5. Aukcja Designu. 6 czerwca 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

Download "5. Aukcja Designu. 6 czerwca 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA"

1 5. Aukcja Designu 6 czerwca 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

2 DESIGN 3. aukcja 5. Aukcja Designu 7 czerwca 6 czerwca (środa), (środa), godz. godz showroom kolekcjonerski: 3 czerwca showroom (sobota) kolekcjonerski: w godz. 11:00 16:00, 4 czerwca 26 maja (niedziela) (sobota) w godz. 12: :00 27 maja (niedziela) w godz Pragaleria Stalowa Warszawa T: info@pragaleria.pl PATRONI: Fundacja Promocji Sztuki Polskiej PARTNER PRAWNY:

3 3 1. Patera kapelusz proj. Jan Sowiński ( ), 1960; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany; śr: 30 cm. sygn: Zakł. Fajansu WŁOCŁAWEK Rewol. 1905; pieczątki: Made in Poland, Hand painted 3293 cena wywoławcza: 500 zł.

4 4 2. Fotel tapicerowany typ 365 proj. Kintopf, 1960; Swarzędzka Fabryka Krzeseł w Swarzędzu, lata 60. XX w. szkielet z drewna, elementy tapicerowane, wym: 77x40,55x60 cm. Fotel po profesjonalnej renowacji. cena wywoławcza: 1300 zł.

5 5 3. Figurka Żubra proj. Mieczysław Naruszewicz ( ), po 1957; porcelana, czarna farba naszkliwna, 11 x 18 x 7 cm; sygnowany złotym drukiem: Ciech; białą farbą: C / 28 (CIECH: Centrala Handlu Zagranicznego) cena wywoławcza: 1000 zł.

6 6 4. Serwis do kawy Wałbrzych Zakłądy Porcelany Stołowej Wałbrzych, projekt po 1965 roku; porcelana, dzbanek (23 x 21 cm), mlecznik (wys.10,5 cm), cukiernica (11,5 x 8 cm), 6 filiżanek ( 8 x 10,5 cm), 6 spodków (śr:14,5 cm); sygn: Wałbrzych / MADE IN POLAND cena wywoławcza: 300 zł.

7 7 5. Wazon Cyntia proj. Zbigniew Horbowy (ur. 1935), 1977; Huta Szkła Artystycznego Barbara w Polanicy-Zdroju, lata 70. XX w. szkło sodowe z zastosowaniem barwek (czarno-kremowe), wys. 22 cm. cena wywoławcza: 500 zł.

8 8 6. Jolanta Owidzka, Grawitacja Jolanta Owidzka (ur. 1927), Warszawa, 1989; len, wełna, skóra, miedź, wym: 75 x 123 cm; sygnowana na wszytej, skórzanej plakiecie cena wywoławcza: 1400 zł.

9 9 7. Wazon Kropla proj. Zbigniewa Śliwowska-Wawrzyniak ( ), 1957; Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów, lata 60. XX w. porcelana, natrysk wybierany, wys.27 cm; sygn: C/Ćmielów/Made in Poladn, stempel z ceną i ręcznie: C cena wywoławcza: 400 zł.

10 10 8. Serwis do kompotu Proj. Eryka Trzewik-Drost (ur. 1931); Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej, lata 70. XX w. szkło prasowane, wym: dzbanek wys: 19,5 cm., cukiernica z pokrywką wys. 10, sześć filiżanek wys. 5,3, śr.7,8 cm, sześć spodków śr. 12,4 cm. cena wywoławcza: 200 zł.

11 11 9. Fotel RM58 (Vzór) reedycja projektu autorstwa Romana Modzelewskiego z 1958; polietylen (LDPE), stal malowana proszkowo, wymiary: 72/68/67 cm. cena wywoławcza: 1800 zł.

12 Malwina Konopacka, TERESA, 2018 Malwina Konopacka (ur.1980); ceramika szlachetna, malowany naszkliwnie płynnym złotem, szkliwo przezroczyste, wysokość: 78 cm, średnica: 25 cm. Sygnowany na podstawie. Premiera Teresy miała miejsce na początku 2018 r. w Muzeum Narodowym w Warszawie na aukcji Spragnieni Piękna na rzecz Muzeum. Do interwencji artystycznych zostało zaproszonych 10 najwybitniejszych polskich twórców. cena wywoławcza: 4800 zł.

13 Wazon W-336 proj. Jerzy Słuczan-Orkusz ( ), 1970; Krakowska Huta Szkła, lata 70. XX w. wys. 23 cm. cena wywoławcza: 300 zł.

14 Kredens Interier Praha proj. Jiří Jiroutek, lata 60. XX w. Czechy, Interier Praha; buk, szkło, tworzywo sztuczne, wym: 151 x 110 x 45 cm. Kredens składa się z komody z drzwiami przesuwnymi i zdejmowanej nadstawki. Zachowane szyby oraz klucz. Metka znamionowa. Oryginalny stan zachowania (ślady użytkowania). cena wywoławcza: 1500 zł.

15 Figurka chłopca Steatyt Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych (założona przez Zygmunta Buksowicza), Katowice, lata 60. XX w. porcelana, farby ceramiczne, złocenie metaliczne; wys. 28 cm; sygn: STEATYT/ZB/KATOWICE Niewielkie ukruszenie tylnej części żagla. cena wywoławcza: 200 zł.

16 Lampa sufitowa WMF Ikora Niemcy, WMF, lata 30. XX w. 3 klosze: szkło Ikora, warstwowe, fakturowe, średnica: 20 cm; sznur, metalowa obudowa; wysokość: 104 cm. cena wywoławcza: 1100 zł.

17 Patera kapelusz proj. Jan Sowiński ( ), 1960; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, wys: 10 cm, śr: 37 cm; sygn: Zakł. Fajansu/WŁOCŁAWEK/Rewol pieczątki: Made in Poland, mal. H. Mustakl. Stan zachowania: pęknięcie widoczne z obu stron talerza. cena wywoławcza: 650 zł.

18 Wazon proj. Adam Jabłoński proj. Adam Jabłoński (ur. 1902); Polska, 3 tercja XX w. szkło kryształowe, barwione, wys. 33 cm; sygnowany na spodzie: Adam Jabłoński cena wywoławcza: 300 zł.

19 Talerz dekoracyjny fason Telewizor projekt formy: Kazimierz Kowalski, dekoracji: Lucyna Kowalska; Polska, Tułowice, Fabryka Porcelany i Porcelitu, lata XX w. porcelit, dekoracja reliefowa, szkliwa barwne, lśniące i matowe, średnica: ok. 37,5 cm; sygnowany. cena wywoławcza: 550 zł.

20 Zestaw toaletowy II poł. XX w. szkło prasowane, barwione na kolor różowy, dekoracja szlifowana; w skład zestawu wchodzi: tacka (24 x 7,5 cm), puzderko (wys.13,5 cm) i flakon (wys.14 cm) cena wywoławcza: 100 zł.

21 Kredens z szufladami, Interier Praha proj. Jiří Jiroutek, lata 60.XX w. Czechy, Interier Praha; buk, szkło, tworzywo sztuczne, wym: 151 x 110 x 45 cm. Kredens składa się z komody z szufladami i zdejmowanej nadstawki. Zachowane szyby oraz klucz. Metka znamionowa. Oryginalny stan zachowania (ślady użytkowania). cena wywoławcza: 1500 zł.

22 Wazon podwójny proj. Zofia Przybyszewska ( ), 1956; Zakład Ceramiki IWP; porcelana szkliwiona, wys. 17,4 cm; sygn: Karolina/Made in Poland. W zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie. Opisany w katalogu wystawy: Użytkowa fantastyka lat pięćdziesiątych Muzeum Rzemiosł Artystycznych. Oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu, 1991 cena wywoławcza: 1200 zł.

23 Wazon w stylu picasso Niemcy, Porzellanfabrik Metzler & Ortloff K.G. ( ); porcelana, czarna farba naszkliwna, wys. 21,5 cm; sygn: GERMANY cena wywoławcza: 200 zł.

24 Figurka psa Chodzież Chodzież, Zakłady Porcelany i Porcelitu, 3 tercja XX w. porcelit malowany, wym: 12 x12,5 x 8,5 cena wywoławcza: 100 zł.

25 Wazon proj. Stanisław Macha proj: Stanisław Macha; Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej, II poł. XX w. szkło sodowe, barwione, dekorowane, wys. 30,5 cm. cena wywoławcza: 450 zł.

26 Figurka Mały kotek projekt Zdana Kosicka z 1951; Fabryki Porcelany Bogucice w Katowicach, lata 60. XX w. porcelana, dekoracja czarna - drapana, wym.: wys: 9 cm, szer: 8 x 6 cm; sygn.: B i ręcznie: 5023/51 cena wywoławcza: 250 zł.

27 Talerz dekoracyjny Wałbrzych Zakłady Porcelany Stołowej Wałbrzych, lata 60./70. XX w. porcelana, farby naszkliwne, malowany ręcznie, śr: 32,3 cm; sygn: Wałbrzych/Made in Poland i odręczny, naszkliwny napis: L.Nowosielski Stan zachowania: drobny odprysk farby na lustrze. cena wywoławcza: 1200 zł.

28 Komplet do napojów Bohemia Czechosłowacja, II poł. XX w; szkło, złocenia, dekoracja barwna; w skład zestawu wchodzą: karafka z korkiem (26 cm.), 6 szklanek (wys.7 cm.) Naklejka: Bohemia Glass Czechoslovakia cena wywoławcza: 100 zł.

29 Wentylator stołowy typ WS1 Fabryka Wodomierzy we Wrocławiu 1958 r; metal, średnica obudowy: 22,5 cm. cena wywoławcza: 300 zł.

30 Zestaw toaletowy II poł. XX w; szkło prasowane, barwione na kolor zielony, dekoracja szlifowana; w skład zestawu wchodzi: tacka (23,7 x 7,5 cm), puzderko (wys.14 cm), perfumetka (wys.10 cm) i flakon ( wys. 14 cm) cena wywoławcza: 100 zł.

31 Wazon krakowski proj. Michał Jakubas, 1979; Krakowski Instytut Szkła, lata 70. XX w. szkło barwione na kolor zielony, ręcznie zrobione, wys. wazonu: 24 cm. cena wywoławcza: 350 zł.

32 Patera kapelusz proj. Jan Sowiński ( ), 1960; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, wys: 10 cm, śr: 37 cm; sygn. Włocławek/FAJANS/Made in Poland cena wywoławcza: 650 zł.

33 Kielichy Manchester projekt: Jan Sylwester Drost (ur. 1934); Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej, lata 80. XX w. szkło barwione, prasowane, wys:13,9 cm, szer. wlewu:7,8 cm. cena wywoławcza: 150 zł.

34 Lampa mocowana do biurka Polska, lata 60./70. XX w. metal, wym.: 61 x 15,3 cm. Na mocowaniu wycisk Kubacki i numer serii. cena wywoławcza: 200 zł.

35 Lampa stołowa New Age Niemcy, Siform Tisch, lata 70. XX w. metal emaliowany, tworzywo sztuczne; wys. 50 cm, średnica klosza: 38 cm. Oryginalny stan zachowania. cena wywoławcza: 1000 zł.

36 Talerz dekoracyjny Olkuska Fabryka Naczyń Emaliowanych (?), II poł. XXw. metal, dekoracja emaliowana, śr: 29,5 cm. cena wywoławcza: 150 zł.

37 Zydel ŁAD proj.: Franciszek Aplewicz; Spółdzielnia Pracy Architektury Wnętrz ŁAD w Warszawie, lata 70.XX w. jesion, wym: 83 x3 7 x 37cm. Metka znamionowa. Oryginalny stan zachowania cena wywoławcza: 650 zł.

38 Ikebana Stetatyt Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych (założona przez Zygmunta Buksowicza), Katowice, lata 70. XX w. porcelana, farby naszkliwne, wym: 26 x 14 cm; sygnatura: STEATYT/ZB/KATOWICE, wytłoczony znak: XA cena wywoławcza: 250 zł.

39 Kinkiet Mirostowice Mirostowickie Zakłady Ceramiczne w Mirostowicach Dolnych, Polam, lata 70.XX w. porcelit szkliwiony, malowany, wym: 30 x 10 x 16 cm; sygn: Mi/Mirostowice cena wywoławcza: 250 zł.

40 Wazon Bolesławiec Zakłady Ceramiczne Bolesławiec, 3. tercja XX w. ceramika szkliwiona, wym: 29,5 x 24 cm; sygnowany wydrapanym, szkliwionym znakiem Zachowana naklejka znamionowa. cena wywoławcza: 50 zł.

41 Lampa Ikora WMF czerwona Niemcy, WMF, 2.tercja XX w. szkło zdobione techniką IKORA, metal niklowany, wym: 37 x 22 cm; punca: WMF IKORA Abażur współczesny. cena wywoławcza: 950 zł.

42 Wazon Rock`n`Roll (Wawel) proj. Danuta Duszniak,1957; Zakłady Porcelany Stołowej Krzysztof w Wałbrzychu, lata 60. XX w. porcelana, malatura naszkliwna, wys. 24,4 cm; sygn.: W/Wawel/MADE IN/POLAND cena wywoławcza: 1000 zł.

43 Komplet dwóch paterek Wawel Zakłady Porcelany Stołowej Krzysztof w Wałbrzychu, lata 60. XX w. porcelana, natrysk wybierany, 24 x 14 cm; sygn.: W/Wawel/MADE IN POLAND cena wywoławcza: 600 zł.

44 Wazon bałwanek Huta Szkła Tarnowiec, 3.tercja II w. szkło warstwowe, wym: 35 x 11,8 cm. cena wywoławcza: 100 zł.

45 Wazon Calyspo Ćmielów proj. Zbigniewa Śliwowska-Wawrzyniak, 1957; Fabryka Porcelany Ćmielów ; porcelana, natrysk wybierany, wys.35 cm; sygn. C/Ćmielów/Made in Poland i ręcznie: C M cena wywoławcza: 500 zł.

46 Figurka Żyrafa Fabryka Porcelany Ćmielów, po 1960; proj: Hanna Orthwein; porcelana, czarna farba podszkliwna, wys. 10 cm; sygn: ręcznie: 4184/3P/ C cena wywoławcza: 300 zł.

47 Lampka biurkowa Dell proj: Christian Dell, model: 6556; wym.: wys. 45, średnica klosza: 21cm. Znakowana tłoczonym napisem na kloszu. Stan zachowania: po renowacji. cena wywoławcza: 750 zł.

48 Wazon Moser Ludwig Moser & Sohne, Karlsbad - Czechy, lata 30. XXw. szkło ołowiowe, szlifowane, wysokość: 26 cm, szerokość: 7 cm; na spodzie trawiony znak firmowy: Moser w owalu cena wywoławcza: 500 zł.

49 Wazon Moser Ludwig Moser & Sohne, Karlsbad - Czechy, lata 30. XXw. szkło ołowiowe, częściowo barwione w masie, szlifowane, wysokość: 19,5 cm, szerokość: 5,5 cm; na spodzie trawiony znak firmowy: Moser w owalu cena wywoławcza: 600 zł.

50 Fotel RM57 (Vzór) reedycja projektu autorstwa Romana Modzelewskiego z 1957; tapicerowane siedzisko, nogi ze stali malowanej proszkowo, wymiary: 71/62/55 cm. cena wywoławcza: 1000 zł.

51 Fotel RM57 (Vzór) reedycja projektu autorstwa Romana Modzelewskiego z 1957; tapicerowane siedzisko, nogi ze stali malowanej proszkowo, wymiary: 71/62/55 cm. cena wywoławcza: 1000 zł.

52 Serwis Prometeusz z dekoracją Leszka Nowosielskiego proj. Danuta Duszniak, 1959; dekoracja: Leszek Nowosielski, lata 60. XX w. Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży, lata 60. XX w. porcelana malowana, dekoracja naszliwna; wym. 6 talerzyków śr. 11,3 cm, 6 filiżanek wys. 5,7 cm, śr. 6 cm, cukiernica wys. 5,5 cm (bez przykrywki) śr. 8 cm, mlecznik wys. 10,3 cm, śr. 5,8 cm, dzbanek wys. 20,6 cm (bez przykrywki); sygn.: Chodzież Made in Poland i ręcznie: L. Nowosielski. Brak ręcznych napisów na spodkach. Stan zachowania: jeden spodek posiada niewielkie ukruszenie. cena wywoławcza: 2200 zł.

53 Półmisek ozdobny Chodzież Zakłady Porcelitu w Chodzieży, lata 50./60. XX w. malowanie natrysk wybierany, złocenie, wym: 32x8x20 cm; sygn: (P w wieńcu) CHODZIEŻ/ Made in Poland cena wywoławcza: 300 zł.

54 Wazon proj. S. Macha proj: Stanisław Macha Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej, II poł. XX wieku; szkło sodowe, formowane ręcznie, dno szlifowane i polerowane, wys:19cm. cena wywoławcza: 300 zł.

55 Świecznik Steatyt Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych (założona przez Zygmunta Buksowicza), Katowice, lata 70. XX w. porcelana, farby naszkliwne, wym:12,6 x 12,9 x 6,3 cm; sygnatura: STEATYT/ZB/KATOWICE cena wywoławcza: 200 zł.

56 Świecznik Steatyt Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych (założona przez Zygmunta Buksowicza), Katowice, lata 70. XX w. porcelana, farby naszkliwne, wym: 12 x 12,3 x 6,3 cm; sygnatura: STEATYT/ZB/KATOWICE cena wywoławcza: 200 zł.

57 Zestaw dla dwojga z serwisu Kula proj. Bogdan Wendorf, ; Fabryka Porcelany i Wyrobów Ceramicznych Ćmielów w Ćmielowie, porcelana szkliwiona, dekorowana, wym.: dzbanek wys. 14 cm, śr. 14 cm; mlecznik wys. 7 cm, śr. 8 cm; cukiernica wys. 10 cm, śr. 10 cm; 2 filiżanki wys. 5 cm, śr. 6,7 cm; 2 spodki wys. 1,2 cm, śr. 11,5 cm; sygn: naszkliwne czernią litera Ć w trójkącie niżej Ćmielów, wyciskane: litera Ć, Cw trójkącie (na filiżankach, C/Ćmielów/ 2012 na spodkach, C/Ćmielów (dzbanek i cukiernica). Niedoszkliwenie wewnątrz dzbanka. cena wywoławcza: 1100 zł.

58 Maselniczka Ćmielów Fabryka Porcelany i Wyrobów Ceramicznych Ćmielów, lata 30.XX w. porcelana szkliwiona, dekorowana, wym.:7x14,5 cm. sygn: naszkliwne czernią litera Ć w trójkącie niżej Ćmielów, wyciskane: litera Ć cena wywoławcza: 200 zł.

59 Lampa gabinetowa Niemcy, Helo Leuchten, lata 60. XX w. metal, niklowany pałąk; wym: wys. 50 cm, średnica klosza: 41 cm. Stan zachowania: po renowacji. cena wywoławcza: 1400 zł.

60 Stolik BFM Polska, Bydgoskie Fabryki Mebli, ; wym: 59 x 68 x 68 cm. Zachowane fragmenty naklejki znamionowej. cena wywoławcza: 1900 zł.

61 Jadwiga Kożuchowska, Ćma Jadwiga Kożuchowska (ur. 1936); sizal, konopie, wym: 110x134 cm; niesygnowany cena wywoławcza: 950 zł.

62 Patera dekoracyjna (kora) projekt: Jan Sowiński ( ), 1966; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany; wym: 25 x 30 cm; sygn. Włocławek/FAJANS/Made in Poland 6313, 400 cena wywoławcza: 500 zł.

63 Leszek Dutka, Ikebana Leszek Dutka ( ); glina szkliwiona, wys. 8 cm; sygnowany monogramem wiązanym LD cena wywoławcza: 150 zł.

64 Wazon Chodzież Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży, lata 60. XX w. porcelit szkliwiony, malowany, wys. 28,5 cm; sygn. Chodzież/Made in Poland cena wywoławcza: 150 zł.

65 Radiola z radiem Juwee Polska, lata 60.XX w. płyta fornirowana, uchwyty-tworzywo sztuczne, radio Juwee (Made in Germany), wym: 98 x 100,5 x 39 cm. Mebel był wykonany na zamówienie. cena wywoławcza: 500 zł.

66 Talerz dekoracyjny Olkuska Fabryka Naczyń Emaliowanych (?), II poł. XX w. metal, dekoracja emaliowana, śr: 29,5 cm. cena wywoławcza: 100 zł.

67 Popielnica kula proj. Jan Sowiński ( ), 1962; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany; wys: 10,4 cm; sygn: Zakł. Fajansu WŁOCŁAWEK Rewol cena wywoławcza: 300 zł.

68 Sofa modułowa proj. Ingmar Relling, lata 60.XX w. Norwegia, Rykken (każdy moduł sygnowany na płozie); drewno, płótno na pasach, skóra, wym: całość: 77 x 189 x 85 cm, moduł:77 x 60/65 x 85 cm. Sofa rozkłada się na trzy samodzielne moduły fotele. Oryginalny, bardzo dobry stan zachowania. cena wywoławcza: 2250 zł.

69 Barometr na podstawie okolicznościowej, na cokole plakieta: Komendantowi COOSUiE / płk mgr Wilhelmowi Zabłockiemu / Kadra Wydziału Technicznego. / OLSZTYN, 10. I. 71 r; barometr, 11 x 13 cm, Fisher, NRD,ok. 1970; wymiary całości: 18 x 17 x 23,5 cm; Polska, 1971 r. cena wywoławcza: 100 zł.

70 Wazon Krokodyl Warszawa, Spółdzielnia Reflex, lata 60. XX w; ceramika szkliwiona, wys. 38,5 cm; brak sygnatury cena wywoławcza: 200 zł.

71 Misa ceramiczna Polska, II poł. XX w. ceramika malowana ręcznie, szkliwiona, średnica: 28 cm; brak sygnatury cena wywoławcza: 100 zł.

72 Zegar Kula Predom Metron model: Z 312-1; Zakłady Maszyn Biurowych Predom Metron w Toruniu, lata 70. XX w. plastik, szkło; 19,5 x 18 cm. cena wywoławcza: 200 zł.

73 Plakat POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT proj. Tomasz Rumiński ( ), 1961 r; wydawca: Krajowa Agencja Wydawnicza, druk PZG Bydgoszcz, 1997 r; druk, papier, 96 x 66,5 cm. cena wywoławcza: 1600 zł.

74 Plakat: LOT. Pół wieku w powietrzu druk, papier, 97x67,5 cm; sygnowany: Wenerski 78; Krajowa Agencja Wydawnicza, 1978 r. Niewielkie uszkodzenie w prawym górnym rogu. cena wywoławcza: 1200 zł.

75 Przycisk do papieru Łza proj. Adam Jabłoński (ur. 1902); Polska, 3 tercja XX w. szkło kryształowe, wtopione dekoracje, wys. 14 cm; na spodzie sygnowany: AJ, z boku naklejka: HAND MADE IN POLAND cena wywoławcza: 150 zł.

76 Elementy z zestawu Perełki proj. Wanda Zawidzka-Manteuffel, 1951; Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej; w skład zestawu wchodzą: salaterka (7 x 20,5 cm), 3 miseczki (4,3 x 11,7 cm) i 3 talerzyki (2,8 x 4,3 cm); szkło prasowane, cienkościenne, barwione cena wywoławcza: 250 zł.

77 Wazon proj. Pavel Hlava proj. Pavel Hlava ( ), lata 60. XX w. szkło warstwowe, szlifowane, technika sommerso, wym. 28 x8,5 x 6 cm; sygnowany: EXBOR Czechoslovakia cena wywoławcza: 750 zł.

78 Wazonik Włocławek proj. Instytut Wzornictwa Przemysłowego,1952; Zakłady Fajansu Włocławek, II poł. XX w. fajans szkliwiony, malowany, wys. 8 cm; sygn: Włocławek/Fajans/Made in Poland cena wywoławcza: 150 zł.

79 Karafka i sześć kieliszków w typie art deco Polska, lata 30.XX w. szkło barwione, szlifowane, wys. karafki bez korka: 12,7 cm, wys. kieliszków: 6 cm. Stan zachowania: porysowany spód karafki, uszczerbek przy wlewie, drobne ubytki na kieliszkach. cena wywoławcza: 1100 zł.

80 Wazon Calypso Wawel proj. Zbigniewa Śliwowska-Wawrzyniak, 1957; Zakłady Porcelany Stołowej Krzysztof w Wałbrzychu, lata 70. XX w. porcelana malowana, złocenia, wys.35,7 cm; sygn. W/Wawel/Made in Poland cena wywoławcza: 400 zł.

81 Taca Niemen Huty Szklane J. Stolle Niemen, lata 30. XX w. Numer katalogowy: 1806 z 1926 r; szkło barwione w masie, prasowane; wym: 40,3x11,8 cm. cena wywoławcza: 100 zł.

82 Lampa podłogowa POLAM Z.S.O.Polam Poznań, lata 70./80. XX w. szkło sodowe, oprawki na dwie żarówki E27, włącznik; wys.podstawy 112 cm, wys. całkowita 138 cm. Abażur współczesny. cena wywoławcza: 1400 zł.

83 Wazon Rosenthal proj. Victor Vasarely ( ); Niemcy, Rosenthal, Studio line, lata 70. XX w. porcelana szkliwiona, dekoracja nawiązująca do stylistyki op-artu, wym: 18,3x8,5 cm. cena wywoławcza: 200 zł.

84 Patera dekoracyjna Łysa Góra Spółdzielnia Przemysłu Ludowego i Artystycznego Kamionka w Łysej Górze, lata 60. XX w. kamionka, kamionka malowana, dekoracja, brak szkliwienia, śr: 31,3 cm. Zachowane fragmenty naklejki.talerz posiada pęknięcie widoczne z obu stron. cena wywoławcza: 100 zł.

85 Lampka biurkowa Dell, lata 70 proj: Christian Dell; model: 6786; wym: wys. 42, średnica klosza: 26,5 cm. Oryginalny stan zachowania. cena wywoławcza: 1000 zł.

86 Bombonierka Chodzież Zakłady Porcelitu w Chodzieży, II poł.xx w; porcelit, malowanie natryskowo, wym: 6 x 16,5 x 13,3 cm; sygn.p/chodzież/made in Poland, stempel: 15788, wycisk cena wywoławcza: 100 zł.

87 Wazon wzór 429 proj. Jan Sowiński ( ), 1960; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany; wys.31 cm; wytłoczony numer: 429; sygn: WŁOCŁAWEK/Fajans/Made in Poland cena wywoławcza: 600 zł.

88 Butla proj. S. Sadowski proj. Stefan Sadowski; Huta Szkła Gospodarczego Sudety w Szczytnej Śląskiej, lata 70. XX w. szkło w typie antico, barwione, wys. 31 cm. cena wywoławcza: 200 zł.

89 Wazon Włocławek proj. Wit Płażewski (ur.1932), 1960; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany; wys.26,4 cm; sygn: Zakł. Fajansu WŁOCŁAWEK Rewol. 1905; pieczątki: Made in Poland, Hand painted cena wywoławcza: 350 zł.

90 Talerz dekoracyjny Włocławek Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany; średnica: 30 cm; sygn: Włocławek/Zakłady Fajansu Rewol Made in Poland 3111 cena wywoławcza: 250 zł.

91 Karafka i sześć kieliszków II poł. XX w. szkło dymne, w zestawie: karafka (wys.22,5 cm) i 6 kieliszków (wys. 6,4 cm) cena wywoławcza: 1300 zł.

92 Wazon Włocławek (IWP) proj. Instytut Wzornictwa Przemysłowego przed 1958; wzór nr 243; Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w; fajans szkliwiony, malowany, wym. 14,5 x 20,5 x 9,5 cm; sygn: Włocławek/Rewolucji 1905 cena wywoławcza: 900 zł.

93 Wazon Cyntia z serii INCO ZZG INCO, Wrocław, lata 80. XX w. szkło sodowe, dymne, wys: 12 cm. cena wywoławcza: 150 zł.

94 Garnitur do ciast Wałbrzych Zakłady Porcelany Stołowej Wałbrzych, lata 60./70. XX w. porcelana malowana, złocenia, śr: 27,3 i 17,7 cm; sygn: Wałbrzych/Made in Poland, na paterze ręcznie: mal. H.Sekolkówna Przetarcia użytkowe cena wywoławcza: 400 zł.

95 Wazon Wawel Zakłady Porcelany Stołowej Krzysztof w Wałbrzychu, lata 60. XX w. porcelana malowana natryskowo, wybierana, wys. 19 cm; sygn: W/Wawel/Made in Poland/4 cena wywoławcza: 100 zł.

96 Bombonierka Chodzież (okrągła) Zakłady Porcelitu w Chodzieży, II poł.xx w; porcelit, malowanie natryskowo, wym: 7x14 cm; sygn.p/chodzież/made in Poland, stempel: cena wywoławcza: 100 zł.

97 Popielniczka ORNO Orno, Romuald Rochacki, przed 1963 r., srebro, pr. 3, m. 111g; średnica ok. 13 cm. cena wywoławcza: 650 zł.

98 Figurka charta Wałbrzych Zakłady Porcelany Stołowej Wałbrzych, lata 60. XX w. porcelana malowana, wym: 12 x 33 x 11 cm; sygnatura: Wałbrzych / MADE IN POLAND cena wywoławcza: 100 zł.

99 Talerz dekoracyjny Ćmielów Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów, II poł XX w. porcelana, kalka, złocenia, śr: 29,5 cm; C/Ćmielów/Made in Poland/1 cena wywoławcza: 100 zł.

100 Popielniczki łezki Zakłady Porcelany Stołowej Karolina, od 1957; w zestawie 4 popielniczki; porcelana, wym. 10,5 x 8 cm. cena wywoławcza: 150 zł.

101 Figurka Żyrafa Wawel Zakłady Porcelany Stołowej Krzysztof, lata 60-te XX w. porcelana, wys. 24 cm; sygn. W/Wawel/Made in Poland, stempel: FF cena wywoławcza: 900 zł.

102 Wazon Steatyt Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych (założona przez Zygmunta Buksowicza), Katowice, lata 70. XX w. porcelana, farby naszkliwne, wys. 29 cm; sygnatura: STEATYT /ZB/KATOWICE i wycisk: DC/XIX cena wywoławcza: 450 zł.

103 Maciej Syrek, Sowa Maciej Syrek (ur.1951); brąz, zielony marmur, wys. z podstawą: 9 cm, bez podstawy: 6,8 cm; na cokole tabliczka: Created by Maciej Syrek; stempel ze spiralą i literami A S cena wywoławcza: 300 zł.

104 Wazon Chodzież Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży, II poł. XX w; porcelit, szkliwo czarne, złocenia, dekoracja w formie tamponażu, wym: 43 x 22 cm; na spodzie znak wytwórni cena wywoławcza: 100 zł.

105 Garnitur do ciast Chodzież, Zakłady Porcelany i Porcelitu, II poł. XX w. porcelit, szkliwo czarne, złocenia, dekoracja w formie tamponażu; wym.: patera: śr. 29,5 cm, talerzyki: śr. 17 cm; na spodzie znak wytwórni cena wywoławcza: 150 zł.

106 Serwis Iza proj. Józef Wrzesień, 1959; Chodzież, Zakłady Porcelany i Porcelitu, II poł. XX w. dzbanek (wys. 21 cm), cukiernica (wys. 8 cm), mlecznik (wys. 8,7 cm), 6 filiżanek (wys. 5,6 cm, śr. 6,4 cm), 6 spodków (śr. 13 cm.) porcelit, szkliwo czarne, złocenia, dekoracja w formie tamponażu; na spodzie znak wytwórni cena wywoławcza: 200 zł.

107 Witold Śliwiński, Essense szkło, mosiądz, wym: 18 x 5 x 18 cm. Witold Śliwiński ( ur r, Krosno), absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Miejscu Piastowym, kierunek formy użytkowe, wychowanek Władysława Kandefera, ucznia Ksawerego Dunikowskiego. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa. cena wywoławcza: 1300 zł.

108 Plansza komiksowa, Jungle Girl Oryginalna plansza komiksowa, papier (oryginalny karton wydawnictwa Dark Hosre), kredka, tusz, 28 x 43 cm; Autor: Will Meugniot Na odwrocie fanart z postacią Batmana i Superbohaterek. cena wywoławcza: 1700 zł.

109 Plansza komiksowa z diapozytywem: Kajtek i Koko w kosmosie Plansza komplet - (Wydawnictwo Artystyczno-Graficzne 1974) oryginalna plansza (paski naklejone na karton), papier, tusz, 32,4 x 22,8 cm + kolor i diapozytyw (29,4 x 19,5 cm). cena wywoławcza: 1100 zł.

110 Plansza komiksowa: Batman: I, Joker, 1998 Batman: I, Joker, s. 13 (DC, 1998) Oryginalna plansza komiksowa, papier (oryginalny karton wydawnictwa DC Comics), ołówek, 43 x 28 cm; Autor: Bob Hall. cena wywoławcza: 950 zł.

111 Plakat ZOO Market edycja limitowana, egzemplarz 10/12; papier, wym. 96,5 x 70 cm. Paweł Ryżko (1984 r.) absolwent Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Przez 5 lat współpracował z grupą Twożywo. Jest autorem okładki albumu Franka Zappy Hammersmith Odeon wydanego z okazji 70. rocznicy urodzin artysty. W roku 2012 otrzymał stypendium ministra kultury Młoda Polska. Jego twórczość opiera się głównie na plakacie, typografii, muralu i szablonie, stylistycznie nawiązując do tradycji konstruktywizmu. Prace Pawła Ryżko były pokazywane w ramach wielu wystaw zbiorowych i nagradzane na konkursach graficznych. cena wywoławcza: 100 zł.

112 112

7. Aukcja Designu. 29 maja 2019 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa. T: // 884 SZTUKA cena: 7. Aukcja Designu 29 maja 2019 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA cena: DESIGN 7. Aukcja Designu 29 maja 2019 (środa), godz. 19.30 showroom kolekcjonerski:

AUKCJA CHARYTATYWNA. Charytatywna Aukcja Designu na rzecz Azylu dla bezdomnych psów. 17 września 2017 r. godz AUKCJA CHARYTATYWNA Charytatywna Aukcja Designu na rzecz Azylu dla bezdomnych psów 17 września 2017 r. godz. 16.30 Wawa Design Festival, Centrum Kreatywności Targowa (Warszawa ul. Targowa 56) PRAGALERIA

4. Aukcja Designu. 29 listopada 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA 4. Aukcja Designu 29 listopada 2017 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN 3. aukcja 4. Aukcja Designu 7 czerwca 29 listopada 2017 2017 (środa), (środa),

6. Aukcja Designu. 28 listopada 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

6. Aukcja Designu. 28 listopada 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA 6. Aukcja Designu 28 listopada 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN 3. aukcja 6. Aukcja Designu 7 czerwca 28 listopada 20172018 (środa), (środa),

Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu.

Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu. Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu. Wśród 100 projektów, obok mebli, szkła czy porcelany, czyli

3. Aukcja Malarstwa i Designu

3. Aukcja Malarstwa i Designu 3. Aukcja Malarstwa i Designu 5 września 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN MALARSTWO I DESIGN 3. aukcja 3. Aukcja Malarstwa i Designu 7 czerwca

MALARSTWO I DESIGN. 2. Aukcja. 28 lutego 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

MALARSTWO I DESIGN. 2. Aukcja. 28 lutego 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA MALARSTWO I DESIGN 2. Aukcja 28 lutego 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA MALARSTWO I DESIGN 2. Aukcja 28 lutego 2018 (środa), godz. 19.30 PARTNER PRAWNY:

Ceramika Europejska. w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole

Ceramika Europejska. w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole Ceramika Europejska w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole KATALOG WYSTAWY 15 stycznia - 18 marca 2011 Ceramika europejska w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole Katalog wystawy Koło 2011

MALARSTWO I DESIGN. 1. Aukcja. 30 sierpnia 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

MALARSTWO I DESIGN. 1. Aukcja. 30 sierpnia 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA MALARSTWO I DESIGN 1. Aukcja 30 sierpnia 2017 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN MALARSTWO I DESIGN 3. aukcja 1. Aukcja 7 czerwca 30 sierpnia 2017 2017

AUKCJA DESIGNU. 20 sierpnia CENA: 20 zł (z 5% VAT) ISBN AUKCJA DESIGNU (1/2016)

AUKCJA DESIGNU. 20 sierpnia CENA: 20 zł (z 5% VAT) ISBN AUKCJA DESIGNU (1/2016) AUKCJA DESIGNU 20 sierpnia 2016 AUKCJA DESIGNU (1/2016) ISBN 978-83-945050-9-7 9 7 8 8 3 9 4 5 0 5 0 9 7 CENA: 20 zł (z 5% VAT) Mela Muter (1876 Warszawa 1967 Paryż), Świt w Marsylii, ok. 1927 r. AUKCJA

3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017

3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017 3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017 DESIGN 3. aukcja 7 czerwca 2017 (środa), godz. 19.30 showroom kolekcjonerski: 3 czerwca (sobota) w godz. 11:00 16:00, 4 czerwca (niedziela) w godz. 12:00 18:00 3 ZAPRASZAMY

Lista obiektów na wystawie Elementarz polskiego dizajnu. LP. Nazwa obiektu Ilość obiektów Zdjęcie Wartość PLN 1 Prospekt reklamowy PLUTOS

Lista obiektów na wystawie Elementarz polskiego dizajnu. LP. Nazwa obiektu Ilość obiektów Zdjęcie Wartość PLN 1 Prospekt reklamowy PLUTOS Załącznik nr 2 a Lista obiektów na wystawie Elementarz polskiego dizajnu LP. Nazwa obiektu Ilość obiektów Zdjęcie Wartość PLN 1 Prospekt reklamowy PLUTOS 1 szt. Książka Henryk Berlewi autorstwa Magdaleny

Zestaw Wawel. Kolekcja główna. Kolekcja: Moja mała pasja. Muzeum: mala_pasja. Właściciel: Datowanie: Polska. Miejsce pochodzenia: Dobry

Zestaw Wawel. Kolekcja główna. Kolekcja: Moja mała pasja. Muzeum: mala_pasja. Właściciel: Datowanie: Polska. Miejsce pochodzenia: Dobry Zestaw Wawel 209-0-2 Zestaw Wawel 953 Dobry Zestaw porcelany wałbrzyskiej Fabryki Porcelany Krzysztof dzbanek i mlecznik, wyprodukowane 953r, zachowane jako rodzinna ślubna pamiątka. Stan zestawu oceniam

POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW. Aukcja 6 listopada 2018 Warszawa

POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW. Aukcja 6 listopada 2018 Warszawa POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW Aukcja 6 listopada 2018 Warszawa POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW 6 LISTOPADA 2018 (WTOREK) GODZ. 20

ZESTAWIENIE KOSZTÓW ZAMÓWIENIA ZASTAWA KUCHENNA. Część I. Cena jedn. Wartość netto Stawka podatku Ilość Wyszczególnienie. miary

ZESTAWIENIE KOSZTÓW ZAMÓWIENIA ZASTAWA KUCHENNA. Część I. Cena jedn. Wartość netto Stawka podatku Ilość Wyszczególnienie. miary Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko Na sprawy: RZP-II-WI/15/DZP-1/2014 Załącznik Nr 5 do

240,00 zł WYSYŁKA 48h Serwis obiadowo-kawowy 30el PORTO / DU

240,00 zł WYSYŁKA 48h Serwis obiadowo-kawowy 30el PORTO / DU Serwis obiadowo-kawowy 30el PORTO / DU-5907666509159 6 talerzy obiadowych głębokich o średnicy 20,5 cm 6 talerzy obiadowych płytkich o średnicy 25,5 cm 6 talerzy deserowych o średnicy 20 cm 6 filiżanek

Stoisko Instytutu Książki na targach The London Book Fair 2015 w Londynie w terminie 14 16.04.2015

Stoisko Instytutu Książki na targach The London Book Fair 2015 w Londynie w terminie 14 16.04.2015 Projekt ekspozycji w Londynie w terminie 14 16.04.2014 OPIS 2 Stoisko ma mieć powierzchnię 80m (8 x 2 10 m. w tym zaplecze około 13,5 m (wg rys. na str. 7). Zabudowa ścian zaplecza o wysokości 4m oparta

Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty)

Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty) Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty) 1. S/CS/1510/ML Półmisek datowanie: 1730-1735 wymiary: średn. 34 cm technika: farby podszkliwne, farby naszkliwne, złocenie

Stoisko Instytutu Książki na targach Bologna Children's Book Fair w Bolonii w terminie 30.03 2.04.2015

Stoisko Instytutu Książki na targach Bologna Children's Book Fair w Bolonii w terminie 30.03 2.04.2015 Projekt ekspozycji Stoisko Instytutu Książki na targach OPIS 2 2 Stoisko ma mieć powierzchnię 48m (12 x 4 m. w tym zaplecze około 6m (wg rys. na str. 7). Zabudowa ścian stoiska, o wysokości 3 m, oparta

i wzorami serca. W aranżach widzimy też słynie głównie z naturalnych materiałów. Dodatki wykonane są z drewna, szkła, ceramiki.

i wzorami serca. W aranżach widzimy też słynie głównie z naturalnych materiałów. Dodatki wykonane są z drewna, szkła, ceramiki. KATALOG WNĘTRZ Lampa stołowa z ozdobnymi rozcięciami, w różnych kolorach, wys. 20 cm Poduszka z romantycznymi nadrukami, różne i kolory, 40 x 40 cm 3 Lampa stołowa ceramiczna, w różnych kolorach, wys.

Porcelana (publikowane) Muzeum Okręgowe w Tarnowie

Porcelana (publikowane) Muzeum Okręgowe w Tarnowie Porcelana (publikowane) Muzeum Okręgowe w Tarnowie 1. Waza z pokrywą z dekoracją w stylu Imari MT.Dep.3316 (D. nr inw. MT-A-P/1328/1-2, MT.II.442) Ok. 1730 r. Wys.: z pokr. 35cm 80 lat Muzeum Okręgowego

2 Aukcja Design & Loft

2 Aukcja Design & Loft 2 Aukcja Design & Loft 9 listopada 2016 2 SZTUKA MŁODA 9. aukcja 7 grudnia 2016 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa www.pragaleria.com T: 884 798 852 // 884 SZTUKA galeria@pragaleria.pl Katarzyna Kombor,

Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn.

Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn. Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn. Nazwa Ilość Cena wywoławcza jednostkowa Uwagi Minimalna wysokość postąpienia brutto Spadek po Karolu Józefie Michalaku 1. 1 Telewizor UNITRA

Pakiet Nr 4. Lp. szt 2

Pakiet Nr 4. Lp. szt 2 Pakiet Nr 4 Załącznik Nr 1 do SIWZ część 4 Przedszkole Miejskie Nr 5 CPV: 28512210 9 Naczynia do gotowania Dyrektor: Agata Żmuda 28520000 3 Wyroby metalowe tel. (0-14) 681 25 95 26133100 0 Szklana zastawa

Z pasji do dekorowania... PORCELANA KLASYCZNA & PORCELANA NOWOCZESNA & SZKŁO NOWOCZESNE & UPOMINKI, PREZENT dla niej, dla niego

Z pasji do dekorowania... PORCELANA KLASYCZNA & PORCELANA NOWOCZESNA & SZKŁO NOWOCZESNE & UPOMINKI, PREZENT dla niej, dla niego Z pasji do dekorowania... PORCELANA KLASYCZNA & PORCELANA NOWOCZESNA & SZKŁO NOWOCZESNE & UPOMINKI, PREZENT dla niej, dla niego MARKOWA PORCELANA Zestaw kawowy 15 części SABINA 4 650 zł Zestaw obiadowy

Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018

Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018 Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018 pod nazwą Zakup mebli oraz wyposażenia dekoracyjnego do pokoju mediacyjnego i biura Centrum Arbitrażu i Mediacji w Rzeszowie Nazwa i adres Zamawiającego Wyższa Szkoła

1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego Picassa,

1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego Picassa, KATALOG PRZEDMIOTÓW: 1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego Picassa, płaskorzeźba przedstawiająca Słońce i Księżyc jest ręcznie malowana na energetyzujące meksykańskie

WAZON. 10 zł. 15 zł SZKŁO BIAŁE MLECZNE ROMB ROZSZERZANY. dekoracja: - sali weselnej - stołów materiał: szkło mleczne. rozmiar: wys.

WAZON. 10 zł. 15 zł SZKŁO BIAŁE MLECZNE ROMB ROZSZERZANY. dekoracja: - sali weselnej - stołów materiał: szkło mleczne. rozmiar: wys. WAZON SZKŁO BIAŁE MLECZNE wys. 80 cm x Ø 8 cm szkło mleczne 10 zł ROMB ROZSZERZANY wys. 60 cm x 10 cm x 10cm szkło bezbarwne 15 zł WAZON FLET wys. 70 cm szkło bezbarwne 20 zł MARTINI wys. wys. wys. wys.

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 (do formularza oferty) I. Przedmiot zamówienia: Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa porcelany dla Ośrodka Reprezentacyjnego Ministerstwa Obrony Narodowej, z transportem

NACZYNIA STOŁOWE. Opracował: mgr Jakub Pleskacz

NACZYNIA STOŁOWE. Opracował: mgr Jakub Pleskacz Opracował: mgr Jakub Pleskacz NACZYNIA CERAMICZNE Wyroby ceramiczne to największa grupa naczyń stołowych. Do ich produkcji wykorzystuje się: porcelanę - masę ceramiczną używaną m.in. do wyrobu delikatnych

1. Talerz płaski 90,00 PLN 2. Talerz głęboki 90,00 PLN 3. Talerz deser 90,00 PLN

1. Talerz płaski 90,00 PLN 2. Talerz głęboki 90,00 PLN 3. Talerz deser 90,00 PLN 1. Talerz płaski 90,00 PLN 2. Talerz głęboki 90,00 PLN 3. Talerz deser 90,00 PLN 4. Klosz 50,00 PLN 1.Porcelana Porcelana St. James PORCELANA LUX 5. Talerz baza 32 cm 25 PLN 6. Talerz płaski 27 cm 18 PLN

ekskluzywne ręcznie formowane

ekskluzywne ręcznie formowane ekskluzywne ręcznie formowane OWOCARKI, CUKIERNICE SALATERKI, SOSJERKI SZKLANKI, KUFLE KIELISZKI, KARAFKI PUCHARKI POJEMNIKI TORTOWNICE, PATERY, ETAŻERKI WAZONY, DZBANKI ŚWIECZNIKI, POGDZREWACZE 01 03

Przedmiot zamówienia: Dostawa i montaż zestawu ścianek modułowych wraz z ekranami szklanymi i akcesoriami

Przedmiot zamówienia: Dostawa i montaż zestawu ścianek modułowych wraz z ekranami szklanymi i akcesoriami Załącznik nr 1 Specyfikacja techniczna dostawy ścianek modułowych z ekranami i gabloty wraz z akcesoriami i montażem Przedmiot zamówienia: Dostawa i montaż zestawu ścianek modułowych wraz z ekranami szklanymi

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III. 1. Łóżko pojedyncze - rama oraz dno łóżka do materaca o wymiarze 90/200-6 sztuk

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III. 1. Łóżko pojedyncze - rama oraz dno łóżka do materaca o wymiarze 90/200-6 sztuk Załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia/szczegółowe wymagania OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III A. Pokoje hotelowe 1. Łóżko pojedyncze - rama oraz dno łóżka do materaca o wymiarze 90/200-6 sztuk

Kolekcja porcelany polskiej

Kolekcja porcelany polskiej Kolekcja porcelany polskiej 2017-2018 WAZA 01 Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz najnowszy katalog dekoracji. Przedstawiona Kolekcja porcelany polskiej charakteryzuje się płynnością i prostotą kształtów,

1.Porcelana Porcelana St. James 1. Talerz płaski 1,00 PLN 2. Talerz głęboki 1,00 PLN 3. Talerz deser 1,00 PLN 4. Klosz 5,00 PLN PORCELANA LUX 5.

1.Porcelana Porcelana St. James 1. Talerz płaski 1,00 PLN 2. Talerz głęboki 1,00 PLN 3. Talerz deser 1,00 PLN 4. Klosz 5,00 PLN PORCELANA LUX 5. 1.Porcelana Porcelana St. James 1. Talerz płaski 1,00 PLN 2. Talerz głęboki 1,00 PLN 3. Talerz deser 1,00 PLN 4. Klosz 5,00 PLN PORCELANA LUX 5. Talerz baza 32 cm 1,00 PLN 6. Talerz płaski - 27 cm 0,50

lobos W S Z Y S T K O D O %! M E B L E W A T R A K C Y J N Y C H C E N A C H W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J

lobos W S Z Y S T K O D O %! M E B L E W A T R A K C Y J N Y C H C E N A C H W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J lobos W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J we Wrocławiu M E B L E W A T R A K C Y J N Y C H C E N A C H W S Z Y S T K O D O - 7 7 %! KRZESŁO KONFERENCYJNE MISHELL -53% 1 301,-*

NADINE SATIN. Nadine Satin - kolekcja z motywem tulipana, tulipan jest wykonany techniką piaskowania, stąd też jego mleczny (satynowy) kolor.

NADINE SATIN. Nadine Satin - kolekcja z motywem tulipana, tulipan jest wykonany techniką piaskowania, stąd też jego mleczny (satynowy) kolor. Galanteria ozdobna Wysokiej jakości szkło ozdobne niemieckiej firmy Walther Glas, każdy produkt opakowany w eleganckie ozdobne pudełko ze zdjęciem danego artykułu. W skład poszczególnych kolekcji wchodzą

OFERTA UPOMINKI ŚWIĄTECZNE. Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę upominków świątecznych.

OFERTA UPOMINKI ŚWIĄTECZNE. Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę upominków świątecznych. Warszawa, 25.09.2008 OFERTA UPOMINKI ŚWIĄTECZNE Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę upominków świątecznych. CENY: Wszystkie podane poniżej zestawy możemy dowolnie modyfikować dopasowując je do

Rys 1. Przykładowy przedmiot zamówienia

Rys 1. Przykładowy przedmiot zamówienia Załącznik nr 5 do siwz/ załącznik nr 1 do wzoru umowy Zakres I Kubek ceramiczny ilość 100 sztuk. Rys 1. Przykładowy przedmiot zamówienia a) materiał: kubek ceramiczny; porcelana z zewnątrz matowa, wewnątrz

GABINET SPECJALISTY NR 1

GABINET SPECJALISTY NR 1 1. Zestaw mebli 1 kpl. GABINET SPECJALISTY NR 1 - Korpusy, półki i przegrody z płyty laminowanej o grubości 18 mm, w odcieniu brzozy, z trwałym obrzeżem multiplex o grubości 2mm imitującym strukturę sklejki

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik Nr 1 I. Uszczegółowienie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko- Pomorskiego 1. Format A4; 2. liczba stron: ok. 200; 3. nakład: 500 egzemplarzy,

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PLATERY. Nazwa Autor Data Techni ka

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PLATERY. Nazwa Autor Data Techni ka Załącznik numer 4 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PLATERY Numer inwentarza 4753/a-b Nazwa Autor Data Techni ka Wymiar Nożyce do objaśniania Fraget Józef 1850 r. plater dł.: nożyczek 19 cm, tacki 24,5,

SZCZEGÓŁOWY OPIS TECHNICZNY: ZADANIE 1 Dostawa mebli biurowych

SZCZEGÓŁOWY OPIS TECHNICZNY: ZADANIE 1 Dostawa mebli biurowych Załącznik nr 6. do SIWZ Zakup i dostawa wyposażenia do Centrum Aktywności Twórczej w Ustce SZCZEGÓŁOWY OPIS TECHNICZNY: ZADANIE Dostawa mebli biurowych. Zadanie obejmuje dostawę następującego sprzętu:

INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO pkt. II. Zamawiający zamawia następujące zestawy mebli do poszczególnych pomieszczeń GCK:

INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO pkt. II. Zamawiający zamawia następujące zestawy mebli do poszczególnych pomieszczeń GCK: Załącznik nr 2 INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO pkt. II. dotycząca usługi dostarczenia mebli i wyposażenia pomieszczeń: szatni, sali kameralnej, byłej galerii, sali instruktorów, kasy,

Bydgoszcz Antique Showcase

Bydgoszcz Antique Showcase Bydgoszcz Antique Showcase 19 czerwca 2013, godz.18.00 Hotel Holiday Inn w Bydgoszczy I. Rzeczy osobliwe 1. Maselnica, porcelana, Ćmielów lata 30-te XX w. 2. Zegar niemieckiej firmy Kinzle z lat 30-tych

FILIZANKA CARSTENS FILIŻANKI. Kolekcja: Muzeum użytkownika Florentyna. Muzeum: Florentyna. Właściciel: Bardzo dobry.

FILIZANKA CARSTENS FILIŻANKI. Kolekcja: Muzeum użytkownika Florentyna. Muzeum: Florentyna. Właściciel: Bardzo dobry. FILIZANKA CARSTENS 208-2-9 FILIZANKA CARSTENS Muzeum użytkownika Filizanka marki CARSTENS PORZELLAN - SORAU FILIŻĄNKA "SCHWARZENHAMMER' 208-2-9 FILIŻĄNKA "SCHWARZENHAMMER' Muzeum użytkownika Filizanka

Stoisko Instytutu Książki na targach Frankfurter Buchmesse 2015 w terminie

Stoisko Instytutu Książki na targach Frankfurter Buchmesse 2015 w terminie Projekt ekspozycji Stoisko Instytutu Książki na targach 2 Stoisko ma mieć powierzchnię 189m (16 x 12 m z wyłączeniem powierzchni zajmowanej przez dwa filary konstrukcyjne hali), 2 w tym zaplecze około

Porcelana Bogucice od ponad 90 lat jest obecna na stołach w wielu zakątkach świata. Przez ten okres wprowadzono do produkcji wiele nowych form i dekor

Porcelana Bogucice od ponad 90 lat jest obecna na stołach w wielu zakątkach świata. Przez ten okres wprowadzono do produkcji wiele nowych form i dekor Porcelana Bogucice od ponad 90 lat jest obecna na stołach w wielu zakątkach świata. Przez ten okres wprowadzono do produkcji wiele nowych form i dekoracji, a dzisiejsza kolekcja jest zwieńczeniem wieloletniego

ILOŚĆ Wymogi graniczne TAK/NIE TAK TAK

ILOŚĆ Wymogi graniczne TAK/NIE TAK TAK Załącznik nr 3 do Zapytania ofertowego Część 3 Dostawę produktów szklanych i porcelanowych LP. OPIS /PARAMETRY WYMAGANE ELEMNETY WYPOSAŻENIA ILOŚĆ Wymogi graniczne /NIE 1. Pucharki do deserów kompl. 2

i kolor 4, 99 9, 99 49, 95 141, 99 191, 99 19, 99 59, 95 Oferta ważna: 09 22.03.2012 r. Firanka z organzy Kubek porcelanowy, różne rodzaje

i kolor 4, 99 9, 99 49, 95 141, 99 191, 99 19, 99 59, 95 Oferta ważna: 09 22.03.2012 r. Firanka z organzy Kubek porcelanowy, różne rodzaje Oferta ważna: 09.0.01 r. Kubek porcelanowy,, 99 Firanka z organzy rozm. 10 x cm 1, 99 STYL i kolor Dywanik okrągły ø cm, różne kolory Patelnia ceramiczna od 18 8 cm 191, 99 do wszystkich rodzajów kuchni

SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 Do Zaproszenia do składania ofert( ) SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. ŁYŻKA BAROWA 4 KPL. Ilość sztuk w komplecie: 6 szt. metalowe, 28 cm 2. MIKSER (BLENDER) 4 SZT. stojący, wielofunkcyjny

Stal w twoim wnętrzu... Katalog produktów

Stal w twoim wnętrzu... Katalog produktów Stal w twoim wnętrzu... Katalog produktów Nasz asortyment Dzięki naszym dekoracjom stworzysz wysmakowane i niepowtarzalne wnętrze. W naszym asortymencie znajdziesz dekoracje ścienne, stojaki na wino, gazetniki,

FORMULARZ OFERTOWY. Wykaz oferowanych towarów (specyfikacja) dostaw zastawy stołowej i drobnego sprzętu kuchennego. Cena netto

FORMULARZ OFERTOWY. Wykaz oferowanych towarów (specyfikacja) dostaw zastawy stołowej i drobnego sprzętu kuchennego. Cena netto Oddział REWITA WDW JURATA-SOPOT Dostawa zastawy stołowej i drobnego sprzętu kuchennego 39221200-9 Załącznik nr 3 do SIWZ Pełny adres Odbiorcy (miejsce dostawy): Częstotliwość dostaw: Godziny dostaw: Osoba

Załącznik nr 1/1 do SIWZ Znak sprawy KA-2/040/2008

Załącznik nr 1/1 do SIWZ Znak sprawy KA-2/040/2008 Załącznik nr 1/1 do SIWZ Znak sprawy KA-2/040/2008 Krzesło konferencyjne z chromowanym stelażem. Z tyłu oparcia maskownica z czarnego lub szarego tworzywa sztucznego. Krzesło konferencyjne rio chrom lub

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna Załącznik nr 5 Specyfikacja techniczna Lp. 1 Typ: Ilość: 500 Kubek Ocean (M/040/B) Kubek typu Ocean (M/040/B) Kubek wykonany z porcelany poj. 300 ml. Średnica: 68 mm. Wysokość: 125 mm. Pojemność: 300 mm.

Porcelanowa misa na dodatki Zestaw 2 misek z motywem świątecznym

Porcelanowa misa na dodatki Zestaw 2 misek z motywem świątecznym 81012 Porcelanowa misa na dodatki 81746 Zestaw 2 misek z motywem świątecznym 81747 Zestaw do grzanego wina: 4 filiżanki i 2 miseczki z motywem świątecznym 81921 Termos do kawy z białego plastiku ze szklanym

Biłgoraj, r. Wykaz artykułów wyposażenia wnętrz do promocji SZKOŁA 2016" Załącznik nr 1 do regulaminu promocji

Biłgoraj, r. Wykaz artykułów wyposażenia wnętrz do promocji SZKOŁA 2016 Załącznik nr 1 do regulaminu promocji Biłgoraj, 11.08.2016 r. Załącznik nr 1 do regulaminu promocji Wykaz artykułów wyposażenia wnętrz do promocji SZKOŁA 2016" Czas trwania promocji: 16.08.2016 do 05.09.2016 Lp. Indeks Nazwa / symbol / opis

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Nr referencyjny nadany sprawie przez Zamawiającego DZP-2621-1/2016 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przetarg nieograniczony nr DZP-2621-1/2016 o wartości szacunkowej poniżej kwoty określonej w przepisach ustawy

1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego. Picassa, płaskorzeźba przedstawiająca Słońce i Księżyc jest ręcznie malowana

1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego. Picassa, płaskorzeźba przedstawiająca Słońce i Księżyc jest ręcznie malowana KATALOG PRZEDMIOTÓW: 1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego Picassa, płaskorzeźba przedstawiająca Słońce i Księżyc jest ręcznie malowana na energetyzujące meksykańskie

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 9 DO SIWZ CZĘŚĆ I

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 9 DO SIWZ CZĘŚĆ I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 9 DO SIWZ CZĘŚĆ I lp. symb. element 1.1 - sala wielofunkcyjna 1. stolik techniczny 60x100, PARTER 1 Nogi stalowe, malowane proszkowo (kolor biały); blat i ścianki

Artykuły wyposażenia wnętrz

Artykuły wyposażenia wnętrz Biłgoraj, 09.06.206 r. Załącznik nr do regulaminu promocji Wykaz asortymentu / cennik do promocji ogólnopolskiej Czas na piknik" czerwiec 206 Czas trwania promocji: 0.06.206 do 20.06.206 Lp. Indeks Nazwa

MX-1602PR Chlebak bambusowy fioletoey Materiał: bambus Wymiary: 37x26x22 cm 4/KARTON

MX-1602PR Chlebak bambusowy fioletoey Materiał: bambus Wymiary: 37x26x22 cm 4/KARTON KATALOG 2016 MX-1602GR Chlebak bambusowy zielony Materiał: bambus Wymiary: 37x26x22 cm 4/KARTON 5903856191722 MX-1602RE Chlebak bambusowy czerwony Materiał: bambus Wymiary: 37x26x22 cm 4/KARTON 5903856191746

lobos W S Z Y S T K O D O %! M E B L E W A T R A K C Y J N Y C H C E N A C H W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J lobos W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J we Wrocławiu M E B L E W A T R A K C Y J N Y C H C E N A C H W S Z Y S T K O D O - 7 7 %! FOTEL OBROTOWY RAYA 23S -46% 750,-* 400,-*

ZESTAWIENIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIE WNĘTRZ PRZESTRZENI WSPÓLNYCH - BUD A. BUDYNEK A L.p Opis artykułu Ilość sztuk/ indeks. m2 1

ZESTAWIENIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIE WNĘTRZ PRZESTRZENI WSPÓLNYCH - BUD A. BUDYNEK A L.p Opis artykułu Ilość sztuk/ indeks. m2 1 ZESTAWIENIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIE WNĘTRZ PRZESTRZENI WSPÓLNYCH - BUD A BUDYNEK A L.p Opis artykułu Ilość sztuk/ 1 Lada recepcyjna - okleina drewno brzoza z blatem ze szkła matowego o grub 25 mm 2 krzesło

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I CZĘŚĆ DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI WRAZ Z OSPRZĘTEM

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I CZĘŚĆ DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI WRAZ Z OSPRZĘTEM Załącznik nr 6a WYPOSAŻENIE KUCHNI SPRZĘT ADG SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I CZĘŚĆ DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI WRAZ Z OSPRZĘTEM CZAJNIK ELEKTRYCZNY szt 1 Czajnik elektryczny z płaską grzałką płytkową.

Wazon Sonia /1 h /1 h /1 h /1 h /1 h-260. Wazon X

Wazon Sonia /1 h /1 h /1 h /1 h /1 h-260. Wazon X Wazon Sonia 05-001/1 h-140 05-002/1 h-160 05-003/1 h-180 05-004/1 h-230 05-005/1 h-260 Wazon X 05-814/1 h-135 d-132 05-816/1 h-165 d-160 05-819/1 h-195 d-188 05-825/1 h-250 d-230 05-830/1 h-300 d-280 Wazon

W S Z Y S T K O D O %!

W S Z Y S T K O D O %! W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J W K R A K O W I E M E B L E W A T R A K C Y J N Y C H C E N A C H W S Z Y S T K O D O - 8 5 %! ZESTAW BIURKO OGI A + KONTENER 3 SZUFLADY

OFERUJEMY KOMPLEKS USŁUG NA KAŻDĄ UROCZYSTOŚĆ:

OFERUJEMY KOMPLEKS USŁUG NA KAŻDĄ UROCZYSTOŚĆ: WARMIŃSKI KREDENS Wypożyczalnia zastaw stołowych, sprzętów gastronomicznych i dekoracji stołowych OFERUJEMY KOMPLEKS USŁUG NA KAŻDĄ UROCZYSTOŚĆ: - Wypożyczanie naczyń - Mycie naczyń po każdym kliencie

KRONOS OPIS TECHNICZNY

KRONOS OPIS TECHNICZNY OPIS TECHNICZNY BIURKA: Blaty robocze wykonane są z płyty wiórowej o gr. 35 mm, pokrytej melaminą. Krawędzie blatów wykończone są okleiną ABS o grubości 2 mm. Blaty występują w kolorach: czereśnia jasna

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia UWAGA: Wymagane są gadżety dokładnie takie, jak na zdjęciach (zdobienia przykładowe), posiadające dokładnie takie właściwości, jak opisane poniżej W drodze wzajemnych

Obowiązujące oferta asortymentowa wyrobów ceramiki stołowej Indeks Nazwa Indeks Nazwa

Obowiązujące oferta asortymentowa wyrobów ceramiki stołowej Indeks Nazwa Indeks Nazwa Obowiązujące oferta asortymentowa wyrobów ceramiki stołowej Indeks Nazwa Indeks Nazwa 40 Dzbanek 1238 Talerz 113 Wazonik 1239S1239P Imbryk z Pokrywą 143 Miska dekorowana wew. 1240 Filiżanka 147 Kufel 1241

KATALOG STRAT. oprac. MONIKA BARWIK 1. 2.

KATALOG STRAT.   oprac. MONIKA BARWIK 1. 2. KATALOG STRAT https://skradzionezabytki.pl oprac. MONIKA BARWIK 1. 2. 3. 4. 1. LEONARD STROYNOWSKI (1858-1935 ) Czytająca olej, płótno; 100x150 cm Kat. 10445; kradzież, 2014 2. KARL WAHLER (1863-1931)

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ B SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część II zamówienia - Krosno Meble do pokoju 002 - kolorystyka - olcha D 9310 SE lub równoważna tzn. zbliżona do wymaganej. 1. Biurko komputerowe o wymiarach : 137

Zestaw zabudowy pomieszczeń wystawienniczych w budynku Akademii Sztuki w Szczecinie przy ul. Śląskiej 4

Zestaw zabudowy pomieszczeń wystawienniczych w budynku Akademii Sztuki w Szczecinie przy ul. Śląskiej 4 ... (pieczęć wykonawcy) Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (szczegółowe wymagania) Zestaw zabudowy pomieszczeń wystawienniczych w budynku Akademii Sztuki w Szczecinie przy

Załącznik nr 1 Cena Jednostki L.p. Nazwa Ilość Opis Zamawiającego Opis Wykonawcy jednostkowa Wartość netto Wartość brutto miary netto

Załącznik nr 1 Cena Jednostki L.p. Nazwa Ilość Opis Zamawiającego Opis Wykonawcy jednostkowa Wartość netto Wartość brutto miary netto Załącznik nr 1 Cena Jednostki L.p. Nazwa Ilość Opis Zamawiającego Opis Wykonawcy jednostkowa Wartość netto Wartość brutto miary netto Szkoła/pracownia (ilość sztuk) 1. Szafy narzędziowe 7 sztuk metalowa

1. Ołówek z czarnego drewna bez gumki w ilości 4000 sztuk (1000 szt. żółtych, 1000 szt. czarnych, 1000 szt. niebieskich, 1000 szt.

1. Ołówek z czarnego drewna bez gumki w ilości 4000 sztuk (1000 szt. żółtych, 1000 szt. czarnych, 1000 szt. niebieskich, 1000 szt. Załącznik nr 3 do SIWZ/ Załącznik nr 1 do wzoru umowy SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zakres I 1. Ołówek z czarnego drewna bez gumki w ilości 4000 sztuk (1000 szt. żółtych, 1000 szt. czarnych, 1000

Załącznik nr 6a. 1. Meblościanka. Przykładowe zdjęcie poglądowe.

Załącznik nr 6a. 1. Meblościanka. Przykładowe zdjęcie poglądowe. Załącznik nr 6a Część I zamówienia: Wyposażenie dwóch oddziałów przedszkolnych przy SP w Czemiernikach w meble, sprzęt AGD.i bezpieczeństwa. Lp Nazwa sprzętu Specyfikacja Ilość. 1. Meblościanka 1 W skład

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części A. (Akademia Muzyczna w Gdańsku)

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części A. (Akademia Muzyczna w Gdańsku) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części A 1. Przedmiot dostawy (Akademia Muzyczna w Gdańsku) Załącznik 8A do SIWZ Ostateczną kolorystykę i wymiary należy ustalić z zamawiającym przed przystąpieniem

FILIZANKA CARSTENS FILIŻANKI. Opis przedmiotu: Filizanka marki CARSTENS PORZELLAN - SORAU

FILIZANKA CARSTENS FILIŻANKI. Opis przedmiotu: Filizanka marki CARSTENS PORZELLAN - SORAU FILIZANKA CARSTENS FILIZANKA CARSTENS Opis przedmiotu: Filizanka marki CARSTENS PORZELLAN - SORAU FILIŻĄNKA "SCHWARZENHAMMER' FILIŻĄNKA "SCHWARZENHAMMER' Opis przedmiotu: Filizanka firmy Schwarzenhammer

BRAND OPIS TECHNICZNY

BRAND OPIS TECHNICZNY OPIS TECHNICZNY BRAND to system mebli pracowniczych i gabinetowych. Jego neomodernistyczny charakter podkreślony subtelną kolorystką oraz kontrast z dekonstruktywistycznym frontem z żywicy poliestrowo

Pytania i odpowiedzi I

Pytania i odpowiedzi I Koszęcin, dn.: 10.2013r. Pytania i odpowiedzi I Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Nazwa zadania: Dostawa wyposażenia na potrzeby realizacji projektu pn.: Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego

Z E S T A W I E N I E

Z E S T A W I E N I E Załącznik Nr 1 do SIWZ znak : RSGOŚ 341/GKwp 2/08 Z E S T A W I E N I E L.p. Nazwa przedmiotu J.m. Ilość Wartość jedn. w zł bez VAT wyposażenia i pomocy naukowych dla gimnazjum w Kalinowej W Y P O S A

Sala nr 636. Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. A Biblioteczka. ( dwie części)

Sala nr 636. Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. A Biblioteczka. ( dwie części) Szczegóły dotyczące mebli dla Katedry Systemów Elektroniki Morskiej. Sala nr 636 A Biblioteczka. ( dwie części) Szerokość: 60 cm; głębokość wewnętrzna: 25 cm; wysokość: 210 + 70 cm; W ogólnej wysokości

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA załącznik nr 3 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA * Część 1 Meble metalowe 1. 2. * Szafa metalowa aktowa z drzwiami skrzydłowymi typ A [1000x435x1990] Szafa metalowa aktowa z drzwiami skrzydłowymi

MODERNIZACJA PRZEDSZKOLA NR 39 WARSZAWA, UL. DORYCKA 1

MODERNIZACJA PRZEDSZKOLA NR 39 WARSZAWA, UL. DORYCKA 1 Zestawienie wyposażenia przedszkola MODERNIZACJA PRZEDSZKOLA NR 39 WARSZAWA, UL. DORYCKA 1 Wszystkie meble dla dzieci mają spełniać wymogi zawarte w normach: PN-EN 14073-2:2006, PN-F-06010-05:1990 oraz

PLAN NAUCZANIA NA ZAJĘCIA TECHNICZNE CERAMIKA ROK SZKOLNY 2017/168 GIMNAZJUM N1 IM. JANA PAWŁA II W POLKOWICACH. autor -MAŁGORZATA WACIŃSKA

PLAN NAUCZANIA NA ZAJĘCIA TECHNICZNE CERAMIKA ROK SZKOLNY 2017/168 GIMNAZJUM N1 IM. JANA PAWŁA II W POLKOWICACH. autor -MAŁGORZATA WACIŃSKA PLAN NAUCZANIA NA ZAJĘCIA TECHNICZNE CERAMIKA ROK SZKOLNY 2017/16 GIMNAZJUM N1 IM. JANA PAWŁA II W POLKOWICACH autor -MAŁGORZATA WACIŃSKA Nr i temat lekcji 1-2 Zapoznanie z regulaminem pracowni ceramicznej

ZESTAWIENIE I OPIS WYPOSAŻENIA MEBLOWEGO SZATNI I SKLEPU

ZESTAWIENIE I OPIS WYPOSAŻENIA MEBLOWEGO SZATNI I SKLEPU S T U D I O P R O J E K T O W E J O W A a r c h i t e k t J o a n n a W a s i l u k P R O J E K T Y A R C H I T E K T O N I C Z N E i W I E L O B R A N Z O W E Gdansk ul. Reja 22/9 tel./fax (0 58) 710

ZDJĘCIE POGLĄDOWE: naczynie można stosować w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych do produkcji naczynia nie jest zastosowany kadm i ołów

ZDJĘCIE POGLĄDOWE: naczynie można stosować w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych do produkcji naczynia nie jest zastosowany kadm i ołów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia naczynia i akcesoria LP NAZWA ILOŚĆ ZASTAWA STOŁOWA 1 TALERZ GŁĘBOKI Ø230 [mm] 60 Talerz głęboki Ø230 [mm] z masy porcelitowej (kamionki). Ø230x45 [mm], WAGA 0.70

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - TABELA CEN RYCZAŁTOWYCH

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - TABELA CEN RYCZAŁTOWYCH (pieczęć zamawiającego) SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - TABELA CEN RYCZAŁTOWYCH Lp. krzesło Rama: lity buk, Bezbarwny lakier akrylowy Siedzisko: Formowana sklejka bukowa, Pianka poliuretanowa

Muurla Design Marketing Oy

Muurla Design Marketing Oy Muurla Design Marketing Oy Huta szkła Muurla działa od 1974 roku. Szeroka gama produktów opracowana przez szklarzy-hutników w latach 70 tych pozostała w naszej kolekcji i jest wytwarzana również w dniu

Prezentacja Krośnieńskich Hut Szkła KROSNO S.A. w upadłości likwidacyjnej. październik 2013 r.

Prezentacja Krośnieńskich Hut Szkła KROSNO S.A. w upadłości likwidacyjnej. październik 2013 r. Prezentacja Krośnieńskich Hut Szkła KROSNO S.A. w upadłości likwidacyjnej październik 2013 r. INFORMACJE O WARUNKACH PRZETARGU Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że Syndyk Krośnieńskich Hut Szkła KROSNO

wym. 370 x 75 cm - po rozłożeniu, transportowana na rolce. wym x 81 cmpo transportowana na rolce

wym. 370 x 75 cm - po rozłożeniu, transportowana na rolce. wym x 81 cmpo transportowana na rolce L.p OBIEKT ( AUTOR, RODZAJ OBIEKTU) 1. Czesław Knothe, krzesło z siatki drucianej MIEJSCE ODBIORU U ZWROTU w WYMIAR FOTO PAKOWANIE WARTOŚĆ DO UBEZPIECZENI A 69 x 47 x 67 cm 7 000 zł 2. Maria Chomentowska,

SZCZEGÓŁOWY OPIS TEMATU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS TEMATU ZAMÓWIENIA SZCZEGÓŁOWY OPIS TEMATU ZAMÓWIENIA prowadzonego w trybie przetarg nieograniczony, BZP/PN/14/2012 na Dostawa i montaż mebli Zadanie nr Nazwa zadania Opis zadania 1 Krzesła segmentowe typu ISO Krzesła segmentowe

Bombka Choinkowa Polska 80MM (T) 01-37-01 Zdobienie po obu stronach bombki Bombka Choinkowa Polska 80MM (M) 01-37-02 Bombka malowana ręcznie z jednej strony. Z drugiej strony nadruk. Średnica 80mm Bombka

ZAMEK MINI DO SZKLANYCH DRZWI PRZESUWNYCH

ZAMEK MINI DO SZKLANYCH DRZWI PRZESUWNYCH ZAMEK MINI DO SZKLANYCH DRZWI PRZESUWNYCH MODEL MINI Grubość szkła maksymalnie 6 mm Metal chromowany, bębenek mosiężny Zamknięcie poprzez naciśnięcie cylindra, otwarcie poprzez przekręcenie klucza 1 zamek

Zaproszenie nr 3/05/06/2018 do składania ofert w przedmiocie: Dostawa mebli biurowych

Zaproszenie nr 3/05/06/2018 do składania ofert w przedmiocie: Dostawa mebli biurowych Centrum Fizyki Teoretycznej Polskiej Akademii Nauk Al. Lotników 32/46, 02-668 Warszawa Tel. (+48 22) 847 09 20, Fax/Tel: (+48 22) 843 13 69 Email: cft@cft.edu.pl NIP 525-000-92-81 REGON 000844815 Warszawa,

Wiosna/Lato 2015 JOYFUL INNOVATIVE GIFTS

Wiosna/Lato 2015 JOYFUL INNOVATIVE GIFTS Wiosna/Lato 2015 JOYFUL INNOVATIVE GIFTS SZTUKA ŁĄCZENIA PIĘKNA I FUNKCJONALNOŚCI Od samego początku huta szkła SEA tworzy produkty ponadczasowe, łączące doskonałe wzornictwo z funkcjonalnością. W naszej

Dekoracje. Oferta handlowa ważna od 7.11 do hale nieczynne 2-IN-MACS-2417-A

Dekoracje. Oferta handlowa ważna od 7.11 do hale nieczynne 2-IN-MACS-2417-A Dekoracje świątec ne Oferta handlowa ważna od. do 20..20..20 hale nieczynne 2-IN-MACS-2-A 5 2 0 8 2 Komplet bombek szklanych śr. 0 mm opak. 20 szt. Ozdoba renifer różne wzory i rozmiary Ozdoba choinka