Szczegółowe informacje o warunkach handlowych znajdziesz na następujących stronach:

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Szczegółowe informacje o warunkach handlowych znajdziesz na następujących stronach:"

Transkrypt

1 Zarezerwuj hotel bezstresowo, mając pewność, że dokonujesz korzystnej transakcji. Dzięki naszej gwarancji zaoszczędzisz przy bezpośredniej rezerwacji wybranego hotelu sieci Vienna International Hotels nie tylko sporo czasu, ale i pieniądze, które możesz wydać na inne cele podczas podróży. Wielogodzinne porównywanie cen należy już do przeszłości. Jeżeli znajdziesz u innego partnera tańszą możliwość rezerwacji już dokonanej za naszym pośrednictwem, otrzymasz od nas bon o wartości 30 EURO do wykorzystania w restauracji podczas pobytu w hotelu. Szczegółowe informacje o warunkach handlowych znajdziesz na następujących stronach: Ogólne warunki handlowe Często zadawane pytania Formularz zgłoszeniowy Ogólne warunki handlowe Vienna International (VI) gwarantuje najlepszą dostępną cenę na dany dzień Gościom dokonującym rezerwacji za pośrednictwem udostepnionych przez VI kanałów rezerwacyjnych: przez stronę internetową VI (www.vi-hotels.com), bezpośrednio na stronie hotelu, przez dowolnie wybrane biuro podóży, które dokonuje rezerwacji w systemie GDS. Gwarantujemy, że nasi Goście nie znajdą lepszej oferty cenowej na tę samą kategorię pokoju, w tym samym terminie u innego usługodawcy. Jeżeli jednak okaże się, że znajdą Państwo korzystniejszą ofertę cenową, obniżymy Państwu cenę do proponowanej przez innego usługodawcę oraz zaoferujemy voucher o wartości 30 EURO na posiłek w restauracji hotelowej.

2 Gość powinien przesłać VI potwierdzenie rezerwacji, jakiej dokonał przy użyciu bezpośredniego kanału rezerwacyjnego VI (w formie pisemnej wraz z numerem rezerwacji). Aby uzyskać gwarancję najlepszej dostępnej ceny, należy przesłać następujące informacje: nazwa firmy (strona internetowa), przez którą możliwe jest dokonanie korzystniejszej cenowo rezerwacji, printscreen strony internetowej, printscreen z przedstawionymi korzystniejszymi warunkami rezerwacji. Wniosek gwarancji należy przesłać do centrali VI w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji za pomocą kanałów rezerwacyjnych wskazanych przez VI. Vienna International po przeanalizowaniu Państwa zgłoszenia, skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin w każdy dzień roboczy (od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 do 18:00). Jeżeli Państwa wniosek zostanie zaakceptowany, Vienna International obniży cenę odpowiednio do znalezionej stawki oraz zaoferuje voucher na posiłek i napoje o wartości 30 EURO w restauracji hotelowej. Gwarancja najlepszej dostępnej ceny obejmuje wszystkie obsługiwane przez Vienna International Management Ltd. Hotele. Poniższe stawki nie są objęte gwarancją najlepszej dostępnej ceny, jeżeli: rezerwacja została dokonana przy użyciu niestandartowych kanałów rezerwacyjnych (takich jak np. Priceline, gdzie nazwa hotelu jest znana dopiero po dokonaniu rezerwacji), rezerwacja dokonana została na serwisie aukcyjnym (takim jak ebay, ANIMOD), dotyczą ofert ryczałtowych zawierających inne usługi (takie jak posiłki, transfery na lotnisko, masaże, itp.), obowiązują zakontraktowane ceny, kóre są poufne i oficjalnie niedostępne (jak stawki umów z firmami i placówkami rządowymi, stawki upustów uzgodnionych z biurami podróży, stawki cen dla konferencji i grup zorganizowanych, stawki na dłuższe pobyty oraz oferty specjalne, które można otrzymać drogą mailową), różnice cen wynikają z różnic kursowych lub podatku VAT, itp.

3 Zasada gwarancji najlepszej dostępnej ceny może być zastosowana jeżeli zostaną spełnione kryteria lepszej oferty, które są identyczne z kryteriami oferty hoteli VI. data pobytu, liczba osób dorosłych i dzieci w pokoju, rodzaj pokoju, wliczone usługi, warunki rezerwacji (zasady anulacji, przedpłaty lub warunki zmian rezerwacji). Wniosek dotyczący gwarancji najniższej dostępnej ceny pobytu w całości, czyli łącznej liczby następujących bezpośrednio po sobie noclegów, które gość zarezerwował, a nie każdej doby oddzielnie. Vienna International Hotel Management Ltd. zastrzega sobie prawo do zmiany warunków dotyczących zasad gwarancji najlepszej dostępnej ceny.

4 Często zadawane pytania 1. Co to jest gwarancja najlepszej dostępnej ceny? Gwarancja najlepszej dostępnej ceny daje naszym Gościom pewność, że podczas dokonywania rezerwacji bezpośrednio przez kanały rezerwacyjne VI, nie znajdą oni korzystniejszej oferty cenowej w tym samym terminie, na tych samych warunkach. Gość, który znajdzie poprzez inne portale sprzedażowe (np. Expedia) ofertę cenową korzystniejszą, niż na stronach VI, będzie miał obniżoną cenę na pobyt na podstawie przedstawionego potwierdzenia oraz otrzyma voucher na posiłek i napoje o wartości 30 EURO w restauracji hotelowej. 2. Jak mogę otrzymać zwrot z tytułu gwarancji najlepszej dostępnej ceny? należy dokonać rezerwacji przez stronę hotelową lub inny kanał rezerwacyjny VI. Otrzymane potwierdzenie rezerwacji, będzie podstawą do ubiegania się o zwrot z tytułu gwarancji najlepszej dostępnej ceny, jeżeli znajdą Państwo korzystniejszą ofertę cenową w tym samym terminie, na tych samych warunkach rezerwacji i dla tej samej liczby gości, a oferta ta będzie nadal aktualna w dniu Państwa zgłoszenia, wówczas mogą Państwo ubiegać się o zwrot różnicy zgodnie z gwarancją najlepszej dostępnej ceny. formularz gwarancji najlepszej dostępnej ceny należy wysłać w ciągu 24 godzin po otrzymaniu potwierdzenia wstępnej rezerwacji i nie później niż na 72 godziny przed przyjazdem do hotelu, pracownik VI odpowiedzialny za weryfikację wniosku i uwzględnianie gwarancji najlepszej dostępnej ceny, poinformuje Państwa o decyzji końcowej. Jeżeli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, cena zostanie odpowiednio obniżona i otrzymają Państwo voucher na posiłek i napoje o wartości 30 EURO. 3. Od kiedy gwarancja najlepszej dostępnej ceny jest ważna? Od 1 lutego 2009 r.

5 4. Jakie taryfy i strony są wyłączone z warunków gwarancji najlepszej dostępnej ceny? Nasze zasady gwarancji najlepszej dostępnej ceny nie mają zastosowania w poniższych przypadkach: ceny umieszczone na stronach internetowych, na których dopiero po dokonaniu rezerwacji gość otrzymuje potwierdzenie danego obiektu (np.priceline, Hotwire), ceny, które są dostępne poprzez serwisy aukcyjne (np. ebay, animod), oferty pakietowe hoteli i oferty łączone, które można zakupić razem z biletami lotniczymi, wynajmem samochodu, ofertami gastronomicznymi lub podobne oferty pakietowe, oferty specjalne oraz ceny do negocjacji, które nie są cenami publicznymi, do których zaliczają się oferty dla instytucji publicznych, administracji, biur podróży, pracowników, oferty offline dla dużych grup lub oferty indywidualne, oferty grupowe oraz pozostałe oferty wynegocjowane oddzielnie, ceny za rezerwację, które stanowią przedłużenie ofert pakietowych lub grupowych, ceny, które mogą wyniknać z różnic kursowych, VAT itp. 5. Co się stanie, jeżeli dokonam rezerwacji przez stronę internetową trzeciego pośrednika, a cena jest wyższa niż na stronie W takim wypadku nie można uzyskać obniżenia ceny według zasad najlepszej dostępnej ceny, ponieważ nie odpowiadamy za ceny umieszczane na stronach internetowych przez trzecich pośredników. 6. Mój wniosek najlepszej dostępnej ceny został zaakceptowany przez VI i muszę anulować już dokonaną rezerwację. Czy VI ponosi koszty anulacyjne tej rezerwacji? Jeżeli rezerwacja na tańszą i droższą ofertę została dokonana za pomocą strony internetowej VI, wówczas koszty anulacyjne droższej oferty ponosi VI. W przypadku, gdy znaleźli Państwo korzystniejszą ofertę na stronie jednego z pośredników i tam dokonali rezerwacji, wówczas muszą Państwo sami dokonać anulacji i ponieść związane z nią koszty. 7. Znalazłem korzystniejszą ofertę na stronie internetowej, lecz nie mogłem dokonać rezerwacji. Czy w takiej sytuacji przysługuje mi gwarancja najlepszej dostępnej ceny? Nie, gwarancja najlepszej dostępnej ceny dotyczy tylko tych stron, przez które można dokonać rezerwacji.

6 8. Dokonałem rezerwacji przez W ciągu 24 godzin zadzwoniłem do hotelu i uzyskałem lepszą cenę za ten sam pokój z tymi samymi warunkami rezerwacji, na ten sam okres. Czy mogę złożyć wniosek gwarancji? Nie, gwarancja najlepszej dostępnej ceny dotyczy tylko porównania cen na stronach internetowych trzecich pośredników. W tym przypadku centrala VI bezpłatnie anuluje dokonaną rezerwację, a następnie cena zostanie obniżona. 9. Znalazłem korzystniejszą ofertę cenową na pobyt trzydniowy na stronach trzeciego pośrednika. Czy mam na każdy dzień oddzielnie wysyłać wniosek gwarancji najlepszej dostępnej ceny? Nie, jeżeli rezerwacja jest dokonana na trzy kolejne dni pod rząd, rozpatrywany będzie tylko jeden wniosek na całość pobytu. 10. Biuro podróży zaproponowało mi korzystniejszą ofertę cenową na te same warunki rezerwacyjne, jakie mam na Czy w takim wypadku mogę ubiegać się o zwrot różnicy z tytułu gwarancji najlepszej dostępnej ceny? Tak. Ogólnie stosowane ceny, oferowane przez biura podróży przez Global Distribution System lub na ich stronach internetowych, są objęte zakresem gwarancji najlepszej dostępnej ceny. Proszę przesłać potwierdzenia rezerwacji (z biura podróży i a my zredukujemy cenę do ceny oferowanej przez biuro podróży. VI nie przejmuje ewentualnych kosztów anulacyjnych, które należy uregulować w biurze podróży. W tym przypadku gwarancja najlepszej dostępnej ceny znajduje zastosowanie. 11. Jak mogę zgłosić wniosek gwarancji najlepszej dostępnej ceny, jeżeli nie mam dostępu do internetu i a? W celu uwzględnienia gwarancji najlepszej dostępnej ceny, preferowane jest zgłoszenie w formie owej, jednak w przypadku braku dostępu do internetu, pracownicy VI z przyjemnością wypełnią wniosek w Państwa imieniu.

7 12. W jaki sposób otrzymam voucher do restauracji? Wszyscy Goście w ciągu 24h otrzymają drogą ową informację zwrotną, czy dane zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie, czy też negatywnie. W przypadku akceptacji w dniu przyjazdu do hotelu otrzymają Państwo voucher o wartości 30 EURO. Voucher może być zrealizowany tylko w wyznaczonym hotelu i nie można go przekazać innym osobom lub wymienić na gotówkę. Voucher można wykorzystać tylko raz, pozostała niewykorzystana wartość nie może być zrealizowana w innym dniu lub w innym obiekcie sieci VI. 13. Jak mogę się skontaktować w przypadku dodatkowych pytań? Można kontaktować się bezpośrednio przez naszą stronę internetową lub telefonicznie, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00, pod nr telefonu W przypadku, gdyby pojawiły się jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące gwarancji najlepszej dostępnej ceny, prosimy o kontakt pod adresem owym:

Ogólne warunki rezerwacji

Ogólne warunki rezerwacji Ogólne warunki rezerwacji Warunki rezerwacji BudgetAir.com Zapoznaj się dokładnie z niniejszymi warunkami przed skorzystaniem z usług i witryny BudgetAir.com (część firmy Travix Nederland B.V.). Uznaje

Bardziej szczegółowo

Rynek usług hotelarskich i gastronomicznych 2. Współpraca pomiędzy hotelami a odbiorcami usług hotelarskich

Rynek usług hotelarskich i gastronomicznych 2. Współpraca pomiędzy hotelami a odbiorcami usług hotelarskich 1. Nazwa przedmiotu: Rynek usług hotelarskich i gastronomicznych 2. Temat zajęcia: Współpraca pomiędzy hotelami a odbiorcami usług hotelarskich 3. Cel zajęcia: Student potrafi wskazać rodzaje współpracy

Bardziej szczegółowo

WARUNKI KORZYSTANIA Z BOOKER.PL

WARUNKI KORZYSTANIA Z BOOKER.PL WARUNKI KORZYSTANIA Z BOOKER.PL 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. BOOKER.PL umożliwia KLIENTOWI sieci Internet uzyskanie informacji o aktualnie dostępnych obiektach noclegowych wyświetlanych w postaci listy dostępnych

Bardziej szczegółowo

Regulamin korzystania z serwisu internetowego

Regulamin korzystania z serwisu internetowego 1. SERWIS INTERNETOWY Regulamin korzystania z serwisu internetowego AB TRADING udostępnia swoim Klientom SERWIS INTERNETOWY (zwany dalej Serwisem ) służący zakładaniu rezerwacji, zakupowi biletów lotniczych,

Bardziej szczegółowo

Warunki rezerwacji on-line (Hotel Basztowy) Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.

Warunki rezerwacji on-line (Hotel Basztowy) Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną. Warunki rezerwacji on-line (Hotel Basztowy) Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną. I. Definicje Usługodawca, Hotel - Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej z siedzibą w Sandomierzu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN DOKONYWANIA REZERWACJI ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY REZERWACJI TRIPNET

REGULAMIN DOKONYWANIA REZERWACJI ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY REZERWACJI TRIPNET REGULAMIN DOKONYWANIA REZERWACJI ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY REZERWACJI TRIPNET 1 Postanowienia ogólne 1. Platforma Rezerwacji Tripnet jest własnością Net-Investors Group, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Bardziej szczegółowo

Drodzy Klienci, I. DEFINICJE I POJĘCIA UŻYTE W UMOWIE: OPERATOR - NETMEDIA S.A. z siedzibą przy ulicy Woronicza 15, 02-625 Warszawa.

Drodzy Klienci, I. DEFINICJE I POJĘCIA UŻYTE W UMOWIE: OPERATOR - NETMEDIA S.A. z siedzibą przy ulicy Woronicza 15, 02-625 Warszawa. Drodzy Klienci, Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody zwracamy szczególną uwagę na zamieszczone poniżej Warunki Rezerwacji. Zapoznanie się z nimi oraz ich akceptacja w procesie dokonywania rezerwacji pozwoli

Bardziej szczegółowo

Rozdział I Postanowienia wstępne

Rozdział I Postanowienia wstępne Regulamin sprzedaży sklepu internetowego Rozdział I Postanowienia wstępne 1 Postanowienia ogólne 1. Sklep internetowy (e-sklep) ksiegarnialudzisukcesu.pl (dalej Sklep ) prowadzi sprzedaż detaliczną za

Bardziej szczegółowo

b) Wpłata zaliczki kartą kredytową lub e-przelewem

b) Wpłata zaliczki kartą kredytową lub e-przelewem 1. wprowadzenie Niniejszy Regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i wynajmu obiektów noclegowych, a dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień Regulaminu.

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Biuro Podróży TravelNeo

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Biuro Podróży TravelNeo Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Biuro Podróży TravelNeo 1. Postanowienia ogólne 1.1 Właścicielem serwisu www.travelneo.pl jest Biuro Podróży TravelNeo z siedzibą w Łazanach 259, 32-020

Bardziej szczegółowo

Regulamin biletów lotniczych liniowych i tanich linii lotniczych

Regulamin biletów lotniczych liniowych i tanich linii lotniczych Regulamin biletów lotniczych liniowych i tanich linii lotniczych 1. Informacje ogólne 1.1. Na podstawie art. 8 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN REZERWACJI POKOI HOTELOWYCH, POZOSTAŁYCH USŁUG HOTELOWYCH I POBYTU GOŚCI W HOTELU PREZYDENT**** W KRYNICY-ZDROJU

REGULAMIN REZERWACJI POKOI HOTELOWYCH, POZOSTAŁYCH USŁUG HOTELOWYCH I POBYTU GOŚCI W HOTELU PREZYDENT**** W KRYNICY-ZDROJU REGULAMIN REZERWACJI POKOI HOTELOWYCH, POZOSTAŁYCH USŁUG HOTELOWYCH I POBYTU GOŚCI W HOTELU PREZYDENT**** W KRYNICY-ZDROJU WSTĘP 1. Niniejszy regulamin określa zasady świadczenia Usług przez Usługodawcę,

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych

Warunki Imprez Turystycznych Niniejsze wydanie Warunków Imprez Turystycznych obowiązuje dla imprez turystyczych zarezerwowanych na stronach internetowych TUI Poland oraz przez Call Center od dnia 20.10.2011 r. z katalogów Lato 2012

Bardziej szczegółowo

WARUNKI IMPREZ TURYSTYCZNYCH

WARUNKI IMPREZ TURYSTYCZNYCH WARUNKI IMPREZ TURYSTYCZNYCH ONHOLIDAYS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-691) przy ul. Obrzeżnej 5. (dalej zwana ONHOLIDAYS ) obowiązujące dla imprez turystycznych zarezerwowanych od dnia 01.06.2015

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SYSTEMU REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SYSTEMU REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH REGULAMIN KORZYSTANIA Z SYSTEMU REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH INFORMACJE OGÓLNE 1. Udostępniony system rezerwacji umożliwia Użytkownikowi Internetu uzyskanie informacji o aktualnie dostępnych połączeniach

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/MCOV/2011

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/MCOV/2011 Warszawa, dnia 01 czerwca 2011 roku ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/MCOV/2011 w ramach Projektu Kompleksowy program szkoleń dla pracowników i współpracowników Grupy Medicover podstawą budowania przewagi konkurencyjnej

Bardziej szczegółowo

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ul. Mokotowska 43 00-551 Warszawa

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ul. Mokotowska 43 00-551 Warszawa ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE ROZLICZENIA FINANSOWEGO DZIAŁAŃ W RAMACH PROJEKTU ZAGRANICZNA MOBILNOŚĆ SZKOLNEJ KADRY EDUKACYJNEJ W RAMACH PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH (opracowane przez

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN BITELÓW LOTNICZYCH Sprzedaż biletów lotniczych określonych linii lotniczych (przewoźników) dostępnych w Systemie rezerwacyjnym realizowana

REGULAMIN BITELÓW LOTNICZYCH Sprzedaż biletów lotniczych określonych linii lotniczych (przewoźników) dostępnych w Systemie rezerwacyjnym realizowana REGULAMIN BITELÓW LOTNICZYCH Sprzedaż biletów lotniczych określonych linii lotniczych (przewoźników) dostępnych w Systemie rezerwacyjnym realizowana jest za pośrednictwem Booking City sp. z o.o. 1. Zapytanie

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych. Warunki Ubezpieczenia. Dodatkowo

Warunki Imprez Turystycznych. Warunki Ubezpieczenia. Dodatkowo Niniejsze 62 wydanie Warunków Imprez Turystycznych obowiązuje dla imprez turystycznych zarezerwowanych z katalogów Zima 2012/2013 Warunki Imprez Turystycznych Szczegółowe warunki imprez turystycznych TUI

Bardziej szczegółowo

Regulamin i warunki zawierania umów hotelowych z Hotel Neue Post Erwerbs und BetriebsgmbH

Regulamin i warunki zawierania umów hotelowych z Hotel Neue Post Erwerbs und BetriebsgmbH Regulamin i warunki zawierania umów hotelowych z Hotel Neue Post Erwerbs und BetriebsgmbH Polish translation, in case of doubt the German version applies. Preambuła Wszystkie warunki zawieranych umów i

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU bilety-lotnicze.co.uk

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU bilety-lotnicze.co.uk REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU bilety-lotnicze.co.uk Poniższy Regulamin określa zasady funkcjonowania i korzystania z serwisu internetowego www.biletylotnicze.co.uk znajdującego się pod adresem URL www.bilety-lotnicze.co.uk

Bardziej szczegółowo

WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MONDO TRAVEL Sp. z o.o. DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MONDO TRAVEL Sp. z o.o. DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ` WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MONDO TRAVEL Sp. z o.o. DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I. Definicje: 1. Organizator MONDO TRAVEL Spółka z o.o., Adres: ul. Górczewska 200A/243, 01-463

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I. Postanowienia Ogólne 1. Niniejszy regulamin określa zasady zakupów w Sklepie internetowym

REGULAMIN SPRZEDAŻY DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I. Postanowienia Ogólne 1. Niniejszy regulamin określa zasady zakupów w Sklepie internetowym REGULAMIN SPRZEDAŻY DROGĄ ELEKTRONICZNĄ I. Postanowienia Ogólne 1. Niniejszy regulamin określa zasady zakupów w Sklepie internetowym www.bikemotive.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na

Bardziej szczegółowo

Regulamin obowiązujący od 25.12. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Regulamin obowiązujący od 25.12. POSTANOWIENIA OGÓLNE Regulamin obowiązujący od 25.12. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Sklep internetowy www.lcs.pl, zwany dalej Sklepem, prowadzony jest przez Lcs Piotr Marczuk z siedzibą w Płońsku przy ul. 1-go Maja 2a, 09-100 Płońsk

Bardziej szczegółowo

Dni kalendarzowe - wszystkie kolejne dni tygodnia od poniedziałku do niedzieli;

Dni kalendarzowe - wszystkie kolejne dni tygodnia od poniedziałku do niedzieli; Regulamin obowiązuje od dnia 25.12.2014 r. Sklep internetowy Czytay.pl, działający pod adresem www.czytay.pl prowadzony jest przez: Przedsiębiorstwo Hurtowo-Detaliczne Książnica Polska Spółka z o.o., z

Bardziej szczegółowo

Regulamin sklepu internetowego

Regulamin sklepu internetowego Regulamin sklepu internetowego Sklep internetowy loyaltysystem.pl, działający pod adresem loyaltysystem.pl, prowadzony jest przez: Sartweb.pl sp. z o.o., z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Gen. Maczka

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.splendor24.pl obowiązujący od 25.12.2014 roku

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.splendor24.pl obowiązujący od 25.12.2014 roku REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.splendor24.pl obowiązujący od 25.12.2014 roku Słowniczek: Sklep - sklep internetowy prowadzący sprzedaż wysyłkową, działający pod adresem www.splendor24.pl, którego podmiotem

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN Usług rezerwacji hotelowych Serwisu www.vonquintus.com Aktualny od 07.06.2011

REGULAMIN Usług rezerwacji hotelowych Serwisu www.vonquintus.com Aktualny od 07.06.2011 REGULAMIN Usług rezerwacji hotelowych Serwisu www.vonquintus.com Aktualny od 07.06.2011 Postanowienia niniejszego Regulaminu mają zastosowanie do wszystkich usług rezerwacji hotelowych oferowanych przez

Bardziej szczegółowo

Ogólne warunki zakupu biletów w PETPOLONIA (www.promy.pl) Armatora MOBY LINES

Ogólne warunki zakupu biletów w PETPOLONIA (www.promy.pl) Armatora MOBY LINES Ogólne warunki zakupu biletów w PETPOLONIA (www.promy.pl) Armatora MOBY LINES 1. WAŻNE INFORMACJE: Warunki podróży zawarte w aktualnym prospekcie Armatora są istotną częścią biletu. Broszury można otrzymać

Bardziej szczegółowo