CZYSTY MARKETING PREZENTACJA GRUPY KAPITAŁOWEJ SARE S.A.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "CZYSTY EMAIL MARKETING PREZENTACJA GRUPY KAPITAŁOWEJ SARE S.A."

Transkrypt

1 CZYSTY MARKETING PREZENTACJA GRUPY KAPITAŁOWEJ SARE S.A.

2 O MNIE Sebastian Brodowski Związany z branżą marketingową od 8 lat. Przez ten okres działał w obszarach event, mobile oraz online marketingu. W SARE S.A. odpowiedzialny za strategię marketingową spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej. Przeprowadza szkolenia dla agencji reklamowych oraz firm z zakresu online marketingu i jego pochodnych. Pracował dla takich marek jak Mercendes-Benz, Lotto, Fiat, Microsoft, Nokia. Wielki miłośnik literatury kryminalnej i autobiografii, muzyki klasycznej oraz filmografii z okresu lat 60-tych i 70-tych. Aktywnie śledzi trendy w nowych technologiach w szczególności dokonania z Doliny Krzemowej. Pasjonat ciekawych/niestandardowych rozwiązań marketingowych. Współpracował z Platformą Mediową Point Group S.A., ProxyAd S.A. czy Valkea Attention.

3 GRUPA SARE

4 ZARZĄD SARE S.A. Tomasz Pruszczyński - Prezes Zarządu SARE S.A.; posiada 14-letnie doświadczenie biznesowe. Jest jednym z dwóch założycieli SARE, jak również współwłaścicielem znanej agencji interaktywnej OS3 oraz twórcą takich spółek jak Hostersi, Medousa, Digital Avenue czy TuPolska. Zasiada w radzie nadzorczej spółki Red Sky, a wcześniej w radzie nadzorczej Digital Avenue. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych. Studiował także budownictwo, fotografię i socjologię. Pasjonat dalekich podróży, nurkowania i żeglarstwa Dariusz Piekarski Członek Zarządu SARE S.A.; Skuteczny menadżer, z wieloletnim doświadczeniem w całościowym zarządzaniu organizacją. Niezwykle efektywny w kreowaniu oraz realizacji strategicznej i operacyjnej polityki firmy. Absolwent Politechniki Częstochowskiej i Wielkopolskiej Szkoły Biznesu. Ukończył także studia podyplomowe na kierunku Marketing Internetowy Szkoły Głównej Handlowej. W SARE S.A. będzie odpowiadał za strategiczne oraz operacyjne zarządzanie spółką. Uwielbia nurkowanie oraz górskie wspinaczki, zdobywał szczyty m.in. na Kaukazie i w Alpach. Damian Rutkowski Prokurent SARE S.A.; współtworzył razem z Tomaszem Pruszczyńskim agencję interaktywną OS3, Hostersi, Medousa, Digital Avenue oraz TuPolska. W SARE SA odpowiedzialny jest za nadzór nad finansami. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej i SGH, a prywatnie miłośnikiem motocykli i samochodów terenowych

5 O SARE

6 SUKCESY

7 RYNKI DZIAŁALNOŚCI

8 GRUPA KAPITAŁOWA

9 ZESPÓŁ SARE

10 AKCJONARIAT SARE

11 AKCJONARIAT Wyszczególnienie akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% udziałów w kapitale zakładowym oraz w głosach na walnym zgromadzeniu SARE SA, a także ujawnionych akcjonariuszy posiadających mniej, niż 5% udziałów, po uwzględnieniu oferty prywatnej akcji serii B oraz oferty sprzedaży części akcji serii A Emitenta.

12 WYNIKI FINANSOWE ZA IV KWARTAŁ 2012 ROKU

13 WYNIKI IV Q 2012

14 WYNIKI IV Q 2012

15 WYNIKI IV Q 2012

16 SYSTEM SARE

17 SCHEMAT SYSTEMU SARE

18 BEZPIECZEŃSTWO BAZ

19 GIODO Usługa SARE Doradztwo prawne w zakresie marketingu umożliwia konsultacje w zakresie rejestracji bazy danych w GIODO, a także tworzenia całościowej dokumentacji takiej jak: polityka prywatności, instrukcji zarządzania systemem informatycznym, wzorów nadawania uprawnień do przetwarzania danych. Pomagamy rejestrować bazy danych w GIODO!

20 WYKORZYSTANIE SARE W RELACJACH INTWESTORSKICH BAZY SUBSKRYBENTÓW INWESTORÓW (ROZBUDOWA I ZARZĄDZANIE) STAŁY KONTAKT Z INWESTORAMI (MAILINGI, NEWSLETTERY, SMS, ANKIETY) SZYBKI KONTAKT Z MEDIAMI RAPORTOWANIE, HITMAPA, RAPORTY DYNAMICZNE DORADZTWO PRAWNE W ZAKRESIE MARKETINGU UMOŻLIWIA KONSULTACJE W ZAKRESIE REJESTRACJI BAZY DANYCH W GIODO

21 KLIENCI

22 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ! Sebastian Brodowski