Download "4. Aukcja Designu. 29 listopada 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA"

1 4. Aukcja Designu 29 listopada 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

2 DESIGN 3. aukcja 4. Aukcja Designu 7 czerwca 29 listopada (środa), (środa), godz. godz showroom kolekcjonerski: 3 czerwca showroom (sobota) kolekcjonerski: w godz. 11:00 16:00, 4 czerwca 25 listopada (niedziela) (sobota) w godz. w godz. 12: : listopada (niedziela) w godz Pragaleria Stalowa Warszawa T: info@pragaleria.pl PATRONI: Fundacja Promocji Sztuki Polskiej PARTNER PRAWNY:

3 3 1. Figurka Żyrafa Chodzież projekt Hanna Orthwein Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży, lata 60. XX w. porcelana, czarna farba naszkliwna, wys. 9,5 cm, znak drukowany Zakładów Porcelitu Chodzież, czarną farba: Hand painted / ch /63/4184 / SL. cena wywoławcza: 500 zł.

4 4 2. Plakat: Niewinni czarodzieje Wojciech Fangor, 1960 r. Plakat do filmu Andrzeja Wajdy pt. Niewinni czarodzieje (1960 r.) wym. 84,5 cm x 59 cm cena wywoławcza: 2900 zł.

5 5 3. Stolik RTV proj. Leśniewski Lejkowski. Krakowska Fabryka Mebli, lata 60. XX w. nogi z masywu brzozowego, elementy poziome pod blatami płyta stolarska oklejona czereśnią, wym: wys. 68 cm, blat: 70 x 40 cm. Zachowana naklejka znamionowa.stolik po renowacji. cena wywoławcza: 650 zł.

6 6 4. Wazon - dzbanek Włocławek proj. Jan Sowiński, 1958 r. Włocławek, lata 60. XX w.; fajans, farby podszkliwne, Wys. 29 cm numer dekoracji: 5438 sygnatura Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905 Niewielkie ukruszenie na podstawie. cena wywoławcza: 500 zł.

7 7 5. Lampa Rogata proj. Elżbiety Piwek-Białoborskiej z 1959 roku Włocławek, Zakłady Fajansu Rewolucji 1905 r., lata 60./70. XX w. fajans, farby ceramiczne, wys. ok. 30 cm, śr. 30X29,4 cm. sygn.: WŁOCŁAWEK/Zakłady Fajansu/Rewolucji 1905 r. Po wewnętrznej stronie klosza delikatne pęknięcie włosowate. cena wywoławcza: 1300 zł.

8 8 6. Para foteli, typ ( Stefan ) Polska, Swarzędzka Fabryka Mebli, lata 60. XX w. wym: wys. max 77 cm, szer. max 66 cm, gł. max 74 cm. Krzesła po profesjonalnej konserwacji stolarsko-tapicerskiej. cena wywoławcza: 2400 zł.

9 9 7. Talerz dekoracyjny fason telewizor projekt formy: Kazimierz Kowalski, dekoracji: Lucyna Kowalska; Polska, Tułowice, Fabryka Porcelany i Porcelitu, lata XX w. porcelit, dekoracja reliefowa, szkliwa barwne, lśniące i matowe; średnica: ok. 37,5 cm; sygnowany. cena wywoławcza: 600 zł.

10 10 8. Figurka Kot leżący Bogucice projekt Mieczysława Naruszewicza z 1958r. Fabryki Porcelany Bogucice w Katowicach, lata 60. XX w. porcelana, dekoracja czarna drapana, wym.: 12,5 x 31 x 18 cm, sygn.: B (Bogucice) cena wywoławcza: 750 zł.

11 11 9. Malwina Konopacka, Wazon OKO, Platyna / 2017 ceramika szlachetna, wys. 42 cm, srednica 19 cm szliwo transparentne, malowane naszkliwnie platyna sygnowane u dolu: Malwina Konopacka / 2017 / No 15 / PLTNA Wazon przygotowany na wystawe TEXTURA w ramach London Design Days 2017, organizowanej przez IAM cena wywoławcza: 800 zł.

12 Fotel z podnóżkiem proj. E. Homa (GFM-64, nr ) Polska, Józefów, Czeladź, lata 30. XX w. Ceramika szkliwiona wym: wys. 40 cm, dł. ok. 53 cm. sygn. Koło Józefów, wycisk: momogram Doskonały stan zachowania. cena wywoławcza: 3100 zł.

13 Figura Niedźwiedź Józefów Polska, Józefów, Czeladź, lata 30. XX w. Ceramika szkliwiona wym: wys. 40 cm, dł. ok. 53 cm. sygn. Koło Józefów, wycisk: momogram Doskonały stan zachowania. cena wywoławcza: 3100 zł.

14 Popielniczka Włocławek proj. Wit Płażewski, Włocławek, lata 60. XX w.; fajans, farby podszkliwne, wym: wys. 9 cm, śr. 12,5x 9,4 cm. numer dekoracji: 5523, sygnatura Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905 cena wywoławcza: 200 zł.

15 Leszek Nowosielski, Wojowie Polska, lata 60./70. XX w. Ceramika, szkliwienia barwne Wym. 42,3x18,5 cm. cena wywoławcza: 2200 zł.

16 16 14.Leszek Nowosielski, Głowa woja Leszek Nowosielski, Głowa/maska, Polska, lata 60./70. XX w. Ceramika, szkliwienia barwne Wym. 38,5x19,5 cm. cena wywoławcza: 2300 zł.

17 17 15.Wazon Chribska proj. Josef Hospodka, Czechosłowacja, lata 60. XX w. szkło ręcznie formowane wys.25 cm cena wywoławcza: 200 zł.

18 Popielniczka Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych Steatyt Zygmunt Buksowicz, Katowice, lata 80. XX szer. 15X10,5 cm., sygnatura: Steatyt / ZB / Katowice cena wywoławcza: 150 zł.

19 Wazon Chribska proj. Josef Hospodka, Czechosłowacja, lata 60. XX w. szkło ręcznie formowane, wys. 25 cm. cena wywoławcza: 200 zł.

20 Zegar klapkowy Predom Predom Metron, II poł. XX w. wym. 9,5x17x11,5 cm. cena wywoławcza: 350 zł.

21 21 19.Wazon Włocławek Włocławek, lata 60. XX w.; fajans, farby podszkliwne, Wys. 48cm sygnatura Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905 Na podstawie zachowane fragmenty naklejki. cena wywoławcza: 1650 zł.

22 Talerz dekoracyjny fason Telewizor projekt formy: Kazimierz Kowalski, dekoracji: Lucyna Kowalska; Polska, Tułowice, Fabryka Porcelany i Porcelitu, lata XX w. porcelit, dekoracja reliefowa, szkliwa barwne, lśniące i matowe; średnica: ok. 37,5 cm; sygnowany. cena wywoławcza: 600 zł.

23 Komoda Bydgoskie Fabryki Mebli Bydgoskie Fabryki Mebli, lata 60. XX w. drewno: dąb, szkło wym: wys. 87, szer.160, gł. 50 cm Mebel jest częścią zestawu. Komoda po profesjonalnej renowacji. cena wywoławcza: 2000 zł.

24 Serwis kawowy London Ćmielów Serwis do kawy London proj. Wincenty Potacki, Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów w Ćmielowie, lata 60. XX w. porcelana, dzbanek (wys.: 24,5 cm, szer.: 22 cm), mlecznik (wys.: 10,5 cm, szer.: 11 cm), cukiernica (wys.: 11 cm, szer.: 8 cm), 6 filiżanek (wys.: 8,5 cm, szer.: 8,5 cm), 6 spodków (śr.: 14,3 cm), zdobiony techniką tamponażu na spodzie znak wytwórni: Ć/Ćmielów/Made in Poland cena wywoławcza: 650 zł.

25 Wazon proj. J.S.Drost Wazon bursztynowy proj.: Jan Sylwester Drost, Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej, lata 70. XX wieku, szkło sodowe, formowane ręcznie metodą prasowania, dno szlifowane i polerowane, wym: 26 cm cena wywoławcza: 150 zł.

26 Wazon proj. Stefan Sadowski HSG Sudety w Szczytnej Śląskiej, lata 70. XX w. Szkło w typie antico, gradacja kolorów; wys. 30 cm. cena wywoławcza: 200 zł.

27 Plakat: Orbis proj. A. Kapusta, 1987 r. plakat reklamujący biura podróży Orbis, 94x66,5 cm cena wywoławcza: 500 zł.

28 Wazon proj. Pavel Hlava Czechy, lata XX w. szkło warstwowe, technika sommerso, wys. 24 cm, szer. 8,5 cm, gł. 5,5 cm cena wywoławcza: 500 zł.

29 Mariusz Dydo, Ryś, model Fetisch ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, platynowana, wym.19 x 39 x 13 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 10/2017 cena wywoławcza: 1000 zł.

30 Serwis Karolina (unikat) Serwis do kawy, Karolina Proj. Adam Sadulski Jaworzyna Śląska, 1975 r. porcelana, malowana naszkliwnie, wym: dzbanek: 20 cm, mlecznik: 11,5 cm, cukiernica wys. 8 cm, 6 filiżanek wys. 7 cm, 6 spodków śr. 12,5 cm Sygn.: przekreślone: Karolina/Made in Poland, odręcznie: Ręcznie malowane. Hand decorated, St. Borwko, W-wa 1975 cena wywoławcza: 1200 zł.

31 Zegar Junghans Niemcy, lata 70. XX w. Zegar mechaniczny, wagowy, z membranowym z dwutonowym gongiem; wym: tarczy: 29,5x29,5 cm., zawiesie: 131 cm. W pełni sprawny, z roczną gwarancją zegarmistrzowską. cena wywoławcza: 800 zł.

32 Butla Alicja proj. Zbigniew Horbowy, Huta Sudety w Szczytnej Śląskiej, 1971 r. szkło sodowe antico, barwione w masie; wys. 31 cm cena wywoławcza: 450 zł.

33 Patera Włocławek Włocławek, lata 60. XX w.; fajans, farby podszkliwne; wym: 30,5x27,5 cm. wym. numer dekoracji: 6068, sygnatura Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905 cena wywoławcza: 250 zł.

34 Wazonik Mirostowice Mirostowickie Zakłady Ceramiczne w Mirostowicach Dolnych, lata 60./70. XX w. porcelit, wys.: 19,2 cm. szkliwo zaciekowe na spodzie znak wytwórni: Mi/Mirostowice Zachowany fragment naklejki. cena wywoławcza: 50 zł.

35 Dzban antico Dzban proj. Z Horbowy proj.:zbigniew Horbowy szkło typu antico w kolorze dymnym wym.: wys.29,5 cm, śr.podst. 8,5 cm. olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie cena wywoławcza: 250 zł.

36 Figurka Jamnik Chodzież Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży, lata 60. XX w. porcelit malowany, szkliwiony, wym: wys. 13 cm, szer. 22cm. Sygn. C (w wieńcu)/chodzież/made in Poland, stempel: ręcznie malowane cena wywoławcza: 350 zł.

37 Polskie Radio - zestaw plansz propagandowych r. 6 plansz propagandowych Collage, technika mieszana, papier, 29,8 x 20,8 cm (arkusz), 13 x 13 cm (kompozycja)` cena wywoławcza: 1500 zł.

38 Talerz ozdobny Łysa Góra Talerz ozdobny Spółdzielnia Przemysłu Ludowego i Artystycznego Kamionka w Łysej Górze, lata 60. XX w.; kamionka, szkliwo zaciekowe; śr.: 32 cm. cena wywoławcza: 150 zł.

39 Serwis Karolina (unikat) Serwis do kawy, Karolina Jaworzyna Śląska, lata 70. XX w. porcelana, malowana naszkliwnie, wym: dzbanek: 19 cm, mlecznik: 10 cm, cukiernica wys.9 cm, 6 filiżanek wys. 4,3cm, 6 spodków śr.11 cm Sygn.:Karolina/Made in Poland, pieczątka: J.N. ręcznie mal.,odręcznie: Niziński Każdy element serwisu ma inną dekorację. cena wywoławcza: 1500 zł.

40 Figurka Pudel Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych Steatyt Zygmunt Buksowicz. Katowice, lata 60. XX w. porcelana, farby naszkliwne,, wys. 26,5 cm, znak drukowany srebrny: Steatyt / ZB / Katowice cena wywoławcza: 500 zł.

41 Lampka grzybek Lampka grzybek projekt ZAOS, lata 60. XX w. wym: wys. 27,5 cm, szer. klosza: 20 cm. wycisk w podstawie: ZAOS LN-5/ MADE IN POLAND Obiekt w typie projektów Apolinarego Gałeckiego. cena wywoławcza: 150 zł.

42 Stolik pomocniczy, ŁAD Proj. Hanna Lachert Spółdzielnia Artystów ŁAD, lata 50. XX w. jesion, blat: szyba lakierowana na czarno, wym: wys.64, blat: cm. Zachowana naklejka znamionowa.stolik po profesjonalnej konserwacji. cena wywoławcza: 1900 zł.

43 Wazon Calyspo proj. Zbigniewa Śliwowska-Wawrzyniak, 1957 r.; Fabryka Porcelany Ćmielów w Ćmielowie porcelana, natrysk wybierany; wys. 36 cm. cena wywoławcza: 350 zł.

44 Para foteli TATRA Czechy, lata 60. XX w. drewno bukowe gięte, lakierowane, siedziska tapicerowane, wym.: 68.x 80x 76 cm. Fotel po profesjonalnej renowacji stolarsko-tapicerskiej. cena wywoławcza: 4000 zł.

45 Figurka Sarna proj. Tomaszewski Figurka Stojąca sarna projekt Mieczysław Naruszewicz, 1958 r. Fabryka Porcelany Ćmielów, lata 60. XX w. porcelana, 13x19x12 cm. Sygn.: Ć/Ćmielów/Made in Poland i ręcznie: c cena wywoławcza: 1800 zł.

46 Garnitur do ciasta Chodzież (1+4) Chodzieskie Zakłady Porcelany i Porcelitu, lata 60. XX w. porcelit malowany, Wym: 28,5 cm,16,5 cm. Na mniejszych talerzykach niewielkie przetarcia. cena wywoławcza: 200 zł.

47 Lampa Ikora WMF (czerwona) Niemcy, Wűrttembergische Metallwarenfabrik, lata 30./40. XX w. szkło zdobione techniką IKORA, metal niklowany; wym: wys. wazonu: cm, średnica brzuśca ca 20 cm; wys. z oprawką ca 26 cm; Abażur współczesny. cena wywoławcza: 950 zł.

48 Lampa Ikora WMF (zielona) Niemcy, Wűrttembergische Metallwarenfabrik, lata 30./40. XX w. szkło zdobione techniką IKORA, metal niklowany; wym: wys. wazonu: cm, średnica brzuśca ca 20 cm; wys. z oprawką ca 26 cm; Abażur współczesny. cena wywoławcza: 1300 zł.

49 Kilim bawełniany Art Deco Polska, lata 30. XX w. wymiary: około 300 x 190 cm. Niewielka reperacja w jednym z rogów. cena wywoławcza: 900 zł.

50 Fotel proj. J.Halabala (H-269) Czechy, lata 30. XX w. drewno bukowe gięte, lakierowane, prostokątne poduszki oparcia i siedzenia tapicerowane, wym.: 76,5 x 68,5 x 86 cm. Fotel po profesjonalnej renowacji stolarsko-tapicerskiej. cena wywoławcza: 6000 zł.

51 Stolik w stylu art deco, Bydgoskie Fabryki Mebli Polska, Bydgoskie Fabryki Mebli, wym: wys.59 cm, szer.68 cm, gł.68 cm. Zachowana naklejka znamionowa.stolik po profesjonalnej konserwacji. cena wywoławcza: 2200 zł.

52 Konrad Ziółkowski, Lorelai (2010r.) Lorelei, z cyklu popiersia postkubistyczne-lorelei, 2010 r. żywica, gips, wymiary podstawy: 37cm x 23cm, wysokość 60 cm. cena wywoławcza: 1800 zł.

53 Popielnica art deco, proj. Julia Keilowa Polska, ok.1930 r. Srebro, 113,5 g, próba 3 (800), 12,5x13,5 cm. Puncowanie: WWS cena wywoławcza: 1200 zł.

54 Plakat Polska. Nabożeństwo w Łowickiem proj. Stefan Norblin, 1925 r. plakat wykonany na zamówienie Ministerstwa Transportu, Litografia, 95x66,5 cm. cena wywoławcza: 6800 zł.

55 Lampa biurkowa Lampka biurkowa w stylu art deco Stołeczne Zakłady Metalowe (SZM), lata 50/60. XX w. wym: wys. 27,5 cm, szer. klosza: 20 cm. wycisk w podstawie: S.Z.M.2 W-wa Obiekt w typie projektów Apolinarego Gałeckiego. cena wywoławcza: 400 zł.

56 Serwis Kula Ćmielów proj. Bogdan Wendorf, Polska, Fabryka Porcelany i Wyrobów Ceramicznych Ćmielów w Ćmielowie, ok r. porcelana szkliwiona, dekorowana, wym.: dzbanek wys. 14 cm, średn. 14 cm; mlecznik wys. 7 cm, średn. 8 cm; cukiernica wys. 10 cm, średn. 10 cm; filiżanki wys. 5 cm, średn. 6,7 cm; spodki wys. 1,2 cm, średn. 11,5 cm; oznaczenia: naszkliwne czernią litera Ć w trójkącie niżej Ćmielów, nr 2017, wyciskane: litera Ć w trójkącie. cena wywoławcza: zł.

57 lampa Dell President Lampa gabinetowa proj.: Christian Dell model: 6631; KAISER Idell, lata 30. XX w. wym.: wys.: 41, średnia klosza: 29,5 cm. Znakowana tłoczonym napisem na kloszu. cena wywoławcza: 1900 zł.

58 58 56.Witold Śliwiński Below rzeźba wykonana ze szkła i aluminium, wym. 180X50x180. cena wywoławcza: 1800 zł.

59 Cztery krzesła proj. J.Halabala (H-214 ) proj.: Jinricha Halabala, Czechy, lata 30. XX w. drewno bukowe, wysokogatunkowy materiał tapicerski wym.:81x 46 x 46 cm. Krzesła po profesjonalnej konserwacji stolarsko-tapicerskiej. cena wywoławcza: 3800 zł.

60 Plakat Polen ein Paradies fur Jager proj. Rafał Olbiński, 1979 r. Polska to raj dla myśliwych. Plakat zapraszający do odwiedzenia Polski. Wym. 68X48 cm. cena wywoławcza: 250 zł.

61 Wazon Wawel Wazon Kropla proj. Zbigniewa Śliwowska-Wawrzyniak, 1957 r.; porcelana, wys.: 26 cm Zakład Porcelany Stołowej Wawel w Wałbrzychu,II poł. XX w. cena wywoławcza: 300 zł.

62 Stół rozkładany Bydgoskie Fabryki Mebli, lata 60. XX w. Wymiary: blat 120 x 80 cm po rozłożeniu 170 x 80 cm wysokość 76 cm rama z litego drewna dębowego, blat lakierowany, Zachowana naklejka znamionowa. Stół po profesjonalnej renowacji. cena wywoławcza: 1900 zł.

63 Komplet do napojów proj. Z.Horbowy Polska, lata 70. XX w.; dzban i sześć szklanek, szkło w typie antico, barwione w masie, gradacja kolorów; wym. dzban: wys. 22 cm., 6 szklanek: 10,5 cm. cena wywoławcza: 350 zł.

64 Wazonik brydżowy ZPS Karolina,Jaworzyna Sląska, lata 60 XX w.; nr katalogowy formy: 208; porcelana natrysk, złocenie; sygnowany: KAROLINA I MADE IN POLAND (Literatura: Bożena Kostuch, Ceramika z II poł. XX wieku w kolekcji Muzeum Narodowego w Krakowie., Kraków 2005, s.183) cena wywoławcza: 150 zł.

65 Serwis brydżowy do kawy dla 4 osób Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży, lata 70. XX w. porcelit szkliwiony, malowany, wym: filiżanki: wys.: 7 cm, szer.: 10 cm, spodki:śr.:14,4 cm, popielniczki: śr.: 9,2 cm. sygn: C/Chodzież/MADE IN POLAND cena wywoławcza: 250 zł.

66 Jakub Niewdana, Duża Sowa z serii Safarii ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem. Seria limitowana 30 sztuk. Kolor szary matowy, nr 1/30. Sygnowany od spodu. cena wywoławcza: 400 zł.

67 Wazon Lidia Ćmielów projekt formy: Wincenty Potacki Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów, lata 60. XX w. porcelana malowana natryskowo, malatura naszkliwna, wym: wys.27 cm Sygn: C/Cmielów/Made in Poladn i ręcznie; c cena wywoławcza: 350 zł.

68 Lampka gabinetowa MEOS Lampka gabinetowa MEOS, lata 60. XX w. wym: wys: ok. 39 cm, szer klosza:ok. 34 cm plakietka znamionowa: MEOS Warszawa Obiekt w typie projektów Apolinarego Gałeckiego. cena wywoławcza: 400 zł.

69 Figurka Łabędź Ćmielów Figurka Łabędź królewski proj. Mieczysław Naruszewicz, 1960 r., Fabryka Porcelany Ćmielów w Ćmielowie porcelana szkliwiona; wys. 16 cm sygn. Ręcznie: c I stempel: cena 40 zł cena wywoławcza: 600 zł.

70 Serwis do kawy Krokus proj. Wincenty Potacki, Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów w Ćmielowie, lata XX w. wym.: 6 filiżanek wys: 7,7 cm, 6 talerzyków, śr. 14 cm, cukiernica 10 cm, mlecznik 13 cm, dzbanek 25,5 cm (bez przykrywki). Na spodzie znak wytwórni: Ć ĆMIELÓW MADE IN POLAND Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów w Ćmielowie. cena wywoławcza: 1300 zł.

71 Wazon Ćmielów Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów,1957 r., porcelana, dekoracja malowana, wys. 24 cm. sygn.:`ć/ćmielów/made in Poland i ręcznie: c Minimalne ukruszenie na jednym z wlewów. cena wywoławcza: 1000 zł.

72 Plakat: Te wspaniałe pojazdy proj. Tadeusz Jodłowski, 1978 r. Plakat przygotowany na wystawę Motoryzacyjny retro-koktail, która odbyła się w Muzeum Techniki w 1978 r. wym. 98 x 67,5 cena wywoławcza: 300 zł.

73 Wazon Ufo Huta Barbara Polanica Zdrój, lata 70./80. XX w. szkło sodowe barwione w masie. Wys.: 14 cm. Forma eksponowana na wystawie w Gdyni, w 2014 r. cena wywoławcza: 450 zł.

74 Serwis do kawy Elżbieta Chodzież Proj. Wacław Górski, ok r. Chodzież, Zakłady Porcelany i Porcelitu, lata 60. XX w. porcelana; dzbanek - wys. 17,7 (bez pokrywki) cm; cukiernica - wys. 8,4 cm; mlecznik - wys. 10,3 cm; 6 filiżanek - wys. 6 cm, 6 spodków - wys. 14,7cm; sygnatura: C w wieńcu/ Chodzież / MADE IN POLAND i ręcznie: Hand painted, 472r/N cena wywoławcza: 550 zł.

75 Figurka Kot leżący Bogucice (szary) projekt Mieczysława Naruszewicza z 1958r. Fabryki Porcelany Bogucice w Katowicach, lata 60. XX w. porcelana, dekoracja szara, wym.: 12,5 x 31 x 18 cm, sygn.: B (Bogucice) Drobne zadrapania na grzbiecie. cena wywoławcza: 900 zł.

76 Świecznik metaloplastyka Polska, druga poł XX w. metaloplastyka wym: wys. 31 cm., szer. 24 cm. cena wywoławcza: 100 zł.

77 Dzban szklany biały Dzban szklany proj.: Ludwik Fiedorowicz H.S.A. Staszic (filia HSG Ząbkowice ) Polska, lata 80. XX w. szkło formowane ręcznie, wys.: 25 cm. cena wywoławcza: 50 zł.

78 Dzban szklany biały Dzban szklany proj.: Ludwik Fiedorowicz H.S.A. Staszic (filia HSG Ząbkowice ) Polska, lata 80. XX w. szkło formowane ręcznie, wys.: 33,5 cm. Ceramika użytkowa lat 50. i 60. cena wywoławcza: 100 zł.

79 Wazon Murano Wazon dekoracyjny szkło wielobarwne, wym: wys. 44,5, szer., 44 cm. Włochy, Murano (?), 3 tercja XX w. cena wywoławcza: 1400 zł.

80 Plakat LOT proj. Janusz Grabiański, 1971 r. Plakat reklamujący Polskie Linie Lotnicze LOT 94,5x67 cm cena wywoławcza: 1650 zł.

81 Forma dekoracyjna/wazon Szczytna Śląska, Huta Sudety, lata 60./70. XX w. wys. 47,5 cm Naklejka: Szkło artystyczne/sudety/made in Poland cena wywoławcza: 550 zł.

82 Wazon Wazon opalizujący proj. Zbigniew Horbowy, Polska, II połowa XX wieku wys.20 cm. cena wywoławcza: 150 zł.

83 Popielnczka proj. Pavel Hlava Czechy, lata 60./70. XX w. wym: wys. 7,5; szer. 8,5x8,5 cm. cena wywoławcza: 500 zł.

84 Talerz dekoracyjny Bogucice (unikat) Polska, Zakłady Porcelany Bogucice, II poł. XX w. porcelana, malowana naszkliwnie; wys. 4 cm, średnica 33,5cm. Sygn.: znak wytwórni, pieczatka ZAP, ręcznie: Taniec, JN. cena wywoławcza: 250 zł.

85 Plakat: Polen ein Paradies fur Angler proj. Leszek Hołdanowicz, 1981 r. Polska to raj dla wędkarzy. Plakat zapraszający do odwiedzenia Polski. Wym. 97X67 cm. cena wywoławcza: 500 zł.

86 Amfora- szkło krakowskie Krakowska Huta Szkła, lata 70. XX w. Wys: 37,6 cm. cena wywoławcza: 450 zł.

87 Puchar - szkło krakowskie proj. Jerzy Słuczan-Orkusz, 1974 r. Krakowska Huta Szkła, lata 70. XX w. Wys. 28 cm cena wywoławcza: 250 zł.

88 Puchar - szkło krakowskie proj. Jerzy Słuczan-Orkusz, 1976 r. Krakowska Huta Szkła, lata 70. XX w. Wys. 43,5 cm cena wywoławcza: 250 zł.

89 Talerz ozdobny Koło Koło, l. 60. XX w. fajans, szkliwo naciekowe, śr. 30 sygn. wycisk KOŁO 30 cena wywoławcza: 150 zł.

90 Wazon z zieloną smugą proj.: Henryk Albin Tomaszewski, HSG Targówek w Warszawie, lata 60. XX wieku szkło sodowe, wolnokształtowane na gorąco, wys: 32 cm. cena wywoławcza: 2500 zł.

91 Figurka Tygrys Chodzież proj. Henryk Jędrasiak, ok r., Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży, lata 60. XX w. porcelit, malowany naszkliwnie, dł. 21 cm. cena wywoławcza: 500 zł.

92 Kalina Bańka, Ja Cię Klosze!, 2015 szkło dmuchane, Szklane klosze stworzone z myślą o zabawnym przechowywaniu słodkości. cena wywoławcza: 400 zł.

93 Wazon Wawel Zakłady Porcelany Stołowej Wawel w Wałbrzychu, lata 60. XX w. porcelana malowana natryskowo, wybierana, wym: wys.32 cm, śr.podst. 9,5 cm. Sygn: W/Wawel/Made in Poland/3 cena wywoławcza: 200 zł.

94 Komplet czterech porcelanowych talerzy dekoracyjnych z serii Bajki Zakłady Porcelany Stołowej Karolina w Jaworzynie Śląskiej, lata 60. XX w. średnica: 24 cm; porcelana; dekoracja wykonana w technice sitodruku; sygnatura: Karolina/MADE IN POLAND (Talerz Królewna Śnieżka ma niewielki ubytek na rancie) cena wywoławcza: 350 zł.

95 Wazon Włocławek proj. Wit Płażewski, 1960r. Włocławek, lata 60. XX w.; fajans, farby podszkliwne, Wys. 26 cm numer dekoracji: 5438 sygnatura: WŁOCŁAWEK/ Fajans/Made in Poland cena wywoławcza: 300 zł.

96 Franciszek Starowieyski, Projekt plakatu Franciszek Starowieyski ( ) Projekt plakatu na 9 Międzynarodowe Biennale Plakatu,1984 r. akwarela na podrysowaniu ołówkiem, gwasz, papier, 30 x 21 cm: Praca pochodzi od rodziny artysty cena wywoławcza: 1800 zł.

97 Talerz ozdobny Ewa Tułowice Tułowice, lata 60. XX w. porcelana, śr. 31 cm PT/Tułowice Made in Poland Drobne ubytki malatury, ślady użytowania. cena wywoławcza: 550 zł.

98 Wazon Kostka Ćmielów proj. Danuta Duszniak, Zakłady Porcelany Stołowej Ćmielów,1957 r. porcelana, dekoracja malowana, 24 x 8 cm sygn.:`ć/ćmielów/made in Poland i ręcznie: c /26 cena wywoławcza: 300 zł.

99 Figurka Mały kotek projekt Zdana Kosicka z 1951r. Fabryki Porcelany Bogucice w Katowicach, lata 60. XX w. porcelana, dekoracja czarna drapana, wym.: wys. ok 9 cm, szer., ok 8 x 6 cm. sygn.: B i ręcznie: 5023/51 cena wywoławcza: 200 zł.

100 BEDNARSKI M. Krzysztof, Marks kolorowy BEDNARSKI M. Krzysztof (ur. 1953) Marks kolorowy, 1997 r. żywica syntetyczna termoutwardzalna, wata szklana, akryl, wym.34,5 x 40 x 35 cm; sygnowany, wewnątrz dedykacja dla prof. Piotra Szuberta * do ceny wylicytowanej dodatkowo pobierana opłata Droit de suite w wysokości 5% cena wywoławcza: zł.

101 Zestaw wazonów II połowa XX wieku, szkło sodowe barwione w masie, wys. 30 cm. cena wywoławcza: 400 zł.

102 Dzban szklany czerwony proj.: Ludwik Fiedorowicz H.S.A. Staszic (filia HSG Ząbkowice ) Polska, lata 80. XX w. szkło formowane ręcznie, wys.: 33 cm. cena wywoławcza: 100 zł.

103 Wazon szklany proj.: Ludwik Fiedorowicz H.S.A. Staszic (filia HSG Ząbkowice ) Polska, lata 80. XX w. szkło formowane ręcznie, wys.: 22 cm. cena wywoławcza: 50 zł.

104 Wazon z falbanką proj. J.S. Drost proj. Jan Sylwester Drost Huta Staszic, filia HSG Ząbkowic, lata 80. XX w. szkło dmuchane do formy, wys.ok 30 cm. cena wywoławcza: 150 zł.

105 Plakat filmowy La Muerte Viene del Espacio Meksyk 1958 r. Papier, 32 x 40,8 cm. cena wywoławcza: 300 zł.

106 Plakieta z wizerunkiem kobiekty proj.: Leszek Dutka (?) Polska, Kraków, lata 60.XX w. glina szkliwiona, wym. 16x10 cm. Sygn. D Obiekt w typie prac Leszka Dutki ( ) wykonywanych na zlecenie Cepelii. cena wywoławcza: 300 zł.

107 Kielich proj. Zbigniew Horbowy HS Barbara w Polanicy Zdroju, lata 70. XX w. szkło w typie antico, barwione w masie z gradacją kolorów, baniasta czasza kielicha wsparta na smukłej, doklejonej nóżce płasko rozszerzonej w górnej partii i okrągłej stopie; wys. 31 cm. cena wywoławcza: 150 zł.

108 Wazon z falbanką proj. Ludwik Fiedorowicz Huta Staszic, filia HSG Ząbkowic, lata 80. XX w. szkło dmuchane do formy, wys. 34 cm. cena wywoławcza: 150 zł.

109 Eliza Kopeć, Circle Little Delft, 2013 proj. Jan Sylwester Drost, Huta Szkła Gospodarczego Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej, 1963 r. szkło sodowe, formowane ręcznie metodą prasowania, wys. 16 cm. cena wywoławcza: 150 zł.

110 Wazon Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych Steatyt Zygmunt Buksowicz, Katowice, lata 60. XX w. porcelana biała, natrysk zieloną farbą, złocenie, wys. 29,5 cm; sygnatura: Steatyt / ZB / Katowice cena wywoławcza: 150 zł.

111 Pete Alvarado, Rysunek Siostrzeńcy Kaczora Donalda Pete Alvarado ( ) Siostrzeńcy Kaczora Donalda, lata 60. XX w. ołówek, kredka, papier, 26,6 x 20,7 cm; Rysunek powstał na zlecenie wytwórni Walta Disneya, z którą Alvarado był związany przez wiele lat, plansza została wykorzystana w komiksie lub książeczce dla dzieci. cena wywoławcza: 250 zł.

112 J.W. Christa, Plansza do komiksu Kajtek i Koko Janusz Wincenty Christa ( ) Kajtek i Koko oryginalna plansza (544) Papier, collage, piórko, tusz, 32,4 x 22,8 cm; cena wywoławcza: 800 zł.

113 J.W. Christa, Plansza do komiksu Kajtek i Koko i diapoyztyw Janusz Wincenty Christa ( ) Kajtek i Koko (181) oryginalna plansza (papier, collage, piórko, tusz, 32,4x 22,8 cm) i diapozytyw (29,4x19,5 cm) z numerem 181 cena wywoławcza: 1200 zł.

114 114

7. Aukcja Designu. 29 maja 2019 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa. T: // 884 SZTUKA cena: 7. Aukcja Designu 29 maja 2019 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA cena: DESIGN 7. Aukcja Designu 29 maja 2019 (środa), godz. 19.30 showroom kolekcjonerski:

AUKCJA CHARYTATYWNA. Charytatywna Aukcja Designu na rzecz Azylu dla bezdomnych psów. 17 września 2017 r. godz AUKCJA CHARYTATYWNA Charytatywna Aukcja Designu na rzecz Azylu dla bezdomnych psów 17 września 2017 r. godz. 16.30 Wawa Design Festival, Centrum Kreatywności Targowa (Warszawa ul. Targowa 56) PRAGALERIA

6. Aukcja Designu. 28 listopada 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

6. Aukcja Designu. 28 listopada 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA 6. Aukcja Designu 28 listopada 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN 3. aukcja 6. Aukcja Designu 7 czerwca 28 listopada 20172018 (środa), (środa),

5. Aukcja Designu. 6 czerwca 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

5. Aukcja Designu. 6 czerwca 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA 5. Aukcja Designu 6 czerwca 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN 3. aukcja 5. Aukcja Designu 7 czerwca 6 czerwca 2017 2018 (środa), (środa), godz.

Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu.

Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu. Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu. Wśród 100 projektów, obok mebli, szkła czy porcelany, czyli

3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017

3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017 3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017 DESIGN 3. aukcja 7 czerwca 2017 (środa), godz. 19.30 showroom kolekcjonerski: 3 czerwca (sobota) w godz. 11:00 16:00, 4 czerwca (niedziela) w godz. 12:00 18:00 3 ZAPRASZAMY

MALARSTWO I DESIGN. 1. Aukcja. 30 sierpnia 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

MALARSTWO I DESIGN. 1. Aukcja. 30 sierpnia 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA MALARSTWO I DESIGN 1. Aukcja 30 sierpnia 2017 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN MALARSTWO I DESIGN 3. aukcja 1. Aukcja 7 czerwca 30 sierpnia 2017 2017

3. Aukcja Malarstwa i Designu

3. Aukcja Malarstwa i Designu 3. Aukcja Malarstwa i Designu 5 września 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN MALARSTWO I DESIGN 3. aukcja 3. Aukcja Malarstwa i Designu 7 czerwca

MALARSTWO I DESIGN. 2. Aukcja. 28 lutego 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

MALARSTWO I DESIGN. 2. Aukcja. 28 lutego 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA MALARSTWO I DESIGN 2. Aukcja 28 lutego 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA MALARSTWO I DESIGN 2. Aukcja 28 lutego 2018 (środa), godz. 19.30 PARTNER PRAWNY:

AUKCJA DESIGNU. 20 sierpnia CENA: 20 zł (z 5% VAT) ISBN AUKCJA DESIGNU (1/2016)

AUKCJA DESIGNU. 20 sierpnia CENA: 20 zł (z 5% VAT) ISBN AUKCJA DESIGNU (1/2016) AUKCJA DESIGNU 20 sierpnia 2016 AUKCJA DESIGNU (1/2016) ISBN 978-83-945050-9-7 9 7 8 8 3 9 4 5 0 5 0 9 7 CENA: 20 zł (z 5% VAT) Mela Muter (1876 Warszawa 1967 Paryż), Świt w Marsylii, ok. 1927 r. AUKCJA

POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW. Aukcja 6 listopada 2018 Warszawa

POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW. Aukcja 6 listopada 2018 Warszawa POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW Aukcja 6 listopada 2018 Warszawa POLSKI NEW LOOK CERAMIKA Z KOLEKCJI ŁUKASZA I MAŁGORZATY GORCZYCÓW 6 LISTOPADA 2018 (WTOREK) GODZ. 20

2 Aukcja Design & Loft

2 Aukcja Design & Loft 2 Aukcja Design & Loft 9 listopada 2016 2 SZTUKA MŁODA 9. aukcja 7 grudnia 2016 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa www.pragaleria.com T: 884 798 852 // 884 SZTUKA galeria@pragaleria.pl Katarzyna Kombor,

Zestaw Wawel. Kolekcja główna. Kolekcja: Moja mała pasja. Muzeum: mala_pasja. Właściciel: Datowanie: Polska. Miejsce pochodzenia: Dobry

Zestaw Wawel. Kolekcja główna. Kolekcja: Moja mała pasja. Muzeum: mala_pasja. Właściciel: Datowanie: Polska. Miejsce pochodzenia: Dobry Zestaw Wawel 209-0-2 Zestaw Wawel 953 Dobry Zestaw porcelany wałbrzyskiej Fabryki Porcelany Krzysztof dzbanek i mlecznik, wyprodukowane 953r, zachowane jako rodzinna ślubna pamiątka. Stan zestawu oceniam

240,00 zł WYSYŁKA 48h Serwis obiadowo-kawowy 30el PORTO / DU

240,00 zł WYSYŁKA 48h Serwis obiadowo-kawowy 30el PORTO / DU Serwis obiadowo-kawowy 30el PORTO / DU-5907666509159 6 talerzy obiadowych głębokich o średnicy 20,5 cm 6 talerzy obiadowych płytkich o średnicy 25,5 cm 6 talerzy deserowych o średnicy 20 cm 6 filiżanek

Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn.

Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn. Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn. Nazwa Ilość Cena wywoławcza jednostkowa Uwagi Minimalna wysokość postąpienia brutto Spadek po Karolu Józefie Michalaku 1. 1 Telewizor UNITRA

1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego Picassa,

1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego Picassa, KATALOG PRZEDMIOTÓW: 1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego Picassa, płaskorzeźba przedstawiająca Słońce i Księżyc jest ręcznie malowana na energetyzujące meksykańskie

ZESTAWIENIE KOSZTÓW ZAMÓWIENIA ZASTAWA KUCHENNA. Część I. Cena jedn. Wartość netto Stawka podatku Ilość Wyszczególnienie. miary

ZESTAWIENIE KOSZTÓW ZAMÓWIENIA ZASTAWA KUCHENNA. Część I. Cena jedn. Wartość netto Stawka podatku Ilość Wyszczególnienie. miary Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko Na sprawy: RZP-II-WI/15/DZP-1/2014 Załącznik Nr 5 do

Porcelana (publikowane) Muzeum Okręgowe w Tarnowie

Porcelana (publikowane) Muzeum Okręgowe w Tarnowie Porcelana (publikowane) Muzeum Okręgowe w Tarnowie 1. Waza z pokrywą z dekoracją w stylu Imari MT.Dep.3316 (D. nr inw. MT-A-P/1328/1-2, MT.II.442) Ok. 1730 r. Wys.: z pokr. 35cm 80 lat Muzeum Okręgowego

NACZYNIA STOŁOWE. Opracował: mgr Jakub Pleskacz

NACZYNIA STOŁOWE. Opracował: mgr Jakub Pleskacz Opracował: mgr Jakub Pleskacz NACZYNIA CERAMICZNE Wyroby ceramiczne to największa grupa naczyń stołowych. Do ich produkcji wykorzystuje się: porcelanę - masę ceramiczną używaną m.in. do wyrobu delikatnych

Ceramika Europejska. w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole

Ceramika Europejska. w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole Ceramika Europejska w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole KATALOG WYSTAWY 15 stycznia - 18 marca 2011 Ceramika europejska w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole Katalog wystawy Koło 2011

Z pasji do dekorowania... PORCELANA KLASYCZNA & PORCELANA NOWOCZESNA & SZKŁO NOWOCZESNE & UPOMINKI, PREZENT dla niej, dla niego

Z pasji do dekorowania... PORCELANA KLASYCZNA & PORCELANA NOWOCZESNA & SZKŁO NOWOCZESNE & UPOMINKI, PREZENT dla niej, dla niego Z pasji do dekorowania... PORCELANA KLASYCZNA & PORCELANA NOWOCZESNA & SZKŁO NOWOCZESNE & UPOMINKI, PREZENT dla niej, dla niego MARKOWA PORCELANA Zestaw kawowy 15 części SABINA 4 650 zł Zestaw obiadowy

Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty)

Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty) Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty) 1. S/CS/1510/ML Półmisek datowanie: 1730-1735 wymiary: średn. 34 cm technika: farby podszkliwne, farby naszkliwne, złocenie

Lista obiektów na wystawie Elementarz polskiego dizajnu. LP. Nazwa obiektu Ilość obiektów Zdjęcie Wartość PLN 1 Prospekt reklamowy PLUTOS

Lista obiektów na wystawie Elementarz polskiego dizajnu. LP. Nazwa obiektu Ilość obiektów Zdjęcie Wartość PLN 1 Prospekt reklamowy PLUTOS Załącznik nr 2 a Lista obiektów na wystawie Elementarz polskiego dizajnu LP. Nazwa obiektu Ilość obiektów Zdjęcie Wartość PLN 1 Prospekt reklamowy PLUTOS 1 szt. Książka Henryk Berlewi autorstwa Magdaleny

Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018

Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018 Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018 pod nazwą Zakup mebli oraz wyposażenia dekoracyjnego do pokoju mediacyjnego i biura Centrum Arbitrażu i Mediacji w Rzeszowie Nazwa i adres Zamawiającego Wyższa Szkoła

PORCELANA Talerz płaski 27cm. Spodek do bulionówki. Pólmisek owalny 27x33cm

PORCELANA Talerz płaski 27cm. Spodek do bulionówki. Pólmisek owalny 27x33cm CENNIK PORCELANA Talerz płaski 17cm Talerz płaski 19cm Talerz płaski 25cm Talerz płaski 27cm Filiżanka 200ml Spodek do filiżanki Bulionówka 300ml Spodek do bulionówki Cukiernica 250ml Pólmisek owalny 20x30cm

Porcelana Bogucice od ponad 90 lat jest obecna na stołach w wielu zakątkach świata. Przez ten okres wprowadzono do produkcji wiele nowych form i dekor

Porcelana Bogucice od ponad 90 lat jest obecna na stołach w wielu zakątkach świata. Przez ten okres wprowadzono do produkcji wiele nowych form i dekor Porcelana Bogucice od ponad 90 lat jest obecna na stołach w wielu zakątkach świata. Przez ten okres wprowadzono do produkcji wiele nowych form i dekoracji, a dzisiejsza kolekcja jest zwieńczeniem wieloletniego

SZCZEGÓŁOWY OPIS TECHNICZNY: ZADANIE 1 Dostawa mebli biurowych

SZCZEGÓŁOWY OPIS TECHNICZNY: ZADANIE 1 Dostawa mebli biurowych Załącznik nr 6. do SIWZ Zakup i dostawa wyposażenia do Centrum Aktywności Twórczej w Ustce SZCZEGÓŁOWY OPIS TECHNICZNY: ZADANIE Dostawa mebli biurowych. Zadanie obejmuje dostawę następującego sprzętu:

Kolekcja porcelany polskiej

Kolekcja porcelany polskiej Kolekcja porcelany polskiej 2017-2018 WAZA 01 Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasz najnowszy katalog dekoracji. Przedstawiona Kolekcja porcelany polskiej charakteryzuje się płynnością i prostotą kształtów,

i wzorami serca. W aranżach widzimy też słynie głównie z naturalnych materiałów. Dodatki wykonane są z drewna, szkła, ceramiki.

i wzorami serca. W aranżach widzimy też słynie głównie z naturalnych materiałów. Dodatki wykonane są z drewna, szkła, ceramiki. KATALOG WNĘTRZ Lampa stołowa z ozdobnymi rozcięciami, w różnych kolorach, wys. 20 cm Poduszka z romantycznymi nadrukami, różne i kolory, 40 x 40 cm 3 Lampa stołowa ceramiczna, w różnych kolorach, wys.

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 (do formularza oferty) I. Przedmiot zamówienia: Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa porcelany dla Ośrodka Reprezentacyjnego Ministerstwa Obrony Narodowej, z transportem

1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego. Picassa, płaskorzeźba przedstawiająca Słońce i Księżyc jest ręcznie malowana

1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego. Picassa, płaskorzeźba przedstawiająca Słońce i Księżyc jest ręcznie malowana KATALOG PRZEDMIOTÓW: 1) Sun&Moon kraj pochodzenia: Meksyk. Rękodzieło w stylu meksykańskiego Picassa, płaskorzeźba przedstawiająca Słońce i Księżyc jest ręcznie malowana na energetyzujące meksykańskie

Załącznik nr 1 do ogłoszenia Wykonanie usług i dostaw materiałów na wystawę na Zamku Piastowskim w Raciborzu w ramach projektu "Kuchnia i kultura

Załącznik nr 1 do ogłoszenia Wykonanie usług i dostaw materiałów na wystawę na Zamku Piastowskim w Raciborzu w ramach projektu Kuchnia i kultura Załącznik nr 1 do ogłoszenia Wykonanie usług i dostaw materiałów na wystawę na Zamku Piastowskim w Raciborzu w ramach projektu "Kuchnia i kultura kulinarna na książęcych dworach średniowiecznych w Opawie

Cena jednostkowa brutto (zł) ZADANIE NR 1 Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR, Al. Mickiewicza 24/ Kraków. Szt.

Cena jednostkowa brutto (zł) ZADANIE NR 1 Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR, Al. Mickiewicza 24/ Kraków. Szt. Opis przedmiotu zamówienia / Formularz cenowy. DZP-291-3077/2015 Lp. Przedmiot zamówienia JM. Ilość Cena jednostkowa brutto (zł) Wartość brutto (zł) (kol. 4 x 5) Oferowane parametry zgodne z wymogami zamawiającego

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PLATERY. Nazwa Autor Data Techni ka

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PLATERY. Nazwa Autor Data Techni ka Załącznik numer 4 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PLATERY Numer inwentarza 4753/a-b Nazwa Autor Data Techni ka Wymiar Nożyce do objaśniania Fraget Józef 1850 r. plater dł.: nożyczek 19 cm, tacki 24,5,

Opis, ilość i charakterystyka zakresu usługi.

Opis, ilość i charakterystyka zakresu usługi. Załącznik nr 1 do SIWZ Opis, ilość i charakterystyka zakresu usługi. TABELA NR 1 L.P Nazwa artykułu Ilość Styl Materiał Wymiary Wizualizacja I. Meble 1. Krzesła 16 Księstwo Warszawskie Mebel wykonany z

Sztuk w opakowaniu. Magnes kolor MAL szt./komplet 288szt./karton Popielniczka SB-0155 Malbork 0 3 szt./komplet 60 szt.

Sztuk w opakowaniu. Magnes kolor MAL szt./komplet 288szt./karton Popielniczka SB-0155 Malbork 0 3 szt./komplet 60 szt. Magnes kolor MAL-88 24 12szt./komplet 288szt./karton Popielniczka SB-155 Malbork 3 szt./komplet 6 szt./karton Kula Duża MAL-27 wielkość 65mm; 4szt/komplet; 48szt/karton Kula Smok Średnia MAL-22 144 wielkość

ILOŚĆ Wymogi graniczne TAK/NIE TAK TAK

ILOŚĆ Wymogi graniczne TAK/NIE TAK TAK Załącznik nr 3 do Zapytania ofertowego Część 3 Dostawę produktów szklanych i porcelanowych LP. OPIS /PARAMETRY WYMAGANE ELEMNETY WYPOSAŻENIA ILOŚĆ Wymogi graniczne /NIE 1. Pucharki do deserów kompl. 2

1. Talerz płaski 90,00 PLN 2. Talerz głęboki 90,00 PLN 3. Talerz deser 90,00 PLN

1. Talerz płaski 90,00 PLN 2. Talerz głęboki 90,00 PLN 3. Talerz deser 90,00 PLN 1. Talerz płaski 90,00 PLN 2. Talerz głęboki 90,00 PLN 3. Talerz deser 90,00 PLN 4. Klosz 50,00 PLN 1.Porcelana Porcelana St. James PORCELANA LUX 5. Talerz baza 32 cm 25 PLN 6. Talerz płaski 27 cm 18 PLN

Załącznik nr 1 do SIWZ i projektu umowy stanowiącego zał. nr 9 do SIWZ

Załącznik nr 1 do SIWZ i projektu umowy stanowiącego zał. nr 9 do SIWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Wydział Informacji Europejskiej - Lubuski Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT ZIELONA GÓRA) Lp. Nazwa asortymentu Ilość Wymiar (+/-3%) Szczegółowy opis asortymentu

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 9 DO SIWZ CZĘŚĆ I

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 9 DO SIWZ CZĘŚĆ I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 9 DO SIWZ CZĘŚĆ I lp. symb. element 1.1 - sala wielofunkcyjna 1. stolik techniczny 60x100, PARTER 1 Nogi stalowe, malowane proszkowo (kolor biały); blat i ścianki

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ 12

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ 12 I. OPIS TECHNICZNY 1. Wymagania ogólne 1.1 Wszystkie meble biurowe stosowane w obiektach użyteczności publicznej muszą spełniać wymagania stawiane przez rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej

BARANEK WIELKANOCNY STOJĄCY; 7,5x4x10 cm. BARANEK WIELKANOCNY; 6x4x7,5 cm. 0/60 Kwiat sztuczny żonkil, pianka EVA, 6szt; wys.

BARANEK WIELKANOCNY STOJĄCY; 7,5x4x10 cm. BARANEK WIELKANOCNY; 6x4x7,5 cm. 0/60 Kwiat sztuczny żonkil, pianka EVA, 6szt; wys. ID-105155 =105155 ID-82928 quantity: 130 quantity: 80 219786 14,14 zł 3,33 20/240 654016 2,45 zł 0,58 0/60 Kwiat sztuczny żonkil, pianka EVA, 6szt; wys.36 cm BARANEK WIELKANOCNY STOJĄCY; 7,5x4x10 cm ID-97342

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO I BUDŻETU PAŃSTWA ZAŁĄCZNIK I DO SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO I BUDŻETU PAŃSTWA ZAŁĄCZNIK I DO SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO I BUDŻETU PAŃSTWA ZAŁĄCZNIK I DO SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Lp. OPIS ILOŚĆ POKÓJ 45 STOLIK PROSTY O WYM 40x0 cm blat

WAZON. 10 zł. 15 zł SZKŁO BIAŁE MLECZNE ROMB ROZSZERZANY. dekoracja: - sali weselnej - stołów materiał: szkło mleczne. rozmiar: wys.

WAZON. 10 zł. 15 zł SZKŁO BIAŁE MLECZNE ROMB ROZSZERZANY. dekoracja: - sali weselnej - stołów materiał: szkło mleczne. rozmiar: wys. WAZON SZKŁO BIAŁE MLECZNE wys. 80 cm x Ø 8 cm szkło mleczne 10 zł ROMB ROZSZERZANY wys. 60 cm x 10 cm x 10cm szkło bezbarwne 15 zł WAZON FLET wys. 70 cm szkło bezbarwne 20 zł MARTINI wys. wys. wys. wys.

Opis i minimalne wymagania do przedmiotu zamówienia pod nazwą:

Opis i minimalne wymagania do przedmiotu zamówienia pod nazwą: Opis i minimalne wymagania do przedmiotu zamówienia pod nazwą: DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI METALOWYCH DO ŻŁOBKA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39100000-3 Meble 39130000-2

1.Porcelana Porcelana St. James 1. Talerz płaski 1,00 PLN 2. Talerz głęboki 1,00 PLN 3. Talerz deser 1,00 PLN 4. Klosz 5,00 PLN PORCELANA LUX 5.

1.Porcelana Porcelana St. James 1. Talerz płaski 1,00 PLN 2. Talerz głęboki 1,00 PLN 3. Talerz deser 1,00 PLN 4. Klosz 5,00 PLN PORCELANA LUX 5. 1.Porcelana Porcelana St. James 1. Talerz płaski 1,00 PLN 2. Talerz głęboki 1,00 PLN 3. Talerz deser 1,00 PLN 4. Klosz 5,00 PLN PORCELANA LUX 5. Talerz baza 32 cm 1,00 PLN 6. Talerz płaski - 27 cm 0,50

Aniołek bobas; wys. 14,5 cm

Aniołek bobas; wys. 14,5 cm 100985 =100985 100984 =100984 385986 Aniołek bobas; wys. 14,5 cm 5,40 zł Stan: 965 0/72 385979 3,08 zł Aniołek Serce/Gwiazda, brokat; wys. 12,5 cm Stan: 370 0/180 100982 =100982 100983 =100983 385955 2,16

Wyroby ekskluzywne. PORCELANA KLASYCZNA & PORCELANA NOWOCZESNA & SZKŁO NOWOCZESNE & UPOMINKI, PREZENT dla niej, dla niego

Wyroby ekskluzywne. PORCELANA KLASYCZNA & PORCELANA NOWOCZESNA & SZKŁO NOWOCZESNE & UPOMINKI, PREZENT dla niej, dla niego Wyroby ekskluzywne PORCELANA KLASYCZNA & PORCELANA NOWOCZESNA & SZKŁO NOWOCZESNE & UPOMINKI, PREZENT dla niej, dla niego MARKOWA PORCELANA Zestaw kawowy 15 części SABINA 4 598 zł Mini zestaw kawowy 8 części

ZESTAWIENIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIE WNĘTRZ PRZESTRZENI WSPÓLNYCH - BUD A. BUDYNEK A L.p Opis artykułu Ilość sztuk/ indeks. m2 1

ZESTAWIENIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIE WNĘTRZ PRZESTRZENI WSPÓLNYCH - BUD A. BUDYNEK A L.p Opis artykułu Ilość sztuk/ indeks. m2 1 ZESTAWIENIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIE WNĘTRZ PRZESTRZENI WSPÓLNYCH - BUD A BUDYNEK A L.p Opis artykułu Ilość sztuk/ 1 Lada recepcyjna - okleina drewno brzoza z blatem ze szkła matowego o grub 25 mm 2 krzesło

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Nr referencyjny nadany sprawie przez Zamawiającego DZP-2621-1/2016 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przetarg nieograniczony nr DZP-2621-1/2016 o wartości szacunkowej poniżej kwoty określonej w przepisach ustawy

POLISH MID-CENTURY DESIGN ICONS

POLISH MID-CENTURY DESIGN ICONS POLISH MID-CENTURY DESIGN ICONS CENNI K DETALICZNY... (/ B RUTTO)... PLN... OBOWIAZUJE OD 01/07/18,... Zawartość Cennik Detaliczny MEBLE TAPICEROWANE Seria 366... Seria 366 Plus... Seria Junior... Seria

Załącznik nr 1/1 do SIWZ Znak sprawy KA-2/040/2008

Załącznik nr 1/1 do SIWZ Znak sprawy KA-2/040/2008 Załącznik nr 1/1 do SIWZ Znak sprawy KA-2/040/2008 Krzesło konferencyjne z chromowanym stelażem. Z tyłu oparcia maskownica z czarnego lub szarego tworzywa sztucznego. Krzesło konferencyjne rio chrom lub

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna Załącznik nr 5 Specyfikacja techniczna Lp. 1 Typ: Ilość: 500 Kubek Ocean (M/040/B) Kubek typu Ocean (M/040/B) Kubek wykonany z porcelany poj. 300 ml. Średnica: 68 mm. Wysokość: 125 mm. Pojemność: 300 mm.

OFERTA CENOWA DETAL 2008 (brutto)

OFERTA CENOWA DETAL 2008 (brutto) SUNRISE P.P.H.U. ul. Wróblewskiego 5 NIP 925-168-04-16 WBK BZ S.A. Oddz. Nowa Sól 10901577-453750-00-0 67-100 Nowa Sól OFERTA CENOWA DETAL 2008 (brutto) Lp. Nazwa towaru Symbol/ nr/ Cena w zł 1. Wazonik

BARANEK WIELKANOCNY; 5x5x7,5 cm. Dekoracja - kura na sianie; wym.8x12 cm. 0/30 BARANEK WIELKANOCNY STOJĄCY; 7,5x4x10 cm

BARANEK WIELKANOCNY; 5x5x7,5 cm. Dekoracja - kura na sianie; wym.8x12 cm. 0/30 BARANEK WIELKANOCNY STOJĄCY; 7,5x4x10 cm ID-82928 ID-97342 =97342 quantity: 80 quantity: 74 654016 2,43 zł 0,57 15,19Kč 0/60 654047 3,05 zł 0,72 19,06Kč 0/30 BARANEK WIELKANOCNY STOJĄCY; 7,5x4x10 cm BARANEK WIELKANOCNY; 5x5x7,5 cm ID-92975 =92975

Załącznik nr 1 do Ogłoszenia o przetargu na sprzedaż zbędnych składników majątku ruchomego UDT OFERTA. Adres lub siedziba Oferenta

Załącznik nr 1 do Ogłoszenia o przetargu na sprzedaż zbędnych składników majątku ruchomego UDT OFERTA. Adres lub siedziba Oferenta ... Imię i nazwisko lub nazwa/firma a. Adres lub siedziba a Telefon: e-mail:. cena zakupu) 1. 1 2. 2 3. 3 4. 4 5. 5 6. 7 7. 14 Stolik z listwą ograniczającą na 4 metalowych nogach, blat płyta laminowana,

3/56. oświetlenie 4_14 krzeła, stołki, pufy 16_25 stoliki 27_33 poduszki 35 narzuty, dywany, skóry 37 wiklina 39 grafiki 41 szkło 43_55

3/56. oświetlenie 4_14 krzeła, stołki, pufy 16_25 stoliki 27_33 poduszki 35 narzuty, dywany, skóry 37 wiklina 39 grafiki 41 szkło 43_55 3/56 oświetlenie 4_14 krzeła, stołki, pufy 16_25 stoliki 27_33 poduszki 35 narzuty, dywany, skóry 37 wiklina 39 grafiki 41 szkło 43_55 4/56 oświetlenie LAMPA STOJĄCA MIEDZIANA LAMPA STOJĄCA Z RUREK LAMPA

Ekskluzywne prezenty z. Ćmielowa. Adam Spała

Ekskluzywne prezenty z. Ćmielowa. Adam Spała Ekskluzywne prezenty z Ćmielowa Adam Spała Fabryka Porcelany AS Ćmielów to obecnie jedna z najstarszych polskich fabryk porcelany. Początki produkcji ceramiki w Ćmielowie sięgają XVIII wieku, a historia

Butelka szklana - KARAFKA 0,9 L, korek z uszczelką; wym.12x24 cm

Butelka szklana - KARAFKA 0,9 L, korek z uszczelką; wym.12x24 cm 103841 =103841 103843 =103843 stan: 160 206601 netto: 5,60 zł brutto: 6,89 zł 0 / 24 206625 netto: 6,40 zł brutto: 7,87 zł 0 / 24 Butelka szklana - KARAFKA 0,7 L, korek z uszczelką; wym.9x19x9 cm Butelka

Muurla Design Marketing Oy

Muurla Design Marketing Oy Muurla Design Marketing Oy Huta szkła Muurla działa od 1974 roku. Szeroka gama produktów opracowana przez szklarzy-hutników w latach 70 tych pozostała w naszej kolekcji i jest wytwarzana również w dniu

Rys 1. Przykładowy przedmiot zamówienia

Rys 1. Przykładowy przedmiot zamówienia Załącznik nr 5 do siwz/ załącznik nr 1 do wzoru umowy Zakres I Kubek ceramiczny ilość 100 sztuk. Rys 1. Przykładowy przedmiot zamówienia a) materiał: kubek ceramiczny; porcelana z zewnątrz matowa, wewnątrz

NIP 618-18-80-248 REGON 250938764 DZIAŁ TECHNICZNY tel./fax 62/76 79 529. Informacja do wszystkich zainteresowanych Wykonawców

NIP 618-18-80-248 REGON 250938764 DZIAŁ TECHNICZNY tel./fax 62/76 79 529. Informacja do wszystkich zainteresowanych Wykonawców PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu ul. Nowy Świat 4, 62-800 Kalisz, tel. 62/76 79 525, fax 62/ 76 79 506 NIP 618-18-80-248 REGON 250938764 DZIAŁ TECHNICZNY

MEBLE OD POKOLEŃ TWORZONE Z PASJĄ MEBLE OD POKOLEŃ TWORZONE Z PASJĄ

MEBLE OD POKOLEŃ TWORZONE Z PASJĄ MEBLE OD POKOLEŃ TWORZONE Z PASJĄ MEBLE OD POKOLEŃ TWORZONE Z PASJĄ MEBLE OD POKOLEŃ TWORZONE Z PASJĄ MEBLE DO ZABUDOWY Wyślij do nas wymiary swojego pomieszczenia, a my ocenimy jak możemy wykorzystać meble z ekspozycji, co przerobić oraz

NAZWA WYMIAR CENA. dł wkł. 45 cm szer cm

NAZWA WYMIAR CENA. dł wkł. 45 cm szer cm L I Z B O N A NAZWA WYMIAR CENA STÓŁ TAU Stół cały fornirowany Szkło Lacobel w nodze + 300 zł Podstawa zawsze drewniana dł. 120 + wkł. 30 cm szer. 80-90 cm dł. 140 + wkł. 40 cm szer. 80-90 cm dł. 150 +

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia CZĘŚĆ II MEBLE GABINETOWE

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia CZĘŚĆ II MEBLE GABINETOWE Załącznik nr 1b do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia CZĘŚĆ II MEBLE GABINETOWE Pozycje mebli przedstawione poniżej mają być w jednym stylu, pasujące do siebie tzw. zestaw. Materiały: Meble zestawu

Bydgoszcz Antique Showcase

Bydgoszcz Antique Showcase Bydgoszcz Antique Showcase 19 czerwca 2013, godz.18.00 Hotel Holiday Inn w Bydgoszczy I. Rzeczy osobliwe 1. Maselnica, porcelana, Ćmielów lata 30-te XX w. 2. Zegar niemieckiej firmy Kinzle z lat 30-tych

Specyfikacja. Część 1 Tapczany

Specyfikacja. Część 1 Tapczany Specyfikacja Dotyczy wszystkich mebli (jeśli nie opisano inaczej): Kolor płyt laminowanych, pcv, i innych elementów drewnopodobnych: Buk Materiały tapicerskie: Ciemny brąz, jednolity lub łagodny estetyczny

WYPOŻYCZALNIA MEBLI I REKWIZYTÓW TARGOWYCH "REKWIZYT" Grzegorz Zwierzyński rekwizyt@poczta.fm tel.: 601 436 034

WYPOŻYCZALNIA MEBLI I REKWIZYTÓW TARGOWYCH REKWIZYT Grzegorz Zwierzyński rekwizyt@poczta.fm tel.: 601 436 034 1 KRZESŁA CHAIRS STüHLE K01 No1 500 (szer.) 550 (gł.) 780 (wys.) K02 JONEL 440 (szer.) 470 (gł.) 810 (wys.) K03 HALMAR 420 (szer.) 430 (gł.) 850 (wys.) K04 CLASSIC 490 (szer.) 420 (gł.) 830 (wys.) K05

1 Aukcja Design & Loft

1 Aukcja Design & Loft wystawa przedaukcyjna od 11 czerwca 2016 showroom kolekcjonerski: 18-19 czerwca 2016 1 Aukcja Design & Loft 22 czerwca 2016 r. godz. 19.30 2 SZTUKA MŁODA 6. aukcja 29 czerwca 2016 PRAGALERIA Stalowa 3

SZKIC NAZWA WYMIARY CENA

SZKIC NAZWA WYMIARY CENA SZKIC NAZWA WYMIARY CENA dł.120cm +wkł. 35-40cm/ szer.85-95cm 1377 zł STÓŁ dł.140cm +wkł. 40-50cm/ szer.85-95cm 1377 zł dł.160cm +wkł. 50-60cm/ szer. 90-95cm 1484 zł noga: 8 x 8 dł.180cm +wkł. 60cm/ szer.

Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 4/KRP/2018 z dnia r.

Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 4/KRP/2018 z dnia r. Załącznik nr Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 4/KRP/08 z dnia 30.08.08 r. Zestawienie mebli do żłobka Kraków, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 0 Etap I (najpóźniej do dnia 4.09.08) Lp. Nazwa Opis

Arkusz1. lp ASORTYMENT WYMIAR ILOŚĆ CENA JEDNWARTOŚĆ 12 POWLECZENIA NA POŚCIEL 140X200, 70X80 3 13 KOC 150X200 1 14 ARANŻACJA OKNA 270X200 1

Arkusz1. lp ASORTYMENT WYMIAR ILOŚĆ CENA JEDNWARTOŚĆ 12 POWLECZENIA NA POŚCIEL 140X200, 70X80 3 13 KOC 150X200 1 14 ARANŻACJA OKNA 270X200 1 SZT 1 POKÓJ DWUOSOBOWY Z ANEKSEM KUCHENNYM razem lp ASORTYMENT WYMIAR ILOŚĆ CENA JEDNWARTOŚĆ 1 ŁÓŻKO REHAB. 200x100 2 2 SZAFKI nocne med. 50x50 2 4 KRZESŁO TAPICEROWANE 2 5 FOTEL 90X90 2 6 SZAFA/KOMODA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III. 1. Łóżko pojedyncze - rama oraz dno łóżka do materaca o wymiarze 90/200-6 sztuk

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III. 1. Łóżko pojedyncze - rama oraz dno łóżka do materaca o wymiarze 90/200-6 sztuk Załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia/szczegółowe wymagania OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III A. Pokoje hotelowe 1. Łóżko pojedyncze - rama oraz dno łóżka do materaca o wymiarze 90/200-6 sztuk

FOTELE BIUROWE STACJONARNE Lp. PRODUKT WYMIARY OPIS

FOTELE BIUROWE STACJONARNE Lp. PRODUKT WYMIARY OPIS FOTELE BIUROWE STACJONARNE Lp. PRODUKT WYMIARY OPIS Lipiec 2012 1. Solidna, metalowa chromowana lub lakierowana rama Miękkie podłokietniki z poliuretanu (max.10 szt.) Dodatkowo w ofercie koszyk montowany

Kolekcja Gdańsk str.1/5

Kolekcja Gdańsk str.1/5 Kolekcja Gdańsk str.1/5 1 201 01100101 FILIŻANKA + SPODEK MAŁA CEAMICZNA ęcznie malowana. Kolor: brązowy lub niebieski. KUBEK CEAMICZNY 01104101 FILIŻANKA + SPODEK DUŻA CEAMICZNA ęcznie malowana. Kolor:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1a do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Opis techniczny: Wszystkie meble muszą być zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1 grudnia 1998 r. w sprawie

Zaproszenie nr 3/05/06/2018 do składania ofert w przedmiocie: Dostawa mebli biurowych

Zaproszenie nr 3/05/06/2018 do składania ofert w przedmiocie: Dostawa mebli biurowych Centrum Fizyki Teoretycznej Polskiej Akademii Nauk Al. Lotników 32/46, 02-668 Warszawa Tel. (+48 22) 847 09 20, Fax/Tel: (+48 22) 843 13 69 Email: cft@cft.edu.pl NIP 525-000-92-81 REGON 000844815 Warszawa,

Stal w twoim wnętrzu... Katalog produktów

Stal w twoim wnętrzu... Katalog produktów Stal w twoim wnętrzu... Katalog produktów Nasz asortyment Dzięki naszym dekoracjom stworzysz wysmakowane i niepowtarzalne wnętrze. W naszym asortymencie znajdziesz dekoracje ścienne, stojaki na wino, gazetniki,

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia UWAGA: Wymagane są gadżety dokładnie takie, jak na zdjęciach (zdobienia przykładowe), posiadające dokładnie takie właściwości, jak opisane poniżej W drodze wzajemnych

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr / do SWIZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Część. Dostawa i montaż mebli biurowych, pokojowych i mebli kuchennych pod zabudowę Uwaga: Zaoferowane wyposażenie może odbiegać od parametrów

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik Nr 1 I. Uszczegółowienie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko- Pomorskiego 1. Format A4; 2. liczba stron: ok. 200; 3. nakład: 500 egzemplarzy,

SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 Do Zaproszenia do składania ofert( ) SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. ŁYŻKA BAROWA 4 KPL. Ilość sztuk w komplecie: 6 szt. metalowe, 28 cm 2. MIKSER (BLENDER) 4 SZT. stojący, wielofunkcyjny

FILIZANKA CARSTENS FILIŻANKI. Opis przedmiotu: Filizanka marki CARSTENS PORZELLAN - SORAU

FILIZANKA CARSTENS FILIŻANKI. Opis przedmiotu: Filizanka marki CARSTENS PORZELLAN - SORAU FILIZANKA CARSTENS FILIZANKA CARSTENS Opis przedmiotu: Filizanka marki CARSTENS PORZELLAN - SORAU FILIŻĄNKA "SCHWARZENHAMMER' FILIŻĄNKA "SCHWARZENHAMMER' Opis przedmiotu: Filizanka firmy Schwarzenhammer

czerwona, wymiar: wys.203 x szer. 105 x 53,5 cm wymiar: wys. 18 x szer 27 x gł 36 cm wymiar: wys. 18 x szer 27 x gł 36 cm

czerwona, wymiar: wys.203 x szer. 105 x 53,5 cm wymiar: wys. 18 x szer 27 x gł 36 cm wymiar: wys. 18 x szer 27 x gł 36 cm ZAD.-KOSZTORYS OFERTOWY - MEBLE Lp RODZAJ OPIS ILOŚĆ CENA WARTOŚĆ Kanapa Skaj, narożna Suszarka Suszarka na prac plastycznych Krzesła Dla klas 0 Kolor niebieski 4 Stolik Sześciokątny z regulowanymi nogami

Oferta handlowa. krzesła ogrodowe i ławki karmniki i budki lęgowe

Oferta handlowa. krzesła ogrodowe i ławki karmniki i budki lęgowe P.P.H.U. Sprosik Piotr Nosal Tarnawa Dolan 241 34-210 Zembrzyce tel. 338774607 sprosik@op.pl Oferta handlowa leżaki krzesełka stoliki składane krzesła ogrodowe i ławki karmniki i budki lęgowe sanki huśtawki

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w aukcji (wcześniejsza rejestracja czy potwierdzenie udziału w aukcji nie są wymagane).

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w aukcji (wcześniejsza rejestracja czy potwierdzenie udziału w aukcji nie są wymagane). W związku z likwidacją Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu w dniu 21 kwietnia 2017 r. w siedzibie Wydziału (3501 Avenue du Musee, Montreal, QC H3G 2C8) w godzinach 11:00-18:00 odbędzie się

ZADANIE NR 3 Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli szkolnych oraz pozostałego wyposażenia do nowoutworzonych pracowni przyrodniczych.

ZADANIE NR 3 Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli szkolnych oraz pozostałego wyposażenia do nowoutworzonych pracowni przyrodniczych. Załącznik Nr 3 do SIWZ ZADANIE NR 3 Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli szkolnych oraz pozostałego do nowoutworzonych przyrodniczych. Gimnazjum Lp. Ławki szkolne 3 Krzesła szkolne 3 3

i kolor 4, 99 9, 99 49, 95 141, 99 191, 99 19, 99 59, 95 Oferta ważna: 09 22.03.2012 r. Firanka z organzy Kubek porcelanowy, różne rodzaje

i kolor 4, 99 9, 99 49, 95 141, 99 191, 99 19, 99 59, 95 Oferta ważna: 09 22.03.2012 r. Firanka z organzy Kubek porcelanowy, różne rodzaje Oferta ważna: 09.0.01 r. Kubek porcelanowy,, 99 Firanka z organzy rozm. 10 x cm 1, 99 STYL i kolor Dywanik okrągły ø cm, różne kolory Patelnia ceramiczna od 18 8 cm 191, 99 do wszystkich rodzajów kuchni

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Znak sprawy: 5/R/ZP/AT/2014 Zał. Nr 5 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA IV pokój nr 11 IV pokój nr 12 IV pokój nr 13 IV pokój nr 14 IV pokój nr 20 Opis elementów wyposażenia części administracyjno-technicznej

Cz. 1 ZAKUP MEBLI - kosztorys ofertowy

Cz. 1 ZAKUP MEBLI - kosztorys ofertowy Cz. 1 ZAKUP MEBLI kosztorys ofertowy załącznik nr 1 MEBLE CZYTELNIA, POKÓJ DYREKTORA, IZBA REGIONALNA cena jedn. wartość lp. Nazwa opis jedn ilość (zł) całkowita (zł) 1 2 3 4 5 6 Regały szt 35 konstrukcja

Miejsce i adres dostawy

Miejsce i adres dostawy 1 Projekt WND-POKL.09.01.01-22-038/12 pn. Mały człowiek, wielkie możliwości czyli wsparcie Zespołu Szkół Publicznego Przedszkola w Czerninie poprzez utworzenie dodatkowych oddziałów przedszkolnych dla

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE I

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE I Załącznik nr 3 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE I 1.1 Krzesło Stelaż metalowy, bez podłokietników, lakierowany na kolor czarny, siedzisko i oparcie wykonane z lakierowanej, profilowanej

Pakiet I. Ławka 3 osobowa - 9 sztuk. Poz.3. Ławka 2 osobowa 4 sztuki

Pakiet I. Ławka 3 osobowa - 9 sztuk. Poz.3. Ławka 2 osobowa 4 sztuki Budowa nowego skrzydła szpitala Wyposażenie - piętro I. Poczekalnie, hol i korytarz Poz.1. Ławka 5 osobowa - 3 sztuki. Poz. 2. Ławka 3 osobowa - 9 sztuk Poz.3. Ławka 2 osobowa 4 sztuki kolor tapicerki

zobacz ofertę poekspozycyjną DESIGN SALE gazetka mebli wyprzedażowych

zobacz ofertę poekspozycyjną DESIGN SALE gazetka mebli wyprzedażowych zobacz ofertę poekspozycyjną DESIGN SALE gazetka mebli wyprzedażowych kuchnia jadalnia pokój dzienny meble tapicerowane okap w zestawie kuchnia zabudowa AGD w zestawie granitowy blat na całość kolekcji

FABRYKA MEBLI CZART WADOWICE

FABRYKA MEBLI CZART WADOWICE FABRYKA MEBLI CZART WADOWICE K o l e k c j a O R F E U S Z Witryna Orfeusz 4 szer. 163 gł. 44 wys. 205 cm Witryna Orfeusz 3 szer. 118 gł. 44 wys. 205 cm Witryna Orfeusz 2 prosta lub do rogu szer. 73 gł.

Nazwa i adres Oferenta: NIP, Regon:

Nazwa i adres Oferenta: NIP, Regon: Załącznik nr Formularz Ofertowy do Zapytania ofertowego nr 4/KRP/08 z dnia 30.08.08 r. Miejsce realizacji: Kraków, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 0 Nazwa i adres Oferenta: NIP, Regon: Imię i nazwisko osoby

kwota wylicytowana z opłatą aukcyjną 1 Lew Aleksandrowicz Russow "Praworządność sowieckiej władzy", około poł. XX w.

kwota wylicytowana z opłatą aukcyjną 1 Lew Aleksandrowicz Russow Praworządność sowieckiej władzy, około poł. XX w. Lot Autor Tytuł i opis wywoławcza wylicytowana wylicytowana z opłatą aukcyjną 1 Lew Aleksandrowicz Russow "Praworządność sowieckiej władzy", około poł. XX w. 1000 zł 2200 zł 2596 zł 2 Witalij Aleksandrowicz

Zestaw zabudowy pomieszczeń wystawienniczych w budynku Akademii Sztuki w Szczecinie przy ul. Śląskiej 4

Zestaw zabudowy pomieszczeń wystawienniczych w budynku Akademii Sztuki w Szczecinie przy ul. Śląskiej 4 ... (pieczęć wykonawcy) Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (szczegółowe wymagania) Zestaw zabudowy pomieszczeń wystawienniczych w budynku Akademii Sztuki w Szczecinie przy