Oferta sponsoringu konferencji

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Oferta sponsoringu konferencji"

Transkrypt

1 Oferta sponsoringu konferencji Sejmik Młodych Informatyków (SMI 2013, VIII edycja) Systemy Czasu Rzeczywistego (SCR 2013, XX edycja) Krajowa Konferencja Inżynierii Oprogramowania (KKIO 2013, XV edycja) września 2013 Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytet Szczeciński ul. Mickiewicza 64, Szczecin ORGANIZATORZY: Instytut Informatyki w Zarządzaniu Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytet Szczecińskiego Polskie Towarzystwo Informatyczne

2 ZAPROSZENIE W imieniu Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Wydziału Nauk i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszamy Państwa do wsparcia organizowanych przez nas konferencji poświęconych tematyce IT: Sejmiku Młodych Informatyków, Systemów Czasu Rzeczywistego oraz Krajowej Konferencji Inżynierii Oprogramowania. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa propozycje trzech pakietów sponsorskich. Przedstawiona oferta dotyczy jednej, wybranej przez Państwa konferencji. Jeśli bylibyście Państwo zainteresowani wsparciem więcej niż jednej konferencji, to prosimy są o kontakt, w celu uzgodnienia szczegółów. Ufamy, że udział przedstawicieli firm w organizowanych konferencjach pozwoli nie tylko na ich uatrakcyjnienie ale także w sposób istotny wpłynie na wartość merytoryczną i praktyczny wymiar prezentowanych treści. Liczmy na to, że ta współpraca przełoży się na realne działania pomiędzy Uczelniami, Polskim Towarzystwem Informatycznym oraz firmami z branży IT i nowoczesnych technologii. Zależy nam, aby udział przedstawicieli firm w konferencjach naukowych spowodował, że nauka i praktyka regularnie spotykają się razem. Z poważaniem Przewodniczący Komitetu Programowego KKIO prof. dr hab. Zdzisław Szyjewski Szczecin, styczeń 2013 r.

3 UCZESTNICY KONFERENCJI Pracownicy naukowi z wiodących, polskich oraz zagranicznych ośrodków akademickich Przedstawiciele wyższych uczelni i jednostek badawczych Goście honorowi (m.in. przedstawiciele Urzędu Miasta Szczecin) Przedstawiciele businessu TEMATYKA KONFERENCJI Celem Konferencji Systemu Czasu Rzeczywistego jest prezentacja bieżących prac prowadzonych przez środowiska akademickie i przemysłowe w zakresie systemów czasu rzeczywistego na tle współcześnie stosowanych podejść i technologii. Poza tym jest okazją do integracji środowiska informatycznego i umożliwia nawiązanie kontaktów przedstawicieli środowisk uczelnianych i przemysłowych, reprezentowanych przez firmy działające na terenie Polski. Sejmik Młodych Informatyków jest cykliczną konferencją poświęconą nowym technologiom informatycznym. To miejsce spotkań i prezentacji prac badawczych (w zakresie informatyki), młodych pracowników nauki i praktyki. Sejmik jest prowadzony w formie paneli tematycznych, szkoleń, seminariów i warsztatów. Koordynatorami paneli są znane osobistości świata nauki i praktyki. Zaplanowane są również wystąpienia w formie referatów zamówionych przez organizatorów. Zakres tematyczny Sejmiku obejmuje obszar szeroko rozumianej informatyki, jej zastosowań w różnych dyscyplinach, a także rozwiązań, które mogą metodycznie ją wspomagać. Krajowa Konferencja Inżynierii Oprogramowania to najważniejsza krajowa konferencja podejmująca zagadnienia z obszaru inżynierii oprogramowania i obszarów pokrewnych. Po raz pierwszy w swej wieloletniej historii konferencja zawita do Szczecina, w gościnne mury Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Na czele komitetu programowego konferencji stoi prof. Zdzisław Szyjewski, a wśród znamienitych prelegentów, którzy zapowiedzieli swoje wystąpienia będą m.in. dr inż. Wacław Iszkowski (Prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji), dr Martin Shepperd z Brunel University (Wielka Brytania) i dr Janusz Zalewski z Florida Gulf Coast University (USA). Do zapoznania się z pełną tematyką konferencji zapraszamy Państwa na strony poszczególnych konferencji.

4 Porównanie pakietów sponsorskich Platynowy Złoty Srebrny Koszt PLN 5000 PLN 3000 PLN Liczba możliwych sponsorów Zamieszczenie logo i linku do strony Sponsora na stronie internetowej Konferencji (widoczne na wszystkich podstronach) Zamieszczenie wyróżnionego logo Sponsora w materiałach promocyjnych oraz informacyjnych Konferencji, w formie np. zaproszeń czy plakatów rozsyłanych w trackie akcji marketingowej Kolportaż materiałów reklamowych Sponsora wraz z materiałami dla uczestników konferencji Ekspozycja banera Sponsora w strefie rejestracji uczestników konferencji, Wygłoszenie prezentacji dla uczestników konferencji Kampania na Twitterze (Publikacja informacji o sponsorach konferencji, wraz z informacji o wygłaszanych przez nich prelekcjach) Ekspozycja banera Sponsora w sali konferencyjnej, Organizacja warsztatów dla uczestników konferencji Reklama w ingu (Call4Papers) konferencji wysyłany raz w miesiącu Bezpłatny udział przedstawicieli firmy w konferencji i wszystkich imprezach towarzyszących (bez kosztów noclegu) Ekspozycja banera Sponsora w sali bankietowej (imprezy towarzyszące będą odbywały się wspólnie dla wszystkich uczestników konferencji) Ustawienie stoiska sponsora w pobliżu wejścia do sali konferencyjnej lub przy strefie rejestracji Prelekcja na spotkaniu Szczecińskiej Branży Internetowej NETCAMP (www.netcamp.pl) Spotkania skupiają 300 pasjonatów technologii informatycznych. Dokładny opis w pakiecie. max 40 min max 25 min max 15 min 2 przedstawicieli 1 przedstawiciel

5 PAKIET SPONSORSKI PLATYNOWY Cena: zł Zamieszczenie logo i linku do strony Sponsora na stronie internetowej Konferencji (widoczne na wszystkich podstronach) Zamieszczenie wyróżnionego logo Sponsora w materiałach promocyjnych oraz informacyjnych Konferencji, w formie np. zaproszeń czy plakatów rozsyłanych w trackie akcji marketingowej Ekspozycja banera Sponsora w strefie: Rejestracji uczestników konferencji, Sali konferencyjnej, Sali bankietowej (imprezy towarzyszące będą odbywały się wspólnie dla wszystkich uczestników konferencji) Kolportaż materiałów reklamowych Sponsora wraz z materiałami dla uczestników konferencji Wygłoszenie prezentacji dla uczestników konferencji (maksymalny czas 40 min.) Reklama w ingu (Call4Papers) konferencji wysyłany raz w miesiącu Organizacja warsztatów dla uczestników konferencji Ustawienie stoiska sponsora w pobliżu wejścia do sali konferencyjnej lub przy strefie rejestracji Kampania na Facebooku (Publikacja informacji o sponsorach konferencji, wraz z informacji o wygłaszanych przez nich prelekcjach) Bezpłatny udział 2 przedstawicieli firmy w konferencji i wszystkich imprezach towarzyszących (bez kosztów noclegu) Możliwość wystąpienia z prelekcją w trakcie spotkania Szczecińskiej Branży Internetowej NETCAMP (www.netcamp.pl). Korzyści dla sponsora: Sponsor konferencji uzyska jednocześnie status sponsora spotkania NETCAMP, informacja zostanie umieszczona na stronie spotkania Możliwość wypromowania produktu i marki przed grupą ~300 młodych, pełnych energii pasjonatów informatyki, którzy stanowią idealną grupę do promocji nowinek branży IT. Warunkiem jest zatwierdzenie prezentacji, która musi spełniać następujące wymogi: Wymogi w zakresie prezentacji: Prezentacja ma być ciekawa, zachęcająca do dyskusji i wymiany zadań odbiorców, którzy pracują przeważnie w branży IT, Prezentacja nie może być przekazem czysto marketingowym promującym firmę lub produkt, elementy marketingowe powinny stanowić dodatek do treści prezentacji.

6 PAKIET SPONSORSKI ZŁOTY Cena: zł Zamieszczenie logo i linku do strony Sponsora na stronie internetowej Konferencji (widoczne na wszystkich podstronach) Zamieszczenie wyróżnionego logo Sponsora w materiałach promocyjnych oraz informacyjnych Konferencji, w formie np. zaproszeń czy plakatów rozsyłanych w trackie akcji marketingowej Ekspozycja banera Sponsora w strefie: Rejestracji uczestników konferencji, Sali konferencyjnej, Kolportaż materiałów reklamowych Sponsora wraz z materiałami dla uczestników konferencji Wygłoszenie prezentacji dla uczestników konferencji (maksymalny czas 30 min.) Reklama w ingu (Call4Papers) konferencji wysyłany raz w miesiącu Kampania na Facebooku (Publikacja informacji o sponsorach konferencji, wraz z informacji o wygłaszanych przez nich prelekcjach) Bezpłatny udział 1 przedstawiciela firmy w konferencji i wszystkich imprezach towarzyszących (bez kosztów noclegu) Organizacja warsztatów dla uczestników konferencji

7 PAKIET SPONSORSKI SREBRNY Cena: zł Zamieszczenie logo i linku do strony Sponsora na stronie internetowej Konferencji (widoczne na wszystkich podstronach) Zamieszczenie wyróżnionego logo Sponsora w materiałach promocyjnych oraz informacyjnych Konferencji, w formie np. zaproszeń czy plakatów rozsyłanych w trackie akcji marketingowej Ekspozycja banera Sponsora w strefie: Rejestracji uczestników konferencji, Kolportaż materiałów reklamowych Sponsora wraz z materiałami dla uczestników konferencji Wygłoszenie prezentacji dla uczestników konferencji (maksymalny czas 15 min.) Kampania na Facebooku (Publikacja informacji o sponsorach konferencji, wraz z informacji o wygłaszanych przez nich prelekcjach)

8 Warunki ogólne świadczenia usługi sponsoringu: 1. Warunkiem udziału w Sponsoringu jest uregulowanie należności za wybraną opcję zgodnie z umową w wysokości.., na podstawie otrzymanej faktury VAT. 2. Podane ceny są cenami netto, należy do nich doliczyć 23% VAT. 3. Rezygnację z udziału należy przesłać listem poleconym na adres Instytutu Informatyki w Zarządzaniu. 4. W przypadku wycofania udziału do dnia 30 czerwca 2013 cała kwota wpłacona na rachunek organizatora zostanie zwrócona. 5. W przypadku wycofania udziału po 30 czerwca 2008 Sponsor zostanie obciążony kosztem w wysokości 100% wartości zamówionego pakietu. 6. W przypadku gdyby Konferencja nie odbyła się z winy organizatora - zgłaszający otrzyma pełną kwotę wpłaty w przeciągu 10 dni od daty odwołania imprezy. 7. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w programie konferencji.

9 Formularz zgłoszeniowy Proszę podać nazwę wybranego przez Państwa pakietu sponsorskiego: Uwagi:... Dane kontaktowe Nazwa firmy:... Dział:... Adres:... Miasto:... Kraj:... Kod pocztowy:... Numer telefonu:... Osoba kontaktowa w sprawach sponsoringu konferencji Imię i Nazwisko:... Tel:... Fax: W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: dr Tomasz Zdziebko tel:

III TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEJ ENERGII AGH W KRAKOWIE, 25-29 MAJA 2015 R.

III TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEJ ENERGII AGH W KRAKOWIE, 25-29 MAJA 2015 R. I AGH W KRAKOWIE, 25-29 MAJA 2015 R. Szanowni Państwo! W imieniu Komitetu Organizacyjnego III Tygodnia Zrównoważonej Energii mam przyjemność zaprosić Państwa do wsparcia tegorocznej edycji. Tydzień Zrównoważonej

Bardziej szczegółowo

Materiały informacyjne

Materiały informacyjne Materiały informacyjne 23 LUTEGO 2013 WARSZAWA LUTEGO 2013 WARSZAWA 23 Firma CareerCon ma przyjemność zaprosić Państwa Firmę do udziału w Targach KARIERA IT Bezpieczeństwo

Bardziej szczegółowo

Bądźmy w kontakcie! Ludzie, zarządzanie, wydajność

Bądźmy w kontakcie! Ludzie, zarządzanie, wydajność 9-10 marca 2011 r., hotel Marriott w Warszawie Konferencja Call Contact Center 2010 Bądźmy w kontakcie! Ludzie, zarządzanie, wydajność Kontakt: Informacje na temat sponsoringu: Jolanta Szot tel.: 22 321

Bardziej szczegółowo

Targi są współfinansowane z Programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Kreator Innowacyjności Wsparcie Innowacyjnej Przedsiębiorczości

Targi są współfinansowane z Programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Kreator Innowacyjności Wsparcie Innowacyjnej Przedsiębiorczości Szanowni Paostwo, Mamy zaszczyt przedstawid Paostwu ofertę uczestnictwa w Inżynierskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości, organizowanych w tym roku po raz XIII przez Politechnikę Śląską w dniu 8 marca

Bardziej szczegółowo

JUBILEUSZ 90-LECIA AKADEMII GÓRNICZO-HUTNICZEJ Oferta reklamowa

JUBILEUSZ 90-LECIA AKADEMII GÓRNICZO-HUTNICZEJ Oferta reklamowa JUBILEUSZ 90-LECIA AKADEMII GÓRNICZO-HUTNICZEJ Oferta reklamowa Lp. Oferta Opis oferty Typ jednostki reklamowej Cena jednostki netto* [zł] A Reklama podczas Jubileuszu A1. Sponsoring uroczystości wydziałowych

Bardziej szczegółowo

GDAŃSK 26-27 IX 2015 PROSPEKT SPONSORA. Czy Twoja firma oferuje produkty lub usługi związane z Joomla?

GDAŃSK 26-27 IX 2015 PROSPEKT SPONSORA. Czy Twoja firma oferuje produkty lub usługi związane z Joomla? GDAŃSK 26-27 IX 2015 Czy Twoja firma oferuje produkty lub usługi związane z Joomla? www.joomla-day.pl Wyprzedź konkurencję! Wzmocnij wizerunek swojej firmy w społeczności, o jakiej inni mogą tylko JoomlaDay

Bardziej szczegółowo

Dlaczego kobiety i dzieci umierają w czasie ciąży i porodu? KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA Warszawa, 23-24 listopada 2012 roku.

Dlaczego kobiety i dzieci umierają w czasie ciąży i porodu? KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA Warszawa, 23-24 listopada 2012 roku. Dlaczego kobiety i dzieci umierają w czasie ciąży i porodu? KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA Warszawa, 23-24 listopada 2012 roku Zaproszenie Oferta dla firm Stoiska wystawowe Dlaczego kobiety i dzieci umierają

Bardziej szczegółowo

III edycja projektu. Siła telemarketingu. oferta współpracy. 8 9 października 2007 Centrum Finansowe Puławska

III edycja projektu. Siła telemarketingu. oferta współpracy. 8 9 października 2007 Centrum Finansowe Puławska III edycja projektu Siła telemarketingu oferta współpracy 8 9 października 2007 Centrum Finansowe Puławska Oferta Siła Telemarketingu 2007 - strona 2 Fundacja Obserwatorium Zarządzania we współpracy z

Bardziej szczegółowo

8t Międzynarodowe Forum Innowacyjne Technologie dla Medycyny ITMED 2014

8t Międzynarodowe Forum Innowacyjne Technologie dla Medycyny ITMED 2014 8t Międzynarodowe Forum Innowacyjne Technologie dla Medycyny ITMED 2014 4 6 grudnia 2014 Supraśl, Hotel Supraśl PATRONAT HONOROWY (ZAPROSZENI): Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Minister Gospodarki

Bardziej szczegółowo

DOŁĄCZ DO UCZESTNIKÓW WYDARZENIA! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: BŁAŻEJ PIANOWSKI TEL: 22 314 14 82 BLAZEJ.PIANOWSKI@NF.PL

DOŁĄCZ DO UCZESTNIKÓW WYDARZENIA! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: BŁAŻEJ PIANOWSKI TEL: 22 314 14 82 BLAZEJ.PIANOWSKI@NF.PL 27 28 września 2010 Hotel Polonia Palace Knowledge Village Warszawa BADANIE RAPORT KONFERENCJA WARSZTATY DOŁĄCZ DO UCZESTNIKÓW WYDARZENIA! Poznaj najnowsze wyniki badań na temat rynku telemarketingu oraz

Bardziej szczegółowo

WARSZTATY, 17-18 czerwca 2015 r., Warszawa Hotel Polonia Palace Zarządzanie projektami praktyczne klucze do sukcesu

WARSZTATY, 17-18 czerwca 2015 r., Warszawa Hotel Polonia Palace Zarządzanie projektami praktyczne klucze do sukcesu dynamiczne oblicze biznesu WARSZTATY, 17-18 czerwca 2015 r., Warszawa Hotel Polonia Palace Zarządzanie projektami praktyczne klucze do sukcesu Organizator Współorganizator Patroni medialni ZARZĄDZANIE

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU GŁÓWNEGO POLSKIEGO TOWARZYSTWA INFORMATYCZNEGO Z DZIAŁALNOŚCI STOWARZYSZENIA XI kadencja: 06.2011 06.2014

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU GŁÓWNEGO POLSKIEGO TOWARZYSTWA INFORMATYCZNEGO Z DZIAŁALNOŚCI STOWARZYSZENIA XI kadencja: 06.2011 06.2014 SPRAWOZDANIE ZARZĄDU GŁÓWNEGO POLSKIEGO TOWARZYSTWA INFORMATYCZNEGO Z DZIAŁALNOŚCI STOWARZYSZENIA XI kadencja: 06.2011 06.2014 Warszawa, czerwiec 2014 r. Spis treści 1. Od Prezesa PTI... 4 2. Informacje

Bardziej szczegółowo

8-9 września 2014 Hotel Mercure Centrum Digital Knowledge Village Warszawa. wyzwania perspektywy dylematy

8-9 września 2014 Hotel Mercure Centrum Digital Knowledge Village Warszawa. wyzwania perspektywy dylematy 8-9 września 2014 Hotel Mercure Centrum Digital Knowledge Village Warszawa wyzwania perspektywy dylematy GOŚCIE SPECJALNI: Dr Christina Hummer LL.M. Partner SCWP SCHINDHELM Philippe Coen Prezes, European

Bardziej szczegółowo

22-23 października 2013. Warszawa OFERTA PARTNERSKA

22-23 października 2013. Warszawa OFERTA PARTNERSKA 22-23 października 2013 Warszawa OFERTA PARTNERSKA 1 SPIS TREŚCI 1. INFORMACJE O KONFERENCJI 2. PODSUMOWANIE KORZYŚCI DLA PARTNERÓW KONFERENCJI 3. STRATEGICZNY PARTNER KONFERENCJI MTS 2013 4. ZŁOTY PARTNER

Bardziej szczegółowo

18-19.05 OFERTA PARTNERSKA WARSZAWA. www.atmosphere-conference.com

18-19.05 OFERTA PARTNERSKA WARSZAWA. www.atmosphere-conference.com 18-19.05 WARSZAWA OFERTA PARTNERSKA with www.atmosphere-conference.com Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy podczas trzeciej edycji konferencji Atmosphere dedykowanej firmom dynamicznie rozwijającym

Bardziej szczegółowo

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i szkoleniach organizowanych przez IACL Międzynarodowe Stowarzyszenie Ekspertów Komunikacji i Przywództwa

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i szkoleniach organizowanych przez IACL Międzynarodowe Stowarzyszenie Ekspertów Komunikacji i Przywództwa Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach i szkoleniach organizowanych przez IACL Międzynarodowe Stowarzyszenie Ekspertów Komunikacji i Przywództwa Przez następujące określenia użyte w niniejszym Regulaminie

Bardziej szczegółowo

TRADE MARKETING 2015. zaprasza na eksperckie szkolenie. jak efektywnie wpływać na decyzje zakupowe nabywcy. 26-27 marzec 2015, warszawa

TRADE MARKETING 2015. zaprasza na eksperckie szkolenie. jak efektywnie wpływać na decyzje zakupowe nabywcy. 26-27 marzec 2015, warszawa zaprasza na eksperckie szkolenie TRADE MARKETING 2015 jak efektywnie wpływać na decyzje zakupowe nabywcy 26-27 26-27 marzec 2015, warszawa www.hayes.com.pl SZKOLENIE DLA PRAKTYKÓW TRADE MARKETINGU TRADE

Bardziej szczegółowo

Międzynarodowa konferencja o partnerstwie publiczno-prywatnym (PPP) na Ukrainie. Speed uppp Ukraine PATRONI:

Międzynarodowa konferencja o partnerstwie publiczno-prywatnym (PPP) na Ukrainie. Speed uppp Ukraine PATRONI: zy ZŁOCI zy Srebrni i Brązowi Międzynarodowa konferencja o partnerstwie publiczno-prywatnym (PPP) na Ukrainie Speed uppp Ukraine KIJÓW 22-24. kwietnia 2012 Hotel "President" **** DARMOWY UDZIAŁ dla przedstawicieli

Bardziej szczegółowo

Hotel Double Tree by Hilton****, Łódź, 22 25 marca 2015 FORMULARZ PAKIETÓW SPONSORSKICH

Hotel Double Tree by Hilton****, Łódź, 22 25 marca 2015 FORMULARZ PAKIETÓW SPONSORSKICH FORMULARZ PAKIETÓW SPONSORSKICH I. Warunki ogólne. 1. Organizatorem Forum jest Fundacja Wspierania Nowych Technologii Telekomunikacyjnych PROTELKO, Związek Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji

Bardziej szczegółowo

57. Naukowo-Techniczna Konferencja Spawalnicza Innowacje w inżynierii spajania Jachranka, 19-21 października 2015 KOMUNIKAT NR 1 ZAPROSZENIE

57. Naukowo-Techniczna Konferencja Spawalnicza Innowacje w inżynierii spajania Jachranka, 19-21 października 2015 KOMUNIKAT NR 1 ZAPROSZENIE 57. Naukowo-Techniczna Konferencja Spawalnicza Innowacje w inżynierii spajania Jachranka, 19-21 października 2015 KOMUNIKAT NR 1 ZAPROSZENIE Serdecznie zapraszamy do udziału w 57 Naukowo-Technicznej Konferencji

Bardziej szczegółowo

II Kongres Działów Rejestracji

II Kongres Działów Rejestracji Drugie spotkanie przedstawicieli działów rejestracji firm farmaceutycznych II Kongres Działów Rejestracji 23 24, 25 stycznia 2007 r. hotel Marriott, Warszawa Kluczowe tematy spotkania: sposoby skrócenia

Bardziej szczegółowo

Oferta Sponsorska konferencji

Oferta Sponsorska konferencji Oferta Sponsorska konferencji PHPCon Poland 2015 W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji PHPCon Poland 2015 przypada mi zaszczyt zaproszenia Państwa do współpracy przy organizacji tegorocznej edycji

Bardziej szczegółowo

2. edycja. E-commerce Legal. Dowiedz się, co musisz zmienić w swoim e-sklepie!

2. edycja. E-commerce Legal. Dowiedz się, co musisz zmienić w swoim e-sklepie! 2. edycja E-commerce Legal Dowiedz się, co musisz zmienić w swoim e-sklepie! Warsztaty, 1 października 2014 r., Warszawa, siedziba Pulsu Biznesu UWAGA NIE TYLKO DLA PRAWNIKÓW! Już wkrótce wejdzie w życie

Bardziej szczegółowo

II Poland Pharma Commerce Forum

II Poland Pharma Commerce Forum 7-8 czerwca 2011 Hotel Courtyard by Marriott, Warszawa II Poland Pharma Commerce Forum Sales & Marketing Strategic Performance Management jak maksymalizować ROI w nowych warunkach rynkowych Strategiczne

Bardziej szczegółowo

ZAPISY KONTRAKTOWE WE WSPÓŁPRACY Z SIECIĄ HANDLOWĄ. zaprasza na eksperckie szkolenie. 19-20 września 2013, Warszawa

ZAPISY KONTRAKTOWE WE WSPÓŁPRACY Z SIECIĄ HANDLOWĄ. zaprasza na eksperckie szkolenie. 19-20 września 2013, Warszawa zaprasza na eksperckie szkolenie ZAPISY KONTRAKTOWE WE WSPÓŁPRACY Z SIECIĄ HANDLOWĄ Przegląd i interpretacja najbardziej niebezpiecznych zapisów dotyczących umowy handlowej z siecią (również od strony

Bardziej szczegółowo

Oferta Sponsorska konferencji

Oferta Sponsorska konferencji Oferta Sponsorska konferencji Jesień Linuksowa 2013 W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji Jesień Linuksowa 2013 przypada mi zaszczyt zaproszenia Państwa do współpracy przy organizacji tegorocznej

Bardziej szczegółowo

badanie raport konferencja warsztaty Siła telemarketingu września 2009 V EDYCJA HOTEL POLONIA PALACE KNOWLEDGE VILLAGE WARSZAWA

badanie raport konferencja warsztaty Siła telemarketingu września 2009 V EDYCJA HOTEL POLONIA PALACE KNOWLEDGE VILLAGE WARSZAWA Siła telemarketingu V EDYCJA badanie raport 28 29 konferencja września 2009 warsztaty HOTEL POLONIA PALACE KNOWLEDGE VILLAGE WARSZAWA W programie Konferencji: najnowsze trendy w Call i Contact Center najciekawsze

Bardziej szczegółowo

OSOBA WYKWALIFIKOWANA w FARMACJI

OSOBA WYKWALIFIKOWANA w FARMACJI WARSZTATY Praktyczne rozwiązania najważniejszych problemów Główne zagadnienia Pozycja osoby w firmie farmaceutycznej Pułapki i zagrożenia w pracy QP Odpowiedzialność prawna osoby Rola QP w obrocie z zagranicą

Bardziej szczegółowo

Six Sigma Upgrade: Green to Black!

Six Sigma Upgrade: Green to Black! Wrocław, 5 sierpnia 2015 Trudniejsze problemy, większa odpowiedzialność, lepsze uzbrojenie Six Sigma Upgrade: Green to Black! edycja 2. 12 dniowe szkolenie uzupełniające dla absolwentów kursu Six Sigma

Bardziej szczegółowo

WARUNKI UCZESTNICTWA / REGULAMIN

WARUNKI UCZESTNICTWA / REGULAMIN Page 1 WARUNKI UCZESTNICTWA / REGULAMIN TARGÓW 1. Organizator E.A.R. Małgorzata i Piotr Skulscy, ul. E. Ciołka 30, 01 432 Warszawa NIP 527 000 37 26, e mail. ear@ear.com.pl, wiola.jasinska@ear.com.pl,

Bardziej szczegółowo