Produkt Seria/Model Cena Netto LDD31 LDMS42 LOP21 LOPS22 LOWS12 LP 51

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Produkt Seria/Model Cena Netto LDD31 LDMS42 LOP21 LOPS22 LOWS12 LP 51"

Transkrypt

1 Nazwa Grupy Produktów Informacje Ogólne Elementy Małej Architektury Ławka dwustronna wykonana ze stali z siedziskiem z profili PCV Ławka wolnostojąca Ławka dwustronna wykonana ze stali z siedziskiem z stalowej siatki Ławka wolnostojąca Produkt Seria/Model Cena Netto PPHU DEMARKO zastrzega sobie prawo do zmian cen w cenniku! Ławki Parkowe VAT 22 % Kolorowe zdjęcia poniższych produktów na naszej stronie internetowej LDD31 LDMS PLN PLN Ławka wykonana ze stali z siedziskiem i oparciem z profili PCV LOP PLN Ławka wykonana ze stali z siedziskiem i oparciem z stalowej siatki LOPS PLN Ławka wykonana ze stali z siedziskiem i oparciem z stalowej siatki LOWS PLN Ławka jednostronna wykonana ze stali z siedziskiem z profili PCV stalowych z siedziskiem i oparciem z desek Ławka wolnostojąca. stalowych z siedziskiem i oparciem z desek Ławka wolnostojąca. wykonana z rurek stalowych z siedziskiem i oparciem z desek. Ławka wolnostojąca. wykonana z rurek stalowych z siedziskiem z desek Ławka montowana na stałe. LP 51 D1 D2 D3 D PLN Z oparciem PLN Bez oparcia PLN Z oparciem PLN Bez oparcia PLN PLN PLN

2 wykonana z rurek stalowych z siedziskiem z desek Ławka montowana na stałe. Ławka wykonana z wygiętej rury Ø 76 siedzisko z desek. cynkowana ogniowo i malowana proszkowo paleta RAL Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości rur stalowych z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze z rur stalowych z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka okrągła wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki D5 D6 Posiada certyfikat M1 M2 M3 M4 M5 M6 M7 M PLN PLN PLN PLN PLN PLN Cena ustalana indywidualnie zależy od promienia koła ławki PLN PLN Zależy od ilości elementów składowych (jeden element około PLN)

3 Stalowe Krzesło wolnostojące w całości wykonane ze stali z siedziskiem z siatki Stalowe Krzesła łączone wolnostojące, lub montowane na stałe w całości wykonane ze stali z siedziskiem z siatki o oczku 2x2 mm M9 M PLN 2-osob PLN 3-osob PLN wykonana z rury stalowej ø 48,3 x 3,3 ocynkowanej i malowanej RAL. Siedzisko wykonane z desek. Zestaw Parkowy składa się ze stalowego stołu oraz dwóch stalowych ławek Zestaw Parkowy składa się ze stalowego stołu oraz dwóch stalowych ławek Zestawy Parkowe Ławka Młodzieżowa A Ławka Młodzieżowa B MP1 MP PLN PLN PLN PLN Istnieje możliwość połączenia dowolnego modelu ławki w zestaw parkowy. Wszystkie ławki ocynkowane metodą ogniową, oraz malowane proszkowo w kolorach określonych paletą RAL. Wykonujemy również ławki o dowolnym kształcie i wymiarze według projektów lub istniejących wzorów.

4 Metalowe kosze na śmieci VAT 22 % Kosz montowany na stałe do podłoża. Posiada obrotowy pojemnik na śmieci zabezpieczony o pojemności 50 l zamkiem. Żuraw 50l PLN Kosz montowany na stałe do podłoża. Posiada obrotowy pojemnik na śmieci zabezpieczony o pojemności 25 l zamkiem. Kosz montowany na stałe do podłoża posiada obrotowy pojemnik na śmieci z wyjmowanym wkładem zabezpieczony zamkiem istnieje możliwość zakładania worków foliowych. Kosz montowany na stałe do podłoża posiada obrotowy pojemnik na śmieci z wyjmowanym wkładem zabezpieczony zamkiem istnieje możliwość zakładania worków foliowych. Wolnostojący kosz na śmieci do wewnątrz i na zewnątrz. W całości wykonany z blachy o pojemności 50l. Wolnostojący kosz na śmieci do wewnątrz i na zewnątrz. W całości wykonany z blachy o pojemności 100l. Żuraw 25l Kosz Siatkowy bez daszka Kosz Siatkowy z Daszkiem Trapo 50l Trapo 100l PLN PLN PLN PLN PLN pojemnika wykonana z profili stalowych wypełniony stalową siatką karbowaną opróżniany systemem HDS pojemnik w całości ocynkowany Parametry pojemnika Pojemność 3,2 m³ Waga około 100 kg. Wymiary 160 x cm DEMARKO RECYCLING Stalowe pojemniki do segregacji odpadów system HDS Pojemnik do segregacji odpadów plastikowych oraz butelek SO PLN Mniejsza alternatywa PLN

5 pojemnika wykonana z profili stalowych wypełniony w dolnej części blachą 3mm, w górnej części stalową siatką karbowaną. Pojemnik dwu częściowy opróżniany systemem HDS. cynkowana. pojemnika wykonana z profili stalowych w całości wypełniona blachą 3mm, w górnej części posiada wsyp na papier zabezpieczony przed dostaniem się wody do pojemnika. w całości ocynkowana opróżniana systemem HDS Dwu częściowy pojemnik do segregacji szkła SO 2 Pojemnik do segregacji papieru SO PLN Mniejsza alternatywa PLN PLN Mniejsza alternatywa PLN Dla każdego z pojemników istnieje mniejsza alternatywa, pojemnik o podstawie kwadratowej o wymiarach 1200x1200x1300 mm o pojemności 1,6 m³. Konstrukcje stalowe, opróżniane systemem HDS, ocynkowane ogniowo. Płotek stalowy wykonany z pręta Ø 10 cynkowany i malowany proszkowo, długość 90 cm wysokość 35 cm stalowa, skręcana składająca się ze stalowych przęseł mocowana na stalowych słupach wykonanych z rur. Całość ocynkowana ogniowo i malowana RAL. Ogrodzenia VAT 22 % Płotek Trawnikowy Ogrodzenia boisk sportowych Piłkochwyty Zabramkowe Piłkochwyt Słup Ø 90 Słup Ø 101, PLN Miniowany 72 zł m² Cynkowany 96 zł m² Malowany Proszkowo 108 zł m² Miniowany Cynkowany Malowany Proszkowo Miniowany Cynkowany Malowany Proszkowo 58 zł mb 72 zł mb 80 zł mb 64 zł mb 80 zł mb 88 zł mb PPHU DEMARKO jest producentem stalowych ogrodzeń (prostych i ozdobnych, ogrodzeń boisk sportowych), stalowych bram ( ogrodzeniowych, garażowych), furtek, stalowych drzwi do budynków, podjazdów dla osób niepełnosprawnych). Ceny za powyższe wyroby podawane są po złożeniu zapytania o konkretny produkt oraz po podaniu wymiarów i charakterystyki danego wyrobu.

6 Stolarka Budowl ana Wykonujemy stalowe drzwi wejściowe do budynków i. Drzwi o dowolnych rozmiarach według potrzeb przeszklone lub pełne. Drzwi wykonywane z profili JANSENA 50. Drzwi Stalowe Cena za m² drzwi Ustalana po dokonaniu przedmiaru oraz rodzaju drzwi Daszki osłaniające wejścia do budynków oparte na konstrukcji z profili zimnowalcowanych wypełnione płytą poliwęglanową. Dowolne kształty i rozmiary. Stojak stalowy jednostronny wolnostojący. Ilość stanowisk dowolna. Stojak stalowy dwustronny wolnostojący. Ilość stanowisk dowolna. Stalowe daszki ochronne (z wykorzystaniem płyt poliwęgalnowych) Cena uzgadniana po podaniu wymiarów rodzaju daszka. MASZ PYTANIA ZADZWOŃ (032) lub (032) e:mail Stojaki Rowerowe ROW1 cena podana za jedno stanowisko ROW2 - cena podana za jedno stanowisko VAT 22 % Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Stojak stalowy dwustronny wolnostojący. Ilość stanowisk dowolna. Stojak mocowany na stałe do ścian budynków jednostronny. Ilość stanowisk dowolna. Stojak mocowany na stałe do ścian budynków jednostronny. Ilość stanowisk dowolna. Stojak stalowy dwustronny wolnostojący. Ilość stanowisk dowolna Wieszak rowerowy mocowany na stałe do ścian budynków jednostronny. Ilość stanowisk dowolna. ROW3 - cena podana za jedno stanowisko ROW4 cena podana za jedno stanowisko ROW5 cena podana za jedno stanowisko ROW6 - cena podana za jedno stanowisko ROW7 cena podana za jedno stanowisko Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Ceny podane netto za 1 stanowisko, ilość stanowisk dowolna (cena za stanowisko x ilość stanowisk = koszt całego stojaka)

7 Słupy Ogłoszeniowe VAT 22 % Słup ogłoszeniowy przeznaczony do montażu na stałe. W całości wykonany z blachy; cynkowana oraz malowana proszkowo paleta RAL. Model 750 Ø 750 mm Model 1000 Ø 1000 mm Model 1250 Ø 1250 mm Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Osłona wykonana z pręta kwadratowego, podstawa osłony stalowych. Wysokość 180 cm. Osłony Na Drzewa Osłona Prosta VAT 22 % Cynkowana i malowana proszkowo PLN Dostępne trzy warianty osłon : Malowana proszkowo PLN Wszystkie modele osłon składają się z dwóch części, skręcanych śrubami. Ocynkowana PLN Osłona Ozdobna Osłona wykonana z pręta kwadratowego zdobionego. Podstawa osłony stalowych. Cynkowana i malowana proszkowo PLN Standardowa wysokość 180 cm Dostępne dwa warianty osłon : Malowana proszkowo PLN

8 Wiaty VAT 22 % stalowa z profili zimnogiętych ocynkowana, lub dodatkowo malowana RAL. Ściany wykonane z blachy trapezowej ocynkowanej T18. Do wiaty dołączamy instrukcję montażu wraz z schematem fundamentu. Wiata W1 (w zależności od przeznaczenia wiaty ławka lub wieszak rowerowy ROW7 w cenie) (konstrukcja i blachy ocynkowane) PLN (konstrukcja + malowana proszkowo, blachy ocynkowane) PLN (Całość ocynkowana i malowana proszkowo) PLN stalowa z profili zimnogiętych ocynkowana, lub dodatkowo malowana RAL Ściany wiaty wypełnione kanalikową płytą z poliwęglanu. Wiata stadionowa Cena wyliczana po określeniu parametrów wiaty!!! Ławki Do Szatni VAT 22 % stalowych siedziska i oparcie ławki wykonane z desek. stalowych siedziska ławek wykonane z desek. Ławka wisząca z wieszakiem, stalowych z siedziskiem z desek ST 1 z oparciem ST 1 bez oparcia ST 2 z wieszakiem PLN za mb PLN za mb PLN za mb Ławka wisząca, stalowych z siedziskiem z desek. ST 2 bez wieszaka PLN za mb stalowych siedziska ławek wykonane z desek. ST 3 poj PLN za mb Ławka dwustronna konstrukcja stalowych, siedziska oraz oparcia wykonane z desek. ST 3 podw PLN za mb ławek stalowych, malowana RAL, istnieje możliwość wykonania ławki o dowolnych wymiarach. Materiały użyte do produkcji przez PPHU Demarko posiadają atesty jakościowe.

9 Urządzenia Sportowe VAT 22 % Koszykówka wykonana w całości ze stali. Cena podana za kompletny kosz : obręcz z siatką z łańcuszka, tablicą z kraty WEMA stojakiem z rury oraz zbrojeniem fundamentowym. Kosz Duży h = 3050 cm (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN wykonana w całości ze stali. Cena podana za kompletny kosz : obręcz z siatką z łańcuszka, tablicą z kraty WEMA stojakiem z rury oraz zbrojeniem fundamentowym. Elementy składowe : Kosz Mały H = 2600 cm (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN Części wchodzące w skład kompletu do koszykówki. Stojak z rury D= wysięg 1600 mm PLN Stojak z rury D= wysięg 800 mm PLN Tablica wykonana z kraty WEMA wykańczana profilem zamkniętym ocynkowana oraz malowana farbą chlorokauczukową. Tablica wykonana z kraty WEMA wykańczana profilem zamkniętym ocynkowana oraz malowana farbą chlorokauczukową. Tablica 1600 x 1100 mm Tablica 1100 x 860 mm PLN PLN Obręcz wykonana z pręta Ø 18 ocynkowana Obręcz PLN Stalowa obręcz z mocowaną na stałe siatką z łańcuszka Ø 5 Obręcz z siatką z łańcuszka PLN

10 Stalowa obręcz uchylna siatka ze sznurka. Obręcz uchylna z siatką PLN fundamentu wykonana z kątowników o wysokości h=90 cm Zbrojenie fundamentowe PLN Piłka Nożna Młodzieżowa Bramka wykonana z rury Ø oraz konstrukcji podwieszenia siatki z rury Ø 33.7/2.9 mm Bramka 5000x2000x100/150 mm (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN Piłka Ręczna Bramka składa się ze słupków i poprzeczki wykonanych z rury Ø 76 oraz konstrukcji podwieszenia siatki z rury Ø3/4/2,9 mm do rury przyspawane są ucha do zaczepienia siatki Bramka składa się ze słupków i poprzeczki z profili zamkniętych 60x60x3 oraz konstrukcji podwieszenia siatki z rury Ø3/4/2,9 mm do rury przyspawane są ucha do zaczepienia siatki Bramka z rury d=76 (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) Bramka z rury 60x60 (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN PLN Bramka składa się z drewnianych słupków i poprzeczki 80x80 mm oraz konstrukcji metalowej z rury Ø3/3x2,9 mm Bramka drewniana (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN

11 Siatkówka Ceny urządzeń do siatkówki nie obejmują siatki. Słupy wykonane są z rury Ø 89. Słupy wykonane są w trzech wymiarach 1. Siatkówka męska 2,45 m 2. Siatkówka damska 2,35 m 3. Siatkówka młodzież. 2,12 m Na Stałe (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) Składana (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN (bez siatki) PLN (bez siatki) dodatkowo : Naciąg z kluczem PLN Wszystkie stalowe elementy urządzeń sportowych są ocynkowane oraz wedle życzenia malowane proszkowo w kolorach określonych paletą RAL. Siatki wykonuje się ze sznurów wrzecionowych białych, konopnych oraz linki stylonowej odpowiedniej grubości i przepisowych wymiarów. Istnieje możliwość wykonania o dowolnych rozmiarach i kolorach. Siatki do urządzeń sportowych Siatki do bramek w piłkę nożną kolorowe lub w barwach klubowych o głębokości 3 m. Siatki do bramek w piłkę nożną białe o głębokości 3 m. Siatki do bramek w piłkę nożną białe o głębokości 1.5 m PLN PLN PLN Siatki do bramek w piłkę nożną kolorowe o głębokości 1.5 m PLN Siatki do bramek w piłkę nożną dla Trampkarzy - białe PLN Siatki do bramek w piłkę nożną dla Trampkarzy - kolorowe PLN Siatki do bramek w piłkę ręczną 7 osobową z linki stylonowej białe PLN Siatki do bramek w piłkę ręczną 7 osobową z linki stylonowej kolorowe PLN

12 Siatki do bramek w hokeja na trawie PLN Siatki do bramek w hokeja na lodzie PLN Siatki do tenisa ziemnego stylonowe w kolorze białym, czarnym lub zielonym 13 m x 1.1 m z taśmą i linką stalową PLN Siatki do siatkówki stylonowe w kolorze białym lob czarnym 10 m x 1 m z taśmami i linką stalową PLN Siatki workowe na piłki i sprzęt sportowy PLN Siatki do koszykówki z linki stylonowej PLN stalowa, łożyskowana. Całość ocynkowana ogniowo i malowana RAL. Wysokość 2,4 m, siedzisko wykonane z utwardzonej gumy zawieszone 40 cm nad ziemią Wykonana z rur osadzonych na łożyskach, całość konstrukcji ocynkowana oraz malowana proszkowo paleta RAL. Siedziska wykonane ze specjalne utwardzonego tworzywa Wyposażenie placów zabaw - Urządzenia zabawowe Huśtawka Łańcuchowa Huśtawka Wagowa VAT 22% Poj PLN Podw PLN Poj PLN Podw PLN Drabinka w kształcie półkola, wykonana w całości z profili stalowych, ocynkowana ogniowo i malowana RAL. Drabinka Łukowa PLN

13 Wykonana w całości ze stali, montowana na stałe, ocynkowana i malowana RAL W całości wykonana ze stali, ocynkowana i malowana RAL, ślizg o szerokości 50 cm ze stali chromoniklowej 2mm, poręcze oraz schodki wykonane z rur mają wysokość 15 cm. Drabinka z podwójnym drążkiem Zjeżdżalnia z drabinką PLN h 1,6m PLN h 1,8m PLN h 2,0m PLN wykonana ze stali, ocynkowana ogniowo i malowana RAL Drabinka ukośna PLN SKATE PARK (konstrukcje stalowe) Urządzenia do jazdy i akrobacji na deskorolkach, łyżworolkach i rowerkach BMX. Posiadają certyfikaty dopuszczenia do użytku publicznego. Posiada atest dopuszczenia do użytku publicznego Wymiary rampy : Długość 13,6 m Wysokość 4 m Szerokość 4,5 m Ciężar ok kg wykonana z dwuteowników, powierzchnia jezdna wykonana z blachy 4 mm. Wymiary rampy : Długość 10 m, szerokość 5 m, wysokość 2/2,3m. Ciężar ok kg RAMPA - HALF PIPE HALF PIPE (mini ramp) 20, PLN 19, PLN stalowa, najazd trójstronny z rurami. Wymiary długość 8,3m szerokość 4m wysokość 1m/1,70m GRIND BOX 11, PLN wykonana w całości ze stali, posiada atest dopuszczenia do użytku publicznego Długość 4,5 m Szerokość 2.5 m Wysokość 2/3m QUARTER PIPE (starter) 5, PLN

14 Urządzenie do skoków i ewolucji w powietrzu. Wykonane z elementów stalowych. Długość 8.3 m Szerokość 2.5 m Wysokość 0.7 m FUN BOX 5, PLN Najazd dwustronny o wym. 3,6x2,5x0,5 m z rurami do sidle-ów. Może być używany również jako wyskocznia SHARP BOX 3, PLN Urządzenie do skoków Długość 2,8 m Szerokość 1,5 m Wysokość 0.7 m Stalowe rury o długości 6 m o różnych poziomach i stopniach nachylenia. LAUNCH RAMP (wyskocznia) Rurki do SLIDE owania Rura prosta pozioma 2, PLN PLN Wykonujemy rury mocowane na stałe oraz wedle życzenia wolnostojące. Rura prosta ukośna PLN Powierzchnia rurek zabezpieczona jest farbą chlorokauczukową. Rura wygięta (dwupoziomowa) PLN Ustawienie urządzeń SKATE PARKU wymaga podłoża betonowego. Koszty związane z transportem i montażem urządzeń SKATE PARKU podlegają negocjacji w zależności zainteresowania konkretnym urządzeniem.

15 Bariery Drogowe Przy zamówieniu pow. 50 szt. 7% upustu Cynkowana PLN Bariera wykonana w całości z rury stalowej skręcana ze słupkiem. Cena barierek w segmencie przęsło + słupek Standardowa długość bariery 1,5 m wysokość 1,6 m Słupki wykonane z rury z przyspawanymi mocowaniami barier. Słupki w całości ocynkowane i malowane proszkowo. Zaślepione zaślepką z tworzywa sztuczn. Barierka Z 1500 Słupki do barierek drogowych Cynkowana i malowana proszkowo PLN Cynkowana i malowana proszkowo oklejana folią odbl PLN proszkowo PLN (Dodatkowo oklejany folią odbl PLN) Barierka wykonana z rur okrągłych stalowych spawana Standardowa długość bariery 2,0 m wysokość 1,6 m Istnieje możliwość wykonania bariery o dowolnej długości i wysokości. Barierka 2000 Cynkowana PLN Cynkowana i malowana proszkowo PLN Cynkowana i malowana proszkowo oklejana folią odblaskową PLN Ekrany przystankowe ekranu stalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo Paleta RAL. Ekran wypełniony płytą poliwęglanową. ekranu wykonana z kątownika. Ekran wypełniony blachą trapezową. Całość konstrukcji cynkowana i malowana proszkowo paleta RAL. Model T 1500 Model T 1000 Z płytą z poliwęglanu PLN za MB Z blachą trapezową PLN za MB

16 Zapora parkingowa obrotowa. stalowych ocynkowana i malowana proszkowo Zapory parkingowe Elementy inżynierii drogowej Ceny podane dla zapory o długości 3.0 m i wysokości 1.0 m (wykonujemy zapory o dowolnych kształtach i wymiarach) Podstawa pod znak MAŁA PM-5 Podstawa pod znak DUŻA PD-3 Próg zwalniający (400 mm) chemo. PZ-40/M Cynkowana i malowana proszkowo oklejana folią odblaskową PLN Ocynkowana i malowana proszkowo PLN PLN PLN PLN Progi zwalniające to elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, stosowane w przypadku konieczności ograniczenia prędkości pojazdów w określonym miejscu na drodze. Prędkość pojazd redukują w sposób fizyczny i wizualny. Składają się z segmentów o profilu wypukłym z elementami odblaskowymi. Powinny być stosowane na drogach osiedlowych, przy szkołach, przedszkolach, centrach handlowych, na terenie zakładów pracy, baz transportowych, stacjach benzynowych. Próg zwalniający (600 mm) chemo. PZ-60/M Zakończenia progu (600 mm) ZPZ-60/M Próg zwalniający (900 mm) PZ-90 Próg zwalniający (900 mm) chemo. PZ-90/M Zakończenia progu (900 mm) ZPZ-90 Próg podrzutowy ( w cenę progu wliczone są mocowania) PLN PLN PLN PLN PLN PLN Zakończenia progu podrzutowego PLN Pomimo całej staranności w przygotowaniu tego dokumentu, PPHU DEMARKO nie odpowiada za ewentualne straty powstałe na skutek błędów w nim zawartych. Powyższy cennik spełnia jedynie funkcję informacyjną i nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

17 Nasza oferta obejmuje usługi w zakre sie : Wykonawstwa konstrukcji stalowych : Konstrukcje wg rysunków Kraty zabezpieczające Schody stalowe Rampy stalowe Produkcji stalowych urządzeń sportowych : Kosze do koszykówki Bramki do piłki ręcznej Bramki do piłki nożnej Słupy do siatkówki SKATE PARKI Ogrodzenia boisk sportowych (piłkochwyty zabramkowe) Produkcji wyposażenia małej architektury : Ławki parkowe Metalowe kosze na śmieci Osłony na drzewa Pojemniki do segregacji odpadów Stojaki rowerowe Elementy przestrzenne do obsadzania kwiatami Stalowe obrzeża trawnikowe Produkcji drzwi i bram stalowych : Wyrób przęseł ogrodzeniowych Wyrób ogrodzeń stalowych Bramy garażowe Stalowe drzwi wejściowe do budynków Produkcji elementów zabezpieczenia ruchu drogowego : Bariery drogowe Ekrany przystankowe Słupki do znaków drogowych Słupki krawędziowe Słupki parkingowe Zapory parkingowe Produkcji stalowych siatek karbowanych : Siatki na ogrodzenia Siatki do betonu Siatki na przegrody magazynowe LOKALIZACJA FIRMY! Produkcji przęseł przeciwpożarowych na wiadukty kolejowe. Wyrób wiat przystankowych i rowerowych. Produkcji podjazdów dla osób niepełnosprawnych.

EGZ. nr: Temat: projekt budowlano-wykonawczy. Powiat Strzelecko-Drezdenecki ul. Ks. St. Wyszyńskiego 7, 66-500 Strzelce Krajeńskie.

EGZ. nr: Temat: projekt budowlano-wykonawczy. Powiat Strzelecko-Drezdenecki ul. Ks. St. Wyszyńskiego 7, 66-500 Strzelce Krajeńskie. EGZ. nr: Temat: Projekt boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku przy ulicy M. Konopnickiej 2, działka nr 1064/7, obręb 0001 Drezdenko. Faza: projekt budowlano-wykonawczy

Bardziej szczegółowo

PROJEKT BUDOWLANY BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W DALESZYCACH PROJEKT BUDOWLANY BUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO

PROJEKT BUDOWLANY BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W DALESZYCACH PROJEKT BUDOWLANY BUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO PROJEKT BUDOWLANY TEMAT: BUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO LOKALIZACJA: m. Daleszyce,dz. Nr 2134, 2135, 2153 INWESTOR: Gmina Daleszyce, ul. Pl. Staszica 9, 26-021 Daleszyce AUTORZY PROJEKTU: Branża Imię i

Bardziej szczegółowo

WYTYCZNE DO WYKONANIA ROBÓT (WDWR)

WYTYCZNE DO WYKONANIA ROBÓT (WDWR) WYTYCZNE DO WYKONANIA ROBÓT (WDWR) do zadania Budowa budynku mieszkalnego nr 115 w Gdańsku-Letnicy przy ul. Suchej 10 z wyposażeniem pod klucz wraz z zagospodarowaniem terenu, drogami wewnętrznymi, chodnikami,

Bardziej szczegółowo

Przedmiar robót. Budowa przyszkolnej hali sportowej w Koniuszy

Przedmiar robót. Budowa przyszkolnej hali sportowej w Koniuszy Przedmiar robót Budowa przyszkolnej hali sportowej w Koniuszy Budowa: Budowa przyszkolnej hali sportowej w Koniuszy - ROBOTY BUDOWLANE Obiekt: Szkoła Podstawowa w Koniuszy, Koniusza 19, 32-104 Koniusza

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. budownictwo. budownictwo. reklama. przemysł. cyfrowych. solwentowych. oraz blachy

SPIS TREŚCI. budownictwo. budownictwo. reklama. przemysł. cyfrowych. solwentowych. oraz blachy SPIS TREŚCI budownictwo 2 płyty kanalikowe z poliwęglanu (pc) lexan, makrolon PŁYTY KANALIKOWE Z POLIWĘGLANU (PC) OSPRZĘT DO MONTAŻU PŁYT KANALIKOWYCH 5 płyty lite z poliwęglanu (pc) 6 panele z poliwęglanu

Bardziej szczegółowo

INSTALACYJNE ROBOTY ELEKTRYCZNE

INSTALACYJNE ROBOTY ELEKTRYCZNE SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I OBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH ROZBUDOWA I MODERNIZACJA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W MIEJSCOWOŚCI CHOCZEWO GMINA CHOCZEWO INSTALACYJNE ROBOTY ELEKTRYCZNE (Kod CPV 45315100-9) LINIE

Bardziej szczegółowo

PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY BOISK SPORTOWYCH ORLIK 2012 (ETAP II) SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT

PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY BOISK SPORTOWYCH ORLIK 2012 (ETAP II) SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT PROJEKT ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANY BOISK SPORTOWYCH ORLIK 2012 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY BOISK SPORTOWYCH ORLIK 2012 (ETAP II) przy Szkole Podstawowej w Leśniowicach dz. nr ewid. 452/1 SPECYFIKACJE

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT Nazwa inwestycji: Remont pomieszczeń w budynku ZSP w Garbatce Letnisko Zleceniodawca: Gmina Garbatka-Letnisko 1 maj 2012 ZAWARTOŚĆ OPRACOWANIA: I. Dane

Bardziej szczegółowo

PROGRAM FUNKCJONALNO UŻYTKOWY

PROGRAM FUNKCJONALNO UŻYTKOWY Załącznik nr 2 PROGRAM FUNKCJONALNO UŻYTKOWY Nazwa zamówienia: Adres obiektów: Ocieplenie budynku biurowego i magazynowego oraz renowacja tynku budynku magazynowo garażowego wraz z wykonaniem projektów

Bardziej szczegółowo

Zakup, dostawa oraz montaż wyposażenia niemedycznego dla nowego obiektu Ars Medical Sp. z o.o. w Pile OPIS TECHNICZNY PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

Zakup, dostawa oraz montaż wyposażenia niemedycznego dla nowego obiektu Ars Medical Sp. z o.o. w Pile OPIS TECHNICZNY PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 9 Zakup, dostawa oraz montaż wyposażenia niemedycznego dla nowego obiektu Ars Medical Sp. z o.o. w Pile OPIS TECHNICZNY PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Wykonawcy mogą zaproponować oferty równoważne.

Bardziej szczegółowo

Novoferm Docking Solutions. Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów

Novoferm Docking Solutions. Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów Novoferm Docking Solutions Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów Nowe pomysły i sprawdzona

Bardziej szczegółowo

Lucyna Maria Szymańska 07-410 Ostrołęka ul. Gen. Prądzyńskiego 1 m.19 tel. (029) 764-44-88 NIP: 758-112-64-78 REGON 550739015 kom.

Lucyna Maria Szymańska 07-410 Ostrołęka ul. Gen. Prądzyńskiego 1 m.19 tel. (029) 764-44-88 NIP: 758-112-64-78 REGON 550739015 kom. USŁUGI PROJEKTOWO-BUDOWLANE Lucyna Maria Szymańska 07-410 Ostrołęka ul. Gen. Prądzyńskiego 1 m.19 tel. (029) 764-44-88 NIP: 758-112-64-78 REGON 550739015 kom. 602 702 324 EGZ. WYKONAWCY PROJEKT BUDOWLANY

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS MATERIAŁOWO TECHNICZNY. Zaprojektowanie i wykonanie budowy ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Przecław Kołbaskowo Rosówek

SZCZEGÓŁOWY OPIS MATERIAŁOWO TECHNICZNY. Zaprojektowanie i wykonanie budowy ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Przecław Kołbaskowo Rosówek Załącznik nr 11 do SIWZ Gmina Kołbaskowo 72-001 Kołbaskowo SZCZEGÓŁOWY OPIS MATERIAŁOWO TECHNICZNY Zaprojektowanie i wykonanie budowy ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Przecław Kołbaskowo Rosówek Projekt

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS WYKONANIA REGAŁÓW METALOWYCH STACJONARNYCH

SZCZEGÓŁOWY OPIS WYKONANIA REGAŁÓW METALOWYCH STACJONARNYCH Załącznik nr 1 SZCZEGÓŁOWY OPIS WYKONANIA REGAŁÓW METALOWYCH STACJONARNYCH 1.1 Konstrukcja regałów. a) Podstawa regału wykonana jest ze stalowej blachy. b) Podstawa regału jest konstrukcją wsporczą dla

Bardziej szczegółowo

System lekkiej osłony ściennej HAIROCK S

System lekkiej osłony ściennej HAIROCK S System lekkiej osłony ściennej HAIROCK S SPIS TREŚCI str OPIS SYSTEMU HAIROCK S 4 Parametry techniczne 4 Przeznaczenie 5 Korzyści 5 Aprobaty i atesty 5 WYTYCZNE DLA PROJEKTANTÓW 6 Materia³y 6 Mocowanie

Bardziej szczegółowo

Producent szaf RACK i obudów metalowych własnej konstrukcji SZAFY RACK SZAFY WISZĄCE ROZDZIELNICE INTERNETOWE OBUDOWY METALOWE AKCESORIA

Producent szaf RACK i obudów metalowych własnej konstrukcji SZAFY RACK SZAFY WISZĄCE ROZDZIELNICE INTERNETOWE OBUDOWY METALOWE AKCESORIA Producent szaf RACK i obudów metalowych własnej konstrukcji SZAFY RACK SZAFY WISZĄCE ROZDZIELNICE INTERNETOWE OBUDOWY METALOWE AKCESORIA Firma Signati jest producentem szaf serwerowych, teletechnicznych

Bardziej szczegółowo

GMINA LEWIN BRZESKI 49-340 Lewin Brzeski ul. Rynek 1

GMINA LEWIN BRZESKI 49-340 Lewin Brzeski ul. Rynek 1 GMINA LEWIN BRZESKI 49-340 Lewin Brzeski ul. Rynek 1 ZAGOSPODAROWANIE TERENU WYPOCZYNKU LETNIEGO Lewin Brzeski ul. Nysańska dz. nr 414/57, 414/45, 404 CPV-45212221-1 Roboty w zakresie budowy boisk sportowych

Bardziej szczegółowo

Biblioteczka dla Osób Niepe nosprawnych. prof. Ewa Nowak Jolanta Budny Kamil Kowalski

Biblioteczka dla Osób Niepe nosprawnych. prof. Ewa Nowak Jolanta Budny Kamil Kowalski Biblioteczka dla Osób Niepe nosprawnych prof. Ewa Nowak Jolanta Budny Kamil Kowalski dla osób z dysfunkcją narządu ruchu prof. Ewa Nowak, Jolanta Budny, Kamil Kowalski Spis treści Wprowadzenie... 5 Wstęp...

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT ROBOTY WYKOŃCZENIOWE W ZAKRESIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH Poznań ul Św. Marcin 87 CPV - 45421131-1 Instalowanie drzwi CPV - 45421147-6 Instalowanie krat CPV

Bardziej szczegółowo

OGÓLNA I SZCZEGÓŁOWE SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT DLA ZADANIA: BUDOWA STRZELNICY SNAJPERSKIEJ WRAZ Z JEJ ELEMENTAMI SKŁADOWYMI W

OGÓLNA I SZCZEGÓŁOWE SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT DLA ZADANIA: BUDOWA STRZELNICY SNAJPERSKIEJ WRAZ Z JEJ ELEMENTAMI SKŁADOWYMI W OGÓLNA I SZCZEGÓŁOWE SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT DLA ZADANIA: BUDOWA STRZELNICY SNAJPERSKIEJ WRAZ Z JEJ ELEMENTAMI SKŁADOWYMI W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM 8627 W ZIELONCE DLA POTRZEB JEDNOSTKI

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH SE1 WEWNĘTRZNE INSTALACJE ELEKTRYCZNE

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH SE1 WEWNĘTRZNE INSTALACJE ELEKTRYCZNE PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA Z O.O. 20-481 LUBLIN UL. K. OLSZEWSKIEGO 5 KONTO BANKOWE Bank PEKAO SA III O/Lublin: 19 1240 2382 1111 0000 4553 2171 TEL. 081 745 35 21 do 22 TEL./ FAX 0-81

Bardziej szczegółowo

Dostawa i montaż mebli biurowych i mebli do mieszkania chronionego

Dostawa i montaż mebli biurowych i mebli do mieszkania chronionego Zadanie nr 1 Załącznik 1.1. Dostawa i montaż mebli biurowych i mebli do mieszkania chronionego 1. szafka gospodarcza (komoda), dwudrzwiowa, zamykana o wymiarach 0,90 m x 0,90 m x 0,40 m (wys. x szer. x

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH

SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH POCHYLNIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH PRZY DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W RADOMIU UL. ZIĘTALÓW 13 Wspólny słownik zamówień 45223100-7

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA i ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA i ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA i ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH Modernizacja Sali konferencyjnej nr 163 Kod CPV-45216114-6 Roboty budowlane w zakresie obiektów do zgromadzeń publicznych Kod CPV-45453000-7

Bardziej szczegółowo

1. SPIS RYSUNKÓW..3 2. DANE OGÓLNE... 4 2.1. PRZEDMIOT INWESTYCJI... 4

1. SPIS RYSUNKÓW..3 2. DANE OGÓLNE... 4 2.1. PRZEDMIOT INWESTYCJI... 4 SPIS TREŚCI 1. SPIS RYSUNKÓW..3 2. DANE OGÓLNE... 4 2.1. PRZEDMIOT INWESTYCJI... 4 2.2. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU... 4 STAN ISTNIEJĄCY... 4 2.3. OPIS PROJEKTOWANEGO ZAGOSPODAROWANIA TERENU... 5 3.

Bardziej szczegółowo

Gmina Bałtów, Bałtów 32, 27-423 Bałtów tel. 41) 264 10 08, fax. 41) 264 13 03, e-mail:gmina@gminabaltow.pl

Gmina Bałtów, Bałtów 32, 27-423 Bałtów tel. 41) 264 10 08, fax. 41) 264 13 03, e-mail:gmina@gminabaltow.pl Nr sprawy: Zp.271.07.2014 Bałtów, dnia 29.04.2014r. Gmina Bałtów, Bałtów 32, 27-423 Bałtów tel. 41) 264 10 08, fax. 41) 264 13 03, e-mail:gmina@gminabaltow.pl SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

Bardziej szczegółowo

II. Część ogólna, Inwestor: INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH ul. Księcia Bolesława 6 01-494 Warszawa. Faza; Projekt robót budowlanych

II. Część ogólna, Inwestor: INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH ul. Księcia Bolesława 6 01-494 Warszawa. Faza; Projekt robót budowlanych II. Część ogólna, Nazwa i adres inwestycji: PRZEBUDOWA BUDYNKU nr 11(4) CZĘŚĆ BIUROWA WRAZ ZE ZGŁOSZENIEM ROBÓT NA OCIEPLENIE ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH I DACHU oraz NAPRAWĄ SCHODÓW PRZY STOLARNI Inwestor: INSTYTUT

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ III SIWZ Opis Przedmiotu Zamówienia Składający się z: L. p. Oznaczenie rozdziałów 1 Rozdział 1 Opis Projektu 2 Rozdział 2 3 Rozdział 3 Nazwa rozdziału Ogólna Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru

Bardziej szczegółowo

836 ARTYKUŁY 849 PORADNIKI. Strona...604. Strony...604-605. Strona...605. Strona...609. Strona...608. Strona...606. Strony...606-607. Strona...

836 ARTYKUŁY 849 PORADNIKI. Strona...604. Strony...604-605. Strona...605. Strona...609. Strona...608. Strona...606. Strony...606-607. Strona... 800 PAKOWANIE, KARTONY 801 TECZKI I WALIZKI 801 ORGANIZERY 802 ZEGARY Strona......................604 Strony......604-605 Strona......................605 Strona......................606 803 AKCESORIA KOMPUTEROWE

Bardziej szczegółowo

Katalog główny 2014 / 2015. Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt

Katalog główny 2014 / 2015. Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt Katalog główny 2014 / 2015 Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt 3 09 K-Einleitung PL_2012 T 31.10.2012 13:54 Uhr Seite 1 wolfcraft - innowacyjne narzędzia dla ambitnych majsterkowiczów i wymagających

Bardziej szczegółowo