DO 40% RABATU TYLKO DO 30.06*

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "DO 40% RABATU TYLKO DO 30.06*"

Transkrypt

1 2015/16 FESTIWAL KORZYŚCI TYLKO DO 30 CZERWCA DO 40% RABATU TYLKO DO 30.06* Dodatkowy rabat 2% dla posiadaczy Karty Stałego Klienta Dodatkowo z zaproszeniem 1% rabatu tylko do KORZYŚĆ #1 - UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI 100% TU EUROPA - GRATIS! KORZYŚĆ #2 - GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY dotyczy ofert konkurencyjnych KORZYŚĆ #3 - GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY dotyczy ofert Rainbow Tours KORZYŚĆ #4 - GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI KORZYŚĆ #5 - PRZYJACIELSKI RABAT 100 ZŁ OD OSOBY + DODATKOWO TYLKO DLA KIERUNKÓW REALIZOWANYCH CZARTEREM: KORZYŚĆ #1 - PARKING PRZY LOTNISKU W WARSZAWIE GRATIS KORZYŚĆ #2 - VOUCHER NA WYCIECZKĘ FAKULTATYWNĄ KORZYŚĆ #3 - VOUCHER NA BILETY WSTĘPÓW Szczegółowy opis każdej korzyści znajduje się na następnych stronach Informacje ogólne: 1. Warunkiem udziału w promocji jest wpłata 20% zaliczki. Pozostała kwota powinna zostać wpłacona najpóźniej do 30 dni przed terminem wyjazdu. 2. Poszczególne elementy promocji mają określoną dostępność i mogą zostać wyłączone lub zmienione przed 30. czerwca Promocja dotyczy tylko rezerwacji indywidualnych. Nie dotyczy zamówień grupowych ( od 21 osób). W przypadku grup cena ustalana jest odrębnie i może być wyższa. Zamówień grupowych nie dotyczą również gwarancje oraz dodatkowe promocje w przedsprzedaży do W przypadku zamówień grupowych cena musi być każdorazowo uzgodniona z Działem Rezerwacji Grupowych, mail:

2 KORZYŚCI DLA WSZYSTKICH (#1) UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI 100% TU EUROPA - GRATIS! Ubezpieczenie gratis otrzymuje każdy Klient dokonujący rezerwacji oferty Zima/Egzotyka 2015/16, do To doskonała ochrona na wypadek rezygnacji z wyjazdu lub jego przerwania z powodu niektórych przyczyn losowych. Szczegółowe informacje na temat ubezpieczenia dostępne są w sieci sprzedaży. KORZYŚCI DLA WSZYSTKICH (#2) GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY ( DOTYCZY OFERT KONKURENCYJNYCH ) 1. Gwarancja najniższej ceny dotyczy rezerwacji dokonanych do z oferty Zima/Egzotyka 2015/ Z gwarancji można skorzystać tylko raz do Gwarantujemy, że Klienci dokonują rezerwacji w najniższej możliwej cenie na rynku, w porównaniu z ofertą innych organizatorów. W przypadku, gdy nasza cena okaże się wyższa zwrócimy różnicę. 4. Aby otrzymać zwrot różnicy muszą być spełnione następujące warunki: ten sam termin, hotel, typ pokoju, program objazdu, rodzaj przelotu, miejsce wylotu i powrotu oraz ta sama opcja wyżywienia. KORZYŚCI DLA WSZYSTKICH (#3) GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY (DOTYCZY OFERTY RAINBOW TOURS) 1. Gwarancja najniższej ceny dotyczy rezerwacji dokonanych do z oferty Zima/Egzotyka 2015/ Gwarancja nie dotyczy ofert Last Minute. 3. Gwarantujemy, że Klienci dokonują rezerwacji naszej oferty w najniższej możliwej cenie. Jeśli cena wyjazdu wykupionego przez Klienta okaże się niższa, zwrócimy różnicę.

3 KORZYŚCI DLA WSZYSTKICH (#4) GWARANCJA BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI 1. Gwarancją objęte są rezerwacje dokonane do z oferty Zima/ Egzotyka 2015/ W ramach gwarancji można zmienić: termin wyjazdu, kierunek, rodzaj wyjazdu oraz hotel. Możliwa jest również zmiana z wycieczki realizowanej samolotem rejsowym, na wybrany program czarterowy lub odwrotnie. 3. W przypadku zmiany, Rainbow Tours nie pobiera opłat według warunków uczestnictwa, a rabat na nową imprezę przeliczany jest według promocji z dnia zakupu pierwotnej imprezy. W przypadku, gdy cena nowej imprezy okaże się wyższa od pierwotnej, Klient powinien dopłacić różnicę wynikającą z wyliczenia ceny, jeśli okaże się niższa, nastąpi zwrot nadwyżki. 4. Bezpłatnie z gwarancji można skorzystać tylko 1 raz, najpóźniej do 45 dni przed wyjazdem. KORZYŚCI DLA WSZYSTKICH (#5) PRZYJACIELSKI RABAT 100 ZŁ OD OSOBY 1. Promocja dotyczy wszystkich imprez zawartych w katalogach Rainbow Tours z katalogów Zima/Egzotyka 2015/16 sprzedanych w okresie trwania promocji do W czasie trwania promocji każdy Klient, który zarezerwował wyjazd i wpłacił zaliczkę może otrzymać dowolną ilość voucherów, o nominale 100 zł każdy, który może przekazać innym osobom ( np. swoim znajomym ). 3. Na każdym voucherze znajduje się imię i nazwisko Klienta ( płatnika), numer rezerwacji, data sprzedaży, kod agenta, numer vouchera, a także miejsce na uzupełnienie numeru rezerwacji w przypadku, gdy osoba z polecenia będzie chciała z niego skorzystać. 4. Klient z polecenia, aby otrzymać rabat, powinien zgłosić się z voucherem do salonu sprzedaży lub call center. Po jego okazaniu, każda osoba z rezerwacji otrzyma rabat 100 zł. oraz każda osoba z rezerwacji osoby polecającej. 5. Z vouchera można skorzystać tylko do Zniżkę z tytułu Przyjacielskiego Rabatu można otrzymać tylko raz. Oznacza to, że zarówno Klient z polecenia, jak i polecający mogą otrzymać tylko 100 zł rabatu. 7. Voucher nie może być zamieniony na gotówkę. 8. Z przyczyn technicznych możliwość drukowania voucherów istnieje tylko w systemie TRAVELLA. 9. Voucher jest ważny tylko z pieczątką biura wydającego i podpisem pracownika. 10. Sprzedawca zobowiązany jest każdorazowo do kontaktu z help deskiem w celu udzielenia rabatu. Voucher zawierający numer rezerwacji Klienta, który otrzymał voucher oraz Klienta z polecenia należy zeskanować i wysłać na adres:

4 1. W przypadku anulacji przez Rainbow Tours wyjazdu premiowanego voucherem i wyboru przez Klienta innego wyjazdu voucher nie traci ważności i powinien zostać uwzględniony przy nowej rezerwacji. Agent zobowiązany jest do poinformowania o decyzji Klienta (czy decyduje się na inny wyjazd), do ręcznego wpisania na voucherze numeru nowej rezerwacji, podpisania i wysłania skanu do help desku: 2. Rezygnacja Klienta z wyjazdu premiowanego voucherem jest równoznaczna z anulacją vouchera. 3. Każda zmiana dokonywana w rezerwacji ze zniżką z tytułu Przyjacielskiego Rabatu powinna być zgłoszona do help desku Rainbow Tours. + DODATKOWO TYLKO DLA KIERUNKÓW REALIZOWANYCH CZARTEREM: TAJLANDIA, SRI LANKA,WIETNAM, KUBA, MEKSYK, RPA, GAMBIA, KENIA, MAURITIUS, EGIPT, MAROKO, WYSPY KANARYJSKIE KORZYŚĆ (#1) PARKING PRZY LOTNISKU W WARSZAWIE GRATIS 1. Promocja dotyczy wszystkich imprez Rainbow Tours z katalogów Zima/Egzotyka 2015/16, realizowanych czarterem, sprzedanych w okresie trwania promocji do W ramach promocji proponujemy do wszystkich rezerwacji czarterowych mających status sprzedana gratisowy parking do 15 dni, przy lotnisku w Warszawie START Parking - Okęcie na ul. Janka Muzykanta Warunkiem otrzymania gratisowego parkingu jest rezerwacja na: 4. Podczas dokonywania rezerwacji parkingu Klient zobowiązany jest do podania swojego adresu mailowego. Adres mailowy musi się zgadzać z tym, podanym przez Klienta w rezerwacji. Nie jest dopuszczalne wpisywanie adresów np. biura. Zastrzegamy sobie prawo wnikliwej weryfikacji danych. 5.Na podany przez Klienta adres mailowy zostanie wysłany jednorazowo kod uprawniający do gratisowego parkingu, który wraz z umową należy okazać obsłudze parkingu podczas pozostawieniu samochodu.. KORZYŚĆ (#2) VOUCHER NA WYCIECZKĘ FAKULTATYWNĄ 1. Promocja dotyczy wszystkich imprez pobytowych, realizowanych czarterem, z katalogów Rainbow Tours Zima/Egzotyka 2015/16 sprzedanych w okresie trwania promocji do

5 2. W czasie trwania promocji każda pojedyncza osoba dorosła z rezerwacji, mająca ukończone 18 lat premiowana jest voucherem o nominale 40 EURO/45 USD, który może być wykorzystany tylko i wyłącznie na wycieczkę lub wycieczki fakultatywne odbywające się podczas wczasów wykupionych w czasie trwania promocji. 3. Voucher jest jednorazowy i nie może być przeniesiony na inny wyjazd, który nie był wykupiony w promocji. 4. Voucher jest imienny i może z niego korzystać tylko i wyłącznie jego posiadacz. 5. Voucher nie może być zamieniony na gotówkę. 6. W przypadku, gdy wybrana wycieczka fakultatywna jest droższa od wartości 40 EURO/45 USD, należy do niej dopłacić. Nie zwracamy różnicy w przypadku wycieczki tańszej niż 40 EURO/45 USD. 7. Voucher może być wykorzystany na większą ilość wycieczek fakultatywnych. 8. Voucher jest ważny tylko z pieczątką biura oraz podpisem pracownika. 9. Każdorazowa chęć wykorzystania vouchera powinna być zgłoszona przez Klienta rezydentowi Rainbow Tours, który odliczy wartość vouchera od całkowitej wartości wybranej wycieczki lub wycieczek fakultatywnych. 10. Z przyczyn technicznych możliwość drukowania voucherów istnieje tylko w systemie TRAVELLA. 11. Na każdym voucherze znajduje się imię i nazwisko Klienta, numer rezerwacji, data sprzedaży, kod agenta oraz numer vouchera. 12. Możliwość drukowania vouchera istnieje tylko i wyłącznie przy statusie rezerwacji sprzedana. 13. Rezygnacja Klienta z wyjazdu premiowanego voucherem jest równoznaczna z anulacją vouchera. Fakt ten należy zgłosić do help desku. 14. W przypadku anulacji przez Rainbow Tours wyjazdu premiowanego voucherem i wyboru przez Klienta innych wczasów - voucher nie traci ważności. Agent zobowiązany jest do poinformowania o decyzji Klienta (czy decyduje się na inny wyjazd), do ręcznego wpisania na voucherze numeru nowej rezerwacji, podpisania i wysłania skanu do help desku: 15. Każda zmiana dokonywana w rezerwacji z promocyjnym voucherem powinna być zgłoszona do help desku Rainbow Tours. KORZYŚĆ (#3) VOUCHER NA BILETY WSTĘPÓW 1. Promocja dotyczy wszystkich imprez objazdowych i objazdowo-pobytowych, realizowanych czarterem, z katalogów Rainbow Tours Zima/Egzotyka 2015/16 sprzedanych w okresie trwania promocji do W czasie trwania promocji każda pojedyncza osoba dorosła z rezerwacji, mająca ukończone 18 lat premiowana jest voucherem o nominale 40 EURO/45 USD, który może być wykorzystany tylko i wyłącznie podczas wycieczek objazdowych i objazdowo-pobytowych wykupionych w czasie trwania promocji.

6 3. Voucher jest jednorazowy i nie może być przeniesiony na inny wyjazd, który nie był wykupiony w promocji. 4. Voucher jest imienny i może z niego korzystać tylko i wyłącznie jego posiadacz.5.voucher nie może być zamieniony na gotówkę. 6. W przypadku, gdy wartość biletów wstępów jest wyższa od wartości 40 EURO/45 USD, należy do nich dopłacić. Nie zwracamy różnicy w przypadku wartości niższych niż 40 EURO/45 USD. 7. Voucher jest ważny tylko z pieczątką biura oraz podpisem pracownika.8.każdorazowa chęć wykorzystania vouchera powinna być zgłoszona przez Klienta pilotowi Rainbow Tours, który odliczy wartość vouchera od całkowitej wartości biletów wstepów.10.z przyczyn technicznych możliwość drukowania voucherów istnieje tylko w systemie TRAVELLA. 11. Na każdym voucherze znajduje się imię i nazwisko Klienta, numer rezerwacji, data sprzedaży, kod agenta oraz numer vouchera. 12. Możliwość drukowania vouchera istnieje tylko i wyłącznie przy statusie rezerwacji sprzedana. 13. Rezygnacja Klienta z wyjazdu premiowanego voucherem jest równoznaczna z anulacją vouchera. Fakt ten należy zgłosić do help desku. 14. W przypadku anulacji przez Rainbow Tours wyjazdu premiowanego voucherem i wyboru przez Klienta innej wycieczki objazdowej lub objazdowo-pobytowej - voucher nie traci ważności. Agent zobowiązany jest do poinformowania o decyzji Klienta (czy decyduje się na inny wyjazd), do ręcznego wpisania na voucherze numeru nowej rezerwacji, podpisania i wysłania skanu do help desku: 15. Każda zmiana dokonywana w rezerwacji z promocyjnym voucherem powinna być zgłoszona do help desku Rainbow Tours..

Neckermann Polska BP, ul. Dubois 9, 00-182 Warszawa. Materiały szkoleniowe Neckermann Polska. 1 Neckermann Polska - materiały szkoleniowe 2012-05-18

Neckermann Polska BP, ul. Dubois 9, 00-182 Warszawa. Materiały szkoleniowe Neckermann Polska. 1 Neckermann Polska - materiały szkoleniowe 2012-05-18 Materiały szkoleniowe Neckermann Polska 1 Centrala i Biura Neckermanna KONTAKT Telefon Telefax Centrala / Helpdesk ul. Dubois 9, 00-182 Warszawa (22) 536 98 98 (22) 635 96 94 Dokumenty (22) 536 98 90 Finanse

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych

Warunki Imprez Turystycznych Niniejsze wydanie Warunków Imprez Turystycznych obowiązuje dla imprez turystycznych zarezerwowanych na stronie internetowej www.tui.pl oraz przez Centrum Rezerwacji TUI z katalogów Lato 2014 od dnia 03.03.2014

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych

Warunki Imprez Turystycznych Niniejsze 66 wydanie Warunków Imprez Turystycznych obowiązuje dla imprez turystycznych zarezerwowanych od dnia 30.05.2014 r. Warunki Imprez Turystycznych Szczegółowe warunki imprez turystycznych TUI Poland

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych

Warunki Imprez Turystycznych Niniejsze wydanie Warunków Imprez Turystycznych obowiązuje dla imprez turystyczych zarezerwowanych na stronach internetowych TUI Poland oraz przez Call Center od dnia 20.10.2011 r. z katalogów Lato 2012

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych

Warunki Imprez Turystycznych Wydanie 58 Warunków Imprez Turystycznych Obowiązujące dla imprez turystycznych z katalogów TUI Deutschland Lato 2011 Warunki Imprez Turystycznych Szczegółowe warunki imprez turystycznych TUI Deutschland

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Biuro Podróży TravelNeo

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Biuro Podróży TravelNeo Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Biuro Podróży TravelNeo 1. Postanowienia ogólne 1.1 Właścicielem serwisu www.travelneo.pl jest Biuro Podróży TravelNeo z siedzibą w Łazanach 259, 32-020

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SYSTEMU REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SYSTEMU REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH REGULAMIN KORZYSTANIA Z SYSTEMU REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH INFORMACJE OGÓLNE 1. Udostępniony system rezerwacji umożliwia Użytkownikowi Internetu uzyskanie informacji o aktualnie dostępnych połączeniach

Bardziej szczegółowo

Biuro Podróży Hawajskie Aloha

Biuro Podróży Hawajskie Aloha OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA Obowiązuje od dnia 20.06.2015 1. Postanowienie Ogólne Ogólne warunki uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez firmę Krzysztof Rólka Hawajskie Aloha zwanym

Bardziej szczegółowo

Ogólne warunki rezerwacji biletów w PETPOLONIA (www.promy.pl) Armatora SMYRIL LINE

Ogólne warunki rezerwacji biletów w PETPOLONIA (www.promy.pl) Armatora SMYRIL LINE Ogólne warunki rezerwacji biletów w PETPOLONIA () Armatora SMYRIL LINE 1. PASAŻEROWIE Zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej, dekretem prezydialnym i międzynarodowymi ustaleniami organizacji SOLAS w celu

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych. Warunki Ubezpieczenia. Dodatkowo

Warunki Imprez Turystycznych. Warunki Ubezpieczenia. Dodatkowo Niniejsze 62 wydanie Warunków Imprez Turystycznych obowiązuje dla imprez turystycznych zarezerwowanych z katalogów Zima 2012/2013 Warunki Imprez Turystycznych Szczegółowe warunki imprez turystycznych TUI

Bardziej szczegółowo

Przygotuj się do podróży Ważne informacje dla Klientów podróżujących z Wezyr Holidays

Przygotuj się do podróży Ważne informacje dla Klientów podróżujących z Wezyr Holidays Niniejsze Warunki Uczestnictwa w Imprezach Turystycznych obowiązują dla imprez turystycznych zarezerwowanych na stronie internetowej www.wezyrholidays.pl, przez Centrum Rezerwacji Wezyr Holidays oraz sieć

Bardziej szczegółowo

UMOWA AGENCYJNA Nr 7/ / /2014

UMOWA AGENCYJNA Nr 7/ / /2014 UMOWA AGENCYJNA Nr 7/ / /2014 zawarta w dniu... roku w...pomiędzy VÍTKOVICE TOURS s.r.o. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oddział w Polsce Siedziba: Bobrecka 27, 43-400 Cieszyn, KRS: 0000459405

Bardziej szczegółowo

WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MONDO TRAVEL Sp. z o.o. DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MONDO TRAVEL Sp. z o.o. DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ` WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MONDO TRAVEL Sp. z o.o. DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I. Definicje: 1. Organizator MONDO TRAVEL Spółka z o.o., Adres: ul. Górczewska 200A/243, 01-463

Bardziej szczegółowo

Regulamin akcji Świąteczny rabat w terminie 19-21 kwietnia 2014r. Dla Orange Warsaw Festival. (dalej: "Regulamin")

Regulamin akcji Świąteczny rabat w terminie 19-21 kwietnia 2014r. Dla Orange Warsaw Festival. (dalej: Regulamin) Regulamin akcji Świąteczny rabat w terminie 19-21 kwietnia 2014r. Dla Orange Warsaw Festival (dalej: "Regulamin") 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Organizatorem akcji Świąteczny rabat (zwanej dalej: "Akcją")

Bardziej szczegółowo

Warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez everb Polska. 61 468 Poznań ul. Klonowa 14/17 tel./fax. 061 8325 102

Warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez everb Polska. 61 468 Poznań ul. Klonowa 14/17 tel./fax. 061 8325 102 Warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez everb Polska. 61 468 Poznań ul. Klonowa 14/17 tel./fax. 061 8325 102 I. ZAWARCIE UMOWY 1. Stronami umowy są Firma everb Organizator imprezy oraz Klient

Bardziej szczegółowo

WARUNKI IMPREZ TURYSTYCZNYCH

WARUNKI IMPREZ TURYSTYCZNYCH WARUNKI IMPREZ TURYSTYCZNYCH ONHOLIDAYS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-691) przy ul. Obrzeżnej 5. (dalej zwana ONHOLIDAYS ) obowiązujące dla imprez turystycznych zarezerwowanych od dnia 01.06.2015

Bardziej szczegółowo

Ogólne warunki zakupu biletów w PETPOLONIA (www.promy.pl) Armatora MOBY LINES

Ogólne warunki zakupu biletów w PETPOLONIA (www.promy.pl) Armatora MOBY LINES Ogólne warunki zakupu biletów w PETPOLONIA (www.promy.pl) Armatora MOBY LINES 1. WAŻNE INFORMACJE: Warunki podróży zawarte w aktualnym prospekcie Armatora są istotną częścią biletu. Broszury można otrzymać

Bardziej szczegółowo

Regulamin korzystania z serwisu internetowego

Regulamin korzystania z serwisu internetowego 1. SERWIS INTERNETOWY Regulamin korzystania z serwisu internetowego AB TRADING udostępnia swoim Klientom SERWIS INTERNETOWY (zwany dalej Serwisem ) służący zakładaniu rezerwacji, zakupowi biletów lotniczych,

Bardziej szczegółowo

2. KONTAKT Z PASAŻERAMI

2. KONTAKT Z PASAŻERAMI Ogólne warunki zakupu biletów w PETPOLONIA (www.promy.pl) Armatora DFDS SEAWAYS 1. PASAŻEROWIE Zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej, dekretem prezydialnym i międzynarodowymi ustaleniami organizacji

Bardziej szczegółowo

NA WAKACJACH Z BIUREM PODRÓŻY

NA WAKACJACH Z BIUREM PODRÓŻY NA WAKACJACH Z BIUREM PODRÓŻY Turystyka to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Na rynku działa kilka tysięcy podmiotów świadczących usługi turystyczne. Konsumenci na co

Bardziej szczegółowo

Regulamin serwisu/aplikacji internetowej WWW.DLACIEBIE.SODEXO.PL

Regulamin serwisu/aplikacji internetowej WWW.DLACIEBIE.SODEXO.PL Regulamin serwisu/aplikacji internetowej WWW.DLACIEBIE.SODEXO.PL I. Definicje Sodexo - Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o. (zwane dalej Sodexo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Kłobuckiej

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH TURYSTYCZNYCH organizowanych przez Potwory Sp. z o.o. [Warunki]

OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH TURYSTYCZNYCH organizowanych przez Potwory Sp. z o.o. [Warunki] OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH TURYSTYCZNYCH organizowanych przez Potwory Sp. z o.o. [Warunki] Organizatorem imprez jest spółka Potwory Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Różanej 69/1,

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH TURYSTYCZNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ EURO PLANET Z O.O

OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH TURYSTYCZNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ EURO PLANET Z O.O OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH TURYSTYCZNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ EURO PLANET Z O.O Obowiązujące od dnia 31.10.2011 Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o dokładne i uważne zapoznanie się

Bardziej szczegółowo

Warunki korzystania z Systemu Rezerwacji

Warunki korzystania z Systemu Rezerwacji Warunki korzystania z Systemu Rezerwacji Warunkiem korzystania z systemu rezerwacji dostępnego w internetowym serwisie turystycznym www.almabus.pl jest akceptacja podanych niżej warunków. Akceptacja stanowi

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROMOCJI Karta Rabatowa EUROCASH z dnia 01.02.2011

REGULAMIN PROMOCJI Karta Rabatowa EUROCASH z dnia 01.02.2011 Niniejszy Regulamin określa zasady Promocji "Karta Rabatowa EUROCASH", prowadzonej przez spółkę EUROCASH S.A. z siedzibą w Komornikach przy ul. Wiśniowej 11, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO EDUGALERIA.PL DLA KLIENTA DETALICZNEGO (zwany dalej,,regulaminem )

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO EDUGALERIA.PL DLA KLIENTA DETALICZNEGO (zwany dalej,,regulaminem ) REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO EDUGALERIA.PL DLA KLIENTA DETALICZNEGO (zwany dalej,,regulaminem ) 1. FIRMA 1. Sklep internetowy działający pod adresem edugaleria.pl (zwany dalej Sklepem ) prowadzony jest

Bardziej szczegółowo

Regulamin biletów lotniczych liniowych i tanich linii lotniczych

Regulamin biletów lotniczych liniowych i tanich linii lotniczych Regulamin biletów lotniczych liniowych i tanich linii lotniczych 1. Informacje ogólne 1.1. Na podstawie art. 8 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U.

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe informacje o warunkach handlowych znajdziesz na następujących stronach:

Szczegółowe informacje o warunkach handlowych znajdziesz na następujących stronach: Zarezerwuj hotel bezstresowo, mając pewność, że dokonujesz korzystnej transakcji. Dzięki naszej gwarancji zaoszczędzisz przy bezpośredniej rezerwacji wybranego hotelu sieci Vienna International Hotels

Bardziej szczegółowo

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Firmie Skandia Bogdan Palka

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Firmie Skandia Bogdan Palka Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Firmie Skandia Bogdan Palka 1 Definicje 1. Regulamin niniejszy dokument regulujący zasady dokonywania transakcji związanych z zamówieniem i realizacją rezerwacji

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi systemu ROOP instrukcja dla agenta.

Instrukcja obsługi systemu ROOP instrukcja dla agenta. Strona 1 Instrukcja obsługi systemu ROOP instrukcja dla agenta. Wersja dokumentu 1.1 ( 2011.08.25 ) / ms. Spis treści Wstęp... 2 Pojęcia podstawowe...2 Do czego służy ROOP...2 Kto może korzystać z systemu

Bardziej szczegółowo