywoławcza: 250 zł.

65 Zestaw naczyń szklanych Huta Tarnowiec Huta szkła Tarnowiec, lata 70. XX w. Szkło sodowe, barwione w masie na kolor różowy, dekorowane; w skład zestawu wchodzi 9 naczyń: wazon: wys.: 36,5 cm., szer. wlewu: 13 cm. amfora : wys.: 25,5 cm., szer. wlewu: 7,4 cm. wazon na pojedynczy kwiat: wys. 30 cm. szer. podstawy: 12,5 cm. świecznik: wys. 17,3 cm., szer wlewu: 8,9 cm. dzban: wys. 19,5 cm., szer. 12,5 cm. popielnica: średnica podstawy: 8,5 cm., wys. 5 cm. kufel: wys. 15,3 cm., średnica wlewu: 10 cm. kufel: wys. 14,5 cm, średnica podstawy: 11 cm patera na nodze: wys.13,2 cm, średnica patery: 13,9 cm., średnica podstawy: 8,7 cm. cena wywoławcza: 1000 zł.

66 Zestaw galanterii stołowej "Hortensja" Huta Hortensja w Piotrkowie Trybunalskim, ; szkło sodowe prasowane; wazon: wys. 22,5cm, dwa wazoniki : wys.18 cm, serwetnik : 9x16,3cm, popielniczkia:wys. 4,3xszer, 9,8x 9,8cm. cena wywoławcza: 350 zł.

67 Para wazonów, proj. Jerzy Słuczan-Orkusz Huta Szkła Tarnowiec, lata 80. XX w. szkło hialitowe, ręcznie formowane, dekorowane nitką z mlecznego szkła, wys. 15 cm, szer. podstawy: 15 cm, szkło warstwowe bezbarwne i mleczne, dekorowane nitką z e szkła hialitowego, wys. 10, szer podstawy: 10,5 cm. cena wywoławcza: 200 zł.

68 Wazon rubinowy Proj. Zbigniew Horbowy Polska, lata 70. XX w. wys. 38 cm. szkło barwione w masie na kolor rubinowy cena wywoławcza: 200 zł.

69 Dzban "Pingwin" proj.: Jan Sowiński, 1957 r. Włocławek, lata 60. fajans szkliwiony, malowany; wymiary: wys.: 33,5 cm, szer.: 11,9 cm. cena wywoławcza: 900 zł.

70 Serwis do kawy "Kajtek" Pruszków, lata 60. XX w. porcelana, dzbanek wys.: 18 cm, cukiernica wys.: 7 cm, śr.: 8 cm, mlecznik wys.: 10,5 cm, filiżanka wys.: 5 cm, śr.: 6 cm, spodek śr.: 11 cm komplet do kawy w składzie: dzbanek, mlecznik, cukiernica, 6 filiżanek, 6 spodków, dekoracja malowana; stan zachowania: na trzech spodkach delikatne, włosowate pęknięcia. sygnatura: Pruszków/MADE IN POLAND cena wywoławcza: 700 zł.

71 Serwis do kawy "Lidia" Proj. Marian Pasich, 1957r; Chodzieskie Zakłady Porcelany w Chodzieży, lata 60. XX w. porcelana, natrysk; dzbanek, cukiernica, mlecznik, 6 filiżanek ze spodkami, wym. filiżanka wys. 4,5 cm, mlecznik wys. 8,5 cm, cukiernica dzbanek wys. 18,5 cm sygnatura: C / Chodzież / MADE IN POLAND i ręcznie: 4020/A SF Obiekt opisany w: B. Banaś, Polski New Look. Ceramika użytkowa lat 50. i 60., Wrocław 2011, s cena wywoławcza: 950 zł.

72 Serwis do kawy "Elżbieta" Proj. Wacław Górski, ok r. Chodzież, Zakłady Porcelany i Porcelitu, lata 60. XX w. składa się z dzbanka z pokrywką, cukiernicy z pokrywką, mlecznika i 6 filiżanek ze spodeczkami; porcelana; dzbanek - wys. 21 cm; cukiernica - wys. 8 cm; mlecznik - wys. 8,7 cm; filiżanka - wys. 5,6 cm, średn. brzegu 6,4 cm; spodki - wys. 2,5 cm, 12 x 12,5 cm; sygnatura: C / Chodzież / MADE IN POLAND i ręcznie Hand painted 4602 cena wywoławcza: 650 zł.

73 Serwis do kawy "Novi" Mirostowickie Zakłady Ceramiczne w Mirostowicach Dolnych, lata 60. XX w. porcelit szkliwiony, malowany; wymiary: dzbanek - wys.: 19,5 cm, mlecznik - wys.: 10,8 cm, cukiernica - wys.: 7,5 cm, śr.: 8 cm, 6 filiżanek - wys.: 6 cm, szer.: 10 cm, 6 spodków - śr.: 13,2 cm. sygnatura: Mi/MIROSTOWICE cena wywoławcza: 300 zł.

74 Serwis obiadowy dla 6 osób Ćmielów (25 elementów) Ćmielów, lata 60. XX w. 6 talerzy głębokich 24,5 cm 6 talerzy płytkich 25 cm 6 talerzy deserowych 19 cm 1 waza pojem. 2 litry, śred. 20 cm 1 salaterka 26 cm 1 półmisek okrągły 32 cm 1 półmisek duży owalny 36,5 x 24,5 cm 1 półmisek mały owalny 22,5 x 15 cm 1 sosjerka 18 x 9,5 cm 1 solniczka-pieprzniczka 14,5 x 7,5 cm porcelana, biała, kobalt, złocenia; sygnatura: C/ĆMIELÓW/MADE IN POLAND (możliwość połączenia dwóch serwisów w jeden komplet na 12 osób) cena wywoławcza: 700 zł.

75 Serwis obiadowy dla 6 osób Ćmielów (25 elementów) Ćmielów, lata 60. XX w. 6 talerzy głębokich 24,5 cm 6 talerzy płytkich 25 cm 6 talerzy deserowych 19 cm 1 waza pojem. 2 litry, śred. 20 cm 1 salaterka 26 cm 1 półmisek okrągły 32 cm 1 półmisek duży owalny 36,5 x 24,5 cm 1 półmisek mały owalny 22,5 x 15 cm 1 sosjerka 18 x 9,5 cm 1 solniczka-pieprzniczka 14,5 x 7,5 cm porcelana, biała, kobalt, złocenia; sygnatura: C/ĆMIELÓW/MADE IN POLAND (możliwość połączenia dwóch serwisów w jeden komplet na 12 osób) cena wywoławcza: 700 zł.

76 Zestaw 4 brydżowych popielniczek Zakłady Porcelany Stołowej Karolina, od 1957 r., porcelana; wym. 10,5 x 8 cm; sygnatura: Karolina/MADE IN POLAND cena wywoławcza: 150 zł.

77 Popielniczka "Liść" Zakłady Porcelany Stołowej Karolina w Jaworzynie Śląskiej, lata 60. XX w. porcelana malowana, wym.: 4,5 cm x 13 cm x 12 cm sygnatura: Karolina / MADE IN POLAND cena wywoławcza: 250 zł.

78 Para popielniczek gabinetowych Ćmielów ZPS Ćmielów, lata 60. XX w.; proj. Zofia Przybyszewska; wym.: 5x13,5x13,5 cm; porcelana, szkliwienie natryskowe; sygnatura: pieczęć zakładu Ćmielów. W zbiorach m.in. Muzeum Narodowego w Krakowie, opisana w: B. Banaś, "Polski New Look. Ceramika użytkowa lat 50. i 60. cena wywoławcza: 400 zł.

79 Dębowy stolik kawowy Vinelli 2017 wymiary: 110x60 Stolik kawowy z litego drewna w odcieniu ciepłego brązu - cappuccino. Blat wykonany z wysokogatunkowego dębu,zawiera 3 piękne słoje. Naturalna faktura drewna została wyeksponowana przez olejowanie. "Vinelli" Naturalne surowce, z których wykonane są nasze meble wymagają ręcznej obróbki i wyjątkowej dbałości o każdy detal. Dlatego też współpracujemy z najwyższej klasy rzemieślnikami stosującymi tradycyjne oraz te najnowocześniejsze techniki obróbki materiałów. Cały proces tworzenia, począwszy od projektu aż po realizację odbywa się w Polsce. Nasz asortyment cechuje staranność i różnorodność wykończeń. Selekcjonujemy fragmenty materiałów, dobieramy ich strukturę i wybarwienie pod indywidualne zamówienie, by każdy mebel zyskał niepowtarzalny charakter. Projektujemy meble o ponadczasowej i eleganckiej formie, aby cieszyły Państwa oko przez lata, a nawet pokolenia. Wierzymy, że to klucz do tworzenia projektów na najwyższym poziomie. cena wywoławcza: 2900 zł.

80 Dwa krzesła metalowe proj. Henryka Sztaby Siatkowe krzesło ogrodowe, proj. Henryk Sztaba Proj. Henryk Sztaba, PSS Społem, 1968 r. Metal, plastikowe nakładki na nóżki; Wys.80 cm. szer. 37 cm. Krzesło po całkowitej renowacji, lakier zgodnie z kolorystyką pierwowzoru cena wywoławcza: 2400 zł.

81 Zydle "Sarenki" proj.: Olgierd Szlekys i Władysław Wincze, ok Warsztaty Spółdzielni Artystów Plastyków ŁAD w Kłodzku sosna palona, wym.: 66 x 30 x 42 cm. Prezentowane m.in. w Zachęcie podczas wystawy Polska kraj folkloru? w 2016 r. cena wywoławcza: 1500 zł.

82 Krzesło "muszelka" Polska, lata 60. XX w. Wys. 78, szer. 42. Drewno pomalowane lakierem w odcieniu palisandru, materiał tapicerski wysokiej jakości w kolorze szarym. Krzesła po gruntownej renowacji cena wywoławcza: 650 zł.

83 Stolik "Pająk" proj. J. Halabala Stolik kawowy H-259, tzw. Pająk Proj. Jindrich Halabala, Czechy, lata 30. XX w. Drewno w kolorze palisandru, po renowacji; wysokość: 65 cm; szerokość: 64 cm; głębokość: 64 cm. cena wywoławcza: 1100 zł.

84 Stolik kawowy patyczak Polska, lata 60. XX w. Odkręcane nogi z drewna bukowego, płyta laminowana, plastik; wys. : 54 cm, szer.: 61,5 cm. cena wywoławcza: 430 zł.

85 Kredens w stylu Art Deco Polska, lata 60. XX w.; wym.: dolna część: wys. 67 cm, szer. 121 cm, gł.42, górna część: wys.87 cm, szer. 108cm, gł. 30 cm, całość wysokość: 153,5 cm. Oryginalne szkło i lustro z tyłu. Mebel oryginalny, kompletny w bardzo dobrym stanie zachowania cena wywoławcza: 700 zł.

86 Lampa "Sputnik" Lampa sufitowa Sputnik, Niemcy, lata 70. XX w. mosiądz, 11 punktów świetlnych; wym.: wys. 62 cm, szer. 40 cm, Sprawna, zachowana w stanie oryginalnym cena wywoławcza: 1100 zł.

87 Justyna Żak, Światłowód szkło formowane w ogniu palnika gazowego; wym.: 44,5x 20 cm (podstawa 10x17x7 cm, klosz 27x 20 cm) Światłowód to projekt dekoracyjnej lampki nocnej. Została wykonana ze szklanego pręta wygiętego w ogniu palnika gazowego oraz drewnianej podstawy. Szklany element, swym kształtem, budzi skojarzenie tradycyjnej lampy jednak w oszczędny i minimalistyczny sposób jest jej interpretacją. Umieszczona w drewnianej podstawie żarówka LED rozświetla szklany pręt po jego umieszczeniu wewnątrz cokołu. Dzięki fizycznym właściwościom szkło przewodzi światło działając jak światłowód. Nie jest to typowy przykład lampy służącej do rozświetlania całego pomieszczenia. Delikatne światło ma zaledwie naruszyć mrok stwarzając warunki o charakterze relaksacyjnym. Justyna Żak ( ur r. ) Ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Ceramiki i Szkła, wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. W ramach programu stypendialnego Erasmus studiowała na Estonian Academy of Art w Tallinie. Jest stypendystką Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezydenta Miasta Wrocławia oraz Prezydenta Miasta Bielska- Białej za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Jej prace prezentowane były podczas krajowych i międzynarodowych wystaw i konkursów w tym między innymi w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowskich w Warszawie, Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym podczas finału konkursu Młodzi na Start"" organizowanego przez magazyn ELLE Decoration i Design Centrum Gdynia, w galerii Rondo Sztuki w Katowicach, w Biurze Wystaw Artystycznych Awangarda"" we Wrocławiu jak również podczas prestiżowego, międzynarodowego konkursie Stanislav Libenský Award"", oraz międzynarodowego festiwalu designu Łódź Design w Łodzi. cena wywoławcza: 1000 zł.

88 Lampa sufitowa WMF Ikora Niemcy,WMF, lata 30. XX w.; 3 klosze: szkło Ikora, warstwowe, fakturowe, średnica: 20 cm; sznur, metalowa obudowa; wysokość: 104 cm. cena wywoławcza: 1500 zł.

89 Lampa gabinetowa Niemcy, 1979 r. metalowe rurki w kolorze złotym; wys. 43,4 cm., szer. 33,6 cm., głębokość: 22 cm; sygnowana: ZE /4, monogram wytwórcy cena wywoławcza: 1250 zł.

90 Lampa biurkowa Dell Lampa model 6551 proj.: Christian Dell KAISER Idell, lata 30. XX w.. wys.: 41, szer.: 16 (klosz), 18 (podstawa); znakowana tłoczonym napisem na kloszu; stan: po renowacji; cena wywoławcza: 750 zł.

91 Komplet naczyń Barovier&Toso Włochy, lata 70. XX w. składa się z 3 miseczek i 3 kielichów; wym.: miseczka: średnica: 16 cm, wys. 7 cm., kielich: średnica: 6,5 cm., wys. 15 cm. Szkło murano, oryginalne naklejki producenta. Barovier & Toso to jedna z najstarszych marek na świecie. Wywodzi się z wyspy Murano. cena wywoławcza: 750 zł.

92 Para szklanych świeczników Litalla Iittalla, Finlandia, II poł. XX w. wym.: śr. 6,5 cm., wys. 6, 2 cm. cena wywoławcza: 120 zł.

93 Serwis SOHOLM Dania, II poł. XX w. Imbryk największy: długość: 25,5 cm., szer. 10cm., wys. 15 cm. Imbryk mniejszy: : długość: 16 cm., szer. 8 cm., wys. 10 cm. Imbryk najmniejszy: : długość: 14 cm., szer. 6,5 cm., wys. 8,5 cm. cena wywoławcza: 900 zł.

94 Komplet do herbaty proj. Luigi Colani, Polrzellanfabrik Friesland, Niemcy lata 80. czajnik na podstawie z podgrzewaczem: szer. 29 cm., wys. 26 cm. cukiernica: średnica: 9,5 cm., szer. 13,5 cm., wys. 5,3 cm. mlecznik: szer.: 13x11 cm., średnica: 9 cm., wys. 5,7 cm. dwie filiżanki: szer. 15,5 cm., średnica: 12 cm., wys. 4,3 cm. dwa spodeczki: średnica: 17 cm. dwa talerzyki deserowe: 18,6 cm. cena wywoławcza: 500 zł.

95 Eliza Kopeć, Circle Little Delft, 2013 papier, 25 x 25 x 4,5cm. Eliza Kopeć urodziła się 8 lipca 1960 roku. Studiowała w Academie voor Beeldende Kunsten Rotterdam. Dyplom uzyskała w 1987 roku. Mieszka i pracuje w Holandii. Od 1987 r. wzięła udział w 44 wystawach zagranicznych i 8 krajowych(1989 Muzeum Narodowe, Gdańsk, 1999 i 2001 Galeria Art Office, Warszawa, 2002 Galeria Art, Warszawa, 2005 Walking Art Tour, Warszawa, 2008 Galeria Skladnica Sztuki, Warszawa (solo), 2012 Centrum Synagoga, Zamość, 2013 BWA Galeria Zamojska, Zamość). cena wywoławcza: 1000 zł.

96 96

7. Aukcja Designu. 29 maja 2019 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa. T: // 884 SZTUKA cena: 7. Aukcja Designu 29 maja 2019 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA cena: DESIGN 7. Aukcja Designu 29 maja 2019 (środa), godz. 19.30 showroom kolekcjonerski:

AUKCJA CHARYTATYWNA. Charytatywna Aukcja Designu na rzecz Azylu dla bezdomnych psów. 17 września 2017 r. godz AUKCJA CHARYTATYWNA Charytatywna Aukcja Designu na rzecz Azylu dla bezdomnych psów 17 września 2017 r. godz. 16.30 Wawa Design Festival, Centrum Kreatywności Targowa (Warszawa ul. Targowa 56) PRAGALERIA

240,00 zł WYSYŁKA 48h Serwis obiadowo-kawowy 30el PORTO / DU

240,00 zł WYSYŁKA 48h Serwis obiadowo-kawowy 30el PORTO / DU Serwis obiadowo-kawowy 30el PORTO / DU-5907666509159 6 talerzy obiadowych głębokich o średnicy 20,5 cm 6 talerzy obiadowych płytkich o średnicy 25,5 cm 6 talerzy deserowych o średnicy 20 cm 6 filiżanek

4. Aukcja Designu. 29 listopada 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA 4. Aukcja Designu 29 listopada 2017 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN 3. aukcja 4. Aukcja Designu 7 czerwca 29 listopada 2017 2017 (środa), (środa),

3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017

3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017 3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017 DESIGN 3. aukcja 7 czerwca 2017 (środa), godz. 19.30 showroom kolekcjonerski: 3 czerwca (sobota) w godz. 11:00 16:00, 4 czerwca (niedziela) w godz. 12:00 18:00 3 ZAPRASZAMY

6. Aukcja Designu. 28 listopada 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

6. Aukcja Designu. 28 listopada 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA 6. Aukcja Designu 28 listopada 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN 3. aukcja 6. Aukcja Designu 7 czerwca 28 listopada 20172018 (środa), (środa),

Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty)

Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty) Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty) 1. S/CS/1510/ML Półmisek datowanie: 1730-1735 wymiary: średn. 34 cm technika: farby podszkliwne, farby naszkliwne, złocenie

ILOŚĆ Wymogi graniczne TAK/NIE TAK TAK

ILOŚĆ Wymogi graniczne TAK/NIE TAK TAK Załącznik nr 3 do Zapytania ofertowego Część 3 Dostawę produktów szklanych i porcelanowych LP. OPIS /PARAMETRY WYMAGANE ELEMNETY WYPOSAŻENIA ILOŚĆ Wymogi graniczne /NIE 1. Pucharki do deserów kompl. 2

Kolekcja porcelany polskiej

Kolekcja porcelany polskiej Kolekcja porcelany polskiej 2017-2018 WAZA 01 Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz najnowszy katalog dekoracji. Przedstawiona Kolekcja porcelany polskiej charakteryzuje się płynnością i prostotą kształtów,

MALARSTWO I DESIGN. 2. Aukcja. 28 lutego 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

MALARSTWO I DESIGN. 2. Aukcja. 28 lutego 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA MALARSTWO I DESIGN 2. Aukcja 28 lutego 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA MALARSTWO I DESIGN 2. Aukcja 28 lutego 2018 (środa), godz. 19.30 PARTNER PRAWNY:

5. Aukcja Designu. 6 czerwca 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

5. Aukcja Designu. 6 czerwca 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA 5. Aukcja Designu 6 czerwca 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN 3. aukcja 5. Aukcja Designu 7 czerwca 6 czerwca 2017 2018 (środa), (środa), godz.

NACZYNIA STOŁOWE. Opracował: mgr Jakub Pleskacz

NACZYNIA STOŁOWE. Opracował: mgr Jakub Pleskacz Opracował: mgr Jakub Pleskacz NACZYNIA CERAMICZNE Wyroby ceramiczne to największa grupa naczyń stołowych. Do ich produkcji wykorzystuje się: porcelanę - masę ceramiczną używaną m.in. do wyrobu delikatnych

1. Talerz płaski 90,00 PLN 2. Talerz głęboki 90,00 PLN 3. Talerz deser 90,00 PLN

1. Talerz płaski 90,00 PLN 2. Talerz głęboki 90,00 PLN 3. Talerz deser 90,00 PLN 1. Talerz płaski 90,00 PLN 2. Talerz głęboki 90,00 PLN 3. Talerz deser 90,00 PLN 4. Klosz 50,00 PLN 1.Porcelana Porcelana St. James PORCELANA LUX 5. Talerz baza 32 cm 25 PLN 6. Talerz płaski 27 cm 18 PLN

Zestaw Wawel. Kolekcja główna. Kolekcja: Moja mała pasja. Muzeum: mala_pasja. Właściciel: Datowanie: Polska. Miejsce pochodzenia: Dobry

Zestaw Wawel. Kolekcja główna. Kolekcja: Moja mała pasja. Muzeum: mala_pasja. Właściciel: Datowanie: Polska. Miejsce pochodzenia: Dobry Zestaw Wawel 209-0-2 Zestaw Wawel 953 Dobry Zestaw porcelany wałbrzyskiej Fabryki Porcelany Krzysztof dzbanek i mlecznik, wyprodukowane 953r, zachowane jako rodzinna ślubna pamiątka. Stan zestawu oceniam

1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego Picassa,

1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego Picassa, KATALOG PRZEDMIOTÓW: 1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego Picassa, płaskorzeźba przedstawiająca Słońce i Księżyc jest ręcznie malowana na energetyzujące meksykańskie

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 (do formularza oferty) I. Przedmiot zamówienia: Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa porcelany dla Ośrodka Reprezentacyjnego Ministerstwa Obrony Narodowej, z transportem

i wzorami serca. W aranżach widzimy też słynie głównie z naturalnych materiałów. Dodatki wykonane są z drewna, szkła, ceramiki.

i wzorami serca. W aranżach widzimy też słynie głównie z naturalnych materiałów. Dodatki wykonane są z drewna, szkła, ceramiki. KATALOG WNĘTRZ Lampa stołowa z ozdobnymi rozcięciami, w różnych kolorach, wys. 20 cm Poduszka z romantycznymi nadrukami, różne i kolory, 40 x 40 cm 3 Lampa stołowa ceramiczna, w różnych kolorach, wys.

ZESTAWIENIE KOSZTÓW ZAMÓWIENIA ZASTAWA KUCHENNA. Część I. Cena jedn. Wartość netto Stawka podatku Ilość Wyszczególnienie. miary

ZESTAWIENIE KOSZTÓW ZAMÓWIENIA ZASTAWA KUCHENNA. Część I. Cena jedn. Wartość netto Stawka podatku Ilość Wyszczególnienie. miary Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko Na sprawy: RZP-II-WI/15/DZP-1/2014 Załącznik Nr 5 do

Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu.

Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu. Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu. Wśród 100 projektów, obok mebli, szkła czy porcelany, czyli

Lista obiektów na wystawie Elementarz polskiego dizajnu. LP. Nazwa obiektu Ilość obiektów Zdjęcie Wartość PLN 1 Prospekt reklamowy PLUTOS

Lista obiektów na wystawie Elementarz polskiego dizajnu. LP. Nazwa obiektu Ilość obiektów Zdjęcie Wartość PLN 1 Prospekt reklamowy PLUTOS Załącznik nr 2 a Lista obiektów na wystawie Elementarz polskiego dizajnu LP. Nazwa obiektu Ilość obiektów Zdjęcie Wartość PLN 1 Prospekt reklamowy PLUTOS 1 szt. Książka Henryk Berlewi autorstwa Magdaleny

Porcelana (publikowane) Muzeum Okręgowe w Tarnowie

Porcelana (publikowane) Muzeum Okręgowe w Tarnowie Porcelana (publikowane) Muzeum Okręgowe w Tarnowie 1. Waza z pokrywą z dekoracją w stylu Imari MT.Dep.3316 (D. nr inw. MT-A-P/1328/1-2, MT.II.442) Ok. 1730 r. Wys.: z pokr. 35cm 80 lat Muzeum Okręgowego

1.Porcelana Porcelana St. James 1. Talerz płaski 1,00 PLN 2. Talerz głęboki 1,00 PLN 3. Talerz deser 1,00 PLN 4. Klosz 5,00 PLN PORCELANA LUX 5.

1.Porcelana Porcelana St. James 1. Talerz płaski 1,00 PLN 2. Talerz głęboki 1,00 PLN 3. Talerz deser 1,00 PLN 4. Klosz 5,00 PLN PORCELANA LUX 5. 1.Porcelana Porcelana St. James 1. Talerz płaski 1,00 PLN 2. Talerz głęboki 1,00 PLN 3. Talerz deser 1,00 PLN 4. Klosz 5,00 PLN PORCELANA LUX 5. Talerz baza 32 cm 1,00 PLN 6. Talerz płaski - 27 cm 0,50

Z pasji do dekorowania... PORCELANA KLASYCZNA & PORCELANA NOWOCZESNA & SZKŁO NOWOCZESNE & UPOMINKI, PREZENT dla niej, dla niego

Z pasji do dekorowania... PORCELANA KLASYCZNA & PORCELANA NOWOCZESNA & SZKŁO NOWOCZESNE & UPOMINKI, PREZENT dla niej, dla niego Z pasji do dekorowania... PORCELANA KLASYCZNA & PORCELANA NOWOCZESNA & SZKŁO NOWOCZESNE & UPOMINKI, PREZENT dla niej, dla niego MARKOWA PORCELANA Zestaw kawowy 15 części SABINA 4 650 zł Zestaw obiadowy

1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego. Picassa, płaskorzeźba przedstawiająca Słońce i Księżyc jest ręcznie malowana

1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego. Picassa, płaskorzeźba przedstawiająca Słońce i Księżyc jest ręcznie malowana KATALOG PRZEDMIOTÓW: 1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego Picassa, płaskorzeźba przedstawiająca Słońce i Księżyc jest ręcznie malowana na energetyzujące meksykańskie

Ceramika Europejska. w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole

Ceramika Europejska. w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole Ceramika Europejska w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole KATALOG WYSTAWY 15 stycznia - 18 marca 2011 Ceramika europejska w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole Katalog wystawy Koło 2011

ZESTAWIENIE I OPIS WYPOSAŻENIA MEBLOWEGO SZATNI I SKLEPU

ZESTAWIENIE I OPIS WYPOSAŻENIA MEBLOWEGO SZATNI I SKLEPU S T U D I O P R O J E K T O W E J O W A a r c h i t e k t J o a n n a W a s i l u k P R O J E K T Y A R C H I T E K T O N I C Z N E i W I E L O B R A N Z O W E Gdansk ul. Reja 22/9 tel./fax (0 58) 710

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik Nr 1 I. Uszczegółowienie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko- Pomorskiego 1. Format A4; 2. liczba stron: ok. 200; 3. nakład: 500 egzemplarzy,

OFERUJEMY KOMPLEKS USŁUG NA KAŻDĄ UROCZYSTOŚĆ:

OFERUJEMY KOMPLEKS USŁUG NA KAŻDĄ UROCZYSTOŚĆ: WARMIŃSKI KREDENS Wypożyczalnia zastaw stołowych, sprzętów gastronomicznych i dekoracji stołowych OFERUJEMY KOMPLEKS USŁUG NA KAŻDĄ UROCZYSTOŚĆ: - Wypożyczanie naczyń - Mycie naczyń po każdym kliencie

POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW. Aukcja 6 listopada 2018 Warszawa

POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW. Aukcja 6 listopada 2018 Warszawa POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW Aukcja 6 listopada 2018 Warszawa POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW 6 LISTOPADA 2018 (WTOREK) GODZ. 20

Porcelanowa misa na dodatki Zestaw 2 misek z motywem świątecznym

Porcelanowa misa na dodatki Zestaw 2 misek z motywem świątecznym 81012 Porcelanowa misa na dodatki 81746 Zestaw 2 misek z motywem świątecznym 81747 Zestaw do grzanego wina: 4 filiżanki i 2 miseczki z motywem świątecznym 81921 Termos do kawy z białego plastiku ze szklanym

AUKCJA DESIGNU. 20 sierpnia CENA: 20 zł (z 5% VAT) ISBN AUKCJA DESIGNU (1/2016)

AUKCJA DESIGNU. 20 sierpnia CENA: 20 zł (z 5% VAT) ISBN AUKCJA DESIGNU (1/2016) AUKCJA DESIGNU 20 sierpnia 2016 AUKCJA DESIGNU (1/2016) ISBN 978-83-945050-9-7 9 7 8 8 3 9 4 5 0 5 0 9 7 CENA: 20 zł (z 5% VAT) Mela Muter (1876 Warszawa 1967 Paryż), Świt w Marsylii, ok. 1927 r. AUKCJA

3. Aukcja Malarstwa i Designu

3. Aukcja Malarstwa i Designu 3. Aukcja Malarstwa i Designu 5 września 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN MALARSTWO I DESIGN 3. aukcja 3. Aukcja Malarstwa i Designu 7 czerwca

Obowiązujące oferta asortymentowa wyrobów ceramiki stołowej Indeks Nazwa Indeks Nazwa

Obowiązujące oferta asortymentowa wyrobów ceramiki stołowej Indeks Nazwa Indeks Nazwa Obowiązujące oferta asortymentowa wyrobów ceramiki stołowej Indeks Nazwa Indeks Nazwa 40 Dzbanek 1238 Talerz 113 Wazonik 1239S1239P Imbryk z Pokrywą 143 Miska dekorowana wew. 1240 Filiżanka 147 Kufel 1241

MARIAPAULA TO: ZAUFANY PRODUCENT TWÓRCY

MARIAPAULA TO: ZAUFANY PRODUCENT TWÓRCY Zastawa stołowa MARIAPAULA TO: pełna uroku wyprodukowana w Polsce porcelanowa zastawa stołowa; dominująca biel i olśniewający błysk porcelany; gładkość i przyjemność w dotyku, szkliwione powierzchnie wolne

NADINE SATIN. Nadine Satin - kolekcja z motywem tulipana, tulipan jest wykonany techniką piaskowania, stąd też jego mleczny (satynowy) kolor.

NADINE SATIN. Nadine Satin - kolekcja z motywem tulipana, tulipan jest wykonany techniką piaskowania, stąd też jego mleczny (satynowy) kolor. Galanteria ozdobna Wysokiej jakości szkło ozdobne niemieckiej firmy Walther Glas, każdy produkt opakowany w eleganckie ozdobne pudełko ze zdjęciem danego artykułu. W skład poszczególnych kolekcji wchodzą

D LA HOTELI WYBRANA ZASTAWA STOŁOWA

D LA HOTELI WYBRANA ZASTAWA STOŁOWA 2019 D LA HOTELI WYBRANA ZASTAWA STOŁOWA Victoria Linia eleganckiej zastawy stołowej wykonanej z porcelany kostnej o ciepłym odcieniu złamanej bieli. Talerz do pasty 33347 Ø 30,5 cm 77,00 54,00 PLN Prostotę

Załącznik nr 1 do ogłoszenia Wykonanie usług i dostaw materiałów na wystawę na Zamku Piastowskim w Raciborzu w ramach projektu "Kuchnia i kultura

Załącznik nr 1 do ogłoszenia Wykonanie usług i dostaw materiałów na wystawę na Zamku Piastowskim w Raciborzu w ramach projektu Kuchnia i kultura Załącznik nr 1 do ogłoszenia Wykonanie usług i dostaw materiałów na wystawę na Zamku Piastowskim w Raciborzu w ramach projektu "Kuchnia i kultura kulinarna na książęcych dworach średniowiecznych w Opawie

2 Aukcja Design & Loft

2 Aukcja Design & Loft 2 Aukcja Design & Loft 9 listopada 2016 2 SZTUKA MŁODA 9. aukcja 7 grudnia 2016 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa www.pragaleria.com T: 884 798 852 // 884 SZTUKA galeria@pragaleria.pl Katarzyna Kombor,

Przedmiot zamówienia: Dostawa i montaż zestawu ścianek modułowych wraz z ekranami szklanymi i akcesoriami

Przedmiot zamówienia: Dostawa i montaż zestawu ścianek modułowych wraz z ekranami szklanymi i akcesoriami Załącznik nr 1 Specyfikacja techniczna dostawy ścianek modułowych z ekranami i gabloty wraz z akcesoriami i montażem Przedmiot zamówienia: Dostawa i montaż zestawu ścianek modułowych wraz z ekranami szklanymi

ZDJĘCIE POGLĄDOWE: naczynie można stosować w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych do produkcji naczynia nie jest zastosowany kadm i ołów

ZDJĘCIE POGLĄDOWE: naczynie można stosować w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych do produkcji naczynia nie jest zastosowany kadm i ołów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia naczynia i akcesoria LP NAZWA ILOŚĆ ZASTAWA STOŁOWA 1 TALERZ GŁĘBOKI Ø230 [mm] 60 Talerz głęboki Ø230 [mm] z masy porcelitowej (kamionki). Ø230x45 [mm], WAGA 0.70

1. Opis. 2. Natura. 3. Geometria. 4. Abstrakcja. 5. Déjà vu. 6. Sztuka użytkowa. 7. W przestrzeni. 8. Kontakt

1. Opis. 2. Natura. 3. Geometria. 4. Abstrakcja. 5. Déjà vu. 6. Sztuka użytkowa. 7. W przestrzeni. 8. Kontakt KATALOG 1. Opis 2. Natura 3. Geometria 4. Abstrakcja 5. Déjà vu 6. Sztuka użytkowa 7. W przestrzeni 8. Kontakt 3 4 22 32 58 85 100 104 2 Płytki ceramiczne i szklane malujemy ręcznie i dlatego są niepowtarzalne.

OPIS TECHNICZNY Modyfikacja 05.02.2013 r. PAKIET I

OPIS TECHNICZNY Modyfikacja 05.02.2013 r. PAKIET I OPIS TECHNICZNY Modyfikacja 05.02.2013 r. PAKIET I Załącznik nr 2 do SIWZ Załączone poniżej rysunki (zdjęcia) mają charakter poglądowy, obrazują tylko kształty i stylistykę, której Zamawiający wymaga.

Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn.

Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn. Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn. Nazwa Ilość Cena wywoławcza jednostkowa Uwagi Minimalna wysokość postąpienia brutto Spadek po Karolu Józefie Michalaku 1. 1 Telewizor UNITRA

FORMULARZ OFERTOWY. Wykaz oferowanych towarów (specyfikacja) dostaw zastawy stołowej i drobnego sprzętu kuchennego. Cena netto

FORMULARZ OFERTOWY. Wykaz oferowanych towarów (specyfikacja) dostaw zastawy stołowej i drobnego sprzętu kuchennego. Cena netto Oddział REWITA WDW JURATA-SOPOT Dostawa zastawy stołowej i drobnego sprzętu kuchennego 39221200-9 Załącznik nr 3 do SIWZ Pełny adres Odbiorcy (miejsce dostawy): Częstotliwość dostaw: Godziny dostaw: Osoba

Zestaw zabudowy pomieszczeń wystawienniczych w budynku Akademii Sztuki w Szczecinie przy ul. Śląskiej 4

Zestaw zabudowy pomieszczeń wystawienniczych w budynku Akademii Sztuki w Szczecinie przy ul. Śląskiej 4 ... (pieczęć wykonawcy) Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (szczegółowe wymagania) Zestaw zabudowy pomieszczeń wystawienniczych w budynku Akademii Sztuki w Szczecinie przy

Porcelana a la carte 2017

Porcelana a la carte 2017 Porcelana a la carte 2017 Luzerne zbudowała swoją markę na ponad 70-letniej tradycji i wiedzy. Wyjątkowy proces produkcji oparty o naturalne składniki jest wyrazem filozof ii firmy, dla której troska o

ekskluzywne ręcznie formowane

ekskluzywne ręcznie formowane ekskluzywne ręcznie formowane OWOCARKI, CUKIERNICE SALATERKI, SOSJERKI SZKLANKI, KUFLE KIELISZKI, KARAFKI PUCHARKI POJEMNIKI TORTOWNICE, PATERY, ETAŻERKI WAZONY, DZBANKI ŚWIECZNIKI, POGDZREWACZE 01 03

SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 Do Zaproszenia do składania ofert( ) SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. ŁYŻKA BAROWA 4 KPL. Ilość sztuk w komplecie: 6 szt. metalowe, 28 cm 2. MIKSER (BLENDER) 4 SZT. stojący, wielofunkcyjny

Stal w twoim wnętrzu... Katalog produktów

Stal w twoim wnętrzu... Katalog produktów Stal w twoim wnętrzu... Katalog produktów Nasz asortyment Dzięki naszym dekoracjom stworzysz wysmakowane i niepowtarzalne wnętrze. W naszym asortymencie znajdziesz dekoracje ścienne, stojaki na wino, gazetniki,

SZCZEGÓŁOWY OPIS TECHNICZNY: ZADANIE 1 Dostawa mebli biurowych

SZCZEGÓŁOWY OPIS TECHNICZNY: ZADANIE 1 Dostawa mebli biurowych Załącznik nr 6. do SIWZ Zakup i dostawa wyposażenia do Centrum Aktywności Twórczej w Ustce SZCZEGÓŁOWY OPIS TECHNICZNY: ZADANIE Dostawa mebli biurowych. Zadanie obejmuje dostawę następującego sprzętu:

DOPOSAŻENIE KUCHNI I STOŁÓWKI SZKOŁA PODSTAWOWA W MIĘDZYLESIU L.P NAZWA OPIS ILOŚĆ 1. Dyspenser do napojów z

DOPOSAŻENIE KUCHNI I STOŁÓWKI SZKOŁA PODSTAWOWA W MIĘDZYLESIU L.P NAZWA OPIS ILOŚĆ 1. Dyspenser do napojów z Numer postępowania: ZP.7.0.05 Załącznik Nr G do SIWZ DOPOSAŻENIE KUCHNI I STOŁÓWKI SZKOŁA PODSTAWOWA W MIĘDZYLESIU L.P NAZWA OPIS ILOŚĆ. Dyspenser do napojów z podwójnymi ściankami Obudowa i pokrywa ze

Stół okrągły TOM drewno lite metal pod wymiar

Stół okrągły TOM drewno lite metal pod wymiar Dane aktualne na dzień: 30-06-2019 19:41 Link do produktu: https://mks-meble.pl/stol-okragly-tom-drewno-lite-metal-pod-wymiar-p-11920.html Stół okrągły TOM drewno lite metal pod wymiar Cena 2 250,00 zł

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA. Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu.

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA. Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu. Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 2779-2014 z dnia 2014-01-07 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Myszków 1. Opis przedmiotu zamówienia A) Przedmiotem zamówienia są dostawy mebli dla potrzeb projektu Profesjonalna

Kolekcja Gdańsk str.1/5

Kolekcja Gdańsk str.1/5 Kolekcja Gdańsk str.1/5 1 201 01100101 FILIŻANKA + SPODEK MAŁA CEAMICZNA ęcznie malowana. Kolor: brązowy lub niebieski. KUBEK CEAMICZNY 01104101 FILIŻANKA + SPODEK DUŻA CEAMICZNA ęcznie malowana. Kolor:

MX-1602PR Chlebak bambusowy fioletoey Materiał: bambus Wymiary: 37x26x22 cm 4/KARTON

MX-1602PR Chlebak bambusowy fioletoey Materiał: bambus Wymiary: 37x26x22 cm 4/KARTON KATALOG 2016 MX-1602GR Chlebak bambusowy zielony Materiał: bambus Wymiary: 37x26x22 cm 4/KARTON 5903856191722 MX-1602RE Chlebak bambusowy czerwony Materiał: bambus Wymiary: 37x26x22 cm 4/KARTON 5903856191746

Arthur Krupp to niemiecka marka, należąca do grupy Sambonet Paderno, dedykowana wyłącznie dla sektora HoReCa. Zarówno porcelana, jak i sztućce Arthur

Arthur Krupp to niemiecka marka, należąca do grupy Sambonet Paderno, dedykowana wyłącznie dla sektora HoReCa. Zarówno porcelana, jak i sztućce Arthur Arthur Krupp to niemiecka marka, należąca do grupy Sambonet Paderno, dedykowana wyłącznie dla sektora HoReCa. Zarówno porcelana, jak i sztućce Arthur Krupp wyróżniają się wyjątkową trwałością i odpornością.

wym. 370 x 75 cm - po rozłożeniu, transportowana na rolce. wym x 81 cmpo transportowana na rolce

wym. 370 x 75 cm - po rozłożeniu, transportowana na rolce. wym x 81 cmpo transportowana na rolce L.p OBIEKT ( AUTOR, RODZAJ OBIEKTU) 1. Czesław Knothe, krzesło z siatki drucianej MIEJSCE ODBIORU U ZWROTU w WYMIAR FOTO PAKOWANIE WARTOŚĆ DO UBEZPIECZENI A 69 x 47 x 67 cm 7 000 zł 2. Maria Chomentowska,

BALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA

BALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA Szanowni Państwo! Zapraszamy do obejrzenia eksponatów, które pojawią się na licytacji oraz kiermaszu podczas dorocznego BALU CHARYTATYWNEGO PRZYJACIÓŁ FUNDACJI SAMOTNA MAMA w dniu 6 lutego 2016r. Zdzisław

Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018

Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018 Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018 pod nazwą Zakup mebli oraz wyposażenia dekoracyjnego do pokoju mediacyjnego i biura Centrum Arbitrażu i Mediacji w Rzeszowie Nazwa i adres Zamawiającego Wyższa Szkoła

MATERIAŁY. Naturalna okleina. Biały mat. Biały połysk

MATERIAŁY. Naturalna okleina. Biały mat. Biały połysk SYPIALNIA DĘBOWA Sypialnia Dębowa to udane połączenie naturalnego drewna z delikatnymi akcentami kolorystycznymi. Połączenie dębu jak i klasycznego orzecha tworzą ciepłe i pełne wdzięku wnętrze. Przyjazne

Magia przedszkolaka. Opis przedmiotu zamówienia: meble przedszkolne

Magia przedszkolaka. Opis przedmiotu zamówienia: meble przedszkolne Opis przedmiotu zamówienia: meble przedszkolne 1 Regał nr 1 składa sią z następujących elementów, które można łączyć w segmenty o dowolnej długości: 1.1 Szafa wysoka z dwoma parami drzwi - 1 szt. Szafa

K I M JESTEŚMY? DL A K OGO?

K I M JESTEŚMY? DL A K OGO? DLA ARCHITEKTÓW K I M JESTEŚMY? Jesteśmy producentem mebli industrialnych. Naszą pasją jest niedoceniany przez lata polski design lat 60-tych a także niebanalne współczesne wzornictwo użytkowe. Bazujemy

Sztuka Sto u. Serwowanie

Sztuka Sto u. Serwowanie Linie szklane 30 Linie porcelanowe 52 Linie ceramiczne 58 Komplety obiadowe 60 Komplety Êniadaniowe, kawowe, deserowe 61 Maselnice 63 Cukiernice 64 Sosjerki 65 Bulionówki 66 Pucharki do lodów 67 Salaterki

PORCELANA Talerz płaski 27cm. Spodek do bulionówki. Pólmisek owalny 27x33cm

PORCELANA Talerz płaski 27cm. Spodek do bulionówki. Pólmisek owalny 27x33cm CENNIK PORCELANA Talerz płaski 17cm Talerz płaski 19cm Talerz płaski 25cm Talerz płaski 27cm Filiżanka 200ml Spodek do filiżanki Bulionówka 300ml Spodek do bulionówki Cukiernica 250ml Pólmisek owalny 20x30cm

Ekskluzywne prezenty z. Ćmielowa. Adam Spała

Ekskluzywne prezenty z. Ćmielowa. Adam Spała Ekskluzywne prezenty z Ćmielowa Adam Spała Fabryka Porcelany AS Ćmielów to obecnie jedna z najstarszych polskich fabryk porcelany. Początki produkcji ceramiki w Ćmielowie sięgają XVIII wieku, a historia

Porcelana Bogucice od ponad 90 lat jest obecna na stołach w wielu zakątkach świata. Przez ten okres wprowadzono do produkcji wiele nowych form i dekor

Porcelana Bogucice od ponad 90 lat jest obecna na stołach w wielu zakątkach świata. Przez ten okres wprowadzono do produkcji wiele nowych form i dekor Porcelana Bogucice od ponad 90 lat jest obecna na stołach w wielu zakątkach świata. Przez ten okres wprowadzono do produkcji wiele nowych form i dekoracji, a dzisiejsza kolekcja jest zwieńczeniem wieloletniego

Dostawa krzeseł konferencyjnych, foteli dla pracowników i wyposażenia sal konferencyjnych dla Targów Lublin S.A.

Dostawa krzeseł konferencyjnych, foteli dla pracowników i wyposażenia sal konferencyjnych dla Targów Lublin S.A. Zadanie Dostawa krzeseł konferencyjnych, foteli dla pracowników i wyposażenia sal konferencyjnych dla Targów Lublin S.A. 1. Krzesło stacjonarne na 4 nogach, bez podłokietników. - 1500 krzeseł wyposażonych

Stoisko Instytutu Książki na targach The London Book Fair 2015 w Londynie w terminie 14 16.04.2015

Stoisko Instytutu Książki na targach The London Book Fair 2015 w Londynie w terminie 14 16.04.2015 Projekt ekspozycji w Londynie w terminie 14 16.04.2014 OPIS 2 Stoisko ma mieć powierzchnię 80m (8 x 2 10 m. w tym zaplecze około 13,5 m (wg rys. na str. 7). Zabudowa ścian zaplecza o wysokości 4m oparta

FORMULARZ OFERTOWY. Nazwa (imię i nazwisko). Siedziba (adres). Tel... Faks  .. NIP...PESEL *... REGON:...Ser. Nr d.o *... Załącznik nr do SWIZ Nr JRP-PE.272.2.203 FORMULARZ OFERTOWY Dane dotyczące Wykonawcy: Nazwa (imię i nazwisko). Siedziba (adres). Tel... Faks E-mail.. NIP...PESEL *... REGON:...Ser. Nr d.o *... *należy

WAZON. 10 zł. 15 zł SZKŁO BIAŁE MLECZNE ROMB ROZSZERZANY. dekoracja: - sali weselnej - stołów materiał: szkło mleczne. rozmiar: wys.

WAZON. 10 zł. 15 zł SZKŁO BIAŁE MLECZNE ROMB ROZSZERZANY. dekoracja: - sali weselnej - stołów materiał: szkło mleczne. rozmiar: wys. WAZON SZKŁO BIAŁE MLECZNE wys. 80 cm x Ø 8 cm szkło mleczne 10 zł ROMB ROZSZERZANY wys. 60 cm x 10 cm x 10cm szkło bezbarwne 15 zł WAZON FLET wys. 70 cm szkło bezbarwne 20 zł MARTINI wys. wys. wys. wys.

Kolekcja Alice i Emily

Kolekcja Alice i Emily Kolekcja Alice i Emily Alice to kolekcja zastawy stołowej, tekstyliów i dodatków, które wspólnie zebrane tworzą piękną aranżację wnętrza. Połączenie ożywczej czerwieni z tonizującą ją szarością jest bardzo

Alice to kolekcja zastawy stołowej, tekstyliów i dodatków, które wspólnie zebrane tworzą piękną aranżację wnętrza. Połączenie ożywczej czerwieni z

Alice to kolekcja zastawy stołowej, tekstyliów i dodatków, które wspólnie zebrane tworzą piękną aranżację wnętrza. Połączenie ożywczej czerwieni z Kolekcja Alice Alice to kolekcja zastawy stołowej, tekstyliów i dodatków, które wspólnie zebrane tworzą piękną aranżację wnętrza. Połączenie ożywczej czerwieni z tonizującą ją szarością jest bardzo przyjemne

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I CZĘŚĆ DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI WRAZ Z OSPRZĘTEM

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I CZĘŚĆ DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI WRAZ Z OSPRZĘTEM Załącznik nr 6a WYPOSAŻENIE KUCHNI SPRZĘT ADG SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I CZĘŚĆ DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI WRAZ Z OSPRZĘTEM CZAJNIK ELEKTRYCZNY szt 1 Czajnik elektryczny z płaską grzałką płytkową.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III. 1. Łóżko pojedyncze - rama oraz dno łóżka do materaca o wymiarze 90/200-6 sztuk

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III. 1. Łóżko pojedyncze - rama oraz dno łóżka do materaca o wymiarze 90/200-6 sztuk Załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia/szczegółowe wymagania OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III A. Pokoje hotelowe 1. Łóżko pojedyncze - rama oraz dno łóżka do materaca o wymiarze 90/200-6 sztuk

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna Załącznik nr 5 Specyfikacja techniczna Lp. 1 Typ: Ilość: 500 Kubek Ocean (M/040/B) Kubek typu Ocean (M/040/B) Kubek wykonany z porcelany poj. 300 ml. Średnica: 68 mm. Wysokość: 125 mm. Pojemność: 300 mm.

Stoisko Instytutu Książki na targach Bologna Children's Book Fair w Bolonii w terminie 30.03 2.04.2015

Stoisko Instytutu Książki na targach Bologna Children's Book Fair w Bolonii w terminie 30.03 2.04.2015 Projekt ekspozycji Stoisko Instytutu Książki na targach OPIS 2 2 Stoisko ma mieć powierzchnię 48m (12 x 4 m. w tym zaplecze około 6m (wg rys. na str. 7). Zabudowa ścian stoiska, o wysokości 3 m, oparta

Pytania i odpowiedzi I

Pytania i odpowiedzi I Koszęcin, dn.: 10.2013r. Pytania i odpowiedzi I Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Nazwa zadania: Dostawa wyposażenia na potrzeby realizacji projektu pn.: Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego

PLAN NAUCZANIA NA ZAJĘCIA TECHNICZNE CERAMIKA ROK SZKOLNY 2017/168 GIMNAZJUM N1 IM. JANA PAWŁA II W POLKOWICACH. autor -MAŁGORZATA WACIŃSKA

PLAN NAUCZANIA NA ZAJĘCIA TECHNICZNE CERAMIKA ROK SZKOLNY 2017/168 GIMNAZJUM N1 IM. JANA PAWŁA II W POLKOWICACH. autor -MAŁGORZATA WACIŃSKA PLAN NAUCZANIA NA ZAJĘCIA TECHNICZNE CERAMIKA ROK SZKOLNY 2017/16 GIMNAZJUM N1 IM. JANA PAWŁA II W POLKOWICACH autor -MAŁGORZATA WACIŃSKA Nr i temat lekcji 1-2 Zapoznanie z regulaminem pracowni ceramicznej

INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO pkt. II. Zamawiający zamawia następujące zestawy mebli do poszczególnych pomieszczeń GCK:

INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO pkt. II. Zamawiający zamawia następujące zestawy mebli do poszczególnych pomieszczeń GCK: Załącznik nr 2 INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO pkt. II. dotycząca usługi dostarczenia mebli i wyposażenia pomieszczeń: szatni, sali kameralnej, byłej galerii, sali instruktorów, kasy,

CENNIK WYPOŻYCZENIA CENNIK BRAKÓW I USZKODZEŃ

CENNIK WYPOŻYCZENIA CENNIK BRAKÓW I USZKODZEŃ CENNIK CENNIK BRAKÓW I PORCELANA LUBIANA BRAKÓW I TALERZ PŁASKI 17 cm 0,25 zł 5 zł SZT. TALERZ PŁASKI 21 cm 0,25 zł 6 zł SZT. TALERZ PŁASKI 24 cm 0,25 zł 7 zł SZT. TALERZ GŁĘBOKI 24 cm 0,50 zł 7 zł SZT.

Regał GRANDE metal drewno NA WYMIAR

Regał GRANDE metal drewno NA WYMIAR Dane aktualne na dzień: 23-06-2019 15:16 Link do produktu: https://mks-meble.pl/regal-grande-metal-drewno-na-wymiar-p-11852.html Regał GRANDE metal drewno NA WYMIAR Cena 2 281,00 zł Cena poprzednia 2 529,00

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia UWAGA: Wymagane są gadżety dokładnie takie, jak na zdjęciach (zdobienia przykładowe), posiadające dokładnie takie właściwości, jak opisane poniżej W drodze wzajemnych

Dom w Robiniach R O M I Q. I n s p i r a c j e. D o m w R o b i n i a c h. Biura Projektów ARCHON+ P i ę k n a K u c h n i a

Dom w Robiniach R O M I Q. I n s p i r a c j e. D o m w R o b i n i a c h. Biura Projektów ARCHON+ P i ę k n a K u c h n i a I n s p i r a c j e P i ę k n a K u c h n i a B i u r a P r o j e k t ó w A R C H O N + Kuchnia klasyczna kojarzy nam się z dużą ilością litego drewna, bogatymi zdobieniami i ciepłą kolorystyką bejcowania.

Kolekcja Enjoy linia Limonka porcelana

Kolekcja Enjoy linia Limonka porcelana Kolekcja Enjoy Enjoy to dowód na to, że praktyczne przedmioty mogą być pełne świeżości i koloru. Elementy kolekcji ozdobione zostały kolorowymi dekoracjami w trzech radosnych kolorach fuksji, limonki i

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PLATERY. Nazwa Autor Data Techni ka

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PLATERY. Nazwa Autor Data Techni ka Załącznik numer 4 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PLATERY Numer inwentarza 4753/a-b Nazwa Autor Data Techni ka Wymiar Nożyce do objaśniania Fraget Józef 1850 r. plater dł.: nożyczek 19 cm, tacki 24,5,

Załącznik Nr 1 do Zapytania Ofertowego. Łączna wartość brutto. Cena jednostkowa netto. Opis przedmiotu zamówienia sztukach. Cena jednostkowa brutto

Załącznik Nr 1 do Zapytania Ofertowego. Łączna wartość brutto. Cena jednostkowa netto. Opis przedmiotu zamówienia sztukach. Cena jednostkowa brutto Załącznik Nr do Zapytania Ofertowego Lp. Przedmiot zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Ilość w sztukach Cena jednostkowa netto Cena jednostkowa brutto Łączna wartość brutto. Regał podwójny S 00 cm x

szkło reliefowe szkło fusingowe oferta ogólna szkło artystyczne szklana mozaika fusingowa

szkło reliefowe szkło fusingowe oferta ogólna szkło artystyczne szklana mozaika fusingowa szkło artystyczne szklana mozaika fusingowa szkło reliefowe szkło fusingowe oferta ogólna DRZWI SZKLANE RELIEFOWE 01 ANIOŁ szkło hartowane, wywiercone pod okucia, malowane drzwi posiadają certyfikat bezpieczeństwa

Konsola D'ANGELO I drewno lite metal na wymiar

Konsola D'ANGELO I drewno lite metal na wymiar Dane aktualne na dzień: 29-07-2019 23:16 Link do produktu: https://mks-meble.pl/konsola-dangelo-i-drewno-lite-metal-na-wymiar-p-11842.html Konsola D'ANGELO I drewno lite metal na wymiar Cena 1 270,00 zł