OFERTA NA ORGANIZACJĘ KONFERENCJI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "OFERTA NA ORGANIZACJĘ KONFERENCJI"

Transkrypt

1 OFERTA NA ORGANIZACJĘ Z ELEKTRONICZNYM SYSTEMEM REJESTRACJI I OBSŁUGI UCZESTNIKÓW SARTO Agencja Public Relations ul. Czerniawska 2a/26, Wrocław tel. (71) , faks: (71)

2 PRZEDMIOT OFERTY Dysponujemy odpowiednim zapleczem i doświadczeniem w organizacji dużych konferencji, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować pełną, staranną i rzetelną realizację następujących zadań: przygotowanie strony internetowej konferencji, udostępnienie internetowego systemu rejestracji uczestników konferencji, którego funkcjonalność obejmuje m.in.: rejestrację i zarządzanie uczestnikami, obsługę płatności i fakturowania, usługi informacyjne mailingi z potwierdzeniami, przypomnieniami, drukowanie identyfikatorów i certyfikatów, dokonywanie rezerwacji i rozdziału miejsc hotelowych, przyjmowanie abstraktów, recenzji i dobór streszczeń, obsługę kart kredytowych i przelewów on-line, zarządzanie procesem budowy agendy, w przypadku konferencji z sesjami tematycznymi - tworzenie indywidualnych agend, skład i druk materiałów konferencyjnych: zaproszenia, listy przewodnie wraz z kopertami z nadrukami, programy konferencji, ankiety, certyfikaty, notesy, teczki, książki z materiałami merytorycznymi, zaprojektowanie i realizacja zabudowy recepcji konferencyjnej, obsługa fotograficzna i filmowa konferencji wraz z przygotowaniem relacji filmowej o zadanym czasie trwania, wykonanie mailingów elektronicznych i klasycznych wraz z projektami graficznymi, redagowaniem treści i wysyłką, zorganizowanie wideokonferencji, zaplanowanie i organizacja wieczornych atrakcji - koncertów, występów gwiazd, kabaretów, iluzjonistów, zespołów tanecznych, mimów, tancerek i innych wg. uznania organizatorów, wyprodukowanie indywidualnych kart zbliżeniowych pełniących rolę identyfikatora uczestnika konferencji, zakup smyczy ze wskazanymi logotypami oraz etui do kart identyfikacyjnych, przygotowanie i uruchomienie recepcyjnego systemu rejestracji uczestników o następującej funkcjonalności: rejestracja przybywających gości, kontrola dostępu do sal konferencyjnych, kontrola dostępu do wybranych obszarów dla prasy, VIP-ów oraz Partnerów Biznesowych, raportowanie i listy osób w wybranych lokalizacjach i czasie, pełna obsługa logistyczna w czasie trwania konferencji: hostessy obsługa recepcji, sal konferencyjnych i obszarów wydzielonych, rejestracja uprawnionych osób bez identyfikatorów, pakowanie i wydawanie materiałów konferencyjnych, realizacja mailingu z pakietem powitalnym, którego elementem będą karty zbliżeniowe, Za stronę organizacji konferencji odpowiada tylko jedna firma koordynująca wszystkie zadania.

3 PRZEDMIOT OFERTY obsługa pokonferencyjna: wysyłka listów z podziękowaniami i materiałami konferencyjnymi, filmami na płytach CD/DVD, pakowanie i wysyłka materiałów pozostałych po konferencji, sporządzenie raportów, analiz, statystyk i rozliczeń finansowych. Taki zestaw usług pozwala potraktować operacyjną stronę organizacji konferencji jak czarną skrzynkę, za którą odpowiada tylko jedna firma koordynująca wszystkie zadania z tego obszaru. Dzięki temu organizatorzy mogą się skupić na merytorycznej stronie konferencji i poświęcić swój czas VIP-om, prasie i Partnerom Biznesowym. KORZYŚCI DLA ORGANIZATORÓW I UCZESTNIKÓW DLA ORGANIZATORÓW: zwiększenie dostępnego czasu na przygotowanie merytorycznej strony konferencji, łatwiejsze zarządzanie procesem organizacji konferencji jeden podwykonawca, budowanie wizerunku konferencji nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie, stały dostęp do aktualnych list osób zarejestrowanych i obecnych, zmniejszenie kosztów logistycznych i bezpośredniej obsługi uczestników, ewidencjonowanie i kontrola na wydawanymi materiałami konferencyjnymi i gadżetami, możliwość kontroli dostępu do wydzielonych stref lub miejsc w otoczeniu konferencji, możliwość badania obecności uczestników na sesjach tematycznych, uproszczenie zarządzania napływającymi streszczeniami i recenzjami, wygodne narzędzia do planowania agendy, przyśpieszenie i uproszczenie rozliczenia finansowego konferencji, zwiększenie możliwości komunikacyjnych z osobami zarejestrowanymi, wykładowcami i Partnerami Biznesowymi, zwiększone możliwości dokumentowania i rejestrowania przebiegu konferencji, zwiększenie satysfakcji uczestników poprzez skrócenie czasu ich obsługi. DLA UCZESTNIKÓW: prosty i jasny sposób rejestrowania się na konferencję, pełna informacja o konferencji w jednym miejscu, informacje od organizatorów otrzymywane drogą elektroniczną, pomoc ze strony organizatorów w rezerwowaniu noclegów, możliwość ułożenia i wydrukowania indywidualnej agendy konferencji z sesjami tematycznymi, brak kolejek do recepcji, prosta i łatwa komunikacja wykładowców i recenzentów z organizatorami, trwałe i estetyczne identyfikatory, które mogą stanowić pamiątkę po konferencji, wysoka jakość materiałów konferencyjnych. Mam nadzieję, że przedstawione korzyści okażą się dla Państwa na tyle atrakcyjne, abyśmy mogli szczegółowo zaprezentować swoją ofertę w czasie bezpośredniego spotkania. Poniżej przedstawiamy krótki opis używanych przez nas systemów informatycznych i technologii.

4 SYSTEM REJESTRACJI UCZESTNIKÓW System ten składa się z kilku zintegrowanych ze sobą modułów, z których każdy odpowiedzialny jest za obsługę innego obszaru procesu organizacji konferencji. REJESTRACJA I ZARZ DZANIE UCZESTNIKAMI Jest to podstawowy moduł systemu odpowiedzialny za rejestrację i zarządzanie uczestnikami. Umożliwia rejestrację uczestników konferencji oraz zarządzanie danymi zebranymi w czasie rejestracji. Organizator posiada dostęp do statystyk uczestników, może także eksportować dane do formatu Microsoft Excel. Moduł umożliwia zalogowanym uczestnikom konferencji samodzielne edytowanie wprowadzonych danych. P ATNOŒCI I FAKTUROWANIE Zadaniem tego modułu jest rozliczanie i rejestrowanie płatności uczestników konferencji. Daje on możliwość wystawiania faktur indywidualnych i zbiorowych. Moduł płatności obsługuje faktury pro-forma, zaliczkowe oraz zwykłe faktury VAT. Organizator ma stały dostęp do statystyk wszystkich należności oraz możliwość eksportu wszystkich danych do formatu Microsoft Excel. US UGI INFORMACYJNE Dzięki temu modułowi zapewniony jest stały, szybki i bezproblemowy kontakt on-line z uczestnikami konferencji. Pozwala on na rozsyłanie poczty elektronicznej z potwierdzeniami, przypomnieniami czy monitami do wielu adresatów jednocześnie. Dzięki specjalnym filtrom możliwe jest wyselekcjonowanie żądanej grupy odbiorców, do których chcecie Państwo wysłać wiadomość. Moduł ten pozwala także na drukowanie etykiet adresowych na kopertach pocztowych. DRUKOWANIE IDENTYFIKATORÓW I CERTYFIKATÓW Ten moduł ma za zadanie usprawnić proces wydruku identyfikatorów i certyfikatów uczestnictwa, które następnie przydzielane są poszczególnym uczestnikom konferencji. Można skorzystać z narzędzia do definiowania szablonów identyfikatorów i certyfikatów. Umożliwia to drukowanie materiałów dla wielu osób jednocześnie, co bardzo przyspiesza pracę. REZERWACJA I ROZDZIA MIEJSC HOTELOWYCH Moduł zakwaterowania pozwala organizatorowi na bardzo proste i przyjazne zarządzanie hotelami, pokojami oraz rozmieszczeniem w nich uczestników konferencji. Możliwe jest dowolne definiowanie hoteli oraz kategorii pokoi wraz z ich cenami. Dla tak przyjętych warunków zakwaterowania, uczestnicy określają swoje preferencje podczas rejestracji. Następnie organizator ma możliwość dowolnego rozlokowania uczestników pomiędzy dostępne pokoje, mając na uwadze ich preferencje zgłoszone w systemie. Wszystkie listy zakwaterowania można wydrukować lub eksportować do formatu Microsoft Excel. UK ADANIE PROGRAMU Moduł ten umożliwia ułożenie planu każdego dnia konferencji w niezwykle prosty sposób, a uczestnicy mogą tworzyć swój indywidualny program konferencji. Pozwala on na wygodny wybór streszczeń na poszczególne sesje prezentacyjne oraz przeglądanie całego programu konferencji. Istnieje również możliwość eksportu wszystkich danych do Microsoft Excel i Adobe Acrobat (PDF).

5 SYSTEM REJESTRACJI UCZESTNIKÓW Nasze doświadczenia jednoznacznie wskazują, że najbardziej niezawodny i efektywny system obsługi uczestników konferencji można zbudować tylko w oparciu o karty zbliżeniowe. Dlatego oferujemy Państwu takie rozwiązanie wykorzystujące system RegiTech. PRZYJMOWANIE, RECENZJA I DOBÓR STRESZCZEÑ Moduł ten jest bezcennym narzędziem podczas przyjmowania streszczeń prac naukowych i tematycznych. Dzięki temu modułowi możliwe jest nie tylko składanie streszczeń przez Internet, ale także zarządzanie ich recenzją. Po wybraniu recenzentów oraz przydzieleniu im prac, organizator może już tylko czekać na wyniki recenzji. Dodatkowo, system udostępnia narzędzie, które w inteligentny sposób podpowiada organizatorowi, które streszczenia powinien wybrać do ostatecznej prezentacji na konferencji. Wszystkie streszczenia można eksportować do popularnego formatu Adobe Acrobat (PDF). OBS UGA KART KREDYTOWYCH I PRZELEWÓW ON-LINE Obsługa kart kredytowych jest zintegrowana z modułem obsługującym płatności i fakturowanie. Pozwala na wygodną dla uczestników możliwość płatności przelewami on-line oraz za pomocą kart kredytowych. Organizator dostaje natychmiastową informację o uregulowaniu należności przez uczestnika. Korzystanie z systemu jest bardzo proste i ergonomiczne, a koszty związane z jego eksploatacją wiążą się bezpośrednio z ilością zarejestrowanych osób. Bezpośrednio, w trakcie konferencji wielokrotnie korzystaliśmy z różnych systemów do identyfikowania uczestników. Pracowaliśmy z: drukowanymi listami uczestników i prostymi identyfikatorami wręczanymi na recepcji, drukowanymi listami uczestników i identyfikatorami z kodami kreskowymi, identyfikatorami wyposażonymi w tagi RFID, identyfikatorami w postaci kart zbliżeniowych. SYSTEM OBSŁUGI RECEPCJI REGITECH A. KARTY ZBLIŻENIOWE Najważniejszym elementem całego systemu są spersonalizowane karty zbliżeniowe, które pełnią funkcję identyfikatora. Nośnikiem informacji o przybyciu na konferencję lub wejściu do sali wykładowej konkretnej osoby są karty zbliżeniowe. Ich format jest zbliżony do typowej wizytówki. Każda z kart ma unikalny numer, który jest przypisywany do konkretnej osoby, według listy osób zarejestrowanych. Karty zbliżeniowe są wcześniej personalizowane, tzn. wykonywany jest nadruk: kolorowej (CMYK) grafiki zgodnej z systemem identyfikacji wizualnej konferencji, imienia, nazwiska i nazwy firmy uczestnika konferencji. Rys.1. Wymiary i budowa karty zbli eniowej. Oczywiście zawartość informacyjna nadruku jest dowolna, jedynym ograniczeniem jest wielkość powierzchni karty. Dzięki umieszczonym w recepcji czytnikom typu desktop, możliwe jest także przypisywanie kart osobom, które: nie zarejestrowały się wcześniej, ale dysponują dokumentem potwierdzającym dokonanie zapłaty, zarejestrowały się, ale zapomniały lub zgubiły kartę otrzymaną w zestawie powitalnym.

6 Możliwe jest zastosowanie kart w różnych kolorach dla odrębnych grup uczestników. W ten sposób można wyróżnić VIP-ów, dziennikarzy czy organizatorów. Dla osób, które rejestrują się bezpośrednio w recepcji konferencji przeznaczone są karty zbliżeniowe jedynie z zadrukowaną grafiką konferencyjną. Na takie karty naklejana jest etykieta o wymiarach np. 57 mm x 32 mm z imieniem, nazwiskiem i nazwą firmy. W naszym rozwiązaniu proponujemy zastosować drukarki, które oferują m.in.: wysokiej jakości wydruk etykiet o rozdzielczości 300 dpi, dają możliwość używania etykiety o szerokości do 60 mm, drukują z szybkością do 40 etykiet na minutę. SYSTEM OBSŁUGI RECEPCJI REGITECH Karty zbliżeniowe w połączeniu z odpowiednim zestawem czytników są źródłem informacji dla systemu obsługi konferencji RegiTech, który zarządza listami uczestników, strefami wydzielonymi oraz umożliwia dokonywanie analiz faktycznej frekwencji w czasie i przestrzeni. System nie wymaga dostępu do Internetu, może pracować autonomicznie mimo braku zasilania energią elektryczną (akumulatory zapewniające zasilanie awaryjne). Rys. 2. Przyk³ad personalizowanej karty zbli eniowej. Minimalny czas wymagany na pełne przygotowanie systemu powinien uwzględniać pięć dni roboczych na druk kart zbliżeniowych, liczony od momentu otrzymania bazy danych z informacjami o uczestnikach i ich indywidualnych agendach. W dniu poprzedzającym konferencję należy przewidzieć czas na montaż i uruchomienie systemu. Osoby montujące i uruchamiające system potrzebują pomieszczenia technicznego z dostępem do Internetu. B. OPROGRAMOWANIE Działanie systemu obsługi konferencji RegiTech polega na zarejestrowaniu zbliżenia karty (transpondera) do czytnika w punkcie rejestracji. System zapamiętuje czas zdarzenia oraz unikalny numer karty. Rejestracje zapamiętywane są w pamięci punktu rejestracji, a następnie pobierane przez specjalny program SR-Monitor zainstalowany na dodatkowym laptopie. Po odczytaniu danych ze wszystkich czytników (tablic), są one przenoszone do bazy danych systemu obsługi konferencji RegiTech umieszczonej na serwerze (import danych). Od tego momentu dane są dostępne i mogą zostać poddane właściwej analizie. System obsługi konferencji RegiTech pozwala na realizację następujących funkcji: import danych o uczestnikach z arkusza kalkulacyjnego do bazy SQL, dopisywanie uczestników w trakcie konferencji; system notuje godzinę dopisania, edycję błędnie wypisanych danych uczestnika bez wymiany karty, wystawienie dodatkowej karty dla uczestnika, który w czasie konferencji zagubił/zniszczył swoją pierwszą kartę, analizę obecności poszczególnych uczestników w danej lokalizacji w zadanym przedziale czasowym, zgodnie z agendą konferencji, przypisanie lokalizacji do poszczególnych tablic i zestawów czytników SR, eksport danych do formatu *.txt lub *.csv (akceptowanej przez Excel).

7 Rys.3. Schemat dzia³ania systemu rejestracji uczestników konferencji. SYSTEM OBSŁUGI RECEPCJI REGITECH C. SKŁADNIKI DODATKOWE System RegiTech może obsługiwać: punkty recepcyjne, punkty rejestracji wejść, stoiska wystawiennicze. PUNKTY RECEPCYJNE Punkty recepcyjne są fizycznie zlokalizowane w recepcji konferencji. Każdy z punktów składa się z następujących urządzeń: laptopa ze zdefiniowanym użytkownikiem na prawach administratora oraz zainstalowanym oprogramowaniem systemu obsługi konferencji RegiTech, umożliwiającym dodawanie nowych uczestników i przydzielanie kart zbliżeniowych, a także co najmniej trzema portami USB na myszkę, czytnik desktop i drukarkę etykiet, czytnika desktop z łączem USB do Rys. 4. Schemat wyposa enia recepcji konferencji dodawania kart, drukarki etykiet na karty zbliżeniowe dla nowych uczestników konferencji, odpowiedniego zapasu kart zbliżeniowych. Aby uruchomić system obsługi konferencji RegiTech, w recepcji muszą się znajdować dodatkowo: serwer z bazą danych SQL oraz oprogramowaniem systemu obsługi konferencji RegiTech, switch 4- lub 8-portowy w zależności od liczby punktów recepcyjnych, okablowanie umożliwiające zestawienie sieci LAN pomiędzy serwerem a punktami recepcyjnymi, laptop z zainstalowanym programem komunikacyjnym SR-Monitor do bieżącego zbierania danych z czytników znajdujących się w punktach rejestracji wejść, odpowiednia liczba gniazd sieci energetycznej o napięciu 230 V (drukarki, laptopy, switch, serwer itd.).

8 Za obsługę punktów recepcyjnych najczęściej odpowiedzialne są odpowiednio przeszkolone hostessy. Praktyka pokazuje jednak, że sprawne działanie recepcji wymaga obecności osób doświadczonych w użytkowaniu systemu oraz obsłudze elektronicznych systemów rejestracji w przeciwnym razie zdarzają się błędy niemożliwe do usunięcia w późniejszym czasie. W związku z tym Agencja SARTO zapewnia obecność swoich doświadczonych pracowników. SYSTEM OBSŁUGI RECEPCJI REGITECH PUNKTY REJESTRACJI WEJŒÆ Każde wejście uczestnika na salę konferencyjną rejestrowane jest w punktach wyposażonych w tablicę w dowolnej formie, spełniającej jednak poniższe wymogi: możliwość montażu czytników SR, umieszczenie w niewidocznym miejscu: zasilacza z akumulatorem, kontrolera SR. podłączenie do sieci energetycznej 230V, podłączenie magistrali RS-485. CZYTNIKI SR Czytniki SR obsługują karty zbliżeniowe standardu UNIQUE. Zbliżenie karty powoduje akustyczną i optyczną odpowiedź czytnika, w zależności od statusu karty. W oczekiwaniu na zbliżenie karty czytnik podświetlony jest kolorem niebieskim, a po zbliżeniu karty, generuje krótki sygnał dźwiękowy oraz na określony czas zmienia kolor na czerwony, jeśli karta jest nierozpoznana, zielony karta prawidłowa, żółty karta zablokowana, po czym wraca do stanu oczekiwania. Zasięg czytnika wynosi maksymalnie 10 cm. Proponujemy umieszczenie czytników i kontrolerów na specjalnie wykonanych tablicach, które umożliwiają: wyraźne wskazanie lokalizacji punktów ponad głowami uczestników wysokość 210 cm, wymianę grafiki na zgodną z systemem identyfikacji wizualnej konferencji, umieszczenie czytników na wysokości wygodnej do odczytu bez wyjmowania z etui zawieszonego na typowej smyczy z karabińczykiem, stabilizację położenia akumulatory w podstawie. Tablice do punktów rejestracji wejść są także nośnikiem dodatkowej powierzchni reklamowej, którą organizatorzy konferencji mogą odpłatnie udostępniać Partnerom Biznesowym. Możliwe jest także zbudowanie punktów rejestracji wejść o innych rozmiarach i konstrukcji, w zależności od wymagań organizatorów i warunków narzuconych przez hotel. Rys.5. Schemat tablic do punktów rejestracji wejœæ. Rys. 6. Czytniki typu SR Uwaga: w pobliżu każdej z tablic musi się znajdować punkt sieci energetycznej o napięciu 230 V.

9 SYSTEM OBSŁUGI RECEPCJI REGITECH STOISKA WYSTAWIENNICZE Jeżeli konferencji towarzyszą Partnerzy Biznesowi, którzy mają swoje stoiska wystawiennicze lub informacyjne, to możemy także monitorować zainteresowanie uczestników ich ofertą. Każde ze stoisk wystawienniczych wyposażamy w jedno niewielkie urządzenie minikontroler z czytnikiem, który samodzielnie przechowuje dane o zarejestrowanych kartach. Po każdym zakończonym dniu konferencji lub o wyznaczonych godzinach, dane z minikontrolerów są importowane do głównej bazy danych, gdzie można sporządzić stosowne zestawienia i raporty. MINIKONTROLER Z CZYTNIKIEM Kontroler SR mini jest uproszczoną wersją kontrolera SR. Przeznaczony jest do pracy w systemach rejestracji. Umożliwia zastosowanie jednostronnej kontroli dostępu dla jednego przejścia/miejsca. Komunikacja kontrolera mini z komputerem odbywa się za pomocą magistrali RS-485. Pełne wykorzystanie funkcjonalności urządzenia umożliwia oprogramowanie SR-RegiTech. Kontroler SR mini posiada nieulotną pamięć dla rejestracji zdarzeń i ustawień systemowych. Zbliżenie prawidłowej karty do czytnika wywołuje sygnał dźwiękowy oraz zapala się zielona dioda. Po zbliżeniu karty nieupoważnionej zapala się dioda czerwona. Rys. 7. Miniontroler SR Funkcje i możliwości minikontrolera: krótki czas reakcji na zbliżoną kartę, obsługa 4000 kart zbliżeniowych standardu UNIQUE, pamięć rejestracji, odległość pomiędzy komputerem a minikontrolerem - max 1,2 km. PROPOZYCJE ORGANIZACYJNE Bazując na tych założeniach oraz naszych wcześniejszych doświadczeniach, proponujemy, aby: poszczególne grupy osób: uczestnicy, VIP-y, dziennikarze, Partnerzy Biznesowi oraz organizatorzy posiadali karty identyfikacyjne w różnych kolorach, przygotować zapas kart zbliżeniowych odpowiedniej kolorystyce, gotowych do personalizacji ponieważ ok. 10% osób gubi lub zapomina zabrać ze sobą kartę zbliżeniową, wyposażyć punkty recepcyjne w laptop, czytnik desktop kart zbliżeniowych i drukarkę etykiet, rejestrację przybycia na konferencję połączyć z wydawaniem materiałów konferencyjnych. Jest to gwarancja, że każda osoba przynajmniej raz zostanie zarejestrowana w systemie, a jednocześnie odbierze tylko jeden komplet materiałów konferencyjnych, przygotować punkty rejestracji wejść do sal konferencyjnych i stref wydzielonych. Ostateczna liczba punktów zostanie uzgodniona w czasie wizji lokalnej, każdy z punktów był obsługiwany przez hostessę, która będzie przypominać lub wymagać zbliżenia karty do czytnika. Dodatkowym obowiązkiem hostess w punktach rejestracji wejść, będzie informowanie uczestników o braku możliwości wejścia na wykład, na który nie byli zarejestrowani. Jest to możliwe dzięki sygnałom dźwiękowym i barwnym nadawanym przez czytniki, do których przypisana jest lista osób uprawnionych do wejścia do określonej strefy, jeśli będą stoiska wystawiennicze wyposażyć je w minikontrolery. Odczyt danych z tych rejestratorów odbywać się będzie po każdym dniu konferencji lub o wyznaczonych godzinach, wydzielić osobne pomieszczenie do konfekcjonowania materiałów konferencyjnych. Gotowe zestawy będą przenoszone do głównej recepcji i tam wydawane uczestnikom, zarezerwować jedno pomieszczenie na zaplecze techniczne z dostępem do Internetu.

10 NASZE DOŚWIADCZENIE W ostatnich pięciu latach zorganizowaliśmy kilkanaście dużych konferencji i ponad sto mniejszych. Dysponujemy bardzo bogatym doświadczeniem, co w połączeniu z dużą troską o każdy szczegół organizacyjny, gwarantuje perfekcyjną organizację każdego eventu. Zorganizowaliśmy między innymi: Nazwa imprezy Dla kogo Termin Ilość uczestników Forum IT X Forum IT V Forum IT X Forum IT IV Lotus Academy IV CPC 07 Common Polska XI Tivoli Storage Academy XI Lotus Day VI CPC 06 Common Polska XI Inicjatywa Akademicka, Volvo, BZ WBK X Inicjatywa Akademicka, Volvo, BZ WBK V UWAGI KOŃCOWE Ostateczna wartość budżetu uzależniona jest przede wszystkim od efektów wizji lokalnej w miejscu, gdzie będzie się odbywać planowana konferencja. Należy między innymi ustalić: wymaganą ilość punktów recepcyjnych, ostateczną ilość tablic do punktów rejestracji wejść, ilość i rozmieszczenie ewentualnych stoisk wystawienniczych, możliwość zapewnienia odpowiedniego zasilania w energię elektryczną urządzeń całego systemu, rozmiar i jakość smyczy, ilości niezbędnych hostess i ich szczegółowych zadań, inne istotne szczegóły przekazane przez komitet organizacyjny w czasie wizji lokalnej lub bezpośredniego spotkania. Pierwszą wersję budżetu przedstawimy po spotkaniu z komitetem organizacyjnym lub po uzyskaniu dostatecznie pełnych informacji, które umożliwią sporządzenia takiego budżetu. Jesteśmy do dyspozycji - w razie pytań lub niejasności, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. SARTO Agencja Public Relations tel ,

Internetowy System Obsługi Konferencji

Internetowy System Obsługi Konferencji Internetowy System Obsługi Konferencji coffee.ispsa.pl Internetowy System Obsługi Konferencji Instytut Studiów Programistycznych S.A. wychodząc naprzeciw potrzebom organizatorów konferencji, stworzył Internetowy

Bardziej szczegółowo

Agencja Interaktywna

Agencja Interaktywna Agencja Interaktywna System do skutecznego e-mail marketingu Agencja Interaktywna Fabryka Pikseli 1 System mailingowy 1. Opis systemu. System został stworzony z myślą o podmiotach zamierzających prowadzić

Bardziej szczegółowo

Kontrola dostępu, System zarządzania

Kontrola dostępu, System zarządzania Kontrola dostępu, System zarządzania Falcon to obszerny system zarządzania i kontroli dostępu. Pozwala na kontrolowanie pracowników, gości, ochrony w małych i średnich firmach. Jedną z głównych zalet systemu

Bardziej szczegółowo

System Obsługi Pacjentów PulsRFID. www.rfid.comex.net.pl Wrocław listopad 2007 1

System Obsługi Pacjentów PulsRFID. www.rfid.comex.net.pl Wrocław listopad 2007 1 System Obsługi Pacjentów PulsRFID www.rfid.comex.net.pl Wrocław listopad 2007 1 PulsRFID.założenia Usprawnienie obsługi pacjenta w przychodni zdrowia: Szybsza obsługa pacjenta Dokładna informacja o wykonywanych

Bardziej szczegółowo

Kampania FAX. Wybrane funkcjonalności: Definiowanie nagłówka. Personalizacja. Formaty PDF, Office i graficzne. Zapowiedź. Indywidualny numer telefonu

Kampania FAX. Wybrane funkcjonalności: Definiowanie nagłówka. Personalizacja. Formaty PDF, Office i graficzne. Zapowiedź. Indywidualny numer telefonu -1- Kampania FAX Kampanie FAX to efektywne i tanie narzędzie, nadal popularne i często wykorzystywane w komunikacji biznesowej. Bez względu na to, czy jest to oferta handlowa, formularz, zaproszenie czy

Bardziej szczegółowo

EVENT MANAGER. Profesjonalne oprogramowanie do rejestracji i zarządzania wydarzeniami

EVENT MANAGER. Profesjonalne oprogramowanie do rejestracji i zarządzania wydarzeniami EVENT MANAGER Profesjonalne oprogramowanie do rejestracji i zarządzania wydarzeniami Profesjonalne oprogramowanie do rejestracji i zarządzania wydarzeniami Event Manager (EM) to elektroniczny system obsługi

Bardziej szczegółowo

ACCO. system kontroli dostępu

ACCO. system kontroli dostępu ACCO system kontroli dostępu System ACCO zbudowany jest w oparciu o sieć autonomicznych kontrolerów przejścia zapewniających możliwość scentralizowanego zarządzania. Zawansowana technologia sprzętowa i

Bardziej szczegółowo

1. Platforma e-learningowa

1. Platforma e-learningowa Instrukcja korzystania z platformy e-learningowej Zespołu Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku dla prowadzących zajęcia - Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe 1. Platforma e-learningowa Zespół

Bardziej szczegółowo

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu Belisama4CRM

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu Belisama4CRM Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu Belisama4CRM www.belisama4crm.pl Belisama4CRM Zarządzanie jest proste! Masz za dużo narzędzi do zarządzania? Korzystasz z wielu programów osobno: do fakturowania,

Bardziej szczegółowo

Program nadzorczy - KaDe PREMIUM zawarty w cenie kontrolera. elshop

Program nadzorczy - KaDe PREMIUM zawarty w cenie kontrolera. elshop Kontrola dostępu > KaDe > Oprogramowanie > Model : - Producent : KaDe Program nadzorczy KaDe PREMIUM to zaawansowana wersja programu KaDe-Lite, dedykowana do współpracy z mi standardowymi typu KS-1012/24-RS/IP

Bardziej szczegółowo

System Broker. Wersja 5.1

System Broker. Wersja 5.1 System Broker Wersja 5.1 1 System Broker wersja 5.1 System Broker to oprogramowanie zaprojektowane specjalnie z myślą o usprawnieniu pracy brokera ubezpieczeniowego. Przeznaczone jest zarówno dla małych

Bardziej szczegółowo

Organizator w kilka minut tworzy profesjonalną stronę internetową wydarzenia i rozpoczyna sprzedaż biletów

Organizator w kilka minut tworzy profesjonalną stronę internetową wydarzenia i rozpoczyna sprzedaż biletów Czym jest Evenea? Evenea to elastyczne narzędzie dla organizatorów wszelkiego rodzaju wydarzeń (takich jak konferencje, szkolenia, targi, imprezy rozrywkowe, kulturalne, imprezy korporacyjne i prywatne)

Bardziej szczegółowo

DHL24 GŁÓWNY UŻYTKOWNIK

DHL24 GŁÓWNY UŻYTKOWNIK DHL24 GŁÓWNY UŻYTKOWNIK Warszawa, kwiecień 2016 DHL Parcel Idealne rozwiązanie dla firm wielooddziałowych wnosi szereg korzyści: centralny nadzór nad przesyłkami wysyłanymi przez różnych użytkowników oszczędności

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem jest rozbudowa systemu kolejkowego funkcjonującego w Urzędzie Miasta Lublina, służącego do zarządzania obsługą klientów. W ramach modernizacji

Bardziej szczegółowo

* Prosimy o podanie aktywnego maila oraz numeru telefonu. Prawidłowo zakończona rejestracja zostanie potwierdzona mailowo i telefonicznie.

* Prosimy o podanie aktywnego maila oraz numeru telefonu. Prawidłowo zakończona rejestracja zostanie potwierdzona mailowo i telefonicznie. 1. Rejestracja on-line z podaniem danych rejestrującego się: pełna nazwa podmiotu dokonującego rejestracji ujawniona w odpowiednim rejestrze oraz numer NIP, wskazanie imienia i nazwiska rejestrowanego

Bardziej szczegółowo

Podstawowe możliwości programu Spectro Market Faktura 2011.2

Podstawowe możliwości programu Spectro Market Faktura 2011.2 Podstawowe możliwości programu Spectro Market Faktura 2011.2 Obsługa faktur VAT sprzedaży, zaliczki, marży. Obsługa faktur korygujących. Tworzenie not. Tworzenie pokwitowań. Budowane i obsługa kartotek:

Bardziej szczegółowo

Narzędzie wspierające zarządzanie organizacj. Parentis Sp. z o.o. Kartoszyno,ul.Przemysłowa 5, 84-110 Krokowa, info@parentis.pl

Narzędzie wspierające zarządzanie organizacj. Parentis Sp. z o.o. Kartoszyno,ul.Przemysłowa 5, 84-110 Krokowa, info@parentis.pl Narzędzie wspierające zarządzanie organizacj Parentis Sp. z o.o. Kartoszyno,ul.Przemysłowa 5, 84-110 Krokowa, info@parentis.pl OPIS PROGRAMU I ZASADY UŻYTKOWANIA Intranet jest aplikacją on-line. Wymaga

Bardziej szczegółowo

Czytnik SCU240. Instrukcja instalacji. SKD30 Instrukcja instalacji

Czytnik SCU240. Instrukcja instalacji. SKD30 Instrukcja instalacji SKD30 Jak wydrukować ten dokument: Drukowanie w formacie A4, dwustronne, z programu Adobe Acrobat Reader XI Plik Drukuj Rozmiar i obsługa stron: Broszura Fragment broszury: Obie strony Oprawa: Z lewej

Bardziej szczegółowo

Kampania E-MAIL. Wybrane funkcjonalności: Definiowanie danych nadawcy. Personalizacja. Szablony. Profesjonalne kreacje graficzne

Kampania E-MAIL. Wybrane funkcjonalności: Definiowanie danych nadawcy. Personalizacja. Szablony. Profesjonalne kreacje graficzne -1- Kampania E-MAIL REDLINK to przyjazny i intuicyjny system, stworzony dla tych, którzy pragną zrealizować wysyłkę wiadomości E-MAIL do licznej grupy odbiorców i cieszyć się jej efektami. Nasz system

Bardziej szczegółowo

copyspace WEB2PRINT PROJEKTOWANIE I EDYCJA PRZEZ INTERNET www.yemo.nl

copyspace WEB2PRINT PROJEKTOWANIE I EDYCJA PRZEZ INTERNET www.yemo.nl WEB2PRINT PROJEKTOWANIE I EDYCJA PRZEZ INTERNET SAMODZIELNE POZYSKUJ I UTRZYMUJ PROJEKTOSWOICH WANIE KLIENTÓW CECHY SYSTEMU Udostępnij swoim klientom narzędzie do samodzielnego projektowania produktu,

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie bazą danych

Zarządzanie bazą danych -1- Kampania SMS Kampanie SMS to bardzo efektywne narzędzie marketingu bezpośredniego. Łączy w sobie prostotę i zwięzłość przekazu wraz z niemal stu procentową pewnością odebrania i przeczytania wiadomości

Bardziej szczegółowo

Nazwa, typ, model, producent oferowanego urządzenia...

Nazwa, typ, model, producent oferowanego urządzenia... Pozycja 1 - Urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, kopiarka, skaner) formatu A3, kolor, finiszer Nazwa, typ, model, producent oferowanego urządzenia 1. technologia druku laserowa lub oparta na diodach LED

Bardziej szczegółowo

PROCEDURA ORGANIZACJI SPOTKAŃ RADY UŻYTKOWNIKÓW OPROGRAMOWANIA CAS

PROCEDURA ORGANIZACJI SPOTKAŃ RADY UŻYTKOWNIKÓW OPROGRAMOWANIA CAS Załącznik nr 5 do umowy nr 9/DI/PN/2016 PROCEDURA ORGANIZACJI SPOTKAŃ RADY UŻYTKOWNIKÓW OPROGRAMOWANIA CAS 1. Spotkania Rady Użytkowników 1.1. Wstęp Wykonawca zapewni i pokryje wszelkie koszty związane

Bardziej szczegółowo

Zamki hotelowe bez baterii - inteligentny hotel GS-163

Zamki hotelowe bez baterii - inteligentny hotel GS-163 Zamki hotelowe bez baterii - inteligentny hotel - otwieranie drzwi kartą, odłączanie napięcia - sterowanie ogrzewaniem - programowanie z komputera recepcji - karty : Unique 125 khz Mifare 13,56 MHz - 4

Bardziej szczegółowo

System KD. (Kontrola Dostępu) Materiały informacyjne. POLSYSTEM SI Sp. z o.o., S.K.A. System Rejestracji Czasu Pracy oraz Kontroli Dostępu

System KD. (Kontrola Dostępu) Materiały informacyjne. POLSYSTEM SI Sp. z o.o., S.K.A. System Rejestracji Czasu Pracy oraz Kontroli Dostępu System Rejestracji Czasu Pracy oraz Kontroli Dostępu POLSYSTEM SI Sp. z o.o., S.K.A. tel./fax (071) 783-78-92 54-405 Wrocław, ul. Francuska 92 rcp@polsystem.pl www.polsystem.pl System KD (Kontrola Dostępu)

Bardziej szczegółowo

Wymagania dla modułu Pracownia Diagnostyczna załącznik A.2

Wymagania dla modułu Pracownia Diagnostyczna załącznik A.2 Wymagania dla modułu Pracownia Diagnostyczna załącznik A.2 Wymaganie System posiada wspólny dla wszystkich użytkowników moduł rejestracji pacjentów obsługujący jednocześnie wiele pracowni diagnostycznych

Bardziej szczegółowo

Mini kamera IP Wi-Fi ukryta w ZEGARKU CYFROWYM, DETEKCJA RUCHU, 1280x720, 4 GB, DZIEŃ/NOC, P2P, CLOCK WI-FI Camera

Mini kamera IP Wi-Fi ukryta w ZEGARKU CYFROWYM, DETEKCJA RUCHU, 1280x720, 4 GB, DZIEŃ/NOC, P2P, CLOCK WI-FI Camera MDH System Strona 1 MDH-SYSTEM ul. Bajkowa 5, Lublin tel./fax.81-444-62-85 lub kom.693-865-235 e mail: info@mdh-system.pl Mini kamera IP Wi-Fi ukryta w ZEGARKU CYFROWYM, DETEKCJA RUCHU, 1280x720, 4 GB,

Bardziej szczegółowo

Wirtualne Biuro. Nowoczesne technologie w budowaniu relacji z mediami. Prosta i skuteczna komunikacja www.newslink.pl. Dystrybutor systemu:

Wirtualne Biuro. Nowoczesne technologie w budowaniu relacji z mediami. Prosta i skuteczna komunikacja www.newslink.pl. Dystrybutor systemu: Dystrybutor systemu: ul. Siemieńskiego 20, lok. 38 35-234 Rzeszów tel.: +48 692 079 870 fax.: +48 22 244 22 46 e-mail: www.altimedia.pl Nowoczesne technologie w budowaniu relacji z mediami Wirtualne Biuro

Bardziej szczegółowo

Profesjonalny efekt szybko i łatwo z darmowym oprogramowaniem Avery Design & Print

Profesjonalny efekt szybko i łatwo z darmowym oprogramowaniem Avery Design & Print Profesjonalny efekt szybko i łatwo z darmowym oprogramowaniem Avery Design & Print Drukuj na etykietach Avery Zweckform szybko i łatwo przy użyciu darmowych szablonów i oprogramowania. Niezależnie od tego,

Bardziej szczegółowo

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU. XChronos

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU. XChronos SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU XChronos Kontrola dostępu Najważniejsze cechy Kontrola dostępu do obiektów Szerokie możliwości raportowania Szeroki wybór technik identyfikacji Sterowanie ryglami i urządzeniami

Bardziej szczegółowo

Prezentacja oferty produktowej. Systemu Kontroli Trasy

Prezentacja oferty produktowej. Systemu Kontroli Trasy Prezentacja oferty produktowej Systemu Kontroli Trasy Zawartość prezentacji Podstawowe informacje Trasy (SKT24) 3 7 10 16 18 2 Systemu Kontroli Trasy (SKT24) 3 Zatrudniasz pracowników ochrony? Posiadasz

Bardziej szczegółowo

Program do wagi SmartScale

Program do wagi SmartScale Program do wagi SmartScale zarządzanie pomiarami zarządzanie towarami - dodawanie, usuwanie oraz wyszukiwanie towarów zarządzanie kontrahentami dodawanie i usuwanie oraz wyszukiwanie wydruki kwitów w trybie

Bardziej szczegółowo

W dalszej części dokumentu przedstawiamy skrócony opis kluczowych funkcji systemu. Niniejszy dokument nie zawiera opisu technicznego systemu.

W dalszej części dokumentu przedstawiamy skrócony opis kluczowych funkcji systemu. Niniejszy dokument nie zawiera opisu technicznego systemu. 1. Informacje Podstawowe Mediamanager 2.1 jest systemem wspierającym zarządzanie dokumentami elektronicznymi. Podstawowymi funkcjami realizowanymi przez oprogramowanie jest przetrzymywanie, zarządzanie

Bardziej szczegółowo

EasyNet system zarządzania dostępem do sieci internet

EasyNet system zarządzania dostępem do sieci internet EasyNet system zarządzania dostępem do sieci internet System zarządzania dostępem do sieci Internet przeznaczony jest dla firm, administratorów którzy komercyjnie zajmują się organizowaniem dostępu do

Bardziej szczegółowo

Zastosowanie systemu AssetTrace w automatyzacji procesów magazynowych przy pomocy kodów kreskowych

Zastosowanie systemu AssetTrace w automatyzacji procesów magazynowych przy pomocy kodów kreskowych Zastosowanie systemu AssetTrace w automatyzacji procesów magazynowych przy pomocy kodów kreskowych Przemysław Bartoszek www.goldensoft.pl pbartoszek@goldensoft.pl tel. 697-695-662 Cel prezentacji Prezentowane

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika. Instrukcja konfiguracji i obsługi modułu e-rejestracja

Instrukcja użytkownika. Instrukcja konfiguracji i obsługi modułu e-rejestracja Instrukcja użytkownika Instrukcja konfiguracji i obsługi modułu e-rejestracja Spis treści 1. Wprowadzenie... 3 1.1. Do czego służy moduł e-rejestracji?... 3 1.2. Schemat działania systemu e-rejestracja...

Bardziej szczegółowo

Mini kamera IP Wi-Fi ukryta w ZEGARKU CYFROWYM, DETEKCJA RUCHU, 1280x720, P2P, zegarek z kamerą, CLOCK WI-FI Camera

Mini kamera IP Wi-Fi ukryta w ZEGARKU CYFROWYM, DETEKCJA RUCHU, 1280x720, P2P, zegarek z kamerą, CLOCK WI-FI Camera MDH System Strona 1 MDH-SYSTEM ul. Bajkowa 5, Lublin tel./fax.81-444-62-85 lub kom.693-865-235 e mail: info@mdh-system.pl Mini kamera IP Wi-Fi ukryta w ZEGARKU CYFROWYM, DETEKCJA RUCHU, 1280x720, P2P,

Bardziej szczegółowo

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2012 16-18 października 2012 NOWOŚCI TARGOWE

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2012 16-18 października 2012 NOWOŚCI TARGOWE Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2012 16-18 października 2012 NOWOŚCI TARGOWE FIRMA: SOMAR S.A. ul. Karoliny 4 40-186 Katowice tel. 32 359 71 00 fax. 32 359 71 11 e-mail: biuro@somar.com.pl

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje: Rozbudowa systemu kontroli dostępu w jednym z obiektów Uniwersytetu Śląskiego". 2. Przedmiotem zamówienia

Bardziej szczegółowo

DTextra System Zarządzania Dokumentami

DTextra System Zarządzania Dokumentami DTextra System Zarządzania Dokumentami 2012 1 S t r o n a Spis treści Wstęp... 4 Główne zadania oprogramowania... 4 Korzyści z wdrożenia... 4 Interfejs graficzny... 5 Bezpieczeństwo... 5 Wymagania systemowe...

Bardziej szczegółowo

Kontrola topto. 1. Informacje ogólne. 2. Wymagania sprzętowe i programowe aplikacji. 3. Przykładowa instalacja topto. 4. Komunikacja.

Kontrola topto. 1. Informacje ogólne. 2. Wymagania sprzętowe i programowe aplikacji. 3. Przykładowa instalacja topto. 4. Komunikacja. Kontrola topto Obsługa aplikacji Kontrola topto 1. Informacje ogólne. 2. Wymagania sprzętowe i programowe aplikacji. 3. Przykładowa instalacja topto. 4. Komunikacja. 5. Dodawanie, edycja i usuwanie przejść.

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika

Podręcznik użytkownika Podręcznik użytkownika Centrum rozliczeniowe UPS 2015 United Parcel Service of America, Inc. Nazwa UPS, marka UPS i kolor brązowy są znakami towarowymi firmy United Parcel Service of America, Inc. Wszelkie

Bardziej szczegółowo

System Kontroli Dostępu. Zarządzanie kontrolą dostępu do budynków biurowych i zakładów produkcyjnych

System Kontroli Dostępu. Zarządzanie kontrolą dostępu do budynków biurowych i zakładów produkcyjnych System Kontroli Dostępu Zarządzanie kontrolą dostępu do budynków biurowych i zakładów produkcyjnych 1 Czym jest System Kontroli Dostępu? System Kontroli Dostępu (SKD) to rozwiązanie przeznaczone do zarządzania

Bardziej szczegółowo

System imed24 Instrukcja Moduł Analizy i raporty

System imed24 Instrukcja Moduł Analizy i raporty System imed24 Instrukcja Moduł Analizy i raporty Instrukcja obowiązująca do wersji 1.8.0 Spis treści 1. Moduł Analizy i Raporty... 3 1.1. Okno główne modułu Analizy i raporty... 3 1.1.1. Lista szablonów

Bardziej szczegółowo

Czytnik kart zbliżeniowych PROX 4k Instrukcja obsługi kartą Master

Czytnik kart zbliżeniowych PROX 4k Instrukcja obsługi kartą Master Czytnik kart zbliżeniowych PROX 4k Instrukcja obsługi kartą Master PROX 4k jest urządzeniem zapewniającym autoryzowany dostęp do pomieszczeń biurowych, magazynowych oraz mieszkalnych. Kontrola dostępu

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna na dostawę oprogramowania komputerowego dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Specyfikacja techniczna na dostawę oprogramowania komputerowego dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Załącznik nr 3 Specyfikacja techniczna na dostawę komputerowego dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Oprogramowanie Lp. Dane ogólne Opis wymagań Opis oferowanych parametrów 1 Producent programu

Bardziej szczegółowo

PROBIT - nowoczesnym, zintegrowany pakiet oprogramowania dedykowany Jednostkom Państwowej Inspekcji Sanitarnej

PROBIT - nowoczesnym, zintegrowany pakiet oprogramowania dedykowany Jednostkom Państwowej Inspekcji Sanitarnej PROBIT - nowoczesnym, zintegrowany pakiet oprogramowania dedykowany Jednostkom Państwowej Inspekcji Sanitarnej Planowanie i realizacja Budżetu zadaniowego (Funkcja, Zadanie, Podzadanie, Działanie) Wspieranie

Bardziej szczegółowo

15-16 PAŹDZIERNIKA 2015

15-16 PAŹDZIERNIKA 2015 15-16 PAŹDZIERNIKA 2015 REGULAMIN UCZESTNICTWA W KONFERENCJI HR W CENTRACH USŁUG BIZNESOWYCH I IT 2015 Organizatorem Konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest Spółka Jawna Zacharzewska, Flis,

Bardziej szczegółowo

Opis techniczny urządzeń wielofunkcyjnych

Opis techniczny urządzeń wielofunkcyjnych Opis techniczny urządzeń wielofunkcyjnych Grupa I wysokonakładowe, monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne 5szt. Grupa II wysokonakładowe, kolorowe urządzenia wielofunkcyjne 10 szt. Grupa III monochromatyczne

Bardziej szczegółowo

Wspólna Platforma Intranetowa dla pracowników administracji rządowej. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego

Wspólna Platforma Intranetowa dla pracowników administracji rządowej. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Wspólna Platforma Intranetowa dla pracowników administracji rządowej Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Zadanie II: Wspólna Platforma Intranetowa Cele Moduły WPI Możliwości WPI:

Bardziej szczegółowo

Porównanie Produktów

Porównanie Produktów Porównanie Produktów 1 S t r o n a Wersje programu Lite Pro Pro+ Pro+ LAN darmowa 149,00 zł 199,00 zł 299,00 zł brutto 183,27 zł 244,77 zł 367,77 zł Faktura Faktury w językach angielskim, niemieckim, francuskim,

Bardziej szczegółowo

Opis programu: www.optikom.eu

Opis programu: www.optikom.eu Opis programu: 1) Naliczanie minutowe... 2 2) Karnety... 5 3) Barek... 5 4) Imprezy urodzinowe... 7 5) Rejestracja sprzedaży... 10 6) Raport... 15 7) Magazyn... 18 8) Rejestracja czasu pracy... 18 9) Instalacja

Bardziej szczegółowo

Dane Klienta: PUW Torpol Sp. z o.o. ul. Wały Piastowskie 1. 80-855 Gdańsk. www.torpol.eu

Dane Klienta: PUW Torpol Sp. z o.o. ul. Wały Piastowskie 1. 80-855 Gdańsk. www.torpol.eu Dane Klienta: PUW Torpol Sp. z o.o. ul. Wały Piastowskie 1 80-855 Gdańsk www.torpol.eu PUW Torpol Sp. z o.o. rozpoczęło działalność w 1987 roku. W branży tekstylnej obecni są od 1994 roku. Torpol jest

Bardziej szczegółowo

Logotyp - Marka platformy NOWA POCZT@ Z KAŻDEGO MIEJSCA I O KAŻDEJ PORZE. Nowoczesność, Prostota, Identyfikacja Kolorystka zgodna z Poczta Polska

Logotyp - Marka platformy NOWA POCZT@ Z KAŻDEGO MIEJSCA I O KAŻDEJ PORZE. Nowoczesność, Prostota, Identyfikacja Kolorystka zgodna z Poczta Polska Logotyp - Marka platformy NOWA POCZT@ Z KAŻDEGO MIEJSCA I O KAŻDEJ PORZE Nowoczesność, Prostota, Identyfikacja Kolorystka zgodna z Poczta Polska Poczta Polska skutecznie odpowiada na trendy rynkowe i coraz

Bardziej szczegółowo

Funkcjonalność konfiguracji Szkoleniowej systemu Profesal

Funkcjonalność konfiguracji Szkoleniowej systemu Profesal Funkcjonalność konfiguracji Szkoleniowej systemu Profesal Korespondencję dotyczącą tego dokumentu oraz opisanych w nim zagadnień prosimy kierować na adres: profesal@profesal.pl Spis treści Funkcjonalność

Bardziej szczegółowo

COFFEE INTERNETOWY SYSTEM ORGANIZACJI WYDARZEŃ. Nasze rozwiązania wspierają twój rozwój

COFFEE INTERNETOWY SYSTEM ORGANIZACJI WYDARZEŃ. Nasze rozwiązania wspierają twój rozwój INTERNETOWY SYSTEM ORGANIZACJI WYDARZEŃ COFFEE PIERWSZE ZAPOZNANIE SIĘ Z COFFEE Coffee jest kompleksowym rozwiązaniem wspomagającym organizację różnego rodzaju wydarzeń, takich jak konferencje, kongresy,

Bardziej szczegółowo

KOSZTORYS OFERTOWY. Cześć I - dostawa komputerów przenośnych (laptopów) i urządzeń sieciowych

KOSZTORYS OFERTOWY. Cześć I - dostawa komputerów przenośnych (laptopów) i urządzeń sieciowych Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach rządowego programu Cyfrowa szkoła" dla Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Miejskim Zespole Szkół Nr 5 w Krośnie Załącznik

Bardziej szczegółowo

DHL24. Główny Użytkownik. i Przesyłka Serwisowa. Dokumentacja użytkownika końcowego

DHL24. Główny Użytkownik. i Przesyłka Serwisowa. Dokumentacja użytkownika końcowego DHL24 Główny Użytkownik i Przesyłka Serwisowa Dokumentacja użytkownika końcowego Opis: Niniejszy dokument opisuje funkcjonalność Głównego Użytkownika i Przesyłki Serwisowej w aplikacji DHL24 w ujęciu użytkownika

Bardziej szczegółowo

OPIS OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Znak sprawy IT.271.31.2013 DRUK WZP-200 Załącznik nr... do oferty (pieczęć Wykonawcy) NAZWA(FIRMA) ORAZ ADRES WYKONAWCY OPIS OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA...... Dzierżawa 7 wielofunkcyjnych laserowych

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ. Tomasz Jarmuszczak PCC Polska

ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ. Tomasz Jarmuszczak PCC Polska ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ Tomasz Jarmuszczak PCC Polska Problemy z zarządzaniem dokumentacją Jak znaleźć potrzebny dokument? Gdzie znaleźć wcześniejszą wersję? Która wersja jest właściwa? Czy projekt został

Bardziej szczegółowo

Zamki hotelowe on-line GS-160

Zamki hotelowe on-line GS-160 Zamki hotelowe on-line - otwieranie drzwi kartą, odłączanie napięcia - programowanie z komputera recepcji - karty Unique 125 KHz czytnik kart przed wejściem do pokoju holder umieszczony na ścianie w pokoju

Bardziej szczegółowo

Dlaczego warto wybrać Sparkmailing? SPARK MEDIA Advertising & New Media info@sparkmedia.pl tel. 81 440 22 02 fax 81 440 25 02

Dlaczego warto wybrać Sparkmailing? SPARK MEDIA Advertising & New Media info@sparkmedia.pl tel. 81 440 22 02 fax 81 440 25 02 Sparkmailing Dlaczego warto wybrać Sparkmailing? Intuicyjna obsługa Przyjazny użytkownikowi interfejs pozwala w szybki sposób przejść do najważniejszych modułów aplikacji. Tworzenie mailingów krok po kroku

Bardziej szczegółowo

Zarządzaj projektami efektywnie i na wysokim poziomie. Enovatio Projects SYSTEM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

Zarządzaj projektami efektywnie i na wysokim poziomie. Enovatio Projects SYSTEM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI Sprawne zarządzanie projektami Tworzenie planów projektów Zwiększenie efektywności współpracy Kontrolowanie i zarządzanie zasobami jak również pracownikami Generowanie raportów Zarządzaj projektami efektywnie

Bardziej szczegółowo

system kontroli dostępu

system kontroli dostępu system kontroli dostępu Nowa, rozbudowana funkcjonalność Zalety urządzeń systemu kontroli dostępu ACCO czynią go atrakcyjnym produktem dla firm i instytucji zainteresowanych nadzorem nad przemieszczaniem

Bardziej szczegółowo

Porównanie Produktów

Porównanie Produktów Porównanie Produktów Wersje programu Lite Pro Pro+ Pro+ LAN darmowa 99,00 zł 149,00 zł 249,00 zł brutto 121,77 zł 183,27 zł 306,27 zł Faktura Faktury w językach angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim

Bardziej szczegółowo

prezentacja programu

prezentacja programu NEKROorganizer STANDARD wersja 3.0 prezentacja programu Wrocław, 27 lutego 2011r. Prezentujemy Paostwu oprogramowanie NEKROorganizer STANDARD wersja 3.0, - administrator cmentarza, który umożliwia ewidencjowanie,

Bardziej szczegółowo

2012 Provider Sp. z o.o. ul. Legnicka 62, 54-204 Wrocław. tel./faks: 713418192 3.0

2012 Provider Sp. z o.o. ul. Legnicka 62, 54-204 Wrocław. tel./faks: 713418192 3.0 Provider Sp. z o.o ul. Legnicka 62, 54-204 Wrocław tel./faks: 713418192 http://www.provider.pl info@provider.pl 3.0 System wspomagający zarządzanie firmą online Strona 1 z 13 2012 Provider Sp. z o.o. System

Bardziej szczegółowo

E-DEKLARACJE Dokumentacja eksploatacyjna 2017

E-DEKLARACJE Dokumentacja eksploatacyjna 2017 E-DEKLARACJE Dokumentacja eksploatacyjna 2017 Wprowadzenie...3 1 Generowanie deklaracji VAT-7 w skrócie...3 2 Generowanie deklaracji JPK w skrócie...4 3 Generowanie deklaracji PIT w skrócie...5 4 Generowanie

Bardziej szczegółowo

Ćwiczenie. Temat: TeamViewer - zarządzanie komputerami na odległość.

Ćwiczenie. Temat: TeamViewer - zarządzanie komputerami na odległość. Ćwiczenie Temat: TeamViewer - zarządzanie komputerami na odległość. Zastosowanie: Śledzenie ustawień energetycznych, elektrycznych w programie i sterowanie nimi na odległość Wytłumaczenie ćwiczenia Ćwiczenie

Bardziej szczegółowo

Mają zaszczyt przedstawić. System kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy

Mają zaszczyt przedstawić. System kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy oraz Mają zaszczyt przedstawić System kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy Podstawowe cechy systemu 32 000 użytkowników identyfikator użytkownika 4 bajty identyfikator RFID 8 bajtów kod PIN: 4-6 cyfr

Bardziej szczegółowo

Zamawiający dysponuje szerokim spektrum rozwiązań infrastrukturalnych. Wykonawca uzyska dostęp do infrastruktury w niezbędnym zakresie.

Zamawiający dysponuje szerokim spektrum rozwiązań infrastrukturalnych. Wykonawca uzyska dostęp do infrastruktury w niezbędnym zakresie. Prosimy o precyzyjne wyjaśnienie, co Zamawiający rozumie pod pojęciem bezterminowej i pełnej licencji, wraz z prawem do dysponowania dokumentacją i wprowadzaniem zmian? Na jakich polach eksploatacji ma

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN UCZESTNICTWA W KONFERENCJI SIŁA MIĘDZYNARODOWYCH ZESPOŁÓW 2016

REGULAMIN UCZESTNICTWA W KONFERENCJI SIŁA MIĘDZYNARODOWYCH ZESPOŁÓW 2016 7 października 2016 REGULAMIN UCZESTNICTWA W KONFERENCJI SIŁA MIĘDZYNARODOWYCH ZESPOŁÓW 2016 Organizatorem Konferencji Siła Międzynarodowych Zespołów jest ETTA Monika Chutnik z siedzibą we Wrocławiu przy

Bardziej szczegółowo

Wdrożenie systemu do obsługi wydarzeń organizowanych przez. Uczelnię wraz serwisem WEB

Wdrożenie systemu do obsługi wydarzeń organizowanych przez. Uczelnię wraz serwisem WEB Załącznik nr 3 do SIWZ Szczegółówy opis przedmiotu zamówienia : Zadanie 3. E-Wydarzenia Wdrożenie systemu do obsługi wydarzeń organizowanych przez Uczelnię wraz serwisem WEB Rodzaj wydarzeń: konferencje

Bardziej szczegółowo

TAK, WYMAGA NIE WYMAGA

TAK, WYMAGA NIE WYMAGA Pytania z dnia 07.04.2016 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę wraz z montażem wyświetlacza wielkoformatowego (telebimu) w technologii

Bardziej szczegółowo

OPIS i SPECYFIKACJA TECHNICZNA

OPIS i SPECYFIKACJA TECHNICZNA OPIS i SPECYFIKACJA TECHNICZNA Dotyczy Konkursu ofert numer 1/POIG 8.2/2013 WdroŜenie internetowego systemu klasy B2B do automatyzacji procesów biznesowych oraz koordynacji działań z partnerami w firmie

Bardziej szczegółowo

1 z 5 2013-07-24 12:18

1 z 5 2013-07-24 12:18 1 z 5 2013-07-24 12:18 Moduł/Funkcja START PRO BIZNES MAX Moduł: Funkcje podstawowe Rozbudowane informacje o firmie Obsługa grup Zarządzanie użytkownikami Zarządzanie symbolami dokumentów (numeracja ciągła,

Bardziej szczegółowo

Instrukcja uzyskiwania kodu dostępu do oprogramowania ESItronic za pomocą Internetu.

Instrukcja uzyskiwania kodu dostępu do oprogramowania ESItronic za pomocą Internetu. Instrukcja uzyskiwania kodu dostępu do oprogramowania ESItronic za pomocą Internetu. Niektóre rodzaje informacji w programie ESI[tronic] są zablokowane i żeby z nich korzystać, należy je przedtem udostępnić.

Bardziej szczegółowo

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO ZAŁĄCZNIK NR 1 DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO 1. MODYFIKACJA MECHANIZMÓW GRY. Scenariusz główny 1. Wprowadzenie konsekwencji nie płacenia przez gracza za faktury/rachunki. W przypadku niezapłacenia terminowego

Bardziej szczegółowo

KRÓTKI PRZEWODNIK Z ZAKRESU OBSŁUGI APLIKACJI PB ONLINE

KRÓTKI PRZEWODNIK Z ZAKRESU OBSŁUGI APLIKACJI PB ONLINE PB ONLINE Sp. z o.o. KRÓTKI PRZEWODNIK Z ZAKRESU OBSŁUGI APLIKACJI PB ONLINE PRZEWODNIK 1 Zawartość TWORZENIE KONTA UŻYTKOWNIKA... 3 OPERACJE NA ANKIECIE... 6 TWORZENIE LINKÓW DO ANKIETY... 8 WYSYŁANIE

Bardziej szczegółowo

Funkcjonalność jest zgrupowana w następujących obszarach:

Funkcjonalność jest zgrupowana w następujących obszarach: Human Resources Funkcjonalność jest zgrupowana w następujących obszarach: Płace i Kadry System ocen pracowników/pulpit pracownika Informacje pracownicze Podzielnik Karty pracy RCP (Rejestracja Czasu Pracy)

Bardziej szczegółowo

Warunki udostępniania Stanowisk Web Check-in w Terminalu A. Lotnisko Chopina w Warszawie. 1. Postanowienia ogólne. 2. Definicje

Warunki udostępniania Stanowisk Web Check-in w Terminalu A. Lotnisko Chopina w Warszawie. 1. Postanowienia ogólne. 2. Definicje Warunki udostępniania Stanowisk Web Check-in w Terminalu A Lotniska Chopina w Warszawie Obowiązują od 1 stycznia 2014 r. 1. Postanowienia ogólne 1.1. Niniejsze Warunki udostępniania stanowisk Web Check-in

Bardziej szczegółowo

System. rejestracji oraz identyfikacja. uczestników wydarzenia

System. rejestracji oraz identyfikacja. uczestników wydarzenia System rejestracji oraz identyfikacja uczestników wydarzenia Dla kogo jest ScanMe? Wybierz ScanMe, jeśli zależy Ci na nowoczesnej i sprawnej obsłudze gości podczas organizowania: Konferencji Eventu Seminarium

Bardziej szczegółowo

System Przepustkowy OPTIPASS. Kraków 2013

System Przepustkowy OPTIPASS. Kraków 2013 System Przepustkowy OPTIPASS Kraków 2013 O Programie Aplikacja została stworzona z myślą o instytucjach ewidencjonujących ruch osobowy na terenie swoich obiektów przy pomocy przepustek. Optipass jest systemem

Bardziej szczegółowo

SKRÓCONY OPIS systemu lojalnościowego

SKRÓCONY OPIS systemu lojalnościowego SKRÓCONY OPIS systemu lojalnościowego na podstawie wersji 2.0 PRODUCENT: Basic-Soft Ostrów Wlkp. AKTUALNA WERSJA: Kontrahent GT wersja 2.0 Zabrania się powielania, publikowania i rozpowszechniania bez

Bardziej szczegółowo

2. Zawartość dokumentacji. 1. Strona tytułowa. 2. Zawartość dokumentacji. 3. Spis rysunków. 4. Opis instalacji kontroli dostępu. 3.

2. Zawartość dokumentacji. 1. Strona tytułowa. 2. Zawartość dokumentacji. 3. Spis rysunków. 4. Opis instalacji kontroli dostępu. 3. 2. Zawartość dokumentacji 1. Strona tytułowa. 2. Zawartość dokumentacji. 3. Spis rysunków. 4. Opis instalacji kontroli dostępu. 3. Spis rysunków Rys nr 1 schemat instalacji KD Piwnica Rys nr 2 schemat

Bardziej szczegółowo

AUDYT REDUKCJA KOSZTÓW OPTYMALIZACJA SYSTEMÓW DRUKOWANIA

AUDYT REDUKCJA KOSZTÓW OPTYMALIZACJA SYSTEMÓW DRUKOWANIA AUDYT REDUKCJA KOSZTÓW OPTYMALIZACJA SYSTEMÓW DRUKOWANIA AUDYT REDUKCJA KOSZTÓW OPTYMALIZACJA Wiele prac wykonywanych codziennie w przedsiębiorstwie wiąże się nierozerwalnie z produkcją dokumentów. Brak

Bardziej szczegółowo

ACT! 2008 Prezentacja funkcjonalności

ACT! 2008 Prezentacja funkcjonalności ACT! 2008 Prezentacja funkcjonalności Centralna baza informacji o klientach i partnerach biznesowych Szybki dostęp do potrzebnych danych Natychmiastowy dostęp do kontaktów i dowolnych szczegółów dzięki

Bardziej szczegółowo

Nowoczesny system komputerowy przeznaczony do obsługi pacjentów i rozliczeń w dużych przychodniach i klinikach lekarskich.

Nowoczesny system komputerowy przeznaczony do obsługi pacjentów i rozliczeń w dużych przychodniach i klinikach lekarskich. REJESTR SYSTEM OBSŁUGI PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNYCH Nowoczesny system komputerowy przeznaczony do obsługi pacjentów i rozliczeń w dużych przychodniach i klinikach lekarskich. Program został stworzony w

Bardziej szczegółowo

Instrukcja do programu Przypominacz 1.6

Instrukcja do programu Przypominacz 1.6 Instrukcja do programu Przypominacz 1.6 Program Przypominacz 1.6 pozwala w prosty sposób wykorzystać dane z systemu sprzedaży Subiekt GT do prowadzenia tzw. miękkiej windykacji poprzez wysyłanie kontrahentom

Bardziej szczegółowo

OFERTA TORELL NA WYBRANE URZĄDZENIA FISKALNE

OFERTA TORELL NA WYBRANE URZĄDZENIA FISKALNE DO: Izba Adwokacka w Warszawie Okręgowa Rada Adwokacka OFERTA TORELL NA WYBRANE URZĄDZENIA FISKALNE Od roku 1993 firma TORELL jest wiodącym dostawcą urządzeń fiskalnych, kas, drukarek oraz stanowisk POS.

Bardziej szczegółowo

R I S R a d i o l o g i c z n y S y s t e m I n f o r m a c y j n y

R I S R a d i o l o g i c z n y S y s t e m I n f o r m a c y j n y NOWOCZESNE TECHNOLOGIE DLA MEDYCYNY DOSTĘP DO WSZYSTKICH INFORMACJI Z POZIOMU PRZEGLĄDARKI WWW DOSTOSOWANIE OPROGRAMOWANIA DO WYMOGÓW PRAWA W ZAKRESIE ELEKTRONICZNEJ DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ PRZYJAZNY INTERFEJS

Bardziej szczegółowo

System zarządzania zleceniami

System zarządzania zleceniami Verlogic Systemy Komputerowe 2013 Wstęp Jednym z ważniejszych procesów występujących w większości przedsiębiorstw jest sprawna obsługa zamówień klientów. Na wspomniany kontekst składa się: przyjęcie zlecenia,

Bardziej szczegółowo

Asystent Książka Korespondencji 2015 MAX - licencja 1 rok

Asystent Książka Korespondencji 2015 MAX - licencja 1 rok Dane aktualne na dzień: 01-07-2016 17:00 Link do produktu: http://www.galeosoft.pl/asystent-ksiazka-korespondencji-2015-max-licencja-1-rok-p-1475.html Asystent Książka Korespondencji 2015 MAX - licencja

Bardziej szczegółowo

Koszalin, październik 2007. Opracowanie: Sławomir Hałka Współpraca i uzgodnienia: Paweł Skrzypczak, Leszek Bochniak

Koszalin, październik 2007. Opracowanie: Sławomir Hałka Współpraca i uzgodnienia: Paweł Skrzypczak, Leszek Bochniak !"#$%&'(')#*+,!-, 34567859:9 #',!(./#%#$.0%*&1&2($!#0 3!'2&;%$%# Koszalin, październik 2007 Opracowanie: Sławomir Hałka Współpraca i uzgodnienia: Paweł Skrzypczak, Leszek Bochniak Zastosowania Informatyki,

Bardziej szczegółowo

1. Przedmiot zamówienia.

1. Przedmiot zamówienia. 1. Przedmiot zamówienia. Na przedmiot zamówienia składa się: Zakup 4 laserowych, monochromatycznych, wielofunkcyjnych urządzeń formatu A3 dla dużych grup pracowniczych z terminalem umożliwiającym podłączenie

Bardziej szczegółowo

coffee Instrukcja do systemu Warszawa, wrzesień 2008

coffee Instrukcja do systemu Warszawa, wrzesień 2008 Instrukcja do systemu coffee Warszawa, wrzesień 2008 Instytut Studiów Programistycznych 1 Spis treści 1. Uruchamianie systemu...3 Logowanie do systemu coffee...3 Logowanie do systemu coffee...3 2. Rejestracja

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Wymagana funkcjonalność systemu monitorowania środowiska w serwerowniach:

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Wymagana funkcjonalność systemu monitorowania środowiska w serwerowniach: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Wymagana funkcjonalność systemu monitorowania środowiska w serwerowniach: PARAMETRY ŚRODOWISKOWE PODLEGAJĄCE KONTROLI 1. sygnalizacja przekroczenia wartości progowej

Bardziej szczegółowo

Zastosowania aplikacji B2B dostępnych na rynku zalety aplikacji online

Zastosowania aplikacji B2B dostępnych na rynku zalety aplikacji online 2012 Zastosowania aplikacji B2B dostępnych na rynku zalety aplikacji online Sławomir Frąckowiak Wdrożenie systemu B2B Lublin, 25 października 2012 Aplikacje B2B do czego? Realizacja najważniejszych procesów

Bardziej szczegółowo

skutecznie skraca czas potrzebny na przygotowanie korespondencji wchodzącej i wychodzącej

skutecznie skraca czas potrzebny na przygotowanie korespondencji wchodzącej i wychodzącej ZNAK TOWAROWY ZASTRZEśONY I-Post to unikalny system obsługi korespondencji. Jest kompleksowym rozwiązaniem potrzeb związanych z informatyzacją i usprawnieniem pracy kancelarii, poprzez skonstruowane w

Bardziej szczegółowo

System Kontroli Dostępu SKALFI.net Moduły rozszerzające funkcjonalność systemu KD

System Kontroli Dostępu SKALFI.net Moduły rozszerzające funkcjonalność systemu KD Moduły rozszerzające funkcjonalność systemu KD Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów System Kontroli Dostępu SKALFI.net posiada moduły rozszerzające funkcjonalność systemu. W zależności od zapotrzebowania

Bardziej szczegółowo