3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017

Download "3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017"

1 3 Aukcja Design 7 CZERWCA 2017

2 DESIGN 3. aukcja 7 czerwca 2017 (środa), godz showroom kolekcjonerski: 3 czerwca (sobota) w godz. 11:00 16:00, 4 czerwca (niedziela) w godz. 12:00 18:00

3 3 ZAPRASZAMY NA 3 AUKCJĘ DESIGNU Na naszej aukcji znajdziecie Państwo ponad 100 starannie wyselekcjonowanych przykładów klasyki designu. Znalazło się miejsce dla wielu niezwykle interesujących bibelotów, pięknych lamp, funkcjonalnych mebli i szkła artystycznego Wystawa przedaukcyjna rozpocznie się 31 maja i potrwa do aukcji 7 czerwca 2017 r. Zapraszamy również na showroom kolekcjonerski: 3 czerwca (sobota) w godz. 11:00 16:00, 4 czerwca (niedziela) w godz. 12:00 18:00. Będzie to doskonała okazja, by porozmawiać o zgromadzonych na wystawie obiektach. Jak zwykle zapraszamy na WIRTUALNY SPACER po wystawie przedaukcyjnej, do którego link znajdą Państwo w najbliższym czasie na naszej stronie internetowej i profilu FB. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji. Ci z Państwa, którzy nie będą mogli z nami być osobiście, mogą składać zlecenia telefoniczne lub limity licytacyjne. Służą do tego specjalne przyciski przy wszystkich pozycjach w katalogu aukcyjnym na naszej stronie internetowej. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl

4 4 1. Henryk Albin Tomaszewski Kompozycja szklana, Polska, II poł XX w. szkło, wys.: 46 cm, śr. podstawy: 9,5 cm rzeźba posiada widoczne zadrapanie (literatura: Helena Michałowska, Paweł Banaś, Henryk Albin Tomaszewski, Arkady, Warszawa 1992 r. Henryk Albin Tomaszewski, katalog Domu Aukcyjnego Rempex, Warszawa 2004 r.) cena wywoławcza: 1800 zł

5 5 2. Henryk Albin Tomaszewski Wazon, Polska, II poł XX w. szkło, wys.: wys.: 32 cm, śr. podstawy: 10 cm, śr. wlewu: 21 (literatura: Helena Michałowska, Paweł Banaś," Henryk Albin Tomaszewski", Arkady, Warszawa 1992 r. Henryk Albin Tomaszewski, katalog Domu Aukcyjnego Rempex, Warszawa 2004 r.) cena wywoławcza: 1500 zł

6 6 3. Wazon z kolekcji AutoOKO / 2016 projekt: Malwina Konopacka ceramika, kalkomania, farby podszkliwne; wym.: wys.: 42 cm, śr.:19 cm sygnowany na podstawie prezentowany przez Fundację Polskiej Sztuki Nowoczesnej w salonie DS Automobiles. cena wywoławcza: 900 zł

7 7 4. Wazon Steatyt Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych, Katowice, lata 60. XX w.; porcelana, złocenia; wys.: 29,5 cm, szerokość wlewu: 13 cm sygnatura: STEATYT ZB KATOWICE wazon w innej malaturze znajduje się w zbiorach Muzeum Historii Katowic; (literatura: B. Banaś Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych Steatyt w Katowicach, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Wrocław 2015 s. 46.) cena wywoławcza: 500 zł.

8 8 5. Wazon Steatyt Steatyt Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych, Katowice, lata 70. XX w. porcelana, farby naszkliwne; wys.: 29 cm sygnatura: STEATYT ZB KATOWICE (literatura: B. Banaś Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych Steatyt w Katowicach, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Wrocław 2015) cena wywoławcza: 500 zł

9 9 6. Kielich proj. Zbigniew Horbowy, HS "Barbara" w Polanicy Zdroju, lata 70. XX w. szkło w typie antico, barwione w masie z gradacją kolorów oranżu i czerwieni; baniasta czasza kielicha wsparta na smukłej, doklejonej nóżce płasko rozszerzonej w górnej partii i okrągłej stopie; wys.: 31 cm cena wywoławcza: 300 zł

10 10 7. Wazon Rotterdam HSG "Ząbkowice" w Dąbrowie Górniczej, lata 70. XX wieku; szkło barwione w masie ręcznie formowane metodą prasowania i wyciągania; wys.: 46 cm (literatura: Paweł Banaś, Polskie współczesne szkło artystyczne, Wrocław 1982, s. 176) cena wywoławcza: 250 zł

11 11 8. Wazon Kaszmir proj. Jan Sylwester Drost (1970 r.), HSG "Ząbkowice" w Dąbrowie Górniczej, lata 70. XX w.; szkło sodowe barwione w masie na kolor jasnego błękitu, formowane ręcznie metodą prasowania. Wazon o walcowatej budowie nieznacznie poszerzający się ku górze, na całej powierzchni ornamentowany układem zawiłych, stylizowanych wici roślinnych prasowanych z formy; wym.: 21,7/7,8 cena wywoławcza: 150 zł

12 12 9. Wazon proj. Zbigniew Horbowy (?), Polska, lata 70. XX w.; szkło barwione w masie na kolorze ultramaryny, przy wylewie zdobiony białą oblamówką; budowa stożkowata, w górnej partii kulisty, wys.: 22,5cm cena wywoławcza: 250 zł

13 Dzban szklany proj. Ludwik Fiedorowicz, H.S.A. "Staszic" (filia HSG "Ząbkowice"), Polska, lata 80. XX w. pierścienie z wydłużoną szyjką z zatopionym wylewem; dzban z nałożonym uchem dekorowany esownicą; szkło formowane ręcznie wielobarwne z gradacją koloru od żółci do czerwieni, wys.: 34 cm cena wywoławcza: 150 zł.

14 Wazon proj. Jerzy Słuczan Orkusz, Polska, II poł. XX w. Szkło w typie antico, barwione w masie na kolor bursztynowy, o owalnej formie zwężającej się ku górze, z typowym dla artysty ażurowym przebiciem w centralnej partii wazonu, dekorowany na brzuścu perełkowaniem; wys.: 27 cm cena wywoławcza: 250 zł

15 Kufel proj. Ludwik Fiedorowicz, HS "Staszic" w Dąbrowie Górniczej (filia HSG "Ząbkowice"), lata 80. XX w. naczynie z walcowatą podstawą i układem pierścieni rozszerzający się ku wylewowi; kufel z nałożonym uchem z bezbarwnego szkła, szkło formowane ręcznie wielobarwne z gradacją koloru od żółci do czerwieni. cena wywoławcza: 200 zł

16 Wazon proj. Stefan Sadowski, HSG "Sudety" w Szczytnej Śląskiej, lata 70. XX w. szkło w typie antico, barwione w masie na kolor miodowy, wys.: 30 cm cena wywoławcza: 250 zł

17 Wazon Osiołek proj. Czesław Zuber, HSA "Barbara", Polanica Zdrój, lata 70. XX w. szkło sodowe barwione w masie wolnoformowane; wazon o walcowatym brzuścu i baniastej obręczy u góry rozcięty w układ trzech łódkowatych form doklejonych do bryły wazonu, wys.: 14 cm cena wywoławcza: 150 zł

18 Para wazoników proj. Jerzy Słuczan Orkusz, Polska, II poł. XX w.; szkło barwione w masie na kolor rubinowy, na zewnętrznej partii dekorowany formowanym ręcznie szkłem bezbarwnym, wys.: 16 cm, 10 cm cena wywoławcza: 200 zł

19 wazon Fala proj. Jan Sylwester Drost (?), HSG "Ząbkowice", 2. połowa XX w.; szkło bezbarwne ręcznie formowane metodą prasowania wazon na całej powierzchni dekorowany uproszczonym ornamentem imitującym fale szkło barwione w masie na kolor hialitowy ręcznie formowane metodą prasowania wazon na całej powierzchni dekorowany uproszczonym ornamentem imitującym fale wym.: wys.: 24,5 cm, szer. wlewu: 12,6 cm cena wywoławcza: 100 zł

20 Wazon Fala proj. Jan Sylwester Drost (?), HSG "Ząbkowice", 2. połowa XX w.; szkło barwione w masie na kolor hialitowy ręcznie formowane metodą prasowania wazon na całej powierzchni dekorowany uproszczonym ornamentem imitującym fale wym.: wys.: 24,5 cm, szer. wlewu: 12,6 cm cena wywoławcza: 150 zł

21 Wazon szklany Szwecja, Costa Boda, lata 60. XX w.; szkło barwione w masie na kolor granatowy, dekorowane, wys.: 32 cm, sygnowany cena wywoławcza: 400 zł

22 Wazon art deco proj. Henry Günther Schlevogt, Czechy, proj.1934, późniejsze powtórzenie szkło malachitowe, lane, szlifowane, dekoracja wyciskana w masie wys.: 25 cm, śr. wylewu 9,5 cm, śr. brzuśca ca 17 cm cena wywoławcza: 1200 zł

23 Wazon art deco HSG Hortensja, Polska, lata 30. XX w. szkło prasowane, iryzowane, kształt cylindryczny, reliefowa ornamentyka wym.: wys.:21,5 cm, szer. wlewu:6,6 cm cena wywoławcza: 100 zł

24 Wazon Włocławek Włocławek, lata 60. XX w. fajans, farby podszkliwne, wys.: 30cm, sygnatura Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905 cena wywoławcza: 400 zł

25 Wazonik brydżowy ZPS "Karolina", Jaworzyna Sląska, lata 60 XX w. nr katalogowy formy: 208; porcelana natrysk, złocenie, sygnowany: KAROLINA I MADE IN POLAND (literatura: Bożena Kostuch, Ceramika z II poł. XX wieku w kolekcji Muzeum Narodowego w Krakowie., Kraków 2005, s.183.) cena wywoławcza: 150 zł

26 Para popielniczek proj. Zofia Przybyszewska, ZPS Ćmielów, Ćmielów, lata 60. XX w. porcelana, szkliwienie natryskowe, wym.: 5x13,5x13,5 cm, sygnatura: pieczęć zakładu Ćmielów w zbiorach m.in. Muzeum Narodowego w Krakowie, opisana w: B. Banaś, "Polski New Look. Ceramika użytkowa lat 50. i 60." cena wywoławcza: 400 zł

27 Para popielniczek proj. Zofia Przybyszewska, ZPS Ćmielów, Ćmielów, lata 60. XX w. porcelana, szkliwienie natryskowe, wym.: 5x13,5x13,5 cm, sygnatura: pieczęć zakładu Ćmielów w zbiorach m.in. Muzeum Narodowego w Krakowie, opisana w: B. Banaś, ""Polski New Look. Ceramika użytkowa lat 50. i 60. cena wywoławcza: 400 zł

28 Patera dekoracyjna Chodzież, lata 60. XX w. porcelana malowana natryskowo, wybierana; śr. 32 cm czarno-biała scena z życia codziennego; zgeometryzowane przedstawienie trzech postaci na tle piętrowego budynku sygnatura: C/CHODZIEŻ/MADE IN POLAND/1 cena wywoławcza: 700 zł

29 Patera dekoracyjna Chodzież, lata 60. XX w.; porcelana malowana natryskowo, wybierana, czarno-biała, śr. 30,8 cm zgeometryzowany wzór, sygnatura: P/CHODZIEŻ/MADE IN POLAND stempel: S5265/JH cena wywoławcza: 450 zł

30 Patera ozdobna Spółdzielnia Przemysłu Ludowego i Artystycznego "Kamionka" w Łysej Górze, lata 60. XX w. kamionka, szkliwo zaciekowe, śr.: 32 cm cena wywoławcza: 150 zł

31 Patera dekoracyjna typu kapelusz Włocławek, lata 60. XX w.; fajans, farby podszkliwne, Śr. 30cm zgeometryzowane żółte, zielone i fioletowe owoce na niebieskim tle, numer dekoracji: 3111, sygnatura Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905, pieczątki Made in Poland, Hand painted. cena wywoławcza: 350 zł

32 Patera dekoracyjna proj. Elżbieta Piwek-Białoborska, Włocławek, ok r. fajans, farby podszkliwne, technika kory, śr. 30,5 cm numer dekoracji: 6479, sygnatura Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905, pieczątki Made in Poland, Hand painted, niewielkie skazy. cena wywoławcza: 350 zł

33 Talerz dekoracyjny proj. Elżbieta Piwek-Białoborska, Włocławek, ok r. fajans, farby podszkliwne, technika kory, Śr. 24 cm, numer dekoracji: 6355, sygnatura Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905, pieczątki Made in Poland, Hand painted. cena wywoławcza: 200 zł

34 Talerz dekoracyjny Włocławek, ok r. fajans, farby podszkliwne, śr. 24,5, wys.: 5,5 cm, numer dekoracji: 7059, sygnatura Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905, pieczątki Made in Poland, Hand painted. cena wywoławcza: 100 zł

35 Talerz dekoracyjny Ćmielów, lata 60. XX w. porcelana, farby naszkliwne, kalka ceramiczna złocenia, Śr. 29,5 cm projekt dekoracji: Zofia Stryjeńska, przedstawienie tańca Kołomyjka (1927 r.) sygnatura: ĆMIELÓW/MADE IN POLAND, pieczątka: Totalizator sportowy cena wywoławcza: 150 zł

36 Patera art deco proj. Karl Wiedmann, Niemcy,WMF, lata 30. XX w. szkło Ikora, warstwowe, fakturowe, śr.: 33 cm kolista misa, z głębokim lustrem o motywie sześciopłatkowego kwiatu szeroki kołnierz z motywem pajęczyny; krawędź pogrubiona cena wywoławcza: 1000 zł

37 Patera art deco proj. Karl Wiedmann, Niemcy,WMF, lata 30. XX w. szkło Ikora, warstwowe, fakturowe, śr.: 23,5 cm kolista misa, z głębokim lustrem o motywie sześciopłatkowego kwiatu szeroki kołnierz z motywem pajęczyny, krawędź pogrubiona cena wywoławcza: 400 zł

38 Kosz do owoców proj. Wit Płażewski, Włocławek, po 1957 r. wzór nr 199, wzór dekoracji: 3226, fajans, farby podszkliwne wymiary: wys.: 15,2, dł. 37,0 cm, szer.: 23,6 cm, sygn.: Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905, pieczątki: Hand painted, Made in Poland Cena wywoławcza: 500 zł

39 Garnitur do ciast Włocławek, lata 60. XX w. fajans szkliwiony, malowany, w skład kompletu wchodzi patera do ciast i 6 talerzy deserowych wymiary: patera: 30x30 cm, talerze deserowe: 20x20 cm sygnatura: 'Zakł. Fajansu WŁOCŁAWEK Rewol. 1905' cena wywoławcza: 850 zł

40 Komplet deserowy proj. Józef Wrzesień, Chodzież, lata 60. XX w. porcelit czarny, szkliwiony, złocenia nakładane metodą tamponażu 6 talerzyków deserowych (śr.:17 cm), patera na ciasto (śr.:29 cm) sygnatura : 'P CHODZIEŻ MADE IN POLAND. cena wywoławcza: 200 zł

41 41 38.komplet deserowy Ryszard proj. Gabriela Śleżewska-Hoffman (przed 1967 r.), Zakłady Porcelitu Stołowego Pruszków, lata XX w. porcelana, patera na ciasto (śr.: 25 cm) oraz 6 talerzyków (śr.: 15 cm) brak sygnatury cena wywoławcza: 150 zł

42 serwis "Krokus" proj. Wincenty Potacki, Polska, Ćmielów, lata 70. XX w. porcelana, farby naszkliwne (z natrysku), złocenia, dzbanek: wys.: 22,5 cm, mlecznik: wys.: 10 cm; cukiernica wys.: 10 cm; 5 filiżanek: wys.: 7,8 cm, średn. 7,5 cm; 5 spodków: wys.: 2 cm, średn. 14,5 cm sygnatura: ĆMIELÓW/MADE/IN POLAND cena wywoławcza: 2000 zł

43 Serwis do kawy Aldona proj. Józef Wrzesień, 1959 r., Chodzież, Zakłady Porcelany i Porcelitu, lata 60. XX w. porcelana, farby naszkliwne, złocenia, składa się z dzbanka z pokrywką, cukiernicy z pokrywką, mlecznika i 6 filiżanek ze spodeczkami naczynia o smukłych, konicznych formach, bukieciki pomarańczowych kwiatków z drobnymi listkami na tle ze spiralek malowanych cienką czarną linią. Pokrywki i kołnierze spodków pomarańczowe wnętrza filiżanek, uszka, dziobki i uchwyty złocone wym.: dzbanek - wys.: 21 cm; cukiernica - wys.: 8 cm; mlecznik - wys.: 8,7 cm filiżanka - wys.: 5,6 cm, średn. brzegu 6,4 cm; spodki - wys.: 2,5 cm, 12 x 12,5 cm sygnowany: CHODZIEŻ/ MADE IN/ POLAND oraz znaki cyfrowe i literowe: K, cena wywoławcza: 500 zł

44 Serwis Elżbieta Chodzież, Zakłady Porcelany i Porcelitu, lata 60. XX w. porcelana, farby podszkliwne, złocenia składa się z dzbanka z pokrywką, cukiernicy z pokrywką, mlecznika i 6 filiżanek ze spodeczkami zdobienia typowe dla modelu Prometeusz&#x201D dzbanek - wys.: 21 cm; cukiernica - wys.: 8 cm; mlecznik - wys.: 8,7 cm filiżanka - wys.: 5,6 cm, średn. brzegu 6,4 cm; spodki - wys.: 2,5 cm, 12 x 12,5 cm sygn. C I CHODZIEŻ I MADE IN POLAND oraz znaki cyfrowe i literowe: 4725/K, Hand painted cena wywoławcza: 950 zł

45 Serwis Ćmielów Polska, Ćmielów, lata 60./70. XX w. porcelana, farby naszkliwne, złocenia składa się z dzbanka do kawy z pokrywką, cukiernicy z pokrywką, mlecznika i 6 filiżanek ze spodkami; naczynia o lekko konicznych czaszach, zielone, ze złoceniami uszek, guzikowych uchwytów i krawędzi wym.: dzbanek - wys.: 20,5 cm, cukiernica - wys.: 8 cm, szer.: 14 cm; mlecznik - wys.: 9 cm filiżanka - wys.: 6,8 cm, średn. 7,6 cm; spodek - wys.: 1,8 cm, średn. 13,2 cm sygn. żółtawym, lekko opalizującym lub zielonym drukiem: Ć w trójkącie, niżej: ĆMIELÓW/MADE/IN POLAND; cztery filiżanki tylko z literą E lub B cena wywoławcza: 650 zł

46 Serwis do kawy Iza proj. Józef Wrzesień (1959 r.), Chodzież, Zakłady Porcelany i Porcelitu, lata 60. XX w. porcelana, szkliwo czarne, druk barwny, złocenia składa się z dzbanka z pokrywką, cukiernicy z pokrywką, mlecznika i 6 filiżanek ze spodeczkami naczynia o smukłych, konicznych formach, szkliwione czarno, ze złoconymi krawędziami zdobione motywem zielonkawo- szaro- pomarańczowej "koronkowej" rozety dzbanek - wys.: 21 cm; cukiernica - wys.: 8 cm; mlecznik - wys.: 8,7 cm filiżanka - wys.: 5,6 cm, średn. brzegu 6,4 cm; spodki - wys.: 2,5 cm, 12 x 12,5 cm; sygn.chodzież/ MADE IN/ POLAND. cena wywoławcza: 650 zł

47 Serwis Chodzież Chodzież, Zakłady Porcelany i Porcelitu, lata 60. XX w. porcelana malowana podszkliwnie składa się z dzbanka z pokrywką, cukiernicy, mlecznika i 5 filiżanek ze spodeczkami filiżanka - wys.: 6 cm, spodek śr. 12,5 cm, dzbanek - wys.: 20 cm cukiernica - wys.: 7 cm; mlecznik wys.: 9 cm sygn. C (w złotym wieńcu) I CHODZIEŻ I MADE IN POLAND oraz znaki cyfrowe i literowe: 4352M, Hand painted. cena wywoławcza: 550 zł

48 Komplet do napojów Fabryka Porcelitu Stołowego Pruszków, lata 70. XX w. porcelit czarny, złocenia, dzban i sześć szklanek, wym. dzban: wys.: 27 cm, szklanki: wys.: 11,5 cm cena wywoławcza: 350 zł

49 Komplet do napojów Polska, lata 70. XX w. szkło w typie antico, barwione w masie, gradacja kolorów; dzban i sześć szklanek wym. dzban: wys.: 26,5 cm, szklanki:12,5 cm cena wywoławcza: 500 zł

50 Zestaw naczyń deserowych art deco HS Hortensja, Piotrków Trybunalski, lata 30. XX w.; szkło barwione w masie jasnoróżowe, prasowane, częściowo matowione w składzie miska duża oraz 6 miseczek małych o półkolista forma, z bocznymi, prostokątnymi uchwytami, "połączonymi" trzema pasami przezroczystymi: matowym, przezroczystym, bok matowy nieco poniżej połowy wysokości przezroczysty pas z reliefem zakosów wymiary: miska duża 8 x 24,5 x 23,5 cm, miseczki 4 x 13 x 12 cm cena wywoławcza: 500 zł

51 Kielichy Manchester proj. Jan Sylwester Drost, HSG"" Ząbkowice"" w Dąbrowie Górniczej, lata 80. XX w. szkło barwione w masie na kolor uranowej zieleni formowane ręcznie metodą prasowania kieliszki na nodze z profilowanym pierścieniem, pokryte żeberkowaniem wys.:13,9 cm, szer. wlewu:7,8 cm; Cena wywoławcza: 300 zł

52 Patera Sahara projekt: Jan Sylwester Drost, HSG ""Ząbkowice"" w Dąbrowie Górniczej, lata 70. XX w. szkło formowane ręcznie metodą prasowania, talerz płaski o nieregularnym otoku na całej powierzchni dekorowany drobnym barankiem śr.: 30 cm patera była prezentowana na Ogólnopolskiej Wystawie Szkła Artystycznego i Użytkowego w Katowicach w 1974 roku. cena wywoławcza: 150 zł

53 Komplet deserowy z zestawu Flora / Igloo" proj.: Eryka Trzewik-Drost, , HSG ""Ząbkowice"" w Dąbrowie Górniczej, lata 70. XX w.; szkło sodowe bezbarwne, formowane ręcznie metodą prasowania patera i sześć okrągłych talerzyków o nieregularnej linii brzegów całościowo pokryte strukturą kontrastujących ze sobą gładkich i reliefowych powierzchni prasowanych w formie śr. patery: 24 cm, śr. talerzyków: 18 cm; cena wywoławcza: 150 zł

54 Komplet misek z serii Asteroid proj. Jan Sylwester Drost (1975 r.), HSG "Ząbkowice" w Dąbrowie Górniczej, lata 70. XX w. szkło formowane ręcznie metodą prasowania, szkło formowane ręcznie metodą prasowania miski o nieregularnej krawędzi dekorowane układem wypukłych guzków różnej wielkości zmniejszających się ku otokowi śr.: duża: 27 cm, małe: 12,5 cm złoty medal na Triennale Szkła w Jabłońcu nad Nysą w 1976 r." cena wywoławcza: 150 zł

55 Owocarka i sześć talerzyków z serii Asteroid proj.: Jan Sylwester Drost, HSG "Ząbkowice" w Dąbrowie Górniczej, 1975 r. szkło bezbarwne formowane ręcznie metodą prasowania naczynia o nieregularnej krawędzi dekorowane układem wypukłych guzków różnej wielkości zmniejszających się ku otokowi owocarka: wys.: 20 cm, śr.:. 20 cm, talerze śr.: 14,5 cm złoty medal na Triennale Szkła w Jabłońcu nad Nysą w 1976 r. cena wywoławcza: 250 zł

56 misek z serii Asteroid proj. Jan Sylwester Drost, HSG "Ząbkowice" (Crystallite), lata 90. XX w. szkło bezbarwne, dekorowane emalią formowane ręcznie metodą prasowania miski o nieregularnej krawędzi dekorowane układem wypukłych guzków różnej wielkości zmniejszających się ku otokowi śr.: 13 cm cena wywoławcza: 150 zł

57 talerzy z serii Asteroid proj.: Jan Sylwester Drost, HSG "Ząbkowice" (Crystallite), lata 90. XX w. szkło bezbarwne, dekorowane emalią formowane ręcznie metodą prasowania talerze o nieregularnej krawędzi dekorowane układem wypukłych guzków różnej wielkości zmniejszających się ku otokowi śr.: 20,5 cm cena wywoławcza: 100 zł

58 Komplet salaterek Muszle proj.: Ludwik Fiedorowicz, HSG Ząbkowice, lata 70. XX w. szkło bezbarwne formowane ręcznie metodą prasowania naczynia o formie muszlowatej z lekko podniesionym otokiem dekorowane zdobiną imitującą strukturę muszli komplet składa się z jednej dużej i 6 małych salaterek wymiary: duża: 23,5x17, małe: 13,5x10 cm cena wywoławcza: 150 zł

59 Pierścionek Warszawa, ORNO, srebro, pr. 3 (0,800), imiennik: Franciszka Szymanek, gmerek ORNO (przetarcie), nefryt cena wywoławcza: 400 zł

60 Pierścionek Warszawa, ORNO, srebro, pr. 3 (0,800), gmerek ORNO, dodatkowa punca srebra, agat. cena wywoławcza: 500 zł

61 Klipsy Warszawa, ORNO, po 1986 r. srebro, pr. 925, gmerek ORNO. cena wywoławcza: 350 zł

62 Lampa gabinetowa proj.: Christian Dell, model: 6630; KAISER Idell, lata 30. XX w.. wym.: wys.: 41, średnia klosza: 29,5 cm znakowana tłoczonym napisem na kloszu stan: po renowacji. cena wywoławcza: 2500 zł

63 Para lamp gabinetowych Niemcy, lampa Helo Leuchten, lata 60. XX w., metal, kolor czerwony wym.: wys.: 50 cm,śr. klosza: 41 cm cena wywoławcza: 2500 zł

64 Lampa Marciniak Polska, Fabryka Żyrandoli Elektrycznych A. Marciniak, lata 30. XX w. metal, wym.: wys.: 43 cm, śr. klosza 15 cm sygnowana, po renowacji, niewielkie wgniecenia na podstawie i kloszu cena wywoławcza: 600 zł

65 Lampka biurkowa ZAOS Polska, Zakłady Sprzętu Oświetleniowego ZAOS, lata 70. XX w. metal, wym.: wys.: 50 cm, śr. podstawy: 18 cm, śr. lampy: 24 cm, model ST-18 po renowacji cena wywoławcza: 700 zł

66 Lampka Lumet Polska, Spółdzielnia Pracy Lumet w Poznaniu, lata 60. XX w. metal, chrom, wym.: wys.: 16 cm, szer.: 13,3 cm po renowacji opisana w książce Beaty Bochińskiej Zacznij kochać dizajn. cena wywoławcza: 600 zł

67 Lampa podłogowa Polska, lata 60. XX w. trzy ruchome pręty w górnej części, klosze szklane, metal chromowany wys.: 195 cm z kloszami oryginalny stan zachowania, klosze wtórne. cena wywoławcza: 900 zł

68 Lampka proj. Wiesława Gołajewska, Polska, Fabryka Porcelitu Stołowego Pruszków, lata 60. XX w. porcelit, szkliwo zbiegające lampka bez abażuru. cena wywoławcza: 350 zł

69 Miś Haribo XL Niemcy, lata 80. XX w. plastik, kolor żółty, rozm. XL. wys.: 75 cm kultowa lampka w formie misia Haribo cena wywoławcza: 400 zł

70 Lampka Łoś żółta Niemcy, lata 80. XX w. plastik, kolor żółty, lampka w formie łosia,wys.: 30 cm cena wywoławcza: 200 zł

71 Lampa biurkowa Tukan proj. H.T. Huang, Niemcy, lata 80. XX w. ikona popartu lat 80. wys.: 31 cm, kolor: zielony. cena wywoławcza: 200 zł

72 72 69.Lampa biurkowa Tukan proj. H.T. Huang, Niemcy, lata 80. XX w. ikona popartu lat 80.,wys.: 31 cm, kolor: biały. cena wywoławcza: 200 zł

73 Zegar Predom Metron Zakłady Maszyn Biurowych Predom Metron w Toruniu, lata 70. XX w. plastik, szkło, 19,5 x 18 cm, model: Z cena wywoławcza: 400 zł

74 Głowa na słuchawki CERAMEX Pracownia Ceramiki Szlachetnej Ceramax, lata 60. XX w.; ceramika szkliwiona w kolorze czerwonym, wys.: 21 cm plakietka znamionowa cena wywoławcza: 200 zł

75 Pablo Picasso, Carnaval de Nice 1951 litografia offsetowa kolorowa na papierze czerpanym Modigliani 270 g sygn. z płyty Picasso , na odwrociu stempel Origine garantie art.org.es wym.: 50x40 cm litografia wykonana wg. oryginalnej kalki narysowanej przez Pabla Picassa, po raz pierwszy ukazała się jako strona główna lokalnej gazety "Le Patriote du Nice" z 30 Stycznia 1951 z okazji Karnawału w Nicei, wydawca Galerie l'art et la Paix, 2000 r., załączony certyfikat autentyczności cena wywoławcza: 400 zł

76 Pablo Picasso, Carnaval de Nice 1958 litografia offsetowa kolorowa na papierze czerpanym Modigliani 270 g sygn. z płyty Picasso , na odwrociu stempel Origine garantie art.org.es,wym.: 50x40 cm litografia wykonana wg. projektu bonu loteryjnego narysowanego przez Pabla Picassa kolorową kredką, który po raz pierwszy ukazał się jako strona główna lokalnej gazety "Le Patriote du Nice" z 18 Stycznia 1958 r. z okazji Karnawału w Nicei. Wydawca: Galerie l'art et la Paix, 2000 r., załączony certyfikat autentyczności" cena wywoławcza: 400 zł

77 Plakat XXIV International fair Poznań Polska, 1955 r. papier, wym.: 148x67 cm cena wywoławcza: 100 zł

78 Plakat Wczoraj piłeś, dziś nie lataj proj. J. Jurecki, Polska, lata 60. XX w. papier, wym.: 84,5x58,5 cm cena wywoławcza: 100 zł

79 Plakat filmowy Trzy dni kondora proj. Z. Czerniawski, Polska, 1978 r. papier, wym.: 93x67 cm cena wywoławcza: 100 zł

80 Komplet sześciu komiksów Hans Kloss, wydanie 1 Wydawnictwo Sport i turystyka numery: r., numer r., wym.: 25x17,4 cm cena wywoławcza: 200 zł

81 Zegar kominkowy Niemcy, firma Franz Hermle, lata 50. XX w. drewno, metal, szkło, wym.:18x20 cm cena wywoławcza: 500 zł

82 Kredens z nadstawką Polska, Włocławskie Fabryki Mebli, lata 60. XX w. typ 548 VAR B, z tyłu metka znamionowa wym.: dolna część: wys.: 81cm, szer.: 175 cm, gł.: 48 od lewej: szafka zamykana z pólką, szafka przeszkolna z półką (oryginalne szyby czarna i żółta - mają ślady użytkowania), barek z szufladą i półka, zamykany na kluczyk (w komplecie), nadstawka nie jest mocowana na stałe; wym.:, dł. 104, gł.: 28 oryginalne szkło i lustro z tyłu, od lewej: witryna przeszkolna i szafka zamykana drzwiczkam mebel oryginalny, kompletny w bardzo dobrym stanie zachowania pochodzi z kolekcji dr Krystyny Łuczak-Surówki historyczki sztuki i designu cena wywoławcza: 2500 zł

83 Komoda proj. R. Hałas proj. R. Hałas, Polska, lata 60. typ 1019 drewno: buk; wys.: 87 cm, szer.: 160, gł.: 50 cm oryginalny stan zachowania. cena wywoławcza: 2150 zł

84 Biblioteczka Polska, Bytomska Fabryka Mebli, lata 70. XX w.; drewno fornirowane orzechem, szkło wys.:142 cm, szer.:110 cm, gł.: 32 cm oryginalny stan zachowania cena wywoławcza: 1100 zł

85 Komoda z drewna bukowego Polska, Bytomskie Fabryki Mebli, lata 70. XX w. lite drewno bukowe w okleinie orzechowej lakierowanej na wysoki połysk wys.:77 cm, szer.: 165 cm, gł.: 42 cm mebel odświeżony cena wywoławcza: 2200 zł

86 Komoda BILEA Rumunia, lata 60. XX w. fornir orzech z klonową intarsją wym. wys.: 83 cm, szer.: 180x54 m oryginalny stan zachowania prezentowana na wystawie Gdzie jest Permafo we wrocławskim Muzeum Sztuki Współczesnej. cena wywoławcza: 1000 zł

87 Stolik rtv BILEA Rumunia, lata 60. XX w.; fornir orzech z klonową intarsją wym. 68,5 cm, szer.: 70x70 cm oryginalny stan zachowania cena wywoławcza: 200 zł

88 Barek BILEA Rumunia, lata 60. XX w. fornir orzech z klonową intarsją wym.: wys.: 83 cm, szer.: 63x49 cm oryginalny stan zachowania cena wywoławcza: 200 zł

89 Krzesło proj. Maria Chomentowska, 1959 r., Polska, Zakłady im. Wielkiego Proletariatu w Elblągu, 1966 r. buk, sklejka; wym.: 76 x 41,5 x 42,5 cm plakietka znamionowa: typ: krzesła prezentowane były na wystawie sztuki użytkowej w Zachęcie w 1963 roku, w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie, prezentowane podczas wystawy "Chcemy być nowocześni" w 2011 r. obiekt pochodzi z kolekcji dr Krystyny Łuczak-Surówki historyczki sztuki i designu cena wywoławcza: 1000 zł

90 Zydel proj. Olgierd Szlekys i Władysław Wincze, Polska, Spółdzielnia Artystów ŁAD, lata 60. XX w.; drewno jesionowe, siedzisko dwudzielne, zaplecek trójkątny, lakier matowy wym.: 81,5x40x44 cm po gruntownej renowacji obiekt m.in. w zbiorach m.in. Muzeum Narodowego w Warszawie. cena wywoławcza: 1000 zł

91 Krzesła skoczki Polska, lata 60. XX w.; drewno, tkanina obiciowa, wymiary: 73x48x48 cm krzesła po całkowitej renowacji. cena wywoławcza: 700 zł

92 Komplet czteru krzeseł z lat 40. XX w. Polska, Gościńska Fabryka Mebli, lata 40. XX w. drewno, tkanina obiciowa wysokogatunkowa; wys.: 82, szer.: 38, gł. siedziska: 37 po całkowitej renowacji. cena wywoławcza: 1400 zł

93 Fotel klubowy Ewa Polska, Strzeleckie Zakłady Przemysłu Terenowego, lata 60. XX w. metal, tkanina, wys.: 75 cm, szer.: 41 cm, gł.: 45 cm po całkowitej renowacji. cena wywoławcza: 800 zł

94 Fotel klubowy Lata 50. XX w. drewno, tkanina wysokogatunkowa 3d Wys.:73cm, wys.: oparcia od siedziska:38cm, szer. siedziska: 49cm, gł. siedziska: 46cm po całkowitej renowacji. cena wywoławcza: 800 zł

95 Fotele obrotowe DDR, lata 60. XX w. metal, tkanina obiciowa wysokogatunkowa wys.: 76, wys.: do siedziska 52cm, wys.: oparcia 15, gł. siedziska 48, szer. siedziska 43 po całkowitej renowacji. cena wywoławcza: 1400 zł

96 Para foteli na kółkach Polska, lata 70. XX w. materiał wysokiej ścieralności w dwa wzory jodły, kółka wymiary: wys.: 69cm, szer.: 72cm, gł.: 53 cm po całkowitej renowacji. cena wywoławcza: 1300 zł

97 Kwietnik z blatem mozaiką DDR, lata 70. XX w. drewno, ceramiczna mozaika, mosiężna oblamówka wys.: 32 cm, blat: ok. 30x30 cm cena wywoławcza: 300 zł

98 Kwietnik w stylu art. deco Polska, firma Piwoński w Radomiu, 1964 r. czeczot, wym.: 80x80 cm oryginalny stan zachowania cena wywoławcza: 600 zł

99 Stolik trójnóg DDR, lata 60. XX w.; bakelit, drewno, mosiądz, tworzywo sztuczne wys.: 59 cm, szer.: 65 cm, gł.: 65 cm oryginalny stan zachowania cena wywoławcza: 500 zł

100 Fotel Muszelka DDR, lata 60. XX w. drewno, tkanina obiciowa wysokogatunkowa po całkowitej renowacji cena wywoławcza: 800 zł

101 Krzesła Patyczaki DDR, lata 60. XX w. drewno, tkanina obiciowa wysokogatunkowa wys.: 76, wys.: do siedziska 36cm, wys.: oparcia 43, gł. siedziska 44, szer. siedziska 43 po całkowitej renowacji. cena wywoławcza: 800 zł

102 Fotele Śnieżnik w stylu Hunter Polska, Zjednoczenie Przemysłu Meblarskiego Bystrzyckie Fabryki Mebli w Bystrzycy Kłodzkiej, lata 70. XX w. drewno, tkanina obiciowa wysokogatunkowa wys.: 78, szer.: 58, gł.: 67 po całkowitej renowacji cena wywoławcza: 1200 zł

103 Neseser męski z aktówką Warszawa, Spółdzielcze Laboratorium Galanteryjno-Rymarskie, 1967 r. skóra cielęca koloru czarnego, skórą skiwer neseser o wymiarach 45 x 34 x 12 cm z dwoma zamkami na kluczyk, we wnętrzu 3 kieszonki aktówka o wymiarach 40 x 26 cm z zamkiem na kluczyk, z jedną przegrodą we wnętrzu zestaw (neseser i aktówka) w zdejmowanym tkaninowym pokrowcu koloru khaki, zamykanym na 11 guzików komplet jest w idealnym stanie, nigdy nie był używany. cena wywoławcza: 350 zł

104 Syfon Polska, lata 70. XX w. typ 10 DT metal, plastik, wys.: 30,5 cm sygn. 1509, na spodzie naklejka "TYP 10 DT" cena wywoławcza: 100 zł

105 Para świeczników trójramiennych Polska, druga poł XX w. metaloplastyka, wym. 32,5 cm, szer.: 20 cm cena wywoławcza: 150 zł

106 Świecznik Polska, druga poł XX w. metaloplastyka, wym. 45 cm, szer.: 24 cm cena wywoławcza: 100 zł

107 Ikebana Włocławek Włocławek, po 1968 r.; fajans, farby podszkliwne, wys.:12 cm, szer.: 34 cm sygnatura WŁOCŁAWEK/FAJANS/MADE IN POLAND cena wywoławcza: 350 zł

108 Komplet Rosenthal meets Versace proj. Gianni i Donatella Versace, Niemcy, Rosenthal, lata 90. XX w. porcelana, złocenia wym.: popielniczka: 13,5x13,5 cm, świecznik:wys.: 21 cm, szer. podstawy: 8,5 cm patera: wys.: 15,5 cm, czasza:19,5x19,5 cm, podstawa: 8,5x8,5 cm bomboniera: wys.: 9,5 cm, szer.: 15 cm, wazon: wys.: 18 cm, wlew 17x11 cm cena wywoławcza: 2000 zł

109 Komplet Rosenthal meets Tapio Wirkkala proj.: Tapio Wirkkala, Niemcy, Rosenthal, lata 80. XX w.; porcelana, wym.: wazon: wys.:19 cm, szer. wlewu: 11 cm bomboniera: wys.: 11 cm szer.: 15 c., cukiernica: wys.: 6 cm, szer.: 13,5 cm świeczniki: wys.: 7,5 cm, szer. wleu 7,5 cm cena wywoławcza: 750 zł

110 Kwietnik ozdobny DDR, lata 60. XX w. drewno, metal, płyta laminowana drewniany okrąg ustawiony na stoliku, z trzema rozmieszczonymi nieregularnie blatami na rośliny doniczkowe, jeden blat podwieszany na łańcuchu, szer.: 101 cm, wys.: 96cm cena wywoławcza: 500 zł

111 111

AUKCJA CHARYTATYWNA. Charytatywna Aukcja Designu na rzecz Azylu dla bezdomnych psów. 17 września 2017 r. godz AUKCJA CHARYTATYWNA Charytatywna Aukcja Designu na rzecz Azylu dla bezdomnych psów 17 września 2017 r. godz. 16.30 Wawa Design Festival, Centrum Kreatywności Targowa (Warszawa ul. Targowa 56) PRAGALERIA

7. Aukcja Designu. 29 maja 2019 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa. T: // 884 SZTUKA cena: 7. Aukcja Designu 29 maja 2019 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA cena: DESIGN 7. Aukcja Designu 29 maja 2019 (środa), godz. 19.30 showroom kolekcjonerski:

Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu.

Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu. Wystawa 100 gryfnych rzeczy z hasioka w Pałacu Kultury Zagłębia to mariaż między 100 leciem Polski Niepodległej i 100-leciem polskiego designu. Wśród 100 projektów, obok mebli, szkła czy porcelany, czyli

4. Aukcja Designu. 29 listopada 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA 4. Aukcja Designu 29 listopada 2017 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN 3. aukcja 4. Aukcja Designu 7 czerwca 29 listopada 2017 2017 (środa), (środa),

6. Aukcja Designu. 28 listopada 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

6. Aukcja Designu. 28 listopada 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA 6. Aukcja Designu 28 listopada 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN 3. aukcja 6. Aukcja Designu 7 czerwca 28 listopada 20172018 (środa), (środa),

5. Aukcja Designu. 6 czerwca 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

5. Aukcja Designu. 6 czerwca 2018 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA 5. Aukcja Designu 6 czerwca 2018 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN 3. aukcja 5. Aukcja Designu 7 czerwca 6 czerwca 2017 2018 (środa), (środa), godz.

MALARSTWO I DESIGN. 1. Aukcja. 30 sierpnia 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA

MALARSTWO I DESIGN. 1. Aukcja. 30 sierpnia 2017 r. godz PRAGALERIA Stalowa Warszawa T: // 884 SZTUKA MALARSTWO I DESIGN 1. Aukcja 30 sierpnia 2017 r. godz. 19.30 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa T: 884 798 852 // 884 SZTUKA DESIGN MALARSTWO I DESIGN 3. aukcja 1. Aukcja 7 czerwca 30 sierpnia 2017 2017

NAZWA WYMIAR CENA. dł wkł. 45 cm szer cm

NAZWA WYMIAR CENA. dł wkł. 45 cm szer cm L I Z B O N A NAZWA WYMIAR CENA STÓŁ TAU Stół cały fornirowany Szkło Lacobel w nodze + 300 zł Podstawa zawsze drewniana dł. 120 + wkł. 30 cm szer. 80-90 cm dł. 140 + wkł. 40 cm szer. 80-90 cm dł. 150 +

1 Aukcja Design & Loft

1 Aukcja Design & Loft wystawa przedaukcyjna od 11 czerwca 2016 showroom kolekcjonerski: 18-19 czerwca 2016 1 Aukcja Design & Loft 22 czerwca 2016 r. godz. 19.30 2 SZTUKA MŁODA 6. aukcja 29 czerwca 2016 PRAGALERIA Stalowa 3

ZADANIE NR 3 Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli szkolnych oraz pozostałego wyposażenia do nowoutworzonych pracowni przyrodniczych.

ZADANIE NR 3 Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli szkolnych oraz pozostałego wyposażenia do nowoutworzonych pracowni przyrodniczych. Załącznik Nr 3 do SIWZ ZADANIE NR 3 Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli szkolnych oraz pozostałego do nowoutworzonych przyrodniczych. Gimnazjum Lp. Ławki szkolne 3 Krzesła szkolne 3 3

240,00 zł WYSYŁKA 48h Serwis obiadowo-kawowy 30el PORTO / DU

240,00 zł WYSYŁKA 48h Serwis obiadowo-kawowy 30el PORTO / DU Serwis obiadowo-kawowy 30el PORTO / DU-5907666509159 6 talerzy obiadowych głębokich o średnicy 20,5 cm 6 talerzy obiadowych płytkich o średnicy 25,5 cm 6 talerzy deserowych o średnicy 20 cm 6 filiżanek

Załącznik nr 1/1 do SIWZ Znak sprawy KA-2/040/2008

Załącznik nr 1/1 do SIWZ Znak sprawy KA-2/040/2008 Załącznik nr 1/1 do SIWZ Znak sprawy KA-2/040/2008 Krzesło konferencyjne z chromowanym stelażem. Z tyłu oparcia maskownica z czarnego lub szarego tworzywa sztucznego. Krzesło konferencyjne rio chrom lub

Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018

Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018 Zapytanie ofertowe nr 02/WSIE/2018 pod nazwą Zakup mebli oraz wyposażenia dekoracyjnego do pokoju mediacyjnego i biura Centrum Arbitrażu i Mediacji w Rzeszowie Nazwa i adres Zamawiającego Wyższa Szkoła

1 szt. 16 szt. ( 4 szt. kolor Ŝółty, 12 szt.- kolor czerwony) 1 szt.

1 szt. 16 szt. ( 4 szt. kolor Ŝółty, 12 szt.- kolor czerwony) 1 szt. Załącznik nr III Część 3 zakup mebli biurowych Lp. Nazwa Opis Ilość 1 Stół stół rozsuwany o wymiarach długość1250/1650/2050mm, szerokość 800mm, wysokość 750mm - kolor calvados (jak na zdjęciu lub podobny).

SPECYFIKACJA WYPOSAŻENIA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W KWIELICACH

SPECYFIKACJA WYPOSAŻENIA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W KWIELICACH SPECYFIKACJA WYPOSAŻENIA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W KWIELICACH Lp. Nazwa wyposażenia opis Wymiary szer. x gł. x Ilość [szt.] wys. lub [cm] Sala zajęć. Szatnia 5x50x0,5 cm Szatnia na ubranka dla dzieci jednostronna

Załącznik nr 1 do Ogłoszenia o przetargu na sprzedaż zbędnych składników majątku ruchomego UDT OFERTA. Adres lub siedziba Oferenta

Załącznik nr 1 do Ogłoszenia o przetargu na sprzedaż zbędnych składników majątku ruchomego UDT OFERTA. Adres lub siedziba Oferenta ... Imię i nazwisko lub nazwa/firma a. Adres lub siedziba a Telefon: e-mail:. cena zakupu) 1. 1 2. 2 3. 3 4. 4 5. 5 6. 7 7. 14 Stolik z listwą ograniczającą na 4 metalowych nogach, blat płyta laminowana,

lobos W S Z Y S T K O D O %! M E B L E W A T R A K C Y J N Y C H C E N A C H W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J

lobos W S Z Y S T K O D O %! M E B L E W A T R A K C Y J N Y C H C E N A C H W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J lobos W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J we Wrocławiu M E B L E W A T R A K C Y J N Y C H C E N A C H W S Z Y S T K O D O - 7 7 %! KRZESŁO KONFERENCYJNE MISHELL -53% 1 301,-*

GABINET SPECJALISTY NR 1

GABINET SPECJALISTY NR 1 1. Zestaw mebli 1 kpl. GABINET SPECJALISTY NR 1 - Korpusy, półki i przegrody z płyty laminowanej o grubości 18 mm, w odcieniu brzozy, z trwałym obrzeżem multiplex o grubości 2mm imitującym strukturę sklejki

czerwona, wymiar: wys.203 x szer. 105 x 53,5 cm wymiar: wys. 18 x szer 27 x gł 36 cm wymiar: wys. 18 x szer 27 x gł 36 cm

czerwona, wymiar: wys.203 x szer. 105 x 53,5 cm wymiar: wys. 18 x szer 27 x gł 36 cm wymiar: wys. 18 x szer 27 x gł 36 cm ZAD.-KOSZTORYS OFERTOWY - MEBLE Lp RODZAJ OPIS ILOŚĆ CENA WARTOŚĆ Kanapa Skaj, narożna Suszarka Suszarka na prac plastycznych Krzesła Dla klas 0 Kolor niebieski 4 Stolik Sześciokątny z regulowanymi nogami

dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / wys. 25 / gl. 25 cm dł / wys cm

dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / wys. 25 / gl. 25 cm dł / wys cm NAZWA WYMIAR CENA PÓŁKA DREWNIANA gruba, mocowana do ściany dł. 50 70 / gł. 25 cm dł. 80 100 / gł. 25 cm 135 / 165 / 190 220 / 245 / 275 PÓŁKA DREWNIANA Z DWOMA BOKAMI dł. 110 140 / gł. 25 cm dł. 80 100

lobos W S Z Y S T K O D O %! M E B L E W A T R A K C Y J N Y C H C E N A C H W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J lobos W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J we Wrocławiu M E B L E W A T R A K C Y J N Y C H C E N A C H W S Z Y S T K O D O - 7 7 %! FOTEL OBROTOWY RAYA 23S -46% 750,-* 400,-*

Opis przedmiotu zamówienia do Zał. 5a do SIWZ

Opis przedmiotu zamówienia do Zał. 5a do SIWZ 1. Leżaczek zbudowany ze stalowych rurek oraz stabilnych i kolorowych elementów z tworzywa. Połączenia rogowe, pełniące funkcję nóżek maja zaokrąglone brzegi i kryją śruby niedostępne dla dzieci. Tkanina

dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / wys. 25 / gl. 25 cm dł / wys cm NAZWA WYMIAR CENA PÓŁKA DREWNIANA gruba, mocowana do ściany dł. 50 70 / gł. 25 cm dł. 80 100 / gł. 25 cm dł. 110 140 / gł. 25 cm 165 / 195 / 225 265 / 295 / 325 355 / 390 / 445 / 475 PÓŁKA DREWNIANA Z

dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / wys. 25 / gl. 25 cm dł / wys cm NAZWA WYMIAR CENA PÓŁKA DREWNIANA gruba, mocowana do ściany dł. 50 70 / gł. 25 cm dł. 80 100 / gł. 25 cm dł. 110 140 / gł. 25 cm 135 / 165 / 190 220 / 245 / 275 300 / 325 / 375 / 400 PÓŁKA DREWNIANA Z

Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn.

Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn. Wykaz przedmiotów aukcji (drugi termin aukcji): L.p. Nr aukcyjn. Nazwa Ilość Cena wywoławcza jednostkowa Uwagi Minimalna wysokość postąpienia brutto Spadek po Karolu Józefie Michalaku 1. 1 Telewizor UNITRA

dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / wys. 25 / gl. 25 cm

dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / wys. 25 / gl. 25 cm ZEUS PÓŁKA gruba, mocowana do ściany PÓŁKA Z DWOMA BOKAMI PÓŁKA z jednym bokiem prawym lub lewym PANEL z trzema półkami PANEL z dwoma półkami dł. 50 70 / gł. 25 cm dł. 80 100 / gł. 25 cm dł. 110 140 /

PÓŁKA DREWNIANA Z DWOMA BOKAMI dł / wys. 25 / gl. 25 cm 728/801/874. dł / wys. 25 / gl. 25 cm 963/1030/1119

PÓŁKA DREWNIANA Z DWOMA BOKAMI dł / wys. 25 / gl. 25 cm 728/801/874. dł / wys. 25 / gl. 25 cm 963/1030/1119 NAZWA WYMIAR CENA PÓŁKA DREWNIANA 190/230/269 gruba, mocowana do ściany dł. 50 70 / gł. 25 cm 316/347/381 dł. 80 100 / gł. 25 cm dł. 110 140 / gł. 25 cm 414/459/526/560 PÓŁKA DREWNIANA Z DWOMA BOKAMI dł.

OFERTA 2014. www.meblemoskala.pl. KRZESŁO 603 wzór zastrzeżony WP-20742 STÓŁ 675 WP-20744 na blacie szkło + grafika 46665900. copyright MEBLE MOSKAŁA

OFERTA 2014. www.meblemoskala.pl. KRZESŁO 603 wzór zastrzeżony WP-20742 STÓŁ 675 WP-20744 na blacie szkło + grafika 46665900. copyright MEBLE MOSKAŁA OFERTA 2014 copyright MEBLE MOSKAŁA KRZESŁO 603 wzór zastrzeżony WP-20742 STÓŁ 675 WP-20744 na blacie szkło + grafika 46665900 www.meblemoskala.pl ŁAWA 681 dł. 126 cm x szer. 80 cm x wys. 52 cm copyright

Załącznik Nr 1 do Zapytania Ofertowego. Łączna wartość brutto. Cena jednostkowa netto. Opis przedmiotu zamówienia sztukach. Cena jednostkowa brutto

Załącznik Nr 1 do Zapytania Ofertowego. Łączna wartość brutto. Cena jednostkowa netto. Opis przedmiotu zamówienia sztukach. Cena jednostkowa brutto Załącznik Nr do Zapytania Ofertowego Lp. Przedmiot zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Ilość w sztukach Cena jednostkowa netto Cena jednostkowa brutto Łączna wartość brutto. Regał podwójny S 00 cm x

AUKCJA DESIGNU. 20 sierpnia CENA: 20 zł (z 5% VAT) ISBN AUKCJA DESIGNU (1/2016)

AUKCJA DESIGNU. 20 sierpnia CENA: 20 zł (z 5% VAT) ISBN AUKCJA DESIGNU (1/2016) AUKCJA DESIGNU 20 sierpnia 2016 AUKCJA DESIGNU (1/2016) ISBN 978-83-945050-9-7 9 7 8 8 3 9 4 5 0 5 0 9 7 CENA: 20 zł (z 5% VAT) Mela Muter (1876 Warszawa 1967 Paryż), Świt w Marsylii, ok. 1927 r. AUKCJA

dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / wys. 25 / gl. 25 cm dł / wys cm jnazwa WYMIAR CENA PÓŁKA DREWNIANA gruba, mocowana do ściany dł. 50 70 / gł. 25 cm dł. 80 100 / gł. 25 cm dł. 110 140 / gł. 25 cm 170 / 205 / 240 280 / 310 / 340 370 /410 / 470 /500 PÓŁKA DREWNIANA Z DWOMA

dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / wys. 25 / gl. 25 cm dł / wys cm NAZWA WYMIAR CENA PÓŁKA gruba, mocowana do ściany dł. 50 70 / gł. 25 cm dł. 80 100 / gł. 25 cm dł. 110 140 / gł. 25 cm 145 / 175 / 200 235 / 265 / 290 320 / 350 / 400 / 425 PÓŁKA Z DWOMA BOKAMI dł. 80

dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / gł. 25 cm dł / wys. 25 / gl. 25 cm dł / wys cm NAZWA WYMIAR CENA PÓŁKA gruba, mocowana do ściany dł. 50 70 / gł. 25 cm dł. 80 100 / gł. 25 cm dł. 110 140 / gł. 25 cm 130 / 155 / 180 210 / 235 / 260 285 / 310 / 355 / 380 PÓŁKA Z DWOMA BOKAMI dł. 80

2 Aukcja Design & Loft

2 Aukcja Design & Loft 2 Aukcja Design & Loft 9 listopada 2016 2 SZTUKA MŁODA 9. aukcja 7 grudnia 2016 PRAGALERIA Stalowa 3 03-425 Warszawa www.pragaleria.com T: 884 798 852 // 884 SZTUKA galeria@pragaleria.pl Katarzyna Kombor,

Miejsce i adres dostawy

Miejsce i adres dostawy 1 Projekt WND-POKL.09.01.01-22-038/12 pn. Mały człowiek, wielkie możliwości czyli wsparcie Zespołu Szkół Publicznego Przedszkola w Czerninie poprzez utworzenie dodatkowych oddziałów przedszkolnych dla

NAZWA WYMIAR CENA. PÓŁKA Z DWOMA BOKAMI dł / wys. 25 / gl. 25 cm 582 / 638 / 700. dł / wys. 25 / gl. 25

NAZWA WYMIAR CENA. PÓŁKA Z DWOMA BOKAMI dł / wys. 25 / gl. 25 cm 582 / 638 / 700. dł / wys. 25 / gl. 25 ZEUS NAZWA WYMIAR CENA PÓŁKA 157 / 179 / 213 gruba, mocowana do ściany dł. 50 70 / gł. 25 cm 246 / 280 / 302 dł. 80 100 / gł. 25 cm dł. 110 140 / gł. 25 cm 336 / 370 / 414 / 448 PÓŁKA Z DWOMA BOKAMI dł.

FORMULARZ CENOWO OFERTOWY

FORMULARZ CENOWO OFERTOWY Załącznik nr do IWUZ Pieczęć adresowa Wykonawcy FORMULARZ CENOWO OFERTOWY Oferujemy przedmiot zamówienia zgodnie z Istotnymi Warunkami Udzielenia Zamówienia zawierający niżej wymieniony asortyment oraz

Formularz asortymentowo cenowy mebli i wyposażenia

Formularz asortymentowo cenowy mebli i wyposażenia Załącznik nr 8 do SIWZ Projekt pn. Modernizacja oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w gminie Gózd. współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał

Kod Nazwa Ilość J.Brutto W.Brutto Zdjęcie Opis

Kod Nazwa Ilość J.Brutto W.Brutto Zdjęcie Opis ul. POW 25 90-248 Łódź tel.42 630 17 28 NIP: 725-001-33-78 nowaszkola.com Kod Nazwa Ilość J.Brutto W.Brutto Zdjęcie Opis Szafka z półeczkami WMNS2414 1 589,00 zł 589,00 zł X Szafka z półeczkami X, stelaż

ZESTAWIENIE KOSZTÓW ZAMÓWIENIA ZASTAWA KUCHENNA. Część I. Cena jedn. Wartość netto Stawka podatku Ilość Wyszczególnienie. miary

ZESTAWIENIE KOSZTÓW ZAMÓWIENIA ZASTAWA KUCHENNA. Część I. Cena jedn. Wartość netto Stawka podatku Ilość Wyszczególnienie. miary Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko Na sprawy: RZP-II-WI/15/DZP-1/2014 Załącznik Nr 5 do

RODOS. STÓŁ TAU dł wkł. 40 /szer cm 1600

RODOS. STÓŁ TAU dł wkł. 40 /szer cm 1600 Barek na zawiasie teleskopowum Szuflady z hamulcem w standardzie - BLUM Za dopłątą oświetlenie diodowe Rozmieszczenie opasek drewnianych RODOS W komodach 3D, 4D: Górna opaska w połowie długości witryny

S E K R E T A R I A T

S E K R E T A R I A T S E K R E T A R I A T 1. Szafka o wym. 800 x 420 x 1192 mm szt. 1 Szafa z płyty laminowanej w tonacji klonu, o gr. 18 mm oraz 25 mm na wieńcach górnych i dolnych, wykończona obrzeżem PCV o gr. 2 mm. Plecy

1. Stoły/biurka, w tym: 1.1. Stół pojedynczy wymiary blatu: min. 700mm ; max. 750mm x min. 450mm ; max. 600mm

1. Stoły/biurka, w tym: 1.1. Stół pojedynczy wymiary blatu: min. 700mm ; max. 750mm x min. 450mm ; max. 600mm Opis przedmiotu zamówienia na dostawę mebli w projekcie - PODSTAWOWY W ramach przedmiotowego zadania Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia, zamontowania i ustawienia mebli w miejscu wskazanym przez

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA IZP.272.6.2018 Załącznik nr 6 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przetarg nieograniczony Dostawa mebli szkolnych wraz z montażem dla Zespołu Szkół Technicznych w Kole CZĘŚĆ NR 1: Dostawa i

NAZWA WYMIAR CENA. dł. 120 / szer. 60 / wys cm dł. 110 / szer. 70 / wys cm. dł. 140 / szer. 70 cm / wys

NAZWA WYMIAR CENA. dł. 120 / szer. 60 / wys cm dł. 110 / szer. 70 / wys cm. dł. 140 / szer. 70 cm / wys FLORYDA NAZWA WYMIAR CENA STÓŁ TAU LUB MEZZO dł. 120 + wkł. 50 cm szer. 80-90 cm dł. 140 + wkł 50 cm przy 80 i 60 cm przy 90 cm szer. 80-90 cm dł. 160 + wkł 50 cm przy 80 i 60 cm przy 90 cm szer. 80-90

Załącznik nr 1A do SIWZ. Uwagi Zadanie Nr 7 - Katedra Zaopatrzenia Osiedli w Wodę i Kanalizacji, Kraków, Al.

Załącznik nr 1A do SIWZ. Uwagi Zadanie Nr 7 - Katedra Zaopatrzenia Osiedli w Wodę i Kanalizacji, Kraków, Al. Załącznik nr 1A do SIWZ Cena Lp. Przedmiot zamówienia JM Ilość jednostkowa brutto (zł) Cena brutto (kol. 4x5) (zł) Uwagi 1 2 3 4 5 6 7 Zadanie Nr 7 - Katedra Zaopatrzenia Osiedli w Wodę i Kanalizacji,

Wewnętrzny katalog mebli. Akademia Rolnicza Kraków

Wewnętrzny katalog mebli. Akademia Rolnicza Kraków - 1 - Wewnętrzny katalog mebli. Akademia Rolnicza Kraków UWAGA: Wymiary, kolor tapicerki i okleiny mebli umieszczonych w niniejszym katalogu mogą być zmienione przez jednostki organizacyjne AR w zależności

WAZON. 10 zł. 15 zł SZKŁO BIAŁE MLECZNE ROMB ROZSZERZANY. dekoracja: - sali weselnej - stołów materiał: szkło mleczne. rozmiar: wys.

WAZON. 10 zł. 15 zł SZKŁO BIAŁE MLECZNE ROMB ROZSZERZANY. dekoracja: - sali weselnej - stołów materiał: szkło mleczne. rozmiar: wys. WAZON SZKŁO BIAŁE MLECZNE wys. 80 cm x Ø 8 cm szkło mleczne 10 zł ROMB ROZSZERZANY wys. 60 cm x 10 cm x 10cm szkło bezbarwne 15 zł WAZON FLET wys. 70 cm szkło bezbarwne 20 zł MARTINI wys. wys. wys. wys.

Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty)

Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty) Muzeum Lubelskie w Lublinie porcelana miśnieńska 1710-1814 (wszystkie obiekty) 1. S/CS/1510/ML Półmisek datowanie: 1730-1735 wymiary: średn. 34 cm technika: farby podszkliwne, farby naszkliwne, złocenie

SZCZEGÓŁOWY OPIS TECHNICZNY: ZADANIE 1 Dostawa mebli biurowych

SZCZEGÓŁOWY OPIS TECHNICZNY: ZADANIE 1 Dostawa mebli biurowych Załącznik nr 6. do SIWZ Zakup i dostawa wyposażenia do Centrum Aktywności Twórczej w Ustce SZCZEGÓŁOWY OPIS TECHNICZNY: ZADANIE Dostawa mebli biurowych. Zadanie obejmuje dostawę następującego sprzętu:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na :

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na : BP.333-/08 Załącznik nr do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na : Dostawę mebli bibliotecznych i biurowych wraz z montażem dla Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce Filia w Wyszkowie CPV : 3645000-9

ILOŚĆ Wymogi graniczne TAK/NIE TAK TAK

ILOŚĆ Wymogi graniczne TAK/NIE TAK TAK Załącznik nr 3 do Zapytania ofertowego Część 3 Dostawę produktów szklanych i porcelanowych LP. OPIS /PARAMETRY WYMAGANE ELEMNETY WYPOSAŻENIA ILOŚĆ Wymogi graniczne /NIE 1. Pucharki do deserów kompl. 2

i wzorami serca. W aranżach widzimy też słynie głównie z naturalnych materiałów. Dodatki wykonane są z drewna, szkła, ceramiki.

i wzorami serca. W aranżach widzimy też słynie głównie z naturalnych materiałów. Dodatki wykonane są z drewna, szkła, ceramiki. KATALOG WNĘTRZ Lampa stołowa z ozdobnymi rozcięciami, w różnych kolorach, wys. 20 cm Poduszka z romantycznymi nadrukami, różne i kolory, 40 x 40 cm 3 Lampa stołowa ceramiczna, w różnych kolorach, wys.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PARAMETRY TECHNICZNE JAKIE SPEŁNIAĆ MUSZĄ MEBLE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PARAMETRY TECHNICZNE JAKIE SPEŁNIAĆ MUSZĄ MEBLE Przystosowanie pomieszczeń punktu przedszkolnego zlokalizowanego w szkole Podstawowej w Kamionce poprzez zakup mebli, ozdób ściennych i sprzętu audiowizualnego w ramach projektu p.n. Moje przedszkole Załącznik

OPIS TECHNICZNY Modyfikacja 05.02.2013 r. PAKIET I

OPIS TECHNICZNY Modyfikacja 05.02.2013 r. PAKIET I OPIS TECHNICZNY Modyfikacja 05.02.2013 r. PAKIET I Załącznik nr 2 do SIWZ Załączone poniżej rysunki (zdjęcia) mają charakter poglądowy, obrazują tylko kształty i stylistykę, której Zamawiający wymaga.

Załącznik nr 2 Formularz Ofertowy do Zapytania ofertowego nr 8/KOG/2017 z dnia r. Miejsce realizacji: Gliwice. Nazwa i adres Oferenta:

Załącznik nr 2 Formularz Ofertowy do Zapytania ofertowego nr 8/KOG/2017 z dnia r. Miejsce realizacji: Gliwice. Nazwa i adres Oferenta: Załącznik nr 2 Formularz Ofertowy do Zapytania ofertowego nr 8/KOG/2017 z dnia 27.11.2017 r. Miejsce realizacji: Gliwice. Nazwa i adres Oferenta: NIP, Regon: Imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za ofertę:

- imperium - Imperium to orientalny klimat uzyskany dzięki detalom, patynowane uchwyty mebli. - imperium - bogaty wybór brył, w dwóch kształtach oraz

- imperium - Imperium to orientalny klimat uzyskany dzięki detalom, patynowane uchwyty mebli. - imperium - bogaty wybór brył, w dwóch kształtach oraz - imperium - Imperium to orientalny klimat uzyskany dzięki detalom, patynowane uchwyty mebli - imperium - w dwóch kształtach oraz bogaty wybór brył, możliwość schodkowej kompozycji, by zagospodarować nawet

Załącznik nr 2 Formularz Ofertowy do Zapytania ofertowego nr 9/KOG/2017 z dnia r. Miejsce realizacji: Gliwice. Nazwa i adres Oferenta:

Załącznik nr 2 Formularz Ofertowy do Zapytania ofertowego nr 9/KOG/2017 z dnia r. Miejsce realizacji: Gliwice. Nazwa i adres Oferenta: Załącznik nr 2 Formularz Ofertowy do Zapytania ofertowego nr 9/KOG/207 z dnia 5.2.207 r. Miejsce realizacji: Gliwice. Nazwa i adres Oferenta: NIP, Regon: Imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za ofertę:

MODERNIZACJA PRZEDSZKOLA NR 39 WARSZAWA, UL. DORYCKA 1

MODERNIZACJA PRZEDSZKOLA NR 39 WARSZAWA, UL. DORYCKA 1 Zestawienie wyposażenia przedszkola MODERNIZACJA PRZEDSZKOLA NR 39 WARSZAWA, UL. DORYCKA 1 Wszystkie meble dla dzieci mają spełniać wymogi zawarte w normach: PN-EN 14073-2:2006, PN-F-06010-05:1990 oraz

Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 8/KOB/2017 z dnia r.

Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 8/KOB/2017 z dnia r. Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 8/KOB/017 z dnia 14.11.017 r. Zestawienie do Żłobka nr 1 Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 19 ETAP I (najpóźniej do 04.01.018r.) Lp. Nazwa Opis

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA. Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu.

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA. Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu. Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 2779-2014 z dnia 2014-01-07 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Myszków 1. Opis przedmiotu zamówienia A) Przedmiotem zamówienia są dostawy mebli dla potrzeb projektu Profesjonalna

Opis, ilość i charakterystyka zakresu usługi.

Opis, ilość i charakterystyka zakresu usługi. Załącznik nr 1 do SIWZ Opis, ilość i charakterystyka zakresu usługi. TABELA NR 1 L.P Nazwa artykułu Ilość Styl Materiał Wymiary Wizualizacja I. Meble 1. Krzesła 16 Księstwo Warszawskie Mebel wykonany z

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia ZAŁĄCZNIK NR 9 DO SIWZ Opis przedmiotu zamówienia mebli biurowych przeznaczonych na wyposażenie Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie ( część 3 zamówienia). OPIS TECHNICZNY MEBLI KONTUAR

SPECYFIKACJA USŁUGI SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA USŁUGI SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 2 SPECYFIKACJA USŁUGI SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA LP. ZAKŁADANA SPECYFIKACJA(PARAMETRY MINIMALNE) ILOŚĆ Cena brutt (za szt.) Cena nett (tgółem) Cena brutt (tgółem) 1 STOLIK PRZEDSZKOLNY:

1. Talerz płaski 90,00 PLN 2. Talerz głęboki 90,00 PLN 3. Talerz deser 90,00 PLN

1. Talerz płaski 90,00 PLN 2. Talerz głęboki 90,00 PLN 3. Talerz deser 90,00 PLN 1. Talerz płaski 90,00 PLN 2. Talerz głęboki 90,00 PLN 3. Talerz deser 90,00 PLN 4. Klosz 50,00 PLN 1.Porcelana Porcelana St. James PORCELANA LUX 5. Talerz baza 32 cm 25 PLN 6. Talerz płaski 27 cm 18 PLN

Nazwa i adres Oferenta: NIP, Regon:

Nazwa i adres Oferenta: NIP, Regon: Załącznik nr Formularz Ofertowy do Zapytania ofertowego nr 5/KOS/08 z dnia 05.06.08 r. Miejsce realizacji: Sosnowiec, żłobek przy ul. Popiełuszki 36 Nazwa i adres Oferenta: NIP, Regon: Imię i nazwisko

Stoisko Instytutu Książki na targach The London Book Fair 2015 w Londynie w terminie 14 16.04.2015

Stoisko Instytutu Książki na targach The London Book Fair 2015 w Londynie w terminie 14 16.04.2015 Projekt ekspozycji w Londynie w terminie 14 16.04.2014 OPIS 2 Stoisko ma mieć powierzchnię 80m (8 x 2 10 m. w tym zaplecze około 13,5 m (wg rys. na str. 7). Zabudowa ścian zaplecza o wysokości 4m oparta

Zestawienie mebli do żłobka Sosnowiec, ul. Popiełuszki 36 ETAP I (najpóźniej do r.) Liczba sztuk. Lp. Nazwa Opis.

Zestawienie mebli do żłobka Sosnowiec, ul. Popiełuszki 36 ETAP I (najpóźniej do r.) Liczba sztuk. Lp. Nazwa Opis. Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 5/KOS/2018 z dnia 05.06.2018 r. Miejsce realizacji: Sosnowiec, żłobek przy ul. Popiełuszki 36 Zestawienie mebli do żłobka Sosnowiec, ul. Popiełuszki

Szafa rogowa - 2 półki, wym. 74 x 47,5 x 88 cm +- 10 cm. 1 szt

Szafa rogowa - 2 półki, wym. 74 x 47,5 x 88 cm +- 10 cm. 1 szt Załącznik nr 2 Szczegłówy opis przedmiotu zamówienia - meble i wyposażenie Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa oraz montaż mebli i wyposażenia do Żłobka znajdującego się w pomieszczeniach budynku

NACZYNIA STOŁOWE. Opracował: mgr Jakub Pleskacz

NACZYNIA STOŁOWE. Opracował: mgr Jakub Pleskacz Opracował: mgr Jakub Pleskacz NACZYNIA CERAMICZNE Wyroby ceramiczne to największa grupa naczyń stołowych. Do ich produkcji wykorzystuje się: porcelanę - masę ceramiczną używaną m.in. do wyrobu delikatnych

Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 4/KRP/2018 z dnia r.

Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 4/KRP/2018 z dnia r. Załącznik nr Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 4/KRP/08 z dnia 30.08.08 r. Zestawienie mebli do żłobka Kraków, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 0 Etap I (najpóźniej do dnia 4.09.08) Lp. Nazwa Opis

Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 6/RZE/2018 z dnia. Zestawienie mebli do przedszkola Rzeszów ul Wieniawskiego 143

Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 6/RZE/2018 z dnia. Zestawienie mebli do przedszkola Rzeszów ul Wieniawskiego 143 Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 6/RZE/2018 z dnia Zestawienie mebli do przedszkola Rzeszów ul Wieniawskiego 143 Lp. Nazwa Opis ETAP I realizacja do 15.11.2018 r. Liczba sztuk

Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 3/RZE/2018 z dnia r.

Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 3/RZE/2018 z dnia r. Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 3/RZE/2018 z dnia 14.08.2018 r. Zestawienie mebli do przedszkola Rzeszów, ul. Wieniawskiego 143 Lp. Nazwa Opis ETAP I realizacja do 30.09.2018

Wymagane Sprzętu. Wymagane Sprzętu. Wymagane Sprzętu

Wymagane Sprzętu. Wymagane Sprzętu. Wymagane Sprzętu 82. GABLOTA Konstrukcja z płyty meblowej zabezpieczonej doklejką PCV, fronty przesuwne szklane. Wymiary: 120 x 10 x 100 cm 1 szt 90.1 Rolety Rolety materiałowe z odsłoniętą rurą nawojową tkaniny montowane

NAZWA WYMIAR CENA STÓŁ. dł wkł. 46 cm szer cm

NAZWA WYMIAR CENA STÓŁ. dł wkł. 46 cm szer cm V A L E N C I A NAZWA WYMIAR CENA STÓŁ dł. 150 + 2 wkł. 46 cm szer. 80-100 cm 1.725zł ŁAWA noga: dł. 160 + 2 wkł. 50 cm szer. 80-100 cm dł. 180 + 2 wkł. 60 cm szer. 80-100 cm dł. 205 + 2 wkł. 70 cm szer.

INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO pkt. II. Zamawiający zamawia następujące zestawy mebli do poszczególnych pomieszczeń GCK:

INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO pkt. II. Zamawiający zamawia następujące zestawy mebli do poszczególnych pomieszczeń GCK: Załącznik nr 2 INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO pkt. II. dotycząca usługi dostarczenia mebli i wyposażenia pomieszczeń: szatni, sali kameralnej, byłej galerii, sali instruktorów, kasy,

Nazwa i adres Oferenta: NIP, Regon: Załącznik nr Formularz Ofertowy do Zapytania ofertowego nr 4/KRP/08 z dnia 30.08.08 r. Miejsce realizacji: Kraków, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 0 Nazwa i adres Oferenta: NIP, Regon: Imię i nazwisko osoby

Meble i wyposażenie - 10 000 zł na każdy oddział

Meble i wyposażenie - 10 000 zł na każdy oddział Meble i wyposażenie - 10 000 zł na każdy oddział Kod Nazwa Ilość Cena brutto Wartość brutto Zdjęcie Opis NS 2723 Blat prostokątny z kolorowym obrzeżem dostępny w 4 kolorach (niebieski, zielony, czerwony,

Stoisko Instytutu Książki na targach Bologna Children's Book Fair w Bolonii w terminie 30.03 2.04.2015

Stoisko Instytutu Książki na targach Bologna Children's Book Fair w Bolonii w terminie 30.03 2.04.2015 Projekt ekspozycji Stoisko Instytutu Książki na targach OPIS 2 2 Stoisko ma mieć powierzchnię 48m (12 x 4 m. w tym zaplecze około 6m (wg rys. na str. 7). Zabudowa ścian stoiska, o wysokości 3 m, oparta

Ceramika Europejska. w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole

Ceramika Europejska. w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole Ceramika Europejska w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole KATALOG WYSTAWY 15 stycznia - 18 marca 2011 Ceramika europejska w zbiorach Muzeum Technik Ceramicznych w Kole Katalog wystawy Koło 2011

Nazwa i adres Oferenta: NIP, Regon: Załącznik nr Formularz Ofertowy do Zapytania ofertowego nr 3/RZE/08 z dnia 4.08.08 r. Miejsce realizacji: Rzeszów, Przedszkole przy ul. Wieniawskiego 43 Nazwa i adres Oferenta: NIP, Regon: Imię i nazwisko

Nr 4 LATO 2007 OFERTA WAŻNA OD 19.06 DO 21.07.2007. Odwiedź nas w internecie! www.brw.com.pl. składa się z 87. elementów.

Nr 4 LATO 2007 OFERTA WAŻNA OD 19.06 DO 21.07.2007. Odwiedź nas w internecie! www.brw.com.pl. składa się z 87. elementów. OFERTA WAŻNA OD 19.06 DO 21.07.27 Nr 4 LATO 27 Odwiedź nas w internecie! www.brw.com.pl 659 499 witryna KW2S/19/7 (srebrna rama witryny) System modułowy dostępny jest w kolorach: buk oraz olcha miodowa

NAZWA WYMIAR CENA. dł. 60 / 60 / wys cm dł. 80 / 80 / wys cm dł. 90 / 90 / wys cm dł. 100 / 100 / wys.

NAZWA WYMIAR CENA. dł. 60 / 60 / wys cm dł. 80 / 80 / wys cm dł. 90 / 90 / wys cm dł. 100 / 100 / wys. Z E U S NAZWA WYMIAR CENA STÓŁ FORNIROWANY- różne modele np. TAU, KALIFORNIA, MEZZO, KANADA,VALENCIA, BARCELONA, KANADA II itp. dł. 120 + wkł. 40 cm szer. 80-90 cm dł. 140 + wkł. 50 cm szer. 80-90 cm dł.

NIP 618-18-80-248 REGON 250938764 DZIAŁ TECHNICZNY tel./fax 62/76 79 529. Informacja do wszystkich zainteresowanych Wykonawców

NIP 618-18-80-248 REGON 250938764 DZIAŁ TECHNICZNY tel./fax 62/76 79 529. Informacja do wszystkich zainteresowanych Wykonawców PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu ul. Nowy Świat 4, 62-800 Kalisz, tel. 62/76 79 525, fax 62/ 76 79 506 NIP 618-18-80-248 REGON 250938764 DZIAŁ TECHNICZNY

Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego z dnia r. na realizację zadania pn.

Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego z dnia r. na realizację zadania pn. Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego z dnia 25.08.2017 r. na realizację zadania pn. Dostawa mebli przedszkolnych do ośrodka wychowania przedszkolnego w Jodłowej ZESTAWIENIE MEBLI PRZEDSZKOLNYCH lp. nazwa

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 5 do SIWZ/załącznik nr 1 do umowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest wykonać i dostarczyć do siedziby Zamawiającego następujące meble: 1.

Rodzaj mebli Opis szczegółowy całość

Rodzaj mebli Opis szczegółowy całość Wykaz mebli do wyposażenia Hospicjum Stacjonarnego w Kielcach Zamawiający wymaga by przed wykonaniem mebli Wykonawca dokonał samodzielnego pomiaru pomieszczeń w których mają być ustawione meble. W związku

Zestawienie do żłobka nr 1. Lp. Nazwa Opis Liczba sztuk. Przeznaczeni e 1 Szatnia - Moduł dla 8 dzieci

Zestawienie do żłobka nr 1. Lp. Nazwa Opis Liczba sztuk. Przeznaczeni e 1 Szatnia - Moduł dla 8 dzieci Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 3/KOG/2017 z dnia 25.05.2017 r. Miejsce realizacji: Gliwice. Zestawienie do żłobka nr 1. Lp. Nazwa Opis Liczba sztuk Przeznaczeni e 1 Szatnia

Załącznik nr 2 Formularz Ofertowy do Zapytania ofertowego nr 6/RZE/2018 Miejsce realizacji: Rzeszów, Przedszkole przy ul.

Załącznik nr 2 Formularz Ofertowy do Zapytania ofertowego nr 6/RZE/2018 Miejsce realizacji: Rzeszów, Przedszkole przy ul. Załącznik nr 2 Formularz Ofertowy do Zapytania ofertowego nr 6/RZE/208 Miejsce realizacji: Rzeszów, Przedszkole przy ul. Wieniawskiego 43 Nazwa i adres Oferenta: NIP, Regon: Imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej

ZESTAWIENIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIE WNĘTRZ PRZESTRZENI WSPÓLNYCH - BUD A. BUDYNEK A L.p Opis artykułu Ilość sztuk/ indeks. m2 1

ZESTAWIENIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIE WNĘTRZ PRZESTRZENI WSPÓLNYCH - BUD A. BUDYNEK A L.p Opis artykułu Ilość sztuk/ indeks. m2 1 ZESTAWIENIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIE WNĘTRZ PRZESTRZENI WSPÓLNYCH - BUD A BUDYNEK A L.p Opis artykułu Ilość sztuk/ 1 Lada recepcyjna - okleina drewno brzoza z blatem ze szkła matowego o grub 25 mm 2 krzesło

Zestawienie do żłobka nr 1. Lp. Nazwa Opis Liczba sztuk 1 Szatnia - Moduł dla 8 dzieci

Zestawienie do żłobka nr 1. Lp. Nazwa Opis Liczba sztuk 1 Szatnia - Moduł dla 8 dzieci Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 2/KOB/2017 z dnia 07.06.2017 r. Miejsce realizacji: Bytom. Zestawienie do żłobka nr 1. Lp. Nazwa Opis Liczba sztuk 1 Szatnia - Moduł dla 8 2

Zestawienie do żłobka nr 1. ETAP I REALZIACJA DO Lp. Nazwa Opis Liczba sztuk. Przeznaczeni e 1 Szatnia - Moduł dla 8 dzieci

Zestawienie do żłobka nr 1. ETAP I REALZIACJA DO Lp. Nazwa Opis Liczba sztuk. Przeznaczeni e 1 Szatnia - Moduł dla 8 dzieci Załącznik nr 1 Zestawienie mebli do Zapytania ofertowego nr 9/KOG/2017 z dnia 15.12.2017 r. Miejsce realizacji: Gliwice. Zestawienie do żłobka nr 1. ETAP I REALZIACJA DO 31.01.2018 Lp. Nazwa Opis Liczba

Opis przedmiotu zamówienia/formularz cenowy

Opis przedmiotu zamówienia/formularz cenowy Opis przedmiotu zamówienia/formularz cenowy Zał. nr 1A do SIWZ Lp. Przedmiot zamówienia JM. Ilość Cena jednostkowa brutto (zł) Wartość brutto (zł) (kol. 4 x5) Oferowane parametry zgodne z wymogami zamawiającego

lobos 26 designerskich mebli W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J w atrakcyjnych cenach, wszystko do -70%!

lobos 26 designerskich mebli W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J w atrakcyjnych cenach, wszystko do -70%! lobos W I E L K A W Y P R Z E D A Ż E K S P O Z Y C J I M E B L O W E J 26 designerskich mebli w atrakcyjnych cenach, wszystko do -70%! S T Y C Z E Ń 2 0 1 7 N O. 1 ELEGANCKIE KRZESŁO KONFERENCYJNE ARIZ

MEBLE SZKOŁA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Zdjęcie / rysunek poglądowy 150 WYKONANY Z RURY OWALNEJ 38X20 MM, MALOWANY PROSZKOWO.

MEBLE SZKOŁA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Zdjęcie / rysunek poglądowy 150 WYKONANY Z RURY OWALNEJ 38X20 MM, MALOWANY PROSZKOWO. MEBLE SZKOŁA Lp.. Zdjęcie / rysunek poglądowy PRZEDMIOT STOLIK SZKOLNY -OSOBOWY, O REGULOWANEJ WYSOKOŚCI ROZM. 3-5 ILOŚĆ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 50 WYKONANY Z RURY OWALNEJ 38X20 MM, MALOWANY PROSZKOWO.

Porcelana (publikowane) Muzeum Okręgowe w Tarnowie

Porcelana (publikowane) Muzeum Okręgowe w Tarnowie Porcelana (publikowane) Muzeum Okręgowe w Tarnowie 1. Waza z pokrywą z dekoracją w stylu Imari MT.Dep.3316 (D. nr inw. MT-A-P/1328/1-2, MT.II.442) Ok. 1730 r. Wys.: z pokr. 35cm 80 lat Muzeum Okręgowego

zobacz ofertę poekspozycyjną DESIGN SALE gazetka mebli wyprzedażowych

zobacz ofertę poekspozycyjną DESIGN SALE gazetka mebli wyprzedażowych zobacz ofertę poekspozycyjną DESIGN SALE gazetka mebli wyprzedażowych kuchnia jadalnia pokój dzienny meble tapicerowane okap w zestawie kuchnia zabudowa AGD w zestawie granitowy blat na całość kolekcji

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. pn. Dostawa mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Miasta Tychy

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. pn. Dostawa mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Miasta Tychy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA pn. Dostawa mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Miasta Tychy ZADANIE NR I Przedmiotem postępowania jest dostawa mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Miasta Tychy o poniższych

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Nr referencyjny nadany sprawie przez Zamawiającego DZP-2621-1/2016 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przetarg nieograniczony nr DZP-2621-1/2016 o wartości szacunkowej poniżej kwoty określonej w przepisach ustawy