Usługa Operational Visibility Service

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Usługa Operational Visibility Service"

Transkrypt

1 Usługa Operational Visibility Service Numery katalogowe: MSO-TR0-30 do 499 kontrakt 36-miesięczny MSO-TR1-30 do 999 kontrakt 36-miesięczny MSO-TR2-30 do 1499 kontrakt 36-miesięczny MSO-TR3-30 do 1999 kontrakt 36-miesięczny MSO-TR4-30 do 2499 kontrakt 36-miesięczny MSO-TR5-30 ponad 2499 kontrakt 36-miesięczny MSO-TR0-50 do 499 kontrakt 60-miesięczny MSO-TR1-50 do 999 kontrakt 60-miesięczny MSO-TR2-50 do 1499 kontrakt 60-miesięczny MSO-TR3-50 do 1999 kontrakt 60-miesięczny MSO-TR4-50 do 2499 kontrakt 60-miesięczny MSO-TR5-50 ponad 2499 kontrakt 60-miesięczny MSO-OVS-10-R PRZEDŁUŻENIE umowy ws. usługi Operational Visibility Service na 1 rok MSO-OVS-20-R PRZEDŁUŻENIE umowy ws. usługi Operational Visibility Service na 2 lata MSO-OPT-SRVC dodatkowe usługi zaawansowane w ramach usług Operational Visibility Services INFORMACJE OGÓLNE Usługa Operational Visibility Service (OVS) to produkt serwisowy dostępny dla Klientów firmy Zebra, zapewniający widoczność Urządzeń i wgląd w informacje o ich wykorzystaniu i pracy w środowisku operacyjnym Klienta. Środowisko operacyjne obejmuje zwykle różne lokalizacje należące do Klienta (np. punkt sprzedaży detalicznej, magazyn, trasy usług terenowych itd.) oraz placówki należące do stron trzecich (np. centrum serwisowe Zebra, magazyn urządzeń zastępczych, punkt przeładunkowy itd.). Celem usługi OVS jest zapewnienie Klientowi aktualnych informacji o położeniu wszystkich jego Urządzeń (komputerów przenośnych, drukarek sieciowych itd.), ich stanie (np. o krytycznych zdarzeniach dotyczących baterii, sile sygnału WLAN itd.) oraz wykorzystaniu. Dodatkowo w ramach usługi OVS dostarczanych będzie szereg raportów serwisowych (np. zgłoszenia klienta, lista napraw, spis urządzeń zastępczych, historia zgłoszeń do pomocy technicznej, wdrażanie urządzeń itd.), zależnie od konkretnego przypadku, kiedy dane te zostaną przekazane do bazowej Platformy Asset Visibility Platform (AVP), jak opisano poniżej.

2 Usługa OVS jest świadczona z wykorzystaniem Platformy AVP, która obejmuje oparte na chmurze narzędzie do zarządzania urządzeniami mobilnymi (Narzędzie MDM), portal serwisowy (Portal OVS) oraz różne połączenia do przekazywania danych do Zebry. Opcjonalnie usługa OVS może także być podłączona do systemów obsługi zaplecza Klienta. Wykorzystywanym Narzędziem MDM jest SOTI MobiControl, a OVS obejmuje dostęp upoważnionych użytkowników do Narzędzia MDM.

3 OVS Stan zasobów, trendy wykorzystania, lokalizacja, statystyki i raporty dotyczące urządzeń Pulpit operacyjny, konfigurowaln e widoki i progi Raporty i statystyki oparte na danych ze środowiska operacyjnego Kompleksowa usługa oparta na chmurze, w tym konsola MDM Korzyści Widoczność całej floty urządzeń Zebra w firmie i nie tylko Uzyskanie dogłębnych informacji operacyjnych Możliwość identyfikacji i lokalizacji urządzeń i drukarek przenośnych w firmie oraz dostęp do informacji o ich stanie Korzystanie z usługi zarządzanej na bazie platformy wzrostu, współpracy, najlepszych praktyk i skalowalności doświadczenia ze wsparciem ze strony Zebra Technologies. Wielkość rozwiązania Urządzeń Kod produktu Opis Wprowadzenie do infrastruktury 30/ / / / MSO-TR4-30/ / R PRZEDŁUŻE NIE na 1 rok R PRZEDŁUŻE NIE na 2 lata MSO-TR0- MSO-TR1- MSO-TR2- MSO-TR3- MSO-TR5- MSO-OVS-10- MSO-OVS-20- MSO-OPT- SRVC dodatkowe usługi zaawansowane Oparta na chmurze platforma zarządzania i integracji, zapewniająca widoczność i znacznie ulepszoną kontrolę Rozwiązanie opracowane specjalnie z myślą o zasobach o krytycznym znaczeniu dla firmy w wybranych branżach Opracowane dla mobilnych urządzeń komputerowych i drukarek przenośnych Zebra Zakres usług: od podstawowej widoczności zasobów po transformacyjne, głęboko zintegrowane usługi zdefiniowane na podstawie umowy SLA i zapewniające określone wyniki biznesowe Obejmuje wprowadzenie pulpitu operacyjnego i platformy MDM oraz podstawowej konfiguracji MDM. Docelowe ramy czasowe to 4 tygodnie od finalizacji zamówienia do przygotowania narzędzia MDM i portalu do działania. Termin finalizacja zamówienia oznacza, że otrzymano zlecenie, formularz zamówienia klienta został wypełniony i złożony, formularz (szablon) konfiguracji MDM został wypełniony i zatwierdzony przez firmę Zebra. 1. OPIS PODSTAWOWYCH USŁUG 1. Usługi OVS firmy Zebra Zarządzany hosting Narzędzia MDM i Portalu OVS:

4 Konfiguracją Narzędzia MDM zajmie się Zebra i jest to włączone w cenę OVS. Klient musi jednak podać dane w obowiązującym Formularzu Informacji MDM, aby Zebra mogła przeprowadzić konfigurację. Zadania firmy Zebra: Utworzenie grup Urządzeń (struktura folderów). Klient odpowiada za utworzenie konkretnych profili Urządzeń. Dodanie reguł Urządzeń. Zebra utworzy do 4 reguł urządzeń dla każdego modelu Urządzenia. Zakłada się, że dodawane reguły Urządzeń wskazują na grupę _Staging (instalacja i konfiguracja) w strukturze drzewa/grup. Utworzenie do 10 profili powiadomień, wyłączając odbiorców wiadomości . Klient odpowiada za utworzenie i prowadzenie listy dystrybucji dla odbiorców wiadomości w profilach powiadomień. Utworzenie maksymalnie do 100 lokalizacji + 10 reguł alertów (wyłączając reguły stref geofence) dla grup Urządzeń (nie dla indywidualnych urządzeń). Klient odpowiada za utworzenie i prowadzenie listy grupy dystrybucji przez . Utworzenie maksymalnie do 20 reguł zbierania danych dla grup urządzeń. Klient odpowiada za wszelkie modyfikacje lub dodatki po uruchomieniu OVS. Utworzenie reguł automatycznej relokacji dla każdej lokalizacji na podstawie zakresu adresów IP, jeśli obsługa jest zapewniana przez Narzędzie MDM. Klient odpowiada za wszelkie modyfikacje lub dodatki po uruchomieniu OVS. Utworzenie do 10 reguł synchronizacji plików tylko dla całych grup urządzeń. Reguły synchronizacji plików nie są weryfikowane są tworzone i dostarczane przez Klienta. Klient odpowiada za wszelkie modyfikacje lub dodatki po uruchomieniu OVS. Utworzenie/zapewnienie konfiguracji serwera Narzędzia MDM oraz certyfikatu Urządzeń. (Bez określonego limitu.) Klient odpowiada za dostarczenie informacji o infrastrukturze swojej firmy w celu utworzenia reguł. Utworzenie do 4 menu blokady (lockdown) na każdy model Urządzenia. Klient odpowiada za utworzenie reguł kontroli aplikacji i kontroli funkcji. Konfiguracja Portalu OVS z Narzędziem MDM i systemami danych zaplecza Zebry, aby możliwe było tworzenie raportów (opisanych w części 2 poniżej). Testowanie Narzędzia MDM i Portalu OVS oraz dostarczenie Klientowi listy kontrolnej. Bieżące dostosowywanie hierarchii Narzędzia MDM zgodnie z życzeniami Klienta. Zebra pobierze opłatę za każde dostosowanie po wstępnej konfiguracji (opisanej w punkcie (a) powyżej), która będzie oparta na aktualnej w danym czasie stawce godzinowej Zebry. Szkolenie internetowe dotyczące funkcji i obsługi Portalu OVS. Kursy szkoleniowe SOTI oferowane przez akademię SOTI dostępne są także w firmie Zebra. Szkolenie internetowe z naciskiem na najlepsze praktyki w procesach operacyjnych przy używaniu funkcji AVP w celu zarządzania i śledzenia Urządzeń. Utworzenie pulpitu portalu Użytkownika Końcowego i/lub pulpitu portalu Klienta odpowiednio do zastosowania.

5 Zapewnienie użytkownikom dostępu do widoków pulpitu. 2. Raporty OVS firmy Zebra a. Raporty operacyjne (dostępne dla wszystkich Urządzeń) Zebra będzie dostarczać następujące raporty w ramach usługi OVS, pod warunkiem dostępności danych dotyczących Urządzeń. Wszystko, co nie jest objęte raportami podanymi poniżej, jest usługą niestandardową i podlega dodatkowym opłatom. Raporty dotyczące Urządzeń: spis urządzeń, aktywne urządzenia, nowe aktywne urządzenia, urządzenia niebędące w kontakcie. Klient odpowiada za prowadzenie aktualnego spisu urządzeń. Raporty dotyczące wykorzystania: niewykorzystywane urządzenia, pamięć fizyczna, pamięć masowa, lokalizacja GPS, siła sygnału WWAN, siła sygnału WLAN Raporty dotyczące baterii: krytyczne zdarzenia dotyczące baterii, szybkość rozładowania baterii, poziom naładowania baterii urządzeń b. Raporty operacyjne dla drukarek Zebra W Portalu OVS będą dostępne następujące raporty. Wszystko, co nie jest objęte raportami podanymi poniżej, jest usługą niestandardową i podlega dodatkowym opłatom. Raporty dotyczące Urządzeń: spis urządzeń, aktywne urządzenia, urządzenia niebędące w kontakcie. Klient odpowiada za prowadzenie aktualnego spisu urządzeń. Raporty dotyczące baterii: krytyczne zdarzenia dotyczące baterii i poziom naładowania baterii urządzeń Raport dotyczący działania: dane licznika drukarki Aby możliwe było dostarczanie powyższych raportów operacyjnych, w placówce (placówkach) Klienta musi być zainstalowany system Windows Server 2008 R2 z minimum 4 GB RAM, podwójnym procesorem 2,5 GHz i dyskiem twardym 40 GB. W celu instalacji i konfiguracji serwera potrzebnego do dostarczania raportów operacyjnych wymagane będą zaawansowane usługi firmy Zebra. c. Raporty serwisowe (dostępne tylko dla Urządzeń Zebra) W ramach usługi OVS Zebra będzie dostarczać następujące raporty. Wszystko, co nie jest objęte raportami podanymi poniżej, jest usługą niestandardową i podlega dodatkowym opłatom. Raporty Punktu Serwisowego dla zgłoszeń Klientów obsługiwanych bezpośrednio przez firmę Zebra, dla których w systemie zostały otwarte zgłoszenia:

6 zaległe zgłoszenia, archiwum zgłoszeń Raport dotyczący zaległych napraw: Opis usług firmy Zebra raporty dotyczące napraw dla wykonywanych dla Klienta napraw obsługiwanych bezpośrednio przez firmę Zebra W ramach OVS Zebra będzie mieć uprawnienia dostępu do danych dotyczących Urządzeń i napraw. 3. Punkt Serwisowy a. Usługa OVS będzie wspierana zgodnie z aktualną Umową Serwisową Klienta z firmą Zebra. Informacje na temat godzin otwarcia Punktu Serwisowego oraz adres i telefon kontaktowy Klient znajdzie w odpowiedniej Umowie Serwisowej (Umowach Serwisowych) z firmą Zebra. b. Klient może zwrócić się do Punktu Serwisowego o pomoc w następujących sprawach: problemy z dostępem do Portalu resetowanie hasła, problem z zalogowaniem nieprawidłowe wyświetlanie danych w Portalu OVS problemy z danymi w raportach lub pobieraniem/zapisywaniem raportu dostęp do SOTI resetowanie hasła, problem z zalogowaniem dostępność SOTI sprawność/niesprawność, ale z wyłączeniem agenta urządzenia mobilnego i/lub nieprawidłowych informacji od agenta do SOTI MDM pomoc przy wypełnianiu raportu sprawy. c. Czas reakcji. Na zgłoszenia dotyczące Portalu OVS i Narzędzia MDM Zebra będzie odpowiadać w ciągu czterech (4) godzin roboczych w zwykłych godzinach roboczych. Zgłoszenia dotyczące Portalu OVS i Narzędzia MDM oraz zgłoszenia przekazane na wyższy poziom kompetencji będą następnie rozwiązywane w zwykłych godzinach roboczych. 4. Portal OVS: Zebra zapewni dostęp do Portalu OVS wyznaczonemu kierownikowi technicznemu projektu w firmie Klienta. Osoba ta będzie odpowiedzialna za zapewnienie dostępu innym użytkownikom Klienta (do maksymalnej liczby licencji określonej w Formularzu Informacji MDM); obejmuje to uprawnienia i ograniczenia dostępu użytkowników. Klient zadba o to, aby każdy użytkownik zaakceptował umowę licencyjną użytkownika końcowego (EULA) firmy Zebra przed rozpoczęciem korzystania z Portalu OVS. Realizacja i dostępność a. Docelowa dostępność Portalu OVS wynosi 99% (wyłączając planowane okresy konserwacji). Jest to poziom docelowy dostępności, który nie jest gwarantowany. b. Docelowy czas zapewnienia dostępności Portalu OVS to cztery (4) tygodnie od złożenia zamówienia. Przy tym zakłada się, że Klient poprawnie wypełnił Formularz Informacji MDM w ciągu jednego (1) tygodnia od otrzymania przez firmę Zebra zamówienia Klienta na OVS. Zebra

7 dostarczy Klientowi sprawdzony, zatwierdzony i podpisany Formularz Informacji MDM w ciągu trzech (3) dni roboczych od otrzymania od Klienta zamówienia. a. Docelowy czas mierzony jest od chwili otrzymania Formularza Informacji MDM do chwili, kiedy pierwszy użytkownik w firmie Klienta uzyska dostęp do Narzędzia MDM i Portalu OVS. b. Dane w Narzędziu MDM podlegają tym samym docelowym ramom czasowym, ale zależy to od czasu załadowania klienta MDM na Urządzeniu w firmie Klienta i właściwego przesłania danych z Urządzenia do Narzędzia MDM. c. Docelowy termin integracji danych firmy Zebra dotyczących napraw i zgłoszeń do pomocy technicznej (dla Urządzeń objętych Umową Serwisową firmy Zebra) ma według planów zbiegać się z początkową instalacją i konfiguracją oraz czasem, kiedy pierwszy użytkownik w firmie Klienta uzyska dostęp, ale nie powinien nastąpić później niż cztery tygodnie po pierwszym uzyskaniu dostępu przez pierwszego użytkownika do Narzędzia MDM/Portalu OVS. Aktualizacje oprogramowania Narzędzia MDM, poprawki bezpieczeństwa i/lub wersje dostępne publicznie mogą być udostępniane firmie Zebra przez licencjodawcę Narzędzia MDM w całym okresie świadczenia usługi OVS. Wdrożenie przez firmę Zebra jest uzależnione od kryteriów testowania i zatwierdzenia firmy Zebra, co obejmuje pomyślne przeprowadzenie testowania integracji z Portalem OVS. 2. OBOWIĄZKI KLIENTA 1. Osoby do kontaktu: Klient zapewni dostęp do jednego kierownika technicznego ds. projektu, który będzie odpowiedzialny za współpracę z firmą Zebra przy realizacji OVS. Wszyscy inni specjaliści ds. dodatkowych zasobów i dziedzin, wzywani na życzenie firmy Zebra, powinni za pośrednictwem wyznaczonego kierownika technicznego ds. projektu udzielać odpowiedzi na pytania techniczne dotyczące OVS. Jeśli Klient nie posiada zasobów technicznych, dostępne są opcjonalne usługi zaawansowane. 2. Przekazanie dokumentacji: Klient przygotuje i przekaże dokument/ dla Użytkownika Końcowego, który będzie zawierać takie pozycje jak URL Narzędzia MDM, dane logowania oraz obraz hierarchii Urządzeń. Ostateczny dokument będzie używany przez Punkt Serwisowy na potrzeby udzielania wsparcia Klientowi/Użytkownikowi Końcowemu jako dokument pomocniczy oraz w celu sprawdzenia, czy wprowadzono zmiany. 3. Agent MDM: Klient załaduje agenta Narzędzia MDM dostarczonego przez firmę Zebra w ramach Gold Image lub w osobnym kroku. Wszystkie wdrożone Urządzenia muszą być aktualizowane, a Gold Image musi być aktualizowany przez Klienta i udostępniony firmie Zebra, jeśli Zebra ładuje Gold Image po naprawie. Wymaga się, aby Klient aktualizował agenta Narzędzia MDM, jeśli dostępna jest obowiązkowa aktualizacja. Agent jest swobodnie rozpowszechniany, ale obowiązkiem Klienta jest instalacja agenta w Urządzeniu, inaczej może to wpłynąć na widoczność. 4. Wsparcie dla Użytkownika Końcowego: W razie potrzeby Klient skontaktuje się z Punktem Serwisowym Zebry w celu uzyskania dodatkowej pomocy więcej informacji można znaleźć w

8 części Punkt Serwisowy w niniejszym dokumencie. Użytkownik Końcowy nie będzie kontaktował się bezpośrednio z firmą Zebra w sprawie OVS. 5. Wypełnienie Formularza Informacji MDM: Klient odpowiada za kompletne i dokładne wypełnienie Formularza Informacji MDM firmy Zebra w ciągu siedmiu (7) dni od zamówienia OVS. Formularz Informacji MDM dostarcza informacji, których Zebra potrzebuje do przygotowania konfiguracji Narzędzia MDM zgodnie z opisem w części 1 ( Opis podstawowych usług ) powyżej. Zebra skontaktuje się z wyznaczonym kierownikiem technicznym w przypadku, jeśli podane informacje nie są wystarczająco kompletne lub jasne. 6. Zapewnienie łączności sieciowej i środowiska sieciowego wystarczającego do świadczenia usługi: Klient odpowiada za (1) hosting wymaganych narzędzi, takich jak serwer FTP, odpowiednio do potrzeb, oraz (2) wymaganą konfigurację sieci, np. konfiguracje portów w zaporze, w celu umożliwienia działania OVS. Celem tych czynności jest zapewnienie, aby możliwe było uzyskanie dostępu do odpowiednich systemów oraz korzystanie ze zdalnego dostępu i zdalnego logowania do Urządzeń objętych usługą zarządzania w ramach OVS. Obowiązkiem Klienta jest zapewnienie środowiska sieciowego, które jest stabilne i udostępnia odpowiednią szerokość pasma na potrzeby określonej eksploatacji Urządzeń i aplikacji. Klient odpowiada za instalację/utrzymanie MS ActiveSync dla urządzeń z systemem MS WinMobile/CE. Na życzenie Klienta dostępne są opcjonalne usługi zaawansowane, które można zamówić w firmie Zebra. 7. Odpowiedni dostęp do informacji: Klient zapewni firmie Zebra dostęp do wszelkich informacji zasadnie potrzebnych do eksploatacji OVS. Klient odpowiada za wszelkie modyfikacje lub dodatki po uruchomieniu OVS. 8. Konfiguracja i wdrożenie Urządzeń: Klient będzie odpowiedzialny za wszelką instalację i konfigurację, weryfikację konfiguracji Golden Image Urządzeń z funkcjami obsługi MDM, integrację elementu MDM z hostowanym Narzędziem MDM i wprowadzenie tej konfiguracji lub elementu MDM do Urządzenia. Klient zapewni stabilną konfigurację Urządzenia, a także przekaże firmie Zebra szczegółowe informacje na temat wdrożenia Urządzenia. Takie szczegółowe informacje muszą być dostarczone na potrzeby konfiguracji, instalacji, testowania i diagnozowania problemów w OVS. Jeśli Klient nie posiada zasobów technicznych, dostępne są opcjonalne usługi zaawansowane. 9. Odbiór, ocena i zatwierdzenie: Klient odpowiada za ocenę testu odbioru w ciągu dwóch (2) dni roboczych od dostarczenia OVS przez firmę Zebra i zatwierdzenie odbioru dla firmy Zebra, po czym usługa OVS zostanie uruchomiona (aktywacja OVS). Jeśli Klient nie odpowie firmie Zebra w ciągu dwóch (2) dni roboczych, będzie się uważać, że Klient zaakceptował OVS. 10. Utworzenie konfiguracji Gold Image Urządzeń i profili/pakietów Urządzeń oraz zarządzanie wdrażaniem i aktualizacją oprogramowania Klienta: Klient odpowiada za tworzenie konfiguracji Gold Image i profili/pakietów MDM, wdrażanie i zdalne aktualizacje obrazów lub oprogramowania w urządzeniach. W razie potrzeby można zamówić opcjonalne usługi zaawansowane. Klient odpowiada za ładowanie agenta MDM dostarczonego przez firmę Zebra w ramach Gold Image. Jeśli agent MDM nie zostanie właściwie wdrożony i skonfigurowany, to urządzenia nie będą zarządzane przez Platformę MDM ani widoczne w portalu. Wszystkie wdrożone urządzenia muszą być aktualizowane, a Gold Image musi być zaktualizowany i udostępniony firmie Zebra, jeśli Zebra ładuje Gold Image po naprawie.

9 11. Usługi nieświadczone i niewłączone do OVS: Klient odpowiada za usługi związane z zarządzaniem urządzeniami, takie jak wdrażanie oraz instalacja i konfiguracja. Usługi nieokreślone w niniejszym opisie usług nie będą świadczone przez firmę Zebra w ramach OVS. Zebra nie odpowiada za zarządzanie urządzeniami, zarządzanie Golden Image ani aktualizacje urządzeń. W razie potrzeby można zamówić opcjonalne usługi zaawansowane. 12. Wymiana urządzeń: Klient odpowiada za wykorzystywanie platformy dostępnej przez OVS i utrzymywanie, w oparciu o procesy operacyjne, dokładności informacji o wymianie/ruchach urządzeń między placówkami użytkownika końcowego. Jeśli warunek ten nie zostanie spełniony, to dane wyświetlane w Portalu OVS mogą nie zawsze być prawidłowe i może to wpłynąć na widoczność. 3. OGRANICZENIA 1. Świadczenie OVS będzie podlegać warunkom Umowy Klienta z firmą Zebra. 2. Usługa OVS jest dostępna tylko dla Urządzeń Zebra objętych aktualną Umową Serwisową firmy Zebra. OVS dla każdego Urządzenia automatycznie wygasa wraz z Umową Serwisową firmy Zebra dla tego Urządzenia. Możliwe jest przedłużenie usługi wraz z przedłużeniem Umowy Serwisowej firmy Zebra. OVS można zamówić bez Umowy Serwisowej dla Urządzeń konsumenckich marki innej niż Zebra i Urządzeń PSION, jednak zakres widoczności będzie ograniczony, odpowiednio do dostępności danych dla tych Urządzeń. 3. Narzędzie MDM będzie udostępniane przez SOTI w chmurze. 4. Podczas wstępnej instalacji i konfiguracji kierownik techniczny ds. projektu w firmie Klienta i zespół ds. usług integracji firmy Zebra będą mieć dostęp do Portalu OVS i Narzędzia MDM. Kierownik techniczny ds. projektu w firmie Klienta jest następnie odpowiedzialny za zapewnienie dostępu dodatkowym licencjonowanym użytkownikom. 5. Jeśli Klient edytuje hierarchię SOTI i wpłynie to na Narzędzie MDM i/lub dane w Portalu OVS, wówczas może być konieczne wykorzystanie odpłatnych usług zaawansowanych w celu naprawy i/lub odzyskania hierarchii SOTI. 6. Usługa OVS będzie funkcjonować w następujących wersjach systemów operacyjnych: Android Android 4.1.X Jelly Bean i 4.4.X Kit Kat Windows Mobile/Embedded Windows Mobile 5.0, Windows Mobile 6.X, Windows Embedded 6.5.X Windows CE/Windows Embedded Compact Windows CE5.0, CE6.0 i CE7.0 Przyszłe systemy operacyjne Windows Link-OS (określony dla poszczególnych drukarek, zob. drukarki Zebra)

10 7. Produkty Zebra w pełni obsługiwane w OVS Jak następuje: TC55, TC70, TC75, ET1, MC40, MC18, MC3200, MC70, MC75, MC55, MC65, MC67, MC95, ES400, MC21XX, MC45, MC9100, MC9200, VC6090, WT4090, WT41N0, MC17, MC18, VC70, VC5090, MT2000, MC2100, MC32XX, MC31XX, EP10, OMNI XT15 i Workabout PRO 4 Lista produktów Zebra w pełni obsługiwanych w OVS podana jest na stronie internetowej: https://www.zebra.com/us/en/products/mobile-computers.html 8. Drukarki Zebra ZT220, ZT230, imz220, imz320, QLN220, QLN320 i QLN Produkty PSION, konsumenckie i produkty marki innej niż Zebra, chociaż w pełni obsługiwane przez Narzędzie MDM, będą mieć ograniczoną widoczność operacyjną w Portalu OVS. 10. Zebra nie odpowiada za zakup lub testowanie urządzeń marki innej niż Zebra w ramach usługi Operational Visibility Service. 11. Dostępność raportów w Portalu OVS: Poniższa tabela przedstawia poziom raportów dostępnych w wersji Rev A OVS w zależności od typu Klienta (w odniesieniu do raportów opisanych w części 1 Opis podstawowych usług ). Typ nabywcy Partner poziomu 1 Ameryka Płn. Partner poziomu 2 Ameryka Płn. Partner poziomu 1 EMEA Partner poziomu 2 EMEA Klient firmy Zebra bezpośrednia dostawa Raporty operacyjne MDM dla urządzeń (część 1, punkt 2 (a)) Zawarte Zawarte Zawarte Zawarte Zawarte Raporty serwisowe (część 1, punkt 2 (c)) W planie. Możliwość rozszerzenia usługi, gdy będą dostępne. W planie. Możliwość rozszerzenia usługi, gdy będą dostępne. W planie. Możliwość rozszerzenia usługi, gdy będą dostępne. W planie. Możliwość rozszerzenia usługi, gdy będą dostępne. Zawarte (z wyjątkiem urządzeń PSION w regionie EMEA i drukarek) 4. DOSTĘPNOŚĆ

11 Usługa OVS jest dostępna w wybranych krajach w regionie EMEA i Ameryce Płn. Aby sprawdzić dostępność w danym kraju lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym firmy Zebra na stronie: https://www.zebra.com/gb/en/about-zebra/contact-zebra.html 5. DEFINICJE Następujące definicje regulują zakres usługi Operational Visibility Service opisanej w niniejszym dokumencie Opis usług : Umowa : oznacza umowę zawartą między firmą Zebra Technologies (lub jednym z jej podmiotów powiązanych) a Klientem, regulującą zakup OVS ( Umowa Główna ), a w przypadku braku Umowy Głównej, regionalne standardowe warunki sprzedaży firmy Zebra dla usług, mające zastosowanie do takiego zakupu. Asset Visibility Platform lub Platforma AVP : oznacza platformę używaną do świadczenia OVS, obejmującą Narzędzie MDM, Portal OVS i pewne połączenia z systemami danych zaplecza firmy Zebra. Kontrakt : oznacza złożone przez Klienta zamówienie na zakup OVS (od chwili, w której zostało przyjęte na piśmie przez firmę Zebra), które stanowi odrębną wiążącą umowę zawartą między firmą Zebra a Klientem zgodnie z warunkami Umowy i niniejszym dokumentem Opis usług oraz obejmującą ww. warunki Umowy i niniejszy dokument Opis usług. Klient : oznacza podmiot kupujący OVS od firmy Zebra. EULA oznacza umowę licencyjną użytkownika końcowego dotyczącą OVS. Użytkownik Końcowy : oznacza Klienta lub uczestnika programu partnerskiego firmy Zebra PartnersFirst lub PartnerEmpower, którego Urządzenia są przedmiotem usługi OVS. Urządzenia : oznaczają urządzenia objęte Umową (np. przenośne urządzenia komputerowe, drukarki sieciowe itd.). Formularz Informacji MDM : oznacza formularz do wypełnienia przez Klienta, podający informacje potrzebne firmie Zebra do konfiguracji Narzędzia MDM. Narzędzie MDM : oznacza narzędzie do zarządzania urządzeniami mobilnymi będące częścią Platformy AVP. Usługa Operational Visibility Service lub OVS : oznacza usługę zapewniającą widoczność operacyjną, opisaną w dokumencie Opis usług. Portal OVS : oznacza portal usług będący częścią Platformy AVP.

12 Punkt Serwisowy : oznacza punkt pomocy technicznej firmy Zebra zapewniający pomoc telefoniczną i e- mailową, zgodnie z opisem w Umowie Serwisowej (Umowach Serwisowych) firmy Zebra. Umowa Serwisowa firmy Zebra : oznacza umowę, w ramach której Zebra świadczy usługi wsparcia dla Urządzeń Zebra (np. Service from the Start lub Zebra OneCare).

Załącznik dotyczący opcji usług (SOA) Rozszerzone Wsparcie Techniczne dla systemu Linux zainstalowanego na klastrach komputerowych

Załącznik dotyczący opcji usług (SOA) Rozszerzone Wsparcie Techniczne dla systemu Linux zainstalowanego na klastrach komputerowych Załącznik dotyczący opcji usług (SOA) Rozszerzone Wsparcie Techniczne dla systemu Linux zainstalowanego na klastrach Niniejszy Załącznik dotyczący opcji usług (SOA) określa opcjonalne usługi wybrane przez

Bardziej szczegółowo

Instrukcja konfiguracji funkcji skanowania

Instrukcja konfiguracji funkcji skanowania Instrukcja konfiguracji funkcji skanowania WorkCentre M123/M128 WorkCentre Pro 123/128 701P42171_PL 2004. Wszystkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie bez zezwolenia przedstawionych materiałów i informacji

Bardziej szczegółowo

Specyfikacje. Tabela 1. Cechy usługi. Sposób realizacji usługi. Dostęp do zasobów technicznych. Analiza i rozwiązywanie

Specyfikacje. Tabela 1. Cechy usługi. Sposób realizacji usługi. Dostęp do zasobów technicznych. Analiza i rozwiązywanie Arkusz danych Usługi wsparcia dotyczące Usługi Care Pack i usługi kontraktowe, część pakietu HP Care Korzyści z usługi Dostęp do zasobów technicznych HP w celu rozwiązywania problemów Potencjalne obniżenie

Bardziej szczegółowo

Client Management Solutions i Universal Printing Solutions

Client Management Solutions i Universal Printing Solutions Client Management Solutions i Universal Printing Solutions Instrukcja obsługi Copyright 2007 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation,

Bardziej szczegółowo

Client Management Solutions i Mobile Printing Solutions

Client Management Solutions i Mobile Printing Solutions Client Management Solutions i Mobile Printing Solutions Instrukcja obsługi Copyright 2007 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation,

Bardziej szczegółowo

DHL CAS ORACLE Wymagania oraz instalacja

DHL CAS ORACLE Wymagania oraz instalacja DHL CAS ORACLE Wymagania oraz instalacja Opis: Niniejszy dokument opisuje wymagania niezbędne do instalacji bazy danych DHL CAS ORACLE. Przedstawia również sam proces instalacji. Przeznaczony jest dla

Bardziej szczegółowo

BSX PRINTER INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA. Autor: Karol Wierzchołowski 30 marca 2015

BSX PRINTER INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA. Autor: Karol Wierzchołowski 30 marca 2015 ! BSX PRINTER INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA Autor: Karol Wierzchołowski 30 marca 2015 SPIS TREŚCI WSTĘP... 3 INTERFEJS PROGRAMU... 5 KONFIGURACJA PROGRAMU... 6 DRUKOWANIE PARAGONÓW I FAKTUR... 8 REJESTRACJA PROGRAMU...

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 do pisma znak..- BPSP-230-52-MMK/13 z dnia 20 sierpnia 2013r.

Załącznik nr 1 do pisma znak..- BPSP-230-52-MMK/13 z dnia 20 sierpnia 2013r. Załącznik nr 1 do pisma znak..- BPSP-230-52-MMK/13 z dnia 20 sierpnia 2013r. Pytanie nr 18 Jakie rozwiązanie w istniejącej infrastrukturze jest wykorzystywane do szyfrowania danych? Odpowiedź nr 18 W istniejącej

Bardziej szczegółowo

Oferta na dostawę i wdrożenie

Oferta na dostawę i wdrożenie Oferta na dostawę i wdrożenie Programu do zarządzania gospodarką komunalną Dla Urzędu Gminy Lesznowola Szanowni Państwo, W nawiązaniu do ostatniego spotkania, na którym mięliśmy okazję zaprezentować system

Bardziej szczegółowo

OFERTA NA SYSTEM LIVE STREAMING

OFERTA NA SYSTEM LIVE STREAMING JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18 93-578 Łódź NIP: 725-189-13-94 tel. +48 42 209 27 01, fax. +48 42 209 27 02 e-mail: biuro@jns.pl Łódź, 2015 r. OFERTA NA SYSTEM LIVE STREAMING JNS Sp. z o.o. z siedzibą

Bardziej szczegółowo

SMIRAPORT OPROGRAMOWANIE DO OBSŁUGI PROCESÓW KOMUNALNYCH

SMIRAPORT OPROGRAMOWANIE DO OBSŁUGI PROCESÓW KOMUNALNYCH SMIRAPORT OPROGRAMOWANIE DO OBSŁUGI PROCESÓW KOMUNALNYCH Oprogramowanie SMIraport przeznaczone jest do obsługi procesów mających miejsce przy zbiórce odpadów komunalnych. Pozwala ono wraz urządzeniami

Bardziej szczegółowo

Dysk 20GB przestrzeni Ajax Ajax 1.0 Baza danych MS SQL 2005 lub 2008 Express Java Java 6 run time Microsoft Silverlight 3.

Dysk 20GB przestrzeni Ajax Ajax 1.0 Baza danych MS SQL 2005 lub 2008 Express Java Java 6 run time Microsoft Silverlight 3. Systemy do kompleksowej administracji środowiskiem IT : Symantec Management Platform Solutions - rozwiązanie ułatwiające zarządzanie zasobami informatycznym Głównym zadaniem podlegającym kompetencji działu

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET

PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET. LOGOWANIE. AUTORYZACJA ZLECENIA. NOWY KLUCZ. PRZELEWY 5. ZLECENIA STAŁE 6. MODUŁ PRAWNY 7. DOSTĘP DO DEALINGNET 8. ANKIETA MIFID 9. CERTYFIKAT KWALIFIKOWANY JAK ZALOGOWAĆ

Bardziej szczegółowo

Aplikacja serwerowa Platformy Prezentacyjnej Opis produktu

Aplikacja serwerowa Platformy Prezentacyjnej Opis produktu Aplikacja serwerowa Platformy Prezentacyjnej Opis produktu Polska Organizacja Turystyczna ul. Chałubińskiego 8 00-613 Warszawa Spis treści 1 Założenia wstępne... 1 1.1 Informacje wstępne... 1 1.2 Cel projektu...

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA INSTALACJI SYSTEMU NA SERWERZE KROK PO KROKU

INSTRUKCJA INSTALACJI SYSTEMU NA SERWERZE KROK PO KROKU INSTRUKCJA INSTALACJI SYSTEMU NA SERWERZE KROK PO KROKU 1 / 10 Co jest potrzebne do instalacji aplikacji wraz z bazą danych: serwer z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows, posiadający min. 4 GB

Bardziej szczegółowo

Przewodnik instalacji i rozpoczynania pracy. Dla DataPage+ 2013

Przewodnik instalacji i rozpoczynania pracy. Dla DataPage+ 2013 Przewodnik instalacji i rozpoczynania pracy Dla DataPage+ 2013 Ostatnia aktualizacja: 25 lipca 2013 Spis treści Instalowanie wymaganych wstępnie komponentów... 1 Przegląd... 1 Krok 1: Uruchamianie Setup.exe

Bardziej szczegółowo

Instrukcje dotyczące systemu Windows w przypadku drukarki podłączonej lokalnie

Instrukcje dotyczące systemu Windows w przypadku drukarki podłączonej lokalnie Strona 1 z 5 Połączenia Instrukcje dotyczące systemu Windows w przypadku drukarki podłączonej lokalnie Przed instalacją oprogramowania drukarki do systemu Windows Drukarka podłączona lokalnie to drukarka

Bardziej szczegółowo

Instalacja aplikacji

Instalacja aplikacji 1 Instalacja aplikacji SERTUM... 2 1.1 Pobranie programu z Internetu... 2 1.2 Instalacja programu... 2 1.3 Logowanie... 3 2 Instalacja aplikacji RaportNet... 4 2.1 Pobranie programu z Internetu... 4 2.2

Bardziej szczegółowo

D-Link Assist: Najlepsza obsługa serwisowa

D-Link Assist: Najlepsza obsługa serwisowa D-Link Assist: Najlepsza obsługa serwisowa Rapid Response Support D-Link Assist: natychmiastowa pomoc w każdej sytuacji Właściwe funkcjonowanie sieci komputerowej niejednokrotnie decyduje o sprawności

Bardziej szczegółowo

Wymagania systemowe Dla przedsiębiorstw i średnich firm

Wymagania systemowe Dla przedsiębiorstw i średnich firm Wymagania systemowe Dla przedsiębiorstw i średnich firm Firma Trend Micro Incorporated zastrzega sobie prawo do wprowadzania bez wcześniejszej zapowiedzi zmian w tym dokumencie oraz w opisanych w nim produktach.

Bardziej szczegółowo

EM4590R1 Uniwersalny repeater Wi-Fi z funkcją WPS

EM4590R1 Uniwersalny repeater Wi-Fi z funkcją WPS EM4590R1 Uniwersalny repeater Wi-Fi z funkcją WPS 2 POLSKI EM4590R1 - Uniwersalny repeater Wi-Fi z funkcją WPS Spis treści 1.0 Wprowadzenie... 2 1.1 Zawartość opakowania... 2 2.0 Gdzie można umieścić repeater

Bardziej szczegółowo

7. zainstalowane oprogramowanie. 8. 9. 10. zarządzane stacje robocze

7. zainstalowane oprogramowanie. 8. 9. 10. zarządzane stacje robocze Specyfikacja oprogramowania do Opis zarządzania przedmiotu i monitorowania zamówienia środowiska Załącznik nr informatycznego 1 do specyfikacji Lp. 1. a) 1. Oprogramowanie oprogramowania i do systemów

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji wersja 1.01

Instrukcja instalacji wersja 1.01 earchiwista Instrukcja instalacji wersja 1.01 Metryka Projekt Wykonawca Produkt Opis earchiwista SKG S.A. Instrukcja instalacji Dokument zawiera instrukcję instalacji systemu earchiwista. Autorzy Róża

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika

Instrukcja użytkownika Instrukcja użytkownika Menadżer Licencji Wersja 2013.0.1 Spis treści 1 WPROWADZENIE... 3 2 AKTUALIZACJA SERWISU KLUCZA HASP ORAZ ZDALNEGO SERWISU KLUCZA... 3 3 INSTALACJA... 3 4 MONITOR MENADŻERA LICENCJI...

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika aplikacji FairPay Connect

Instrukcja użytkownika aplikacji FairPay Connect Instrukcja użytkownika aplikacji FairPay Connect Wersja 1.0.1.67 Wersja 1.0.1.67 Czas wersji 16.02.2016 Liczba stron 28 Autor Łukasz Muzyka Nadzór Krystian Mirek, Bartłomiej Drozd Kontakt pomocit@fairpay.pl

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika. Aplikacja mysafety Mobile i mysafety e-sticker_wersja 23.02.2014 1.WSTĘP... 2

Instrukcja użytkownika. Aplikacja mysafety Mobile i mysafety e-sticker_wersja 23.02.2014 1.WSTĘP... 2 Instrukcja użytkownika Aplikacja mysafety Mobile i mysafety e-sticker_wersja 23.02.2014 Spis treści 1.WSTĘP... 2 2.WYMAGANIA TECHNICZNE DLA POPRAWNEGO DZIAŁANIA SYSTEMU... 2 Specyfikacja techniczna i funkcjonalna

Bardziej szczegółowo

Pierwsze kroki w programie QuarkXPress 10.0.1

Pierwsze kroki w programie QuarkXPress 10.0.1 Pierwsze kroki w programie QuarkXPress 10.0.1 SPIS TREŚCI Spis treści Pokrewne dokumenty...3 Wymagania systemowe...4 Wymagania systemowe: Mac OS X...4 Wymagania systemowe: Windows...4 Instalowanie: Mac

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po konfiguracji Comarch ERP e-sklep z wszystko.pl

Przewodnik po konfiguracji Comarch ERP e-sklep z wszystko.pl Przewodnik po konfiguracji Comarch ERP e-sklep z wszystko.pl Spis treści 1 INFORMACJE WSTĘPNE... 3 2 INTEGRACJA COMARCH ERP E-SKLEP Z WSZYSTKO.PL... 4 2.1 KONFIGURACJA... 4 2.2 MAPOWANIE DOSTAW I PŁATNOŚCI...

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika

Podręcznik użytkownika Podręcznik użytkownika Centrum rozliczeniowe UPS 2015 United Parcel Service of America, Inc. Nazwa UPS, marka UPS i kolor brązowy są znakami towarowymi firmy United Parcel Service of America, Inc. Wszelkie

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA INSTALACJI I PIERWSZEGO URUCHOMIENIA APLIKACJI Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia i Umowy

INSTRUKCJA INSTALACJI I PIERWSZEGO URUCHOMIENIA APLIKACJI Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia i Umowy INSTRUKCJA INSTALACJI I PIERWSZEGO URUCHOMIENIA APLIKACJI Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia i Umowy Instalacja systemu Rodzajowa Ewidencja Wydatków plus Zamówienia i Umowy System Rodzajowa Ewidencja

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika. Aplikacja dla Comarch ERP XL

Instrukcja użytkownika. Aplikacja dla Comarch ERP XL Instrukcja użytkownika Aplikacja dla Comarch ERP XL Instrukcja użytkownika Aplikacja dla Comarch ERP XL Wersja 1.0 Warszawa, Listopad 2015 Strona 2 z 12 Instrukcja użytkownika Aplikacja dla Comarch ERP

Bardziej szczegółowo

EMCS4B / Nowy Konektor EMCS PL

EMCS4B / Nowy Konektor EMCS PL Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa, tel. +48: 22 639 32 32-35 EMCS4B / Nowy Konektor EMCS PL OFERTA DOSTAWY, WDROŻENIA I SERWISU PROMOCJA JESIEŃ 2015! WPROWADZENIE Konektor EMCS PL to narzędzie wspierające

Bardziej szczegółowo

Umowa użytkownika. 1. Uprawnienia. 2. Logowanie do platformy szkoleń elektronicznych

Umowa użytkownika. 1. Uprawnienia. 2. Logowanie do platformy szkoleń elektronicznych Umowa użytkownika Platforma szkoleń elektronicznych firmy Olympus (https://elearning.olympuseuropa.com) to internetowe środowisko, które zostało stworzone z myślą o przeszkoleniu i podniesieniu świadomości

Bardziej szczegółowo

Audyt oprogramowania. Artur Sierszeń asiersz@kis.p.lodz.pl http://bzyczek.kis.p.lodz.pl

Audyt oprogramowania. Artur Sierszeń asiersz@kis.p.lodz.pl http://bzyczek.kis.p.lodz.pl Audyt oprogramowania Artur Sierszeń asiersz@kis.p.lodz.pl http://bzyczek.kis.p.lodz.pl Cel audytu Audyt oprogramowania polega na analizie stanu oprogramowania zainstalowanego w firmie uporządkowaniu i

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji programu e STOMis wraz z pakietem Microsoft SQL Server 2005 Express Edition. e STOMis

Instrukcja instalacji programu e STOMis wraz z pakietem Microsoft SQL Server 2005 Express Edition. e STOMis Instrukcja instalacji programu e STOMis wraz z pakietem Microsoft SQL Server 2005 Express Edition e STOMis Strona:1 z 10 I. Wymagania sprzętowe i wymagania w zakresie programowania systemowego. Wymagania

Bardziej szczegółowo

Strona wizytówka od 400 zł

Strona wizytówka od 400 zł Strona wizytówka od 400 zł Oferta z dnia 21.01.2010 Prosta strona zawierająca podstawowe informacje o firmie oraz jej ofercie. Pozwala ona klientom na odnalezienie firmy w sieci, zapoznanie się z jej ofertą,

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika. Aplikacja dla WF-Mag

Instrukcja użytkownika. Aplikacja dla WF-Mag Instrukcja użytkownika Aplikacja dla WF-Mag Instrukcja użytkownika Aplikacja dla WF-Mag Wersja 1.0 Warszawa, Kwiecień 2015 Strona 2 z 13 Instrukcja użytkownika Aplikacja dla WF-Mag Spis treści 1. Wstęp...4

Bardziej szczegółowo

DOTACJE NA INNOWACJE

DOTACJE NA INNOWACJE Rzeszów, 15.05.2014 r. Ogłoszenie na realizację innowacyjnego systemu wyceny i transakcji wraków pojazdów w ramach projektu pt. Autowraki.pl ogólnopolski system wyceny i transakcji wraków pojazdów etap

Bardziej szczegółowo

OPIEKUN DORADCY: KONTO FIRMY - PIERWSZE KROKI

OPIEKUN DORADCY: KONTO FIRMY - PIERWSZE KROKI Portalami Opiekun Doradcy / Opiekun Zysku zarządza firma Opiekun Inwestora z siedzibą w Poznaniu, NIP: 972 117 04 29 KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY W RAMACH PROJEKTU OPIEKUN DORADCY pomoc@opiekundoradcy.pl,

Bardziej szczegółowo

Poziomy wymagań Konieczny K Podstawowy- P Rozszerzający- R Dopełniający- D Uczeń: - zna rodzaje sieci - zna topologie sieciowe sieci

Poziomy wymagań Konieczny K Podstawowy- P Rozszerzający- R Dopełniający- D Uczeń: - zna rodzaje sieci - zna topologie sieciowe sieci WYMAGANIA EDUKACYJNE PRZEDMIOT: Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi NUMER PROGRAMU NAUCZANIA (ZAKRES): 351203 1. Lp Dział programu Sieci komputerowe Poziomy wymagań Konieczny K Podstawowy-

Bardziej szczegółowo

IBM SPSS Statistics dla systemu Windows Instrukcje dotyczące instalacji (jeden użytkownik)

IBM SPSS Statistics dla systemu Windows Instrukcje dotyczące instalacji (jeden użytkownik) IBM SPSS Statistics dla systemu Windows Instrukcje dotyczące instalacji (jeden użytkownik) Przedstawione poniżej instrukcje dotyczą instalowania IBM SPSS Statistics wersji 19 przy użyciu licencja dla jednego

Bardziej szczegółowo

Rozwiązanie Trend Micro Worry-Free Business Security 8.0 Porady i wskazówki dotyczące konfiguracji początkowej

Rozwiązanie Trend Micro Worry-Free Business Security 8.0 Porady i wskazówki dotyczące konfiguracji początkowej Rozwiązanie Trend Micro Worry-Free Business Security 8.0 Porady i wskazówki dotyczące konfiguracji początkowej Ochrona przed spyware Antyspam Ochrona antywiruso wa Antyphishing Filtrowanie zawartości i

Bardziej szczegółowo

1. Zakres modernizacji Active Directory

1. Zakres modernizacji Active Directory załącznik nr 1 do umowy 1. Zakres modernizacji Active Directory 1.1 Opracowanie szczegółowego projektu wdrożenia. Określenie fizycznych lokalizacji serwerów oraz liczby lokacji Active Directory Określenie

Bardziej szczegółowo

Program dla praktyki lekarskiej. Instrukcja wdrożenia dla POZ i AOS

Program dla praktyki lekarskiej. Instrukcja wdrożenia dla POZ i AOS Program dla praktyki lekarskiej Instrukcja wdrożenia dla POZ i AOS Copyright Ericpol Telecom sp. z o.o. 2011 1 Spis treści 1. Wymagania systemowe... 3 2. Pobranie instalatora systemu oraz instalacja systemu....

Bardziej szczegółowo

Instrukcja do programu Roger Licensing Server v1.0.0 Rev. A

Instrukcja do programu Roger Licensing Server v1.0.0 Rev. A Instrukcja do programu Roger Licensing Server v1.0.0 Rev. A Spis treści Spis treści... 2 Wprowadzenie... 3 Przeznaczenie... 3 Moduły... 3 Koncepcja działania... 3 Wymagania... 4 Instalacja... 5 Używanie

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA WYMAGAŃ

SPECYFIKACJA WYMAGAŃ Strona1 SPECYFIKACJA WYMAGAŃ DLA WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW WERSJA 1.0 Strona2 HISTORIA ZMIAN DOKUMENTU Osoba Data Komentarz Wersja Maciej Strychalski 28.03.2012 Dodanie punktu 1.3.1 1.0 Mateusz Mikołajczak

Bardziej szczegółowo

ASEM UBIQUITY PRZEGLĄD FUNKCJONALNOŚCI

ASEM UBIQUITY PRZEGLĄD FUNKCJONALNOŚCI ASEM UBIQUITY PRZEGLĄD FUNKCJONALNOŚCI tel. 22 549 43 53, fax. 22 549 43 50, www.sabur.com.pl, sabur@sabur.com.pl 1/7 ASEM UBIQUITY ASEM Uqiuity to nowatorskie rozwiązanie na platformy Win 32/64 oraz Win

Bardziej szczegółowo

Instrukcja zamawiania usług systemu ASG-EUPOS za pomocą Portalu PZGiK

Instrukcja zamawiania usług systemu ASG-EUPOS za pomocą Portalu PZGiK Instrukcja zamawiania usług systemu ASG-EUPOS za pomocą Portalu PZGiK Spis treści 1 WPROWADZENIE... 3 1.1. Cel dokumentu... 3 2 OPIS FUNKCJI PORTALU PZGIK... 3 2.1 Uruchomienie portalu... 3 2.2 Zamawianie

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia:

Opis przedmiotu zamówienia: Załącznik nr 3 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia: Dotyczy postępowania na: Dostawę sprzętu komputerowego z oprogramowaniem i świadczenie usługi zapewnienia dostępu do Internetu na terenie Gminy Miejskiej

Bardziej szczegółowo

Opis komunikacji na potrzeby integracji z systemem klienta (12 kwiecień, 2007)

Opis komunikacji na potrzeby integracji z systemem klienta (12 kwiecień, 2007) Opis komunikacji na potrzeby integracji z systemem klienta (12 kwiecień, 2007) Copyright 2004 Anica System S.A., Lublin, Poland Poniższy dokument, jak również informacje w nim zawarte są całkowitą własnością

Bardziej szczegółowo

Wymagania. Instalacja SP DETAL

Wymagania. Instalacja SP DETAL Instalacja i wdrożenie systemów Niniejszy dokument zawiera instrukcję instalacji i konfiguracji modułu SP DETAL. Przeznaczony jest on tylko do wiadomości Partnerów współpracujących z firmą Digit-al. Wymagania

Bardziej szczegółowo

Instalacja i konfiguracja Symfonia.Common.Server oraz Symfonia.Common.Forte

Instalacja i konfiguracja Symfonia.Common.Server oraz Symfonia.Common.Forte Instalacja i konfiguracja Symfonia.Common.Server oraz Symfonia.Common.Forte Instalacja Symfonia.Common.Server 0 2 Spis treści Spis treści 2 Instalacja Symfonia.Common.Server 3 Ważne zalecenia... 3 Konfiguracja

Bardziej szczegółowo

Kancelaria Prawna.WEB - POMOC

Kancelaria Prawna.WEB - POMOC Kancelaria Prawna.WEB - POMOC I Kancelaria Prawna.WEB Spis treści Część I Wprowadzenie 1 Część II Wymagania systemowe 1 Część III Instalacja KP.WEB 9 1 Konfiguracja... dostępu do dokumentów 11 Część IV

Bardziej szczegółowo

Września, dzień 8 stycznia 2014 r. Adresat. Zapytanie ofertowe

Września, dzień 8 stycznia 2014 r. Adresat. Zapytanie ofertowe Września, dzień 8 stycznia 2014 r. Adresat Zapytanie ofertowe Przedsiębiorstwo Handlowe Progress Daniel Więcek w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka i działania 8.2 Wspieranie wdrażania

Bardziej szczegółowo

Microsoft Office 365

Microsoft Office 365 44-330 Jastrzębie-Zdrój, ul. Armii Krajowej 56 Tel. 32 476 2345, Fax: 32 476 1185 e-mail: firma@advicom.pl Instrukcja instalacji w domu UWAGA! Microsoft Office 365 Uprzejmie informujemy, że prawo do korzystania

Bardziej szczegółowo

EPA Systemy Sp. z o.o. Przedstawiciel CTERA Networks Ltd w Polsce Tel. +48 91 4315 363 e-mail: gbi@profipc.pl www.ctera.pl CTERA

EPA Systemy Sp. z o.o. Przedstawiciel CTERA Networks Ltd w Polsce Tel. +48 91 4315 363 e-mail: gbi@profipc.pl www.ctera.pl CTERA CTERA PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA DO BACKUPU I ARCHIWIZACJI DANYCH DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM ORAZ KORPORACJI CTERA Networks specjalizuje się w systemach do magazynowania i ochrony danych, realizowanych

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika. Aplikacja dla Comarch Optima

Instrukcja użytkownika. Aplikacja dla Comarch Optima Instrukcja użytkownika Aplikacja dla Comarch Optima Instrukcja użytkownika Aplikacja dla Comarch Optima Wersja 1.0 Warszawa, Sierpień 2015 Strona 2 z 12 Instrukcja użytkownika Aplikacja dla Comarch Optima

Bardziej szczegółowo

AppSense - wirtualizacja użytkownika

AppSense - wirtualizacja użytkownika AppSense - wirtualizacja użytkownika Zaawansowana personalizacja, zarządzanie polisami: Personalizacja ustawień użytkownika, takich jak preferencje druku czy zasobów sieciowych, personalizacja ustawień

Bardziej szczegółowo

Instrukcja do programu Roger Licensing Server v1.0.0 Rev. A

Instrukcja do programu Roger Licensing Server v1.0.0 Rev. A Instrukcja do programu Roger Licensing Server v1.0.0 Rev. A Spis treści Spis treści... 2 Wprowadzenie... 3 Przeznaczenie... 3 Moduły... 3 Koncepcja działania... 3 Wymagania... 4 Instalacja... 5 Używanie

Bardziej szczegółowo

UMOWA Nr.../07 (zwana dalej Umowa )

UMOWA Nr.../07 (zwana dalej Umowa ) UMOWA Nr.../07 (zwana dalej Umowa ) zawarta na podstawie art. 4 p. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych dnia... r. w Warszawie pomiędzy: Starostwem Powiatu/ Urzędem Miasta/ Urzędem Gminy.. z siedzibą w..,

Bardziej szczegółowo

Asix. Konfiguracja serwera MS SQL dla potrzeb systemu Asix. Pomoc techniczna NIEZAWODNE ROZWIĄZANIA SYSTEMÓW AUTOMATYKI

Asix. Konfiguracja serwera MS SQL dla potrzeb systemu Asix. Pomoc techniczna NIEZAWODNE ROZWIĄZANIA SYSTEMÓW AUTOMATYKI NIEZAWODNE ROZWIĄZANIA SYSTEMÓW AUTOMATYKI Asix Konfiguracja serwera MS SQL dla potrzeb systemu Asix Pomoc techniczna Dok. Nr PLP0024 Wersja:2015-03-04 ASKOM i Asix to zastrzeżony znak firmy ASKOM Sp.

Bardziej szczegółowo

2014 Electronics For Imaging. Informacje zawarte w niniejszej publikacji podlegają postanowieniom opisanym w dokumencie Uwagi prawne dotyczącym tego

2014 Electronics For Imaging. Informacje zawarte w niniejszej publikacji podlegają postanowieniom opisanym w dokumencie Uwagi prawne dotyczącym tego 2014 Electronics For Imaging. Informacje zawarte w niniejszej publikacji podlegają postanowieniom opisanym w dokumencie Uwagi prawne dotyczącym tego produktu. 23 czerwca 2014 Spis treści 3 Spis treści...5

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET

PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET PODRĘCZNIK OBSŁUGI BUSINESSNET. LOGOWANIE. AUTORYZACJA ZLECENIA. NOWY KLUCZ. PRZELEWY 5. ZLECENIA STAŁE 6. MODUŁ PRAWNY 7. DOSTĘP DO DEALINGNET 8. CERTYFIKAT KWALIFIKOWANY JAK ZALOGOWAĆ SIĘ DO BUSINESSNET

Bardziej szczegółowo

Program Rabator dla Microsoft Windows.

Program Rabator dla Microsoft Windows. Program Rabator dla Microsoft Windows. Do czego służy program? Często zdarza się, że klient prosi o informację na temat ceny danego towaru. Pracownik posiadając jedynie ceny katalogowe musi własnoręcznie

Bardziej szczegółowo

Usługa instalacji i uruchomienia środowiska operacyjnego HP Matrix dla serwera ProLiant

Usługa instalacji i uruchomienia środowiska operacyjnego HP Matrix dla serwera ProLiant Usługa instalacji i uruchomienia środowiska operacyjnego HP Matrix dla serwera ProLiant Usługi firmy HP Dane techniczne Usługa instalacji i uruchomienia środowiska operacyjnego HP Matrix dla serwera ProLiant

Bardziej szczegółowo

Samsung Universal Print Driver Podręcznik użytkownika

Samsung Universal Print Driver Podręcznik użytkownika Samsung Universal Print Driver Podręcznik użytkownika wyobraź sobie możliwości Copyright 2009 Samsung Electronics Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ten podręcznik administratora dostarczono tylko w

Bardziej szczegółowo

Procedura wdrożeniowa program MERKURY QUATTRO wer. 1.0

Procedura wdrożeniowa program MERKURY QUATTRO wer. 1.0 Syriusz sp. z o.o. Rzeszów, 2009 Procedura wdrożeniowa program MERKURY QUATTRO wer. 1.0 POSTANOWIENIA OGÓLNE Minimalna, sugerowana ilość godzin wdrożenia programu to: bez przenoszenia danych 8 godzin +

Bardziej szczegółowo

Spis treści. 1. Utworzenie konta...3. 2. Dodanie zgłoszenia...5. 3. Realizacja zgłoszenia...7

Spis treści. 1. Utworzenie konta...3. 2. Dodanie zgłoszenia...5. 3. Realizacja zgłoszenia...7 0 Spis treści 1. Utworzenie konta...3 2. Dodanie zgłoszenia...5 3. Realizacja zgłoszenia...7 1 System wsparcia technicznego pozwala na szybką reakcję zespołu specjalistów oraz pełne udokumentowanie historii

Bardziej szczegółowo

wydanie systemu Windows 10

wydanie systemu Windows 10 Funkcje biznesowe Produktywność i środowisko użytkownika Znane i wydajne środowisko użytkownika Home Pro Enterprise Education Continuum dla telefonów 1 Cortana 2 Windows Ink 3 Menu Start i dynamiczne kafelki

Bardziej szczegółowo

Voicer. SPIKON Aplikacja Voicer V100

Voicer. SPIKON Aplikacja Voicer V100 Voicer SPIKON Aplikacja Voicer V100 SPIKON Voicer Aplikacja Voicer w platformie SPIKON dedykowana jest przede wszystkim konsultantom kampanii wirtualnego Call Center. Dając łatwy dostęp do najważniejszych

Bardziej szczegółowo

SKRÓCONY OPIS systemu lojalnościowego

SKRÓCONY OPIS systemu lojalnościowego SKRÓCONY OPIS systemu lojalnościowego na podstawie wersji 2.0 PRODUCENT: Basic-Soft Ostrów Wlkp. AKTUALNA WERSJA: Kontrahent GT wersja 2.0 Zabrania się powielania, publikowania i rozpowszechniania bez

Bardziej szczegółowo

Opis Przedmiotu Zamówienia

Opis Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ/ załącznik nr 1 do umowy OP/UP/099/2011 Opis Przedmiotu Zamówienia 1. Przedmiot zamówienia 1.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konsultancko-developerskich dla systemu

Bardziej szczegółowo

Elastyczność i mobilność w jednym, kompletnym pakiecie Panasonic UC Pro. Doskonała łączność gdziekolwiek się znajdujesz

Elastyczność i mobilność w jednym, kompletnym pakiecie Panasonic UC Pro. Doskonała łączność gdziekolwiek się znajdujesz Elastyczność i mobilność w jednym, kompletnym pakiecie Panasonic UC Pro Doskonała łączność gdziekolwiek się znajdujesz Aplikacja UC Pro oferuje szeroki zakres możliwości Wykonywanie połączeń Szybkie i

Bardziej szczegółowo

Tworzenie wersji demonstracyjnych enova365 na potrzeby prezentacji u Klienta

Tworzenie wersji demonstracyjnych enova365 na potrzeby prezentacji u Klienta Tworzenie wersji demonstracyjnych enova365 na potrzeby prezentacji u Klienta str. 1 Spis treści 1. Instalacja wersji demonstracyjnej enova365 standard... 3 2. Zakładanie dodatkowej bazy demonstracyjnej...

Bardziej szczegółowo

Administratora CSIZS - OTM

Administratora CSIZS - OTM Powykonawcza Dokumentacja Wykonawca: Asseco Poland S.A. Ul. Olchowa 14, 35-322 Rzeszów Informacje o dokumencie: Autor Zespół ds. Wytwarzania i Analizy Tytuł Produkt 33.3 Dokumentacja administratora OTM

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OTWARCIA RACHUNKU ALIOR TRADER PRZEZ INTERNET

INSTRUKCJA OTWARCIA RACHUNKU ALIOR TRADER PRZEZ INTERNET INSTRUKCJA OTWARCIA RACHUNKU ALIOR TRADER PRZEZ INTERNET OTWARCIE RACHUNKU ROR PRZEZ INTERNET Aby otworzyć rachunek ROR przez Internet należy, uruchomić portal Alior Banku i przejść do sekcji Klienci Indywidualni/Konta

Bardziej szczegółowo

Partnerzy ds. rozwiązań czyli firmy oferujące płatności PayPal jako zintegrowany element ich rozwiązań handlowych.

Partnerzy ds. rozwiązań czyli firmy oferujące płatności PayPal jako zintegrowany element ich rozwiązań handlowych. Program partnerski PayPal dla regionu CEMEA umożliwia partnerom handlowym, takim jak Ty, dostosować się do rosnących potrzeb handlowców. W tym podręczniku znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące korzyści

Bardziej szczegółowo

Zarządzaj projektami efektywnie i na wysokim poziomie. Enovatio Projects SYSTEM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

Zarządzaj projektami efektywnie i na wysokim poziomie. Enovatio Projects SYSTEM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI Sprawne zarządzanie projektami Tworzenie planów projektów Zwiększenie efektywności współpracy Kontrolowanie i zarządzanie zasobami jak również pracownikami Generowanie raportów Zarządzaj projektami efektywnie

Bardziej szczegółowo

Korzystanie z edytora zasad grupy do zarządzania zasadami komputera lokalnego w systemie Windows XP

Korzystanie z edytora zasad grupy do zarządzania zasadami komputera lokalnego w systemie Windows XP Korzystanie z edytora zasad grupy do zarządzania zasadami komputera lokalnego w systemie Windows XP W tym opracowaniu opisano, jak korzystać z edytora zasad grupy do zmiany ustawień zasad lokalnych dla

Bardziej szczegółowo

Oferta dla Urzędów Pracy, LICENCJA na wersję 2017 oraz UTRZYMANIE SYSTEMU PSZ.eDOK w 2017 r.

Oferta dla Urzędów Pracy, LICENCJA na wersję 2017 oraz UTRZYMANIE SYSTEMU PSZ.eDOK w 2017 r. Zabrze, 22 września 2016r. Oferta dla Urzędów Pracy, LICENCJA na wersję 2017 oraz UTRZYMANIE SYSTEMU PSZ.eDOK w 2017 r. PSZ.eDOK - aplikacja zintegrowana z Oprogramowaniem Syriusz Std Szanowni Państwo!

Bardziej szczegółowo

http://www.microsoft.com/poland/technet/article/art0067_01.mspx

http://www.microsoft.com/poland/technet/article/art0067_01.mspx Strona 1 z 5 Kliknij tutaj, aby zainstalować program Silverlight Polska Zmień Wszystkie witryny firmy Microsoft Szukaj w witrynach Microsoft.com Prześlij zapytanie Strona główna TechNet Produkty i technologie

Bardziej szczegółowo

1. Wykonawca będzie realizował przedmiot umowy wymieniony w 1 przez okres:

1. Wykonawca będzie realizował przedmiot umowy wymieniony w 1 przez okres: 1. 1. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania usług serwisowych, konserwacji i wsparcia technicznego dla czterech macierzy dyskowych HP StorageWorks P9500 oraz dwóch serwerów HP DL160 G6 zwanych dalej

Bardziej szczegółowo

EPA Systemy Sp. z o.o. Przedstawiciel CTERA Networks Ltd w Polsce Tel CTERA

EPA Systemy Sp. z o.o. Przedstawiciel CTERA Networks Ltd w Polsce Tel CTERA CTERA PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA DO BACKUPU I ARCHIWIZACJI DANYCH DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM ORAZ KORPORACJI CTERA Networks specjalizuje się w systemach do magazynowania i ochrony danych, realizowanych

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika. Instrukcja konfiguracji i obsługi modułu e-rejestracja

Instrukcja użytkownika. Instrukcja konfiguracji i obsługi modułu e-rejestracja Instrukcja użytkownika Instrukcja konfiguracji i obsługi modułu e-rejestracja Spis treści 1. Wprowadzenie... 3 1.1. Do czego służy moduł e-rejestracji?... 3 1.2. Schemat działania systemu e-rejestracja...

Bardziej szczegółowo

IBM SPSS Statistics dla systemu Windows Instrukcje dotyczące instalacji (licencja lokalna)

IBM SPSS Statistics dla systemu Windows Instrukcje dotyczące instalacji (licencja lokalna) IBM SPSS Statistics dla systemu Windows Instrukcje dotyczące instalacji (licencja lokalna) Przedstawione poniżej instrukcje dotyczą instalowania IBM SPSS Statistics wersji 21 przy użyciu licencja lokalna.

Bardziej szczegółowo

UMOWY CYWILNOPRAWNE Instalacja, rejestracja i konfiguracja programu

UMOWY CYWILNOPRAWNE Instalacja, rejestracja i konfiguracja programu UMOWY CYWILNOPRAWNE Instalacja, rejestracja i konfiguracja programu 1. Wersje i warianty programu Nr wersji programu składa się z trzech liczb oddzielonych kropkami: człon pierwszy oznacza główny nr wersji

Bardziej szczegółowo

Podręcznik instalacji Command WorkStation 5.6 z aplikacjami Fiery Extended Applications 4.2

Podręcznik instalacji Command WorkStation 5.6 z aplikacjami Fiery Extended Applications 4.2 Podręcznik instalacji Command WorkStation 5.6 z aplikacjami Fiery Extended Applications 4.2 Pakiet Fiery Extended Applications Package (FEA) w wersji 4.2 zawiera aplikacje Fiery służące do wykonywania

Bardziej szczegółowo

HP Designjet Partner Link. Instrukcje

HP Designjet Partner Link. Instrukcje HP Designjet Partner Link Instrukcje 2013 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Informacje prawne Informacje zawarte w niniejszym dokumencie mogą ulec zmianie bez uprzedzenia. Jedyna gwarancja, jakiej

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU WERYFIKATOR KRD

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU WERYFIKATOR KRD 2016 INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU WERYFIKATOR KRD MATEUSZ STYRCZULA Spis treści 1. Opis biznesowy... 2 2. Zawartość raportu... 3 3. Instalacja... 4 4. Jak korzystać?... 5 4.1 Akceptacja licencji... 5 4.2

Bardziej szczegółowo

ZEBRA OneCare ESSENTIAL Usługi wsparcia dla produktów korporacyjnych. Opis usług Wersja 1.0, 8 czerwca 2015 r.

ZEBRA OneCare ESSENTIAL Usługi wsparcia dla produktów korporacyjnych. Opis usług Wersja 1.0, 8 czerwca 2015 r. ZEBRA OneCare ESSENTIAL Usługi wsparcia dla produktów korporacyjnych Opis usług Wersja 1.0, 8 czerwca 2015 r. Wstęp Niniejszy dokument opisuje Usługi świadczone przez firmę Zebra Technologies ( Zebra )

Bardziej szczegółowo

Opis usługi Usługi Dell System Track

Opis usługi Usługi Dell System Track Omówienie warunków i postanowień Opis usługi Usługi Dell System Track Niniejsza umowa ( Umowa lub Opis usługi ) została zawarta między klientem ( Klient lub Użytkownik ) i jednostką organizacyjną firmy

Bardziej szczegółowo

Instalacja oprogramowania ESI 20 2.0 oraz konfiguracja

Instalacja oprogramowania ESI 20 2.0 oraz konfiguracja Instalacja oprogramowania ESI 20 2.0 oraz konfiguracja modułu KTS AA/DGP-ASA1-Wö 06/2012 Robert Bosch GmbH 2012. All rights reserved, also regarding any disposal, exploitation, reproduction, editing, Instalacja

Bardziej szczegółowo

Poradnik korzystania z usługi FTP

Poradnik korzystania z usługi FTP Poradnik korzystania z usługi FTP 1. Wstęp FTP (ang. File Transfer Protocol) to usługa pozwalająca na wymianę plików poprzez Internet w układzie klient-serwer. Po podłączeniu się do serwera za pomocą loginu

Bardziej szczegółowo

Instrukcje instalacji pakietu IBM SPSS Data Access Pack dla systemu Windows

Instrukcje instalacji pakietu IBM SPSS Data Access Pack dla systemu Windows Instrukcje instalacji pakietu IBM SPSS Data Access Pack dla systemu Windows Spis treści Rozdział 1. Przegląd......... 1 Wstęp................. 1 Wdrażanie technologii Data Access........ 1 Źródła danych

Bardziej szczegółowo

Cennik dot. integracji z firmami wywozowymi i oprogramowania urządzeń mobilnych. Opis rozwiązania dla firm wywozowych.

Cennik dot. integracji z firmami wywozowymi i oprogramowania urządzeń mobilnych. Opis rozwiązania dla firm wywozowych. Cennik dot. integracji z firmami wywozowymi i oprogramowania urządzeń mobilnych. Opis rozwiązania dla firm wywozowych. RAD SP. Z O.O. ul. Mokotowska 9/6, 00-640 Warszawa tel.: (22) 245 24 72 fax: (22)

Bardziej szczegółowo

Cennik usług Sotech.pl

Cennik usług Sotech.pl Cennik usług Sotech.pl Obowiązujący do odwołania od dnia 1 marzec 2014r. Koszt wdrożenia sklepu zależny jest głównie od dwóch elementów. Od Pakietu graficznego jaki zamówisz do swojego sklepu oraz formy

Bardziej szczegółowo

POCZTA POLSKA. v.1.0.2. Strona 1 z 9

POCZTA POLSKA. v.1.0.2. Strona 1 z 9 POCZTA POLSKA (Moduł Magento) v.1.0.2 Strona 1 z 9 Spis treści Zgodny z Magento.... 3 Instalacja.... 3 Konfiguracja.... 5 Konfiguracja cennika... 7 Tworzenie zamówienia.... 8 Wysyłka zamówień do placówki

Bardziej szczegółowo

Obsługa i Wsparcie Techniczne

Obsługa i Wsparcie Techniczne Obsługa i Wsparcie Techniczne Opis Poziomu Obsługi - 1 - Zawartość Wprowadzenie Usługi Wsparcia Technicznego Simplisys Kontakt ze Wsparciem Technicznym SimpliSys Priorytety Zgłoszeń i Czas Rozwiązania

Bardziej szczegółowo

Składamy zapytanie ofertowe na wykonanie niniejszych dostaw urządzeń komputerowych i informatycznych oraz oprogramowania systemowego :

Składamy zapytanie ofertowe na wykonanie niniejszych dostaw urządzeń komputerowych i informatycznych oraz oprogramowania systemowego : Katowice, dnia 0.09.204 r. ZAPYTANIE OFERTOWE Bumerang Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Gliwicka 5, 40-079 Katowice, NIP: 635-0-9-784, REGON: 27220875, Szanowni Państwo, W związku z realizacją

Bardziej szczegółowo