Produkt Seria/Model Cena Netto LDD31 LDMS42 LOP21 LOPS22 LOWS12 LP 51

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Produkt Seria/Model Cena Netto LDD31 LDMS42 LOP21 LOPS22 LOWS12 LP 51"

Transkrypt

1 Nazwa Grupy Produktów Informacje Ogólne Elementy Małej Architektury Ławka dwustronna wykonana ze stali z siedziskiem z profili PCV Ławka wolnostojąca Ławka dwustronna wykonana ze stali z siedziskiem z stalowej siatki Ławka wolnostojąca Produkt Seria/Model Cena Netto PPHU DEMARKO zastrzega sobie prawo do zmian cen w cenniku! Ławki Parkowe VAT 22 % Kolorowe zdjęcia poniższych produktów na naszej stronie internetowej LDD31 LDMS PLN PLN Ławka wykonana ze stali z siedziskiem i oparciem z profili PCV LOP PLN Ławka wykonana ze stali z siedziskiem i oparciem z stalowej siatki LOPS PLN Ławka wykonana ze stali z siedziskiem i oparciem z stalowej siatki LOWS PLN Ławka jednostronna wykonana ze stali z siedziskiem z profili PCV stalowych z siedziskiem i oparciem z desek Ławka wolnostojąca. stalowych z siedziskiem i oparciem z desek Ławka wolnostojąca. wykonana z rurek stalowych z siedziskiem i oparciem z desek. Ławka wolnostojąca. wykonana z rurek stalowych z siedziskiem z desek Ławka montowana na stałe. LP 51 D1 D2 D3 D PLN Z oparciem PLN Bez oparcia PLN Z oparciem PLN Bez oparcia PLN PLN PLN

2 wykonana z rurek stalowych z siedziskiem z desek Ławka montowana na stałe. Ławka wykonana z wygiętej rury Ø 76 siedzisko z desek. cynkowana ogniowo i malowana proszkowo paleta RAL Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości rur stalowych z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze z rur stalowych z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka okrągła wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki Ławka wykonana w całości ze stali z siedziskiem wykonanym z stalowej siatki D5 D6 Posiada certyfikat M1 M2 M3 M4 M5 M6 M7 M PLN PLN PLN PLN PLN PLN Cena ustalana indywidualnie zależy od promienia koła ławki PLN PLN Zależy od ilości elementów składowych (jeden element około PLN)

3 Stalowe Krzesło wolnostojące w całości wykonane ze stali z siedziskiem z siatki Stalowe Krzesła łączone wolnostojące, lub montowane na stałe w całości wykonane ze stali z siedziskiem z siatki o oczku 2x2 mm M9 M PLN 2-osob PLN 3-osob PLN wykonana z rury stalowej ø 48,3 x 3,3 ocynkowanej i malowanej RAL. Siedzisko wykonane z desek. Zestaw Parkowy składa się ze stalowego stołu oraz dwóch stalowych ławek Zestaw Parkowy składa się ze stalowego stołu oraz dwóch stalowych ławek Zestawy Parkowe Ławka Młodzieżowa A Ławka Młodzieżowa B MP1 MP PLN PLN PLN PLN Istnieje możliwość połączenia dowolnego modelu ławki w zestaw parkowy. Wszystkie ławki ocynkowane metodą ogniową, oraz malowane proszkowo w kolorach określonych paletą RAL. Wykonujemy również ławki o dowolnym kształcie i wymiarze według projektów lub istniejących wzorów.

4 Metalowe kosze na śmieci VAT 22 % Kosz montowany na stałe do podłoża. Posiada obrotowy pojemnik na śmieci zabezpieczony o pojemności 50 l zamkiem. Żuraw 50l PLN Kosz montowany na stałe do podłoża. Posiada obrotowy pojemnik na śmieci zabezpieczony o pojemności 25 l zamkiem. Kosz montowany na stałe do podłoża posiada obrotowy pojemnik na śmieci z wyjmowanym wkładem zabezpieczony zamkiem istnieje możliwość zakładania worków foliowych. Kosz montowany na stałe do podłoża posiada obrotowy pojemnik na śmieci z wyjmowanym wkładem zabezpieczony zamkiem istnieje możliwość zakładania worków foliowych. Wolnostojący kosz na śmieci do wewnątrz i na zewnątrz. W całości wykonany z blachy o pojemności 50l. Wolnostojący kosz na śmieci do wewnątrz i na zewnątrz. W całości wykonany z blachy o pojemności 100l. Żuraw 25l Kosz Siatkowy bez daszka Kosz Siatkowy z Daszkiem Trapo 50l Trapo 100l PLN PLN PLN PLN PLN pojemnika wykonana z profili stalowych wypełniony stalową siatką karbowaną opróżniany systemem HDS pojemnik w całości ocynkowany Parametry pojemnika Pojemność 3,2 m³ Waga około 100 kg. Wymiary 160 x cm DEMARKO RECYCLING Stalowe pojemniki do segregacji odpadów system HDS Pojemnik do segregacji odpadów plastikowych oraz butelek SO PLN Mniejsza alternatywa PLN

5 pojemnika wykonana z profili stalowych wypełniony w dolnej części blachą 3mm, w górnej części stalową siatką karbowaną. Pojemnik dwu częściowy opróżniany systemem HDS. cynkowana. pojemnika wykonana z profili stalowych w całości wypełniona blachą 3mm, w górnej części posiada wsyp na papier zabezpieczony przed dostaniem się wody do pojemnika. w całości ocynkowana opróżniana systemem HDS Dwu częściowy pojemnik do segregacji szkła SO 2 Pojemnik do segregacji papieru SO PLN Mniejsza alternatywa PLN PLN Mniejsza alternatywa PLN Dla każdego z pojemników istnieje mniejsza alternatywa, pojemnik o podstawie kwadratowej o wymiarach 1200x1200x1300 mm o pojemności 1,6 m³. Konstrukcje stalowe, opróżniane systemem HDS, ocynkowane ogniowo. Płotek stalowy wykonany z pręta Ø 10 cynkowany i malowany proszkowo, długość 90 cm wysokość 35 cm stalowa, skręcana składająca się ze stalowych przęseł mocowana na stalowych słupach wykonanych z rur. Całość ocynkowana ogniowo i malowana RAL. Ogrodzenia VAT 22 % Płotek Trawnikowy Ogrodzenia boisk sportowych Piłkochwyty Zabramkowe Piłkochwyt Słup Ø 90 Słup Ø 101, PLN Miniowany 72 zł m² Cynkowany 96 zł m² Malowany Proszkowo 108 zł m² Miniowany Cynkowany Malowany Proszkowo Miniowany Cynkowany Malowany Proszkowo 58 zł mb 72 zł mb 80 zł mb 64 zł mb 80 zł mb 88 zł mb PPHU DEMARKO jest producentem stalowych ogrodzeń (prostych i ozdobnych, ogrodzeń boisk sportowych), stalowych bram ( ogrodzeniowych, garażowych), furtek, stalowych drzwi do budynków, podjazdów dla osób niepełnosprawnych). Ceny za powyższe wyroby podawane są po złożeniu zapytania o konkretny produkt oraz po podaniu wymiarów i charakterystyki danego wyrobu.

6 Stolarka Budowl ana Wykonujemy stalowe drzwi wejściowe do budynków i. Drzwi o dowolnych rozmiarach według potrzeb przeszklone lub pełne. Drzwi wykonywane z profili JANSENA 50. Drzwi Stalowe Cena za m² drzwi Ustalana po dokonaniu przedmiaru oraz rodzaju drzwi Daszki osłaniające wejścia do budynków oparte na konstrukcji z profili zimnowalcowanych wypełnione płytą poliwęglanową. Dowolne kształty i rozmiary. Stojak stalowy jednostronny wolnostojący. Ilość stanowisk dowolna. Stojak stalowy dwustronny wolnostojący. Ilość stanowisk dowolna. Stalowe daszki ochronne (z wykorzystaniem płyt poliwęgalnowych) Cena uzgadniana po podaniu wymiarów rodzaju daszka. MASZ PYTANIA ZADZWOŃ (032) lub (032) e:mail Stojaki Rowerowe ROW1 cena podana za jedno stanowisko ROW2 - cena podana za jedno stanowisko VAT 22 % Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Stojak stalowy dwustronny wolnostojący. Ilość stanowisk dowolna. Stojak mocowany na stałe do ścian budynków jednostronny. Ilość stanowisk dowolna. Stojak mocowany na stałe do ścian budynków jednostronny. Ilość stanowisk dowolna. Stojak stalowy dwustronny wolnostojący. Ilość stanowisk dowolna Wieszak rowerowy mocowany na stałe do ścian budynków jednostronny. Ilość stanowisk dowolna. ROW3 - cena podana za jedno stanowisko ROW4 cena podana za jedno stanowisko ROW5 cena podana za jedno stanowisko ROW6 - cena podana za jedno stanowisko ROW7 cena podana za jedno stanowisko Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Ceny podane netto za 1 stanowisko, ilość stanowisk dowolna (cena za stanowisko x ilość stanowisk = koszt całego stojaka)

7 Słupy Ogłoszeniowe VAT 22 % Słup ogłoszeniowy przeznaczony do montażu na stałe. W całości wykonany z blachy; cynkowana oraz malowana proszkowo paleta RAL. Model 750 Ø 750 mm Model 1000 Ø 1000 mm Model 1250 Ø 1250 mm Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Cynkowany PLN proszkowo PLN Osłona wykonana z pręta kwadratowego, podstawa osłony stalowych. Wysokość 180 cm. Osłony Na Drzewa Osłona Prosta VAT 22 % Cynkowana i malowana proszkowo PLN Dostępne trzy warianty osłon : Malowana proszkowo PLN Wszystkie modele osłon składają się z dwóch części, skręcanych śrubami. Ocynkowana PLN Osłona Ozdobna Osłona wykonana z pręta kwadratowego zdobionego. Podstawa osłony stalowych. Cynkowana i malowana proszkowo PLN Standardowa wysokość 180 cm Dostępne dwa warianty osłon : Malowana proszkowo PLN

8 Wiaty VAT 22 % stalowa z profili zimnogiętych ocynkowana, lub dodatkowo malowana RAL. Ściany wykonane z blachy trapezowej ocynkowanej T18. Do wiaty dołączamy instrukcję montażu wraz z schematem fundamentu. Wiata W1 (w zależności od przeznaczenia wiaty ławka lub wieszak rowerowy ROW7 w cenie) (konstrukcja i blachy ocynkowane) PLN (konstrukcja + malowana proszkowo, blachy ocynkowane) PLN (Całość ocynkowana i malowana proszkowo) PLN stalowa z profili zimnogiętych ocynkowana, lub dodatkowo malowana RAL Ściany wiaty wypełnione kanalikową płytą z poliwęglanu. Wiata stadionowa Cena wyliczana po określeniu parametrów wiaty!!! Ławki Do Szatni VAT 22 % stalowych siedziska i oparcie ławki wykonane z desek. stalowych siedziska ławek wykonane z desek. Ławka wisząca z wieszakiem, stalowych z siedziskiem z desek ST 1 z oparciem ST 1 bez oparcia ST 2 z wieszakiem PLN za mb PLN za mb PLN za mb Ławka wisząca, stalowych z siedziskiem z desek. ST 2 bez wieszaka PLN za mb stalowych siedziska ławek wykonane z desek. ST 3 poj PLN za mb Ławka dwustronna konstrukcja stalowych, siedziska oraz oparcia wykonane z desek. ST 3 podw PLN za mb ławek stalowych, malowana RAL, istnieje możliwość wykonania ławki o dowolnych wymiarach. Materiały użyte do produkcji przez PPHU Demarko posiadają atesty jakościowe.

9 Urządzenia Sportowe VAT 22 % Koszykówka wykonana w całości ze stali. Cena podana za kompletny kosz : obręcz z siatką z łańcuszka, tablicą z kraty WEMA stojakiem z rury oraz zbrojeniem fundamentowym. Kosz Duży h = 3050 cm (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN wykonana w całości ze stali. Cena podana za kompletny kosz : obręcz z siatką z łańcuszka, tablicą z kraty WEMA stojakiem z rury oraz zbrojeniem fundamentowym. Elementy składowe : Kosz Mały H = 2600 cm (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN Części wchodzące w skład kompletu do koszykówki. Stojak z rury D= wysięg 1600 mm PLN Stojak z rury D= wysięg 800 mm PLN Tablica wykonana z kraty WEMA wykańczana profilem zamkniętym ocynkowana oraz malowana farbą chlorokauczukową. Tablica wykonana z kraty WEMA wykańczana profilem zamkniętym ocynkowana oraz malowana farbą chlorokauczukową. Tablica 1600 x 1100 mm Tablica 1100 x 860 mm PLN PLN Obręcz wykonana z pręta Ø 18 ocynkowana Obręcz PLN Stalowa obręcz z mocowaną na stałe siatką z łańcuszka Ø 5 Obręcz z siatką z łańcuszka PLN

10 Stalowa obręcz uchylna siatka ze sznurka. Obręcz uchylna z siatką PLN fundamentu wykonana z kątowników o wysokości h=90 cm Zbrojenie fundamentowe PLN Piłka Nożna Młodzieżowa Bramka wykonana z rury Ø oraz konstrukcji podwieszenia siatki z rury Ø 33.7/2.9 mm Bramka 5000x2000x100/150 mm (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN Piłka Ręczna Bramka składa się ze słupków i poprzeczki wykonanych z rury Ø 76 oraz konstrukcji podwieszenia siatki z rury Ø3/4/2,9 mm do rury przyspawane są ucha do zaczepienia siatki Bramka składa się ze słupków i poprzeczki z profili zamkniętych 60x60x3 oraz konstrukcji podwieszenia siatki z rury Ø3/4/2,9 mm do rury przyspawane są ucha do zaczepienia siatki Bramka z rury d=76 (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) Bramka z rury 60x60 (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN PLN Bramka składa się z drewnianych słupków i poprzeczki 80x80 mm oraz konstrukcji metalowej z rury Ø3/3x2,9 mm Bramka drewniana (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN

11 Siatkówka Ceny urządzeń do siatkówki nie obejmują siatki. Słupy wykonane są z rury Ø 89. Słupy wykonane są w trzech wymiarach 1. Siatkówka męska 2,45 m 2. Siatkówka damska 2,35 m 3. Siatkówka młodzież. 2,12 m Na Stałe (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) Składana (posiada certyfikat dopuszczenia do użytku publicznego) PLN (bez siatki) PLN (bez siatki) dodatkowo : Naciąg z kluczem PLN Wszystkie stalowe elementy urządzeń sportowych są ocynkowane oraz wedle życzenia malowane proszkowo w kolorach określonych paletą RAL. Siatki wykonuje się ze sznurów wrzecionowych białych, konopnych oraz linki stylonowej odpowiedniej grubości i przepisowych wymiarów. Istnieje możliwość wykonania o dowolnych rozmiarach i kolorach. Siatki do urządzeń sportowych Siatki do bramek w piłkę nożną kolorowe lub w barwach klubowych o głębokości 3 m. Siatki do bramek w piłkę nożną białe o głębokości 3 m. Siatki do bramek w piłkę nożną białe o głębokości 1.5 m PLN PLN PLN Siatki do bramek w piłkę nożną kolorowe o głębokości 1.5 m PLN Siatki do bramek w piłkę nożną dla Trampkarzy - białe PLN Siatki do bramek w piłkę nożną dla Trampkarzy - kolorowe PLN Siatki do bramek w piłkę ręczną 7 osobową z linki stylonowej białe PLN Siatki do bramek w piłkę ręczną 7 osobową z linki stylonowej kolorowe PLN

12 Siatki do bramek w hokeja na trawie PLN Siatki do bramek w hokeja na lodzie PLN Siatki do tenisa ziemnego stylonowe w kolorze białym, czarnym lub zielonym 13 m x 1.1 m z taśmą i linką stalową PLN Siatki do siatkówki stylonowe w kolorze białym lob czarnym 10 m x 1 m z taśmami i linką stalową PLN Siatki workowe na piłki i sprzęt sportowy PLN Siatki do koszykówki z linki stylonowej PLN stalowa, łożyskowana. Całość ocynkowana ogniowo i malowana RAL. Wysokość 2,4 m, siedzisko wykonane z utwardzonej gumy zawieszone 40 cm nad ziemią Wykonana z rur osadzonych na łożyskach, całość konstrukcji ocynkowana oraz malowana proszkowo paleta RAL. Siedziska wykonane ze specjalne utwardzonego tworzywa Wyposażenie placów zabaw - Urządzenia zabawowe Huśtawka Łańcuchowa Huśtawka Wagowa VAT 22% Poj PLN Podw PLN Poj PLN Podw PLN Drabinka w kształcie półkola, wykonana w całości z profili stalowych, ocynkowana ogniowo i malowana RAL. Drabinka Łukowa PLN

13 Wykonana w całości ze stali, montowana na stałe, ocynkowana i malowana RAL W całości wykonana ze stali, ocynkowana i malowana RAL, ślizg o szerokości 50 cm ze stali chromoniklowej 2mm, poręcze oraz schodki wykonane z rur mają wysokość 15 cm. Drabinka z podwójnym drążkiem Zjeżdżalnia z drabinką PLN h 1,6m PLN h 1,8m PLN h 2,0m PLN wykonana ze stali, ocynkowana ogniowo i malowana RAL Drabinka ukośna PLN SKATE PARK (konstrukcje stalowe) Urządzenia do jazdy i akrobacji na deskorolkach, łyżworolkach i rowerkach BMX. Posiadają certyfikaty dopuszczenia do użytku publicznego. Posiada atest dopuszczenia do użytku publicznego Wymiary rampy : Długość 13,6 m Wysokość 4 m Szerokość 4,5 m Ciężar ok kg wykonana z dwuteowników, powierzchnia jezdna wykonana z blachy 4 mm. Wymiary rampy : Długość 10 m, szerokość 5 m, wysokość 2/2,3m. Ciężar ok kg RAMPA - HALF PIPE HALF PIPE (mini ramp) 20, PLN 19, PLN stalowa, najazd trójstronny z rurami. Wymiary długość 8,3m szerokość 4m wysokość 1m/1,70m GRIND BOX 11, PLN wykonana w całości ze stali, posiada atest dopuszczenia do użytku publicznego Długość 4,5 m Szerokość 2.5 m Wysokość 2/3m QUARTER PIPE (starter) 5, PLN

14 Urządzenie do skoków i ewolucji w powietrzu. Wykonane z elementów stalowych. Długość 8.3 m Szerokość 2.5 m Wysokość 0.7 m FUN BOX 5, PLN Najazd dwustronny o wym. 3,6x2,5x0,5 m z rurami do sidle-ów. Może być używany również jako wyskocznia SHARP BOX 3, PLN Urządzenie do skoków Długość 2,8 m Szerokość 1,5 m Wysokość 0.7 m Stalowe rury o długości 6 m o różnych poziomach i stopniach nachylenia. LAUNCH RAMP (wyskocznia) Rurki do SLIDE owania Rura prosta pozioma 2, PLN PLN Wykonujemy rury mocowane na stałe oraz wedle życzenia wolnostojące. Rura prosta ukośna PLN Powierzchnia rurek zabezpieczona jest farbą chlorokauczukową. Rura wygięta (dwupoziomowa) PLN Ustawienie urządzeń SKATE PARKU wymaga podłoża betonowego. Koszty związane z transportem i montażem urządzeń SKATE PARKU podlegają negocjacji w zależności zainteresowania konkretnym urządzeniem.

15 Bariery Drogowe Przy zamówieniu pow. 50 szt. 7% upustu Cynkowana PLN Bariera wykonana w całości z rury stalowej skręcana ze słupkiem. Cena barierek w segmencie przęsło + słupek Standardowa długość bariery 1,5 m wysokość 1,6 m Słupki wykonane z rury z przyspawanymi mocowaniami barier. Słupki w całości ocynkowane i malowane proszkowo. Zaślepione zaślepką z tworzywa sztuczn. Barierka Z 1500 Słupki do barierek drogowych Cynkowana i malowana proszkowo PLN Cynkowana i malowana proszkowo oklejana folią odbl PLN proszkowo PLN (Dodatkowo oklejany folią odbl PLN) Barierka wykonana z rur okrągłych stalowych spawana Standardowa długość bariery 2,0 m wysokość 1,6 m Istnieje możliwość wykonania bariery o dowolnej długości i wysokości. Barierka 2000 Cynkowana PLN Cynkowana i malowana proszkowo PLN Cynkowana i malowana proszkowo oklejana folią odblaskową PLN Ekrany przystankowe ekranu stalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo Paleta RAL. Ekran wypełniony płytą poliwęglanową. ekranu wykonana z kątownika. Ekran wypełniony blachą trapezową. Całość konstrukcji cynkowana i malowana proszkowo paleta RAL. Model T 1500 Model T 1000 Z płytą z poliwęglanu PLN za MB Z blachą trapezową PLN za MB

16 Zapora parkingowa obrotowa. stalowych ocynkowana i malowana proszkowo Zapory parkingowe Elementy inżynierii drogowej Ceny podane dla zapory o długości 3.0 m i wysokości 1.0 m (wykonujemy zapory o dowolnych kształtach i wymiarach) Podstawa pod znak MAŁA PM-5 Podstawa pod znak DUŻA PD-3 Próg zwalniający (400 mm) chemo. PZ-40/M Cynkowana i malowana proszkowo oklejana folią odblaskową PLN Ocynkowana i malowana proszkowo PLN PLN PLN PLN Progi zwalniające to elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, stosowane w przypadku konieczności ograniczenia prędkości pojazdów w określonym miejscu na drodze. Prędkość pojazd redukują w sposób fizyczny i wizualny. Składają się z segmentów o profilu wypukłym z elementami odblaskowymi. Powinny być stosowane na drogach osiedlowych, przy szkołach, przedszkolach, centrach handlowych, na terenie zakładów pracy, baz transportowych, stacjach benzynowych. Próg zwalniający (600 mm) chemo. PZ-60/M Zakończenia progu (600 mm) ZPZ-60/M Próg zwalniający (900 mm) PZ-90 Próg zwalniający (900 mm) chemo. PZ-90/M Zakończenia progu (900 mm) ZPZ-90 Próg podrzutowy ( w cenę progu wliczone są mocowania) PLN PLN PLN PLN PLN PLN Zakończenia progu podrzutowego PLN Pomimo całej staranności w przygotowaniu tego dokumentu, PPHU DEMARKO nie odpowiada za ewentualne straty powstałe na skutek błędów w nim zawartych. Powyższy cennik spełnia jedynie funkcję informacyjną i nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

17 Nasza oferta obejmuje usługi w zakre sie : Wykonawstwa konstrukcji stalowych : Konstrukcje wg rysunków Kraty zabezpieczające Schody stalowe Rampy stalowe Produkcji stalowych urządzeń sportowych : Kosze do koszykówki Bramki do piłki ręcznej Bramki do piłki nożnej Słupy do siatkówki SKATE PARKI Ogrodzenia boisk sportowych (piłkochwyty zabramkowe) Produkcji wyposażenia małej architektury : Ławki parkowe Metalowe kosze na śmieci Osłony na drzewa Pojemniki do segregacji odpadów Stojaki rowerowe Elementy przestrzenne do obsadzania kwiatami Stalowe obrzeża trawnikowe Produkcji drzwi i bram stalowych : Wyrób przęseł ogrodzeniowych Wyrób ogrodzeń stalowych Bramy garażowe Stalowe drzwi wejściowe do budynków Produkcji elementów zabezpieczenia ruchu drogowego : Bariery drogowe Ekrany przystankowe Słupki do znaków drogowych Słupki krawędziowe Słupki parkingowe Zapory parkingowe Produkcji stalowych siatek karbowanych : Siatki na ogrodzenia Siatki do betonu Siatki na przegrody magazynowe LOKALIZACJA FIRMY! Produkcji przęseł przeciwpożarowych na wiadukty kolejowe. Wyrób wiat przystankowych i rowerowych. Produkcji podjazdów dla osób niepełnosprawnych.

K A R T A T E C H N I C Z N A Zestaw zabawowy typu np. 'Bambino I'

K A R T A T E C H N I C Z N A Zestaw zabawowy typu np. 'Bambino I' Zestaw zabawowy typu np. 'Bambino I' Wymiary urządzenia: 4,41 x 3,72 x 2,69 m Wymiary strefy: 7,38 x 7,40 m WSU: 1,88 m Konstrukcja zestawu ze stali ocynk., płyt HDPE oraz lin Konstrukcja cynkowana metodą

Bardziej szczegółowo

Montaż: Wyrób trwale związany z gruntem zgodnie z dokumentacją producenta

Montaż: Wyrób trwale związany z gruntem zgodnie z dokumentacją producenta Zestaw zabawowy Wymiary urządzenia: 9,22m x 8,85m, wysokość 3,16m Podesty na wysokości 0,9m; 1,26m; 1,98m Wysokość swobodnego upadku: 1,98m Strefa bezpieczeństwa: 88m² Głębokość posadowienia: min. 0,9m

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W PRZEDBORZU

WYPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W PRZEDBORZU OFERTA CENOWA Załącznik nr 1a do SIWZ WYPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W PRZEDBORZU Nazwa artykułu J.m. Ilość Cena jednostkowa netto Wartość netto VAT % Wartość brutto Koszykówka - boisko główne Wysięgnik podstropowy

Bardziej szczegółowo

RRG.ZP.341/06/10 Załącznik nr 6 do SIWZ DOPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W SPRZĘT SPORTOWY WSZYSTKI SPRZĘT I URZĄDZENIA MUSZA BYĆ NOWE

RRG.ZP.341/06/10 Załącznik nr 6 do SIWZ DOPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W SPRZĘT SPORTOWY WSZYSTKI SPRZĘT I URZĄDZENIA MUSZA BYĆ NOWE RRG.ZP.341/06/10 Załącznik nr 6 do SIWZ DOPOSAŻENIE HALI SPORTOWEJ W SPRZĘT SPORTOWY WSZYSTKI SPRZĘT I URZĄDZENIA MUSZA BYĆ NOWE L.P. NAZWA SPRZĘTU 1. KIJ DO 2. KIJ DO 3. PIŁKA DO 4. PIŁKA NOŻNA HALOWA

Bardziej szczegółowo

Rysunki i opisy urządzeń elementów placu zabaw w miejscowości Wyręba

Rysunki i opisy urządzeń elementów placu zabaw w miejscowości Wyręba ozn. sprawy: ZP/PN.271.4.11 Załącznik Nr 13 do SIWZ Rysunki i opisy urządzeń elementów placu zabaw w miejscowości Wyręba Wszelkie nazwy własne materiałów i urządzeń użyte w niniejszej dokumentacji należy

Bardziej szczegółowo

OGRODZENIA SYSTEMOWE

OGRODZENIA SYSTEMOWE RAPMET OGRODZENIA SYSTEMOWE Zakład Wyrobów Metalowych RAPMET powstał w 1977 roku i specjalizuje się w produkcji wyrobów metalowych. Obecnie dostarczamy swoje wyroby do wielu firm w Polsce i za granicą.

Bardziej szczegółowo

K A R T A T E C H N I C Z N A Sześciokąt sprawnościowy z pajęczyną

K A R T A T E C H N I C Z N A Sześciokąt sprawnościowy z pajęczyną Sześciokąt sprawnościowy z pajęczyną Wymiary urządzenia: 2,46m x 2,82m, wysokość 2,0m Wysokość swobodnego upadku: 2,0m Strefa bezpieczeństwa: ø7,0m; 38m² Skład zestawu: przeplotnia linowa, drążek do podciągania,

Bardziej szczegółowo

na wykonanie przedmiotu zamówienia pod nazwą: Wyposażenie sali gimnastycznej przy istniejącym budynku Gimnazjum w Gnojnie

na wykonanie przedmiotu zamówienia pod nazwą: Wyposażenie sali gimnastycznej przy istniejącym budynku Gimnazjum w Gnojnie . (nazwa Wykonawcy) FORMULARZ CENOWY Załącznik nr 1 A na wykonanie przedmiotu zamówienia pod nazwą: Wyposażenie sali gimnastycznej przy istniejącym budynku Gimnazjum w Gnojnie Sprzęt stały część A Nazwa

Bardziej szczegółowo

MODERNIZACJA BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ

MODERNIZACJA BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ 1 PRZEDMIAR ROBÓT BUDOWLANYCH ORAZ WYKAZ WYPOSAŻENIA DLA ZADANIA INWESTYCYJNEGO MODERNIZACJA BOISKA DO PIŁKI NOŻNEJ Inwestor: Gmina Szreńsk 06 550 Szreńsk ul. Plac Kanoniczny 10 powiat mławski województwo

Bardziej szczegółowo

GICOR - ODLEWNIA ŻELIWA UL. GUMBIŃSKA 15 19-500 GOŁDAP GICOR@GOLDAP.COM.PL

GICOR - ODLEWNIA ŻELIWA UL. GUMBIŃSKA 15 19-500 GOŁDAP GICOR@GOLDAP.COM.PL GICOR - ODLEWNIA ŻELIWA UL. GUMBIŃSKA 15 19-500 GOŁDAP Siedzisko ławki jest wykonane z twardego drewna o grubości 40mm zabezpieczonego lakierobejcami. Stelaż ławki jest żeliwny, pomalowany farbą podkładową

Bardziej szczegółowo

Charakterystyka wyposażenia zewnętrznych boisk sportowych.

Charakterystyka wyposażenia zewnętrznych boisk sportowych. Załącznik 2. Charakterystyka wyposażenia zewnętrznych boisk sportowych. Art. nr Nazwa artykułu J.m. Il. sztuk 1. Koszykówka polowa mocowana w tulejach (demontowalna), tablica 105 x 180 cm - 2 boiska. 1-28-2,2

Bardziej szczegółowo

CENA BRUTTO 2,400 PLN.

CENA BRUTTO 2,400 PLN. Elementy składowe urządzenia zabawowego: podest, drabinka wejściowa, zjeżdżalnia. Wymiary urządzenia zabawowego: wysokość 175cm, szerokość 100cm, długość 300cm, strefa użytkowania urządzenia 400cm x 550cm,

Bardziej szczegółowo

Poz. li 6300. ill ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY. Uwagi ogólne do zestawu

Poz. li 6300. ill ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY. Uwagi ogólne do zestawu w Poz. li 6300 ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY Rodzaj urządzenia Długość Szerokość Wysokość Wys. swobodnego upadku łatwodostępne 2540 mm 1440 mm 2490 mm 2450 mm Uwagi ogólne do zestawu M ill 1. Elementy konstrukcyjne

Bardziej szczegółowo

1 Strona tytułowa 1. 2 Spis zawartości 2. 4 Odpis zaświadczenia M.O.I.I.B. projektanta 3. 5 Odpis uprawnień projektanta 4

1 Strona tytułowa 1. 2 Spis zawartości 2. 4 Odpis zaświadczenia M.O.I.I.B. projektanta 3. 5 Odpis uprawnień projektanta 4 str. 1 str. 2 L.p. Wyszczególnienie nr strony nr rysunku 1 2 3 4 1 Strona tytułowa 1 2 Spis zawartości 2 4 Odpis zaświadczenia M.O.I.I.B. projektanta 3 5 Odpis uprawnień projektanta 4 8 Opis do tech. do

Bardziej szczegółowo

AKCESORIA MAGAZYNOWE

AKCESORIA MAGAZYNOWE AKCESORIA MAGAZYNOWE Cennik ważny od 01-01-2011. do 31-03-2011. FHU TRE-MET Wiśniew Kolonia 38 08-110 Wiśniew tel. +48 795 105 125 fax. 022 350 64 82 e-mail: tremet.t@tremet.pl www.tremet.pl ODBOJNICA

Bardziej szczegółowo

WOJ. DOLNOŚLĄSKIE; POWIAT KŁODZKI, GMINA -LEWIN KŁODZKI, DAŃCZÓW DZ. NR: 164/1.

WOJ. DOLNOŚLĄSKIE; POWIAT KŁODZKI, GMINA -LEWIN KŁODZKI, DAŃCZÓW DZ. NR: 164/1. JEDNOSTKA PROJEKTOWA: ARCHITEAM MIERCZYCE 77; 59-430 WĄDROŻE WIELKIE www.architeam.com.pl; e-mail: architeam@op.pl; tel.kom.0607-208-615 NAZWA OPRACOWANIA: PROJEKT BUDOWLANY ZESPOŁU SPORTOWO -REKREACYJNEGO

Bardziej szczegółowo

Nawierzchnia bezpieczna zabezpieczająca przed uszkodzeniami ciała podczas upadku, nawierzchnia na ciągi piesze.

Nawierzchnia bezpieczna zabezpieczająca przed uszkodzeniami ciała podczas upadku, nawierzchnia na ciągi piesze. Załącznik Nr 2 do SIWZ Wykonanie placu zabaw przy Szkole Podstawowej im. Obrońców Warszawy (zgodnego z programem rządowym Radosna szkoła Rozporządzeniem RADY MINISTRÓW z dnia 7 lipca 2009 r. Dz. U. Nr

Bardziej szczegółowo

Szczegółowa Specyfikacja Techniczna wykonania i odbioru robót

Szczegółowa Specyfikacja Techniczna wykonania i odbioru robót Szczegółowa Specyfikacja Techniczna wykonania i odbioru robót SZKOLNY PLAC ZABAW W RAMACH RZĄDOWEGO PROGRAMU RADOSNA SZKOŁA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ- CURIE UL. CHEMICZNA 9 INOWROCŁAW

Bardziej szczegółowo

WYKAZ URZĄDZEŃ Z OPISEM WYMAGANYCH ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH

WYKAZ URZĄDZEŃ Z OPISEM WYMAGANYCH ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH L.p. Nazwa Jednostka miary BOLEWICE Piaskownica drewniana + montaż Wymiary: 2500x2500 mm, wys. 300 mm Całość wykonana z litych belek drewnianych (100x100 mm), impregnowanych. Połączenia belek wykonane

Bardziej szczegółowo

L.p. Nazwa artykułu j.m. szt.

L.p. Nazwa artykułu j.m. szt. ZAŁĄCZNIK NR ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA STAŁEGO I. Wykaz podstawowego wyposażenia w sprzęt sportowy. Koszykówka boisko główne L.p. Nazwa artykułu j.m.. Konstrukcja do koszykówki podwieszana z sufitu, z napędem

Bardziej szczegółowo

Wszystkie ceny podane w katalogu są wartościami netto. Sprzedaż dokumentowana jest fakturą VAT 23%

Wszystkie ceny podane w katalogu są wartościami netto. Sprzedaż dokumentowana jest fakturą VAT 23% Katallog produktów Fiirmy LENMAR Marciin Lenard www.wartozobaczyc.eu Wszystkie ceny podane w katalogu są wartościami netto. Sprzedaż dokumentowana jest fakturą VAT 23% Specyfikacja techniczna może ulec

Bardziej szczegółowo

URZĄDZENIA ZABAWOWE SP 1 przykładowe karty techniczne

URZĄDZENIA ZABAWOWE SP 1 przykładowe karty techniczne URZĄDZENIA ZABAWOWE SP 1 przykładowe karty techniczne Zgodnie z wytycznymi inwestora plac zabaw będzie wyposażony w następujące urządzenia ze stali śrutowanej, odtłuszczanej i galwanizowanej, malowane

Bardziej szczegółowo

Dotyczy przetargu na budowę ogólnodostępnej hali sportowej w miejscowości Cieszkowy gmina Czarnocin

Dotyczy przetargu na budowę ogólnodostępnej hali sportowej w miejscowości Cieszkowy gmina Czarnocin Dotyczy przetargu na budowę ogólnodostępnej hali sportowej w miejscowości Cieszkowy gmina Czarnocin Brak w przedmiarze balustrad i pochwytów schodowych w ilości 15,0mb. Czy uwzględnić? Odp: TAK Brak w

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na :

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na : BP.333-/08 Załącznik nr do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na : Dostawę mebli bibliotecznych i biurowych wraz z montażem dla Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce Filia w Wyszkowie CPV : 3645000-9

Bardziej szczegółowo

Zestawy. Kosz na śmieci KA.12.13 Ławka LA.12.17 Donica DO.12.04 Stojak na rowery ST.12.17

Zestawy. Kosz na śmieci KA.12.13 Ławka LA.12.17 Donica DO.12.04 Stojak na rowery ST.12.17 MAŁA ARCHITEKTURA Wykorzystując nowoczesne i doskonałe jakościowo materiały tworzymy estetyczne i unikalne produkty małej architektury. Do naszych produktów wykorzystujemy stal nierdzewną, ocynkowaną,

Bardziej szczegółowo

Specjalizujemy się w produkcji elementów małej architektury. Jeżeli szukacie Państwo produktów, które nie znajdują się w naszym

Specjalizujemy się w produkcji elementów małej architektury. Jeżeli szukacie Państwo produktów, które nie znajdują się w naszym Specjalizujemy się w produkcji elementów małej architektury miejskiej. Naszymi wiodącymi produktami są oryginalne i funkcjonalne stojaki rowerowe oraz uniwersalne barierki ochronne. Dodatkowo wychodząc

Bardziej szczegółowo

PPHU POLSPORT s. j. 65-770 Zielona Góra ul. Kręta 5 e-mail:polsport@post.pl www.polsport.zgora.pl Tel /068/ 4533450 Tel / Fax 068/ 3263794

PPHU POLSPORT s. j. 65-770 Zielona Góra ul. Kręta 5 e-mail:polsport@post.pl www.polsport.zgora.pl Tel /068/ 4533450 Tel / Fax 068/ 3263794 PPHU POLSPORT s. j. 65-770 Zielona Góra ul. Kręta 5 e-mail:polsport@post.pl Tel /068/ 4533450 Tel / Fax 068/ 3263794 Rok załoŝenia 1991 Obowiązuje od 04. 2013 Pozycja Nazwa wyposaŝenia Jednostka Koszykówka

Bardziej szczegółowo

K A R T A T E C H N I C Z N A Zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią i panelem wspinaczkowym

K A R T A T E C H N I C Z N A Zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią i panelem wspinaczkowym Zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią i panelem wspinaczkowym Wymiary urządzenia: 5,22m x 4,68m, wysokość 2,47m Wysokość swobodnego upadku:: 2,36m Strefa bezpieczeństwa: 8,71m x 8,45m Głębokość posadowienia:

Bardziej szczegółowo

III / 4 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANY Elementy małej architektury

III / 4 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANY Elementy małej architektury III / 4 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANY Elementy małej architektury Wszystkie zaproponowane w projekcie elementy małej architektury mogą zostać zmienione za zgodą Inwestora na inne, muszą jednak spełniać

Bardziej szczegółowo

Cennik JOTKEL wersja 2011-10-01 Nr

Cennik JOTKEL wersja 2011-10-01 Nr 1-01-02 Wózek 2-kołowy do worków 7 dni 319,00 1-02-02 Wózek 2-kołowy do skrzyń i pudeł 7 dni 333,00 1-03-03 Wózek do pojemnika na śmieci 7 dni 294,00 1-04-01 Wózek 2-kołowy 7 dni 336,00 1-04-02 Wózek 3-kołowy

Bardziej szczegółowo

Cennik JOTKEL wersja 2011-10-01 Nr

Cennik JOTKEL wersja 2011-10-01 Nr 1-01-02 Wózek 2-kołowy do worków 7 dni 319,00 1-02-02 Wózek 2-kołowy do skrzyń i pudeł 7 dni 333,00 1-03-03 Wózek do pojemnika na śmieci 7 dni 294,00 1-04-01 Wózek 2-kołowy 7 dni 336,00 1-04-02 Wózek 3-kołowy

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie i parametry równoważne załącznik nr 8

Wyposażenie i parametry równoważne załącznik nr 8 Wyposażenie i parametry równoważne załącznik nr 8 Podane wymiary urządzeń i dane materiałowo konstrukcyjne określone w niniejszym załączniku dotyczą urządzeń przykładowych i dopuszcza się urządzenia równoważne

Bardziej szczegółowo

ZESTAW ZABAWOWY Uwagi ogólne do w/w zestawu: Opis techniczny wchodzących w skład elementów:

ZESTAW ZABAWOWY Uwagi ogólne do w/w zestawu: Opis techniczny wchodzących w skład elementów: ZESTAW ZABAWOWY Uwagi ogólne do w/w zestawu: Wszystkie elementy konstrukcyjne muszą być wykonane z drewna klejonego warstwowo (kantówka minimum 100 mm x 100 mm o zaokrąglonych krawędziach). Cały zestaw

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA TERENÓW SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH

SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA TERENÓW SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH ARCHILAND Robert Szumski ul. Powstańców Śląskich 140/3 53-315 Wrocław Tel.+48 603 431 343 www.archiland-wroclaw.pl archiland.pl@gmail.com SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT W

Bardziej szczegółowo

Oferta wyprzedaży sezonowej

Oferta wyprzedaży sezonowej Oferta wyprzedaży sezonowej AKCESORIA DO MONTAŻU OGRODZEŃ I DO OGRODU PODSTAWA SŁUPA WBIJANA 71 X 71 OCYNK Wymiary 71 X 71 X 74 cm Index: W0062 Ilość w magazynie: 78 118 szt. UCHWYT 4 X 4 CM OCYNK GALWANICZNY

Bardziej szczegółowo

Ławka Żeliwna id. 0102. Elementy drewniane - drewno iglaste (sosna) Podstawy - odlewy żeliwne. Kolory el. żeliwnych / stalowych

Ławka Żeliwna id. 0102. Elementy drewniane - drewno iglaste (sosna) Podstawy - odlewy żeliwne. Kolory el. żeliwnych / stalowych Ławki żeliwne Ławka Żeliwna id. 0101 Ławka Żeliwna id. 0102 Ławka Żeliwna id. 0103 100 cm 55 cm 31 cm 25 cm 150 cm 69 cm 44 cm 25 cm 150 cm 74 cm 43 cm 28 cm Podstawy - odlewy żeliwne 002 Podstawy - odlewy

Bardziej szczegółowo

Przedmiar robót. cena brutto uwzględniająca szacunkowe ilości. cena brutto za jednostkę. lp. opis robót jednostka szacunkowa ilość

Przedmiar robót. cena brutto uwzględniająca szacunkowe ilości. cena brutto za jednostkę. lp. opis robót jednostka szacunkowa ilość Przedmiar robót Zestawienie ilościowe elementów dla wykonania zadania p.n. "Dostawa, montaż i naprawa elementów małej architektury na terenie Dzielnic I - XVIII Miasta Krakowa". lp. opis robót jednostka

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR ROBÓT DOSTAWA I MONTAŻ STAŁYCH URZĄDZEŃ SPORTOWYCH ORAZ WYPOSAŻENIE SALI GIMNASTYCZNEJ

PRZEDMIAR ROBÓT DOSTAWA I MONTAŻ STAŁYCH URZĄDZEŃ SPORTOWYCH ORAZ WYPOSAŻENIE SALI GIMNASTYCZNEJ PRZEDMIAR ROBÓT DOSTAWA I MONTAŻ STAŁYCH URZĄDZEŃ SPORTOWYCH ORAZ WYPOSAŻENIE SALI GIMNASTYCZNEJ Obiekt: Budowa zespołu oświatowego wraz z obiektami budowlanymi w rejonie ul. Bł. Karoliny KOD CPV: 37452910-3

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZEŃ PLACU ZABAW ORAZ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ W NOWYM MIASTECZKU

SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZEŃ PLACU ZABAW ORAZ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ W NOWYM MIASTECZKU SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZEŃ PLACU ZABAW ORAZ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ W NOWYM MIASTECZKU Sporządził: Kopczyński Jacek Nowe Miasteczko wrzesień 2014r. I. PLAC ZABAW Opis Ogólny Konstrukcje zestawów, urządzeń

Bardziej szczegółowo

Kosztorys Ofertowy. Strona 1 z 6. Wartość netto (zł) Lp. Kod Pozycji Nr specyfikacji Wyszczególnienie elementów robót Jednostka Cena Jednostkowa (zł)

Kosztorys Ofertowy. Strona 1 z 6. Wartość netto (zł) Lp. Kod Pozycji Nr specyfikacji Wyszczególnienie elementów robót Jednostka Cena Jednostkowa (zł) Kosztorys Ofertowy Zagospodarowanie terenu przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z przeznaczeniem na skwer do rekreacji dzieci i młodzieży wraz z wykonaniem ciągów pieszych. Lp. Kod Pozycji Nr specyfikacji

Bardziej szczegółowo

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 24 x 12 m, H=7 m.

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 24 x 12 m, H=7 m. Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 24 x 12 m, H=7 m. Art. nr Nazwa artykułu J.m. Cena katalogowa netto [PLN] Ilość Rabat [%] Cena jedn. po rabacie netto [PLN] Wartość netto [PLN] VAT [%]

Bardziej szczegółowo

WI.271.30.2015 Załącznik nr 1 do SIWZ. Rodzaj zabawki ILOŚĆ RYSUNEK poglądowy w zakresie funkcji urządzeń OPIS URZĄDZEŃ Bujak sprężynowiec Różne wzory

WI.271.30.2015 Załącznik nr 1 do SIWZ. Rodzaj zabawki ILOŚĆ RYSUNEK poglądowy w zakresie funkcji urządzeń OPIS URZĄDZEŃ Bujak sprężynowiec Różne wzory WI.271.30.2015 Załącznik nr 1 do SIWZ Przedszkole Miejskie nr 3 Bajkowy Świat w Markach Rodzaj zabawki ILOŚĆ RYSUNEK poglądowy w zakresie funkcji urządzeń OPIS URZĄDZEŃ Bujak sprężynowiec Różne wzory 4

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH DLA ZADANIA

SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH DLA ZADANIA ZAŁĄCZNIK NR 5 SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH DLA ZADANIA PRZEBUDOWA OGRODZENIA TERENU W GIMNAZJUM NR 2 RZY UL. PRZYJAŹNI 28 W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH SPIS TREŚCI: 1. Ogrodzenie,

Bardziej szczegółowo

OFERTA ŁAWKI I WIESZAKI SZKOLNE

OFERTA ŁAWKI I WIESZAKI SZKOLNE OFERTA ŁAWKI I WIESZAKI SZKOLNE SPIS TREŚCI: STRONA 2 PRODUCENT A STRONA 6 PRODUCENT B STRONA 9 PRODUCENT I STRONA 14 PRODUCENT F STRONA 16 PRODUCENT J STRONA 18 PRODUCENT D STRONA 20 PRODUCENT G STRONA

Bardziej szczegółowo

DANE TECHNICZNE. Rzut urządzenia wraz ze strefą funkcjonalną. Widok urządzenia

DANE TECHNICZNE. Rzut urządzenia wraz ze strefą funkcjonalną. Widok urządzenia 10031M HUŚTAWKA BOCIANIE GNIAZDO Huśtawki, Kolekcja metalowa DANE TECHNICZNE Szerokość: 3,25 m Długość: 1,92 m Wysokość: ~2,43 m Strefa funkcjonowania urządzenia F: 24,05 m2 Maksymalna wysokość upadkowa:

Bardziej szczegółowo

Elementy wyposażenia pracowni

Elementy wyposażenia pracowni Załącznik Nr do SIWZ Zadanie nr - Dostawa, montaż i ustawienie mebli szkolnych oraz do nowoutworzonych przyrodniczych Lp. Ławki szkolne 5 Krzesła szkolne 5 4 5 Regał biblioteczka Regał na pomoce dydaktyczne

Bardziej szczegółowo

- wymiary gabarytowe tablicy na rozkłady; szer...*mm, wys...*mm, - pole widoczne na rozkłady jazdy...*mm x wys...*mm,

- wymiary gabarytowe tablicy na rozkłady; szer...*mm, wys...*mm, - pole widoczne na rozkłady jazdy...*mm x wys...*mm, L.p Parametry wymagane Parametry oferowane J.m. Ilość 1. - wymiary gabarytowe tablicy na rozkłady; szer. 500 mm ± 2%, wys. 660 mm ± 2%, - pole widoczne na rozkłady jazdy 450 mm x wys. 610 mm, 120 mm, przystankowego

Bardziej szczegółowo

Ogrodzenia na pokolenia!

Ogrodzenia na pokolenia! SYSTEM FORTE OPIS SYSTEMU FORTE Na system FORTE składają się słupki ze stalowych profili zimnogiętych i spawane maty (przęsła). Panele wypełniające wykonane są jako maty spawane z prętów pionowych o średnicy

Bardziej szczegółowo

Zgłoszenie budowy Wykonania robót budowlanych polegających na: Budowie obiektu małej architektury - plac zabaw przy ul.

Zgłoszenie budowy Wykonania robót budowlanych polegających na: Budowie obiektu małej architektury - plac zabaw przy ul. Zgłoszenie budowy Wykonania robót budowlanych polegających na: Budowie obiektu małej architektury - plac zabaw przy ul. Glinice w Sanoku Działki o nr ewid: 46/2 obręb Dąbrówka Sanok Inwestor Gmina Miasta

Bardziej szczegółowo

Montaż konstrukcji podwieszanej z napędem elektrycznym szt 2 3 200,00 6 400,00 23% 1 472,00 7 872,00 36 350,00 8 360,50 44 710,50

Montaż konstrukcji podwieszanej z napędem elektrycznym szt 2 3 200,00 6 400,00 23% 1 472,00 7 872,00 36 350,00 8 360,50 44 710,50 PRODUCENT URZĄDZEŃ SPORTOWYCH WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH F.P.H. PESMENPOL inż. Edward Niepsuj 32-425 Trzemeśnia 53, tel. 12 272 0000, fax. 12 273 06 32 www.pesmenpol.com.pl Kalkulacja wyposażenia

Bardziej szczegółowo

Zestawy zabawowe. Wieże. Pojazdy CENNIK URZĄDZEŃ ZABAWOWYCH. netto brutto netto brutto. 2011 wer. 1.2. ciężar. ciężar. cena (PLN) cena montażu (PLN)

Zestawy zabawowe. Wieże. Pojazdy CENNIK URZĄDZEŃ ZABAWOWYCH. netto brutto netto brutto. 2011 wer. 1.2. ciężar. ciężar. cena (PLN) cena montażu (PLN) CENNIK URZĄDZEŃ ZABAWOWYCH Zestawy zabawowe 11400 zestaw Polka 690+1200 22498,00 27672,54 1175,00 1445,25 11060 Chatka Puchatka 230+200 4675,00 5750,25 399,00 490,77 11070 Pogodynka 120+150 3630,00 4464,90

Bardziej szczegółowo

Przedmiar robót ROBOTY NAWIERZCHNIOWE, OGRODZENIE

Przedmiar robót ROBOTY NAWIERZCHNIOWE, OGRODZENIE Przedmiar robót ROBOTY NAWIERZCHNIOWE, OGRODZENIE Obiekt BOISKO SZKOLNE WIELOFUNKCYJNE DO PIŁKI RĘCZNEJ, KOSZYKOWKI I SIATKÓWKI Kod CPV 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz

Bardziej szczegółowo

BUDOWA WIATY PRZYSTANKOWEJ UL. PRUCHNICKA W JAROSŁAWIU

BUDOWA WIATY PRZYSTANKOWEJ UL. PRUCHNICKA W JAROSŁAWIU PROJEKT WYKONAWCZY W CIAGU DROGI WOJEWÓDZKIEJ Adres Inwestor Jarosław, ul. Pruchnicka, działka nr 1140 CZERWIEC 2016 ZAWARTOŚĆ OPRACOWANIA L.p. Nazwa Nr str. 1. Strona tytułowa 1 2. Zawartość opracowania

Bardziej szczegółowo

REMONT ISTNIEJĄCEGO CHODNIKA WRAZ ZE ZJAZDAMI I BUDOWA ZATOK AUTOBUSOWYCH W CIĄGU DROGI POWIATOWEJ NR 4239W W MSC. WOLA KORYTNICKA

REMONT ISTNIEJĄCEGO CHODNIKA WRAZ ZE ZJAZDAMI I BUDOWA ZATOK AUTOBUSOWYCH W CIĄGU DROGI POWIATOWEJ NR 4239W W MSC. WOLA KORYTNICKA PRZEDMIAR ROBÓT I KOSZTORYS OFERTOWY REMONT ISTNIEJĄCEGO CHODNIKA WRAZ ZE ZJAZDAMI I BUDOWA ZATOK AUTOBUSOWYCH W CIĄGU DROGI POWIATOWEJ NR 4239W W MSC. WOLA KORYTNICKA WARTOŚĆ ROBÓT: OBIEKT: LOKALIZACJA:

Bardziej szczegółowo

Odpowiedzi na zapytania do SIWZ. Dotyczy: Budowy boiska sportowego ogólnodostępnego w Babinie. Zapytanie 1

Odpowiedzi na zapytania do SIWZ. Dotyczy: Budowy boiska sportowego ogólnodostępnego w Babinie. Zapytanie 1 Odpowiedzi na zapytania do SIWZ Dotyczy: Budowy boiska sportowego ogólnodostępnego w Babinie. Zapytanie 1 W Specyfikacji Technicznej wykonania i odbioru robót w części dotyczącej nawierzchni poliuretanowej

Bardziej szczegółowo

Budowa stadionu miejskiego w Lublinie wraz z zagospodarowaniem przylegającego terenu.

Budowa stadionu miejskiego w Lublinie wraz z zagospodarowaniem przylegającego terenu. STADION MIEJSKI w LUBLINIE PROJEKT BUDOWLANY Strona 1 z 6 Nazwa obiektu: STADION MIEJSKI W LUBLINIE TECHNOLOGIA I WYPOSAŻENIE SPORTOWE Adres obiektu: ul. Krochmalna, Lublin Numery ewidencyjne działek:

Bardziej szczegółowo

O nas. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą i liczymy na zainteresowanie naszymi produktami z Państwa strony. Z poważaniem PPHU Progres

O nas. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą i liczymy na zainteresowanie naszymi produktami z Państwa strony. Z poważaniem PPHU Progres PROGRES PPHU O nas Firma Progres istnieje na rynku od 2007r. a zdobyte doświadczenie w branży infrastruktury drogowej sięga dwudziestu lat. Od początku istnienia postawiliśmy na jakość oferowanych produktów,

Bardziej szczegółowo

Elementy przeznaczone do montażu na placu zabaw

Elementy przeznaczone do montażu na placu zabaw Załącznik nr 6 do SIWZ Urządzenia i zestawy zabawowe mają być jak najbardziej zbliżone budową i wielkością do przedstawionych w załączniku nr 1 do SIWZ. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Za

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo! Pracownicy firmy Drewniane Place Zabaw

Szanowni Państwo! Pracownicy firmy Drewniane Place Zabaw Szanowni Państwo! Drewniane Place Zabaw to producent urządzeń zabawowych dla dzieci. Firma istnieje na rynku od 2001 roku tworząc bezpieczne, nowoczesne i kolorowe place zabaw. Naszym priorytetem jest

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: 128543-2014; data zamieszczenia: 13.06.2014 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: 128543-2014; data zamieszczenia: 13.06.2014 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA 1 z 7 2014-06-13 14:24 Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 126439-2014 z dnia 2014-06-11 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Godziszów 1. Zestaw wielofunkcyjny - 1 zestaw ( w zestawie: trap schodki, pomost rurowy,

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie i parametry równoważne załącznik nr 8

Wyposażenie i parametry równoważne załącznik nr 8 Wyposażenie i parametry równoważne załącznik nr 8 Podane wymiary urządzeń i dane materiałowo konstrukcyjne określone w niniejszym załączniku dotyczą urządzeń przykładowych i dopuszcza się urządzenia równoważne

Bardziej szczegółowo

SST- 10.10.01 URZĄDZENIA SPORTOWE 1.WSTĘP 2.MATERIAŁY

SST- 10.10.01 URZĄDZENIA SPORTOWE 1.WSTĘP 2.MATERIAŁY Załącznik Nr 3 do SIWZ Specyfikacje techniczne - 15 SST- 10.10.01 URZĄDZENIA SPORTOWE 1.WSTĘP 1.1.Przedmiot SST Przedmiotem niniejszej Szczegółowej Specyfikacji Technicznej są wymagania dotyczące dostawy

Bardziej szczegółowo

WYJAŚNIENIA DO KOSZTORYSU

WYJAŚNIENIA DO KOSZTORYSU WYJAŚNIENIA DO KOSZTORYSU Obiekt ZIELEŃ PARKU W MIEJSCOWOŚCI LUTOCIN, POWIAT ŻUROMIN. Inwestor GMINA LUTOCIN ul. Poniatowskiego 1 09-317 LUTOCIN DRZEWA LIŚCIASTE SZTUKI WYSOKOŚĆ (M.) OBWÓD PNIA (CM.) 1.

Bardziej szczegółowo

Wykonanie małej architektury na terenie gminy - dostawa i montaŝ urządzeń zabawowych

Wykonanie małej architektury na terenie gminy - dostawa i montaŝ urządzeń zabawowych Załącznik nr 1 do Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Wykonanie małej architektury na terenie gminy - dostawa i montaŝ urządzeń zabawowych Charakterystyka szczegółowa urządzeń będących przedmiotem

Bardziej szczegółowo

Opis wyposażenia placu zabaw. Elementy wyposażenia placu zabaw: Opis stosowanych materiałów do produkcji

Opis wyposażenia placu zabaw. Elementy wyposażenia placu zabaw: Opis stosowanych materiałów do produkcji Opis wyposażenia placu zabaw 1. Plac zabaw o wymiarach 13,175 x 16,83 m oraz 7,90 x 8,105 m, o łącznej powierzchni ok. 287,60 m2. 2. Wyposażenie z elementów drewnianych, impregnowanych metodą próżniowo

Bardziej szczegółowo

WYKAZ WYPOSAŻENIA HALI SPORTOWEJ /arkusz do wyceny/

WYKAZ WYPOSAŻENIA HALI SPORTOWEJ /arkusz do wyceny/ WYKAZ WYPOSAŻENIA HALI SPORTOWEJ /arkusz do wyceny/ Lp. Nazwa wyposażenia Nr karty wyposażenia Jednostka Ilość Cena jednost. /brutto/ Wartość /brutto/ W tym VAT /zł/ 1. Koszykówka - boisko treningowe 1

Bardziej szczegółowo

CENNIK OGRODZEŃ DREWNIANYCH CENTRUM OGRODZEŃ KONSTRUKTOR

CENNIK OGRODZEŃ DREWNIANYCH CENTRUM OGRODZEŃ KONSTRUKTOR CENNIK OGRODZEŃ DREWNIANYCH CENTRUM OGRODZEŃ KONSTRUKTOR UWAGA: Podane ceny obowiązują do 31.05.2011 r. Ceny loco "Centrum Ogrodzeń" Wielgolas Duchnowski 59, Halinów. Dokonując zamówienia w późniejszym

Bardziej szczegółowo

Zestawienie urządzeń placu zabaw dla dzieci:

Zestawienie urządzeń placu zabaw dla dzieci: Zestawienie urządzeń placu zabaw dla dzieci: UWAGA: Zestawienie ma charakter poglądowy, pokazujący jedynie przeznaczenie i ogólne parametry urządzeń. Zaleca się na etapie wykonawstwa stosowanie wszystkich

Bardziej szczegółowo

KOSZTORYS OFERTOWY, PRZEDMIAR ROBÓT

KOSZTORYS OFERTOWY, PRZEDMIAR ROBÓT KOSZTORYS OFERTOWY, PRZEDMIAR ROBÓT Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika Zamówień 45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków NAZWA INWESTYCJI : Wyposażeniem Wiejskiego Domu Kultury w Ogrodzieńcu

Bardziej szczegółowo

MODERNIZACJA BOISKA SZKOLNEGO W MIEJSCOWOŚCI GNIEWOSZÓW

MODERNIZACJA BOISKA SZKOLNEGO W MIEJSCOWOŚCI GNIEWOSZÓW PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JA-GRA JACEK ZIOMEK 26.600 RADOM, ul. Mleczna 13e tel. 0600 643 968, tel./fax. 048 333 08 67 MODERNIZACJA BOISKA SZKOLNEGO W MIEJSCOWOŚCI GNIEWOSZÓW Inwestor: Urząd Gminy

Bardziej szczegółowo

Dokument został opracowany przy pomocy programu NORMA PRO

Dokument został opracowany przy pomocy programu NORMA PRO Zakład Robót Ogólnobudowlanych "MARKBUD" Bożena Jolanta Masło 12-200 Pisz ul.warszawska 21 KOSZTORYS ŚLEPY NAZWA INWESTYCJI : Modernizacja istniejącego placu zabaw ADRES INWESTYCJI : 12-230 Biała Piska

Bardziej szczegółowo

PROJEKT WYKONAWCZY. ROTOMAT Sp. z o.o. ul. Stabłowicka 134 54-062 Wrocław. tel. +48 71 354 37 72 fax + 48 71 354 33 93 www.rotomat.pl.

PROJEKT WYKONAWCZY. ROTOMAT Sp. z o.o. ul. Stabłowicka 134 54-062 Wrocław. tel. +48 71 354 37 72 fax + 48 71 354 33 93 www.rotomat.pl. Obiekt: WIATA PARKINGU ROWEROWEGO Adres: 1. Lokalizacja Wykonawca: ROTOMAT Sp. z o.o. ul. Stabłowicka 134 54-062 Wrocław tel. +48 71 354 37 72 fax + 48 71 354 33 93 www.rotomat.pl Projektant SPIS ZAWARTOŚCI

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ OPISOWA TECHNICZNA

CZĘŚĆ OPISOWA TECHNICZNA CZĘŚĆ OPISOWA TECHNICZNA BUDOWY OGRODZENIA BOISKA PIŁKARSKIEGO POŁOŻONEGO WE WSI GÓROWYCHY, ORAZ BUDOWY PIŁKOCHWYTU BOISKA PIŁKARSKIEGO POŁOZONEGO WE WSI STAŃKOWO. LOKALIZACJA: GMINA PRABUTY 82-550 PRABUTY,

Bardziej szczegółowo

KOSZTORYS PRZETARGOWY

KOSZTORYS PRZETARGOWY GMINA RYDZYNA 64-130 Rydzyna Rynek 1 KOSZTORYS PRZETARGOWY 45000000-7 Roboty budowlane Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika Zamówień NAZWA INWESTYCJI : Budowa placu zabaw ADRES INWESTYCJI : Tworzanice

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR. BIURO PROJEKTÓW OBIEKTÓW SPORTO- WYCH I REKREACYJNYCH "POLSPORT" Spółka z o.o.

PRZEDMIAR. BIURO PROJEKTÓW OBIEKTÓW SPORTO- WYCH I REKREACYJNYCH POLSPORT Spółka z o.o. BIURO PROJEKTÓW OBIEKTÓW SPORTO- WYCH I REKREACYJNYCH "POLSPORT" Spółka z o.o. 15-465 Białystok, ul. Włókiennicza 4 tel/fax (085) 652-10-81, NIP 542-11-36-283 Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika

Bardziej szczegółowo

Przedmiar robót. Kosztorys

Przedmiar robót. Kosztorys Przedmiar robót Kosztorys Data: 2010-07-03 Budowa: PROJEKT BUDOWY POWIERZCHNI UTWARDZONYCH, ELEMENTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY W MIEJSCU PUBLICZNYM, PLACU ZABAW ORAZ OGRODZENIA W RAMACH PROGRAMU ''RADOSNA SZKOŁA''

Bardziej szczegółowo

ODPOWIEDZI NA PYTANIA ZADANE DO POSTĘPOWANIA PROWADZONEGO W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA Wyposażenie nowego budynku szkoły w Smolcu

ODPOWIEDZI NA PYTANIA ZADANE DO POSTĘPOWANIA PROWADZONEGO W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA Wyposażenie nowego budynku szkoły w Smolcu ODPOWIEDZI NA PYTANIA ZADANE DO POSTĘPOWANIA PROWADZONEGO W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA Wyposażenie nowego budynku szkoły w Smolcu PYTANIE 1: Co Zamawiający rozumie pod pojęciem kart technicznych?

Bardziej szczegółowo

Dokumentacja Projektowa uproszczona

Dokumentacja Projektowa uproszczona Usługi Inżynierskie i Kosztorysowe ul. Partyzantów 32/37 mgr inż. Ryszard Skowron 28-500 Kazimierza Wielka Dokumentacja Projektowa uproszczona Adaptacja budynku wraz z wyposażeniem pod potrzeby Regionalnej

Bardziej szczegółowo

PROJEKT BUDOWLANY ZAGOSPODAROWANIA TERENU PLACU ZABAW W MIEJSCOWOŚCI KOSEWO

PROJEKT BUDOWLANY ZAGOSPODAROWANIA TERENU PLACU ZABAW W MIEJSCOWOŚCI KOSEWO PROJEKT BUDOWLANY ZAGOSPODAROWANIA TERENU PLACU ZABAW W MIEJSCOWOŚCI KOSEWO INWESTOR GMINA POMIECHÓWEK BRODY- PARCELE, UL. SZKOLNA 1A ARCHITEKTURA I KONSTRUKCJA mgr inż. bud. Grzegorz FILIP mgr inż. arch.

Bardziej szczegółowo

Wykonanie części ogrodzenia na cmentarzu w Ornontowicach

Wykonanie części ogrodzenia na cmentarzu w Ornontowicach Zawartość opracowania: A. Opis techniczny Przedmiot opracowania Opis stanu istniejącego Opis rozwiązań projektowych Wskaźniki techniczne Uwagi końcowe B. Część rysunkowa rys. Nr 1 - szkic sytuacyjny na

Bardziej szczegółowo

PROGRAM FUNKCJONALNO UŻYTKOWY

PROGRAM FUNKCJONALNO UŻYTKOWY PROGRAM FUNKCJONALNO UŻYTKOWY dla robót polegających na: Zadanie 1: 1. Doposażeniu placu zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 2 przy ul. Konarskiego 14 w Dębicy 2. Doposażeniu placu zabaw przy Przedszkolu

Bardziej szczegółowo

BUDOWA WIATY PRZYSTANKOWEJ UL. WRÓBLEWSKIEGO W JAROSŁAWIU

BUDOWA WIATY PRZYSTANKOWEJ UL. WRÓBLEWSKIEGO W JAROSŁAWIU PROJEKT WYKONAWCZY W CIAGU DROGI GMINNEJ Adres Inwestor Jarosław, ul. Wróblewskiego, działka nr 1069/3 CZERWIEC 2016 ZAWARTOŚĆ OPRACOWANIA L.p. Nazwa Nr str. 1. Strona tytułowa 1 2. Zawartość opracowania

Bardziej szczegółowo

Zawartość opracowania :

Zawartość opracowania : Zawartość opracowania : CZĘŚĆ OPISOWA 1. Oświadczenie projektantów 2. Zaświadczenia o wpisie do Izby Zawodowej projektantów 3. Opis do projektu CZEŚĆ GRAFICZNA 4. Plan sytuacyjny w skali 1:500 5. Mapa

Bardziej szczegółowo

*************************************** ***************************************

*************************************** *************************************** *************************************** ZADANIE INWESTYCYJNE P.T: DZIECI I DOROŚLI RAZEM PO ZDROWIE - SIŁOWNIA POD CHMURKĄ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W LEGNICY ***************************************

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia CZĘŚĆ 1 - Dostawa ulicznych koszy na śmieci wykonanych ze stali ocynkowanej wraz z montażem 1. KOD CPV: Główny kod CPV: 34-92-84-80-6 pojemniki

Bardziej szczegółowo

Mechanizm regulacji wysokości tablicy 105x180 cm w zakresie 305-260 cm szt. 2 650,00 1 300,00 23% 299,00 1 599,00

Mechanizm regulacji wysokości tablicy 105x180 cm w zakresie 305-260 cm szt. 2 650,00 1 300,00 23% 299,00 1 599,00 Kalkulacja wyposaŝenia hali sportowej o długości 36 m. Art. nr Nazwa artykułu J.m. Il. sztuk C.j. netto Wart.netto VAT VAT Wart.brutto 1. Koszykówka - boisko główne. 1-25 Konstrukcja podwieszana z napędem

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DOTYCZĄCY WYPOSAŻENIA PLACÓW ZABAW

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DOTYCZĄCY WYPOSAŻENIA PLACÓW ZABAW Załącznik Nr 1 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DOTYCZĄCY WYPOSAŻENIA PLACÓW ZABAW UWAGA. Przedstawione urządzenia są przykładowe. Zaprezentowano je by przedstawić orientacyjny wygląd urządzenia,

Bardziej szczegółowo

Przedsiêbiorstwo Wis³a Armatura ul. Szyby Rycerskie 22K, PL- 41-909 Bytom

Przedsiêbiorstwo Wis³a Armatura ul. Szyby Rycerskie 22K, PL- 41-909 Bytom ul. Szyby Rycerskie 22K, PL- 41-909 Bytom http: www.wisla-armatura.pl e-mail: info@wisla-armatura.pl Tel./Fax: + 48 (0) 32 246 20 40 lub (0) 32 7979703-4 Tel. kom.: + 48 (0) 504 852 103 WEMAS TL stopa

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ RZECZOWO-CENOWY Część A

FORMULARZ RZECZOWO-CENOWY Część A Załącznik nr 3A do SIWZ Politechnika Gdańska Wydział Chemiczny ul. G. Narutowicza 11/12 80 233 Gdańsk......, dnia...... 2010r. (pieczątka Wykonawcy) FORMULARZ RZECZOWO-CENOWY Część A L.p. Wyszczególnienie

Bardziej szczegółowo

138042M zestaw GNIAZDO ORŁA

138042M zestaw GNIAZDO ORŁA 138042M zestaw GNIAZDO ORŁA Grupa wiekowa: powyżej 4 roku życia Optymalna ilość użytkowników w jednym czasie: 17 osób Powierzchnia strefy bezpieczeństwa: 33,7m 2 Wysokość swobodnego upadku: 1470mm. Wymiary

Bardziej szczegółowo

OFERTA TECHNICZNA. Szafa ubraniowa (wymiary: szer./wys./gł. 80/195/55 cm) powinna być wykonana z płyty laminowanej meblowej grubości 18 mm, o

OFERTA TECHNICZNA. Szafa ubraniowa (wymiary: szer./wys./gł. 80/195/55 cm) powinna być wykonana z płyty laminowanej meblowej grubości 18 mm, o Znak sprawy MZO-341/2/2009 Załącznik Nr 5 do SIWZ OFERTA TECHNICZNA 1) Szafy na akta szt. 94 Szafa aktowa (wymiary: szer./wys./gł. 80/195/40 cm) powinna być wykonana z płyty meblowej laminowanej grubości

Bardziej szczegółowo

KOSZTORYS OFERTOWY : MARIA NOWAK : 2,02,2009. Stawka roboczogodziny : Poziom cen :

KOSZTORYS OFERTOWY : MARIA NOWAK : 2,02,2009. Stawka roboczogodziny : Poziom cen : KOSZTORYS OFERTOWY : DOSTAWA I MONTAś WYPOSAZENIA HALI SPORTOWO WIDOWISKOWEJ : NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI UL KOSCIUSZKI 41 : URZAD MIASTA W NOWOGRODZIE BOBRZANSKIM : NOWOGROD BOBRZANSKI UL SLOWACKIEGO 11 : WYPOSAZENIE

Bardziej szczegółowo

TABELA ELEMENTÓW ROZLICZENIOWYCH MINI BOISKO WIELOFUNKCYJNE PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 9

TABELA ELEMENTÓW ROZLICZENIOWYCH MINI BOISKO WIELOFUNKCYJNE PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 9 TABELA ELEMENTÓW ROZLICZENIOWYCH MINI BOISKO WIELOFUNKCYJNE PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 9 Lp Podstawa Specyfikacja Nazwa Jednostka miary Ilość Cena jedn. 1 ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE 1 KNR 2-01 Roboty pomiarowe

Bardziej szczegółowo

Z A W A R T OŚĆ OPRAC O W A N I A. Część opisowa

Z A W A R T OŚĆ OPRAC O W A N I A. Część opisowa Z A W A R T OŚĆ OPRAC O W A N I A Część opisowa nr strony 1. Podstawa opracowania...3 2. Zakres opracowania...4 3. Opis elementów małej architektury...4 3.1. Wiata wypoczynkowa...4 3.2. Zestaw odpoczynkowy...4

Bardziej szczegółowo

Budowa elementów małej infrastruktury turystycznej oraz rekreacyjnej na terenie Gminy Wielka Wieś w miejscowościach : Czajowice, Giebułtów, Modlniczka

Budowa elementów małej infrastruktury turystycznej oraz rekreacyjnej na terenie Gminy Wielka Wieś w miejscowościach : Czajowice, Giebułtów, Modlniczka Budowa elementów małej infrastruktury turystycznej oraz rekreacyjnej na terenie Gminy Wielka Wieś w miejscowościach : Czajowice, Giebułtów, Modlniczka Rodzaj zamówienia Roboty budowlane Tryb zamówienia

Bardziej szczegółowo

Projekt wykonawczy. Inwestor: Gmina Mełgiew 21-007 Mełgiew ul. Partyzancka 2. Opracował: inż. Michał Tyburek

Projekt wykonawczy. Inwestor: Gmina Mełgiew 21-007 Mełgiew ul. Partyzancka 2. Opracował: inż. Michał Tyburek Usługi Brukarskie Marek Gozdek 20-258 Lublin Świdnik Duży Pierwszy 69 Projekt wykonawczy dla zadania Budowa boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 18x32 m o nawierzchni z trawy syntetycznej w miejscowości

Bardziej szczegółowo

Adaptacja pomieszczenia na salę języka polskiego

Adaptacja pomieszczenia na salę języka polskiego Załącznik Nr a Adaptacja pomieszczenia na salę języka polskiego jedn.. Stoliki uczniowskie Stół szkolny os. ALAN rozmiar 6 ( 700x500) blat z płyty laminowanej w kolorze - dąb, stelaż z regulowaną wysokością

Bardziej szczegółowo

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 32 x 17 m, H=8 m.

Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 32 x 17 m, H=8 m. Kalkulacja wyposażenia hali sportowej o wymiarach 32 x 17 m, H=8 m. Art. nr Nazwa artykułu J.m. Il. sztuk C.j. netto Wart.netto VAT VAT Wart.brutto 1. Koszykówka - boisko główne. Konstrukcja do koszykówki

Bardziej szczegółowo

ZESTAWY DREWNIANE. Kalina 08-1080. Martyna 08-1070. Zosia 08-1081. Mariola 08-1071. Marta 08-1082. Iwona 08-1072. Marysia 08-1083.

ZESTAWY DREWNIANE. Kalina 08-1080. Martyna 08-1070. Zosia 08-1081. Mariola 08-1071. Marta 08-1082. Iwona 08-1072. Marysia 08-1083. ZESTAWY DREWNIANE Martyna 08-1070 Mariola 08-1071 Iwona 08-1072 Krystyna 08-1073 Agnieszka 08-1074 A 08-1075 A maluch 08-1076 B 08-1077 Pola 08-1093 Grażka 08-1094 D 08-1078 E 08-1079 S 7 460,00 zł 640,00

Bardziej szczegółowo

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.wyryki.bip.mbnet.pl

Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.wyryki.bip.mbnet.pl Adres strony internetowej, na której Zamawiający udostępnia Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia: www.wyryki.bip.mbnet.pl Wyryki: Dostawa i montaż urządzeń zabawowych zlokalizowanych w Gminie Wyryki

Bardziej szczegółowo