Produkt Seria/Model Cena Netto LDD31 LDMS42 LOP21 LOPS22 LOWS12 LP 51

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Produkt Seria/Model Cena Netto LDD31 LDMS42 LOP21 LOPS22 LOWS12 LP 51"

Transkrypt

1 Nazwa Grupy Produktów Informacje Ogólne Elementy Małej Architektury Ławka dwustronna wykonana ze stali z siedziskiem z profili PCV Ławka wolnostojąca Ławka dwustronna wykonana ze stali z siedziskiem z stalowej siatki Ławka wolnostojąca Produkt Seria/Model Cena Netto PPHU DEMARKO zastrzega sobie prawo do zmian cen w cenniku! Ławki Parkowe VAT 22 % Kolorowe zdjęcia poniższych produktów na naszej stronie internetowej LDD31 LDMS PLN PLN Ławka wykonana ze stali z siedziskiem i oparciem z profili PCV LOP PLN Ławka wykonana ze stali z siedziskiem i oparciem z stalowej siatki LOPS PLN Ławka wykonana ze stali z siedziskiem i oparciem z stalowej siatki LOWS PLN Ławka jednostronna wykonana ze stali z siedziskiem z profili PCV stalowych z siedziskiem i oparciem z desek Ławka wolnostojąca. stalowych z siedziskiem i oparciem z desek Ławka wolnostojąca. wykonana z rurek stalowych z siedziskiem i oparciem z desek. Ławka wolnostojąca. wykonana z rurek stalowych z siedziskiem z desek Ławka montowana na stałe. LP 51 D1 D2 D3 D PLN Z oparciem PLN Bez oparcia PLN Z oparciem PLN Bez oparcia PLN PLN PLN

2 wykonana z rurek stalowych z siedziskiem z desek Ławka montowana na stałe. Ławka wykonana z wygiętej rury Ø 76 siedzisko z desek. cynkowana ogniowo i malowana proszkowo paleta RAL Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości rur stalowych z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze z rur stalowych z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka okrągła wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki D5 D6 Posiada certyfikat M1 M2 M3 M4 M5 M6 M7 M PLN PLN PLN PLN PLN PLN Cena ustalana indywidualnie zależy od promienia koła ławki PLN PLN Zależy od ilości elementów składowych (jeden element około PLN)

3 Stalowe Krzesło wolnostojące w całości wykonane ze stali z siedziskiem z siatki Stalowe Krzesła łączone wolnostojące, lub montowane na stałe w całości wykonane ze stali z siedziskiem z siatki o oczku 2x2 mm M9 M PLN 2-osob PLN 3-osob PLN wykonana z rury stalowej ø 48,3 x 3,3 ocynkowanej i malowanej RAL. Siedzisko wykonane z desek. Zestaw Parkowy składa się ze stalowego stołu oraz dwóch stalowych ławek Zestaw Parkowy składa się ze stalowego stołu oraz dwóch stalowych ławek Zestawy Parkowe Ławka Młodzieżowa A Ławka Młodzieżowa B MP1 MP PLN PLN PLN PLN Istnieje możliwość połączenia dowolnego modelu ławki w zestaw parkowy. Wszystkie ławki ocynkowane metodą ogniową, oraz malowane proszkowo w kolorach określonych paletą RAL. Wykonujemy również ławki o dowolnym kształcie i wymiarze według projektów lub istniejących wzorów.

4 Metalowe kosze na śmieci VAT 22 % Kosz montowany na stałe do podłoża. Posiada obrotowy pojemnik na śmieci zabezpieczony o pojemności 50 l zamkiem. Żuraw 50l PLN Kosz montowany na stałe do podłoża. Posiada obrotowy pojemnik na śmieci zabezpieczony o pojemności 25 l zamkiem. Kosz montowany na stałe do podłoża posiada obrotowy pojemnik na śmieci z wyjmowanym wkładem zabezpieczony zamkiem istnieje możliwość zakładania worków foliowych. Kosz montowany na stałe do podłoża posiada obrotowy pojemnik na śmieci z wyjmowanym wkładem zabezpieczony zamkiem istnieje możliwość zakładania worków foliowych. Wolnostojący kosz na śmieci do wewnątrz i na zewnątrz. W całości wykonany z blachy o pojemności 50l. Wolnostojący kosz na śmieci do wewnątrz i na zewnątrz. W całości wykonany z blachy o pojemności 100l. Żuraw 25l Kosz Siatkowy bez daszka Kosz Siatkowy z Daszkiem Trapo 50l Trapo 100l PLN PLN PLN PLN PLN pojemnika wykonana z profili stalowych wypełniony stalową siatką karbowaną opróżniany systemem HDS pojemnik w całości ocynkowany Parametry pojemnika Pojemność 3,2 m³ Waga około 100 kg. Wymiary 160 x cm DEMARKO RECYCLING Stalowe pojemniki do segregacji odpadów system HDS Pojemnik do segregacji odpadów plastikowych oraz butelek SO PLN Mniejsza alternatywa PLN

5 pojemnika wykonana z profili stalowych wypełniony w dolnej części blachą 3mm, w górnej części stalową siatką karbowaną. Pojemnik dwu częściowy opróżniany systemem HDS. cynkowana. pojemnika wykonana z profili stalowych w całości wypełniona blachą 3mm, w górnej części posiada wsyp na papier zabezpieczony przed dostaniem się wody do pojemnika. w całości ocynkowana opróżniana systemem HDS Dwu częściowy pojemnik do segregacji szkła SO 2 Pojemnik do segregacji papieru SO PLN Mniejsza alternatywa PLN PLN Mniejsza alternatywa PLN Dla każdego z pojemników istnieje mniejsza alternatywa, pojemnik o podstawie kwadratowej o wymiarach 1200x1200x1300 mm o pojemności 1,6 m³. Konstrukcje stalowe, opróżniane systemem HDS, ocynkowane ogniowo. Płotek stalowy wykonany z pręta Ø 10 cynkowany i malowany proszkowo, długość 90 cm wysokość 35 cm stalowa, skręcana składająca się ze stalowych przęseł mocowana na stalowych słupach wykonanych z rur. Całość ocynkowana ogniowo i malowana RAL. Ogrodzenia VAT 22 % Płotek Trawnikowy Ogrodzenia boisk sportowych Piłkochwyty Zabramkowe Piłkochwyt Słup Ø 90 Słup Ø 101, PLN Miniowany 72 zł m² Cynkowany 96 zł m² Malowany Proszkowo 108 zł m² Miniowany Cynkowany Malowany Proszkowo Miniowany Cynkowany Malowany Proszkowo 58 zł mb 72 zł mb 80 zł mb 64 zł mb 80 zł mb 88 zł mb PPHU DEMARKO jest producentem stalowych ogrodzeń (prostych i ozdobnych, ogrodzeń boisk sportowych), stalowych bram ( ogrodzeniowych, garażowych), furtek, stalowych drzwi do budynków, podjazdów dla osób niepełnosprawnych). Ceny za powyższe wyroby podawane są po złożeniu zapytania o konkretny produkt oraz po podaniu wymiarów i charakterystyki danego wyrobu.

6 Stolarka Budowl ana Wykonujemy stalowe drzwi wejściowe do budynków i. Drzwi o dowolnych rozmiarach według potrzeb przeszklone lub pełne. Drzwi wykonywane z profili JANSENA 50. Drzwi Stalowe Cena za m² drzwi Ustalana po dokonaniu przedmiaru oraz rodzaju drzwi Daszki osłaniające wejścia do budynków oparte na konstrukcji z profili zimnowalcowanych wypełnione płytą poliwęglanową. Dowolne kształty i rozmiary. Stojak stalowy jednostronny wolnostojący. Ilość stanowisk dowolna. Stojak stalowy dwustronny wolnostojący. Ilość stanowisk dowolna. Stalowe daszki ochronne (z wykorzystaniem płyt poliwęgalnowych) Cena uzgadniana po podaniu wymiarów rodzaju daszka. MASZ PYTANIA ZADZWOŃ (032) lub (032) e:mail Stojaki Rowerowe ROW1 cena podana za jedno stanowisko ROW2 - cena podana za jedno stanowisko VAT 22 % Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Stojak stalowy dwustronny wolnostojący. Ilość stanowisk dowolna. Stojak mocowany na stałe do ścian budynków jednostronny. Ilość stanowisk dowolna. Stojak mocowany na stałe do ścian budynków jednostronny. Ilość stanowisk dowolna. Stojak stalowy dwustronny wolnostojący. Ilość stanowisk dowolna Wieszak rowerowy mocowany na stałe do ścian budynków jednostronny. Ilość stanowisk dowolna. ROW3 - cena podana za jedno stanowisko ROW4 cena podana za jedno stanowisko ROW5 cena podana za jedno stanowisko ROW6 - cena podana za jedno stanowisko ROW7 cena podana za jedno stanowisko Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Ceny podane netto za 1 stanowisko, ilość stanowisk dowolna (cena za stanowisko x ilość stanowisk = koszt całego stojaka)

7 Słupy Ogłoszeniowe VAT 22 % Słup ogłoszeniowy przeznaczony do montażu na stałe. W całości wykonany z blachy; cynkowana oraz malowana proszkowo paleta RAL. Model 750 Ø 750 mm Model 1000 Ø 1000 mm Model 1250 Ø 1250 mm Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Osłona wykonana z pręta kwadratowego, podstawa osłony stalowych. Wysokość 180 cm. Osłony Na Drzewa Osłona Prosta VAT 22 % Cynkowana i malowana proszkowo PLN Dostępne trzy warianty osłon : Malowana proszkowo PLN Wszystkie modele osłon składają się z dwóch części, skręcanych śrubami. Ocynkowana PLN Osłona Ozdobna Osłona wykonana z pręta kwadratowego zdobionego. Podstawa osłony stalowych. Cynkowana i malowana proszkowo PLN Standardowa wysokość 180 cm Dostępne dwa warianty osłon : Malowana proszkowo PLN

8 Wiaty VAT 22 % stalowa z profili zimnogiętych ocynkowana, lub dodatkowo malowana RAL. Ściany wykonane z blachy trapezowej ocynkowanej T18. Do wiaty dołączamy instrukcję montażu wraz z schematem fundamentu. Wiata W1 (w zależności od przeznaczenia wiaty ławka lub wieszak rowerowy ROW7 w cenie) (konstrukcja i blachy ocynkowane) PLN (konstrukcja + malowana proszkowo, blachy ocynkowane) PLN (Całość ocynkowana i malowana proszkowo) PLN stalowa z profili zimnogiętych ocynkowana, lub dodatkowo malowana RAL Ściany wiaty wypełnione kanalikową płytą z poliwęglanu. Wiata stadionowa Cena wyliczana po określeniu parametrów wiaty!!! Ławki Do Szatni VAT 22 % stalowych siedziska i oparcie ławki wykonane z desek. stalowych siedziska ławek wykonane z desek. Ławka wisząca z wieszakiem, stalowych z siedziskiem z desek ST 1 z oparciem ST 1 bez oparcia ST 2 z wieszakiem PLN za mb PLN za mb PLN za mb Ławka wisząca, stalowych z siedziskiem z desek. ST 2 bez wieszaka PLN za mb stalowych siedziska ławek wykonane z desek. ST 3 poj PLN za mb Ławka dwustronna konstrukcja stalowych, siedziska oraz oparcia wykonane z desek. ST 3 podw PLN za mb ławek stalowych, malowana RAL, istnieje możliwość wykonania ławki o dowolnych wymiarach. Materiały użyte do produkcji przez PPHU Demarko posiadają atesty jakościowe.

9 Urządzenia Sportowe VAT 22 % Koszykówka wykonana w całości ze stali. Cena podana za kompletny kosz : obręcz z siatką z łańcuszka, tablicą z kraty WEMA stojakiem z rury oraz zbrojeniem fundamentowym. Kosz Duży h = 3050 cm (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN wykonana w całości ze stali. Cena podana za kompletny kosz : obręcz z siatką z łańcuszka, tablicą z kraty WEMA stojakiem z rury oraz zbrojeniem fundamentowym. Elementy składowe : Kosz Mały H = 2600 cm (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN Części wchodzące w skład kompletu do koszykówki. Stojak z rury D= wysięg 1600 mm PLN Stojak z rury D= wysięg 800 mm PLN Tablica wykonana z kraty WEMA wykańczana profilem zamkniętym ocynkowana oraz malowana farbą chlorokauczukową. Tablica wykonana z kraty WEMA wykańczana profilem zamkniętym ocynkowana oraz malowana farbą chlorokauczukową. Tablica 1600 x 1100 mm Tablica 1100 x 860 mm PLN PLN Obręcz wykonana z pręta Ø 18 ocynkowana Obręcz PLN Stalowa obręcz z mocowaną na stałe siatką z łańcuszka Ø 5 Obręcz z siatką z łańcuszka PLN

10 Stalowa obręcz uchylna siatka ze sznurka. Obręcz uchylna z siatką PLN fundamentu wykonana z kątowników o wysokości h=90 cm Zbrojenie fundamentowe PLN Piłka Nożna Młodzieżowa Bramka wykonana z rury Ø oraz konstrukcji podwieszenia siatki z rury Ø 33.7/2.9 mm Bramka 5000x2000x100/150 mm (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN Piłka Ręczna Bramka składa się ze słupków i poprzeczki wykonanych z rury Ø 76 oraz konstrukcji podwieszenia siatki z rury Ø3/4/2,9 mm do rury przyspawane są ucha do zaczepienia siatki Bramka składa się ze słupków i poprzeczki z profili zamkniętych 60x60x3 oraz konstrukcji podwieszenia siatki z rury Ø3/4/2,9 mm do rury przyspawane są ucha do zaczepienia siatki Bramka z rury d=76 (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) Bramka z rury 60x60 (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN PLN Bramka składa się z drewnianych słupków i poprzeczki 80x80 mm oraz konstrukcji metalowej z rury Ø3/3x2,9 mm Bramka drewniana (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN

11 Siatkówka Ceny urządzeń do siatkówki nie obejmują siatki. Słupy wykonane są z rury Ø 89. Słupy wykonane są w trzech wymiarach 1. Siatkówka męska 2,45 m 2. Siatkówka damska 2,35 m 3. Siatkówka młodzież. 2,12 m Na Stałe (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) Składana (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN (bez siatki) PLN (bez siatki) dodatkowo : Naciąg z kluczem PLN Wszystkie stalowe elementy urządzeń sportowych są ocynkowane oraz wedle życzenia malowane proszkowo w kolorach określonych paletą RAL. Siatki wykonuje się ze sznurów wrzecionowych białych, konopnych oraz linki stylonowej odpowiedniej grubości i przepisowych wymiarów. Istnieje możliwość wykonania o dowolnych rozmiarach i kolorach. Siatki do urządzeń sportowych Siatki do bramek w piłkę nożną kolorowe lub w barwach klubowych o głębokości 3 m. Siatki do bramek w piłkę nożną białe o głębokości 3 m. Siatki do bramek w piłkę nożną białe o głębokości 1.5 m PLN PLN PLN Siatki do bramek w piłkę nożną kolorowe o głębokości 1.5 m PLN Siatki do bramek w piłkę nożną dla Trampkarzy - białe PLN Siatki do bramek w piłkę nożną dla Trampkarzy - kolorowe PLN Siatki do bramek w piłkę ręczną 7 osobową z linki stylonowej białe PLN Siatki do bramek w piłkę ręczną 7 osobową z linki stylonowej kolorowe PLN

12 Siatki do bramek w hokeja na trawie PLN Siatki do bramek w hokeja na lodzie PLN Siatki do tenisa ziemnego stylonowe w kolorze białym, czarnym lub zielonym 13 m x 1.1 m z taśmą i linką stalową PLN Siatki do siatkówki stylonowe w kolorze białym lob czarnym 10 m x 1 m z taśmami i linką stalową PLN Siatki workowe na piłki i sprzęt sportowy PLN Siatki do koszykówki z linki stylonowej PLN stalowa, łożyskowana. Całość ocynkowana ogniowo i malowana RAL. Wysokość 2,4 m, siedzisko wykonane z utwardzonej gumy zawieszone 40 cm nad ziemią Wykonana z rur osadzonych na łożyskach, całość konstrukcji ocynkowana oraz malowana proszkowo paleta RAL. Siedziska wykonane ze specjalne utwardzonego tworzywa Wyposażenie placów zabaw - Urządzenia zabawowe Huśtawka Łańcuchowa Huśtawka Wagowa VAT 22% Poj PLN Podw PLN Poj PLN Podw PLN Drabinka w kształcie półkola, wykonana w całości z profili stalowych, ocynkowana ogniowo i malowana RAL. Drabinka Łukowa PLN

13 Wykonana w całości ze stali, montowana na stałe, ocynkowana i malowana RAL W całości wykonana ze stali, ocynkowana i malowana RAL, ślizg o szerokości 50 cm ze stali chromoniklowej 2mm, poręcze oraz schodki wykonane z rur mają wysokość 15 cm. Drabinka z podwójnym drążkiem Zjeżdżalnia z drabinką PLN h 1,6m PLN h 1,8m PLN h 2,0m PLN wykonana ze stali, ocynkowana ogniowo i malowana RAL Drabinka ukośna PLN SKATE PARK (konstrukcje stalowe) Urządzenia do jazdy i akrobacji na deskorolkach, łyżworolkach i rowerkach BMX. Posiadają certyfikaty dopuszczenia do użytku publicznego. Posiada atest dopuszczenia do użytku publicznego Wymiary rampy : Długość 13,6 m Wysokość 4 m Szerokość 4,5 m Ciężar ok kg wykonana z dwuteowników, powierzchnia jezdna wykonana z blachy 4 mm. Wymiary rampy : Długość 10 m, szerokość 5 m, wysokość 2/2,3m. Ciężar ok kg RAMPA - HALF PIPE HALF PIPE (mini ramp) 20, PLN 19, PLN stalowa, najazd trójstronny z rurami. Wymiary długość 8,3m szerokość 4m wysokość 1m/1,70m GRIND BOX 11, PLN wykonana w całości ze stali, posiada atest dopuszczenia do użytku publicznego Długość 4,5 m Szerokość 2.5 m Wysokość 2/3m QUARTER PIPE (starter) 5, PLN

14 Urządzenie do skoków i ewolucji w powietrzu. Wykonane z elementów stalowych. Długość 8.3 m Szerokość 2.5 m Wysokość 0.7 m FUN BOX 5, PLN Najazd dwustronny o wym. 3,6x2,5x0,5 m z rurami do sidle-ów. Może być używany również jako wyskocznia SHARP BOX 3, PLN Urządzenie do skoków Długość 2,8 m Szerokość 1,5 m Wysokość 0.7 m Stalowe rury o długości 6 m o różnych poziomach i stopniach nachylenia. LAUNCH RAMP (wyskocznia) Rurki do SLIDE owania Rura prosta pozioma 2, PLN PLN Wykonujemy rury mocowane na stałe oraz wedle życzenia wolnostojące. Rura prosta ukośna PLN Powierzchnia rurek zabezpieczona jest farbą chlorokauczukową. Rura wygięta (dwupoziomowa) PLN Ustawienie urządzeń SKATE PARKU wymaga podłoża betonowego. Koszty związane z transportem i montażem urządzeń SKATE PARKU podlegają negocjacji w zależności zainteresowania konkretnym urządzeniem.

15 Bariery Drogowe Przy zamówieniu pow. 50 szt. 7% upustu Cynkowana PLN Bariera wykonana w całości z rury stalowej skręcana ze słupkiem. Cena barierek w segmencie przęsło + słupek Standardowa długość bariery 1,5 m wysokość 1,6 m Słupki wykonane z rury z przyspawanymi mocowaniami barier. Słupki w całości ocynkowane i malowane proszkowo. Zaślepione zaślepką z tworzywa sztuczn. Barierka Z 1500 Słupki do barierek drogowych Cynkowana i malowana proszkowo PLN Cynkowana i malowana proszkowo oklejana folią odbl PLN proszkowo PLN (Dodatkowo oklejany folią odbl PLN) Barierka wykonana z rur okrągłych stalowych spawana Standardowa długość bariery 2,0 m wysokość 1,6 m Istnieje możliwość wykonania bariery o dowolnej długości i wysokości. Barierka 2000 Cynkowana PLN Cynkowana i malowana proszkowo PLN Cynkowana i malowana proszkowo oklejana folią odblaskową PLN Ekrany przystankowe ekranu stalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo Paleta RAL. Ekran wypełniony płytą poliwęglanową. ekranu wykonana z kątownika. Ekran wypełniony blachą trapezową. Całość konstrukcji cynkowana i malowana proszkowo paleta RAL. Model T 1500 Model T 1000 Z płytą z poliwęglanu PLN za MB Z blachą trapezową PLN za MB

16 Zapora parkingowa obrotowa. stalowych ocynkowana i malowana proszkowo Zapory parkingowe Elementy inżynierii drogowej Ceny podane dla zapory o długości 3.0 m i wysokości 1.0 m (wykonujemy zapory o dowolnych kształtach i wymiarach) Podstawa pod znak MAŁA PM-5 Podstawa pod znak DUŻA PD-3 Próg zwalniający (400 mm) chemo. PZ-40/M Cynkowana i malowana proszkowo oklejana folią odblaskową PLN Ocynkowana i malowana proszkowo PLN PLN PLN PLN Progi zwalniające to elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, stosowane w przypadku konieczności ograniczenia prędkości pojazdów w określonym miejscu na drodze. Prędkość pojazd redukują w sposób fizyczny i wizualny. Składają się z segmentów o profilu wypukłym z elementami odblaskowymi. Powinny być stosowane na drogach osiedlowych, przy szkołach, przedszkolach, centrach handlowych, na terenie zakładów pracy, baz transportowych, stacjach benzynowych. Próg zwalniający (600 mm) chemo. PZ-60/M Zakończenia progu (600 mm) ZPZ-60/M Próg zwalniający (900 mm) PZ-90 Próg zwalniający (900 mm) chemo. PZ-90/M Zakończenia progu (900 mm) ZPZ-90 Próg podrzutowy ( w cenę progu wliczone są mocowania) PLN PLN PLN PLN PLN PLN Zakończenia progu podrzutowego PLN Pomimo całej staranności w przygotowaniu tego dokumentu, PPHU DEMARKO nie odpowiada za ewentualne straty powstałe na skutek błędów w nim zawartych. Powyższy cennik spełnia jedynie funkcję informacyjną i nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

17 Nasza oferta obejmuje usługi w zakre sie : Wykonawstwa konstrukcji stalowych : Konstrukcje wg rysunków Kraty zabezpieczające Schody stalowe Rampy stalowe Produkcji stalowych urządzeń sportowych : Kosze do koszykówki Bramki do piłki ręcznej Bramki do piłki nożnej Słupy do siatkówki SKATE PARKI Ogrodzenia boisk sportowych (piłkochwyty zabramkowe) Produkcji wyposażenia małej architektury : Ławki parkowe Metalowe kosze na śmieci Osłony na drzewa Pojemniki do segregacji odpadów Stojaki rowerowe Elementy przestrzenne do obsadzania kwiatami Stalowe obrzeża trawnikowe Produkcji drzwi i bram stalowych : Wyrób przęseł ogrodzeniowych Wyrób ogrodzeń stalowych Bramy garażowe Stalowe drzwi wejściowe do budynków Produkcji elementów zabezpieczenia ruchu drogowego : Bariery drogowe Ekrany przystankowe Słupki do znaków drogowych Słupki krawędziowe Słupki parkingowe Zapory parkingowe Produkcji stalowych siatek karbowanych : Siatki na ogrodzenia Siatki do betonu Siatki na przegrody magazynowe LOKALIZACJA FIRMY! Produkcji przęseł przeciwpożarowych na wiadukty kolejowe. Wyrób wiat przystankowych i rowerowych. Produkcji podjazdów dla osób niepełnosprawnych.

K A R T A T E C H N I C Z N A Zestaw zabawowy typu np. 'Bambino I'

K A R T A T E C H N I C Z N A Zestaw zabawowy typu np. 'Bambino I' Zestaw zabawowy typu np. 'Bambino I' Wymiary urządzenia: 4,41 x 3,72 x 2,69 m Wymiary strefy: 7,38 x 7,40 m WSU: 1,88 m Konstrukcja zestawu ze stali ocynk., płyt HDPE oraz lin Konstrukcja cynkowana metodą

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W PRZEDBORZU

WYPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W PRZEDBORZU OFERTA CENOWA Załącznik nr 1a do SIWZ WYPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W PRZEDBORZU Nazwa artykułu J.m. Ilość Cena jednostkowa netto Wartość netto VAT % Wartość brutto Koszykówka - boisko główne Wysięgnik podstropowy

Bardziej szczegółowo

Montaż: Wyrób trwale związany z gruntem zgodnie z dokumentacją producenta

Montaż: Wyrób trwale związany z gruntem zgodnie z dokumentacją producenta Zestaw zabawowy Wymiary urządzenia: 9,22m x 8,85m, wysokość 3,16m Podesty na wysokości 0,9m; 1,26m; 1,98m Wysokość swobodnego upadku: 1,98m Strefa bezpieczeństwa: 88m² Głębokość posadowienia: min. 0,9m

Bardziej szczegółowo

RRG.ZP.341/06/10 Załącznik nr 6 do SIWZ DOPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W SPRZĘT SPORTOWY WSZYSTKI SPRZĘT I URZĄDZENIA MUSZA BYĆ NOWE

RRG.ZP.341/06/10 Załącznik nr 6 do SIWZ DOPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W SPRZĘT SPORTOWY WSZYSTKI SPRZĘT I URZĄDZENIA MUSZA BYĆ NOWE RRG.ZP.341/06/10 Załącznik nr 6 do SIWZ DOPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W SPRZĘT SPORTOWY WSZYSTKI SPRZĘT I URZĄDZENIA MUSZA BYĆ NOWE L.P. NAZWA SPRZĘTU 1. KIJ DO 2. KIJ DO 3. PIŁKA DO 4. PIŁKA NOŻNA HALOWA

Bardziej szczegółowo

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza, ul. 11-go listopada 62, Wyszków K A R T A T E C H N I C Z N A Zestaw zabawowy

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza, ul. 11-go listopada 62, Wyszków K A R T A T E C H N I C Z N A Zestaw zabawowy Zestaw zabawowy Wymiary urządzenia: 8,05m x 3,75m, wysokość 2,44m Podesty na wysokości 1,26m Wysokość swobodnego upadku: 1,26m Strefa bezpieczeństwa: 54m² Głębokość posadowienia: min. 0,9m Skład zestawu:

Bardziej szczegółowo

Montaż: Wyrób trwale związany z gruntem zgodnie z dokumentacją producenta

Montaż: Wyrób trwale związany z gruntem zgodnie z dokumentacją producenta Zestaw zabawowy Wymiary urządzenia: 4,24m x 7,32m, wysokość 3,16m Podesty na wysokości 1,14m; 1,98m Wysokość swobodnego upadku: 1,98m Strefa bezpieczeństwa: 54m² Głębokość posadowienia: min. 0,9m Skład

Bardziej szczegółowo

Montaż: Wyrób trwale związany z gruntem zgodnie z dokumentacją producenta

Montaż: Wyrób trwale związany z gruntem zgodnie z dokumentacją producenta Zestaw zabawowy Wymiary urządzenia: 4,24m x 7,32m, wysokość 3,16m Podesty na wysokości 1,14m; 1,98m Wysokość swobodnego upadku: 1,98m Strefa bezpieczeństwa: 54m² Głębokość posadowienia: min. 0,9m Skład

Bardziej szczegółowo

WYKONANIE SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ PRZY STADIONIE MIEJSKIM W SŁAWIE, NA DZIAŁCE NR GEOD. 887/4 W OBRĘBIE MIASTA SŁAWA ZESTAWIENIE URZĄDZEŃ

WYKONANIE SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ PRZY STADIONIE MIEJSKIM W SŁAWIE, NA DZIAŁCE NR GEOD. 887/4 W OBRĘBIE MIASTA SŁAWA ZESTAWIENIE URZĄDZEŃ 1. ZESTAW ZABAWOWY Dane Techniczne wysokość 1,50 m szerokość 5,75 m długość 6,30 m Elementy Składowe ślizg plastikowy 2 szt. pomost wiszący 1 szt. kółko i krzyżyk 1 szt. trap schodki 1 szt. wieża mała

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. Pylon - nogi i główna konstrukcja nośna wykonana z dwóch stalowych rur o

ZAPYTANIE OFERTOWE. Pylon - nogi i główna konstrukcja nośna wykonana z dwóch stalowych rur o Miasto i Gmina Grabów nad Prosną ul. Kolejowa 8 63-520 Grabów nad Prosną NIP: 5140255441 Grabów nad Prosną, dnia 21.11.2013 r.... Dane Firmy składającej ofertę ZAPYTANIE OFERTOWE Miasto i Gmina Grabów

Bardziej szczegółowo

2. Koszykówka polowa mocowana w tulejach (demontowalna), tablica 90 x 120 cm - 1 boisko.

2. Koszykówka polowa mocowana w tulejach (demontowalna), tablica 90 x 120 cm - 1 boisko. PRODUCENT URZĄDZEŃ SPORTOWYCH WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH F.P.H. PESMENPOL inż. Edward Niepsuj 32-425 Trzemeśnia 53, tel. 12 272 0000, fax. 12 273 06 32 www.pesmenpol.com.pl Kalkulacja wyposażenia

Bardziej szczegółowo

Rysunki i opisy urządzeń elementów placu zabaw w miejscowości Rudzica i Siekierczyn

Rysunki i opisy urządzeń elementów placu zabaw w miejscowości Rudzica i Siekierczyn ozn. sprawy: ZP/ZO.271.2.2011 Załącznik Nr 5 do WZO Rysunki i opisy urządzeń elementów placu zabaw w miejscowości Rudzica i Siekierczyn Wszelkie nazwy własne materiałów i urządzeń użyte w niniejszej dokumentacji

Bardziej szczegółowo

Rysunki i opisy urządzeń elementów placu zabaw w miejscowości Wyręba

Rysunki i opisy urządzeń elementów placu zabaw w miejscowości Wyręba ozn. sprawy: ZP/PN.271.4.11 Załącznik Nr 13 do SIWZ Rysunki i opisy urządzeń elementów placu zabaw w miejscowości Wyręba Wszelkie nazwy własne materiałów i urządzeń użyte w niniejszej dokumentacji należy

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 4 do zapytania ofertowego plac zabaw wyposażenie, urządzenie małej architektury, ogrodzenie

Załącznik nr 4 do zapytania ofertowego plac zabaw wyposażenie, urządzenie małej architektury, ogrodzenie Załącznik nr 4 do zapytania ofertowego plac zabaw wyposażenie, urządzenie małej architektury, ogrodzenie Lp. Wyszczególnienie Opis Liczba 1 Zestaw zabawowy Zestaw zawiera: - wieża 1150 - wieża 1400 - dach

Bardziej szczegółowo

SP.3 - SPECYFIKACJA DOSTAWY DLA PLACU ZABAW

SP.3 - SPECYFIKACJA DOSTAWY DLA PLACU ZABAW SP.3 - SPECYFIKACJA DOSTAWY DLA PLACU ZABAW LP opis wersja liczba Cena netto 1 Auto z przyczepą S+ 1 2 Zestaw zabawowy Statek mini S+ 1 3 Zabawka na sprężynie Auto HDPE 1 4 Karuzela metalowa Trzmiel 1

Bardziej szczegółowo

na wykonanie przedmiotu zamówienia pod nazwą: Wyposażenie sali gimnastycznej przy istniejącym budynku Gimnazjum w Gnojnie

na wykonanie przedmiotu zamówienia pod nazwą: Wyposażenie sali gimnastycznej przy istniejącym budynku Gimnazjum w Gnojnie . (nazwa Wykonawcy) FORMULARZ CENOWY Załącznik nr 1 A na wykonanie przedmiotu zamówienia pod nazwą: Wyposażenie sali gimnastycznej przy istniejącym budynku Gimnazjum w Gnojnie Sprzęt stały część A Nazwa

Bardziej szczegółowo

K A R T A T E C H N I C Z N A Sześciokąt sprawnościowy z pajęczyną

K A R T A T E C H N I C Z N A Sześciokąt sprawnościowy z pajęczyną Sześciokąt sprawnościowy z pajęczyną Wymiary urządzenia: 2,46m x 2,82m, wysokość 2,0m Wysokość swobodnego upadku: 2,0m Strefa bezpieczeństwa: ø7,0m; 38m² Skład zestawu: przeplotnia linowa, drążek do podciągania,

Bardziej szczegółowo

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 30 x 15 m, H=7,5 m

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 30 x 15 m, H=7,5 m Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 30 x 15 m, H=7,5 m Art. nr Nazwa artykułu J.m. Cena katalogowa netto [PLN] Ilość Rabat [%] Cena jedn. po rabacie netto [PLN] Wartość netto [PLN] VAT [%]

Bardziej szczegółowo

OGRODZENIA SYSTEMOWE

OGRODZENIA SYSTEMOWE RAPMET OGRODZENIA SYSTEMOWE Zakład Wyrobów Metalowych RAPMET powstał w 1977 roku i specjalizuje się w produkcji wyrobów metalowych. Obecnie dostarczamy swoje wyroby do wielu firm w Polsce i za granicą.

Bardziej szczegółowo

Cena katalogowa netto [PLN]

Cena katalogowa netto [PLN] Kalkulacja wyposażenia zewnętrznych boisk sportowych. Art. nr Nazwa artykułu J.m. Cena katalogowa netto [PLN] Ilość Rabat [%] Cena jedn. po rabacie netto [PLN] Wartość netto [PLN] VAT [% ] VAT [PLN] Wartość

Bardziej szczegółowo

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 32 x 17 m, H=8 m

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 32 x 17 m, H=8 m Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 32 x 17 m, H=8 m Art. nr Nazwa artykułu J.m. Cena katalogowa netto [PLN] Ilość Rabat [%] Cena jedn. po rabacie netto [PLN] Wartość netto [PLN] VAT [%]

Bardziej szczegółowo

MODERNIZACJA BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ

MODERNIZACJA BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ 1 PRZEDMIAR ROBÓT BUDOWLANYCH ORAZ WYKAZ WYPOSAŻENIA DLA ZADANIA INWESTYCYJNEGO MODERNIZACJA BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ Inwestor: Gmina Szreńsk 06 550 Szreńsk ul. Plac Kanoniczny 10 powiat mławski województwo

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie placu zabaw w Wadowicach Dolnych

Wyposażenie placu zabaw w Wadowicach Dolnych Wyposażenie placu zabaw w Wadowicach Dolnych Zestaw Kaczeniec 1 szt Opis urządzenia: zestaw zabawowy składający się z zadaszonej wieży, podestów oraz ścianki zręcznościowej wyposażonej w drabinki do wspinania

Bardziej szczegółowo

Charakterystyka wyposażenia zewnętrznych boisk sportowych.

Charakterystyka wyposażenia zewnętrznych boisk sportowych. Załącznik 2. Charakterystyka wyposażenia zewnętrznych boisk sportowych. Art. nr Nazwa artykułu J.m. Il. sztuk 1. Koszykówka polowa mocowana w tulejach (demontowalna), tablica 105 x 180 cm - 2 boiska. 1-28-2,2

Bardziej szczegółowo

- słupy nośne o przekroju okrągłym,

- słupy nośne o przekroju okrągłym, Załącznik nr do SIWZ Wykaz urządzeń ( dostawa i montaż ) L.p. Nazwa Szt. Opis cena Str.97 Zestaw o wymiarach Zestaw zabawowy Zestaw 8 5,0 m x 4,45 m Skład zestawu: 1 Wieża z dachem dwuspadowym 1 Zjeżdżalnia

Bardziej szczegółowo

BUDOWA PLACU REKREACYJNEGO NA DZIAŁCE NR GEOD. 182/2 W OBRĘBIE WSI KRĄŻKOWO

BUDOWA PLACU REKREACYJNEGO NA DZIAŁCE NR GEOD. 182/2 W OBRĘBIE WSI KRĄŻKOWO 1. WAHADŁO + PYLON + TWISTER (dwa różne urządzenia montowane na wspólnym pylonie) Wahadło Strefy bezpieczeństwa ORIENTACYJNE WYMIARY URZĄDZENIA: długość: 87 cm szerokość: 74 cm wysokość: 192 cm OPIS TECNICZNY

Bardziej szczegółowo

GICOR - ODLEWNIA ŻELIWA UL. GUMBIŃSKA 15 19-500 GOŁDAP GICOR@GOLDAP.COM.PL

GICOR - ODLEWNIA ŻELIWA UL. GUMBIŃSKA 15 19-500 GOŁDAP GICOR@GOLDAP.COM.PL GICOR - ODLEWNIA ŻELIWA UL. GUMBIŃSKA 15 19-500 GOŁDAP Siedzisko ławki jest wykonane z twardego drewna o grubości 40mm zabezpieczonego lakierobejcami. Stelaż ławki jest żeliwny, pomalowany farbą podkładową

Bardziej szczegółowo

III / 3 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANY Elementy małej architektury

III / 3 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANY Elementy małej architektury III / 3 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANY Elementy małej architektury Wszystkie zaproponowane w projekcie elementy małej architektury należy traktować poglądowo. Mogą zostać zmienione na równoważne za

Bardziej szczegółowo

WOJ. DOLNOŚLĄSKIE; POWIAT KŁODZKI, GMINA -LEWIN KŁODZKI, DAŃCZÓW DZ. NR: 164/1.

WOJ. DOLNOŚLĄSKIE; POWIAT KŁODZKI, GMINA -LEWIN KŁODZKI, DAŃCZÓW DZ. NR: 164/1. JEDNOSTKA PROJEKTOWA: ARCHITEAM MIERCZYCE 77; 59-430 WĄDROŻE WIELKIE www.architeam.com.pl; e-mail: architeam@op.pl; tel.kom.0607-208-615 NAZWA OPRACOWANIA: PROJEKT BUDOWLANY ZESPOŁU SPORTOWO -REKREACYJNEGO

Bardziej szczegółowo

BUDOWA Z PRZEBUDOWĄ KOMPLEKSU SPORTOWEGO WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W BĘDZINIE

BUDOWA Z PRZEBUDOWĄ KOMPLEKSU SPORTOWEGO WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W BĘDZINIE P R O J E K T W Y K O N A W C Z Y OBIEKT: BUDOWA Z PRZEBUDOWĄ KOMPLEKSU SPORTOWEGO WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W BĘDZINIE NR DZIAŁKI: dz. nr 117, 167/7, OBR. 0001, BĘDZIN

Bardziej szczegółowo

Poz. li 6300. ill ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY. Uwagi ogólne do zestawu

Poz. li 6300. ill ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY. Uwagi ogólne do zestawu w Poz. li 6300 ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku łatwodostępne 2540 mm 1440 mm 2490 mm 2450 mm Uwagi ogólne do zestawu M ill 1. Elementy konstrukcyjne

Bardziej szczegółowo

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 36 x 18 m, H=8 m

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 36 x 18 m, H=8 m Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 36 x 18 m, H=8 m Art. nr Nazwa artykułu J.m. Ilość Cena katalogowa netto [PLN] Rabat [%] Cena jedn. po rabacie netto [PLN] Wartość netto [PLN] VAT [%]

Bardziej szczegółowo

Inwestor: Gmina Sława ul. Henryka Pobożnego 10, Sława

Inwestor: Gmina Sława ul. Henryka Pobożnego 10, Sława 1. ZESTAW ZABAWOWY ORIENTACYJNE WYMIARY: Wymiary urządzenia 514 x 476 cm Strefa bezpieczeństwa: 864 x 761 cm Wysokość całkowita: 345 cm Wysokość podestu: 90, 140 cm Wysokość swobodnego upadku: 140 cm SKAŁD

Bardziej szczegółowo

CENA BRUTTO 2,400 PLN.

CENA BRUTTO 2,400 PLN. Elementy składowe urządzenia zabawowego: podest, drabinka wejściowa, zjeżdżalnia. Wymiary urządzenia zabawowego: wysokość 175cm, szerokość 100cm, długość 300cm, strefa użytkowania urządzenia 400cm x 550cm,

Bardziej szczegółowo

1,4 m, do tablicy 90x120 cm, cynkowana ogniowo, 1-26S1,4 mocowana na stałe szt ,00 790,00 23% 181,70 971,70

1,4 m, do tablicy 90x120 cm, cynkowana ogniowo, 1-26S1,4 mocowana na stałe szt ,00 790,00 23% 181,70 971,70 Kalkulacja wyposażenia zewnętrznych boisk sportowych. Art. nr Nazwa artykułu J.m. Il. sztuk C.j. netto Wart.netto VAT VAT Wart.brutto 1. Koszykówka polowa mocowana na stałe, tablica 90 x 120 cm - 1 boisko.

Bardziej szczegółowo

Zdjęcia z naszych realizacji: /placezabawswing

Zdjęcia z naszych realizacji: /placezabawswing 2017 Zdjęcia z naszych realizacji: /placezabawswing Oferta promocyjna ważna do 14.04.2017 r. bądź do wyczerpania zapasów. *6 550zł 7 150zł Zestaw W15 wymiary urządzenia dł.sz.ws. 3.67x4.38x3.28 strefa

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Część 1 Rozwijanie infrastruktury rekreacyjnej, poprzez utworzenie miejsca wypoczynkowego w miejscowości Goła wykonanie placu zabaw. Zestaw zabawowy szt.1 składający

Bardziej szczegółowo

AKCESORIA MAGAZYNOWE

AKCESORIA MAGAZYNOWE AKCESORIA MAGAZYNOWE Cennik ważny od 01-01-2011. do 31-03-2011. FHU TRE-MET Wiśniew Kolonia 38 08-110 Wiśniew tel. +48 795 105 125 fax. 022 350 64 82 e-mail: tremet.t@tremet.pl www.tremet.pl ODBOJNICA

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik Nr 6 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację następujących zadań: Zadanie Nr 1 Plac zabaw w miejscowości Cieklińsko na działce oznaczonej numerem

Bardziej szczegółowo

Rysunek nr 1 Ogrodzenie łańcuchowe

Rysunek nr 1 Ogrodzenie łańcuchowe Rysunek nr 1 Ogrodzenie łańcuchowe A [mm] 1500, 2000 H [mm] 1100 H1 [mm] 1100 1600 C [mm] 500 Rura1 48,3 60,3 x 2 4 Utwierdzenie do podłoża kotwa lub stopka Dekiel [mm] PEHD 48,3 60,3 Ucho [mm] pręt 8

Bardziej szczegółowo

Nadstawki na palety EURO. Składany pojemnik EURO UIC WÓZEK TRANSPORTOWY HT 1827 WÓZEK TRANSPORTOWY HT 2500AC. Nadstawki na palety / Pojemniki EURO

Nadstawki na palety EURO. Składany pojemnik EURO UIC WÓZEK TRANSPORTOWY HT 1827 WÓZEK TRANSPORTOWY HT 2500AC. Nadstawki na palety / Pojemniki EURO Nadstawki na palety / Pojemniki EURO Nadstawki na palety EURO Konstrukcja metalowa, ocynkowana galwanicznie Pręt o Ø 4 Oczka o wymiarze 5,5 x 12 Możliwość składowania jednej na drugą Przeznaczone do magazynowania

Bardziej szczegółowo

Szczegółowa specyfikacja wyposażenia sali sportowej w Maszewie Dużym

Szczegółowa specyfikacja wyposażenia sali sportowej w Maszewie Dużym Szczegółowa specyfikacja wyposażenia sali sportowej w Maszewie Dużym (poz. 1-16 wykazu wyposażenia) 1. Krzesła sportowe Krzesła wykonane z kopolimeru polipropylenu o dobrych właściwościach mechanicznych.

Bardziej szczegółowo

1 Strona tytułowa 1. 2 Spis zawartości 2. 4 Odpis zaświadczenia M.O.I.I.B. projektanta 3. 5 Odpis uprawnień projektanta 4

1 Strona tytułowa 1. 2 Spis zawartości 2. 4 Odpis zaświadczenia M.O.I.I.B. projektanta 3. 5 Odpis uprawnień projektanta 4 str. 1 str. 2 L.p. Wyszczególnienie nr strony nr rysunku 1 2 3 4 1 Strona tytułowa 1 2 Spis zawartości 2 4 Odpis zaświadczenia M.O.I.I.B. projektanta 3 5 Odpis uprawnień projektanta 4 8 Opis do tech. do

Bardziej szczegółowo

P R O J E K T W Y K O N A W C Z Y

P R O J E K T W Y K O N A W C Z Y P R O J E K T W Y K O N A W C Z Y INWESTYCJA: BUDOWA BOISK I BIEŻNI WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W OLKUSZU NR DZIAŁKI: DZ. NR 3345 OBR. 001 ADRES INWESTYCJI: 32-300 OLKUSZ,

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA 1 z 5 2014-02-18 11:51 Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 39784-2014 z dnia 2014-02-04 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Kamień Krajeński Przedmiotem zamówienia jest budowa placu zabaw z bezpieczną nawierzchnią

Bardziej szczegółowo

Opis wyposażenia placu zabaw w Kolnie

Opis wyposażenia placu zabaw w Kolnie Zał. nr 5 Opis wyposażenia placu zabaw w Kolnie NAZWA ORAZ ADRES ZAMAWIAJĄCEGO Burmistrz Miasta Kolno ul. Wojska Polskiego 20 ; 18-500 Kolno tel. /086/ 278 21 33, tel/fax /086/ 278 31 00 REGON 000523324

Bardziej szczegółowo

1) Przedmiar Budowa boiska do rekreacji wraz z kablem NN zasilającym oświetlenie terenu

1) Przedmiar Budowa boiska do rekreacji wraz z kablem NN zasilającym oświetlenie terenu Nasz znak: Rk.271.4.2014 ZAŁĄCZNIK NR 9 Przetarg p.n. Budowa boiska do rekreacji wraz z kablem NN zasilającym oświetlenie terenu oraz zagospodarowanie terenu rekreacyjnego obejmującego budowę ścieżek,

Bardziej szczegółowo

DOMEK AGATKA MATERIAŁY

DOMEK AGATKA MATERIAŁY DOMEK AGATKA - Gabaryty urządzenia 1,70m x 1,70m - Strefa funkcjonowania 4,70m x 4,70m - Wysokość podestów 0,30m - Maksymalna wysokość 2,45m - Wykonana zgodnie z PN-EN1176-1 Wyposażenie placów zabaw. Ogólne

Bardziej szczegółowo

OPIS URZĄDZEŃ PLACU ZABAW W LIPNICY DOLNEJ

OPIS URZĄDZEŃ PLACU ZABAW W LIPNICY DOLNEJ Załącznik Nr 18 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia OPIS URZĄDZEŃ PLACU ZABAW W LIPNICY DOLNEJ 1. Zestaw 1 1 kpl. Zestaw 1 składający się z minimum: trzy wieże z daszkami dwuspadowymi, jedna

Bardziej szczegółowo

PPHU POLSPORT s. j. 65-770 Zielona Góra ul. Kręta 5 e-mail:polsport@post.pl www.polsport.zgora.pl Tel /068/ 4533450 Tel / Fax 068/ 3263794

PPHU POLSPORT s. j. 65-770 Zielona Góra ul. Kręta 5 e-mail:polsport@post.pl www.polsport.zgora.pl Tel /068/ 4533450 Tel / Fax 068/ 3263794 PPHU POLSPORT s. j. 65-770 Zielona Góra ul. Kręta 5 e-mail:polsport@post.pl Tel /068/ 4533450 Tel / Fax 068/ 3263794 Rok załoŝenia 1991 Obowiązuje od 04. 2013 Pozycja Nazwa wyposaŝenia Jednostka Koszykówka

Bardziej szczegółowo

Nr sprawy: ZP Załącznik nr 2 Opis przedmiotu zamówienia

Nr sprawy: ZP Załącznik nr 2 Opis przedmiotu zamówienia Nr sprawy: ZP.271.29.2016 Załącznik nr 2 Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest modernizacja placu zabaw poprzez wymianę wyposażenia placu zabaw, wymianę ogrodzenia oraz nawierzchni na

Bardziej szczegółowo

Wszystkie ceny podane w katalogu są wartościami netto. Sprzedaż dokumentowana jest fakturą VAT 23%

Wszystkie ceny podane w katalogu są wartościami netto. Sprzedaż dokumentowana jest fakturą VAT 23% Katallog produktów Fiirmy LENMAR Marciin Lenard www.wartozobaczyc.eu Wszystkie ceny podane w katalogu są wartościami netto. Sprzedaż dokumentowana jest fakturą VAT 23% Specyfikacja techniczna może ulec

Bardziej szczegółowo

Nawierzchnia bezpieczna zabezpieczająca przed uszkodzeniami ciała podczas upadku, nawierzchnia na ciągi piesze.

Nawierzchnia bezpieczna zabezpieczająca przed uszkodzeniami ciała podczas upadku, nawierzchnia na ciągi piesze. Załącznik Nr 2 do SIWZ Wykonanie placu zabaw przy Szkole Podstawowej im. Obrońców Warszawy (zgodnego z programem rządowym Radosna szkoła Rozporządzeniem RADY MINISTRÓW z dnia 7 lipca 2009 r. Dz. U. Nr

Bardziej szczegółowo

Szczegółowa Specyfikacja Techniczna wykonania i odbioru robót

Szczegółowa Specyfikacja Techniczna wykonania i odbioru robót Szczegółowa Specyfikacja Techniczna wykonania i odbioru robót SZKOLNY PLAC ZABAW W RAMACH RZĄDOWEGO PROGRAMU RADOSNA SZKOŁA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ- CURIE UL. CHEMICZNA 9 INOWROCŁAW

Bardziej szczegółowo

PROJEKT BUDOWLANO-WYKONAWCZY OPIS TECHNICZNY

PROJEKT BUDOWLANO-WYKONAWCZY OPIS TECHNICZNY BUDOWA BOISK WIELOFUNKCYJNYCH ORAZ BIEŻNI NA 100m I ZESKOKU W DAL PROJEKT BUDOWLANO-WYKONAWCZY CZĘŚĆ ARCHITEKTONICZNA OPIS TECHNICZNY Adres inwestycji: dz. nr ew. 107/2, Góra Kalwaria Inwestor: Zespół

Bardziej szczegółowo

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 45 x 24 m, H=9 m

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 45 x 24 m, H=9 m Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 45 x 24 m, H=9 m Art. nr Nazwa artykułu J.m. Cena katalogowa netto [PLN] Ilość Rabat [%] Cena jedn. po rabacie netto [PLN] Wartość netto [PLN] VAT [%]

Bardziej szczegółowo

BUDOWA PLACU REKREACYJNEGO NA DZIAŁCE NR GEOD. 123/8 W OBRĘBIE WSI RADZYŃ ZESTAWIENIE URZĄDZEŃ

BUDOWA PLACU REKREACYJNEGO NA DZIAŁCE NR GEOD. 123/8 W OBRĘBIE WSI RADZYŃ ZESTAWIENIE URZĄDZEŃ 1. 3 W 1 TWISTER + WAHADŁO + BIEGACZ OZNACZENIA 1. rura fi 33,7 ściana 3mm 2. rura fi 42,3 ściana 3,2mm 3. rura fi 48,3 ściana 3,2mm 4. rura fi 60,3 ściana 3,2mm 5. rura fi 88,9 ściana 3,6mm 6. rura fi

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJE TECHNICZNE ST

SPECYFIKACJE TECHNICZNE ST 40 SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYPOSAŻENIE BOISKA 41 1. WSTĘP Przedmiot Specyfikacji Technicznej Przedmiotem niniejszej szczegółowej specyfikacji technicznej (ST) są wymagania dotyczące wykonania i odbioru

Bardziej szczegółowo

PROJEKT TECHNICZNY PLAC ZABAW. Urząd Miasta i Gminy Szamotuły ul. Dworcowa 26, Szamotuły dz. nr ewid. 4045/4, ul. Romana Maya, Szamotuły

PROJEKT TECHNICZNY PLAC ZABAW. Urząd Miasta i Gminy Szamotuły ul. Dworcowa 26, Szamotuły dz. nr ewid. 4045/4, ul. Romana Maya, Szamotuły PROJEKT TECHNICZNY PLAC ZABAW INWESTOR: ADRES BUDOWY: Urząd Miasta i Gminy Szamotuły ul. Dworcowa 26, 64-500 Szamotuły dz. nr ewid. 4045/4, ul. Romana Maya, Szamotuły Opracował: mgr inż. Radosław Małyszko

Bardziej szczegółowo

lp. Przedmiot opis przedmiotu zamówienia

lp. Przedmiot opis przedmiotu zamówienia lp. Przedmiot opis przedmiotu zamówienia 1 2 3 4 5 6 Zakup i montaż ławek 7 8 Opracowanie dokumentacji technicznej Zakup i montaż urządzeń - Tor przeszkód Zakup i montaż urządzeń- Most linowy Zakup i montaż

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 7 do SIWZ

Załącznik nr 7 do SIWZ Załącznik nr 7 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Zestaw zabawowy Statek nr 1 1 szt. Zestaw zabawowy powinien zawierać min.: 1 podkład dziobowy statku, 1 koło sterowe 1 dziób statku 1 linia wspinaczkowa

Bardziej szczegółowo

WYKAZ URZĄDZEŃ Z OPISEM WYMAGANYCH ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH

WYKAZ URZĄDZEŃ Z OPISEM WYMAGANYCH ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH L.p. Nazwa Jednostka miary BOLEWICE Piaskownica drewniana + montaż Wymiary: 2500x2500 mm, wys. 300 mm Całość wykonana z litych belek drewnianych (100x100 mm), impregnowanych. Połączenia belek wykonane

Bardziej szczegółowo

Przedmiar robót. cena brutto uwzględniająca szacunkowe ilości. cena brutto za jednostkę. lp. opis robót jednostka szacunkowa ilość

Przedmiar robót. cena brutto uwzględniająca szacunkowe ilości. cena brutto za jednostkę. lp. opis robót jednostka szacunkowa ilość Przedmiar robót Zestawienie ilościowe elementów dla wykonania zadania p.n. "Dostawa, montaż i naprawa elementów małej architektury na terenie Dzielnic I - XVIII Miasta Krakowa". lp. opis robót jednostka

Bardziej szczegółowo

URZĄDZENIA ZABAWOWE SP 1 przykładowe karty techniczne

URZĄDZENIA ZABAWOWE SP 1 przykładowe karty techniczne URZĄDZENIA ZABAWOWE SP 1 przykładowe karty techniczne Zgodnie z wytycznymi inwestora plac zabaw będzie wyposażony w następujące urządzenia ze stali śrutowanej, odtłuszczanej i galwanizowanej, malowane

Bardziej szczegółowo

Ławka Żeliwna id. 0102. Elementy drewniane - drewno iglaste (sosna) Podstawy - odlewy żeliwne. Kolory el. żeliwnych / stalowych

Ławka Żeliwna id. 0102. Elementy drewniane - drewno iglaste (sosna) Podstawy - odlewy żeliwne. Kolory el. żeliwnych / stalowych Ławki żeliwne Ławka Żeliwna id. 0101 Ławka Żeliwna id. 0102 Ławka Żeliwna id. 0103 100 cm 55 cm 31 cm 25 cm 150 cm 69 cm 44 cm 25 cm 150 cm 74 cm 43 cm 28 cm Podstawy - odlewy żeliwne 002 Podstawy - odlewy

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR ROBÓT DOSTAWA I MONTAŻ STAŁYCH URZĄDZEŃ SPORTOWYCH ORAZ WYPOSAŻENIE SALI GIMNASTYCZNEJ

PRZEDMIAR ROBÓT DOSTAWA I MONTAŻ STAŁYCH URZĄDZEŃ SPORTOWYCH ORAZ WYPOSAŻENIE SALI GIMNASTYCZNEJ PRZEDMIAR ROBÓT DOSTAWA I MONTAŻ STAŁYCH URZĄDZEŃ SPORTOWYCH ORAZ WYPOSAŻENIE SALI GIMNASTYCZNEJ Obiekt: Budowa zespołu oświatowego wraz z obiektami budowlanymi w rejonie ul. Bł. Karoliny KOD CPV: 37452910-3

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie i parametry równoważne załącznik nr 8

Wyposażenie i parametry równoważne załącznik nr 8 Wyposażenie i parametry równoważne załącznik nr 8 Podane wymiary urządzeń i dane materiałowo konstrukcyjne określone w niniejszym załączniku dotyczą urządzeń przykładowych i dopuszcza się urządzenia równoważne

Bardziej szczegółowo

TECHNOLOGIA WYKONANIA URZĄDZEN ZABAWOWYCH

TECHNOLOGIA WYKONANIA URZĄDZEN ZABAWOWYCH TECHNOLOGIA WYKONANIA URZĄDZEN ZABAWOWYCH Lp. Moduł Opis technologii 1. Wieża Słupy wieży wykonane z drewna konstrukcyjnego sosnowego o przekroju Osłony boczne (barierki) wykonane z wodoodpornej sklejki

Bardziej szczegółowo

Dotyczy przetargu na budowę ogólnodostępnej hali sportowej w miejscowości Cieszkowy gmina Czarnocin

Dotyczy przetargu na budowę ogólnodostępnej hali sportowej w miejscowości Cieszkowy gmina Czarnocin Dotyczy przetargu na budowę ogólnodostępnej hali sportowej w miejscowości Cieszkowy gmina Czarnocin Brak w przedmiarze balustrad i pochwytów schodowych w ilości 15,0mb. Czy uwzględnić? Odp: TAK Brak w

Bardziej szczegółowo

PLAC ZABAW KRASNOWOLA. Zestaw zabawowy dla najmłodszych dzieci. Specyfikacja:

PLAC ZABAW KRASNOWOLA. Zestaw zabawowy dla najmłodszych dzieci. Specyfikacja: PLAC ZABAW KRASNOWOLA Zestaw zabawowy dla najmłodszych dzieci wieża z dachem dwuspadowym (podest h= 90 cm) wieża z dachem dwuspadowym (podest h = 60 cm) 2 x wieża h = 60 cm, zjeżdżalnia panel "AUTO" panel

Bardziej szczegółowo

L.p. Wyszczególnienie. nr strony nr rysunku

L.p. Wyszczególnienie. nr strony nr rysunku L.p. Wyszczególnienie nr strony nr rysunku 1 2 3 4 1 Strona tytułowa 1 2 Spis zawartości 2 3 Oświadczenie projektanta 3 4 Odpis zaświadczenia M.O.I.I.B. projektanta 4 5 Odpis uprawnień projektanta 5 8

Bardziej szczegółowo

1.2 Lokalizacja : Baruchowo Kompleks rekreacyjno sportowy

1.2 Lokalizacja : Baruchowo Kompleks rekreacyjno sportowy 1. Dane ogólne 1.1 Nazwa zadania : Wielofunkcyjne boisko sportowe ogólnodostępne dla dzieci i młodzieży o nawierzchni poliuteranowej o wymiarach 17 x 30 m przy hali sportowej w Baruchowie. 1.2 Lokalizacja

Bardziej szczegółowo

Cennik -część 1 - Wyposażenie stałe obiektów sportowych ważny od 1 października 2004.

Cennik -część 1 - Wyposażenie stałe obiektów sportowych ważny od 1 października 2004. WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH HURTOWNIA SPRZĘTU SPORTOWEGO Przedsiębiorstwo Usługowo -Handlowe SPORT PLUS Szymon Niepsuj 32-400 Myślenice, ul. Reja 7 tel (0-12) 274 06 55, fax.(0-12) 274 06 56, e-mail:

Bardziej szczegółowo

L.p. Nazwa artykułu j.m. szt.

L.p. Nazwa artykułu j.m. szt. ZAŁĄCZNIK NR ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA STAŁEGO I. Wykaz podstawowego wyposażenia w sprzęt sportowy. Koszykówka boisko główne L.p. Nazwa artykułu j.m.. Konstrukcja do koszykówki podwieszana z sufitu, z napędem

Bardziej szczegółowo

III / 4 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANY Elementy małej architektury

III / 4 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANY Elementy małej architektury III / 4 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANY Elementy małej architektury Wszystkie zaproponowane w projekcie elementy małej architektury mogą zostać zmienione za zgodą Inwestora na inne, muszą jednak spełniać

Bardziej szczegółowo

Oferta wyprzedaży sezonowej

Oferta wyprzedaży sezonowej Oferta wyprzedaży sezonowej AKCESORIA DO MONTAŻU OGRODZEŃ I DO OGRODU PODSTAWA SŁUPA WBIJANA 71 X 71 OCYNK Wymiary 71 X 71 X 74 cm Index: W0062 Ilość w magazynie: 78 118 szt. UCHWYT 4 X 4 CM OCYNK GALWANICZNY

Bardziej szczegółowo

Część I zamówienia place zabaw LGD

Część I zamówienia place zabaw LGD Część I zamówienia place zabaw LGD I. PLAC ZABAW NA UL. JAGIEŁŁY SPECYFIKACJA ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż: 1. Regulaminu korzystania z placu zabaw. Konstrukcja wykonana z rur

Bardziej szczegółowo

Dotyczy postępowania na Utworzenie miejsca rekreacji i zabawy w Cięcinie dla dzieci i młodzieży z terenów przygranicznych

Dotyczy postępowania na Utworzenie miejsca rekreacji i zabawy w Cięcinie dla dzieci i młodzieży z terenów przygranicznych Węgierska Górka 08.07.2013 r. Os.271.13.2013 Treść zapytań oraz wyjaśnienia dotyczące zapisów w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia i przedmiarze robót. Dotyczy postępowania na Utworzenie miejsca

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2 do SIWZ. Wykaz urządzeń demontaż

Załącznik nr 2 do SIWZ. Wykaz urządzeń demontaż Załącznik nr 2 do SIWZ Wykaz urządzeń demontaż Miejsce Nazwa Szt. cena Świecie Zestaw zabawowy składający się z kilku elementów 1 Planty, ul. Słowackiego Urządzenia sprawnościowe 5 Wazka podwójna 1 ławki

Bardziej szczegółowo

K A R T A T E C H N I C Z N A Zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią i panelem wspinaczkowym

K A R T A T E C H N I C Z N A Zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią i panelem wspinaczkowym Zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią i panelem wspinaczkowym Wymiary urządzenia: 5,22m x 4,68m, wysokość 2,47m Wysokość swobodnego upadku:: 2,36m Strefa bezpieczeństwa: 8,71m x 8,45m Głębokość posadowienia:

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia SZCZEGÓŁOWY OPIS PREZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia SZCZEGÓŁOWY OPIS PREZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK Nr 5 do SIWZ Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia SZCZEGÓŁOWY OPIS PREZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotowe parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe oczekiwania

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR ROBÓT. BIURO USŁUG PROJEKTOWO-INWESTYCYJNYCH LESZEK PIĄTKOWSKI ŁAWY 76C; RZEKUŃ tel

PRZEDMIAR ROBÓT. BIURO USŁUG PROJEKTOWO-INWESTYCYJNYCH LESZEK PIĄTKOWSKI ŁAWY 76C; RZEKUŃ tel BIURO USŁUG PROJEKTOWO-INWESTYCYJNYCH LESZEK PIĄTKOWSKI ŁAWY 76C; 07- RZEKUŃ tel. 69-65-58 Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika Zamówień 50- Roboty budowlane w zakresie budowy boisk sportowych 500-0

Bardziej szczegółowo

Specjalizujemy się w produkcji elementów małej architektury. Jeżeli szukacie Państwo produktów, które nie znajdują się w naszym

Specjalizujemy się w produkcji elementów małej architektury. Jeżeli szukacie Państwo produktów, które nie znajdują się w naszym Specjalizujemy się w produkcji elementów małej architektury miejskiej. Naszymi wiodącymi produktami są oryginalne i funkcjonalne stojaki rowerowe oraz uniwersalne barierki ochronne. Dodatkowo wychodząc

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna wyposażenia

Specyfikacja techniczna wyposażenia Załącznik Nr 10 do SIWZ ZP-341/21/2010 Specyfikacja techniczna wyposażenia I. Koszykówka centralna boisko główne Konstrukcja podwieszana tablic z napędem elektrycznym powinna być mocowana do konstrukcji

Bardziej szczegółowo

ZESTAW ZABAWOWY Uwagi ogólne do w/w zestawu: Opis techniczny wchodzących w skład elementów:

ZESTAW ZABAWOWY Uwagi ogólne do w/w zestawu: Opis techniczny wchodzących w skład elementów: ZESTAW ZABAWOWY Uwagi ogólne do w/w zestawu: Wszystkie elementy konstrukcyjne muszą być wykonane z drewna klejonego warstwowo (kantówka minimum 100 mm x 100 mm o zaokrąglonych krawędziach). Cały zestaw

Bardziej szczegółowo

Cennik System CM ZESTAW SYSTEMOWE NR KATALOGOWY CENA NETTO. CM-0116 v.5 Zestaw systemowy 3 100, ,00

Cennik System CM ZESTAW SYSTEMOWE NR KATALOGOWY CENA NETTO. CM-0116 v.5 Zestaw systemowy 3 100, ,00 ZESTAW SYSTEMOWE CM-0116 v.5 Zestaw systemowy 3 100,00 3 813,00 CM-0116 v.8 Zestaw systemowy 5 708,00 7 020,84 CM-0116 v.9 Zestaw systemowy 6 100,00 7 503,00 CM-0116 v.14 Zestaw systemowy 6 473,00 7 961,79

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na :

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na : BP.333-/08 Załącznik nr do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na : Dostawę mebli bibliotecznych i biurowych wraz z montażem dla Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce Filia w Wyszkowie CPV : 3645000-9

Bardziej szczegółowo

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 24 x 12 m, H=7 m.

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 24 x 12 m, H=7 m. Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 24 x 12 m, H=7 m. Art. nr Nazwa artykułu J.m. Cena katalogowa netto [PLN] Ilość Rabat [%] Cena jedn. po rabacie netto [PLN] Wartość netto [PLN] VAT [%]

Bardziej szczegółowo

Zestawienie ilości elementów na dostawę, montaŝ i remont elementów małej architektury na terenie miasta Krakowa :

Zestawienie ilości elementów na dostawę, montaŝ i remont elementów małej architektury na terenie miasta Krakowa : Zestawienie ilości elementów na dostawę, montaŝ i remont elementów małej architektury na terenie miasta Krakowa lp. opis czynności jednostka 1 Dostawa i montaŝ ławki parkowej metalowej z drewnianym oparciem

Bardziej szczegółowo

NIP: Regon: Witryna:

NIP: Regon: Witryna: Urząd Gminy Gniezno Al. Reymonta 9-11 62-200 Gniezno Tel: 061 4245750 Fax:061 4245751 NIP: 784-15-39-770 Regon: 000535793 E-mail: sekretariat@urzadgminy.gniezno.pl Witryna: www.urzadgminy.gniezno.pl Gniezno,

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR ROBÓT NR 18.2

PRZEDMIAR ROBÓT NR 18.2 PRZEDMIAR ROBÓT NR 18.2 OBIEKTY BUDOWLANE KATALOGOWE OB01 OB16 Rozdział 1 - Peron Nr 1 Nr 18.2 105/120 NAZWA U Nr 1 Dział 2 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub

Bardziej szczegółowo

Budowa boiska wielofunkcyjnego w Słupi pod Kępnem

Budowa boiska wielofunkcyjnego w Słupi pod Kępnem MERTYKA PROJEKTU Temat opracowania: Budowa boiska wielofunkcyjnego w Słupi pod Kępnem Lokalizacja: Słupia pod Kępnem ul. Szkolna 5 63-604 Baranów działka nr 1242/2 Inwestor: Gmina Baranów ul. Rynek 21

Bardziej szczegółowo

OPIS TECHNICZNY. Przedmiot zamierzenia (rodzaj robót): Dostawa oraz montaż urządzeń placu zabaw.

OPIS TECHNICZNY. Przedmiot zamierzenia (rodzaj robót): Dostawa oraz montaż urządzeń placu zabaw. Przedmiot zamierzenia (rodzaj robót): Dostawa oraz montaż urządzeń placu zabaw. Opis usytuowania: Plac zabaw z urządzeniami fitness usytuowany zostanie na terenie przy Remizie OSP w Szastarce. Urządzenia

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZEŃ PLACU ZABAW ORAZ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ W NOWYM MIASTECZKU

SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZEŃ PLACU ZABAW ORAZ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ W NOWYM MIASTECZKU SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZEŃ PLACU ZABAW ORAZ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ W NOWYM MIASTECZKU Sporządził: Kopczyński Jacek Nowe Miasteczko wrzesień 2014r. I. PLAC ZABAW Opis Ogólny Konstrukcje zestawów, urządzeń

Bardziej szczegółowo

WI.271.30.2015 Załącznik nr 1 do SIWZ. Rodzaj zabawki ILOŚĆ RYSUNEK poglądowy w zakresie funkcji urządzeń OPIS URZĄDZEŃ Bujak sprężynowiec Różne wzory

WI.271.30.2015 Załącznik nr 1 do SIWZ. Rodzaj zabawki ILOŚĆ RYSUNEK poglądowy w zakresie funkcji urządzeń OPIS URZĄDZEŃ Bujak sprężynowiec Różne wzory WI.271.30.2015 Załącznik nr 1 do SIWZ Przedszkole Miejskie nr 3 Bajkowy Świat w Markach Rodzaj zabawki ILOŚĆ RYSUNEK poglądowy w zakresie funkcji urządzeń OPIS URZĄDZEŃ Bujak sprężynowiec Różne wzory 4

Bardziej szczegółowo

Kosztorys Ofertowy. Strona 1 z 6. Wartość netto (zł) Lp. Kod Pozycji Nr specyfikacji Wyszczególnienie elementów robót Jednostka Cena Jednostkowa (zł)

Kosztorys Ofertowy. Strona 1 z 6. Wartość netto (zł) Lp. Kod Pozycji Nr specyfikacji Wyszczególnienie elementów robót Jednostka Cena Jednostkowa (zł) Kosztorys Ofertowy Zagospodarowanie terenu przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z przeznaczeniem na skwer do rekreacji dzieci i młodzieży wraz z wykonaniem ciągów pieszych. Lp. Kod Pozycji Nr specyfikacji

Bardziej szczegółowo

ELEMENTY MAŁEJ ARCHITEKTURY

ELEMENTY MAŁEJ ARCHITEKTURY GMINA KRAPKOWICE SZCZEGÓŁOWE SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I OBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH NR 13 UTWORZENIE KOMPLEKSU SPORTOWO-REKREACYJNEGO NA PLACU EICHENDORFFA W KRAPKOWICACH działka nr 438/5 z k.m.

Bardziej szczegółowo

Cennik JOTKEL wersja 2011-10-01 Nr

Cennik JOTKEL wersja 2011-10-01 Nr 1-01-02 Wózek 2-kołowy do worków 7 dni 319,00 1-02-02 Wózek 2-kołowy do skrzyń i pudeł 7 dni 333,00 1-03-03 Wózek do pojemnika na śmieci 7 dni 294,00 1-04-01 Wózek 2-kołowy 7 dni 336,00 1-04-02 Wózek 3-kołowy

Bardziej szczegółowo

Cennik JOTKEL wersja 2011-10-01 Nr

Cennik JOTKEL wersja 2011-10-01 Nr 1-01-02 Wózek 2-kołowy do worków 7 dni 319,00 1-02-02 Wózek 2-kołowy do skrzyń i pudeł 7 dni 333,00 1-03-03 Wózek do pojemnika na śmieci 7 dni 294,00 1-04-01 Wózek 2-kołowy 7 dni 336,00 1-04-02 Wózek 3-kołowy

Bardziej szczegółowo

Projekt przebudowy boiska

Projekt przebudowy boiska Boisko piłkarskie z trawy syntetycznej Projekt przebudowy boiska INWESTOR: ul. Spółdzielcza 1 LOKALIZACJA: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Okuniewie ul. Szkolna 4 05-079 Okuniew Boisko piłkarskie z trawy

Bardziej szczegółowo

Montaż konstrukcji podwieszanej z napędem elektrycznym szt 2 3 200,00 6 400,00 23% 1 472,00 7 872,00 36 350,00 8 360,50 44 710,50

Montaż konstrukcji podwieszanej z napędem elektrycznym szt 2 3 200,00 6 400,00 23% 1 472,00 7 872,00 36 350,00 8 360,50 44 710,50 PRODUCENT URZĄDZEŃ SPORTOWYCH WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH F.P.H. PESMENPOL inż. Edward Niepsuj 32-425 Trzemeśnia 53, tel. 12 272 0000, fax. 12 273 06 32 www.pesmenpol.com.pl Kalkulacja wyposażenia

Bardziej szczegółowo