OFERTA PARTNERSKA WARSZAWA.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "18-19.05 OFERTA PARTNERSKA WARSZAWA. www.atmosphere-conference.com"

Transkrypt

1 WARSZAWA OFERTA PARTNERSKA with

2 Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy podczas trzeciej edycji konferencji Atmosphere dedykowanej firmom dynamicznie rozwijającym swoje usługi w sieci WWW, która odbędzie się maja 2015 w Warszawie. Pragniemy stworzyć miejsce, w którym będzie można zaczerpnąć szerokiej wiedzy o skalowalności i optymalizacji serwisów internetowych. Przedsiębiorstwa mają wspólny cel - tworzyć serwisy, które ładują się szybko i optymalnie oraz świadczyć usługi niezawodne i dostępne dla odbiorcy. Patrząc na stronę WWW, jako połączenie elementów biznesu, programowania i utrzymania serwera okazuje się, że poprawne działanie usługi nie jest łatwe. Na konferencję zapraszamy przedstawicieli trzech działów (zarządzanie projektem, DevOps i programowania), którzy wzajemnie powinni ze sobą rozmawiać, aby wspólnie i wydajnie rozwijać serwis. Główną ideą spotkania jest zbudowanie platformy wymiany wiedzy pomiędzy uczestnikami z Europy Środkowo-Wschodniej. Atmosphere otwiera się na doświadczonych developerów, inżynierów i managerów zarówno z mniejszych jak i większych firm. W konferencji wezmą udział dyrektorzy, CEO, CTO i CIO, którzy decydują o kierunkach rozwoju, szukając najbardziej optymalnych rozwiązań. Jest to także miejsce spotkań ewangelistów nowych technologii, przedsiębiorców, naukowców oraz środowiska akademickiego. Wsparcie partnerów umożliwi utrzymanie opłaty konferencyjnej na możliwie najniższym poziomie oraz zaproszenie najlepszych specjalistów z Polski i zagranicy. Zachęcamy do wyboru jednego z proponowanych pakietów partnerskich.

3 Platynowy Partner Pakiet partnerski zawiera: zamieszczenie logo Firmy na stronie internetowej konferencji wraz z przekierowaniem na stronę Platynowego Partnera, umieszczenie logo na materiałach reklamowych konferencji, umieszczenie logo Platynowego Partnera i informacji o Firmie w planerze konferencyjnym do wykorzystania 2 strony, umieszczenie logo w prezentacji puszczanej w trakcie rozpoczęcia konferencji, w przerwach między wykładami oraz na wyświetlaczach w miejscu konferencji, umieszczenie logo w podsumowaniu konferencji wysyłanym do uczestników oraz wykorzystywanym w trakcie promocji kolejnej edycji, gradacje wielkości logotypów logo Platynowego Partnera zawsze większe i bardziej widoczne niż loga Złotych Partnerów, Wystawców i Sponsorów, wkład Platynowego Partnera w organizację konferencji zostaje odpowiednio podkreślony we wszystkich informacjach udzielanych mediom, reklamę Firmy w trakcie konferencji możliwość ustawienia 4 roll-upów, banerów itp. przed i w salach konferencyjnych, dodatkowe formy promocji zaproponowane przez Platynowego Partnera, logotyp Platynowego Partnera na ściance do wywiadów, wywiad z przedstawicielem Platynowego Partnera, 30-minutowa prezentacja podczas konferencji prowadzona w głównej ścieżce, duże stoisko reklamowe prezentujące Firmę, jej produkty i usługi, insert materiałów reklamowych do toreb konferencyjnych, 9 darmowych wejściówek plus 1 wejściówka dla prelegenta, które mogą zostać dowolnie wykorzystane przez Platynowego Partnera, lista uczestników imię, nazwisko, firma, stanowisko, możliwość przeprowadzenia konkursów wśród uczestników konferencji wraz z oficjalnym losowaniem nagród pod koniec konferencji, możliwość przeprowadzenia ankiety informacyjnej na potrzeby Firmy wśród uczestników konferencji. Całkowity koszt Pakietu wynosi PLN netto.

4 Złoty Partner Pakiet partnerski zawiera: zamieszczenie logo Firmy na stronie internetowej konferencji wraz z przekierowaniem na stronę Złotego Partnera, umieszczenie logo na materiałach reklamowych konferencji, umieszczenie logo Złotego Partnera i informacji o Firmie w planerze konferencyjnym do wykorzystania 1 strona, umieszczenie logo w prezentacji puszczanej w trakcie rozpoczęcia konferencji, w przerwach między wykładami oraz na wyświetlaczach w miejscu konferencji, umieszczenie logo w podsumowaniu konferencji wysyłanym do uczestników oraz wykorzystywanym w trakcie promocji kolejnej edycji, gradacje wielkości logotypów logo Złotego Partnera zawsze większe i bardziej widoczne niż loga Wystawców i Sponsorów, wkład Złotego Partnera w organizację konferencji zostaje odpowiednio podkreślony we wszystkich informacjach udzielanych mediom, reklamę Firmy w trakcie konferencji możliwość ustawienia 3 roll-upów, banerów itp. przed i w salach konferencyjnych, 30-minutowa prezentacja podczas konferencji prowadzona w jednej z równoległych ścieżek, duże stoisko reklamowe prezentujące Firmę, jej produkty i usługi, insert materiałów reklamowych do toreb konferencyjnych, 5 darmowych wejściówek plus 1 wejściówka dla prelegenta, które mogą zostać dowolnie wykorzystane przez Złotego Partnera, lista uczestników imię, nazwisko, firma, stanowisko, możliwość przeprowadzenia konkursów wśród uczestników konferencji wraz z oficjalnym losowaniem nagród pod koniec konferencji, możliwość przeprowadzenia ankiety informacyjnej na potrzeby Firmy wśród uczestników konferencji. Całkowity koszt Pakietu wynosi PLN netto.

5 Wystawca Pakiet partnerski zawiera: zamieszczenie logo Wystawcy na stronie internetowej konferencji wraz z przekierowaniem na stronę Firmy, umieszczenie logo na materiałach reklamowych konferencji, umieszczenie logo Wystawcy i informacji o Firmie w planerze konferencyjnym - pół strony, umieszczenie logo w prezentacji puszczanej w trakcie rozpoczęcia konferencji, w przerwach między wykładami oraz na wyświetlaczach w miejscu konferencji, umieszczenie logo w podsumowaniu konferencji wysyłanym do uczestników oraz wykorzystywanym w trakcie promocji kolejnej edycji, reklamę Wystawcy w trakcie konferencji możliwość ustawienia 2 banerów w salach lub przed salami konferencyjnymi, 3 darmowe wejściówki, które mogą zostać dowolnie wykorzystane przez Wystawcę, małe stoisko reklamowe prezentujące Firmę, jej produkty i usługi, insert materiałów reklamowych do toreb konferencyjnych, możliwość przeprowadzenia konkursów wśród uczestników konferencji, możliwość przeprowadzenia ankiety informacyjnej na potrzeby Firmy wśród uczestników konferencji. Całkowity koszt Pakietu wynosi PLN netto.

6 Sponsor Pakiet partnerski zawiera: zamieszczenie logo Sponsora na stronie internetowej konferencji wraz z przekierowaniem na stronę Firmy, umieszczenie logo na materiałach reklamowych konferencji, umieszczenie logo Sponsora i informacji o Firmie w planerze konferencyjnym, umieszczenie logo w prezentacji puszczanej w trakcie rozpoczęcia konferencji, w przerwach między wykładami oraz na wyświetlaczach w miejscu konferencji, umieszczenie logo w podsumowaniu konferencji wysyłanym do uczestników oraz wykorzystywanym w trakcie promocji kolejnej edycji, reklamę Sponsora w trakcie konferencji możliwość ustawienia 1 banera w sali lub przed salą konferencyjną, 1 darmowa wejściówka, która może zostać dowolnie wykorzystane przez Sponsora, insert materiałów reklamowych do toreb konferencyjnych, Całkowity koszt Pakietu wynosi PLN netto.

7 Dodatkowe możliwości promocji Firmy Partner wieczornego spotkania - Szansa, żeby zaprezentować firmę w luźnej atmosferze. Plan imprezy przewiduje zaproszenie uczestników na lampkę wina, kufel piwa i przekąski, tak aby mogli swobodnie wymienić się spostrzeżeniami i przedyskutować kwestie poruszane podczas wykładów. Zakres promocji firmy podczas Atmosphere After-party obejmuje informację o sponsorowaniu imprezy na stronie www i w agendzie konferencji, branding miejsca (banery, roll-up) oraz powitanie uczestników i przedstawienie Firmy przez jej reprezentanta. Koszt pakietu After-party to PLN netto. Partner Before-party - Mniejsza impreza odbywająca się wieczorem przed konferencją. Służy zapoznaniu się uczestników z prelegentami oraz integracji jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia. Dzięki dostępnym rozrywkom oraz zapewnionym napojom w openbarze atmosfera sprzyja lepszemu poznaniu się uczestników. Zakres promocji firmy podczas Atmosphere Before-party obejmuje informację o sponsorowaniu imprezy na stronie www i w agendzie konferencji, branding miejsca (banery, roll-up) oraz powitanie uczestników i przedstawienie Firmy przez jej reprezentanta. Koszt pakietu Before-party to PLN netto. Sponsor obiadu i przerw kawowych - Oferujemy także możliwość sponsorowania obiadu w czasie przerwy na lunch lub sponsorowania przerw kawowych. Tak jak w przypadku After-party sponsoring obejmuje informacje o sponsorowaniu posiłków w materiałach konferencyjnych, branding miejsca, mowę powitalną, a także inne sposoby promocji zasugerowane przez Sponsora. Koszt pakietu Sponsor Obiadu wynosi PLN netto Koszt pakietu Sponsor Przerw Kawowych to PLN netto. Sponsor leasure zone - Dla uczestników Atmosphere zorganizujemy specjalną przestrzeń, w której będą mogli oderwać się od intensywnej pracy nad swoimi projektami. Oferujemy Państwu możliwość obrandowania tej specjalnej przestrzeni, a także zaproponowanie własnych atrakcji dla uczestników. Koszt pakietu Sponsor Leasure zone wynosi PLN netto.

8 Opis Platynowy Partner Złoty Partner Wystawca Sponsor After-party Before-party Wartość pakietu sponsorskiego PLN PLN PLN PLN PLN PLN Możliwości konferencyjne i marketingowe Logo na materiałach reklamowych konferencji Zamieszczenie logo firmy oraz jej opisu na stronie internetowej konferencji wraz z przekierowaniem na stronę sponsora Insert materiałów reklamowych do toreb konferencyjnych Umieszczenie logo w prezentacji puszczanej w trakcie rozpoczęcia konferencji, w przerwach między wykładami oraz na wyświetlaczach w miejscu konferencji Umieszczenie logo w podsumowaniu konferencji wysyłanym do uczestników oraz wykorzystywanym w trakcie promocji kolejnej edycji Gradacje wielkości logotypów Zamieszczenie logo i informacji o firmie w planerze konferencyjnym liczba stron do wykorzystania 30-minutowa prezentacja podczas konferencji prowadzona w głównej ścieżce 30-minutowa prezentacja podczas konferencji prowadzona w równoległej ścieżce Stoisko reklamowe prezentujące firmę, jej produkty i usługi Reklamę firmy w trakcie konferencji możliwość ustawienia roll-upów/banerów w miejscu konferencji (w ramach wolnego miejsca) - łącznie sztuk: 2 1 1/2 1/3 1 1/2 do 8 m 2 do 6 m 2 do 4 m 2 Możliwość przeprowadzania konkursów wśród uczestników Możliwość przeprowadzenia ankiety informacyjnej na potrzeby firmy wśród uczestników konferencji Lista uczestników konferencji Zawiera: imię, nazwisko, firma, stanowisko, Lista uczestników konferencji Zawiera: imię, nazwisko, firma, stanowisko Logotyp na ściance do wywiadów Wywiad z przedstawicielem firmy Dodatkowe formy promocji zaproponowane przez firmę Powitalna mowa przez reprezentanta firmy w trakcie rozpoczęcia wieczornego spotkania Branding miejsca wieczornego spotkania Możliwość przeprowadzania konkursów wśród uczestników podczas wieczornego spotkania Wejściówki Liczba darmowych zaproszeń na konferencję (obejmują prelegentów, obsługę stoiska firmy, pracowników firmy oraz ewentualnych klientów firmy)

9 Uprzejmie prosimy o rozważenie powyższych możliwości. Warto pamiętać, że przedstawione propozycje nie są ostateczne i jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje. Jesteśmy pewni, że udział w konferencji Atmosphere przyniesie obustronne korzyści, zarówno Państwu, jak i naszej Fundacji, a przede wszystkim skorzystają na tym uczestnicy konferencji. Spotkanie Atmosphere to nie tylko konferencja ale przede wszystkim możliwość kontaktu z przedstawicielami firm, które są zaangażowane w budowanie, rozwój Internetu w Polsce jak i Europie Środkowo Wschodniej. Z poważaniem, Jakub Kozioł Komitet Organizacyjny Atmosphere

10

Oferta Sponsorska konferencji

Oferta Sponsorska konferencji Oferta Sponsorska konferencji PHPCon Poland 2015 W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji PHPCon Poland 2015 przypada mi zaszczyt zaproszenia Państwa do współpracy przy organizacji tegorocznej edycji

Bardziej szczegółowo

II konferencja CMS w Polsce! Zapraszamy do Poznania 21-22 listopada 2014

II konferencja CMS w Polsce! Zapraszamy do Poznania 21-22 listopada 2014 II konferencja CMS w Polsce! Zapraszamy do Poznania 21-22 listopada 2014 TYPO3Camp Poland 2014 to konferencja o nowoczesnych systemach zarządzania treścią i o zaawansowanych portalach internetowych. Organizowana

Bardziej szczegółowo

Materiały informacyjne

Materiały informacyjne Materiały informacyjne 23 LUTEGO 2013 WARSZAWA LUTEGO 2013 WARSZAWA 23 Firma CareerCon ma przyjemność zaprosić Państwa Firmę do udziału w Targach KARIERA IT Bezpieczeństwo

Bardziej szczegółowo

GDAŃSK 26-27 IX 2015 PROSPEKT SPONSORA. Czy Twoja firma oferuje produkty lub usługi związane z Joomla?

GDAŃSK 26-27 IX 2015 PROSPEKT SPONSORA. Czy Twoja firma oferuje produkty lub usługi związane z Joomla? GDAŃSK 26-27 IX 2015 Czy Twoja firma oferuje produkty lub usługi związane z Joomla? www.joomla-day.pl Wyprzedź konkurencję! Wzmocnij wizerunek swojej firmy w społeczności, o jakiej inni mogą tylko JoomlaDay

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, 3 KONGRESU ŚWIATA PRZEMYSŁU KOSMETYCZNEGO, który odbędzie się w dniach 16 17 października 2012 roku w Bełchatowie.

Szanowni Państwo, 3 KONGRESU ŚWIATA PRZEMYSŁU KOSMETYCZNEGO, który odbędzie się w dniach 16 17 października 2012 roku w Bełchatowie. Oferta sponsorska Szanowni Państwo, Wydawnictwo Farmacom z redakcją kwartalnika Świat Przemysłu Farmaceutycznego oraz Honorowym Gospodarzem Laboratorium Kosmetycznym AVA mają zaszczyt zaproponować Państwu

Bardziej szczegółowo

17 polskich miast. Tworzymy lepsze jutro! Oferta Sponsoringu i Reklamy

17 polskich miast. Tworzymy lepsze jutro! Oferta Sponsoringu i Reklamy 2014 17 polskich miast Tworzymy lepsze jutro! Oferta Sponsoringu i Reklamy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu różne kategorie sponsoringu i reklamy podczas Kongresu Smart City. Sponsoring tego wydarzenia

Bardziej szczegółowo

Dlaczego kobiety i dzieci umierają w czasie ciąży i porodu? KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA Warszawa, 23-24 listopada 2012 roku.

Dlaczego kobiety i dzieci umierają w czasie ciąży i porodu? KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA Warszawa, 23-24 listopada 2012 roku. Dlaczego kobiety i dzieci umierają w czasie ciąży i porodu? KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA Warszawa, 23-24 listopada 2012 roku Zaproszenie Oferta dla firm Stoiska wystawowe Dlaczego kobiety i dzieci umierają

Bardziej szczegółowo

Oferta sponsorska. 9. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter Warszawa, 24-26.11.2014

Oferta sponsorska. 9. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter Warszawa, 24-26.11.2014 Oferta sponsorska 9. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter Warszawa, 24-26.11.2014 02 *O nas Promujemy profesjonalizm w zarządzaniu projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich, we

Bardziej szczegółowo

29-30 marca 2012 Centrum Działań Twórczych 1500 m2 ul. Solec 18, Warszawa

29-30 marca 2012 Centrum Działań Twórczych 1500 m2 ul. Solec 18, Warszawa 29-30 marca 2012 Centrum Działań Twórczych 1500 m2 ul. Solec 18, Warszawa Jak wykorzystać potencjał rynku mobile? Jak dotrzeć do osób decydujących o zakupach narzędzi i usług mobile? Jak poszerzyć sieć

Bardziej szczegółowo

W zamian za udzieloną pomoc Koło Naukowe oferuje Państwu:

W zamian za udzieloną pomoc Koło Naukowe oferuje Państwu: SZANOWNI PAŃSTWO Studenckie Koło Naukowe Logistyki i Transportu działające przy Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie, w związku z organizacją IX Ogólnopolskiego

Bardziej szczegółowo

Oferta sponsoringowa

Oferta sponsoringowa Oferta sponsoringowa XI Kongres Menedżerów Zarządzania Łańcuchem Dostaw 2013 Zarządzanie ryzykiem w łańcuchu dostaw - najlepsze praktyki na lądzie, morzu i w powietrzu. Warszawa, 24-25.10.2013 Polskie

Bardziej szczegółowo

WARSZTATY TECHNICZNE ICAR 10 12 CZERWCA 2015 KRAKÓW, POLSKA ZAPROSZENIE DLA SPONSORÓW I WYSTAWCÓW OCENA WARTOŚCI UŻYTKOWEJ W ZGENOTYPOWANYM ŚWIECIE

WARSZTATY TECHNICZNE ICAR 10 12 CZERWCA 2015 KRAKÓW, POLSKA ZAPROSZENIE DLA SPONSORÓW I WYSTAWCÓW OCENA WARTOŚCI UŻYTKOWEJ W ZGENOTYPOWANYM ŚWIECIE WARSZTATY TECHNICZNE ICAR 10 12 CZERWCA 2015 KRAKÓW, POLSKA ZAPROSZENIE DLA SPONSORÓW I WYSTAWCÓW OCENA WARTOŚCI UŻYTKOWEJ W ZGENOTYPOWANYM ŚWIECIE STRONA INTERNETOWA www.icar2015.pl Patronat honorowy

Bardziej szczegółowo

OFERTA PARTNERSKA / SPONSORSKA

OFERTA PARTNERSKA / SPONSORSKA II MIĘDZYNARODOWE FORUM BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI I ZARZĄDZANIA USŁUGAMI IT OFERTA PARTNERSKA / SPONSORSKA 2014 CIS Certification & Information Security Services Sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 14 43-190

Bardziej szczegółowo

ICT & Multimedia Event

ICT & Multimedia Event ICT & Multimedia Event Celem przedsięwzięcia jest szeroka prezentacja innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez śląskie przedsiębiorstwa i uczelnie w branży ICT i mul medialnej. Każdy prelegent, w trakcie

Bardziej szczegółowo

IZBA GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ www.ecommercepolska.pl

IZBA GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ www.ecommercepolska.pl IZBA GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ www.ecommercepolska.pl Oferta eventów e-izby na 2015 rok e-izba - IZBA GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ 1 Eventy Izby Gospodarki Elektronicznej SZKOŁA E-COMMERCE POLSKA KONFERENCJE

Bardziej szczegółowo

Game Industry Trends Revenue Trends Generation Mobile Social Enterprise Ecommerce Trends Future Trends

Game Industry Trends Revenue Trends Generation Mobile Social Enterprise Ecommerce Trends Future Trends NoNoobs.pl S.A.to grupa doświadczonych organizatorów wydarzeń o tematyce e-biznesowej. Już w 2006 roku przygotowaliśmy jedną z pierwszych konferencji o zyskach z prowadzenia działań w obszarze internetu.

Bardziej szczegółowo

OFERTA UCZESTNICTWA. Łódź, hala EXPO

OFERTA UCZESTNICTWA. Łódź, hala EXPO OFERTA UCZESTNICTWA Łódź, hala EXPO Spis treści Wprowadzenie.. 2 Oferta sponsor główny.... 4 Oferta - sponsor..... 5 Oferta - uczestnik..... 5 Oferta opcje dodatkowe....... 6 Kosztorys........ 6 Oferta

Bardziej szczegółowo

XI TARGI PRACY UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W KRAKOWIE ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

XI TARGI PRACY UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W KRAKOWIE ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY XI TARGI PRACY UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W KRAKOWIE ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY 23 października 2014 Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w 11 Targach Pracy UEK. Targi Pracy są najskuteczniejszą formą

Bardziej szczegółowo

This project is implemented through the CENTRAL EUROPE Programme co-financed by the ERDF.

This project is implemented through the CENTRAL EUROPE Programme co-financed by the ERDF. Gdańsk, 29.08.2011 STRATEGIA MARKETINGOWA integracja branży kreatywnej Metropolii Gdańskiej This project is implemented through the CENTRAL EUROPE Programme co-financed by the ERDF. Plan dokumentu 1. Analiza

Bardziej szczegółowo

Jak wybrać dobrą agencję PR?

Jak wybrać dobrą agencję PR? Jak wybrać dobrą agencję PR? opracowanie przygotowane przez Związek Firm Public Relations Warszawa 2013 Spis treści Słowo wstępu 3 Typologia przetargów 4 Przed przetargiem 7 Zarządzanie przetargiem 13

Bardziej szczegółowo

www.ecommercetrends.pl www.expo.ecommercetrends.pl

www.ecommercetrends.pl www.expo.ecommercetrends.pl 1 Szanowni Wystawcy, W projektach, które przygotowujemy, chcemy zapewnić Wystawcom i Odwiedzającym jak najlepsze warunki do nawiązania kontaktów biznesowych. Oto jak staramy się kojarzyć Państwa biznesowo:

Bardziej szczegółowo

Oferta sponsoringu ogólnopolskiej konferencji Innowacyjność w biznesie

Oferta sponsoringu ogólnopolskiej konferencji Innowacyjność w biznesie Oferta sponsoringu ogólnopolskiej konferencji Innowacyjność w biznesie Proponujemy Państwu udział w sponsoringu ogólnopolskiej konferencji Innowacyjność w biznesie, która odbędzie się w dniu 29 maja 2009

Bardziej szczegółowo

Poinformuj, zachwyć i zaangażuj

Poinformuj, zachwyć i zaangażuj www.mprofi.pl Poinformuj, zachwyć i zaangażuj CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ KOMUNIKACJĘ MOBILNĄ W ORGANIZACJI EVENTÓW spis treści 1. Poznaj potencjał wiadomości na telefon 3 2. Sprawdzone sposoby na usprawnienie

Bardziej szczegółowo

Intensywnie rozwijamy się w całym regionie CEE, zwracając również szczególną uwagę na rosnącą popularność treści wysokiej rozdzielczości

Intensywnie rozwijamy się w całym regionie CEE, zwracając również szczególną uwagę na rosnącą popularność treści wysokiej rozdzielczości newsletter LIPIEC 2012 NUMER 11 SPIS TREŚCI Wstęp... 01 SES powiększa flotę satelitarną, ASTRA mówi po bułgarsku, SES ASTRA rozszerza swoją działalność na Węgrzech... 02 SES Wsparcie partnerów biznesowych,

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPONSORSKA V Międzynarodowa Konferencja Montessori Wiosna Montessori

OFERTA SPONSORSKA V Międzynarodowa Konferencja Montessori Wiosna Montessori Szanowni Państwo, W dniach 17-19 kwietnia 2015 roku odbędzie się piąta, jubileuszowa edycja Międzynarodowej Konferencji Montessori pod tytułem:. Jesteśmy niezwykle dumni, że ponownie uda nam się, przez

Bardziej szczegółowo

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1 Spis treści Wprowadzenie... 3 I. Charakterystyka projektu... 4 1. Główne założenia... 6 2. Analiza trendów w obszarze rozwoju technologii... 7 3. Analiza szans i zagrożeń... 7 4. Cele...10 Cel strategiczny...10

Bardziej szczegółowo

B2B. GSM aplikacje. 7-8 października - EXPO XXI TRADE. mobile. e-commerce. smartfony. budowanie relacji stoiska 2015 RESELLER DAYS. mobile.

B2B. GSM aplikacje. 7-8 października - EXPO XXI TRADE. mobile. e-commerce. smartfony. budowanie relacji stoiska 2015 RESELLER DAYS. mobile. 015 7-8 października - EXPO XXI TRADE budowanie relacji smartfony TRADE GSM aplikacje programy prezentacje partnerskie budowanie relacji stoiska peryferia IT stoiska premiery TRADE e-commerce mobile akcesoria

Bardziej szczegółowo