Skrócona instrukcja dotycząca standardów wystawiania faktur

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Skrócona instrukcja dotycząca standardów wystawiania faktur"

Transkrypt

1 Nazwa dostawcy Nazwa dostawcy musi być zgodny z Zamówienie dla na zamówieniu z Colgate/Hill s. Jeśli Państwa nazwa lub adres zmienieły się w porównaniu z danymi na zamówieniu, prosimy skontakować się z pracownikiem działu zakupów Colgate/Hill s lub osobą zamawiającą w celu rozpoczęcia procesu zmiany danych dostawcy. Adres dostawcy Adres dostawcy musi być zgodny z Zamówienie dla na zamówieniu z Colgate/Hill s. Jeśli faktura jest wystawiana przez oddział należy użyć adresu oddziału Jeśli Państwa nazwa lub adres zmienieły się w porównaniu z danymi na zamówieniu, prosimy skontakować się z pracownikiem działu zakupów Colgate/Hill s lub osobą zamawiającą w celu rozpoczęcia procesu zmiany danych dostawcy. Adres dostawcy Ta informacja nie jest obowiązkowa. Jednakże udostępnienie adresu pozwoli na kontakt z Państwem w przypadku problemów z zaksięgowaniem faktury. Numer Identyfikacji Podatkowej dostawcy Dane do płatności oraz dane bankowe Jednostka prawna Colgate/Hill s Colgate/Hill s dokona płatności wyłącznie na dane występujące w naszej bazie dostawców. Jeśli konieczne są zmiany tych informacji prosimy skontakować się z pracownikiem działu zakupów Colgate/Hill s lub osobą zamawiającą w celu rozpoczęcia procesu zmiany danych dostawcy. UWAGA: Dane do płatności lub dane bankowe umieszczone na fakturze przesłanej przez Tungsten nie zastępują konieczności poinformowania Colgate/Hill s o zmianie tych danych. Muszą Państwo wybrać odpowiednią jednostkę Colgate/Hill s Legal Entity (Numer nabywcy w Tungsten) podczas przesyłania faktury: Prosimy odnieść się do załącznika Aneks I na końcu tego dokumentu w celu znalezienia jednostki Colgate/Hill s w Europie i odpowiadającego jej numery nabywcy w Tungsten

2 Adres dostawy musi zgadzać się z informacją na zamówieniu. Numer faktury Data faktury Ulica, Miasto, Stan, Kod pocztowy i Kod kraju. Dla dostawców korzystających a portal internetowego automatycznie wprowadziliśmy adres dostawy z zamówienia. Będą Państwo musieli wybrać odpowiedni kraj i stan. Colgate/Hill s może zaakceptować tylko jeden numer zamówienia na fakturze. Jeśli wystawiają Państwo faktury na wiele zamówień oddzielna faktura musi być wystawiona na każde zamówienie. Numer faktury nie może być dłuższy niż 16 znaków. Data faktury nie może być w przyszłości. Numer zamówienia (PO) Format numeru zamówienia: (2 cyfrowy prefix 45 lub 75 plus 8 cyfr) Colgate/Hill s akceptuje tylko jedno zamówienie na jedną fakturę. Faktury z wieloma zamówieniami będą odrzucone. Dostaniecie Państwo notyfikację ową z Tungsten informującą o zmianach koniecznych do wprowadzenia na fakturze w celu jej skutecznego wysłania do Colgate/Hill s. Numer(y) pozycji zamówienia Opis i numer towaru lub usługi (musi zgadzać się z zamówieniem na poziomie pozycji) Numer pozycji zamówienia musi być umieszczony dla każdej pozycji fakturowanej na Colgate/Hill s. Jeśli informacja ta nie będzie umieszczona Colgate/Hill s poprosił Tungsten o wykonanie poniższej interpretacji danych: o Faktury dotyczące zamówień z jedną pozycją zostaną przypisane do tej jednej pozycji o Faktury dotyczące zamówień z wieloma pozycjami Tungsten spróbuje przypisać do pozycji zamówienia dopasowując numer materiału z Colgate/Hill s na Państwa fakturze do unikatowego numeru pozycji zamówienia dla tego numeru materiału. o Jeśli numer materiału występuje na wielu pozycjach zamówienia faktury zostaną odrzucone. Dostaniecie Państwo notyfikację ową z Tungsten informującą o zmianach koniecznych do wprowadzenia na fakturze w celu jej skutecznego wysłania do Colgate/Hill s.

3 Fakturowana ilość dostarczonego towaru lub usługi dla pozycji zamówienia musi być podane dla każdej pozycji faktury. Waluta faktury musi być zgodna z walutą zamówienia Cena/koszt jednostkowy Jednostka miary musi być zgodna z jednostką na zamówieniu Koszty transportu, jeśli występują, muszą być wyszczególnione jako pozycja na fakturze Kwota podatku VAT, jeśli występuje Rabaty cenowe/ilościowe Kwota netto i brutto faktury Jeśli faktura odnosi się do zamówienia z prefixem 75 gdzie jednostką miary jest waluta, prosimy o umieszcznie kwoty usługi w polu ilości i ceny jednostkowej równej 1. Prosimy zwrócić uwagę na poniższe wytyczne dotyczące numeracji pozycji zamówienia: o zamówienia z prefixem 45: pozycje zamówienia są wielokrotnością 10 (np. 10, 20, 30, itd.) o zamówienia z prefixem 75: pozycje zamówienia są kolejnymi cyframi (np. 1, 2,3, 4, itd.) Jeśli faktura odnosi się do zamówienia z prefixem 75 gdzie jednostką miary jest waluta, cena jednostkowa powinna zawsze wynosić 1 Jeśli faktura odnosi się do zamówienia z prefixem 75 (są to zamówienia gdzie jednostką miary jest waluta) jednostką miary jąką powinni Państwo użyć jest waluta zamówienia. Jeśli koszt transport nie jest ujęty w cenie zakupowanych towarów, zamówienie z Colgate/Hill s będzie zawierało unikatową pozycję zamówienia na koszty transportu. Prosimy o użycie tej pozycji w celu zafakturowania kosztów transportu na Colgate/Hill s. Jeśli unikatowa pozycja na koszty transport nie znajduje się na zamówieniu, prosimy skontaktować się z osobą zamawiającą z Colgate/Hill s w celu zmiany zamówienia aby mogli Państow przesłać faktury bez problemów. Jakiekolwiek koszty transport ujęte jako specjalna linia na fakturze podlegają konieczności akceptacji ze strony osoby zamawiającej. Rabaty cenowe/ilościowe mogą być umieszczane wyłacznie na poziomie pozycji zamówienia. Jeśli rabat zostanie umieszczony w danych ogólnych faktury dostaną Państwo powiadomienie z Tungsten o odrzuceniu faktury z prośbą o umieszczenie rabatu na poziomie pozycji zamówienia.

4 Odpowiedni numer i termin dostawy Załączenie dokumentacji do Państwa faktury jest możliwe Numer i termin dostawy powinny być umieszczone na fakturze wyłącznie na poziomie linii zamówienia. Dodatkowe załączniki dokumentujące fakturowane koszty mogą być dołączone do Państwa faktury. Tungsten ogranicza załączniki do: o Maksymalna liczba załączników: Pięć (5) o Maksymalna wielkość: 12 MB Dla dostawców korzystających z rozwiązania zintegrowanego prosimy zapoznać się z Tungsten Training video na temat załączników. FAKTURY KORYGUJĄCE Z ZAMÓWIENIEM Dodatkowo do danych wymaganych na fakturze, Faktury korygujące muszą być rozliczane oddzielnie z wyraźnym oznaczeniem Faktura korygująca Faktury korygujące muszą zawierać: Numer oryginalnego zamówienia Numer oryginalnej faktury.

5 FAKTURY BEZ ZAMÓWIENIA Imie i nazwisko oraz adres osoby zamawiającej muszą być umieszczone na fakturze Jednostka prawna Colgate/Hill s Nazwa i adres dostawcy Numer Identyfikacji Podatkowej dostawcy Dane do płatności oraz dane bankowe Jest to szczególnie ważne dla wszytkich faktur, dla których brak zamówienia jest dopuszczalny. Tylko prawidłowy adres addresses are jest akceptowalny. Muszą Państwo wybrać odpowiednią jednostkę Colgate/Hill s Legal Entity (Numer nabywcy w Tungsten) podczas przesyłania faktury: Prosimy odnieść się do załącznika Aneks I na końcu tego dokumentu w celu znalezienia jednostki Colgate/Hill s w Europie i odpowiadającego jej numery nabywcy w Tungsten Number Musi być zgodny z nazwą dostawcy w naszej bazie dostawców Jeśli Państwa nazwa lub adres zmienieły się w porównaniu z danymi na zamówieniu, prosimy skontakować się z pracownikiem działu zakupów Colgate/Hill s lub osobą zamawiającą w celu rozpoczęcia procesu zmiany danych dostawcy. Colgate/Hill s dokona płatności wyłącznie na dane występujące w naszej bazie dostawców. Jeśli konieczne są zmiany tych informacji prosimy skontakować się z pracownikiem działu zakupów Colgate/Hill s lub osobą zamawiającą w celu rozpoczęcia procesu zmiany danych dostawcy. Dane do płatności lub dane bankowe umieszczone na fakturze przesłanej przez Tungsten nie zastępują konieczności poinformowania Colgate/Hill s o zmianie tych danych. Numer faktury Numer faktury nie może być dłuższy niż 16 znaków. Data faktury Data faktury nie może być w przyszłości. Opis towarów lub usługi Musi być umieszczony dla wszystkich pozycji na fakturze. Fakturowana ilość towaru lub usługi musi być podana dla każdej pozycji na fakturze. Waluta faktury Cena/koszt jednostkowy Jednostka miary musi być zgodna z jednostką na zamówieniu Kwota podatku VAT, jeśli występuje Jeśli faktura dotyczy usługi kwota usługi powinna być podana w polu ilości i cena jednostkowa powinna być zawsze równa 1. Waluta faktury powinna być zgodna z walutą dostawcy w naszej bazie dostawców. Odstępstwa będą zwracane do dostawcy w celu skorygowania. Dla faktur bez zamówienia cena jednostkowa powinna być zawsze 1 i ilość powinna być równa wartości wykonanej usługi. Dla faktur bez zamówienia prosimy użyć Jednostka jako jednostkę miary.

6 FAKTURY BEZ ZAMÓWIENIA Rabaty cenowe/ilościowe Kwota netto I brutto faktury Załączenie dokumentacji do Państwa faktury jest możliwe. Rabaty cenowe/ilościowe mogą być umieszczane wyłacznie na poziomie pozycji zamówienia. Jeśli rabat zostanie umieszczony w danych ogólnych faktury dostaną Państwo powiadomienie z Tungsten o odrzuceniu faktury z prośbą o umieszczenie rabatu na poziomie pozycji zamówienia. Dodatkowe załączniki dokumentujące fakturowane koszty mogą być dołączone do Państwa faktury. Tungsten ogranicza załączniki do: o Maksymalna liczba załączników: Pięć (5) o Maksymalna wielkość: 12 MB Dla dostawców korzystających z rozwiązania zintegrowanego prosimy zapoznać się z Tungsten Training video na temat załączników. FAKTURY KORYGUJĄCE BEZ ZAMÓWIENIA Dodatkowo do danych wymaganych na fakturze: Faktury korygujące muszą być rozliczane oddzielnie z wyraźnym oznaczeniem Faktura korygująca Faktury korygujące muszą zawierać numer oryginalnej faktury. Powyższe dane są ważne i konieczne dla Colgate/Hill s do niezwłocznego księgowania Państwa faktur i terminowej płatności. Jeśli na Państwa fakturze brakuje tych istotnych informacji, Tungsten nie będzie w stanie dostarczyć faktury do Colgate/Hill s i odorzuci fakturę do Państwa wraz z powodem zwrotu.

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO EDUGALERIA.PL DLA KLIENTA DETALICZNEGO

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO EDUGALERIA.PL DLA KLIENTA DETALICZNEGO REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO EDUGALERIA.PL DLA KLIENTA DETALICZNEGO I. FIRMA Sklep internetowy działający pod adresem edugaleria.pl (zwany dalej Sklepem ) prowadzony jest przez firmę Polanglo Spółka

Bardziej szczegółowo

Effective date: 10/15/12 Caterpillar Inc. 2009 Caterpillar. Page 1

Effective date: 10/15/12 Caterpillar Inc. 2009 Caterpillar. Page 1 Caterpillar Ariba Network Przewodnik Page 1 Ariba Network Reference Document Spis treści 1. Introduction... 2 2. Ariba konfiguracja konta użytkownika... 4 2.1. Konfiguracja Elektronicznego przekazywania

Bardziej szczegółowo

Regulamin sklepu internetowego chiantivini.pl (obowiązujący od dnia 26 marca 2012 r. do dnia jego odwołania)

Regulamin sklepu internetowego chiantivini.pl (obowiązujący od dnia 26 marca 2012 r. do dnia jego odwołania) Regulamin sklepu internetowego chiantivini.pl (obowiązujący od dnia 26 marca 2012 r. do dnia jego odwołania) I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Właścicielem sklepu internetowego www.chiantivini.pl jest firma SEI

Bardziej szczegółowo

Volvo BUS Corporation VOLVO POLSKA AUTOBUSY

Volvo BUS Corporation VOLVO POLSKA AUTOBUSY Volvo BUS Corporation VOLVO POLSKA AUTOBUSY Szanowni Państwo, Ogólne Wymagania Logistyczne stanowią załącznik do ogólnych umów handlowych zawieranych pomiędzy dostawcą i Volvo. Nie zmieniają one, ani nie

Bardziej szczegółowo

A. ZALECENIA OGÓLNE. wersja z dnia 20.01.2012 r. 1

A. ZALECENIA OGÓLNE. wersja z dnia 20.01.2012 r. 1 INSTRUKCJA wypełniania Wniosku o płatność w ramach osi priorytetowej 2 - Akwakultura, rybołówstwo śródlądowe, przetwórstwo i obrót produktami rybołówstwa i akwakultury, zawartej w programie operacyjnym

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY PRODUKTÓW ELAMED MEDIA GROUP SŁOWNIK POJĘĆ

REGULAMIN SPRZEDAŻY PRODUKTÓW ELAMED MEDIA GROUP SŁOWNIK POJĘĆ REGULAMIN SPRZEDAŻY PRODUKTÓW ELAMED MEDIA GROUP Niniejszy regulamin określa zasady sprzedaży Produktów przez ELAMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Katowicach,

Bardziej szczegółowo

Dokumentacja Użytkownika Systemu Konfiguracja Comarch ERP Altum z wszystko.pl. Wersja: 6.1

Dokumentacja Użytkownika Systemu Konfiguracja Comarch ERP Altum z wszystko.pl. Wersja: 6.1 Dokumentacja Użytkownika Systemu Konfiguracja Comarch ERP Altum z wszystko.pl Wersja: 6.1 Copyright 2012 COMARCH SA Wszelkie prawa zastrzeżone Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej

Bardziej szczegółowo

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu. Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu. Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Abacus Biuro Rachunkowe Anna Popczyńska ul. Hoża 86/410 00-682 Warszawa NIP 7961018683 REGON 670800405 Warszawa, 4.02.2014 Firma Abacus Biuro Rachunkowe Anna Popczyńska pragnie poinformować, iż znalazła

Bardziej szczegółowo

mfaktura pomoc do programu

mfaktura pomoc do programu mfaktura pomoc do programu Spis treści Dokumenty sprzedaży...3 Tworzenie Nowego dokumentu sprzedaży...3 Zakładka Właściwości...4 Zakładka Nabywca/Płatnik...9 Zakładka Odbiorca...13 Zakładka Towary/Usługi...16

Bardziej szczegółowo

ZAKUPY. Pozostałe pola nie są wymagane, choć pól Nazwa, adres, czy NIP nie należy raczej zostawiać pustych.

ZAKUPY. Pozostałe pola nie są wymagane, choć pól Nazwa, adres, czy NIP nie należy raczej zostawiać pustych. ZAKUPY Funkcje modułu Zakupy wykorzystuje się do zarządzania zakupami. Poprzez ustawienie odpowiednich grup księgowych moduł ten współpracuje z księgą główną, księgując automatycznie wszystkie operacje

Bardziej szczegółowo

Biuletyn. Przesyłki kurierskie za pośrednictwem serwisu Sendit

Biuletyn. Przesyłki kurierskie za pośrednictwem serwisu Sendit Biuletyn Przesyłki kurierskie za pośrednictwem serwisu Sendit Data ostatniej aktualizacji: 25.07.2014 Spis treści 1 INFORMACJE OGÓLNE... 3 2 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA... 8 JAK ZAŁOŻYĆ KONTO W SENDIT?...

Bardziej szczegółowo

Administracja sklepu

Administracja sklepu Spis treści...3 Logowanie...3 Opcje główne...5 Konfiguracja...5 SEO...6 Opcje...7 Strony...9 Prezentacja produktu... 10 Prezentacja produktów... 11 Wyróżnione produkty... 12 Wyszukiwanie produktów... 13

Bardziej szczegółowo

SYSTEM ZARZĄDZANIA "DEMEGA"

SYSTEM ZARZĄDZANIA DEMEGA »MADASOFT«Podatkowa księga przychodów str. 1 ZAKŁAD PROJEKTOWO - HANDLOWY " MADASOFT " 40-486 KATOWICE, UL.KOLISTA 25 Tel. (032) 256 04-06, (032) 73-50 - 438 SYSTEM ZARZĄDZANIA "DEMEGA" MODUŁ PODATKOWA

Bardziej szczegółowo

Regulamin sprzedaży w sklepie internetowym CoffeBox. I. Zasady ogólne

Regulamin sprzedaży w sklepie internetowym CoffeBox. I. Zasady ogólne Regulamin sprzedaży w sklepie internetowym CoffeBox I. Zasady ogólne 1 1. Niniejszy regulamin zwany dalej (Regulaminem) określa ogólne warunki, podstawowe zasady oraz sposób prowadzenia sprzedaży dokonywanej

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA WERSJA 13.05.a SYSTIM

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA WERSJA 13.05.a SYSTIM PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA WERSJA 13.05.a SYSTIM 1 Spis treści SYSTIM...1 Rozdział 1. Wstęp...5 1.1 logowanie do systemu...5 Rozdział 2. Handel i Magazyn...7 2.1 Sprzedaż...7 2.1.1 sprzedaż...7 2.1.2 nowa

Bardziej szczegółowo

ROZDZIAŁ. RAKSSQL Zakupy

ROZDZIAŁ. RAKSSQL Zakupy ROZDZIAŁ 3 RAKSSQL Zakupy Spis treści Faktura zakupu 3-1 Faktura zakupu z dok. magazynowym... 3-1 Faktura zakupu bez dok. magazynowego... 3-9 Korekta zakupu 3-11 Korekta zakupu w trybie magazynowym...

Bardziej szczegółowo

Regulamin Sklepu Internetowego Komputronik S.A.

Regulamin Sklepu Internetowego Komputronik S.A. Regulamin Sklepu Internetowego Komputronik S.A. Informacja o Firmie: Sklep internetowy działający pod adresem www.komputronik.pl prowadzony jest przez Komputronik S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy

Bardziej szczegółowo

Regulamin sklepu internetowego Sport House

Regulamin sklepu internetowego Sport House Regulamin sklepu internetowego Sport House Regulamin ten określa sposób dokonywania zakupów w sklepie internetowym pod adresem www.odziez-sportwa.com (www.sporthouseweb.com), prowadzonym przez Sport House

Bardziej szczegółowo

2.1 W niniejszych Warunkach, poniższym terminom nadaje się następujące znaczenie:

2.1 W niniejszych Warunkach, poniższym terminom nadaje się następujące znaczenie: 1. Wprowadzenie 1.1 Niniejszy Regulamin (wraz z dokumentami, do których znajdują się odniesienia) określa ogólne warunki (dalej jako: Warunki ) dostawy towarów i usług (dalej obydwa jako: Towar ), wymienionych

Bardziej szczegółowo

Uwagi wyjaśniające Przepisy dotyczące fakturowania VAT

Uwagi wyjaśniające Przepisy dotyczące fakturowania VAT Uwagi wyjaśniające Przepisy dotyczące fakturowania VAT Dyrektywa Rady 2010/45/UE Dlaczego uwagi wyjaśniające? Uwagi wyjaśniające mają na celu zapewnienie lepszego rozumienia przepisów prawnych przyjmowanych

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO INDOOR Group Ltd Sp. z o.o.

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO INDOOR Group Ltd Sp. z o.o. REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO INDOOR Group Ltd Sp. z o.o. Sklep Internetowy INDOOR Group Ltd Sp. z o.o. prpwadzony jest przez spółkę INDOOR Group Ltd Spółka z o.o. z siedzibą w miejscowości Kamień Duży

Bardziej szczegółowo

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW 1 ' z dnia 2012 r.

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW 1 ' z dnia 2012 r. Projekt z dnia 22 listopada 2012 r. ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW 1 ' z dnia 2012 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi programu UNI FAKTURA - magazyn, fakturowanie i paragony

Instrukcja obsługi programu UNI FAKTURA - magazyn, fakturowanie i paragony Instrukcja obsługi programu UNI FAKTURA - magazyn, fakturowanie i paragony Zanim rozpoczniesz... 2 Wymagania techniczne... 2 Ograniczenia wersji demonstracyjnej... 2 Skróty klawiszowe... 2 Obsługa drukarek

Bardziej szczegółowo

Instrukcja korzystania z wniosku elektronicznego workflow.wum.edu.pl

Instrukcja korzystania z wniosku elektronicznego workflow.wum.edu.pl Instrukcja korzystania z wniosku elektronicznego workflow.wum.edu.pl Systemy informatyczne WUM... 2 Rozpoczęcie pracy... 3 Strona główna aplikacji... 4 Sekcja nawigacji... 4 Sekcja wniosków... 5 Składanie

Bardziej szczegółowo

Pierwsze kroki. Wersja 7.9

Pierwsze kroki. Wersja 7.9 Pierwsze kroki Wersja 7.9 Spis treści 1 RAZ, DWA GOTOWE!... 3 2 KROK 1. KONFIGURACJA COMARCH ERP OPTIMA... 4 2.1 KONFIGURACJA WSPÓŁPRACY Z COMARCH ERP E-SKLEP... 4 2.1.1 ZAKŁADKA OGÓLNE... 5 2.1.2 ZAKŁADKA

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA CafeFirma - Magazyn 2 Multi PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA I CafeFirma - Magazyn 2 Multi Spis treści Rozdział 1. Wprowadzenie 4 Rozdział 2. Wymagania 5 Rozdział 3. Instalacja i logowanie do programu 5 Rozdział

Bardziej szczegółowo

MaxFaktura2. Oprogramowanie komputerowe do generowania, rejestrowania i rozliczania faktur sprzedaży i zakupu. Dokumenty wielowalutowe i wielojęzykowe

MaxFaktura2. Oprogramowanie komputerowe do generowania, rejestrowania i rozliczania faktur sprzedaży i zakupu. Dokumenty wielowalutowe i wielojęzykowe INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU MaxFaktura2 Oprogramowanie komputerowe do generowania, rejestrowania i rozliczania faktur sprzedaży i zakupu. Dokumenty wielowalutowe i wielojęzykowe Producentem i autorem programu

Bardziej szczegółowo

Polska funkcjonalność NAV 2015

Polska funkcjonalność NAV 2015 Polska funkcjonalność NAV 2015 oraz pakiet Tools i elogistics dla NAV2015 Podręcznik użytkownika Microsoft Dynamics NAV 2015 Dokument przeznaczony do użytku wewnętrznego dla Partnerów oraz użytkowników

Bardziej szczegółowo

Instrukcja integracji systemów e-commerce z systemem internetowej sprzedaży ratalnej eraty Santander Consumer Banku

Instrukcja integracji systemów e-commerce z systemem internetowej sprzedaży ratalnej eraty Santander Consumer Banku Santander Consumer Bank SA ul. Strzegomska 42c 53-611 Wrocław tel. 71 387 74 04 wsparcie@santanderconsumer.pl Instrukcja integracji systemów e-commerce z systemem internetowej sprzedaży ratalnej eraty

Bardziej szczegółowo