Wystarczy kliknąć na temat, który Państwa interesuje.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Wystarczy kliknąć na temat, który Państwa interesuje."

Transkrypt

1 SZANOWNI PAŃSTWO! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wystarczy kliknąć na temat, który Państwa interesuje. 1. O FIRMIE MISJA SZKOLENIA JĘZYKOWE SPRAWNOŚCI JĘZYKOWE Mowa Pismo Poprawność JĘZYKI FACHOWE Programy kursów specjalistycznych CENNIK USŁUG KURSY MODUŁOWE English Rozmowy telefoniczne Legal English Financial English Intensywny kurs Szyty na miarę Kurs Przełamanie bariery językowej KONTAKT... 14

2 1. O FIRMIE Greenfield jest ogólnopolską instytucją szkoleniową specjalizującą się w prowadzeniu kompleksowych kursów językowych. Od 10 lat świadczymy usługi najwyższej jakości. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Nasze kursy zawsze dostosowujemy się do waszych potrzeb.

3 2. MISJA Naszą misją jest ułatwianie komunikacji. Bez względu na to, czy ma ona miejsce w szkole, w pubie, w sądzie czy w hucie. Pomagamy naszym słuchaczom rozwijać ich sprawności językowe dla określonych zastosowań. Stawiamy konkretne cele i konsekwentnie dążymy do ich osiągnięcia.

4 3. SZKOLENIA JĘZYKOWE 3.1. SPRAWNOŚCI JĘZYKOWE W ramach zajęć, prowadzonych znaną i sprawdzoną metodą komunikatywną, nasi lektorzy pomagają słuchaczom rozwijać pełen zakres sprawności językowych. Zajęcia odbywają się z wykorzystaniem szerokiej gamy pomocy, w tym książek, czasopism, multimediów, i Internetu Mowa Zdolność płynnego prowadzenia rozmowy w języku obcym to jeden z najważniejszych celów szkolenia językowego. Nasi lektorzy doskonale zdają sobie z tego sprawę. Zajęcia mają charakter dynamiczny, a dzięki zastosowaniu ciekawych materiałów słuchacz jest cały czas zaangażowany Pismo Z drugiej strony, w pracy niektórzy z nas najczęściej komunikują się w piśmie, na przykład za pomocą poczty . Jeszcze inni w ramach swoich obowiązków sporządzają notatki, raporty, instrukcje czy sprawozdania. Proponujemy państwu kursy opracowane specjalnie w celu rozwinięcia tej sprawności językowej, oparte na naszych własnych, sprawdzonych programach nauczania.

5 Poprawność Zdarza się również tak, że ze względu na charakter pracy, np. poprzez częsty kontakt osobisty z zagranicznymi kontrahentami, potrafimy już całkiem płynnie komunikować się w języku obcym, ale nigdy nie mieliśmy czasu skupić się na szlifowaniu gramatyki. Rzeczywiście, czasami pewien niezbędny zasób słów, związków frazeologicznych i konstrukcji zdaniowych jest wystarczający do prowadzenia rozmowy na określony temat. Ale sytuacja może się zmienić. Dla wszystkich, którzy wolą być przygotowani oraz dla tych, którzy chcą odświeżyć swoją znajomość struktur gramatycznych aby móc dalej rozwijać swoje kompetencje językowe, przygotowaliśmy specjalne kursy powtórkowe.

6 3.2. JĘZYKI FACHOWE Języki specjalistyczne (fachowe) są naszą pasją. Nie jest przesadą stwierdzenie, że istnienie i rozwój języków fachowych jest jednym z ważniejszych czynników rozwoju w każdej dziedzinie wiedzy i aktywności zawodowej. Umożliwia ona sprawną komunikację pomiędzy przedstawicielami danej grupy zawodowej (tzw. dyskurs zawodowy), poprawia wzajemne zrozumienie, wspomaga wymianę informacji i redukuje konflikty wynikające z nieporozumień. To jest nasza misja. Pod czujnym okiem naszego Dyrektora Metodycznego, eksperta w dziedzinie pedagogiki, filologii i lingwistyki stosowanej, opracowaliśmy autorskie programy nauczania języków fachowych w wielu dziedzinach. Nasze kursy specjalistyczne są nakierowane na naukę niezbędnej terminologii i składni danego języka specjalistycznego, poprawę umiejętności czytania, rozumienia i redagowania tekstu specjalistycznego oraz naukę sprawnego komunikowania się w ramach dyskursu zawodowego. Jednym słowem, nauczymy państwa rozmawiać z prawnikiem, jak prawnik oraz z górnikiem, jak górnik. W języku obcym.

7 Programy kursów specjalistycznych Nasi doświadczeni metodycy przygotowali ciekawe programy kursów z elementami języków specjalistycznych. Na Państwa życzenie przygotujemy szczegółowy program kursu językowego, który będzie precyzyjnie dostosowany do Państwa potrzeb szkoleniowych.

8 4. CENNIK USŁUG W związku ze zbliżającym się dziesięcioleciem działalności naszej Firmy, proponujemy Państwu specjalne, promocyjne ceny. Poniżej przedstawiamy przykładową tabelę stawek dla języka angielskiego i niemieckiego. Na życzenie przygotujemy dokładne wyceny i kalkulacje dla każdego rodzaju szkolenia językowego, jakiego będą Państwo potrzebować. Język/stawka godzinowa (język ogólny, lektor polski) 45 min 60 min Język angielski PLN 65 PLN 90 Język niemiecki PLN 65 PLN 90 Nasze ceny obejmują: Określenie poziomu uczestników kursów Dojazd lektora do firmy Opracowanie programów nauczania dostosowanych do potrzeb klienta Prowadzenie sprawozdań obecności na zajęciach Nadzór metodyczny nad prowadzonymi zajęciami Przygotowanie materiałów dodatkowych poza podręcznikami. Przygotowywanie i przeprowadzenie testów oceniających poziom opanowania materiału i nabytych umiejętności. Sporządzenie raportów semestralnych określających postęp w nauce słuchaczy.

9 4.1. KURSY MODUŁOWE Proponujemy Państwu również nieco inną formułę szkoleń językowych, opracowaną przez nasz zespół w odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się model pracy w nowoczesnych instytucjach. Nasza nowa oferta przewiduje wyspecjalizowane moduły szkoleniowe obejmujące ustaloną liczbę godzin kursów o tematyce precyzyjnie dostosowanej do poszczególnych dziedzin działalności pracowników Państwa korporacji. Powyższy model szkolenia pracowników oznacza: bardziej efektywne wykorzystanie czasu, jaki pracownicy poświęcają na zajęcia optymalizację wydatków na szkolenia poprawienie rezultatów nauki Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i mamy nadzieję, że zainteresuje ona Państwa.

10 English Moduł: 40 godzin lekcyjnych (45 minutowych) Poziom zaawansowania: od B1 Forma: zajęcia indywidualne lub w grupie do 6 osób w formie warsztatów i korespondencji elektronicznej. 20 spotkań, 2 razy w tygodniu po 90 minut Szkolenie obejmuje między innymi: sporządzanie listów/ maili z zapytaniami ofertowymi, pisanie listu/ maila będącego odpowiedzią na przedstawiony list służbowy, przygotowywanie szczegółowych raportów i sprawozdań na podstawie różnego rodzaju danych np. notatek, wycinków prasowych, fragmentów ankiet, pisanie profesjonalnych listów, dbałość o zwięzłość i przejrzystość wiadomości, dbałość o styl i dobór słownictwa w zależności od sytuacji, przygotowywanie notatki służbowej (memo) dla przełożonych na podstawie otrzymanego faksu, a Rozmowy telefoniczne Moduł: 20 godzin lekcyjnych (45 minutowych) Poziom zaawansowania: od A2 Forma: zajęcia indywidualne lub w grupie do 6 osób w formie warsztatów 10 spotkań, 2 razy w tygodniu po 90 minut Szkolenie obejmuje między innymi: Rozpoczynanie i kończenie rozmów telefonicznych (budowanie dialogów) Prośba o poczekanie przy aparacie Pomyłka Informacje o nieobecności żądanego rozmówcy Prośba o powtórzenie / wyjaśnienie Zostawianie wiadomości Uzyskiwanie informacji Udzielanie informacji

11 Legal English Moduł: 40 godzin lekcyjnych (45 minutowych) Poziom zaawansowania: od B2 Forma: zajęcia indywidualne lub w grupie do 4 osób 20 spotkań, 2 razy w tygodniu po 90 minut. Szkolenie obejmuje między innymi: Wprowadzenie do systemów prawnych rodzaje i źródła prawa, gałęzie prawa, akty prawne; Prawo handlowe powoływanie podmiotów prawa handlowego i zarządzanie nimi, źródła finansowania, zmiany organizacyjne; Umowy tworzenie umów, środki prawne, cesja i prawa osób trzecich, negocjowanie umów; Prawo pracy; Sprzedaż towarów; Prawo obrotu nieruchomościami; Prawo własności intelektualnej; Instrumenty zbywalne; Zabezpieczenia transakcji handlowych; Dochodzenie należności; Przepisy prawa regulujące konkurencję.

12 Financial English Moduł: 40 godzin lekcyjnych (45 minutowych) Poziom zaawansowania: od B2 Forma: zajęcia indywidualne lub w grupie do 4 osób 20 spotkań, 2 razy w tygodniu po 90 minut. Szkolenie obejmuje między innymi: Bankowość detaliczna i korporacyjna; Faktury i płatności w obrocie krajowym; Rynki walutowe, rozliczanie płatności międzynarodowych, transakcje handlu zagranicznego; Sprawozdania i raporty na temat stanu gospodarki; Pozyskiwanie finansów - kredyt, faktoring, venture capital; Sprawozdania finansowe bilans, rachunek wyników, rachunek przepływu środków pieniężnych; Zobowiązania podatkowe spółek; Giełda papierów wartościowych; Controlling i budżetowanie Intensywny kurs Szyty na miarę Moduł: 30 godzin zegarowych Poziom zaawansowania: dowolny Forma: zajęcia indywidualne lub w grupie do 3 osób, 15 spotkań. 2 razy w tygodniu po 120 minut Szczegółowy program kursu powstaje w oparciu o wyniki bezpłatnego audytu, przeprowadzonego przed rozpoczęciem szkolenia i jest ściśle dostosowany do potrzeb językowych firmy i uczestników.

13 Kurs Przełamanie bariery językowej Moduł: 40 godzin lekcyjnych (45 minutowych) Poziom zaawansowania: od A2 Forma: zajęcia indywidualne lub w grupie do 4 osób w formie warsztatów i korespondencji elektronicznej. 20 spotkań, 2 razy w tygodniu po 90 minut Program kursu dopasowany jest do poziomu słuchaczy, słownictwo jest ściśle dostosowane do potrzeb językowych firmy i uczestników. Szkolenie obejmuje między innymi: Powitanie / pożegnanie Rozpoczynanie / kończenie rozmów Uzyskiwanie i udzielanie informacji i wskazówek Prowadzenie rozmów Prośba o powtórzenie / wyjaśnienie Podtrzymywanie rozmów Zmiana tematu rozmowy Wyrażanie opinii Wyrażanie uczuć Wyrażanie propozycji i sugestii Uzyskiwanie i udzielanie pozwolenia Tematy z życia codziennego

14 5. KONTAKT Greenfield Profesjonalne Szkolenia Językowe Sp. z o. o. Tel

Witamy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową! Dział szkoleń firmy S. Partner

Witamy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową! Dział szkoleń firmy S. Partner Witamy! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę szkoleniową. Powstała w 2005 r. firma S. Partner, filia Grupy Syndex, jest liderem na rynku szkoleń adresowanych wyłącznie do przedstawicieli

Bardziej szczegółowo

Języki obce. dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego. Numer 19 styczeń 2014. Człowiek najlepsza inwestycja

Języki obce. dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego. Numer 19 styczeń 2014. Człowiek najlepsza inwestycja dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 19 styczeń 2014 Języki obce Dlaczego warto uczyć się języków obcych? Czy opłaca się inwestować w szkolenia językowe pracowników?

Bardziej szczegółowo

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM Misja firmy aszą misją jest zapewnienie kompleksowej obsługi językowej klientom instytucjonalnym. Jako firma usługowa staramy się być elastyczni i otwarci na potrzeby klientów.

Bardziej szczegółowo

SEMESTRALNE KURSY JĘZYKOWE Oferta KSAP wrzesień-grudzień 2015 r. JĘZYK ANGIELSKI 1. Praktyczne komunikowanie się dla mniej zaawansowanych (poziom podstawowy) Adresat Pracownicy administracji publicznej,

Bardziej szczegółowo

OFERTA SZKOLENIOWO-DORADCZA

OFERTA SZKOLENIOWO-DORADCZA OFERTA SZKOLENIOWO-DORADCZA będzie miała przyjemność zaprosić Państwa na szkolenia organizowane w zakresie: szkolenia biznesowe doradztwo finansowe projekty UE biznes plan restrukturyzacja Robert Kaliński

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2015/2016

studia podyplomowe 2015/2016 studia podyplomowe 2015/2016 www.wsb.pl ATRAKCYJNE KIERUNKI STUDIÓW Z DZIEDZIN: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO FINANSE RACHUNKOWOŚĆ HR IT MEDIA LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ PEDAGOGIKA PSYCHOLOGIA PRAWO

Bardziej szczegółowo

dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 5 listopad 2012 Człowiek najlepsza inwestycja

dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 5 listopad 2012 Człowiek najlepsza inwestycja dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 5 listopad 2012 Znaczenie znajomości prawa w prowadzeniu firmy Prawo pracy w Twojej firmie Przedsiębiorco, orientuj się w

Bardziej szczegółowo

szkolenia językowe jesień 2010

szkolenia językowe jesień 2010 szkolenia językowe jesień 2010 zbiór propozycji szkoleń językowych dla klientów indywidualnych i firm kompleksowe informacje o szkołach językowych z terenu całej Polski szybkie dotarcie do klientów poszukujących

Bardziej szczegółowo

Studia podyplomowe 2014/2015

Studia podyplomowe 2014/2015 Studia podyplomowe 2014/2015 www.wsb.pl 13 NOWOŚCI W OFERCIE M.IN.: Prawo i zarządzanie w ochronie zdrowia Doradztwo finansowe studia przygotowujące do egzaminu EFC Studia pedagogiczne INTERAKTYWNA FORMA

Bardziej szczegółowo

studia I stopnia www.wsb.pl Informator 2014/2015 15-LETNIE DOŚWIADCZENIE w kształceniu dla biznesu GWARANCJA STAŁEGO CZESNEGO

studia I stopnia www.wsb.pl Informator 2014/2015 15-LETNIE DOŚWIADCZENIE w kształceniu dla biznesu GWARANCJA STAŁEGO CZESNEGO studia I stopnia www.wsb.pl 15-LETNIE DOŚWIADCZENIE w kształceniu dla biznesu GWARANCJA STAŁEGO CZESNEGO PROGRAM VERY IMPORTANT STUDENT 8 KIERUNKÓW I 34 SPECJALNOŚCI DYPLOM LICENCJATA LUB INŻYNIERA STUDIA

Bardziej szczegółowo

Oferta szkoleniowa z języka angielskiego. English Vibe

Oferta szkoleniowa z języka angielskiego. English Vibe Oferta szkoleniowa z języka angielskiego English Vibe Jest to inicjatywa powstała w 2009r. Zajmujemy się organizacją i realizacją szkoleń z języka angielskiego dla firm oraz dla klientów indywidualnych.

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po Małopolskich standardach usług edukacyjno-szkoleniowych

Przewodnik po Małopolskich standardach usług edukacyjno-szkoleniowych Przewodnik po Małopolskich standardach usług edukacyjno-szkoleniowych pod redakcją macieja Świeżego www.wup-krakow.pl 1 Przewodnik po Małopolskich Standardach Usług Edukacyjno-Szkoleniowych Opracowanie

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe www.wsb.pl Informator 2014/2015 53 KIERUNKI, 21 NOWOŚCI PROGRAMY OPRACOWANE PRZEZ PRAKTYKÓW GRY BIZNESOWE, CASE STUDIES, WARSZTATY

studia podyplomowe www.wsb.pl Informator 2014/2015 53 KIERUNKI, 21 NOWOŚCI PROGRAMY OPRACOWANE PRZEZ PRAKTYKÓW GRY BIZNESOWE, CASE STUDIES, WARSZTATY studia podyplomowe www.wsb.pl 53 KIERUNKI, 21 NOWOŚCI Y OPRACOWANE PRZEZ PRAKTYKÓW GRY BIZNESOWE, CASE STUDIES, WARSZTATY 4 BEZPŁATNE SZKOLENIA BIZNESOWE FAKULTATYWNE KURSY JĘZYKOWE CAN-DO Informator 2014/2015

Bardziej szczegółowo

Prezentacja oferty - KDA Kancelaria Doradców i Audytorów

Prezentacja oferty - KDA Kancelaria Doradców i Audytorów Prezentacja oferty - KDA Kancelaria Doradców i Audytorów KDA Kancelaria Doradców i Audytorów Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. ul. Głogowska 100/6; 60-263 Poznań kancelaria@kdadp.pl; www.kdadp.pl,

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2015/2016

studia podyplomowe 2015/2016 studia podyplomowe 2015/2016 www.wsb.pl KIERUNKI STUDIÓW Z OBSZARÓW: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO EKOLOGIA I ENERGIA FINANSE HR IT JĘZYKI OBCE KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ

Bardziej szczegółowo

PROGRAM NAUCZANIA DLA ZAWODU TECHNIK RACHUNKOWOŚCI 431103

PROGRAM NAUCZANIA DLA ZAWODU TECHNIK RACHUNKOWOŚCI 431103 PROGRAM NAUCZANIA DLA ZAWODU TECHNIK RACHUNKOWOŚCI 431103 O STRUKTURZE PRZEDMIOTOWEJ Warszawa 2012 1 SPIS TREŚCI 1. TYP PROGRAMU: PRZEDMIOTOWY... 3 2. AUTOR PROGRAMU NAUCZANIA:...3 3. PODSTAWY PRAWNE KSZTAŁCENIA

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2014/2015

studia podyplomowe 2014/2015 studia podyplomowe 2014/2015 www.wsb.pl 21 KIERUNKÓW I AŻ 11 NOWOŚCI GRY BIZNESOWE, CASE STUDIES, WARSZTATY DOBRA ORGANIZACJA PROCESU KSZTAŁCENIA A o uczelni W praktyce najlepsze studia podyplomowe...1

Bardziej szczegółowo

KURSY BIZNESOWE NA CAŁYM ŚWIECIE. Young Business Young Lawyers Young Engenieers

KURSY BIZNESOWE NA CAŁYM ŚWIECIE. Young Business Young Lawyers Young Engenieers KURSY BIZNESOWE NA CAŁYM ŚWIECIE Young Business Young Lawyers Young Engenieers Biznes Prawo Lotnictwo Dyplomacja Komunikacja Sektor publiczny Human Resources Technologia i technika Media i dziennikarstwo

Bardziej szczegółowo

dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 8 luty 2013 Człowiek najlepsza inwestycja

dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 8 luty 2013 Człowiek najlepsza inwestycja dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 8 luty 2013 Efektywny proces rekrutacji Czy warto i jak inwestować w wiedzę pracowników? Zarządzanie czasem w firmie Aktualne

Bardziej szczegółowo

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości Pomyśl o studiach podyplomowych Studia podyplomowe 2012/2013 Studia podyplomowe w WSE Dlaczego my? Na pierwszym miejscu stawiamy jakość dydaktyki oraz

Bardziej szczegółowo

ŻakA praca badanie aktywności zawodowej śląskich studentów. Raport z badań. Część I

ŻakA praca badanie aktywności zawodowej śląskich studentów. Raport z badań. Część I ŻakA praca badanie aktywności zawodowej śląskich studentów Raport z badań. Część I KATOWICE 2013 Autorzy Ulana Baszyńska Piotr Burawski Skład i korekta Redakcja Publikacja bezpłatna Publikacja współfinansowana

Bardziej szczegółowo

Jesteśmy elastyczni. Prowadzimy szkolenia od 7:00 do 21:00, również w weekendy. Dzięki temu Studenci mają możliwość dobrania idealnego harmonogramu.

Jesteśmy elastyczni. Prowadzimy szkolenia od 7:00 do 21:00, również w weekendy. Dzięki temu Studenci mają możliwość dobrania idealnego harmonogramu. Szanowni Państwo! Professional English School jest szkołą dla której priorytetem jest najwyższa jakość szkoleń i zadowolenie klientów. Pracujemy zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Najlepszym

Bardziej szczegółowo

Perfected to your needs

Perfected to your needs Perfected to your needs Firma TTS CONSULTING Training & Translation Services współpracowała z nami przez 4 lata w obszarze szkoleń językowych dla pracowników banku oraz najwyższej kadry menedżerskiej.

Bardziej szczegółowo

JAK ZROBIĆ KARIERĘ W NAPRAWDĘ TRUDNYCH CZASACH?

JAK ZROBIĆ KARIERĘ W NAPRAWDĘ TRUDNYCH CZASACH? RAPORT JAK ZROBIĆ KARIERĘ W NAPRAWDĘ TRUDNYCH CZASACH? Podręcznik użytkownika przygotowany przez Fundację Obserwatorium Zarządzania przy współpracy z Competency Institute Katalizator Innowacji - usługi

Bardziej szczegółowo