Zapraszam Cię do kreatywnego procesu odkrywania Twojego ciała, doświadczania go i zagłębiania się w nieograniczony potencjał BYCIA.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Zapraszam Cię do kreatywnego procesu odkrywania Twojego ciała, doświadczania go i zagłębiania się w nieograniczony potencjał BYCIA."

Transkrypt

1 PRZYPOMNIENIE ŻYCIA. PogLEbienie Swiadomego ucielesnionego zycia zaprasza Hanne Pedersen Zapraszamy na pogłębiający program dla Zen Coachów podczas, którego skupimy się na: połączeniu z naszym ciałem, integrowaniu siły życiowej poprzez otwieranie naszej świadomości ciała, wzrastaniu w pełniejszej ucieleśnionej obecności i życiu. Zapraszam Cię do kreatywnego procesu odkrywania Twojego ciała, doświadczania go i zagłębiania się w nieograniczony potencjał BYCIA. Program zaczyna się wiosną 2015 roku w Polsce. Wszyscy Zen Coachowie mogą wziąść w nim udział. Program obejmuje 4 zjazdy weekendowe od piątku (popołudnia) do niedzieli. Uzupełnieniem kursu będą dodatkowe ćwiczenia i zadania pomiędzy zjazdami. Uczestnictwo w tym programie może być Twoją osobistą podróżą, jak również wsparciem w Twojej praktyce jako Zen Coacha. W jaki sposób program ten może Cię wspierać w Twojej praktyce Zen Coacha? Jest to podróż głęboko zakorzeniona w podstawowych założeniach Zen Coachingu, wesprze Cię ona w ich wcieleniu oraz zintegrowaniu: Słuchanie z przestrzeni obecności w sposób, który ZEZWOLI PROCESOM ŻYCIA odsłonić się zgodnie z wewnętrznym ruchem i mądrością. Pomaganie przez niepomaganie - PODĄŻANIE ZA ENERGIĄ ŻYCIA - ufanie życiowej energii, zauważanie jak życiowa energia przesuwa się i wyraża sama siebie poprzez myśli, uczucia, doznania, ruch i posturę. Empatyczne połączenie - pogłębianie naszych zdolności do pozostania zakotwiczonymi w EMPATYCZNYM POŁĄCZENIU, spocznięciu poza ideami, konceptami czy celami, wspieraniu ludzi w POWROCIE DO DOMU, do nich samych. Proces wzbogaci Twoją facylitację sesji oraz warsztatów Zen Coachingowych poprzez oferowaną wiedzę, zrozumienie oraz bogate narzędzia do eksploracji osadzonej w cielesnej obecności. Każdy z weekendów będzię oferował inną perspektywę, co jako całość wesprze inteligencję naszych ciał w byciu żywą zarówno w życiu jak i w spotkaniach z klientami. Program ten pomoże Ci wspierać Twoich klientów w procesie przebudzania, pogłębiania oraz integrowania ich inteligencji ciała.

2 Temty poszczególnych modułów: Moduł 1: SŁUCHANIE CIAŁA umiejętność zauważania ciała i jego wewnętrznego czucia Moduł 2: OPOWIEŚCI ŻYCIA uznawanie i zbieranie ludzkich historii jako źródeł współczucia, wglądów oraz kreatywności Moduł 3: INTELIGENTNE CIAŁO doświadczanie świata poprzez teraźniejszy moment żyjącego, oddychającego ciała, oraz dochodzenie do głębszego zaufania w nasze esencjalne zdolności Moduł 4: CIAŁO-UMYSŁ-ŚWIAT-BYCIE ucieleśnienie jako przejaw świętej energii życia: kreatywność, współzależności i działanie z przestrzeni bycia ŚWIADMOŚĆ CIAŁA W ZEN COACHINGU zastosowanie wglądów i doświadczeń z eksploracji powyższych tematów podczas facylitacji sesji oraz warsztatów Zen Coachingu. Każdy zjazd będzie poświęcony jednemu wybranemu tematowi. Za wyjątkiem Świadomości ciała w Zen Coachingu, który jest przewijającym się wątkiem podczas całego program. Informacje praktyczne: Daty: moduł 1: 6-8 lutego 2015 moduł 2: marca 2015 moduł 3: maja 2015 moduł 4: czerwca 2015 Miejsce: Warszawa 499 PLN / za moduł Payment: PayPal - opcja płatności na stronie, możesz użyć swojego konta PayPal lub dokonać płatności karta kredytową: Pierwszy modul nie zobowiązuje do uczestniczenia w całym programie. Po pierwszym module można podjąć decyzję o kontynuacji w dalszych 3 modułach programu. W przypadku wybrania opcji rozłożenia płatności na raty, pobieramy zaliczkę w wysokości 300 zł, która będzie odliczona przy ostatnim module. Zapisanie się na program począwszy od modułu drugiego jest jednocześnie zobowiązaniem finansowym do pokrycia kosztów całego kursu.

3 Zgłoszenia: wypełnij i wyślij formularz kontaktowy na stronie interentowej ( w lewym dolnym rogu): info: Szczegółowy opis programu: Weekend 1: 6-8 lutego 2015 SŁUCHANIE CIAŁA Umiejętność zauważania ciała i jego wewnętrznego czucia. Podczas pierwszego weekend nasza uwaga będzie skupiona na słuchaniu ciała. Czym jest to czego słuchamy kiedy słuchamy naszech ciał? Poprzez nasze uwarunkowanie staliśmy się mniej lub bardziej odcieleśnioną kulturą. Mamy wiele wyobrażeń na temat bycia osobą i posiadania ciała. Ciało jest tą rzeczą, która nosi Cię dookoła... Podczas tego weekendu przyjrzymy się naszemu dziedzictwu wypływającemu z uwarunkowania, wykroczymy poza to uwarunkowanie ustanawiając połączenie z naszymi ciałami jako świętymi, oddychającymi procesami jestestwa, słuchając samych siebie z wewnątrz. Proces będzie grupowym dzieleniem się i głębokim medytacyjnym słuchaniem poprzez: odczuwanie, ruch, kreatywną wyobraźnię, milczącą pracą w parach. W ten weekend spoczniemy razem w cielesnej obecności oraz ustanowimy bezpieczny fundament na nadchodzące miesiące wspólnej eksploracji. Weekend 2: marca 2015 OPOWIEŚCI ŻYCIA Uczenie się słuchania ukrytych opowieści ciała jako źródła wglądu i kreatywności. Podczas tego weekendu otworzymy się na ukryte opowieści ciała, wzorce i kalki naszego życia. Nasze ciała niosą w sobie osobiste i kolektywne wspomnienia, marzenia oraz potencjał. Struktury i postury naszych ciał mówią historię życia przeżytego i wciąż przeżywanego, mówią o blokadach, potencjale, nawykach, wyborach, przekonaniach, strategiach, marzeniach oraz tęsknotach. Przyzwalając na ruch rodzący się z naszych ciał, lub na doznania cielesne będziemy z ciekawością przyglądać się jaki ruchu pragnie się jeszcze wyrazić, jaka historia opowiedzieć czy też powtórzyć. Wiele informacji na temat nas samych oraz otaczającego nas świata są do odnalezienia, jeżeli nauczymy się uważnie i z szacunkiem słuchać opowieści naszych ciał wyrażanych bez słów.

4 Kiedy to zrobimy uzyskamy dostęp do nas samych jako pięknych ludzkich zasobów zrozumienia, wglądów, współczucia i kreatywności. Z wdzięcznością, otwartością, kreatywnością i współczuciem przypomnimy sobie o pięknu bycia człowiekiem, damy sobie głębokie wsparcie w prawdziwym docenieniu życia i historii jakie napotykamy w sobie i innych. Weekend 3: maja 2015 INTELIGENCJA CIAŁA Doświadczanie świata poprzez teraźniejszy moment żyjącego, oddychającego ciała. Jest taka wrodzona inteligencja na naszym poziomie komórkowym, która przy odrobinie zachęty wysuwa się na pierwszy plan... (Strozzy-Heckler) Ten weekend poświęcony będzie pogłębianiu naszego zaufania do inteligencji ciała i bezpośredniego postrzegania tego co wydarza się poprzez nasze ciała. Otworzymy się na funkcjonowanie naszych istotnych impulsów i ucieleśnionej mądrości. Będziemy eksplorować naszą intuicję, instynkty, zdolność do głebokiego subtelnego wyczuwania, samoleczenia, bezpośredniego empirycznego poznania oraz niewerbalnej komunikacji. Ten weekend będzie radosną eksploracją, zapraszającą nasze ukryte zdolności do ujawnienia się i rozwijania naszych wizji na temat tego, co uważamy za możliwe. Weekend 4: czerwca 2015 CIAŁO - UMYSŁ - ŚWIAT - BYCIE Ciało jako przejaw świętej energii życia: kreatywności i współzależności. Moje życie jest moim przesłaniem. (Ghandi) Chleb w mojej dłoni jest ciałem kosmosu. (Tich Nhat Than) To, by żyć z poziomu naszych wewnętrznych impulsów ku harmonii, wzajemnym powiązaniom, potrzebie bycia jednością z życiem, jest krokiem ewolucyjnym. Jest to ewolucyjne, gdyż zaprasza nas do konfrontacji z naszym własnym przymusem do separowania się, co z kolei rodzi agresję i przemoc wobec nas samych i środowiska. Jest to ewolucyjne, ponieważ kolejnym krokiem dla ludzi jest uosabianie zasad harmonii, tak wyraźnie obecnych w naturze i kosmosie. (Strozzy-Heckler) To jest ostatni weekend z naszej serii. Będziemy eksplorować nasze przeżyte doświadczenie współzależności i bawić się ideą, że nasze ucieleśnienie bytu jest cześcią kreatywnej kosmicznej

5 ewolucji i niczym wiecej! Wykroczymy poza wglądy do sfery działania i zapytamy siebie: Jakim przejawem kosmicznej kreatywności jestem już teraz? Jak funkcjonuję kiedy działam z przestrzeni harmonii i współzależności? Jak funkcjonuję z przestrzeni jestestwa, jako ucieleśnione jestestwo? W naszych ćwiczeniach podczas tego weekendu będziemy bawić się towrzeniem intuicyjnych przedstwień, granych przez nas samych dla nas samych. Otworzymy się na życie i pozwolimy naszym ciałom dać odpowiedzi. Zadanian i ćwiczenia pomiędzy zjazdami: Pomiędzy kolejnymi zjazdami będą proponowane dobrowolne ćwiczenia, jak również zostanie podana sugerowana lista literatury dla tych, którzy zainteresowani są zagłębieniem się w somatyczne poglądy na temat ciała. Lista lektur zostanie zaprezentowana podczas trwania programu. Od 2008 roku Hanne związana jest z Zen coachingiem, aktywnie pracuje jako Zen coach udzielając sesji indywidualnych, jak również prowadząc regularne warsztaty. Od wielu lat asystuje Kåre w treningu ZC1 oraz treningu pogłębiającym (ZC2). Hanne jest nauczycielką Zen coachingu w Norwegii, gdzie obecnie prowadzi trening ZC1, należy również do grupy mentorów dla uczestników 2 poziomu treningu Zen coachingu w Szwecji oraz skandynawskiego programu facylitacyjnego. Hanne jest absolwentką szkoły artystycznej School of Stage Arts, Cantabile 2. Obecnie jest studentką ostatniego roku, studiów magisterskich w programie Dance and Somatic Wellbeing - Connections to the Living Body at UCLAN w Anglii, jest również studentką w progamie Diamond Approach stworzonego przez A.H Almassa. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w improwizacji, ruchu i kreatywnym wyrażaniu, głownie poprzez taniec i teatr. Podstawę jej treningu między innymi stanowią: Body Weather, Butoh, Contact Improvisation, techniki tańca współczesnego, Grotowski inspired voice and movement, authentic movement. Praca teatralna w konwencji free field theater oraz tworzenie własnych przedstawień zainicjowały Hanny podróż w obszary coaching, medytacji, pracy somatycznej, jak również w obszary artystycznych i kreatywnych poszukiwań. Zapraszam! Hanne Pedersen

ETAP III: DZIAŁANIE ZESTAW NARZĘDZI WSPIERAJĄCY PROCES WDRAŻANIA ZAŁĄCZNIK NR 3

ETAP III: DZIAŁANIE ZESTAW NARZĘDZI WSPIERAJĄCY PROCES WDRAŻANIA ZAŁĄCZNIK NR 3 ZAŁĄCZNIK NR 3 ETAP III: DZIAŁANIE ZESTAW NARZĘDZI WSPIERAJĄCY PROCES WDRAŻANIA ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego SPIS TREŚCI WYTYCZNE DO ETAPU DZIAŁANIA... 3 SESJE

Bardziej szczegółowo

ETAP III: DZIAŁANIE ZESTAW NARZĘDZI WSPIERAJĄCY PROCES WDRAŻANIA

ETAP III: DZIAŁANIE ZESTAW NARZĘDZI WSPIERAJĄCY PROCES WDRAŻANIA ZAŁACZNIK NR 4 ETAP III: DZIAŁANIE ZESTAW NARZĘDZI WSPIERAJĄCY PROCES WDRAŻANIA SPIS TREŚCI WYTYCZNE DO ETAPU DZIAŁANIA 4 SESJE INDYWIDUALNE Z PODOPIECZNYM 8 Coaching jako metoda pracy opiekuna 9 Zasady

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK ŚWIAT DOBREJ PRZYSZŁOŚCI

PODRĘCZNIK ŚWIAT DOBREJ PRZYSZŁOŚCI Załącznik nr 1 PODRĘCZNIK ŚWIAT DOBREJ PRZYSZŁOŚCI INNOWACYJNA METODA I NARZĘDZIA PRACY WYCHOWAWCZEJ PROWADZENIE ROZMÓW Spis treści WPROWADZENIE DO COACHINGU... 3 Geneza powstania metody... 3 Cele coachingu...

Bardziej szczegółowo

Pakiet Edukacyjny Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu Część 6 WSPIERAJ MŁODZIEŻ COACHINGOWO

Pakiet Edukacyjny Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu Część 6 WSPIERAJ MŁODZIEŻ COACHINGOWO Pakiet Edukacyjny Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu Część 6 WSPIERAJ MŁODZIEŻ COACHINGOWO { G u B o b 7 l e M Pakiet Edukacyjny Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu Część 6 WSPIERAJ MŁODZIEŻ

Bardziej szczegółowo

Harmonia. w życiu prywatnym i w biznesie

Harmonia. w życiu prywatnym i w biznesie Harmonia w życiu prywatnym i w biznesie Harmonia w życiu prywatnym i w biznesie redakcja Michał Kułakowski Copyright 2011 by Joanna Berendt i Bartosz Berendt (rozdz. 1), Bożena Wujec (rozdz. 2), dr Ewa

Bardziej szczegółowo

Copyright by Oficyna Wydawnicza Impuls, Kraków 2011. Recenzent: dr hab. Bogdan Zeler, prof. UŚ

Copyright by Oficyna Wydawnicza Impuls, Kraków 2011. Recenzent: dr hab. Bogdan Zeler, prof. UŚ Copyright by Oficyna Wydawnicza Impuls, Kraków 2011 Recenzent: dr hab. Bogdan Zeler, prof. UŚ Adiustacja: Monika Łojewska-Ciępka Joanna Kosturek Aleksandra Bylica Opracowanie typograficzne: Anna Bugaj-Janczarska

Bardziej szczegółowo

Spis treści Podziękowania... 9 Wstęp... 13 Rozdział 1. Wprowadzenie... 17 Rozdział 2. Podstawowe problemy coachingu nowe umiejętności...

Spis treści Podziękowania... 9 Wstęp... 13 Rozdział 1. Wprowadzenie... 17 Rozdział 2. Podstawowe problemy coachingu nowe umiejętności... Spis treści Podziękowania... 9 Wstęp... 13 Rozdział 1. Wprowadzenie... 17 Źródła inspiracji... 20 Definiowanie coachingu... 21 Instrumenty zasadnicze każdego trenera... 22 Definicje coachingu... 27 Rozdział

Bardziej szczegółowo

Coaching w procesie uczenia się przez całe życie

Coaching w procesie uczenia się przez całe życie Coaching w procesie uczenia się przez całe życie Grażyna Budzińska, Małgorzata Klimka Podręcznik PL 1 Niniejszy materiał opracowano w ramach programu Uczenie się przez Całe Życie na potrzeby projektu:

Bardziej szczegółowo

SYSTEM AKREDYTACJI IZBY COACHINGU PROJEKT*

SYSTEM AKREDYTACJI IZBY COACHINGU PROJEKT* SYSTEM AKREDYTACJI IZBY COACHINGU PROJEKT* * Treści zawarte w niniejszym materiale stanowią własność Izby Coachingu i są chronione prawem autorskim. Cytowanie fragmentów bądź całości dokumentu wymaga zgody

Bardziej szczegółowo

KWANTOWY CZŁOWIEK JAKO NOWY PODMIOT I WYZWANIE DLA KSZTAŁCENIA AKADEMICKIEGO W XXI WIEKU

KWANTOWY CZŁOWIEK JAKO NOWY PODMIOT I WYZWANIE DLA KSZTAŁCENIA AKADEMICKIEGO W XXI WIEKU 31 Ewa Danuta BIAŁEK Instytut Psychosyntezy KWANTOWY CZŁOWIEK JAKO NOWY PODMIOT I WYZWANIE DLA KSZTAŁCENIA AKADEMICKIEGO W XXI WIEKU Jeśli potrzebujemy stale więcej edukacji, aby nas ochronić, powinna

Bardziej szczegółowo

Wyd. Pracownia Informacji Pedagogicznej CODN

Wyd. Pracownia Informacji Pedagogicznej CODN Wstęp Wokół Ciebie są ludzie, bardzo wiele ludzi, a mimo to nie znajdziesz między nimi człowieka takiego samego jak Ty. Twoje myśli, uczucia, predyspozycje, zdolności - wszystko, co jest tobą- są niepowtarzalne.

Bardziej szczegółowo

Wolontariusze szansą - współpraca z grupą wolontariuszy

Wolontariusze szansą - współpraca z grupą wolontariuszy Wolontariusze szansą - współpraca z grupą wolontariuszy Podręcznik dla działaczy NGO, koordynatorów wolontariatu w organizacjach Podręcznik powstał dzięki dofinansowaniu ze środków SPIS TREŚCI: 1. WSTĘP....3

Bardziej szczegółowo

PROGRAM LIFE-TUTORNIG PODRĘCZNIK. egzemplarz bezpłatny

PROGRAM LIFE-TUTORNIG PODRĘCZNIK. egzemplarz bezpłatny PROGRAM LIFE-TUTORNIG PODRĘCZNIK egzemplarz bezpłatny Publikacja powstała w ramach projektu PI Nawigator zdobywców przyszłości współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu

Bardziej szczegółowo

Wyższa Szkoła Zarządzania i Finansów we Wrocławiu Wydział Zarządzania i Marketingu

Wyższa Szkoła Zarządzania i Finansów we Wrocławiu Wydział Zarządzania i Marketingu Wyższa Szkoła Zarządzania i Finansów we Wrocławiu Wydział Zarządzania i Marketingu Emil Janusz Piasecki Przywództwo charyzmatyczne na przykładzie działalności i poglądów Roberta Monroe Praca dyplomowa

Bardziej szczegółowo

COACHING WEEK 2015 PROGRAM

COACHING WEEK 2015 PROGRAM COACHING WEEK 2015 PROGRAM 18.05.2015 Godzina i adres 11:30 13:15 Temat i prowadzący Szczegóły "COACHING KARIERY. JAK ZNALEŹĆ SWOJĄ DROGĘ?" w procesie edukacji i rozwoju JOANNA GAWLIK-DZIADOŃ - coach "Jeśli

Bardziej szczegółowo

UCZYMY JAK UCZYĆ EDUKACJI GLOBALNEJ PODRĘCZNIK DLA NAUCZYCIELI AKADEMICKICH

UCZYMY JAK UCZYĆ EDUKACJI GLOBALNEJ PODRĘCZNIK DLA NAUCZYCIELI AKADEMICKICH ATELSKIE, WOLNOŚĆ BEZ WZGLĘDU NA RASĘ, LITYCZNE, POCHODZENIE, STATUS SPOŁECZNY IA: STEREOTYPY, UPRZEDZENIA, FOTOGRAFIA, Y, WYZNANIE, SKŁONNOŚCI, SPOŁECZEŃSTWO / ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW: BROŃ JEDNANIE,

Bardziej szczegółowo

PORADNIK TUTORA T OR A RAKTYKA W RA Y Z O Z ŻĄ ZAGROŻONĄ WYKL Z N O ZNY

PORADNIK TUTORA T OR A RAKTYKA W RA Y Z O Z ŻĄ ZAGROŻONĄ WYKL Z N O ZNY PORADNIK TUTORA T OR A RAKTYKA W RA Y Z O Z ŻĄ ZAGROŻONĄ WYKL Z N O ZNY EGZEMPLARZ BEZPŁATNY KAPITAŁ LUDZKI NARODOWA STRATEGIA SPÓJNOŚCI Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach

Bardziej szczegółowo

Mentoring i coaching w pielęgniarstwie. Przewodnik A Guide to Coaching and Mentoring in Nursing

Mentoring i coaching w pielęgniarstwie. Przewodnik A Guide to Coaching and Mentoring in Nursing Mentoring i coaching w pielęgniarstwie. Przewodnik A Guide to Coaching and Mentoring in Nursing Opracowanie: Gail J. Dinner, Mary M. Wheeler dla Międzynarodowej Rady Pielęgniarek 1 Międzynarodowa Rada

Bardziej szczegółowo

Coaching jako efektywna forma wewnętrznego public relations na przykładzie działań podejmowanych przez przedsiębiorstwo HorseSense.

Coaching jako efektywna forma wewnętrznego public relations na przykładzie działań podejmowanych przez przedsiębiorstwo HorseSense. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Wydział Nauk Społecznych Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna Stacjonarne II stopnia Magdalena Kiljanek Nr

Bardziej szczegółowo

"PRACA NAD SAMYM SOBĄ"

PRACA NAD SAMYM SOBĄ ARNOLD MINDELL "PRACA NAD SAMYM SOBĄ" PODZIĘKOWANIA Chciałbym szczególnie serdecznie podziękować Barbarze Croci za pomoc, której udzielała mi w każdy możliwy sposób w trakcie eksperymentalnej fazy mojej

Bardziej szczegółowo

PI DROGA DO SAMODZIELNOŚCI

PI DROGA DO SAMODZIELNOŚCI PI DROGA DO SAMODZIELNOŚCI SKRYPT DLA PRACOWNIKÓW INSTYTUCJI INTEGRACJI SPOŁECZNEJ Z ZAKRESU NOWOCZESNYCH I SKUTECZNYCH METOD PRACY, EFEKTYWNIE ZWIĘKSZAJĄCYCH AKTYWNOŚĆ ZAWODOWĄ I SPOŁECZNĄ GRUPY OSÓB

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK ŚWIAT DOBREJ PRZYSZŁOŚCI

PODRĘCZNIK ŚWIAT DOBREJ PRZYSZŁOŚCI Załącznik nr 8 PODRĘCZNIK ŚWIAT DOBREJ PRZYSZŁOŚCI INNOWACYJNA METODA I NARZĘDZIA PRACY WYCHOWAWCZEJ ABC TUTORINGU w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 1 Spis treści CO TO JEST TUTORING?... 3 CZEMU

Bardziej szczegółowo

Mariusz Budzyński TUTORING WYCHOWAWCZO-ROZWOJOWY jako metoda pracy wykorzystująca relacje wzajemnie uczące w środowisku Nauczyciele_Uczniowie_Rodzice

Mariusz Budzyński TUTORING WYCHOWAWCZO-ROZWOJOWY jako metoda pracy wykorzystująca relacje wzajemnie uczące w środowisku Nauczyciele_Uczniowie_Rodzice Mariusz Budzyński TUTORING WYCHOWAWCZO-ROZWOJOWY jako metoda pracy wykorzystująca relacje wzajemnie uczące w środowisku Nauczyciele_Uczniowie_Rodzice Nie ma DZIECI są LUDZIE Czy jest możliwy tutoring w

Bardziej szczegółowo

COACHING WEEK 2014, OPIS WARSZTATÓW, SYWETKI PROWADZĄCYCH

COACHING WEEK 2014, OPIS WARSZTATÓW, SYWETKI PROWADZĄCYCH COACHING WEEK 2014, OPIS WARSZTATÓW, SYWETKI PROWADZĄCYCH 21.05.2014r. Godz. 17.00 18.30 LEADERSHIP COACHING - ROZWÓJ KOMPTENCJI PRZYWÓDCZYCH Celem warsztatów jest zaplanowanie rozwoju osobistego w obszarze

Bardziej szczegółowo

Jaka jest ich. tajemnica sukcesu? Ochrona prawna przed atakami internetowymi firmy MLM WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU. czytaj na str.

Jaka jest ich. tajemnica sukcesu? Ochrona prawna przed atakami internetowymi firmy MLM WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU. czytaj na str. WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU Cena 19,90 PLN (w tym podatek VAT) Nr 7 / 2013 www.rankingmlm.pl Jaka jest ich tajemnica sukcesu? czytaj na str. 8 Raport branżowy Kompetencje lidera MLM Daniel Kubach, dr Adam

Bardziej szczegółowo

OFERTA SZKOLENIOWA. Sznowni Państwo,

OFERTA SZKOLENIOWA. Sznowni Państwo, OFERTA SZKOLENIOWA Sznowni Państwo, Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę szkoleniową. Odnajdą w niej Państwo obszary szkoleniowe wraz z przykładowymi tematami szkoleń, cele, zakresy tematyczne oraz kosztorys

Bardziej szczegółowo

Psychoterapia po ludzku

Psychoterapia po ludzku 1 Praca zbiorowa Stowarzyszenie INTRO Wrocław 2011 2 Tytuł: Autorki: Anna Chanik, Marta Dudzińska, Joanna Krawczyk, Małgorzata Osipczuk, Katarzyna Paikert, Iwona Pawlikowska, Agnieszka Sitarz, Julia Soszyńska,

Bardziej szczegółowo

PRACTITIONER OF ART OF NLP

PRACTITIONER OF ART OF NLP PRACTITIONER OF ART OF NLP Trenerzy firmy ITEM zapraszają na jesienną edycję programu Practitioner of Art of NLP Dla kariery, rozwoju i osobistych planów. Poszukuj, odkrywaj, szukaj połączeń i inspiracji,

Bardziej szczegółowo

W 2007 roku spędziłem miesiąc w tybetańskim klasztorze w Nepalu, żyjąc przez 30 dni według zasad mnichów zero rozmów, zero czytania i innych

W 2007 roku spędziłem miesiąc w tybetańskim klasztorze w Nepalu, żyjąc przez 30 dni według zasad mnichów zero rozmów, zero czytania i innych W 2007 roku spędziłem miesiąc w tybetańskim klasztorze w Nepalu, żyjąc przez 30 dni według zasad mnichów zero rozmów, zero czytania i innych rozrywek, tylko medytacja (nawet do 14 16 godzin dziennie).

Bardziej szczegółowo

32. MBA W ZARZADZANIU CZASEM CZYLI ZARZĄDZANIE CZASEM IV GENERACJI. CZĘŚĆ III Mariusz Gołaszewski

32. MBA W ZARZADZANIU CZASEM CZYLI ZARZĄDZANIE CZASEM IV GENERACJI. CZĘŚĆ III Mariusz Gołaszewski SPIS TREŚCI 6. WYWIAD Z WITOLDEM ORŁOWSKIM I JACKIEM SANTORSKIM NA TEMAT PSYCHOLOGII PRZYWÓDZTWA Marcin Waniek 9. STABILNE PRZYWÓDZTWO SPOSÓB NA UNIKNIĘCIE KOLEJNEGO KRYZYSU Tim Casserley i Bill Critchley

Bardziej szczegółowo